[ - ]
Час. пояс МСК -2
4fun
2024-01-16
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Najwięcej muzyki
11:00 Hot Pop
12:00 Najwięcej muzyki
13:00 Pożyczone nuty
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 4Fun naEKRANIE
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2024-01-16
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
12:00 Top 50 Disco
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Disco wizja
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Polo Top
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2024-01-16
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
10:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
11:00 Migotki w 4FUN KIDS
12:00 Śpiewanki TV
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Kids lista
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Migotki w 4FUN KIDS
20:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
21:00 Śpiewające brzdące
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2024-01-16
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Patricia Kazadi
07:00 Moontalk - Katarzyna Bonda
08:00 Wielkie Oczy - Ranking 10 ciekawostek nt. Straży Pożarnej
09:00 Mój tatuś Adolf Hitler
10:00 Gordon za kratami
11:00 Moontalk - Katarzyna Bonda
12:00 Rekruci
13:00 Słynne wypadki lotnicze
14:00 Mój tatuś Adolf Hitler
15:00 Moontalk - Katarzyna Bonda
16:00 Wielkie Oczy - Ranking 10 ciekawostek nt. Straży Pożarnej
17:00 Family Feud
17:30 Family Feud
18:00 Moontalk - Katarzyna Bonda
19:00 Rekruci
20:00 Family Feud
20:30 Family Feud
21:00 Moontalk - Małgorzata Rozenek-Majdan
22:00 Mój tatuś Adolf Hitler
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Moontalk - Katarzyna Bonda
01:00 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
01:30 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
02:00 Słynne wypadki lotnicze
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Słynne wypadki lotnicze
Ale Kino+ HD
2024-01-16
05:58 Zakończenie programu
07:00 Maskarada
07:30 Cztery filiżanki kawy albo trzy
08:00 Transfer kosmicznej energii
08:30 Grantchester 7 | S07E03
09:30 Grantchester 7 | S07E04
10:30 Numer stulecia
12:20 Maskarada
12:45 Meryl Streep. Tajemnice i metamorfozy
13:55 Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć
14:35 Mit
16:50 Film noir - Złoty okres | E02
17:50 We Have One Heart
18:15 Kiler
20:10 Hotel Europa | E2-ost
21:55 Bez winy
00:15 Obcy z głębin
02:05 Powrót | E02
03:05 Voodoo tata
04:30 Kometa
04:50 Opowiedz mi o mnie
Animal Planet PL
2024-01-16
05:12 Farma pełna miłości - Kłopoty z dzieciakami
06:00 Farma pełna miłości - Świński problem
07:00 Weterynarz z Gór Skalistych 6 - Jeff i jaguar | S06
08:00 Baseny z rozmachem 2 - Witamy w dżungli | S02
09:00 Królowa psich serc - Jednooki rottweiler | S02
10:00 Farma pełna miłości - Myjnia dla krów
11:00 Weterynarz z Gór Skalistych 6 - Świnki Petry | S06
12:00 Na tropie wymarłych gatunków - Małpa Drakula | S02
13:00 Jak to robią zwierzęta? - Koale w upale i wołania słoni
13:30 Jak to robią zwierzęta? - Kocia mowa
14:00 Pływając z potworami - Rekin
15:00 Na straży przyrody - W pogoni za uciekinierem | S02
16:00 Farma pełna miłości - Krowa w basenie
17:00 Weterynarz z Gór Skalistych 6 - Dr Jeff na nieznanych wodach | S06
18:00 Baseny z rozmachem 2 - Na dnie morza | S02
19:00 Królowa psich serc - Całe mnóstwo kotów | S02
20:00 Podwodny świat z bliska - Wielka niespodzianka | S02
21:00 Podwodny świat z bliska - Wspaniała Maggie | S02
22:00 Alaska: Ostatni przystanek - Nadchodzi zima | S03
23:00 Śladami Wielkiej Stopy - Ludzka przynęta
00:00 Śladami Wielkiej Stopy - Księżyc Wielkiej Stopy
01:00 Alaska: Ostatni przystanek - Ogień i lód | S02
02:00 Farma pełna miłości - Krowa w basenie
02:48 Weterynarz z Gór Skalistych 6 - Dr Jeff na nieznanych wodach | S06
03:36 Baseny z rozmachem 2 - Na dnie morza | S02
04:24 Królowa psich serc - Całe mnóstwo kotów | S02
AXN Black HD
2024-01-16
05:40 Blok promocyjny AXN Black
06:15 Seal Team 5 | S05E11
07:15 Słoneczny patrol 2 | S02E19
08:15 Zagadki z przeszłości 2 | S02E15
09:15 Zagadki z przeszłości 2 | S02E16
10:10 Gwiezdne wrota: Atlantyda 4 | S04E01
11:05 Gwiezdne wrota: Atlantyda 4 | S04E02
12:05 Seal Team 5 | S05E11
13:00 Słoneczny patrol 2 | S02E19
14:00 Cobra 11 | S13E06
15:00 Seal Team 5 | S05E12
16:00 Słoneczny patrol 2 | S02E20
17:00 Cobra 11 | S13E07
18:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda 4 | S04E03
19:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda 4 | S04E04
20:00 Snajper 2
21:55 Snajper: Kolejne starcie
23:45 Gwiezdne wrota: Atlantyda 4 | S04E03
00:40 Gwiezdne wrota: Atlantyda 4 | S04E04
01:45 Prezentuj broń! | S01E23
02:50 Prezentuj broń! | S01E24
04:00 Prezentuj broń! | S01E25
AXN HD
2024-01-16
05:35 Blok promocyjny AXN
06:00 Znaki 2 | S02E01
07:00 Rekrut 4 | S04E05
08:00 Rekrut 4 | S04E06
08:55 Flash 7 | S07E10
09:55 Rekrut 4 | S04E07
10:50 Rekrut 4 | S04E08
11:50 Flash 7 | S07E10
12:45 Flash 7 | S07E11
13:40 MacGyver 3 | S03E16
14:35 MacGyver 3 | S03E17
15:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 | S05E07
16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 | S05E08
17:25 MacGyver 3 | S03E18
18:20 MacGyver 3 | S03E19
19:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 | S05E09
20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 | S05E10
21:05 Rekrut 4 | S04E05
22:00 Rekrut 4 | S04E06
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 | S05E09
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 | S05E10
00:55 MacGyver 3 | S03E18
01:50 MacGyver 3 | S03E19
02:45 Rekrut 4 | S04E05
03:45 Rekrut 4 | S04E06
04:40 Znaki 2 | S02E01
AXN Spin HD
2024-01-16
05:05 Robot Chicken 11 | S11E09
05:25 Robot Chicken 11 | S11E10
05:35 Tech Toys | S02E12
06:00 Kafejka za rogiem 4 | S04E23
07:10 Kafejka za rogiem 5 | S05E01
08:15 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E23
09:15 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E24
10:20 Mój dom za twoje pieniądze | S01E23
10:55 Mój dom za twoje pieniądze | S01E24
11:30 Jak zarobić na remoncie 2 | S02E08
12:25 Profil 10 | S10E05
13:30 Profil 10 | S10E06
14:40 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E23
15:40 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E24
16:45 Mój dom za twoje pieniądze | S01E23
17:10 Mój dom za twoje pieniądze | S01E24
17:45 Jak zarobić na remoncie 2 | S02E08
18:40 Profil 10 | S10E07
19:55 Profil 10 | S10E08
21:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E15
22:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E16
23:00 Robot Chicken 11 | S11E11
23:10 Robot Chicken 11 | S11E12
23:25 Tech Toys | S02E13
00:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E15
01:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E16
02:00 Robot Chicken 11 | S11E11
02:10 Robot Chicken 11 | S11E12
02:25 Tech Toys | S02E13
03:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E15
04:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E16
AXN White HD
2024-01-16
05:50 Blok promocyjny AXN White
06:05 Poszukiwacze staroci | S01E02
06:40 Winnice miłości | E92
07:50 Zaklinacze koni 4 | S04E14
08:50 Zaklinacze koni 4 | S04E15
09:50 Winnice miłości | E91
10:50 Winnice miłości | E92
11:55 Winnice miłości | E93
13:35 Winnice miłości | E94
14:45 Grand Hotel 2 | S02E03
16:25 Zaklinacze koni 4 | S04E16
17:25 Zaklinacze koni 4 | S04E17
18:25 Winnice miłości | E95
19:40 Winnice miłości | E96
21:00 Grand Hotel 2 | S02E03
22:45 Winnice miłości | E95
00:00 Winnice miłości | E96
01:10 Winnice miłości | E97
02:25 Winnice miłości | E98
03:40 Prezentuj broń! | S01E43
04:45 Prezentuj broń! | S01E44
BelSat
2024-01-16
05:00 Аб'ектыў
05:25 Студыя Белсат
06:30 Вечаровы шпіль
07:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
08:00 Бязвіз
08:40 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
09:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
10:00 Студыя Белсат
13:00 Навіны
13:05 Вось так. Коратка
13:15 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял, 32 с.
14:00 Замак для ўцекачоў, рэпартаж
14:20 Я нарадзіўся не для вайны, д/ф
15:30 Беларус беларусу
15:55 Мова нанова
16:10 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
16:30 Беларускі свет
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб'ектыў
18:25 Студыя Белсат
19:40 Двубой з Віталём Цыганковым
20:20 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 20 с.
20:45 Карона каралёў. Ягелоны - такая вось гісторыя (Korona krolow - taka historia…), д/ф
21:15 Шчасны Лядзара (Lazzaro felice), м/ф
23:20 Вось так (інфармацыйная праграма)
00:15 Аб'ектыў
00:40 Студыя Белсат
01:45 Людзі і багі (Ludzie i bogowie), серыял, 9 с. Дабрацца да генерала
02:30 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2024-01-16
05:15 Superheroes
07:00 Łapu-capu
07:05 Planeta Singli. Osiem historii - Władek i Halinka | E07
08:00 Między dwoma światami
09:45 Polska z góry 7 - W sercu kraju | S07E03
10:10 Polska z góry 7 - Centralny Okręg Przemysłowy | S07E04
10:35 Blisko
12:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
14:05 Brigitte Bardot cudowna
16:05 Dzieci chaosu
17:35 Łapu-capu
17:40 Świąteczna komedia romantyczna
19:10 Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
21:00 Django | S01E07
22:00 Sen o okapi
23:50 Paradise City
01:20 Lombard
02:40 Cicha ziemia
04:35 Planeta Singli. Osiem historii - Noc w Amsterdamie | E08
CANAL+ 4K
2024-01-16
07:00 Polska z góry. Nad wodą 3 | S03E01
07:20 Polska z góry. Nad wodą 3 | S03E02
07:45 Polowanie na Hitlera - Spisek wrześniowy | E02
08:30 Miasta rytm - Warszawa 1937 | S02
09:20 The Office PL - Chrzest | S01E04
09:45 The Office PL - Równouprawnienie | S01E05
10:15 The Office PL - Klient | S01E06
10:50 Muu! Rogata epopeja | E02
11:45 ABC gotowania - kuchnia meksykańska - Tortilla pszenna | E05
12:05 ABC gotowania - kuchnia meksykańska - Jaja | E06
12:30 Twardzielki - Joanna Jędrzejczyk | E07
13:00 Miasta rytm - Katowice
13:55 Rekruci - Człowiek kontra maszyna | E7/10
14:40 Chwile szczęścia | E02
15:35 Polska z góry 2 - Dolina Baryczy | S02E06
16:00 Polska z góry 2 - Biebrza | S02E07
16:25 Polska z góry 2 - Świnoujście | S02E08
16:55 Sekrety budowniczych piramid 2 | S02E02
17:55 Agentki | E02
18:40 Sekretne dzieła impresjonistów
20:00 Strefa nagości | E03
20:55 Django | S01E07
21:55 Miasto szpiegów | S01E01
22:40 Miasto szpiegów | S01E02
23:30 Miasto szpiegów | S01E03
00:20 Wyrwa
02:00 Belfer | S01E03
02:50 Belfer | S01E04
03:37 Zakończenie programu
CANAL+ Dokument HD
2024-01-16
05:00 Twardzielki - Dominka Rembelska | E11
05:30 Twardzielki - Gabriela Kuzawińska | E05
06:00 O co biega?
06:30 W rytmie wolności - Eric Clapton | E3/8
07:15 W rytmie wolności - Kraftwerk | E4/8
08:00 Miasta rytm - Zrabowane dzieła sztuki | S03
08:45 Miasta rytm - Świnoujście | S03
09:30 Patagonia. Życie na krańcu świata | S01E01
10:15 Chwila prawdy | E07
11:05 Polska z góry 4 - Pojezierze Lubuskie | S04E08
11:30 Polska z góry 4 - Wzdłuż Noteci | S04E09
11:55 Najpiękniejsze rzeki świata 2 | S02E03
12:45 Najpiękniejsze rzeki świata 2 | S02E04
13:35 Tajemnice z góry | E03
14:20 Tajemnice z góry | E04
15:05 Duch gór - pantera śnieżna
16:10 Świat po pracy
17:30 Janet Jackson | E03
18:15 Janet Jackson | E04
19:05 Jak wyprodukować szczęście
20:00 Strefa nagości | E3/6
20:55 Seks i romantyczność
21:45 Kobiety Syrii. Nie dać się ciemności
22:45 Gestapo, tajna policja Hitlera
23:40 Mr. Landsbergis | E02
02:00 O co biega?
02:30 Polowanie na Hitlera - Pierwszy zamach | E01
03:15 Polowanie na Hitlera - Spisek wrześniowy | E02
04:00 Twardzielki - Ewa Piątkowska | E06
04:25 Łowcy tajemnic Bałtyku - ORP Wicher | E01
CANAL+ Domo HD
2024-01-16
05:00 Kupione i co dalej? | S01E05
05:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 | S02E09
06:00 Twój kawałek ogrodu 4 | S04E09
06:30 Telesprzedaż
07:40 Kupcie sobie zamek! | E11
08:35 Ucieczka na wieś 22 | S22E11
09:30 Daleko od miasta 10 | S10E10
10:00 Patent na zieleń | S01E08
10:30 Telesprzedaż
11:45 Moje niezwykłe B&B 2 | S02E04
12:25 Z własnego ogródka | S01E06
13:00 Telesprzedaż
14:10 Małe i wspaniałe 7 | S07E09
15:05 Wielkie projekty 20 | S20E05
16:00 Zbudujemy ten dom 2 | S02E01
16:30 Kupione i co dalej? 6 | S06E02
17:05 Kupcie sobie zamek! | E12
18:00 Ucieczka na wieś 22 | S22E12
18:50 Wielkie projekty 20 | S20E06
19:40 Daleko od miasta 10 | S10E04
20:10 Cudotwórcy 5 | S05E20
21:00 Ucieczka do miasteczka | S01E11
21:55 Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania 5 | S05E08
22:55 Pogromcy bałaganu | S01E07
23:50 Mistrzowie projektowania wnętrz 4 | S04E03
01:00 Małe i wspaniałe 7 | S07E08
01:55 Kupione i co dalej? | S01E01
02:20 Kupione i co dalej? | S01E02
02:50 Pogotowie remontowe Wieśka 4 | S04E01
03:15 Rośliny Karoliny | S01E11
03:40 Meblokreacje 3 | S03E06
04:05 Dom w miesiąc 2 | S02E10
04:35 Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn | S01E05
CANAL+ Family HD
2024-01-16
05:10 365 obiadów Mariety Mareckiej 5 | S05E04
05:30 365 obiadów Mariety Mareckiej 5 | S05E05
06:00 Bing | S01E35
06:05 Bing | S01E36
06:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E07
06:55 Ronja, córka zbójnika | E26
07:25 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E17
07:35 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E18
07:50 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E19
08:05 Zouk | S01E31
09:00 Tenis
11:25 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Carlos Roa
12:00 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Opolszczyzna | S01E06
12:25 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Wielkopolskie rezydencje | S01E07
13:10 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Podkarpacie | S01E08
13:35 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Dolny Śląsk | S01E09
14:15 David w Europie 5 | S05E07
14:40 David w Europie 5 | S05E08
15:20 ABC gotowania | S01E03
15:40 ABC gotowania | S01E04
16:20 Hotelowa Polska | S01E11
16:45 Hotelowa Polska | S01E12
17:25 Pogotowie remontowe Wieśka 4 | S04E11
17:50 Pogotowie remontowe Wieśka 4 | S04E12
18:25 Naturalnie Polska 4 | S04E04
18:50 Naturalnie Polska 4 | S04E05
19:15 Naturalnie Polska 4 | S04E06
20:00 Il Re. Jego królestwo | S01E03
20:55 Il Re. Jego królestwo | S01E04
21:55 Salwador. Piekło kobiet
23:40 Miasta rytm - Gdynia | S02
00:35 Wenus z Willendorfu
01:00 Pierwsze lato końca świata
01:35 Separacja
01:50 W zgodzie
02:20 365 obiadów Mariety Mareckiej 5 | S05E06
02:40 365 obiadów Mariety Mareckiej 5 | S05E07
03:05 365 obiadów Mariety Mareckiej 5 | S05E08
03:30 365 obiadów Mariety Mareckiej 5 | S05E09
03:55 365 obiadów Mariety Mareckiej 5 | S05E10
04:20 365 obiadów Mariety Mareckiej 6 | S06E01
04:45 365 obiadów Mariety Mareckiej 6 | S06E02
CANAL+ Film HD
2024-01-16
06:00 Łapu Capu Extra
06:30 Interview 3 | S03E08
06:35 Interview 3 | S03E09
06:40 Interview 3 | S03E10
06:55 W kogo ja się wrodziłem?
08:00 Łapu-capu
08:05 Hollywood Buzz | E32
08:35 Guliwer
10:05 Błękitna
10:30 Szansa na zwycięstwo
12:05 Łapu-capu
12:20 Warzywa i owoce
12:50 Masz ci los!
