[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
13 Ulica PL
2024-06-24
05:05 Rodzinna tragedia - Rodziny Harveyów i Baskerville-Tuckerów | S01E06
06:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci 4 - Dolary i zapachy | S04E04
07:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci 4 - Wszystko w cenie | S04E05
08:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 - Teoria chaosu | S05E22
09:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 - Styks, część 1 | S05E23
10:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 - Styks, część 2 | S05E24
11:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Samodzielna decyzja | S06E01
12:00 Balthazar 2 - Królewna Śnieżka | S02E07
13:00 Balthazar 2 - Licencja na zabijanie | S02E08
14:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci 4 - Powrót Eddiego | S04E06
15:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci 4 - Zostańmy bohaterami | S04E07
16:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Zagwozdka terminatora | S06E02
17:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Zgniłe jabłko | S06E03
18:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Przeoczeni | S06E04
19:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Szpiedzy i kłamstwa | S06E05
20:00 Balthazar 2 - Prawo najsilniejszego | S02E09
21:00 Balthazar 2 - Delirium | S02E10
22:00 Astrid i Raphaëlle - Zmora 2 | S01E02
23:10 Astrid i Raphaëlle - Brakujące ogniwo | S01E03
00:20 Astrid i Raphaëlle - Zamknięty pokój | S01E04
01:30 Uprowadzone przez ojca
03:25 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Zagwozdka terminatora | S06E02
04:15 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Zgniłe jabłko | S06E03
4fun
2024-06-24
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Wiadomixy
10:00 Najwięcej muzyki na lato
11:00 Ulubiona 20
13:00 Hot Pop
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 Hop Bęc
23:00 Najwięcej muzyki na lato
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2024-06-24
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
10:00 Disco wizja
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 Polo Top
19:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Najwięcej muzyki na imprezę
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2024-06-24
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Śpiewające brzdące
10:00 Migotki w 4FUN KIDS
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
12:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Śpiewanki TV
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
20:00 Śpiewanki TV
21:00 Kids lista
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2024-06-24
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Magdalena Różczka
07:00 Moontalk - Małgorzata i Waldemar Maliccy
08:00 Domowy kryminał - Oszustwa
09:00 Piękni, ale spłukani
09:30 Dancefloor
10:00 Pokochaj swój ogród
11:00 Moontalk - Małgorzata i Waldemar Maliccy
12:00 Domowy kryminał - Oszustwa
13:00 Słynne wypadki lotnicze
14:00 Sześcian
15:00 Moontalk - Małgorzata i Waldemar Maliccy
16:00 Wielkie Oczy - Ranking 10 najchętniej kolekcjonowanych rzeczy
17:00 Domowy kryminał - Oszustwa
18:00 Moontalk - Małgorzata i Waldemar Maliccy
19:00 Negocjatorzy
20:00 Family Feud
20:30 Family Feud
21:00 Moontalk - Dorota Szelągowska
22:00 Domowy kryminał - Oszustwa 'na wnuczka
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Moontalk - Małgorzata i Waldemar Maliccy
01:00 Domowy kryminał - Oszustwa
02:00 Koledzy z wojska
02:30 Dancefloor
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Koledzy z wojska
04:30 Dancefloor
Ale Kino+ HD
2024-06-24
05:00 Minuta ciszy | E06
05:58 Zakończenie programu
06:30 Polska z góry 2 - Biebrza | S02E07
07:00 Maski
07:25 Jeszcze na chwilę
07:55 Szyk!
09:50 Silny niezależny kosmos
10:15 Zemsta
12:10 Transfer kosmicznej energii
12:40 Scorsese znaczy kino
13:50 Tempo Home
14:25 Brat i siostra
16:25 Przypadek Jana Pampucha
16:55 Johnny Depp. Wieczny buntownik
18:05 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E1/9
18:45 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E02
19:30 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E03
20:10 Zaginione
22:35 Spokojnie, wszystko gra | E03
23:35 Spokojnie, wszystko gra | E04
00:35 Matka
02:15 Król | S01E03
03:15 Obietnica
04:50 Wenus z Willendorfu
Animal Planet PL
2024-06-24
05:12 Kot z piekła rodem 8 - Kociakom na ratunek | S08
06:00 Kot z piekła rodem 8 - Kot Mojito | S08
07:00 Strażnicy Teksasu - Z zaskoczenia | S06
08:00 Projekt akwarium - Niespodzianka dla komika | S08
09:00 Resocjalizacja z pitbullem - Cudowne chwile | S09
10:00 Kot z piekła rodem 8 - Dziki kot sklepowy | S08
11:00 Strażnicy Teksasu - Wędkarze, alkohol i sowy | S06
12:00 Projekt akwarium - Trzy akwaria | S08
13:00 Resocjalizacja z pitbullem - Nowy Rok w Villalobos | S09
14:00 Projekt akwarium - Ekstra akwarium dla boksera | S08
15:00 Indyki atakują
16:00 Kot z piekła rodem 8 - Mayday! Mayday! | S08
17:00 Weterynarz z Gór Skalistych 7 - Walka o zdrowie | S07
18:00 Weterynarz z Gór Skalistych 7 - Nowe ciało dla Lolly | S07
19:00 Weterynarz z Gór Skalistych 7 - Nowa przygoda | S07
20:00 Łowca potworów - Dinozaur z Liberii
21:00 Łowca potworów - Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii
22:00 Na krańcu Alaski - Wypadek w jaskini | S02E05
23:00 Na tropie dzikich zwierząt | S02E07
23:30 Na tropie dzikich zwierząt | S02E08
00:00 Irwinowie - następne pokolenie 4 - Ulubiona walabia Terri | S04
01:00 Na krańcu Alaski - Cena nie gra roli | S02
02:00 Kot z piekła rodem 8 - Mayday! Mayday! | S08
02:48 Strażnicy Teksasu - Napięcie rośnie | S05
03:36 Projekt akwarium - Ryby w fortepianie | S08
04:24 Resocjalizacja z pitbullem - Szczeniak trafia do domu | S09
AXN Black HD
2024-06-24
05:20 Blok promocyjny AXN Black
06:00 Zagadki z przeszłości | S01E12
06:55 Xena: Wojownicza księżniczka | S01E12
07:55 Słoneczny patrol 8 | S08E01
08:50 Kobra - oddział specjalny 20 | E05
09:55 Zagadki z przeszłości | S01E12
10:55 Xena: Wojownicza księżniczka | S01E12
11:55 Drużyna A | S01E01
12:55 Słoneczny patrol 8 | S08E01
13:55 Kobra - oddział specjalny 20 | E05
14:55 Drużyna A | S01E02
15:55 Słoneczny patrol 8 | S08E02
16:55 Kobra - oddział specjalny 20 | E06
17:55 Zagadki z przeszłości | S01E13
19:00 Xena: Wojownicza księżniczka | S01E13
20:00 Terminator 3: Bunt maszyn
22:15 Sukiyaki Western Django
00:20 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
02:20 Drużyna A | S01E02
03:20 Prezentuj broń! | S01E27
04:25 Prezentuj broń! | S01E28
AXN HD
2024-06-24
05:05 Agenci NCIS 18 | S18E15
06:10 Ultraviolet 2 | S02E07
07:10 Rekrut 4 | S04E02
08:10 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E13
09:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E14
10:00 Rekrut 4 | S04E02
11:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E15
11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E16
12:50 Rekrut 4 | S04E03
13:50 FBI | S01E21
14:45 FBI | S01E22
15:40 MacGyver 4 | S04E01
16:30 MacGyver 4 | S04E02
17:25 FBI 2 | S02E01
18:20 FBI 2 | S02E02
19:20 MacGyver 4 | S04E03
20:10 MacGyver 4 | S04E04
21:05 FBI 4 | S04E5/21
22:00 FBI: Most Wanted | S01E03
23:00 FBI 2 | S02E01
23:55 FBI 2 | S02E02
00:55 MacGyver 4 | S04E03
01:50 MacGyver 4 | S04E04
02:45 FBI 4 | S04E05
03:35 FBI: Most Wanted | S01E03
04:30 Ultraviolet 2 | S02E07
AXN Spin HD
2024-06-24
05:21 Zakończenie programu
06:00 Hity AXN
06:20 Prezentuj broń! | S01E23
07:25 Kafejka za rogiem 4 | S04E08
08:30 Kafejka za rogiem 4 | S04E09
09:35 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E15
10:05 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E16
10:35 Najdroższy rejs świata 2 | S02E03
11:35 Gdzie powiem | S03E01
12:05 Gdzie powiem | S03E02
12:40 Domowe rewolucje Colina i Justina 2 | S02E07
13:50 Domowe rewolucje Colina i Justina 2 | S02E08
14:50 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E17
15:25 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E18
15:55 Najdroższy rejs świata 2 | S02E04
16:55 Gdzie powiem | S03E03
17:25 Gdzie powiem | S03E04
17:55 Domowe rewolucje Colina i Justina 2 | S02E09
18:55 Domowe rewolucje Colina i Justina 2 | S02E10
20:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 | S04E05
21:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 | S04E06
22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 | S04E07
23:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 | S04E08
00:00 Układ | E07
01:00 Układ | E8-ost
02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 | S04E07
03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 | S04E08
04:00 Układ | E8-ost
AXN White HD
2024-06-24
05:15 Blok promocyjny AXN White
06:15 Hity AXN
06:35 Winnice miłości 2 | S02E63
07:45 Zaklinacze koni 6 | S06E14
08:45 Zaklinacze koni 6 | S06E15
09:40 Domek na prerii 6 | S06E15
10:50 Domek na prerii 6 | S06E16
11:50 Cztery siostry | S01E20
13:20 Winnice miłości 2 | S02E63
14:25 Zaklinacze koni 6 | S06E16
15:25 Zaklinacze koni 6 | S06E17
16:25 Domek na prerii 6 | S06E17
17:30 Domek na prerii 6 | S06E18
18:40 Winnice miłości 2 | S02E63
19:50 Winnice miłości 2 | S02E64
21:00 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
22:55 Cztery siostry | S01E21
00:20 Winnice miłości 2 | S02E64
01:30 Prezentuj broń! | S01E13
02:40 Prezentuj broń! | S01E14
03:45 Prezentuj broń! | S01E15
04:50 Prezentuj broń! | S01E16
BBC Earth
2024-06-24
05:35 David Attenborough i cuda natury 2 | S02E05
06:00 Zabójcze drapieżniki | S01E04
06:35 W okowach mrozu 4 | S04E15
07:35 Ekstremalne wyprawy 4 | S04E05
08:40 Planeta Ziemia | S01E01
09:45 W okowach mrozu 3 | S03E05
10:40 Życie na pustkowiu 7 | S07E09
11:40 Korea Południowa z Aleksandrem Armstrongiem | S01E01
12:40 Planeta Ziemia | S01E01
13:45 Ekstremalne wyprawy 4 | S04E05
14:45 W okowach mrozu 4 | S04E15
15:50 Życie na pustkowiu 3 | S03E02
16:50 Korea Południowa z Aleksandrem Armstrongiem | S01E01
17:50 Ekstremalne wyprawy 4 | S04E05
18:55 Planeta Ziemia | S01E06
19:55 Brian Cox: siedem dni na Marsie | E02
20:55 Życie na pustkowiu 7 | S07E12
21:55 W okowach mrozu 3 | S03E12
23:00 Korea Południowa z Aleksandrem Armstrongiem | S01E02
23:55 Piękne brytyjskie rzeki z Hammondem | E04
00:50 Ekstremalne wyprawy 4 | S04E05
01:40 Planeta Ziemia | S01E06
02:30 W okowach mrozu 3 | S03E12
03:10 W okowach mrozu 4 | S04E15
04:00 Życie na pustkowiu 3 | S03E02
04:45 Ekstremalne wyprawy 4 | S04E05
BBC First PL
2024-06-24
05:35 Obiady piątkowe 3 | S03E03
06:00 Ojciec Brown 5 | S05E06
07:00 Ojciec Brown 5 | S05E07
08:00 Śmierć pod palmami 11 | S11E07
09:10 Morderstwa w Midsomer 15 | S15E02
11:00 Ulica nadziei 3 | S03E02
12:00 Ojciec Brown 5 | S05E07
13:00 Śmierć pod palmami 11 | S11E07
14:10 Morderstwa w Midsomer 15 | S15E02
16:00 Ulica nadziei 3 | S03E02
17:00 Ojciec Brown 5 | S05E09
18:00 Morderstwa w Midsomer 15 | S15E03
19:55 Śmierć pod palmami 11 | S11E08
21:00 Ulica nadziei 3 | S03E03
22:00 Tajemnice Brokenwood 2 | S02E01
23:55 Stłamszeni 3 | S03E05
01:00 Ulica nadziei 3 | S03E03
02:00 Tajemnice Brokenwood 2 | S02E01
03:30 Stłamszeni 3 | S03E05
04:25 Morderstwa w Midsomer 15 | S15E03
BelSat
2024-06-24
06:00 Тыдзень
07:05 Расейскі акцэнт у Ізраілі, д/ф
08:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
09:05 План: Б (ток-шоу)
10:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
11:00 Навіны
11:05 Студыя Белсат
14:00 Навіны
14:05 Вось так. Коратка
14:15 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 27 с.
14:40 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 28 с.
15:10 Мова нанова. Як спазнаць характар беларусаў?
15:25 Міраслаў Лазоўскі. Лёс героя, рэпартаж
15:55 Кібервайна 2022, д/ф
16:50 Хада думкі з Віктарам Шэндэровічам
17:20 Атмасфера (эканамічная праграма)
17:35 Беларус беларусу
18:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Аб'ектыў
19:20 Студыя Белсат
19:40 Двубой з Віталём Цыганковым
20:20 Каты Сталіна. Катынь 1940 (Les Bourreaux de Staline. Katyn 1940), д/ф, ч. 2
21:15 Фікцыя (The Hoax), м/ф
23:10 Вось так (інфармацыйная праграма)
00:05 Аб'ектыў
00:25 Студыя Белсат
00:45 Дэтэрмінатар (Determinator), серыял, 1 с.
01:30 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2024-06-24
05:40 Wszyscy święci
07:00 Łapu-capu
07:15 O co biega?
07:45 Papusza
09:55 Niebieska linia
11:35 Zasada
12:50 Za magicznymi drzwiami
14:45 Święto ognia
16:20 Łapu-capu
16:25 Towarzysze broni
18:45 Niezgodna
21:00 Dziewczyńskie historie
22:00 Kochanica króla Jeanne du Barry
23:55 Symulacja
01:30 Słoń
03:05 Polana pośród brzeziny
CANAL+ 4K
2024-06-24
07:00 M jak mięso 6 - Podroby | S06E05
07:20 M jak mięso 6 - Steki | S06E06
07:50 Agentki | E01
08:30 Agentki | E02
09:15 Agentki | E03
09:55 Agentki | E04
10:40 Polska z góry. Nad wodą 3 - Jezioro Charzykowskie | S03E01
11:15 Zakonnice | E01
12:00 Zakonnice | E02
12:55 Łowcy tajemnic Bałtyku - ORP Wicher | E01
13:40 Łowcy tajemnic Bałtyku - Terra | E02
14:25 Polska z góry. Nad wodą 3 - Warta w Poznaniu | S03E02
14:50 Jerozolima. Jak budowano święte miasto
15:45 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E01
16:15 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E02
16:50 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E03
17:30 Miasta rytm - Lublin
18:15 Miasta rytm - Toruń
19:05 Afryka z góry - Maroko | E06
20:00 The Office PL 3 - Święta | S03E09
20:25 The Office PL 3 | S03E10
20:55 The Office PL 3 | S03E11
21:20 The Office PL 3 | S03E12
22:00 Prosta sprawa | E06
23:00 Miłość, seks & pandemia | E01
23:45 Miłość, seks & pandemia | E02
00:25 Miłość, seks & pandemia | E03
01:05 Miłość, seks & pandemia | E04
01:50 Małyszomania. Kochaj i rzuć | E01
02:35 Małyszomania. Kochaj i rzuć | E02
03:18 Zakończenie programu
CANAL+ Dokument HD
2024-06-24
05:10 Złombol | E06
06:00 O co biega?
06:30 W rytmie wolności - Eric Clapton | E3/8
07:15 W rytmie wolności - Kraftwerk | E4/8
08:00 Łowcy tajemnic Bałtyku - Terra | E02
08:45 Łowcy tajemnic Bałtyku - Rosyjski Kuter Torpedowy | E03
09:30 Nowicjusz
10:40 Polska z góry - Pokrzydowo | S01E13
11:05 Polska z góry 2 - Karkonosze | S02E01
11:30 Polska z góry 2 - Opolszczyzna | S02E02
11:55 Wszystkie kolory świata 3 - Tajlandia - rajskie wyspy | S03E01
12:50 Wszystkie kolory świata 3 - Kambodża | S03E02
13:45 Wszystkie kolory świata 3 - Wyspy Zielonego Przylądka | S03E03
14:40 Superskały. Historia wykuta w kamieniu | E01
15:35 Chwila prawdy | E01
16:25 Chwila prawdy | E02
17:10 Serce dębu
18:30 Gliniarze na Gibraltarze | E01
19:15 Gliniarze na Gibraltarze | E02
20:00 Coco Chanel: Kobieta wyzwolona | E01
20:50 Coco Chanel: Kobieta wyzwolona | E02
21:40 Dziki
23:15 Grupa Wagnera, tajna armia | E01
00:20 Grupa Wagnera, tajna armia | E02
01:15 Konferencja w Wannsee. Dokument zbrodni
02:05 O co biega?
02:35 Chwile szczęścia | E04
03:30 Chwile szczęścia | E05
04:20 Miasta rytm - Lublin
CANAL+ Domo HD
2024-06-24
05:00 Kupione i co dalej? 2 | S02E05
05:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 | S02E02
06:00 Grunt to ogród 2 | S02E05
06:30 Telesprzedaż
07:40 Cudotwórcy - dom na lata 2 | S02E24
08:35 Ucieczka na wieś 21 | S21E15
09:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 4 | S04E02
10:00 Dowborowa od nowa | E08
10:30 Telesprzedaż
11:45 Moje niezwykłe B&B | S01E07
12:45 Telesprzedaż
13:50 Pokochaj swój ogród 11 | S11E07
14:45 Wielkie projekty 19 | S19E07
15:45 Zbudujemy ten dom | S01E01
16:15 Dowborowa od nowa | E08
16:45 Gardeners' World 16 | S16E12
18:00 Ucieczka na wieś 21 | S21E16
18:55 Wielkie projekty 19 | S19E08
19:50 Daleko od miasta 8 | S08E03
20:25 Cudotwórcy - dom na lata 2 | S02E28
21:15 Zjawiskowe projekty | S01E01
22:15 Niewiarygodne domy | S01E09
23:10 Stylowo o wnętrzach | S01E02
00:05 Wirtualne projekty | S01E12
01:00 Pokochaj swój ogród 11 | S11E07
02:00 Kupione i co dalej? 3 | S03E01
02:30 Kupione i co dalej? 3 | S03E02
03:00 Pogotowie remontowe Wieśka | S01E07
03:30 Rośliny Karoliny 4 | S04E05
04:00 Meblokreacje 2 | S02E07
04:30 Daleko od miasta 9 | S09E03
CANAL+ Family HD
2024-06-24
05:10 Grunt to ogród | S01E17
05:35 Grunt to ogród | S01E18
06:00 Molang 6 | S06E04
06:05 Molang 6 | S06E05
06:10 Molang 6 | S06E06
06:25 Polly Pocket 5 | S05E02
06:55 Ronja, córka zbójnika | E20
07:25 Bob Budowniczy 21 - Spychacz w operze | S21E26
07:40 Tomek i przyjaciele - Lokomotywa nr 1 | S22E01
07:50 Tomek i przyjaciele - Zawsze tak samo | S22E02
08:05 Marta mówi! | S01E46
08:50 Łapu-capu
09:00 Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? | E05
09:25 Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? | E06
10:00 Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? | E07
10:25 Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? | E08
11:00 Daleko od miasta 10 | S10E09
11:25 Daleko od miasta 10 | S10E10
12:00 Gardeners' World 14 | S14E17
13:10 Grunt to ogród 2 | S02E09
13:35 Grunt to ogród 2 | S02E10
14:10 Zwierzęta Wajraka 3 - Ptaki z sąsiedztwa | E07
14:40 Zwierzęta Wajraka 3 - Piękne sarny | E08
15:15 Backflip!! | E01
15:40 Backflip!! | E02
16:05 Backflip!! | E03
16:30 Pisarze. Serial na krótko | S01E01
16:40 Pisarze. Serial na krótko | S01E03
16:50 Pisarze. Serial na krótko | S01E04
17:05 Cały rok z pandą | E01
18:05 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 3 - Na pograniczu Warmii i Mazur | S03E04
18:30 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 3 - Śladami książąt i arystokratów Opolszczyzny | S03E05
19:05 Oman. Cuda Półwyspu Arabskiego | E01
20:05 Śnieg | S01E03
21:00 Śnieg | S01E04
21:55 Terapia par 3 | S03E01
22:25 Terapia par 3 | S03E02
22:55 Terapia par 3 | S03E03
23:35 Zakonnice | E05
00:35 Koniki na biegunach
01:05 Maskarada
01:20 Malinka
01:50 Remont w 48h 11 | S11E10
02:15 Remont w 48h 11 | S11E11
02:50 Remont w 48h 11 | S11E12
03:15 Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 | S03E01
03:50 Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 | S03E02
04:15 Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 | S03E03
04:45 Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 | S03E04
CANAL+ Film HD
2024-06-24
06:00 Łapu-capu extra
06:30 Corgi, psiak królowej
08:00 Łapu-capu
08:05 Aktualności filmowe+
08:40 Moje pieczone kurczaki
09:45 Mavka i strażnicy lasu
11:25 Kiler
13:10 Pan Tadeusz
15:40 Towarzysze broni
17:55 Sen o okapi
19:45 Łapu-capu
20:00 Bohater
22:05 Holy Spider
00:00 Chłopi
01:55 Wyrwa
03:35 Wiarołom
04:50 Moje miasto
CANAL+ Kuchnia HD
2024-06-24
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? 4 | S04E08
06:00 Najlepsze ciasto w całej Francji | S01E21
06:55 Ugotuj mi, mamo! 2 | S02E03
07:20 Domowa piekarnia Kucharskiego | S01E05
07:45 365 obiadów Mariety Mareckiej 5 | S05E01
08:15 Telesprzedaż
10:15 David Rocco w zaciszu domowej kuchni | S01E04
10:45 David Rocco w zaciszu domowej kuchni | S01E05
11:15 Telesprzedaż
12:15 M jak mięso 3 - Francja | S03E01
12:50 M jak mięso 3 - Chiny | S03E02
13:20 Jamie Oliver: 5 składników | S01E04
13:50 Jamie Oliver: 5 składników | S01E05
14:20 ABC gotowania - kuchnia turecka - Ryż i kasza | E07
14:50 Jakubiak rozgryza Polskę 2 - Rosół | S02E03
15:25 Jakubiak rozgryza Polskę 2 - Kaczka | S02E04
15:55 Francuskie wędrówki Julie 9 | S09E06
16:55 U sąsiadów w kuchni 11 | S11E02
17:20 U sąsiadów w kuchni 11 | S11E03
17:55 Świat szefów kuchni 2 | S02E04
18:50 Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda | E05
19:20 M jak mięso 6 - Mięsa miękkie | S06E01
19:50 David Rocco w Azji | E12
20:25 David Rocco w Azji | E13
21:00 Postój z Anthonym Bourdainem - Rzym | S01E07
21:55 M jak mięso 6 - Steki | S06E06
22:25 Domowa piekarnia Kucharskiego 4 - Bez piekarnika | S04E03
23:00 Meksykański stół Pati 8 | S08E02
23:30 Meksykański stół Pati 8 | S08E03
00:00 Herbarium 7 | S07E10
00:40 Herbarium 8 | S08E01
01:10 Desery Dekera 3 | S03E10
01:40 Bitwa na smaki: David vs Matteo 2 - Obiad rodzinny - Skiba | S02E12
02:10 Jakubiak lokalnie 2 | S02E08
02:40 David w Europie 2 | S02E03
03:15 Najlepsze ciasto w całej Francji | S01E04
04:20 Zielona rewolucja Marty Dymek | S01E07
04:55 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E08
CANAL+ Premium HD
2024-06-24
06:00 Łapu-capu
06:15 O co biega?
