[ - ]
БНТ 1
06:10 Бразди/п/
06:40 Иде нашенската музика/п/
07:40 Телепазарен прозорец
07:55 Неделно Евангелие
08:00 Панаир на куклите 2012 - тв филм
08:30 Пътят към Мондиала /12 епизод/
09:00 Денят започва... в неделя с Жоро Любенов - развлекателно предаване с водещ Георги Любенов
11:00 Денят отблизо с Мира - магазинно предаване с водещa Мира Добрева
12:00 По света и у нас - информационна емисия
12:30 Неделя х 3 - неделно ток шоу с водещи Андрей Захариев, Мария Силвестър, Александър Сано
15:30 Специалист по всичко - игрален филм /България, 1962г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Апостол Карамитев, Георги Калоянчев, Гинка Станчева, Катя Чукова, Андрей Чапразов, Ирина Тасева и др.
16:55 Спортна треска - обзорно спортно предаване
17:45 Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:00 Студени следи с Надя Обретенова - предаване за разследваща журналистика с водещ Надя Обретенова
19:00 Срещу новините - сатирично ток шоу с водещи Косьо Лунгов и Играта
19:45 Лека нощ, деца!: Малкият принц
20:00 По света и у нас - информационна емисия
20:45 Колко е важно да бъдеш сериозен - игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Оливър Паркър, в ролите: Колин Фърт, Рийз Уидърспун, Рупърт Евърет, Франсис О’Конър, Джуди Денч и др.
22:20 Нощни птици - вечерно ток шоу с водеща Искра Ангелова
23:20 По света и у нас - информационна емисия
23:30 Българските евъргрийни - концерт на "Студио Артес"
00:30 Обетована земя - игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Вим Вендерс, в ролите: Джон Дил, Мишел Уилямс, Ричард Едсън, Уендъл Пиърс и др.
02:30 Колко е важно да бъдеш сериозен - игрален филм/п/
04:05 Обетована земя - игрален филм/п/
bTV
05:00 "Кухнята на Звездев" /п./
05:30 "Най-смешните животни и хора на планетата" /п./
06:00 "К’во ново, Скуби-Ду" - детски сериал
07:00 "Приказки край лагерния огън" - детски сериал
08:00 "Духът на здравето" - здравно предаване с водещ Неделя Щонова
09:00 "Тази неделя" - актуално предаване с водещ Лора Крумова
11:00 "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Войната вкъщи" - сериал, с. 1, еп. 20
13:00 "Ледове" - Минисериал, част 2, Фантастика, Екшън, САЩ, 2011 г.; Режисьор: Ник Копус; Актьори: Ричард Роксбърг, Франсис О`Конър, Клеър Форлани
15:00 "Монк" - сериал
16:00 "Нека говорят с Росен Петров" - токшоу
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми
20:00 "Къде е Маги?" - сериал, еп. 16, 17
22:00 bTV Новините - късна емисия
22:30 "Джон Кю" - Трилър, САЩ, 2002 г.; Режисьор: Ник Касавитис; Актьори: Дензел Уошингтън, Робърт Дювал, Джеймс Уудс, Кимбърли Елис, Рон Анабел
01:00 "Завръщане в къщата на хълма" - Ужаси, САЩ, 2007 г.; Режисьор: Виктор Гарсия; В ролите: Аманда Ригети, Серина Винсънт, Ерик Паладино, Том Райли, Андрю-Лий Потс, Джефри Кобс
02:40 bTV Новините /п./
03:10 "Нека говорят с Росен Петров" /п./
Нова ТВ
06:00 "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ
07:00 "Иконостас"
07:30 "Хай тек" - предаване за информационни технологии
08:00 "Клуб Нюз" - забавно предаване
08:30 "World stories - малки истории от големия свят" - предаване на НТВ
09:00 "Станция НОВА" - (09.00-11.00 - "Удавете водещия" с Любен Дилов ; 11.00 - 12.00 - "Съдебен спор"; 12.00 - 15.00 - "Съпругите"; 15.00 -16.00 - "Най-добрият човек"; 16.00 - 16.30 - "Необичайните заподозрени")
16:30 "Разследване" - предаване на НТВ
17:00 "Всяка неделя" с Кеворк Кеворкян
19:00 Новините на Нова - централна емисия
19:30 Темата на Нова
20:00 "Последният повелител на въздуха" - с уч. на Джаксън Ретбоун, Дев Пател, Клиф Къртис, Ноа Рингер, Никола Пелц, Шаун Тоуб и др.
22:10 "Съучастникът" - с уч. на Том Круз, Брус Макгил, Джейми Фокс, Марк Ръфало, Джейда Пинкет-Смит и др.
00:30 "Клуб Нюз" - забавно предаване /п/
01:00 "Рояк" - с уч. на Джонатан Мален, Майкъл Шенкс, Карол Алт и др.
03:30 Новините на Нова - централна емисия /п/
TV7
05:20 ‘Top Gear’, телевизионно шоу на BBC за автомобили, повторение
06:05 "Неуловимите", разследваща журналистика, повторение
06:30 "Грижа за бъдещето" - филм по ОП РЧР
07:00 Часът на Nickelodeon: "Спондж Боб", анимация, сезон 7, еп. 25
08:00 "Уикенд с Миа Сантова", новинарско-коментарна рубрика
09:00 "Насреща Люба Кулезич", публицистично предаване
11:45 "Уикенд с Миа Сантова", новинарско-коментарна рубрика
13:00 "4400", сериал, мистерия, драма, фантастика, САЩ, 2004, сезон 3, еп. 3
14:00 "4400", сериал, мистерия, драма, фантастика, САЩ, 2004, сезон 3, еп. 4;
15:00 "Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 1, еп. 11, САЩ, 2003;
15:30 "Винаги в неделя", информационно-развлекателен блок
18:45 "Добър вечер, България", централна емисия Новини
19:15 "Жега", разследваща журналистика
20:00 "Опасно синьо 2", трилър, приключенски, САЩ, 2009; В ролите: Крис Кармак, Адриана Патридж, Лаура Вандервуут, Марша Томасън, Дейвид Андърс
21:45 Новини
21:50 "Фирмата", част 2, трилър, драма, САЩ, 2007; В ролите: Крис Одонъл, Алфред Молина, Майкъл Кийтън
23:40 "Смърт край змийската река" от бестселърите на Нора Робъртс; Романтичен трилър, САЩ, 2007; В ролите: Хедър Локлиър, Джонатан Скийч, Гари Хъдсън
01:30 "Насреща Люба Кулезич", публицистично предаване, повторение
04:10 "Опасно синьо 2", трилър, приключенски, САЩ, 2009
bTV Comedy
05:00 "Домашен арест" /п./ - ситком, с. 2, еп. 7, 8
06:00 "Столичани в повече" /п./ - сериал, с. 4, еп. 4
07:00 "Щурите съседи" - комедиен сериал, еп. 69
08:00 "Магарешки истории" - сериал, еп. 3
09:00 "Модерно семейство" - комедиен сериал, еп. 19, 20
10:00 "Големият заговор" /п./ - Драма, Криминален, САЩ, 2004 г., Режисьор: Джордж Армитаж, В ролите: Оуен Уилсън, Морган Фрийман, Гари Синийз, Сара Фостър, Уили Нелсън, Вини Джоунс, Чарли Шийн, Хари Дийн Стентън
12:00 "Аида" /п/- комедиен сериал, еп. 78
13:00 "Домашен арест" /п/- ситком, с. 2, еп. 7, 8
14:00 "Щурите съседи" - комедиен сериал, еп. 69, 70
17:00 "Шоуто на Слави" /п/ - вечерно токшоу
18:00 "Аида" - комедиен сериал, еп. 79
19:00 "Модерно семейство" /п/ - комедиен сериал, еп. 19, 20
20:00 "Въздухари" - Драма, САЩ, 1994 г., Режисьор: Майкъл Леман, В ролите: Адам Сандлър, Ърни Хъдсън, Стив Бушеми, Крис Фарли, Брендан Фрейзър, Джо Мантеня
22:00 "Магарешки истории" - комедиен сериал, еп. 3
23:00 "Разбиване"/п/ - турнир на Световната федерация по кеч
00:00 "Щурите съседи" /п/ - комедиен сериал, еп. 70
01:30 "Нощта на шампионите" /п./ - турнир на Световната федерация по кеч
04:00 "Столичани в повече" /п/ - сериал, с. 4, еп. 4
bTV Cinema
06:00 "Срещу гравитацията"/п./ - сериал, с .2, еп. 9, 10
07:00 "Дневникът на Сюзън за Никълъс" /п./- Драма, Романтичен, САЩ, 2005 г., Режисьор: Ричард Фреденбърг, Актьори: Кристина Апългейт, Джонатан Скеч, Катлин Роуз Пъркинс и др
10:00 ПРЕМИЕРА: "Кашмирена мафия" - сериал, еп. 5
11:00 "Дрога" /п./- Биографичен, Криминален, Драма, САЩ, 2001 г., Режисьор: Тед Дем, Актьори: Джони Деп, Пенелопе Круз, Франка Потенте, Рейчъл Грифитс, Пол Рубенс, Джорди Мола, Клиф Къртис, Мигел Сандувал, Итън Съпли, Рей Лиота, Кевин Гейдж, Макс Перлик
13:30 "Седем часа разлика"/п./ - сериал, с. 3, еп. 4
14:30 "Посетители" /п./- сериал, с.2, еп. 9
15:30 "Умирай трудно 2"/п./ - Екшън, Приключенски, САЩ, 1990 г., Режисьор: Рени Харлин, Актьори: Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц
18:00 "Експресно фото"/п./ - Трилър, Драма, САЩ, 2002 г., Режисьор: Марк Романек, Актьори: Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилан Смит, Гари Коул и др.