14:20 Aktualności filmowe+
16:20 Kłamczuch
17:55 Zbuntowana
19:55 Łapu-capu
20:00 Sekret Madeleine Collins
21:45 Bandyta
23:50 Ostatnie starcie
01:10 Aktualności filmowe+
01:45 Welcome Homo
03:15 Moje miasto
04:20 Żurek
CANAL+ Kuchnia HD
2024-01-16
05:00 Czy na pewno umiesz gotować? 3 | S03E07
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? 3 | S03E08
06:00 Jakubiak w sezonie 3 | S03E05
06:30 Ugotuj mi, mamo! 2 | S02E02
07:00 Kucharskiego pomysł na kuchnię 2 | E03
07:30 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E13
08:00 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E14
08:30 Telesprzedaż
10:30 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E35
11:00 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E36
11:30 Telesprzedaż
12:30 M jak mięso 5 - Polędwica wołowa | E05
13:00 M jak mięso 5 - Łopatka | E06
13:30 Jamie Oliver: 5 składników 2 | S02E05
14:00 Jamie Oliver: 5 składników 2 | S02E06
14:30 ABC gotowania - kuchnia meksykańska - Desery | E10
15:00 Jakubiak - z miłości do lokalności 2 | S02E01
15:30 Jakubiak - z miłości do lokalności 2 | S02E02
16:00 Ainsley i śródziemnomorska potęga smaków | E10
17:00 Kulinarne szlaki: Południowa Afryka | E10
17:30 Luke Nguyen w Indiach | E10
18:00 Francuskie wędrówki Julie 7 | S07E10
19:00 W ogrodowej kuchni Marcusa | S01E06
19:35 Domowa piekarnia Kucharskiego 5 - Z ziarnami | S05E03
20:05 U sąsiadów w kuchni 13 | S13E02
20:35 U sąsiadów w kuchni 13 | S13E03
21:05 Anthony Bourdain - miejsca nieznane | S01E02
22:00 M jak mięso 3 - Francja | S03E01
22:30 Domowa piekarnia Kucharskiego | S01E08
23:00 Kulinarne odkrycia Johna Torode - Irlandia | S01E04
00:00 ABC gotowania - kuchnia amerykańska - Śniadania | E01
00:30 Bosacka daje radę - Jajka | E06
01:00 John i Lisa - razem w kuchni | S01E03
02:00 Jakubiak - z miłości do lokalności 3 | S03E07
02:30 David w Europie 2 | S02E16
03:00 Desery Dekera | S01E08
03:30 Widelcem po mapie | S01E04
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 5 | S05E05
04:30 ABC gotowania 4 | S04E15
CANAL+ Premium HD
2024-01-16
06:00 Łapu-capu
06:05 Planeta Singli. Osiem historii - Władek i Halinka | E07
07:00 Między dwoma światami
08:45 Polska z góry 7 - W sercu kraju | S07E03
09:10 Polska z góry 7 - Centralny Okręg Przemysłowy | S07E04
09:35 Blisko
11:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
13:05 Brigitte Bardot cudowna
15:05 Dzieci chaosu
16:35 Łapu-capu
16:40 Świąteczna komedia romantyczna
18:10 Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
20:00 Django | S01E07
21:00 Sen o okapi
22:50 Paradise City
00:20 Lombard
01:40 Cicha ziemia
03:35 Planeta Singli. Osiem historii - Noc w Amsterdamie | E08
04:40 Królowa chmur
CANAL+ Seriale HD
2024-01-16
05:35 Zakończenie programu
06:05 Garażowe historie 2 | S02E10
06:30 Garażowe historie 2 | S02E11
06:55 Garażowe historie 2 | S02E12
07:15 Garażowe historie 2 | S02E13
07:45 Chwile szczęścia | E02
09:00 Wszystkie kolory świata 2 | S02E07
09:50 Wszystkie kolory świata 2 | S02E08
11:00 Rekruci - Walka płci | E6/10
12:00 Hollywood Buzz
12:25 Hollywood Buzz
13:00 The Office PL | S01E01
13:25 The Office PL - Refreshing | S01E02
13:55 The Office PL - No to szkło | S01E03
14:30 Zwyczajna kobieta | S01E04
15:15 Zwyczajna kobieta | S01E05
16:00 Zwyczajna kobieta | S01E06
17:00 Interview | S01E01
17:05 Interview | S01E02
17:10 Interview | S01E03
17:13 Interview | S01E04
17:15 Interview | S01E05
17:20 Interview | S01E06
17:23 Interview | S01E07
17:25 Interview | S01E08
17:30 Interview | S01E09
17:35 Interview | S01E10
17:45 Błękitna
18:15 Planeta Singli. Osiem historii - Zjazd absolwentów | E01
19:05 Planeta Singli. Osiem historii - Grzesznica | E02
20:00 Duff i Wazowski 3 | S03E03
20:45 Nie zostawiaj mnie | E05
21:35 Nie zostawiaj mnie | E06
22:40 Kryptonim Polska | E03
23:30 Król | S01E04
00:35 Pierwsze lato końca świata
01:00 Minuta ciszy | E01
01:55 Minuta ciszy | E02
03:00 Żmijowisko | E05
03:50 Żmijowisko | E06
04:45 Mały Zgon | E07
Canal+ Sport 1 PL
2024-01-16
07:15 1 na 1 Extra - Victor Wembanyama
08:00 Koszykówka mężczyzn: NBA 360
11:30 Koszykówka mężczyzn: NBA: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
13:30 Koszykówka mężczyzn: NBA: Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
15:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Sevilla FC - CD Alaves
17:45 Basket+
18:00 Koszykówka mężczyzn: NBA: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
20:00 Basket Office
21:30 Koszykówka mężczyzn: NBA: Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
23:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska: RCD Mallorca - Celta Vigo
01:45 MVP GRA
02:00 Basket Office
03:40 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Canal+ Sport 2 PL
2024-01-16
06:00 Witaj w akademii - Lech Poznań
06:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska: RCD Mallorca - Celta Vigo
08:45 Basket+
09:00 Magazyn skrótów LaLiga
10:00 Ligue1 Review
11:00 Chwila prawdy - Raadość | E06
12:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa
14:10 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - ŁKS Łódź
16:30 Magazyn skrótów LaLiga
17:30 Ligue1 Review
18:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska: UD Almeria - Girona FC
20:45 Boks: Walka o pasy IBF World, WBC World i WBO World w Quebecu - waga półciężka: Artur Beterbiev - Callum Smith
22:55 Nicki Pedersen. Ostatni gladiator | E03
23:30 Basket Office
01:05 Liga+ Extra
Canal+ Sport 3 PL
2024-01-16
06:00 Ekstraklasa po godzinach
07:00 Ekstrapaka - 4. kolejka
08:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Warta Poznań - Ruch Chorzów
10:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
12:50 Liga+ Extra
14:30 Ekstrapaka - 4. kolejka
15:30 Ekstraklasa po godzinach
16:45 Witaj w akademii - Pogoń Szczecin
17:10 Witaj w akademii - Korona Kielce
17:35 Turbokozak - Kacper Tobiasz
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
20:30 Liga+ Extra
22:00 Ekstraklasa po godzinach
23:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
01:30 Witaj w akademii - Lech Poznań
02:00 Widzew. Razem tworzymy siłę - Klasyk | E01
02:45 Widzew. Razem tworzymy siłę - Między nami wojna | E02
03:30 Witaj w akademii - Pogoń Szczecin
03:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Canal+ Sport 4 PL
2024-01-16
05:25 Zakończenie programu
06:00 Witaj w akademii - Lech Poznań
06:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
08:30 Ekstraklasa po godzinach
09:30 Ekstrapaka - 4. kolejka
10:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Warta Poznań - Ruch Chorzów
13:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
15:15 Liga+ Extra
17:00 Ekstrapaka - 4. kolejka
18:00 Ekstraklasa po godzinach
19:15 Witaj w akademii - Pogoń Szczecin
19:45 Witaj w akademii - Korona Kielce
20:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
23:00 Liga+ Extra
00:30 Ekstraklasa po godzinach
01:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
04:00 Witaj w akademii - Lech Poznań
04:30 Widzew. Razem tworzymy siłę - Klasyk | E01
CANAL+ Sport 5 PL
2024-01-16
06:00 Liga+ Extra
07:45 Basket+
08:00 Telesprzedaż
09:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Betis Balompie - Granada CF
12:00 Ligue1 Review
13:00 Żużel: PGE Ekstraliga - mecz finałowy fazy play-off: Platinum Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
15:30 Żużel: PGE Ekstraliga - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Betard Sparta Wrocław - Platinum Motor Lublin
18:00 Magazyn skrótów LaLiga
19:00 Piłka nożna: Liga francuska: RC Lens - Paris Saint-Germain
21:15 Nicki Pedersen. Ostatni gladiator | E03
21:55 Wójcik Racing Team
22:30 Witaj w akademii - Korona Kielce
23:00 Basket+
23:20 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - ŁKS Łódź
01:45 Ligue1 Review
02:50 Zakończenie programu
CI Polsat
2024-01-16
05:30 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 3 | S03E40
06:00 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 4 | S04E01
06:30 Mordercze związki 2 - Sonny Neal | S02E04
07:25 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 8 - Stepping Hill | S08E04
08:25 Ktoś ma coś do ukrycia - Niepiękny umysł | S01E11
09:20 Zabójcze wakacje - Kanako | S01E01
10:20 Zbrodnia prawie doskonała - Jesse | S01E13
11:20 Więzy zbrodni 2 - Kenneth Gould - morderstwo w Montanie | S02E03
12:20 Dzieci skazane na dożywocie 2 - Richard | S02E05
13:15 Motyw mordercy - Karmiący sępy | S01E33
13:45 Motyw mordercy - Morderstwo w parku narodowym | S01E40
14:10 48 godzin 24 - Przyjaciele i wrogowie | S24E26
15:05 Mordercze związki 2 - Adrian Goldsmith | S02E09
16:00 Krwawe rozstania 6 | S06E05
17:00 Zbrodnia na prowincji - Layland, Wirginia Zachodnia | S01E07
18:00 Ktoś ma coś do ukrycia 2 - Sklepik z okropieństwami | S02E10
19:00 Morderca na pokładzie 2 - Teddy | S02E13
20:00 Mordercą jest ktoś inny - Umieram z tęsknoty | S01E02
21:00 Dowody zbrodni 3 - Zaginiona i zamordowana | S03E08
22:00 Seryjni mordercy: Zabójca z Times Square - Część 1 | E01
23:55 Motyw mordercy - Szybcy i zabójczy | S01E07
00:25 Motyw mordercy - Morderstwo mizogina | S01E08
00:50 Brytyjskie tabu 6 - Zamknął naszych synów na strychu i podłożył ogień | S06E05
01:45 Krwawe rozstania 6 | S06E05
02:40 Mordercą jest ktoś inny - Umieram z tęsknoty | S01E02
03:35 Mordercze związki 2 - Adrian Goldsmith | S02E09
04:35 48 godzin 24 - Przyjaciele i wrogowie | S24E26
Cinemax
2024-01-16
06:00 Sześć tygodni
07:35 Cóż za piękny dzień
09:25 Jethica
10:40 Wzgórze ryczących lwic
12:05 Szczęście
13:25 To miejsce
14:55 Palmy i słupy
16:45 Cóż za piękny dzień
18:35 Jane
20:00 Portland Tower 2 (2)
20:55 Demonlover
23:00 Dzikie łowy
00:40 Śmieszne strony
02:10 El Akhira: Ostatnia królowa
04:00 Anatomia czeskiego popołudnia
04:25 Kochasz mnie?
Cinemax 2
2024-01-16
06:00 Dick Long nie żyje
07:40 Zostań
09:20 Rabiye Kurnaz kontra George W. Bush
11:15 Pióra
13:10 Tajemnice Los Angeles
15:25 Gdzie jest mój motor?
17:00 Zostań
18:40 Bonnie i Clyde
20:30 Sherlock Holmes: Gra cieni
22:40 Tajemnice Los Angeles
01:00 Miara zemsty
02:35 Medusa Deluxe
04:15 Mgnienia miłości
Comedy Central PL
2024-01-16
05:10 Blok Ekipa 4 - Bitwa freestylowa/Nowa miłość Wojtasa/Dzień Matki | S04E02
05:35 Blok Ekipa 4 - Menel Wojtas/Dorwać Cieślaka/Uwolnić Wiesia | S04E03
06:00 Ameryka według Ala 2 - Profesor | S02E10
06:25 Ameryka według Ala 2 - Cios | S02E11
06:55 Bob kocha Abisholę 2 - Prosto z Lagos | S02E03
07:20 Bob kocha Abisholę 2 - Obóz obłąkańców | S02E04
07:50 Młody Sheldon 4 - Rywalizacja i wydymanie ust | S04E16
08:10 Młody Sheldon 4 - Czarna dziura | S04E17
08:35 Dwóch i pół 2 - Nadwyrężone plecy | S02E17
09:05 Dwóch i pół 2 - Udawanki | S02E18
09:30 Dwóch i pół 2 - Spotkanie z byłą | S02E19
10:00 Dwóch i pół 2 - Zawsze marzyłem o ogolonej małpie | S02E20
10:30 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Misinterpretation Agitation | S08E07
10:55 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Prom Equivalency | S08E08
11:20 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Septum Deviation | S08E09
11:50 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Champagne Reflection | S08E10
12:10 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Clean Room Infiltration | S08E11
12:35 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Space Probe Disintegration | S08E12
13:05 Przyjaciele - The One with Two Parts - Part 2 | S01E17
13:35 Przyjaciele - The One with All the Poker | S01E18
14:05 Przyjaciele - The One Where the Monkey Gets Away | S01E19
14:35 Przyjaciele - The One with the Evil Orthodontist | S01E20
15:05 Przyjaciele - The One with the Fake Monica | S01E21
15:35 Przyjaciele - The One with the Ick Factor | S01E22
16:05 Młody Sheldon 4 - Mętny świat układów nieliniowych | S04E18
16:30 Młody Sheldon 5 - Jeden zły wieczór i chaos samolubnych pragnień | S05E01
17:00 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Anxiety Optimization | S08E13
17:25 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Troll Manifestation | S08E14
17:55 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Comic Book Store Regeneration | S08E15
18:15 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Intimacy Acceleration | S08E16
18:40 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Colonization Application | S08E17
19:05 Teoria wielkiego podrywu 8 - The Leftover Thermalization | S08E18
19:30 Przyjaciele - The One with the Birth | S01E23
20:00 Przyjaciele - The One Where Rachel Finds Out | S01E24
20:30 Przyjaciele 2 - The One with Ross's New Girlfriend | S02E01
21:00 Przyjaciele 2 - The One with the Breast Milk | S02E02
21:30 Przyjaciele 2 - The One Where Heckles Dies | S02E03
22:00 Przyjaciele 2 - The One with Phoebe's Husband | S02E04
22:30 Dwóch i pół 2 - Wyprawa na pogrzeb | S02E21
22:55 Dwóch i pół 2 - Mówisz o mojej matce | S02E22
23:20 Dwóch i pół 2 - Wybraniec | S02E23
23:50 Dwóch i pół 2 - Czy to nie dziwnie pachnie | S02E24
00:10 Miasteczko South Park 10 - Powrót Szefa | S10E01
00:40 Miasteczko South Park 12 - Rak cyca zachwyca | S12E09
01:10 Blok Ekipa 4 - Samotny wilk/Skradziona beemka/Lech Poznań | S04E06
01:35 Blok Ekipa 4 - Sztama/Urodziny Solaris/Pantofel Walu | S04E07
02:10 Ameryka według Ala 2 - Profesor | S02E10
02:35 Ameryka według Ala 2 - Cios | S02E11
03:00 Bob kocha Abisholę 2 - Prosto z Lagos | S02E03
03:20 Bob kocha Abisholę 2 - Obóz obłąkańców | S02E04
03:40 Comedy Club 5 | S05E13
04:05 Miasteczko South Park 9 - Krwawa Maria | S09E14
04:25 Miasteczko South Park 12 - Superfajna zabawa | S12E07
04:45 Miasteczko South Park 12 - Chiński problem | S12E08
Discovery Channel PL
2024-01-16
05:15 Fani czterech kółek - Saab 9-3 | S08
06:00 Fani czterech kółek - Plymouth Barracuda z 1965 roku, część 2 | S15
07:00 Ocalić dom - Linia ognia | S02
08:00 Klan z Alaski - Na łowy | S02E06
09:00 Złomowisko PL | S07E10
10:00 Gorączka złota 6 - Przeprowadzka potwora | S06
11:00 Grenlandia - wyspa skarbów - Niebezpieczne rozłamy
12:00 Fani czterech kółek - Pontiac GTO: Chicago | S12
13:00 Nagi instynkt przetrwania: Elita - 40 dni - wąż w trawie
14:00 Nagi instynkt przetrwania: Elita - 40 dni - bogactwa dżungli
15:00 Złomowisko PL | S06E11
16:00 Łowcy opali | S05E10
17:00 Celnicy na straży Europy 4 | S04E05
17:30 Celnicy na straży Europy 4 | S04E07
18:00 Poza cywilizacją | E05
19:00 Złomowisko PL | S07E09
20:00 Złomowisko PL | S07E10
21:00 Celnicy na straży Szwecji - Ile pan tego ma…?
22:00 Nic do ukrycia | S01E07
23:00 Ocalić dom 4 - Tam dom twój, gdzie jurta twoja | S04
01:00 Hot rod wg Kindiga - Przyszłość zaczyna się dziś | S04
02:00 Militaria na warsztat | S04E02
03:00 Królowie asfaltu | S10E01
03:45 A2 - autostrada na Zachód | S02E19
04:30 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S02E03
Discovery Historia PL
2024-01-16
05:15 Łowcy staroci | S14E21
06:00 Na ratunek starociom - Parowiec rzeczny P.A. Denny | S04E08
06:30 Na ratunek starociom - Apartamentowiec w Wheeling | S04E09
07:00 Łowcy staroci | S14E22
08:00 Łowcy staroci | S14E23
09:00 Na tropie legend - Szczurołap z Hamelin
10:00 Wrzesień '39 | E10
10:30 Wrzesień '39 | E11
11:00 Militaria na warsztat | S05E14
12:00 Kto da więcej? - Kombinezon demona prędkości/Hydroplan | S03
12:30 Kto da więcej? - Biurko Jeffersona/Wyścigi konne | S03
13:00 Kto da więcej? - Srebro standardowe/Schowek z USS Yorktown | S03
13:30 Kto da więcej? - Szturmowiec z | S03
14:00 Piloci Alaski - Studnia bez dna | S03E05
15:00 Piloci Alaski - Cisza w eterze | S03E06
16:00 Zoom na architekturę - Zaginione królestwo Kusz | S04
17:00 Zoom na architekturę - Apokalipsa w Trójkącie Bermudzkim | S04
18:00 Militaria na warsztat | S02E05
19:00 Polscy szpiedzy - Tomasz Turowski | S02E08
20:00 Polscy szpiedzy - Major Jerzy Sumiński | S02E07
21:00 Historia oręża - Saperzy USA
22:00 Lady Gucci: historia czarnej wdowy
23:30 Wolna miłość w PRL - Przełomowe | E05
00:00 Legendarne miejscówki - Deszcz i rynna | S02
01:00 Legendarne miejscówki - Koniec świata | S02
02:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki - Ślubuję Ci, morze
02:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki - Fidel Castro
03:00 Seryjni mordercy - Potwór z Florencji
03:45 Kupiec czy głupiec | S01E02
04:30 PrzeTwórcy | S01E05
Discovery Life PL
2024-01-16
05:05 SOS - Sablewska od stylu | S02E08
05:45 Raport Life | S01E06
06:15 Wiza na miłość 6 | S06E22
07:15 Idealna niania | S04E01
08:00 Szpital | S02E218
09:00 Szpital | S02E219
10:00 Eks-tra zmiana | S02E07
11:00 Lady Fit | E04
11:30 Klinika urody | S05E09
12:15 Idealna niania | S04E03
13:00 Idealna niania | S04E04
13:45 Idealna niania | S04E07
14:30 Niezły skład | S01E02
15:00 Eks-tra zmiana | S01E03
16:00 Dr Pryszczylla 2 | S02E04
17:00 Dr Pryszczylla 2 | S02E05
18:00 Wiza na miłość 6 | S06E24
19:00 Idealna niania | S04E03
19:45 Twój kolor | E03
20:15 Związki z modą | S02E03
21:15 Nie do uwierzenia! 3 | S03E01
22:15 Obcy wewnątrz nas | S05E02
23:15 Obcy wewnątrz nas | S05E03
00:15 Szybko utyć - szybko zrzucić
01:10 Szpital | S03E256
02:05 Szpital | S03E261
03:00 Eks-tra zmiana | S01E02
03:45 Czas na zmianę - Brzezińscy trenują | E01
04:10 Pierwszy raz Kingi | S01E06
04:55 Zakończenie programu
Discovery Science PL
2024-01-16
05:00 Zoom na architekturę - Zaginione miasto na pustyni | S02
06:00 Jak to jest zrobione? - Repliki szkieletów, wiaderka z lodem | S22
06:30 Jak to jest zrobione? - Latarki nurkowe, wiązane sandały | S22
07:00 Jak to jest zrobione? - Drewniane okna, kaszmir | S22
07:30 Jak to jest zrobione? - Gazowe grille, maty na materace | S22
08:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy bieda jest dziedziczna? | S05
09:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy nadejdzie apokalipsa zombie? | S05
10:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy kosmici są w nas? | S06
11:00 Eksperyment. Wersja 2.0. - Szaleństwa na domowym poduszkowcu
12:00 Eksperyment. Wersja 2.0. - Pojedynek kosiarek do trawy
13:00 Podziemne sekrety - W poszukiwaniu śladów gorączki złota | S02
14:00 Tesla: Niebezpieczny umysł - Szalony naukowiec na Long Island
15:00 Jak działa wszechświat? - Uran i Neptun: lodowe giganty | S06
16:00 Jak działa wszechświat? - Tajemnica kwazarów | S06
17:00 Jak działa wszechświat? - Śmierć Drogi Mlecznej | S06
18:00 Jak to jest zrobione? - Trójkołowe rowery elektryczne, kremy do ciała | S22
18:30 Jak to jest zrobione? - Kabury z Dzikiego Zachodu, osłony sprzętu do filmowania pod wodą | S22
19:00 Jak to jest zrobione? - Drewniane drzwi garażowe, animatroniczne dinozaury | S22
19:30 Jak to jest zrobione? - Nagrody Grammy, ogrodowe baseny, światła do rowerów i składane panele słoneczne | S23
20:00 Jak to jest zrobione? - Oświetlenie LED, cydr, cysterny do produktów chemicznych i kamienne podłogi | S23
20:30 Jak to jest zrobione? - Żyłki wędkarskie, mieszalniki, soda oczyszczona i samochody pomocy drogowej | S23
21:00 Czy jest z nami inżynier? | E05
22:00 Czy jest z nami inżynier? | E06
23:00 W sieci eksperymentów - Rekordy szaleństwa | S06
00:00 W sieci eksperymentów - Domorośli polepszacze | S06
