[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2024-01-13
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Versus w 4FUN.TV
10:00 4Fun naEKRANIE
11:00 Chcesz? Masz!
12:00 Ulubiona 20
14:00 Hot Pop
15:00 Najwięcej muzyki
16:00 Wiadomixy
17:00 Najwięcej muzyki
18:00 Hot Pop
19:00 Versus w 4FUN.TV
20:00 Hity na czacie
21:00 Domówka
01:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2024-01-13
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Polo Top
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 Top 20
20:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Mega biba
01:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2024-01-13
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
11:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
12:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
13:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
14:00 Migotki w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Śpiewające brzdące
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
20:00 Śpiewanki TV
21:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2024-01-13
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Krzysztof Tyniec
07:00 Wielkie Oczy - 10 ciekawostek dotyczących higieny
08:00 Gordon Ramsay: na ratunek hotelom - na ratunek hotelom
09:00 Słynne wypadki lotnicze
10:00 Pokochaj swój ogród
11:00 Moontalk - Wojciech Wysocki
12:00 Gordon Ramsay: na ratunek hotelom - na ratunek hotelom
13:00 Olbrzymy z głębin
14:00 Family Feud
14:30 Family Feud
15:00 Family Feud
15:30 Family Feud
16:00 Olbrzymy z głębin
17:00 Niezwykłe pająki
18:00 Moontalk - Patricia Kazadi
19:00 Pokochaj swój ogród
20:00 Eleganckie i klasyczne - Kate Middleton
21:00 Moontalk - Janusz Kukuła
22:00 Family Feud
22:30 Family Feud
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Olbrzymy z głębin
01:00 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
01:30 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
02:00 Słynne wypadki lotnicze
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Słynne wypadki lotnicze
Ale Kino+ HD
2024-01-13
05:58 Zakończenie programu
07:00 Cztery filiżanki kawy albo trzy
07:30 Maski
08:00 Planeta Singli. Osiem historii - Zjazd absolwentów | E01
09:05 Dalej jest dzień
09:45 Ryan Gosling. Idol Hollywoodu
10:50 Kometa
11:25 Spencer
13:35 Boże Narodzenie
15:40 Bardzo poszukiwany człowiek
17:50 Monsieur N
20:10 Uciec przed śmiercią
22:20 To właśnie miłość
00:45 Pod piaskiem
02:35 Żmijowisko | E06
03:35 Uderzenie
04:10 Matka
04:50 Król | S01E06
Animal Planet PL
2024-01-13
05:12 Farma pełna miłości - Na ratunek kozom
06:00 Farma pełna miłości - Walki kogutów
07:00 Weterynarz z Gór Skalistych 6 - Opowieść aligatora | S06
08:00 Na tropie wymarłych gatunków - Wilk z południowych Gór Skalistych | S02
09:00 Królowa psich serc - Psy w potrzebie na Hawajach | S02
10:00 Farma pełna miłości - Szalona krowa
11:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Ostra jazda | S05
12:00 Na tropie wymarłych gatunków - Żółwiak szanghajski | S02
13:00 Królowa psich serc - Pitbull na koślawych łapkach | S02E01
14:00 W paszczy rekina
15:00 Wyspa rekinów - powrót
16:00 Farma pełna miłości - Myjnia dla krów
17:00 Weterynarz z Gór Skalistych 6 - Świnki Petry | S06
18:00 Na tropie wymarłych gatunków - Małpa Drakula | S02
19:00 Jak to robią zwierzęta? - Tańczące pajęczaki
19:30 Jak to robią zwierzęta? - Sekret długiego życia
20:00 Pływając z potworami - Rekin
21:00 Na straży przyrody - Śmiertelne groźby | S02
22:00 Alaska: Ostatni przystanek - Ogień i lód | S02
23:00 Nieproszeni goście - Wyszły spod podłogi
00:00 Obcy wewnątrz nas - Operacja mózgu pod choinkę | S06
01:00 Alaska: Ostatni przystanek - Zima tuż, tuż | S02
02:00 Farma pełna miłości - Myjnia dla krów
02:48 Weterynarz z Gór Skalistych 6 - Świnki Petry | S06
03:36 Na tropie wymarłych gatunków - Małpa Drakula | S02
04:24 Jak to robią zwierzęta? - Koale w upale i wołania słoni
04:48 Jak to robią zwierzęta? - Kocia mowa
AXN Black HD
2024-01-13
05:10 Totalcar 2 | S02E04
05:40 Blok promocyjny AXN Black
06:00 Zagadki z przeszłości 3 | S03E02
07:00 Zagadki z przeszłości 3 | S03E03
08:00 Zagadki z przeszłości 3 | S03E04
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 | S03E19
09:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 | S03E20
10:55 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 8 | S08E06
12:00 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 9 | S09E01
13:05 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 9 | S09E02
14:00 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 9 | S09E03
15:00 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 9 | S09E04
16:00 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 9 | S09E05
17:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 | S03E19
18:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 | S03E20
19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 | S03E21
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 | S03E22
21:00 Nocny lot
22:40 Lincoln Rhyme i kolekcjoner kości | E03
23:35 Lincoln Rhyme i kolekcjoner kości | E04
00:35 Nielegalni | S01E03
01:50 Nielegalni | S01E04
02:55 Zagadki z przeszłości 3 | S03E02
03:55 Zagadki z przeszłości 3 | S03E03
04:55 Zagadki z przeszłości 3 | S03E04
AXN HD
2024-01-13
05:25 Blok promocyjny AXN
06:05 Rekrut 3 | S03E09
07:00 Rekrut 3 | S03E10
08:00 Rekrut 3 | S03E11
08:55 Rekrut 3 | S03E12
09:55 Rekrut 3 | S03E13
10:50 Cobra 11 | S23E06
11:55 Cobra 11 | S23E07
12:55 Cobra 11 | S23E08
14:00 Starsza pani musi zniknąć
15:55 Mocne uderzenie
18:10 Starsza pani musi zniknąć
20:00 Kolekcjoner kości
22:30 Snajper 2
00:25 Snajper: Kolejne starcie
02:15 FBI 2 | S02E15
03:05 Rekrut 4 | S04E03
04:00 Rekrut 4 | S04E04
AXN Spin HD
2024-01-13
05:05 Robot Chicken 11 | S11E07
05:25 Robot Chicken 11 | S11E08
05:35 Tech Toys | S02E11
06:00 Kafejka za rogiem 4 | S04E22
07:10 Mój dom za twoje pieniądze | S01E11
07:40 Mój dom za twoje pieniądze | S01E12
08:05 Mój dom za twoje pieniądze | S01E13
08:40 Mój dom za twoje pieniądze | S01E14
09:10 Mój dom za twoje pieniądze | S01E15
09:40 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E11
10:50 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E12
11:50 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E13
12:55 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E14
13:55 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E15
15:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E03
16:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E04
17:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E05
18:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E06
19:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E07
20:00 Raid 2: Bardacha
23:10 Ray Donovan 7 | S07E03
00:15 Ray Donovan 7 | S07E04
01:15 Profil 9 | S09E05
02:25 Profil 9 | S09E06
03:35 Profil 9 | S09E07
04:55 Profil 9 | S09E08
AXN White HD
2024-01-13
05:35 Blok promocyjny AXN White
06:15 Winnice miłości | E82
07:30 Winnice miłości | E83
08:50 Winnice miłości | E84
09:55 Winnice miłości | E85
11:10 Grand Hotel | S01E06
12:50 Grand Hotel | S01E07
14:30 Grand Hotel | S01E08
16:05 Zaklinacze koni 4 | S04E04
17:00 Zaklinacze koni 4 | S04E05
18:00 Zaklinacze koni 4 | S04E06
19:00 Zaklinacze koni 4 | S04E07
20:00 Zaklinacze koni 4 | S04E08
21:00 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 9 | S09E05
22:05 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 9 | S09E06
23:20 Mów mi Dave
01:10 Prezentuj broń! | S01E31
02:20 Prezentuj broń! | S01E32
03:25 Prezentuj broń! | S01E33
04:35 Prezentuj broń! | S01E34
BelSat
2024-01-13
05:00 Аб'ектыў
05:25 Студыя Белсат
06:30 Гэй, слон!, мультсерыял, 2 с.
06:45 Мамі Фаталь, мультсерыял, 13 с.
07:00 Анча і Пэпік (Anca a Pepik), мультсерыял, 1 с.
07:15 Дэтэктывы з 5-га Ц, дзіцячы прыгодніцкі серыял, 1 с.
07:45 Мова нанова
08:05 Беларус беларусу
08:25 Бязвіз
09:10 Двубой з Віталём Цыганковым
09:50 Хада думкі з Віктарам Шэндэровічам
10:25 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
11:05 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
11:25 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 19 с.
11:55 Карона каралёў. Ягелоны - такая вось гісторыя (Korona krolow - taka historia…), д/ф
12:20 Філармонія (Philarmonia), серыял, 2 с.
13:20 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял, 32 с.
14:05 Амаль што ўдалы план (The Maiden Heist), м/ф
15:35 Лем, д/ф
16:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб'ектыў
18:20 Вечаровы шпіль
18:40 Шчыра кажучы
19:05 Надзея (Hap), м/ф
21:10 Утрапёны (Rapl), дэтэктыўны серыял, 8 с.
22:10 Навагодняе тэлешоу ад Белсату
00:35 Вось так (інфармацыйная праграма)
01:30 Аб'ектыў
01:50 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2024-01-13
05:45 MTV Unplugged. Krzysztof Zalewski
07:00 Premierowa jazda - Jakub Zając | S03
07:20 Brigitte Bardot cudowna
09:20 Tajemnice Biblii | E06
10:15 Lena i Śnieżek
11:45 Pan Zabawka
13:40 Sekrety mojego taty
14:55 Galapagos | E01
15:45 Łapu-capu
16:00 Wielka ucieczka
17:40 Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
19:40 Niezgodna
22:00 Sekret Madeleine Collins
23:45 Mafia Mamma
01:30 Klondike
03:10 Anatomia
CANAL+ 4K
2024-01-13
07:00 W rytmie wolności - Eric Clapton | E3/8
07:45 W rytmie wolności - Kraftwerk | E4/8
08:35 Patagonia. Życie na krańcu świata | S01E03
09:15 Patagonia. Życie na krańcu świata | S01E04
10:00 Agentki | E02
10:45 W poszukiwaniu tajemnic | E01
11:30 W poszukiwaniu tajemnic | E02
12:20 Sekrety budowniczych piramid 2 | S02E01
13:10 Sekrety budowniczych piramid 2 | S02E02
14:10 Złombol | E01
14:55 Złombol | E02
15:40 The Office PL | S01E01
16:05 The Office PL - Refreshing | S01E02
16:35 The Office PL - No to szkło | S01E03
17:00 The Office PL - Chrzest | S01E04
17:30 Planeta Singli. Osiem historii - Zjazd absolwentów | E01
18:20 Planeta Singli. Osiem historii - Grzesznica | E02
19:05 Masz ci los!
20:35 Emigracja XD | E01
21:00 Emigracja XD | E02
21:30 Emigracja XD | E03
21:55 Emigracja XD | E04
22:20 Emigracja XD | E05
22:45 Kambodża. W świecie magicznych świątyń i pływających wiosek
23:30 Django | S01E07
00:30 Kruk. Szepty słychać po zmroku | S01E01
01:20 Kruk. Szepty słychać po zmroku | S01E02
02:15 MTV Unplugged. Natalia Kukulska
03:35 Agnieszka Radwańska. Anatomia zwycięstwa | S01E01
04:15 Agnieszka Radwańska. Anatomia zwycięstwa | S01E02
04:54 Zakończenie programu
CANAL+ Dokument HD
2024-01-13
05:00 Chwile szczęścia | E04
06:00 O co biega?
06:30 Zakonnice | E03
07:15 Zakonnice | E04
08:00 Miasta rytm - Świdnica | S02
08:50 Miasta rytm - Gdynia | S02
09:40 Zaginione światy | E01
10:35 Zaginione światy | E02
11:30 Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu | E01
12:15 Polska z góry 4 - Puszcza Kampinoska | S04E02
12:40 Polska z góry 4 - Wielkopolska południowo-zachodnia | S04E03
13:05 Polska z góry 4 - Władysławowo i okolice | S04E04
13:30 Wszystkie kolory świata 3 - Wietnam | S03E13
14:25 Sekrety dawnych budowniczych 2 | S02E01
15:20 Sekrety budowniczych piramid 2 | S02E02
16:20 Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
17:10 Influencerka. Wielki przekręt na Instagramie
18:00 Królowa. Własnymi słowami
18:45 Trzy minuty zawieszone w czasie
20:00 Dzieci chaosu
21:30 Ukraina. Głosy wojny
22:55 Prawdziwe polowanie na Czerwony Październik | E1/2
23:40 Prawdziwe polowanie na Czerwony Październik | E2-ost
00:25 Oto Joan Collins
02:05 O co biega?
02:35 Czarna domena - Cyberprzestępczość | E03
03:20 Czarna domena - Iluzja życia społecznego | E04
04:10 Chwile szczęścia | E05
CANAL+ Domo HD
2024-01-13
05:00 Kupione i co dalej? | S01E02
05:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 | S02E06
06:00 Telesprzedaż
06:35 Gardeners' World 12 | S12E13
07:45 Telesprzedaż
08:35 Patent na zieleń | S01E07
09:00 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3 | S03E04
09:30 Zbudujemy ten dom | S01E09
10:00 Daleko od miasta 10 | S10E09
10:35 Ucieczka na wieś 22 | S22E02
11:30 Ucieczka na wieś 22 | S22E03
12:25 Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni | E02
13:15 Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni | E03
14:05 Ucieczka do miasteczka | S01E10
15:00 Moje niezwykłe B&B | S01E05
16:00 Moje niezwykłe B&B | S01E06
16:55 Patent na zieleń | S01E08
17:30 Zbudujemy ten dom 2 | S02E03
18:00 Kupione i co dalej? 6 | S06E02
18:30 Daleko od miasta 10 | S10E01
19:00 Dom w miesiąc 2 | S02E11
19:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 4 | S04E04
20:05 Stylowo o wnętrzach | S01E02
21:00 Zjawiskowe projekty | S01E06
22:00 Wiejskie domy do liftingu | S01E07
22:50 Cudotwórcy 5 | S05E17
23:40 Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania 7 | S07E08
00:40 Pokochaj swój ogród 11 | S11E07
01:30 Zbudujemy ten dom 2 | S02E02
02:00 Kupione i co dalej? 3 | S03E05
02:25 Kupione i co dalej? 3 | S03E06
02:55 Pogotowie remontowe Wieśka 3 | S03E10
03:20 Rośliny Karoliny | S01E08
03:45 Meblokreacje 3 | S03E03
04:10 Dom w miesiąc 2 | S02E07
04:35 Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn | S01E02
CANAL+ Family HD
2024-01-13
05:05 365 obiadów Mariety Mareckiej 4 | S04E05
05:30 365 obiadów Mariety Mareckiej 4 | S04E06
06:00 Tomek i przyjaciele | S22E16
06:10 Tomek i przyjaciele | S22E17
06:30 Polly Pocket 5 | S05E22
06:40 Polly Pocket 5 | S05E23
07:00 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E20
07:10 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E21
07:20 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E22
07:45 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E20
08:05 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E21
09:00 Księga miłości
11:00 Kupione i co dalej? 3 | S03E04
11:25 Kupione i co dalej? 3 | S03E05
12:10 M jak mięso | E01
12:35 M jak mięso | E02
13:15 Oman. Cuda Półwyspu Arabskiego | E01
14:15 Polska z góry 4 - Kotlina Kłodzka | S04E11
14:40 Polska z góry 4 - Mazury | S04E12
15:20 Remont w 48h | S01E05
15:45 Remont w 48h | S01E06
16:25 Ugotuj mi, mamo! | S01E05
16:50 Ugotuj mi, mamo! | S01E06
17:30 Miasta rytm - Wrocław
18:50 Gliniarze na Gibraltarze | E03
20:00 Odkupienie
21:55 Uniewinniony
23:40 Rekruci - Polegamy na sobie | E5/10
00:40 Szereg syczący
01:05 Warzywa i owoce
01:45 Polska z góry - Góry Stołowe | S01E04
02:10 Polska z góry - Warmia | S01E05
02:45 Polska z góry - Przemkowski Park Krajobrazowy | S01E06
03:10 Polska z góry - Dolina Dolnej Wisły | S01E07
03:45 Polska z góry - Dolina Bugu | S01E08
04:10 Polska z góry - Chełm | S01E09
04:45 Polska z góry - Suwalszczyzna | S01E10
CANAL+ Film HD
2024-01-13
06:00 Łapu Capu Extra
06:30 Koniki na biegunach
07:05 Szereg syczący
07:35 Warzywa i owoce
08:05 Łapu-capu
08:15 Papierowe gody
11:15 Błękitna
11:40 Alcarras
13:45 Wiek Adaline
15:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
17:25 Aktualności filmowe+
18:00 Zaczarowana góra
19:55 Łapu-capu
20:00 Kompromat
22:05 Tajny informator
23:35 Rodeo
01:20 Stara szkoła
02:50 Wiarołom
04:05 Cicha ziemia
CANAL+ Kuchnia HD
2024-01-13
05:00 Czy na pewno umiesz gotować? 3 | S03E01
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? 3 | S03E02
06:00 Jakubiak w sezonie 3 | S03E02
06:30 Ugotuj mi, mamo! | S01E07
07:00 Adam w sieci: Patenty i triki | E03
07:15 Telesprzedaż
08:00 Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę - Tam, gdzie pieprz rośnie - Kampot | E08
08:30 M jak mięso 6 - Zupy | S06E02
09:00 Domowa piekarnia Kucharskiego 5 - Domowa pizza | S05E02
09:30 ABC gotowania - kuchnia amerykańska - Desery | E06
10:00 Dzień dobry, śniadanie - Pasty śniadaniowe | E07
10:30 Wielkie wyzwanie z Jamie Oliverem | S01E05
11:30 Wielkie wyzwanie z Jamie Oliverem | S01E06
12:30 Podróż przez smaki Chin | S01E01
13:30 Mistrzowie przekąsek w akcji 2 | S02E03
14:30 Domowa piekarnia Kucharskiego 5 - Z ziarnami | S05E03
15:00 Dzień dobry, śniadanie - Królewskie śniadania | E08
15:30 ABC gotowania - kuchnia amerykańska - Śniadania | E01
16:00 Słodka jak Sugar - Kraina miodem płynąca | S01E08
16:30 Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę - Tam, gdzie pieprz rośnie - Kampot | E08
