[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2024-01-09
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Najwięcej muzyki
11:00 Hot Pop
12:00 Najwięcej muzyki
13:00 Pożyczone nuty
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 4Fun naEKRANIE
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2024-01-09
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
12:00 Top 50 Disco
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Disco wizja
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Polo Top
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2024-01-09
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
10:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
11:00 Migotki w 4FUN KIDS
12:00 Śpiewanki TV
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Kids lista
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Migotki w 4FUN KIDS
20:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
21:00 Śpiewające brzdące
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2024-01-09
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Kajra i Sławomir
07:00 Moontalk - Krzysztof Tyniec
08:00 Wielkie Oczy - 10 wakacyjnych wpadek
09:00 Niezwykłe pająki
10:00 Gordon za kratami
11:00 Moontalk - Krzysztof Tyniec
12:00 Prawda o tłuszczu
13:00 Słynne wypadki lotnicze
14:00 Niezwykłe pająki
15:00 Moontalk - Krzysztof Tyniec
16:00 Wielkie Oczy - 10 wakacyjnych wpadek
17:00 Family Feud
17:30 Family Feud
18:00 Moontalk - Krzysztof Tyniec
19:00 Prawda o tłuszczu
20:00 Family Feud
20:30 Family Feud
21:00 Moontalk - Wojciech Wysocki
22:00 Niezwykłe pająki
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Moontalk - Krzysztof Tyniec
01:00 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
01:30 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
02:00 Słynne wypadki lotnicze
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Słynne wypadki lotnicze
Ale Kino+ HD
2024-01-09
05:58 Zakończenie programu
07:00 Transfer kosmicznej energii
07:30 W zgodzie
08:00 Cztery filiżanki kawy albo trzy
08:30 Obława 2 | S02E03
09:30 Obława 2 | S02E04
10:30 Wielkie oczy
12:20 Kometa
12:45 Historia filmu. Nowe pokolenie | E02
14:15 Maski
14:40 Między dwoma światami
16:50 Ryan Gosling. Idol Hollywoodu
17:50 Powrót do domu
18:05 Na pewno, być może
20:10 Pod piaskiem
22:00 Babyteeth
00:10 Sponsoring
02:00 Żmijowisko | E02
03:00 Dalej jest dzień
03:35 Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć
04:10 Matka
04:50 Król | S01E02
Animal Planet PL
2024-01-09
05:12 Najsłodsze zwierzaki - Kocia miłość | S05
06:00 Najsłodsze zwierzaki - Pies: Mali celebryci | S05
07:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Gotowi do drogi | S05
08:00 Na tropie wymarłych gatunków - Kajman okularowy z rzeki Apaporis | S02
09:00 Królowa psich serc - Psy spod wulkanu
10:00 Najsłodsze zwierzaki - Psi urok | S05
11:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Zakochany po uszy | S05
12:00 Na tropie wymarłych gatunków - Hipopotam madagaskarski | S02
13:00 Jak to robią zwierzęta? - Orli wzrok
13:30 Jak to robią zwierzęta? - Czarno-białe tajemnice
14:00 Pływając z potworami - Hipopotam
15:00 Na straży przyrody - Bezprawna śmierć | S02
16:00 Farma pełna miłości - Wiosna
17:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Rodzinny zlot | S05
18:00 Na tropie wymarłych gatunków - Żółw słoniowy z Fernandiny | S02
19:00 Królowa psich serc - Obiekt westchnień
20:00 Podwodny świat z bliska - Duże jest piękne | S02
21:00 Podwodny świat z bliska - Wydra morska na wakacjach | S02
22:00 Alaska: Ostatni przystanek - Samotność w dziczy | S02
23:00 Śladami Wielkiej Stopy - Gniazdo
00:00 Śladami Wielkiej Stopy - Czerwone ślepia w ciemności
01:00 Alaska: Ostatni przystanek - Powrót do domu | S02
02:00 Farma pełna miłości - Wiosna
02:48 Weterynarz z Gór Skalistych - Rodzinny zlot | S05
03:36 Na tropie wymarłych gatunków - Żółw słoniowy z Fernandiny | S02
04:24 Królowa psich serc - Obiekt westchnień
AXN Black HD
2024-01-09
05:15 Blok promocyjny AXN Black
06:10 Seal Team 5 | S05E06
07:05 Słoneczny patrol 2 | S02E14
08:10 Zagadki z przeszłości 2 | S02E05
09:05 Zagadki z przeszłości 2 | S02E06
10:05 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E11
11:05 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E12
12:05 Seal Team 5 | S05E06
13:05 Słoneczny patrol 2 | S02E14
14:00 Cobra 11 | S13E01
15:00 Seal Team 5 | S05E07
16:00 Słoneczny patrol 2 | S02E15
17:00 Cobra 11 | S13E02
18:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E13
19:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E14
20:00 Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
22:15 Resident Evil: Ostatni rozdział
00:20 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E13
01:15 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E14
02:10 Prezentuj broń! | S01E13
03:20 Prezentuj broń! | S01E14
04:25 Prezentuj broń! | S01E15
AXN HD
2024-01-09
05:30 Blok promocyjny AXN
06:05 Znaki | S01E04
07:05 Rekrut 3 | S03E09
08:00 Rekrut 3 | S03E10
09:00 Flash 7 | S07E05
09:55 Rekrut 3 | S03E11
10:50 Rekrut 3 | S03E12
11:50 Flash 7 | S07E05
12:45 Flash 7 | S07E06
13:40 MacGyver 3 | S03E06
14:40 MacGyver 3 | S03E07
15:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E20
16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E21
17:25 MacGyver 3 | S03E08
18:15 MacGyver 3 | S03E09
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E22
20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E23
21:05 Rekrut 4 | S04E03
22:00 Rekrut 4 | S04E04
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E22
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E23
00:55 MacGyver 3 | S03E08
01:50 MacGyver 3 | S03E09
02:45 Rekrut 4 | S04E03
03:40 Rekrut 4 | S04E04
04:40 Znaki | S01E04
AXN Spin HD
2024-01-09
05:05 Robot Chicken 11 | S11E19
05:25 Robot Chicken 11 | S11E20
05:35 Tech Toys | S02E07
06:00 Kafejka za rogiem 4 | S04E18
07:10 Kafejka za rogiem 4 | S04E19
08:15 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E13
09:20 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E14
10:25 Mój dom za twoje pieniądze | S01E13
10:55 Mój dom za twoje pieniądze | S01E14
11:30 Jak zarobić na remoncie 2 | S02E03
12:25 Profil 9 | S09E05
13:35 Profil 9 | S09E06
14:40 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E13
15:40 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E14
16:45 Mój dom za twoje pieniądze | S01E13
17:15 Mój dom za twoje pieniądze | S01E14
17:50 Jak zarobić na remoncie 2 | S02E03
18:40 Profil 9 | S09E07
19:55 Profil 9 | S09E08
21:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E05
22:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E06
23:00 Robot Chicken 11 | S11E01
23:15 Robot Chicken 11 | S11E02
23:30 Tech Toys | S02E08
00:05 Zagadki z przeszłości 2 | S02E05
01:05 Zagadki z przeszłości 2 | S02E06
02:05 Robot Chicken 11 | S11E01
02:15 Robot Chicken 11 | S11E02
02:30 Tech Toys | S02E08
03:00 Zagadki z przeszłości 2 | S02E05
04:05 Zagadki z przeszłości 2 | S02E06
AXN White HD
2024-01-09
05:30 Blok promocyjny AXN White
06:00 Winnice miłości | E81
07:10 Winnice miłości | E82
08:20 Zaklinacze koni 4 | S04E04
09:15 Zaklinacze koni 4 | S04E05
10:15 Winnice miłości | E81
11:30 Winnice miłości | E82
12:35 Winnice miłości | E83
13:50 Winnice miłości | E84
14:55 Grand Hotel | S01E07
16:35 Zaklinacze koni 4 | S04E06
17:35 Zaklinacze koni 4 | S04E07
18:35 Winnice miłości | E85
19:50 Winnice miłości | E86
21:00 Grand Hotel | S01E07
22:45 Winnice miłości | E85
23:55 Winnice miłości | E86
01:05 Winnice miłości | E87
02:15 Winnice miłości | E88
03:25 Prezentuj broń! | S01E33
04:35 Prezentuj broń! | S01E34
BelSat
2024-01-09
05:00 Аб'ектыў
05:25 Студыя Белсат
06:35 Вечаровы шпіль
07:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
08:00 Бязвіз
08:40 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
09:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
10:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
13:00 Навіны
13:05 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял, 31 с.
13:55 Дакументальная гадзіна
15:20 Беларус беларусу
15:40 Мова нанова
16:00 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
16:35 Беларускі свет
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб'ектыў
18:25 Студыя Белсат
19:40 Двубой з Віталём Цыганковым
20:20 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 19 с.
20:45 Карона каралёў. Ягелоны - такая вось гісторыя (Korona krolow - taka historia…), д/ф
21:15 Што мы кажам, што мы робім (Les Choses qu'on dit, les Choses qu'on fait), м/ф
23:15 Вось так (інфармацыйная праграма)
00:10 Аб'ектыў
00:35 Студыя Белсат
01:45 Людзі і багі (Ludzie i bogowie), серыял, 8 с. Жалезны Эрнст
02:30 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2024-01-09
05:30 Królowa chmur
07:00 Łapu-capu
07:10 Planeta Singli. Osiem historii - Grzesznica | E02
08:00 Moje pieczone kurczaki
09:05 Sekrety mojego taty
10:25 Polska z góry 7 - Beskid Wyspowy | S07E01
10:50 Polska z góry 7 - Śląskie drogi | S07E02
11:15 Czarodziejski flet
13:20 Kiler-ów 2-óch
15:15 Jak budowano Watykan. Sekrety świętego miasta
16:10 Świąteczna komedia romantyczna
17:40 Łapu-capu
17:45 Kłamczuch
19:15 Wiek Adaline
21:10 Django | S01E06
22:00 Holy Spider
23:55 Człowiek z Rzymu
02:00 Small World | E1/3
02:45 Small World | E02
03:30 Small World | E3-ost
04:15 Masz na imię Justine
CANAL+ 4K
2024-01-09
07:00 Polska z góry. Nad wodą - Nad wodą - Bug i burzyska | S01E07
07:20 Polska z góry. Nad wodą - Nad wodą - ujście Narwi | S01E08
07:45 M jak mięso 3 - Węgry | S03E07
08:10 Dzikie psy | E01
09:00 Dzikie psy | E02
09:55 Wszystkie kolory świata 3 - Wyspy Zielonego Przylądka | S03E03
10:45 Wszystkie kolory świata 3 - Wyspy Kanaryjskie | S03E04
11:45 ABC gotowania - kuchnia hiszpańska | E03
12:05 ABC gotowania - kuchnia hiszpańska - Zupy | E04
12:30 Twardzielki - Sasha Sidorenko | E02
13:00 Miasta rytm - Toruń
13:50 Rekruci - Unitarka | E2/10
14:45 Superheroes
16:35 Flaming. Zrodzony z ognia
17:30 Łowcy tajemnic Bałtyku - ORP Wicher | E01
18:15 Łowcy tajemnic Bałtyku - Terra | E02
19:05 Superskały. Historia wykuta w kamieniu | E02
20:00 Strefa nagości | E02
20:55 Django | S01E06
21:45 Purpurowe rzeki 4 | S04E05
22:40 Purpurowe rzeki 4 | S04E06
23:35 Purpurowe rzeki 4 | S04E07
00:20 Purpurowe rzeki 4 | S04E08
01:05 Inni ludzie
02:45 Wilk 2 | S02
03:30 Zakończenie programu
CANAL+ Dokument HD
2024-01-09
05:10 Złombol | E02
06:00 O co biega?
06:30 Łowcy tajemnic Bałtyku - Rosyjski Kuter Torpedowy | E03
07:15 Łowcy tajemnic Bałtyku - U-768 | E04
08:05 Miasta rytm - Katowice
08:55 Miasta rytm - Warszawa
09:50 Garażowe historie 2 | S02E01
10:15 Chwila prawdy | E02
11:05 Polska z góry 3 - Powiat Tatrzański | S03E11
11:30 Polska z góry 3 - Grodzisk Mazowiecki | S03E12
11:55 Tajemnice z góry | E01
12:40 Tajemnice z góry | E02
13:25 Kurt Vonnegut: pisarz, który wypadł z czasu
15:35 AC/DC - Forever Young
16:30 Sisi. Dziedzictwo
17:20 Dinozaury prehistorycznej Antarktydy | E01
18:10 Dinozaury prehistorycznej Antarktydy | E02
19:05 Świat zwierząt. Najlepsi rodzice
20:00 Strefa nagości | E02
20:55 Niewinność
22:40 Elżbieta i Małgorzata: miłość i lojalność
00:10 Mr. Landsbergis | E1/2
02:10 O co biega?
02:40 Rekruci - Polegamy na sobie | E5/10
03:30 Rekruci - Walka płci | E6/10
04:20 Złombol | E03
CANAL+ Domo HD
2024-01-09
05:00 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn 3 | S03E10
05:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 | S02E02
06:00 Twój kawałek ogrodu 4 | S04E02
06:30 Telesprzedaż
07:40 Kupcie sobie zamek! | E06
08:35 Ucieczka na wieś 22 | S22E06
09:30 Daleko od miasta 10 | S10E09
10:00 Patent na zieleń | S01E07
10:30 Telesprzedaż
11:40 Moje niezwykłe B&B | S01E14
12:30 Z własnego ogródka | S01E01
13:00 Telesprzedaż
14:10 Małe i wspaniałe 7 | S07E04
15:05 Wielkie projekty: Nowa Zelandia 7 | S07E08
16:00 Zbudujemy ten dom | S01E09
16:30 Kupione i co dalej? 6 | S06E01
17:05 Kupcie sobie zamek! | E07
18:00 Ucieczka na wieś 22 | S22E07
18:50 Wielkie projekty 20 | S20E01
19:40 Daleko od miasta 9 | S09E09
20:10 Cudotwórcy 5 | S05E15
21:00 Ucieczka do miasteczka | S01E10
21:55 Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania 5 | S05E07
22:55 Pogromcy bałaganu | S01E06
23:50 Mistrzowie projektowania wnętrz 4 | S04E02
01:00 Małe i wspaniałe 7 | S07E03
01:55 Kupione i co dalej? 2 | S02E07
02:20 Kupione i co dalej? 2 | S02E08
02:50 Pogotowie remontowe Wieśka 3 | S03E06
03:15 Rośliny Karoliny | S01E04
03:40 Meblokreacje 2 | S02E10
04:05 Dom w miesiąc 2 | S02E03
04:35 Hotelowa Polska 2 | S02E08
CANAL+ Family HD
2024-01-09
05:10 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E06
05:35 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E07
06:00 Bing | S01E25
06:10 Bing | S01E26
06:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E02
06:55 Ronja, córka zbójnika | E21
07:25 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E02
07:35 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E03
07:50 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E04
08:05 Zouk | S01E26
08:45 Łapu-capu
09:00 Tenis
11:35 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Maniche
12:00 Polska z góry 3 - Grodzisk Mazowiecki | S03E12
12:25 Polska z góry 3 - Mazury Zachodnie | S03E13
13:10 Polska z góry 4 - Beskid Sądecki | S04E01
13:35 Polska z góry 4 - Puszcza Kampinoska | S04E02
14:15 David w Europie 4 | S04E05
14:40 David w Europie 4 | S04E06
15:20 Nie bój ryby! | E05
15:45 Nie bój ryby! | E06
16:20 Hotelowa Polska | S01E01
16:45 Hotelowa Polska | S01E02
17:25 Pogotowie remontowe Wieśka 4 | S04E01
17:50 Pogotowie remontowe Wieśka 4 | S04E02
18:25 Naturalnie Polska 2 | S02E09
18:50 Naturalnie Polska 2 | S02E10
19:15 Naturalnie Polska 3 | S03E01
20:00 Powrót | E03
21:00 Powrót | E04
22:00 Influencerka. Wielki przekręt na Instagramie
23:05 Miasta rytm - Opole | S02
00:10 Raisa
00:30 Uderzenie
00:50 Zanim zasnę
01:25 Ta, co nie oglądała
01:35 Kometa
01:55 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E08
02:25 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E09
02:50 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E10
03:20 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E11
03:45 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E12
04:15 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E13
04:40 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E14
CANAL+ Film HD
2024-01-09
05:30 Ostatni film przed końcem świata
06:00 Łapu Capu Extra
06:30 Interview 2 | S02E06
06:35 Interview 2 | S02E07
06:40 Interview 2 | S02E08
06:50 Koniki na biegunach
07:25 Dad You've Never Had
08:00 Łapu-capu
08:05 Hollywood Buzz | E31
10:00 Pan Tadeusz
12:35 Łapu-capu
12:40 Dom pogodnej starości
14:20 Pies w rozmiarze XXL
15:50 Niebieska linia
17:35 Niezgodna
19:55 Łapu-capu
20:00 Wystrzałowe wesele
21:40 Klondike
23:20 Titane
01:15 Prawdziwe życie aniołów
02:35 Braty
04:00 Chleb i sól
CANAL+ Kuchnia HD
2024-01-09
05:00 Czy na pewno umiesz gotować? 2 | S02E03
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? 2 | S02E04
06:00 Jakubiak w sezonie 2 | S02E04
06:30 Ugotuj mi, mamo! | S01E03
07:00 Kucharskiego pomysł na kuchnię | E10
07:30 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E03
08:00 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E04
08:30 Telesprzedaż
10:30 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E25
11:00 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E26
11:30 Telesprzedaż
12:30 M jak mięso 4 - Japonia | S04E03
13:00 M jak mięso 4 - Indie | S04E04
13:30 Jamie Oliver: 5 składników | S01E13
14:00 Jamie Oliver: 5 składników | S01E14
14:30 ABC gotowania - kuchnia meksykańska - Tortilla pszenna | E05
15:00 Jakubiak - z miłości do lokalności | S01E05
15:30 Jakubiak - z miłości do lokalności | S01E06
16:00 Ainsley i śródziemnomorska potęga smaków | E05
17:00 Kulinarne szlaki: Południowa Afryka | E05
17:30 Luke Nguyen w Indiach | E05
18:00 Francuskie wędrówki Julie 7 | S07E05
19:00 W ogrodowej kuchni Marcusa | S01E01
19:35 Domowa piekarnia Kucharskiego 5 - Domowa pizza | S05E02
20:05 U sąsiadów w kuchni 13 | S13E05
20:35 U sąsiadów w kuchni 13 | S13E06
21:05 Anthony Bourdain - miejsca nieznane 9 | S09E05
22:00 M jak mięso 2 | S02E06
22:30 Domowa piekarnia Kucharskiego | S01E03
23:00 Kulinarne odkrycia Johna Torode - Irlandia | S01E03
00:00 ABC gotowania - kuchnia amerykańska - Desery | E06
00:30 Bosacka daje radę - Barszcz czerwony | E05
01:00 John i Lisa - razem w kuchni | S01E02
02:00 Jakubiak - z miłości do lokalności 2 | S02E12
02:30 David w Europie 2 | S02E09
03:00 Desery Dekera | S01E01
03:30 Widelcem po mapie 4 | S04E09
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 4 | S04E10
04:30 ABC gotowania 4 | S04E08
CANAL+ Premium HD
2024-01-09
06:00 Łapu-capu
06:10 Planeta Singli. Osiem historii - Grzesznica | E02
07:00 Moje pieczone kurczaki
08:05 Sekrety mojego taty
09:25 Polska z góry 7 - Beskid Wyspowy | S07E01
09:50 Polska z góry 7 - Śląskie drogi | S07E02
10:15 Czarodziejski flet
12:20 Kiler-ów 2-óch
14:15 Jak budowano Watykan. Sekrety świętego miasta
15:10 Świąteczna komedia romantyczna
16:40 Łapu-capu
16:45 Kłamczuch
18:15 Wiek Adaline
20:10 Django | S01E06
21:00 Holy Spider
22:55 Człowiek z Rzymu
01:00 Small World | E1/3
01:45 Small World | E02
02:30 Small World | E3-ost
03:15 Masz na imię Justine
04:55 Miss mokrego podkoszulka
CANAL+ Seriale HD
2024-01-09
06:05 Miasta rytm: Zrabowane dzieła sztuki
06:50 Szereg syczący
07:20 Twardzielki - Sylwia Zaczkiewicz | E03
07:45 Twardzielki - Dominika Rembelska | E04
08:15 Interview | S01E06
08:20 Interview | S01E07
08:23 Interview | S01E08
08:25 Interview | S01E09
08:30 Interview | S01E10
09:00 Garażowe historie 2 | S02E11
09:25 Garażowe historie 2 | S02E12
10:00 Aktualności filmowe+ - The Office.pl
10:30 Aktualności filmowe+ - Kruk. Czorny Woron nie śpi
11:00 Rekruci - Koniec z cywilem | E1/10
12:00 Hollywood Buzz
12:25 Hollywood Buzz
13:00 Zwyczajna kobieta 2 | S02E04
13:55 Zwyczajna kobieta 2 | S02E05
14:40 Zwyczajna kobieta 2 | S02E06
15:35 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E04
16:05 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E05
16:35 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E06
17:10 The Office PL - Broda | S01E07
17:35 The Office PL - Strona www | S01E08