20:00 "Кашмирена мафия" /п./ - сериал, еп. 5
21:00 Киновечер: "Сърдити старчета" - Комедия, САЩ, 1993 г., Режисьор: Доналд Петри, Актьори: Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак
23:00 Късно кино: "Приключение в Австралия" - Екшън, Приключенски, Криминален, САЩ, 1996 г., Режисьор: Кристиян Ниби ІІ, Актьори: Стефани Пауърс, Робърт Вагнер, Джеймс Бролин и др.
01:00 "Къща за кукли" /п./- сериал, с. 2, еп. 5
bTV Action
06:00 "Астробой" - детски сериал
08:30 "Големите загадки"/п/ - научно-популярна поредица
09:30 "Забравените"/п/ - сериал, еп. 10
10:30 "Постмортем" /п/- трилър, драма, Режисьор: Албърт Пиун, Актьори: Чарли Шийн, Майкъл Холси, Ивана Миличевич, Стивън МакКол и др.
12:30 "Зона Спорт"
13:30 УЕФА Шампионска лига - обзорно предаване
14:00 "Властелинът на пръстените: Двете кули"/п/ - Фантастика,Приключенски, Режисьор: Питър Джаксън, Актьори: Илайджа Ууд, Йън МакКелън, Лив Тейлър, Виго Мортенсен, Шон Остин, Кейт Бланшет, Джон Рийс-Дейвис, Бернард Хил, Били Бойд, Доминик Монаган, Орландо Блуу
17:30 "Батман завинги" - Фантастика,Екшън,Приключенски, Режисьор: Джоуел Шумахер, Актьори: Вал Килмър, Томи Лий Джоунс, Джим Кери, Никол Кидман, Крис О'Донъл, Майкъл Гоу, Дрю Баримор, Деби Мазар, Елизабет Сандърс
20:00 "Хрътките" - актуално предаване с водещ Валентина Войкова
21:00 "Големите загадки" - научно-популярна поредица
22:00 "Първият удар на Джеки Чан" - Комедия, екшън, Режисьор: Стенли Тонг, Актьори: Джаки Чан, Бил Тунг, Джаксън Лиу, Ани Ву др.
00:00 "Хрътките"/п/ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова
01:00 "Извън играта" - сериал, с.2, еп.2
bTV Lady
06:00 "Застраховка за щастие" - сериал, еп. 43, 44
08:00 "Модни хроники" /п./ - лайфстайл предаване
08:30 "Глобусът във Видин" /п./ - предаване за туризъм
09:00 "Модерно" /п./ - токшоу
10:00 "Трима братя, три сестри" - сериал, еп. 125, 126, 127, 128
14:00 "Часът на мама" /п./ - токшоу
15:00 "Топ модели" - риалити шоу, с. 10
16:00 "Проект: Нов дом" /п./ - предаване за интериорен дизайн
16:30 "Тайните на градинаря" /п./ - предаване за градинарство
17:00 "Шоуто на д-р Оз" /п./ - токшоу
18:00 "Клонинг" - сериал, еп. 21, 22
20:00 "Топ модели" /п./ - риалити шоу, с. 10
21:00 "Кулинарна палитра" - кулинарно предаване
21:30 "Пътешествия" - предаване за туризъм
22:00 "Трима братя, три сестри" /п./ - сериал, еп. 125, 126, 127, 128
Diema Family
06:30 "Грешница" - теленовела, 3 епизода
09:30 "Когато се влюбиш" - теленовела, 3 епизода
12:25 "Пианистката и готвачът" - романтичен филм с уч. на Киара Шорас, Щефан Лука, Аугуст Цирнер, Елеонор Вайсгербер, Гудрун Пол Буриан, Пол Буриан и др.
14:15 "Корабът на мечтите: Оман" - романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман, Паскал Бройер и др.
16:00 "Листопад" - сериен филм, 4 епизода
20:00 "Хотел на мечтите: Шри Ланка" - романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Ивоне Шонер, Денис Цих,Флориан Фиц,Мигел Херц-Кещранек и др.
21:50 "Корабът на мечтите: Оман" - романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман, Паскал Бройер и др.,/п/
23:40 "Хотел на мечтите: Шри Ланка" - романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Ивоне Шонер, Денис Цих,Флориан Фиц,Мигел Херц-Кещранек и др., /п/
01:30 "Листопад" - сериен филм, 4 епизода, /п/
Diema
05:45 "Фулъм - Съндърланд" - мач от английската Висша Лига, /п/
07:30 "Макгайвър" - сериал, сезон 3, 2 епизода
09:45 "Шантава компания" - комедия с уч. на на Майкъл Кийтън, Кристофър Лойд, Питър Бойл, Стивън Фърст, Лорейн Брако и др.,/п/
12:00 "Каменица ФЕНКуп 2012" - финал
13:00 "Мисия: Моят Дом" - предаване за архитектура и строителство
13:30 "Национална лотария" /п/
14:00 "МЕК-8: Специални части" - сериал
14:30 "Екстремни граници" - документална поредица
15:30 "Боен план" - сериал, 2 епизода
16:35 "Тайни служби" - сериал. /п/
17:35 "Американски пай 6: Братството" - комедия с уч. на Юджин Леви, Кристофър МакДоналд, Стив Тали, Джон Уайт и др.
19:30 "Ласко: Юмрукът на съдбата" - сериал, сезон 2
20:30 "Ченге във времето 2" - екшън с уч. на Джейсън Скот Лий, Томас Иън Грифит, Мери Пейдж Келър, Джон Бек и др.
22:10 "Професионалната бейзболна лига" - комедия с уч. на Том Беринджър, Чарли Шийн, Корбин Бърнсен и др.
00:20 "Фрактура"- предаване за рок музика
02:45 "Боен план" - сериал, /п/
03:45 "Макгайвър" - сериал, сезон 3, 2 епизода. /п/
Кино Нова
06:00 "Пагубна страст" - романтика с уч. на Мартон Сокас, Хю Бонвил, Наташа Ричардстн, Ян Маккелън и др.,/п/
07:45 "Херкулес: Изгубеното царство" - екшън с уч. на Кевин Сорбо, Антъни Куин, Рене О'Конър, Ерик Клоуз и др.,/п
10:00 "Войни, любов и пица" - семеен с уч. на Иъл Подъл, Дан Хедая, Майкъл Бадалуко, Джоана Кантън, Шири Апълби и др.,/п/
12:00 "Франклин и съкровището от езерото" - анимационен филм
13:30 "Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
14:00 "Бетовен 2" - комедия с уч. на Чарлс Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Мори Чейкин, Деби Мазар, Крис Пен и др.