06:45 Papusza
08:55 Niebieska linia
10:35 Zasada
11:50 Za magicznymi drzwiami
13:45 Święto ognia
15:20 Łapu-capu
15:25 Towarzysze broni
17:45 Niezgodna
20:00 Dziewczyńskie historie
21:00 Kochanica króla Jeanne du Barry
22:55 Symulacja
00:30 Słoń
02:05 Polana pośród brzeziny
04:05 Kiler-ów 2-óch
CANAL+ Seriale HD
2024-06-24
Ранее программа может быть обрезана
09:45 Łapu Capu
09:50 Gliniarze na Gibraltarze | E09
10:35 Chwile szczęścia | E06
11:30 Twardzielki - Ewa Piątkowska | E06
12:00 Hollywood Buzz | E52
12:25 Aktualności filmowe+
12:55 Łapu Capu
13:00 Dyżur | E01
13:40 Dyżur | E02
14:30 Dyżur | E03
15:15 Dyżur | E04
16:00 Dyżur | E05
16:40 Dyżur | E06
17:25 Dyżur | E07
18:10 Dyżur | E08
18:55 The Office PL 3 - Wykład | S03E07
19:30 The Office PL 3 - Furgonetka | S03E08
20:00 Leopard Skin | E01
20:25 Leopard Skin | E02
21:00 Leopard Skin | E03
21:30 Leopard Skin | E04
22:00 El inmortal. Gangi Madrytu | E05
22:50 Powrót | E03
23:40 Powrót | E04
00:25 Klangor | E06
01:20 Klangor | E07
02:05 Klangor | E08
03:00 Emigracja XD | E01
03:40 Łapu Capu
03:43 Zakończenie programu
Canal+ Sport 1 PL
2024-06-24
05:20 Sędziowie 2 - Wojciech Myć | S02E03
06:00 Liga+ Extra
07:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska - Top Scorer 2023/24
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - Top Goals 2023/24
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Sevilla FC - CD Alaves
11:15 Piłka nożna: Liga francuska: OGC Nice - AS Monaco
13:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - Legia Warszawa
15:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska - Champion 2023/24
16:50 Sędziowie 2 - Łukasz Szpala | S02E05
17:30 Piłka nożna: Ekstraklasa - podsumowanie sezonu 2023/24
18:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska - Top Scorer 2023/24
19:10 Boks: Walka o pas WBO World w San Diego - waga lekka: Emanuel Navarrete - Denys Berinczyk
23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - Top Scorer 2023/24
23:30 Boks: BKFC 62 w Hollywood - waga piórkowa: Kai Stewart - Bryan Duran
01:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
04:00 Ligue1 Review
Canal+ Sport 2 PL
2024-06-24
06:00 Tenis: Turniej WTA w Berlinie - mecz finałowy gry pojedynczej
08:30 8 wspaniałych - Coco Gauff | E03
09:00 8 wspaniałych - Maria Sakkari | E04
09:30 Tenis: Turniej WTA w Berlinie - mecz finałowy gry pojedynczej
12:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
13:30 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
15:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
17:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
18:30 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
20:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
22:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
00:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
02:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Puszcza Niepołomice
Canal+ Sport 3 PL
2024-06-24
05:15 Sędziowie 2 - Szymon Marciniak | S02E01
06:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
08:30 Liga+ Extra
10:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
13:00 Wysoki Pressing
14:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
16:40 Liga+ Extra
18:30 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
18:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Warta Poznań - Ruch Chorzów
21:00 Ekstraklasa po godzinach
22:00 Ekstrapaka - 4. kolejka
22:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Warta Poznań - Ruch Chorzów
01:15 Sędziowie 2 - Piotr Lasyk | S02E04
02:00 Ekstraklasa po godzinach
03:00 Witaj w akademii - Korona Kielce
03:30 Witaj w akademii - Cracovia
04:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Canal+ Sport 4 PL
2024-06-24
05:30 Witaj w akademii - Pogoń Szczecin
06:00 Liga+ Extra
07:45 Sędziowie 2 - Szymon Marciniak | S02E01
08:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
11:00 Liga+ Extra
13:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
15:30 Wysoki Pressing
16:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
19:10 Liga+ Extra
20:40 Turbokozak - Aleks Stawczyk
21:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
21:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Warta Poznań - Ruch Chorzów
23:30 Ekstraklasa po godzinach
00:30 Ekstrapaka - 4. kolejka
01:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Warta Poznań - Ruch Chorzów
03:45 Sędziowie 2 - Piotr Lasyk | S02E04
04:30 Ekstraklasa po godzinach
CANAL+ Sport 5 PL
2024-06-24
06:00 Tenis: Turniej WTA w Berlinie - mecz finałowy gry pojedynczej
08:00 Telesprzedaż
09:50 Magazyn PGE Ekstraliga
11:30 Żużel: PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - NovyHotel Falubaz Zielona Góra
14:15 Żużel: PGE Ekstraliga: ebut.pl Stal Gorzów - ORLEN OIL Motor Lublin
17:00 Magazyn PGE Ekstraliga
18:40 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga: Energa Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów Wlkp
21:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska - Top Scorer 2023/24
22:00 Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
22:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno
00:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - Legia Warszawa
CBS Reality PL
2024-06-24
05:10 Na straży kanadyjskich granic | S01E13
05:35 Na straży kanadyjskich granic 2 | S02E01
06:00 Strzegąc granic 8 | S08E07
06:30 Strzegąc granic 8 | S08E08
07:00 Rutynowa kontrola trzeźwości 14 | S14E16
07:30 Rutynowa kontrola trzeźwości 14 | S14E17
08:00 Pomoc drogowa wagi ciężkiej 3 | S03E15
09:00 Hardcorowy lombard 8 | S08E06
09:30 Hardcorowy lombard 8 | S08E07
10:00 Hardcorowy lombard 8 | S08E08
10:30 Hardcorowy lombard 8 | S08E09
11:00 Zadzwoń do komornika | S01E03
12:00 Zadzwoń do komornika | S01E04
13:00 Gdy zaginięcie oznacza najgorsze 2 | S02E01
14:00 Hardcorowy lombard 8 | S08E10
14:30 Hardcorowy lombard 8 | S08E11
15:00 Hardcorowy lombard 8 | S08E12
15:30 Hardcorowy lombard 8 | S08E13
16:00 Rutynowa kontrola trzeźwości 14 | S14E18
16:30 Rutynowa kontrola trzeźwości 14 | S14E19
17:00 Maniakalni zbieracze 2 | S02E04
18:00 Na straży australijskich granic 9 | S09E18
18:30 Na straży australijskich granic 9 | S09E19
19:00 Na straży australijskich granic 9 | S09E20
19:30 Na straży australijskich granic 10 | S10E01
20:00 Pomoc drogowa wagi ciężkiej 3 | S03E16
21:00 Zagadkowe zgony 2 | S02E05
21:30 Zagadkowe zgony 2 | S02E06
22:00 Najgroźniejszy morderca świata 7 | S07E06
23:00 Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande 3 | S03E09
00:00 Tropami zbrodni | S01E16
01:00 Zagadkowe zgony 2 | S02E05
01:30 Zagadkowe zgony 2 | S02E06
02:00 48 godzin 33 | S33E26
02:45 48 godzin 33 | S33E27
03:30 Na miejscu zbrodni 7 | S07E01
04:20 Na straży kanadyjskich granic 2 | S02E02
04:45 Na straży kanadyjskich granic 2 | S02E03
CI Polsat
2024-06-24
05:30 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 5 | S05E06
06:00 Morderca z internetu - Mackenzie | S01E07
06:30 Więzy zbrodni 2 - Gwen Miller | S02E15
07:25 Tajemnice pokoju przesłuchań - Niestosowne zachowanie | S01E07
08:25 Dla mnie już nie żyjesz - Ahmad | S01E03
09:20 Ktoś ma coś do ukrycia - Seks, narkotyki i morderstwo | S01E08
10:20 Niepodważalne dowody zbrodni 2 - David Gilroy: Jak kamień w wodę | S02E08
11:20 Więzy zbrodni - Morderstwa w Scottsdale - Dwight Jones | S01E04
12:20 Krwawe rozstania 4 - Sprawa Barkerów | S04E05
13:15 Motyw mordercy - Mordercza metamorfoza | S01E22
13:45 Motyw mordercy - Zabójca z przystanku | S01E23
14:10 48 godzin 25 - Spacerek | S25E03
15:05 Morderca na pokładzie 2 - Sandra | S02E15
16:00 Śledztwa w prosektorium 2 - Zbrodnia | S02E03
17:00 Toksyczne związki - Zdradzone zaufanie | S01E08
18:00 Mordercze związki - David Clark | S01E16
19:00 Zbrodnia na prowincji 2 - Verdigre, Nebraska | S02E02
20:00 Szokujące morderstwa: Kalifornia - Historia dwóch braci | S01E05
21:00 Zabójca z autostrady
22:55 Tajniacy w akcji - Cena za szczęście | S01E07
23:55 Daj znać, jak będziesz w domu - Justina Rucinski | S01E09
00:50 Toksyczne związki - Bez skrupułów | S01E05
01:45 Kobiety, które niosły śmierć 12 - Wypaczone pożądanie | S12E04
02:40 Dzwoń na policję 3 - Nadchodzą | S03E07
03:35 Dowody zbrodni 2 - Zabójstwo w Denver | S02E08
04:35 48 godzin 25 - Spacerek | S25E03
Cinemax
2024-06-24
06:00 Hair
08:00 Finlandia
09:35 Południowy posterunek
11:10 Polowanie
12:55 Split
14:50 Narkoza
16:45 Finlandia
18:20 Alleluja
20:00 The Dinner Guest
21:40 Fifi
23:30 Dystrykt końcowy
01:25 Rimini
03:20 Errata
03:40 Wieża, która nie rzuca cienia
Cinemax 2
2024-06-24
06:00 Ocean czasu
08:00 Przygoda
10:15 Prawie całkowicie lekka katastrofa
11:45 Wszyscy rozmawiają o pogodzie
13:15 Mężczyzna
14:45 Orka
16:35 Przygoda
18:50 Falcon Lake
20:30 Miłość
22:40 Elle
00:50 Gra
02:50 Sumienie Josepha Chambersa
04:25 Wszyscy rozmawiają o pogodzie
Comedy Central PL
2024-06-24
05:00 Blok Ekipa 2 - Kibel | S02E11
05:30 Blok Ekipa 2 - Pluskwa | S02E12
06:00 Bob kocha Abisholę - Walnij kreta | S01E05
06:25 Bob kocha Abisholę - Ralph Lauren i ryba | S01E06
06:55 Mów mi Kat 2 - Największa fanka | S02E05
07:20 Mów mi Kat 2 - Niewierność | S02E06
07:50 Młody Sheldon 3 - Parasol i zła ręka | S03E06
08:10 Młody Sheldon 3 - Orangutan borneański i kultura zachęcająca do plucia | S03E07
08:35 Dwóch i pół 11 - Tazerem ją! | S11E11
09:05 Dwóch i pół 11 - Baseball, cycki, baseball… | S11E12
09:30 Dwóch i pół 11 - Ugryź się, Sądzie Najwyższy | S11E13
10:00 Dwóch i pół 11 - Creme de menthe na trzy palce | S11E14
10:30 Teoria wielkiego podrywu - The Bat Jar Conjecture | S01E13
10:55 Teoria wielkiego podrywu - The Nerdvana Annihilation | S01E14
11:20 Teoria wielkiego podrywu - The Pork Chop Indeterminacy | S01E15
11:50 Teoria wielkiego podrywu - The Peanut Reaction | S01E16
12:10 Teoria wielkiego podrywu - The Tangerine Factor | S01E17
12:35 Teoria wielkiego podrywu 2 - Powiernicza manifestacja | S02E01
13:00 Przyjaciele 10 - The One Where the Stripper Cries | S10E11
13:35 Przyjaciele 10 - The One with Phoebe's Wedding | S10E12
14:10 Przyjaciele 10 - The One Where Joey Speaks French | S10E13
14:35 Przyjaciele 10 - The One with Princess Consuela | S10E14
15:05 Przyjaciele 10 - The One Where Estelle Dies | S10E15
15:35 Przyjaciele 10 - The One with Rachel's Going Away Party | S10E16
16:05 Młody Sheldon 3 - Grzech chciwości i chimichanga z Chi-Chi's | S03E08
16:35 Młody Sheldon 3 - Zaproszenie na imprezę, futbolowe winogrona i ziemski kurczak | S03E09
17:00 Teoria wielkiego podrywu 2 - Bieliźniana rekonfiguracja | S02E02
17:25 Teoria wielkiego podrywu 2 - Barbarzyńska sublimacja | S02E03
17:50 Teoria wielkiego podrywu 2 - Gryfowa ekwiwalencja | S02E04
18:10 Teoria wielkiego podrywu 2 - Euklidesowa interwencja | S02E05
18:40 Teoria wielkiego podrywu 2 - Fanowska denuncjacja | S02E06
19:05 Teoria wielkiego podrywu 2 - Pranio-piniatowa polaryzacja | S02E07
19:30 Przyjaciele 10 - The Last One: Part 2 | S10E17
20:30 Przyjaciele - The One Where Monica Gets A Roommate | S01E01
21:00 Przyjaciele - The One with the Sonogram at the End | S01E02
21:30 Przyjaciele - The One with the Thumb | S01E03
22:00 Przyjaciele - The One with George Stephanopoulos | S01E04
22:30 Pacześ Show 3 | S03E12
00:30 The Daily Show 29 - Marlon Wayans | S29E54
01:00 Miasteczko South Park 9 - Dzień erekcji | S09E07
01:30 Miasteczko South Park 23 - Chińskie zagranie | S23E02
02:00 Blok Ekipa 2 - Samanta | S02E13
02:30 Blok Ekipa 3 - Szczęściarz Wojtas/ Lodołamacz/ Lesbijki/ Fajter | S03E01
03:00 Mów mi Kat 2 - Największa fanka | S02E05
03:30 Mów mi Kat 2 - Niewierność | S02E06
04:00 Bob kocha Abisholę - Walnij kreta | S01E05
04:30 Bob kocha Abisholę - Ralph Lauren i ryba | S01E06
Discovery Channel PL
2024-06-24
05:00 Łowcy staroci 9 - Poszerzanie horyzontów | S09E04
06:00 Fani czterech kółek - Cadillac coupe de ville | S10
07:00 Zoom na architekturę 6 - Egipt: aleja sfinksów | S06
08:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata 19 - Zwycięstwo na morzu | S19
09:00 Gorączka złota: Australia 4 | S04E02
10:00 Gorączka złota - Powrót na Alaskę | S11
11:00 Przetrwać nad Jukonem - Tragiczna wiosna
12:00 Fani czterech kółek - Ford transit | S17
13:00 Nagi instynkt przetrwania - Dolina lampartów | S08
14:00 Nagi instynkt przetrwania - Klątwa stanu Chiapas | S08
15:00 Złomowisko PL 7 | S07E16
16:00 Łowcy opali 6 - Światło i cień | S06
17:00 Nic do zgłoszenia | S01E06
18:00 Przystanek Bieszczady 3 | S03E02
19:00 Złomowisko PL 7 | S07E03
20:00 Złomowisko PL 7 | S07E04
21:00 Nic do zgłoszenia | S03E07
22:00 Fani czterech kółek: w trasie | S01E07
23:00 Gorączka złota: rzeka skarbów 7 - W okopach | S07
00:00 Łowcy opali 7 - Trudna sytuacja | S07
01:00 Auto-reaktywacja - Ciężarówka w deszczu | S05
02:00 Militaria na warsztat | S06E09
03:00 Królowie asfaltu 7 | S07E05
04:00 A2 - autostrada na Zachód | S01E13
Discovery Historia PL
2024-06-24
05:00 Na tropie legend - Człowiek w żelaznej masce
06:00 Na ratunek starociom - Elektrownia Drayton Mill | S10E07
06:30 Na ratunek starociom - Statek pożarniczy z Baltimore | S10E08
07:00 Łowcy staroci: Renowacje | S03E07
08:00 Łowcy staroci: Renowacje | S03E08
09:00 Kwatery Hitlera | E02
10:00 Sekrety i skarby III Rzeszy - Grodziec | E07
10:30 Sekrety i skarby III Rzeszy - Lubiąż | E08
11:00 Militaria na warsztat | S05E04
12:00 Skarby z pobocza - Belvedere i Zephyr | E04
12:30 Skarby z pobocza - Jeden traktor, dwa bliźniaki, trzy chevrolety | E05
13:00 Skarby z pobocza - Jeep z doliny | E06
13:30 Skarby z pobocza - Thunderbird - niespodzianka | E07
14:00 Muzealne tajemnice - Pony Express i inne historie | S13
15:00 Muzealne tajemnice - Jeźdźcy gromu i inne historie | S13
16:00 Zoom na architekturę - Tajemnice WTC | S04
17:00 Zoom na architekturę - Tajemnice Piramidy Czarnej | S04
18:00 Łowcy staroci - Poszukiwanie skarbów | S11
19:00 Łowcy staroci - Ekscentrycy | S11
20:00 Przypadki z archiwum 10 - Ranczo śmierci | S02
21:00 Przypadki z archiwum 10 - Polowanie na wiedźmę | S02
22:00 Wojna o Falklandy | E01
23:00 Wojna o Falklandy | E02
00:00 Poszukiwacze kamieni szlachetnych - Szafir niebieski i cyrkon z Kambodży | S01E05
01:00 Poszukiwacze kamieni szlachetnych - Szafir i kamień księżycowy ze Sri Lanki | S01E06
02:00 Na tropie legend - Robin Hood
03:00 Profesjonaliści - Gustaw Holubek - Zapamiętane
04:00 Pasja - sposób na życie | E08
Discovery Life PL
2024-06-24
05:00 Zakończenie programu
05:20 Wiza na miłość 7 | S07E19
06:15 Nowa Maja w ogrodzie | S01E31
06:45 Nowa Maja w ogrodzie | S01E32
07:15 Idealna niania 6 | S06E02
08:00 Szpital | S02E195
09:00 Szpital | S02E196
10:00 Nowa Maja w ogrodzie | S01E31
10:30 Idealna niania 6 | S06E01
11:15 Idealna niania 6 | S06E02
12:00 Idealna niania 6 | S06E03
12:45 Zaginieni 5 | S05E09
13:45 Druga twarz 2 | S02E03
14:45 Szpital | S02E194
15:45 19+ | S01E29
16:15 19+ | S01E30
16:45 Idealna niania 6 | S06E01
17:30 Idealna niania 6 | S06E02
18:15 Idealna niania 6 | S06E03
19:00 Idealna niania 6 | S06E04
19:45 Apetyt na sławę | E09
20:45 Mój chłopak jest maminsynkiem 2 | S02E04
21:45 Łowcy promocji - Amanda i Jess | S04E07
22:15 Łowcy promocji - Zadia i Briana | S04E08
22:45 Związki z modą | S02E02
23:45 Bez tabu | S03E01
00:15 Bez tabu | S03E02
00:45 Obcy wewnątrz nas | S08E12
01:45 Bez recepty 2 | S02E14
02:45 Bez recepty 2 | S02E15
03:45 Szpital | S03E233
04:45 19+ | S01E16
Discovery Science PL
2024-06-24
05:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Kredki, lustra | S14
05:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Parowe kołowce | S14
06:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Chevrolet corvette stingray | S02
06:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - KTM X-Bow | S02
07:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Tesla model S | S02
07:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Superformance MKIII | S02
08:00 NASA - archiwum tajemnic - Tajemnica niewidzialnej planety | S03
09:00 NASA - archiwum tajemnic - Największe sekrety Marsa | S03
10:00 NASA - archiwum tajemnic - Klątwa gazowego olbrzyma | S03
11:00 Pogromca mitów w akcji - Zbroja Iron Mana
12:00 Pogromca mitów w akcji - Koło śmierci | E02
13:00 Zoom na architekturę 3 - Klątwa skarbu z dżungli | S03
14:00 Zoom na architekturę - Zaginione królestwo Kusz | S04
15:00 Autostrada spotkań z UFO - Ucieczka ze Strefy 51
16:00 Gwiezdne bitwy - Zabójcze skały
17:00 Gwiezdne bitwy - Promień śmierci
18:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Superformance GT40 | S02
18:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Porsche 918 spider | S02
19:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Aston martin vanquish | S02
19:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Zenvo ST 1 | S02
20:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - McLaren 650S | S02
20:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Falcon F7 | S02
21:00 Tajemnice lądowania na Księżycu - Tajna wojna kosmiczna CIA | E03
22:00 Tajemnice lądowania na Księżycu - Zamach na Armstronga | E04
23:00 Jak działa wszechświat? - Międzygwiazdowe tajemnice | S07
00:00 Jak działa wszechświat? - Wielki Wybuch
01:00 Autostrada spotkań z UFO - Legenda o skinwalkerze
02:00 Autostrada spotkań z UFO - UFO w południowej Kalifornii
03:00 Autostrada spotkań z UFO - Anomalie w Arizonie
04:00 Zoom na architekturę 3 - W poszukiwaniu prawdziwej Atlantydy | S03
Disney Channel PL
2024-06-24
05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Babcisynek | S01E06
05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. - Hultaje na hulajnogach | S01E07
05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - To tylko gra… | S01E08
05:45 Taffy - Masz to w genach | S01E07
05:50 Taffy - Ogłaszam was psem i kotem | S01E05
06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Bańkor | S01E02
06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Kotowtór | S01E03
07:00 Herosi pół na pół - Taneczny mus/ Brat i syn | S01E01
07:30 Herosi pół na pół - Róbcie wszyscy tak, jak ja/ Mglista wizja przyszłości | S01E02
08:00 Greenowie w wielkim mieście - Tilly Tour/Dinner Party | S01E18
08:30 Greenowie w wielkim mieście | S01E20
09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot | S01E17
09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot | S01E18
10:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot | S01E19
10:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot | S01E20
11:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot | S01E23
11:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot | S01E24
12:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot | S01E22
12:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot | S01E26
13:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot | S02E27
13:30 Greenowie w wielkim mieście 2 - Dynamit | S02E31
13:50 Greenowie w wielkim mieście - Heja Henio/ Obserwowanie ludzi | S01E24
14:20 Greenowie w wielkim mieście - Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku | S01E27
14:50 Kiff - Przyjaźń w czasach serowych jaskiń/ Opera zupowa | S01E14
15:20 Kiff - Sklepowy lider/ Sztuka Ducha Wilka | S01E15
15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Najdroższa rodzina | S04E99
16:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Kroko-wrogo | S04E90
16:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Mrożownik 2 | S04E93
17:20 Chomi i Greta - Potęga porażki/ Ucz się na dębach | S01E01
17:50 Chomi i Greta - Przepis na katastrofę/ Matmo-cios | S01E02
18:20 Potworna robota - Ministwory | S01E09
18:50 Potworna robota - Bo w cenie jest rozśmieszenie | S01E10
19:20 Greenowie w wielkim mieście 4 - U Tirka / Dżingle | S04E81
19:50 Greenowie w wielkim mieście 4 - Bill stand-uper / Zielony proces | S04E82
20:20 Taffy 2 - Labirynt | S02E79
20:25 Taffy 2 - Misja niesamowita | S02E80
20:40 Taffy 2 - Wrobiony | S02E81
20:45 Taffy 2 - Fotka | S02E82
20:55 Taffy 2 - Wszędzie kokardy | S02E83
21:10 Taffy 2 - Smrodek | S02E84
21:15 Taffy 2 - Rodzinna fortuna | S02E85
21:25 Taffy 2 - Mistrzowie tenisa | S02E86
21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 - W brzuchu bestii | S02E19
22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 - Wóz oraz przewóz | S02E20