18:05 The Office PL - Tolerancja | S01E09
18:40 Interview 3 | S03E07
18:45 Interview 3 | S03E08
18:55 Interview 3 | S03E09
19:00 Interview 3 | S03E10
19:15 Młody The Rock 3 | S03E05
19:35 Młody The Rock 3 | S03E06
20:00 Duff i Wazowski 3 | S03E02
20:45 Nie zostawiaj mnie | E03
21:40 Nie zostawiaj mnie | E04
22:40 Kryptonim Polska | E02
23:30 Niewidzialna wojna | E03
00:10 Niewidzialna wojna | E04
01:00 Zasada przyjemności | E01
01:55 Zasada przyjemności | E02
03:10 Belfer 3 | S03E03
03:55 Belfer 3 | S03E04
04:45 Mały Zgon | E02
Canal+ Sport 1 PL
2024-01-09
05:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 1. rundy gry pojedynczej: Magda Linette - Jekaterina Aleksandrowa
07:00 Tenis: Turniej WTA w Hobart - mecz 1. rundy gry pojedynczej: Magdalena Fręch - Sara Sorribes Tormo
08:00 Byłem królem - Grzegorz Piechna | S01E03
09:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 1. rundy gry pojedynczej: Magda Linette - Jekaterina Aleksandrowa
11:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
13:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Widzew Łódź
15:45 Tenis: Turniej WTA w Hobart - mecz 1. rundy gry pojedynczej: Magdalena Fręch - Sara Sorribes Tormo
17:45 Basket+
18:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 1. rundy gry pojedynczej: Magda Linette - Jekaterina Aleksandrowa
20:00 Basket Office
21:30 Tenis: Turniej WTA w Hobart - mecz 1. rundy gry pojedynczej: Magdalena Fręch - Sara Sorribes Tormo
23:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 1. rundy gry pojedynczej: Magda Linette - Jekaterina Aleksandrowa
01:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 2. rudy gry pojedynczej
03:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 2. rudy gry pojedynczej
Canal+ Sport 2 PL
2024-01-09
06:00 Witaj w akademii - Lech Poznań
06:35 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Valencia CF - Villarreal CF
08:45 Basket+
09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Lenovo Tenerife - Joventut Badalona
11:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
13:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
15:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Getafe CF - Rayo Vallecano
17:30 Boks: Gala w Londynie
18:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Madryt CF - RCD Mallorca
20:45 Basket+
21:00 Magazyn skrótów LaLiga
22:00 Boks: BKFC 55 w Leeds - waga półciężka: Danny Christie - Jared Warren
23:15 Basket Office
01:00 Liga+ Extra
Canal+ Sport 3 PL
2024-01-09
06:00 Ekstraklasa po godzinach
07:00 Ekstrapaka - 3. kolejka
08:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Puszcza Niepołomice - PGE FKS Stal Mielec
10:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
12:45 Liga+ Extra
14:30 Ekstrapaka - 3. kolejka
15:30 Ekstraklasa po godzinach
16:45 Witaj w akademii - Korona Kielce
17:20 Witaj w akademii - Lech Poznań
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - Ruch Chorzów
20:30 Liga+ Extra
22:00 Ekstraklasa po godzinach
23:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
01:30 Witaj w akademii - Pogoń Szczecin
02:00 Raków. Pierwszy wszystko - Życie klubu | E04
02:45 Raków. Pierwszy wszystko - Sen Rakowa | E05
03:30 Witaj w akademii - Korona Kielce
04:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: ŁKS Łódź - Korona Kielce
Canal+ Sport 4 PL
2024-01-09
05:23 Zakończenie programu
06:00 Witaj w akademii - Korona Kielce
06:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - Ruch Chorzów
08:30 Ekstraklasa po godzinach
09:30 Ekstrapaka - 3. kolejka
10:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Puszcza Niepołomice - PGE FKS Stal Mielec
13:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
15:15 Liga+ Extra
17:00 Ekstrapaka - 3. kolejka
18:00 Ekstraklasa po godzinach
19:15 Witaj w akademii - Korona Kielce
19:50 Witaj w akademii - Lech Poznań
20:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - Ruch Chorzów
23:00 Liga+ Extra
00:30 Ekstraklasa po godzinach
01:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
04:00 Witaj w akademii - Pogoń Szczecin
04:30 Raków. Pierwszy wszystko - Życie klubu | E04
CANAL+ Sport 5 PL
2024-01-09
06:00 Liga+ Extra
07:45 Basket+
08:00 Telesprzedaż
09:40 Ligue1 Review
10:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Girona FC - Atletico Madryt
13:00 Żużel: PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - ebut.pl Stal Gorzów
15:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Tauron Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
18:00 Magazyn skrótów LaLiga
19:00 Piłka nożna: Superpuchar Francji: Paris Saint-Germain - Toulouse FC
22:00 Nicki Pedersen. Ostatni gladiator | E02
23:00 Basket+
23:20 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Widzew Łódź
01:35 1 na 1 Extra - Hubert Hurkacz
02:00 Magazyn skrótów LaLiga
03:30 Zakończenie programu
CI Polsat
2024-01-09
05:30 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 3 | S03E49
06:00 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 3 | S03E50
06:30 Mordercze związki 2 - Angela Taylor | S02E38
07:25 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 7 - Peter Tobin | S07E05
08:25 Ktoś ma coś do ukrycia - Martwy rachunek sumienia | S01E06
09:20 Zbrodnia po angielsku 4 - Elliot Turner | S04E06
10:20 Opowiem ci o zbrodni 6 - Rozwód | S06E06
10:50 Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni 6 - Mieczysław Gorzka | S06E06
11:20 Więzy zbrodni - Morderstwo Tangie Sims | S01E17
12:20 Dowody zbrodni 2 - Zdesperowany zabójca | S02E15
13:15 Motyw mordercy - Bożonarodzeniowa masakra | S01E20
13:45 Motyw mordercy - Okrutny przyjaciel | S01E21
14:10 48 godzin 24 - Stare nawyki | S24E21
15:05 Mordercze związki 2 - Dallas Augustine | S02E42
16:00 Krwawe rozstania 5 | S05E13
17:00 Zbrodnia na prowincji - Athens, Wisconsin | S01E01
18:00 Ktoś ma coś do ukrycia 2 - Układ z diabłem | S02E05
19:00 Morderca na pokładzie - Rachel | S01E21
20:00 Dzieci skazane na dożywocie 2 - Malcolm | S02E06
21:00 Dowody zbrodni 3 - Stracony pacjent | S03E13
22:00 Seryjni mordercy: Zabójczy duet - Część 4 | S01E04
23:00 Najgroźniejsi seryjni mordercy - Część 4: Medialna burza (1979-1982) | S01E04
23:55 Policjanci, którzy zabijają - Bobby Cutts Jr | S01E07
00:50 Brytyjskie tabu 2 - Moja matka i brat zamordowali mojego ojca | S02E08
01:45 Krwawe rozstania 5 | S05E13
02:40 Dzieci skazane na dożywocie 2 - Malcolm | S02E06
03:35 Mordercze związki 2 - Dallas Augustine | S02E42
04:35 48 godzin 24 - Stare nawyki | S24E21
Cinemax
2024-01-09
06:00 Metronom
07:40 Azor
09:25 Zatroskany obywatel
10:50 Obława
13:00 Wasyl
14:35 Prywatna pustynia
16:35 Azor
18:15 Pięć małych wilczków
20:00 Portland Tower 2 (1)
20:50 Człowiek w ogniu
23:15 Zły omen
00:40 Kierpce
01:00 Dom ślimaków
02:45 Cicha dziewczyna
04:20 Jesteś jak ja
Cinemax 2
2024-01-09
05:30 Żywa
06:00 Kocham mojego tatę
07:35 Gorący pościg
09:05 Czekolada
10:50 Hiroszima, moja miłość
12:20 Szum
14:05 Pływak
15:30 Pomoc
17:10 Gorący pościg
18:40 Niebezpieczna piękność
20:30 Sherlock Holmes
22:40 Marshall
00:40 Dziewczyna, która latała
02:15 Pływak
03:40 Bez niej
Comedy Central PL
2024-01-09
05:10 Blok Ekipa 3 - Arka Gdynia/ Dr Dolitr/ Spartolona robota | S03E05
05:35 Blok Ekipa 3 - Wiesław Paleta ma dość/Buda Duper | S03E06
06:00 Ameryka według Ala - Pomoc | S01E13
06:25 Ameryka według Ala 2 - Obietnice | S02E01
06:55 Bob kocha Abisholę - Kanadyjczycy Afryki | S01E13
07:20 Bob kocha Abisholę - Powrót Dottie | S01E14
07:50 Młody Sheldon 4 - Przyszły student i wynalazek suwaka | S04E06
08:10 Młody Sheldon 4 - Wykład z filozofii i latające robaki | S04E07
08:35 Dwóch i pół - Z dala od prawników | S01E21
09:05 Dwóch i pół - Czas na terapię | S01E22
09:35 Dwóch i pół - Zupełnie jak bizon | S01E23
10:00 Dwóch i pół - Czujesz mój palec | S01E24
10:30 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Hofstadter Insufficiency | S07E01
10:55 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Deception Verification | S07E02
11:25 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Scavenger Vortex | S07E03
11:50 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Raiders Minimization | S07E04
12:10 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Workplace Proximity | S07E05
12:35 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Romance Resonance | S07E06
13:00 Przyjaciele 10 - The One Where Rachel's Sister Babysits | S10E05
13:35 Przyjaciele 10 - The One with Ross's Grant | S10E06
14:05 Przyjaciele 10 - The One with the Home Study | S10E07
14:35 Przyjaciele 10 - The One with the Late Thanksgiving | S10E08
15:05 Przyjaciele 10 - The One with the Birth Mother | S10E09
15:35 Przyjaciele 10 - The One Where Chandler Gets Caught | S10E10
16:05 Młody Sheldon 4 - Egzystencjalny kryzys i dziki kot | S04E08
16:30 Młody Sheldon 4 - Fałszywe lody i kolacja z kozłem | S04E09
17:00 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Proton Displacement | S07E07
17:25 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Itchy Brain Simulation | S07E08
17:50 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Thanksgiving Decoupling | S07E09
18:10 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Discovery Dissipation | S07E10
18:35 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Cooper Extraction | S07E11
19:00 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Hesitation Ramification | S07E12
19:30 Przyjaciele 10 - The One Where the Stripper Cries | S10E11
20:00 Przyjaciele 10 - The One with Phoebe's Wedding | S10E12
20:35 Przyjaciele 10 - The One Where Joey Speaks French | S10E13
21:05 Przyjaciele 10 - The One with Princess Consuela | S10E14
21:35 Przyjaciele 10 - The One Where Estelle Dies | S10E15
22:05 Przyjaciele 10 - The One with Rachel's Going Away Party | S10E16
22:35 Dwóch i pół 2 - Wara, Mary Poppins | S02E01
23:00 Dwóch i pół 2 - Nowy facet Judith | S02E02
23:25 Dwóch i pół 2 - Sposób na podryw | S02E03
23:50 Dwóch i pół 2 - Przynieś mój stanik | S02E04
00:15 Miasteczko South Park 9 - Goń Jajo! | S09E10
00:40 Miasteczko South Park 12 - Strajk kanadyjski | S12E04
01:10 Blok Ekipa 3 - Szerszeń turbo/ Ciemności grochowskie/ Kolęda | S03E09
01:40 Blok Ekipa 3 - Zakład/ Toxic paker/ Wiesław na gigancie | S03E10
02:10 Ameryka według Ala - Pomoc | S01E13
02:35 Ameryka według Ala 2 - Obietnice | S02E01
03:00 Bob kocha Abisholę - Kanadyjczycy Afryki | S01E13
03:20 Bob kocha Abisholę - Powrót Dottie | S01E14
03:40 Comedy Club 5 | S05E07
04:05 Miasteczko South Park 9 - Marjorine | S09E09
04:25 Miasteczko South Park 12 - Nowy wizerunek Britney | S12E02
04:45 Miasteczko South Park 12 - Poważna cycoza | S12E03
Discovery Channel PL
2024-01-09
05:15 Fani czterech kółek - Land rover defender | S07
06:00 Fani czterech kółek - Volkswagen rabbit GTI | S15
07:00 Ocalić dom - Powódź, krew i łzy - część 2 | S02
08:00 Klan z Alaski - Pożegnanie z cywilizacją | S02E01
09:00 Złomowisko PL | S07E05
10:00 Gorączka złota 5 - Zamarznięte złoto | S05
11:00 Potwór z Alaski - To na nas polują
12:00 Fani czterech kółek - Volkswagen kamper | S11
13:00 Nagi instynkt przetrwania: rozbitkowie - Gołymi rękami
14:00 Nagi instynkt przetrwania: rozbitkowie - Pogoda dla twardzieli
15:00 Złomowisko PL | S06E06
16:00 Łowcy opali | S05E05
17:00 Celnicy na straży Europy 3 | S03E13
17:30 Celnicy na straży Europy 3 | S03E14
18:00 Kamperem przez świat | S01E08
19:00 Złomowisko PL | S07E01
20:00 Złomowisko PL | S07E02
21:00 Celnicy na straży Szwecji - Całe mnóstwo piwa
22:00 Nic do ukrycia | S01E06
23:00 Ocalić dom 4 - Tropikalne burze | S04
01:00 Hot rod wg Kindiga - Legendarny lincoln | S04
02:00 Militaria na warsztat | S03E03
03:00 Królowie asfaltu 9 | S09E08
03:45 A2 - autostrada na Zachód | S02E14
04:30 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S02E12
Discovery Historia PL
2024-01-09
05:15 Łowcy staroci | S14E06
06:00 Na ratunek starociom - Dom na farmie Weatherford | S03E11
06:30 Na ratunek starociom - Fabryka konserw | S03E12
07:00 Łowcy staroci | S14E07
08:00 Łowcy staroci | S14E08
09:00 Na tropie legend - Drakula
10:00 Al Murray w drodze do Berlina - Przeprawa przez Ren
10:30 Al Murray w drodze do Berlina - Berlin
11:00 Militaria na warsztat | S05E09
12:00 PrzeTwórcy | S01E09
13:00 PrzeTwórcy | S01E03
14:00 Piloci Alaski - Na czubku świata | S02
15:00 Piloci Alaski - Zniszczenia i straty | S02
16:00 Zoom na architekturę - Nieznane ofiary Wezuwiusza | S04
17:00 Zoom na architekturę - Troja: zaginione miasto | S04
18:00 Militaria na warsztat | S01E04
19:00 Polscy szpiedzy - Szpiegowskie ABC | S01E08
20:00 Polscy szpiedzy - Jan Henryk Żychoń | S02E01
21:00 Historia oręża - SAS
22:00 Potwór z Loch Ness: nowe dowody
00:00 Starożytność rozszyfrowana - Sekrety masakry Majów | S01E03
01:00 Starożytność rozszyfrowana - Grobowiec wojownika | S01E04
02:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki | E13
02:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki | E14
03:00 Tropicielki rodzinnych historii | E07
03:45 Europa filmowa | E07
04:30 Kupiec czy głupiec | S01E04
Discovery Life PL
2024-01-09
05:05 SOS - Sablewska od stylu | S02E07
05:45 Raport Life | S01E05
06:15 Wiza na miłość 6 | S06E13
07:15 Idealna niania | S03E07
08:00 Szpital | S02E213
09:00 Szpital | S02E214
10:00 Eks-tra zmiana | S02E03
11:00 Lady Fit | E03
11:30 Klinika urody | S05E04
12:15 Idealna niania | S03E10
13:00 Idealna niania | S03E11
13:45 Idealna niania | S04E01
14:30 Niezły skład | S01E01
15:00 Zmiana pełną parą | E06
16:00 Dr Pryszczylla | S01E12
17:00 Dr Pryszczylla | S01E13
18:00 Wiza na miłość 6 | S06E19
19:00 Idealna niania | S03E10
19:45 Twój kolor | E02
20:15 Związki z modą | S02E02
21:15 Nie do uwierzenia! | S06E20
22:15 Obcy wewnątrz nas | S08E07
23:15 Obcy wewnątrz nas | S08E08
00:15 Medycyna kontra otyłość
01:10 Szpital | S03E251
02:05 Szpital | S03E256
03:00 Eks-tra zmiana | S01E01
03:45 Czas na zmianę - Brzezińscy trenują | E13
04:10 Pierwszy raz Kingi | S01E01
04:55 Zakończenie programu
Discovery Science PL
2024-01-09
05:00 Zoom na architekturę - Sekretna historia Sfinksa | S02
06:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Stal nierdzewna i zamki bezpieczeństwa | S16
06:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Małże geoduck i lokomotywy parowe | S16
07:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Samochody Bufori i gwizdki sportowe | S16E07
07:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Kafary i kije krykietowe | S16E08
08:00 S.O.S. z kosmosu - Katastrofa statku
09:00 S.O.S. z kosmosu - Toksyczny wyciek
10:00 S.O.S. z kosmosu - Potajemna misja
11:00 Młodzi pogromcy mitów - Wybuchające baterie
12:00 Młodzi pogromcy mitów - Jak zniszczyć dysk
13:00 Dolina Królów: ostatni sekret faraonów
15:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy bieda jest dziedziczna? | S05
16:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy nadejdzie apokalipsa zombie? | S05
17:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy kosmici są w nas? | S06
18:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Turbosprężarki i plastikowe drogi | S16E11
18:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Żagle i miecze ceremonialne | S16E12
19:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Wzmacniacze gitar i naczynia gliniane | S16E13
19:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Mycie okien w wieżowcach | S16
20:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Kampery i lizaki Chupa Chups | S16E15
20:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Grzyby i mapy | S16E16
21:00 Czy jest z nami inżynier? | E03
22:00 Czy jest z nami inżynier? | E04
23:00 W sieci eksperymentów - Najdziwniejsze wynalazki | S06
00:00 W sieci eksperymentów - Nadprzyrodzone siły | S06
01:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy istnieje ciemny wszechświat? | S05
02:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Jak zniszczyć supermocarstwo? | S05
03:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy kosmici wierzą w Boga? | S05
04:00 Zoom na architekturę - Klątwa krwawych piramid | S02
Disney Channel PL
2024-01-09
05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Bohaterowie | S01E16
05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. - Pies, który chciał być wilkiem | S01E17
05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Kot do tajemnic | S01E18
05:45 Taffy - Rozgrywka | S01E59
05:50 Taffy - Rywal | S01E60
06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Desperata | S03E63
06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Gracz 2.0 | S03E68
06:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Grafficzas | S03E71
07:25 Greenowie w wielkim mieście - Na wolności | S01E21
07:50 Greenowie w wielkim mieście - Rodzinny obiad/ Zwycięzcy | S01E23
08:20 Greenowie w wielkim mieście - Night Bill/Cheap Snake | S01E22
08:45 Kiff - Miks Kiff/ Kiff w samolocie | S01E06
09:15 Kiff - Robcio/ Dwa w cenie jednego | S01E07
09:40 Chomi i Greta - Potęga porażki/ Ucz się na dębach | S01E01
10:10 Chomi i Greta - Przepis na katastrofę/ Matmo-cios | S01E02
10:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Multiplikacja | S05E106
11:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Destrukcja | S05E107
11:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Wielka radość | S05E108
11:55 Taffy 2 - Śledztwo Alexa | S02E42
12:00 Taffy 2 - Dom na sprzedaż | S02E43
12:05 Taffy 2 - Koszmar z wampirem | S02E44
12:20 Taffy 2 - Narciarze | S02E45
12:25 Taffy 2 - Kocia perfekcja | S02E46
12:35 Taffy 2 - Majętna mumia | S02E47
12:45 Taffy 2 - Opera mydlana | S02E48
12:55 Taffy 2 - Dziewięć żyć szopa | S02E49
13:00 Taffy 2 - Gwiazdy w elitarnym klubie | S02E50
13:15 Chomi i Greta | S01E16
13:45 Chomi i Greta - Odcinek Bottle/ Micromanager | S01E17
14:10 Chomi i Greta - Kiedy życie daje ci cytryny/ Samo-POMOC! | S01E18
14:40 Niesamowity Żółty Yeti - Potworek mamusi / Mrożony tata | S01E16
15:00 Niesamowity Żółty Yeti - Yeti z przyszłości / Potworna zamiana | S01E17
15:30 Niesamowity Żółty Yeti - Potworna mieszanka / Niezbędna łasica | S01E18
16:00 Molly i Duch - Księżniczka Lodu/ Dzień Śniegu | S01E12
16:25 Molly i Duch - Wieczór gier/ Niedobrodziejka | S01E07
16:55 Kiff - Pięć Gołębi Akapellapokalipsy/ Gdy kończy się rok | S01E04
17:20 Kiff - Barry licealista/ Klub | S01E05