17:00 Dzień dobry, śniadanie - Królewskie śniadania | E08
17:30 Bosacka daje radę - Barszcz czerwony | E05
18:00 Włoska kuchnia Gino: Dla rodziny | E05
18:30 Włoska kuchnia Gino: Dla rodziny | E06
19:00 Dzień dobry, śniadanie - Królewskie śniadania | E08
19:30 Bosacka daje radę - Barszcz czerwony | E05
20:00 Ucztuj z Nadią | E05
20:55 Ucztuj z Nadią | E06
21:45 Dzień dobry, śniadanie - Królewskie śniadania | E08
22:15 ABC gotowania - kuchnia amerykańska - Śniadania | E01
22:45 M jak mięso 6 - Zupy | S06E02
23:15 Domowa piekarnia Kucharskiego 5 - Z ziarnami | S05E03
23:45 Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę - Tam, gdzie pieprz rośnie - Kampot | E08
00:15 Mistrzowie przekąsek w akcji | S01E03
01:15 Czekolada według Rachel Khoo | E11
01:45 Adam w sieci: Patenty i triki | E10
02:00 Jakubiak - z miłości do lokalności 3 | S03E04
02:30 David w Europie 2 | S02E13
03:00 Desery Dekera | S01E05
03:30 Widelcem po mapie | S01E01
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 5 | S05E02
04:30 ABC gotowania 4 | S04E12
CANAL+ Premium HD
2024-01-13
06:00 Premierowa jazda - Jakub Zając | S03
06:20 Brigitte Bardot cudowna
08:20 Tajemnice Biblii | E06
09:15 Lena i Śnieżek
10:45 Pan Zabawka
12:40 Sekrety mojego taty
13:55 Galapagos | E01
14:45 Łapu-capu
15:00 Wielka ucieczka
16:40 Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
18:40 Niezgodna
21:00 Sekret Madeleine Collins
22:45 Mafia Mamma
00:30 Klondike
02:10 Anatomia
04:15 Benek
CANAL+ Seriale HD
2024-01-13
06:05 MTV Unplugged: Mrozu
07:30 Szereg syczący
08:15 Interview 3 | S03E06
08:20 Interview 3 | S03E07
08:25 Interview 3 | S03E08
08:30 Interview 3 | S03E09
08:40 Interview 3 | S03E10
09:00 Młody The Rock 3 | S03E01
09:20 Młody The Rock 3 | S03E02
09:40 Młody The Rock 3 | S03E03
10:00 Młody The Rock 3 | S03E04
10:25 Młody The Rock 3 | S03E05
10:45 Młody The Rock 3 | S03E06
11:05 Młody The Rock 3 | S03E07
11:30 Interview | S01E01
11:35 Interview | S01E02
11:40 Interview | S01E03
11:43 Interview | S01E04
11:45 Interview | S01E05
11:50 Interview | S01E06
11:53 Interview | S01E07
11:55 Interview | S01E08
12:00 Interview | S01E09
12:05 Interview | S01E10
12:15 Interview 2 | S02E01
12:20 Interview 2 | S02E02
12:25 Interview 2 | S02E03
12:30 Interview 2 | S02E04
12:35 Interview 2 | S02E05
12:45 Zwyczajna kobieta | S01E01
13:25 Zwyczajna kobieta | S01E02
14:20 Zwyczajna kobieta | S01E03
15:10 Zwyczajna kobieta | S01E04
15:55 Zwyczajna kobieta | S01E05
16:40 Zwyczajna kobieta | S01E06
17:20 Zwyczajna kobieta | S01E07
18:05 Zwyczajna kobieta | S01E08
19:00 Zwyczajna kobieta | S01E09
20:00 Yellowjackets | S01E06
20:55 Yellowjackets | S01E07
21:50 Yellowjackets | S01E08
22:45 Yellowjackets | S01E09
23:40 Yellowjackets | S01E10
00:50 Polityka | E03
01:30 Polityka | E04
02:25 Klangor | E05
03:10 Klangor | E06
04:05 Klangor | E07
04:45 Klangor | E08
Canal+ Sport 1 PL
2024-01-13
05:00 La Liga Preview Show
05:30 LaLiga World
06:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz półfinałowy gry pojedynczej
08:00 Ligue1 Preview Show
08:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz finałowy gry pojedynczej
11:00 Piłka nożna: Liga francuska: Olympique Marsylia - RC Strasbourg
13:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Sevilla FC - CD Alaves
15:40 La Liga Preview Show
16:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska: RCD Mallorca - Celta Vigo
18:25 Piłka nożna: Liga angielska: Newcastle United FC - Manchester City FC
20:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Betis Balompie - Granada CF
23:05 Piłka nożna: Liga francuska: Stade Rennais FC - OGC Nice
01:15 Nicki Pedersen. Ostatni gladiator | E02
02:00 Boks: Walka o pasy IBF World, WBC World i WBO World w Quebecu - waga półciężka: Artur Beterbiev - Callum Smith
Canal+ Sport 2 PL
2024-01-13
06:00 Piłka nożna: Liga francuska: Olympique Marsylia - RC Strasbourg
08:10 La Liga Preview Show
08:45 Basket+
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA: Philadelphia 76ers - Sacramento Kings
11:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz finałowy gry pojedynczej
13:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - ŁKS Łódź
15:40 NBA w Sin City
16:15 Koszykówka mężczyzn: NBA: Philadelphia 76ers - Sacramento Kings
18:25 Piłka nożna: Liga hiszpańska: RCD Mallorca - Celta Vigo
20:55 Piłka nożna: Liga francuska: Stade Rennais FC - OGC Nice
23:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz finałowy gry pojedynczej
01:30 NBA w Sin City
02:00 Koszykówka mężczyzn: NBA: Milwaukee Bucks - Golden State Warriors
Canal+ Sport 3 PL
2024-01-13
06:00 Super Piątek
06:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa
08:40 Super Piątek
09:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
12:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa
14:40 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
14:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław
17:10 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
17:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Korona Kielce - Górnik Zabrze
19:30 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
19:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - ŁKS Łódź
22:10 Liga+
23:35 Piłka nożna: Ekstraklasa: Korona Kielce - Górnik Zabrze
02:00 Liga+
03:30 Witaj w akademii - Lech Poznań
04:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Canal+ Sport 4 PL
2024-01-13
06:00 Raków. Pierwszy wszystko - Przyszłość Mistrza | E06
06:45 Liga+ Extra
08:30 Super Piątek
09:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa
11:10 Super Piątek
12:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
14:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa
17:10 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
17:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław
19:40 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
19:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Korona Kielce - Górnik Zabrze
22:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
22:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - ŁKS Łódź
00:40 Liga+
02:05 Piłka nożna: Ekstraklasa: Korona Kielce - Górnik Zabrze
04:30 Liga+
CANAL+ Sport 5 PL
2024-01-13
06:00 Telesprzedaż
08:10 Basket+
08:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Sevilla FC - CD Alaves
10:45 Wójcik Racing Team
11:20 Liga+ Extra
13:00 Żużel: PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Platinum Motor Lublin
15:25 1 na 1 Extra - Danijel Ljuboja
15:50 Wójcik Racing Team
16:25 Ligue1 Preview Show
16:55 Piłka nożna: Liga francuska: AS Monaco - Stade de Reims
19:00 MVP GRA
19:15 1 na 1 Extra - Marcin Bułka
20:10 Nicki Pedersen. Ostatni gladiator | E02
20:55 Piłka nożna: Liga francuska: Stade Rennais FC - OGC Nice
23:00 Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:35 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - ŁKS Łódź
01:50 Liga+ Extra
03:30 Zakończenie programu
CI Polsat
2024-01-13
05:30 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 3 | S03E57
06:00 Motyw mordercy - Karmiący sępy | S01E33
06:30 Śledztwa w prosektorium 2 - Jezioro kłamstw | S02E13
07:25 Polskie prywatne zbrodnie 2 - W sidłach miłości | S02E01
07:55 Polskie prywatne zbrodnie 2 - W spirali kłamstw | S02E02
08:25 Kobiety, które zabijają 16 - Christine Billis | S16E05
09:20 Kobiety, które zabijają 16 - Cheryl Kunkle | S16E07
10:20 Decydujące momenty śledztwa - Szokujące zwroty akcji | S01E03
11:20 Dowody zbrodni 3 - Stracony pacjent | S03E13
12:20 Kryminał: Gliny | S01E09
12:50 Kryminał: Gliny | S01E10
13:15 Zbrodnia prawie doskonała 2 - Barsock | S02E11
14:10 Krwawe rozstania - Sprawa Sutoriusa | S01E09
15:05 Ktoś ma coś do ukrycia - Niepiękny umysł | S01E11
16:00 Dzieci skazane na dożywocie 2 - Richard | S02E05
17:00 Mordercze związki - Fatalne zauroczenie | S01E09
18:00 Niewidzialne: Stop Przemocy - Małgorzata | S01E01
18:30 Niewidzialne: Stop Przemocy - Natalia | S01E02
19:00 Zabójcze wakacje - Kanako | S01E01
20:00 Daj znać, jak wrócisz 2 - Carlina Vargas | S02E12
21:00 Mordercą jest ktoś inny - Śmiertelna zdrada | S01E08
22:00 Miss America: Mroczne sekrety - Nieuczciwe zagrywki | S01E01
23:00 Chippendales: mroczne sekrety - Przedstawienie musi trwać | S01E03
23:55 Obcy w moim domu - Pogrzebane tajemnice | S01E04
00:50 Nawiedzone szpitale | S01E07
01:45 Paragraf 148 - kara śmierci - Wampir z Katowic | E12
02:15 Paragraf 148 - kara śmierci - Kryptonim | E17
02:40 Kryminał: Gliny | S01E09
03:10 Kryminał: Gliny | S01E10
03:35 Mordercze związki - Fatalne zauroczenie | S01E09
04:35 Dzieci skazane na dożywocie 2 - Richard | S02E05
Cinemax
2024-01-13
06:00 Kochankowie i niedźwiedź
07:40 Ben-Hur
09:45 Nie ma powrotu
11:15 Jesteś jak ja
12:50 Yuni
14:25 Skóra w ogniu
15:55 Ben-Hur
18:00 Bez gwałtownych ruchów
20:00 Matrix
22:15 Liberator
00:05 Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna
02:05 Martwe zło
03:30 Café Marylin
04:00 Fifi
Cinemax 2
2024-01-13
06:00 Joker
08:00 Marshall
10:00 Hannah i jej siostry
11:45 Niewidomy człowiek, który nie chce obejrzeć 'Titanica'
13:15 Nayola
14:40 Koyaanisqatsi
16:05 Marshall
18:05 Joker
20:05 Anatomia czeskiego popołudnia
20:30 Delikatnie
22:05 Sound of Metal
00:05 Stworzenia boże
01:45 Świat po nas
03:10 Nayola
04:35 Koyaanisqatsi
Comedy Central PL
2024-01-13
05:10 Blok Ekipa 3 - Dentysta/ Cjalis autodancing/ Zapasy w kisielu/ Film rozwodowy | S03E13
05:35 Blok Ekipa 4 - Podryw na komandosa/Smok/Nowy drechol Wojtasa | S04E01
06:00 Młody Sheldon 4 - Przyszły student i wynalazek suwaka | S04E06
06:25 Młody Sheldon 4 - Wykład z filozofii i latające robaki | S04E07
06:55 Młody Sheldon 4 - Egzystencjalny kryzys i dziki kot | S04E08
07:20 Młody Sheldon 4 - Fałszywe lody i kolacja z kozłem | S04E09
07:50 Młody Sheldon 4 - Kowbojski aerobik i 473 śrubki bez smaru | S04E10
08:10 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Hofstadter Insufficiency | S07E01
08:35 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Deception Verification | S07E02
09:05 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Scavenger Vortex | S07E03
09:30 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Raiders Minimization | S07E04
09:55 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Workplace Proximity | S07E05
10:20 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Romance Resonance | S07E06
10:45 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Proton Displacement | S07E07
11:05 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Itchy Brain Simulation | S07E08
11:30 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Thanksgiving Decoupling | S07E09
11:55 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Discovery Dissipation | S07E10
12:20 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Cooper Extraction | S07E11
12:50 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Hesitation Ramification | S07E12
13:20 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Occupation Recalibration | S07E13
13:50 The Office PL - No to szkło | S01E03
14:25 The Office PL - Chrzest | S01E04
15:00 Przyjaciele 10 - The One Where Rachel's Sister Babysits | S10E05
15:35 Przyjaciele 10 - The One with Ross's Grant | S10E06
16:05 Przyjaciele 10 - The One with the Home Study | S10E07
16:35 Przyjaciele 10 - The One with the Late Thanksgiving | S10E08
17:05 Przyjaciele 10 - The One with the Birth Mother | S10E09
17:45 Przyjaciele 10 - The One Where Chandler Gets Caught | S10E10
18:15 Przyjaciele 10 - The One Where the Stripper Cries | S10E11
18:50 Przyjaciele 10 - The One with Phoebe's Wedding | S10E12
19:25 Przyjaciele 10 - The One Where Joey Speaks French | S10E13
20:00 Przyjaciele 10 - The One with Princess Consuela | S10E14
20:30 Przyjaciele 10 - The One Where Estelle Dies | S10E15
21:00 Przyjaciele 10 - The One with Rachel's Going Away Party | S10E16
21:30 Przyjaciele 10 - The Last One: Part 2 | S10E17
22:30 The Office PL - Równouprawnienie | S01E05
23:05 The Office PL - Klient | S01E06
23:45 Comedy Club 7 | S07E05
00:15 Comedy Club 7 | S07E06
00:45 Pacześ Show - Alkohol | S01E03
02:00 The Office PL - Równouprawnienie | S01E05
02:35 The Office PL - Klient | S01E06
03:10 Comedy Club 7 | S07E05
03:35 Comedy Club 7 | S07E06
04:00 Blok Ekipa 3 - Poszukiwacze zaginionego szmalu/ Królowie życia/ Buda nie daje żyć/ Dziewczyna gangstera | S03E07
04:25 Blok Ekipa 3 - Fachowcy/Cygańska wróżba/Rasowana bawara | S03E08
04:45 Blok Ekipa 3 - Szerszeń turbo/ Ciemności grochowskie/ Kolęda | S03E09
Discovery Channel PL
2024-01-13
05:15 Fani czterech kółek - Mini moke | S08
06:00 Łowcy staroci: Renowacje - W siódmym niebie | S04E12
07:00 Ocalić dom 4 - Tropikalne burze | S04
09:00 Gorączka złota 14 - Buldożer Frankensteina | S14
10:00 Gorączka złota: na kłopoty Freddy Dodge 2 | S02E06
11:30 Bimbrownicy - Ostateczny pojedynek | S12
12:30 Mike Brewer. Samochody świata - Lowridery
13:00 Złomowisko PL | S11E10
14:00 Złomowisko PL | S11E11
15:00 Nic do ukrycia | S01E06
16:00 Celnicy na straży Szwecji - Całe mnóstwo piwa
17:00 Gorączka złota: Australia 4 | S04E05
18:00 Zawodowcy: drwale | S02E05
19:00 Złomowisko PL | S11E09
20:00 Złomowisko PL | S11E10
21:00 Złomowisko PL | S11E11
22:00 Tajemnice Alaski - Wielka Stopa z Alaski
23:00 Wyprawa w nieznane 8 | S08E13
00:00 Ocalić dom 4 - Tropikalne burze | S04
02:00 Łowcy staroci | S13E03
02:55 Łowcy staroci | S13E04
03:40 Fani czterech kółek | S01E01
04:05 Fani czterech kółek | S01E02
04:30 Traktory na start | S01E01
Discovery Historia PL
2024-01-13
05:15 Łowcy staroci | S14E18
06:00 Łowcy staroci - Czapki z głów | S16
07:00 Łowcy staroci - Stół i mysz | S16
08:00 Na krańcu Alaski - Nowe, odważne McCarthy
09:00 Miliony Escobara - Don
10:00 Walka o bagaż - Los Angeles | S01E06
10:30 Walka o bagaż - Szkocja | S01E07
11:00 Walka o bagaż - Floryda | S01E08
11:30 Walka o bagaż - Vancouver | S01E09
12:00 Łowcy staroci | S15E03
13:00 Europejskie bazary | S01E02
14:00 Lotniskowiec HMS Ark Royal | E06
15:00 Devonport - duma Royal Navy - Powrót do domu
16:00 Na tropie złotego pociągu
17:00 Muzealne tajemnice - Morderca samotnych kobiet i inne historie | S23
18:00 Muzealne tajemnice - Porwany filmowiec i inne historie | S12E01
19:00 Na ratunek starociom - Apartamentowiec w Wheeling | S04E09
19:30 Na ratunek starociom - Fabryka wiskozy | S04E10
20:00 Potwór z Loch Ness: nowe dowody
22:00 Legendarne miejscówki - W samą porę | S02
23:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły światem - Dusiciel z Phoenix | S01E06
00:00 Starożytność rozszyfrowana - Tajemnice chilijskich czaszek
01:00 Starożytność rozszyfrowana - Pradawna wojna | S01E02
02:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki - Na straży socjalistycznej Kuby
02:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki - Zdarza się i tak…
03:00 PrzeTwórcy | S01E02
03:45 Pasja - sposób na życie | E03
04:30 Lotniskowiec HMS Ark Royal | E01
Discovery Life PL
2024-01-13
05:00 Lady Fit | E03
05:30 Związki z modą | S02E01
06:30 Szpital | S03E267
07:30 Szpital | S03E268
08:30 Dr Pryszczylla | S01E08
09:30 Dr Pryszczylla | S01E09
10:30 Dzień dobry, zdrowie | E01
11:00 Wiza na miłość | S05E17
12:00 SOS - Sablewska od stylu | S02E08
12:45 Bogini długich włosów | E06
13:45 Włoskie zdrady 2 | S02E33
14:15 Włoskie zdrady 2 | S02E34
14:45 Związki z modą | S02E02
15:45 Szpital | S02E191
16:45 Szpital | S02E192
17:45 Szpital | S02E193
18:45 Szpital | S02E194
19:45 Jak matka z córką | E08
20:45 Ciąża z zaskoczenia | S04E11
21:15 Nie do uwierzenia! 3 | S03E02
22:15 Niespodziewana fortuna | E06
23:15 Zbrodnie z pierwszych stron gazet | S01E07
00:15 Małżeństwo pełne tajemnic | S02E02
01:10 Plan zbrodni 4 | S04E01
02:05 Bez recepty 2 | S02E07
03:00 Eks-tra zmiana | S01E01
03:45 Klinika urody | S05E09
04:20 Klinika urody | S05E10
04:55 Zakończenie programu
Discovery Science PL
2024-01-13
05:00 Zoom na architekturę - Skarby Terakotowej Armii | S02
06:00 Gwiezdne bitwy - Zabójcze skały
07:00 Gwiezdne bitwy - Promień śmierci
08:00 Poszukiwacze dinozaurów - Mamy czaszkę!
09:00 Poszukiwacze dinozaurów - Nanotyran czy tyranozaur?