22:40 Greenowie w wielkim mieście 3 - Posłuchaj!/ Duży ekran | S03E68
23:05 Greenowie w wielkim mieście 3 - Rembo/ Słoik | S03E69
23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Przyszła kariera | S02E76
23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Ratujmy ptaki | S02E77
23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Przysługa | S02E78
00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Schowaj mnie, jeśli potrafisz | S02E79
00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Gra o słonia | S02E80
00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Larpuj na całego | S02E81
00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Rodzinne potyczki | S02E82
00:50 Ghostforce - Mizuo / Reiknoswąd | S01E03
01:10 Ghostforce - Masta / Pająguma | S01E04
01:35 Taffy - Kochanie, zmniejszyłam szopa | S01E56
01:40 Taffy - Cudowna lampa | S01E73
01:50 Taffy - Piskofobia | S01E76
01:55 Taffy - Bliźniacze szkolenie | S01E68
02:05 Taffy - Złoty struś | S01E64
02:10 Płazowyż 2 - Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia | S02E38
02:35 Płazowyż 2 - Kolacja/Pojedynek kapel | S02E39
02:55 Płazowyż 2 - Prawdziwe oblicze | S02E40
03:15 Szkoła wikingów - Egzaminy | S01E01
03:20 Dronersi 2 - Wyścig królewski | S02E33
03:40 Dronersi 2 - Wyścig rycerza Aqua | S02E34
04:05 Dronersi 2 - Wyścig mechaniczek | S02E35
04:25 Szkoła Wikingów - Krypta krzyków | S01E07
04:50 Szkoła Wikingów - Najlepsi z najlepszych | S01E08
Disney Junior
2024-06-24
05:00 Eureka! - Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki | S01E30
05:30 Myszka Miki: Frajdomek - Awaryjne lądowanie Mikołaja | S02E49
06:00 Myszka Miki: Frajdomek - Bez uścisków / Gdzie Frajdek? | S02E50
06:30 Myszka Miki: Frajdomek - Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny | S02E51
07:00 Me & Winnie the Pooh - Deszczowy teatrzyk Prosiaczka | S01E06
07:05 Blue 2 - Maszyna do pisania | S02E100
07:10 Blue 2 - Burgerownia | S02E101
07:20 Blue 2 - Wielkanoc | S02E102
07:30 Blue 2 - Łódki z kory | S02E103
07:40 Blue 3 | S03E104
07:50 Blue 3 | S03E105
08:00 Blue 3 | S03E106
08:10 Blue 3 | S03E107
08:20 Blue 3 | S03E108
08:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem - Malowanie z Kłapouchym | S01E06
08:30 Spidey i superkumple 2 - Mały Hulk! / Niespodziankowa niespodzianka! | S02E30
09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
10:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) | S01E01
10:05 Spidey i superkumple 2 - Bum-Bum Głośnik | S02E60
10:20 Spidey i superkumple 2 - Za morskim potworem | S02E72
10:35 Spidey i superkumple 2 - Wieloryb Czasu | S02E105
10:50 Spidey i superkumple 3 - Rwąca deszczówka | S03E10
11:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) | S01E02
11:05 Myszka Miki: Frajdomek - Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor! | S02E28
11:30 Superkoty - Astrokotka / Kradzież klejnotu | S01E14
12:00 Pupstruction - Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko | S01E04
12:30 Me & Winnie the Pooh - Deszczowy teatrzyk Prosiaczka | S01E06
12:35 Blue 2 - Wytworna restauracja | S02E69
12:40 Blue 2 - Dzień Pnia | S02E70
12:50 Blue 2 - Przedstawienie | S02E71
13:00 Blue 2 - Gili-kraby | S02E72
13:10 Blue 2 - Ucieczka | S02E73
13:20 Blue 2 - Autobus | S02E74
13:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem - Malowanie z Kłapouchym | S01E06
13:30 Straż Ekipa - Urodziny dziadka/ Odpoczynek najlepszych | S01E13
14:00 Spidey i superkumple | S01E11
14:30 Lwia Straż | S01E09
15:00 Lwia Straż | S01E10
15:30 Superkoty - Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa | S01E02
16:00 Pupstruction - Kometa / Domek na drzewie | S01E11
16:30 Pupstruction - Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu | S01E12
17:00 Blue 2 - Maszyna do pisania | S02E100
17:10 Blue 2 - Burgerownia | S02E101
17:20 Blue 2 - Wielkanoc | S02E102
17:30 Blue 2 - Łódki z kory | S02E103
17:40 Blue 3 | S03E104
17:50 Blue 3 | S03E105
18:00 Superkoty - Ptasia piosenka / Piknik Pikusia | S01E15
18:30 Jej Wysokość Zosia 4 - Królewska Giełda Szkół | S04E109
19:00 Jej Wysokość Zosia 4 - Wróżki w przebraniu | S04E110
19:30 Me & Winnie the Pooh - Deszczowy teatrzyk Prosiaczka | S01E06
19:35 Blue 2 - Squash | S02E56
19:40 Blue 2 - Kalambury | S02E57
19:50 Blue 2 - Bingo | S02E58
20:00 Blue 2 - Ulubiony moment | S02E59
20:10 Blue 2 - Tatusio-podwózka | S02E60
20:20 Blue 2 - Spanko | S02E61
20:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem - Malowanie z Kłapouchym | S01E06
20:30 Superkoty - Zniknięcie kocich drzew / Koncertowa blokada | S01E16
21:00 Spidey i superkumple 2 - Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą | S02E42
21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi - Śnieżna przygoda / Atak droidów treningowych | S01E04
22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 - Skok w zwierciadło / Tort na odwrót | S02E31
22:30 Myszka Miki: Frajdomek - Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia | S02E29
23:00 Pidżamersi 2 | S02E47
23:25 Pidżamersi 2 | S02E48
23:50 Pidżamersi 2 | S02E49
00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji - Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka | S01E23
00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji - Powrót do korzeni / Mistrzyni wypieków | S01E24
01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji - Wyczekiwanie na słońce / Wielki problem z pizzą | S01E25
01:30 Spidey i superkumple 2 - Dino-akcja/ Nocny dzień | S02E49
01:55 Spidey i superkumple 2 | S02E50
02:20 Spidey i superkumple 2 | S02E51
02:45 Myszka Miki: Frajdomek - Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete! | S02E47
03:10 Myszka Miki: Frajdomek - A niech to Pete! / Minnie gra w golfa | S02E48
03:35 Myszka Miki: Frajdomek - Awaryjne lądowanie Mikołaja | S02E49
04:00 Eureka! - Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie | S01E01
04:30 Eureka! - Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia | S01E02
Disney XD
2024-06-24
05:10 Robale ziomale - Nocny potwór / Sopelek | S01E07
05:30 Robale ziomale | S01E08
05:50 Taffy - Redaktor Taffy | S01E37
06:00 Taffy - Szczęśliwy dom | S01E48
06:05 Taffy - Szopi Księżyc | S01E39
06:10 Taffy - Taffy z przyszłości | S01E43
06:25 Taffy - Zwrot | S01E52
06:35 Taffy - Pchli cyrk | S01E45
06:40 Taffy - Nowszy model | S01E55
06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 - Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście | S02E52
07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 - Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście | S02E53
07:55 Wodogrzmoty Małe 2 - Nie ten za kogo się podaje | S02E30
08:20 Wodogrzmoty Małe 2 - Opowieść o dwóch Stanach | S02E34
08:50 Wodogrzmoty Małe 2 - Lochy, Lochy i jeszcze więcej Lochów | S02E32
09:20 Taffy 2 - Labirynt | S02E79
09:25 Taffy 2 - Misja niesamowita | S02E80
09:35 Taffy 2 - Wrobiony | S02E81
09:50 Taffy 2 - Fotka | S02E82
09:55 Taffy 2 - Wszędzie kokardy | S02E83
10:05 Taffy 2 - Smrodek | S02E84
10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Randka dziadka | S02E74
10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Skecz z papugą | S02E75
10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Przyszła kariera | S02E76
11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Ratujmy ptaki | S02E77
11:15 Greenowie w wielkim mieście - Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka | S01E30
11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 - Dynamit/ Wrumka | S02E31
12:10 Taffy 2 - Dom na sprzedaż | S02E121
12:20 Taffy 2 - Koszmar z wampirem | S02E122
12:25 Taffy 2 - Narciarze | S02E123
12:35 Taffy 2 - Kocia perfekcja | S02E124
12:45 Taffy 2 - Majętna mumia | S02E125
12:55 Taffy 2 - Opera mydlana | S02E126
13:00 Taffy 2 - Dziewięć żyć szopa | S02E127
13:10 Taffy 2 - Gwiazdy w elitarnym klubie | S02E128
13:20 Herosi pół na pół - Bitwa ulubieńców/ Mistrzowie ciętej riposty | S01E10
13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Połykacz serc | S03E77
14:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Królowa Miraculów | S03E78
14:45 Ghostforce - Zipzap / Żar | S01E05
15:15 Ghostforce - Hipno / Sporofungus | S01E06
15:45 Prawo Milo Murphy'ego - Nadchodzi ekstra Milo/Podziemia | S01E01
16:15 Prawo Milo Murphy'ego - Wyrwać wroga/W stronę słońca | S01E02
16:45 Sowi dom 2 - Gdzie indziej, kiedy indziej | S02E31
17:15 Sowi dom 2 - Lotne Derby | S02E32
17:45 Molly i Duch - Księżniczka Lodu/ Dzień Śniegu | S01E12
18:15 Molly i Duch - Wieczór gier/ Niedobrodziejka | S01E07
18:45 Taffy - Kołnierze | S01E41
18:50 Taffy - Wszędzie jarmuż | S01E13
18:55 Taffy - Fabryka waz | S01E20
19:10 Taffy - Zaklinacz krzyków | S01E22
19:20 Taffy - Swetry | S01E35
19:25 Taffy - Marzenia maszyny | S01E27
19:40 Wodogrzmoty Małe | S01E19
20:10 Wodogrzmoty Małe - Gideon urasta | S01E20
20:40 Greenowie w wielkim mieście - Atak skunksów/ Kto skasował Saxona | S01E29
21:10 Greenowie w wielkim mieście - Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka | S01E30
21:40 Fineasz i Ferb | S01E07
22:10 Fineasz i Ferb | S01E14
22:35 Fineasz i Ferb | S01E12
23:00 Dzieciak kontra Kot 2 | S02E38
23:25 Dzieciak kontra Kot 2 | S02E39
23:50 Dzieciak kontra Kot 2 | S02E40
00:10 Ghostforce - Meta & Lik / Ciastpłomień | S01E15
00:35 Ghostforce - Graffuriat / Levisfer | S01E16
01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. - Kocia broda | S01E11
01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Mistrzowie kempingu | S01E12
01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. - Potworna pupa | S01E13
01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Przestępstwa przeciw rodzinie | S01E14
01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E10
02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E11
02:30 Duch i nas dwóch | E23
02:55 Duch i nas dwóch | E24
03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E13
03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E14
04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E21
04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E22
04:45 Duch i nas dwóch | E06
DTX PL
2024-06-24
05:00 Obsesja 4 kółek - Sporo rupieci | S02E05
06:00 Drwal zawodowiec - Bagienna gorączka | S01E08
07:05 Fani czterech kółek - Chevrolet LUV 1980 | S13
08:10 Fani czterech kółek - 1988 ford mustang GT | S13
09:10 Militaria na warsztat - W kawałkach | S05
10:10 Militaria na warsztat | S05E03
11:10 Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera - Tajlandia
12:10 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S02E05
13:10 A8 - autostrada na Zachód | S04E06
14:10 Przystanek Bieszczady 3 | S03E02
15:10 Fani czterech kółek - Triumph TR6 | S09
16:10 Fani czterech kółek - BWM Isetta | S09
17:10 Absurdy drogowe | S03E03
17:40 Absurdy drogowe | S01E04
18:10 Hotrod wg Kindiga 10 - Metamorfoza Porsche 356 A | S10
19:10 Chłopcy z komisu - Chevrolet z Queens
19:40 Chłopcy z komisu - Dziewczyny do pracy przyjmę!
20:10 Hot rod wg Kindiga - Czemu nie? | S02
21:10 Ale jazda | S01E07
21:40 Ale jazda | S01E08
22:10 Gigantyczne konstrukcje według Hammonda - Najwyższy budynek na ziemi
23:10 Ciężarówką po antypodach | S07E12
00:10 A2 - autostrada na Zachód | S03E10
01:10 Militaria na warsztat | S04E05
02:10 Megatransporty | S02E05
03:00 Obsesja 4 kółek - Prawdziwie amerykańska maszyna
04:00 Metro po szwedzku | S08E13
E! Entertainment PL
2024-06-24
05:30 Wakacyjne imprezy - Saint-Tropez | E03
06:00 Małżeństwo z Jonasami - Nowa Dani | S02E03
06:30 Kourtney i Khloe w Hamptons | E09
07:30 Kourtney i Khloe w Hamptons | E10
08:30 Very Cavallari - Szefowa | S01E03
09:30 Very Cavallari - Awantura | S01E04
10:30 Tylko dla celebrytów | E10
11:15 Tylko dla celebrytów | E16
12:00 Randka w ciemno: Bez retuszu - Walka o miłość | S02E20
12:30 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
13:00 Z kamerą u Kardashianów - Za wszystko trzeba zapłacić | S11E02
14:00 Z kamerą u Kardashianów - Obrzędy przejścia | S11E03
15:00 Nowe ciało z Khloe Kardashian - Od frajera do bohatera | S03E03
16:00 Nowe ciało z Khloe Kardashian - Apetyt na miłość i bokser | S03E04
17:00 Ekipa Bradshaw - Terry na zawodach | S01E02
17:30 Ekipa Bradshaw - Niewłaściwy mężczyzna | S01E03
18:00 Ekipa Bradshaw - Ludzie honoru | S01E04
18:30 Ekipa Bradshaw - Nieznośna kwarantanna | S01E05
19:00 Plastyczna fuszerka - Ku przestrodze | S07E06
20:00 Plastyczna fuszerka - Dawni pacjenci | S07E16
21:00 Plastyczna fuszerka - Oko cyklonu | S08
22:00 Plastyczna fuszerka - Przednia pupa | S08
23:00 Tyler Henry - medium z Hollywood - Brandi Glanville, Joanna Garcia Swisher, Chuck Liddell, Tiffany Haddish | S02
00:00 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
00:30 Tylko dla celebrytów | E16
01:15 Tylko dla celebrytów | E09
02:00 Randka w ciemno: Bez retuszu - Lalki na tandemie | S01E03
02:30 Randka w ciemno: Bez retuszu - Mroczne sekrety | S01E10
03:00 Doskonali single - Pożar | S02E06
04:00 Z kamerą u Kardashianów - Wakacyjny dom | S08E11
Eska Rock TV
2024-06-24
05:00 Rock by night
07:00 Aktywacja
10:00 Gramy co chcemy
13:00 Gramy co chcemy
16:00 Gramy co chcemy
17:00 Gramy co chcemy
19:00 Gramy co chcemy
22:00 Rock nie wyrok
23:00 Rock nie wyrok
00:00 Rock by night
01:00 Rock by night
02:00 Rock by night
03:00 Rock by night
04:00 Rock by night
Eska TV
2024-06-24
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
06:00 Eska TV info
06:15 Made in Poland
07:00 Eska TV info
07:15 Hity na czasie
08:00 Eska TV info
08:15 Hity na czasie
09:00 Eska TV info
09:15 Miejska lista
10:00 Eska TV info
10:15 HITY Baby One More Time
11:00 Eska TV info
11:15 Best of…
12:00 Eska TV info
12:15 Co się słucha?
13:00 Eska TV info
13:15 Przesłuchanie
14:00 Eska TV info
14:15 Jazdy Gwiazdy
15:00 Eska TV info
15:15 Podwójna Gorąca 20
16:00 Podwójna Gorąca 20
17:00 Podwójna Gorąca 20
18:00 Przyjaciele 2 | S02E21
18:30 Przyjaciele 2 | S02E22
19:00 Przyjaciele 2 | S02E23
19:30 Przyjaciele 2 | S02E24
20:00 Polacy za granicą
21:00 Włatcy móch | S02
21:30 Włatcy móch | S02
22:00 Teoria wielkiego podrywu 8 | S08E12
22:30 Teoria wielkiego podrywu 8 | S08E13
23:00 Śmierć na 1000 sposobów
23:30 Śmierć na 1000 sposobów
00:00 Teoria wielkiego podrywu 8 | S08E10
00:30 Teoria wielkiego podrywu 8 | S08E11
01:00 Polska noc
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
Eska TV Extra
2024-06-24
06:00 Polska lista
08:00 Hity zawsze na czasie
09:00 Poranek
10:00 Hit godzina
14:00 Co się słucha?
15:00 Wrzuć na luz
16:00 Hity zawsze na czasie
17:00 Przesłuchanie
18:00 Jazdy Gwiazdy
19:00 Twoja impreska
22:00 Hity zawsze na czasie
23:00 Twoja impreska
00:00 Polska lista
Eurosport 1 PL
2024-06-24
05:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - cross country olympic mężczyzn
06:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Ali Carter
08:30 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - cross country olympic kobiet
09:15 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - cross country olympic mężczyzn
10:00 Szermierka: Mistrzostwa Europy - Bazylea 2024 - 6. dzień
12:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Ali Carter
13:30 Kolarstwo: Tour de France - 2. etap
16:00 Kolarstwo: Tour de France - 5. etap
18:30 Żużel: Grand Prix Szwecji
20:30 Żużel: Liga angielska: Belle Vue Aces - Leicester Lions
23:00 The Minute
23:05 Kolarstwo: Tour de France - 2. etap
00:00 Kolarstwo: Tour de France - 5. etap
01:30 Snooker: Turniej World Grand Prix - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Judd Trump
03:30 Kolarstwo: Tour de France - 2. etap
04:45 Kolarstwo: Tour de France - 5. etap
Eurosport 2 PL
2024-06-24
06:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - cross country olympic kobiet
07:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - cross country olympic mężczyzn
08:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Francji - wyścig ze startu wspólnego
08:30 Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Ali Carter
11:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - cross country olympic kobiet
12:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - cross country olympic mężczyzn
13:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Francji - wyścig ze startu wspólnego
13:30 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Keqiao - finał boulderingu kobiet
15:00 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Keqiao - finał boulderingu mężczyzn
16:30 Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Ali Carter
18:30 Kolarstwo: Tour de France - 2. etap
20:00 Kolarstwo: Tour de France - 5. etap
21:00 Surfing: World League Championship Tour w Teahupo'o
22:00 Szermierka: Mistrzostwa Europy - Bazylea 2024 - 6. dzień
00:00 Snooker: Turniej World Grand Prix - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Judd Trump
01:30 Kolarstwo: Tour de France - 2. etap
02:30 Kolarstwo: Tour de France - 5. etap
03:30 Snooker: Turniej World Grand Prix - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Judd Trump
Extreme Channel PL
2024-06-24
05:00 Liquid Edge | E06
06:00 Blue World 4 | S04E11
06:30 Epic Trails | E01
07:00 Drift Style | S01E04
07:30 Drift Style | S01E05
08:00 Dumball: Idiots In India | E05
08:30 Dumball: Idiots In India | E06
09:00 Beyond The Beaten Path | S01E13
10:00 Pro Bull Riders 2016 | E11
11:00 Liquid Edge | E02
12:00 Action Sports World | S03E13
13:00 X-Games, sezon letni | E05
14:00 Grid | E02
16:00 Liga wyścigów dronów | E14
18:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs | E10
18:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs | E11
19:00 Nitro Circus: Crazy Train | E05
20:00 WWE NXT | E13
21:00 WWE: Clash at The Castle | E01
01:00 X-Games, sezon letni | E05
02:00 Nitro World Games: All Access | S01E11
02:30 Nitro World Games: All Access | S01E12
03:00 Facing Waves | S02E08
03:30 Facing Waves | S02E09
04:00 Sports Adventure 5 | S05E21
04:30 Sports Adventure 5 | S05E22
FightBox PL
2024-06-24
05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:15 Sporty walki: Colosseum Tournament 19.11.2022
09:10 Kick-boxing: King Of Kings Grand Prix 15.07.2023
10:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:20 Sporty walki: Punch Down 3 w Poznaniu
12:05 Sporty walki: Makowski FC Tournament w Zielonej Górze 02.10.2021
15:05 Sporty walki: Enfusion 109 w Groningen
17:10 UK Wrestling Showdown | E17
17:45 UK Wrestling Showdown | E18
18:25 UK Wrestling Showdown | E19
19:00 WGP Kickboxing Brazil | E10
22:15 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings Heroes Series w Nikozji 15.07.2023
00:20 Fighting Rookies 2014
01:15 Fighting Rookies 2014
02:00 Sporty walki: We Love MMA 49
FightKlub PL
2024-06-24
06:00 Sporty walki: ONE Friday Fights 60
10:05 Boks: Gala Boxxer Series - turniej w wadze junior ciężkiej
12:40 One FC Weekly | E25
13:15 Boks: BKB 38 w Londynie
16:45 Total Combat | E489
17:15 Sporty walki: ONE Friday Fights 67
21:10 One FC Weekly | E25
21:50 Boks: BKFC 62 w Hollywood - waga piórkowa: Kai Stewart - Bryan Duran
01:05 Wokół ringu | E841
02:00 Boks: BKFC Fight Night Prospects Series w Denver - waga półciężka: Keegan Vandermeer - Sawyer Depee
FilmBox Action PL
2024-06-24
06:00 Zakończenie programu
07:00 Wyspa skarbów
08:35 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
10:10 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
11:45 Łąka zgubionych butów
13:25 W kręgu zdrady
14:55 Tajemnica pieczęci smoka
16:55 Czarownik i biały wąż
18:30 Na ratunek
20:00 Z zaskoczenia
21:30 Witajcie w dżungli
22:50 Śmiertelne odliczanie
00:20 Dead Rising: Strażnicy
02:15 Drain Your Nuts for These Stunners
03:15 FBI: Negocjator
04:40 Zakończenie programu
FilmBox Arthouse PL
2024-06-24
06:00 Frieda
07:35 Na brzegu
08:55 Hawaje
09:20 Legenda Irokezów. Mohawk
10:40 Univitellin
10:55 Talea
12:10 Pielgrzym
12:50 Tonąca koza
13:20 Krawiec dla Niemców
13:35 Rodri
14:00 Dzień dobrze minął?
15:30 Sklepik z horrorami
16:40 Namiętny hydraulik
17:55 W głębinach
19:35 Kłopotliwy wnuczek
21:00 Podążaj na Zachód
22:20 Talizman
23:50 Nieznajoma w kobiecie
01:30 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
03:20 Małpa
04:20 Dama z rewii
FilmBox Extra PL
2024-06-24
05:40 Kto zabił ciotkę Cookie?