15:45 "Брилянтин" - музикална комедия с уч. на Джон Траволта, Оливия Нютън-Джон, Стокард Чанинг, Джеф Конуей и др.,/п/
18:00 "Чък" - сериал, сезон 4, 2 епизода
20:00 "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
21:00 "Mamma Mia!" - музикална комедия с уч. на Мерил Стрийп, Пиърс Броснан, Колин Фърт, Аманда Сийфрид, Стелън Скарсград, Джули Уолтърс, Кристин Барански, Доминик Купър и др.
23:15 "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1, /п/
00:10 "Чък" - сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
01:45 "Добре дошли в Джунглата" - екшън с уч. на Кевин Епс, Санди Гардинър, Калърд Харис, Рич Морис и др.
Ring BG
08:00 Център
08:20 Светът на спорта
09:20 Център
10:00 СУПЕРКЛУБ
13:00 Светът на голфа
15:00 СУПЕРКЛУБ
18:00 Център
18:10 УЕФА Шампионска лига
20:00 Център
20:10 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:35 Център
20:45 ФИФА футбол мондиал
21:10 Център
21:20 УЕФА Шампионска лига
23:00 Център
23:10 Световен шампионат по кикбокс: It’s Showtime
00:10 Център
Nova Sport
11:45 Телешоп
12:00 Футбол: Фарьорски острови - Швеция, квалификационен мач за Световно първенство, повторение
14:00 Нова Спорт Голф - обзор на турнира "Джъстин Тимбърлейк Шрайнърс Хоспитълс фор Чилдрън Оупън" от ПГА Тур, повторение
15:00 Футбол: Република Ирландия - Германия, квалификационен мач за Световно първенство, повторение
17:00 Нова Спорт Голф - обзор на турнира "Ауди-Порше София Запад Голф Къп", повторение
17:30 "Голфът отблизо", магазинно предаване, 41-ви епизод, повторение
18:00 Футбол: Уелс - Шотландия, квалификационен мач за Световно първенство, повторение
20:00 Нова Спорт Голф - обзор на турнира "SAS Чемпиъншип" от Чемпиънс Тур, повторение
21:00 "Темата на Спорта" - новини, интервюта, репортажи, директно
21:30 "Светът на Висшата Лига" (12-13) - магазинно предаване за Висшата Лига, 16-ти епизод, повторение
22:00 Футбол: Англия - Сан Марино, квалификационен мач за Световно първенство, повторение
00:00 "Мач с две лица", телевизионно състезание с отборите от английската Висша Лига, 6-ти епизод, повторение
00:30 "Темата на Спорта" - новини, интервюта, репортажи, повторение
01:00 Телешоп
02:00 "Червени светлини" - еротика
03:00 Край на програмата
Eurosport
09:30 Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Маунт Фуджи, пряко
11:00 Футбол: Ирландия - Германия
11:45 Футбол: Холандия - Андора
12:45 Вдигане на тежести: "Купа на президента"
15:00 Тенис, WTA: Турнир в Линц, финал, пряко
17:00 Вдигане на тежести: "Купа на президента", пряко
20:00 Куриози
21:00 Бокс: Кристиян Хамер - Дани Уилямс
23:00 "Моторспорт уикенд"
23:15 Тенис, WTA: Турнир в Линц, финал
00:30 Тенис: "Матсбол"
01:00 Футбол: Световни квалификации - Обзор
02:00 "Моторспорт уикенд"
02:15 Куриози
Eurosport 2
06:00 Новини
06:30 Тенис, WTA: Турнир в Линц
08:00 Новини
08:30 Вдигане на тежести: "Купа на президента"
10:00 Крикет, Шампионска лига "Туенти20": Калкута - Делхи
12:00 Футбол, Купа на японската лига: Полуфинал
13:30 Американски футбол: Германски Супербоул XXXIV
14:30 Крикет, Шампионска лига "Туенти20": Шенай - Сидни, пряко
17:30 Супербайк: Шампионат на Великобритания
19:00 Американски футбол, NCAA: Пърдю - Уисконсин
20:30 Вечерни уикенд новини
21:00 Хандбал, Шампионска лига (мъже): Кйелче - Веленье
22:30 Крикет, Шампионска лига "Туенти20": Хайфелд - Мумбай
01:00 Нощни уикенд новини
01:30 Супербайк: Шампионат на Великобритания
03:00 Тенис, WTA: Турнир в Линц, финал
ESPN Classic
05:00 Tour de France 2011: 5th Stage: Carhaix-Plouguer - Cap Fr?hel
05:30 Tour de France 2011: 7th Stage: Le Mans - Ch?teauroux
06:00 Tyson Raw + Uncut: Mercedes, Singleton, Halpin
06:30 Tyson Raw + Uncut: Spain, Alderson, Canady
07:00 FA Premier League: Arsenal v Manchester United 2004/2005
07:30 FA Premier League: Chelsea v Manchester United 2004/2005
08:00 FA Premier League: Norwich City v Manchester City 2004/2005
08:30 FA Premier League: Norwich City v Middlesbrough 2004/2005
09:00 World's Strongest Man, 2009: Episode 2
10:00 Football Rivalries: Barcelona v Real Madrid
10:30 Football Rivalries: Olympiakos v Panathinaikos
11:00 Tour de France 2011: 5th Stage: Carhaix-Plouguer - Cap Fr?hel
11:30 Tour de France 2011: 7th Stage: Le Mans - Ch?teauroux
12:00 ESPN Fight Night: Demetrius Hopkins v Brad Solomon
13:00 ESPN Fight Night: Patrick Lopez v Hank Lundy
14:00 World's Strongest Man, 2009: Episode 4
15:00 World's Strongest Man, 2009: Episode 5
16:00 World's Strongest Man, 2009: Episode 6
17:00 FA Premier League: Everton v Liverpool 2006/2007
17:30 FA Premier League: Tottenham v Reading 2007/2008
18:00 FA Premier League: Arsenal v Manchester United 2007/2008
18:30 FA Premier League: Everton v Liverpool, 2007/08
19:00 FA Premier League: Manchester United v Liverpool, 2007/2008
19:30 FA Premier League: Manchester United v Manchester City, 2007/08
20:00 Tyson Raw + Uncut: Scaff, Young
20:30 Tyson Raw + Uncut: Jaco, Jameson
21:00 Tyson Raw + Uncut: Ferguson
22:00 ESPN Films: Steve Bartman: Catching Hell
00:00 Tyson Raw + Uncut: Scaff, Young
00:30 Tyson Raw + Uncut: Jaco, Jameson
01:00 Tyson Raw + Uncut: Ferguson
02:00 Tyson Raw + Uncut: Zouski
02:30 Tyson Raw + Uncut: Jaco, Jameson
03:00 World's Strongest Man, 2009: Episode 3
04:00 Football Rivalries: Arsenal v Tottenham Hotspur
04:30 Football Rivalries: Dinamo Zagreb v Hajduk Split
FOX Life
05:10 Довери се на журито - четвърти сезон
05:40 Довери се на журито - четвърти сезон
06:00 Уил и Грейс - осми сезон
06:20 Уил и Грейс - осми сезон
06:25 Любовна академия за двойки - сериал
06:50 Уил и Грейс - осми сезон
07:10 Любовна академия за двойки - сериал
08:20 Колеги гадняри - втори сезон
08:50 Колеги гадняри - втори сезон
09:20 Колеги гадняри - втори сезон
09:50 Колеги гадняри - втори сезон
10:15 Довери се на журито - четвърти сезон
10:45 Довери се на журито - четвърти сезон
11:00 Грозната Бети - четвърти сезон
11:45 Довери се на журито - четвърти сезон
12:15 Шантаво семейство - сериал
13:00 Лекар на повикване - първи сезон
14:00 Разведен - втори сезон
14:30 Разведен - втори сезон
15:00 Щастливо разведени - първи сезон
15:30 Щастливо разведени - първи сезон
16:00 Как се запознах с майка ви - първи сезон
16:30 Как се запознах с майка ви - първи сезон
16:50 Бивши - първи сезон
17:00 Бивши - първи сезон
17:30 Щастлив край - втори сезон
17:55 Щастлив край - втори сезон
18:30 Клъцни - срежи - пети сезон
19:10 Клъцни - срежи - пети сезон
19:30 Уил и Грейс - осми сезон