10:00 Jak to jest zrobione? - Gumowe piłki do gry, biurowe krzesła | S25E24
10:30 Jak to jest zrobione? - Śruby dla przemysłu lotniczego, przecier z owoców opuncji | S25E25
11:00 Jak to jest zrobione? - Łóżka chowane w ścianie, pucharki do lodów | S25E26
11:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Morgan aero coupe
12:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Kapelusze fedora, cement, zielony groszek | S12
12:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Moher, quady śnieżne i harfy | S12
13:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Herbata czerwona, szczotka do włosów | S12
13:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Karty kredytowe, tiffin i podnośnie statków | S12
14:00 NASA - archiwum tajemnic - Śmiertelna broń | S02
15:00 NASA - archiwum tajemnic - Młot Thora | S02E04
16:00 Gwiezdne bitwy - Kosmiczne śmieci
17:00 Gwiezdne bitwy - Małe zielone ludki
18:00 Jak to jest zrobione? - Zestawy mebli kawowych, druk wypukły | S25
18:30 Jak to jest zrobione? - Kule do gry w bule, biofarmaceutyki | S25
19:00 Jak to jest zrobione? - Skórzane piłki do gry w koszykówkę, przesuwne zasuwy jazów | S25
19:30 Jak to jest zrobione? - Pompy mechanizmu wspomagania kierownicy | S25
20:00 Największe paranormalne zagadki - Tajemnica okaleczonego bydła
21:00 Największe paranormalne zagadki - Rządowa tajemnica
22:00 Kosmiczna mapa skarbów - Wrak na mieliźnie | S02
23:00 Kosmiczna mapa skarbów - Skarb i tragedia | S02
00:00 Na tropie legendarnych potworów - Mothman, człowiek-ćma
01:00 Na tropie legendarnych potworów - Diabeł z New Jersey
02:00 Tajemnice Alaski - Dinozaur z archipelagu Kodiak | S02
03:00 Jak to jest zrobione? - Gumowe piłki do gry, biurowe krzesła | S25E24
03:30 Jak to jest zrobione? - Śruby dla przemysłu lotniczego, przecier z owoców opuncji | S25E25
04:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Kapelusze fedora, cement, zielony groszek | S12
04:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Moher, quady śnieżne i harfy | S12
Disney Channel PL
2024-01-13
05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Przełamując złe nawyki | S01E28
05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. - Psi pokaz | S01E29
05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Seropetarda | S01E30
05:45 Taffy - Powrót Chudego | S01E67
05:50 Taffy - Bliźniacze szkolenie | S01E68
06:00 Dziewczyna, chłopak, itd. - Potworna pupa | S01E13
06:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Przestępstwa przeciw rodzinie | S01E14
06:25 Dziewczyna, chłopak, itd. - Niemożliwie naukowo | S01E15
06:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Bohaterowie | S01E16
06:55 Dziewczyna, chłopak, itd. - Pies, który chciał być wilkiem | S01E17
07:05 Dziewczyna, chłopak, itd. - Kot do tajemnic | S01E18
07:20 Greenowie w wielkim mieście | S01E05
07:50 Greenowie w wielkim mieście | S01E07
08:15 Greenowie w wielkim mieście | S01E09
08:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Felix | S03E75
09:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 | S03E76
09:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Połykacz serc | S03E77
10:00 Herosi pół na pół - Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą | S01E07
10:30 Herosi pół na pół - Przerwa na reklamę/ Chyba nie jesteśmy kwita | S01E08
10:55 Herosi pół na pół - Bryk 3000/ Grasz w zielone? | S01E09
11:25 Taffy - Wejście kota | S01E01
11:30 Taffy - Malutki problem | S01E02
11:40 Taffy - Masz to w genach | S01E07
11:50 Taffy - Ogłaszam was psem i kotem | S01E05
12:00 Taffy - Kukiełka | S01E03
12:05 Taffy - Kto da więcej? | S01E04
12:20 Taffy - Misja Mish Mash | S01E09
12:25 Taffy - Robodom | S01E21
12:30 Taffy - Gwiazdkowy Bentley | S01E10
12:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Królowa Bananów | S04E86
13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Otchłań wyrzutów | S04E89
13:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Optigami | S04E91
14:10 Greenowie w wielkim mieście 3 - Niezawodny Bill | S03E67
14:40 Greenowie w wielkim mieście 3 - Posłuchaj!/ Duży ekran | S03E68
15:00 Greenowie w wielkim mieście 3 - Rembo/ Słoik | S03E69
15:25 Herosi pół na pół - Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr | S01E05
15:55 Herosi pół na pół - Lennyman/ Pożyteczne klony | S01E06
16:25 Herosi pół na pół - Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą | S01E07
16:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Leniwy pies | S02E65
17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Dzień narwala | S02E66
17:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Klub figurkowy | S02E67
17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Mysie kroczki | S02E68
17:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Psołak na wolności | S02E69
17:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Rękawica mocarza | S02E70
18:15 Taffy 2 - Mucha | S02E19
18:20 Taffy 2 - Bentley mózgowiec | S02E20
18:30 Taffy 2 - Nawiedzony kłaczek | S02E21
18:45 Taffy 2 - Dzielny Bentley | S02E22
18:50 Taffy 2 - Majętna magia | S02E23
18:55 Taffy 2 - Niewidzialny | S02E24
19:10 Taffy 2 - Wakacje idealne | S02E25
19:15 Taffy 2 - Na śmietnisku | S02E26
19:25 Taffy 2 - Zupełnie nowy Taffy | S02E27
19:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Pasja | S04E111
20:05 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Spotkanie | S04E112
20:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 | S05E113
20:55 Greenowie w wielkim mieście 2 - Rekin/ Sny | S02E38
21:25 Greenowie w wielkim mieście 2 - Wyższy poziom/ Dzikość | S02E39
21:50 Greenowie w wielkim mieście 2 - Opowieści z garażu/ Folwark zwierząt | S02E40
22:20 Obóz Kikiwaka 6 - Gniew Cona | S06E124
22:50 Obóz Kikiwaka 6 - Finn na ratunek | S06E125
23:20 Raven na chacie 6 - Wieczorna ucieczka | S06E114
23:50 Raven na chacie 6 - Zderzenie z rzeczywistością | S06E116
00:15 Taffy - Piskofobia | S01E76
00:25 Taffy - Bliźniacze szkolenie | S01E68
00:30 Taffy - Złoty struś | S01E64
00:40 Ghostforce - Turbokorn/ Bibalon | S01E20
01:10 Ghostforce - Maskarada/ Batata | S01E21
01:35 Ghostforce - Prehistraszność/ Chaorion | S01E22
02:00 Znajdź mnie w Paryżu 2 - Przejęcie | S02E37
02:25 Znajdź mnie w Paryżu 2 - Druga szansa | S02E38
02:50 Ale obciach - Nastolatkologia | S04E44
03:20 Ale obciach - To coś i miłość | S04E45
03:45 Dronersi - Duch | S01E07
04:10 Dronersi - Katastrofalna turbina | S01E08
04:30 Szkoła Wikingów - Gra zdrajcy | S01E09
04:55 Szkoła Wikingów - Wstrętne zwierzaki | S01E10
Disney Junior
2024-01-13
05:00 Eureka! | S01E09
05:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E25
06:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E26
06:30 Kiya i mistrzowie z Kimoja | S01E09
07:00 Blue 2 | S02E74
07:10 Blue 2 | S02E75
07:20 Blue 2 | S02E76
07:30 Blue 2 | S02E77
07:40 Blue 2 | S02E78
07:50 Blue 2 | S02E79
08:00 Blue 2 | S02E80
08:10 Blue 2 | S02E81
08:20 Blue 2 | S02E82
08:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E12
09:00 Pupstruction | S01E05
09:30 Superkoty | S01E10
10:00 Blue 2 | S02E83
10:10 Blue 2 | S02E84
10:20 Blue 2 | S02E85
10:30 Blue 2 | S02E86
10:40 Blue 2 | S02E87
10:50 Blue 2 | S02E88
11:00 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E21
11:30 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E06
12:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
13:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E44
13:30 Pupstruction | S01E03
14:00 Superkoty | S01E03
14:30 Spidey i superkumple | S01E03
15:00 Spidey i superkumple | S01E04
15:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E05
15:45 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E22
16:00 Pupstruction | S01E01
16:30 Pupstruction | S01E02
17:00 Pupstruction | S01E03
17:30 Pupstruction | S01E04
18:00 Bajkowa przygoda Goofy'ego
19:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E44
19:30 Blue 2 | S02E71
19:40 Blue 2 | S02E72
19:50 Blue 2 | S02E73
20:00 Blue 2 | S02E74
20:10 Blue 2 | S02E75
20:20 Blue 2 | S02E76
20:30 Pupstruction | S01E01
21:00 Spidey i superkumple | S02E54
21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E12
22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E20
22:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E09
23:00 Pidżamersi 5 | S05E107
23:25 Pidżamersi 5 | S05E108
23:50 Pidżamersi 5 | S05E109
00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 | S02E28
00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 | S02E29
01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 | S02E30
01:30 Spidey i superkumple | S02E39
01:55 Spidey i superkumple | S02E40
02:20 Spidey i superkumple | S02E41
02:45 Myszka Miki: Frajdomek | S01E36
03:10 Myszka Miki: Frajdomek | S01E37
03:35 Myszka Miki: Frajdomek | S01E38
04:00 Eureka! | S01E10
04:30 Eureka! | S01E11
Disney XD
2024-01-13
05:05 Robale ziomale | S01E02
05:25 Robale ziomale | S01E03
05:45 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E11
06:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E05
06:25 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E06
06:55 Taffy | S01E39
07:00 Taffy | S01E43
07:10 Taffy | S01E52
07:20 Taffy | S01E45
07:30 Taffy | S01E55
07:35 Taffy | S01E65
07:50 Taffy | S01E46
07:55 Taffy | S01E47
08:00 Taffy | S01E50
08:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E83
08:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E84
08:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E85
08:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E86
09:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E87
09:25 Greenowie w wielkim mieście 3 | S03E78
09:50 Greenowie w wielkim mieście 3 | S03E79
10:20 Greenowie w wielkim mieście | S01E01
10:45 Sowi dom | S01E07
11:15 Sowi dom | S01E08
11:45 Sowi dom | S01E09
12:10 Dronersi | S01E23
12:40 Dronersi | S01E24
13:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E61
13:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E62
13:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E63
13:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E64
14:05 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E49
14:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E50
14:55 Szkoła wikingów | S01E03
15:00 Dzieciak kontra Kot | S01E07
15:25 Dzieciak kontra Kot | S01E08
15:55 Dzieciak kontra Kot | S01E09
16:20 Wodogrzmoty Małe | S01E08
16:50 Wodogrzmoty Małe | S01E03
17:20 Wodogrzmoty Małe | S01E07
17:45 Fineasz i Ferb | S01E17
18:15 Fineasz i Ferb | S01E01
18:40 Fineasz i Ferb | S01E11
19:10 Greenowie w wielkim mieście 3 | S03E65
19:40 Greenowie w wielkim mieście 3 | S03E66
20:05 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E11
20:15 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E12
20:25 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E13
20:45 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E14
20:55 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E15
21:15 Wodogrzmoty Małe 2 | S02E34
21:50 Wodogrzmoty Małe 2 | S02E32
22:15 Taffy | S01E37
22:25 Taffy | S01E48
22:35 Taffy | S01E39
22:45 Taffy | S01E43
22:50 Taffy | S01E52
23:00 Taffy | S01E45
23:10 Fineasz i Ferb 2 | S02E51
23:35 Fineasz i Ferb 2 | S02E52
00:00 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E13
00:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E14
00:50 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E37
01:15 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E38
01:40 Duch i nas dwóch | E03
02:05 Duch i nas dwóch | E04
02:25 Duch i nas dwóch | E05
02:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E12
03:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E13
03:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E45
03:55 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E46
04:15 Duch i nas dwóch | E18
04:40 Duch i nas dwóch | E19
E! Entertainment PL
2024-01-13
05:30 Sprawy Mathisów - Rodzina Mathisów na biwaku | S01E05
06:00 Z kamerą u Kardashianów - Przykre wspomnienie | S13E08
07:00 Z kamerą u Kardashianów - Rodzinne nieporozumienia - część 1. | S13E09
08:00 Z kamerą u Kardashianów - Rodzinne nieporozumienia - część 2. | S13E10
09:00 Z kamerą u Kardashianów - Królewskie życie | S13E11
10:00 Wags - Mocne zderzenie | S02E01
11:00 Wags - Nieczysta gra | S02E02
12:00 Wags - Rewanż | S02E03
13:00 Wags - Tajemnice w Mieście Grzechu | S02E04
14:00 Podano na tacy z Lisą Vanderpump - W stylu Vanderpump: Jim Jefferies & James Kennedy | S01E09
14:30 Podano na tacy z Lisą Vanderpump - Angielska herbatka: Iggy Azalea & Trixie Mattel | S01E03
15:00 Black Pop: Opiewając siłę czarnej kultury - Telewizja
16:00 Plastyczna fuszerka - W poszukiwaniu młodości | S04E01
17:00 Plastyczna fuszerka - Zachwiane proporcje | S04E02
18:00 Plastyczna fuszerka - Ponętne kształty | S04E03
19:00 Plastyczna fuszerka - Trzeba mieć nosa do nosa | S04E04
20:00 Plastyczna fuszerka - Bliźnięta w potrzebie | S04E05
21:00 Tyler Henry - medium z Hollywood - Giuliana Rancic, Christina El Moussa, Katy Mixon, Taye Diggs | S03
22:00 Tyler Henry - medium z Hollywood - Chrissy Metz, Taryn Manning, Iggy Azalea, Taye Diggs Follow-up | S03
23:00 Tyler Henry - medium z Hollywood - Megan Fox, Jewel, David i Rosanna Arquette, Nicole Sullivan
00:00 Dom łotrów - Trzech łotrów wchodzi do baru… O, cholera
01:00 W zbliżeniu - Brad Pitt
01:45 W zbliżeniu - Leonardo DiCaprio
02:30 W zbliżeniu - Meryl Streep
03:15 W zbliżeniu - Nicole Kidman
04:00 Hollywood i amerykański futbol - Dziewczyny na wycieczce | S01E05
Eska Rock TV
2024-01-13
05:00 Rock by night
07:00 Aktywacja
10:00 Gramy co chcemy
13:00 Gramy co chcemy
16:00 Gramy co chcemy
17:00 Gramy co chcemy
19:00 Gramy co chcemy
22:00 Rock nie wyrok
23:00 Rock nie wyrok
00:00 Rock by night
01:00 Rock by night
02:00 Rock by night
03:00 Rock by night
04:00 Rock by night
Eska TV
2024-01-13
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
06:00 Eska TV info
06:15 Made in Poland
07:00 Eska TV info
07:15 Hity na czasie
08:00 Eska TV info
08:15 Hity na czasie
09:00 Eska TV info
09:15 Historia jednej piosenki
10:00 Eska TV info
10:15 Weekend z Eską TV
11:00 Eska TV info
11:15 Weekend z Eską TV
12:00 Eska TV info
12:15 Co się słucha?
13:00 Eska TV info
13:15 Przesłuchanie
14:00 Eska TV info
14:15 Jazdy Gwiazdy
15:00 Eska TV info
15:15 Podwójna Gorąca 20
16:00 Podwójna Gorąca 20
17:00 Podwójna Gorąca 20
18:00 Miejska lista
19:00 Polacy za granicą
20:00 Polacy za granicą
21:00 Przyjaciele 8 | S08E11
21:30 Przyjaciele 8 | S08E12
22:00 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E13
22:30 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E14
23:00 Przyjaciele 8 | S08E09
23:30 Przyjaciele 8 | S08E10
00:00 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E11
00:30 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E12
01:00 Śmierć na 1000 sposobów
01:30 Śmierć na 1000 sposobów
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
Eska TV Extra
2024-01-13
06:00 Polska lista
08:00 Poranek
09:00 Jazdy Gwiazdy
10:00 Hit godzina
11:00 Hity zawsze na czasie - premiera
12:00 Hit godzina
13:00 Polska lista
14:00 Co się słucha?
15:00 Hit godzina
16:00 Hity zawsze na czasie
17:00 Hit godzina
18:00 Twoja impreska
20:00 Przesłuchanie
21:00 Twoja impreska
22:00 Polska lista
23:00 Hity zawsze na czasie
00:00 Polska lista
Eurosport 1 PL
2024-01-13
06:30 The Power of Sport
06:50 Rajdy terenowe: Dakar 2024 - 6. etap
07:50 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Sapporo
09:35 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie - konkurs skoków
10:35 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Altenmarkt-Zauchensee - zjazd kobiet
12:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Wengen - zjazd mężczyzn
14:30 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Scuol
14:50 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle - studio
16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle - konkurs duetów
17:40 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle - studio
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Niemcy 2024 - mecz grupy D: Polska - Słowenia
19:45 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Niemcy 2024 - studio
20:05 Dakar News
20:20 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Niemcy 2024 - mecz grupy D: Wyspy Owcze - Norwegia
22:15 Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz półfinałowy
23:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Wengen - zjazd mężczyzn
00:30 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - zapowiedź
01:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
02:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
03:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2 PL
2024-01-13
05:00 Novak Unmasked
06:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - zapowiedź
06:30 Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz ćwierćfinałowy
08:30 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Jelena Rybakina - Aryna Sabalenka
09:30 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Stefanos Tsitsipas
11:00 Novak Unmasked
12:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz ćwierćfinałowy
13:45 Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz półfinałowy
17:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Apeldoorn 2024 - 3. dzień
17:50 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Apeldoorn 2024 - 4. dzień
20:20 The Power of Sport
20:30 Formuła E: ePrix Meksyku
22:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Wengen - zjazd mężczyzn
23:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Niemcy 2024 - mecz grupy D: Polska - Słowenia
01:00 Golf: Sony Open in Hawaii - 3. runda
03:00 Golf: Sony Open in Hawaii - 3. runda
04:30 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz 1. rundy gry pojedynczej
FilmBox Action PL
2024-01-13
05:00 Zakończenie programu
06:25 Cimarron Strip - Ścigany | E05
07:40 Cimarron Strip - Bitwa pod Bloody Stones | E06
08:55 Cimarron Strip - Whitey | E07
10:10 Trudny pacjent
11:40 Kung-fu joga
13:25 Okup za córkę
14:50 Amerykańska legenda
16:35 Strefa Q
18:30 Król wojowników
20:00 Stan Helsing
21:30 Nacisnąć spust
23:00 Zdesperowana
00:35 Busty Cock Lovers
01:55 Hardcore Pleasures 2
03:10 Kosmiczny grzech
04:35 Zakończenie programu
FilmBox Arthouse PL
2024-01-13
05:45 Papużki
06:00 Niebieska panienka
06:35 Champagne Safari
07:30 Bociany
08:55 Wędrownik
09:20 Tonąca koza
09:50 Strach i pożądanie
10:50 Gorączka złota
12:15 Bajeczka dla przeciętniaków
12:35 Inale
14:00 Szczęśliwy Teksańczyk
14:55 Namacalni
15:05 Pielgrzym
15:45 Żelazna wyspa
17:15 Życie z ojcem
19:10 Kozie uszy
21:00 Monopol na głupotę
21:20 Born to Be Wild
22:25 Rycząca otchłań
23:55 Odosobnienie
01:20 Odlecieć
01:35 Hostessa
03:00 Mamuśka
03:10 Wypadek
04:45 Operacja
FilmBox Extra PL
2024-01-13
05:35 Disco
07:15 Zaginiony skarb Jesse'ego Jamesa
08:55 Owd Bob
10:30 Starożytne histerie - przygody frywolnych Rzymian
12:00 Tajemnica pieczęci smoka
14:00 Wujek Nino
15:40 Wysoka fala
17:35 Tajna agentka
19:10 Quiz | E02
20:00 Camino
22:20 Kasandra | E02
23:55 Mały Zgon | E01
00:55 Żmijowisko | E02
01:45 Erotyczne kroniki Zane | S01E03
02:15 Erotyczne kroniki Zane | S01E04
02:45 This Is England '86 | E02
03:40 Zakończenie programu
FilmBox Premium PL
2024-01-13
06:05 Piekło '63
07:50 Żółwik Sammy 2
09:20 Olimpijska miłość
10:40 Hugo i jego wynalazek
12:45 Wampirzyce
14:15 Moja cudowna Wanda
16:05 Niepokorna miss
17:50 Ojciec
19:30 Skyline
21:00 Yuli
22:55 Obietnica
00:35 Uciekinier
02:45 Interwencja
04:15 Zakończenie programu
HBO HD
2024-01-13
06:00 Książę Egiptu
07:35 Historia Gabby Petito
09:00 Mumie
10:30 Lucy i Desi
12:40 Do diabła z miłością
14:20 Nić widmo
16:30 Spider-Man: Homecoming
18:40 Lorax
20:10 Dziewczyna z portretu
22:10 Lucy i Desi
00:25 Pierwszy reformowany
02:20 Odpływ
03:45 Królowa wojownik
HBO2 HD
2024-01-13
06:00 Wallace i Gromit: Klątwa królika
07:25 Shazam!
09:35 Hotel Transylwania
11:05 Zawrót głowy
12:45 Miłość od kuchni
14:20 Fantastyczny Pan Lis
15:45 W gorsecie
17:40 Zakochany bez pamięci
19:30 Magic Mike: Ostatni taniec
21:20 Bez litości
23:30 Opowieść podręcznej 5 - Morning | S05E01
00:30 Czas mroku
02:35 To nie przypadek
04:10 Magic Mike: Ostatni taniec
HBO3 HD
2024-01-13
06:00 Lepiej być nie może
08:15 Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa
09:55 Fantastyczni przyjaciele - Iceland | S01E02
10:45 Wilk - Torture | S01E02
11:45 Batman: Dusza Smoka
13:10 Mroczna Wieża
14:45 Wielki George Foreman
16:55 Blue Beetle
19:05 Cisza 2 | S02E01
20:00 Zimowy monarcha | S01E01
21:00 Zimowy monarcha | S01E02
21:55 Zimowy monarcha | S01E03
22:55 Zimowy monarcha | S01E04
23:50 Zimowy monarcha | S01E05
00:45 Zimowy monarcha | S01E06
01:40 Zimowy monarcha | S01E07
02:35 Zimowy monarcha | S01E08
03:30 Zimowy monarcha | S01E09
04:20 Zimowy monarcha | S01E10
Kino Polska HD
2024-01-13
06:00 Czy będzie wojna
06:30 Małyszomania. Kochaj i rzuć (1)
07:20 Urodziny młodego warszawiaka
09:35 Potop (1/2)
12:50 Jak być kochaną
15:00 To nie ze mną (9)
15:30 To nie ze mną (10)
16:05 Pieczone gołąbki
18:20 Dzięcioł
20:00 Demony wojny według Goi
22:05 Ach śpij, kochanie
00:00 PitBull
02:10 Ciało
04:15 Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza
Kino Polska Muzyka HD
2024-01-13
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Śpiewaj z rana!
07:00 TOP 100 Karnawałowych Hitów
15:00 Rockowa 20
17:00 50 Rockowych Hitów
21:00 Polski Top Tygodnia
22:00 Prywatka
02:00 Śpiewaj z Nami!