07:35 Wyznanie
09:10 Poczuj rytm
11:00 Bunny i byk
12:40 Droga pod wiatr
14:10 Bez śladów
15:45 Na skrzydłach orłów
17:20 Wypowiedzenie wojny
19:00 To nie ze mną 2 | S02E07
19:30 To nie ze mną 2 | S02E08
20:00 To nie ze mną 2 | S02E09
20:30 To nie ze mną 2 | S02E10
21:00 Plan B | S01E06
21:45 Krzyk 4
23:35 Niezawodny plan
01:10 Przyjaciel czy wróg
02:30 Ogień zwalczaj ogniem
04:05 Zakończenie programu
FilmBox Family PL
2024-06-24
05:25 Nigdy nie będę twoja
07:00 Dzieciaki bez granic: Wiele hałasu o szkołę
08:30 Nico jednorożec
10:05 Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
11:30 Latarnicy
13:05 Mój przyjaciel Shadow
14:45 Wujek Nino
16:25 Ciało potrzebne na gwałt
17:55 Jak kochać się z D
19:30 Juliusz Cezar
21:00 Cake
22:40 Mam na imię Sara
00:10 Zakończenie programu
04:25 Bonanza - Spęd bydła | E43
FilmBox Premium PL
2024-06-24
05:20 Zakończenie programu
06:20 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
07:45 Poza czasem
09:45 Wampirzyce
11:15 Wojenne kwiaty
12:50 Tańcząca z wiatrem
14:20 Kroczący Grom
15:55 Zdobyć Woodstock
17:55 Agora
20:00 Córka trenera
21:30 Zombieland
22:55 Projekt Floryda
00:45 Miasto kłamstw
02:35 Klub miliarderów
04:20 Zakończenie programu
Food Network PL
2024-06-24
05:10 Człowiek kontra jedzenie | S06E2/32
05:55 Pyszne 25 | S03E10/12
06:30 Sztuka mięsa | S02E4/12
07:05 Sztuka mięsa | S02E5/12
07:35 Włoska kuchnia Benedetty | S02E52/60
08:10 Włoska kuchnia Benedetty | S02E55/60
08:40 Barbecue po amerykańsku | S01E4/6
09:40 Wiem, co jem | S04E6/15
10:15 Wiem, co jem | S04E7/15
10:45 Barbecue na wypasie | S02E1/13
11:20 Barbecue na wypasie | S02E2/13
11:50 Turniej mistrzów kuchni | S02E07
13:50 Zasadzka w supermarkecie | S02E11/13
14:50 Kulinarne podróże z Guyem Fierim | S28E11/19
15:20 Dziecięce mistrzostwa wypieków | S11E7/10
16:20 Patenciary | S01E7/8
16:55 Patenciary | S01E08
17:25 Patenciary | S02E1/8
18:00 Z gruntu zdrowo | S02E4/6
18:35 Z gruntu zdrowo | S02E5/6
19:10 Z gruntu zdrowo | S02E06
19:40 Sexy kuchnia Magdy Gessler | S01E7/9
20:15 Sexy kuchnia Magdy Gessler | S01E8/9
20:45 Sexy kuchnia Magdy Gessler | S01E09
21:20 Wakacyjny turniej wypieków | E2/8
22:20 Ja czy jadłospis? | S01E5/6
23:20 Kuchnia jak u mamy | S02E29/30
00:00 Kulinarne podróże z Guyem Fierim | S28E8/19
00:35 Kulinarne podróże z Guyem Fierim | S28E9/19
01:10 Kulinarne podróże z Guyem Fierim | S29E6/20
01:45 Włoska kuchnia Benedetty | S02E10/60
02:15 Sztuka mięsa | S01E10/12
02:45 Sztuka mięsa | S02E4/12
03:15 Zasadzka na restaurację | S03E13
04:10 Pyszne 25 | S04E4/8
04:45 Zasadzka na restaurację | S03E6/13
Fox Comedy PL
2024-06-24
05:30 Diabli nadali 6 - Zamiana niań | S06E14
05:55 Diabli nadali 6 - Była Douga | S06E15
06:20 Diabli nadali 6 - Szpitalne sny | S06E16
06:45 Diabli nadali 6 - Grób na sprzedaż | S06E17
07:10 Simpsonowie 32 - Panika na ulicach Springfield | S32E19
07:35 Simpsonowie 32 - Córka marnotrawna | S32E20
08:00 Simpsonowie 32 - Kryptonim | S32E21
08:25 Simpsonowie 32 - Ostatni barowy wojownik | S32E22
09:00 Jak poznałem waszą matkę 4 - Najszybciej jak można | S04E23
09:30 Jak poznałem waszą matkę 4 - Skok | S04E24
10:00 Współczesna rodzina 8 - Zrób to sam | S08E13
10:30 Współczesna rodzina 8 - Trudne decyzje | S08E14
11:00 Wszyscy kochają Raymonda 8 - Po czyjej jesteś stronie? | S08E13
11:30 Wszyscy kochają Raymonda 8 - Spóźnialstwo | S08E14
12:00 Wszyscy kochają Raymonda 8 - Wyjściowa sukienka | S08E15
12:30 Wszyscy kochają Raymonda 8 - Ochrona | S08E16
13:00 Sposób użycia 6 - Nieśmiały telefon | S06E05
13:30 Sposób użycia 6 - Oszustwo | S06E06
14:00 Sposób użycia 6 - Krzesło | S06E07
14:30 Sposób użycia 6 - Podchody | S06E08
15:00 Jim wie lepiej 3 - Każdy kiedyś zostaje porzucony | S03E27
15:30 Jim wie lepiej 3 - Basen | S03E28
16:00 Jim wie lepiej 3 - Ogromna różnica | S03E29
16:30 Jim wie lepiej 4 - Idealny strzał | S04E01
17:00 Brzydula Betty 3 - Kwintesencja problemu | S03E18
18:00 Brzydula Betty 3 - Kwestia seksu | S03E19
19:00 Jak poznałem waszą matkę 5 - Definicje | S05E01
19:30 Jak poznałem waszą matkę 5 - Podwójna randka | S05E02
20:00 Współczesna rodzina 8 - Gdzie jest Fizbo? | S08E15
20:30 Współczesna rodzina 8 - Koszykówka | S08E16
21:00 Family Guy: Głowa rodziny 17 - Przygoda na wyspie | S17E17
21:30 Family Guy: Głowa rodziny 17 - Wyrzuć to | S17E18
22:00 Duchy - Poltergość | S03E07
22:30 Duchy - Złe dziury | S03E08
23:00 Simpsonowie 32 - Kryptonim | S32E21
23:25 Simpsonowie 32 - Ostatni barowy wojownik | S32E22
00:00 Family Guy: Głowa rodziny 17 - Przygoda na wyspie | S17E17
00:30 Family Guy: Głowa rodziny 17 - Wyrzuć to | S17E18
01:00 Bajer z Bel-Air 5 - Oświadczyny | S05E16
01:30 Bajer z Bel-Air 5 - Will jest z Marsa | S05E17
02:00 Bajer z Bel-Air 5 - Ślubna ucieczka | S05E18
02:30 Diabli nadali 6 - Nowa lodówka | S06E13
03:00 Diabli nadali 6 - Zamiana niań | S06E14
03:25 Diabli nadali 6 - Była Douga | S06E15
03:50 Diabli nadali 6 - Szpitalne sny | S06E16
04:15 Diabli nadali 6 - Grób na sprzedaż | S06E17
FX PL
2024-06-24
05:10 CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 - Martwa strefa | S02E02
06:10 CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 - Ciężkie czasy | S02E03
07:05 Kości 8 - Strzał w ciemności | S08E15
08:00 Kości 8 - Przyjaciel w potrzebie | S08E16
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 15 - Kwarantanna | S15E03
10:00 Dr House - Wzór do naśladowania | S01E17
10:55 Sposób na śledztwo - Efekt Barnuma | S01E03
11:55 Sposób na śledztwo - Suma zerowa | S01E04
12:50 CSI: Vegas 2 - Świecidełko | S02E11
13:46 CSI: Vegas 2 - Gdy opadnie kurz | S02E12
14:40 Agenci NCIS 2 | S02E23
15:35 Agenci NCIS - Zabić Ariego. Część 1 | S03E01
16:30 Dr House - Niemowlęta | S01E18
17:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 15 - Chemia dla zaawansowanych | S15E04
18:20 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 - Między młotem a kowadłem | S06E19
19:15 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 - Do ostatniej chwili | S06E20
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 9 - Nieporozumienia | S09E05
21:05 Lucyfer 5 - Lucyfer! Lucyfer! Lucyfer! | S05E02
22:00 CSI: Vegas 3 - Zbieg okoliczności | S03E07
22:55 Agenci NCIS - Zabić Ariego. Część 1 | S03E01
23:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 9 - Nieporozumienia | S09E05
00:45 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 - Do ostatniej chwili | S06E20
01:39 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 15 - Chemia dla zaawansowanych | S15E04
02:35 CSI: Vegas 2 - Świecidełko | S02E11
03:30 CSI: Vegas 2 - Gdy opadnie kurz | S02E12
04:25 Zakończenie programu
H2 PL
2024-06-24
05:00 Zaginione skarby templariuszy - Miecz | E03
06:00 Zagadki starożytnego świata 2 - Sekrety Stonehenge | S02E09
06:55 Starożytni kosmici - Goście | S01E01
08:50 Tajemnice starożytności: śmierć - Wikingowie, Inkowie, Tal Banat | E03
09:45 Wszechświat - Supernowe | S02E08
10:40 Zagadki starożytnego świata 2 - Kleopatra: Ostatnia królowa | S02E08
11:35 Zaginione skarby templariuszy - Miecz | E03
12:30 Zagadki starożytnego świata 2 - Sekrety Stonehenge | S02E09
13:30 Starożytni kosmici - Goście | S01E01
15:20 Starożytni kosmici - Misja | S01E02
17:15 Największe tajemnice świata 4 - Zaginiony skarb Czarnobrodego | S04E08
18:10 Wszechświat - Podróże kosmiczne | S02E09
19:05 Zagadki starożytnego świata - Sekrety mumii | S03E07
20:05 UFO: wojskowe biuro śledcze - Atomowy łącznik | S01E05
21:05 Największe tajemnice świata 4 - Zagadkowe piramidy Egiptu | S04E11
22:05 Starożytni kosmici 4 - Proroctwa o końcu świata | S04E02
23:05 Starożytni kosmici 4 - Szarzy | S04E03
00:05 Starożytni kosmici - Misja | S01E02
02:05 Największe tajemnice świata 4 - Zaginiony skarb Czarnobrodego | S04E08
03:05 UFO: wojskowe biuro śledcze - Atomowy łącznik | S01E05
04:05 Największe tajemnice świata 4 - Zagadkowe piramidy Egiptu | S04E11
HBO HD
2024-06-24
06:00 Spider-Man: Homecoming
08:10 Niezwykła wędrówka Harolda Fry
10:00 Jurassic World
12:05 Stażyści
14:05 Wolne
15:50 Spy/Master - The Trojan Horse | S01E06
16:40 Zaginiona
18:30 Lewy sercowy
20:10 Ród smoka 2 | S02E02
21:10 Branża 2 - The Giant Squid | S02E02
22:10 Fantasmas - Valued Customer | S01E02
22:40 Creed 3
00:40 American Pie: Zjazd absolwentów
02:35 Sisu
04:10 Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
HBO2 HD
2024-06-24
06:00 Książę i żebrak na Gwiazdkę
07:25 Pan Peabody i Sherman
08:55 Gran Turismo
11:10 Lepsze życie 4 - Steady Rain | S04E01
11:35 Lepsze życie 4 - She's Fifty | S04E02
12:05 Lorax
13:30 Hannah Swensen: Tort przekładany morderstwem
14:55 Jerrod Carmichael: Reality Show - Road Trip | E04
15:25 Młody Sheldon 7 - Ants on a Log and a Cheating Winker | S07E04
15:50 Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
17:35 Zjazd życia
19:30 Trzynastu
21:55 Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2
23:35 Maggie
01:10 Blackway
02:40 Hannah Swensen: Tort przekładany morderstwem
04:05 Zjazd życia
HBO3 HD
2024-06-24
06:00 Piotruś Pan
07:55 Żona na niby
09:55 Teoria wielkiego podrywu 6 - The Parking Spot Escalation | S06E09
10:15 Teoria wielkiego podrywu 6 - The Fish Guts Displacement | S06E10
10:40 Bunt
12:30 Venom
14:20 Nasza bandera znaczy śmierć - We Gull Way Back | S01E08
15:00 Kolor purpury
17:20 Scott Pilgrim kontra świat
19:15 Inwestorzy amatorzy
21:00 Ród smoka 2 | S02E02
22:00 Branża 2 - The Giant Squid | S02E02
23:00 Fantasmas - Valued Customer | S01E02
23:30 Broken Flowers
01:20 Ród smoka 2 | S02E02
02:20 Branża 2 - The Giant Squid | S02E02
03:20 Fantasmas - Valued Customer | S01E02
03:55 Syn
HGTV PL
2024-06-24
05:20 Zakończenie programu
05:25 Nowa Maja w ogrodzie | S01E11/40
05:55 Akademia ogrodnika | E11/47
06:00 Projekt: podwórko | S01E5/6
06:55 Remontujemy dom nad jeziorem 3 | S03E5/13
07:50 Nowa Maja w ogrodzie 4 | S04E2/35
08:25 Nowa Maja w ogrodzie 4 | S04E3/35
08:55 House Hunters - Poszukiwacze domów 5 | S05E1/8
09:30 House Hunters - Poszukiwacze domów 5 | S05E2/8
10:05 Projekt gotowy na poniedziałek 2 | S02E4/8
10:35 Projekt gotowy na poniedziałek | S01E1/9
11:05 Kolorowa rewolucja | E3/6
12:05 Poszukiwacze domów - wymarzony dom z widokiem | S01E7/10
12:35 Poszukiwacze domów - wymarzony dom z widokiem | S01E8/10
13:10 Kupujemy dom nad jeziorem 12 | S12E7/13
13:35 Kupujemy dom nad jeziorem 12 | S12E8/13
14:05 House Hunters - Poszukiwacze domów 4 | S04E4/10
14:40 House Hunters - Poszukiwacze domów 4 | S04E5/10
15:15 Mieszkanie na miarę 4 | S04E1/4
16:10 Mieszkanie na miarę | S02E3/4
17:05 Weekendowa metamorfoza 6 | S06E08
18:10 Dorota was urządzi! | S03E7/13
18:55 Dorota was urządzi! | S03E8/13
19:40 Totalne remonty Szelągowskiej 6 | S06E2/13
20:40 Nowe życie w starym domu 5 | S05E9/16
21:40 Moje miasto, mój dom 7 | S07E5/20
22:40 House Hunters - Poszukiwacze domów 10 | S10E7/8
23:10 House Hunters - Poszukiwacze domów 10 | S10E08
23:45 Remontujemy dom na plaży 5 | S05E14/20
00:45 Remontujemy dom na plaży 2 | S02E3/13
01:40 Maja w ogrodzie 13 | S13E27
02:10 Maja w ogrodzie 12 | S12E36
02:40 Maja w ogrodzie 10 | S10E09
03:10 Maja w ogrodzie 12 | S12E48
03:40 Maja w ogrodzie 11 | S11E28
04:10 Maja w ogrodzie 11 | S11E29
04:40 Nowa Maja w ogrodzie | S01E38/40
HISTORY PL
2024-06-24
05:00 Gwiazdy lombardu 22 - Kreskówkowy rarytas | S22E07
06:00 Gwiazdy lombardu 24 - Maksymalny zastaw | S24E11
06:55 Największe tajemnice świata 4 - Poszukiwanie El Dorado | S04E17
07:55 Bitwy magazynowe 3 - Machiny do pieniędzy | S03E25
08:20 Bitwy magazynowe 3 - Złoto i rękawice | S03E26
08:50 Największe tajemnice świata 5 - Eden | S05E02
09:50 II wojna światowa w kolorze - Wojna błyskawiczna | E02
10:45 Gwiazdy lombardu 12 - Zepsuty ekspres | S12E14
11:15 Gwiazdy lombardu 12 - Sześć stóp pod ziemią | S12E55
11:45 Gwiazdy lombardu 12 - A Very Vegas Christmas | S12E56
12:10 Największe tajemnice świata 4 - Zabójstwo Kennedy'ego | S04E03
13:05 Wojny magazynowe 14 - WykoLEGOwani | S14E08
13:35 Wojny magazynowe 14 - Rządź lub błyszcz | S14E09
14:00 Wojny magazynowe 14 - Król Montebowl | S14E10
14:30 Niewyjaśnione tajemnice świata - Potęga złota | S01E25
15:20 Niewyjaśnione tajemnice świata - Tajemnice amerykańskich monumentów | S01E24
16:15 Jak Hitler przegrał wojnę - Wunderwaffe | E02
17:10 II wojna światowa w kolorze: największe bitwy - El Alamein | E03
18:10 Największe tajemnice świata 4 - Zaginiona kolonia na Roanoke | S04E04
19:05 Wykute w ogniu 8 - Szabla sierżanta Haydena | S08E39
20:00 Wyjaśnić niewyjaśnione | E03
21:00 Tajne akta UFO: nowe otwarcie - Billy Meier, Plejaranie i multiwersum, 1975 | E03
22:00 Starożytni kosmici 13 - Kod harmoniczny | S13E19
23:00 Starożytni kosmici 13 - Zaginione peruwiańskie miasto | S13E21
23:55 Jak to wyjaśnić 2 - Malezyjski potwór i brzęczyk | S02E05
00:25 Jak to wyjaśnić 2 - Statek solarny i peleryna niewidka | S02E06
00:50 Wyjaśnić niewyjaśnione | E03
01:50 Ludzie gór 12 - Zimny jak lód | S12E06
02:45 Ludzie gór 12 - Górski maraton | S12E07
03:40 Bitwy magazynowe 4 - Co z lombardem | S04E26
04:10 Bitwy magazynowe 4 - Pewnego razu w lombardzie | S04E01
04:35 Wojny magazynowe 14 - WykoLEGOwani | S14E08
JimJam Polsat
2024-06-24
05:00 Tropiciele zagadek 2, odcinek: 15
05:25 Ciekawski George, odcinek: 3
05:50 Stacyjkowo: Zdobywcy odznak, odcinek: 3
06:00 Ciekawski George, odcinek: 1
06:20 Ciekawski George, odcinek: 2
06:50 Grisu, odcinek: 25
07:00 Grisu, odcinek: 26
07:20 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 51
07:35 Paddles! Niedźwiedź polarny do przytulania, odcinek: 9
07:50 Pettson i Findus, odcinek: 4
08:05 Leo, strażnik przyrody, odcinek: 13
08:15 Zuzia: Conni Dances, odcinek: 9
08:30 Ruff-Ruff, Tweet and Dave, odcinek: 17
08:45 Pszczółka Maja: Samotny Dino, odcinek: 24
09:00 Gryzmołki Gryzmołka: A Little Hole, odcinek: 47
09:05 Gryzmołki Gryzmołka: Without A Backpack, odcinek: 48
09:15 Messy jedzie do Okido: Comet, odcinek: 23
09:25 Messy jedzie do Okido: Messy Goes To Okido 24, odcinek: 24
09:45 Kacper: Tiger's Joke Box, odcinek: 1
10:00 Harry i wiaderko pełne dinozaurów: Steggy's Not Here, odcinek: 39
10:10 Harry i wiaderko pełne dinozaurów: Get Growing, odcinek: 40
10:25 Ranger Rob, odcinek: 4
10:35 Ranger Rob, odcinek: 5
10:55 Barbie: Dreamtopia, odcinek: 21
11:05 Barbie: Dreamtopia, odcinek: 22
11:15 Barbie: Dreamtopia: Kraina długowłosych, odcinek: 1
11:35 Grisu, odcinek: 41
11:50 Ciekawski George, odcinek: 9
12:15 Ciekawski George, odcinek: 10
12:45 Basia i Bartek, odcinek: 12
12:50 Basia i Bartek, odcinek: 13
12:55 Basia i Bartek, odcinek: 1
13:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 49
13:15 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 50
13:30 Messy jedzie do Okido: Comet, odcinek: 23
13:40 Messy jedzie do Okido: Messy Goes To Okido 24, odcinek: 24
13:55 Harry i wiaderko pełne dinozaurów: Let's Rock!, odcinek: 41
14:10 Harry i wiaderko pełne dinozaurów: I Wish I Was A Builder, odcinek: 42
14:25 Ranger Rob: Bigskyosaurus, odcinek: 31
14:55 Strażak Sam, odcinek: 26
15:10 Strażnicy miasta: Best City Ever, odcinek: 18
15:25 Paddles! Niedźwiedź polarny do przytulania, odcinek: 3
15:35 Gryzmołki Gryzmołka: Without A Backpack, odcinek: 48
15:40 Gryzmołki Gryzmołka: A Pretty Melody, odcinek: 49
15:50 Messy jedzie do Okido, odcinek: 14
16:10 Pszczółka Maja: Edgar nieustraszony, odcinek: 49
16:20 Pszczółka Maja: Podkopy Moni, odcinek: 50
16:40 Tropiciele zagadek 2, odcinek: 22
17:10 Jak borsuk z lisem: Co za pokaz!, odcinek: 23
17:20 Jak borsuk z lisem: Sprawiedliwy podział, odcinek: 24
17:35 Leo, strażnik przyrody, odcinek: 60
17:50 Paddles! Niedźwiedź polarny do przytulania, odcinek: 16
18:05 Pettson i Findus, odcinek: 8
18:20 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 15
18:30 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 16
18:50 Ciekawski George, odcinek: 8
19:15 Ciekawski George, odcinek: 9
19:40 Ciekawski George, odcinek: 10
20:10 Paddles! Niedźwiedź polarny do przytulania, odcinek: 23
20:25 Grisu, odcinek: 5
20:40 Grisu, odcinek: 6
21:00 Stacyjkowo: Zdobywcy odznak: Chug Patrol, odcinek: 4
21:10 Ptyś i Bill, odcinek: 39
21:20 Ptyś i Bill, odcinek: 40
21:40 Stacyjkowo, odcinek: 12
21:50 Stacyjkowo, odcinek: 13
22:10 Strażak Sam, odcinek: 9
22:20 Strażak Sam, odcinek: 10
22:35 Ciekawski George, odcinek: 11
22:55 Ciekawski George, odcinek: 12
23:25 Jak borsuk z lisem: Tajemnica Buby, odcinek: 9
23:40 Jak borsuk z lisem: Jak aniołki, odcinek: 10
00:00 Dziki świat braci Kratt, odcinek: 11
00:25 Dziki świat braci Kratt, odcinek: 12
01:00 Leo, strażnik przyrody, odcinek: 29
01:10 Leo, strażnik przyrody, odcinek: 30
01:30 Tropiciele zagadek 2, odcinek: 23
02:00 Inui, odcinek: 4
02:05 Ricky Zoom, odcinek: 37
02:20 Ricky Zoom, odcinek: 38
02:30 Kropka. odcinek: 13
02:45 Kropka. odcinek: 14
03:00 Pszczółka Maja: Na zdrowie, panno Klementyno!, odcinek: 52
03:10 Pszczółka Maja: Alarm, odcinek: 53
03:25 Stacyjkowo: Koko and the Squirrels, odcinek: 7
03:35 Stacyjkowo: Wilson Gets a Wash, odcinek: 8
03:50 Dziki świat braci Kratt, odcinek: 22
04:10 Jak borsuk z lisem: Wyprawa na ślimaki, odcinek: 29
04:25 Jak borsuk z lisem: Dzidziuś? Zwariowali!, odcinek: 30
04:35 Robosamochód Poli, odcinek: 23
04:50 Robosamochód Poli, odcinek: 24
Kino Polska HD
2024-06-24
05:35 7 słów o przemijaniu
06:00 Miasta rytm (2)
06:50 Miasta rytm (3)
07:55 Premiera: Dom w cenie mieszkania (6)
08:35 Kabaretowy rejs (119)
09:35 Romans z intruzem
11:35 Człowiek na torze
13:25 Paciorki jednego różańca
15:40 Och! Kabaret (7)
16:40 Och! Kabaret (8)
17:30 Pogranicze w ogniu (13)
18:50 Pogranicze w ogniu (14)
20:00 Wyrok na Franciszka Kłosa
22:05 Ach śpij, kochanie
00:05 Haker
02:00 Chemia
04:10 Ludzie z pociągu
Kino Polska Muzyka HD
2024-06-24
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Śpiewaj z rana!
08:00 Kultowe przeboje
10:00 Młoda Polska
11:00 Nastrojowe
13:00 Kochamy Lata 90!
13:30 Kochamy Lata 80!
14:00 Śpiewaj z Nami!
15:00 Młoda Polska
16:00 TOP Przeboje Roku
16:20 Pytania do Gwiazd
17:00 To Był Hit!
17:30 TOP Przeboje Roku
18:00 Kochamy Lata 90!
20:00 Top 20: Lata 80
22:00 Polskie Ballady Wszech Czasów
23:00 Kultowe przeboje
00:00 Śpiewaj z Nami!
