[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
--------
13th Street HD
2020-01-04
05:20 Scorpion / Скорпион
06:00 Murder She Solved - Frauen auf Täterjagd / Murder She Solved: True Crime
06:50 Murder She Solved - Frauen auf Täterjagd / Murder She Solved: True Crime
07:40 Murder She Solved - Frauen auf Täterjagd / Murder She Solved: True Crime
08:30 Murder She Solved - Frauen auf Täterjagd / Murder She Solved: True Crime
09:20 Criminal Minds / Мыслить как преступник
10:05 Criminal Minds / Мыслить как преступник
10:50 Criminal Minds / Мыслить как преступник
11:35 Criminal Minds / Мыслить как преступник
12:25 Criminal Minds / Мыслить как преступник
13:10 Criminal Minds / Мыслить как преступник
13:55 Criminal Minds / Мыслить как преступник
14:45 Criminal Minds / Мыслить как преступник
15:35 Criminal Minds / Мыслить как преступник
16:20 Criminal Minds / Мыслить как преступник
17:05 Criminal Minds / Мыслить как преступник
17:50 Law & Order True Crime: Die mörderischen Menendez-Brüder / Закон и порядок: Настоящее преступление
18:40 Law & Order True Crime: Die mörderischen Menendez-Brüder / Закон и порядок: Настоящее преступление
19:30 Law & Order True Crime: Die mörderischen Menendez-Brüder / Закон и порядок: Настоящее преступление
20:15 Law & Order True Crime: Die mörderischen Menendez-Brüder / Закон и порядок: Настоящее преступление
21:00 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
21:50 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
22:40 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
00:15 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
01:00 Law & Order / Закон и порядок
01:50 Law & Order / Закон и порядок
02:40 Law & Order / Закон и порядок
03:30 Law & Order / Закон и порядок
04:20 Law & Order / Закон и порядок
--------
BelSat
2020-01-04
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Кожны з нас (ток-шоу)
07:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
07:55 Ранча, серыял
08:45 Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей
08:55 Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял
09:05 Матыльда, мультсерыял
09:10 Аблавушак, мультсерыял для дзяцей
09:20 Англійская для дзяцей
09:30 Ранча «Піковая сямёрка», серыял
10:00 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
10:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
10:55 Беларускі свет
11:15 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
11:35 Quo Vadis, тэлесерыял
12:25 Таццянін дзень, рэпартаж
12:55 Клёклё (Cloclo), м/ф
15:15 Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял
16:15 Сведкі Пуціна (Putin’s Witnesses), д/ф
18:00 Зона «Свабоды» (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радыё «Свабода»
18:25 Belsat Music Live
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:15 Вечаровы шпіль
19:35 Кінаклуб: «Прыслужнік»
19:45 Прыслужнік (The Butler), гіст. драма
21:55 Аб’ектыў
22:05 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
22:50 Анатомія стартапу (Anatomia startupu), д/ф
23:35 Перапынак у вяшчанні
--------
Eleven Sports 1
2020-01-04
05:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 LaLiga Santander
11:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
12:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
12:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
15:30 Piłka nożna: Puchar Anglii
15:55 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:25 Piłka nożna: Puchar Anglii
20:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:15 live Eleven Gol
00:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
01:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
03:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 LaLiga Santander
--------
Eleven Sports 2
2020-01-04
05:00 Serie A TIM
06:00 Serie A TIM
07:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
08:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
09:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
12:00 Bundesliga
13:00 The Best of 2019
13:25 live Piłka nożna: Puchar Anglii
15:55 live Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 The Best of 2019
18:25 live Piłka nożna: Puchar Anglii
21:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 LaLiga Show
00:30 Inside Serie A
01:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
02:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Bundesliga
--------
Eleven Sports 3
2020-01-04
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Bundesliga
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Serie A TIM
13:00 FA Cup Preview
13:25 live Piłka nożna: Puchar Anglii
15:30 The Best of Eleven
15:55 live Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 The Best of Eleven
18:25 live Piłka nożna: Puchar Anglii
20:30 Bundesliga Special: Midseason Review
21:00 Bundesliga
22:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Serie A TIM
03:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
--------
Eleven Sports 4
2020-01-04
05:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Serie A TIM
12:00 LaLiga Santander
13:00 Bundesliga Special: Midseason Review
13:25 live Piłka nożna: Puchar Anglii
15:30 The Best of Eleven
15:55 live Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 The Best of Eleven
18:25 live Piłka nożna: Puchar Anglii
20:30 Piłka nożna: Puchar Anglii
21:00 LaLiga Santander
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
--------
Kino Polska International
2020-01-04
06:05 Rozmowy kontrolowane. Komedia
07:40 Znachor. Melodramat
09:50 Pokój z widokiem na morze. Dramat psychologiczny
11:20 Sekret Enigmy. Wojenny
14:00 Zima w lesie. Edukacyjny
14:10 Pan Wołodyjowski. Historyczny
16:40 Gangsterzy i filantropi. Komedia obyczajowa
18:00 Prywatne śledztwo. Dramat sensacyjny
19:35 Odwyk. Komedia, Krótkometrażowy
20:00 Ostrzegamy, trucizna! Edukacyjny
20:20 Trójkąt bermudzki. Kryminalny
21:50 Lepiej być piękną i bogatą. Komedia obyczajowa
23:25 Miłość ci wszystko wybaczy. Biograficzny
01:15 Nowy Kabaretowy Rejs odc. 4. Kabaretowa
02:00 Potop cz. 1. Historyczny
04:35 Gangsterzy i filantropi. Komedia obyczajowa
--------
Kino Polska Muzyka International
2020-01-04
06:00 Największe Polskie Przeboje
12:00 Największe Polskie Przeboje
18:00 Największe Polskie Przeboje
00:00 Największe Polskie Przeboje
--------
MTV Music Polska
2020-01-04
05:00 MTV Dance
07:00 MTV Dance
09:00 MTV Dance
11:00 MTV Dance
13:00 MTV Dance
15:00 MTV Club Chart Top 10
16:00 MTV Dance
18:00 MTV Dance
20:00 MTV Dance
22:00 MTV Dance
00:00 MTV Dance
01:00 MTV Dance
03:00 MTV Dance
04:00 MTV Dance
--------
Polonia 1
2020-01-04
05:00 Różowa noc
06:00 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
06:30 Świat cyrku (1)
07:25 Wielka księżna Zofia (3/8)
08:30 Yattaman
09:00 Telezakupy
12:45 Kryształowe czaszki
14:35 Zagadkowa wyspa
16:05 Klejnot TV
20:35 Uliczni magicy (7/24)
21:10 Eksterminatorzy
22:50 Nieźle kliknięci
23:05 Różowa noc
00:00 Superakcelator
01:45 Heheszki na całego
02:50 James Brown (2)
03:20 10 Extra Mocnych
03:50 10 Extra Mocnych
04:25 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
--------
Polsat
2020-01-04
05:40 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:30 Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora
10:15 Ewa gotuje (336)
10:45 Daleko jeszcze?
12:45 Poszukiwany - poszukiwana
14:35 Cztery wesela (1)
15:45 Kabaretowa noc pod gwiazdami - Lidzbark Warmiński 2019
17:45 Chłopaki do wzięcia (187)
18:20 Chłopaki do wzięcia (188)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (68)
20:05 Bal Mistrzów Sportu. 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku
22:45 X-Men: Pierwsza klasa
00:55 Paranormal Activity: Inny wymiar
02:55 Tajemnice losu
04:55 Disco Gramy
--------
Polsat 2
2020-01-04
05:20 SuperLudzie (11)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Awantura o kasę
08:00 Nasz nowy dom (127)
09:00 Dlaczego ja? (955)
10:00 Dlaczego ja? (956)
11:00 Dlaczego ja? (957)
12:00 Dlaczego ja? (718)
13:00 Dlaczego ja? (719)
14:00 Zawsze warto (5)
15:00 Nasz nowy dom (117)
16:00 Joker (36)
17:00 W rytmie serca (62)
18:00 Ostatni górale
19:05 Kabaretowa Ekstraklasa
19:30 Ewa gotuje (379)
20:05 Wydarzenia
20:45 Strażnik granicy
22:45 Człowiek zasad
--------
Polsat Cafe
2020-01-04
05:00 Nieudane operacje plastyczne (2)
06:00 Dzieci miliarderów - luksusowe urodziny
07:00 Przeklęty przez bogów
08:00 Biedni kontra bogaci (8)
09:00 Nasz nowy dom (105)
10:00 Bogaty dom - biedny dom (5)
11:00 Superniania (1)
12:00 Szalone wesela (1)
13:00 Gwiazdy na dywaniku (319)
13:30 Demakijaż (81)
14:00 Nasz nowy dom (163)
15:00 Randka z nieznajomym (13)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (13)
17:00 Spektakularne metamorfozy (7)
18:00 Poprawki skalpelem (4)
19:00 Chirurgia plastyczna w tropikach (1)
20:00 Zdrady (107)
21:00 Nowy wygląd, nowa ja (1)
22:00 Gry małżeńskie (24)
23:00 Zdrady (117)
00:00 Poprawki skalpelem (43)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (2)
02:00 SEXPOD - seks bez tajemnic (5)
03:00 Czar nagości (1)
04:00 Miłość i seks w czasach pornografii
--------
Polsat Doku
2020-01-04
05:00 Mordercy (6)
05:30 Mordercy (1)
06:00 Gliniarze (100)
07:00 Gliniarze (101)
08:00 W kręgu zła: Ludzie Hitlera (4)
09:10 Tajna historia XX wieku (38)
09:40 Niezwykłe pociągi (3)
10:40 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (1)
11:40 Powietrzne safari
13:00 Łowcy (1)
14:05 Najsłynniejsi oszuści świata zwierząt (2)
15:20 Top 10 Największe tajemnice świata (4)
16:00 Top 10 Największe tajemnice świata (5)
16:35 Najdzielniejsi wojownicy w historii (3)
17:40 Historia świata (3)
18:45 Bitwa o zamek (4)
19:45 Przez Rosję na czterech kółkach (1/2)
20:50 Przez Rosję na czterech kółkach (2-ost.)