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2024-01-13
05:25 Zakończenie programu
05:55 Bonanza: Cichy grom
06:55 Klątwa Tutenchamona: Część 1 (1/2)
08:40 Człowiek z księżyca
10:45 Operacja: Wilk morski
12:20 Bohater ostatniej akcji
15:30 Pogromcy duchów
17:40 Asterix na olimpiadzie
20:00 Prowokacja
22:00 Kickboxer
00:00 Psychol
02:10 Zaginiona
04:10 Bonanza: Cichy grom
MiniMini+ HD
2024-01-13
05:00 Księżniczka Hania i Grymasek: W Lesie Jednorożców (5)
05:05 Dzielny Lew Eryk 3: Bardzo ważna przesyłka (1)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (3)
05:40 Wygibajki 2 (11)
06:05 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George 11 (10)
06:35 Ciekawski George 11 (11)
07:00 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei (11)
07:10 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (42)
07:20 Edzio i Lusia (29)
07:31 Edzio i Lusia (30)
07:45 Cosie-Ktosie (5)
08:00 Koci domek Gabi 3 (9)
08:25 Bing (65)
08:35 Bing (66)
08:50 Paczka z Pikwik (39)
09:03 Paczka z Pikwik (40)
09:15 Ciekawski George 13 (10)
09:40 Ciekawski George 13 (11)
10:05 Marta mówi (48)
10:35 Marta mówi (49)
11:05 Barbie przedstawia Calineczkę
12:30 Bob Budowniczy 21 (20)
12:45 Przygody Berniego (14)
12:50 Moje urodziny
12:55 Oggy Oggy 2 (57)
13:05 Oggy Oggy 2 (58)
13:15 Gazu, pieski, gazu! (13)
13:40 Bing (33)
13:50 Wegezaury 2 (17)
13:55 Moje urodziny
14:00 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 (9)
14:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 (10)
14:50 Teatr Ezopa (13)
15:04 Teatr Ezopa (14)
15:17 Teatr Ezopa (15)
15:30 Marta mówi (77)
16:00 Marta mówi (78)
16:30 Szmatkowe Królestwo (11)
16:38 Szmatkowe Królestwo (12)
16:46 Szmatkowe Królestwo (13)
17:00 Ciekawski George 12 (10)
17:25 Ciekawski George 12 (11)
17:50 Moje urodziny
18:00 Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!
19:25 Teatr Ezopa (10)
19:40 Tulipop (18)
19:55 Enchantimals: Miejskie przygody - Ulica Główna (3)
20:05 Barbie: Dreamhouse Adventures (25)
20:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (37)
20:45 Trojaczki: Wyjątkowe urodziny (43)
20:55 Playtime with Twinkle (46)
20:58 Playtime with Twinkle (47)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (27)
03:33 Dzielny Lew Eryk 5 (1)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek: Wielka niespodzianka (10)
03:43 Rysuj z Myszką w Paski 2 (119)
03:45 Detektyw Łodyga 2 (6)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (28)
03:57 Zagadki Myszki w Paski (45)
03:59 Meme i przysłowia (13)
04:06 Czytanki Rybki MiniMini 3 (9)
04:11 Rysuj z Myszką w Paski 2 (120)
04:14 Opowieści Kota Śpiocha
04:22 Chcę umieć!: Huśtać się! (9)
04:26 Przyjaciel pies (2)
04:32 Przeboje Rybki MiniMini: Zatrzymaj chwilę
04:34 Przeboje Rybki MiniMini
04:36 Przeboje Rybki MiniMini
04:39 Studio Mini Mini+ (22)
Music Box PL
2024-01-13
06:00 Ritmo
09:00 Viva Planet
10:00 Pop&dance
11:00 Top Dance Chart
12:00 Pop&dance
13:00 Kapsuła czasu
15:00 Pop&dance
16:00 Polish muzykę
17:00 Pop&dance
21:00 Kapsuła czasu
00:00 Pop&dance
Nat Geo People PL
2024-01-13
05:00 W pogoni za UFO - Stworzenia z kosmicznej farmy | E08
06:00 Fabryki smaku: USA - Słone, słodkie, pyszne | S01E19
06:30 Fabryki smaku: USA - Jak u babci | S01E20
07:00 Sekrety zoo - Miłość na wybiegu | S05E07
08:00 Pułapki umysłu - Konflikt pokoleń | S03E01
08:30 Pułapki umysłu - Kolory to iluzja | S03E02
09:00 Niezwykły dr Pol - Nowe metody leczenia | S05E03
10:00 Niezwykły dr Pol - Zabawa w chowanego | S05E04
11:00 Weterynarz z powołania - Wyprawa na Alaskę | S03E05
12:00 Fabryki smaku - Domek Świętego Mikołaja | S02E25
12:30 Fabryki smaku - Świąteczne menu | S02E26
13:00 Fabryki smaku - Zapach kawy | S03E01
13:30 Fabryki smaku - Słodkości dla potomności | S03E02
14:00 Dania od podstaw - Wyoming | S02E03
15:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Groźna rywalizacja | S02E01
16:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Lekcja spokoju | S02E02
17:00 Zwierzaki w obiektywie - Nietypowa maskotka | S01E01
18:00 Gordon Ramsay: Świat na talerzu - Luizjana | S02E07
19:00 Gordon Ramsay: Świat na talerzu - Chorwacka przygoda | S03E01
20:00 Niezwykły dr Pol - Silne emocje | S02E04
21:00 Niezwykły dr Pol - Epidemia wścieklizny | S02E05
22:00 Niezwykły dr Pol - Krowia mama | S02E06
23:00 Narkowojny: Mafia - Heroinowe imperium | S02E01
00:00 Wojna pod kontrolą | E08
01:00 Koszmarna wyprawa - Węże w samolocie | S09E03
02:00 Niezwykły dr Pol - Epidemia wścieklizny | S02E05
03:00 Niezwykły dr Pol - Silne emocje | S02E04
04:00 Narkowojny: Mafia - Heroinowe imperium | S02E01
04:54 Fabryki smaku - Zapach kawy | S03E01
National Geographic PL
2024-01-13
05:00 Katastrofa w przestworzach - Ostatni film | S17E07
06:00 Najniebezpieczniejsze drogi Europy: Chaos - Nerwy ze stali | S04E01
07:00 Najniebezpieczniejsze drogi Europy: Chaos - Ratując ładunek | S04E02
08:00 Stawka warta tuńczyka - Na mieliźnie | S01E09
09:00 Stawka warta tuńczyka - Palący problem | S01E10
10:00 Era supertransportu - Samochody | E01
11:00 Era supertransportu - Kolej | E02
12:00 Era supertransportu - Samoloty | E03
13:00 Era supertransportu - Statki | E04
14:00 Era supertransportu - Rakiety | E05
15:00 Era supertransportu - Statki podwodne | E06
16:00 Najniebezpieczniejsze drogi Europy - O mały włos | S08E07
17:00 Złapać przemytnika - Złoto z Afganistanu | S04E01
18:00 Złapać przemytnika - Śmierdząca sprawa | S04E02
19:00 Złapać przemytnika - Tunel z Meksyku | S04E03
20:00 Złapać przemytnika - W sieci | S04E04
21:00 Apokalipsa: Hitler uderza na Zachód - Pułapka | E1/2
22:00 Apokalipsa: Hitler uderza na Zachód - Ostatnie walki | E2-ost
23:00 Apokalipsa: Zmierzch III Rzeszy - Ostatni rozdział | E2-ost
00:00 Złapać przemytnika - Towar w bagażniku | S06E01
01:00 Koszmarna wyprawa - Mój ojciec przemytnik | S08E11
02:00 Wyprawa na dno - Cywilizacje Morza Śródziemnego | S01E04
03:00 Wyprawa na dno - Zatopiony skarb | S01E06
04:00 Arsenał szpiega - Zabójcze trucizny | E02
National Geographic Wild PL
2024-01-13
05:00 Najwięksi myśliwi Afryki - Niepewna przyszłość | S03E01
06:00 Niezwykły dr Pol - Stanąć na własnych łapach | S09E09
07:00 Niezwykły dr Pol - Weterynaryjny kwartet | S09E10
08:00 Niezwykły dr Pol - Najmłodsza w rodzinie | S09E11
09:00 Sekrety zoo - Dzielne staruszki | S02E05
10:00 Sekrety zoo - Sztuka skakania | S02E06
11:00 Weterynarz z powołania - Żyć pełnią życia | S12E09
12:00 Weterynarz z powołania - Kojoty u dentysty | S12E10
13:00 Inwazja żarłaczy
14:00 Dzikie koty Tajlandii
15:00 Świat drapieżników: więzy krwi - Historia lamparta | E01
16:00 Kierunek Wild: Dzika Australia - Las koali | E04
17:00 Wrogi świat - Oceany | S01E05
18:00 Królestwo drapieżników - Czas próby | S04E03
19:00 Królestwo drapieżników - Na linii ognia | S04E04
20:00 Alpy: bogactwo natury
21:00 Alpy: surowe piękno
22:00 Parki narodowe w Austrii - Początki | S01E01
23:00 Parki narodowe w Austrii - Wyzwania przyszłości | S01E02
00:00 Niezwykły dr Pol - Psoty i kłopoty | S09E14
01:00 Niezwykły dr Pol - Terapia śmiechem | S09E15
02:00 Królestwo drapieżników - Czas próby | S04E03
03:00 Królestwo drapieżników - Na linii ognia | S04E04
04:00 Alpy: bogactwo natury
04:24 Alpy: surowe piękno
Paramount Network
2024-01-13
06:00 Policyjna grupa pościgowa 15 (5)
06:55 Policyjna grupa pościgowa 15 (4)
07:55 Roxanne
10:00 W pogoni za szczęściem
12:35 Tedi i mapa skarbów
14:20 Zakochany wilczek
15:55 Pajęczyna Charlotty
17:45 Mission: Impossible
20:00 Mission: Impossible 2
22:45 Zombieland
00:35 Sztanga i cash
03:10 The Social Network
Planete+ HD
2024-01-13
06:45 Ludzie morza (1)
07:50 Polska z góry. Nad wodą 3 (3)
08:20 Polska z góry. Nad wodą 3 (4)
08:55 Polska z góry 3: Podgórze Rzeszowskie (9)
09:30 Polska z góry 3: Śląsk Cieszyński (10)
10:00 Dzika Finlandia (1)
10:35 Dzika Finlandia (2)
11:10 Dzika Finlandia (3)
11:50 Kobaltowa gorączka
12:55 Węgiel. Czarny charakter?
14:00 360° Świat bez granic 8: Tajlandia - niecodzienne boisko (15)
15:00 360° Świat bez granic 8: Dolomity - przewodnicy górscy z San Martino (16)
16:00 Premiera: Życiodajne wybrzeża (3)
17:00 Emocje pod lupą (3)
18:00 Świat z góry 11: Afryka. Od kanionu rzeki Blyde do Kimberley (3)
18:30 Świat z góry 11: Francja. Z Neuf-Brisach do Paryża (4)
19:00 Świat z góry 12: Nepal. Dolina Mustang (1)
19:30 Polska z góry. Nad wodą 3 (8)
20:00 Ewolucja Jackiego Chana
21:00 Antonio Banderas i Pedro Almodóvar. W duecie
22:00 Premiera: Thatcher wciąż żywa
23:00 Seks i menopauza - prawda i mity
00:00 Psychopaci są wśród nas (1)
01:00 Psychopaci są wśród nas (2)
02:00 Quentin Blake rysuje swoje życie
03:00 Karpaty dyzajn (4)
03:15 Zakończenie programu
Polonia 1
2024-01-13
05:45 Uśmiechnij się (14)
06:00 Pieska miłość (92)
07:00 Pieska miłość (93)
07:55 Prawo do narodzin (22)
08:25 Prawo do narodzin (23)
08:50 Prawo do narodzin (24)
09:20 Prawo do narodzin (25)
09:45 Uśmiechnij się 3 (6)
09:55 Dwa dni w Paryżu
12:00 Kupiec wenecki
14:40 Czas na film 3: Chłopi (1)
15:00 Telezakupy: KLEJNOT TV
17:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (6)
17:50 Uśmiechnij się 3 (6)
18:00 Klejnot TV
21:00 Zagadkowy weekend
23:35 Miłe rozmowy (2)
23:50 Urwanie głowy
01:35 Ithaca
03:20 Uśmiechnij się 3 (3)
03:30 Giganci nokautów (7)
04:00 Uśmiechnij się 3 (4)
04:10 Uśmiechnij się (2)
04:15 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy
Polsat
2024-01-13
06:00 Nowy dzień
08:25 Gęsia skórka
10:40 Teściowie (5)
11:10 Teściowie (6)
11:40 Bogaty dom - biedny dom (82)
12:45 Zwierzaki (6)
13:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (142)
13:40 Polacy za granicą: Kopenhaga (96)
14:40 Rolnicy. Podlasie (35)
15:45 Dagmara szuka męża (1)
16:45 Więzienie (156)
17:15 Więzienie (157)
17:45 Chłopaki do wzięcia (337)
18:15 Chłopaki do wzięcia (338)
18:50 Wydarzenia
19:15 Debata dnia
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Za niebieskimi drzwiami
22:10 Bad Boys
00:50 21
03:30 Świat według Kiepskich: Rekord Men (127)
04:00 Świat według Kiepskich: Nasza klasa (128)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2024-01-13
05:20 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (19)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nasz nowy dom (131)
07:00 Ewa gotuje (490)
07:30 Z klimatem i z pasją (150)
08:00 Sekrety rodziny (29)
09:00 Dlaczego ja?: Matka 50-letniej Marzeny zostaje oszukana i pozbawiona oszczędności (1209)
10:00 Dlaczego ja?: Po śmierci Henryka Baśka i jej matka odkrywają tajemnicze biznesy mężczyzny (1210)
11:00 Dlaczego ja?: 40-letnia Joanna pada ofiarą stalkera (1211)
12:00 Dlaczego ja?: Mariola zmaga się z dramatycznymi konsekwencjami po wypadku, w którym uczestniczył jej syn (1212)
13:00 Dlaczego ja?: Lucyna i pasierbica (1213)
14:00 Dlaczego ja?: Klaudia z bogatej dziewczyny staje się biedaczką i dociera do koszmarnej prawdy na temat swojej rodziny (1214)
15:00 Nasz nowy dom (290)
16:00 Sekrety rodziny: Nowy narzeczony (167)
17:00 Sekrety rodziny: Stoję za tobą murem (168)
18:00 Teściowie (15)
18:30 Teściowie (16)
19:00 Przyjaciółki (260)
20:05 Wydarzenia
20:55 Skazaniec
23:05 Legion
01:10 Zdrady: Teraz my cię ugotujemy (168)
02:10 Wydarzenia
02:55 Ewa gotuje (481)
03:25 Ewa gotuje (482)
03:55 SuperLudzie (6)
04:25 Interwencja
04:45 Interwencja
Polsat Cafe
2024-01-13
05:00 Zdrady: Trudny wybór (50)
06:00 Demakijaż: Izabela Kuna i Marek Modzelewski (153)
06:30 Demakijaż: Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska (154)
07:00 Moja wielka cygańska ucieczka
08:00 Oszukane: Fałszywy emigrant/Podstawiony (3)
09:00 Oszukane: Niewierna siostra/Oszust w sieci (4)
10:00 Nasz nowy dom (155)
11:00 W bliskim planie: Robert Górski (202)
11:30 Demakijaż: Magdalena Pyć-Leszczuk, Anita Kuś-Munsanje - bohaterki 'The Real Housewives. Żony Warszawy' (169)
12:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (82)
13:00 Body Fixers: Naprawcie moje ciało (2)
14:00 Nasz nowy dom (189)
15:00 10 lat młodsza w 10 dni (2)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (95)
17:00 Śluby gwiazd: Lara Gessler (12)
17:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (9)
19:00 Nasz nowy dom (240)
20:00 Temptation Island Polska (1)
21:00 Temptation Island Polska (2)
22:00 Temptation Island Polska (3)
23:00 Zdrady: Łakomy kąsek. Poranne biegi (27)
00:00 Oszukane: Firma/Porządna kobieta (24)
01:00 Oszukane: Projektantka/Serce dziecka (25)
02:00 Seks bez granic (2)
03:00 Mamy kręcą porno (2)
04:00 Zdrady: Dług (51)
Polsat Comedy C. E.