20:00 Семейство Чесарони
20:55 Затрупани - първи сезон
21:40 Обсебен - първи сезон
22:30 В стил Джейн - първи сезон
23:30 Отчаяни съпруги - осми сезон
01:00 Уил и Грейс - осми сезон
01:30 Уил и Грейс - осми сезон
02:00 Уил и Грейс - осми сезон
02:25 Шантаво семейство - сериал
02:50 Любовна академия за двойки - сериал
03:50 Шантаво семейство - сериал
04:20 Затрупани - първи сезон
FOX Crime
05:00 Веществени доказателства: Рим - първи сезон
05:45 Веществени доказателства: Рим - първи сезон
06:30 Наричана още - пети сезон
07:25 Криминални уравнения - пети сезон
08:15 Криминални уравнения - пети сезон
09:05 Криминални уравнения - пети сезон
09:55 Убийство по сценарий - десети сезон
10:45 Убийство по сценарий - десети сезон
11:35 Комисар Монталбано - сериал
13:15 Криминални уравнения - пети сезон
14:05 Ударът - първи сезон
14:55 Ударът - първи сезон
15:45 Ударът - първи сезон
16:35 Четири жени и едно погребение - първи сезон
17:30 Престъпления в бяло - първи сезон
18:25 Избраният - първи сезон
19:19 Монк - втори сезон
20:15 Стари кучета - първи сезон
21:10 Ударът - втори сезон
22:05 Под крилото на Глория - първи сезон
23:00 Комисар Монталбано - сериал
00:45 Криминални уравнения - пети сезон
01:30 Декстър - шести сезон
02:15 Декстър - шести сезон
03:00 Монк - втори сезон
04:00 Наричана още - пети сезон
24Kitchen
05:00 Кухня без граници - кулинарно предаване 78
05:30 Кухня без граници - кулинарно предаване 79
06:00 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 54
06:30 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 55
07:00 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 56
07:30 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 57
08:00 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 58
08:30 Рецептите на Бил 5
08:55 Рецептите на Бил 6
09:20 Антъни Бурдейн: Без задръжки - кулинарно предаване 13
10:15 Антъни Бурдейн: Без задръжки - кулинарно предаване 14
11:10 Антъни Бурдейн: Без задръжки - кулинарно предаване 15
12:05 Юлисима - кулинарно предаване 48
12:30 Вкусни пътешествия - кулинарно предаване 28
13:30 Лесни рецепти - кулинарно предаване 172
13:55 Лесни рецепти - кулинарно предаване 173
14:20 Лесни рецепти - кулинарно предаване 174
14:45 Лесни рецепти - кулинарно предаване 175
15:10 Лесни рецепти - кулинарно предаване 81
15:35 Лесни рецепти - кулинарно предаване 82
16:00 Юлисима - кулинарно предаване 47
16:30 Рецептите на Бил 1
17:00 Рецептите на Бил 2
17:25 Вкусотиите на Оливър - първи сезон 14
17:55 Вкусотиите на Оливър - първи сезон 15
18:20 Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване 5
19:15 Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване 6
20:10 Вкусни пътешествия - кулинарно предаване 26
21:00 Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване 11
21:30 Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване 12
22:00 Сладката Лорейн - кулинарно предаване 3
22:30 Сладката Лорейн - кулинарно предаване 4
23:00 В готварски стил - кулинарно предаване 70
23:30 В готварски стил - кулинарно предаване 71
00:00 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 83
00:30 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 84
01:00 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 85
01:30 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 86
02:00 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 5
02:30 Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване 6
03:00 Юлисима - кулинарно предаване 48
03:30 Вкусът на живота - кулинарно предаване 25
04:00 Вкусът на живота - кулинарно предаване 26
04:30 Вкусни пътешествия - кулинарно предаване 37
TLC
05:05 Гримьорката Клио: Епизод 2
05:30 Малки хора - свят голям: Проблеми с метателната машина
06:00 Четири сватби: Епизод 3
06:50 Детски конкурси за красота: Шумотевица в джунглата
07:45 Малки хора - свят голям: Шестнадесетият рожден ден на Моли.
08:15 Малки хора - свят голям: Конфликт с властите
08:40 Най-лошата майка на света: Срещите с деца са забранени
09:35 Кажете ДА на булчинската рокля: Семейни връзки
10:00 Строители спасители: "Бота ди вино"
10:55 Нов дом: Старата постройка за файтони
11:50 Супердомове: Котки и кучета
12:20 Построй, купи или реставрирай в чужбина: Дордон
12:45 Моята голяма луда циганска сватба в Америка: Тайното село на Мърфи
13:40 Моята голяма луда циганска сватба в Америка: Бляскаво кръщене
14:35 Моята голяма луда циганска сватба в Америка: Дивата циганка Мели
15:30 Моята голяма луда циганска сватба в Америка: 14-годишна търси съпруг
16:25 Преобразяване на дома: Сафари в предградията
17:20 Гримьорката Клио: Епизод 3
17:50 Гримьорката Клио: Епизод 4
18:15 Пристрастени към изгодно пазаруване: Ерин и Шейвън
18:45 Пристрастени към изгодно пазаруване: Мишел и Кели
19:10 Булките от Бевърли Хилс: Кари-Ан/Айлийн
19:40 Булките от Бевърли Хилс: Лориел/Реджина
20:05 Най-лошата майка на света: Десетгодишно дете или бебе?
21:00 Всяка минута се ражда нов живот: Епизод 2
21:55 24 часа в отделението за спешна помощ: Епизод 7
22:50 Загадки в спешното отделение: Разрушение
23:45 Дете, застинало във времето
00:40 Татуировки в Маями: Гарвър получава поръчка
01:40 Всяка минута се ражда нов живот: Епизод 2
02:40 24 часа в отделението за спешна помощ: Епизод 7
03:40 Загадки в спешното отделение: Разрушение
04:35 Гримьорката Клио: Епизод 3
Diva Universal
06:00 "Случаите на Поаро. Котка сред гълъбите" по Агата Кристи - мистерия с Дейвид Съчет, Хариет Уолтър, Раджи Джеймс, Адам Де Вил.
08:00 "Почти законно 2" - сериал/драма със Сара Шахи, Вирджиния Уилямс.
09:00 "Анатомията на Грей 5" - сериал/драма с Елън Помпео, Патрик Дъмпси, Кетрин Хейл.
10:00 "Анатомията на Грей 5" - сериал/драма с Елън Помпео, Патрик Дъмпси, Кетрин Хейл.
11:00 "Анатомията на Грей 5" - сериал/драма с Елън Помпео, Патрик Дъмпси, Кетрин Хейл.
12:00 "Анатомията на Грей 5" - сериал/драма с Елън Помпео, Патрик Дъмпси, Кетрин Хейл.
13:00 "Случаите на Поаро. Третото момиче" по Агата Кристи - мистерия с Дейвид Съчет, Дейвид Йеланд, Зоуи Уонамейкър.
15:00 "Всичките ми приятели напускат Брисбейн" - романтична комедия с Шарлот Грег, Мат Зеремес и Синди Нелсън.
17:00 "Преживей го" - Комедия; Мюзикъл; Романтичен с Кирстен Дънст, Бен Фостър, Мелиса Сагемилър, Сиско.
19:00 "Военни съпруги 5" - сериал/драма с Катрин Бел, Уенди Дейвис.
20:00 "Военни съпруги 5" - сериал/драма с Катрин Бел, Уенди Дейвис.
21:00 "Почти законно 2" - сериал/драма със Сара Шахи, Вирджиния Уилямс.