17:50 Greenowie w wielkim mieście | S01E08
18:20 Greenowie w wielkim mieście | S01E05
18:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Kroko-wrogo | S04E90
19:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Mrożownik 2 | S04E93
19:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Hack-San | S04E94
20:10 Taffy 2 - Kawiorowe imperium | S02E61
20:15 Taffy 2 - Pieskie życie | S02E62
20:25 Taffy 2 - Pies i szop w dziczy | S02E63
20:30 Taffy 2 - Aport! | S02E64
20:35 Taffy 2 - Perfekcyjny gość | S02E65
20:50 Taffy 2 - Ochroniarze | S02E66
21:00 Taffy 2 - Robot na straży | S02E67
21:05 Taffy 2 - Ostatnia gra | S02E68
21:20 Greenowie w wielkim mieście 3 - Ciasto twarde/ Szczurzy ogon | S03E73
21:50 Greenowie w wielkim mieście 3 - Dostawa pizzy / Dziewczyna z koniem | S03E75
22:20 Chomi i Greta - Upiorny piątek/ Natrętny kawałek | S01E12
22:50 Chomi i Greta - Mamuci problem/ Szkolny urwis | S01E13
23:15 Taffy - Lekcja życia | S01E36
23:25 Taffy - Redaktor Taffy | S01E37
23:30 Taffy - Szczęśliwy dom | S01E48
23:45 Taffy - Szopi Księżyc | S01E39
23:50 Taffy - Taffy z przyszłości | S01E43
00:00 Taffy - Zwrot | S01E52
00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. - Rodzinka na lodzie | S01E52
00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. - Początek! Część 1 | S01E53
00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. - Początek! Część 2 | S01E54
00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Roboto-karate | S02E55
00:55 Ghostforce - Bąblo-Myjniak / Kukuryk | S01E12
01:25 Ghostforce - Drapacz / Krip Hop | S01E13
01:50 Szkoła wikingów - Ścieżka milczenia | S01E07
01:55 Znajdź mnie w Paryżu 2 - Nie na miejscu | S02E29
02:20 Znajdź mnie w Paryżu 2 - Za wszelką cenę | S02E30
02:45 Ale obciach - Na razie, do zobaczenia | S03E39
03:15 Ale obciach | S04E49
03:40 Dronersi - Ostatni wyścig. Część 1 | S01E25
04:00 Dronersi - Ostatni wyścig. Część 2 | S01E26
04:25 Szkoła Wikingów - Podaż i popyt | S01E01
04:50 Szkoła Wikingów - Przyjaciele od niepogody | S01E02
Disney Junior
2024-01-09
05:00 Eureka! | S01E27
05:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E06
06:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E07
06:30 Kiya & the Kimoja Heroes | S01E04
07:00 Blue 3 | S03E133
07:10 Blue 3 | S03E134
07:20 Blue 3 | S03E135
07:30 Superkoty | S01E03
08:00 Blue 3 | S03E137
08:10 Blue 3 | S03E138
08:20 Blue 3 | S03E139
08:30 Spidey i superkumple | S01E12
09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
10:00 Straż ekipa | S01E06
10:30 Pidżamersi 2 | S02E46
11:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E05
11:30 Kiya & the Kimoja Heroes | S01E05
12:00 Pupstruction | S01E03
12:15 Pupstruction | S01E04
12:30 Blue 2 | S02E101
12:40 Blue 2 | S02E102
12:50 Blue 2 | S02E103
13:00 Blue 3 | S03E104
13:10 Blue 3 | S03E105
13:20 Blue 3 | S03E106
13:30 Straż ekipa | S01E36
13:45 Straż ekipa | S01E03
14:00 Straż ekipa | S01E41
14:15 Straż ekipa | S01E38
14:30 Spidey i superkumple | S01E08
15:00 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E17
15:30 Superkoty | S01E05
16:00 Kiya & the Kimoja Heroes | S01E09
16:30 Pupstruction | S01E02
17:00 Blue 3 | S03E133
17:10 Blue 3 | S03E134
17:20 Blue 3 | S03E135
17:30 Blue 3 | S03E137
17:40 Blue 3 | S03E138
17:50 Blue 3 | S03E139
18:00 Superkoty | S01E07
18:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E07
19:00 Straż ekipa | S01E06
19:30 Blue | S01E47
19:40 Blue | S01E48
19:50 Blue | S01E49
20:00 Blue | S01E50
20:10 Blue | S01E51
20:20 Blue - Mikołaj Werandziak | S01E52
20:30 Superkoty | S01E13
21:00 Spidey i superkumple | S02E52
21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E08
22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E16
22:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E12
23:00 Pidżamersi 4 | S04E95
23:25 Pidżamersi 4 | S04E96
23:50 Pidżamersi 4 | S04E97
00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E14
00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E15
01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E16
01:30 Spidey i superkumple | S02E26
01:55 Spidey i superkumple | S02E27
02:20 Spidey i superkumple | S02E28
02:45 Myszka Miki: Frajdomek | S01E24
03:10 Myszka Miki: Frajdomek | S01E25
03:35 Myszka Miki: Frajdomek | S01E26
04:00 Eureka! | S01E28
04:30 Eureka! | S01E29
Disney XD
2024-01-09
05:05 Robale ziomale | S01E20
05:25 Robale ziomale | S01E21
05:45 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E07
06:00 Greenowie w wielkim mieście | S01E20
06:25 Greenowie w wielkim mieście | S01E21
06:55 Greenowie w wielkim mieście | S01E22
07:20 Taffy | S01E14
07:30 Taffy | S01E11
07:35 Taffy | S01E19
07:50 Taffy | S01E41
07:55 Taffy | S01E13
08:05 Taffy | S01E20
08:20 Taffy | S01E22
08:25 Taffy | S01E35
08:40 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E17
09:05 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E18
09:35 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E19
10:00 Supa Strikas 7 | S07E79
10:25 Supa Strikas 7 | S07E80
10:55 Ghostforce | S01E23
11:25 Ghostforce | S01E24
11:55 Fineasz i Ferb 3 | S03E75
12:20 Fineasz i Ferb 3 | S03E77
12:50 Fineasz i Ferb 3 | S03E79
13:15 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E49
13:45 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E50
14:15 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E51
14:40 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E27
14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E28
15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E29
15:20 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E30
15:30 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E31
15:40 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E32
16:00 Taffy | S01E17
16:05 Taffy | S01E16
16:10 Taffy | S01E06
16:25 Taffy | S01E08
16:30 Taffy | S01E12
16:40 Taffy | S01E18
16:55 Dronersi | S01E08
17:20 Dronersi | S01E09
17:50 Molly i Duch | S01E11
18:20 Płazowyż | S01E14
18:45 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E53
19:15 Greenowie w wielkim mieście | S01E13
19:40 Greenowie w wielkim mieście | S01E14
20:10 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E51
20:20 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E52
20:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E53
20:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E54
21:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E55
21:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E40
21:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E35
22:15 Fineasz i Ferb 4 | S04E114
22:45 Fineasz i Ferb 4 | S04E118
23:10 Fineasz i Ferb 4 | S04E113
23:35 Wodogrzmoty Małe | S01E13
23:55 Wodogrzmoty Małe | S01E14
00:20 Taffy | S01E48
00:30 Taffy | S01E39
00:35 Taffy | S01E43
00:45 Taffy | S01E52
00:55 Taffy | S01E45
01:00 Taffy | S01E55
01:10 Taffy | S01E65
01:20 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E05
01:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E06
02:05 Duch i nas dwóch | E21
02:30 Duch i nas dwóch | E22
02:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E04
03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E05
03:35 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E37
03:55 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E38
04:15 Duch i nas dwóch | E10
04:40 Duch i nas dwóch | E11
E! Entertainment PL
2024-01-09
05:30 Sprawy Mathisów - Poznajcie rodzinę Mathisów | S01E01
06:00 Pokerowa twarz celebrytów - J.B. Smoove nie panuje nad jajami
07:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Ostateczna rozgrywka w Szanghaju | S02E03
07:30 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Awantura o zdjęcia | S02E04
08:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Problemy z łysiną | S02E05
08:30 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Zaklinacz dzieci | S02E06
09:00 Pokerowa twarz celebrytów - Ostateczna batalia rodzinna
10:00 Z kamerą u Kardashianów - Urodziny i złe wiadomości - część 1 | S17E01
11:00 Z kamerą u Kardashianów - Urodziny i złe wiadomości - część 2 | S17E02
12:00 Black Pop: Opiewając siłę czarnej kultury - Kino
13:00 W zbliżeniu - George Clooney
13:45 W zbliżeniu - Scarlett Johansson
14:30 Życie Kylie - Londyn | E06
15:00 Plastyczna fuszerka - Plastik fantastik | S03E06
16:00 Plastyczna fuszerka - Marzenia czy fanaberie? | S05E02
17:00 Plastyczna fuszerka - Uroda lalki | S02E06
18:00 Plastyczna fuszerka - Jaka pojemność? | S04E06
19:00 Z kamerą u Kardashianów - Bruce bez tajemnic, część 2 | S10E11
20:00 Z kamerą u Kardashianów - Specjalne wydanie, część 1 | S10
21:00 Dr 90210 - Figura na lato | S01E04
22:00 Plastyczna fuszerka - Zachłanność nie popłaca | S06E06
23:00 Plastyczna fuszerka - Kłopot z pośladkami | S05E06
00:00 Randka w ciemno: Bez retuszu - Drag queen i żałosny macho | S01E11
00:30 E! News
01:00 Randka w ciemno: Bez retuszu - Lalki na tandemie | S01E03
01:30 Randka w ciemno: Bez retuszu - Kawaler spragniony całusów | S01E08
02:00 Wychować gwiazdę - Sprawy rodzinne
03:00 Wychować gwiazdę - Dostęp: Odrzucony
04:00 W zbliżeniu - Brad Pitt
04:45 W zbliżeniu - Jodie Foster
Eska Rock TV
2024-01-09
05:00 Rock by night
07:00 Aktywacja
10:00 Gramy co chcemy
13:00 Gramy co chcemy
16:00 Gramy co chcemy
17:00 Gramy co chcemy
19:00 Gramy co chcemy
22:00 Rock nie wyrok
23:00 Rock nie wyrok
00:00 Rock by night
01:00 Rock by night
02:00 Rock by night
03:00 Rock by night
04:00 Rock by night
Eska TV
2024-01-09
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
06:00 Eska TV info
06:15 Made in Poland
07:00 Eska TV info
07:15 Hity na czasie
08:00 Eska TV info
08:15 Hity na czasie
09:00 Eska TV info
09:15 Hity na czasie
10:00 Eska TV info
10:15 Eska on the Beach
11:00 Eska TV info
11:15 Eska on the Beach
12:00 Eska TV info
12:15 Co się słucha?
13:00 Eska TV info
13:15 Przesłuchanie
14:00 Eska TV info
14:15 Jazdy Gwiazdy
15:00 Eska TV info
15:15 Podwójna Gorąca 20
16:00 Podwójna Gorąca 20
17:00 Podwójna Gorąca 20
18:00 Miejska lista
19:00 Polacy za granicą
20:00 Polacy za granicą
21:00 Przyjaciele 8 | S08E03
21:30 Przyjaciele 8 | S08E04
22:00 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E05
22:30 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E06
23:00 Przyjaciele 8 | S08E01
23:30 Przyjaciele 8 | S08E02
00:00 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E03
00:30 Teoria wielkiego podrywu 6 | S06E04
01:00 Śmierć na 1000 sposobów
01:30 Śmierć na 1000 sposobów
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
Eska TV Extra
2024-01-09
06:00 Polska lista
08:00 Hity zawsze na czasie
09:00 Poranek
10:00 Jazdy Gwiazdy
11:00 Hit godzina
15:00 Wrzuć na luz
17:00 Hity zawsze na czasie
18:00 Twoja impreska
00:00 Polska lista
01:00 Hity zawsze na czasie
02:00 Polska lista
Eurosport 1 PL
2024-01-09
06:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
07:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 2. przejazd slalomu kobiet
08:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu mężczyzn
08:30 Rajdy terenowe: Dakar 2024 - 3. etap
09:30 Snooker: Turniej Masters w Londynie: Ronnie O'Sullivan - Ding Junhui
11:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 1. przejazd slalomu giganta kobiet
11:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
12:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
12:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
13:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie: Ronnie O'Sullivan - Ding Junhui
13:45 Snooker: Turniej Masters w Londynie: Judd Trump - Kyren Wilson
17:30 No Filter Snooker
17:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
18:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
19:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
19:30 The Power of Sport
19:45 Snooker: Turniej Masters w Londynie: Neil Robertson - Barry Hawkins
23:30 Rajdy terenowe: Dakar 2024 - 4. etap
00:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
01:30 Snooker: Turniej Masters w Londynie - 1. runda
03:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
03:45 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
04:30 Snooker: Turniej Masters w Londynie - 1. runda
Eurosport 2 PL
2024-01-09
05:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 2. przejazd slalomu kobiet
06:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu mężczyzn
06:30 Snooker: Turniej Masters w Londynie: Ronnie O'Sullivan - Ding Junhui
08:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
09:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 2. przejazd slalomu kobiet
10:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu mężczyzn
11:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie: Ronnie O'Sullivan - Ding Junhui
13:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
14:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
15:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
15:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 2. przejazd slalomu kobiet
16:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
16:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu mężczyzn
17:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Stefanos Tsitsipas
19:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
20:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
21:00 Rajdy terenowe: Dakar 2024 - 4. etap
22:00 Formula E World Championship
22:30 Formula E World Championship
23:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Jelena Rybakina - Aryna Sabalenka
00:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
00:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze - 2. przejazd slalomu kobiet
01:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
01:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu mężczyzn
02:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
03:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie - 1. runda
04:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
FilmBox Action PL
2024-01-09
06:35 Czarownik i biały wąż
08:10 Wyznanie
09:45 Żar zemsty
11:10 Pies prezydenta
12:45 Cimarron Strip - Bitwa pod Bloody Stones | E06
14:00 Morderca w naszym domu
15:30 Tajna agentka
17:05 Obsesja
18:35 Opiekunka z przeszłością
20:00 Tropem bezprawia
21:25 Tajny projekt
23:00 Stan Helsing
00:30 Horny Housewives 3
01:30 BloodRayne
03:05 Potępieńcy
04:45 Zakończenie programu
FilmBox Arthouse PL
2024-01-09
05:45 Dryfowanie
06:00 Sędzia Priest
07:20 Broadway Limited
08:40 Najskromniejsze kino w dziejach
10:00 A Christmas Wish
11:25 Odkrycie
11:50 Wróżka
12:10 Hostessa
13:35 Pościg
15:00 Gorączka złota
16:25 Wyprane brudy na słońcu
16:40 Miłość i teleturnieje
17:40 Laleczka
19:00 Odlecieć
19:15 Lassie z Malowanych Wzgórz
20:25 Charlie żołnierzem
21:05 Odejście
22:45 Człowiek, który się oszukiwał
00:05 Velo mysterium
00:15 Ojciec
00:35 Manos - Ręce przeznaczenia
01:45 Memento mori
02:20 Kto zabił pluszowego misia
03:50 Awaria
FilmBox Extra PL
2024-01-09
05:30 Testament serca
07:15 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
08:45 Owd Bob
10:20 Przesyłka specjalna
11:55 Wieczorne słońce
13:45 Powrót. Historia Howarda Winstone'a
15:45 10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
17:00 Na skrzydłach orłów
18:35 Operacja: Wilk morski
20:00 Bez litości - Mroczna zemsta | S01E02
21:30 Express | S01E08
22:25 Waiting for the Barbarians
00:15 Next
01:50 Sekret Kuby Rozpruwacza
03:15 Kasandra | E02
04:50 Zakończenie programu
FilmBox Premium PL
2024-01-09
06:35 Arka Noego
08:00 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
09:25 W zawieszeniu
11:15 Wykrętasy
12:55 Slow West
14:20 Wampirzyce
15:50 Asterix na olimpiadzie
17:45 Moja cudowna Wanda
19:35 Guido Superbohater
21:00 Poradnik pozytywnego myślenia
23:00 Cesarz
00:40 Klątwa Jessabelle
02:10 Błąd w sztuce
03:45 Ostatnia szansa ludzkości
HBO HD
2024-01-09
06:00 Historia Gabby Petito
07:30 Ucieczka od życia
09:10 Spider-Man: Uniwersum
11:05 Spider-Man: Poprzez multiwersum
13:25 Porwany: Pies na Gwiazdkę
14:50 Hotel Transylwania
16:25 The Social Network
18:25 Wszystkie stare noże
20:10 Wilk - Torture | S01E02
21:10 Billions 7 - Game Theory Optimal | S07E09
22:15 Egzorcysta papieża
00:00 Świt żywych trupów
01:40 Supersamiec
03:35 Rent
HBO2 HD
2024-01-09
06:00 Dzieciak rządzi
07:40 Witamy na Hawajach
09:25 Toubab - swój obcy
11:05 Pępek świata - The Jeans | S01E11
11:25 Pępek świata - The Neighbor | S01E12
11:50 Blue Beetle
14:00 Mrówka Z
15:25 Song to song
17:30 Nie martw się, kochanie
19:30 Venom
21:25 Barbie
23:20 Zaproszenie
01:05 Milczący las
02:45 Ramona
04:05 Venom
HBO3 HD
2024-01-09
06:00 Silverstar
07:30 Ghostbusters. Pogromcy duchów
09:25 Roman J. Israel
11:25 Przyjaciele 3 - The One Where Rachel Quits | S03E10
11:50 Przyjaciele 3 - The One Where Chandler Can't Remember Which Sister | S03E11
12:15 Przyjaciele 3 - The One With All The Jealousy | S03E12
12:40 Kwiat jabłoni
14:35 Fantastyczni przyjaciele - St Lucia | S01E01
15:30 Zaginiona
17:20 Żeby było miło
19:20 Rodzina Soprano - Denial, Anger, Acceptance | S01E03
20:05 Rodzina Soprano - Meadowlands | S01E04
21:00 Wilk - Torture | S01E02
22:00 Billions 7 - Game Theory Optimal | S07E09
23:00 Nitram
00:50 Goście
02:30 Wilk - Torture | S01E02
03:30 Billions 7 - Game Theory Optimal | S07E09
04:30 Południe dla Czarnej Siły
Kino Polska HD
2024-01-09
06:00 Polowanie na Hitlera (2)
07:05 Polowanie na Hitlera (3)
08:00 Kabaretowy rejs (144)
08:55 Kabaretowy rejs (140)
09:55 To nie ze mną (9)
10:25 To nie ze mną (10)
11:00 Lalka (1/2)
12:50 Lalka (2-ost.)
14:20 Stracona szansa. Historia Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie
15:10 Hazardziści
17:20 Polowanie na Hitlera (8)
18:45 Polowanie na Hitlera (9)
20:00 Ciało
22:05 Ballada o Januszku: Prosta sprawa (3)
23:15 Ballada o Januszku: Dotknięcie nieba (4)
00:45 Córy szczęścia
03:20 Akcja Pensjonat
04:00 Ewa chce spać
Kino Polska Muzyka HD
2024-01-09
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Śpiewaj z rana!
08:00 Rockowy poranek
10:00 Młoda Polska
11:00 Nastrojowe
13:00 Kochamy Lata 80!
13:30 Kochamy Lata 90!
14:00 Śpiewaj z Nami!
15:00 Młoda Polska
16:00 Przeboje Roku 1989
16:30 Pytania do Gwiazd
17:00 To Był Hit!
17:30 Przeboje Roku 2009
18:00 Top 20: Lata 80
20:00 TOP Karnawałowe Hity
22:00 Polskie Ballady Wszech Czasów
00:00 Kultowe przeboje
01:00 Śpiewaj z Nami!