2024-01-13
05:15 Mamuśka 3: Cewnik i bałwan (19)
05:40 Mamuśka 3: Zło wcielone i darmowy sernik (20)
06:00 Mamuśka 3: Kopciuszek i pijany MacGyver (11)
06:30 Mamuśka 3: Lesbijki z cukrzycą i panna młoda (12)
07:00 Mamuśka 3: Syrop klonowy i ścieżka potępionych (13)
07:25 Mamuśka 3: Śmierć, śmierć i wiaderko kurczaka w panierce (14)
07:55 Mamuśka 3: Nazi zombie i stukilogramowe niemowlę (15)
08:25 Bob kocha Abisholę: Wielki biały kciuk (17)
08:50 Bob kocha Abisholę: Żona skarpety (18)
09:20 Po sąsiedzku 5: Ciężka praca (7)
09:50 Po sąsiedzku 5: Stały bywalec (8)
10:20 Po sąsiedzku 5: Nasz czas (9)
10:50 Po sąsiedzku 5: Podróż poślubna (10)
11:20 Po sąsiedzku 5: Turniej Cornhole (11)
11:50 Co ludzie powiedzą 4: Ogrodowe przyjęcie (3)
12:25 Co ludzie powiedzą 4: Wiejska posiadłość (4)
13:05 Co ludzie powiedzą 4: Kosztowna nieruchomość (5)
13:50 Co ludzie powiedzą 4 (6)
14:25 Co ludzie powiedzą 4: Awaria (7)
15:00 Świat według Kiepskich: Diabelski młyn (9)
15:30 Świat według Kiepskich: Robak (10)
16:00 Świat według Kiepskich: Tadeusz Surowy (11)
16:30 Świat według Kiepskich: Moby Dick (12)
17:00 Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki (1)
17:30 Świat według Kiepskich: Ukulele (2)
18:00 Świat według Kiepskich: Upiór (3)
18:30 Piękni i bezrobotni: Korpo (2)
19:00 Jaś Fasola: Powrót Jasia Fasoli (2)
19:30 Jaś Fasola: Klątwa Jasia Fasoli (3)
20:05 Co ludzie powiedzą 4: Ogrodowe przyjęcie (3)
20:50 Co ludzie powiedzą 4: Wiejska posiadłość (4)
21:25 Co ludzie powiedzą 4: Kosztowna nieruchomość (5)
22:05 Co ludzie powiedzą 4 (6)
22:45 Co ludzie powiedzą 4: Awaria (7)
23:25 Ameryka według Ala: Awaria (11)
23:50 Ameryka według Ala: Pies (12)
00:10 Ameryka według Ala: Pomoc (13)
00:35 Ameryka według Ala 2: Obietnice (1)
01:00 Ameryka według Ala 2: Windykator (2)
01:30 Comedy Club 7 (2)
02:00 Comedy Club 7 (3)
02:30 Comedy Club 7 (4)
03:00 Comedy Club 7 (5)
03:25 Comedy Club 7 (6)
03:50 Pacześ Show: Celebryci (6)
04:50 Twarzą w twarz 2: Luke i Jessica (8)
Polsat Doku
2024-01-13
05:00 Syndykat zbrodni (5)
05:30 Syndykat zbrodni (6)
06:00 Emil, pogromca mandatów (34)
06:30 Emil, pogromca mandatów (35)
07:00 Emil, pogromca mandatów (36)
07:30 Emil, pogromca mandatów (37)
08:00 Czołgi: Ewolucja machiny wojennej (9)
09:05 Tajna historia XX wieku: Twierdza Osowiec (51)
09:35 Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 1 (52)
10:05 Niezwykłe pociągi (4)
11:05 Czołgi: Ewolucja machiny wojennej (8)
12:05 Dzika Francja (1)
13:10 Dzika Francja (2)
14:10 Świat z góry (4)
15:20 Poza kontrolą: Koszmar kolejki linowej
16:35 Poza kontrolą: Titanic
17:50 Niewyjaśnione tajemnice: Nienaturalne zjawiska natury (3)
18:45 Niewyjaśnione tajemnice: Dziwne istoty (4)
19:40 Poza kontrolą: Pompeje i gniew Wezuwiusza
20:50 Poza kontrolą: Burza Alex
22:00 Cywile na wojnie - Ukraina (3)
23:00 Cywile na wojnie - Ukraina (4)
00:00 Poszukiwacze historii: Czołg (41)
00:30 Poszukiwacze historii: Czersk (42)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (71)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (72)
02:00 Taaaka ryba: Śląski Sazan (115)
02:30 Taaaka ryba: Elektroniczne połowy (116)
03:00 Tajna historia XX wieku: Ogień i woda (14)
03:30 Tajna historia XX wieku: Do boju (15)
04:00 Łowca pedofilów (8)
04:30 Łowca pedofilów (9)
Polsat Film
2024-01-13
05:00 Na ratunek 112: Odkrycie (872)
05:30 Na ratunek 112: Czad (873)
06:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (178)
08:00 Był sobie człowiek: Epoka oświecenia (20)
08:35 Był sobie człowiek: Ameryka (21)
09:10 Był sobie człowiek: Rewolucja francuska (22)
09:45 Dawno, dawno temu w Idolu
09:55 Sezon na misia
11:45 Pan Popper i jego pingwiny
13:45 Men in Black: International
16:10 Spider-Man: Daleko od domu
18:55 Minionki rozrabiają
21:00 Sobotni superhit: Wielki mur
23:10 Morderstwo w Orient Expressie
01:35 Ślad: Zaczarowany las (89)
02:35 Ślad: Rusałka (90)
03:35 Ślad: Zawodowiec (47)
04:30 Ślad: Wartość nadrzędna (48)
Polsat Games
2024-01-13
05:05 Gliniarze: Nienawidzę matki (94)
06:00 Gliniarze: Modliszka (11)
07:00 Gliniarze: Dziennikarz (12)
08:00 Dragonball Z Kai (77)
08:30 Dragonball Z Kai (78)
09:00 Dragonball Z Kai (79)
09:30 Dragonball Z Kai (80)
10:00 Tajna historia XX wieku: Ostatnia linia (46)
10:30 Tajna historia XX wieku: Boże chroń cara (47)
11:00 ROJcast: The Invincible (7)
12:00 ROJcast: Colony Ship (8)
13:00 Smocze Jaja (8)
14:00 Dragon Ball Super (33)
14:30 Dragon Ball Super (34)
15:00 Dragon Ball Super (35)
15:30 Dragon Ball Super (36)
16:00 Dragon Ball Super (37)
16:30 Level 7: 7 najlepszych deweloperów w 2020-2030 (6)
16:45 E-sport: LEC Winter 2024
23:00 Włatcy móch: Nie jestem cyfrom (98)
23:30 Włatcy móch: Bonczek (99)
00:00 Strach się bać! - Outlast (7)
01:00 E-sport: LEC Winter 2024
Polsat Music HD
2024-01-13
05:00 Polska nocą. Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2024-01-13
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:30 Czysta Polska
17:10 Interwencja - taka jest Polska
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:50 Wydarzenia 18:50
19:15 Debata dnia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Interwencja - taka jest Polska
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:35 Czysta Polska
02:10 Raport dnia
02:50 Debata tygodnia
03:35 Łowca pedofilów
03:55 Poszukiwacze historii
04:20 Wydarzenia wieczorne
04:55 Dzień na świecie
Polsat News 2
2024-01-13
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:15 #Jesteśmy dla dzieci
15:45 Gość
16:10 #Jesteśmy dla dzieci
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Interwencja - taka jest Polska
18:15 #Jesteśmy dla dzieci
18:45 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Prezydenci i premierzy
23:35 Interwencja - taka jest Polska
00:25 Interwencja - taka jest Polska
01:05 #Jesteśmy dla dzieci
01:25 Wydarzenia
02:00 Z klimatem i z pasją
02:20 #Jesteśmy dla dzieci
02:45 Wydarzenia
03:15 Dzień na świecie
03:55 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2024-01-13
05:00 Kama Sutra (38)
06:00 Taaaka ryba: Azjatycki tajmień (149)
06:30 Taaaka ryba: Dorsze z bałtyckich wraków (150)
07:00 Kołowrotek (170)
07:30 Kołowrotek (183)
08:00 Jedziemy na ryby! (15)
09:00 Tajemnice KGB (1)
10:10 Tajemnice KGB (2)
11:20 Tajemnice KGB (3)
12:30 Auschwitz - fabryka śmierci (1)
13:35 Auschwitz - fabryka śmierci: Rozkazy i własna inicjatywa (2)
14:40 Wielcy dowódcy XX wieku - strategie sztuki wojennej (2)
15:50 Putin i mafia
17:00 Poszukiwacze historii: Czarnobyl, część 2 (16)
17:30 Poszukiwacze historii: Lotnisko Toruń (17)
18:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (30)
18:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (31)
19:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (32)
19:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (33)
20:00 Górale (42)
20:30 Wakacje z Bałtykiem (33)
21:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (82)
21:30 Budowlańcy (93)
22:00 Polacy za granicą: Japonia (92)
23:00 Polacy za granicą: Melbourne (86)
00:00 Polacy w świecie: Wilno (10)
00:30 Łowca pedofilów (15)
01:00 Łowca pedofilów (16)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (57)
02:00 Kama Sutra (39)
03:00 Kama Sutra (40)
04:00 Kama Sutra (41)
Polsat Rodzina
2024-01-13
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (99)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (100)
06:00 Mamma mia! The Best of
07:30 #Jesteśmy dla dzieci
08:00 Pszczółka Maja: Ucieczka (60)
08:35 Pszczółka Maja: Królowa Maja (61)
09:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć. The Best of
10:00 Stuart Malutki 2
11:40 Kolędowanie z Polsatem
12:40 Rodzina zastępcza: Demony zazdrości (103)
13:10 Rodzina zastępcza: Wesele (104)
13:45 Rodzina zastępcza: Damski boks (105)
14:20 Rodzina zastępcza: Szkolne manewry (106)
15:05 Niezwykłe zjawiska przyrody (3)
16:15 Mityczne potwory (1)
17:20 Byli sobie wynalazcy: Henryk Żeglarz i kartografia (5)
17:55 Byli sobie wynalazcy: Gutenberg i druk (6)
18:30 Byli sobie wynalazcy: Leonardo da Vinci (7)
19:00 Karate kid
21:45 Gęsia skórka
00:00 Największe wynalazki starożytności (7)
01:00 Największe wynalazki starożytności (8)
02:00 Ewa gotuje (424)
02:30 Ewa gotuje (425)
03:00 SuperLudzie (15)
03:30 SuperLudzie (16)
04:00 Kołowrotek (72)
04:30 Kołowrotek (73)
Polsat Seriale
2024-01-13
05:00 Sekrety rodziny: Ulubiony zięć (294)
06:00 Gliniarze: Niebezpieczny sport (461)
07:00 Gliniarze: Porwany mimo woli (462)
08:00 Gliniarze: Odwrócony (463)
09:00 I kto tu rządzi?: Z kamerą wśród zwierząt (17)
09:30 I kto tu rządzi?: Randka we czworo (18)
10:00 I kto tu rządzi?: Teść (19)
10:30 I kto tu rządzi?: Być jak Tomek Czajka (20)
11:00 Świat według Kiepskich: Betonowe pośladki (5)
11:30 Świat według Kiepskich: Biały miś (6)
12:00 Świat według Kiepskich: Bo dziś Andrzeja… (7)
12:30 Świat według Kiepskich: Boczny tor (8)
13:00 Co ludzie powiedzą? (1)
13:40 Co ludzie powiedzą? (2)
14:20 Co ludzie powiedzą? (3)
15:00 Co ludzie powiedzą? (4)
15:40 Co ludzie powiedzą? (5)
16:20 Co ludzie powiedzą? (6)
17:05 Gliniarze: Zły belfer (455)
18:00 Gliniarze: Fejm (456)
19:00 Gliniarze: Stracone szanse (457)
20:00 Gliniarze: Demony (458)
21:00 Gliniarze: Kij w mrowisko (459)
22:00 Wikingowie (17)
23:00 Wikingowie (18)
00:00 Wikingowie (19)
01:00 Wikingowie (20)
02:00 Ślad: Kryptonim nietoperz (68)
03:00 Na ratunek 112: Podczas zaręczyn dziewczyna spada z tarasu / Barszcz Sosnowskiego przyczyną oparzenia skóry (286)
03:30 Na ratunek 112: Uczeń, który nie zdał do następnej klasy, grozi nauczycielowi bronią / Dieta sokowa (287)
04:00 Na ratunek 112: Internetowy amant rozkochuje i uprowadza kobietę / Dziewczyna dostaje powikłań po chorobie kociego pazura (288)
04:30 Na ratunek 112: Wynajęła mieszkanie studentom, którzy zaczęli w nim uprawiać konopie / Na rodzinnym obiedzie kobieta dławi się zabawką (289)
Polsat Sport
2024-01-13
06:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Olympiacos Pireus - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
07:30 7. strefa
09:00 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - przejazd jedynek kobiet
10:30 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - przejazd jedynek kobiet
12:00 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy - Kowno 2024 - program dowolny solistek
14:00 Gala Mistrzów Sportu 89. Plebiscytu \»Przeglądu Sportowego\» 2023 - making of
14:45 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
17:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn
20:30 LIVE! Siatkówka kobiet: TAURON Liga - PGE Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
01:00 LIVE! Sporty walki: UFC Fight Night: Ankalaev vs. Walker 2 - Magomed Ankalaev - Johnny Walker
04:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie - waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Polsat Sport Extra
2024-01-13
06:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie - mecz finałowy gry pojedynczej: Jack Draper - Jiri Lehecka
09:00 LIVE! Golf: Dubai Invitational - 3. dzień
13:00 LIVE! Short track: Mistrzostwa Europy - Gdańsk 2024 - 2. dzień
17:20 LIVE! Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - Dziki Warszawa - Legia Warszawa
20:00 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy - Kowno 2024 - taniec dowolny
20:55 LIVE! Piłka nożna: Liga holenderska - PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam
23:00 Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - Dziki Warszawa - Legia Warszawa
01:00 Sporty walki: FEN 45 - Cezary Oleksiejczuk - Mansur Abdurzakov 11.03.2023
Polsat Sport Fight
2024-01-13
05:55 Sporty walki: Gala FFF 2 w Zielonej Górze - Piotr Świerczewski - Greg Collins 21.12.2019
07:00 Koloseum
08:25 Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim - waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
11:05 Z archiwum ESPN: Walka o pasy WBA i WBC w Kinszasie - waga ciężka: Muhammad Ali - George Foreman 30.10.1974
11:50 Sztuki walki: Revolta 4 Robs Group Fight Night w Gdańsku - Kamil Szymuszowski - Oskar Herczyk 06.10.2023
13:00 LIVE! Golf: Dubai Invitational
13:30 Sporty walki: FEN 50 - Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023
14:05 Boks: Rocky Boxing Night w Karlinie - Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022
15:05 Koloseum
16:30 LIVE! Short track: Mistrzostwa Europy - Gdańsk 2024 - 2. dzień
18:25 LIVE! Rugby: European Rugby Champions Cup - Leinster Rugby - Stade Français
20:55 LIVE! Rugby: European Rugby Champions Cup - Ulster Rugby - Stade Toulousain
23:30 Z archiwum ESPN: Mike Tyson Greatest Hits, część 3
00:00 Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku - waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
03:00 Sporty walki: Babilon MMA 20 - Dawid Śmiełowski - Krzysztof Gutowski 26.03.2021
Polsat Sport News
2024-01-13
06:00 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: AC Milan - Atalanta BC
08:30 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: SS Lazio - AS Roma
11:00 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Juventus FC - Frosinone Calcio
13:00 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - przejazd dwójek mężczyzn
14:00 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy - Kowno 2024 - program dowolny solistek
15:55 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy - Kowno 2024 - ceremonia dekoracji
16:15 Gala Mistrzów Sportu 89. Plebiscytu \»Przeglądu Sportowego\» 2023 - making of
16:50 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy Wschodniej U-20 - Gorzów Wielkopolski 2024 - Polska - Estonia
20:00 Gala Mistrzów Sportu 89. Plebiscytu \»Przeglądu Sportowego\» 2023 - making of
20:30 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Liga włoska - Vanoli Basket Cremona - Dolomiti Energia Trento
22:30 Short track: Mistrzostwa Europy - Gdańsk 2024 - 2. dzień
23:30 Piłka nożna: Liga holenderska - PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam
01:30 Sporty walki: Babilon MMA 28 - Piotr Wawrzyniak - Adam Łaguna 03.06.2022
Polsat Sport Premium 1
2024-01-13
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Kopenhaga - Galatasaray SK
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Real Madryt CF - SSC Napoli
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Porto
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Arsenal FC - Sevilla FC
13:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2000 - Galatasaray Stambuł - Real Madryt CF
13:30 LIVE! Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Scuol - slalom gigant równoległy
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Manchester United FC - FC Kopenhaga
16:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
17:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: FC Liverpool - Borussia Moenchengladbach (1977)
17:30 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy - Kowno 2024 - taniec dowolny
20:55 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy - Kowno 2024 - ceremonia dekoracji
21:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FK Crvena zvezda - Manchester City FC
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - AC Milan
00:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2003 - AC Milan - FC Porto
01:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2006 - Sevilla FC - FC Barcelona
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - RC Lens - Sevilla FC
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Galatasaray SK - Manchester United FC
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Royal Antwerp FC
Polsat Sport Premium 2
2024-01-13
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Galatasaray SK - FC Bayern Monachium
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Feyenoord Rotterdam
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - AC Milan - Newcastle United FC
11:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 1998 - Chelsea FC - Real Madryt CF
12:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Manchester United - Benfica Lizbona (1968)
12:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Porto - FC Barcelona
14:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: PSV Eindhoven - Benfica Lizbona (1988)
14:30 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - przejazd dwójek mężczyzn
17:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - Bayern Monachium - Chelsea FC
17:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - Real Madryt CF
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Bayern Monachium - Manchester United FC
20:30 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Liga włoska - Vanoli Basket Cremonoa - Dolomiti Energia Trento
23:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2015 - FC Barcelona - Sevilla FC
23:30 Piłka nożna z archiwum: Manchester United FC - ŁKS Łódź - 3. runda kwalifikacyjna LM 1998/1999 - dwumecz
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Royal Antwerp FC
02:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: Panathinaikos AO - SC Braga
04:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz 4. rundy: SC Braga - Panathinaikos AO
Polsat Sport Premium 3
2024-01-13
20:30 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Liga włoska - Vanoli Basket Cremona - Dolomiti Energia Trentino
Polsat Viasat Explore
2024-01-13
06:00 Kolczaste złoto (1)
06:50 Kolczaste złoto (2)
07:50 Kolczaste złoto (3)
08:50 Kolczaste złoto (4)
09:40 Kolczaste złoto (5)
10:40 Kolczaste złoto (6)
11:40 Największe pomyłki inżynierów 6 (8)
12:35 Niezwykłe linie kolejowe (2)
13:40 Bohaterowie z St. John's: Koniec kolejki (10)
14:35 Strażnicy z Port Jackson (10)
15:35 Rzeczne potwory 9: Na wulkanicznej wyspie (1)
16:40 Rzeczne potwory 9: Zabójca z rafy koralowej (2)
17:45 Rzeczne potwory 9: Potwór z malezyjskiego jeziora (3)
18:50 Rzeczne potwory 9: Powrót suma (4)
19:55 Rzeczne potwory 9: Zimny morderca (5)
21:00 Taaaki karp! 7 (2)
22:00 Bohaterowie z St. John's: Koniec kolejki (10)
22:55 Kłopoty w Bangkoku: tajska policja turystyczna (1)
23:55 Colin McLaren przedstawia: mafijni zabójcy: John Gotti - «Teflonowy Don» (1)
00:55 Rzeczne potwory 9: Zabójcy z otchłani: część 1 (6)
01:55 Rzeczne potwory 9: Zabójcy z otchłani: część 2 (7)
02:45 Rzeczne potwory 9: Na wulkanicznej wyspie (1)
03:40 Rzeczne potwory 9: Zabójca z rafy koralowej (2)
04:35 Rzeczne potwory 9: Potwór z malezyjskiego jeziora (3)
Polsat Viasat History
2024-01-13
05:20 Rody przeklęte: Klątwa faraonów (9)
06:15 Zakazana historia: Naziści i okultyzm (7)
07:05 Zakazana historia: Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (8)
08:00 Wojna światowa: 1914-1945: Wielka zima: 1914 (1)
09:05 Wojna światowa: 1914-1945: Koniec drogi: 1914-1918 (2)
10:05 Wojna światowa: 1914-1945: Chciwość: 1919-1929 (3)
11:10 Wojna światowa: 1914-1945: Zwyciężymy: 1929-1935 (4)
12:15 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Market Garden (4)
13:25 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Bitwa o Skaldę (5)
14:35 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Bitwa o Linię Zygfryda (6)
15:45 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Ofensywa w Ardenach (7)
16:50 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Przekroczyć Ren (8)
18:00 Zaginione miasta Trojan: Ruiny (1)
18:55 Zaginione miasta Trojan: Wojna (2)
19:55 Starożytna apokalipsa 2: Minojczycy (1)
21:05 Pearl Harbor (1)
22:05 Pearl Harbor (2)
23:10 Bismarck: ostatnia doba
00:15 Sekrety Watykanu: papież i diabeł: Pochodzenie zła (1)
01:15 II wojna światowa: Bombowce: Powstanie bombowców (1)
02:05 Tajemnice machiny wojennej nazistów: Luftwaffe (1)
02:55 Królowe, które zmieniły świat: Królowa-buntowniczka: Eleonora Akwitańska (5)
03:40 Starożytne superbudowle: Wielki Mur Chiński (3)
04:30 Starożytne superbudowle: Machu Picchu (4)