01:00 Wiadomość z kosmosu - Wehikuł czasu | S03
02:00 Jak działa wszechświat? - Dziwne życie planet karłowatych | S06
03:00 Jak działa wszechświat? - Bliźniacze słońca - kosmiczne tajemnice | S06
04:00 Dolina Królów: ostatni sekret faraonów
Disney Channel PL
2024-01-16
05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Kocia mścicielka | S01E35
05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. - Fotokoszmar | S01E36
05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Golfowi kumple | S01E37
05:45 Taffy - Zły kucyk | S01E75
05:50 Taffy - Piskofobia | S01E76
06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Antyblaga | S04E80
06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Sekretny gang | S04E81
06:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Pan Gołąb nr 72 | S04E82
07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 - Rekin/ Sny | S02E38
07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 - Wyższy poziom/ Dzikość | S02E39
08:20 Greenowie w wielkim mieście 2 - Opowieści z garażu/ Folwark zwierząt | S02E40
08:45 Kiff - Życie na szczycie/ Czwarta kąpiel | S01E01
09:15 Kiff - Basenowa imprezka/ Przejażdżka | S01E02
09:40 Chomi i Greta - Gorączka balowej nocy/ Dr Węgorz | S01E06
10:10 Chomi i Greta - Przeciwieństwo bystrzaka/ Urodziny Bailey | S01E07
10:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Adorowanie | S05E121
11:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Emocja | S05E122
11:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Roszczenia | S05E123
11:55 Taffy - Dziewczyna Bentleya | S01E06
12:00 Taffy - Wakacje w domu | S01E08
12:05 Taffy - Zwierzaki cudaki | S01E12
12:20 Taffy - Pokaz | S01E18
12:25 Taffy - Porywacz kotów | S01E14
12:35 Taffy - Zamiana | S01E11
12:45 Taffy - Woń domu | S01E19
12:55 Taffy - Kołnierze | S01E41
13:00 Taffy - Wszędzie jarmuż | S01E13
13:15 Chomi i Greta - Szlaban/ Nocka u wroga | S01E11
13:45 Chomi i Greta - Upiorny piątek/ Natrętny kawałek | S01E12
14:10 Chomi i Greta - Mamuci problem/ Szkolny urwis | S01E13
14:40 Greenowie w wielkim mieście 3 - Mały kumpel / Ogród Zen | S03E63
15:00 Greenowie w wielkim mieście 3 - Przepisy i zasady / Zaporwany | S03E64
15:30 Molly i Duch 2 - Rodzinka nie jak inne | S02E21
16:00 Molly i Duch 2 - Polowanie na Słowozmorka/ Co jeden Darryl, to nie dwóch | S02E22
16:25 Chip i Dale: parkowe psoty 2 - Zaklinacz pszczół / Minimalizm / Inwazja pożeraczy żołędzi | S02E14
16:55 Kiff - Przyjaźń w czasach serowych jaskiń/ Opera zupowa | S01E14
17:20 Kiff - Sklepowy lider/ Sztuka Ducha Wilka | S01E15
17:50 Greenowie w wielkim mieście - Breaking News/Cyberbullies | S01E17
18:20 Greenowie w wielkim mieście - Tilly Tour/Dinner Party | S01E18
18:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Iluzja | S05E109
19:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Determinacja | S05E110
19:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Pasja | S04E111
20:10 Taffy - Wszędzie jarmuż | S01E13
20:15 Taffy - Fabryka waz | S01E20
20:25 Taffy - Zaklinacz krzyków | S01E22
20:30 Taffy - Swetry | S01E35
20:35 Taffy - Marzenia maszyny | S01E27
20:50 Chip i Dale: parkowe psoty 2 - Zaklinacz pszczół / Minimalizm / Inwazja pożeraczy żołędzi | S02E14
21:20 Greenowie w wielkim mieście | S01E04
21:50 Greenowie w wielkim mieście | S01E06
22:20 Chomi i Greta - Niewidzialna przyjaciółka/ Zgorzkniała opiekunka | S01E19
22:50 Chomi i Greta | S01E20
23:15 Taffy - Pies na piątkę | S01E63
23:25 Taffy - Rywal | S01E60
23:30 Taffy - Wysokie loty | S01E66
23:45 Taffy - Lustrzany dom | S01E71
23:50 Taffy - Trening zbieracza | S01E70
00:00 Taffy - Powrót Chudego | S01E67
00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Zamiana | S02E72
00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Sama prawda | S02E73
00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Randka dziadka | S02E74
00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Skecz z papugą | S02E75
00:55 Ghostforce - Śmiecioksyny / Mikrus | S01E02
01:25 Ghostforce - Mizuo / Reiknoswąd | S01E03
01:50 Szkoła wikingów - Egzaminy | S01E01
01:55 Znajdź mnie w Paryżu 2 - Kto tu rządzi? | S02E43
02:20 Znajdź mnie w Paryżu 2 - Szare komórki | S02E44
02:45 Ale obciach - Odkolegowanie | S01E02
03:15 Ale obciach - 5 z minusem | S01E03
03:40 Dronersi - Tajemnica Ora | S01E13
04:00 Dronersi - Powrót mistrza | S01E14
04:25 Szkoła Wikingów - Krzyk bojowy | S01E15
04:50 Szkoła Wikingów - Przepychanki | S01E16
Disney Junior
2024-01-16
05:00 Eureka! | S01E18
05:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E31
06:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E32
06:30 Kiya i mistrzowie z Kimoja | S01E04
07:00 Blue | S01E24
07:10 Blue | S01E25
07:20 Blue | S01E26
07:30 Superkoty | S01E10
08:00 Blue | S01E27
08:10 Blue | S01E28
08:20 Blue | S01E29
08:30 Spidey i superkumple | S02E52
09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
10:00 Straż ekipa | S01E12
10:30 Pidżamersi 2 | S02E51
11:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E29
11:30 Kiya i mistrzowie z Kimoja | S01E04
12:00 Pupstruction | S01E13
12:15 Pupstruction | S01E14
12:30 Blue 3 | S03E132
12:40 Blue 3 | S03E133
12:50 Blue 3 | S03E134
13:00 Blue 3 | S03E135
13:10 Blue 3 | S03E137
13:20 Blue 3 | S03E138
13:30 Straż ekipa | S01E13
14:00 Straż ekipa | S01E15
14:30 Spidey i superkumple | S01E25
15:00 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E04
15:30 Superkoty | S01E11
16:00 Kiya i mistrzowie z Kimoja | S01E05
16:30 Pupstruction | S01E07
17:00 Blue | S01E24
17:10 Blue | S01E25
17:20 Blue | S01E26
17:30 Blue | S01E27
17:40 Blue | S01E28
17:50 Blue | S01E29
18:00 Superkoty | S01E14
18:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E18
19:00 Straż ekipa | S01E12
19:30 Blue 2 | S02E89
19:40 Blue 2 | S02E90
19:50 Blue 2 | S02E91
20:00 Blue 2 | S02E92
20:10 Blue 2 | S02E93
20:20 Blue 2 | S02E94
20:30 Superkoty | S01E02
21:00 Spidey i superkumple | S01E14
21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E18
22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E24
22:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E18
23:00 Pidżamersi 5 | S05E116
23:25 Pidżamersi 5 | S05E117
23:50 Pidżamersi 5 | S05E118
00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E05
00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E06
01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E07
01:30 Spidey i superkumple | S01E01
01:55 Spidey i superkumple | S01E02
02:20 Spidey i superkumple | S01E03
02:45 Myszka Miki: Frajdomek | S01E49
03:10 Myszka Miki: Frajdomek | S01E08
03:35 Myszka Miki: Frajdomek | S01E09
04:00 Eureka! | S01E19
04:30 Eureka! | S01E20
Disney XD
2024-01-16
05:05 Robale ziomale | S01E08
05:25 Robale ziomale | S01E09
05:45 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E12
06:00 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E35
06:25 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E36
06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E37
07:20 Taffy | S01E57
07:30 Taffy | S01E53
07:35 Taffy | S01E51
07:50 Taffy | S01E74
07:55 Taffy | S01E62
08:05 Taffy | S01E78
08:20 Taffy | S01E54
08:25 Taffy | S01E72
08:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E29
09:05 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E38
09:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E36
10:00 Supa Strikas 7 | S07E89
10:25 Supa Strikas 7 | S07E90
10:55 Ghostforce | S01E07
11:25 Ghostforce | S01E08
11:55 Fineasz i Ferb 3 | S03E94
12:20 Fineasz i Ferb 3 | S03E84
12:50 Fineasz i Ferb 3 | S03E88
13:15 Greenowie w wielkim mieście 3 | S03E64
13:45 Greenowie w wielkim mieście 3 | S03E65
14:15 Greenowie w wielkim mieście 3 | S03E66
14:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E57
14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E58
15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E59
15:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E60
15:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E61
15:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E62
16:00 Taffy | S01E40
16:05 Taffy | S01E36
16:10 Taffy | S01E37
16:25 Taffy | S01E48
16:30 Taffy | S01E39
16:40 Taffy | S01E43
16:55 Dronersi | S01E18
17:20 Dronersi | S01E19
17:50 Fineasz i Ferb | S01E09
18:20 Fineasz i Ferb | S01E22
18:45 Greenowie w wielkim mieście | S01E25
19:15 Greenowie w wielkim mieście | S01E26
19:40 Greenowie w wielkim mieście | S01E27
20:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E76
20:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E77
20:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E78
20:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E79
21:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E80
21:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E49
21:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E50
22:15 Fineasz i Ferb 4 | S04E123
22:45 Fineasz i Ferb 4 | S04E121
23:10 Fineasz i Ferb 4 | S04E126
23:35 Wodogrzmoty Małe 2 | S02E22
23:55 Wodogrzmoty Małe 2 | S02E25
00:20 Taffy | S01E75
00:30 Taffy | S01E01
00:35 Taffy | S01E02
00:45 Taffy | S01E07
00:55 Taffy | S01E05
01:00 Taffy | S01E03
01:10 Taffy | S01E04
01:20 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E19
01:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E20
02:05 Duch i nas dwóch | E11
02:30 Duch i nas dwóch | E12
02:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E18
03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E19
03:35 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E01
03:55 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E02
04:15 Duch i nas dwóch | E24
04:40 Duch i nas dwóch | E25
E! Entertainment PL
2024-01-16
05:30 Sprawy Mathisów - Coming out z podniesionym czołem | S01E06
06:00 Pokerowa twarz celebrytów - Turniej pechowców
07:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Oświadczyny | S03E03
08:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Polowanie na faceta | S03E04
09:00 Pokerowa twarz celebrytów - J.B. Smoove nie panuje nad jajami
10:00 Z kamerą u Kardashianów - Przedstawienie musi trwać | S17E11
11:00 Z kamerą u Kardashianów - Nieudany wypad | S17E12
12:00 E! News
12:30 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
13:00 W zbliżeniu - Natalie Portman
13:45 W zbliżeniu - Salma Hayek
14:30 Witaj w domu, Nikki Glaser? - Możemy o nas porozmawiać? | E02
15:00 Plastyczna fuszerka - Wargi glonojada | S03E11
16:00 Plastyczna fuszerka - Nowe piersi | S05E07
17:00 Plastyczna fuszerka - Palec na nosie | S02E11
18:00 Plastyczna fuszerka - Jak stać się lalunią? | S04E11
19:00 Z kamerą u Kardashianów - Całkiem dorosła | S11E04
20:00 Z kamerą u Kardashianów - Lwy i tygrysy | S11E05
21:00 E! Na żywo z czerwonego dywanu - Nagrody Emmy 2023
23:00 Plastyczna fuszerka - Magiczne piersi | S05E11
00:00 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
00:30 E! News
01:00 Randka w ciemno: Bez retuszu - Musi być sexy | S02E06
01:30 Randka w ciemno: Bez retuszu - Sącząc herbatkę | S02E18
02:00 Wychować gwiazdę - Na wybiegu
03:00 Wychować gwiazdę - Kurtyna
04:00 W zbliżeniu - Meryl Streep
04:45 W zbliżeniu - Will Smith
Eska Rock TV
2024-01-16
05:00 Rock by night
07:00 Aktywacja
10:00 Gramy co chcemy
13:00 Gramy co chcemy
16:00 Gramy co chcemy
17:00 Gramy co chcemy
19:00 Gramy co chcemy
22:00 Rock nie wyrok
23:00 Rock nie wyrok
00:00 Rock by night
01:00 Rock by night
02:00 Rock by night
03:00 Rock by night
04:00 Rock by night
Eska TV
2024-01-16
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
06:00 Eska TV info
06:15 Made in Poland
07:00 Eska TV info
07:15 Hity na czasie
08:00 Eska TV info
08:15 Hity na czasie
09:00 Eska TV info
09:15 Hity na czasie
10:00 Eska TV info
10:15 Eska on the Beach
11:00 Eska TV info
11:15 Eska on the Beach
12:00 Eska TV info
12:15 Co się słucha?
13:00 Eska TV info
13:15 Przesłuchanie
14:00 Eska TV info
14:15 Jazdy Gwiazdy
15:00 Eska TV info
15:15 Podwójna Gorąca 20
16:00 Podwójna Gorąca 20
17:00 Podwójna Gorąca 20
18:00 Miejska lista
19:00 Polacy za granicą
20:00 Polacy za granicą
21:00 Przyjaciele 8 | S08E17
21:30 Przyjaciele 8 | S08E18
22:00 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E19
22:30 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E20
23:00 Przyjaciele 8 | S08E15
23:30 Przyjaciele 8 | S08E16
00:00 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E17
00:30 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E18
01:00 Śmierć na 1000 sposobów
01:30 Śmierć na 1000 sposobów
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
Eska TV Extra
2024-01-16
06:00 Polska lista
08:00 Hity zawsze na czasie
09:00 Poranek
10:00 Jazdy Gwiazdy
11:00 Hit godzina
15:00 Wrzuć na luz
17:00 Hity zawsze na czasie
18:00 Twoja impreska
00:00 Polska lista
01:00 Hity zawsze na czasie
02:00 Polska lista
Eurosport 1 PL
2024-01-16
05:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
07:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
08:45 Eurosport Cube
09:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
11:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
14:00 Eurosport Cube
14:30 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
16:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
17:15 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - studio
18:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - kwalifikacje
19:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - studio
19:40 The Minute
19:45 No Filter Snooker
20:00 Snooker: Turniej World Grand Prix - 2. dzień
00:00 The Minute
00:05 Rajdy terenowe: Dakar 2024 - 9. etap
01:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 2. rundy gry pojedynczej
02:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 2. rundy gry pojedynczej
03:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2 PL
2024-01-16
05:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
07:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
09:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
11:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
14:00 Snooker: Turniej World Grand Prix - 2. dzień
17:50 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy - Niemcy 2024 - mecz fazy grupowej
19:45 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy - Niemcy 2024 - mecz grupy D: Polska - Wyspy Owcze
20:20 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy - Niemcy 2024 - mecz fazy grupowej
22:15 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
23:00 Formuła E: ePrix Meksyku - podsumowanie
00:00 Formuła E: Unplugged
00:30 Formuła E: Unplugged
01:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata we Flachau - 2. przejazd slalomu kobiet
02:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 2. rundy gry pojedynczej
03:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 2. rundy gry pojedynczej
FilmBox Action PL
2024-01-16
05:15 Zakończenie programu
06:10 Wyznanie
07:45 Czarownik i biały wąż
09:20 Starożytne histerie - przygody frywolnych Rzymian
10:50 Wrobieni
12:20 Cimarron Strip - Bestia, która kroczy jak człowiek | E11
13:35 Amerykańska legenda
15:20 Okup za córkę
16:45 Projekt: Dinozaur
18:05 Strefa Q
20:00 Synu, synu, cóżeś ty uczynił?
21:30 Ostatni samarytanin
23:00 Zabójcza wymiana
00:30 Solo Play 2
01:25 Adorable Girls
02:35 Nacisnąć spust
04:05 Zakończenie programu
FilmBox Arthouse PL
2024-01-16
06:00 Monopol na głupotę
06:20 Na posterunku
07:25 Miłość i teleturnieje
08:25 Mamuśka
08:35 Memento mori
09:10 Ojciec
09:30 Champagne Safari
10:25 Behave Yourself!
11:45 Tonąca koza
12:15 Nasz admirał był dziewczyną
13:45 Ulica
14:05 Lady of Burlesque
15:35 Walcz o swoje
15:55 Odosobnienie
17:20 Jeszcze raz
18:40 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
20:00 Strach i pożądanie
21:00 Pozdrowienia z San Francisco
21:30 Oddychaj
21:55 Sędzia Priest
23:15 Gorączka złota
00:40 Niebiescy
00:50 Naginając zasady
02:25 Strach
03:45 Podróż na planetę prehistorycznych kobiet
FilmBox Extra PL
2024-01-16
05:40 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
07:10 Wieczorne słońce
09:00 Czekając na Anyę
10:45 Na skrzydłach orłów
12:20 Fame
14:05 Kto zabił ciotkę Cookie?
16:00 Camino
18:20 Wujek Nino
20:00 Bez litości - Prawo ulicy | S01E03
21:30 Escape Room
23:00 Paranormal Activity
00:25 Next
02:00 Londyński bulwar
03:40 Kasandra | E03
FilmBox Premium PL
2024-01-16
05:00 Zakończenie programu
06:35 Spisek
08:35 Pochmurne dni
10:30 Kupiec wenecki
12:40 W harmonii
14:05 Sister of the Groom
15:35 Wampirzyce
17:05 Yuli
19:00 Maudie
21:00 Rocketman
23:00 Pani z przedszkola
00:30 Carte Blanche
02:15 Czerwone światła
04:05 Zakończenie programu
HBO HD
2024-01-16
06:00 Żona na niby
07:55 Mikado
09:35 Gdzie śpiewają raki
11:40 Mariah Carey. Świąteczne życzenie
13:10 Brygada
14:50 Hotel Transylwania 2
16:20 Zadzwoń do Jane
18:25 Aftersun
20:10 Wilk - Scary Man | S01E03
21:10 Billions 7 - Enemies List | S07E10
22:15 Zakonnica 2
00:05 Egzekutor: Odrodzenie
01:45 Rent
03:55 Zadzwoń do Jane
HBO2 HD
2024-01-16
06:00 Emily
08:10 Smerfy
09:55 Mój romans z małżeństwem
11:40 Pępek świata - Worry duty | S01E21
12:00 Pępek świata - Mother's Day | S01E22
12:25 Piotruś Pan
14:15 Miłość na nowo
16:00 Wielki zielony krokodyl domowy
17:45 Supernowa
19:30 Zakochany Szekspir
21:30 Bracia przyrodni
23:10 Odwrócona wieża
00:55 Bodies Bodies Bodies
02:30 Uderz w bęben
04:00 Zakochany Szekspir
HBO3 HD
2024-01-16
06:00 Ojciec Stu
08:00 Święta na farmie
09:30 Astronauta
11:20 Przyjaciele 4 - The One with the Jellyfish | S04E01
11:45 Przyjaciele 4 - The One with the Cat | S04E02
12:10 Przyjaciele 4 - The One with the 'Cuffs | S04E03
12:35 Sufrażystka
14:25 Fantastyczni przyjaciele - Iceland | S01E02
15:20 Maskarada
17:35 65
19:10 Rodzina Soprano - Isabella | S01E12
20:00 Rodzina Soprano - I Dream of Jeannie Cusamano | S01E13
21:00 Wilk - Scary Man | S01E03
22:00 Billions 7 - Enemies List | S07E10
23:00 7500
00:30 Taurus
02:05 Wilk - Scary Man | S01E03
03:05 Billions 7 - Enemies List | S07E10
04:10 Gra w klucze
Kino Polska HD
2024-01-16
06:00 Polowanie na Hitlera (7)
06:55 Polowanie na Hitlera (8)
07:45 Kabaretowy rejs (147)
08:45 Nowy kabaretowy rejs 2 (2)
09:45 To nie ze mną (11)
10:15 Małyszomania. Kochaj i rzuć (1)
11:15 Małyszomania. Kochaj i rzuć (2)
12:25 Mirra
12:50 Marysia i Napoleon
15:25 Dzieci Ireny Sendlerowej
17:20 Pogranicze w ogniu (23)
18:45 Pogranicze w ogniu (24)
20:00 Być jak Kazimierz Deyna
22:05 Ballada o Januszku: Widoczek z Ciechocinka (5)
23:20 Ballada o Januszku: Rybałci 63 (6)
00:45 Tylko strach
02:50 Dom moich synów
04:05 Gdzie jest generał…
Kino Polska Muzyka HD
2024-01-16
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Śpiewaj z rana!
08:00 Rockowy poranek
10:00 Młoda Polska
11:00 Nastrojowe
13:00 Kochamy Lata 80!
13:30 Kochamy Lata 90!
14:00 Śpiewaj z Nami!
15:00 Młoda Polska
16:00 Przeboje Roku 1981
16:30 Pytania do Gwiazd
17:00 To Był Hit!
17:30 Przeboje Roku 2000
18:00 Top 20: Lata 80
20:00 TOP Karnawałowe Hity
22:00 Polskie Ballady Wszech Czasów
00:00 Kultowe przeboje
01:00 Śpiewaj z Nami!