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2024-01-09
05:20 Zakończenie programu
05:55 Bonanza: Obcy
06:55 Komisarz Rex: Zemsta (5)
08:00 Komisarz Rex: Głęboki błękit (6)
09:05 Świat według Bundych (18)
09:35 Świat według Bundych (19)
10:05 Świat według Bundych (20)
10:35 Świat według Bundych (21)
11:05 To nie ze mną (8)
11:35 To nie ze mną (9)
12:10 Panna Marple: Zatrute pióro
14:10 Zabójcza zamiana
16:05 Koniec świata (1/2)
18:00 Panna Marple: Morderstwo na plebanii
20:00 Kickboxer
22:05 Robocop
00:15 Wyścig
02:55 Kruk, zagadka zbrodni
MiniMini+ HD
2024-01-09
05:00 Księżniczka Hania i Grymasek 2 (16)
05:05 Dzielny Lew Eryk 2: Cyferkowe sztuczki (7)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (13)
05:40 Wygibajki 2 (7)
06:05 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George 12 (11)
06:35 Ciekawski George 12 (12)
07:00 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei (1)
07:10 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (33)
07:20 Cosie-Ktosie (5)
07:30 Bing (13)
07:40 Bing (14)
07:51 Gdzie jest Chicky? 2 (13)
07:52 Gdzie jest Chicky? 2 (14)
07:55 Wegezaury 2 (3)
08:00 Tulipop (16)
08:08 Tulipop (17)
08:15 Koci domek Gabi 3 (10)
08:40 Uki (6)
08:50 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (18)
09:00 Szmatkowe Królestwo (2)
09:10 Gus. Mały - wielki rycerz (46)
09:25 Ciekawski George 12 (9)
09:50 Ciekawski George 12 (10)
10:20 Teatr Ezopa (14)
10:32 Teatr Ezopa (15)
10:45 Marta mówi (12)
11:15 Bing (43)
11:30 Koci domek Gabi 3 (10)
12:00 Gazu, pieski, gazu! (21)
12:25 Edzio i Lusia (47)
12:37 Edzio i Lusia (48)
12:51 Moje urodziny
12:55 Cosie-Ktosie (5)
13:05 Oggy Oggy 2 (51)
13:20 Oggy Oggy 2 (52)
13:30 Monk (26)
13:35 Bing 2 (23)
13:45 Wegezaury 2 (3)
13:55 Moje urodziny
14:00 Ciekawski George 15 (11)
14:25 Ciekawski George 15 (12)
14:50 Przygody Berniego (26)
15:05 Pfffiraci (10)
15:20 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (19)
15:35 Marta mówi (2)
16:05 Barbie: Szczypta magii (7)
16:30 Gazu, pieski, gazu! (18)
16:55 Edzio i Lusia (47)
17:08 Edzio i Lusia (48)
17:19 Gdzie jest Chicky? (33)
17:20 Strażak Sam 15 (9)
17:35 Szmatkowe Królestwo (2)
17:50 Moje urodziny
18:00 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei (2)
18:15 Edzio i Lusia (29)
18:30 Edzio i Lusia (30)
18:45 Ciekawski George 15 (13)
19:10 Enchantimals: Miejskie przygody - Ulica Główna (5)
19:20 Koci domek Gabi 3 (10)
19:50 Chi Chi Love (13)
20:00 Oggy Oggy 2 (53)
20:10 Oggy Oggy 2 (54)
20:20 Barbie: Szczypta magii (7)
20:45 Szmatkowe Królestwo (2)
20:55 Playtime with Twinkle (29)
20:58 Playtime with Twinkle (30)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (19)
03:33 Dzielny Lew Eryk 6 (7)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek: Skrzaciki-rozrabiaki (6)
03:43 Rysuj z Myszką w Paski 2 (111)
03:45 Detektyw Łodyga 2 (2)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (20)
03:57 Zagadki Myszki w Paski (41)
03:59 Meme i przysłowia: Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej (9)
04:06 Czytanki Rybki MiniMini 3 (5)
04:11 Rysuj z Myszką w Paski 2 (112)
04:14 Opowieści Kota Śpiocha: Skarbnik - duch kopalni (11)
04:22 Chcę umieć!: Skakać! (5)
04:26 Przyjaciel pies (6)
04:32 Przeboje Rybki MiniMini: Baja zumba
04:34 Przeboje Rybki MiniMini: Wkładaj kask (32)
04:36 Przeboje Rybki MiniMini
04:39 Studio Mini Mini+ (18)
Music Box PL
2024-01-09
05:00 Budzik
06:00 Budzik
09:00 Kapsuła czasu
11:00 Pop&dance
12:00 Wyjątkowa Trójka
12:15 Pop&dance
19:00 Wyjątkowa Trójka
19:15 Pop&dance
21:00 Kapsuła czasu
00:00 Pop&dance
Nat Geo People PL
2024-01-09
05:12 Arsenał szpiega - Łamacze szyfrów | E07
06:00 Cesar Millan na ratunek - Duży zły Buddy | S03E03
07:00 Cesar Millan na ratunek - Rocky zabijaka | S03E05
08:00 Uwaga! Niezły pies - Przełamać strach | S01E06
09:00 On, ona i pies - Gotowi do startu | S01E07
10:00 Odludna wyspa - Las czuwa | S03E06
11:00 Apetyczna historia serów - Kolumbia Brytyjska | S01E06
12:00 Gordon Ramsay: Świat na talerzu - Lasy równikowe Gujany | S02E06
13:00 Odludna wyspa - Uwaga, ogień | S03E10
14:00 Niezwykły dr Pol - Studentka z Iowa | S02E02
15:00 Niezwykły dr Pol - Silne emocje | S02E04
16:00 Weterynarz z powołania - Szaleństwo o północy | S03E06
17:00 Opowieść o człowieczeństwie - Bunt | E06
18:00 Człowiek kontra żywioł - Zabójcze tornada | E06
19:00 Niezwykły dr Pol - Zaindyczenie | S04E07
20:00 Pułapki umysłu - Mózg i przetrwanie | S05E06
21:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Strach ma wielkie oczy | S02E03
22:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Tykająca bomba | S02E04
23:00 W pogoni za UFO - Kowboje z kosmosu | E04
00:00 Arsenał szpiega - Znaleźć szpiega idealnego | E08
01:00 Koszmarna wyprawa - Uciec Al-Kaidzie | S11E02
02:00 Pułapki umysłu - Mózg i przetrwanie | S05E06
02:48 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Strach ma wielkie oczy | S02E03
03:36 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Tykająca bomba | S02E04
04:24 W pogoni za UFO - Kowboje z kosmosu | E04
National Geographic PL
2024-01-09
05:12 Katastrofa w przestworzach - Tragiczne podejście | S11E03
06:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny - Zabójczy pośpiech | S05E02
07:00 Niezwykły dr Pol - Sportowe wyzwanie | S04E18
08:00 Era supertransportu - Samochody | E01
09:00 Era supertransportu - Kolej | E02
10:00 Uratowani - Powrót z zaświatów | E03
11:00 Zakazana historia - Tajne stowarzyszenia | S05E06
12:00 Zimna wojna: Naukowy wyścig - Potęga informacji | E03
13:00 Strzegąc granic | S11E05
13:30 Strzegąc granic | S11E06
14:00 Złapać przemytnika - Złoto z Afganistanu | S04E01
15:00 Alarm na lotnisku: Peru | S03E07
16:00 Zimna wojna: Świat na krawędzi - Narodziny supermocarstw | E01
17:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Propaganda | S04E05
18:00 Era supertransportu - Kolej | E02
19:00 Niezwykłe zjawiska pogodowe | S02E05
20:00 Katastrofa w przestworzach - Niebezpieczne podejście | S16E06
21:00 Życie na Alasce - W rodzinie siła | E3-ost
22:00 Koszmarna wyprawa - Burza w Tajlandii | S14E07
23:00 Narkowojny - Następcy króla | S01E08
00:00 Katastrofa w przestworzach - Zdradzony pilot | S10E03
01:00 Katastrofa w przestworzach - Fatalna komunikacja | S15E01
02:00 Stawka warta tuńczyka - Praca vs. zdrowie | S12E11
02:48 Tuż przed tragedią - Zamach bombowy na ambasadę USA | S03E05
03:36 Fabryki smaku - Argentyńska miłość | S04E19
04:06 Fabryki smaku - Skok w sok | S04E20
04:24 (nie)Zwykłe wynalazki - Wino | E11
National Geographic Wild PL
2024-01-09
05:12 Niezwykły dr Pol - Klacze w kłopotach | S11E02
06:00 Niezwykły dr Pol - Czworonożni przyjaciele | S08E25
07:00 Niezwykły dr Pol - Znowu w grze | S09E01
08:00 Cesar Millan na ratunek 2 - Uwięziony i wściekły | S02E11
09:00 Cesar Millan na ratunek 2 - Uwaga, foksterier! | S02E02
10:00 Dzika konfrontacja - Tajemniczy przeciwnik | E06
11:00 Dzika konfrontacja - Oko w oko z drapieżnikiem | E07
12:00 Niezwykły dr Pol - W pełnej gotowości | S11E04
13:00 Niezwykły dr Pol - Pudle i spółka | S11E05
14:00 Europa z powietrza - Szwajcaria | S03E04
15:00 Dzikie Chile - Kraj żywiołów | S01E01
16:00 Niezwykłe stworzenia Australii
17:00 Bohaterki świata zwierząt
18:00 Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki - Wyścig zbrojeń | S04E03
19:00 Walki zwierząt - Przechytrzyć śmierć | S05E04
20:00 Olśniewająca Ameryka - Dziki południowy zachód | E03
21:00 Niezwykły dr Pol - Najlepsi przyjaciele | S11E11
22:00 Niezwykły dr Pol - Maluchy w natarciu | S11E12
23:00 Niezwykły dr Pol - Kaprysy pogody | S11E13
00:00 Niezwykły dr Pol - Nie do zatrzymania! | S11E14
01:00 Niezwykły dr Pol - Żarty i śmieszki | S11E15
02:00 Cesar Millan na ratunek 2 - Uwięziony i wściekły | S02E11
02:48 Cesar Millan na ratunek 2 - Uwaga, foksterier! | S02E02
03:36 Dzika konfrontacja - Tajemniczy przeciwnik | E06
04:24 Dzika konfrontacja - Oko w oko z drapieżnikiem | E07
Paramount Network
2024-01-09
05:15 Policyjna grupa pościgowa 16 (3)
06:00 Policyjna grupa pościgowa 16 (6)
07:00 Policyjna grupa pościgowa 15 (7)
08:00 Policyjna grupa pościgowa 20 (9)
09:15 Policyjna grupa pościgowa 15 (1)
10:15 Zmierzch
13:00 Ptasiek
15:40 Twój na zawsze
17:40 Krótkie spięcie 2
20:00 Ona
22:45 Ekspres o północy
01:20 Hostel
03:10 Córka generała
Planete+ HD
2024-01-09
06:45 Życie na wyścigach 2 (2)
07:50 Zwierzęta Wajraka: Skrócone wędrówki (5)
08:20 Zwierzęta Wajraka: Niebezpieczne szopy (6)
08:55 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4: Na zachód od Krakowa (7)
09:25 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4 (8)
10:00 Antarktyda z lotu ptaka (1)
11:00 Antarktyda z lotu ptaka (2)
12:00 Dr Mózg. Kim jest (1)
13:00 Dr Mózg. Kim jest (2)
14:00 Śladami wielkich kompozytorów 2 (1)
15:00 Śladami wielkich kompozytorów 2 (2)
16:00 Czechy - piękno widziane z góry (6)
16:30 Czechy - piękno widziane z góry (7)
17:00 Premiera: Dzień weselny: Holandia (1)
18:00 Świat z góry 7: Stany Zjednoczone, Rhode Island… (14)
18:30 Świat z góry 8: Anglia. Z Hutton na St Bees (1)
19:00 Polska z góry. Nad wodą 3 (8)
19:30 Polska z góry. Nad wodą 3 (9)
20:00 Stormborn - Zrodzone w burzy (3)
21:00 Powrót wymarłych ptaków
22:00 Nanoświat. Przyroda sprytniejsza niż my
23:00 Spece od katastrof lotniczych
00:00 X-1: pokonać barierę dźwięku (1)
00:55 Neapol - życie w cieniu wulkanu
02:00 Na wojnę z plastikiem (2)
03:00 Karpaty dyzajn (5)
03:15 Zakończenie programu
Polonia 1
2024-01-09
05:45 Uśmiechnij się (10)
06:00 Pieska miłość (88)
07:00 Pieska miłość (89)
07:55 Wesoły ambulans 2 (5)
08:30 Na przekór przeznaczeniu (64)
09:20 Helena i chłopcy (81)
10:00 Czarna Perła (192)
10:55 Czarna Perła (193)
11:50 Strumień namiętności (18)
12:45 To nie tak miało być (2)
13:30 To nie tak miało być (3)
14:15 Ślub jak z bajki (2)
14:50 Uśmiechnij się (4)
15:00 Telezakupy: KLEJNOT TV
17:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (2)
17:50 Uśmiechnij się 3 (2)
18:00 Klejnot TV
21:00 Zagadka tygodnia: Zagadka tygodnia 08.01-14.01
21:40 Miłosny trójkąt (5)
22:10 Uśmiechnij się 3 (1)
22:20 Uśmiechnij się (8)
22:30 Zagadka tygodnia: Zagadka tygodnia 08.01-14.01
23:10 Miłe rozmowy (2)
23:25 Człowiek bez twarzy
01:35 Rachuba świata
03:55 Świat zwariował 2 (18)
04:15 Miłe rozmowy (4)
04:55 Miłe rozmowy
Polsat
2024-01-09
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Mały sąsiad (589)
09:10 Malanowski i partnerzy: Głód miłości (590)
09:40 Sekrety rodziny: Zdrowie Piotra (282)
10:40 Dlaczego ja?: 37-letnia kobieta pada ofiarą niezrównoważonej psychicznie kochanki męża (1101)
11:40 Gliniarze: Tajniacy (648)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Niezapomniana noc (1055)
14:40 Dlaczego ja?: 45-letnia Jolanta ma dosyć swojego życia u boku byłego mistrza skoków narciarskich (1205)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Stracił oszczędności życia (554)
17:00 Gliniarze: Jedyna miłość (730)
18:00 Pierwsza miłość (3728)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Farma (72)
21:05 Transformers
00:10 Hotel Mumbaj
03:00 Nasz nowy dom (148)
04:00 Zjedz Kambodżę (3)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2024-01-09
05:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (15)
05:30 SuperLudzie Extra (12)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nasz nowy dom (127)
07:00 Ewa gotuje (403)
07:30 Na ratunek 112: Po kryjomu (856)
08:00 Na ratunek 112: Kredyt (857)
08:30 Trudne sprawy: Ludzie nie zapominają (1145)
09:30 Sekrety rodziny: Atak paniki (242)
10:30 Sekrety rodziny: Teczka spod szafy (243)
11:30 Dlaczego ja?: 34-latka odkrywa zagadkę śmierci swojego czarnoskórego chłopaka (1204)
12:30 Nasz nowy dom (241)
13:30 Świat według Kiepskich: Kurze ziele (401)
14:00 Świat według Kiepskich: Widziadło (402)
14:30 Świat według Kiepskich: Ten teges (403)
15:00 Trudne sprawy: Trująca teściowa (1090)
16:00 Dlaczego ja?: 45-letnia Jolanta ma dosyć swojego życia u boku byłego mistrza skoków narciarskich (1205)
17:00 48h. Zaginieni 3: Nekrobiznes (171)
18:00 48h. Zaginieni 3: Spalone mosty (172)
19:00 Gliniarze: Rachunki do wyrównania (773)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Prawda wyjdzie na jaw (774)
22:00 Dlaczego ja?: 26-letnia Anna próbuje otworzyć salon bielizny damskiej i brafittingu. Okazuje się, że ktoś się do niego włamał, a wszystkie tropy prowadzą do konkurencji (1208)
23:00 Świat według Kiepskich: Happy New Year (379)
23:30 Świat według Kiepskich: Glonojad (380)
00:00 48h. Zaginieni: Wycieczka (73)
01:00 Zdrady (164)
02:00 Wydarzenia
02:45 Ewa gotuje (473)
03:15 Ewa gotuje (474)
03:45 Strzelnica Renaty Mauer: Pistolet szybkostrzelny (8)
04:40 SuperLudzie (2)
Polsat Cafe
2024-01-09
05:00 Zdrady: Do wynajęcia (42)
06:00 Demakijaż: Jacek Jelonek z partnerem (149)
06:30 Sekrety rodziny: Modelka na plan (90)
07:30 Sekrety rodziny: Dziewczyna z powodzeniem (91)
08:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (32)
10:00 Nasz nowy dom (247)
11:00 Bogaty dom - biedny dom (50)
12:00 Bogate dzieciaki bez kasy (26)
13:00 Śluby gwiazd: Andziaks (27)
13:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów (58)
14:30 Kolacja w ciemno (7)
15:30 Więzienie kobiet (27)
16:00 Więzienie kobiet (28)
16:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (33)
18:00 Nasz nowy dom (247)
19:00 Nasz nowy dom (248)
20:00 Zdrady (95)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (79)
22:00 Gry małżeńskie (97)
23:00 Zdrady: Wszystko nie tak (23)
00:00 Oszukane: Klubowe życie/Pan kapitan (16)
01:00 Oszukane: Kim jesteś/Tancerka (17)
02:00 Biedni kontra bogaci (4)
03:00 Superniania (2)
04:00 Zdrady: Po lekcjach (43)
Polsat Comedy C. E.
2024-01-09
05:15 Mamuśka 3: Kopciuszek i pijany MacGyver (11)
05:35 Mamuśka 3: Lesbijki z cukrzycą i panna młoda (12)
06:00 Allo, allo! 5: Duże rumieńce (25)
06:35 Allo, allo! 5: Koniec Enigmy (26)
07:05 Mamuśka 3: Syrop klonowy i ścieżka potępionych (13)
07:35 Mamuśka 3: Śmierć, śmierć i wiaderko kurczaka w panierce (14)
08:00 Po sąsiedzku 5: Ciężka praca (7)
08:30 Po sąsiedzku 5: Stały bywalec (8)
09:00 Świat według Kiepskich: Diabelski młyn (9)
09:30 Świat według Kiepskich: Robak (10)
10:00 Świat według Kiepskich: Tadeusz Surowy (11)
10:30 Co ludzie powiedzą 4: Ogrodowe przyjęcie (3)
11:05 Co ludzie powiedzą 4: Wiejska posiadłość (4)
11:50 Allo, allo! 6: Duch René (1)
12:25 Allo, allo! 6: Deszcz Włochów (2)
13:00 Dwóch i pół: Z dala od prawników (21)
13:30 Dwóch i pół: Czas na terapię (22)
14:00 Dwóch i pół: Zupełnie jak bizon (23)
14:30 Dwóch i pół: Czujesz mój palec (24)
15:00 Tatuśkowie (36)
16:00 I kto tu rządzi?: Pierwsza gwiazdka (13)
16:30 I kto tu rządzi?: Pod jednym dachem (1)
17:00 Co ludzie powiedzą 4: Kosztowna nieruchomość (5)
17:35 Co ludzie powiedzą 4 (6)
18:20 Allo, allo! 6: Gęś i łódź podwodna (3)
18:55 Allo, allo! 6: Pogrywając ze śmiercią (4)
19:30 Tatuśkowie (37)
20:30 Świat według Kiepskich: Moby Dick (12)
21:00 Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki (1)
21:30 Świat według Kiepskich: Ukulele (2)
22:00 Po sąsiedzku 5: Nasz czas (9)
22:30 Po sąsiedzku 5: Podróż poślubna (10)
23:00 Comedy Club 7 (4)
23:30 Comedy Club 7 (5)
00:00 Pacześ Show: Urlop (7)
01:20 Świat według Kiepskich: Moby Dick (12)
01:50 Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki (1)
02:20 Świat według Kiepskich: Ukulele (2)
02:55 Twarzą w twarz 2: Ben i Harriet (9)
03:20 Comedy Club 7 (2)
03:45 Comedy Club 7 (3)
04:15 Pacześ Show: Urlop (7)
Polsat Doku
2024-01-09
05:00 Ciemna strona miasta: Wydział realizacji (10)
05:30 Ciemna strona miasta: Zadymy ciąg dalszy? (11)
06:00 Emil, pogromca mandatów (18)
06:30 Emil, pogromca mandatów (19)
07:00 Emil, pogromca mandatów (20)
07:30 Emil, pogromca mandatów (21)
08:00 Hardkorowy lombard (101)
08:30 Hardkorowy lombard (102)
09:00 Gliniarze: Najgorsza noc (92)
10:00 Gliniarze: Ostatnia rola (93)
11:00 Polacy za granicą: Tbilisi (1)
12:00 Polacy za granicą: Stambuł (2)
13:00 Poszukiwacze historii: Bitwa wyrska (108)
13:30 Poszukiwacze historii: Tajna kwatera Luftwafe (109)
14:00 Azja bez tajemnic: Suplementy w sieci (1)
14:55 Poszukiwacze historii: W poszukiwaniu V2 (26)
15:25 Poza kontrolą: Zabójcze tsunami
16:30 Poza kontrolą: Tragedia Fukushimy
17:40 101 wydarzeń, które ukształtowały wiek XX (7)
18:50 101 wydarzeń, które ukształtowały wiek XX (8)
20:00 Niezwykłe pociągi (3)
21:00 Niezwykłe pociągi (4)
22:00 Pociągi, które zmieniły świat (3)
23:00 Pociągi, które zmieniły świat (4)
00:00 Poszukiwacze historii: U-boot (34)
00:30 Poszukiwacze historii: Zaginiona Kampfgruppe (35)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (63)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (64)
02:00 Taaaka ryba (107)
02:30 Taaaka ryba: Payara z Nichiare (108)
03:00 Tajna historia XX wieku: Morska twierdza, część 2 (6)
03:30 Tajna historia XX wieku: Państwo Hitlera (7)
04:00 Łowca pedofilów (158)
04:30 Łowca pedofilów (1)
Polsat Film
2024-01-09
05:00 Na ratunek 112: Bezdech senny (868)
05:30 Na ratunek 112: Szantaż (869)
06:00 Skazany za… (14)
06:30 Skazany za… (15)
07:00 Skazany za… (16)
07:30 Na ratunek 112: Wyjazd służbowy (645)
08:00 Na ratunek 112: Telefon (646)
08:30 Przyjaciółki (137)
09:30 Przyjaciółki (138)
10:30 Świat według Kiepskich: Złote kierpce (80)
11:00 Świat według Kiepskich: Złoty gol (81)
11:30 Świat według Kiepskich: Rolki, czyli total gigant (89)
12:05 Świat według Kiepskich: Wal magistra (90)
12:40 Świat według Kiepskich: Kocham kino (224)
13:20 Świat według Kiepskich: Expo (225)
14:05 Świat według Kiepskich: Korzeń piastowski (172)
14:35 Zawiść
16:40 Noc w muzeum 2
18:55 Króliczek
21:00 Wesoły wtorek: Zróbmy sobie wnuka
22:50 Burleska
01:20 Gliniarze: Podwójny agent (672)
02:20 Gliniarze: Długa droga (673)
03:20 Gliniarze: Wesele (526)
04:20 Gliniarze: Bractwo (527)
Polsat Games
2024-01-09
05:00 Gliniarze: Student (90)
06:00 Gliniarze: Gdzie są moje dzieci? (3)
07:00 Gliniarze: Opętany (4)
08:00 Dragonball Z Kai (69)
08:30 Dragonball Z Kai (70)
09:00 Dragonball Z Kai (71)
09:30 Dragonball Z Kai (72)
10:00 Tajna historia XX wieku: DAG (42)
10:30 Tajna historia XX wieku: Magazyn prochu, część 1 (43)
11:00 Dragon Ball Super (30)
11:30 Dragon Ball Super (31)
12:00 Dragon Ball Super (32)
12:30 Dragonball Z Kai (74)
13:00 Dragonball Z Kai (75)
13:30 Dragonball Z Kai (76)
14:00 Dragon Ball Super (33)
14:30 Dragon Ball Super (34)
15:00 Nowa Gra+ Day (5)
15:30 Dragonball Z Kai (75)
16:00 Dragonball Z Kai (76)
16:30 Gliniarze: Koniec imprezy (91)
17:30 Starożytni kosmici: Ciemne moce (4)
18:30 Rock w Grach: Assassin's Creed Valhalla: Gniew Druidów (13)
19:00 Dragonball Z Kai (71)
19:30 Dragonball Z Kai (72)
20:00 Dragonball Z Kai (73)
20:30 Dragonball Z Kai (74)
21:00 Włatcy móch: Kreha rzycia (71)
21:30 Włatcy móch: Przesuchanie (72)
22:00 Strach się bać! - Outlast (9)
23:00 Włatcy móch: Matka Bosa (90)