Polsat Viasat Nature
2024-01-13
05:10 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Pekin i Wielki Mur (1)
06:00 Rzeczne potwory: Groźna ogończa (2)
06:50 Rzeczne potwory: Żmijogłowowate (3)
07:50 Rzeczne potwory: Zabójca z Kongo (4)
08:55 Rzeczne potwory: Horror na Alasce (5)
10:00 Rzeczne potwory: Zabójcy z Doliny Ryftowej (6)
11:00 Rzeczne potwory: Ukryty drapieżca (7)
12:10 Rzeczne potwory 4: Amerykańskie potwory (1)
13:15 Zwierzęce wojny: Walka o pożywienie (3)
14:15 Zwierzęce wojny: Walka o miłość (4)
15:25 Ziemia widziana z kosmosu: Nowe perspektywy (1)
16:40 Ziemia: cztery pory roku: Lato (2)
17:50 Najpiękniejsze krajobrazy: Queensland (2)
18:50 Nasza tajemnicza planeta: Olbrzymy z Karaibów (2)
19:55 Planeta Rafa: Wskrzesić rafę (2)
21:00 Epoka lodowcowa: zamrożony świat (2)
22:00 Olbrzymy: Lwy (2)
23:05 Olbrzymy, których już nie ma: Tajemnice morskiego drapieżnika (2)
00:15 Odyseja zwierząt: Wędrówki niedźwiedzi (2)
01:20 Szpital dla słoni (1)
02:05 Dzikie ścieżki przetrwania 2: W mrokach nocy (3)
02:55 Zwierzęta z Taronga Zoo 2: Sajmiri (3)
03:40 Weterynarz z Yorkshire 4 (9)
04:25 Weterynarz z Yorkshire 4: Wizyty domowe (10)
SportKlub
2024-01-13
06:00 Piłka nożna: Liga grecka: Aris FC - Paok FC
08:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Lenovo Tenerife - Joventut Badalona
10:30 Racing on the Edge | E05
11:00 Żeglarstwo: SailGP Abu Zabi - 1. dzień
12:45 Piłka nożna: Liga słoweńska: NK Rogaška - NK Domžale
14:45 World of Freesports | E01
15:35 Piłka nożna: Liga grecka: Pas Janina - Asteras Tripolis
17:40 Piąta kwarta | E15
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Unicaja - Dreamland Gran Canaria
20:00 Piłka nożna: Liga grecka: Atromitos Halkidonia - OFI Kreta
22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Lenovo Tenerife - Joventut Badalona
00:15 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Unicaja - Dreamland Gran Canaria
02:45 Piłka nożna: Liga grecka: Panserraikos FC - Kifisia FC
04:50 Pool bilard: Mistrzostwa Polski - ćwierćfinały - 8-ball mężczyzn
Stars.TV
2024-01-13
07:00 Best 00's
08:00 Best Hits
09:00 Best 80's
11:00 Best 90's
12:00 Best Ballads
13:00 Best 80's
14:00 Best 90's
15:00 Best Hits
16:00 Top 100 Euro Disco Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2024-01-13
05:20 A Running Jump
06:00 Dzienniki motocyklowe
08:05 Szukając miłości
09:50 Do widzenia, panie Chips
11:35 Lamb
13:20 A Running Jump
14:00 Dzienniki motocyklowe
16:05 Szukając miłości
17:50 Do widzenia, panie Chips
19:35 Lamb
21:20 A Running Jump
22:00 Body at Brighton Rock
23:35 Porndemic
01:05 Instytut Benjamenta
02:45 All Tomorrow's Parties
04:15 Before You Know It
Super Polsat
2024-01-13
05:00 Na ratunek 112: Wścieklizna (817)
05:30 Na ratunek 112: Po rozwodzie rodziców nastolatka zachorowała na fibromialgię (818)
06:00 SuperLudzie (5)
06:30 Podcast olimpijski (11)
07:05 Wszyscy razem, śladem Blue! (3)
07:35 Wszyscy razem, śladem Blue! (4)
08:05 Koralowy obóz (8)
08:35 SpongeBob Kanciastoporty (5)
09:05 SpongeBob Kanciastoporty (6)
09:35 Harmidom (7)
10:05 Harmidom (8)
10:35 Harmidom (9)
11:05 Harmidom (10)
11:35 Harmidom (11)
12:00 Świat według Kiepskich: Wielki sen (571)
12:30 Świat według Kiepskich: Bunt maszyn (572)
13:00 Świat według Kiepskich: Przepisy Halinci (573)
13:30 Sołtysi (2)
14:40 Zawód Święty Mikołaj
16:35 Speed - niebezpieczna szybkość
19:00 Świat według Kiepskich: Daleki krewny z Ameryki (581)
19:30 Świat według Kiepskich: Patoturystyka (582)
20:00 Salt
22:05 Snajper 3
00:00 xXx
02:30 SuperLudzie Extra
03:00 Świat według Kiepskich: Nie chcem, ale muszem (339)
03:30 Świat według Kiepskich: Jesień średniowieczna (340)
04:00 Nasz nowy dom (177)
TeleToon+ HD
2024-01-13
05:00 Polska z góry - Kaszuby | S01E12
05:25 Polska z góry - Pokrzydowo | S01E13
05:50 Deserownia 3 - Przepyszny hummus, czyli coś na pocieszenie | S03E11
06:00 Deserownia 3 - Śmietankowe cukierki albo sposób na oryginalny prezent | S03E12
06:10 Turbokozak Junior | S01E22
06:25 Detektyw Łodyga 6 | S06E05
06:35 Detektyw Łodyga 6 | S06E06
06:50 Siostry 2 | S02E37
07:00 Siostry 2 | S02E38
07:15 Dodo | E07
07:25 Dodo | E08
07:40 Barbie: Dreamhouse Adventures | E11
08:00 Barbie: Dreamhouse Adventures | E12
08:30 Rainbow High 2 | S02E08
08:45 Dzielne króliczki | S01E10
09:05 Sunny Bunnies | S01E25
09:10 Sunny Bunnies | S01E26
09:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście | S01E13
09:25 Odlotowe opowieści | E51
09:35 Odlotowe opowieści | E52
09:50 Siostry 2 | S02E01
10:00 Siostry 2 | S02E02
10:15 Siostry 2 | S02E03
10:25 Siostry 2 | S02E04
10:40 Siostry 2 | S02E05
10:50 Siostry 2 | S02E06
11:10 Siostry 2 | S02E07
11:25 Siostry 2 | S02E08
11:35 Siostry 2 | S02E09
11:45 Siostry 2 | S02E10
12:00 Siostry 2 | S02E11
12:10 Siostry 2 | S02E12
12:30 Siostry 2 | S02E13
12:45 Siostry 2 | S02E14
12:55 Siostry 2 | S02E15
13:05 Siostry 2 | S02E16
13:20 Siostry 2 | S02E17
13:30 Siostry 2 | S02E18
13:50 Siostry 2 | S02E19
14:05 Siostry 2 | S02E20
14:15 Siostry 2 | S02E21
14:25 Siostry 2 | S02E22
14:40 Siostry 2 | S02E23
14:50 Siostry 2 | S02E24
15:10 Siostry 2 | S02E25
15:20 Siostry 2 | S02E26
15:35 Barbie: Dreamhouse Adventures | E23
15:55 Barbie: Dreamhouse Adventures | E24
16:30 Enchantimals: Wiosna na urodzajnych wzgórzach | E01
17:20 Polly Pocket 3 | S03E13
17:35 Sunny Bunnies 2 | S02E16
17:40 Sunny Bunnies 2 | S02E17
17:45 Sunny Bunnies 2 | S02E18
17:47 Sunny Bunnies 2 | S02E19
17:50 Sunny Bunnies 2 | S02E20
18:00 Dodo | E01
18:10 Dodo | E02
18:35 Świat Alvy | E01
18:45 Świat Alvy | E02
19:00 Dzielne króliczki | S01E04
19:05 Dzielne króliczki | S01E05
19:15 Monk | E28
19:20 Monk | E29
19:30 Odlotowe opowieści | E51
19:45 Odlotowe opowieści | E52
20:00 Polly Pocket 5 | S05E28
20:10 Polly Pocket 5 | S05E29
20:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E11
20:50 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E12
21:15 Turbokozak Junior | S01E23
21:30 Turbokozak Junior | S01E24
21:45 Detektyw Łodyga 5 - Eliksir niewidzialności | S05E04
21:55 Detektyw Łodyga 5 - Awaria magicznej różdżki | S05E05
22:05 Detektyw Łodyga 5 | S05E06
22:20 Radiowęzeł 13 i pół - Bezinteresowna pomoc | S01E01
22:30 Radiowęzeł 13 i pół - Dobre wrażenie | S01E02
22:35 Radiowęzeł 13 i pół - Nie ciuch markowy zdobi człowieka | S01E03
22:55 Deserownia | S01E05
23:15 Radiowęzeł 13 i pół - Prawdziwa przyjaźń | S01E04
23:25 Radiowęzeł 13 i pół - Przytłaczająca popularność | S01E05
23:30 Radiowęzeł 13 i pół - Uwierzyć w siebie | S01E06
23:45 Deserownia - Koktajl bananowy | S01E06
00:00 Polska z góry 3 - Grodzisk Mazowiecki | S03E12
00:30 Polska z góry 3 - Mazury Zachodnie | S03E13
01:05 Radiowęzeł 13 i pół - Szczera prawda | S01E07
01:10 Radiowęzeł 13 i pół - Sztuka odmawiania | S01E08
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Budowanie zaufania | S01E09
01:40 Deserownia - Kanapkowy drapacz chmur | S01E07
01:50 Deserownia - Deser z bakaliami, czyli kosmiczna siła wyobraźni | S01E08
02:00 Deserownia - Ostry sos do wszystkiego albo niesprawiedliwość dziejowa | S01E09
02:10 Deserownia - Deser gruszkowo-jagodowy, czyli jak zostać gwiazdą | S01E10
02:20 Zakończenie programu
TLC PL
2024-01-13
05:00 Wiza na miłość: na odwrót - Rzucanie kostką | S01E10
06:00 Salon sukien ślubnych - Kupić, nie kupić
06:30 Salon sukien ślubnych - Dziewczęce marzenia
07:00 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Księżniczka i rybka | S03
07:30 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Opowieść o dwóch sukienkach | S03
08:00 Sześć razy córka 6 - Blayke w roli opiekunki | S06
09:00 Sześć razy córka 6 - Katastrofa w Święto Dziękczynienia | S06
10:00 Zasadzka w supermarkecie - Ostre smaki | S02
11:00 Suknie ślubne dla puszystych - Nikita L. | S04
12:00 Megasknery 2 - Shelly | S02E05
12:30 Megasknery 2 - Melody i Marlin | S02E07
13:00 Megasknery 2 - Rodzina O'Brienów | S02E06
13:30 Megasknery 2 - Stephanie i Larry | S02E08
14:00 Historie wielkiej wagi 3 - Amber | S03
15:00 Historie wielkiej wagi 3 - Susan | S03
16:00 Historie wielkiej wagi 3 - Pauline | S03
17:00 Historie wielkiej wagi 3 - Bettie Jo | S03
18:00 Pokonać otyłość | E06
19:00 Przyjaźń wielkiej wagi - W bikini na plaży
20:00 Depp kontra Heard: Proces dekady - Historia Amber | E02
21:00 Nick Vujicic - życie bez ograniczeń
22:00 Odnaleźć się w chorobie - Dziewczyny kruche jak szkło
23:00 Neurochirurg | E01
00:00 Nie do uwierzenia! 3 - Przeszczep całej twarzy | S03E05
01:00 Seks-wypadki - Zakazany owoc | S01E16
02:00 Obcy wewnątrz nas - Coś żyje w moim kolanie! | S06E03
03:00 Salon sukien ślubnych - Kupić, nie kupić
03:30 Salon sukien ślubnych - Dziewczęce marzenia
04:00 Wiza na miłość 10 | S10E10
Travel Channel PL
2024-01-13
06:00 Subiektywny ranking naj… | S01E2/6
06:30 Subiektywny ranking naj… | S01E3/6
07:00 Czy da się tam mieszkać? | E1/13
07:30 Czy da się tam mieszkać? | E2/13
08:00 Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem | E2/15
08:30 Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem | E3/15
09:00 Miasta świata w jeden weekend | S01E9/19
09:30 Miasta świata w jeden weekend | S01E10/19
10:00 Łowca zabawek | S02E3/13
10:30 Łowca zabawek | S02E4/13
11:00 Ameryka na talerzu | S01E18
11:30 Ameryka na talerzu 2 | S02E1/16
12:00 Ameryka na talerzu 2 | S02E2/16
12:30 Ameryka na talerzu 2 | S02E3/16
13:00 Ameryka na talerzu 2 | S02E4/16
13:30 Grenlandia - wyspa skarbów | S03E8/13
14:30 Grenlandia - wyspa skarbów | S03E12/13
15:30 Wyprawa w nieznane | S05E11
16:30 Kamperem przez świat | S01E5/8
17:30 Za Donalem do… Europy 2 | S02E1/12
18:00 Dwa oblicza survivalu | S05E1/13
19:05 Pasja - sposób na życie | E6/12
20:05 Rodzinne wakacje Buddy'ego Valastro | E5/8
20:35 Kossakowski. Inicjacja 2 | S02E1/12
21:05 Nagi instynkt przetrwania | S05E12/15
22:10 Nagi instynkt przetrwania | S05E13/15
23:10 Przetrwać w ciemności | E1/6
00:15 Przetrwać w ciemności | E2/6
01:15 Gra rozpoczęta! | E5/13
01:45 Gra rozpoczęta! | E6/13
02:15 Za Donalem do… Europy 2 | S02E11/12
02:45 Za Donalem do… Europy 2 | S02E12
03:10 Smakuj świat z Pascalem | S03E1/8
03:35 Smakuj świat z Pascalem | S03E2/8
04:00 Smakuj świat z Pascalem | S03E3/8
04:25 Człowiek kontra jedzenie | S01E15/18
04:50 Człowiek kontra jedzenie | S01E18
TTV PL
2024-01-13
05:15 Królowe życia 11 | S11E3/52
05:40 Paloma | S01E6/120
06:35 Express
06:55 DeFacto 13 | S13E3/24
07:25 Super Rolnicy | E1/9
08:25 10 wizyt Michela Morana 2 | E2/10
08:45 Gogglebox. Przed telewizorem 14 | S14E13/16
09:45 Express
09:58 Pogoda
10:00 Gogglebox. Przed telewizorem 14 | S14E14/16
11:00 Nic do zgłoszenia | S01E7/8
12:05 Zakup w ciemno 2 | S02E31/41
13:05 Zakup w ciemno 2 | S02E32/41
14:05 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec | S01E1/9
14:40 Gogglebox. Przed telewizorem 13 | S13E6/24
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Gogglebox. Przed telewizorem 16 | S16E3/15
17:15 Diabelnie boskie 2 | S02E11/24
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Diabelnie boskie 2 | S02E12/24
18:35 Damy i wieśniaczki. PL 5 | S05E1/7
19:45 Express
19:58 Pogoda
20:00 Zakup w ciemno | S01E18/20
21:00 Gogglebox. Przed telewizorem 18 | S18E5/14
22:00 Damy i wieśniaczki. PL 7 | S07E4/10
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem 16 | S16E4/15
00:00 Gogglebox. Przed telewizorem 19 | S19E9/16
01:00 Diabelnie boskie 2 | S02E11/24
01:30 Diabelnie boskie 2 | S02E12/24
02:00 Handlarze. Na zlecenie | S03E2/10
03:00 Handlarze. Na zlecenie | S03E3/10
03:50 Handlarze. Na zlecenie | S03E4/10
04:40 Usterka 13 | S13E9/13
TV Puls
2024-01-13
05:35 Menu na miarę | E03
06:00 Taki jest świat 9 | S09E02
06:50 Kobra - oddział specjalny - Krwawa forsa | E11
07:55 Kobra - oddział specjalny - Bunt | E12
08:55 Kobra - oddział specjalny - Bezkresna agonia | E13
09:55 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E317
10:55 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E318
11:55 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E319
13:00 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E320
14:00 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E321
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E681
16:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E682
17:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E683
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E684
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E685
20:00 Krzyżowy ogień
22:00 Anna
00:35 Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
02:10 Menu na miarę | E04
02:50 Taki jest świat 9 | S09E02
03:40 Menu na miarę | E05
04:15 Menu na miarę | E06
04:40 Menu na miarę | E08
TV Puls 2
2024-01-13
05:00 Dyżur 3 | S03E40
05:30 Dyżur 3 | S03E41
06:00 Dom dla psa | S01E02
07:00 Najśmieszniejsi - Kabaret Ani Mru-Mru | E04
08:00 Ale numer! | S01E41
08:35 Ale numer! 3 | S03E01
09:00 Ale numer! 3 | S03E02
09:40 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Ja, król/Szeregowy i fabryka cuksów | S03E07
10:15 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Najlepszy wróg/Noc Wezuwiuszów | S03E08
10:40 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Operacja | S03E09
11:15 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Wszędzie żołędzie/ Terror z Madagaskaru | S03E10
11:40 Wożąc panią Daisy
13:40 Legenda o górskim olbrzymie
15:45 Paskudy. UglyDolls
17:30 Corgi, psiak królowej
19:05 Psi Patrol - Pieski i latarnia w rytmie boogie/ Pieski ratują Rydera | S01E24
19:35 Psi Patrol - Pieski i wielki wyścig/ Pieski pieką ciasto | S01E25
20:00 Panda i banda
21:50 Piekielna pułapka
23:20 Piła 2
01:20 Najdziwniejsze zbrodnie | S01E13
01:55 Najdziwniejsze zbrodnie | S01E14
02:25 Najdziwniejsze zbrodnie | S01E15
02:55 Najdziwniejsze zbrodnie | S01E16
03:35 Lombard. Życie pod zastaw | S01E28
04:30 Dyżur 3 | S03E42
TV4 PL
2024-01-13
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Galileo (978)
07:00 Galileo (979)
08:00 Galileo (980)
09:00 Galileo (1018)
10:00 Galileo (1019)
11:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (166)
13:05 Ninja Warrior Polska (46)
15:00 The Real Housewives. Żony Warszawy (7)
16:00 Nasz nowy dom (293)
17:00 STOP Drogówka
18:00 Policjantki i Policjanci (1107)
19:00 Policjantki i Policjanci (1108)
20:00 Policjantki i Policjanci (1109)
21:00 Policjantki i Policjanci (1110)
22:05 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (724)
23:05 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (725)
00:05 Love Island. Wyspa miłości (21)
01:05 Love Island. Wyspa miłości (22)
02:05 Interwencja
02:25 STOP Drogówka
03:25 Disco Polo Life (2205)
04:25 Top 10 - lista przebojów
TV6 PL
2024-01-13
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Zoo po godzinach (16)
07:00 Zoo po godzinach (17)
08:10 Dawn of the Croods (1)
08:40 Dawn of the Croods (2)
09:10 Dawn of the Croods (3)
09:40 Dawn of the Croods (4)
10:05 Alex Rider: Misja «Stormbreaker»
12:20 Gierka
14:05 Magnum: Detektyw z Hawajów (20)
15:00 Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (1)
16:00 Columbo (3)
18:00 Columbo (4)
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (41)
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (42)
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (43)
23:00 Desperacka misja
01:20 Spadkobiercy (19)
02:20 Spadkobiercy (20)
03:20 Cudownych rodziców mam: Maria Springwald (3)
03:25 Cudownych rodziców mam: Monika Pyrek (4)
03:40 Instrukcja kochania: Jaki ojciec taki syn (13)
04:40 Kochane pieniądze: Milionerka (13)
TVN 24 BiS HD
2024-01-13
05:15 Polska i świat
06:00 Nowa Maja w ogrodzie | S06
06:35 Nowa Maja w ogrodzie | S06
06:55 Makłowicz w drodze | S04
07:25 Jak to jest złożone? - Tajemnice kosmicznego skafandra | S01E08
07:55 Szkło kontaktowe
09:00 Byk i Niedźwiedź
09:35 Wywiad z premierem Donaldem Tuskiem
10:45 Polska i świat
11:40 Tak jest
12:40 Byk i Niedźwiedź
13:05 Fakty o świecie
13:50 Akcja Grawitacja
13:55 Kijek w kosmosie
14:40 Tak jest
15:40 Fakty po południu
16:30 Kijek w kosmosie
17:00 Bez śladu - Trójkąt Bermudzki
18:00 Ranking Mazura
18:25 Raport smogowy
18:35 Horyzont
19:00 Fakty
19:20 Fakty po Faktach
20:00 Monika Olejnik. Otwarcie - Mery Spolsky
20:55 Czy COVID-19 wydostał się z laboratorium w Chinach
22:10 Rozpoznać zagrożenie - Oblicza przyrody. Drapieżniki | E01
23:15 Fakty po Faktach
23:55 Superwizjer
00:55 Szkło kontaktowe
01:50 Fakty po Faktach
02:25 Nowa Maja w ogrodzie | S06
02:50 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:10 Kijek w kosmosie
03:45 Szkło kontaktowe
04:30 Fakty po Faktach
TVN 24 HD
2024-01-13
05:20 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:05 Raport smogowy
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:35 Strefa kibica - zima
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:05 Jeden na jeden
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:35 Biała Jazda
09:45 Kadr na Kino
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:05 Raport smogowy
10:07 Biała Jazda
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:20 Raport smogowy
11:25 Biała Jazda
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
12:25 Biała Jazda
12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:25 Biała Jazda
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
15:30 Ranking Mazura
16:00 Fakty po południu
18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
18:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
19:05 Serwis informacyjny
19:20 Fakty po Faktach
20:00 Superwizjer
21:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
21:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
21:50 Kadr na Kino
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:42 Strefa kibica - zima kroniki
00:00 Fakty po Faktach
00:40 Superwizjer
01:40 Ranking Mazura
02:20 Nowa Maja w ogrodzie | S05
02:40 Akademia ogrodnika
02:45 Fakty po Faktach
03:20 Szkło kontaktowe
04:05 Superwizjer
04:55 Nowa Maja w ogrodzie | S05
TVN 7 HD
2024-01-13
05:10 Wiza na miłość: na odwrót | S02E17/22
07:00 Tom i Jerry Show 4 | S04E13/26
07:30 Farciarz Gilmore
09:30 Ukryta prawda | S15E1032
10:35 Ukryta prawda | S20E1329
11:35 Ukryta prawda | S20E1330
12:35 Ukryta prawda | S15E1033
13:35 Ukryta prawda | S20E1331
14:35 Nastolatki rządzą… kasą | E7/10
15:40 Wielka Gilly
17:45 Głupi i głupszy
20:00 Noe: Wybrany przez Boga
23:00 Ostatni samuraj
02:00 Zaginieni 7 | S07E10
03:00 Medium z Long Island 7 | S07
03:55 Trzy noce z duchami 2 | S02E10/13
TVN Fabuła HD
2024-01-13
05:10 Ukryta prawda | S15E1021
06:00 Julia | E63/186
06:30 Julia | E64/186
07:00 Julia | E65/186
07:30 Prawo Agaty | S04E02
08:30 Prawo Agaty | S04E03
09:25 Prawo Agaty | S04E04
10:30 Prawo Agaty | S04E05
11:30 Magia kina | S01E3/8
11:50 Po pierwsze kino 2 | S02E6/10
11:55 Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości
15:05 Pada Shrek
15:45 Film o pszczołach
17:50 Niezwykłe przygody Adele Blanc-Sec
20:00 Fokus
22:15 Zodiak
01:30 Oszukać przeznaczenie 2
03:15 Szkoła | S07E561
04:05 Zawieruchy przepis na kino - Człowiek z blizną | E19/24
04:25 Ukryta prawda | S15E1022
TVN HD
2024-01-13
05:00 Okazja na dom | E5/10
05:45 Uwaga! | E7347
06:00 New Looney Tunes 2 | S02E26/52
06:15 Kuchenne rewolucje - Łódź, Famiglia Per Amici | S17E10/14
07:15 | E02
07:45 Dzień Dobry TVN | E4977
11:30 Na Wspólnej | S22E3749
12:00 Na Wspólnej | S22E3750
12:30 Na Wspólnej | S22E3751
13:00 Na Wspólnej | S22E3752
13:20 Na tropie dzikich zwierząt 3 | S03E2/8
13:50 Camera Cafe. Nowe parzenie | E2/12
14:20 Camera Cafe. Nowe parzenie | E3/12
14:50 Mikołaj i spółka
16:55 Akademia policyjna
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! | E7348
20:00 Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
23:30 Mickey Niebieskie Oko
01:40 Pierwsza noc oczyszczenia
03:30 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2 | S02E1/9