22:00 Rosja bez tajemnic (4)
23:00 Łowcy (1)
00:05 Kolaboranci Hitlera (6)
01:15 Drwale (1)
01:40 Drwale (2)
02:05 Taaaka ryba (89)
02:30 Taaaka ryba (90)
03:00 Tajna historia XX wieku (5)
03:30 Tajna historia XX wieku (6)
04:00 Skazany za… (30)
04:30 Skazany za… (31)
--------
Polsat Film
2020-01-04
06:00 Górale (5)
06:30 Górale (6)
07:00 Przyjaciółki (158)
08:00 Przyjaciółki (159)
08:55 Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy
10:25 Hotel Transylwania
12:20 Wyścig marzeń
14:35 Mr. Deeds - milioner z przypadku
16:40 Coco
18:55 Czarownica
21:00 Sobotni superhit: Prometeusz
23:35 Braveheart - Waleczne serce
03:15 Ultraviolet (9)
04:15 Ultraviolet (10)
--------
Polsat News
2020-01-04
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 Horyzont zdarzeń
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
09:00 Polska wybrała
10:00 Przegląd Rzeczpospolitej
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:35 Top wtop
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:25 Sport
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:30 Horyzont zdarzeń
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:20 Sport
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:50 Pogoda
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:15 W bliskim planie
18:50 Wydarzenia
19:15 Więcej Wydarzeń
19:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
19:55 Pogoda
20:00 Skandaliści
21:00 Interwencja - taka jest Polska
21:45 Pogoda
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
00:00 live Sportowy obraz dnia
00:05 Pogoda
00:15 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia i opinie
01:00 W bliskim planie
01:25 Interwencja
01:40 Emil, pogromca mandatów
02:00 Agropasja
02:20 Interwencja
02:35 Interwencja
--------
Polsat Play
2020-01-04
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (49)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (50)
06:00 Taaaka ryba (50)
06:30 Taaaka ryba (51)
07:00 Kołowrotek (53)
07:30 Kołowrotek (54)
08:00 Wielkie wycieczkowce (6)
09:00 Pogromcy mitów (53)
10:00 I wojna światowa w liczbach (1)
11:00 Prawdziwe zło. Ludzie, którzy stworzyli nazizm (1)
12:00 Druga wojna w kolorze (4)
13:00 Tajna historia XX wieku (70)
13:30 Poszukiwacze historii (56)
14:00 Największe konstrukcje ZSRR (1/10)
14:30 Największe konstrukcje ZSRR (2/10)
15:00 Handlarze historią 4 (1)
16:00 Ninja Warrior Polska (1)
18:00 Hardkorowy lombard (132)
18:30 Hardkorowy lombard (133)
19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa - kulisy powstawania filmu
19:30 Jak to jest zrobione? (8)
20:00 Polacy w świecie (3)
20:30 Polacy w świecie (4)
21:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (2)
21:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (3)
22:00 Polacy za granicą (21)
23:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (77)
23:30 Dziennik studentki
00:45 Ella nimfomanka
03:05 Dzieciaki rozwalają system (33)
03:30 Dzieciaki rozwalają system (34)
04:00 Stołeczna drogówka (37)
04:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (51)
--------
Polsat Romans
2020-01-04
05:15 Pierwsza miłość (2251)
06:00 Zza kamery… (8)
06:15 Na ratunek 112 (156)
06:45 Na ratunek 112 (157)
07:15 Na ratunek 112 (158)
07:45 Na ratunek 112 (159)
08:15 Na ratunek 112 (160)
08:45 Świat według Kiepskich: Recital (512)
09:15 Świat według Kiepskich: Kocidło (513)
09:45 Świat według Kiepskich: Tłusty czwartek (514)
10:15 Świat według Kiepskich: Śledzik (515)
10:45 Świat według Kiepskich: Allegretto (516)
11:15 Pierwsza miłość (2513)
12:00 Pierwsza miłość (2514)
12:45 Pierwsza miłość (2515)
13:30 Pierwsza miłość (2516)
14:15 Pierwsza miłość (2517)
15:00 Przyjaciółki (118)
16:00 Przyjaciółki (119)
17:00 Przyjaciółki (120)
18:00 Przyjaciółki (121)
19:00 Przyjaciółki (122)
20:00 Dom nie do poznania 9 (248)
21:00 Grand Budapest Hotel
23:05 Złap mnie, jeśli potrafisz
02:00 Rodzina zastępcza: Ślepa sprawiedliwość (210)
03:00 Ekipa (3)
04:05 Na krawędzi (8)
--------
Polsat Sport
2020-01-04
05:00 live Tenis: ATP Cup
07:00 Sportowe podsumowanie roku 2019: Żużel
07:30 live Tenis: ATP Cup
09:30 live Tenis: ATP Cup
11:30 live Tenis: ATP Cup
14:45 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 Sportowe podsumowanie roku 2019: Reprezentacja Polski w piłce nożnej