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2024-01-16
05:40 Zakończenie programu
05:55 Bonanza: Zła jak osa
06:55 Komisarz Rex: Życie za życie (9)
08:00 Komisarz Rex: Trzeci człowiek (10)
09:05 Świat według Bundych (12)
09:35 Świat według Bundych (13)
10:05 Świat według Bundych (14)
10:35 Świat według Bundych (15)
11:05 To nie ze mną (12)
11:35 To nie ze mną 2 (1)
12:10 Panna Marple: Próba niewinności
14:10 Czyja to córka
16:05 Airliner - Bitwa w przestworzach
18:00 Panna Marple: Zatrute pióro
20:00 Pierwszy strzał
22:10 Robocop 2
00:50 Resident Evil
02:55 Psychol
MiniMini+ HD
2024-01-16
05:00 Księżniczka Hania i Grymasek: Piknik nad Krzywym Strumykiem (8)
05:05 Dzielny Lew Eryk 3: Zaczarowana luneta (4)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (6)
05:35 Dzielny Lew Eryk 6 (4)
05:40 Wygibajki 2 (2)
06:05 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George 15 (6)
06:35 Ciekawski George 15 (7)
07:00 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei (6)
07:10 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (38)
07:20 Cosie-Ktosie (10)
07:30 Bing (23)
07:40 Bing (24)
07:51 Gdzie jest Chicky? 2 (23)
07:52 Gdzie jest Chicky? 2 (24)
07:55 Wegezaury 2 (13)
08:05 Bing 2 (4)
08:13 Bing 2 (5)
08:21 Bing 2 (6)
08:35 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (4)
08:43 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (5)
08:50 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (6)
09:00 Koci domek Gabi 3 (2)
09:30 Koci domek Gabi 3 (3)
10:05 Gazu, pieski, gazu! (2)
10:32 Teatr Ezopa (25)
10:45 Marta mówi (17)
11:15 Bing (48)
11:30 Koci domek Gabi 3 (3)
12:00 Gazu, pieski, gazu! (1)
12:25 Edzio i Lusia (5)
12:37 Edzio i Lusia (6)
12:51 Moje urodziny
12:55 Cosie-Ktosie (10)
13:05 Oggy Oggy 2 (71)
13:20 Oggy Oggy 2 (72)
13:30 Monk (31)
13:35 Bing 2 (2)
13:45 Wegezaury 2 (13)
13:55 Moje urodziny
14:00 Ciekawski George 10 (6)
14:25 Ciekawski George 10 (7)
14:50 Przygody Berniego (1)
15:05 Pfffiraci (15)
15:20 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (29)
15:35 Marta mówi (7)
16:05 Barbie: Szczypta magii (12)
16:30 Gazu, pieski, gazu! (23)
16:55 Edzio i Lusia (5)
17:08 Edzio i Lusia (6)
17:19 Gdzie jest Chicky? (38)
17:20 Strażak Sam 15 (14)
17:35 Szmatkowe Królestwo (7)
17:50 Moje urodziny
18:00 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei (7)
18:15 Edzio i Lusia (39)
18:30 Edzio i Lusia (40)
18:45 Ciekawski George 11 (3)
19:10 Enchantimals: Miejskie przygody - Ulica Główna (4)
19:20 Koci domek Gabi 3 (3)
19:50 Chi Chi Love (18)
20:00 Oggy Oggy 2 (73)
20:10 Oggy Oggy 2 (74)
20:20 Barbie: Szczypta magii (12)
20:45 Szmatkowe Królestwo (7)
20:55 Playtime with Twinkle (39)
20:58 Playtime with Twinkle (40)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (3)
03:33 Dzielny Lew Eryk 5 (4)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek 2 (3)
03:43 Rysuj z Myszką w Paski 2
03:45 Detektyw Łodyga 2 (9)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (4)
03:57 Zagadki Myszki w Paski (48)
03:59 Meme i obce słowa: Fantazja (3)
04:06 Czytanki Rybki MiniMini 5 (3)
04:11 Rysuj z Myszką w Paski 2
04:14 Opowieści Kota Śpiocha: Poznańskie koziołki (5)
04:22 Chcę umieć!: Jeździć na hulajnodze! (12)
04:26 Przyjaciel pies (5)
04:32 Przeboje Rybki MiniMini
04:34 Przeboje Rybki MiniMini
04:36 Przeboje Rybki MiniMini
04:39 Studio Mini Mini+ (25)
Music Box PL
2024-01-16
05:00 Budzik
06:00 Budzik
09:00 Kapsuła czasu
11:00 Pop&dance
12:00 Wyjątkowa Trójka
12:15 Pop&dance
19:00 Wyjątkowa Trójka
19:15 Pop&dance
21:00 Kapsuła czasu
00:00 Pop&dance
Nat Geo People PL
2024-01-16
05:00 Narkowojny: Mafia - Heroinowe imperium | S02E01
06:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Ślepy szał | S01E07
07:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Jak pies z kotem | S01E08
08:00 Uwaga! Niezły pies - Urocza bestia | S02E04
09:00 Ratownicy z Alaski - Wiosenne wyzwania | S01E02
10:00 Odludna wyspa - Uwaga, ogień | S03E10
11:00 Dania od podstaw - RPA | S01E04
12:00 Antypody smaków - Miasto pereł | E04
12:30 Antypody smaków - Dusza miasta | E06
13:00 Plemienna szkoła przetrwania: Andy - Kraina słońca i soli | S01E04
14:00 Niezwykły dr Pol - Nowy weterynarz | S02E11
15:00 Niezwykły dr Pol - Czarna owca | S02E16
16:00 Weterynarz z powołania - Latające renifery | S02E02
17:00 Najpiękniejsze trasy kolejowe - Australia | S01E05
18:00 Człowiek kontra żywioł - Uwięzieni górnicy | S01E05
19:00 Niezwykły dr Pol - Nadciągają mrozy | S04E12
20:00 Pułapki umysłu - Iluzje i konfuzje | S06E01
21:00 Cesar Millan: Psia federacja - Los Angeles | E07
22:00 Cesar Millan: Psia federacja - San Diego | E05
23:00 Narkowojny: Mafia - Król metamfetaminy | S02E02
00:00 Ciemna strona świata - Meta | S02E05
01:00 Koszmarna wyprawa - Amerykański więzień Kaddafiego | S10E07
02:00 Pułapki umysłu - Iluzje i konfuzje | S06E01
03:00 Cesar Millan: Psia federacja - Los Angeles | E07
04:00 Cesar Millan: Psia federacja - San Diego | E05
National Geographic PL
2024-01-16
05:00 Katastrofa w przestworzach - Argentyński koszmar | S17E09
06:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny - Błąd systemu | S05E07
07:00 Niezwykły dr Pol - Doktor złota rączka | S05E05
08:00 Uwaga, katastrofa! | S01E05
09:00 Uwaga, katastrofa! | S01E06
10:00 Człowiek kontra żywioł - Zagubieni na oceanie | S01E04
11:00 Ciekawsza strona historii - Jak zrobić fortunę | S01E05
12:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Podziemne fabryki odrzutowców | S01E05
13:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Twierdza Berlin | S01E06
14:00 Złapać przemytnika - Tajemniczy pakunek | S03E27
15:00 Alarm na lotnisku: Peru | S03E12
16:00 Zimna wojna: Świat na krawędzi - Cisza przed burzą | E06
17:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Wojna z Ameryką - Twierdza Japonia | E03
18:00 Maszyny wagi ciężkiej - Kolej przyszłości | S03E01
19:00 Niezwykłe zjawiska pogodowe | S03E02
20:00 Katastrofa w przestworzach - Śmiertelna cisza | S16E01
21:00 Życie na Alasce - Ochronić tradycje | S02E01
22:00 Koszmarna wyprawa - 50 ton marihuany | S14E08
23:00 Narkowojny - Poszukiwany El Chapo | S01E09
00:00 Katastrofa w przestworzach - Błąd w kokpicie | S10E01
01:00 Katastrofa w przestworzach - Śmiertelnie niebezpieczna misja | S15E05
02:00 Stawka warta tuńczyka - Dot Com rządzi | S12E16
03:00 Tuż przed tragedią - Katastrofa lotnicza w Waszyngtonie | S01E07
04:00 Fabryki smaku - Słodki jak miód | S05E03
04:30 Fabryki smaku - Tęczowe słoneczniki | S05E04
National Geographic Wild PL
2024-01-16
05:00 Najwięksi myśliwi Afryki - Odwaga lwa | S03E03
06:00 Niezwykły dr Pol - Stanąć na własnych łapach | S09E09
07:00 Niezwykły dr Pol - Weterynaryjny kwartet | S09E10
08:00 Cesar Millan na ratunek - Pies, który kochał prysznice | S03E14
09:00 Cesar Millan na ratunek | S03E09
10:00 Najwięksi myśliwi Afryki - Zmiany w Dolinie Luangwy | S03E04
11:00 Najwięksi myśliwi Afryki - Siła sióstr | S03E05
12:00 Niezwykły dr Pol - Szybka diagnoza | S07E14
13:00 Niezwykły dr Pol - Witajcie na świecie! | S07E15
14:00 Europa z powietrza - Serbia | S04E03
15:00 Świat kolibrów
16:00 Dzika Północ Europy - Leśne stworzenia | S01E05
17:00 Świat kolibrów
18:00 Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki - Ruchome cele | S04E06
19:00 Dzika konfrontacja - Instynkt przetrwania | E04
20:00 Parki narodowe Ameryki - Wulkany Hawaii | S01E04
21:00 Niezwykły dr Pol - Najmłodsi miłośnicy zwierząt | S09E16
22:00 Niezwykły dr Pol - Małe wielkie zwierzęta | S09E17
23:00 Niezwykły dr Pol - Nietypowi pupile | S10E01
00:00 Niezwykły dr Pol - Skrzydlaci pacjenci | S10E02
01:00 Niezwykły dr Pol - To skomplikowane | S10E03
02:00 Cesar Millan na ratunek - Pies, który kochał prysznice | S03E14
03:00 Cesar Millan na ratunek | S03E09
04:00 Najwięksi myśliwi Afryki - Zmiany w Dolinie Luangwy | S03E04
Paramount Network
2024-01-16
06:00 Policyjna grupa pościgowa 16 (6)
07:00 Policyjna grupa pościgowa 16 (7)
07:55 Policyjna grupa pościgowa 16 (2)
08:55 Policyjna grupa pościgowa 16 (3)
09:55 W rytmie hip-hopu
12:15 A.I.: Sztuczna inteligencja
15:25 Stary, kocham cię
17:45 Sprawa Kramerów
20:00 Przyczajony tygrys, ukryty smok
22:30 Cały ten zgiełk
01:05 The Social Network
03:20 Rozgrywka
Planete+ HD
2024-01-16
06:45 Życie na wyścigach 2 (7)
07:50 Ekopatrol (9)
08:20 Ekopatrol (10)
08:55 Polska z góry: Dolina Dolnej Wisły (7)
09:25 Polska z góry: Dolina Bugu (8)
10:00 Neil Young, wieczny buntownik
11:00 Aurora - głos znad fiordów
12:00 Antarktyda z lotu ptaka (1)
13:00 Antarktyda z lotu ptaka (2)
14:00 Śladami wielkich kompozytorów 2 (2)
15:00 Śladami wielkich kompozytorów 2 (3)
16:00 Prosta historia przedmiotów (3)
16:30 Prosta historia przedmiotów (4)
17:00 Premiera: Dzień weselny: Las Vegas (6)
18:00 Świat z góry 8: Niemcy. Od Poczdamu do Berlina (7)
18:30 Świat z góry 8: USA, Dakota Południowa. Od Bison po Winner (8)
19:00 Polska z góry. Nad wodą 3 (9)
19:30 Polska z góry. Nad wodą 3 (10)
20:00 Dzika Finlandia (5)
20:30 Dzika Finlandia (6)
21:00 Nanoświat. Przyroda sprytniejsza niż my
22:00 Kataklizmy. Do czego są potrzebne?
23:00 Koloseum - cud rzymskiej pomysłowości
00:00 Jak roboty uczą się człowieczeństwa (1)
01:00 Jak roboty uczą się człowieczeństwa (2)
02:00 Afroamerykanie w kosmosie. Pokonać barierę rasy
02:55 Karpaty dyzajn (6)
03:10 Zwątpiłem, zwyciężyłem: Magdalena Czaja (2)
03:15 Zakończenie programu
Polonia 1
2024-01-16
05:45 Uśmiechnij się (17)
06:00 Pieska miłość (95)
07:00 Pieska miłość (96)
07:55 Wesoły ambulans 2 (10)
08:30 Na przekór przeznaczeniu (69)
09:30 Helena i chłopcy (86)
10:00 Czarna Perła (197)
10:55 Czarna Perła (198)
11:50 Strumień namiętności (23)
12:45 To nie tak miało być (7)
13:25 To nie tak miało być (8)
14:05 Ślub jak z bajki (7)
14:40 Czas na film 3: Uwierz Mikołaja (7)
15:00 Telezakupy: Klejnot tv
17:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (9)
17:50 Uśmiechnij się 3 (2)
18:00 Klejnot TV
21:00 Zagadka tygodnia: Zagadka tygodnia 15.01-21.01
21:40 Miłosny trójkąt (10)
22:10 Uśmiechnij się 3 (6)
22:20 Uśmiechnij się 3 (1)
22:25 Uśmiechnij się (13)
22:35 Zagadka tygodnia: Zagadka tygodnia 15.01-21.01
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:30 Księga Diny
02:00 Siostry
04:00 Świat zwariował 2 (18)
04:15 Miłe rozmowy (4)
04:55 Miłe rozmowy
Polsat
2024-01-16
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Bezkarny gwałt (599)
09:10 Malanowski i partnerzy: Echa przeszłości (600)
09:40 Sekrety rodziny: Jezioro (287)
10:40 Dlaczego ja?: 30-letnia mężatka próbuje odkryć, co ukrywają jej bliscy (1106)
11:40 Gliniarze: Fałszywe dźwięki (653)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Krystyna walczy o męża eksmarynarza (1060)
14:40 Dlaczego ja?: Po śmierci Henryka Baśka i jej matka odkrywają tajemnicze biznesy mężczyzny (1210)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Zdradziecki aloes (559)
17:00 Gliniarze: Wspólnicy (735)
18:00 Pierwsza miłość (3733)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Farma (77)
21:05 Transformers: Zemsta Upadłych
00:15 Zasady walki 2 - Zdrada
02:25 W cywilu 2
04:45 Disco Gramy
Polsat 2
2024-01-16
05:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (22)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nasz nowy dom (134)
07:00 Ewa gotuje (408)
07:30 Na ratunek 112: Balon (866)
08:00 Na ratunek 112: Ołowica (867)
08:30 Trudne sprawy: Męska decyzja (1150)
09:30 Sekrety rodziny: Niechciana ciąża (252)
10:30 Sekrety rodziny: Bliźniacy (253)
11:30 Dlaczego ja?: Matka 50-letniej Marzeny zostaje oszukana i pozbawiona oszczędności (1209)
12:30 Nasz nowy dom (246)
13:30 Świat według Kiepskich: Krótki film o męskości (416)
14:00 Świat według Kiepskich: Człowiek, który wzuł laczki (417)
14:30 Świat według Kiepskich: Sexi Flexi (418)
15:00 Trudne sprawy: Zmanipulowane (1095)
16:00 Dlaczego ja?: Po śmierci Henryka Baśka i jej matka odkrywają tajemnicze biznesy mężczyzny (1210)
17:00 48h. Zaginieni 3: Narzeczony (181)
18:00 48h. Zaginieni 3: Szalona siostrzyczka (182)
19:00 Gliniarze: Okup (778)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Milioner (779)
22:00 Dlaczego ja?: Mariola zmaga się z dramatycznymi konsekwencjami po wypadku, w którym uczestniczył jej syn (1212)
23:00 Świat według Kiepskich: Czumulungma (387)
23:30 Świat według Kiepskich: Krzyżacy (388)
00:00 48h. Zaginieni: Pisarz (77)
01:00 Zdrady: Kochanki mojego kochanka (171)
02:00 Wydarzenia
02:45 Ewa gotuje (485)
03:15 Ewa gotuje (486)
03:45 Trans World Sport
04:50 SuperLudzie (9)
Polsat Cafe
2024-01-16
05:00 Zdrady: On kocha wszystkie kobiety (56)
06:00 Demakijaż: Katarzyna Bonda (2)
06:30 Sekrety rodziny: Co dwie matki to nie jedna (100)
07:30 Sekrety rodziny: Teatr lalek (101)
08:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (37)
10:00 Nasz nowy dom (252)
11:00 Bogaty dom - biedny dom (56)
12:00 Bogate dzieciaki bez kasy (27)
13:00 Śluby gwiazd (28)
13:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów (63)
14:30 Kolacja w ciemno (12)
15:30 Więzienie kobiet (29)
16:00 Więzienie kobiet (30)
16:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (38)
18:00 Nasz nowy dom (255)
19:00 Nasz nowy dom (256)
20:00 Zdrady (101)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (80)
22:00 Gry małżeńskie (101)
23:00 Zdrady: Psychologia (30)
00:00 Oszukane: Sabotaż/Niemiecki inwestor (30)
01:00 Oszukane: Powrót/Podpalacz zdjęć (31)
02:00 Biedni kontra bogaci (5)
03:00 Superniania (3)
04:00 Zdrady: Romeo (57)
Polsat Comedy C. E.
2024-01-16
05:20 Mamuśka 3: Specjalistka od Mahjonga i ecstasy (21)
05:40 Mamuśka 3: Atticus Finch i pomoc uciśnionym (22)
06:00 Allo, allo! 7: Von Flockenstuffen dowodzi (1)
06:35 Allo, allo! 7: Wreszcie wolny! (2)
07:10 Mamuśka: Myta sałata i mim (1)
07:35 Mamuśka: Kozaki i poduszka (2)
08:00 Po sąsiedzku 5: Urodziny (17)
08:30 Po sąsiedzku 5: Przyszłość (18)
09:00 Świat według Kiepskich: Kolędniki (12)
09:30 Świat według Kiepskich: Złoty pociąg (1)
10:00 Świat według Kiepskich: Mocne uderzenie (2)
10:30 Co ludzie powiedzą? 5: Licytacja (6)
11:05 Co ludzie powiedzą? 5: Przedstawienie (7)
11:50 Allo, allo! 7: Ucieczka do Anglii (3)
12:25 Allo, allo! 7: Cześć, Hans! (4)
13:00 Dwóch i pół 2: Nadwyrężone plecy (17)
13:30 Dwóch i pół 2: Udawanki (18)
14:00 Dwóch i pół 2: Spotkanie z byłą (19)
14:30 Dwóch i pół 2: Zawsze marzyłem o ogolonej małpie (20)
15:00 Tatuśkowie (1)
16:00 I kto tu rządzi?: Prezes Czajka (10)
16:30 I kto tu rządzi?: Święta z Walczakami (11)
17:00 Co ludzie powiedzą? 5: Przyjęcie u Violetty (8)
17:35 Co ludzie powiedzą? 5: Rolls royce (9)
18:20 Allo, allo! 7: Linie komunikacyjne (5)
18:55 Allo, allo! 7: Duch Nouvion (6)
19:30 Tatuśkowie (2)
20:30 Świat według Kiepskich: Wysokie obcasy (3)
21:00 Świat według Kiepskich: Heca koło pieca (4)
21:30 Świat według Kiepskich: Lalka (5)
22:00 Po sąsiedzku 5: Nowa znajoma (19)
22:30 Po sąsiedzku 5: Sąsiedzki protest (20)
23:00 Comedy Club 8 (2)
23:30 Comedy Club 8 (3)
00:00 Pacześ Show: Piłka nożna (12)
01:25 Świat według Kiepskich: Wysokie obcasy (3)
01:55 Świat według Kiepskich: Heca koło pieca (4)
02:25 Świat według Kiepskich: Lalka (5)
02:55 Twarzą w twarz 3: Shan i Billy (4)
03:20 Comedy Club 7 (12)
03:45 Comedy Club 8 (1)
04:10 Pacześ Show: Piłka nożna (12)
Polsat Doku
2024-01-16
05:00 Ciemna strona miasta: Największa fabryka amfetaminy (12)
05:30 Ciemna strona miasta - extra: Sposób na wnuczka (13)
06:00 Emil, pogromca mandatów (6)
06:30 Emil, pogromca mandatów (7)
07:00 Emil, pogromca mandatów (8)
07:30 Emil, pogromca mandatów (9)
08:00 Hardkorowy lombard (111)
08:30 Hardkorowy lombard (112)
09:00 Gliniarze: Bank (102)
10:00 Gliniarze: Nic do stracenia (103)
11:00 Polacy za granicą: Hawaje (11)
12:00 Polacy za granicą: Bukareszt (12)
13:00 Poszukiwacze historii: Po nitce do kłębka (118)
13:30 Poszukiwacze historii: Grunwald (119)
14:00 Poza kontrolą: Huragan Irma
15:00 Poszukiwacze historii: Tropem legendy statku Moniuszko (36)
15:30 Poza kontrolą: Piekło kopalni Copiapo
16:40 Poza kontrolą. Zatonięcie tankowca»Erika»
17:50 Katastrofy morskie (1)
18:50 Katastrofy morskie (2)
19:50 Niezwykłe pociągi (5)
20:55 Niezwykłe pociągi (6)
22:00 Pociągi, które zmieniły świat (5)
23:00 Pociągi, które zmieniły świat (6)
00:00 Poszukiwacze historii: Pantera… w drodze (46)
00:30 Poszukiwacze historii: Nabrzeże twierdzy Modlin (47)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (75)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (76)
02:00 Taaaka ryba: Augustowski lin (121)
02:30 Taaaka ryba: Szwedzkie szkiery (122)
03:00 Tajna historia XX wieku: Prezentuj broń (20)
03:30 Tajna historia XX wieku: Zapomniani bohaterowie (21)
04:00 Łowca pedofilów (14)
04:30 Łowca pedofilów (15)
Polsat Film
2024-01-16
05:30 Na ratunek 112: Chłopiec zraniony szybą/Agata sama w domu (3)
06:00 Skazany za… (36)
06:30 Skazany za… (39)
07:00 Skazany za… (42)
07:30 Na ratunek 112: Bezdomna (656)
08:00 Na ratunek 112: Zła opiekunka (657)
08:30 Przyjaciółki (147)
09:30 Przyjaciółki (148)
10:30 Świat według Kiepskich: Biały miś (6)
11:00 Świat według Kiepskich: Bo dziś Andrzeja… (7)
11:30 Świat według Kiepskich: Gość w dom (98)
12:05 Świat według Kiepskich: Złote jajko (99)
12:35 Świat według Kiepskich: Zorro (233)
13:10 Świat według Kiepskich: Telejajka (234)
13:55 Świat według Kiepskich: Świat, który nie może zaginąć (214)
14:45 Mały
16:50 Noc w muzeum. Tajemnica grobowca
18:55 Dziś 13, jutro 30
21:00 Wesoły wtorek: Wkręceni
23:10 Chłopak z sąsiedztwa
01:10 Gliniarze: Prawo ojca (674)
02:10 Gliniarze: Żona (675)
03:10 Gliniarze: Snajper (528)
04:10 Gliniarze: Vabank (529)
Polsat Games
2024-01-16
06:00 Gliniarze: Panny do towarzystwa (17)
07:00 Gliniarze: Heavy metal (18)
08:00 Dragonball Z Kai (83)
08:30 Dragonball Z Kai (84)
09:00 Dragonball Z Kai (85)
09:30 Dragonball Z Kai (86)
10:00 Tajna historia XX wieku: Wizna (49)
10:30 Tajna historia XX wieku: Lekcja z historii (50)
11:00 Dragon Ball Super (35)
11:30 Dragon Ball Super (36)
12:00 Dragon Ball Super (37)
12:30 Dragonball Z Kai (79)
13:00 Dragonball Z Kai (80)
13:30 Dragonball Z Kai (81)
14:00 Dragon Ball Super (38)
14:30 Dragon Ball Super (39)
15:00 Nowa Gra+ Day: SpellForce (4)
15:30 Dragonball Z Kai (80)
16:00 Dragonball Z Kai (81)
16:30 Gliniarze: Pod wodą (95)
17:30 Level 7: 7 bardzo dziwnych symulatorów, o które nikt nie prosił (9)
17:45 E-sport: Samsung Galaxy Ultraliga - Wiosna 2024
22:00 ROJcast: Colony Ship (8)
23:00 Włatcy móch 9: Klócz Bocianuf (104)
23:30 Włatcy móch 9: Rzeński pierwiosnek (105)
00:00 Strach się bać! - Outlast (10)
01:00 E-sport: Samsung Galaxy Ultraliga - Wiosna 2024
Polsat Music HD
2024-01-16
05:00 Polska nocą. Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2024-01-16
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport dnia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Łowca pedofilów
03:40 Poszukiwacze historii
04:00 SuperLudzie
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2024-01-16
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość
16:15 Z klimatem i z pasją
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 Z klimatem i z pasją
18:45 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 Z klimatem i z pasją