22:00 "Военни съпруги 6" - сериал/драма с Катрин Бел, Уенди Дейвис.
23:00 "Военни съпруги 6" - сериал/драма с Катрин Бел, Уенди Дейвис.
00:00 "Забравени досиета 3" - сериал/криминален с Катрин Морис, Джон Фин.
01:00 "Забравени досиета 3" - сериал/криминален с Катрин Морис, Джон Фин.
02:00 "Да живееш с врага" - трилър със Сара Ланкастър, Марк Хъмфри и Максим Рой.
04:00 "Правилата на играта" - комедия с Пол Камбел, Анди Грифит и Дорис Робертс.
MGM
05:25 "Хотел "Оклахома" - драма с Дейвид Кийт, Дебора Май, Рей Шарки, Карън Блек.
07:05 "Янки" - екшън с Ричард Гиър, Ванеса Редгрейв, Рейчъл Робъртс.
09:20 "Пръстенът на мускетарите" - приключенски филм / комедия с Дейвид Хазелхоф, Чийч Марин.
10:45 "Виждали ли сте сина ми?" - драма с Уилям Ръс, Джеймисън Паркър, Лиса Хартман Блек.
12:15 "Свирепа жътва" - филм на ужасите с Том Скерит, Мишел Филип, Шон Стивънс.
13:40 "Часовникът на Пандора" - екшън драма с Ричард Дийн Андерсън, Джейн Лийвс, Дафни Зунига, Робърт Логия, Робърт Гийом, Стивън Рут.
16:00 "Ловци на скалпове" - комедия с Бърт Ланкастър, Шели Уинтърс, Оси Дейвис.
17:40 "Червена зора" - екшън с Патрик Суейзи, Лиа Томпсън, Чарли Шийн.
19:30 "Омъжена за мафията" - комедия с Мишел Пфайфър, Матю Модайн.
21:15 "Сезонът на гаднярите" - мистерия с Кърт Ръсел, Мариел Хемингуей, Ричард Джордан.
22:55 "Обирът на "Бринкс" - комедия с Питър Фалк, Питър Бойл, Ален Гурвиц, Уорън Оутс, Джина Роуландс, Пол Сорвино, Шелдън Ленард.
00:35 "Коен и Тейт" - криминален / трилър с Рой Шайдер, Адам Болдуин и Харли Крос.
02:00 "Кръстоносци" - екшън с Ед Харис, Кристин Форест, Ейми Ингърсол, Стивън Кинг.
03:55 "Лимбичен дял" - трилър с Едуард Джеймс Олмос, Джордж Дзундза, Роджър Крос.
AXN
07:10 Пазителят; сезон 4, епизод 8, екшън, САЩ, 1999
08:05 Убийство по сценарий; сезон 2, епизод 17, комедия, САЩ, 1985
09:00 Дон Матео; сезон 3, епизод 9, комедия, Италия, 2002
10:05 Мерлин; сезон 1, епизод 5, приключенски, Великобритания, 2008
11:00 Мерлин; сезон 1, епизод 6, приключенски, Великобритания, 2008
11:55 Убийство по сценарий; сезон 2, епизод 18, комедия, САЩ, 1985
12:55 Дон Матео; сезон 3, епизод 10, комедия, Италия, 2002
14:00 Интернатът; сезон 6, епизод 5, трилър, Испания, 2010
15:30 Корабът; сезон 2, епизод 1, мистерии, Испания, 2011
17:10 Надпревара; сезон 2, епизод 8, екшън, Австралия, 2009
18:05 Надпревара; сезон 2, епизод 9, екшън, Австралия, 2009
19:05 Морски детективи; сезон 4, епизод 13, екшън, САЩ, 2006
20:00 Морски детективи; сезон 4, епизод 14, екшън, САЩ, 2006
21:00 Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 2, епизод 18, криминален, САЩ, 2010
22:00 Спайдърмен 2; , епизод 1, екшън, САЩ, 2004, Реж. Сам Рейми, С участието на Тоби Макгуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франк, Алфред Молина
00:30 Морски детективи; сезон 4, епизод 13, екшън, САЩ, 2006
01:25 Морски детективи; сезон 4, епизод 14, екшън, САЩ, 2006
02:15 Корабът; сезон 2, епизод 1, мистерии, Испания, 2011
AXN Sci Fi
05:00 Телешоп; епизод 4, телешоп
07:00 Телешоп; епизод 5, телешоп
10:10 Робокоп; сезон 1, епизод 1, екшън, Канада, 1994
11:05 Робокоп; сезон 1, епизод 2, екшън, Канада, 1994
12:00 Телешоп; епизод 4, телешоп
14:00 Непобедим Банзуке; сезон 1, епизод 43, реалити, САЩ, 2008
14:25 Непобедим Банзуке; сезон 1, епизод 44, реалити, САЩ, 2008
14:55 Фарскейп; сезон 2, епизод 2, научна фантастика, САЩ, 2000
15:50 Фарскейп; сезон 2, епизод 3, научна фантастика, САЩ, 2000
16:45 Стар Трек: Космическа станция 9; сезон 6, епизод 15, екшън, САЩ, 1998
17:40 Стар Трек: Космическа станция 9; сезон 6, епизод 16, екшън, САЩ, 1998
18:35 Андромеда; сезон 3, епизод 4, научна фантастика, САЩ, 2002
19:30 Андромеда; сезон 3, епизод 5, научна фантастика, САЩ, 2002
20:25 Андромеда; сезон 3, епизод 6, научна фантастика, САЩ, 2002
21:20 Андромеда; сезон 3, епизод 7, научна фантастика, САЩ, 2002
22:15 Андромеда; сезон 3, епизод 8, научна фантастика, САЩ, 2002
23:10 Фарскейп; сезон 2, епизод 2, научна фантастика, САЩ, 2000
00:05 Фарскейп; сезон 2, епизод 3, научна фантастика, САЩ, 2000
01:00 Стар Трек: Космическа станция 9; сезон 6, епизод 15, екшън, САЩ, 1998
01:55 Стар Трек: Космическа станция 9; сезон 6, епизод 16, екшън, САЩ, 1998
02:50 Робокоп; сезон 1, епизод 1, екшън, Канада, 1994
03:35 Робокоп; сезон 1, епизод 2, екшън, Канада, 1994
TV1000
05:00 "Игра на гаджета"
07:00 "Обичам те до смърт"
09:00 "Почти невинен"
11:00 "Маршът на милионите"
13:00 "Ламбада"
15:00 "Бъди до мен"
17:00 "Мъжът, който не е бил там"
19:00 "Невинният"
21:00 "Бяла пустош"
23:00 "Белфегор. Фантомът на Лувъра"
01:00 "Любовници лезбийки"
02:00 "Да се разкараш надалеч"
02:50 "Търсачи на цици"
HBO
05:35 "Легион невероятни танцьори - Възходът започва", музикален екшън - САЩ, 2010, (HD)
07:00 "Часовете", психологическа драма - САЩ, 2002, (HD)
08:50 "Рамона и Бизъс", семейна комедия - САЩ, 2010, (HD)
10:30 "Епоха на животните", анимация - Германия, 2010
12:05 "Супер 8", трилър - САЩ, 2011, (HD)
13:55 "Нюзрум І, 4 еп.", драма - САЩ, 2012, (HD)
14:55 "Агент XXL 3: Еволюция", криминална комедия - САЩ, 2011, (HD)
16:40 "Дневникът на слабака", семейна комедия - САЩ, 2010, (HD)
18:10 "В кадър ІХ, 42 еп.", документална поредица - САЩ, 2012
18:35 "Трансформърс 3: Тъмната страна на Луната", фантастика - САЩ, 2011; реж. Майкъл Бай, с Шиа Лабьоф, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Джош Дюхамел, Джон Търтъро, Тайрийз Гибсън; (HD)
21:05 "Боен кон", военна драма - САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис; (HD)