19:00 Bal Mistrzów Sportu. 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku
20:00 Bal Mistrzów Sportu. 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku
22:30 Bal Mistrzów Sportu. 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku
00:00 live Tenis: ATP Cup
02:00 live Tenis: ATP Cup
04:00 live Tenis: ATP Cup
--------
Polsat Sport Extra
2020-01-04
05:00 live Tenis: ATP Cup
06:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu
08:30 live Tenis: ATP Cup
10:00 live Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu
11:30 live Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu
12:40 KOTV Classics
13:40 live Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu
15:10 live Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu
16:20 Trans World Sport
17:30 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:00 Sportowe podsumowanie roku 2019
20:50 Piłka nożna: Puchar Francji
23:00 Tenis: ATP Cup
01:00 Sporty walki: KSW 17
03:00 live Tenis: ATP Cup
--------
Polsat Sport Fight
2020-01-04
07:00 Boks: Gala Babilon Promotion w Raszynie
10:05 Sporty walki: KSW 51
14:25 Sporty walki: Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA - Bahrajn 2019
18:05 Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Częstochowie
00:15 Sporty walki: Gala FEN 12 Feel the Force we Wrocławiu
04:05 Boks: Gala w Olsztynie
--------
Polsat Sport News
2020-01-04
06:00 Hokej: Puchar Spenglera
07:00 Sport flesz
07:07 Hokej: Puchar Spenglera
08:00 Sport flesz
08:07 Hokej: Puchar Spenglera
09:00 Sport flesz
09:07 Magazyn alpejski
10:00 Sport flesz
10:30 live Tenis: ATP Cup
11:00 Sport flesz
11:07 live Tenis: ATP Cup
12:00 Sport flesz
12:07 live Tenis: ATP Cup
14:55 live Piłka nożna: Puchar Francji
17:00 Magazyn snowboardowy
17:30 live Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
20:00 Tenis: ATP Cup
22:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
23:00 Sportowe podsumowanie roku 2019
01:00 Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie
--------
Polsat Sport Premium 1
2020-01-04
05:00 Cafe Futbol
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
11:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
16:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016) (6)
19:00 Magazyn Ligi Mistrzów
19:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:00 Magazyn Ligi Mistrzów
21:30 Magazyn Ligi Mistrzów
22:00 Magazyn Ligi Mistrzów
22:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
--------
Polsat Sport Premium 2
2020-01-04
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
10:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Piłka nożna: Liga Europy
17:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
17:30 Piłka nożna: Liga Europy
19:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów
20:00 Piłka nożna: Liga Europy
21:30 Magazyn Ligi Mistrzów
22:00 Piłka nożna: Liga Europy
23:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
23:30 Piłka nożna: Liga Europy
01:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
01:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
02:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
02:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
03:00 Piłka nożna: Liga Europy
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów
--------
Super Polsat
2020-01-04
05:00 Nasz nowy dom (28)
06:00 SuperLudzie Extra
06:25 Wydarzenia
07:00 Wallykazam! (15)
07:30 Psi Patrol (11)
08:00 Psi Patrol (12)
08:30 Psi Patrol (13)
09:00 Psi Patrol (14)
09:30 Potwory kontra Obcy (15)
10:00 Niania: Daniel nie żyje (81)
10:30 Niania: Przystojny kuzyn (82)
11:00 Niania: Piąte koło u wozu (83)
11:30 Niania: Na mój nos (84)
12:00 Niania: Skok na bank (85)
12:30 Nasz nowy dom (87)
13:30 Małe wielkie marzenia (20)
14:35 Krzyżacy
18:05 Klopsiki kontratakują
20:00 Poszukiwacze zaginionej Arki
22:30 Świat według Kiepskich: Sylwester marzeń (352)
23:10 Poszukiwacze zaginionej Arki
01:40 Znaki (5)
02:40 Znaki (6)
03:40 Znaki (7)
04:40 Kabaretowa Ekstraklasa
--------
TVP 1
2020-01-04
05:00 Zakończenie programu
06:00 Klan (3581)
06:25 Sprawa dla reportera
07:20 Rok w ogrodzie (777)
07:45 Rok w ogrodzie extra
08:00 Pełnosprawni (334)
08:25 wojsko-polskie.pl
08:55 Studio Raban
09:20 Rodzinny ekspres: Trzech króli - święto rodzina. Czym jest rodzina?