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2024-01-16
05:00 Kama Sutra (39)
06:00 Wojny magazynowe (26)
06:30 Wojny magazynowe (27)
07:00 Wojny magazynowe (28)
07:30 Chłopaki do wzięcia (154)
08:00 Chłopaki do wzięcia (155)
08:30 Chłopaki do wzięcia (156)
09:00 Więzienie (104)
09:30 Więzienie (105)
10:00 Poszukiwacze historii: Obóz powstańców styczniowych w Kobylich Górach (182)
10:30 Poszukiwacze historii (164)
11:30 Skarby III Rzeszy: Skarb Himmlera (19)
12:00 Skarby III Rzeszy: W pogoni za skarbami (20)
12:30 Wojny magazynowe (29)
13:00 Wojny magazynowe (30)
13:30 Wojny magazynowe (31)
14:00 Hardkorowy lombard (106)
14:30 Hardkorowy lombard (107)
15:00 Hardkorowy lombard (108)
15:30 Gwiazdy lombardu (12)
16:00 Gwiazdy lombardu (13)
16:30 Gwiazdy lombardu (14)
17:00 Polacy za granicą: Belfast (31)
18:00 Polacy za granicą: Monachium (32)
19:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica Hammerstein (84)
19:35 Imperator Putin
21:00 Skarby III Rzeszy: Tajemniczy zamek (1)
21:30 Skarby III Rzeszy: Szlak szczurów (2)
22:00 Poszukiwacze historii: Bitwa, której nie było (183)
22:30 Pociągi (9)
23:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (82)
23:30 Więzienie (29)
00:00 Więzienie (30)
00:30 Łowca pedofilów (21)
01:00 Łowca pedofilów (22)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (59)
02:00 Kama Sutra (40)
03:00 Kama Sutra (41)
04:00 Kama Sutra (42)
Polsat Rodzina
2024-01-16
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (102)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (103)
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Jak podejmować w życiu dobre decyzje (68)
07:00 Bogaty dom - biedny dom (54)
08:00 Bogaty dom - biedny dom (55)
09:00 Mityczne potwory (1)
10:10 Mityczne potwory (2)
11:25 Pszczółka Maja: Trąba powietrzna (76)
11:55 Pszczółka Maja: Mrówkolew Emil (77)
12:30 Byli sobie wynalazcy: Ford i samochody (20)
13:00 Byli sobie wynalazcy: Lotnictwo (21)
13:35 Rodzina zastępcza: Zjazd (274)
14:40 David Attenborough i cuda natury 2 (1)
15:10 David Attenborough i cuda natury 2 (2)
15:50 Bajeczne żaby
17:00 Gwiazdy lombardu (6)
17:30 Gwiazdy lombardu (7)
18:00 Rolnicy. Podlasie (13)
19:00 Rodzina zastępcza: W spirali pozwów (269)
20:00 Rodzina zastępcza: To straszne dorastanie (270)
21:00 Rodzina zastępcza: Dobre intencje (271)
22:00 Nasz nowy dom (175)
23:00 Nasz nowy dom (176)
00:00 Największe wynalazki starożytności (4)
01:00 Największe wynalazki starożytności (3)
02:00 Ewa gotuje (427)
02:30 Ewa gotuje (428)
03:00 SuperLudzie (18)
03:30 SuperLudzie (19)
04:00 Kołowrotek: Jezioro Karsk (75)
04:30 Kołowrotek: Bolenie z jeziora (76)
Polsat Seriale
2024-01-16
05:00 Sekrety rodziny: Układ (297)
06:00 Gliniarze: Wściekłe psy (470)
07:00 Gliniarze: Dla dziecka (471)
08:00 Gliniarze: Jedyne rozwiązanie (472)
09:00 Pomóż mi (11)
10:00 Pomóż mi (12)
11:00 Pomóż mi (13)
12:00 Pomóż mi (14)
13:00 Pomóż mi (15)
14:00 Kowalscy kontra Kowalscy (1)
14:30 Kowalscy kontra Kowalscy (2)
15:00 Świat według Kiepskich: Hotel (546)
15:30 Świat według Kiepskich: Alternatywy 3/4 (547)
16:00 Świat według Kiepskich: Człowiek bez planu (548)
16:30 Świat według Kiepskich: Latarenka (549)
17:00 Świat według Kiepskich: Samouk (550)
17:30 Świat według Kiepskich: Kalibaba (551)
18:00 Malanowski i partnerzy: Fanatyk (748)
18:30 Malanowski i partnerzy: Cena kłamstwa (749)
19:00 Malanowski i partnerzy: Kochanka (750)
19:30 Malanowski i partnerzy: Skruszony gangster (751)
20:00 Fala zbrodni: Ćpun (38)
21:00 Fala zbrodni: Złoty Półksiężyc (39)
22:00 Fala zbrodni: Bankier (40)
23:00 Fala zbrodni: Chemik (41)
00:00 Ślad: Wszyscy nienawidzą Grześka (73)
01:00 Ślad: Sekretna dziewczyna (74)
02:00 Ślad: Obraz (75)
03:00 Na ratunek 112: Młoda gwiazda kulinarna dostaje zawału… / Wyciekły jej nagie zdjęcia i postanowiła się zabić (292)
03:30 Na ratunek 112: Dieta gorsetowa u młodej mamy / Ranił się w nogę na plaży (293)
04:00 Na ratunek 112: Szajka kradnie samochody, które najpierw sprzedaje przez internet / Dziecko połknęło baterię od zabawki (294)
04:30 Na ratunek 112: Zbrodnia z zazdrości - otrucie, bohaterowie w wieku licealnym / Zderzenie na ścieżce rowerowej (295)
Polsat Sport
2024-01-16
06:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Trefl Gdańsk - GKS Katowice
08:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 9 w Częstochowie - waga ciężka: Marcin Siwy - Kamil Sokołowski 02.09.2022
10:00 Ani słowa o futbolu: Tomasz Łapiński
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - PGE GiEK Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
13:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
14:45 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - Eczacibasi Dynavit Stambuł - Savino Del Bene Scandicci
17:45 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - Fenerbahce Opet Stambuł - Grot Budowlani Łódź
20:15 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - ŁKS Commercecon Łódź - Volero Le Cannet
23:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - A. Carraro Imoco Conegliano - PGE Rysice Rzeszów
01:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi - waga superśrednia: Osleys Iglesias - Ezequiel Maderna 24.09.2022
Polsat Sport Extra
2024-01-16
06:00 Piłka nożna: Liga holenderska - Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen
08:30 Short track: Mistrzostwa Europy - Gdańsk 2024
09:30 Tenis: United Cup - podsumowanie
11:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 11 (15.10.2022)
13:30 Piłka nożna: Liga holenderska - PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam
16:00 Tenis: United Cup - podsumowanie
17:45 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - Maritza Płowdiw - Vasas Obuda Budapeszt
20:15 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - A. Carraro Imoco Conegliano - PGE Rysice Rzeszów
23:00 Piłka nożna: Liga holenderska - PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam
01:00 Sporty walki: FEN 43 - Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022
Polsat Sport Fight
2024-01-16
05:10 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015
06:15 Boks: Walka o pas WBO w Londynie - waga ciężka: David Adeleye - Dmytro Bezus 17.02.2023
07:00 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska
09:05 Atleci
09:30 Boks: Rocky Boxing Night 15 w Stężycy - waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
11:15 Sporty walki: Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023
13:05 Z archiwum ESPN: Gala w Cleveland - waga ciężka: Pinklon Thomas - James Tillis 14.08.1982
13:40 Boks: Gala w Londynie - waga ciężka: Joe Joyce - Zhilei Zhang 15.04.2023 15.04.2023
15:35 Sztuki walki: Contender Fight Night 9 w Wałbrzychu - Dawid Romański - Sebastian Nowicki 08.12.2023
17:20 Z archiwum ESPN: Walka o pasy WBC i WBA w Lewiston - waga ciężka: Muhammad Ali - Sonny Liston 25.05.1965
17:45 Futbol amerykański: NFL - Road to Playoffs
18:50 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Challenge Cup - Projekt Warszawa - Steaua Bukareszt
21:30 Sporty walki: Cage Warriors 158 w Rzymie - Shajidul Haque - Michele Martignoni 29.07.2023
00:30 Atleci
00:55 Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Brodnicy - waga superśrednia: Maciej Sulęcki - Nicolas Dion 10.05.2014
02:30 Sporty walki: KSW 54 - Mateusz Gamrot - Marian Ziółkowski 29.08.2020
04:15 Boks: Gala Warsaw Boxing Night - waga junior ciężka: Andrzej Fonfara - Ismail Sillakh 16.06.2018
Polsat Sport News
2024-01-16
06:00 Short track: Mistrzostwa Europy - Gdańsk 2024 - 3. dzień
08:30 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Juventus FC - Frosinone Calcio
11:00 Piłka nożna: Liga holenderska - Go Ahead Eagles - AFC Ajax Amsterdam
13:00 Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - Dziki Warszawa - Legia Warszawa
15:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie - waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Caril Herrera 11.12.2021
16:00 Magazyn Pucharu Włoch
16:45 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - SC Prometey Dnipro - CS Volei Alba Blaj
19:55 LIVE! Koszykówka mężczyzn: EuroCup - Dolomiti Energa Trento - Śląsk Wrocław
23:00 Magazyn koszykarski
23:30 Tenis: United Cup - podsumowanie
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023
Polsat Sport Premium 1
2024-01-16
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Galatasaray SK - Manchester United FC
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - 1. FC Union Berlin
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Szachtar Donieck
11:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2003 - AC Milan - FC Porto
12:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: FC Liverpool - Borussia Moenchengladbach (1977)
12:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Arsenal FC - Sevilla FC
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - FC Barcelona
15:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - AC Milan
17:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Bayern Monachium FC - FC Porto (1997)
17:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Manchester United FC - FC Kopenhaga
18:50 LIVE! Hokej: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Skelleftea Aik - Vitkovice Ridera
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Porto - FC Barcelona
23:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2000 - Galatasaray Stambuł - Real Madryt CF
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - AC Milan
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - FC Barcelona
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Arsenal FC - Sevilla FC
Polsat Sport Premium 2
2024-01-16
05:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: FC Kopenhaga - Raków Częstochowa
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Royal Antwerp FC
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Bayern Monachium - Manchester United FC
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - Real Madryt CF
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Royal Antwerp FC
13:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - Bayern Monachium - Chelsea FC
13:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Sampdoria Genua - FC Barcelona (1992)
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - AC Milan - Newcastle United FC
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Real Madryt CF - 1. FC Union Berlin
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - RB Salzburg - Real Sociedad
17:30 Piłka nożna z archiwum: Atletico Madryt - FC Liverpool, FC Liverpool - Atletico Madryt - sezon 2008/2009. Faza grupowa & sezon 2009/2010 - 1/2 finału LE
18:00 Piłka nożna z archiwum: Manchester United FC - ŁKS Łódź - 3. runda kwalifikacyjna LM 1998/1999 - dwumecz
18:45 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - S.C. Potsdam - Calcit Kamnik
21:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Feyenoord Rotterdam
22:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2008 - Zenit Sankt Petersburg - Manchester United FC
23:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: FC Kopenhaga - Raków Częstochowa
00:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
01:00 Piłka nożna z archiwum: Panathinaikos Ateny - Wisła Kraków - 3. runda kwalifikacyjna LM 2005/2006
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Galatasaray SK - FC Bayern Monachium
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - AC Milan - Newcastle United FC
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Real Madryt CF - 1. FC Union Berlin
Polsat Sport Premium 3
2024-01-16
17:20 LIVE! Hokej: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Lukko Rauma - Geneve-Servette
Polsat Sport Premium 4
2024-01-16
19:45 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - Allianz Vero Volley Milano - Vakifbank Stambuł
Polsat Sport Premium 5
2024-01-16
18:45 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - Volley Mulhouse Alsace - Jedinstvo Stara Pazova
Polsat Viasat Explore
2024-01-16
05:10 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej: Dookoła (6)
06:15 Nefrytowa gorączka 6: Duża sprawa (1)
06:35 Rzeczne potwory 9: Potwór z malezyjskiego jeziora (3)
07:40 Australijscy poszukiwacze złota 2 (6)
08:35 Australijscy poszukiwacze złota 2 (7)
09:35 Rzeczne potwory: Pirania (1)
10:35 Rzeczne potwory: Niszczuka krokodyla (2)
11:35 Rzeczne potwory: Europejski ludojad (3)
12:45 Rzeczne potwory: Zabójcy z Amazonii (4)
13:50 Rzeczne potwory: Pożeracze z Amazonii (5)
14:50 Rzeczne potwory: Słodkowodne rekiny (6)
15:55 Złoto z mroźnej krainy: Trudne początki (2)
16:50 Poszukiwacze klejnotów: Australia: Rodzina i przyjaciele (2)
18:00 Rzeczne potwory 9: Potwór z malezyjskiego jeziora (3)
19:00 Australijscy poszukiwacze złota 2 (7)
20:00 Australijscy poszukiwacze złota 2 (8)
21:00 Bohaterowie z St. John's: Sztorm na Atlantyku (1)
21:55 Lodowate łowiska: Inicjacja (1)
22:50 Rzeczne potwory 9: Potwór z malezyjskiego jeziora (3)
23:55 Australijscy poszukiwacze złota 2 (5)
00:55 Australijscy poszukiwacze złota 2 (6)
01:45 Gruchoty - reaktywacja: Triumph Spitfire (7)
02:35 Bohaterowie z St. John's: Sztorm na Atlantyku (1)
03:20 Lodowate łowiska: Inicjacja (1)
04:10 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej: Może tak, może nie (7)
Polsat Viasat History
2024-01-16
06:30 Rody przeklęte: Klątwa szalonego mnicha (3)
06:50 Sekrety dawnych budowniczych 2: Jak złoto zmieniło świat (2)
07:55 Wojna światowa: 1914-1945: Zwyciężymy: 1929-1935 (4)
09:00 Punkty zwrotne II wojny światowej: Do zwycięstwa (6)
10:05 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Market Garden (4)
11:15 Sekrety Watykanu: papież i diabeł: Tajny plan (cicha wojna) (2)
12:20 Największe oszustwa II wojny światowej: Wojenne mgły (3)
13:20 Największe oszustwa II wojny światowej: Ostatnie dni wojny (4)
14:30 Tajemnice dawnych cywilizacji: Katastrofa w epoce brązu (1)
15:35 Najdziwniejsze przedmioty 2: Czaszka, która zmieniła naukę, nietoperze na wojnie i dziwne narzędzie z epoki kamiennej (2)
16:35 Sekrety dawnych budowniczych 2: Jak złoto zmieniło świat (2)
17:40 Wojna światowa: 1914-1945: Zwyciężymy: 1929-1935 (4)
18:45 Punkty zwrotne II wojny światowej: Do zwycięstwa (6)
19:50 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Market Garden (4)
21:00 Królowe, które zmieniły świat: Królowa-wojowniczka: Boudika (6)
22:15 Starożytne superbudowle: Luwr (1)
23:30 Starożytne superbudowle: Angkor Wat (2)
00:40 Zapomniane fronty II wojny światowej: Nazistowski Titanic (6)
01:35 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Market Garden (4)
02:30 Punkty zwrotne II wojny światowej: Do zwycięstwa (6)
03:25 Królowe, które zmieniły świat: Królowa-wojowniczka: Boudika (6)
04:25 Starożytne superbudowle: Luwr (1)
Polsat Viasat Nature
2024-01-16
05:05 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Chińskie pandy (3)
06:10 Likaony: życie w stadzie: Trudni sąsiedzi (3)
06:35 Likaony: życie w stadzie: Wielkie koty, wielkie kłopoty (4)
07:00 Likaony: życie w stadzie: Zaginiony (5)
07:35 Likaony: życie w stadzie: Nadchodzi deszcz (6)
08:05 Królowie pustyni: lwy z Namibii
09:10 W poszukiwaniu deszczu (3)
10:20 Afryka: życie na gorąco: Gepardy na rozpalonej równinie (3)
11:30 Malawi: na pomoc zwierzętom 2: Pożegnanie z krokodylem (6)
12:30 Zwierzęta z Taronga Zoo 2: Z dwojga złego… (12)
13:30 Zwierzęta: mistrzowie survivalu: Najszybsze (1)
14:35 Ziemia: cztery pory roku: Lato (2)
15:40 Alaska: cztery pory roku: Lato (3)
16:40 Wielkie Jeziora: Cuda i tajemnice (3)
17:45 Rzeczne potwory: Zabójcy z Doliny Ryftowej (6)
18:50 Wielkie rzeki: Amazonka (6)
19:55 Zwierzęta: mistrzowie survivalu: Budowniczowie (2)
21:00 Ziemia widziana z kosmosu: Wzory i desenie (2)
22:15 Patagonia: ukryty raj: Upał i kurz (2)
23:35 Najpiękniejsze krajobrazy: Szkockie wyżyny (3)
00:35 Nasza tajemnicza planeta: Kraina ognia i lodu (3)
01:30 Szpital dla słoni 2 (2)
02:20 Dzikie ścieżki przetrwania 2: Wyzwania codzienności (6)
03:10 Zwierzęta z Taronga Zoo 2: Tygrysica Kartika (6)
03:55 Weterynarz z Yorkshire 7 (4)
04:40 Weterynarz z Yorkshire 7 (5)
SportKlub
2024-01-16
06:00 Piłka nożna: Liga grecka: PAOK FC - Pas Janina
07:50 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: UCAM Murcia - Real Madryt
10:10 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Casademont Zaragoza - MoraBanc Andorra
11:55 Żeglarstwo: SailGP Abu Zabi - 2. dzień
14:05 Piłka nożna: Liga słoweńska: Koper FC - NK Maribor
15:55 Piłka nożna: Liga grecka: Atromitos Halkidonia - OFI Kreta
17:55 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: UCAM Murcia - Real Madryt
20:10 Pool bilard: Mistrzostwa Polski - ćwierćfinały - 9-ball mężczyzn
21:20 Piąta kwarta | E17
21:40 Piłka nożna: Liga grecka: Asteras Tripolis - Volos FC
23:40 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: UCAM Murcia - Real Madryt
02:10 Piłka nożna: Liga grecka: Panserraikos FC - Kifisia FC
04:10 Mobil 1 The Grid | E10
04:55 Pool bilard: Mistrzostwa Polski - ćwierćfinały - 9-ball mężczyzn
Stars.TV
2024-01-16
07:00 Best 00's
08:00 Best Hits
09:00 Best 80's
11:00 Best 90's
12:00 Best Ballads
13:00 Best 80's
14:00 Best 90's
15:00 Best Hits
16:00 Best 70's
17:00 Best 80's
19:00 Top 50 Hity Roku 1984 według widzów STARS.TV
23:30 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2024-01-16
06:00 Zabójczynie
07:50 Olbrzym samolub
09:25 Wujek Howard
11:05 Za tych, co na morzu
12:40 Foreigner: Live At The Rainbow
14:00 Zabójczynie
15:50 Olbrzym samolub
17:25 Wujek Howard
19:05 Za tych, co na morzu
20:40 Foreigner: Live At The Rainbow
22:00 Dzieciątko z Mâcon
00:05 Walking and Talking
01:35 Stevie Nicks: Live at Red Rocks
02:40 Martha, Meet Frank, Daniel and Laurence
04:10 Księgarnie Nowego Jorku
Super Polsat
2024-01-16
05:00 Na ratunek 112: Zespół Roszpunki (823)
05:30 Na ratunek 112: Gangrena (824)
06:00 SuperLudzie (7)
06:30 Na ratunek 112: Bramka, czyli przygniecione dziecko / Mężczyzna zatruty oparami farby, którą malował pokój (44)
07:00 Na ratunek 112: Zazdrość mogła być przyczyną tragedii/6-letni chłopiec zjada trujące wilcze jagody (45)
07:30 Na ratunek 112: Zniknięcie dzieci/Uzależniony od gier Łukasz traci przytomność w trakcie maratonu przy komputerze (46)
08:00 Na ratunek 112: Lekkoatletka zostaje odurzona chloroformem podczas napadu rabunkowego ma silną reakcję alergiczną / Chłopak ulega wypadkowi, robiąc selfie (47)
08:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (5)
10:00 Wydarzenia
10:30 Nasz nowy dom (47)
11:30 Sołtysi (6)
12:30 Świat według Kiepskich: Fikcyjne pulpety (434)
13:00 Świat według Kiepskich: Zagraniczniak (435)
13:30 Świat według Kiepskich: Przyspieszenie (230)
14:15 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (6)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:50 Nasz nowy dom (232)
17:50 Świat według Kiepskich: Nie bój żaby (206)
18:30 Świat według Kiepskich: Interes (25)
19:00 Świat według Kiepskich: Dzień Wszystkich Kiepskich (588)
19:30 Świat według Kiepskich: Złoty pociąg (505)
20:05 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (25)
20:35 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (26)