23:30 "Истинска кръв V, 5 еп. - Пий до забрава", драма - фентъзи - САЩ, 2012; реж. Майкъл Леман, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел; (HD)
00:20 "Конан варварина", екшън - САЩ, 2011; реж. Маркус Ниспел, с Джейсън Момоа, Стивън Ланг, Рейчъл Никълс, Рон Пърлман, Роуз МакГоуън; (HD)
02:10 "Стръв", ужаси - САЩ, 2011
03:40 "Най-доброто от Кейти Морган", документален - еротика - САЩ, 2010, (HD)
04:10 "Рифът", ужаси - Австралия, 2010
HBO Comedy
10:00 "Миранда ІІ, 1 еп.", комедия - Великобритания, 2010; (HD)
10:30 "Миранда ІІ, 2 еп.", комедия - Великобритания, 2010; (HD)
11:00 "Миранда ІІ, 3 еп.", комедия - Великобритания, 2010; (HD)
11:30 "Миранда ІІ, 4 еп.", комедия - Великобритания, 2010; (HD)
12:00 "Жена назаем", романтична комедия - САЩ, 2011; (HD)
13:55 "Треньор", комедия - САЩ, 2010; (HD)
15:20 "Мечокът Йоги", семейна комедия - САЩ, 2010; (HD)
16:40 "Жена назаем", романтична комедия - САЩ, 2011; (HD)
18:35 "Алфа и Омега", анимация - САЩ, 2010; реж. Антъни Бел, Бен Глък
20:00 "Треньор", комедия - САЩ, 2010; реж. Уил Фриърс, с Хю Денси, Лиан Балабан, Мейми Гъмър, Дейвид Зейас, Джилиан Джейкъбс; (HD)
21:25 "Не може да бъде", романтична комедия - САЩ, 2001; реж. Дж. Б. Роджърс, с Хийтър Греъм, Крис Клайн, Орландо Джоунс, Сали Фийлд, Ричард Дженкинс; (HD)
23:00 "Епизоди ІІ, 6 еп.", комедия - САЩ, 2012; реж. Джим Фийлд Смит, с Мат ЛеБланк, Тамсин Грейг, Стивън Мангън, Джон Панкоу, Катлийн Роуз Пъркинс; (HD)
23:30 "Как да разбера", романтична комедия - САЩ, 2010; реж. Джеймс Л. Брукс, с Рийз Уидърспуун, Оуен Уилсън, Пол Ръд, Джак Никълсън, Катрин Хан; (HD)
01:25 "Вампирите не струват", комедия - САЩ, 2010; (HD)
02:45 "На изток и надолу ІІІ, 7 еп.", комедия - САЩ, 2012; (HD)
03:15 "На изток и надолу ІІІ, 8 еп.", комедия - САЩ, 2012; (HD)
03:40 "Епизоди ІІ, 6 еп.", комедия - САЩ, 2012; (HD)
Cinemax
07:00 "Кецове", приключенска драма - България, 2011, (HD)
08:50 "Екранизации І, 39 еп. - Джейсън Борн - шпионинът изменник", документална поредица - Канада, 2009, (HD)
09:15 "Кафенето на моста", комедийна драма - Франция, 2010, (HD)
10:50 "Чуй песента ми", комедия - Ирландия, 1991, (HD)
12:35 "Вярно с оригинала", романтична драма - Франция, 2010, (HD)
14:25 "Пъзел", комедийна драма - Аржентина, 2009, (HD)
15:55 "Кафе с мляко", романтична комедия - Франция, 1993
17:30 "Кецове", приключенска драма - България, 2011; реж. Иван Владимиров, Валери Йорданов, с Филип Аврамов, Иван Бърнев, Валери Йорданов, Васил Драганов, Иво Аръков, Ина Николова, Мариян Вълев, Яна Титова, Ива Гочева, Стефан Мавродиев, (HD)
19:25 "Кафенето на моста", комедийна драма - Франция, 2010; реж. Мануел Поире, с Бернар Кампо, Сесил Рибоа, Тома Дюрастел, Серхи Лопес, Жулиен Демарти, (HD)
21:00 "Кексче", романтична комедия - Великобритания, 2010; реж. Колин МакАйвър, с Адам Бест, Мишел Феърли, Клайв Ръсел, Пади Дженкинс, Кася Колечек, (HD)
22:30 "Тери", комедийна драма - САЩ, 2011; реж. Азазел Джейкъбс, с Джейкъб Уайсоки, Джон Кристофър Рийли, Бриджър Задина, Оливия Кросикчия, (HD)
00:15 "Ненавист", драма - Франция, 1995; реж. Матийо Касовиц, с Венсан Касел, Ибер Конде, Саид Тагмауи, Абдел Ахмед Гили, Соло
01:55 "Уличен бой", екшън - драма - САЩ, 2009, (HD)
03:40 "Армия от престъпници", военна драма - Франция, 2009, (HD)
Cinemax 2
07:00 "Барбарела", научно - фантастична комедия - Франция, 1968, (HD)
08:40 "Моите братя", драма - Ирландия, 2010, (HD)
10:10 "Екранизации І, 3 еп. - Джон Гришам", документална поредица - Канада, 2009
10:35 "Циркът на кошмарите: Чиракът на вампира", фентъзи - САЩ, 2009, (HD)
12:25 "Смотаняк", романтична комедия - Испания, 2009, (HD)
13:50 "Имало едно време на Запад", уестърн - САЩ, 1968, (HD)
16:25 "Разводи!", комедийна драма - Франция, 2009, (HD)
18:05 "Барбарела", научно - фантастична комедия - Франция, 1968; реж. Роже Вадим, с Джейн Фонда, Джон Филип Лоу, Анита Паленберг, Майло О'Шиа, Марсел Марсо, (HD)
19:40 "Моите братя", драма - Ирландия, 2010; реж. Пол Фрейзър, с Тими Крийд, Пол Кортни, Ти Джей Грифин, Дон Уичърли, Кейт Ашфийлд, (HD)
21:15 "Вярно с оригинала", романтична драма - Франция, 2010; реж. Абас Киаростами, с Жюлиет Бинош, Уилям Шимел, Жан-Клод Кариер, Агат Натансон, Джана Джакети, (HD)
23:00 "Сламени кучета", трилър - САЩ, 2011; реж. Род Лури, с Джеймс Марсдън, Кейт Босуърт, Александър Скарсгард, Доминик Пърсел, Джеймс Уудс, (HD)
00:50 "Жрец на злото", криминален трилър - Финландия, 2010; реж. Оли Саарела, с Петер Францен, Ирина Бьорклунд, Сампо Саркола, Йени Банере, Виле Виртанен, (HD)
02:35 "Фойерверки", криминална драма - Япония, 1997
04:20 "Имало едно време на Запад", уестърн - САЩ, 1968, (HD)
Bulgaria ON AIR
00:00 Денят On Air - повторение
01:00 Нежна революция - игрален филм, 2 част
02:30 Фаворитът - игрален филм
04:00 Заек над бездната - игрален филм
05:30 Ноу хау
06:00 Инвестиции
06:30 Бизнес знаци
06:45 Йога
07:00 Hallo China
07:05 Прогноза за времето
07:07 Пазари - борсова информация
07:10 Hallo China
07:20 Бокс офис
07:30 Конструкции - повторение
08:00 Новинарски блок
08:30 Бокс офис
09:00 Новинарски блок
09:30 Инвестиции - повторение
09:45 Бизнес знаци
09:57 Седмицата в минути
10:00 Новинарски блок
10:30 Темида - премиера
10:59 Кратки новини
11:00 Резултат - премиера
12:00 Новинарски блок
12:55 Седмицата в минути
13:00 Технологии - документална поредица, 6 част
13:30 Технологии - документална поредица, 7 част
13:55 Седмицата в минути
13:59 Кратки новини