09:55 Muły siostry Sary
11:40 Wokół mórz: Droga
12:00 Polskie ślady (1)
12:40 Fascynujący świat: Góry i ich mieszkańcy: Himalaje (1/6)
13:35 Z pamięci: Nowy Świat, cz. 1
13:45 live Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
14:00 live Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
16:20 Z kamerą TVP Sport: Adam Małysz (2)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia?
18:30 Młody Piłsudski (5)
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:35 Komisarz Alex 12: Intruz (144)
21:30 Hit na sobotę: Zakazane królestwo
23:25 Ostatni pasażer
01:05 Jaka to melodia?
01:55 Giganci ze stali
04:00 Z pamięci: Nowy Świat, cz. 1
04:05 Zakończenie programu
--------
TVP 2
2020-01-04
06:10 Niespotykanie spokojny człowiek
07:15 Pytanie na śniadanie
10:45 Pogoda
10:50 Pytanie na śniadanie
11:20 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (27)
11:50 Pasjonaci: Mieczysław
12:20 Pasjonaci: Dorota
12:55 Kabaretomaniacy (1)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (658)
15:15 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 (2)
16:25 Rodzinka.pl: Mały toast (269)
16:55 The Wall. Wygraj marzenia (65)
17:50 Słowo na niedzielę: Poznajmy się, czyli święconka w grudniu
18:00 Panorama
18:25 Pogoda
18:30 Golec uOrkiestra - Symphoethnic
19:35 Lajk!
20:05 The Voice Kids 3. Przesłuchania w ciemno (3)
21:05 The Voice Kids 3. Przesłuchania w ciemno (4)
22:10 Uziemieni
00:15 Wielkie oczy
02:10 Uziemieni
03:40 Zakończenie programu
04:35 Słowo na niedzielę: Poznajmy się, czyli święconka w grudniu
04:45 Barwy szczęścia (2163)
--------
TVP ABC
2020-01-04
05:05 Domisie: Zapalenie gardła (369)
05:35 Rodzina Treflików: Kolekcjoner (43)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Zuzanka i Utopce (20)
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Smocza jama (15)
06:15 Reksio: Reksio wybawca (35)
06:30 Misiowanki: Wizyta u lekarza (23)
07:00 Smerfy: Czarodziejski worek Świętego Mikołaja (201)
07:30 Heidi: Zaręczyny ogłoszone (53)
07:55 Stacyjkowo: Bruno na planie (69)
08:10 Rodzina Treflików: Kolekcjoner (43)
08:25 Super Wings: Dogonić dynię (84)
08:35 Masza i Niedźwiedź: Dookoła świata w jeden dzień (77)
08:50 Bella i Sebastian: Pchły (48)
09:05 Robot Trains: Ho - hoo! Leć, Brygado X! (73)
09:20 Buli: Ślub Bulego (70)
09:30 Domisie: Bądź odkrywcą przyrody (367)
10:00 Przygody Bolka i Lolka: Bocian (35)
10:15 Studio ABC
10:30 Nasze zwierzaki: Kozy (16)
10:50 YooHoo na ratunek: Przyjęcie u altannika (35)
11:05 Agatka: Agatka i Mydło (2)
11:20 Super Wings: Drużyna tango (57)
11:35 Miś Uszatek: Sobek (76)
11:45 Masza i Niedźwiedź: Sam w domu (21)
11:55 Domisie: Zapalenie gardła (369)
12:25 Smerfy: Smerfia odyseja (236)
13:00 Al-chemik: Ogień (3)
13:15 Świnka Peppa 5: Sklep pana Lisa (6)
13:25 Księga Ksiąg: Próba!