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2024-06-24
05:30 Zakończenie programu
05:45 Bonanza: Rewolwerowcy
06:35 To nie ze mną (2)
07:10 To nie ze mną (3)
07:50 Poirot 7: Śmierć lorda Edgware'a
09:55 Poirot: Morderstwo na polu golfowym
12:10 Joga dla dwojga
14:05 Tragedia w San Andreas
16:00 Panna Marple: Błękitne geranium
17:55 Poirot: Zerwane zaręczyny
20:00 Tropem bezprawia
21:55 Antidotum
23:55 Weselne przeznaczenie
01:50 Ciemność
03:45 Porwanie
MiniMini+ HD
2024-06-24
05:01 Dzielny Lew Eryk 5 (7)
05:05 Dzielny Lew Eryk 5 (8)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (10)
05:40 Wygibajki (12)
06:04 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George 11 (9)
06:35 Pfffiraci (3)
06:46 Pfffiraci (4)
07:06 Baby Born
07:11 Baby Born
07:20 Cosie-Ktosie (7)
07:27 Cosie-Ktosie (8)
07:40 Bing (21)
07:47 Bing (22)
08:00 Kicia Kocia
08:07 Kicia Kocia
08:14 Kicia Kocia
08:25 Bing (23)
08:32 Bing (24)
08:45 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (26)
08:52 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (27)
09:05 Tulipop 2
09:12 Tulipop 2
09:30 Teatr Ezopa (30)
09:40 Teatr Ezopa (31)
09:55 1 2 3 Cyfro-skład (10)
10:10 Wegezaury (11)
10:15 Wegezaury (12)
10:24 Marta mówi (64)
10:51 Kiri i Lou 3 (16)
10:56 Kiri i Lou 3 (17)
11:05 Koci domek Gabi (6)
11:28 Kicia Kocia
11:41 Edzio i Lusia (47)
11:53 Edzio i Lusia (48)
12:12 Pola i Piotruś 2
12:19 Pola i Piotruś 2
12:30 Cosie-Ktosie (6)
12:37 Cosie-Ktosie (7)
12:50 Moje urodziny
12:55 Oggy Oggy 2 (13)
13:03 Oggy Oggy 2 (14)
13:15 Baby Born
13:20 Baby Born
13:30 Ciekawski George 12 (13)
13:55 Moje urodziny
14:05 Chi Chi Love (21)
14:17 Kicia Kocia
14:22 Kicia Kocia
14:27 Kicia Kocia
14:45 Teatr Ezopa (33)
14:55 Teatr Ezopa (34)
15:10 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! 2 (7)
15:17 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! 2 (8)
15:24 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! 2 (9)
15:36 Edzio i Lusia (4)
15:47 Edzio i Lusia (5)
16:05 Gazu, pieski, gazu! (14)
16:32 Pola i Piotruś 2
16:39 Pola i Piotruś 2
16:50 Kiri i Lou 3 (16)
16:55 Kiri i Lou 3 (17)
17:10 Baby Born
17:15 Baby Born
17:25 1 2 3 Cyfro-skład (38)
17:36 1 2 3 Cyfro-skład (39)
17:50 Moje urodziny
17:55 Ciekawski George 10 (2)
18:21 Enchantimals: Miejskie przygody - Ulica Główna (3)
18:25 Enchantimals: Miejskie przygody - Ulica Główna (4)
18:35 Koci domek Gabi (6)
19:05 Kicia Kocia
19:12 Kicia Kocia
19:25 Szmatkowe Królestwo (13)
19:32 Szmatkowe Królestwo (1)
19:45 Oggy Oggy 2 (15)
19:53 Oggy Oggy 2 (16)
20:05 Barbie: Dreamhouse Adventures (2)
20:33 Mecha Builders (19)
20:50 Mecha Builders (20)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (3)
03:33 Dzielny Lew Eryk 4: Starszy brat (4)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek: Wielka niespodzianka (10)
03:43 Myszka w Paski 7 (10)
03:45 Dzielny Lew Eryk 4: Superkostium (9)
03:50 Dzielny Lew Eryk 4: Zdobyć szczyt (10)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (4)
03:57 Myszka w paski: Akademia Zdrowia (5)
04:00 Przyjaciel pies
04:06 Księżniczka Hania i Grymasek: Bal w Smoczym Zamku (9)
04:12 Księżniczka Hania i Grymasek: Wielka niespodzianka (10)
04:18 Dzielny Lew Eryk 4: Superkostium (9)
04:23 Dzielny Lew Eryk 4: Zdobyć szczyt (10)
04:28 Przeboje Rybki MiniMini
04:32 Przeboje Rybki MiniMini
04:34 Przeboje Rybki MiniMini
04:36 Przeboje Rybki MiniMini
04:39 Detektyw Łodyga: Nieziemski robal (12)
04:45 Dzielny Lew Eryk 6 (5)
04:50 Detektyw Łodyga 2 (5)
Motowizja PL
2024-06-24
05:00 Motowizjoner | E136
05:30 Motojazda | E394
06:00 Motoślad | E446
06:30 Inmotorsport.tv originals | E108
07:00 The Inside Line - Najszybsi z najszybszych | E287
07:30 Going Pro | E02
08:00 Isle of Man - TT 2023 | E08
09:00 Motoikony - Grzegorz Gac
10:00 Rajdy terenowe: Mistrzostwa Świata - Argentyna
10:40 Z archiwum WRC - WRC 2014 Polska
11:50 Z archiwum WRC - WRC 2015 Polska
13:00 Valvoline Rajd Małopolski 2024 od środka
13:30 Motoikony - Historia Rajdu Polski, część 1
14:00 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego | E269
14:20 Porsche Carrera Cup: Wyścig w Zandvoort
14:55 FIA Formula Regional European Championship: Wyścig w Zandvoort
15:30 NASCAR: Wyścig w Newton
16:35 Motoślad | E446
17:00 Motoikony - Zbigniew Atłowski
18:00 Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
18:35 FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
19:20 FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
20:25 Rajd Polski - szybkość, pasja, emocje
21:00 RSMP Raport - Rajd Polski
21:25 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Polski
22:00 Motorsport Wizja | E06
22:30 Motojazda | E429
23:00 Onboard | E93
23:15 Onboard | E92
23:30 Monster Jam 2022 | E03
00:00 Going Pro | E03
00:30 Na osi | E1087
01:00 Motoikony - Włodzimierz Gąsiorek
02:00 Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
02:35 FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
03:20 FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
04:25 Rajd Polski - szybkość, pasja, emocje
Music Box PL
2024-06-24
06:00 Budzik
09:00 Hitmix
11:00 Polish muzykę
12:00 Pop&dance
19:00 Hits Around the World
20:00 Music Box Exclusive: Jax Jones
20:10 Pop&dance
21:00 Kapsuła czasu
00:00 Dobra-noc
Nat Geo People PL
2024-06-24
05:12 Niezwykły dr Pol - Ucho olbrzyma | S11E06
06:00 Jak zmienić świat - Czysta woda | E06
07:00 W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem - Boskie tajemnice | S03E06
08:00 Niezwykły dr Pol - Zwierzęta w pandemii | S10E16
09:00 Niezwykły dr Pol - Byk kontra weterynarze | S10E17
10:00 Plemienna szkoła przetrwania: Andy - Zabójcza pustynia | S01E05
11:00 Fabryki smaku: USA - Bourbon i burrito | S01E10
11:30 Fabryki smaku: USA - Ramen i chałka | S01E11
12:00 Fabryki smaku: USA - Fasolka, makaron i herbata | S01E12
12:30 Fabryki smaku: USA - Mieszanka pyszności | S01E13
13:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Tykająca bomba | S02E04
14:00 Odludna wyspa - Czas na łowy | S05E11
15:00 Odludna wyspa - Zdążyć przed przypływem | S05E12
16:00 Dekady: Kulturowa rewolucja - Jaki ten świat mały | E09
16:30 Dekady: Kulturowa rewolucja - Burzenie murów | E10
17:00 The '90s Greatest - Nowi wrogowie | S01E19
17:30 The '90s Greatest - Złapani w sieć | S01E20
18:00 Sekrety zoo: Tampa - Randka w ciemno | S04E09
19:00 UFO: Odtajnione projekty - Kryptonim | S01E03
20:00 Niszczycielskie żywioły - Tuż przed katastrofą | S06E10
21:00 Koszmarna wyprawa - Fatalna przyjaźń | S11E06
22:00 Ciemna strona świata - Królowe kokainy | S02E08
23:00 Strażnicy z Karaibów | S01E02
00:00 Wojna pod kontrolą | E06
01:00 Szlakiem przeklętych miejsc - Trójkąt Bermudzki | E03
02:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Tykająca bomba | S02E04
02:48 Odludna wyspa - Czas na łowy | S05E11
03:36 Odludna wyspa - Zdążyć przed przypływem | S05E12
04:24 Niszczycielskie żywioły - Tuż przed katastrofą | S06E10
National Geographic PL
2024-06-24
05:00 Katastrofa w przestworzach - Zaginiony samolot | S12E13
06:00 Katastrofa w przestworzach - Qantas 32 - Titanic na niebie | S13E10
07:00 Niezwykły dr Pol - Dumny jak paw | S05E19
08:00 Niszczycielskie żywioły - Zabójczy cyklon | S08E05
09:00 Niszczycielskie żywioły - Ogień i woda | S08E06
10:00 Człowiek kontra żywioł - Uwięzieni górnicy | S01E05
11:00 Człowiek kontra żywioł - Lawina błotna w Kalifornii | S01E01
12:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Wojna z Ameryką - Lądowanie w Normandii | E06
13:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy - best of - Kwatery Hitlera | E01
14:00 Złapać przemytnika - Towar w bagażniku | S06E01
15:00 Psy na służbie | S11E05
15:30 Psy na służbie | S11E06
16:00 UFO: Odtajnione projekty - Co zataił Biały Dom | S01E02
17:00 Wyprawa na dno - Zaginiona flota | E03
18:00 Nieziemska nauka - Bursztyn | S01E06
19:00 Niezwykłe zjawiska pogodowe | S03E08
20:00 Katastrofa w przestworzach - Horror w kokpicie | S23E06
21:00 Katastrofa w przestworzach - Morze ognia na pustyni | S11E09
22:00 Złapać przemytnika - Wycieczka czy przemyt? | S07E02
23:00 Katastrofa w przestworzach - Do granic wytrzymałości | S12E04
00:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny - Chwila nieuwagi | S01E09
01:00 Katastrofa w przestworzach - Sekundy przed przyziemieniem | S21E09
02:00 Odludna wyspa - Społeczne wsparcie | S04E04
03:00 Tuż przed tragedią - Katastrofa kolejowa w Paryżu | S02E09
04:00 Fabryki smaku - Szarlotki i babeczki | S04E25
04:30 Fabryki smaku - Pikantna przyjemność | S04E26
National Geographic Wild PL
2024-06-24
05:00 Europa z powietrza - Francja | S02E03
06:00 Niezwykły dr Pol - Wracaj do zdrowia! | S10E08
07:00 Niezwykły dr Pol - Zimowe dolegliwości | S10E09
08:00 Mądrość oceanu
09:00 Dzika Mongolia - Królestwo nad chmurami | E03
10:00 Niezwykły dr Pol - Trudna współpraca | S12E10
11:00 Niezwykły dr Pol - Koty rządzą | S12E11
12:00 Dzika konfrontacja - Zabójcze spotkanie | E09
13:00 Dzika konfrontacja - Dowód odwagi | E10
14:00 Niszczycielskie żywioły - Potęga wiatru | S08E08
15:00 Sekrety śródziemnomorskiej przyrody - W głębi lądu | S01E01
16:00 Mądrość oceanu
17:00 Dzika Mongolia - Królestwo nad chmurami | E03
18:00 Dorastanie w świecie zwierząt - Mała uchatka
19:00 Dorastanie w świecie zwierząt - Słoniątko
20:00 Niszczycielskie żywioły - Potęga wiatru | S08E08
21:00 Niezwykły dr Pol - Waleczne krowy | S11E19
22:00 Niezwykły dr Pol - Psie brzuszki | S11E20
23:00 Niezwykły dr Pol - Szczenięca miłość | S11E21
00:00 Niezwykły dr Pol - Pechowe maluchy | S11E22
01:00 Niezwykły dr Pol - Dzień jak co dzień | S11E11
02:00 Mądrość oceanu
03:00 Dzika Mongolia - Królestwo nad chmurami | E03
04:00 Niezwykły dr Pol - Trudna współpraca | S12E10
Paramount Network
2024-06-24
06:00 Policyjna grupa pościgowa 16 (7)
07:00 Policyjna grupa pościgowa 16 (8)
07:45 Elementary 3 (21)
08:40 Elementary 3 (22)
09:35 W rytmie hip-hopu
11:55 Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego
13:50 Kroniki Spiderwick
15:50 Dirty dancing
18:00 Elementary 3 (23)
19:00 Elementary 3 (24)
20:00 G.I. Joe: Odwet
22:20 Star Trek: W nieznane
00:45 Adrenalina
02:40 Dzień zagłady
Planete+ HD
2024-06-24
05:25 Zakończenie programu
06:00 Miasta rytm: Poznań
07:05 Miasta rytm: Olsztyn
08:05 Polska dobrze zaprojektowana (1)
08:45 Polska dobrze zaprojektowana (2)
09:15 Dokąd dzisiaj? 2: Uppsala i jej uniwersytet (37)
09:35 Dokąd dzisiaj? 2: Zanzibar goździkiem pachnący (38)
09:55 Dokąd dzisiaj? 2: Kalifornia Południowa. Śladami Zorro (39)
10:15 Polska z góry 3: Grodzisk Mazowiecki (12)
10:45 Polska z góry 3: Mazury Zachodnie (13)
11:15 Polska z góry 4: Beskid Sądecki (1)
11:45 Sekretne życie kangura (3)
12:45 Małe, zabójcze torbacze
13:50 Historia Australii w kolorze 2: Rodzina (1/4)
14:55 Historia Australii w kolorze 2: Australia wchodzi do gry (2)
16:00 Lecąc nad Wielką Brytanią 2: Sporty (1)
17:00 Premiera: Dokąd dzisiaj? 3 (58)
17:20 Premiera: Dokąd dzisiaj? 3 (59)
17:40 Premiera: Dokąd dzisiaj? 3 (60)
18:00 Świat z góry 8: USA, New Hampshire. Od Isle of… (10)
18:40 Premiera: Polska z góry 8: Górnośląski elementarz (3)
19:10 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 3: Zamek Królewski w Warszawie (8)
19:45 Irlandia - wybrzeża i ląd (1)
20:45 Papirus Ebersa. Medyczna wiedza Egipcjan
21:50 Premiera: File. Świątynia na Nilu
23:35 Immortal Kombat
00:50 Zwierzęta w służbie wojny
02:00 Lublinerzy
03:00 Notatniki z Zagłady. Historia Janki Hescheles
03:55 Ekopatrol (1)
04:25 Ekopatrol (2)
04:50 Polska dobrze zaprojektowana (1)
Polonia 1
2024-06-24
05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (19)
06:00 Bananowa młodzież (126)
06:55 Bananowa młodzież (127)
07:50 Jeden plus Dziesięć (36)
08:25 Geronimo (40)
09:25 Moje trzy siostry (100)
10:25 Uśmiechnij się 3 (4)
10:30 Królowa szpady (2)
11:30 Królowa szpady (3)
12:20 Jeden plus Dziesięć (7)
12:55 Uśmiechnij się 3 (6)
13:00 Doktory 2 (4)
13:35 Uśmiechnij się 3 (3)
13:40 Namiętności (37)
14:20 Namiętności (38)
14:55 Uśmiechnij się 3 (2)
15:00 Klejnot TV
17:00 Tajny agent (2)
18:00 Klejnot TV
21:00 Zagadka tygodnia
21:40 Wesoły ambulans (4)
22:10 Uśmiechnij się (8)
22:20 Uśmiechnij się (4)
22:25 Uśmiechnij się (13)
22:30 Zagadka tygodnia
23:15 Miłe rozmowy (6)
23:40 W poszukiwaniu Felliniego
01:45 Poza prawem
03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (11)
04:00 Miłe rozmowy
04:50 Miłe rozmowy
Polsat
2024-06-24
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:30 Malanowski i partnerzy - Sędzia bez sumienia | E152
09:00 Malanowski i partnerzy - Niewidoczne zagrożenie | E153
09:30 Sekrety rodziny - Stoję za tobą murem | S03E168
10:30 Dlaczego ja? - 28-latka mieszka z małym dzieckiem w samochodzie | S19E855
11:30 Gliniarze - Właściciel | S13E760
12:30 Gliniarze - Fałszywy świat | S13E761
13:30 Trudne sprawy - Wybawca z blokowiska | S19E919
14:35 Dlaczego ja? - 40-letnia Ewa próbuje ratować córkę, która wpada w narkotyki i zmienia się nie do poznania | S26E1132
15:50 Wydarzenia | E624
16:20 Pogoda | E624
16:25 Interwencja | E5432
16:40 Gliniarze - Śmiertelna pułapka | S14E763
17:40 Sekrety rodziny - Gospodyni | S06E349
18:50 Wydarzenia | E624
19:25 Gość | E624
19:45 Sport | E624
19:55 Pogoda | E624
20:05 Świat w płomieniach
22:55 Braveheart - Waleczne serce
02:40 Nasz nowy dom | S16E224
03:40 Nasz nowy dom | S16E225
04:45 Disco Gramy | E6225
Polsat 2
2024-06-24
05:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E152
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Ewa gotuje | E419
06:30 Nasz nowy dom | S22E310
07:30 Na ratunek 112 - Ostatnia deska ratunku | S11E641
08:00 Na ratunek 112 - Śmierć łóżeczkowa | S11E642
08:30 Trudne sprawy - Nie mogę bez Ciebie żyć | S27E1264
09:30 Sekrety rodziny - Dla ciebie wszystko | S03E132
10:30 Sekrety rodziny - Wnuczka | S03E133
11:30 Dlaczego ja? - 55-letnia Krystyna Bizoń musi się bronić przed utratą interesu swojego życia | S27E1163
12:30 Nasz nowy dom | S16E228
13:30 Świat według Kiepskich - Glonojad | S12E380
14:00 Świat według Kiepskich - Plajstejszyn | S12E381
14:30 Świat według Kiepskich - Kontener | S12E382
15:00 Świat według Kiepskich - Kapelusz Dżeksona | S12E383
15:30 Świat według Kiepskich - Trzeba zabić tę miłość | S12E384
16:00 Dlaczego ja? - Hubert zakochuje się w studentce, która okazuje się oszustką matrymonialną | S27E1164
17:00 48h. Zaginieni - Ostatni sprawiedliwy | S02E145
18:00 48h. Zaginieni - Zaginięcie Zuzy | S02E146
19:00 Gliniarze - Dokręcona śruba | S15E833
20:05 Wydarzenia | E624
21:00 Gliniarze - Dwie twarze | S16E893
22:00 Świat według Kiepskich - Czarny Lulek | E120
22:30 Świat według Kiepskich - Słuchacz przysięgły | E121
23:00 Świat według Kiepskich - Witamina G | E122
23:30 Świat według Kiepskich - Tradyszyn | E123
00:00 48h. Zaginieni - Mięczak | S01E08
01:00 Zdrady | E180
02:00 Wydarzenia | E624
02:45 Ewa gotuje | E511
03:15 Ewa gotuje | E512
03:45 Strzelnica Renaty Mauer - Strzelanie amatorskie | E13
04:15 SuperLudzie | S02E14
04:45 SuperLudzie | S02E15
Polsat Cafe
2024-06-24
05:00 Zdrady | S07E81
06:00 W bliskim planie | S01E83
06:30 W bliskim planie | S01E84
07:00 W bliskim planie | S01E85
07:30 Sekrety rodziny - Uzdrowicielka | S06E325
08:30 Sekrety rodziny - Przejrzyjcie na oczy | S06E326
09:30 Biedni kontra bogaci | E01
10:30 Śluby gwiazd - Andziaks | S02E27
11:00 Top Chef | S06E61
12:30 Fajka pokoju | E287
13:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów | S02E29
14:30 Bogaty dom - biedny dom | E22
15:30 Kolacja w ciemno | S03E49
16:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia | S01E04
18:00 Nasz nowy dom | S16E229
19:00 Nasz nowy dom | S16E230
20:00 Zdrady - Kameleon. Mezalians | S04E41
21:00 Więzienie kobiet | S03E57
21:30 Więzienie kobiet | S03E58
22:00 Hardcorowa miłość | S01E07
22:30 Hardcorowa miłość | S01E08
23:00 Zdrady - Piętno | S01E04
00:00 Oszukane | S02E35
01:00 Oszukane | S02E36
02:00 Nadzwyczajni detektywi | S01E03
03:00 Jeszcze większe cygańskie wesele
04:00 Zdrady | S07E82
Polsat Comedy C. E.
2024-06-24
05:30 Twarzą w twarz - Louis i Aida | S01E03
06:00 Allo, allo! 2 - Szybko i z fasonem | S02E04
06:35 Allo, allo! 2 - Pojedynek | S02E05
07:15 Allo, allo! 2 - Zemsta Herr Flicka | S02E06
08:00 Po sąsiedzku - Męski wieczór | S01E13
08:30 Po sąsiedzku - Wyprzedaż | S01E14
08:55 Świat według Kiepskich - Nasz człowiek z Paragwaju | S24E02
09:30 Świat według Kiepskich - Poniżej pasa | S24E03
10:00 Świat według Kiepskich - Troll | S24E04
10:30 Allo, allo 3 - Kiełbasa w szafie | S03E03
11:15 Allo, allo 3 - Ładne pokojówki w szeregu | S03E05
12:05 Allo, allo 3 - Wspaniała nie-ucieczka | S03E06
13:00 Dwóch i pół 11 - Tazerem ją! | S11E11
13:30 Dwóch i pół 11 - Baseball, cycki, baseball… | S11E12
14:00 Dwóch i pół 11 - Ugryź się, Sądzie Najwyższy | S11E13
14:30 Dwóch i pół 11 - Creme de menthe na trzy palce | S11E14
15:00 Tatuśkowie | E35
16:00 Tatuśkowie | E36
17:00 Allo, allo! 4 - Jeńcy wojenni | S04E01
17:35 Allo, allo! 4 - Obozowy taniec | S04E02
18:10 Allo, allo! 4 - Trudno znaleźć dobry personel | S04E03
18:50 Allo, allo! 4 - Latająca zakonnica | S04E04
19:30 Święty | S01E51
20:00 Święty | S01E52
20:30 Świat według Kiepskich - W poszukiwaniu straconego czasu | S24E05
21:00 Świat według Kiepskich - Hotel | S24E06
21:30 Świat według Kiepskich - Alternatywy 3/4 | S24E07
22:00 Comedy Club 9 | S09E08
22:30 Comedy Club 9 | S09E09
23:00 Po sąsiedzku - Malcolm ma pracę | S01E15
23:30 Po sąsiedzku - Wielka zapłata | S01E16
00:00 Pacześ Show - Celebryci | S01E06
01:30 Świat według Kiepskich - W poszukiwaniu straconego czasu | S24E05
02:00 Świat według Kiepskich - Hotel | S24E06
02:30 Świat według Kiepskich - Alternatywy 3/4 | S24E07
03:00 Twarzą w twarz - Callum i Ashley | S01E09
03:30 Comedy Club 9 | S09E06
04:00 Comedy Club 9 | S09E07
04:35 Pacześ Show - Celebryci | S01E06
Polsat Doku
2024-06-24
05:00 Czas wojowników | S01E04
05:30 Czas wojowników | S01E05
06:00 Malanowski i partnerzy - Szczęśliwy ojciec | S16E772
06:30 Malanowski i partnerzy - Demony przeszłości | S16E773
07:00 Malanowski i partnerzy - Zamach na komornika | S16E774
07:30 Malanowski i partnerzy - Zastraszeni | S16E775
08:00 48h. Zaginieni - Podwójne życie Dominiki | S01E10
09:00 Gliniarze - Zła decyzja | S06E350
10:00 Gliniarze - Nic osobistego | S07E351
11:00 Polacy za granicą - Dominikana | E38
12:00 Polacy za granicą - Bogota | E39
13:00 Poszukiwacze historii - Zaginiony depozyt | S07E52
13:30 Poszukiwacze historii - Bitwa pod Spędami - prawdziwa historia | S07E53
14:00 Dzika Alaska | E01
15:10 Dzika Alaska | E02
16:15 Dzika Alaska | E03
17:20 Mój niesamowity brat bliźniak
18:35 Najpiękniejsze miejsca świata | E2/3
19:40 Poza kontrolą: Huragan Irma
20:45 Poza kontrolą: Zatopienie pancernika Bismarck
22:00 Poza kontrolą: Piekło kopalni Copiapo
23:00 Poza kontrolą: Zabójcze tsunami
00:00 Poszukiwacze historii - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu | S01E07
00:30 Poszukiwacze historii - Wiślica | S01E08
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E79
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E80
02:00 Taaaka ryba - Spod lodu na kręgu polarnym | E88
02:30 Taaaka ryba - Laponia w porze zimowej | E89
03:00 Tajna historia XX wieku - Morska twierdza, część 2 | S01E06
03:30 Tajna historia XX wieku - Państwo Hitlera | S01E07
04:00 Łowca pedofilów | S01E14
04:30 Łowca pedofilów | S01E15
Polsat Film
2024-06-24
05:30 Na ratunek 112 - Mężczyzna okrada niewidomą byłą żonę / Kobieta doznaje zapaści po zabiegu odsysania tłuszczu | S03E162
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E92
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E93
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E94
07:30 Kobra - oddział specjalny - Frankie | S10E12
08:30 Przyjaciółki | S10E113
09:30 Przyjaciółki | S10E114
10:30 Świat według Kiepskich - G8 | E140
11:05 Świat według Kiepskich - Lucyferdek | E141
11:40 Świat według Kiepskich - Kantry Kurde | E212
12:15 Świat według Kiepskich - Protest szoł | E213
12:50 Świat według Kiepskich - Hobby | E24
13:20 Tolkien
15:40 Spider-Man: Daleko od domu
18:20 Granice wytrzymałości
21:00 Psy 3. W imię zasad
23:40 Bloodshot
02:00 Gliniarze - Zabójcza gra | S03E136
03:00 Gliniarze - Pokój nauczycielski | S13E720
04:00 Gliniarze - Alibi doskonałe | S13E721
Polsat Games
2024-06-24
06:00 Skarby III Rzeszy - Skarb Łysego Wzgórza | E17
06:30 Skarby III Rzeszy - Złota legenda | E18
07:00 Tajna historia XX wieku - Tajemniczy zamach, część 1 | S02E63
07:30 Tajna historia XX wieku - Tajemniczy zamach, część 2 | S02E64
08:00 Jedziemy na ryby! | S02E19
09:00 Dragonball Z Kai | E76
09:30 Dragonball Z Kai | E77
10:00 Kołowrotek | S05E73
10:30 Kołowrotek | S05E74
11:00 Dragon Ball Super | S04E26
11:30 Dragon Ball Super | S04E27
12:00 Dragon Ball Super | S04E28
12:30 Dragonball Z Kai | E32
13:00 Dragonball Z Kai | E33
13:30 Dragonball Z Kai | E34
14:00 Skarby III Rzeszy - Tajemniczy zamek | E01
14:30 Skarby III Rzeszy - Szlak szczurów | E02
15:00 Nowa Gra+ Day - Ravenlok + Planet of Lena | E10
15:30 Dragonball Z Kai | E76
16:00 Dragonball Z Kai | E77
16:30 Level 11 - 11 gier, których grafika zestarzała się wyśmienicie | E09