14:00 Биз ток - документална поредица
14:30 Бизнес знаци
14:55 Седмицата в минути
14:59 Кратки новини
15:00 Конструкции - повторение
15:30 Наридите на Русия - Воти - документална поредица
15:59 Кратки новини
16:00 Дзенга рипорт
16:15 Сделка на седмицата - повторение
17:00 Новинарски блок
17:30 Boom@Bust - повторение
17:55 Седмицата в минути
17:59 Кратки новини
18:00 Boom@Bust - повторение
18:30 Видимо и невидимо
18:59 Кратки новини
19:00 Видимо и невидимо
19:30 Денят Оn Air
20:30 Виното на новия свят - документална поредица
21:30 Темида - повторение
22:00 Седмицата в минути
22:10 Бокс офис
22:30 Новинарски блок
23:00 Народите на Русия - Мордвините - документална поредица
23:30 Бокс офис
СКАТ [г. Бургас]
05:30 "Нашата храна - нашето лекарство" с водещ проф.Мермерски /повторение/
07:00 Новини/повторение/
07:30 "Ранни вести" /на живо/
08:30 "Неделна Света литургия" /на живо/
10:00 Храмове на българската памет
10:15 НОВИНИ - сутрешна емисия
10:30 "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
12:30 НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
12:45 "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
14:00 "Чшае шукарие" с водещ Найден Рангелов /на живо/
15:00 "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
16:00 "Нашата храна - нашето лекарство" с водещ проф.Мермерски /на живо/
17:30 Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
17:45 "Джон Лоутън представя..." - док.поредица
18:15 10-та степен по Рихтер" с водещ Валентин Фъртунов /на живо/
19:30 Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
20:00 "От упор" /на живо /
21:30 Документален филм
22:00 Новини. Прогноза за времето/повторение/
22:30 "Час по България" /повторение/
23:30 "Телевизионен форум" / повторение/
01:00 Класически концерт
02:00 От архивите на СКАТ: "Старият албум" с Михаил Топалов
02:30 Рок концерт
04:00 "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
Alfa
07:00 Документален филм
08:00 "ПП "АТАКА" в Парламента"
08:30 "Добро утро, българи" - сутрешен блок
10:30 "Истината" с Мирена Филипова
12:00 "Студио АТАКА" с Волен Сидеров
13:30 "Ранени животни" - драма, Испания
15:00 "Археология"
16:00 ПП "АТАКА" в Парламента
17:30 "Медийни лъжи" - журналистическо разследване
18:00 Новини
18:15 "Държавата днес"
20:00 "Студио АТАКА" с Волен Сидеров /п/
21:30 "Истината" с Мирена Филипова /п/
23:00 "Гостите на ALFA TV"
02:00 Повторения
Канал 3
07:30 "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска /п/
08:30 "Tелешоп"
08:45 "Психологически портрет" /п./ - предаване за паранормалното
09:45 "Tелешоп"
10:00 "Часът на другата България" - информационен блок с Б. Томалевски и Ал. Маринов/п/
11:00 "Tелешоп"
11:15 "Жълтини" /п./
11:40 "Tелешоп"
12:00 "Поздравителен концерт"
13:30 "Tелешоп"
13:45 "Последен писък" /п./ - авторско предаване за мода на Тони Рапонска
14:45 "Телемаркет"
15:00 "Жълтини"/п./
15:25 "Неудобните" /п./ - предаване с Маргарита Димитрова
16:25 "Телемаркет"
16:40 "Жълтини" /п./
17:00 "Без монтаж" - предаване за актуални теми
18:00 "Tелешоп"
18:15 "Спортът по Канал 3 с Крум Савов"
20:15 "Жълтини" /п./
21:00 "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3"
22:00 "Пет за четири" /п./ - неспортно предаване на Сашо Диков
23:30 "Еротичен бутик"
00:00 "Еротични нощи" - еротика
BBT
05:30 "Кънтри с Лили"
06:00 "Откровено с Ели" - избрано
07:00 Избрано от "Сутрин с ВВТ"
07:15 "Приключенията на слончето Бабар"- анимационен
08:30 "Българската музика"
09:30 "Приказки от Холивуд"
10:00 "Мистерии и факти със Светослава Тадаръкова"
10:30 "Архитектурен магазин"
11:00 "Дрескод" - предаване за мода
11:30 "Градски забивки с Ралица и Никола"
12:30 Новините
13:00 "Мис България 2012" - риалити, 14 еп.
14:00 "Българската музика"
15:00 Кратки новини
15:15 "Професия турист" - туристическо предаване
15:45 Репортаж
16:00 "Фейсконтрол" - светско предаване с Гергана Малкоданска
17:30 "Приказки от Холивуд"
18:00 "Дрескод" - предаване за мода
18:30 "Мис България 2012" - риалити, 15 еп.
19:30 Новините
20:15 "Капитан Майк на обиколка из Америка" - документален филм на Майкъл Мур
22:00 "Фейсконтрол" - светско предаване с Гергана Малкоданска
22:30 "Мистерии и факти със Светослава Тадаръкова"
23:00 Новините
23:40 "Капитан Майк на обиколка из Америка" - документален филм на Майкъл Мур
01:30 "Приказки от Холивуд"
02:00 "Градски забивки с Ралица и Никола"
03:00 Новините
03:40 "Фейсконтрол" - светско предаване с Гергана Малкоданска
Евроком
06:30 "Пълна къща" - комедиен сериал, САЩ, участват Боб Сагет, Джон Стамос, Мери - Кейт и Ашли Олсън, Дейв Кулиър и др.
07:00 Детски свят : Ekids - анимационна поредица
09:45 "Голямата бакалница"- игрален филм
11:00 Telestar
11:30 Детски свят : Пътешествие в Делтора - анимационна поредица
12:00 "АгроФорум" - Актуална информация за селското стопанство.
12:30 "Модна фиеста" - модно предаване с Марияна Аршева
13:00 Документален филм : Италия в миниатюра
13:15 Документален филм : Приказки от марципан
13:30 Telestar
14:00 "Премълчани истини" - предаване с Минчо Христов - повторение
15:00 "Синовете на вятъра"- игрален филм
16:45 Telestar
17:30 "Евроком Класик Студио"
18:00 Новини
18:30 "Мендел"- Драма, Норвегия-Германия. Режисьор: Александър Рьослер. В гл. роли : Томас Сьоренсен, Тереса Хардер, Ханс Кремер и др.
20:30 "Ултраспорт" - седмично спортно предаване
21:00 "Ларго Уинч"- Eкшън, Франция, Белгия. Режисьор: Жером Сал. В гл. роли : Томер Сисли, Кристин Скот Томас, Мики Манойлович и др.