13:55 Misiowanki: Mama będzie pracować (2)
14:25 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… gąsienicę (51)
14:30 Zwierzaki Czytaki: Drzewo genealogiczne (83)
14:55 To Timmy!: Wyścig Timmy’ego (20)
15:10 Rescue Bots Academy (41)
15:25 Dinotrux: Klejozaury (18)
15:50 Inspektor Gadżet: Balonowy odlot (21)
16:05 Królik Bugs: Kosmiczna przyjaźń (24)
16:30 Inazuma Eleven: Walka o mistrzostwo. Mały Gigant, część druga (124)
17:00 Nowe przygody Piotrusia Pana: Sen Wendy (49)
17:25 Nasze zwierzaki: Pies pracujący (17)
17:45 YooHoo na ratunek: Lisy dekorują dom (36)
18:05 My Little Pony: Nie potrzeba słów (8)
18:30 Trolle: impreza trwa!: Chummy Sparklestone / Pychochichot (36)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Pojednani (54)
19:20 Wieczorynka: Strażak Sam: Niewłaściwy trop (13)
19:30 Wieczorynka: Rodzina Treflików: Kolekcjoner (43)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Kłopot z dużym chrząszczem (część 2) (117)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Wielkie marzenie małej żaby
20:00 Masza i Niedźwiedź: Uśmiech proszę (34)
20:10 Sąsiedzi: Betlejem (104)
20:20 Metalions: Poszukiwanie przeszłości (26)
20:35 Ronja, córka zbójnika: Nie żegnaj się z życiem (23)
21:05 Power Rangers Beast Morphers: Srebrne poświęcenie (9)
21:35 Siódme niebo: Walentynki (15)
22:25 Okrasa łamie przepisy: Pieczarki na trzy sposoby
22:55 Stawiam na Tolka Banana: Cegiełka (4/7)
23:30 Janka: Alaska kontra Hera (3)
00:00 Zakończenie programu
04:30 Nela Mała Reporterka: Gdzie rosną ananasy? (46)
04:45 Studio ABC
--------
TVP HD
2020-01-04
05:45 Zakończenie programu
06:55 Okrasa łamie przepisy: Warzywa ekologiczne
07:35 Okrasa łamie przepisy: Wieprzowina PQS
08:10 Ja to mam szczęście! (31)
08:40 Ja to mam szczęście! (32)
09:10 Rodzinka.pl: Przeszłości nie zmienisz (233)
09:40 Rodzinka.pl: Słona zupa (234)
10:15 Rodzinka.pl: Małe przyjemności (235)
10:45 Ojciec Mateusz 15: Medium (195)
11:45 Janosik: Porwanie (4/13)
12:40 Janosik: Tańcowali zbójnicy (5/13)
13:55 The Wall. Wygraj marzenia (53)
14:55 M jak miłość (1480)
15:50 M jak miłość (1481)
16:50 Na sygnale: Nic się nie stało (237)
17:20 Na sygnale: Serce na dłoni (238)
17:55 The Voice Kids 3. Przesłuchania w ciemno (1)
19:00 The Voice Kids 3. Przesłuchania w ciemno (2)
20:05 Ranczo 9: Konie trojańskie (113)
21:05 Ranczo 9: Zamrożony kapitał (114)
22:05 Nele in Berlin
23:55 Wołyń
02:30 Królowa pustyni
--------
TVP Historia
2020-01-04
06:55 Był taki dzień: 4 stycznia
07:05 Wszystkie kolory świata: Baleary. Hiszpańskie piękności (15/30)
08:05 Poszukiwacze skarbów: Żyła złota (2/16)
08:35 Czarne chmury: Szafot (1/10)
09:40 Okrasa łamie przepisy: Schabowy z kamienia
10:15 Olbrzymy oceanów (1/3)
11:20 Plemienna sztuka przetrwania: Morderczy Czarny Prąd (1/6)
12:20 Krajobrazy Dzikiego Zachodu: Wielkie Równiny (2/3)
13:10 Obraz
13:45 Polskie 100 lat: Gospodarka II Rzeczpospolitej
14:20 Podróże z historią: Wiosenne obrządki (35)
14:55 Bizancjum: opowieść o trzech miastach (1/3)
15:55 Spór o historię: Władcy polscy: Przemysł II Wacław II
16:40 Dzikie konie kanadyjskich Gór Skalistych
17:30 Marzyciele: Druhna Oleńka
18:00 Zmiennicy: Ceny umowne (1/15)
19:10 Zima stulecia
19:45 Marian na wojnie. Animowana historia Mariana Walentynowicza
20:00 Tajne akta III Rzeszy: Nazistowski dżihad (5/6)
21:00 Polskie drogi: Misja specjalna (1/11)
22:40 Historia w postaciach zapisana: Eugenia, cesarzowa Francuzów
23:50 Sensacje XX wieku: Strażnicy skarbów
00:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Śladem lokalnej pamięci
01:20 Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie (2)
01:50 Zakończenie programu
--------
TVP Info
2020-01-04
05:18 Agrobiznes
05:30 Zakończenie programu
05:55 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:59 Serwis Info
06:21 Pogoda Info
06:29 Serwis Info
06:52 Pogoda Info
06:59 Serwis Info