04:00 Uwaga! | E7348
04:15 Nauka jazdy 2 | S02E8/10
04:40 Recepta na stary dom 2 | S02E3/14
TVN Style HD
2024-01-13
05:25 SOS - Sablewska od stylu | S02E2/12
06:15 I nie opuszczę Cię aż do ślubu | S02E5/6
06:55 Ach, ten ślub! | S03E7/10
07:50 Mistrzowie porządku | S02E2/6
08:50 Co za tydzień | E1124
09:25 Ugotowani | S03E6/12
10:15 Ugotowani | S05E7/15
11:25 Kuchenne rewolucje - Duszniki-Zdrój, Karczma u Sołtysa | S20E13
12:30 Pojedynek na podróże | S01E3/8
13:30 Razem odNowa | S01E2/8
14:30 EuroPOLKI studentki | S01E5/8
15:30 Kobieta na krańcu świata | S12E4/8
16:10 Zawodowa Anka | S01E2/8
17:00 Totalne remonty Szelągowskiej 6 | S06E5/13
18:00 Ślub last minute | S01E6/8
19:00 Związki z modą | S01E4/7
20:00 No to lecę. Tego nie widzieliście
21:00 Ambasady luksusu | E02
22:00 Człowiek przyszłości | E02
23:00 Kobiecy punkt widzenia | S01E3/5
23:45 Co słychać? | E196
00:05 Zanim Cię zobaczę | S01E2/8
01:05 Wiza na miłość | S08E34/37
02:05 Sablewskiej sposób na modę | S07E2/12
02:50 Sablewskiej sposób na modę | S07E3/12
03:30 Sablewskiej sposób na modę | S07E4/12
04:05 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S05E5/13
04:40 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S05E6/13
TVN Turbo HD
2024-01-13
05:00 Zakup kontrolowany | S26E362
05:50 Współczesne cyborgi
06:55 Klasyka Patryka Mikiciuka | S02E4/8
07:25 Klasyka Patryka Mikiciuka | S02E5/8
07:55 99 godzin | S05E2/6
08:55 Sport | E9487
09:00 Usterka 12 | S12E4/15
09:30 Usterka 12 | S12E5/15
10:00 DeFacto 11 | S11E6/12
10:30 DeFacto 11 | S11E7/12
11:00 Ciężarówką przez Stany | S04E3/9
12:00 101 napraw | S09E1/10
12:30 Najlepsze premiery motoryzacyjne | S05E5/12
13:00 Dobra robota | S01E7/16
13:45 Wojny samochodowe | S16E11/16
14:45 Mobilni mechanicy | S05E3/10
15:30 Zakup kontrolowany | S35E9/12
16:30 Gadżet 4.0 | S04E1/10
17:00 Zawodowi handlarze | S12E2/10
17:45 Duda kontra Szafrański | S05E1/10
18:30 Jeździć, obserwować | S01E3/8
19:15 Marzenie mechanika | E5/12
19:45 Marzenie mechanika | E6/12
20:15 Hiszpańska drogówka | S04E20
20:45 Kubańska klasyka Patryka Mikiciuka | S01E3/10
21:15 Pomoc drogowa 24h | S06E3/8
22:00 99 godzin | S05E2/6
23:00 Strażacy z Ruhry 6 | S06E1/10
00:00 Wraki z odzysku | S01E6-ost
01:00 Najcięższe więzienia świata | E1/6
02:00 Będzie pan zadowolony | S03E13
02:30 Zakup kontrolowany 20 | S20E3/13
03:20 Zakup kontrolowany 20 | S20E4/13
04:10 Automaniak | S21E3/6
04:50 Zakup kontrolowany | S26E363
TVP 1
2024-01-13
05:15 Z pamięci - Magazyn
05:25 Zakończenie programu
05:30 Balans bieli
06:05 Siostry - Marzenia Matyldy | E3/13
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:40 Rok w ogrodzie | E1051
08:05 Rok w ogrodzie extra
08:20 Pełnosprawni | E533
08:45 Ostatnia Habsburżanka
09:40 Ranczo 9 - Potęga mediów | S09E109
10:40 Komisarz Alex 13 - Oblicza miłości | S13E158
11:40 Ojciec Mateusz 22 - W zdrowym ciele… | S22E284
12:35 Szlachetna rasa
14:25 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Kuchnia płynąca maślanką
14:50 Chłopi - Powroty | E12/13
15:55 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle - konkurs duetów
17:15 Teleexpress
17:20 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle - konkurs duetów
18:40 Jaka to melodia? | E5270
19:30 Program informacyjny 19.30
19:50 Gość 19.30
20:10 Pogoda
20:15 Sport
20:25 Komisarz Alex 20 - Zamiana | S20E243
21:25 Dwunastu odważnych
23:45 Point Break: Na fali
01:50 Och, Karol
03:40 Jaka to melodia? | E5270
04:30 Największe przeboje - Andrzej Zaucha
TVP 2
2024-01-13
05:30 Barwy szczęścia | E2915
06:00 Barwy szczęścia | E2916
06:35 M jak miłość | E1770
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:50 Zrujnowani, odbudowani
12:30 Daleko od szosy - Szpaki | E1/7
14:00 Familiada | E2945
14:35 Koło fortuny | E1387
15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 - Wanda Kwietniewska | E08
16:20 Na dobre i na złe - Nic się nie stało | E904
17:25 Sylwester marzeń z Dwójką 2023
18:00 Słowo na niedzielę - Cichy Apostoł, liczba mnoga i eureka
18:10 Lepsza połowa | S01E04
18:45 Akacjowa 38 | E279
19:40 Sylwester marzeń z Dwójką 2023 | E02
20:00 The Voice Senior 5 - Przesłuchania w ciemno | S05E03
21:05 The Voice Senior 5 - Przesłuchania w ciemno | S05E04
22:20 Panorama
23:00 Paranoja
00:55 Mokra robota
02:35 Faceci od kuchni
04:10 Rodzinka.pl - Gdyby kózka nie skakała… | S08E179
04:45 Rodzinka.pl - Boskie życie | S08E180
TVP 3
2024-01-13
05:00 Rok w ogrodzie
05:30 Telekurier
06:00 Pożyteczni.pl
06:35 Czas w las 2 - Skarby lasu | S02E02
07:00 Przyrodnik na tropie - Borowik | E16
07:35 Całkiem niezła historia - Podróż w czasie
07:55 Niezwykłe miejsca - Zamek w Iłży - komnata studnia
08:00 Spotkania w świecie ciszy
08:30 Starszaki
09:05 Zwierzęta budują - Domy na miarę | E01
10:00 Tadeusz Romer. Misja niemożliwa
10:55 Rola życia - Maria Dejmek
11:15 Piosenka u Ciebie
11:45 Całkiem niezła historia - 120 (km/h) idzie z wiatrem
12:00 Z miłości do zwierząt
12:30 Moda na język polski - Jan Brzechwa | E83
13:00 Piosenka u Ciebie
13:30 Rola życia - Ewa Szykulska
14:00 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko - Cynamon
14:30 Tacy byliśmy - Zbigniew Wodecki
14:50 Niezwykłe miejsca - Teatr Kamienica - scena Emiliana
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Dobre historie - Fundacja Heleny Kmieć
16:00 Na sygnale - Anioł śmierci | E266
16:30 Całkiem niezła historia - Weź pomóż…
16:40 Muzealne opowieści | E132
16:45 Dziennik regionów
17:00 Lubię wracać tam, gdzie byłem
17:55 Całkiem niezła historia - Jak w kinie…
18:10 Całkiem niezła historia - Kleist - moja miłość
18:20 Warszawa. Wczoraj i dziś - Twierdza Modlin - gabinet generała
18:30 Telekurier
18:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Góra św. Anny
19:00 Spotkania w świecie ciszy
19:20 Starszaki
19:45 Całkiem niezła historia - Była sobie rzeka…
20:00 Dziennik regionów
20:10 Pogoda
20:15 Polska jako wspólnota. 5. rocznica śmierci Pawła Adamowicza
21:10 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
21:25 Całkiem niezła historia - Jego wysokość ryś
21:40 Całkiem niezła historia - Spójrz na misia…
21:50 Niezwykłe miejsca - Warszawskie ZOO - willa Żabińskich | E01
22:00 Studio LOTTO
22:10 Dziennik regionów
22:30 Pogoda
22:45 Seans dla każdego | E02
23:20 Rola życia - Ewa Szykulska
23:50 Piosenka u Ciebie
00:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Żyrardów | S02
00:20 Tacy byliśmy - Irena Jarocka
00:45 Urywki z rozrywki
00:55 Moda na język polski - Jan Brzechwa | E83
01:20 Astronarium - Horyzont zdarzeń | E153
01:50 Przyroda - wędka - przygoda - Szczupaki z Biebrzy
02:15 Starszaki
02:40 Spotkania w świecie ciszy
03:10 Zwierzęta budują - Architekci krajobrazu | E03
04:10 Turystyczna jazda - Łotwa: Lipava i Pavilosta | E152
04:25 Dziennik regionów
TVP ABC
2024-01-13
05:05 Domisie - Nie strasz, straszku | E351
05:30 Domisie - Strachorobot Strachowyja | E352
06:00 Miś Uszatek - Ratownicy | E07
06:10 Agatka - Agatka i ufoludek | E10
06:20 Podróże na burzowej chmurze - Klucz Minimiszka | E09
06:40 Bobaski i Miś - Gdzie jest piłka? | S01E56
06:44 Bobaski i Miś - Kolory | S01E57
06:45 Bali 2 - Czyja to rakieta? | E02
07:00 Przyjaciele Misia i Margolci - Złota rączka | E46
07:30 Inui - Nie lubisz mnie? | E08
07:40 Myszkieterowie - Szkorbut | S01E10
07:50 Piotruś Królik 2 - Powiastka o zaginionych kaczuszkach | S02E71
08:00 Piotruś Królik 2 - Powiastka o głodnych złodziejach | S02E72
08:20 44 Koty - Koci gliniarz | S01E36
08:35 Nie ma jak Rosie - Wszyscy zbierają orzechy | S02E99
08:45 Daisy i Ollie 4 - Co się robi w salonie optycznym? | S04E86
09:00 Księżyc i ja - Księżycowy Maluch przechodzi przez most | E44
09:30 Cześć, czy mogę Cię zjeść? - BTW, czyli białka, tłuszcze, węglowodany | E03
09:40 Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - Liczba 19, Litera S | E20
10:00 Studio ABC | E221
10:20 Kuba i Śruba - Pięciu rozbójników | S01E12
10:35 Mami Fatale - Dawno temu | E09
10:45 Rodzina Treflików 3 - Gra | S03E31
11:00 Molang - Piłkarz | S01E37
11:04 Molang - Robot | S01E38
11:05 Molang - Gra w rugby | S01E39
11:15 Przygody kota Filemona - Niespodzianka
11:25 Przygody kota Filemona - Kwiecień plecień | E04
11:40 O rety! Psoty Dudusia Wesołka - Jajo smoka
12:05 Mini ninjas - Giga samuraj, część pierwsza mrówki | E51
12:15 Mini ninjas - Giga samuraj, część druga smok | E52
12:30 Bob Budowniczy 19 - Światła! Kamera! Leo! | S19E25
12:45 Bob Budowniczy 19 - Idol Spychacza | S19E26
13:00 Halo, halo! - Pomoc w zasypianiu | E20
13:05 Zwierzaki Czytaki - Niespodzianka ornitologiczna | E170
13:20 Ćwierkające historie - Drzewo rodzaju | E25
13:30 Ćwierkające historie - Pogromcy ślimaków | E26
13:50 Kid Lucky - Gulasz wolności | E13
14:10 Tobot - Galaktyczni detektywi - Atak megalodona | E17
14:20 Tobot - Galaktyczni detektywi - Niecny plan Doktora X, część 1 | E18
14:40 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód - Na ratunek Zygzakowi | E48
14:55 Nowe przygody Piotrusia Pana - Wielki Chumbalaya | E43
15:25 Laboratorium alchemika - Kolorowe cienie | E31
15:30 Al-chemik - Sód w wodzie | E116
15:50 Gormiti - Styl Magmy | E59
16:00 Gormiti - Sanktuarium | E60
16:20 Sadie Sparks - Buty Lulu | S01E34
16:40 Rev i Roll - Ściągamy lamy | E47
16:50 Rev i Roll - Lgnę do ciebie | E48
17:00 Tangramiaki - Świecąca zupa | S01E13
17:10 Stacyjkowo - Hamulce Bruna | S01E05
17:30 Mia i ja 2 - Pióro ojca | S02E34
18:00 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Sztuka niezgody | E73
18:10 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Klątwa Meluzyny | E74
18:25 Luke, podróżnik w czasie - Bitwa w chmurach | E15
18:40 Luke, podróżnik w czasie - Dzień dobry, panie Newton | E16
19:00 Myszkieterowie - Kto ukradł ser? | S01E11
19:10 Piotruś Królik 2 - Powiastka o podkradaniu pestek | S02E73
19:25 Piotruś Królik 2 - Powiastka o przygodzie doktora Długoucha | S02E74
19:35 44 Koty - Archibald - koci arystokrata | S01E37
19:45 Zwierzaki Czytaki - Zespół specjalistyczny | E171
20:05 The Garfield Show - Szybcy kumple | S02E134
20:15 Tom i Lili - Gra w Monopoly | E05
20:25 Tom i Lili - Słońce! Zakryć się! | E06
20:40 Wilk na 100 procent - legenda Księżycowego Kamienia - Łowca wilków | S01E06
21:10 Inazuma Eleven Go - Klucz do zwycięstwa | E111
21:40 Monika, szefowa kuchni | E22
22:05 Okrasa łamie przepisy - Elegancja na Batorym
22:40 Słoneczna włócznia - Artur | E02
23:10 Słoneczna włócznia - Magiczna moc | E03
23:45 Jak to działa? - Jak naprawić człowieka | E170
00:10 Zakończenie programu
TVP Dokument
2024-01-13
05:30 Przyrodnik na tropie - Rybitwa rzeczna | E13
06:00 Weterynarze z sercem | E132
06:35 Oaza oryksa arabskiego
07:35 Czy żółwie czeka zagłada?
08:30 Superbroń mikrobiom. Niepozorny uzdrowiciel
09:25 Światowe dziedzictwo hiszpańskich miast - Tarragona
10:20 Fascynujący Madagaskar. Dzikie wybrzeża
10:35 W tundrach Arktyki
10:45 Wśród łąk i wód
11:15 Polskie dziedzictwo | S02E02
11:50 Tajemnice cywilizacji - Koniec epoki brązu | S01E01
12:45 Tacy byliśmy - Dzień Kobiet | E01
13:15 Podróże Małej i Dużej 2 - Madera - cz. 1. | S02E01
13:35 Rzecz Polska - Żelazko turystyczne
13:50 Szympansy w Ugandzie
14:50 Nasi ulubieńcy
15:55 Tajemnice bólu
16:55 Fallas. Festiwal ognia
17:55 Tajemnice cywilizacji - Miasta i imperia | S01E02
18:50 Geniusze i marzyciele. Tadeusz Tański
20:00 Dzieci mgły
21:45 Everest - nasze wyzwanie
22:45 Daj mi to
23:10 Ławka
23:35 Na wiarę
01:25 Miłość i muzyka - portret Witolda Lutosławskiego
02:10 Aktor całkowity - wspomnienie o Ryszardzie Cieślaku
03:25 Siermiężna muza - wokół teatru okresu socrealizmu
04:05 Zakończenie programu
TVP HD
2024-01-13
05:05 Zakończenie programu
05:20 Zakochaj się w Polsce - Muzeum w Nieborowie i Arkadii | E256
05:50 Przystanek slow food 3 - Olejarnia Zagłoby - oleje tłoczone na zimno | S03E09
06:20 Makłowicz w podróży - Bośnia i Hercegowina - Mostar | E205
06:55 Makłowicz w podróży - Bośnia i Hercegowina - Trebinje | E206
07:30 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Specjały ze Wzgórz Dylewskich
08:05 Korona Gór Polski - Łysica | E02
08:35 Vito odkrywa Polskę - Katowice
09:10 Lokalsi - Radek | E01
09:40 Rodzinka.pl - Albo ona, albo ja | S10E199
10:15 Rodzinka.pl - Zapisałaś w chmurze? | S10E200
10:45 W 24 godziny - Nowy Jork w 24 godziny | S01E01
11:15 W 24 godziny - Hongkong w 24 godziny | S01E02
11:45 Korona Gór Polski - Turbacz | E03
12:15 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem-Bułecką - Zakopane | E02
12:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Słoń domowy | E78
13:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Poganiacz słoni | E79
14:00 Kabaretowe Naj - Legenda kabaretu - Jeremi Przybora
14:30 Czterdziestolatek - Portret, czyli jak być kochanym | E4/21
15:20 Czterdziestolatek - Kondycja fizyczna, czyli walka z metryką | E5/21
16:25 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Niecodzienna kukurydza
17:00 Postaw na milion | E285
18:00 Ranczo 7 - Potęga immunitetu | S07E80
19:00 Ranczo 7 - Podróż w czasie | S07E81
20:00 Transporter: Nowa moc
21:45 Most na Renie
23:50 PitBull | S01E1/5
00:50 PitBull | S01E02
01:45 PitBull | S01E03
02:40 PitBull | S01E04
03:40 Rytmy Dwójki
TVP Historia
2024-01-13
07:00 Był taki dzień - 13 stycznia
07:03 Myśliciele - sylwetki polskie | E12
07:10 Korona królów. Jagiellonowie | E93
07:45 Korona królów. Jagiellonowie | E94
08:20 W kotle historii - Koronacja Augusta II: wszystko na pokaz. Warszawa i Drezno, czyli najweselsze dwory w Europie
08:50 Wojownicy czasu - Kierunek Berlin, czyli Odra i Nysa 1945
09:20 Miasteczko
09:35 Wiedźmin - Rozdroże | E8/13
10:40 Japońska wyprawa Joanny Lumley | E02
11:35 Moje miasto
11:50 Wszystkie kolory świata - Buenos Aires - latynoska stolica
12:55 Widoki z raju. Kultura ogrodowa w świecie islamu - Maroko. Marzenie o pięknie | S01E03
13:55 Korona Gór Polski - Szczeliniec
14:25 The Chosen | S01E05
15:15 The Chosen | S01E06
16:05 Nie taka prosta historia - Upadek królestwa
16:35 Planeta skarbów - Azja Południowo-Wschodnia | S01E06
17:35 Stan wojenny i powojenny: od grudnia 1981 do stycznia 1989
18:10 Chłopi - Jarmark | E2/13
19:00 Giganci historii - Polscy medaliści olimpijscy
20:00 Nie ma róży bez ognia
21:45 Zdrajca | S01E02
22:55 Historia w postaciach zapisana - Genialny Leonardo da Vinci
01:20 Fotograf Solidarności
02:35 Zakończenie programu
TVP Info
2024-01-13
05:00 Polskie Parki Narodowe - Wigierski Park Narodowy | E02
05:38 Agrobiznes
06:00 Serwis Info
06:22 Pogoda Info
06:30 Serwis Info
06:51 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:20 Pogoda Info
07:30 Serwis Info
07:51 Pogoda Info
08:00 Serwis Info
08:22 Pogoda Info
08:30 Publicystyka TVP INFO
09:00 Serwis Info
09:21 Pogoda Info
09:30 Publicystyka TVP INFO
10:00 Serwis info weekend
10:20 Pogoda Info
10:30 Serwis info weekend
11:00 Serwis info weekend
11:21 Pogoda Info
11:30 Serwis info weekend
12:00 Serwis info weekend
12:21 Pogoda Info
12:30 Serwis info weekend
13:00 Serwis info weekend
13:21 Pogoda Info
13:30 Serwis info weekend
14:00 Serwis info weekend
14:21 Pogoda Info
14:30 Serwis info weekend
15:00 Serwis info weekend
15:22 Pogoda Info
15:30 Serwis info weekend
16:00 Serwis info weekend
16:21 Pogoda Info
16:30 Serwis info weekend
17:00 Serwis info weekend
17:19 Serwis info weekend
17:30 Publicystyka TVP INFO
18:00 Serwis info weekend
18:22 Pogoda Info
18:30 Serwis info weekend
19:00 Serwis info weekend
19:21 Pogoda Info
19:30 Program informacyjny 19.30
19:50 Gość 19.30
20:12 Publicystyka TVP INFO
21:00 Serwis info weekend
21:20 Pogoda Info
21:30 Serwis info weekend
22:00 Serwis info weekend
22:20 Panorama
22:50 Pogoda Info
23:00 Dziennik regionów
23:30 Sportowy wieczór
00:00 Program informacyjny
00:20 Gość 19.30
00:48 Publicystyka TVP INFO
01:50 Serwis info weekend
02:20 Pogoda Info
02:30 Publicystyka TVP INFO
03:10 Sportowy wieczór
03:44 Pogoda Info
03:54 Szczyńść Boże, Polsko! | E01
04:40 Szczyńść Boże, Polsko! | E02
TVP Kobieta
2024-01-13
05:30 Ojciec Mateusz 2 - Waga ciężka | S02E25
05:50 Ojciec Mateusz 2 - Waga ciężka | S02E25
06:50 Ojciec Mateusz 2 - Łzy Ewy | S02E26
07:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Cuzco | E108
08:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Koka | E109
09:00 Miłość o smaku cytryny
10:40 Moda na zimę | E03
11:00 Wspaniałe stulecie | S01E32
12:00 Pytanie na śniadanie
15:30 Ojciec Mateusz 21 - Chwila nieuwagi | S21E271
16:30 Ojciec Mateusz 21 - Zawód zaufania publicznego | S21E272
17:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Cuzco | E108
17:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Koka | E109
18:30 Winnice miłości | E108/193
19:30 Dzikie pszczoły | E21
20:30 Sześć sióstr | S02E309
21:30 Wspaniałe stulecie | S01E32
22:35 Kariera Nikodema Dyzmy | E7-ost
23:55 Tygrysy Europy - Powrót z wakacji | S01E01
02:00 Ranczo 3 - Powrót demona | S03E28
03:05 Ciche łzy
04:50 Muzeum Polskiej Piosenki | E42
TVP Kultura
2024-01-13
05:35 Afisz kulturalny ekstra
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:53 Zakończenie programu
07:00 Największe przeboje - Andrzej Zaucha
07:55 Tamte lata, tamte dni - Cezary Harasimowicz
08:30 Rzecz w kulturze | E01
09:00 Wojna domowa - Młode talenty | S01E13/15
09:55 Wojna domowa - Nowy nabytek | S01E14/15
10:40 Philippe Jaroussky - Inspiracje
11:55 Błękitna nuta
14:15 Życie i role Anny Magnani
15:25 U Pana Boga w ogródku
17:35 Res Poloniae. O Polsce z oddali - Lorenzo Zichichi
18:15 Pod dachami Paryża
20:00 Tully
21:40 Dziadzio. Aleksander hr. Fredro
22:40 Jazz.pl Polskie Radio - Szymon Mika / Romain Pilon Quartet - Jarek Śmietana Recomposed
00:15 Pozdrowienia z Moskwy
02:20 Boisko bezdomnych
04:40 Teledyski - Polskie Znaki feat. Vito Bambino -
TVP Kultura 2
2024-01-13
07:00 Największe przeboje: Andrzej Zaucha
07:40 Tamte lata, tamte dni: Cezary Harasimowicz
08:05 Rzecz w kulturze (1)
08:25 Od ucha do ucha: Jak to działa?: Ciekawe urządzenia (166)
08:50 Od ucha do ucha: Karino: Porwanie (5/13)
09:15 Od ucha do ucha: Dwie Dorotki
09:35 Scena klasyczna: Marta Chlebicka (17)
10:00 Na kredyt
10:35 Księga przestrzeni: Blokowisko XXI wieku
11:05 Którędy po sztukę: Anna Bilińska
11:15 Do dzieła
11:30 Słowobranie
12:00 Serialowa nostalgia: Przyłbice i kaptury: W cudzej skórze (6/9)
13:00 Hydrozagadka
14:15 Dokument tygodnia: Mau. Guru designu
15:35 Rzecz w kulturze (1)
16:00 Retro kino: Będzie lepiej
17:40 Serialowa nostalgia: Polskie drogi: Lekcja geografii (5/11)
19:00 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Lorenzo Zichichi
19:25 Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
20:00 Chce się żyć
21:50 Dziadzio. Aleksander hr. Fredro
22:40 Jazz.pl Polskie Radio: Szymon Mika / Romain Pilon Quartet - Jarek Śmietana Recomposed
00:00 Boisko bezdomnych
02:00 Tamte lata, tamte dni: Cezary Harasimowicz
02:25 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Lorenzo Zichichi
02:50 Kultura na dobranoc: Mieliśmy wtedy po szesnaście lat
TVP Nauka
2024-01-13
06:00 Zatrzymać starość
06:55 Al-chemik - Tajemnica listu | E76
07:15 Al-chemik - Parowanie i skraplanie | E77
07:40 Al-chemik - Inercja | E78
08:00 Jak to działa? - Kolej - infrastruktura | E52
08:35 Astronarium - Gwiazdy zmienne | E10
09:05 Czy wiesz, że? | E23
09:35 Czy wiesz, że? | E24
10:05 Wielkie rzeki świata - Nil | E02
11:05 Podróżnik - Lesedi
11:40 Wielki test o żywności
13:20 Prywatne życie zwierząt - Samice są dzielne! | S01E05
14:00 Podróż przez życie | S01E02
15:00 Raport naukowy | E67
15:30 Wielkie rzeki świata - Nil | E02
16:30 Czy wiesz, że? | E25
17:00 Marzenia o przyszłości - Odpady | S02E03
18:00 Dorwać wirusa - Cyberwirusy | E06
18:30 Raport naukowy | E67
19:00 Prywatne życie zwierząt - Zaloty | S01E06
19:30 Podróżnik - Atacama
20:00 Podróż przez życie | S01E02
21:00 Czy ufasz temu komputerowi?