23:30 Włatcy móch: Prohibicja (91)
00:00 Strach się bać! - Outlast (3)
01:00 E-sport: WORLDS 2023
01:50 E-sport: WORLDS 2023
02:50 E-sport: WORLDS 2023
03:40 E-sport: WORLDS 2023
04:30 E-sport: WORLDS 2023
Polsat Music HD
2024-01-09
05:00 Polska nocą. Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2024-01-09
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport dnia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Łowca pedofilów
03:40 Poszukiwacze historii
04:00 SuperLudzie
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2024-01-09
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość
16:15 Z klimatem i z pasją
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 Z klimatem i z pasją
18:45 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 Z klimatem i z pasją
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2024-01-09
05:00 Kama Sutra (22)
06:00 Wojny magazynowe (11)
06:30 Wojny magazynowe (12)
07:00 Wojny magazynowe (13)
07:30 Chłopaki do wzięcia (139)
08:00 Chłopaki do wzięcia (140)
08:30 Chłopaki do wzięcia (141)
09:00 Więzienie (94)
09:30 Więzienie (95)
10:00 Poszukiwacze historii: Historia lazaretu w Maleniskach (181)
10:30 Poszukiwacze historii: Jak Sebastian i Olaf operatorami zostali (149)
11:00 Poszukiwacze historii: Łowcy rakiet (150)
11:30 Skarby III Rzeszy: Religia Heinricha Himmlera (9)
12:00 Skarby III Rzeszy: Największa tajemnica (10)
12:30 Wojny magazynowe (14)
13:00 Wojny magazynowe (15)
13:30 Wojny magazynowe (16)
14:00 Hardkorowy lombard (96)
14:30 Hardkorowy lombard (97)
15:00 Hardkorowy lombard (98)
15:30 Gwiazdy lombardu (18)
16:00 Gwiazdy lombardu (19)
16:30 Gwiazdy lombardu (20)
16:55 Polacy za granicą: Hamburg (21)
17:55 Polacy za granicą: Sardynia (22)
18:50 Poszukiwacze historii: Historia amerykańskich nalotów (74)
19:20 Poszukiwacze historii: Prototypowe pociski (75)
19:50 Putin i mafia
21:00 Skarby III Rzeszy: UFO nad Muchołapką (33)
21:30 Skarby III Rzeszy: Skarb ambasadora (34)
22:00 Poszukiwacze historii: Obóz powstańców styczniowych w Kobylich Górach (182)
22:30 Pociągi (8)
23:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (81)
23:30 Więzienie (19)
00:00 Więzienie (20)
00:30 Łowca pedofilów (7)
01:00 Łowca pedofilów (8)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (53)
02:00 Kama Sutra (23)
03:00 Kama Sutra (24)
04:00 Kama Sutra (25)
Polsat Rodzina
2024-01-09
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (95)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (96)
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Gdy dziecko umiera wcześniej niż rodzice… (58)
07:00 Bogaty dom - biedny dom (49)
08:00 Bogaty dom - biedny dom (50)
09:00 David Attenborough i cuda natury 2 (1)
09:30 David Attenborough i cuda natury 2 (2)
10:00 David Attenborough i cuda natury 2 (3)
10:30 David Attenborough i cuda natury 2 (4)
11:00 Mamma mia! Felieton (47)
11:25 Pszczółka Maja: Mucha Funia (66)
11:55 Pszczółka Maja: Mysz może latać (67)
12:30 Byli sobie wynalazcy: Isaac Newton (10)
13:00 Byli sobie wynalazcy: Buffon i odkrycie przeszłości (11)
13:35 Rodzina zastępcza: W spirali pozwów (269)
14:40 Potężne siły natury (3)
15:50 Potężne siły natury (4)
17:00 Gwiazdy lombardu (12)
17:30 Gwiazdy lombardu (13)
18:00 Rolnicy. Podlasie (8)
19:00 Rodzina zastępcza: Przeciek niekontrolowany (254)
20:00 Rodzina zastępcza: Walec historii (255)
21:00 Rodzina zastępcza: Couch Surfing (256)
22:00 Nasz nowy dom (167)
23:00 Nasz nowy dom (168)
00:00 Potężne siły natury (3)
01:05 Potężne siły natury (4)
02:10 Ewa gotuje (420)
02:35 Ewa gotuje (421)
03:00 SuperLudzie (10)
03:30 SuperLudzie (12)
04:00 Kołowrotek (68)
04:30 Kołowrotek (69)
Polsat Seriale
2024-01-09
05:00 Sekrety rodziny: Druga szansa (290)
06:00 Gliniarze: Tragedia ojca (449)
07:00 Gliniarze: Kraina Spokoju (450)
08:00 Gliniarze: Nie dotykaj mnie (451)
09:00 Pomóż mi (6)
10:00 Pomóż mi (7)
11:00 Pomóż mi (8)
12:00 Pomóż mi (9)
13:00 Pomóż mi (10)
14:00 Niania: Ryzykowna inwestycja (124)
14:30 Niania: Seksowna mamuśka (125)
15:00 Świat według Kiepskich: Recital (512)
15:30 Świat według Kiepskich: Kocidło (513)
16:00 Świat według Kiepskich: Tłusty czwartek (514)
16:30 Świat według Kiepskich: Śledzik (515)
17:00 Świat według Kiepskich: Allegretto (516)
17:30 Świat według Kiepskich: Kopernik (517)
18:00 Malanowski i partnerzy: Śmierć blogerki (744)
18:30 Malanowski i partnerzy: Żona z piekła rodem (745)
19:00 Malanowski i partnerzy: 30 hektarów miłości (746)
19:30 Malanowski i partnerzy: Ludzie bez serca (747)
20:00 Fala zbrodni: Fałszerze (34)
21:00 Fala zbrodni: Rafael (35)
22:00 Fala zbrodni: Promienie śmierci (36)
23:00 Fala zbrodni: Dziewczyna z tamtego świata (37)
00:00 Ślad: W parku miejskim (56)
01:00 Ślad: Nadzwyczajne środki (57)
02:00 Ślad: Byczek (58)
03:00 Na ratunek 112: Powikłanie po operacji plastycznej uszu u nastolatki / Motocyklista połyka osę (278)
03:30 Na ratunek 112: Napad na syna właściciela kantoru, który przewoził gotówkę między kantorami / Dwójka nastolatków wywołuje pożar w domku letniskowym (279)
04:00 Na ratunek 112: Zaniedbany tatuaż / Chłopiec niepilnowany przez nastoletnią siostrę ma wypadek w skateparku (280)
04:30 Na ratunek 112: Zaprosili dziewczynę na wieczór kawalerski, a ona zadzwoniła po kolegów / Wypadek na torze gokardowym (281)
Polsat Sport
2024-01-09
06:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
08:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Artur Mann 19.02.2022
10:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów
12:00 LIVE! Magazyn koszykarski
13:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - KGHM Cuprum Lubin - Enea Czarni Radom
15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Projekt Warszawa - Exact Systems Hemarpol Częstochowa
17:50 LIVE! Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Handball JKS Jarosław
20:15 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Tours VB - Asseco Resovia Rzeszów
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów
01:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie - waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Polsat Sport Extra
2024-01-09
06:00 Tenis: United Cup - finał: Polska - Niemcy
08:30 Tenis: United Cup - finał: Polska - Niemcy
11:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie - waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
13:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy - Heerenveen 2024 - 3. dzień
16:45 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - CS Arcada Galati - Cucine Lube Civitanova
20:10 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Panathinaikos AKTOR Ateny - Anadolu Efes Stambuł
22:30 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: ACF Fiorentina - Bologna FC
01:00 Sporty walki: FEN 41 - Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022
Polsat Sport Fight
2024-01-09
06:15 Z archiwum ESPN: Gala w Chicago - waga ciężka: Sugar Ray Robinson - Ralph Jones 19.01.1955
07:00 Boks: Rocky Boxing Night 15 w Stężycy - waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
08:45 Atleci
09:10 K-1: KFN 2 w Puławach - Robert Rajewski - Artem Voskoboynikov 06.11.2021
11:20 Z archiwum ESPN: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Muhammad Ali - Oscar Bonavena 7.12.1970
12:30 Sporty walki: Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023
14:00 Boks: Gala w Londynie - waga junior ciężka: Ellis Zorro - Hosea Burton 12.05.2023
16:10 Sporty walki: UFC Fight Night ESPN 50 w Nashville - Cory Sandhagen - Rob Font 05.08.2023
17:15 Boks: Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach - Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023
17:50 LIVE! Hokej: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Vitkovice Ridera - Skelleftea AIK
20:30 Sporty walki: FEN 46 - Piotr Kuberski - Kamil Wojciechowski 27.05.2023
21:50 Atleci
22:15 Sporty walki: Cage Warriors 151 w Londynie - Will Currie - Mick Stanton 24.03.2023
00:35 Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Brodnicy - waga półśrednia: Michał Syrowatka - Felix Lora
03:25 Sporty walki: KSW 48 - Roman Szymański - Salahdine Parnasse 27.04.2019
Polsat Sport News
2024-01-09
06:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy - Heerenveen 2024 - 3. dzień
08:30 Gala Mistrzów Sportu 89. Plebiscytu \»Przeglądu Sportowego\» 2023
12:30 Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Tauron GTK Gliwice
15:00 Boks: Babilon Boxing Show w Radomiu - Daniel Rutkowski - Damian Kiwior 17.12.2021
16:55 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - VK Jihostroj Czeskie Budziejowice - SVG Lüneburg
20:10 Magazyn Pucharu Włoch
20:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: ACF Fiorentina - Bologna FC
23:00 Magazyn koszykarski
23:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Tours VB - Asseco Resovia Rzeszów
01:30 Sporty walki: Babilon MMA 27 - Łukasz Sudolski - Michał Pasternak 28.01.2022
Polsat Sport Premium 1
2024-01-09
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - RC Lens - Sevilla FC
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Royal Antwerp FC
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Galatasaray SK - Manchester United FC
11:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Bayern Monachium FC - FC Porto (1997)
11:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: FC Liverpool - Borussia Moenchengladbach (1977)
12:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2003 - AC Milan - FC Porto
12:30 Cafe Futbol
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - FC Barcelona
15:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Real Madryt CF - SSC Napoli
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Porto
18:45 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - Volley Mulhouse Alsace - Vakifbank Stambuł
21:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Podsumowanie fazy grupowej
22:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2006 - Sevilla FC - FC Barcelona
23:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Liverpool FC - AS Roma (1984)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Arsenal FC - Sevilla FC
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Kopenhaga - Galatasaray SK
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Polsat Sport Premium 2
2024-01-09
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Manchester United FC - FC Kopenhaga
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - AC Milan
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Porto - FC Barcelona
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - Real Madryt CF
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Royal Antwerp FC
13:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2005 - Liverpool FC - CSKA Moskwa
13:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2015 - FC Barcelona - Sevilla FC
14:00 Magazyn Ligi Mistrzów
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - AC Milan - Paris Saint-Germain
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Szachtar Donieck
17:30 Piłka nożna z archiwum: Panathinaikos Ateny - Wisła Kraków - 3. runda kwalifikacyjna LM 2005/2006
18:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - Bayern Monachium - Chelsea FC
18:25 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Fenerbahce Stambuł - KK Partizan Belgrad
20:00 Cafe Futbol
21:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Manchester United FC - FC Kopenhaga
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - AC Milan
00:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: PSV Eindhoven - Benfica Lizbona (1988)
01:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 1999 - SS Lazio - Manchester United FC
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Porto - FC Barcelona
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Galatasaray SK - FC Bayern Monachium
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Feyenoord Rotterdam
Polsat Sport Premium 3
2024-01-09
20:10 LIVE! Hokej: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy fazy play-off: Geneve-Servette - Lukko Rauma
Polsat Viasat Explore
2024-01-09
05:10 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej: Wypadek (1)
06:20 Rzeczne potwory 8: Przerażenie w raju (4)
07:20 Australijscy poszukiwacze złota (4)
08:15 Rzeczne potwory 9: Na wulkanicznej wyspie (1)
09:20 Rzeczne potwory 9: Zabójca z rafy koralowej (2)
10:30 Rzeczne potwory 9: Potwór z malezyjskiego jeziora (3)
11:30 Rzeczne potwory 9: Powrót suma (4)
12:35 Rzeczne potwory 9: Zimny morderca (5)
13:40 Rzeczne potwory 9: Zabójcy z otchłani: część 1 (6)
14:50 Rzeczne potwory 9: Zabójcy z otchłani: część 2 (7)
15:55 Złoto z mroźnej krainy: Nowa gorączka złota (1)
16:50 Poszukiwacze klejnotów: Australia: Susza (1)
18:00 Rzeczne potwory 8: Przerażenie w raju (4)
19:00 Australijscy poszukiwacze złota (5)
20:00 Australijscy poszukiwacze złota (6)
21:00 Bohaterowie z St. John's: Koniec kolejki (10)
21:55 Strażnicy z Port Jackson (10)
22:55 Rzeczne potwory 8: Przerażenie w raju (4)
00:00 Australijscy poszukiwacze złota (3)
00:55 Australijscy poszukiwacze złota (4)
01:45 Australijscy poszukiwacze złota (5)
02:35 Gruchoty - reaktywacja: Mazda (2)
03:25 Bohaterowie z St. John's: Koniec kolejki (10)
04:15 Strażnicy z Port Jackson (10)
Polsat Viasat History
2024-01-09
05:30 Rody przeklęte: Klątwa Onassisów (10)
06:10 Najdziwniejsze przedmioty: Złoty dysk, księga tajemnic i magiczne lustro (7)
06:55 Sekrety dawnych budowniczych: Potęga wody (7)
08:00 Wojna światowa: 1914-1945: Droga do panowania nad światem: 1941-1944 (7)
09:05 Punkty zwrotne II wojny światowej: Przed burzą (1)
10:15 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Ofensywa w Ardenach (7)
11:20 Sekrety Watykanu: papież i diabeł: Pochodzenie zła (1)
12:25 Największe oszustwa II wojny światowej: Oszustwo - prowokacja (1)
13:35 Największe oszustwa II wojny światowej: W sieci kłamstw (2)
14:35 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes 2: Turcja (1)
15:35 Najdziwniejsze przedmioty: Złoty dysk, księga tajemnic i magiczne lustro (7)
16:35 Sekrety dawnych budowniczych: Potęga wody (7)
17:40 Wojna światowa: 1914-1945: Droga do panowania nad światem: 1941-1944 (7)
18:50 Punkty zwrotne II wojny światowej: Przed burzą (1)
19:55 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Ofensywa w Ardenach (7)
21:00 Królowe, które zmieniły świat: Królowa-buntowniczka: Eleonora Akwitańska (5)
22:00 Starożytne superbudowle: Wielki Mur Chiński (3)
23:05 Starożytne superbudowle: Machu Picchu (4)
00:20 Zapomniane fronty II wojny światowej: Operacja «Mincemeat» (1)
01:20 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Ofensywa w Ardenach (7)
02:15 Punkty zwrotne II wojny światowej: Przed burzą (1)
03:05 Królowe, które zmieniły świat: Królowa-buntowniczka: Eleonora Akwitańska (5)
03:55 Starożytne superbudowle: Wielki Mur Chiński (3)
04:45 Starożytne superbudowle: Machu Picchu (4)
Polsat Viasat Nature
2024-01-09
05:15 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Kraina smoka (5)
06:10 Likaony: życie w stadzie: Trudni sąsiedzi (3)
06:35 Likaony: życie w stadzie: Wielkie koty, wielkie kłopoty (4)
07:00 Likaony: życie w stadzie: Zaginiony (5)
07:35 Likaony: życie w stadzie: Nadchodzi deszcz (6)
08:05 Dawno temu w Tsavo: Przetrwanie (2)
09:15 W poszukiwaniu deszczu (2)
10:20 Afryka: życie na gorąco: Lampart, piasek i upał (2)
11:30 Malawi: na pomoc zwierzętom 2: Jak złapać jaszczurkę (1)
12:35 Zwierzęta z Taronga Zoo 2: Nala i jej młode (7)
13:30 Zwierzęce wojny: Walka o władzę (6)
14:35 Ziemia: cztery pory roku: Wiosna (1)
15:45 Alaska: cztery pory roku: Wiosna (2)
16:40 Wielkie Jeziora (2)
17:50 Rzeczne potwory: Ryba demon (1)
18:55 Wielkie rzeki: Ganges (1)
20:00 Dostosuj się, aby przetrwać: Migracje (1)
21:00 Ziemia widziana z kosmosu: Nowe perspektywy (1)
22:15 Patagonia: ukryty raj: Ogień i lód (1)
23:35 Najpiękniejsze krajobrazy: Queensland (2)
00:35 Nasza tajemnicza planeta: Olbrzymy z Karaibów (2)
01:30 Malawi: na pomoc zwierzętom 2: Spacer z łuskowcem (3)
02:20 Dzikie ścieżki przetrwania 2: Zimnokrwiste stworzenia (9)
03:10 Ogrody zoologiczne Australii (9)
03:55 Weterynarz z Yorkshire 4 (1)
04:40 Weterynarz z Yorkshire 4 (2)
SportKlub
2024-01-09
06:00 Piłka nożna: Liga grecka: Pas Janina - Asteras Tripolis
08:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Unicaja - Barça
10:20 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Casademont Zaragoza - MoraBanc Andorra
12:35 Piłka nożna: Liga słoweńska: NK Aluminij - NK Celje
14:20 Piłka nożna: Liga słoweńska: Koper FC - NK Maribor
16:05 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Real Madryt - Valencia Basket
18:05 Piłka nożna: Liga grecka: Aris FC - Paok FC
20:00 Pool bilard: Mistrzostwa Polski - półfinały - 8ball mężczyzn
21:20 Piąta kwarta | E16
21:45 Piłka nożna: Liga grecka: Pas Janina - Asteras Tripolis
23:45 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Lenovo Tenerife - Joventut Badalona
02:10 Piłka nożna: Liga grecka: Panserraikos FC - Kifisia FC
04:20 GWA Wingfoil World Tour | E04
04:55 Pool bilard: Mistrzostwa Polski - półfinały - 8ball mężczyzn
Stars.TV
2024-01-09
07:00 Best 00's
08:00 Best Hits
09:00 Best 80's
11:00 Best 90's
12:00 Best Ballads
13:00 Best 80's
14:00 Best 90's
15:00 Best Hits
16:00 Best 70's
17:00 Best 80's
19:00 Top 50 Hity Roku 1991 według widzów STARS.TV
23:30 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2024-01-09
05:45 Dear Rosie
06:00 Along For The Ride
07:45 An Accidental Studio
09:25 Guns N' Roses: Appetite for Democracy
11:55 Pokarm miłości
13:45 Dear Rosie
14:00 Along For The Ride
15:45 An Accidental Studio
17:25 Guns N' Roses: Appetite for Democracy
19:55 Pokarm miłości
21:45 Dear Rosie
22:00 Dark Horse
23:30 Unraveling Athena
01:15 Dziewczyna pomiędzy
02:50 What Children Do
04:20 The Reflecting Skin
Super Polsat
2024-01-09
05:00 Na ratunek 112: Amanta (809)
05:30 Na ratunek 112: Adoptowany chłopak odnalazł ojca i omal nie stracił życia (810)
06:00 SuperLudzie (1)
06:30 Na ratunek 112: Warsztat/Pechowy skok do wody (25)
07:00 Na ratunek 112: Akcja w hurtowni/Kanapka (26)
07:30 Na ratunek 112: Niebezpieczna jazda na deskorolce bez kasku/Dwóch bandytów podczas napadu na bank rani kasjerkę (27)
08:00 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (70)
10:00 Wydarzenia
10:30 Nasz nowy dom (31)
11:30 Sołtysi (5)
12:30 Świat według Kiepskich: Masz wiadomość (499)
13:00 Świat według Kiepskich: Dzień Ojca (500)
13:30 Świat według Kiepskich: Expo (225)
14:15 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (1)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:50 Nasz nowy dom (227)
17:50 Świat według Kiepskich: Ziarno (201)
18:30 Świat według Kiepskich: Golaska (20)
19:00 Świat według Kiepskich: Przepisy Halinci (573)
19:30 Świat według Kiepskich: Gra o schron (574)