17:00 Level 11 - 11 najważniejszych dzieł kultury o zombie | E10
17:30 Level 7 - 7 najlepszych filmów na podstawie gier | E02
17:45 E-sport: Samsung Galaxy Ultraliga Lato 2024
22:30 Włatcy móch - Motorynka i myszykiszki | S02E29
23:00 Włatcy móch - Mokre sny I | S05E46
23:30 Włatcy móch - Mokre sny II | S05E47
00:00 Strach się bać! - Outlast | S01E02
01:00 E-sport: Samsung Galaxy Ultraliga Lato 2024
Polsat Music HD
2024-06-24
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2024-06-24
05:15 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:05 Więcej
16:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość
19:50 Debata dnia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
02:15 Wydarzenia wieczorne
02:50 Gość
03:20 Poszukiwacze historii
03:40 Łowca pedofilów
04:05 Z klimatem i z pasją
04:30 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2024-06-24
06:00 Z klimatem i z pasją
06:35 Wydarzenia
07:20 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
08:35 Raport dnia
09:20 Interwencja
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:45 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
14:00 Państwo w państwie
15:20 Interwencja
15:35 #Jesteśmy dla dzieci
16:05 #Jesteśmy dla dzieci
16:35 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:05 #Jesteśmy dla dzieci
18:35 Z klimatem i z pasją
19:05 #Jesteśmy dla dzieci
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:20 Interwencja
20:40 Państwo w państwie
22:20 Wydarzenia
22:50 #Jesteśmy dla dzieci
23:25 Czysta Polska
00:10 Interwencja
00:30 Wydarzenia
01:00 Interwencja
01:15 Interwencja
01:30 Z klimatem i z pasją
01:50 Dzień na świecie
02:30 Wydarzenia
03:05 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2024-06-24
05:00 Kama Sutra | E17
06:00 Taaaka ryba - Lipcowa brzana | E27
06:30 Taaaka ryba - Dunajecki OS | E28
07:00 Kołowrotek | S05E88
07:30 Kołowrotek | S05E89
08:00 Dorwać tuńczyka | E09
09:00 Dorwać tuńczyka | E10
10:00 Jedziemy na ryby! | S02E25
11:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! | E25
11:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! | E26
12:00 Wojny magazynowe | S08E12
12:30 Wojny magazynowe | S08E13
13:00 Wojny magazynowe | S08E14
13:30 Wojny magazynowe | S08E15
14:00 Hardkorowy lombard | S02E15
14:30 Hardkorowy lombard | S02E16
15:00 Hardkorowy lombard | S02E17
15:30 Hardkorowy lombard | S02E18
16:00 Gwiazdy lombardu | S09E11
16:30 Gwiazdy lombardu | S09E12
17:00 Gwiazdy lombardu | S09E13
17:30 Gwiazdy lombardu | S09E14
18:00 Polacy za granicą - Tallinn | E52
19:00 Polacy za granicą - Rzym | E53
20:00 Tajne operacje Hitlera | S01E04
21:00 Pancerni | E04
22:00 Tajna historia XX wieku - Ludzie Hitlera | S09E113
22:30 Polski lombard Walusia | S08E79
23:00 Budowlańcy | E08
23:30 Więzienie | S07E112
00:00 Więzienie | S07E113
00:30 Łowca pedofilów | S01E23
01:00 Łowca pedofilów | S01E24
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie | S01E03
02:00 Kama Sutra | E18
03:00 Kama Sutra | E19
04:00 Kama Sutra | E20
Polsat Rodzina
2024-06-24
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E67
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E68
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć - Kiedy i jak odejść od toksycznych ludzi | E255
07:00 Bogaty dom - biedny dom | E20
08:00 Bogaty dom - biedny dom | E21
09:00 Gwiazdy lombardu | S09E05
09:30 Gwiazdy lombardu | S09E06
10:10 Pociągi, które zmieniły świat | S01E03
11:25 Pszczółka Maja - Maja wśród mrówek | E04
11:55 Pszczółka Maja - Tkanie z Burczymuchą | E05
12:30 Był sobie człowiek - Epoka elżbietańska | E16
13:00 Był sobie człowiek - Zjednoczone prowincje | E17
13:35 Rodzina zastępcza - Szał przeprowadzek | E214
14:40 Pociągi, które zmieniły świat | S01E03
15:50 Pociągi, które zmieniły świat | S01E04
17:00 Gwiazdy lombardu | S09E07
17:30 Gwiazdy lombardu | S09E08
18:00 Rolnicy. Podlasie | S02E10
19:00 Rodzina zastępcza - Pora odlotów | E259
20:00 Całkiem nowe lata miodowe - Nie ma jak ciąża | E12
20:35 Miodowe lata - Przed pierwszą gwiazdką | E13
21:10 Miodowe lata - Walka płci | E78
22:00 Nasz nowy dom | S14E187
23:00 Nasz nowy dom | S14E188
00:00 Mroczne tajemnice templariuszy | E01
01:00 Mroczne tajemnice templariuszy | E02
02:00 Ewa gotuje | E455
02:30 Ewa gotuje | E456
03:00 SuperLudzie | S02E14
03:30 SuperLudzie | S02E15
04:00 Kołowrotek | S05E139
04:30 Kołowrotek | S05E140
Polsat Seriale
2024-06-24
05:45 SuperLudzie Extra | E15
06:00 Gliniarze - Taki biznes | S03E144
07:00 Gliniarze - Odroczenie | S03E145
08:00 Gliniarze - Rachunek sumienia | S03E146
09:00 Przyjaciółki | S02E16
10:00 Przyjaciółki | S02E17
11:00 Przyjaciółki | S02E18
12:00 Przyjaciółki | S02E19
13:00 Przyjaciółki | S02E20
14:00 Uroczysko | E43
14:30 Uroczysko | E44
15:00 Świat według Kiepskich - Salomon baba | E253
15:30 Świat według Kiepskich - Bazar | E254
16:00 Świat według Kiepskich - Cząstki elementarne | E255
16:30 Świat według Kiepskich - Marsz | E256
17:00 Świat według Kiepskich - Puste butle | E257
17:30 Świat według Kiepskich - Kicha kręcona | E258
18:00 Kobra - oddział specjalny - Kierowca | S19E15
19:00 Kobra - oddział specjalny - Połamać ręce i nogi | S19E16
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami | S01E17
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami | S01E18
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Miami - Podwójny strzał w głowę | S01E19
22:50 CSI: Kryminalne zagadki Miami - Dziwny młody człowiek | S01E20
23:45 Ślad - Wszyscy nienawidzą Grześka | S02E73
00:45 Ślad - Sekretna dziewczyna | S02E74
01:45 Ślad - Obraz | S02E75
02:45 Na ratunek 112 - Śmiertelny zapach | S10E605
03:15 Na ratunek 112 - Impotencja | S10E606
03:45 Na ratunek 112 - Nieoczekiwany gość | S10E607
04:15 Na ratunek 112 - Syn narkomanki | S10E608
04:45 Sekrety rodziny - Julka | S01E106
Polsat Sport
2024-06-24
06:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - Kuba - Polska
09:00 LIVE! Cafe Euro Cast
10:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach - waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
12:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
14:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
16:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
18:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
20:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
23:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz finałowy
01:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 5 w Lubinie - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Artur Mann 19.02.2022
Polsat Sport Extra
2024-06-24
06:00 Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie - Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023
08:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz ćwierćfinałowy: Polska - Turcja
11:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - Argentyna - Polska
13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz półfinałowy
15:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - Włochy - Polska
17:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz finałowy
19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - Serbia - Polska
21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - Kuba - Polska
23:00 Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
02:00 Sporty walki: FEN 45 w Ząbkach - Cezary Oleksiejczuk - Mansur Abdurzakov 11.03.2023
Polsat Sport Fight
2024-06-24
05:55 Z archiwum ESPN: Walka o pasy WBC i WBA w Lewiston - waga ciężka: Muhammad Ali - Sonny Liston 25.05.1965
06:20 Boks: Walka o międzynarodowy pas mistrza Polski w Legionowie - waga ciężka: Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo 20.02.2016
07:00 Sporty walki: MCF 9 w Rykach - Oskar Siegert - Italo Julio Lima 25.11.2023
08:20 Z archiwum ESPN: Rocky Marciano's Greatest Hits, część 1
08:45 Z archiwum ESPN: Rocky Marciano's Greatest Hits, część 2
09:10 Sporty walki: UFC Fight Night - Derrick Lewis - Rodrigo Nascimento 11.05.2024
10:50 Boks: Rocky Boxing Night w Żukowie - waga ciężka: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023
13:50 Sporty walki: FEN 54 w Pile - Gracjan Wyroślak - Maksim Grabovich 17.05.2024
16:00 Boks: Gala w Londynie - waga lekka: Sam Noakes - Yvan Mendy 20.04.2024
18:20 Atleci
18:45 Sporty walki: Babilon MMA 43 w Skierniewicach - Mateusz Makarowski - Krzysztof Mendlewski 22.03.2024
20:10 Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie - waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
21:40 Sporty walki: UFC 295 - Jiri Prochazka - Alex Pereira 12.11.2023
00:05 Boks: Walka o międzynarodowy pas mistrza Polski w Międzyzdrojach - waga półciężka: Dariusz Sęk - Marek Matyja 19.08.2017
01:20 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska - 30.10.2021
03:25 Boks: Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu - waga junior ciężka: Igor Jakubowski - Michal Plesnik 11.12.2020
Polsat Sport News
2024-06-24
06:00 Tenis: Turniej ATP w Halle - mecz finałowy gry pojedynczej
08:00 Łucznictwo: Zawody Pucharu Świata w Antalyi
10:00 Cafe Euro Cast
11:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz finałowy
13:00 Łucznictwo: Zawody Pucharu Świata w Antalyi
15:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie - waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
17:00 Łucznictwo: Zawody Pucharu Świata w Antalyi
19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz o 3. miejsce
21:00 Łucznictwo: Zawody Pucharu Świata w Antalyi
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 35 w Jaworznie - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński 2 21.04.2023
Polsat Sport Premium 1
2024-06-24
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Borussia Dortmund - Real Madryt CF
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Real Madryt CF - FC Bayern Monachium
10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz finałowy
12:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
14:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
16:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
18:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
20:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
23:00 Piłka nożna z archiwum: Legia Warszawa - Szachtar Donieck - 3. runda kwalifikacyjna LM 2006/2007 - dwumecz
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Real Madryt CF - FC Bayern Monachium
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Borussia Dortmund - Real Madryt CF
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund
Polsat Sport Premium 2
2024-06-24
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - 1/8 finału: SSC Napoli - FC Barcelona
07:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz o 3. miejsce
09:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz finałowy
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - RB Lipsk
12:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - Inter Mediolan
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - SSC Napoli
15:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Bayern Monachium FC - FC Porto (1997)
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - 1/8 finału: SSC Napoli - FC Barcelona
17:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - RB Lipsk
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - SS Lazio
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - Inter Mediolan
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Real Sociedad
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - SS Lazio
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - SSC Napoli
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Atletico Madryt
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - 1/8 finału: SSC Napoli - FC Barcelona
Polsat Viasat Explore
2024-06-24
05:35 Nefrytowa gorączka 6: Finał jest blisko (3)
06:05 Złoto z mroźnej krainy: Głód złota (7)
06:55 Australijscy poszukiwacze złota 8 (5)
07:50 Taaaki karp!: Hiszpania (4)
08:50 Ciężarówką po bezdrożach Australii (8)
09:50 Wydobywcy marmuru 2 (2)
10:55 Największe pomyłki inżynierów 5: Teksas: piekło w porcie naftowym (6)
11:55 Złoto z mroźnej krainy: Rubinowa gorączka (8)
12:55 Australijscy poszukiwacze złota 8 (6)
13:50 Lodowi wikingowie: Ostatni etap (7)
14:50 Wojenne fabryki 3: Świt lotniskowców (2)
15:50 Taaaki karp! 6: Jezioro Iles3 (3)
16:50 Ciężarówką po bezdrożach Australii (8)
17:50 Wydobywcy marmuru 2 (2)
18:55 Największe pomyłki inżynierów 5: Teksas: piekło w porcie naftowym (6)
19:55 Poszukiwacze klejnotów: Australia 3: Operacja płukarka (2)
21:00 Australijscy poszukiwacze złota 7 (16)
22:00 Lodowi wikingowie: Ostatni etap (7)
23:00 Nago, samotnie i do domu daleko: Dolina Zagłady (6)
00:05 Złoto z mroźnej krainy: Rubinowa gorączka (8)
01:00 Australijscy poszukiwacze złota 5 (13)
01:50 Lodowi wikingowie 2 (7)
02:40 Nago, samotnie i do domu daleko: Dolina Zagłady (6)
03:40 Ciężarówką po bezdrożach Australii (8)
04:30 Wydobywcy marmuru 2 (2)
Polsat Viasat History
2024-06-24
05:05 Zakazana historia 7: CIA i kontrola umysłów (7)
06:30 Tajemnice mumii: Król-wojownik (2)
07:20 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes 3: Estonia (5)
08:25 II wojna światowa z drona: Oblężenie Malty (3)
09:20 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Przekroczyć Ren (8)
10:35 Tajne bronie II wojny światowej: Broń palna (1)
11:40 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes 3: Albania i Adriatyk (4)
12:40 Konkwistadorzy: powstanie i upadek: Podbój państwa Azteków (3)
13:40 Mongolia Czyngis-chana: Ekspansja (2)
14:40 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes 3: Estonia (5)
15:40 Tajemnice mumii: Młodsza Dama (4)
16:40 Mity: Tajemnice ludzkości 3: Eldorado (6)
17:45 II wojna światowa z drona: Oblężenie Malty (3)
18:50 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Przekroczyć Ren (8)
19:55 Tajne bronie II wojny światowej: Broń palna (1)
21:00 Naziści: ściśle tajna nauka: Nazistowskie imperium (8)
22:00 II wojna światowa - kobiety na froncie: Na polu walki (3)
23:00 Tajne bronie II wojny światowej: Okręty (4)
00:10 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Przekroczyć Ren (8)
01:15 II wojna światowa z drona: Oblężenie Malty (3)
02:00 Tajne bronie II wojny światowej: Broń palna (1)
02:50 Naziści: ściśle tajna nauka: Nazistowskie imperium (8)
03:35 II wojna światowa - kobiety na froncie: Na polu walki (3)
04:25 Tajne bronie II wojny światowej: Okręty (4)
Polsat Viasat Nature
2024-06-24
05:15 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Kraina smoka (5)
06:05 Wielkie Jeziora: Cuda i tajemnice (3)
07:00 Kanada: cztery pory roku: Lato (4)
08:00 Alaska: cztery pory roku: Jesień (4)
08:55 Ochrona przyrody: od Yellowstone do Jukonu: Renifery (3)
10:10 Ochrona przyrody: od Yellowstone do Jukonu: Wilki (4)
11:15 Malawi: na pomoc zwierzętom 2: Spacer z łuskowcem (3)
12:20 Weterynarz z Yorkshire 10 (5)
13:15 Lamparcica: Cicha łowczyni (2)
14:20 Dostosuj się, aby przetrwać: Koalicje (3)
15:20 Najgroźniejsi łowcy: Śmiertelnie groźne maluchy (3)
16:20 Zwierzęta: mistrzowie survivalu: Budowniczowie (2)
17:25 Rzeczne potwory 4: Całe mnóstwo zębów (6)
18:35 Levison Wood: wędrówki (1)
19:55 Afryka: życie na gorąco: Sucha sawanna (1)
21:00 Słowenia: raj dzikiej przyrody
22:15 Dziki Wschód Polski
23:25 Najdziksze w Europie: Ryś (5)
00:30 Najdziksze w Europie: Rosomak (6)
01:35 Malawi: na pomoc zwierzętom 2: Nowa mama dla Tsiby (4)
02:25 Dzikie ścieżki przetrwania 2: Wyzwania codzienności (6)
03:15 Weterynarz z Yorkshire 8 (4)
04:00 Weterynarz z Yorkshire 11 (9)
04:45 Weterynarz z Yorkshire 11 (10)
Sci Fi PL
2024-06-24
06:00 The Outpost - Zdrajca | S04E12
07:10 The Outpost - Nic nie jest wieczne | S04E13
08:15 Ministerstwo Czasu 2 - Czas legendy | S02E01
10:05 Grimm 6 - Och kapitanie, mój kapitanie | S06E03
11:10 Grimm 6 - Cuegle | S06E04
12:15 Bibliotekarze 3 - I klątwa Cindy | S03E07
13:15 Bibliotekarze 3 - I odwieczne pytanie | S03E08
14:15 Bitten - Wezwanie | S01E01
15:15 Bitten - Marnotrawny | S01E02
16:15 Ministerstwo Czasu 2 - Czas w jego rękach | S02E02
18:00 Grimm 6 - Siedmioletni świąd | S06E05
19:00 Grimm 6 - Śniadanie do łóżka | S06E06
20:00 Bibliotekarze 3 - I zgubne rozdzielenie | S03E09
21:00 Bibliotekarze 3 - I gniew chaosu | S03E10
22:00 Król Skorpion
00:00 Zabójczy wirus
02:00 Grimm 6 - Uciekinier | S06E01
03:05 Grimm 6 - (Nie)ufaj mi | S06E02
04:10 Ministerstwo Czasu 2 - Czas w jego rękach | S02E02
SportKlub
2024-06-24
06:00 Piłka nożna: Liga grecka: Aris FC - Panathinaikos Ateny
08:15 Piłka nożna: Liga grecka: Asteras Tripolis - Panserraikos
10:25 Piłka nożna: Liga słoweńska: NK Rogaška - NK Radomlje
12:40 Piłka nożna: Liga słoweńska: NK Celje - NK Maribor
15:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Dreamland Gran Canaria - Valencia Basket
17:35 Koszykówka mężczyzn: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Barça - BAXI Manresa
20:20 Żeglarstwo: SailGP w Nowym Jorku - 1. dzień
22:05 Piłka nożna: Liga grecka: Aris FC - Panathinaikos Ateny
00:10 Piłka nożna: Liga grecka: Asteras Tripolis - Panserraikos
02:20 Piłka nożna: Liga słoweńska: NK Rogaška - NK Radomlje
04:35 World of Freesports | E25
Stars.TV
2024-06-24
07:00 Best 00's
08:00 Best Hits
09:00 Top 150 Ballads Hits
23:00 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2024-06-24
06:00 Pokarm miłości
07:50 Anvil! Historia pionierów heavy metalu
09:15 Mam dość umierania
10:50 Scott Walker: 30 Century Man
12:30 Jadoo
14:00 Pokarm miłości
15:50 Anvil! Historia pionierów heavy metalu
17:15 Mam dość umierania
18:50 Scott Walker: 30 Century Man
20:30 Jadoo
22:00 Before You Know It
23:40 London Road
01:15 The Mighty Celt
02:45 Czarny koń
04:15 Taniec
Super Polsat
2024-06-24
05:00 Nasz nowy dom | S17E250
06:00 SuperLudzie | S03E22
06:30 Na ratunek 112 - Układ | S08E490
07:00 Na ratunek 112 - Gdy syn jest dilerem | S08E491
07:30 Na ratunek 112 - Adwokat | S08E492
08:00 Na ratunek 112 - Strażnik kalorii | S08E493
08:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 | S05E49
10:00 Wydarzenia | E624
10:30 SuperLudzie - Bartosz Ostałowski, Wojciech Makowski | S05E05
11:30 Świat według Kiepskich - Pograbek | S15E420
12:00 Świat według Kiepskich - Pokuć | S15E421
12:30 Świat według Kiepskich - Browary Hils | E192
13:05 Świat według Kiepskich - Lato w mieście | E193
13:55 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 | S05E50
15:50 Wydarzenia | E624
16:10 Więcej | E624
16:20 Gość | E624
16:50 Hardkorowy lombard | S10E121
17:20 Hardkorowy lombard | S10E122
17:50 Świat według Kiepskich - Chatka wielkiego Władka | E211
18:30 Świat według Kiepskich - Dzień, w którym zapchał się kibel | E133
19:00 Świat według Kiepskich - Trudno powiedzieć | S23E538
19:30 Świat według Kiepskich - Paco Rabaco | S23E539
20:00 Sołtysi | E12
21:00 48h. Zaginieni - Paolo | S02E97
22:00 Punisher: Strefa wojny
00:10 Cudzoziemiec
02:15 Świat według Kiepskich - Klątwa Tutenchama | E187
02:55 Świat według Kiepskich - Kamienny krąg | E210
03:30 Świat według Kiepskich - Nim poleje się krew | S11E376
04:00 Nasz nowy dom | S17E251
TeleToon+ HD
2024-06-24
05:00 Polska z góry - Przemkowski Park Krajobrazowy | S01E06
05:25 Polska z góry - Dolina Dolnej Wisły | S01E07
05:50 Deserownia 3 - Purée z ziemniaków, czyli jaki jest plan | S03E05
05:55 Deserownia 3 - Kisiel ze świeżych owoców | S03E06
06:10 Turbokozak Junior | S01E22
06:30 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E08
06:35 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E09
06:45 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E10
07:00 Dzielne króliczki 2 | S02E03
07:05 Dzielne króliczki 2 | S02E04
07:15 Dzielne króliczki 2 | S02E05
07:25 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E13
07:35 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E14
07:50 Odlotowe opowieści | E41
08:05 Odlotowe opowieści | E42
08:20 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E38
08:30 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E40
08:35 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E41
08:50 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E05
09:00 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E06
09:15 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E07
09:30 Tara Duncan | S01E21
09:40 Tara Duncan | S01E22
10:00 Odlotowe opowieści | E43
10:10 Odlotowe opowieści | E44
10:30 Dzielne króliczki 2 | S02E06
10:35 Dzielne króliczki 2 | S02E07
10:45 Dzielne króliczki 2 | S02E08
10:55 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E11
11:05 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E12
11:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E13
11:30 Polly Pocket 5 | S05E28
11:40 Polly Pocket 5 | S05E29
11:55 Polly Pocket 5 | S05E01
12:20 Odlotowe opowieści | E45
12:30 Odlotowe opowieści | E46
12:50 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E15
13:05 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E16
13:20 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E42
13:30 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E43
13:35 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E44
13:50 Polly Pocket 5 | S05E03
14:15 Polly Pocket 5 | S05E04