21:00 Sołtysi (3)
22:05 21
00:40 Snajper 3
02:30 Świat według Kiepskich: Korzenie (35)
03:00 Świat według Kiepskich: Wszystko na sprzedaż (347)
03:30 Świat według Kiepskich: Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym (348)
04:00 Nasz nowy dom (180)
TeleToon+ HD
2024-01-16
05:00 Polska z góry - Warmia | S01E05
05:25 Polska z góry - Przemkowski Park Krajobrazowy | S01E06
05:50 Deserownia 3 - Purée z ziemniaków, czyli jaki jest plan | S03E05
06:00 Deserownia 3 - Kisiel ze świeżych owoców | S03E06
06:10 Turbokozak Junior | S01E25
06:25 Detektyw Łodyga 4 | S04E01
06:35 Detektyw Łodyga 4 - Ucieczka litery A | S04E02
06:50 Siostry 2 | S02E43
07:00 Siostry 2 | S02E44
07:15 Dodo | E13
07:25 Dodo | E14
07:40 Barbie: Dreamhouse Adventures | E17
08:00 Barbie: Dreamhouse Adventures | E18
08:30 Rainbow High 2 | S02E13
08:45 Dzielne króliczki | S01E13
09:05 Sunny Bunnies | S01E05
09:10 Sunny Bunnies | S01E06
09:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście | S01E16
09:25 Odlotowe opowieści | E05
09:35 Odlotowe opowieści | E06
09:50 Polly Pocket 3 | S03E02
10:10 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E23
10:20 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E24
10:40 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E05
10:50 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E06
11:05 Piratka i Kapitano 2 | S02E39
11:15 Piratka i Kapitano 2 | S02E40
11:35 Ronja, córka zbójnika | E20
12:00 Monk | E44
12:05 Monk | E45
12:07 Monk | E46
12:15 Świat Alvy | E11
12:25 Świat Alvy | E12
12:45 Molang 4 | S04E23
12:50 Molang 4 | S04E24
13:00 Polly Pocket 2 | S02E21
13:15 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E11
13:35 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E12
14:00 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E01
14:10 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E02
14:20 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E03
14:30 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E04
14:45 Dzielne króliczki | S01E38
14:50 Dzielne króliczki | S01E39
15:10 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E16
15:20 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E17
15:25 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E18
15:45 Siostry 2 | S02E40
15:55 Siostry 2 | S02E41
16:10 Kumple z dżungli - na ratunek! | S02E27
16:20 Kumple z dżungli - na ratunek! | S02E28
16:35 Barbie: Skipper - przygody opiekunek | E01
17:35 Barbie: Dreamhouse Adventures | E01
18:00 Dodo | E07
18:10 Dodo | E08
18:35 Świat Alvy | E07
18:45 Świat Alvy | E08
19:00 Dzielne króliczki | S01E10
19:05 Dzielne króliczki | S01E11
19:15 Monk | E34
19:20 Monk | E35
19:30 Odlotowe opowieści | E05
19:40 Odlotowe opowieści | E06
20:00 Polly Pocket 5 | S05E20
20:10 Polly Pocket 5 | S05E21
20:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E17
20:50 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E18
21:15 Turbokozak Junior | S01E29
21:30 Turbokozak Junior | S01E30
21:45 Detektyw Łodyga 5 - Morskie głębiny | S05E03
21:55 Detektyw Łodyga 5 - Eliksir niewidzialności | S05E04
22:05 Detektyw Łodyga 5 - Awaria magicznej różdżki | S05E05
22:20 Radiowęzeł 13 i pół - Prawdziwa przyjaźń | S01E04
22:30 Radiowęzeł 13 i pół - Przytłaczająca popularność | S01E05
22:35 Radiowęzeł 13 i pół - Uwierzyć w siebie | S01E06
22:55 Deserownia - Koktajl bananowy | S01E06
23:15 Radiowęzeł 13 i pół - Szczera prawda | S01E07
23:25 Radiowęzeł 13 i pół - Sztuka odmawiania | S01E08
23:30 Radiowęzeł 13 i pół - Budowanie zaufania | S01E09
23:45 Deserownia - Kanapkowy drapacz chmur | S01E07
00:00 Polska z góry 3 - Pobrzeże Koszalińskie | S03E05
00:30 Polska z góry 3 - Podlasie Wschodnie | S03E06
01:05 Radiowęzeł 13 i pół - Otwartość na innych | S01E10
01:10 Radiowęzeł 13 i pół - Pokonywanie trudności | S01E11
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Wyręczanie innych | S01E12
01:40 Deserownia - Deser z bakaliami, czyli kosmiczna siła wyobraźni | S01E08
01:50 Deserownia - Ostry sos do wszystkiego albo niesprawiedliwość dziejowa | S01E09
02:00 Deserownia - Deser gruszkowo-jagodowy, czyli jak zostać gwiazdą | S01E10
02:10 Deserownia - Ogórkowa przekąska, czyli piłkarskie potyczki | S01E11
02:20 Zakończenie programu
TLC PL
2024-01-16
05:00 Wiza na miłość: na odwrót - Kochanie, wracaj! | S01E12
06:00 Salon sukien ślubnych - Suknia z bajki | S03
06:30 Salon sukien ślubnych - Sezonowa wyprzedaż | S03
07:00 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Jednak księżniczka | S03
07:30 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Szczerość wobec siebie | S03
08:00 Zarobić na remoncie z Tarekiem i Heather - Nowa twarz na rynku | S01E04
09:00 Sześć razy córka 5 - A miało być bezpiecznie! | S05
10:00 Salon sukien ślubnych Goka | S01E05
11:00 Kolekcjomania 2 - Bezdomny mężczyzna i jego dom | S02
12:00 Wiza na miłość: na odwrót 5 - Dalekie podróże, następne pokolenie | S05
14:00 Wiza na miłość: Romans na Karaibach - Seks na plaży
15:00 Wiza na miłość: Darcey i Stacey 2 - Konkurs piękności | S02
16:00 Historie wielkiej wagi - dalsze losy - Lacey i Mercedes | S06
18:00 Dr Pryszczylla 5 - Krokodyla skóra | S05
19:00 Megasknery 2 - Rodzina O'Brienów | S02E06
19:30 Megasknery 2 - Stephanie i Larry | S02E08
20:00 Wiza na miłość: na odwrót 5 | S05E22
21:00 Rodzina Chantel 5 - Klątwa na oba wasze domy | S05
22:00 Cztery żony i mąż | S11E01
23:00 Dr Pryszczylla - kulisy - Narośl gigant | S04
00:00 Nie do uwierzenia! 4 - Najdziwniejszy człowiek w Ugandzie | S04
01:00 Wiza na miłość 10 | S10E11
03:00 Salon sukien ślubnych - Suknia z bajki | S03
03:30 Salon sukien ślubnych - Sezonowa wyprzedaż | S03
04:00 Wiza na miłość: na odwrót - Ciężka próba | S01E13
Travel Channel PL
2024-01-16
06:00 Smakuj świat z Pascalem | S03E5/8
06:35 Niezwykłe Stany Prokopa | S03E07
07:10 Niezwykłe Stany Prokopa | S03E08
07:45 Cudowny smak Indonezji | S02E3/5
08:15 Zagadki świata zwierząt | E9/26
08:45 Zagadki świata zwierząt | E10/26
09:20 WKW - wakacyjna kronika wypadków | S01E20/24
10:20 Najlepsze sekretne miejsca do pływania | S02E6/12
11:20 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta | S04E14/26
11:50 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta | S04E15/26
12:20 Poszukiwacze domów w Azji | S03E10/16
12:50 Poszukiwacze domów w Azji | S03E11/16
13:20 Ekskluzywne kampery | S03E8/13
13:50 Ekskluzywne kampery | S03E9/13
14:20 Ekstremalne parki wodne | S07E13/18
14:50 Ekstremalne parki wodne | S07E14/18
15:20 Zagraniczne życie | S01E8/13
15:50 Zagraniczne życie | S01E9/13
16:20 Hotelowe rewolucje | S06E10/13
17:20 Cudowny smak Indonezji | S02E4/5
17:50 Ameryka na talerzu | S02E6/16
18:20 Pasja - sposób na życie | E7/12
19:20 Tropicielki rodzinnych historii | E2/8
20:25 Życie to plaża | E3/17
20:55 Życie to plaża | E4/17
21:25 Przetrwać w ciemności | E3/6
22:30 Przetrwać w ciemności | E5/6
23:30 Mieszkając z duchem 2 | S02E6/10
00:30 Dziki Frank w Australii | E1/6
01:30 Dziki Frank w Australii | E2/6
02:30 Najlepsze sekretne miejsca do pływania | S02E7/12
03:20 Podróżnik na gazie | S03E1/16
04:05 Dom w Górach Skalistych | S01E3/10
04:30 Kossakowski. Inicjacja 2 | S02E6/12
04:55 Kossakowski. Inicjacja 2 | S02E7/12
TTV PL
2024-01-16
05:10 Dobra robota 2 | S02E11/12
06:05 Express
06:20 Fachowcy | S01E10/20
07:00 Ukryta prawda | S15E1001
08:00 Szpital | S10E716
09:00 Szpital | S10E717
10:00 SOS Ekipy w akcji | E11/60
11:05 Damy i wieśniaczki. Ukraina 3 | S03E4/20
12:10 Królowe życia 10 | S10E51/54
12:40 Królowe życia 10 | S10E52/54
13:05 Królowe życia 11 | S11E1/52
13:35 Sekrety życia | E19/41
14:35 Za głosem serca | E63/90
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Raport smogowy | E33/44
16:06 Zakup w ciemno 2 | S02E35/41
17:15 DeFacto 13 | S13E7/24
17:45 Express
17:58 Pogoda
18:00 Sport | E120/330
18:05 Usterka 10 | S10E2/8
18:40 Złomowisko PL 7 | S07E3/18
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Zakup w ciemno 2 | S02E36/41
21:05 Usterka 14 | S14E18/40
21:45 Express
21:58 Pogoda
22:00 Nic do zgłoszenia | S01E08
23:00 99 - Gra o wszystko. VIP 3 | S03E5/6
00:00 Zakup w ciemno | S01E18/20
01:00 Orzeł czy Reszka 2 | S02E3/8
02:00 Usterka 14 | S14E17/40
02:35 Usterka 14 | S14E18/40
03:00 Usterka 14 | S14E19/40
03:25 Usterka 13 | S13E12/13
03:50 Usterka 9 | S09E11/12
04:15 Testerzy 3 | S03E09
04:40 Testerzy 3 | S03E1/9
TV Puls
2024-01-16
05:00 Dzielnica strachu 5 - Dzień Matki | S05E179
06:00 Nash Bridges - Wspólnik | S06E116
07:00 Nash Bridges - Zabójczy robot | S06E117
08:00 Kobra - oddział specjalny - Stracone życie | E01
09:00 Kobra - oddział specjalny - Zawodniczka | E02
10:00 Zbuntowany anioł | E122
11:00 Zbuntowany anioł | E123
12:00 Kurierzy 2 | S02E46
13:00 Kurierzy 2 | S02E47
14:00 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E321
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E322
16:00 Kobra - oddział specjalny - Kobra, przejmujesz! - część 1 | E03
17:00 Kobra - oddział specjalny - Kobra, przejmujesz! - część 2 | E04
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E685
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E686
20:00 Prowokacja
21:50 Skazany na piekło
23:50 Mroki lasu
01:30 Dzielnica strachu 5 - Diabelskie priony | S05E183
02:30 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E319
03:30 Menu na miarę | E01
04:20 Menu na miarę | E02
TV Puls 2
2024-01-16
05:00 Dyżur 3 | S03E35
05:30 Dyżur 3 | S03E36
05:55 Ale numer! | S01E02
06:30 Ale numer! | S01E03
07:00 Strażak Sam 13 - Za dużo groszku, zbyt wiele wtyczek | S13E07
07:10 Strażak Sam 13 - Harcerskie przyjęcie | S13E08
07:35 Dinopociąg 3 - Obóz przygody: Tyrolka/Obóz przygody: Wędrówka w kanionie | S03E06
08:00 Blue - Plecakowe wędrówki | S01E36
08:10 Blue - Przygoda | S01E37
08:15 Milo - Tenisista Milo | S01E24
08:25 Milo - Kierowca wyścigowy Milo | S01E25
08:50 Wielkie przygody małego rekina - Algowy beat/Płynąć z prądem | E19
09:15 Bing 4 - Skakanka | S04E23
09:20 Bing 4 - Amonit | S04E24
09:45 Milo - Strażak Milo | S01E26
09:55 Milo - Odkrywca Milo | S01E01
10:10 Wielkie przygody małego rekina - Koncert dla przyjaciela/Twardy Hank | E20
10:50 Blue - Papugowanie | S01E38
10:55 Blue - Nocowanko | S01E39
11:00 Blue - Wcześniaczek | S01E40
11:10 Blue - Mamusie i tatusiowie | S01E41
11:35 Bing 4 - Nicky | S04E01
11:40 Bing 4 - Halloween | S04E02
11:50 Bing 4 - Malowanie buzi | S04E03
12:00 Dinopociąg 3 - Wielka żaba/Z Vladem w grocie | S03E07
12:35 Blaze i megamaszyny 2 - Darington leci na Księżyc | S02E09
13:00 Monchhichi 2 - Noc złych snów | S02E47
13:10 Monchhichi 2 - Bess i złodzieje gwiazd | S02E48
13:35 Grizzy i Lemingi 2 - Rockandrollowe Lemingi | S02E75
13:45 Grizzy i Lemingi 2 - Zapaśnicy na start! | S02E76
14:00 Mustang: Duch wolności | S01E20
14:35 Mustang: Duch wolności | S01E21
15:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Desperata | S03E11
15:35 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Król zabawek | S03E12
16:00 Blue - Zabawa w chowanego | S01E42
16:05 Blue - Kemping | S01E43
16:10 Blue - Góra Mamatata | S01E44
16:35 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Rycerz z ogonem | S05E43
16:45 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Niszczyciel snów | S05E44
17:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Bananowa Afryka/ Test na szefa | S03E11
17:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Operacja | S03E12
18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Tunel miłości/ Idealny dzień | S03E13
18:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Pingwin, który mnie kochał | S03E14
19:05 Psi Patrol 2 - Pieski ratują nurków/Pieski ratują bobry | S02E04
19:35 Psi Patrol 2 - Pieski ratują ducha/Pieski ratują przedstawienie | S02E05
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E676
21:00 Dzielnica strachu 5 - Ty nie istniejesz | S05E185
22:00 Dzielnica strachu 5 - Poradnik działkowca | S05E186
23:00 Wszystko zostanie w rodzinie
00:55 Dzielnica strachu 5 - Diabelskie priony | S05E183
01:55 Lombard. Życie pod zastaw | S01E38
03:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 | S02E88
04:00 Lombard. Życie pod zastaw | S01E39
TV4 PL
2024-01-16
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Pierwsza miłość (3732)
06:50 Dlaczego ja?
07:50 Nasz nowy dom (97)
08:50 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (226)
09:50 Trudne sprawy
10:50 Trudne sprawy
11:50 Policjantki i Policjanci (243)
12:55 Gliniarze: Hakoręki (428)
13:55 Na ratunek 112: Kobieta nawiązuje romans z byłym gangsterem (329)
14:25 Malanowski i partnerzy: Śmierć wymarzonego dziecka (310)
14:55 Malanowski i partnerzy: Cena piękna (311)
15:25 Uroczysko (23)
16:00 Policjantki i Policjanci (1033)
17:00 Sekrety rodziny (54)
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (236)
19:00 Policjantki i Policjanci (1077)
20:00 Uroczysko (24)
20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (727)
21:40 W imię zasad
23:50 Kamerdyner
02:30 Interwencja
02:55 SuperLudzie (29)
03:25 SuperLudzie (30)
03:55 SuperLudzie (31)
04:25 SuperLudzie (32)
04:55 SuperLudzie (33)
TV6 PL
2024-01-16
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Strażnik Teksasu (15)
07:00 Strażnik Teksasu (16)
08:00 Policjantki i Policjanci (1076)
09:00 Medicopter 117 (82)
10:00 Kobra - oddział specjalny (7)
11:05 Więzienie (112)
11:35 Więzienie (113)
12:05 Więzienie (114)
12:35 Więzienie (115)
13:00 Policjantki i Policjanci (401)
14:00 Policjantki i Policjanci (402)
15:00 Kobra - oddział specjalny (8)
16:00 Kobra - oddział specjalny (9)
17:00 Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (6)
18:00 Strażnik Teksasu (12)
19:00 Strażnik Teksasu (13)
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles 6 (11)
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles 6 (12)
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (585)
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (586)
00:05 Więzienie (84)
00:35 Więzienie (85)
01:00 Święty (19)
01:30 Święty (20)
02:00 STOP Drogówka
03:00 Benny Hill (55)
03:40 Instrukcja kochania: Cena sławy (16)
04:40 Kochane pieniądze: Testament (16)
TVN 24 BiS HD
2024-01-16
05:15 Tak jest
06:00 Makłowicz w drodze | S04
06:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
07:00 Podziemne sekrety - Szczątki w Górach Skalistych | S01E05
07:55 Szkło kontaktowe
09:00 Rozmowy dnia
09:45 Fakty o świecie
10:10 Kropka nad i
10:45 Tak jest
11:45 Byk i Niedźwiedź
12:15 Alarm dla Ziemi
12:50 Fakty po Faktach
13:15 Kropka nad i
13:45 Tak jest
14:45 Fakty o świecie
15:20 Kijek w kosmosie
15:50 Biała Jazda
16:00 Dzień na świecie
16:50 Biała Jazda
17:00 Dzień na świecie
17:20 Raport smogowy
17:30 Dzień na świecie
17:50 Biała Jazda
18:00 Dzień na świecie
18:15 Biała Jazda
18:20 Raport smogowy
18:30 Fakty o świecie
19:00 Fakty
19:30 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:20 Fakty o świecie
21:00 Rozmowy dnia
21:50 24 godziny
23:00 Czarno na białym
23:40 Polska i świat
00:35 Fakty po Faktach
01:00 Kropka nad i
01:30 Tak jest
02:20 Nowa Maja w ogrodzie | S06
02:45 Szkło kontaktowe
03:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:55 Fakty po Faktach
04:20 Kropka nad i
04:40 Kijek w kosmosie
TVN 24 HD
2024-01-16
05:25 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Rozmowa Piaseckiego
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:05 Raport smogowy
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:35 Strefa kibica - zima
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:05 Biała Jazda
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:55 Biznes
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:20 Raport smogowy
10:25 Biała Jazda
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:55 Biznes
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:25 Biała Jazda
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:55 Biznes
12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
12:20 Raport smogowy
12:25 Biała Jazda
12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:25 Biała Jazda
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:55 Biznes
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:55 Biznes
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
18:00 Tak jest
19:15 Serwis informacyjny
19:35 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:30 Czarno na białym
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:40 Biznes
23:42 Strefa kibica - zima kroniki
00:00 Fakty po Faktach
00:35 Kropka nad i
00:55 Tak jest
01:50 Polska i świat
02:45 Nowa Maja w ogrodzie | S05
03:05 Akademia ogrodnika
03:10 Szkło kontaktowe
03:55 Kropka nad i
04:15 Nowa Maja w ogrodzie | S05
04:35 Akademia ogrodnika
04:40 Tak jest
TVN 7 HD
2024-01-16
05:00 Szkoła | S08E614
06:00 Szkoła | S05E367
06:55 Szpital | S13E939
07:50 Ukryta prawda | S15E1037
08:50 Ukryta prawda | S20E1339
09:45 Ukryta prawda | S20E1340
10:45 Ewa Sama piecze | E6/25
10:50 Tajemnice miłości | E28/68
11:50 Opowieści małżeńskie 2 | S02E2/24
12:50 Szpital | S13E940
13:50 Sąd rodzinny | E203
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 | E10/30
15:50 Paloma | S01E2/120
16:55 Szpital | S14E1012
17:55 Szpital | S09E634
18:55 Ukryta prawda | S17E1126
19:55 Ewa Sama piecze | E7/25
20:00 Romeo musi umrzeć
22:35 Jupiter: Intronizacja
01:00 Zaginieni 8 | S08E2/13
02:00 Medium z Long Island 7 | S07
03:00 Trzy noce z duchami 2 | S02E12/13
03:50 Druga strona medalu 2 - Jan Mela | S02E4/7
04:20 Druga strona medalu 2 - Sarah Ferguson | S02E5/7
TVN Fabuła HD
2024-01-16
05:30 Szkoła | S08E615
06:25 Seriaale | S01E1/8
06:55 Zakochani po uszy | S01E138/140
07:25 39 i pół | S01E8/13
08:25 39 i pół | S01E9/13
09:25 Alfabet filmowy | E12/45
09:35 Brzydula 2 | S02E118/166
10:05 Brzydula 2 | S02E119/166
10:35 Brzydula 2 | S02E120/166
11:05 Brzydula 2 | S02E121/166
11:40 Seriaale kultowe | E8/26
11:55 Sama słodycz | S01E10/13
12:55 Druga szansa | S04E5/13
13:55 Druga szansa | S04E6/13
14:55 Dziewczyny z Hollywood - Elizabeth Taylor | S01E1/17
15:10 Kryminalni | S01E7/14
16:15 Kryminalni | S01E8/14
17:25 Pokolenie mistrzów - Maciej Stuhr | E9/12
17:55 Jak wytresować smoka
20:00 Godziny szczytu 2
22:10 Mortal Kombat
00:20 Jak to robią single
02:30 Ukryta prawda | S15E1029
03:15 Ukryta prawda | S15E1030
04:00 Ukryta prawda | S15E1031
04:45 Ukryta prawda | S15E1032
TVN HD
2024-01-16
05:00 Kto was tak urządził?
05:35 Uwaga! | E7350
05:50 Ukryta prawda | S13E853
06:50 Kuchenne rewolucje - Kraków - Voila | S26E1/13
07:45 Dzień Dobry TVN | E4980
11:30 Ukryta prawda | S19E1279
12:35 Ukryta prawda | S21E1424
13:35 Ukryta prawda | S13E878
14:35 Szpital | S12E855
15:40 Doradca smaku | S19E26/40
15:45 Kuchenne rewolucje - Biedrusko - Czterej Pancerni | S26E2/13
16:50 Ukryta prawda | S19E1280
17:55 Detektywi | E11/56
19:00 Fakty
19:40 Sport
19:45 Pogoda
19:55 Uwaga! | E7351
20:10 Doradca smaku | S19E25/40
20:15 Paszporty
22:10 Tarzan: Legenda
00:30 Kuba Wojewódzki - Monika Olejnik, Kwiat Jabłoni | S35E6/12
01:35 Dowody zbrodni | S05E16/18
02:35 Szpital | S03E237
03:25 Uwaga! | E7351
03:40 Nauka jazdy 3 | S03E1/13
04:05 Recepta na stary dom 2 | S02E6/14
04:30 Okazja na dom | E8/10
04:55 Kto was tak urządził?