20:05 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (23)
20:35 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (24)
21:00 Sołtysi (2)
22:00 Wyznania gejszy
01:00 W pogoni za zemstą
03:00 Świat według Kiepskich: Dwa Tysiące Dwanaście (328)
03:30 Świat według Kiepskich: Dla dorosłych (329)
04:00 Nasz nowy dom (173)
TeleToon+ HD
2024-01-09
05:00 Polska z góry - Góry Stołowe | S01E04
05:25 Polska z góry - Warmia | S01E05
05:50 Deserownia 3 - Sałatka z mandarynek, czyli łowca talentów | S03E03
06:00 Deserownia 3 - Marchewkowe muffiny, czyli braterska więź | S03E04
06:10 Turbokozak Junior | S01E18
06:25 Detektyw Łodyga 5 - Zaginiona melodia | S05E07
06:35 Detektyw Łodyga 5 - Duchy-leniuchy | S05E08
06:50 Siostry 2 | S02E29
07:00 Siostry 2 | S02E30
07:15 Dodo | E19
07:25 Dodo | E20
07:40 Barbie: Dreamhouse Adventures | E03
08:00 Barbie: Dreamhouse Adventures | E04
08:30 Rainbow High 2 | S02E04
08:45 Dzielne króliczki | S01E06
09:05 Sunny Bunnies | S01E17
09:10 Sunny Bunnies | S01E18
09:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście | S01E09
09:25 Odlotowe opowieści | E43
09:35 Odlotowe opowieści | E44
09:50 Polly Pocket 3 | S03E23
10:10 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E13
10:20 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E14
10:40 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E21
10:50 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E22
11:05 Piratka i Kapitano 2 | S02E29
11:15 Piratka i Kapitano 2 | S02E30
11:35 Ronja, córka zbójnika | E15
12:00 Monk | E29
12:05 Monk | E30
12:07 Monk | E31
12:15 Świat Alvy | E01
12:25 Świat Alvy | E02
12:45 Molang 4 | S04E13
12:50 Molang 4 | S04E14
13:00 Polly Pocket 2 | S02E16
13:15 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E01
13:35 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E02
14:00 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E07
14:10 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E08
14:20 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E09
14:30 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E10
14:45 Dzielne króliczki | S01E28
14:50 Dzielne króliczki | S01E29
15:10 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E01
15:20 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E02
15:25 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E03
15:45 Siostry 2 | S02E30
15:55 Siostry 2 | S02E31
16:10 Kumple z dżungli - na ratunek! | S02E17
16:20 Kumple z dżungli - na ratunek! | S02E18
16:35 Barbie w świecie gier | E01
17:45 Sunny Bunnies 6 | S06E06
17:50 Sunny Bunnies 6 | S06E07
18:00 Dodo | E13
18:10 Dodo | E14
18:35 Świat Alvy | E45
18:45 Świat Alvy | E46
19:00 Dzielne króliczki | S01E48
19:05 Dzielne króliczki | S01E49
19:15 Monk | E20
19:20 Monk | E21
19:30 Odlotowe opowieści | E43
19:40 Odlotowe opowieści | E44
20:00 Polly Pocket 5 | S05E20
20:10 Polly Pocket 5 | S05E21
20:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E03
20:50 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E04
21:15 Turbokozak Junior | S01E25
21:30 Turbokozak Junior | S01E26
21:45 Detektyw Łodyga 5 - Supermoc | S05E02
21:55 Detektyw Łodyga 5 - Morskie głębiny | S05E03
22:05 Detektyw Łodyga 5 - Eliksir niewidzialności | S05E04
22:20 Radiowęzeł 13 i pół - Wszechobecny stres | S01E13
22:30 Radiowęzeł 13 i pół - Jak się wyróżnić | S01E14
22:35 Radiowęzeł 13 i pół - W pułapce perfekcjonizmu | S01E15
22:55 Deserownia - Przysmak malinowy, czyli poskramiacz tabliczki | S01E15
23:15 Radiowęzeł 13 i pół - Zatrzymać się na chwilę | S01E16
23:25 Radiowęzeł 13 i pół - Potrzebne wsparcie | S01E17
23:30 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E18
23:45 Deserownia - Shake owocowy, czyli Tajne Stowarzyszenie dla początkujących | S01E16
00:00 Polska z góry 3 - Łódź - amerykańskie miasto | S03E04
00:30 Polska z góry 3 - Pobrzeże Koszalińskie | S03E05
01:05 Radiowęzeł 13 i pół - Kłótnia z rodzicami | S01E19
01:10 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E20
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Własne zdanie | S01E21
01:40 Deserownia - Deser jogurtowy albo całkiem niezły plan | S01E17
01:50 Deserownia - Herbata mrożona | S01E01
02:00 Deserownia - Pyszna lemoniada | S01E02
02:10 Deserownia - Sos czekoladowy | S01E03
02:20 Zakończenie programu
TLC PL
2024-01-09
05:00 Wiza na miłość: na odwrót - Embargo i ultimatum | S01E02
06:00 Salon sukien ślubnych - Dwadzieścia szalonych sezonów | S20
07:00 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Wymagające panny młode | S03
07:30 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Mama wie najlepiej | S03
08:00 Nastoletni drag queens | E01
09:00 Sześć razy córka 5 - Koronanarty | S05
10:00 Panny młode ponad miarę | S01E10
11:00 Kolekcjomania - Trudno uwierzyć | S04
12:00 Wiza na miłość: pierwsze spotkanie 6 - Wirujący seks | S06
14:00 Wiza na miłość: znowu do wzięcia 3 - Czekałem tutaj! | S03
15:00 Wiza na miłość: Darcey i Stacey 2 - Metamorfoza w Bodrum | S02
16:00 Historie wielkiej wagi - dalsze losy - Cillas i Tiffany | S06E06
18:00 Dr Pryszczylla 4 - Koniec kariery | S04
19:00 Mega-sknery - Victoria | S01E03
19:30 Mega-sknery - Abdul i Vickie | S01E04
20:00 Wiza na miłość: na odwrót 5 - Przedziwne rzeczy | S05E21
21:00 Rodzina Chantel 5 - Pierwsza randka | S05
22:00 Cztery żony i mąż - Wywiady, część 4 | S11E35
23:00 Dr Pryszczylla - kulisy - Tylko znamię | S04
00:00 Nie do uwierzenia! 3 - Dziewczynka z przedzieloną twarzą | S03
01:00 Wiza na miłość 10 | S10E10
03:00 Salon sukien ślubnych - Dwadzieścia szalonych sezonów | S20
04:00 Wiza na miłość: na odwrót - Czas wyjazdu | S01E03
Travel Channel PL
2024-01-09
06:00 Za Donalem do… Europy 2 | S02E12
06:35 Niezwykłe Stany Prokopa | S03E2/6
07:10 Niezwykłe Stany Prokopa | S03E3/6
07:45 Cudowny smak Indonezji | S01E6/8
08:15 Zagadki świata zwierząt | E4/26
08:45 Zagadki świata zwierząt | E5/26
09:20 WKW - wakacyjna kronika wypadków | S01E2/24
10:20 Najlepsze sekretne miejsca do pływania | S02E1/12
11:20 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta | S04E9/26
11:50 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta | S04E10/26
12:20 Poszukiwacze domów w Azji | S03E5/16
12:50 Poszukiwacze domów w Azji | S03E6/16
13:20 Ekskluzywne kampery | S03E3/13
13:50 Ekskluzywne kampery | S03E4/13
14:20 Ekstremalne parki wodne | S07E8/18
14:50 Ekstremalne parki wodne | S07E9/18
15:20 Zagraniczne życie | S01E3/13
15:50 Zagraniczne życie | S01E4/13
16:20 Hotelowe rewolucje | S06E5/13
17:20 Cudowny smak Indonezji | S01E7/8
17:50 Ameryka na talerzu | S02E1/16
18:20 Pasja - sposób na życie | E6/12
19:20 Tropicielki rodzinnych historii | E1/8
20:25 Życie to plaża | E2/17
20:55 Życie to plaża | E3/17
21:25 Przetrwać w ciemności | E2/6
22:30 Przetrwać w ciemności | E3/6
23:30 Mieszkając z duchem 2 | S02E1/10
00:30 Dziki Frank w Afryce | E3/7
01:30 Dziki Frank w Afryce | E4/7
02:30 Najlepsze sekretne miejsca do pływania | S02E2/12
03:20 Podróżnik na gazie | S02E12/16
04:05 Człowiek kontra jedzenie | S02E38/40
04:30 Kossakowski. Inicjacja 2 | S02E1/12
04:55 Kossakowski. Inicjacja 2 | S02E2/12
TTV PL
2024-01-09
05:15 Dobra robota 2 | S02E6/12
06:05 Express
06:20 Fachowcy | S01E6/20
07:00 Ukryta prawda | S15E996
08:00 Szpital | S10E706
09:00 Szpital | S10E707
10:00 SOS Ekipy w akcji | E6/60
11:05 Damy i wieśniaczki. Ukraina 7 | S07E19/20
12:10 Królowe życia 10 | S10E26/54
12:40 Królowe życia 10 | S10E28/54
13:05 Królowe życia 10 | S10E29/54
13:35 Sekrety życia | E14/41
14:35 Za głosem serca | E58/90
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Raport smogowy | E28/44
16:06 Zakup w ciemno 2 | S02E31/41
17:15 DeFacto 13 | S13E2/24
17:45 Express
17:58 Pogoda
18:00 Sport | E115/330
18:05 Usterka 14 | S14E12/40
18:40 Złomowisko PL 6 | S06E12/14
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Zakup w ciemno 2 | S02E32/41
21:05 Dobra robota 3 | S03E32/36
21:45 Express
21:58 Pogoda
22:00 Nic do zgłoszenia | S01E7/8
23:00 99 - Gra o wszystko. VIP 3 | S03E4/6
00:00 Zakup w ciemno | S01E2/20
01:00 Orzeł czy reszka | S01E2/4
02:05 Usterka 14 | S14E14/40
02:40 Usterka 14 | S14E15/40
03:05 Usterka 14 | S14E16/40
03:30 Usterka 11 | S11E1/31
04:05 Usterka 9 | S09E12
04:30 Testerzy 3 | S03E8/9
TV Puls
2024-01-09
05:00 Dzielnica strachu 4 - Podejrzany | S04E149
06:00 Nash Bridges - Pułapka na niedźwiedzia | S06E111
07:00 Nash Bridges - Ratuj mnie | S06E112
08:00 Kobra - oddział specjalny - Krwawa forsa | E11
09:00 Kobra - oddział specjalny - Bunt | E12
10:00 Zbuntowany anioł | E117
11:00 Zbuntowany anioł | E118
12:00 Kurierzy 2 | S02E41
13:00 Kurierzy 2 | S02E42
14:00 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E316
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E317
16:00 Rodzinny interes 3 - Kasa | S03E128
17:00 Rodzinny interes 3 - Listy zza krat | S03E129
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E680
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E681
20:00 Polowanie na łowcę
22:00 Arbitraż
00:10 Mroczna przeszłość
02:00 Dzielnica strachu 5 - Dzień Matki | S05E179
03:00 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E314
04:00 Menu na miarę | E11-ost
04:35 Z archiwum policji | E04
TV Puls 2
2024-01-09
05:30 Dyżur 3 | S03E32
05:55 Ale numer! 3 | S03E15
06:30 Ale numer! 3 | S03E16
07:00 Strażak Sam 12 - Ukulele rządzi | S12E13
07:10 Strażak Sam 13 - Chaos w myjni | S13E03
07:35 Dinopociąg 2 - Złodziej jaj/Wycieczka do gniazda dziadków | S02E22
08:00 Blue - Rower | S01E11
08:10 Blue - Bob Wielkouch | S01E12
08:15 Milo - Lekarz Milo | S01E04
08:25 Milo - Kucharz Milo | S01E05
08:50 Wielkie przygody małego rekina - Babcia trenerką / Trudny dzień Rekinka | E14
09:15 Bing 4 - Piżama party | S04E08
09:20 Bing 4 - Ogrodowy wąż | S04E09
09:40 Milo - Kapitan wycieczkowca Milo | S01E06
09:50 Milo - Rolnik Milo | S01E07
10:10 Wielkie przygody małego rekina - Śnieżkowa Bonanza / Prezent | E15
10:50 Blue - Szpiegowanie | S01E13
10:55 Blue - Jedzenie na wynos | S01E14
11:05 Blue - Motylki | S01E15
11:15 Blue - Piłka do jogi | S01E16
11:35 Bing 4 - Urodziny | S04E10
11:40 Bing 4 - Domek | S04E11
11:50 Bing 4 - Przezwiska | S04E12
12:00 Dinopociąg 2 - Kłopoty z dwoma grzebieniami/Ewa i konduktor | S02E23
12:35 Blaze i megamaszyny 2 - Dinozabawy | S02E04
13:00 Monchhichi 2 - Teatrzyk | S02E50
13:10 Monchhichi 2 - Koncert nieprzyjaźni | S02E51
13:35 Grizzy i Lemingi 2 - Niedźwiedź i krasnoludki | S02E70
13:45 Grizzy i Lemingi 2 - Koszykarskie inspiracje | S02E71
14:00 Mustang: Duch wolności | S01E15
14:35 Mustang: Duch wolności | S01E16
15:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Tatołak | S03E06
15:35 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Cichoszał | S03E07
16:00 Blue - Pani Matylda | S01E17
16:05 Blue - U lekarza | S01E18
16:15 Blue - Łapacz | S01E19
16:35 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Dzień z życia psa | S05E38
16:45 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Pan Lou | S05E39
17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 - Bezsenny ninja/Wróg u bram | S02E38
17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 - Impas w tunelu/Zagrożony gatunek | S02E39
18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Mała Stopa/Matczyna miłość | S03E01
18:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Śledzik dla szefa/Wewnętrzne piękno | S03E02
19:05 Psi Patrol - Pieski ratują pierwszy dzień w szkole/ Pieski włączają prąd | S01E16
19:35 Psi Patrol - Pieski ratują basen/Cyrkowcy | S01E17
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E671
21:00 Dzielnica strachu 5 - Puszka Pandory | S05E181
22:00 Dzielnica strachu 5 - Ta druga | S05E182
23:00 Zawód: Kobieciarz
01:00 Dzielnica strachu 5 - Dzień Matki | S05E179
02:00 Lombard. Życie pod zastaw | S01E29
03:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 | S02E84
04:00 Lombard. Życie pod zastaw | S01E30
TV4 PL
2024-01-09
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Pierwsza miłość (3727)
06:50 Dlaczego ja?
07:50 Nasz nowy dom (92)
08:50 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (223)
09:50 Trudne sprawy
10:50 Trudne sprawy
11:50 Policjantki i Policjanci (238)
12:55 Gliniarze: Spirala (423)
13:55 Na ratunek 112: Kochanek rani męża, żona pozoruje napad (324)
14:25 Malanowski i partnerzy: Niebezpieczne przyjaciółki (299)
14:55 Malanowski i partnerzy: Detektywi w potrzasku (300)
15:25 Uroczysko (19)
16:00 Policjantki i Policjanci (1028)
17:00 Sekrety rodziny (49)
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (234)
19:00 Policjantki i Policjanci (1072)
20:00 Uroczysko (20)
20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (723)
21:40 Nieuchwytni
23:25 Desperacka misja
01:50 STOP Drogówka
02:55 SuperLudzie (24)
03:25 SuperLudzie (25)
03:55 SuperLudzie (26)
04:25 SuperLudzie (27)
04:55 SuperLudzie (28)
TV6 PL
2024-01-09
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Strażnik Teksasu (5)
07:00 Strażnik Teksasu (6)
08:00 Policjantki i Policjanci (1071)
09:00 Medicopter 117 (77)
10:00 Kobra - oddział specjalny (2)
11:05 Więzienie (92)
11:35 Więzienie (93)
12:05 Więzienie (94)
12:35 Więzienie (95)
13:00 Policjantki i Policjanci (391)
14:00 Policjantki i Policjanci (392)
15:00 Kobra - oddział specjalny (2)
16:00 Kobra - oddział specjalny (3)
17:00 Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (1)
18:00 Strażnik Teksasu (4)
19:00 Strażnik Teksasu (5)
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles 6 (5)
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles 6 (6)
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (577)
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (578)
00:05 Więzienie (76)
00:35 Więzienie (77)
01:00 Święty (11)
01:30 Święty (12)
02:00 STOP Drogówka
03:00 Benny Hill (58)
03:40 Instrukcja kochania: Miłość prostytutki (9)
04:40 Kochane pieniądze: Skarb (9)
TVN 24 BiS HD
2024-01-09
05:15 Tak jest
06:00 Makłowicz w drodze | S04
06:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
07:00 Pojedynki wizjonerów - Hearst kontra Pulitzer
07:55 Szkło kontaktowe
09:00 Rozmowy dnia
09:45 Fakty o świecie
10:10 Kropka nad i
10:45 Tak jest
11:45 Byk i Niedźwiedź
12:15 Alarm dla Ziemi
12:50 Fakty po Faktach
13:15 Kropka nad i
13:45 Tak jest
14:45 Fakty o świecie
15:20 Kijek w kosmosie
15:50 Biała Jazda
16:00 Dzień na świecie
16:50 Biała Jazda
17:00 Dzień na świecie
17:20 Raport smogowy
17:30 Dzień na świecie
17:50 Biała Jazda
18:00 Dzień na świecie
18:15 Biała Jazda
18:30 Fakty o świecie
19:00 Fakty
19:30 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:20 Fakty o świecie
21:00 Rozmowy dnia
21:50 24 godziny
23:00 Czarno na białym
23:40 Polska i świat
00:35 Fakty po Faktach
01:00 Kropka nad i
01:35 Tak jest
02:20 Nowa Maja w ogrodzie | S06
02:45 Szkło kontaktowe
03:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:55 Fakty po Faktach
04:20 Kropka nad i
04:40 Kijek w kosmosie
TVN 24 HD
2024-01-09
05:25 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Rozmowa Piaseckiego
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:05 Raport smogowy
08:30 Serwis informacyjny
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:05 Biała Jazda
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:55 Biznes
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:20 Raport smogowy
10:25 Biała Jazda
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:55 Biznes
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:25 Biała Jazda
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:55 Biznes
12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
12:20 Raport smogowy
12:25 Biała Jazda
12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:25 Biała Jazda
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:55 Biznes
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:55 Biznes
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
18:00 Tak jest
19:15 Serwis informacyjny
19:35 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:30 Czarno na białym
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:40 Biznes
00:00 Fakty po Faktach
00:35 Kropka nad i
00:55 Tak jest
01:50 Polska i świat
02:45 Nowa Maja w ogrodzie | S05
03:05 Akademia ogrodnika
03:10 Szkło kontaktowe
03:55 Kropka nad i
04:15 Nowa Maja w ogrodzie | S05
04:35 Akademia ogrodnika
04:40 Tak jest
TVN 7 HD
2024-01-09
05:00 Szkoła | S08E609
06:00 Szkoła | S05E362
06:55 Szpital | S13E934
07:50 Ukryta prawda | S15E1032
08:50 Ukryta prawda | S20E1329
09:45 Ukryta prawda | S20E1330
10:45 Ewa Sama piecze | E1/25
10:50 Tajemnice miłości | E23/68
11:50 Opowieści małżeńskie | S01E21/24
12:50 Szpital | S13E935
13:50 Sąd rodzinny | E198
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 | E5/30
15:50 Tajemnice miłości | E24/68
16:55 Szpital | S14E1007
17:55 Szpital | S09E629
18:55 Ukryta prawda | S17E1121
19:55 Ewa Sama piecze | E2/25
20:00 Na zabójczej ziemi
22:15 Bohaterowie z Fukushimy
00:35 Zaginieni 7 | S07E6/10
01:35 Małżeństwo pełne tajemnic | S01E6/8
02:35 Trzy noce z duchami 2 | S02E7/13
03:25 Druga strona medalu 4 - Tomasz Gollob | S04E3/8
03:50 Druga strona medalu 4 - Caroline Woźniacki | S04E4/8
04:15 Druga strona medalu 3 - Mariola Gołota | S03E1/8
TVN Fabuła HD
2024-01-09
05:30 Szkoła | S08E610
06:25 Kino w drodze | S01E2/6
06:55 Zakochani po uszy | S01E133/140
07:25 Prawo Agaty | S07E11
08:25 Prawo Agaty | S07E12
09:25 Numerek z Dorotą | S01E18/31
09:35 Brzydula 2 | S02E98/166
10:05 Brzydula 2 | S02E99/166
10:35 Brzydula 2 | S02E100/166
11:05 Brzydula 2 | S02E101/166
11:40 Seriaale Top 5 | E22/26
11:55 Sama słodycz | S01E5/13
12:55 Druga szansa | S03E8/13
13:55 Druga szansa | S03E9/13
14:55 Seriaale Top 5 | E4/26
15:10 Kryminalni | S03E9/14
16:10 Kryminalni | S03E10/14
17:20 Pokolenie mistrzów - Dorota Masłowska | E6/12
17:50 Lou! Codziennik
20:00 Człowiek na krawędzi
22:15 Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości
01:20 Zły Mikołaj
03:00 Magia kina | S01E3/8
03:15 Ukryta prawda | S15E1009
04:00 Ukryta prawda | S15E1010
04:45 Ukryta prawda | S15E1011
TVN HD
2024-01-09
05:35 Uwaga! | E7343
05:50 Ukryta prawda | S12E848
06:50 Kuchenne rewolucje - Elbląg - Czwórka | S25E10/14
07:45 Dzień Dobry TVN | E4973
11:30 Ukryta prawda | S19E1274
12:35 Ukryta prawda | S21E1419
13:35 Ukryta prawda | S13E873
14:35 Szpital | S12E850
15:40 Doradca smaku | S19E34/40
15:45 Kuchenne rewolucje - Płock - Sho Sho | S25E11/14
16:50 Ukryta prawda | S19E1275
17:55 Detektywi | E6/56
19:00 Fakty
19:40 Sport
19:45 Pogoda
19:55 Uwaga! | E7344
20:10 Doradca smaku | S19E33/40
20:15 Na Wspólnej | S22E3750
20:55 Milionerzy | S14E660
21:35 Bitwa o gości | E1/8
22:40 Wszyscy święci New Jersey
01:00 Kuba Wojewódzki | S35E5/12
02:05 Dowody zbrodni | S05E14/18
03:00 MasterChef | S12E5/14
04:05 Nauka jazdy 2 | S02E6/10
04:30 Recepta na stary dom | S01E13/14
04:50 Kto was tak urządził?