14:30 Dodo | S01E17
14:40 Dodo | S01E18
15:00 Siostry 2 | S02E01
15:10 Siostry 2 | S02E02
15:30 Polly Pocket 5 | S05E05
15:40 Polly Pocket 5 | S05E06
15:55 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E19
16:05 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E20
16:15 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E21
16:30 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E22
16:45 Dodo | S01E19
16:55 Dodo 2 | S02E06
17:15 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E17
17:25 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E18
17:45 Ronja, córka zbójnika | E19
18:10 Ronja, córka zbójnika | E20
18:40 Siostry 2 | S02E03
18:55 Siostry 2 | S02E04
19:10 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E08
19:25 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E09
19:35 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E10
19:50 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E23
20:05 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E24
20:20 Tara Duncan | S01E23
20:35 Tara Duncan | S01E24
20:50 Barbie: Dreamhouse Adventures | E20
21:10 Barbie: Dreamhouse Adventures | E21
21:35 Barbie: Dreamhouse Adventures | E22
22:00 Turbokozak Junior | S01E23
22:20 Detektyw Łodyga 7 | S07E06
22:30 Detektyw Łodyga 7 | S07E07
22:35 Detektyw Łodyga 7 | S07E08
22:50 Radiowęzeł 13 i pół - Jak się wyróżnić | S01E14
23:05 Radiowęzeł 13 i pół - W pułapce perfekcjonizmu | S01E15
23:10 Radiowęzeł 13 i pół - Zatrzymać się na chwilę | S01E16
23:20 Deserownia 3 - Waflowy przysmak | S03E07
23:35 Radiowęzeł 13 i pół - Potrzebne wsparcie | S01E17
23:45 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E18
23:50 Radiowęzeł 13 i pół - Kłótnia z rodzicami | S01E19
00:05 Deserownia 3 - Bananowy pudding albo wielka tajemnica | S03E08
00:15 Polska z góry - Dolina Bugu | S01E08
00:45 Polska z góry - Chełm | S01E09
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E20
01:35 Radiowęzeł 13 i pół - Własne zdanie | S01E21
01:45 Radiowęzeł 13 i pół - Sztuka słuchania | S01E22
02:00 Deserownia 3 - Minipizze z cukinii, czyli najlepsza wiadomość | S03E09
02:15 Deserownia 3 - Owoce w musie borówkowym, czyli jak zostać idealnym bratem | S03E10
02:25 Deserownia 3 - Przepyszny hummus, czyli coś na pocieszenie | S03E11
02:35 Deserownia 3 - Śmietankowe cukierki albo sposób na oryginalny prezent | S03E12
02:40 Zakończenie programu
TLC PL
2024-06-24
06:00 Salon sukien ślubnych: Ameryka - Ameryka, odcinek 6 | E06
07:00 Panny młode ponad miarę | S01E01
08:00 Sześć razy córka 4 - Pięcioraczki się uczą | S04E03
09:00 Kiedy dzieci mają dzieci - Koszmar matki
10:00 Kolekcjomania - Spanie na śmietniku | S04
11:00 Skórze na ratunek | S02E09
12:00 Obsesyjna miłość sióstr 2 - Nie jesteś moim szefem | S02
13:00 Wiza na miłość: rajski romans 4 - Seks w powietrzu | S04E03
14:00 Historie wielkiej wagi 10 - Geno i Nico | S10E01
16:00 Wiza na miłość 10 - Węzeł małżeński | S10
18:00 Wiza na miłość: pościelove rozmowy 10 - Węzeł małżeński | S10
19:00 Siostry wielkiej wagi 3 - Kryzys w górach
20:00 Wiza na miłość: dalsze losy 8 - Kłamczuszek | S08E06
22:00 Wiza na miłość: dalsze losy, pościelove rozmowy 8 - Kłamczuszek | S08E06
23:00 Poligamista szuka żony 5 - W poszukiwaniu punktów wspólnych | S05
00:00 Nie do uwierzenia! 3 - Kryształowe łzy | S03
01:00 Wiza na miłość: dalsze losy 8 - Kłamczuszek | S08E06
03:00 Salon sukien ślubnych: Ameryka - Ameryka, odcinek 6 | E06
04:00 Wiza na miłość 10 - Węzeł małżeński | S10
Travel Channel PL
2024-06-24
05:10 Smakuj świat z Pascalem | S02E3/10
06:00 Życie w chacie z bali | S07E12/13
06:35 Życie w chacie z bali | S07E13
07:05 Extra Virgin: Wyprawa po Ameryce | S01E2/8
07:35 Extra Virgin: Wyprawa po Ameryce | S01E3/8
08:05 Śladami Wielkiej Stopy | S03E1/14
09:10 10 dni, by przeżyć | S01E5/6
10:10 Włoska uczta na morzu | S02E04
11:20 Życie to plaża | E2/17
11:55 Światowi królowie grilla | E6/8
12:55 Budowa na końcu świata | S06E5/10
13:45 Dom na czterech kółkach | S01E4/8
14:15 Na tropie dzikich zwierząt | S03E3/8
14:50 Na tropie dzikich zwierząt | S03E4/8
15:20 Niezwykłe Stany Prokopa | S04E5/11
15:50 Niezwykłe Stany Prokopa | S04E6/11
16:25 Niezwykłe Stany Prokopa 2 | S02E6-ost
16:55 Międzynarodowi poszukiwacze domów | S136 | E1/13
17:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów | S136 | E2/13
18:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów | S136 | E3/13
18:30 Na tropie dzikich zwierząt | S03E7/8
19:00 Na tropie dzikich zwierząt | S03E08
19:30 Włoska podróż pełna smaków | S01E2/4
20:30 Na krańcu Alaski | S03E7/8
21:35 Kupujemy dom na plaży | S14E7/13
22:10 Wrota piekieł | E6/8
23:10 Kobieta na krańcu świata | S01E5/10
23:45 Nagi instynkt przetrwania: Elita | S02E6/8
00:50 Nagi instynkt przetrwania | S04E15/16
01:50 Nagi instynkt przetrwania | S04E16
02:55 Trzy noce z duchami | S02E5/13
03:55 Gra rozpoczęta! | E3/13
04:25 Gra rozpoczęta! | E4/13
04:55 Smakuj świat z Pascalem | S02E6/10
TTV PL
2024-06-24
05:05 Dobra robota | S02E10/12
06:00 Express
06:20 Diabelnie boskie 2 | S02E21/24
06:45 Ukryta prawda | S16E1109
07:40 Szpital | S13E932
08:35 Szpital | S13E933
09:35 Kartoteka 8 | S08E8/30
10:40 Zakup w ciemno | S01E20
11:40 Damy i wieśniaczki. Ukraina 6 | S06E17/20
12:40 Damy i wieśniaczki. PL 6 | S06E15/18
13:45 Diabelnie boskie | S01E5/18
14:10 Diabelnie boskie | S01E6/18
14:40 Gogglebox. Przed telewizorem 15 | S15E12/17
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Zakup w ciemno 2 | S02E22/41
17:15 DeFacto 13 | S13E19/24
17:45 Express
17:58 Pogoda
18:00 Sport | E233/330
18:05 Usterka 14 | S14E16/40
18:40 Złomowisko PL 6 | S06E6/14
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Zakup w ciemno 3 | S03E29/40
21:10 Dobra robota 3 | S03E16/36
21:45 Express
21:58 Pogoda
22:00 Gogglebox. Przed telewizorem 18 | S18E6/14
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem 16 | S16E13/15
00:00 Nasi w mundurach 2 | S02E7/8
01:00 Ciężarówką przez Stany | S04E5/9
02:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska 7 - Bazarowy romans | S07E28/30
02:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska 7 - Pomocny pielęgniarz | S07E29/30
03:30 Usterka 13 | S13E11/13
04:00 Kartoteka 8 | S08E8/30
TV Puls
2024-06-24
05:00 Dzielnica strachu 5 - Telefon z piekła | S05E175
06:00 Nash Bridges - Patrioci | S03E48
07:00 Nash Bridges - Pół żartem, pół serio | S03E49
08:00 Kobra - oddział specjalny - Kobra, przejmujesz! - część druga | E04
09:00 Kobra - oddział specjalny - Obława | E05
10:00 Zbuntowany anioł | E232
11:00 Zbuntowany anioł | E233
12:00 Zaklinaczka duchów 2 | S02E30
13:00 Zaklinaczka duchów 2 | S02E31
14:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E429
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E430
16:00 Rodzinny interes - Superfura | S01E29
17:00 Rodzinny interes - Miłość matki | S01E30
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 14 | S14E730
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 14 | S14E731
20:00 Intruz
21:50 Skaza
00:00 Czas zemsty
01:55 Dzielnica strachu 6 - Post mortem | S06E214
03:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E427
04:00 Taki jest świat 9 | S09E25
TV Puls 2
2024-06-24
05:00 Dyżur 3 | S03E41
05:30 Dyżur 3 | S03E42
05:55 Ale numer! 19 | S19E12
06:30 Ale numer! 19 | S19E13
06:55 Dolina Muminków - Mała Mi się wprowadza | S01E01
07:30 Dolina Muminków - Wiosenna piosenka | S01E02
07:55 Smerfy - Chmura Ciamajdy/Walentynkowe szaleństwa | E151
08:35 Smerfy - Najmniejszy wiking | E152
09:00 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Wakacyjne wykopki | S05E27
09:10 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Nagradzany tata | S05E28
09:35 Barbapapa i jego rodzinka - Niech się dzieje sprawiedliwość | S01E40
09:45 Bing - Telefon komórkowy | S01E77
09:55 Bing - Występ | S01E78
10:00 Bing 4 - Nicky | S04E01
10:10 Baranek Shaun - Spalony | S01E01
10:12 Baranek Shaun | S01E21
10:20 Baranek Shaun - Zakochany owczarek | S01E02
10:25 Baranek Shaun - Kąpiel | S01E03
10:50 Milo - Aktor Milo | S01E22
11:00 Milo - Sędzia Milo | S01E23
11:10 Blue 2 - U fryzjera | S02E05
11:20 Blue 2 - Dzień Pnia | S02E06
11:25 Blue 2 - Ulubiony moment | S02E07
11:45 Dinopociąg - Śladami zęba/Mały przyjaciel Małej | S01E32
12:10 Strażak Sam 13 - Norman podpala parkiet | S13E01
12:35 Fantastyczne lato Mikołajka - Zagubieni traperzy | E01
12:45 Fantastyczne lato Mikołajka - Zamek z piasku | E02
13:00 Santiago z mórz - Noc żółwi / Regaty Santiago | S01E06
13:35 Blaze i megamaszyny 6 - Pogoń za szczeniaczkiem | S06E08
14:00 Mustang: Duch wolności 2 | S02E17
14:35 Mustang: Duch wolności 2 | S02E18
15:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Odrodzenie (Sądny dzień - część 2) | S05E26
15:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Kotowtór | S01E05
16:00 Blue 2 - U fryzjera | S02E05
16:05 Blue 2 - Dzień Pnia | S02E06
16:10 Blue 2 - Ulubiony moment | S02E07
16:35 Smerfy - Smerf-fu | S01E03
16:45 Smerfy - Kto jest Większym Osiłkiem | S01E04
17:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Ja, król/Szeregowy i fabryka cuksów | S03E07
17:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Najlepszy wróg/Noc Wezuwiuszów | S03E08
18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Operacja | S03E09
18:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Wszędzie żołędzie/ Terror z Madagaskaru | S03E10
19:05 Psi Patrol 3 - Pieski ratują Apollo/Pieski ratują hipopotamy | S03E07
19:35 Psi Patrol 5 - Pieski i pieskołak / Pieski ratują lunatykującą panią burmistrz | S05E19
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E671
21:00 Dzielnica strachu 6 - Kara musi być | S06E215
22:00 Dzielnica strachu 6 - Zastaw | S06E216
23:00 Najdziwniejsze zbrodnie | S01E01
23:30 Najdziwniejsze zbrodnie | S01E02
00:00 Najdziwniejsze zbrodnie | S01E03
00:30 Najdziwniejsze zbrodnie | S01E04
01:00 Dzielnica strachu 5 - Cosinus z trupa | S05E177
02:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 | S02E76
03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 | S04E168
04:00 Niesamowite! - Prawo jazdy jak z koszmaru | E04
04:35 Niesamowite! - Gęsi od Raka | E05
TV4 PL
2024-06-24
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (34)
07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (176)
08:00 Bogaty dom - biedny dom (36)
09:00 Dlaczego ja?: Prześladowana (919)
10:00 Dlaczego ja?: Gdzie jest mój synek? (920)
11:00 Trudne sprawy: Adela martwi się o swojego dwunastoletniego syna, który postanowił zostać bohaterem i narobił sobie kłopotów (1026)
12:00 Trudne sprawy: Kinga próbuje ratować matkę przed tajemniczą wróżką, która wyciąga od niej pieniądze (1027)
13:00 Policjantki i Policjanci (353)
14:00 Gliniarze: Prokurator (538)
15:00 Na ratunek 112: Rodzina zastępcza (515)
15:30 Na ratunek 112: Zła synowa (516)
16:00 Policjantki i Policjanci (729)
17:00 Policjantki i Policjanci (730)
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (324)
19:00 Policjantki i Policjanci (1122)
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (765)
21:00 Jarhead 2: W polu ognia
23:20 Prawo do zemsty
01:10 Love Island. Wyspa miłości (144)
02:30 Śmierć na 1000 sposobów (6)
02:55 SuperLudzie (4)
03:25 SuperLudzie (5)
03:55 SuperLudzie (6)
04:25 SuperLudzie (7)
04:55 SuperLudzie (8)
TV6 PL
2024-06-24
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Strażnik Teksasu (7)
07:00 Strażnik Teksasu (8)
08:00 Policjantki i Policjanci (1121)
09:00 Kobra - oddział specjalny (6)
10:00 Kobra - oddział specjalny (7)
11:00 Kobra - oddział specjalny (8)
12:05 Więzienie (38)
12:35 Więzienie (39)
13:05 Więzienie (40)
13:35 Więzienie (41)
14:00 Policjantki i Policjanci (625)
15:00 Policjantki i Policjanci (626)
16:00 Kobra - oddział specjalny (9)
17:00 Magnum: Detektyw z Hawajów (7)
18:00 Strażnik Teksasu (5)
19:00 Strażnik Teksasu (6)
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (55)
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (56)
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (8)
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (9)
00:00 Uroczysko (9)
00:30 Uroczysko (10)
01:05 Więzienie (87)
01:35 Więzienie (88)
02:00 STOP Drogówka
03:00 Benny Hill (41)
03:40 Sekrety sąsiadów: Przebieraniec (29)
04:10 Sekrety sąsiadów: Zbyt grzeczny chłopiec (30)
04:40 Kochane pieniądze: Milionerka (13)
TVN 24 BiS HD
2024-06-24
05:00 Byk i Niedźwiedź
05:35 Nowa Maja w ogrodzie | S06
06:00 Nowa Maja w ogrodzie | S06
06:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
07:00 Makłowicz w drodze | S04
07:35 Szkło kontaktowe
08:40 Kawa na ławę
09:50 Loża prasowa
11:00 Fakty po Faktach
11:45 Alarm dla Ziemi
12:10 Akcja Grawitacja
12:25 Kawa na ławę
13:40 Loża prasowa
14:50 Kijek w kosmosie
15:30 Horyzont
16:00 Dzień na świecie
18:30 Fakty o świecie
19:00 Fakty
19:30 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:20 Fakty o świecie
21:00 Rozmowy dnia
21:50 24 godziny
23:00 Fakty o świecie
23:35 Polska i świat
00:35 Fakty po Faktach
01:00 Kropka nad i
01:35 Tak jest
02:35 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:00 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:35 Tak jest
04:35 Fakty po Faktach
TVN 24 HD
2024-06-24
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Rozmowa Piaseckiego
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:55 Biznes
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:55 Biznes
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:55 Biznes
12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:55 Biznes
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:55 Biznes
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
18:00 Tak jest
19:15 Serwis informacyjny
19:35 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:20 Fakty o świecie
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:40 Biznes
00:00 Fakty po Faktach
00:40 Kropka nad i
01:00 Tak jest
01:55 Nowa Maja w ogrodzie | S05
02:20 Akademia ogrodnika
02:30 Szkło kontaktowe
03:25 Kropka nad i
03:50 Nowa Maja w ogrodzie | S05
04:15 Akademia ogrodnika
04:20 Tak jest
TVN 7 HD
2024-06-24
05:15 Szkoła | S10E728
06:15 Szkoła | S06E484
07:10 Szpital | S04E306
08:10 Ukryta prawda | S17E1149
09:10 Ukryta prawda | S13E917
10:15 Ukryta prawda | S13E918
11:20 W-11 - Wydział Śledczy - Mamy tylko siebie | E698
12:00 W-11 - Wydział Śledczy - Napad na Ninę | E699
12:45 Szpital | S04E307
13:50 Sąd rodzinny | E201
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska | E489
15:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska | E490
16:55 Szpital | S11E786
17:55 Szpital | S11E787
18:55 Ukryta prawda | S19E1236
20:00 Oszukane
22:10 Wesele
00:40 Walentynki
02:45 Camera Cafe. Nowe parzenie | E11/24
03:15 Żyjąc z potworem | S02E10-ost
04:15 Druga strona medalu - Otylia Jędrzejczak | S01E4/8
04:45 Druga strona medalu 3 | S03E7/8
TVN Fabuła HD
2024-06-24
05:29 Zakończenie programu
05:30 Szkoła | S07E518
06:25 Superbohaterowie | S01E4/8
06:55 Singielka | E87/141
07:25 Tajemnica zawodowa 2 | S02E1/10
08:25 Dr House 3 | S03E16/24
09:25 Dr House 3 | S03E17/24
10:25 Seriaale kultowe | E11/26
10:35 Papiery na szczęście | S01E133/141
11:05 Papiery na szczęście | S01E134/141
11:35 Na Wspólnej | S21E3739
12:05 Na Wspólnej | S21E3740
12:40 Dziewczyny z Hollywood - Shirley Temple | S01E16/17
12:55 Kryminalni - Na zamówienie | S07E11/13
13:55 Kryminalni | S07E12/13
14:55 Dziewczyny z Hollywood | S01E5/17
15:10 Druga szansa 3 | S03E3/13
16:10 Druga szansa 3 | S03E4/13
17:10 Top 100: filmy wszech czasów | E5/10
17:45 Alfabet filmowy | E4/45
17:50 Jestem na tak
20:00 Szybcy i wściekli
22:30 72 godziny
00:45 Ci, którzy życzą mi śmierci
02:55 Alfabet filmowy | E36/45
03:05 A momenty były? | E6/12
03:30 Ukryta prawda | S17E1173
04:30 Ukryta prawda | S17E1174
TVN HD
2024-06-24
05:00 Jak to jest zrobione? | S11E11/26
05:40 Uwaga! | E7502
05:55 Ukryta prawda | S14E966
06:50 Kuchenne rewolucje - Zgierz, No i fajnie | S17E13/14
07:45 SOS. Ekipy w akcji | E1/60
08:40 W-11 - Wydział Śledczy | E885
09:25 Detektywi | S01E37/56
10:25 Opowieści małżeńskie | S01E1/24
11:30 Kuchenne rewolucje - Kraków, Cudawianki | S17E2/14
12:35 Ukryta prawda | S15E1019
13:40 Ukryta prawda | S15E991
14:40 Szpital | S13E914
15:45 Kuchenne rewolucje - Namysłów, Bar Krupniok | S17E14
16:55 Ukryta prawda | S15E1024
18:00 Detektywi | S02E91
19:00 Fakty
19:40 Sport
19:45 Pogoda
19:55 Uwaga! | E7503
20:10 Doradca smaku | S20E32/40
20:15 Na Wspólnej | S22E3840
20:55 Milionerzy | S15E709
21:35 Ocaleni
23:45 Pakt | S01E4/6
00:55 Co za tydzień | E1147
01:25 Dowody zbrodni 7 | S07E20/22
02:30 The Traitors. Zdrajcy | E4/13
03:50 Szpital | S02E224
04:45 Uwaga! | E7503
TVN Style HD
2024-06-24
05:20 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S09E8/12
06:10 Miasto Kobiet | S02E5/11
07:05 Miasto Kobiet | S02E6/11
08:00 Co za tydzień | E1147
08:30 Inspirujące kobiety | S01E7/8
08:55 Inspirujące kobiety | S01E08
09:25 Jestem z Polski | S03E06
10:25 Ugotowani | S02E13/15
11:25 Ugotowani | S02E10/15
12:30 Kuchenne rewolucje 10 - Busko-Zdrój, Sekrety Buska | S10E5/13
13:35 Weekendowa metamorfoza 6 | S06E08
14:35 Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń
15:35 Ugotowani | S03E2/12
16:35 Jestem z Polski | S07E6/15
17:35 Kuchenne rewolucje - Złotów, Restauracja Cechowa | S10E11/13
18:40 Co słychać? | E309
19:00 Ugotowani | S03E3/12
20:00 Rogalska Show | S02E5/12
21:00 Jestem z Polski | S11E6/12
22:00 Weekendowa metamorfoza 5 | S05E1/8
23:00 Konfrontacje Agaty | S01E3/13
23:45 Jak siostry | S01E08
00:15 Młodość na zamówienie 2 | S02E08
00:50 Wiza na miłość 9 | S09E18/38
01:55 Miasto Kobiet | S01E7/14
02:45 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S06E2/13
03:20 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S06E3/13
03:55 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S06E4/13
04:30 Konfrontacje Agaty | S01E9/13
TVN Turbo HD
2024-06-24
05:00 Zakończenie programu
05:10 Zakup kontrolowany | S24E339
06:10 DeFacto 9 | S09E3/15
06:40 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S06E4/13
07:40 Automaniak | S22E04
08:40 Hiszpańska drogówka | S06E7/10
09:10 Hiszpańska drogówka | S06E8/10
09:40 Sport | E9650
09:45 Militaria na warsztat | S10E9/13
10:45 Dobra robota 3 | S03E17/24
11:30 Duda kontra Szafrański | S02E6/10
12:15 Zakup kontrolowany | S28E391
13:15 Mobilni mechanicy | S02E3/8
14:00 Pomoc drogowa 24h | S02E8-ost
14:45 Zawodowi handlarze | S07E8/12
15:30 Zawodowi handlarze | S07E9/12
16:15 Wojny samochodowe | S09E4/12
17:15 Wojny samochodowe | S04E4/12
18:00 Raport Turbo | E4506
18:15 Wojny samochodowe | S15E5/12
19:15 Służba więzienna | S02E3/8
20:00 Mobilni mechanicy | S06E5/17
20:45 Pomoc drogowa 24h | S07E9/12
21:30 Gadżet 4.0 | S01E6/10
22:00 Raport Turbo | E4506
22:20 Samochód marzeń - kup i zrób | S14E05
23:20 Wojny samochodowe | S04E3/12
00:05 The Grand Tour | S02E1/11
01:45 Wyburzacze | S04E4/10
02:30 Megatransporty | S05E2/12
03:15 Zakup kontrolowany | S22E314
04:15 Będzie pan zadowolony | S08E5/8
04:45 Absurdy drogowe | S10E3/8
TVP 1
2024-06-24
05:20 Dziedzictwo | E298
06:05 Złoty chłopak | E201
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Studio Raban
08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - Akanamo musi umrzeć | S16E100
08:50 Ranczo 9 - Demony Kusego | S09E112
09:45 Komisarz Alex 3 - Krwistoczerwone róże | S03E39
10:40 Ojciec Mateusz 2 - Waga ciężka | S02E25
11:30 Korona królów. Jagiellonowie - taka historia | E16
12:00 Gra na Maksa 3 - Strefa Skorpiona | S03E10
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:55 Zaloty wśród zwierząt - Wbrew wszelkim przeciwnościom | E05
14:00 Złoty chłopak | E202
14:55 Jaka to melodia? | E5161
15:35 Gra słów. Krzyżówka | E772
16:05 Dziedzictwo | E299
16:50 Gra na Maksa 3 - Strefa Skorpiona | S03E10
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 Jaka to melodia? | E5278
17:55 Leśniczówka | E930
18:25 Leśniczówka | E931
19:00 Jeden z dziesięciu | E14/138
19:30 Program informacyjny 19.30
19:55 Pytanie dnia
20:05 Pogoda
20:15 Sport
20:30 Grand Prix Festiwalu Dwa Teatry
22:00 Gala 23. Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej -
23:25 Na fali
01:40 Czego życzy sobie kobieta
03:20 Jasne błękitne okna
04:55 Zakończenie programu
TVP 2
2024-06-24
05:30 M jak miłość | E1601
06:25 Dobre historie - Akademia walki z rakiem
06:55 Rodzinka.pl - Prohibicja domowa | S11E224
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:15 Okrasa łamie przepisy - Konfitura z zielonych orzechów
11:50 Barwy szczęścia | E2970
12:30 Koło fortuny | E1540
13:15 Akacjowa 38 | E368
14:05 Rodzinka.pl - Dzieci nas wyprzedzają | S05E116
14:35 Na sygnale - Koty i psy | E538
15:05 Na dobre i na złe - Będzie dobrze | E913
16:00 Koło fortuny | E1541
16:35 Familiada | E2943
17:15 Zakazany owoc | E489
18:10 Rodzinka.pl - Wspomnień czar | S07E163
18:45 Akacjowa 38 | E403
19:35 Barwy szczęścia | E2970
20:05 Gra na Maksa 3 - Strefa Skorpiona | S03E10
20:15 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy B: Chorwacja - Włochy
23:15 Gra na Maksa 3 - Strefa Skorpiona | S03E10
23:30 Panorama
00:10 Asystentka
01:50 O mnie się nie martw 10 | S10E13-ost
02:50 Gdzie jesteś, Bernadette?