07:21 Pogoda Info
07:29 Serwis Info
07:52 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:21 Pogoda Info
08:29 Serwis Info
08:52 Pogoda Info
08:59 Serwis Info
09:03 Pogoda Info
09:15 Salon dziennikarski
09:59 Serwis info weekend
10:23 Pogoda Info
10:29 Serwis info weekend
10:53 Pogoda Info
10:59 Serwis info weekend
11:29 Serwis info weekend
11:52 Pogoda Info
11:59 Serwis info weekend
12:23 Pogoda Info
12:29 Serwis info weekend
12:59 Serwis info weekend
13:23 Pogoda Info
13:29 Serwis info weekend
13:59 Serwis info weekend
14:22 Pogoda Info
14:29 Serwis info weekend
14:53 Pogoda Info
15:00 Debata TVP Info
15:29 Info dzień
15:54 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:32 Studio Wschód
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:30 Kobiecym okiem
18:52 Serwis info weekend
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:28 Flesz Info Wieczór
21:40 Studio LOTTO
21:50 Studio Polska
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:07 Pogoda Info
00:20 Wiadomości
00:48 Gość «Wiadomości»
01:15 Forum
02:15 W tyle wizji
02:50 W tyle wizji extra
03:24 O co chodzi?
03:54 Taśmy bezpieki: Walka o prawdę o zbrodni katyńskiej (72)
04:26 Taśmy bezpieki: Grudzień 1970 r
04:57 Podróże z historią: Rozmowy z Wartburgiem (10)
--------
TVP Kultura
2020-01-04
05:50 Zakończenie programu
07:00 Teledyski
07:30 Powróćmy jak za dawnych lat: Wieczór 1
08:10 Informacje kulturalne
08:40 Serialowa nostalgia: Zmiennicy: «Krzyk ciszy» (10/15)
09:50 Animama: 14 bajek z królestwa Lailonii: O zabawkach dla dzieci
10:05 Animama: Lokomotywa
10:10 Animama: W samolocie
10:30 Scena klasyczna: Gidaszewska/Łaguniak Duo
11:25 Dokument tygodnia: Zapomniane rzeźbiarki
12:30 Stań przy mnie
14:05 Szlakiem Kolberga
14:35 Sto lat Witolda Sadowego
15:00 Hubal
17:15 Nauka
17:45 Laura
19:25 All You Need Is Klaus
20:30 Bilet do kina: Sierpień w hrabstwie Osage
22:35 Moody Blues na festiwalu w Montreux
23:30 Tygodnik kulturalny
00:25 Wstęp do filmu «Wałkonie»
00:30 Wałkonie
02:20 Informacje kulturalne
02:50 Kino nocne: Co słonko widziało
04:50 Marchewkowe pole
--------
TVP Polonia
2020-01-04
05:25 Racja stanu
05:55 Focus on Poland (253)
06:10 Barwy szczęścia (2105)
06:40 Kolędowa Noc - Jasełka
07:15 Pytanie na śniadanie
10:55 Polonia 24
11:10 Halo Polonia
11:50 Okrasa łamie przepisy: Piernikowa kuchnia Kopernika
12:25 Sylwester marzeń z Dwójką 2019
13:15 Na dobre i na złe: Czas decyzji (758)
14:15 Zakochaj się w Polsce: Zakopane (143)
14:45 Muzyka na weekend (1)
15:40 Wolny ekran (178)
16:00 Kulturalni PL
17:00 Słownik polsko@polski
17:30 Teleexpress
17:55 M jak miłość (1472)
18:45 Gintrowski, a jednak coś po nas zostanie…
19:45 Dobranocka: Mami Fatale: Superpsina kontra Ultraprosie (18)
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Wojenne dziewczyny 3 (30)
21:40 U Pana Boga za piecem
23:00 Z pamięci: Melchior Wańkowicz
23:10 Focus on Poland
23:25 Sylwester marzeń z Dwójką 2019
23:30 Sylwester marzeń z Dwójką 2019
00:20 Pod Tatrami: Serdaki, kożuchy
00:25 M jak miłość (1472)
00:35 Korona królów - taka historia…: Przepisy z Wawelu (50)
01:00 Magazyn z Ameryki (71)
01:20 Domisie: Niezwykłe zabawki (347)
01:45 Dobranocka za oceanem: Rodzina Treflików: Morele (44)
02:00 Wiadomości
02:30 Sport
02:35 Na dobre i na złe: Czas decyzji (758)
03:30 Na sygnale: «Skoro się kochacie…» (241)
03:55 Historia jednego obrazu: Uzdrowienie paralityka - Eduard von Gebhardt (135)
04:05 Polonia 24
04:20 Halo Polonia
04:25 Muzyka na weekend (1)
--------
TVP Rozrywka
2020-01-04
05:45 Rozrywka retro: Sceniczny parawan Artura I.: Obrazy dla Evory
06:45 Zakochaj się w Polsce: Mrągowo (121)
07:20 Big Music Quiz (21)
08:20 Koło fortuny (628)
08:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Michał Bajor
09:35 Czterech Jeźdźców Kabaretu - Przegląd Kabaretów PaKA (1)
10:40 Życie to kabaret: Kabaret Neo-Nówka: Co by było gdyby?