TVN Style HD
2024-01-09
05:25 SOS - Sablewska od stylu | S01E8/10
06:15 Zrób coś z tym dzieckiem | S01E06
06:45 I nie opuszczę Cię aż do ślubu | S02E1/6
07:30 Ach, ten ślub! | S03E3/10
08:25 Apetyt na miłość | S01E1/8
09:25 Ugotowani | S02E5/15
10:25 Ugotowani | S04E12
11:25 Kuchenne rewolucje | S20E9/13
12:30 Jestem z Polski | S10E7/15
13:30 Razem odNowa | S01E1/8
14:35 Ślub last minute | S01E6/8
15:35 Totalne remonty Szelągowskiej | S01E2/9
16:35 Jestem z Polski | S07E5/15
17:35 Kuchenne rewolucje | S18E2/14
18:40 Co słychać? | E193
19:00 Ugotowani | S02E6/15
20:00 Pojedynek na podróże | S01E3/8
21:00 Jestem z Polski | S11E9/12
22:00 Totalne remonty Szelągowskiej 6 | S06E5/13
23:00 Ślub last minute | S01E6/8
00:00 Co słychać? | E193
00:20 Wykrywacz miłości | S01E2/8
00:55 Wiza na miłość | S08E30/37
01:55 Sablewskiej sposób na modę | S06E4/13
02:35 Sablewskiej sposób na modę | S06E5/13
03:15 Sablewskiej sposób na modę | S06E6/13
03:50 Wiem, co jem i wiem, co kupuję | S04E9/12
04:25 Wiem, co jem i wiem, co kupuję | S04E10/12
TVN Turbo HD
2024-01-09
05:15 Zakup kontrolowany | S26E358
06:10 Nauka jazdy 5 | S05E6/30
06:40 Usterka 6 | S06E20-ost
07:10 ABC motoryzacji | E9/10
07:40 Hiszpańska drogówka | S04E19/20
08:10 Nowozelandzka drogówka | S06E2/10
08:40 Bryki elektryki | S02E10-ost
09:40 Sport | E9483
09:45 Najlepsze samochody lat 80. | E6/10
10:15 DeFacto 11 | S11E6/12
10:45 Zawodowi handlarze | S05E3/12
11:30 Zawodowi handlarze | S05E4/12
12:15 101 gadżetów motoryzacyjnych | S01E6/8
12:45 Samochód marzeń - kup i zrób | S02E6/12
13:30 Klimek kontra Duda | S03E6/10
14:15 Zakup kontrolowany | S31E11/12
15:15 Wojny samochodowe | S11E1/12
16:15 Wojny samochodowe | S01E01
17:00 Wojny samochodowe | S11E2/12
18:00 Raport Turbo | E4391
18:15 Zakup kontrolowany | S35E9/12
19:15 Jeździć, obserwować | S01E3/8
20:00 Ciężarówką przez Stany | S04E2/9
21:00 Wojny samochodowe | S16E11/16
22:00 Raport Turbo | E4391
22:20 Zawodowi handlarze | S12E2/10
23:05 Zawodowi handlarze | S12E3/10
23:50 Duda kontra Szafrański | S05E1/10
00:35 Klimek kontra Duda | S03E6/10
01:20 Łowcy klasyków | S07E4/5
02:20 Będzie pan zadowolony | S03E9/13
02:50 Zakup kontrolowany | S21E8/10
03:40 Automaniak | S17E6/7
04:20 Absurdy drogowe | S10E4/8
04:45 Absurdy drogowe | S10E5/8
TVP 1
2024-01-09
05:15 Dziedzictwo | E188
06:05 Złoty chłopak | E91
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Kościół z bliska
08:00 Agrobiznes extra
08:10 Agropogoda
08:15 Gra słów. Krzyżówka | E589
08:40 Ranczo 9 - Nowe wyzwania | S09E105
09:35 Komisarz Alex 13 - Efedryna | S13E154
10:35 Ojciec Mateusz 22 - Lepsza przyszłość | S22E280
11:25 Korona królów. Jagiellonowie | E115
12:05 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:55 Relacja z uroczystości Święta Epifanii w Kościele greckokatolickim
14:00 Złoty chłopak | E92
15:00 Jaka to melodia? | E5265
15:35 Gra słów. Krzyżówka | E713
16:05 Dziedzictwo | E189
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 Jaka to melodia? | E5266
17:55 Klan | E4257
18:25 Leśniczówka | E811
19:00 Jeden z dziesięciu | E8/135
19:30 Program informacyjny 19.30
19:55 Gość 19.30
20:10 Pogoda
20:20 Sport
20:30 Korona królów. Jagiellonowie | E116
21:10 Mroczne wody
23:25 Countdown
01:05 Edycja genów: nowe wyzwanie
02:10 Kontrakt na zabijanie
03:55 Ja wam pokażę! | E5/13
04:44 Zakończenie programu
04:45 Klan | E4257
TVP 2
2024-01-09
05:35 M jak miłość | E1487
06:25 Duchowym szlakiem
06:55 Rodzinka.pl - Komunia | S05E119
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:15 Z wieszaka historii - Płeć i ubiór | E02
11:50 Barwy szczęścia | E2914
12:30 Koło fortuny | E1379
13:15 Akacjowa 38 | E254
14:05 Va banque | E283
14:35 Na sygnale - Skutki uboczne | E261
15:05 M jak miłość | E1770
16:00 Koło fortuny | E1380
16:35 Familiada | E2885
17:10 Zakazany owoc | E380
17:55 Na sygnale - Zabawa w chowanego | E454
18:20 Va banque | E284
18:45 Akacjowa 38 | E275
19:35 Barwy szczęścia | E2914
20:10 Barwy szczęścia | E2915
20:45 Kulisy serialu | E1504
20:55 M jak miłość | E1771
21:55 Na sygnale - Horror | E514
22:35 Stulecie Winnych | S01E04
23:35 Piłkarski poker
01:30 Królowa i konkwistador | S01E17/60
02:20 Królowa i konkwistador | S01E18/60
03:15 Magiczna broń Chin
04:10 Zakończenie programu
04:35 Na dobre i na złe - Anioł | E768
TVP 3
2024-01-09
05:00 Remiza. Zawsze w akcji! | E15
05:30 Telekurier
06:00 Całkiem niezła historia - Krok za krokiem
06:10 Agrobiznes
06:30 Agropogoda - poranek
06:40 Kuchenne recepty - Zupy | E02
07:15 Niezwykłe miejsca - Praga - kapliczki podwórkowe
07:25 Rok w ogrodzie extra
07:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Pułtusk | S05
07:45 Całkiem niezła historia - Duże psy, wielkie serca
08:00 Geniusze i marzyciele. Antoni Kocjan. Człowiek, który zatrzymał rakiety V
08:55 Niezwykłe miejsca - Bazar Różyckiego - pyzy
09:00 Rola życia - Emilia Krakowska
09:20 Całkiem niezła historia - Dobrze, że nie znalazła hipopotama
09:35 Piosenka u Ciebie
10:00 Całkiem niezła historia - Pan Kazio pozna panią…
10:10 Muzealne opowieści | E116
10:20 Krawcowa z Madrytu | E06
11:15 Rączka gotuje - Ciasto francuskie
11:40 Naturalnie Lubelskie - Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie
12:00 Całkiem niezła historia - Jesteśmy strasznie nakręcone
12:15 Telekurier
12:40 Całkiem niezła historia - Portret
13:00 Agrobiznes extra
13:10 Agropogoda
13:20 Rok w ogrodzie
13:50 Sielskie życie | E1/23
14:15 Szlachetne zdrowie
14:30 Rola życia - Marek Barbasiewicz
14:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Płock | S05
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
15:50 Przepis dnia | E08
16:00 Na sygnale - Tylko spokojnie, tato | E262
16:30 Całkiem niezła historia - Dom moich ojców
16:45 Dziennik regionów
17:00 Wszystko dla mojej córki
17:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Gostyń | S03
18:00 Całkiem niezła historia - Posprzątać życie
18:10 Całkiem niezła historia - Zanikający bracia
18:25 Warszawa. Wczoraj i dziś - Grób Stanisława Jagmina, Cmentarz Tarchomiński
18:30 Telekurier
18:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Brzeg | S05
19:00 Rola życia - Grażyna Szapołowska
19:25 Piosenka u Ciebie
19:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Kozłówka
20:00 Dziennik regionów
20:35 Przysięga | E389
21:25 Całkiem niezła historia - Wielka armia małych żołnierzy
21:40 Całkiem niezła historia - Historie nieskomplikowane
21:50 Muzealne opowieści | E07
22:00 Studio LOTTO
22:10 Dziennik regionów
22:30 Pogoda
22:45 Telekurier
23:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Racławice | S02
23:20 Sprawa dla reportera
00:05 Natura bez granic | S01E02
00:40 Klan | E4257
01:05 Dziedzictwo | E152
02:00 Zranione ptaki | E99
02:55 Piosenka u Ciebie
03:25 Moda na język polski - Jan Brzechwa | E83
03:50 Całkiem niezła historia - O duchach i nie tylko
04:10 Turystyczna jazda - Region Vidzeme | E98
04:25 Dziennik regionów
04:50 Niezwykłe miejsca - Praga - kapliczki podwórkowe
TVP ABC
2024-01-09
05:05 Domisie - Żaby - pogodynki
05:30 Domisie - Bazyli - Sobieradek | E333
06:00 Miś Uszatek - Saneczki | E03
06:10 Agatka - Agatka i cukrojad | E06
06:20 Podróże na burzowej chmurze - Guzik Latuse'a | E05
06:40 Bobaski i Miś - Cyfry | S01E48
06:44 Bobaski i Miś - Basen | S01E49
06:45 Przygody kota Filemona - Przyjaciel lis | E08
07:00 Przyjaciele Misia i Margolci - Ekipa ratunkowa | E47
07:30 Inui - Zorza polarna | E04
07:40 Myszkieterowie - Tożsamość Bernarda | S01E06
07:50 Piotruś Królik 2 - Powiastka o odsieczy w domku na drzewie | S02E63
08:05 Piotruś Królik 2 - Powiastka o ptasiej pułapce | S02E64
08:20 44 Koty - Skarb Kotenchamona | S01E32
08:35 Nie ma jak Rosie - Pobudka | S02E95
08:45 Daisy i Ollie 4 - Dlaczego musimy chodzić do dentysty? | S04E82
09:00 Księżyc i ja - Mała, zagubiona gwiazdka | E40
09:30 Domisie - Domisiowe zoo
10:00 Figu Migu na planecie Czochras - Wanno, ahoj! | E38
10:20 Kuba i Śruba - Wyspa Skarów | S01E08
10:35 Mami Fatale - Kość niezgody | E05
10:45 Rodzina Treflików 3 - Kłamstewko | S03E27
10:55 Molang - Samochód | S01E25
11:03 Molang - Czkawka | S01E26
11:05 Molang - Góra | S01E27
11:15 Olimpiada Bolka i Lolka - Siatkówka | E09
11:25 Olimpiada Bolka i Lolka - Pojedynek | E10
11:40 O rety! Psoty Dudusia Wesołka - Śmieszne zdjęcie
12:05 Mini ninjas - Kto zbudził Sagami? | E43
12:15 Mini ninjas - Mini mini ninja | E44
12:30 Bob Budowniczy 19 - Niesforne pingwiny | S19E17
12:45 Bob Budowniczy 19 - Dziki Zachód | S19E18
13:00 Halo, halo! - Prezent na przeprosiny | E16
13:05 Ugotuj nam bajkę - Tomcio Paluch
13:25 Ćwierkające historie - Śpiąca olbrzymka | E17
13:35 Ćwierkające historie - Łowcy potworów | E18
13:55 Kid Lucky - Lekcja poglądowa | E09
14:10 Tobot - Galaktyczni detektywi - Mój przyjaciel Robi | E09
14:25 Tobot - Galaktyczni detektywi - Zegar zagłady | E10
14:40 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód - Śnieżyca | E44
14:55 Nowe przygody Piotrusia Pana - Współpraca | E39
15:25 Laboratorium alchemika - Efekt żyroskopowy | E27
15:30 Al-chemik - Białe bańki | E112
15:50 Supa Strikas - Koniec gry | S07E91
16:20 Sadie Sparks - Śpiące miasto | S01E30
16:40 Rev i Roll - Policjant Boł | E39
16:50 Rev i Roll - Noc na obozie | E40
17:00 Tangramiaki - Uciekający prowiant | S01E09
17:10 Stacyjkowo - Kto dogoni Koko | S01E01
17:30 Mia i ja 2 - Smok w niebezpieczeństwie | S02E30
18:00 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Zaczarowany strażnik | E65
18:10 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Kradzież Księgi Zaklęć | E66
18:25 Luke, podróżnik w czasie - Mia i Tańczący Faun | E07
18:40 Luke, podróżnik w czasie - Ostatni dzień Pompejów | E08
19:00 Myszkieterowie - Zgubione, znalezione | S01E07
19:10 Piotruś Królik 2 - Powiastka o bohaterskim jeżu | S02E65
19:25 Piotruś Królik 2 - Powiastka o wysoko latającym borsuku | S02E66
19:35 44 Koty - Uciekające jajo | S01E33
19:45 Henrietta - Henrietta i konflikt | E04
19:55 Czytanie przed spaniem - Konkurs dobrego humoru
20:05 Garfield Show - W poszukiwaniu Lymana, część 4 | S02E130
20:20 Sąsiedzi - Betlejem | E104
20:30 Sąsiedzi - Prezenty | E105
20:45 Wilk na 100 procent - legenda Księżycowego Kamienia - W Akademii | S01E02
21:10 Inazuma Eleven Go - Łzy giganta | E107
21:40 Monika, szefowa kuchni | E18
22:10 e-MOCje - Ale wstyd! | E20
22:40 Gwiezdny Pirat - Gwiezdny Pirat | E1/7
23:10 Gwiezdny Pirat - Żywodąb | E2/7
23:40 Jak to działa? - Termometr | E97
00:10 Zakończenie programu
TVP Dokument
2024-01-09
05:30 Przyrodnik na tropie - Żaba moczarowa | E09
06:00 Weterynarze z sercem | E128
06:35 Dzikie Szetlandy. Szkocki przyczółek Wikingów
07:45 Seefeld, magiczna kraina Tyrolu - W królestwie sokoła wędrownego | E01
08:40 Edycja genów: nowe wyzwanie
09:45 Światowe dziedzictwo hiszpańskich miast - Santiago de Compostela
10:45 Komendanci
11:10 Polskie dziedzictwo | S01E08
11:50 Opuszczone miejsca | S01E01
12:50 Na krawędzi - Lodowe pływanie | S01E01
13:50 Dzika przyroda Irlandii
14:50 Seefeld, magiczna kraina Tyrolu - Wczoraj i dziś | E02
15:50 Złotnicy Habsburgów
16:45 Światowe dziedzictwo hiszpańskich miast - Toledo
17:45 Opuszczone miejsca - Sowieckie cienie | S01E02
18:55 Geniusze i marzyciele. Banach. Między duchem a materią
20:00 Trucizny Putina - Nowa zimna wojna | E02
21:10 Barbara Włodarczyk zaprasza - Mołdawia - kraj niepewności
21:20 Mołdawia - kraj niepewności
22:20 Na krawędzi - Przyspieszenie | S01E02
23:25 Prawdziwi Peaky Blinders - Wojny na wyścigach | S01E02
00:25 Łazuka dzieckiem podszyty
01:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - RWD-6 - pierwszy krok w chmury | E301
02:05 Polskie orlęta na pakistańskim niebie
03:05 Nie cały minę… O poezji Stanisława Grochowiaka
03:47 Zakończenie programu
TVP HD
2024-01-09
05:15 Zakończenie programu
05:25 Zakochaj się w Polsce - Radomsko | E252
06:00 Na dobre i na złe - Dziękuję | E709
06:55 Ranczo 3 - Złoty deszcz | S03E38
07:55 Rodzinka.pl - Wigilia | S05E129
08:25 Rodzinka.pl - Czyżby koniec? | S05E130
08:55 Ojciec Mateusz 23 - To ja, Mateusz | S23E300
09:50 Ojciec Mateusz 23 - Trudny powrót | S23E301
10:45 Gra słów. Krzyżówka | E742
11:20 Na sygnale - Generał Górska | E351
11:50 Na sygnale - Moja i twoja depresja… | E352
12:25 Ojciec Mateusz 8 - Obrączka | S08E108
13:20 Komisarz Alex 3 - Nowy | S03E33
14:15 Ranczo 7 - Tchnienie antyklerykalizmu | S07E82
15:15 Ranczo 7 - Model życia artysty | S07E83
16:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Kosmici | E76
16:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Azja | E77
17:15 Marzenia o przyszłości - Sztuka | S02E01
18:20 Ojciec Mateusz 28 - Wataha | S28E363
19:20 Ranczo 3 - Szczęśliwe rozwiązanie | S03E39
20:10 Rodzinka.pl - Dziewczyna Tomka | S01E05
20:45 Rodzinka.pl - Co jest do jedzenia? | S01E06
21:25 Oficerowie - Paszport | E11/13
22:20 Oficerowie - Słowo honoru | E12/13
23:20 Seksmisja
01:30 Sauna
03:15 Ranczo 6 - Poród amatorski | S06E78
04:10 Ranczo 7 - Wielbicielka z Warszawy | S07E79
TVP Historia
2024-01-09
07:00 Był taki dzień
07:03 Myśliciele - sylwetki polskie | E08
07:10 Czas honoru - Już czas… | S04E40
08:05 Towarzysze sekretarze oraz inni dygnitarze - Władysław Gomułka, czyli dwukrotna kariera tow. Wiesława | E07
08:40 Historia Polski - 1982
09:45 Wielki kram
10:05 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze, część 3
10:30 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze, część 4
11:00 Wszystkie kolory świata - Kongo, serce Afryki
12:00 Flesz historii | E670
12:20 Daleko od szosy - Egzamin | E6/7
13:40 Historia w postaciach zapisana - Elżbieta I, królowa-dziewica
15:30 Encyklopedia II wojny światowej - Operacja Weserübung
15:55 Tajemnice początków Polski. Od Popiela do Piasta
17:10 Nasz Mietek - Mieczysław Gil
18:05 Księża wolności 1914-1981 - Ksiądz bp Edward Materski
18:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
19:05 Czas honoru - W pułapce | S04E41
20:05 Narodziny nazizmu - Pierwsze miesiące u władzy | S01E02
21:05 Mayerling
23:30 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze, część 3
00:10 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze, część 4
00:45 Cybulski - ostatnia podróż
01:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Tajemnica kapliczki | E295
02:20 Zakończenie programu
TVP Info
2024-01-09
05:00 Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Gór Stołowych | E06
05:38 Agrobiznes
06:00 Serwis Info
06:21 Pogoda Info
06:30 Serwis Info
06:50 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:21 Pogoda Info
07:30 Serwis Info
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Serwis Info
08:20 Publicystyka TVP INFO
08:45 Serwis Info
09:05 Publicystyka TVP INFO
09:30 Serwis Info
10:00 Serwis Info
10:20 Pogoda Info
10:30 Serwis Info
11:00 Serwis Info
11:21 Pogoda Info
11:30 Serwis Info
12:00 Serwis Info
12:21 Pogoda Info
12:30 Serwis Info
13:00 Serwis Info
13:21 Pogoda Info
13:30 Agrobiznes
13:53 Agropogoda
14:00 Serwis Info
14:21 Pogoda Info
14:30 Serwis Info
15:00 Serwis Info
15:21 Pogoda Info
15:30 Serwis Info
16:00 Serwis Info
16:21 Pogoda Info
16:30 Serwis Info
17:00 Teleexpress
17:15 Serwis Info
17:30 Publicystyka TVP INFO
18:00 Serwis Info
18:21 Pogoda Info
18:30 Serwis Info
19:00 Serwis Info
19:21 Pogoda Info
19:30 Program informacyjny 19.30
19:58 Gość 19.30
20:20 Publicystyka TVP INFO
21:25 Serwis Info
21:50 Pogoda Info
22:00 Serwis Info
22:24 Pogoda Info
22:30 Serwis Info
23:00 Dziennik regionów
23:30 Sportowy wieczór
00:00 Telekurier
00:30 Program informacyjny
00:58 Gość 19.30
01:25 Publicystyka TVP INFO
02:40 Serwis Info
03:06 Pogoda Info
03:15 Publicystyka TVP INFO
03:42 Reportaż TVP Info - Wioletka, walka o miłość
03:55 Opowieści obozowe | E01
04:54 Opowieści obozowe | E02
TVP Kobieta
2024-01-09
05:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Słoń domowy | E78
06:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Ale jazda! Ale Meksyk! | E02
07:00 Wszystkie kolory świata - Santorini. U źródeł mitu
08:00 Przysięga | E362
09:00 Przysięga | E363
10:00 Winnice miłości | E103/193
11:00 Wspaniałe stulecie | S01E28
12:00 Pytanie na śniadanie
14:55 Koło fortuny | E1390
15:30 Ojciec Mateusz 20 - Łopianowo | S20E263
16:30 Ojciec Mateusz 20 - Powołanie | S20E264
17:30 Brudne domy | E06
18:30 Winnice miłości | E104/193
19:30 Dzikie pszczoły | E17
20:30 Akacjowa 38 | E155
21:20 Wspaniałe stulecie | S01E28
22:20 Moje córki krowy
00:00 Trend XXI | E151
00:45 Ranczo 2 - Siła władzy | S02E24
01:35 Zakończenie programu
TVP Kultura
2024-01-09
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:53 Zakończenie programu
07:00 Muzyczne poranki. Teledyski. Scena Muzyczna - DIZZY BOYZ BRASS BAND - Kołysanka Rosmery
07:30 Trzeci punkt widzenia
08:05 Szpakowski - odkrywając linie
08:35 Rzecz Polska - Klocki Zofii Stryjeńskiej
09:05 Szatan z siódmej klasy
11:00 Królowa Bona | E04
12:15 Rzecz Polska - Klocki Zofii Stryjeńskiej
12:40 Francuski Hollywood
13:50 Ponette
15:40 Moda stanu wojennego
16:10 Życie za życie. Maksymilian Kolbe
17:55 Niedziela z…
18:50 Ja wam to zagram
20:00 Dotknięcia
21:30 Alfabet Andrzeja Dobosza | E01
22:00 Siła marzeń
23:50 Portrety dokumentalne - Maciej Drygas, Jeden dzień w PRL
23:55 Jeden dzień w PRL
01:10 Porozmawiaj z nią
03:15 Alfabet Andrzeja Dobosza | E01
03:40 Na drodze ku świadomości
TVP Kultura 2
2024-01-09
07:00 Scena taneczna: Tradycyjne tańce polskie
07:25 Trzeci punkt widzenia
08:00 Rzecz Polska: Klocki Zofii Stryjeńskiej
08:30 Moda stanu wojennego
08:45 Księga przestrzeni: Piony i poziomy edukacji
09:10 Zaginione - odnalezione: Obraz «Portret damy» Melchiora Geldorpa (2)
09:25 Szatan z siódmej klasy
11:10 Owszem, Mazowsze
11:35 Kultura na Ludowo#wspieram: Twórcy ludowi w Wielkopolsce (8)
11:55 Zakochaj się w Polsce: Nowy Dwór Mazowiecki (274)
12:15 Lena na Kaukazie: Gruzja - Swanowie
12:40 Francuski Hollywood
13:40 Życie za życie. Maksymilian Kolbe
15:10 Rzecz Polska: Klocki Zofii Stryjeńskiej
15:25 Moda stanu wojennego
16:00 Lalka: Dusza w letargu (9-ost.)