04:35 Zakończenie programu
04:45 Na dobre i na złe - Całe życie jest spotkaniem | E823
TVP 3
2024-06-24
05:00 Dziennik regionów
05:30 Kryminalna siódemka
06:00 Agrobiznes
06:15 Agropogoda Info
06:25 Obalamy mity medyczne | E14
06:30 Rączka gotuje
07:00 Dobrego dnia
08:00 Program lokalny
10:00 Kryminalna siódemka
10:20 Na sygnale - Koniec świata | E356
10:45 Piosenka u Ciebie
11:10 Polska śródziemnomorska - Podhale | E03
11:40 Europa z bliska
12:00 Kryminalna siódemka
12:30 Igrzyska w regionach
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Lato na ROD'os
13:50 Telezwierz
14:15 Eko patent | E05
14:30 Program lokalny
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Welon, fura i brawura
15:50 Przepis dnia | E51
16:00 Na sygnale - Krew, pot i łzy | E427
16:30 Program lokalny
16:45 Dziennik regionów
17:00 Program lokalny
20:00 Dziennik regionów
20:20 Pogoda
20:30 Kryminalna siódemka
20:45 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1978
20:50 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1979
21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
21:25 Program lokalny
22:00 Przepis dnia | E51
22:10 Dziennik regionów
22:15 Pogoda
22:30 Kryminalna siódemka
22:45 Przysięga | E507
23:40 Saga prastarej puszczy - Opowieść o mrówce. Samotność w tłumie
00:40 Panorama
01:10 Dziedzictwo | E271
01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Twierdza Srebrna Góra
02:05 Dzikie pszczoły | E16
03:00 Dziennik regionów
03:30 Agrobiznes
03:55 Info Wilno | E1266
04:20 Całkiem niezła historia - Hip-boks-hop
04:35 Igrzyska w regionach
TVP ABC
2024-06-24
05:05 Domisie - Podwórko pełne przygód
05:30 Domisie - Urodziny pani Róży
06:00 Miś Uszatek - Placek z kruszonką | E66
06:05 Baśnie i bajki polskie - Kozucha kłamczucha | E17
06:20 Tata lew - Biedak i pies | E03
06:40 Bobaski i Miś 3 - Statek | S03E70
06:45 Bobaski i Miś 3 - Kocia muzyka | S03E71
06:48 Rodzina Treflików 4 - Wehikuł czasu | S04E46
07:00 Przyjaciele Misia i Margolci - Czas | E04
07:30 Klinika Doktora Krokodyla - Co za wstrząs! | E15
07:40 Myszkieterowie - Zgubione, znalezione | S01E07
07:50 Myszkieterowie - Na ratunek Pikador | S01E08
08:05 Topo Gigio - Gigio fuks | S01E02
08:20 Czarodziejskie miasteczko Pinokia - Złota rybka | E02
08:30 Peg + Kot - Problem z kosmitą | S01E02
08:45 Henrietta - Henrietta szuka paczki | E03
09:00 Oli i Luna - Zaklinacz lwów | S01E03
09:10 Oli i Luna - Sanki na pustyni | S01E04
09:30 Domisie - Pysia Niechcemisia
10:00 Cześć, czy mogę Cię zjeść? - Ale jaja, czyli co powinieneś wiedzieć o jajku | E11
10:10 Ale talent - Gra memory | E31
10:20 Agi Bagi - Korytarze gadziny | S01E07
10:30 Agatka - Agatka i kaktus | E03
10:50 Rodzina Treflików - Drzewko | S01E03
11:05 Słoń Benjamin - Słoń od pogody | E03
11:35 Auta na start - Rajdowa tęcza | E05
11:50 Auta na start - Oponowa góra | E06
12:00 Strażak Sam 10 - Katastrofa pod psem | S10E05
12:10 Strażak Sam 10 - Autobus w opałach | S10E06
12:30 Domisie - Kto się czubi, ten się lubi
13:00 Figu Migu na planecie Czochras - Cztery pory roku | E44
13:20 Tangramiaki - Pieśń Tangra - żabek | S01E05
13:35 Tangramiaki - Wielki cień | S01E06
13:50 Oktonauci - Oktonauci i orki | S01E03
14:05 Strażniczki tęczy - Gdy chrząszcze harcują/Zanieczyszczona wyspa | S01E03
14:35 Mega Ekspres - Nietoperze | S01E03
14:45 Lassie i przyjaciele - Deja vu | E46
15:15 Halo, halo! - Ała, ała! | E11
15:20 Nela Mała Reporterka - Zabawki z pyłu wulkanicznego | E64
15:40 LEGO City Adventures 4 - Mocne wrażenia | S04E71
15:50 LEGO City Adventures 4 - Dobry, zły i żółwie | S04E72
16:10 Mia i ja - Odnowienie | S01E03
16:40 Tygrysek Percy - Percy i tygrysia flaga | E05
16:50 Tygrysek Percy i jego opowieści - Skacząca Sissabelle | E06
17:00 Stacyjkowo - Dostawczy pojedynek | S01E124
17:10 Pszczółka Maja - Idź za jajkiem | S01E38
17:30 Rev i Roll - Idealni pomocnicy | E05
17:40 Rev i Roll - Dzień Avery | E06
18:00 Idefiks i Nieugięci - Symfoniks | E05
18:10 Idefiks i Nieugięci - Idefiks dołącza do Legionu | E06
18:30 Biały delfin Zoom - Latarnia Maotou | S02E31
18:40 Biały delfin Zoom - Wyzwanie Jack'a | S02E32
19:00 Myszkieterowie - Niech żyje bal | S01E09
19:10 Myszkieterowie - Szkorbut | S01E10
19:25 Topo Gigio - Wyprawa na Marsa | S01E03
19:35 Czarodziejskie miasteczko Pinokia - Kłamczuszki | E03
19:45 Pola i Piotruś - Wrotki | S01E18
19:55 Lupin wśród bajek - Księżniczka Dynia | S01E03
20:05 Bystry Bill - Gorączka złota | S01E23
20:20 Mocny Mike - Niezły kawał pizzy | S01E45
20:25 Mocny Mike - Instrumenty | S01E46
20:40 Inazuma Eleven Go - Sztandar zwycięzców | E68
21:10 Power Rangers - Dino Fury - Zagubiony sygnał | S01E03
21:40 Znajdź mnie w Paryżu - Po prostu tańcz | S01E04
22:10 Wakacje z duchami - Tajemnica czarnego futerału | E5/7
22:45 Wakacje z duchami - Dzień bez cudów | E6/7
23:20 Jak to działa? - Wytrzymałość | E147
23:50 Jak to działa? - Detektywi przeszłości | E146
00:20 Zakończenie programu
TVP Dokument
2024-06-24
05:15 Przyrodnik na tropie - Łoś | E21
05:50 Podróże z historią - Gorączka srebra | E14
06:25 Wielkie rzeki świata - Nil | E02
07:25 Big Cats - Wielkie koty | E02
08:25 Nasz dziwaczny świat 2 | S02E10
09:25 Niesamowite podróże z Simonem Reevem | E01
10:35 Zabaw się w mój świat. Urszula Sipińska
11:10 Lena na Kaukazie - Gruzja - Tbilisi. Kuchnia i bazary
11:45 Prawdziwa historia piratów
12:45 Magda, miłość i rak
13:45 Alpejskie skarby - Lato | E01
14:45 Jane Goodall: nowe pokolenie
15:45 Przeżyć katastrofę - strategie przyrody
16:50 Wszystkie kolory świata - Wieczna Japonia | S01E14
17:55 Opuszczone miejsca - American Dream | S01E01
19:00 Junio. Magiczny świat Józefa Mehoffera
20:00 Ukraiński sługa narodu
21:05 Barbara Włodarczyk zaprasza - Ojcostwo oczami nauki
21:10 Ojcostwo oczami nauki
22:20 Ostatni górale
23:20 Historia broni - Siła rażenia | E6/10
00:20 Elżbieta Czyżewska - skala oddalenia
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Honor i przetrwanie | E290
02:00 Podróże Daniela Szczechury
02:50 Geniusze i marzyciele. Jan Czochralski
03:55 Zakończenie programu
TVP HD
2024-06-24
05:25 Zakochaj się w Polsce - Podziemne miasto Osówka | E86
06:00 Na dobre i na złe - Na razie stabilnie | E828
06:55 Ranczo 5 - Msza obywatelska | S05E53
07:45 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
07:55 Rodzinka.pl - Zachcianki | S04E80
08:25 Rodzinka.pl - Pytania egzystencjalne | S04E81
08:55 Ojciec Mateusz 13 - Reportaż z domu | S13E168
09:50 Ojciec Mateusz 13 - Portret psychologiczny | S13E169
10:35 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
10:45 Gra słów. Krzyżówka | E841
11:20 Na sygnale - Zabójczy pocałunek | E71
11:50 Na sygnale - Roszada | E72
12:25 Ojciec Mateusz 18 - Złote jabłko | S18E226
13:20 Komisarz Alex 12 - Cios w serce | S12E151
14:15 Ranczo 9 - Boska cząstka | S09E110
15:15 Ranczo 9 - Istotny dysonans | S09E111
16:00 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
16:10 Okrasa łamie przepisy - Smak pędów sosny
16:45 Makłowicz w podróży - Hiszpania - Murcia | E196
17:15 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko - Wanilia
17:45 Tańcząca ze światem - Tunezja - Świątynia wody | S01E2/10
18:20 Ojciec Mateusz 9 - Z miłości | S09E113
19:20 Ranczo 5 - Czysty biznes | S05E54
20:10 Rodzinka.pl - Zakaz palenia | S09E195
20:45 Rodzinka.pl - Przypadkowe pary | S10E196
21:20 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
21:30 Dom - Warkocze naszych dziewcząt będą białe | E3/25
23:05 U Pana Boga za miedzą
01:10 Bo we mnie jest seks
03:05 Detektyw Murdoch 5 - Klątwa mumii | S05E03
04:00 Detektyw Murdoch 5 - Walka z terroryzmem | S05E04
TVP Historia
2024-06-24
05:55 Był taki dzień - 24 czerwca
06:00 Szerokie tory - Jeden dzień z życia lidera zespołu młodzieżowego w Petersburgu
06:25 Spór o historię - Władcy polscy: Henryk Walezy
07:05 Wojenne dziewczyny 5 | S05E63
07:50 Waleczne z gór - Antonina Tatar | E02
08:15 Kuchnia Jagiellonów - Od Smoleńska po Madryt
08:40 Karol Jaroszyński - historia najbogatszego Polaka
09:35 Encyklopedia II wojny światowej - Obrona Helu, część 5
10:00 Walia - dzika kraina - Oznaki burzy | E04
10:55 Polacy w kosmosie - Polski kosmonauta
11:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Wielka historia małych miasteczek. Tykocin
11:50 Przeprowadzki - Steinway ordynata | E8/10
12:55 Cristiada
15:25 Korona królów | S01E11
15:55 Sensacje XX wieku - Enigma, część 1
16:55 Warchoły
17:55 Spór o historię - Władcy polscy: Anna Jagiellonka
18:40 Wojenne dziewczyny 5 | S05E64
19:30 Waleczne z gór - Katarzyna Filipek | E03
20:00 Gorbaczow. Raj
21:55 Ukryte gniazdo dynastii
22:45 Bałkany w ogniu - Zgliszcza Jugosławii, część 3
23:55 Sensacje XX wieku - Najwyższa stawka
00:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Wielka historia małych miasteczek. Tykocin
01:35 Encyklopedia II wojny światowej - Zbrodnia i kara
02:10 Zakończenie programu
TVP Info
2024-06-24
05:18 Portfel Kowalskiego
05:45 Agrobiznes Info
05:52 Agropogoda Info
05:58 Poranek TVP Info
06:00 Serwis Info
06:07 Poranek TVP Info
06:13 Pogoda Info
06:15 Poranek TVP Info
06:29 Poranek TVP Info
06:30 Serwis Info
06:33 Poranek TVP Info
06:40 Pogoda Info
06:45 Poranek TVP Info
06:59 Poranek TVP Info
07:00 Serwis Info
07:06 Pogoda Info
07:10 Gość poranka
07:30 Serwis Info
07:33 Poranek TVP Info
07:40 Pogoda Info
07:45 Poranek TVP Info
07:59 Poranek TVP Info
08:00 Serwis Info
08:06 Pogoda Info
08:10 Gość poranka
08:30 Serwis Info
08:33 Poranek TVP Info
08:40 Pogoda Info
08:45 Poranek TVP Info
08:59 Poranek TVP Info
09:00 Serwis Info
09:05 Poranek TVP Info
09:10 Pogoda Info
09:15 Poranek TVP Info
09:30 Przed południem
10:30 Serwis Info
11:00 Serwis Info
11:21 Pogoda Info
11:30 Serwis Info
12:00 Serwis Info
12:22 Pogoda Info
12:30 Serwis Info
13:00 Serwis Info
13:24 Pogoda Info
13:30 Serwis Info
14:00 Serwis Info
14:22 Pogoda Info
14:30 Serwis Info
15:00 Serwis Info
15:22 Pogoda Info
15:30 Serwis Info
16:00 Serwis Info
16:22 Pogoda Info
16:30 Serwis Info
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:35 Kontrapunkt
18:35 Serwis Info
18:54 Pogoda Info
19:00 Serwis Info
19:24 Pogoda Info
19:29 Pytanie dnia
19:30 Program informacyjny 19.30
19:58 Pytanie dnia
20:18 Bez retuszu
21:15 Minął dzień
22:00 Oko na świat
22:30 Serwis Info
23:00 Serwis Info
23:22 Pogoda Info
23:30 Panorama
00:00 EURO wieczór
00:41 Program informacyjny 19.30
01:09 Pytanie dnia
01:29 Bez retuszu
02:37 Oko na świat
03:15 Serwis Info
03:42 Pogoda Info
03:51 EURO wieczór
04:25 Filmy dokumentalne TVP Info
04:46 Papa Emeritus
TVP Kobieta
2024-06-24
05:00 Ojciec Mateusz 25 - Spadek | S25E320
06:00 Ojciec Mateusz 25 - Woda sodowa | S25E321
07:00 Nowe życie na wsi 26 | S26E6/70
08:00 Przysięga | E598
09:00 Przysięga | E599
10:00 Winnice miłości | S01E69/193
11:00 Wspaniałe stulecie | S04E236
12:00 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Nowy sezon grillowy
12:30 Kwiaty na warsztat 4 - Kawałek buszu w domu | S04E4/12
13:00 Wszystkie kolory świata - Kazachstan. Serce Azji Środkowej | S01E17
14:00 Wszystko dla pań | S01E12/20
15:00 Kobiety Podhala - Magdalena Gądek
15:30 Ojciec Mateusz 16 - Dębowa Górka | S16E207
16:30 Ojciec Mateusz 16 - Porzeczki | S16E208
17:30 Nowe życie na wsi 26 | S26E7/70
18:30 Winnice miłości | S01E70/193
19:30 Dzikie pszczoły | E135
20:35 Akacjowa 38 | E225
21:30 Wspaniałe stulecie | S04E236
22:35 Tydzień na miłość
00:10 Historia w postaciach zapisana - Maria Karolina, niezłomna królowa Neapolu
02:05 Pięć gwiazdek | E117
02:55 Pięć gwiazdek | E118
03:40 Matylda | E8/13
04:50 Zakończenie programu
TVP Kultura
2024-06-24
06:05 Teledyski Scena Muzyczna - Bartek Wąsik plays Radiohead - No Surprises
06:45 Teledyski - Natalia Przybysz - Ogień
07:20 Niedziela z… - Festiwalem
07:50 Podróże z historią - Śląsk nieoczywisty | E48
08:25 Kto tu mieszka
08:35 Plaża
09:00 Thierry Śmiałek | S01E31
09:40 Thierry Śmiałek | S01E32
10:20 Rozmowy o zmierzchu i świcie - Rozmowa 2. Świt w parku Paderewskiego. Liceum
11:05 Walizki moje pełne snów
12:20 Reżyserzy - Ron Howard | E3/10
13:15 Rodzina Durrellów 2 | S02E05
14:15 Hrabia Monte Christo | E2/4
16:10 Dom - Co ty tu robisz, człowieku? | E1/25
17:50 Franz Kafka - Pisarz między światami
19:00 Gala 23. Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej -
21:10 W kręgu zła
23:45 Prosta historia o morderstwie
00:55 Lulu Malina
02:05 Dwunastu gniewnych ludzi
03:40 Mroczne oblicze Hollywood - Wrota niebios | E04
04:40 Gieniu, ratuj! Eugeniusz Rudnik - 50 lat twórczości
TVP Kultura 2
2024-06-24
07:15 Niedziela z…: Festiwalem «Dwa Teatry» Sopot 2024
07:45 Podróże z historią: Śląsk nieoczywisty (48)
08:15 Od ucha do ucha: Kto tu mieszka
08:30 Plaża
08:45 Taśmy kultury: Twórca i stwórca
09:05 Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (31)
09:45 Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (32)
10:20 Rozmowy o zmierzchu i świcie: Rozmowa 2. Świt w parku Paderewskiego. Liceum
11:00 Natura bez granic 2 (9)
11:25 Lena na Bałkanach: Religia (7)
11:50 Muzyka Skalnego Podhala: Marsze powitalne, nuty weselne i polki
12:00 Zakochaj się w Polsce: Sandomierz (33)
12:30 Reżyserzy: Ron Howard (3/10)
13:15 Retro kino: Sędziowie
14:15 Walizki moje pełne snów
15:15 Przekładaniec
15:55 Słowobranie
16:20 Serialowa nostalgia: Dom: Co ty tu robisz, człowieku? (1/25)
17:45 Afisz kulturalny ekstra
18:00 Portrety: Anthony Perkins, aktor niepokojący
19:00 Gala 23. Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej - «Dwa Teatry» - Sopot 2024
21:00 Zaginione skarby: «Madonna z Dzieciątkiem i papugą»
21:05 Paryż. Śladami Chopina (11)
21:30 Skutki noszenia kapelusza w maju
23:00 Scena muzyczna: Lulu Malina
23:45 Panorama kina polskiego: Prosta historia o morderstwie
01:10 Mroczne oblicze Hollywood: Wrota niebios (4)
02:05 Vistuliada (4)
02:35 Natura bez granic (9)
03:00 Lena na Bałkanach: Religia (7)
03:25 Muzyka Skalnego Podhala: Marsze powitalne, nuty weselne i polki
03:30 Zakończenie programu
TVP Nauka
2024-06-24
06:05 Jak to działa? - Kuchenka mikrofalowa | E02
06:40 Jak to działa? - Detektywi przeszłości | E146
07:15 Czy wiesz, że? | E122
07:45 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - Czaszka | E11/25
08:20 W sidłach Frankensteina - Lobotomia, czyli krojenie mózgu
09:15 Geniusze i marzyciele. Tadeusz Tański
10:15 Raport naukowy | E68
10:45 Operacja zdrowie | E03
11:20 Astronarium - Rubieże Układu Słonecznego | E128
11:55 Jak to działa? - Kuchenka mikrofalowa | E02
12:30 Czy wiesz, że? | E123
13:00 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - Czaszka | E11/25
13:35 Wielkie wynalazki | E03
14:35 W sidłach Frankensteina - Lobotomia, czyli krojenie mózgu
15:25 Jak to działa? - Kuchenka mikrofalowa | E02
15:50 Raport naukowy | E68
16:30 Astronarium - Rubieże Układu Słonecznego | E128
17:05 Operacja zdrowie | E03
17:35 Wielkie wynalazki | E33
18:35 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - Czaszka | E11/25
19:05 Jak to działa? - Kuchenka mikrofalowa | E02
19:30 Czy wiesz, że? | E124
20:00 Wielkie wynalazki | E03
21:00 Tajemnice piramid - Zagadka fałszywej piramidy | E03
22:05 Raport naukowy | E68
22:35 Wielkie wynalazki | E33
23:40 Operacja zdrowie | E03
00:15 Jak to działa? - Kuchenka mikrofalowa | E02
00:45 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - Czaszka | E11/25
01:25 Geniusze i marzyciele. Tadeusz Tański
02:30 Jak to działa? - Detektywi przeszłości | E146
03:00 Jak to działa? - Kuchenka mikrofalowa | E02
03:25 Zakończenie programu
TVP Polonia
2024-06-24
05:10 Kulturalni PL
06:00 Dziennik regionów
06:30 Starokatolicy z Culemborg
06:50 Polacy światu - Maria Czapska
07:00 Przystanek slow food 5 - Śledzie | S05E01
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Olá Polônia | E152
11:30 Rodzinka.pl - Prawko | S03E54
12:00 Gość poranka
12:20 Muzyczne NAJ - Martyna Jakubowicz
12:50 Komisarz Alex 20 - Maska śmierci | S20E246
13:40 Czas honoru. Powstanie - Godzina | E02
14:35 Kulturalni PL
15:35 Przyjaciele - Pomysł na nudę | E20
15:45 Ale talent - Gra z talerzyków | E46
16:00 Korona królów. Jagiellonowie | S02E166
16:30 Rodzinka.pl - Prawko | S03E54
17:00 Dziennik regionów
17:15 Polska z Miodkiem - Rzepty i Midery | E17
17:20 Gra słów. Krzyżówka | E774
17:50 Leśniczówka | E727
18:20 Słownik polsko@polski | E586
18:55 Stacja innowacja | E110
19:20 Polacy światu - Maria Czapska
19:30 Korona Gór Polski 2 - Mogielica | E02
20:00 Dziennik regionów
20:25 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1914 | E8-ost
21:55 61. KFPP w Opolu -
22:25 Kiedyś to było…
23:10 World News
23:30 Dziennik regionów
23:40 Pogoda
23:50 Polska z Miodkiem - Żary, Osiek, Poręba | E18
00:00 Gra słów. Krzyżówka | E774
00:30 Muzyczne NAJ - Martyna Jakubowicz
01:00 Stacja innowacja | E110
01:30 Dziennik regionów
01:55 Pogoda
02:05 Przepis dnia | E35
02:15 Komisarz Alex 20 - Maska śmierci | S20E246
03:05 Cygański Tabor Patrycji Runo
04:05 Laskowik & Malicki
04:50 Niezwykłe miejsca - Muzeum w Iłży - garncarze
TVP Rozrywka
2024-06-24
05:45 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce - Biskupiec | E232
06:40 Gra słów. Krzyżówka | E576
07:10 Okrasa łamie przepisy - Talerz bieszczadzkiego leśnika
07:45 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na grzybobraniu
08:20 Podróże z historią - Rozmowy z Wartburgiem | E10
08:55 Va banque | E695
09:25 Koło fortuny | E1569
10:05 Makłowicz w podróży - Podróż 31. Szwecja - Värmland | E117
10:40 Postaw na milion | E111
11:35 Postaw na milion | E112
12:25 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
12:35 Bulionerzy - Etat | E30/75
13:15 Alternatywy 4 - Spisek | E7/9
14:15 Rodzinka.pl - Brutus | S02E48
15:00 Muzeum Polskiej Piosenki | E71
15:10 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
15:20 Kabaret Letnią Porą | E03
16:25 Kabaret Letnią Porą | E04
17:20 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
17:25 Va banque | E696
18:00 Koło fortuny | E1570
18:40 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Zamorski indyk
19:15 Okrasa łamie przepisy - Kaszubskie przysmaki z dziczyzny
19:45 Makłowicz w podróży - Podróż 32. Rumunia - Przez Karpaty | E118
20:20 Bulionerzy - Elita | E31/75
20:55 Postaw na milion | E113
21:55 Postaw na milion | E114
22:40 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
22:55 Kabaret Letnią Porą | E05
23:50 Kabaret Letnią Porą | E06
01:00 Koło fortuny | E1568
01:35 Koło fortuny | E1562
02:30 Kabaret. Super Show Dwójki | S01E11
03:35 Kabaretomaniacy | E75
04:35 Hity wszech czasów | E47
TVP Seriale
2024-06-24
05:45 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl - Dzieci nas wyprzedzają | S05E116
06:25 Na sygnale - Retrogradacja | E545
06:55 Na sygnale - Zazdrość i medycyna | E546
07:30 Ojciec Mateusz 27 - Siostrzyczki | S27E348
08:30 Komisarz Alex 19 - Drugi oficer z Casablanki | S19E235
09:15 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
09:25 Złotopolscy - Branka | E1039
09:55 Klan | E947
10:30 Ranczo 8 - Wykapany ojciec | S08E93
11:25 Rodzinka.pl - Powrót do szkoły | S05E117
11:55 Rodzinka.pl - Walentynki | S05E118
12:20 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
12:30 Na sygnale - Zakleszczony w piątku | E547
13:00 Na sygnale - Ślub Zdzisia | E548
13:40 Ojciec Mateusz 20 - Tajemnica chemika | S20E261
14:35 Ojciec Mateusz 20 - Bez hamulców | S20E262
15:30 Komisarz Alex 19 - Zabójstwo na raty | S19E236
16:20 Na sygnale - W godzinę skończył się świat | E549
16:50 Na sygnale - Rodzinny galimatias | E550
17:20 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
17:35 Ranczo 8 - Wybacz mnie | S08E94
18:30 Ranczo 8 - Czysta karta | S08E95
19:20 Gra na Maksa 3 - Dziewczyna, co się zna | S03E09
19:30 Ojciec Mateusz 20 - Łopianowo | S20E263
20:30 Ojciec Mateusz 27 - Tanatos | S27E349
21:30 Ranczo 8 - Obywatelskie obowiązki | S08E96
22:30 Ranczo 8 - Nowatorska terapia | S08E97
23:25 Ojciec Mateusz 20 - Powołanie | S20E264
00:25 Komisarz Alex 19 - Nowe otwarcie | S19E237
01:20 Londyńczycy | S01E6/13
02:20 Londyńczycy | S01E7/13
03:15 O mnie się nie martw | S01E01
04:10 Klan | E947
04:45 Złotopolscy - Branka | E1039
TVP Sport
2024-06-24
05:05 EURO wieczór
05:40 Pływanie: Mistrzostwa Europy - Belgrad 2024 - 7. dzień
07:15 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy A: Szwajcaria - Niemcy
09:30 Lekkoatletyka: Mityng World Athletics Continental Tour - Madrycie 2024
11:15 Lekkoatletyka: Mityng World Athletics Continental Tour - Poznaniu 2024
13:30 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy A: Szkocja - Węgry
15:45 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy A: Szwajcaria - Niemcy
18:00 EURO dzień | E11
19:00 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy B: Albania - Hiszpania
23:30 EURO wieczór
00:15 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy B: Chorwacja - Włochy
02:30 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy B: Albania - Hiszpania
TVP World
2024-06-24
05:00 World News Flash
05:15 Eastern Europe Review
05:30 In Focus
06:00 World News Flash
06:15 Astronarium - Kosmos Stanisława Lema | E126
06:40 Jestem koordynatorką. Dlaczego kobiety wyszły na ulicę?
07:00 World News Flash
07:10 Eastern Express
07:35 Break the Fake
07:45 How We Got Here | E74
08:00 World News
08:15 World Talks
08:30 World News
08:45 World Talks
09:00 World News
09:15 World Talks
09:30 World News
09:45 World Talks
10:00 World News
10:15 World Talks
10:30 World News
10:45 World Talks
10:55 Weather
11:00 World News
11:10 Eastern Express
11:35 World News
11:45 Weather
11:47 Break the Fake
11:55 Weather
12:00 World News
12:10 Weather
12:15 Astronarium - Kosmos Stanisława Lema | E126
12:40 Jestem koordynatorką. Dlaczego kobiety wyszły na ulicę?
13:00 World News Flash
13:15 Weather
13:20 World News
13:30 In Focus | E15
14:00 World News Flash
14:15 World Talks
14:30 Interview from Wilnius | E45
14:45 Pulse of Culture | E45
15:00 World News
15:20 World Talks
15:30 World News Flash
15:40 World Talks
15:55 Weather
16:00 World News
16:15 World Talks
16:30 Stacja Arktyka - What Lives in Ice?
17:00 World News
17:10 Business Arena
17:15 The Bottom Line
17:30 World News Flash
17:45 Break the Fake
17:55 Weather
18:00 World News Flash
18:15 Eastern Express
18:35 Weather
18:40 How We Got Here | E75
18:55 Weather
19:00 World News
19:15 World Talks
19:30 World News Flash
19:40 World News German | E75
19:55 Weather
20:00 World News
20:15 World Talks
20:30 World News
20:45 World Talks
20:55 Weather
21:00 World News
21:15 World Talks
21:30 World News
21:50 World Talks
22:00 World News
22:15 World Talks
22:30 World News
22:40 World Talks
22:50 World News
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 World Talks
23:30 Military Mind
23:40 How We Got Here | E75
23:55 Weather
00:00 World News
00:15 World Talks
00:30 World News
00:45 World Talks
00:55 Weather
01:00 World News
01:15 World Talks
01:30 World News Flash
01:40 Weather
01:45 Interview from Wilnius | E45
02:00 World News
02:15 World Talks
02:30 World News
02:40 Business Arena | E07
02:45 The Bottom Line | E07
03:00 World News
03:15 Break the Fake
03:25 Military Mind
03:35 World News Flash
03:45 Eastern Europe Review
04:00 World News Flash
04:15 World Talks
04:30 World News German | E75
04:45 Pulse of Culture | E45
TVS PL
2024-06-24
06:00 Telesprzedaż
10:00 Przegląd prasy
10:15 Przy muzyce po Śląsku
11:00 Spotkanie z balladą
12:15 Columbo (5)
13:50 Chicago Fire 3 (2)
14:45 Spotkanie z balladą
15:55 Przegląd prasy
16:00 Silesia flesz; Pogoda
16:10 Schlesien Journal
16:20 Aktywny senior
16:45 Przy muzyce po Śląsku
17:45 Silesia flesz; Pogoda
18:00 Napisała: Morderstwo 2 (10)
19:00 Chicago Fire 3 (3)
19:55 Columbo (6)
21:40 Napisała: Morderstwo 2 (11)
22:40 Pasmo ciekawostek
23:00 Silesia flesz; Pogoda
23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Na wietrze
01:05 Pasmo ciekawostek
04:50 Program kulinarny
Warner TV
2024-06-24
05:45 Chojrak - tchórzliwy pies (2)
06:00 Laboratorium Dextera (11)
06:10 Laboratorium Dextera (8)
06:25 Diukowie Hazzardu 2: Znaleźć Lorettę Lynn (18)
07:25 Alf 3: Moje dziecko (26)
08:00 Alf 4: Wracaj, mały (1)
08:30 Kochane kłopoty (15)
09:25 Kochane kłopoty (16)
10:20 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (13)
11:15 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (14)
12:10 Alf 4: Wracaj, mały (1)
12:40 Alf 4: Kłamstwa (2)
13:10 Alf 4: Poszukiwany: żywy lub martwy (3)
13:40 Kochane kłopoty (17)
14:35 Kochane kłopoty (18)
15:35 Diukowie Hazzardu 2: Skarb z Hazzard (16)
16:35 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (14)
17:35 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (15)
18:30 Alf 3: Moje dziecko (26)
19:00 Alf 4: Kłamstwa (2)
19:30 Alf 4: Poszukiwany: żywy lub martwy (3)
20:05 Uwolnić orkę 2
22:00 Ostatni sprawiedliwy
23:55 Teoria spisku
02:35 Czerwona Planeta
04:35 Wrogie niebo: Azyl (6)
WP
2024-06-24
06:00 Mistrzowie Kabaretu 4 - Kabaret Jurki | S04E04
07:00 WP News | E19
07:20 Tłit | E1034
07:55 Morderstwa na wyspie - Statki nocą | S01E03
09:45 Wymazane z historii 3 | E03
10:40 Najgroźniejsi kierowcy świata 2 | E09
11:15 W Polskę na weekend - Świnoujście | S01E01
11:45 Prosto z grilla 3 | S03E03
12:00 Nowe życie starych domów 4 | E17
12:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 | S03E09
13:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 | S02E15
14:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 | S02E16
15:55 Jedziemy na wakacje! - Dubaj | S01E01
16:25 Jedziemy na wakacje! - Grecja - Kreta | S01E02
17:00 Morderstwa w Midsomer 8 | S08E02
19:05 Autostrada przez piekło | S02E05
20:05 Camilla
21:05 Porzucone budowle 8 | S08E08
22:00 Mistrzowie Kabaretu 9 - Jurki | S09E05
23:00 Mistrzowie Kabaretu - Ani Mru-Mru | S01E06
00:00 1, 2, 3… Kabaret! - On, Ona, Ono | S01E03
01:05 Kabaret na żądanie | E09
02:00 1, 2, 3… Kabaret! - Murarz, tynkarz, akrobata | S01E04
03:00 Mistrzowie Kabaretu - Kabaret Moralnego Niepokoju | S01E01
04:00 Mistrzowie Kabaretu - Kabaret Moralnego Niepokoju | S01E02
Wydarzenia 24
2024-06-24
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:05 Więcej
16:20 Gość
16:45 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
01:55 Z klimatem i z pasją
02:25 Emil, pogromca mandatów
02:55 Wydarzenia wieczorne
03:35 Interwencja
03:50 Poszukiwacze historii
04:20 SuperLudzie
04:50 Emil, pogromca mandatów