22:25 Marzenia o przyszłości - Sztuka | S02E01
23:30 Dorwać wirusa - Cyberwirusy | E06
00:05 Nieskończoność - Wymiar spraw
01:05 Prywatne życie zwierząt - Samice są dzielne! | S01E05
01:45 Czy wiesz, że? | E26
02:15 Fantastyczna przyszłość: Chińska rewolucja naukowa
03:20 Zakończenie programu
TVP Polonia
2024-01-13
06:00 Gra słów. Krzyżówka | E711
06:30 Balans bieli
07:00 Korona Gór Polski - Turbacz | E03
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:50 Do przerwy 0:1 - Piłka | S01E1/7
12:20 Do przerwy 0:1 - Ratuj, Paragon | S01E2/7
12:55 Wędrowiec polski - Szczecin by night
13:25 Na dobre i na złe - Życie to nie bajka | E903
14:20 Bitwa tenorów na róże 2023 | E01
15:15 Bitwa tenorów na róże 2023 | E02
16:10 Kulturalni PL
17:05 Muzeum Polskiej Piosenki | E43
17:20 M jak miłość | E1757
18:10 Kabaretowe Naj - Legenda kabaretu - Edward Dziewoński
18:35 Szansa na sukces. Opole 2024 - Wanda Kwietniewska
19:30 Program informacyjny 19.30
19:50 Gość 19.30
20:10 Pogoda
20:15 Sport
20:25 Bodo | E07
21:25 Złoto dezerterów
23:30 Polacy to wiedzą! | E80
00:00 Panorama
00:35 M jak miłość | E1757
01:30 Program informacyjny 19.30
01:50 Gość 19.30
02:05 Pogoda
02:08 Sport
02:15 Blondynka 8 - Ryzykowne gry | S08E98
03:05 Blondynka 8 - Uczta Zofii | S08E99
04:00 Bitwa tenorów na róże 2023 | E01
TVP Rozrywka
2024-01-13
05:20 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce - Częstochowa | E150
06:40 Okrasa łamie przepisy - Podlaski posiłek oracza
07:15 Okrasa łamie przepisy - Schabowy z kamienia
07:45 Smaki świata - po bałkańsku | E39
08:25 Giganci historii - Historia polskiej motoryzacji
09:20 Koło fortuny | E1469
09:55 Postaw na milion | E204
10:55 Szansa na sukces. Opole 2024 - Bohdan Łazuka | E12
12:05 Artyści i folk
12:45 Giganci historii - Polscy geniusze i wynalazcy XIX i XX wieku | E12
13:40 Prywatne życie zwierząt 10 - Plastik i inne nieszczęścia | S10E08
14:10 Przyrodnik na tropie - Żółw błotny | E39
14:50 Postaw na milion | E312
15:45 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem-Bułecką - Wielka Krokiew | E07
16:15 Rytmy Dwójki | E01
17:30 Wielki test o skarbach Ziemi
19:00 Gra słów. Krzyżówka | E01
19:35 Hrabi Dracula - the best of
20:40 Kabaret Ani Mru-Mru - Premiery, prapremiery i prawie premiery
21:45 Postaw na milion | E205
22:45 Postaw na milion | E292
23:45 Koło fortuny | E1468
00:30 Zmiennicy | E10/15
01:35 Zmiennicy - Antycypacja | E11/15
02:50 Koło fortuny | E1462
03:35 Love me or leave me. Kochaj albo rzuć | E03
04:35 Kabaret. Super Show Dwójki 3 | S03E35
TVP Seriale
2024-01-13
05:05 Rodzinka.pl - Opiekunki | S01E02
05:35 Zakończenie programu
05:50 Na sygnale - Dziadek | E507
06:25 Zmiennicy - Spotkania z Temidą | E13/15
07:30 Na sygnale - Błękitna róża | E508
08:05 Na sygnale - Śpiące królewny | E509
08:35 Na sygnale - Stara miłość | E510
09:05 Na sygnale - Ojcowie i matki | E511
09:40 Na sygnale - Flirciarz | E512
10:10 Na dobre i na złe - Życie to nie bajka | E903
11:15 Ranczo 8 - Jedźmy, nikt nie woła | S08E102
12:10 Rodzinka.pl - Miłosne manewry | S06E134
12:50 Rodzinka.pl - Zawsze z rodziną | S06E135
13:30 Ojciec Mateusz 11 - Wypadek | S11E141
14:25 Ranczo 8 - Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród | S08E103
15:25 Ranczo 8 - Wielkie otwarcie | S08E104
16:25 Ranczo 9 - Nowe wyzwania | S09E105
17:20 Zmiennicy - Pocałuj mnie, Kasiu | E14/15
18:40 Sami swoi
20:15 Ojciec Mateusz 11 - Cudowne dziecko | S11E142
21:15 Ojciec Mateusz 11 - Gorące rytmy | S11E143
22:15 Ranczo 9 - Bardzo krótkie kariery | S09E106
23:15 Ranczo 9 - W szponach zdrowia | S09E107
00:10 Nie ma mocnych
02:00 Ekstradycja 2 | S02E9-ost
03:10 Fałszerze. Powrót sfory | E3/14
04:15 Rodzinka.pl - Dominujesz nad facetami | S11E211
04:45 Rodzinka.pl - Coś za coś | S11E212
TVP Sport
2024-01-13
05:55 Sportowy wieczór
06:40 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Apeldoorn 2024 - 3. dzień
08:55 Biegi narciarskie: Ski Classics - 3 Zinnen Ski Marathon
12:15 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych - Beskidzkie Jastrzębie
12:40 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle - kwalifikacje
14:25 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg sprinterski mężczyzn
15:55 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle - konkurs duetów
18:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Apeldoorn 2024 - 4. dzień
21:40 Sportowy wieczór
22:25 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle - konkurs duetów
23:55 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg sprinterski mężczyzn
01:25 Boks: Gala w Turynie - waga piórkowa: Francesco Grandelli - Stefan Voda
02:20 Boks: Gala w Las Vegas - podsumowanie
04:20 Megafights - walki stulecia - Joel Casamayor - Michael Katsidis | E32
TVP World
2024-01-13
05:00 World Today
05:25 Kraj do życia
06:00 Bokser z Auschwitz. Opowieść o człowieku, który pięściami wywalczył sobie życie
06:25 World Today
07:00 World Talks - Culture
07:15 Mężczyźni do wzięcia
08:00 Eastern Express
08:20 World Talks
08:40 Jestem koordynatorką. Dlaczego kobiety wyszły na ulicę?
09:00 World Talks
09:10 Nie bój się!
10:00 World Today
10:25 World Talks
10:40 Break the Fake
11:00 World Talks
11:20 World Talks - Culture
11:35 Back to the Roots | E02
12:00 World Talks
12:10 Krakowianin z Paryża
12:55 World Talks
13:10 Talking Business
13:35 Kamperem po południu
14:00 World Talks
14:15 Back to the Roots | E03
14:30 World Today
14:55 Niepokonany. Opowieść o generale Stanisławie Maczku
16:00 World Talks
16:10 Kamperem po południu
16:30 Zwać się ludźmi. Kupałowcy
16:45 Break the Fake
17:00 World Talks - Culture
17:10 Eastern Express
17:35 Ostarbeiterki
17:55 World Talks
18:10 Nie bój się!
18:55 World Talks
19:15 Interview from Wilnius
19:30 Polskie Parki Narodowe - Słowiński Park Narodowy | E01
20:00 Talking Business
20:25 Kamperem po południu
20:45 Military Mind
21:00 Eastern Express
21:20 Waliancin Winahradau albo kino białoruskie, którego nie ma
22:00 World Talks
22:15 Break the Fake
22:25 Gdzie jest moja flaga?
23:00 Eastern Express
23:25 Pójść i nie wrócić
00:00 World Today
00:25 Zburzone gniazdo
01:00 World Talks
01:15 Nad Niemnem
02:00 World Today
02:25 Enigma. Mamy nowiny
03:00 Talking Business
03:30 Projekt policja
04:00 World Talks
04:20 Military Mind
04:30 Kamperem po południu
TVS PL
2024-01-13
06:00 Telesprzedaż
07:10 Koncert życzeń
09:00 Muzyczne dzień dobry
10:00 Muzyczne podróże
11:10 Spotkanie z balladą
12:25 Spotkanie z balladą
13:30 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Pisarz widmo
15:25 Szlagroteka
16:00 Koncert życzeń
17:45 Muzyczne podróże
18:45 Muzyczne podróże
19:45 Śląska karuzela
21:10 Szlagierowa lista
23:10 Koncert życzeń
00:50 Przy muzyce po Śląsku
01:20 Program kulinarny
01:50 Pasmo ciekawostek
Viasat Explore PL
2024-01-13
06:00 Kolczaste złoto. odc. 1 sez. 1
06:50 Kolczaste złoto. odc. 2 sez. 1
07:50 Kolczaste złoto. odc. 3 sez. 1
08:50 Kolczaste złoto. odc. 4 sez. 1
09:40 Kolczaste złoto. odc. 5 sez. 1
10:40 Kolczaste złoto. odc. 6 sez. 1
11:40 Największe pomyłki inżynierów. sez. 6
12:35 Niezwykłe linie kolejowe. odc. 2 sez. 1
13:40 Bohaterowie z St. John's. odc. 10 sez. 1
14:35 Strażnicy z Port Jackson. odc. 10 sez. 1
15:35 Rzeczne potwory. sez. 9
16:40 Rzeczne potwory. sez. 9
17:45 Rzeczne potwory. sez. 9
18:50 Rzeczne potwory. sez. 9
19:55 Rzeczne potwory. sez. 9
21:00 Taaaki karp! sez. 7
22:00 Bohaterowie z St. John's. odc. 10 sez. 1
22:55 Kłopoty w Bangkoku: tajska policja turystyczna. odc. 1 sez. 1
23:55 Colin McLaren przedstawia: mafijni zabójcy. odc. 1 sez. 1
00:55 Rzeczne potwory. sez. 9
01:55 Rzeczne potwory. sez. 9
02:45 Rzeczne potwory. sez. 9
03:40 Rzeczne potwory. sez. 9
04:35 Rzeczne potwory. sez. 9
Viasat History PL
2024-01-13
05:20 Rody przeklęte. odc. 9 sez. 1
06:15 Zakazana historia. sez. 6
07:05 Zakazana historia. sez. 6
08:00 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 1 sez. 1
09:05 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 2 sez. 1
10:05 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 3 sez. 1
11:10 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 4 sez. 1
12:15 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 4 sez. 1
13:25 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 5 sez. 1
14:35 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 6 sez. 1
15:45 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 7 sez. 1
16:50 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 8 sez. 1
18:00 Zaginione miasta Trojan. odc. 1 sez. 1
18:55 Zaginione miasta Trojan. odc. 2 sez. 1
19:55 Starożytna apokalipsa. sez. 2
21:05 Pearl Harbor. odc. 1 sez. 1
22:05 Pearl Harbor. odc. 2 sez. 1
23:10 Bismarck: ostatnia doba
00:15 Sekrety Watykanu: papież i diabeł. odc. 1 sez. 1
01:15 II wojna światowa: bombowce. odc. 1 sez. 1
02:05 Tajemnice machiny wojennej nazistów. odc. 1 sez. 1
02:55 Królowe, które zmieniły świat. odc. 5 sez. 1
03:40 Starożytne superbudowle. odc. 3 sez. 1
04:30 Starożytne superbudowle. odc. 4 sez. 1
Viasat Nature PL
2024-01-13
05:10 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem. odc. 1 sez. 1
06:00 Rzeczne potwory. sez. 2
06:50 Rzeczne potwory. sez. 2
07:50 Rzeczne potwory. sez. 2
08:55 Rzeczne potwory. sez. 2
10:00 Rzeczne potwory. sez. 2
11:00 Rzeczne potwory. sez. 2
12:10 Rzeczne potwory. sez. 4
13:15 Zwierzęce wojny. odc. 3 sez. 1
14:15 Zwierzęce wojny. odc. 4 sez. 1
15:25 Ziemia z kosmosu. odc. 1 sez. 1
16:40 Ziemia: cztery pory roku. odc. 2 sez. 1
17:50 Najpiękniejsze krajobrazy. odc. 2 sez. 1
18:50 Nasza tajemnicza planeta. odc. 2 sez. 1
19:55 Planeta Rafa. odc. 2 sez. 1
21:00 Epoka lodowcowa: zamrożony świat. odc. 2 sez. 1
22:00 Olbrzymy. odc. 2 sez. 1
23:05 Olbrzymy, których już nie ma. odc. 2 sez. 1
00:15 Odyseja zwierząt. odc. 2 sez. 1
01:20 Szpital dla słoni. odc. 1 sez. 1
02:05 Dzikie ścieżki przetrwania. sez. 2
02:55 Zwierzęta z Taronga Zoo. sez. 2
03:40 Weterynarz z Yorkshire. sez. 4
04:25 Weterynarz z Yorkshire. sez. 4
Warner TV
2024-01-13
05:50 Laboratorium Dextera (1)
06:00 Laboratorium Dextera: Kosmiczna sprawa (10)
06:05 Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 2 (10)
06:15 Alf 2: Zwykły z ciebie kundel (18)
06:25 Chojrak - tchórzliwy pies (1)
06:35 Laboratorium Dextera (2)
06:50 Cincinnati Kid
08:55 American Pie
10:50 Golfiarze
12:50 Ryzykowna gra
15:25 Człowiek na krawędzi
17:25 Wielki pożar
21:00 Chyłka - Rewizja (1)
22:00 Chyłka - Rewizja (2)
22:55 Zabójca
01:00 Cube
02:40 Chojrak - tchórzliwy pies (9)
02:55 Jesień Czejenów
04:59 Laboratorium Dextera (11)
WP
2024-01-13
05:00 Mistrzowie Kabaretu 4 - Artur Andrus | S04E01
06:00 Mistrzowie Kabaretu 3 - Mariusz Kałamaga | S03E01
07:00 Mistrzowie Kabaretu 8 - Forbes | S08E09
07:10 Morderstwa w Midsomer 3 | S03E01
09:15 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 | S05E23
10:10 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 | S05E24
11:05 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 | S05E25
12:05 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 | S05E26
13:05 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 | S02E01
14:00 Pomysł na dom 5 | S05E08
14:30 Pomysł na dom 5 | S05E07
15:00 Policjanci z sąsiedztwa 4 | S04E28
16:00 Policjanci z sąsiedztwa 4 | S04E29
17:00 Policjanci z sąsiedztwa 4 | S04E30
18:00 Policjanci z sąsiedztwa | S01E01
19:00 Policjanci z sąsiedztwa | S01E02
20:00 Mam talent Ameryka 17 | S17E02
21:50 Mistrzowie Kabaretu 12 - Nowaki, część 2 | S12E02
22:45 Mistrzowie Kabaretu 12 - Smile | S12E03
23:45 Mistrzowie Kabaretu 12 - Smile, część 2 | S12E04
00:40 Mistrzowie Kabaretu 8 - Lekarz | S08E08
00:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 | S02E20
01:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 | S02E21
02:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 | S02E22
03:50 Morderstwa w Midsomer 2 | S02E03
Wydarzenia 24
2024-01-13
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:25 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:15 Wydarzenia
19:30 Wydarzenia
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 Emil, pogromca mandatów
02:30 Z klimatem i z pasją
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 SuperLudzie
04:30 Poszukiwacze historii