17:20 Tamte lata, tamte dni: Sławomira Łozińska
17:50 Niedziela z…: Studiem Kultura
18:30 Notacje: Wojciech Kilar. Rozmawiam muzyką
18:40 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Stefania Piga
19:25 Perły z archiwum. Jerzy Waldorff. Połowy na rzece wspomnień: Teatr cieni
20:00 Teatr Telewizji: Dotknięcia
21:15 Ja wam to zagram (Wanda Wiłkomirska)
22:15 Na kredyt
22:50 Alfabet Andrzeja Dobosza (1)
23:05 Stulecie Winnych 4 (49)
23:50 Portrety dokumentalne: Maciej Drygas, Jeden dzień w PRL
23:55 Przegląd filmów Macieja Drygasa: Jeden dzień w PRL
01:00 Alfabet Andrzeja Dobosza (1)
01:15 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Stefania Piga
01:40 Księga przestrzeni: Piony i poziomy edukacji
02:10 Zaginione - odnalezione: Obraz «Portret damy» Melchiora Geldorpa (2)
02:20 Notacje: Wojciech Kilar. Rozmawiam muzyką
02:30 Scena taneczna: Tradycyjne tańce polskie
02:55 Perły z archiwum. Jerzy Waldorff. Połowy na rzece wspomnień: Teatr cieni
03:30 Zakończenie programu
TVP Nauka
2024-01-09
05:55 Podróżnik - Lesedi
06:20 Czy wiesz, że? | E301
07:00 Czy wiesz, że? | E302
07:30 Prywatne życie zwierząt - Samice są dzielne! | S01E05
07:55 Podróżnik - Atacama
08:20 Astronarium - Obserwatorium Alma | E08
08:55 Zatrzymać starość
09:55 Sekrety starożytnych inżynierów | S01E01
10:50 Podróżnik - Lesedi
11:15 Czy wiesz, że? | E303
11:50 Czy wiesz, że? | E304
12:25 Prywatne życie zwierząt - Samice są dzielne! | S01E05
13:00 Podróżnik - Atacama
13:30 Leśni zapylacze
14:00 Podróże kosmiczne - Pełnia Krwawego Księżyca
14:15 Zatrzymać starość
15:15 Inteligentne zwierzęta - Mistrzowie intelektu | E01
16:10 Podróżnik - Valparaiso
16:35 Czy wiesz, że? | E305
17:05 Czy wiesz, że? | E306
17:45 Prywatne życie zwierząt - Zaloty | S01E06
18:15 Sekrety starożytnych inżynierów | S01E07
19:10 Podróżnik - Wyspa Wielkanocna
19:35 Astronarium - Projekt OGLE | E09
20:00 300 milionów lat - Ziemia człowieka | E02
21:10 Inteligentne zwierzęta - Oszuści | E05
22:10 Podróżnik - Valparaiso
22:35 Czy wiesz, że? | E307
23:05 Czy wiesz, że? | E308
23:45 Prywatne życie zwierząt - Zaloty | S01E06
00:25 Podróżnik - Wyspa Wielkanocna
00:55 Astronarium - Projekt OGLE | E09
01:35 300 milionów lat - Ziemia człowieka | E02
02:35 Zakończenie programu
TVP Polonia
2024-01-09
05:00 Waleczne z gór - Helena Błażusiak | E01
05:30 Polonia jest kobietą
06:00 Tacy byliśmy - Irena Jarocka
06:30 Pożyteczni.pl
07:00 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser | E08
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Kamperem po południu
11:30 Barwy szczęścia | E2884
12:00 Notacje - Edward Lubaszenko. Duch teatru
12:15 Blisko, coraz bliżej - Czcij ojca swego. Rok 1888 | E04
13:35 Paleta dziejów - Przysięga Kościuszki
13:50 Sylwester marzeń z Dwójką 2023 | E01
14:05 Prywatne życie zwierząt 10 - Tajemnice ryb | S10E02
14:40 Kultura na Ludowo#wspieram - Twórcy ludowi na Orawie | E02
15:00 Muzeum Polskiej Piosenki | E65
15:15 Zwierzaki Czytaki - Naturalne konstrukcje latające | E178
15:30 Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - Liczba 17, Litera P | E18
16:00 Korona królów. Jagiellonowie | E97
16:30 Barwy szczęścia | E2884
17:00 Teleexpress
17:20 Z Andrusem po Galicji - Krosno
17:55 Nad Niemnem | E519
18:10 Studio Lwów
18:35 Rodzinka.pl - Święta, święta i po świętach | S01E08
19:05 Gra słów. Krzyżówka | E708
19:30 Program informacyjny 19.30
19:55 Publicystyka TVP INFO
20:10 Pogoda
20:20 Sport
20:25 Ojciec Mateusz 21 - Zawód zaufania publicznego | S21E272
21:15 Ojciec Mateusz 21 - Nieboszczyk na plebanii | S21E273
22:05 Tacy byliśmy - Lady Pank
22:35 Lubię wracać tam, gdzie byłem
23:35 Leśniczówka | E627
00:00 Polonia jest kobietą
00:35 Gra słów. Krzyżówka | E708
01:00 Studio Lwów
01:20 Niezwykłe miejsca - Park Żeromskiego | E01
01:30 Program informacyjny 19.30
01:55 Publicystyka TVP INFO
02:05 Pogoda
02:10 Sport
02:15 Tacy byliśmy - Lady Pank
02:40 Kontrakt
03:55 Kabaretowe Naj - Legenda kabaretu - Jeremi Przybora
04:25 Barwy szczęścia | E2884
04:55 Wojownicy czasu - Dzień na zamku, czyli uroki średniowiecza
TVP Rozrywka
2024-01-09
05:35 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce - Olkusz | E146
06:40 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Specjały ze Wzgórz Dylewskich
07:15 Okrasa łamie przepisy - Złota dynia na talerzu
07:50 Gra słów. Krzyżówka | E808
08:20 Familiada | E2926
08:50 Va banque | E688
09:25 Koło fortuny | E1465
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Kokosy z kokosów | E59
10:40 Postaw na milion | E196
11:35 Postaw na milion | E197
12:35 Familiada | E2927
13:15 U Pana Boga w ogródku | E12
14:05 Rodzinka.pl - Lepiej nie wiedzieć | S06E140
14:40 Rodzinka.pl - Zima zła | S06E141
15:10 Sylwester marzeń z Dwójką 2023 | E02
15:25 Rolnik szuka żony 10 | S10E03
16:30 Kabaretomaniacy | E75
17:25 Va banque | E689
17:55 Gra słów. Krzyżówka | E809
18:35 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Złoty rokitnik
19:05 Okrasa łamie przepisy - Gęś w soli
19:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Wyprawa na Madagaskar | E67
20:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Wenezuela - boso, ale w ostrogach | E68
20:50 Postaw na milion | E198
21:45 Postaw na milion | E199
22:45 Tak to leciało! | E30
23:45 Love me or leave me. Kochaj albo rzuć | E04
00:50 Koło fortuny | E1464
01:25 Koło fortuny | E1459
02:15 Kabaretomaniacy | E79
03:15 Kabaretomaniacy | E80
04:15 Hity wszech czasów | E14
TVP Seriale
2024-01-09
05:00 Złotopolscy - Linijka | E925
05:40 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl - Kocham Cię | S16E286
06:30 Na sygnale - Dzień pocałunków | E428
07:00 Na sygnale - Child Alert | E429
07:40 Ojciec Mateusz 18 - Pasja | S18E229
08:35 Komisarz Alex 10 - Na prośbę matki | S10E121
09:30 Złotopolscy - Udręka listonosza | E926
10:00 Klan | E835
10:35 Ranczo 8 - Wielkie otwarcie | S08E104
11:30 M jak miłość | E1770
12:25 Rodzinka.pl - Cięcie | S16E287
12:55 Rodzinka.pl - Ferie w domu | S01E01
13:35 Ojciec Mateusz 11 - Cudowne dziecko | S11E142
14:30 Ojciec Mateusz 11 - Gorące rytmy | S11E143
15:30 Komisarz Alex 10 - Śmiertelne złoto | S10E122
16:15 Na sygnale - Pozwól mi odejść | E430
16:50 Na sygnale - Nowe porządki | E431
17:25 Ranczo 9 - Nowe wyzwania | S09E105
18:25 Ranczo 9 - Bardzo krótkie kariery | S09E106
19:25 Ojciec Mateusz 11 - Poker | S11E144
20:25 Ojciec Mateusz 18 - Randka | S18E230
21:25 Ranczo 9 - W szponach zdrowia | S09E107
22:25 Ranczo 9 - Gambit geniusza | S09E108
23:20 Ojciec Mateusz 11 - Kurtka | S11E145
00:20 Na dobre i na złe - Życie to nie bajka | E903
01:25 Wojenne dziewczyny | S01E12
02:30 Wojenne dziewczyny | S01E13
03:25 Archiwista 2 - Mechanik | S02E01
04:20 Klan | E835
04:55 Złotopolscy - Udręka listonosza | E926
TVP Sport
2024-01-09
05:30 Sportowy wieczór
06:10 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz 1/16 finału: FC Cartagena - Valencia CF
08:20 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz 1/16 finału: CD Tenerife - UD Las Palmas
10:30 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sprinterski mężczyzn
11:55 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg na dochodzenie mężczyzn
12:45 Podsumowanie roku w sporcie
13:45 Oko w oko - Krzysztof Hołowczyc
14:25 Megafights - walki stulecia - Devon Alexander - Timothy Bradley | E25
16:30 Strongman: Liga Mistrzów 2023 - Południowa Afryka | E14
17:35 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz 1/16 finału Arandina CF - Real Madryt CF
19:40 Retro TVP Sport - Skoki narciarskie: Konkursy PŚ w Zakopanem w 2011 roku | E101
22:00 Sportowy wieczór
22:45 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - podsumowanie 1/16 finału
01:00 Boks: Gala w Bournemouth - waga superpółśrednia: Lee Cutler - Kingsley Egbunike
02:00 Konkursy w Wiśle - polskie sukcesy
03:00 Boks: Gala w Birmingham - podsumowanie
TVP World
2024-01-09
05:00 World Today
05:25 Kraj do życia
06:00 Bokser z Auschwitz. Opowieść o człowieku, który pięściami wywalczył sobie życie
06:25 World Today
07:00 World Talks - Culture
07:15 Mężczyźni do wzięcia
08:00 Eastern Express
08:20 World Talks
08:40 Jestem koordynatorką. Dlaczego kobiety wyszły na ulicę?
09:00 World Talks
09:10 Nie bój się!
10:00 World Today
10:25 World Talks
10:40 Break the Fake
11:00 World Talks
11:20 World Talks - Culture
11:35 Back to the Roots | E02
12:00 World Talks
12:10 Krakowianin z Paryża
12:55 World Talks
13:10 Talking Business
13:35 Kamperem po południu
14:00 World Talks
14:15 Back to the Roots | E03
14:30 World Today
15:00 Niepokonany. Opowieść o generale Stanisławie Maczku
16:00 World Talks
16:15 Kamperem po południu
16:30 Zwać się ludźmi. Kupałowcy
16:50 Break the Fake
17:00 World Talks - Culture
17:10 Eastern Express
17:35 Ostarbeiterki
18:00 World Talks
18:10 Nie bój się!
19:00 World Talks
19:15 Interview from Wilnius
19:30 Polskie Parki Narodowe - Słowiński Park Narodowy | E01
20:00 Talking Business
20:25 Kamperem po południu
20:50 Military Mind
21:00 Eastern Express
21:20 Waliancin Winahradau albo kino białoruskie, którego nie ma
22:00 World Talks
22:15 Break the Fake
22:25 Gdzie jest moja flaga?
23:00 Eastern Express
23:25 Pójść i nie wrócić
00:00 World Today
00:25 Zburzone gniazdo
01:00 World Talks
01:15 Nad Niemnem
02:00 World Today
02:25 Enigma. Mamy nowiny
03:00 Talking Business
03:30 Projekt policja
04:00 World Talks
04:20 Military Mind
04:30 Kamperem po południu
TVS PL
2024-01-09
05:20 Szlagierowe propozycje
06:00 Telesprzedaż
10:00 Przegląd prasy
10:10 Szlagierowe propozycje
10:40 Mosz grajfka - zostań gwiazdą
11:25 Muzyczne podróże
12:30 Spotkanie z balladą
13:55 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Pisarz widmo
15:55 Przegląd prasy
16:00 Silesia flesz; Pogoda
16:10 Przy muzyce po Śląsku
16:45 Detektyw Monk (16)
17:45 Silesia flesz; Pogoda
18:00 Napisała: Morderstwo 8 (22)
19:00 Detektyw Monk (15)
19:55 Columbo (1)
21:40 Napisała: Morderstwo 8 (21)
22:35 Pasmo ciekawostek
23:00 Silesia flesz; Pogoda
23:15 Columbo (7)
00:45 Pasmo ciekawostek
02:55 Śląska karuzela
04:20 Program kulinarny
04:55 Przy muzyce po Śląsku
Viasat Explore PL
2024-01-09
05:10 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej. odc. 1 sez. 1
06:20 Rzeczne potwory. sez. 8
07:20 Australijscy poszukiwacze złota. odc. 4 sez. 1
08:15 Rzeczne potwory. sez. 9
09:20 Rzeczne potwory. sez. 9
10:30 Rzeczne potwory. sez. 9
11:30 Rzeczne potwory. sez. 9
12:35 Rzeczne potwory. sez. 9
13:40 Rzeczne potwory. sez. 9
14:50 Rzeczne potwory. sez. 9
15:55 Złoto z mroźnej krainy. odc. 1 sez. 1
16:50 Poszukiwacze klejnotów: Australia. odc. 1 sez. 1
18:00 Rzeczne potwory. sez. 8
19:00 Australijscy poszukiwacze złota. odc. 5 sez. 1
20:00 Australijscy poszukiwacze złota. odc. 6 sez. 1
21:00 Bohaterowie z St. John's. odc. 10 sez. 1
21:55 Strażnicy z Port Jackson. odc. 10 sez. 1
22:55 Rzeczne potwory. sez. 8
00:00 Australijscy poszukiwacze złota. odc. 3 sez. 1
00:55 Australijscy poszukiwacze złota. odc. 4 sez. 1
01:45 Australijscy poszukiwacze złota. odc. 5 sez. 1
02:35 Gruchoty - reaktywacja. odc. 2 sez. 1
03:25 Bohaterowie z St. John's. odc. 10 sez. 1
04:15 Strażnicy z Port Jackson. odc. 10 sez. 1
Viasat History PL
2024-01-09
05:30 Rody przeklęte. odc. 10 sez. 1
06:10 Najdziwniejsze przedmioty. odc. 7 sez. 1
06:55 Sekrety starożytnych inżynierów. odc. 7 sez. 1
08:00 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 7 sez. 1
09:05 Punkty zwrotne II wojny światowej. odc. 1 sez. 1
10:15 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 7 sez. 1
11:20 Sekrety Watykanu: papież i diabeł. odc. 1 sez. 1
12:25 Największe oszustwa II wojny światowej. odc. 1 sez. 1
13:35 Największe oszustwa II wojny światowej. odc. 2 sez. 1
14:35 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes. sez. 2
15:35 Najdziwniejsze przedmioty. odc. 7 sez. 1
16:35 Sekrety starożytnych inżynierów. odc. 7 sez. 1
17:40 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 7 sez. 1
18:50 Punkty zwrotne II wojny światowej. odc. 1 sez. 1
19:55 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 7 sez. 1
21:00 Królowe, które zmieniły świat. odc. 5 sez. 1
22:00 Starożytne superbudowle. odc. 3 sez. 1
23:05 Starożytne superbudowle. odc. 4 sez. 1
00:20 Zapomniane fronty II wojny światowej. odc. 1 sez. 1
01:20 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie. odc. 7 sez. 1
02:15 Punkty zwrotne II wojny światowej. odc. 1 sez. 1
03:05 Królowe, które zmieniły świat. odc. 5 sez. 1
03:55 Starożytne superbudowle. odc. 3 sez. 1
04:45 Starożytne superbudowle. odc. 4 sez. 1
Viasat Nature PL
2024-01-09
05:15 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem. odc. 5 sez. 1
06:10 Dzikie psy: wśród stada. odc. 3 sez. 1
06:35 Dzikie psy: wśród stada. odc. 4 sez. 1
07:00 Dzikie psy: wśród stada. odc. 5 sez. 1
07:35 Dzikie psy: wśród stada. odc. 6 sez. 1
08:05 Dawno temu w Tsavo. odc. 2 sez. 1
09:15 W poszukiwaniu deszczu. odc. 2 sez. 1
10:20 Afryka: życie na gorąco. odc. 2 sez. 1
11:30 Malawi: na pomoc zwierzętom. sez. 2
12:35 Zwierzęta z Taronga Zoo. sez. 2
13:30 Zwierzęce wojny. odc. 6 sez. 1
14:35 Ziemia: cztery pory roku. odc. 1 sez. 1
15:45 Alaska: cztery pory roku. odc. 2 sez. 1
16:40 Wielkie Jeziora. odc. 2 sez. 1
17:50 Rzeczne potwory. sez. 2
18:55 Wielkie rzeki. odc. 1 sez. 1
20:00 Dostosuj się, aby przetrwać. odc. 1 sez. 1
21:00 Ziemia z kosmosu. odc. 1 sez. 1
22:15 Patagonia: ukryty raj. odc. 1 sez. 1
23:35 Najpiękniejsze krajobrazy. odc. 2 sez. 1
00:35 Nasza tajemnicza planeta. odc. 2 sez. 1
01:30 Malawi: na pomoc zwierzętom. sez. 2
02:20 Dzikie ścieżki przetrwania. sez. 2
03:10 Ogrody zoologiczne Australii. odc. 9 sez. 1
03:55 Weterynarz z Yorkshire. sez. 4
04:40 Weterynarz z Yorkshire. sez. 4
Warner TV
2024-01-09
05:25 Cudotwórcy 3 (3)
05:30 Tropiciele 2: Panika (2)
05:52 Chojrak - tchórzliwy pies (4)
06:00 Chojrak - tchórzliwy pies (12)
06:15 Chojrak - tchórzliwy pies (12)
06:25 Laboratorium Dextera: Dom lalek (8)
06:35 Diukowie Hazzardu 3: Enos, na szczyt (1)
07:30 Alf 2: Chwała ci, wodzu (11)
08:00 Alf 2: Chłopak z sąsiedztwa (12)
08:30 Alf 2: Świadek oskarżenia (13)
09:00 Kochane kłopoty (19)
09:55 Kochane kłopoty (20)
10:45 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (24-ost.)
11:40 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (1/25)
12:30 Alf 2: Przykro nam, wujku Albercie (14)
13:00 Alf 2: Ktoś nade mną czuwa, część 1. (17)
13:30 Diukowie Hazzardu 3: Horror z Hazzardville (2)
14:30 Diukowie Hazzardu 3: A w tym narożniku, Luke Duke (3)
15:25 Kochane kłopoty (21)
16:20 Kochane kłopoty (22)
17:10 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (2)
18:05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (3)
19:00 Alf 2: Przykro nam, wujku Albercie (14)
19:25 Alf 2: Ktoś nade mną czuwa, część 1. (15)
21:55 1408
23:55 Ostatnia strzelanina
01:30 Dziewiąte wrota
03:55 Laboratorium Dextera: Dom lalek (8)
04:10 Anonimowy kochanek
WP
2024-01-09
05:00 Mistrzowie Kabaretu 3 - Kabaret Młodych Panów, część 1 | S03E05
06:00 Mistrzowie Kabaretu - Kabaret Moralnego Niepokoju | S01E01
07:00 Tłit | E935
07:30 Wymazane z historii | E05
08:30 Wojny magazynowe: Najlepsze zakupy Barry'ego | E02
09:25 Porzucone budowle 7 | S07E06
10:25 Wojny magazynowe: Najlepsze zakupy Barry'ego | E03
11:20 Pomysł na dom 2 | S02E10
11:45 WP News 11:50 | E742
11:55 Policjanci z sąsiedztwa | S01E05
12:55 Wyremontuj i pokochaj 2 | S02E05
13:50 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy | E05
14:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 | S04E13
15:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 | S04E14
16:45 WP News 16:50 | E742
16:55 Morderstwa w Midsomer 2 | S02E04
19:05 Wariaci za kierownicą 3 | S03E02
20:00 Harry - ten drugi
21:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 | S02E20
22:05 Mistrzowie Kabaretu 7 - Ani Mru-Mru/Szymon Łątkowski | S07E04
23:00 Mistrzowie Kabaretu 5 - Kabaret Smile | S05E06
00:00 1, 2, 3… Kabaret! 4 - Duchy, zjawy, zmory | S04E01
01:00 Kabaret na żądanie | E09
02:00 1, 2, 3… Kabaret! 4 - Misia, Kasia, Konfacela | S04E02
03:00 Mistrzowie Kabaretu 7 - Paranienormalni/Chyba | S07E06
04:00 Mistrzowie Kabaretu 3 - Kabaret Młodych Panów, część 1 | S03E05
Wydarzenia 24
2024-01-09
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej
16:20 Gość
16:45 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość
19:45 Sport
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 SuperLudzie
02:30 Poszukiwacze historii
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 Emil, pogromca mandatów
04:30 Z klimatem i z pasją