TVN Style HD
2024-01-16
05:25 SOS - Sablewska od stylu | S02E5/12
06:15 Zrób coś z tym dzieckiem | S02E5/12
06:45 I nie opuszczę Cię aż do ślubu | S03E1/12
07:30 Ach, ten ślub! | S03E9/10
08:25 Apetyt na miłość | S01E6/8
09:25 Ugotowani | S02E10/15
10:25 Ugotowani | S02E6/15
11:25 Kuchenne rewolucje | S18E2/14
12:30 Jestem z Polski | S10E9/15
13:30 Razem odNowa | S01E2/8
14:35 Ślub last minute | S01E7/8
15:35 Totalne remonty Szelągowskiej | S01E7/9
16:35 Jestem z Polski | S07E9/15
17:35 Kuchenne rewolucje | S18E8/14
18:40 Co słychać? | E198
19:00 Ugotowani | S02E11/15
20:00 Pojedynek na podróże | S01E4/8
21:00 Jestem z Polski | S11E1/12
22:00 Totalne remonty Szelągowskiej 6 | S06E6/13
23:00 Ślub last minute | S01E7/8
00:00 Co słychać? | E198
00:20 10/10 | S01E1/10
00:50 Wiza na miłość 8 | S08E37
01:50 Sablewskiej sposób na modę | S07E11/12
02:30 Sablewskiej sposób na modę | S07E12
03:10 Sablewskiej sposób na modę | S08E1/12
03:45 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S05E11/13
04:20 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S05E12/13
TVN Turbo HD
2024-01-16
05:15 Zakup kontrolowany | S26E365
06:10 Nauka jazdy 5 | S05E11/30
06:40 Usterka 12 | S12E7/15
07:10 ABC motoryzacji | E10-ost
07:40 Hiszpańska drogówka | S04E20-ost
08:10 Nowozelandzka drogówka | S06E3/10
08:40 Bryki elektryki | S02E1/10
09:40 Sport | E9490
09:45 Najlepsze samochody lat 90. | E1/10
10:15 DeFacto 11 | S11E11/12
10:45 Zawodowi handlarze | S06E1/12
11:30 Zawodowi handlarze | S06E2/12
12:15 101 gadżetów motoryzacyjnych | S02E3/10
12:45 Samochód marzeń - kup i zrób | S03E2/14
13:30 Klimek kontra Duda | S04E01
14:15 Zakup kontrolowany | S32E4/10
15:15 Wojny samochodowe | S11E11/12
16:15 Wojny samochodowe | S01E6/7
17:00 Wojny samochodowe | S11E12-ost
18:00 Raport Turbo | E4396
18:15 Zakup kontrolowany | S35E8/12
19:15 Jeździć, obserwować | S01E4/8
20:00 Ciężarówką przez Stany | S04E3/9
21:00 Wojny samochodowe | S16E12/16
22:00 Raport Turbo | E4396
22:20 Zawodowi handlarze | S12E4/10
23:05 Zawodowi handlarze | S12E5/10
23:50 Duda kontra Szafrański | S05E2/10
00:35 Klimek kontra Duda | S04E1/6
01:20 Łowcy klasyków | S07E5-ost
02:20 Będzie pan zadowolony | S02E3/12
02:50 Zakup kontrolowany 20 | S20E9/13
03:40 Automaniak | S18E1/4
04:20 Absurdy drogowe | S10E7/8
04:45 Absurdy drogowe | S10E8-ost
TVP 1
2024-01-16
05:05 Zakończenie programu
05:15 Dziedzictwo | E193
06:05 Złoty chłopak | E96
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Kościół z bliska
08:00 Agrobiznes extra
08:10 Agropogoda
08:15 Gra słów. Krzyżówka | E594
08:40 Ranczo 9 - Istotny dysonans | S09E111
09:35 Komisarz Alex 13 - Zbrodnia prawie doskonała | S13E160
10:35 Ojciec Mateusz 22 - Dżentelmeni | S22E286
11:30 Korona królów. Jagiellonowie | E118
12:05 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Rok w ogrodzie extra
12:55 U wybrzeży Nowej Zelandii 3 - Manawatawhi | S03E5/6
14:00 Złoty chłopak | E97
15:00 Jaka to melodia? | E5272
15:35 Gra słów. Krzyżówka | E718
16:05 Dziedzictwo | E194
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 Jaka to melodia? | E5273
17:55 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - kwalifikacje
19:30 Program informacyjny 19.30
19:55 Gość 19.30
20:10 Pogoda
20:20 Sport
20:30 Korona królów. Jagiellonowie | E119
21:00 Był… Będzie. 5 lat po śmierci Pawła Adamowicza
21:30 Rocky
23:35 Boss
01:50 Portrety wojenne. Kobiety - Helena Marusarzówna | E02
02:35 Tylko dla odważnych
04:50 Sylwester marzeń z Dwójką 2023
TVP 2
2024-01-16
05:20 Zakończenie programu
05:35 M jak miłość | E1492
06:25 Duchowym szlakiem
06:55 Rodzinka.pl - Niebezpieczne sporty | S05E124
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:15 Z wieszaka historii - Buntownik z ubioru | E03
11:50 Barwy szczęścia | E2919
12:30 Koło fortuny | E1391
13:15 Akacjowa 38 | E259
14:05 Va banque | E288
14:35 Na sygnale - Klin klinem | E515
15:05 M jak miłość | E1772
16:00 Koło fortuny | E1392
16:35 Familiada | E2890
17:15 Zakazany owoc | E385
18:10 Lepsza połowa | S01E06
18:45 Akacjowa 38 | E281
19:35 Barwy szczęścia | E2919
20:10 Barwy szczęścia | E2920
20:45 Kulisy serialu | E1506
20:55 M jak miłość | E1773
21:55 Na sygnale - Serce nie sługa | E517
22:30 Panorama
23:10 Stulecie Winnych | S01E07
00:10 Cafe pod Minogą
01:55 Królowa i konkwistador | S01E23/60
02:50 Królowa i konkwistador | S01E24/60
03:45 Putin: historia rosyjskiego szpiega - Początki | E1/3
04:45 Rodzinka.pl - Życiowy błąd | S09E183
TVP 3
2024-01-16
05:00 Remiza. Zawsze w akcji! | E20
05:30 Telekurier
05:55 Zakończenie programu
06:00 Całkiem niezła historia - Miało być Las Vegas…
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda
06:40 Kuchenne recepty - Podroby | E05
07:15 Niezwykłe miejsca - Fotoplastikon | E01
07:25 Szlachetne zdrowie
07:35 Warszawa. Wczoraj i dziś - Świdermajer przy Fletniowej 2
07:45 Całkiem niezła historia - SpecEkipa
08:00 Lot do wolności
08:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Wrocław: Hala Stulecia | S02
09:00 Rola życia - Barbara Bursztynowicz | E35
09:20 Całkiem niezła historia - Fachowiec
09:35 Piosenka u Ciebie
10:00 Całkiem niezła historia - Drukowane łapki
10:10 Muzealne opowieści | E92
10:20 Krawcowa z Madrytu | E11
11:15 Rączka gotuje
11:40 Naturalnie Lubelskie - Rzadkie i ginące gatunki Lubelszczyzny
12:00 Całkiem niezła historia - Kiedy potarga je wiatr…
12:15 Telekurier
12:40 Całkiem niezła historia - Życie w barterze
13:00 Agrobiznes extra
13:10 Agropogoda
13:20 Rok w ogrodzie
13:50 Sielskie życie | E2/23
14:15 Szlachetne zdrowie
14:30 Rola życia - Mariusz Drężek
14:50 Warszawa. Wczoraj i dziś - Grób Stanisława Jagmina, Cmentarz Tarchomiński
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
15:50 Przepis dnia | E14
16:00 Na sygnale - Nic nie będzie jak dawniej | E269
16:30 Całkiem niezła historia - Aniocentryczni do granic
16:40 Muzealne opowieści | E104
16:45 Dziennik regionów
17:00 Zwierzęta budują - Architekci krajobrazu | E03
17:50 Niezwykłe miejsca - Lotnisko Bemowo - historia
17:55 Moda na język polski - Krzysztof Kamil Baczyński | E84
20:00 Dziennik regionów
20:20 Pogoda
20:35 Przysięga | E394
21:25 Program lokalny
22:00 Studio LOTTO
22:10 Dziennik regionów
22:30 Pogoda
22:45 Telekurier
23:20 Sprawa dla reportera
00:05 Natura bez granic | S01E03
00:40 Klan
01:05 Dziedzictwo | E157
02:00 Zranione ptaki | E104
02:55 Piosenka u Ciebie
03:25 Moda na język polski - Krzysztof Kamil Baczyński | E84
03:50 Kryminalna siódemka
04:10 Turystyczna jazda
04:25 Dziennik regionów
04:50 Niezwykłe miejsca - Fotoplastikon | E01
TVP ABC
2024-01-16
05:05 Domisie - Dziura w spodniach, czyli to nie ja, to samo się zrobiło | E358
05:30 Domisie - Co można zrobić dziś | E359
06:00 Miś Uszatek - Przysługa
06:10 Agatka - Agatka i zastępca | E13
06:20 Podróże na burzowej chmurze - Owsianka Nissa | E12
06:40 Bobaski i Miś 3 - Kurka | S03E62
06:45 Bobaski i Miś 3 - Aparat fotograficzny | S03E63
06:50 Bali 2 - Czasem wystarczy poczekać | E05
07:00 Przyjaciele Misia i Margolci - Nowy rekord | E45
07:30 Inui - Olbrzymy we mgle | E11
07:40 Myszkieterowie - Utracony pierścionek | S01E13
07:50 Piotruś Królik 2 - Powiastka o niespodziewanym bohaterze | S02E77
08:05 Piotruś Królik 2 - Powiastka o wspaniałej mamie | S02E78
08:20 44 Koty - Zbijogon | S01E39
08:35 Nie ma jak Rosie - Podróż do wnętrza Ziemi | S02E102
08:45 Daisy i Ollie 4 - Co takiego cię bawi? | S04E89
09:00 Księżyc i ja - Pan Cebulka i Bazyli w beczce | E47
09:30 Domisie - Niedobra rada | E360
10:00 Figu Migu na planecie Czochras - Karton, najlepszy ziom | E40
10:20 Tata lew - Czym jest miłość | E02
10:30 Mami Fatale - Psinokio | E12
10:40 Rodzina Treflików 3 - Oj, boli | S03E34
10:55 Molang - Ratownicy | S01E46
11:00 Molang - Korek uliczny | S01E47
11:05 Molang - Foczka | S01E48
11:10 Przygody kota Filemona - Najwierniejszy towarzysz | E09
11:20 Przygody kota Filemona - Własny kąt | E10
11:35 O rety! Psoty Dudusia Wesołka - Nie ma to jak rock and roll | E13
12:00 Mini ninjas - Najima w niewoli | E57
12:10 Mini ninjas - Klepsydra czasu | E58
12:30 Bob Budowniczy 19 - Myjnia samochodowa | S19E31
12:40 Bob Budowniczy 19 - Prosto z lasu | S19E32
12:55 Halo, halo! - Nie lubię go | E23
13:00 Ugotuj nam bajkę - Nowe szaty cesarza
13:25 Ćwierkające historie - Poza czasem | E31
13:35 Ćwierkające historie - Lądowanie niewykonalne | E32
13:50 Kid Lucky - Bardzo Dziki Zachód | E16
14:10 Tobot - Galaktyczni detektywi - Skarb kapitana Rudobrodego, część 2 | E23
14:20 Tobot - Galaktyczni detektywi - Muskuł i Bestia znikają | E24
14:40 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód - Ucieczka samolotem | E51
14:55 Nowe przygody Piotrusia Pana - Totem | E46
15:20 Laboratorium alchemika - Magnesy | E34
15:30 Al-chemik - Tańcząca kukurydza | E119
15:50 Gormiti - Nie śpię! | E65
16:00 Gormiti - Tajemnica serca | E66
16:20 Sadie Sparks - Sen na jawie | S01E37
16:35 Super Wings - Dzień Super Wings | S05E01
16:50 Super Wings - Na ratunek motylom | S05E02
17:00 Tangramiaki - Zepsute Tik Tak Choinki | S01E16
17:15 Stacyjkowo - Kąpiel Wilsona | S01E08
17:30 Mia i ja 2 - Niechciany współlokator | S02E37
18:00 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Święto Lugnasad | E79
18:10 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - W drogę do Camelerdu | E80
18:25 Luke, podróżnik w czasie - Ling Ling i sztuka miecza | E21
18:40 Luke, podróżnik w czasie - Krocząc ścieżką piwonii | E22
19:00 Myszkieterowie - Gdzie nasze auto? | S01E14
19:10 Piotruś Królik 2 - Powiastka o skarbach mamy | S02E79
19:25 Piotruś Królik 2 - Powiastka o pędzącym króliku | S02E80
19:35 44 Koty - Pilou-ozaur | S01E40
19:45 Henrietta - Henrietta biwakuje | E10
19:55 Czytanie przed spaniem - Dobranoc, Trefliki na noc. Nowy sąsiad
20:05 The Garfield Show - Kwestia czasu | S02E137
20:20 Tom i Lili - Sos tatusia | E11
20:30 Tom i Lili - Chcę dostać ospy | E12
20:40 Wilk na 100 procent - legenda Księżycowego Kamienia - Biwak | S01E09
21:10 Inazuma Eleven Go - Siła zaufania i jedności | E114
21:40 Monika, szefowa kuchni | E25
22:10 e-MOCje - Przyjaciel potrzebny od zaraz | E21
22:35 Słoneczna włócznia - Obcy na planecie Terra | E08
23:10 Słoneczna włócznia - Matylda | E09
23:45 Jak to działa? - Ciekawe urządzenia | E166
00:15 Zakończenie programu
TVP Dokument
2024-01-16
05:30 Przyrodnik na tropie - Borowik | E16
06:00 Weterynarze z sercem | E135
06:35 Malika: Królowa lwica | E01
07:30 Planeta skarbów - Afryka | S01E01
08:30 Marzenia o przyszłości - Sztuka | S02E01
09:20 W 24 godziny - Nowy Jork w 24 godziny | S01E01
09:50 W 24 godziny - Hongkong w 24 godziny | S01E02
10:20 Nie musisz, nie buduj
10:45 Żubry wczoraj i dziś
11:25 Polskie dziedzictwo | S02E04
12:05 Historia broni - Broń miotająca | E1/10
13:00 Na krawędzi - Nurkowanie na bezdechu | S01E06
14:00 Malika: Królowa lwica | E02
14:50 Planeta skarbów - Indie | S01E02
15:55 Marzenia o przyszłości - Kuchnia | S02E02
16:50 W 24 godziny - Buenos Aires w 24 godziny | S01E03
17:15 W 24 godziny - Sydney w 24 godziny | S01E04
17:50 Historia broni - Atak z powietrza | E2/10
18:55 Geniusze i marzyciele. Stefan Bryła
20:00 Brudne pieniądze - Kokaina | E02
21:05 Barbara Włodarczyk zaprasza - Cała nadzieja w atomie
21:15 Cała nadzieja w atomie
22:20 Zdrowie i długowieczność
23:15 Mroczne oblicze Hollywood - Zdobywca | E02
00:15 Jeden dzień w PRL
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Krosno - kuźnia lotniczych kadr | E306
01:55 Sówka Erwin
03:42 Zakończenie programu
TVP HD
2024-01-16
05:10 Zakończenie programu
05:20 Zakochaj się w Polsce - Bielsko-Biała | E97
06:00 Na dobre i na złe - Choroba lądowa | E714
06:55 Ranczo 4 - Agent | S04E43
07:55 Rodzinka.pl - Tu są dzieci!!! | S06E139
08:25 Rodzinka.pl - Lepiej nie wiedzieć | S06E140
09:00 Ojciec Mateusz 24 - Lassie, zostań | S24E310
09:50 Ojciec Mateusz 24 - Ośrodek | S24E311
10:45 Gra słów. Krzyżówka | E747
11:20 Na sygnale - Przywiązanie | E361
11:50 Na sygnale - Śmiertelne ryzyko | E362
12:25 Ojciec Mateusz 9 - Z miłości | S09E113
13:20 Komisarz Alex 3 - Dlaczego Romeo zginął | S03E38
14:15 Ranczo 8 - Radio Mamrot | S08E92
15:15 Ranczo 8 - Wykapany ojciec | S08E93
16:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Słoń domowy | E78
16:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Poganiacz słoni | E79
17:15 Marzenia o przyszłości - Kuchnia | S02E02
18:20 Ojciec Mateusz 28 - Nigdy Cię nie opuszczę | S28E368
19:15 Ranczo 4 - Polityka i czary | S04E44
20:10 Rodzinka.pl - Rodzicielskie rozterki | S01E13
20:45 Rodzinka.pl - Marzenia Kacperka | S01E14
21:25 Oficerowie - Oddany chleb | E13-ost
22:20 Trzeci oficer - Dezerter | E1/13
23:20 Drapieżnik
01:15 Złote Koło
03:00 Ranczo 7 - Potęga immunitetu | S07E80
04:00 Ranczo 7 - Podróż w czasie | S07E81
04:55 SeriaLove Wspomnienia - Magdalena Waligórska-Lisiecka | E11
TVP Historia
2024-01-16
07:00 Był taki dzień - 16 stycznia
07:03 Myśliciele - sylwetki polskie | E15
07:10 Czas honoru - Nowy świadek | S04E45
08:05 Towarzysze sekretarze oraz inni dygnitarze - Mieczysław Moczar, czyli kto nie z Mieciem tego zmieciem | E08
08:45 Akcja Burza. To był zbiorowy obowiązek
09:45 Sensacje XX wieku - Wojna cesarzy
10:15 Sensacje XX wieku - Zabójstwo Roberta Kennedy'ego
10:35 1863 - Ku wolności - 1863 - Fortepian Chopina
10:45 Wszystkie kolory świata - Wybrzeże Kości Słoniowej - afrykańska mozaika
11:45 Przeczytaj mi tę historię | E111
11:55 Flesz historii | E671
12:15 Doktor Ewa - Obowiązek lekarza | E4/9
13:05 Historia w postaciach zapisana - Sulejman Wspaniały
14:45 Encyklopedia II wojny światowej - Obrona Helu, część 3
15:10 Cichociemni
16:25 Ukryte gniazdo dynastii
17:15 Pociąg zatrzymał się w Auschwitz
18:05 Księża wolności 1914-1981 - Ks. Dominik Ściskała
18:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Ostatnia reduta marynarzy
19:00 Czas honoru - Znak Rosenfarba | S04E46
20:00 Narodziny nazizmu - Noc długich noży | S01E03
21:00 Nie ma róży bez ognia
22:45 Sensacje XX wieku - Wojna cesarzy
23:15 Sensacje XX wieku - Zabójstwo Roberta Kennedy'ego
23:45 Dziwak? - interpretacje
01:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Ostatnia reduta marynarzy
01:35 Encyklopedia II wojny światowej - Inwazja, której nie było, część 2
02:15 Zakończenie programu
TVP Info
2024-01-16
05:10 Polskie Parki Narodowe - Wigierski Park Narodowy | E02
05:38 Agrobiznes
06:00 Serwis Info
06:21 Pogoda Info
06:30 Serwis Info
06:51 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:21 Pogoda Info
07:30 Serwis Info
07:50 Agrobiznes - poranek
07:55 Agropogoda - poranek
08:00 Serwis Info
08:20 Publicystyka TVP INFO
08:45 Serwis Info
09:05 Publicystyka TVP INFO
09:30 Serwis Info
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:30 Serwis Info
11:00 Serwis Info
11:21 Pogoda Info
11:30 Serwis Info
12:00 Serwis Info
12:21 Pogoda Info
12:30 Serwis Info
13:00 Serwis Info
13:21 Pogoda Info
13:30 Serwis Info
14:00 Serwis Info
14:22 Pogoda Info
14:30 Serwis Info
15:00 Serwis Info
15:23 Pogoda Info
15:30 Serwis Info
16:00 Serwis Info
16:20 Pogoda Info
16:30 Serwis Info
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Publicystyka TVP INFO
18:00 Serwis Info
18:21 Pogoda Info
18:30 Serwis Info
19:00 Serwis Info
19:21 Pogoda Info
19:30 Program informacyjny 19.30
19:58 Gość 19.30
20:20 Publicystyka TVP INFO
21:25 Serwis Info
21:51 Pogoda Info
22:00 Serwis Info
22:24 Pogoda Info
22:30 Panorama
23:00 Dziennik regionów
23:30 Sportowy wieczór
00:00 Telekurier
00:30 Program informacyjny
00:58 Gość 19.30
01:25 Publicystyka TVP INFO
02:40 Serwis Info
03:10 Pogoda Info
03:20 Publicystyka TVP INFO
03:55 Podróże z historią - Gorączka srebra | E14
04:30 Podróże z historią - Legenda czarnej wołgi | E11
TVP Kobieta
2024-01-16
05:35 Zakończenie programu
05:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Życie codzienne Indian | E83
06:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Pueblo | E06
07:00 Wszystkie kolory świata - Korsyka, piękna i dzika
08:00 Przysięga | E372
09:00 Przysięga | E373
10:00 Winnice miłości | E109/193
11:00 Wspaniałe stulecie | S01E35
12:00 Pytanie na śniadanie
14:55 Koło fortuny | E1395
15:30 Ojciec Mateusz 21 - Blondynka z Dubaju | S21E277
16:30 Ojciec Mateusz 22 - Guru | S22E278
17:30 Brudne domy | E11
18:30 Winnice miłości | E110/193
19:30 Dzikie pszczoły | E24
20:30 Akacjowa 38 | E158
21:20 Wspaniałe stulecie | S01E35
22:20 Dzień świra
00:10 Trend XXI | E152
00:50 Ranczo 3 - Radio interaktywne | S03E31
01:45 Zakończenie programu
TVP Kultura
2024-01-16
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:53 Zakończenie programu
07:00 Muzyczne poranki - DIZZY BOYZ BRASS BAND - Kołysanka Rosmery
07:20 Trzeci punkt widzenia
08:00 Moda stanu wojennego
08:30 Rzecz Polska - Cukiernica Julii Keilowej
09:00 Kontrakt
11:00 Królowa Bona | E09
12:10 Rzecz Polska - Cukiernica Julii Keilowej
12:35 Linia życia. Sztuka Clyfforda Stilla
13:55 Zaginione - odnalezione | E03
14:15 Zakazane piosenki
16:10 Chleb, miłość i fantazja
17:50 Niedziela z… - Ludwiką Ogorzelec
18:50 Czesław Niemen