11:40 Pułapki umysłu 2 (5)
12:10 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (36)
12:40 Podróże z historią: Z życia wyższych sfer (51)
13:15 Prywatne życie zwierząt 3: W służbie człowieka (7)
13:40 Postaw na milion
14:40 Śpiewające fortepiany: Wydanie świąteczne (32)
15:50 Kabaretomaniacy (5)
16:50 Wszystkie stworzenia duże i małe 5: Nowy rozdział (6)
17:55 Kocham Cię, Polsko! (2)
19:30 Kabaret za kulisami: Kultowość: Jak się przechodzi do historii (16)
20:45 Sylwester marzeń z Dwójką 2019
22:05 Dzięki Bogu już weekend
23:40 Kabaretomaniacy (6)
00:40 Koło fortuny (626)
01:25 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (1)
02:25 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (2)
03:35 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (3)
04:35 Zakończenie programu
--------
TVP Seriale
2020-01-04
05:25 Zakończenie programu
06:25 U Pana Boga w ogródku (9/12)
07:20 U Pana Boga w ogródku (10/12)
08:15 U Pana Boga w ogródku (11/12)
09:05 Komisarz Alex 13: Noc Peruna (164)
09:55 Ranczo 8: Radio Mamrot (92)
10:55 Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
11:50 Rodzinka.pl: Nasza klasa (249)
12:25 Rodzinka.pl: Ping-pong (250)
12:55 Rodzinka.pl: Estetycznie i higienicznie (251)
13:35 Ojciec Mateusz 7: Śpiewak (89)
14:30 Ranczo 8: Wybacz mnie (94)
15:25 Ranczo 8: Czysta karta (95)
16:25 Ranczo 8: Obywatelskie obowiązki (96)
17:25 U Pana Boga w ogródku (12)
18:20 Komisarz Alex 13: Noc Peruna (164)
19:20 Ojciec Mateusz 22: Stalkerka (290)
20:20 Ojciec Mateusz 7: Zabawa (90)
21:10 Ojciec Mateusz 7: Tango (91)
21:55 Ranczo 8: Nowatorska terapia (97)
22:55 Ranczo 8: Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (98)
23:20 Ojciec Mateusz 8: Wybory serca (96)
00:15 Ojciec Mateusz 22: Stalkerka (290)
01:05 Miasto skarbów: Pejzaż Turnera (8)
01:55 Miasto skarbów: Zielony diament (9)
02:50 W labiryncie: Rachunek za telefon (57)
03:30 W labiryncie: Cios (58)
04:15 Grzech Fatmagül (111)
--------
TVP Sport
2020-01-04
05:30 Sportowy wieczór
06:10 Retro TVP Sport: Polska - Holandia (1975)
08:15 Z kamerą TVP Sport: Adam Małysz (1)
08:50 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej w Torrelavedze
10:30 Stan futbolu
11:20 live Biegi narciarskie: Tour de Ski w Val di Fiemme
13:20 live Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
14:00 live Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
16:50 Strongman: Liga Mistrzów 2019 (13)
17:55 live Piłka ręczna mężczyzn: Turniej w Torrelavedze
19:50 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Val di Fiemme
21:25 Sportowy wieczór
22:05 live Hokej: NHL
00:20 Sporty walki: ONE Championship - Mark of Greatness
02:15 Boks: Gala Knock Out Boxing Night 7 w Rzeszowie
03:10 Boks: Gala Knock Out Boxing Night 8 w Sosnowcu
03:40 Boks: Gala Knock Out Boxing Night 9 w Zakopanem