20:00 Drugie zabicie psa
21:30 Alfabet Andrzeja Dobosza | E02
21:55 Ramen. Smak wspomnień
23:40 Portrety dokumentalne - Maciej Drygas, Cudze listy
23:45 Cudze listy
00:55 Ran
03:45 Alfabet Andrzeja Dobosza | E02
04:05 Jean-Michel Basquiat - artysta totalny
TVP Kultura 2
2024-01-16
07:20 Trzeci punkt widzenia
08:05 Dziadzio. Aleksander hr. Fredro
08:50 Księga przestrzeni: Retrospekcje
09:25 Zaginione - odnalezione: «Ołtarz mariacki Wita Stwosza» (3)
09:35 Kontrakt
11:20 Owszem, Mazowsze
11:50 Kultura na Ludowo#wspieram: Twórcy Ludowi u Kliszczaków (9)
12:05 Zakochaj się w Polsce: Świdnik (275)
12:30 Lena na Kaukazie: Gruzja - Morze Czarne i herbaciane pola Batumi
12:55 Szlakiem drewnianych świątyń: Kościół św. Barbary - Kramarzewo (1)
13:10 Panna Nikt
14:50 Z pamięci: Melchior Wańkowicz
15:00 Rzecz Polska: Cukiernica Julii Keilowej
15:15 Czesław Niemen
16:15 Serialowa nostalgia: Pan na Żuławach: Dzień jak co dzień (5/11)
17:15 Tamte lata, tamte dni: Karol Strasburger
17:40 Niedziela z…
18:30 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Lorenzo Zichichi
18:55 Perły z archiwum: Czesław Niemen
20:00 Teatr Telewizji: Drugie zabicie psa
21:30 Alfabet Andrzeja Dobosza (2)
21:45 Taśmy kultury: Ciągłość pracy
22:00 Francuski Hollywood
22:55 Stulecie Winnych 4 (50)
23:40 Przegląd filmów Macieja Drygasa - Portrety dokumentalne: Maciej Drygas, Cudze listy
23:45 Przegląd filmów Macieja Drygasa: Cudze listy
00:40 Dwie Dorotki
01:00 Alfabet Andrzeja Dobosza (2)
01:15 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Lorenzo Zichichi
01:35 Księga przestrzeni: Retrospekcje
02:05 Zaginione - odnalezione: «Ołtarz mariacki Wita Stwosza» (3)
02:15 Scena taneczna: Polskie tańce narodowe
02:35 Perły z archiwum: Jerzy Waldorff. Połowy na rzece wspomnień: Nowy świat
TVP Nauka
2024-01-16
05:55 Podróżnik - Mama Lolo
06:20 Czy wiesz, że? | E39
06:50 Czy wiesz, że? | E40
07:20 Prywatne życie zwierząt - Rezydenci | S01E10
07:50 Podróżnik - Amboseli
08:10 Astronarium - Asterosejsmologia | E13
08:45 Tajemnice ludzkiego ciała | E01
09:40 Sekrety starożytnych inżynierów | S01E06
10:35 Podróżnik - Mama Lolo
11:00 Czy wiesz, że? | E41
11:30 Czy wiesz, że? | E42
12:00 Prywatne życie zwierząt - Rezydenci | S01E10
12:35 Podróżnik - Amboseli
13:00 Podróże kosmiczne - Siła Ziemi
13:25 CRISPR: Rewolucja w inżynierii genetycznej
14:30 Tajemnice ludzkiego ciała | E01
15:25 Inteligentne zwierzęta - Istoty społeczne | E04
16:20 Podróżnik - Słonie z Tsavo
16:45 Czy wiesz, że? | E43
17:10 Czy wiesz, że? | E44
17:40 Prywatne życie zwierząt - Mówić ludzkim głosem | S01E11
18:10 Wielkie wynalazki | E02
19:10 Podróżnik - Zupa Nerudy
19:30 Astronarium - Rozbłyski gamma | E14
20:00 Apokalipsa człowieka pierwotnego | E01
21:05 Nasz dziwaczny świat 2 | S02E10
22:05 Podróżnik - Słonie z Tsavo
22:30 Czy wiesz, że? | E45
22:55 Czy wiesz, że? | E46
23:30 Prywatne życie zwierząt - Mówić ludzkim głosem | S01E11
00:10 Podróżnik - Zupa Nerudy
00:45 Astronarium - Rozbłyski gamma | E14
01:25 Apokalipsa człowieka pierwotnego | E01
02:15 Zakończenie programu
TVP Polonia
2024-01-16
05:05 Ryszard Szurkowski - wyścig przez życie
06:00 Gra słów. Krzyżówka | E712
06:30 Pożyteczni.pl
07:00 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser | E09
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Kamperem po południu
11:30 Barwy szczęścia | E2888
12:00 Notacje - Elżbieta Dzikowska. Polska to wspaniały kraj
12:15 Blisko, coraz bliżej - Wszystko dla syna. Rok 1905 | E05
13:35 Paleta dziejów - Hołd carów Szujskich
13:50 Sylwester marzeń z Dwójką 2023 | E02
14:05 Prywatne życie zwierząt 10 - Rehabilitacja | S10E03
14:40 Kultura na Ludowo#wspieram - Twórcy ludowi z Puszczy Sandomierskiej | E03
15:00 Muzeum Polskiej Piosenki | E126
15:15 Zwierzaki Czytaki - Zajęcia integracyjne | E179
15:35 Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - Liczba 18, Litera R | E19
16:00 Korona królów. Jagiellonowie | E100
16:30 Barwy szczęścia | E2888
17:00 Teleexpress
17:20 Z Andrusem po Galicji - Mielec
17:55 Nad Niemnem | E520
18:10 Studio Lwów
18:35 Rodzinka.pl - Rodzicielskie rozterki | S01E13
19:05 Gra słów. Krzyżówka | E713
19:30 Program informacyjny 19.30
19:55 Gość 19.30
20:10 Pogoda
20:20 Sport
20:30 Ojciec Mateusz 21 - Koński raj | S21E274
21:15 Ojciec Mateusz 21 - Tajemnica spowiedzi | S21E275
22:10 Halina Konopacka
23:10 Panorama
23:40 Leśniczówka | E631
00:10 Gra słów. Krzyżówka | E713
00:35 Polonia jest kobietą
01:05 Studio Lwów
01:30 Program informacyjny 19.30
01:55 Gość 19.30
02:05 Pogoda
02:10 Sport
02:20 Nowy świat
03:50 Polacy światu
04:05 Barwy szczęścia | E2888
04:35 Wojownicy czasu - Góra Peruna, czyli Piast i Wiking dwa bratanki
TVP Rozrywka
2024-01-16
05:25 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce - Lublin | E153
06:40 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Kuchnia na kościach
07:15 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby
07:50 Gra słów. Krzyżówka | E813
08:20 Familiada | E2931
08:50 Va banque | E693
09:25 Koło fortuny | E1472
10:05 Makłowicz w podróży - Trentino - Alto Adige. Trydent | E04
10:45 Postaw na milion | E295
11:35 Postaw na milion | E297
12:35 Familiada | E2932
13:15 Czterdziestolatek - Kondycja fizyczna, czyli walka z metryką | E5/21
14:10 Rodzinka.pl - Kosmos | S06E150
14:45 Rodzinka.pl - Zima, zima… ach to ty! | S06E151
15:15 Muzeum Polskiej Piosenki | E40
15:30 Rolnik szuka żony 10 | S10E04
16:35 Kabaretomaniacy | E77
17:25 Va banque | E694
17:55 Gra słów. Krzyżówka | E814
18:35 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Pomarańcze i mandarynki
19:05 Okrasa łamie przepisy - Kaczka z octem i musztardą
19:40 Makłowicz w podróży - Trentino - Alto Adige. Górska Garda | E05
20:10 Gra słów. Krzyżówka | E815
20:50 Postaw na milion | E298
21:45 Postaw na milion | E299
22:40 Tak to leciało! | E31
23:40 Love me or leave me. Kochaj albo rzuć | E05
00:40 Koło fortuny | E1471
01:20 Koło fortuny | E1465
02:05 Kabaretomaniacy | E36
03:10 Kabaretomaniacy | E37
04:15 Hity wszech czasów | E19
TVP Seriale
2024-01-16
05:30 Zakończenie programu
05:50 Rodzinka.pl - Siła argumentu, argument siły | S01E04
06:25 Na sygnale - Terapia małżeńska | E433
06:55 Na sygnale - Ostatnie życzenie | E434
07:30 Ojciec Mateusz 18 - Mamusia | S18E234
08:30 Komisarz Alex 10 - Szkoła strachu | S10E126
09:20 Złotopolscy - Słodkie życie Wiesia | E931
09:55 Klan | E840
10:30 Ranczo 9 - Potęga mediów | S09E109
11:25 M jak miłość | E1772
12:20 Rodzinka.pl - Dziewczyna Tomka | S01E05
12:55 Rodzinka.pl - Co jest do jedzenia? | S01E06
13:35 Ojciec Mateusz 11 - Oskarżony | S11E147
14:35 Ojciec Mateusz 12 - Ślady przeszłości | S12E148
15:30 Komisarz Alex 10 - Kolory milczenia | S10E127
16:20 Na sygnale - Coś pan zmalował? | E435
16:55 Na sygnale - Trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać | E436
17:30 Ranczo 9 - Boska cząstka | S09E110
18:30 Ranczo 9 - Istotny dysonans | S09E111
19:30 Ojciec Mateusz 12 - Magiczne zwierciadło | S12E149
20:25 Ojciec Mateusz 18 - Fryzjerka | S18E235
21:25 Ranczo 9 - Demony Kusego | S09E112
22:20 Ranczo 9 - Konie trojańskie | S09E113
23:20 Ojciec Mateusz 12 - Powrót | S12E150
00:15 Na dobre i na złe - Nic się nie stało | E904
01:20 Wojenne dziewczyny | S01E13
02:20 Wojenne dziewczyny 2 | S02E14
03:20 Archiwista 2 - Głowa | S02E06
04:15 Klan | E840
04:55 Złotopolscy - Słodkie życie Wiesia | E931
TVP Sport
2024-01-16
05:30 Sportowy wieczór
06:10 Snooker: ORLEN Mistrzostwa Polski - Lublin 2024 - mecz finałowy
08:35 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Apeldoorn 2024 - podsumowanie
10:50 Gala The Best FIFA Awards 2023
12:35 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - podsumowanie 1/16 finału
14:40 Strongman: Liga Mistrzów 2023 - Bośnia i Hercegowina 1 | E15
15:45 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - studio
16:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - treningi
17:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - studio
17:55 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - kwalifikacje
19:05 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - studio
19:55 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz 1/8 finału: Getafe CF - Sevilla FC
22:00 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - 2. połowa meczu 1/8 finału: Athletic Club - CD Alaves
23:00 Sportowy wieczór
23:45 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz 1/8 finału: CD Tenerife - RCD Mallorca
01:50 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Szczyrku - kwalifikacje
03:05 Boks: Gala w Corpus Christi - podsumowanie
TVP World
2024-01-16
05:00 World Talks
05:15 Ostarbeiterki
05:40 Studio reportażu - Włochy
06:00 World Talks - Culture
06:20 Break the Fake
06:30 Siarżuk Douhuszau. Where we are? Gdzie jesteśmy
07:00 World Talks
07:15 Projekt policja
07:35 Projekt policja
08:00 World Talks
08:15 Kamperem po południu
08:35 Kamperem po południu
09:00 World Today
09:20 Kastuś Kalinouski
10:00 Talking Business
10:30 Polskie Parki Narodowe - Bieszczadzki Park Narodowy | E05
11:00 Break the Fake
11:05 Buntowniczka nie z wyboru
12:00 World Talks
12:10 Wszystkie role Stanisława Barei
13:00 World Talks - Culture
13:15 Kolory narodu
14:00 World Talks
14:15 Mieszkaliśmy w getcie
15:00 World Talks
15:15 Represjonowana architektura
16:00 World Today
16:25 Pójść i nie wrócić 2
17:00 Wojna domowa
18:00 World Today
18:30 Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Gór Stołowych | E06
19:00 World Talks
19:15 Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Bory Tucholskie
19:40 Zobaczyć wiosnę
20:00 World Talks
20:15 Projekt policja
20:40 Warszawa mówi
21:00 Eastern Express
21:25 Pójść i nie wrócić 3
22:00 Ziemia
23:00 World Talks
23:10 Krakowianin z Paryża
00:00 World Talks - Culture
00:15 I znowu Białoruś
01:00 Basowiszcza
02:00 Kościół na krzyżu
03:00 Na początku było Hillside Ave
04:00 Eastern Express
04:25 Epitafium
TVS PL
2024-01-16
05:20 Szlagierowe propozycje
06:00 Telesprzedaż
10:00 Przegląd prasy
10:10 Szlagierowe propozycje
10:40 Przy muzyce po Śląsku
11:25 Muzyczne podróże
12:30 Spotkanie z balladą
13:55 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Cztery balony i jedna śmierć
15:55 Przegląd prasy
16:00 Silesia flesz; Pogoda
16:10 Przy muzyce po Śląsku
16:45 Detektyw Monk 4 (4)
17:45 Silesia flesz; Pogoda
18:00 Napisała: Morderstwo 7 (4)
19:00 Detektyw Monk 4 (3)
19:55 Columbo 2 (5)
21:40 Napisała: Morderstwo 7 (3)
22:35 Pasmo ciekawostek
23:00 Silesia flesz; Pogoda
23:15 Columbo 2 (4)
00:45 Pasmo ciekawostek
02:55 Śląska karuzela
04:20 Program kulinarny
04:55 Przy muzyce po Śląsku
Viasat Explore PL
2024-01-16
05:10 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej. odc. 6 sez. 1
06:15 Nefrytowa gorączka. sez. 6
06:35 Rzeczne potwory. sez. 9
07:40 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 2
08:35 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 2
09:35 Rzeczne potwory. odc. 1 sez. 1
10:35 Rzeczne potwory. odc. 2 sez. 1
11:35 Rzeczne potwory. odc. 3 sez. 1
12:45 Rzeczne potwory. odc. 4 sez. 1
13:50 Rzeczne potwory. odc. 5 sez. 1
14:50 Rzeczne potwory. odc. 6 sez. 1
15:55 Złoto z mroźnej krainy. odc. 2 sez. 1
16:50 Poszukiwacze klejnotów: Australia. odc. 2 sez. 1
18:00 Rzeczne potwory. sez. 9
19:00 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 2
20:00 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 2
21:00 Bohaterowie z St. John's. odc. 1 sez. 1
21:55 Lodowate łowiska. odc. 1 sez. 1
22:50 Rzeczne potwory. sez. 9
23:55 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 2
00:55 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 2
01:45 Gruchoty - reaktywacja. odc. 7 sez. 1
02:35 Bohaterowie z St. John's. odc. 1 sez. 1
03:20 Lodowate łowiska. odc. 1 sez. 1
04:10 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej. odc. 7 sez. 1
Viasat History PL
2024-01-16
06:30 Rody przeklęte. odc. 3 sez. 1
06:50 Sekrety starożytnych inżynierów. sez. 2
07:55 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 4 sez. 1
09:00 Punkty zwrotne II wojny światowej. odc. 6 sez. 1
10:05 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 4 sez. 1
11:15 Sekrety Watykanu: papież i diabeł. odc. 2 sez. 1
12:20 Największe oszustwa II wojny światowej. odc. 3 sez. 1
13:20 Największe oszustwa II wojny światowej. odc. 4 sez. 1
14:30 Tajemnice dawnych cywilizacji. odc. 1 sez. 1
15:35 Najdziwniejsze przedmioty. sez. 2
16:35 Sekrety starożytnych inżynierów. sez. 2
17:40 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 4 sez. 1
18:45 Punkty zwrotne II wojny światowej. odc. 6 sez. 1
19:50 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 4 sez. 1
21:00 Królowe, które zmieniły świat. odc. 6 sez. 1
22:15 Starożytne superbudowle. sez. 2
23:30 Starożytne superbudowle. sez. 2
00:40 Zapomniane fronty II wojny światowej. odc. 6 sez. 1
01:35 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 4 sez. 1
02:30 Punkty zwrotne II wojny światowej. odc. 6 sez. 1
03:25 Królowe, które zmieniły świat. odc. 6 sez. 1
04:25 Starożytne superbudowle. sez. 2
Viasat Nature PL
2024-01-16
05:05 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem. odc. 3 sez. 1
06:10 Likaony: stado vs. reszta świata. odc. 3 sez. 1
06:35 Likaony: stado vs. reszta świata. odc. 4 sez. 1
07:00 Likaony: stado vs. reszta świata. odc. 5 sez. 1
07:35 Likaony: stado vs. reszta świata. odc. 6 sez. 1
08:05 Królowie pustyni: lwy z Namibii
09:10 W poszukiwaniu deszczu. odc. 3 sez. 1
10:20 Afryka: życie na gorąco. odc. 3 sez. 1
11:30 Malawi: na pomoc zwierzętom. sez. 2
12:30 Zwierzęta z Taronga Zoo. sez. 2
13:30 Zwierzęta: mistrzowie survivalu. odc. 1 sez. 1
14:35 Ziemia: cztery pory roku. odc. 2 sez. 1
15:40 Alaska: cztery pory roku. odc. 3 sez. 1
16:40 Wielkie Jeziora. odc. 3 sez. 1
17:45 Rzeczne potwory. sez. 2
18:50 Wielkie rzeki. odc. 6 sez. 1
19:55 Zwierzęta: mistrzowie survivalu. odc. 2 sez. 1
21:00 Ziemia z kosmosu. odc. 2 sez. 1
22:15 Patagonia: ukryty raj. odc. 2 sez. 1
23:35 Najpiękniejsze krajobrazy. odc. 3 sez. 1
00:35 Nasza tajemnicza planeta. odc. 3 sez. 1
01:30 Szpital dla słoni. sez. 2
02:20 Dzikie ścieżki przetrwania. sez. 2
03:10 Zwierzęta z Taronga Zoo. sez. 2
03:55 Weterynarz z Yorkshire. sez. 7
04:40 Weterynarz z Yorkshire. sez. 7
Warner TV
2024-01-16
05:00 Cudotwórcy 3 (6)
05:25 Tropiciele: Tajemnica za zamkniętymi drzwiami (6)
05:50 Laboratorium Dextera: Dziura w serze (8)
06:05 Laboratorium Dextera: Nieszczęścia chodzą stadami (41)
06:15 Chojrak - tchórzliwy pies (11)
06:25 Diukowie Hazzardu 3: Duke vs. Duke (11)
07:25 Alf 2: Jestem twoją marionetką (21)
07:55 Alf 2: Tequila (22)
08:25 Alf 2: Jesteśmy rodziną (23)
08:55 Kochane kłopoty (7)
09:45 Kochane kłopoty (8)
10:35 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (12)
11:35 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (13)
12:25 Alf 2: Zgryz ze studiami (24)
12:55 Alf 3: Zatrzymaj się w imię miłości (1)
13:25 Diukowie Hazzardu 3: Mój syn, Bo Hogg (12)
14:25 Diukowie Hazzardu 3: Złapać Duke'a (13)
15:25 Kochane kłopoty (9)
16:15 Kochane kłopoty (10)
17:05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (14)
18:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (15)
18:55 Alf 2: Zgryz ze studiami (24)
19:25 Alf 3: Zatrzymaj się w imię miłości (1)
20:00 Veronica Mars
22:00 Siła magnum
00:25 Traffic
03:10 Cudotwórcy 3 (4)
03:40 Toast za Nowy Jork
WP
2024-01-16
05:00 Mistrzowie Kabaretu 4 - Kabaret Jurki | S04E03
06:00 Mistrzowie Kabaretu 3 - Kabaret Nowaki | S03E04
07:00 Tłit | E934
07:35 Wymazane z historii - Korea | E01
08:30 Wojny magazynowe: Najlepsze zakupy Barry'ego | E07
09:30 Porzucone budowle 7 | S07E10
10:25 Wielka historia - Gorączka złota | S01E02
10:55 Wielka historia - Konna rewolucja | S01E03
11:20 Pomysł na dom 3 | S03E01
11:50 WP News 11:50 | E747
12:00 Policjanci z sąsiedztwa | S01E09
12:55 Wyremontuj i pokochaj 2 | S02E10
13:55 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy | E10
14:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 | S04E23
15:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 | S04E24
16:50 WP News 16:50 | E747
17:00 Morderstwa w Midsomer 4 | S04E01
19:05 Wariaci za kierownicą 3 | S03E07
20:05 Co siedzi w głowie Władimira Putina | E01
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 | S02E23
22:05 Mistrzowie Kabaretu 11 - Hrabi, część 1 | S11E01
23:05 Mistrzowie Kabaretu 2 - Kabaret Skeczów Męczących | S02E03
00:05 1, 2, 3… Kabaret! 2 - Matki, żony, kochanki | S02E02
01:00 Kabaret na żądanie | E15
02:00 1, 2, 3… Kabaret! 2 - Sól, pieprz, wanilia | S02E03
03:00 Mistrzowie Kabaretu 11 - Paranienormalni, część 1 | S11E04
04:00 Mistrzowie Kabaretu 7 - Paranienormalni/Chyba 1 | S07E02
Wydarzenia 24
2024-01-16
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej
16:20 Gość
16:45 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość
19:45 Sport
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 SuperLudzie
02:30 Poszukiwacze historii
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 Emil, pogromca mandatów
04:30 Z klimatem i z pasją