23:00 "Град на насилие"- игрален филм
01:00 "Чанове и звинци" - музикално предаване за автентичен фолклор
01:30 "Синовете на вятъра"- игрален филм
03:10 "Мендел"- игрален филм
ТВ Европа
05:00 "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
09:20 Репортажите на седмицата
09:30 Новини
09:35 Телешоп
09:50 Спортна седмица
10:00 Новини
10:10 Прогноза за времето
10:15 Телестар
10:30 Новини
10:35 "Кариера"
11:00 Новини
11:15 Телешоп
11:30 Новини
11:35 Спорт
11:45 Телестар
12:00 Новини
12:15 Прогноза за времето
12:20 Спорт
12:30 Новини
12:35 Седмицата"Под лупа"
12:45 Агромаркет
13:00 Новини
13:25 Прогноза за времето
13:30 Новини
13:35 "Под лупа"
14:00 Новини
14:10 Прогноза за времето
14:15 Телепазар
14:30 Новини
14:35 "Под лупа"
15:00 Новини
15:25 прогноза за времето
15:30 Новини
15:35 Студентска програма "Алма матер"
16:00 Новини
16:10 Християнството
16:30 Новини
16:45 Документален филм
17:00 Новини
17:25 Прогноза за времето
17:30 Под лупа
18:00 Новини
18:05 Под лупа
18:30 Централна емисия НОВИНИ
18:55 Прогноза за времето
19:00 Новини
19:10 "Европространство"
19:30 Новини
19:35 Евромакс
20:00 Новини
20:25 Прогноза за времето
20:30 Новини
20:40 Авторевю - предаване за автомобили
21:00 Вечерен новинарски блок
22:00 Новини
22:15 Прогноза за времето
22:20 Спорт
22:30 новини
22:35 Евромакс
23:00 Вечерен новинарски блок
00:00 05.00 Нощен новинарски информационен блок
NBT [г. Пловдив]
05:00 Животът и градът - избрано
07:00 ''Нежна революция'' - игр филм. 2 част
08:45 Фолклорен изгрев
09:15 Медиастар
09:30 Панаирен калейдоскоп - обзор
10:00 Телемаркет
10:15 Забранено за лъжата - дебати с Ива Николова
11:45 Фолклорен изгрев
12:00 ''90 минути'' - избрано
13:30 ''Синовете на вятъра'' - игр филм
15:00 Телемаркет
15:15 Акведукт
16:15 '''Светът и ние: Стокхолм'' - док филм
16:30 Телемаркет
16:45 Колаж
17:15 ''Мисията'' - игр филм
19:15 Панаирен калейдоскоп - обзор
19:45 АКЦЕНТИ С НБТ - публицистично предаване с Ива Николова
22:00 Бели нощи с Йоанна
22:30 ''Синовете на вятъра'' - игр филм
00:00 Забранено за лъжата - дебати с Ива Николова
01:30 ''90 минути'' - избрано
03:00 ''Синовете на вятъра'' - игр филм
04:30 ''90 минути'' - избрано
БНТ 2
07:00 Йога за всеки /БНТ 2 Русе/
07:20 Знаете ли, че...: Санкт Петербург /БНТ 2 Пловдив/
07:30 Потребителската кошница /п/
08:00 Балада - музикален филм за народната певица Димитрина Кунева
08:30 Културното наследство на България: Християнското изкуство на България /втора част,втора серия/п/
09:00 Неделна литургия - пряко предаване от Варна
10:30 Метафора /БНТ 2 Пловдив/
11:15 Зъбът ми-Страхливецът - тв новела на Евровизия /Корея/
11:30 Студио: Формула1, 2012 /на живо/
11:55 Формула1: Йеонгам, Корея 2012 /запис/
14:00 Абсурдите с Румен Бахов /БНТ 2 Пловдив/п/
14:45 Афиш - културно - информационно предаване
15:00 Шоуто на Акрани /п/
16:00 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
16:30 Седмият ден - игрален филм /п/
18:05 Replay: Летни Олимпийски игри, Лондон 2012 - Художествена гимнастика /квалификации/
19:20 Европейски дневник /п/
19:30 България 19.30 - централни новини /емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
20:00 Диви рози - тв сериал /Канада/първи сезон, втори епизод/
20:45 Bluezz fest Ruse - концерт с участието на "Тумбайту" с Калин Вельов , "Джаста праста" с Иван Лечев и блус-китариста Атила Уайнбъргър /Румъния/
21:45 Стая с изглед - игрален филм (Великобритания, 1985 г.), режисьор Джеймс Айвъри, в ролите: Маги Смит, Патрик Годфри, Джуди Денч, Саймън Калоу, Рупърт Грейвс, Розмари Лийч, Даниел Дей Луис и др.
23:40 Афиш - културно - информационно предаване /п/
23:55 Концерт за цигулка и оркестър от Йоханес Брамс в изпълнение на Русенската филхармония, диригент Георги Димитров /БНТ2 Русе/
00:40 край на програмата
BNT World
06:05 Евромакс
06:30 Атлас: Чудеса и тайнства на Рилския манастир /фонд/
07:00 Бразди
07:30 Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
09:00 Умно село: "Садово, Тексас" /художникът Кольо Карамфилов/п/
09:50 Български уроци - аз уча български /за напреднали/п/
10:00 Иде нашенската музика - фолклорно токшоу
11:00 Вяра и общество с Горан Благоев /запис/
12:00 По света и у нас - информационна емисия
12:30 Неделя х 3
15:30 Шоуто на Канала /п/
16:30 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
17:00 Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
17:35 Евромакс /п/
18:00 Момичето от лодката - тв филм на Евровизия /Хонг Конг/
18:15 Международен фестивал "Панаир на куклите", 2012
18:45 Афиш
19:00 Пътят към върха - тв филм (2007г.), режисьор Валентина Фиданова, в ролите: Бистра Тупарова, Йоан Карамфилов, Вълчо Камарашев, Богдан Вульпе, Симеон Владов и др.
20:00 По света и у нас - информационна емисия
20:45 Хълмът на боровинките - игрален филм (1977 г.), режисьор Александър Морфов, в ролите: Самуел Финци, Руси Чанев, Кръстьо Лафазанов, Васил Василев-Зуека, Пламен Пеев, Рени Врангова, Златина Тодева, Христо Гърбов, Николай Урумов и др.
22:30 Срещу новините
23:15 Спортна треска
00:05 По света и у нас - информационна емисия
00:10 Ден след ден - концерт на Васко Кръпката
01:10 Българска кинокласика: Филмите на 60-те: "Гибелта на Александър Велики"- игрален филм /п/
02:30 Неделя х 3 /п/
BGTV
06:00 "Двоен изстрел" - екшън
08:00 "Малките коли" - сериен аним. филм (2 епизод)
08:30 "Изворче" - детско фолклорно предаване
09:00 "Куклен театър"
09:30 "Ноа Саския" - детски тв сериал (11,12 епизод)
10:30 "Анастасия" - анимация, 2 част
11:00 "Песни за душата" - фолклорно предаване
11:40 "Наследството на Ферамонти" - драма
13:30 "Ирак пътя към залеза" - док. филм
14:00 "Да сме живи, да сме здрави" - фолклорно предаване
14:35 "Фитнес мания" - предаване с Киро (Скалата) /п/
15:00 "Звездната ливада" - драма
16:30 "Изворче" - детско фолклорно предаване
17:00 "Planeta Sezam" - сръбско музикално шоу /п/
18:00 "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/
19:00 "Музикален микс" - поп фолк музика
19:40 "Космическо ченге" - фантастика
21:15 "Думи на живот" - религиозно предаване
22:00 "Да си умреш от смях"- комедия
23:30 "Горещ вятър" - тв сериал (4 епизод)
00:30 "Да си разменим жените" - еротична драма
02:10 "Наследството на Ферамонти" - драма
04:10 "Космическо ченге" - фантастика
Vivacom Arena
05:25 Трейлъри
06:00 "Дневникът на Джак" - Комедия, Драма, 2006, Режисьор: Майк Байндър, В ролите: Джон Клийс, Бен Афлек, Амбър Валета, Бай Линг
07:35 Трейлъри
08:10 "Тарикатите Блум" - Драма, Криминален, Романтичен, Приключенски, 2008, Режисьор: Райън Джонсън, В ролите: Ейдриън Броуди, Рейчъл Уайз, Марк Ръфало, Ринко Кикучи, Роби Колтрейн, Максимилиан Шел, Ноа Сийгън
10:10 "Семейство Джоунс" - Драма, 2009, Режисьор: Дерик Борте, В ролите: Гари Коул, Амбър Хард, Дейвид Духовни, Деми Мур, Глен Хедли, Лорън Хътон, Крис Уилямс
11:55 "Банкетът" - Комедия, Драма, Романтичен, 2006, Режисьор: Ксяоганг Фенг, В ролите: Жан Зъи, Ге Ю, Даниел Ву, Джоу Ксън
14:10 "Войната е опиат" - Драма, Екшън, Трилър, Военен, 2008, Режисьор: Катрин Бигълоу, В ролите: Гай Пиърс, Джеръми Ренър, Антъни Маки, Браян Джирати, Ралф Файнс, Сам Редфорд, Еванджелин Лили
16:30 "Последен шанс, Харви" - Драма, Романтичен, 2008, Режисьор: Джоел Хопкинс, В ролите: Дъстин Хофман, Ема Томпсън, Кати Бейкър, Лиан Балабан, Джеймс Бролин, Ричард Шиф, Майкъл Ландис, Ейлин Аткинс, Джеймс Бролин
18:10 "И още нещо" - Комедия, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
20:00 "Благодаря за пушенето" - Комедия, Драма, 2005, Режисьор: Джейсън Райтмън, В ролите: Дейвид Кохнър, Арън Екхарт, Мария Бело, Камерън Брайт, Сам Елиът, Кейти Холмс, Уилям Х. Мейси, Джей Кей Симънс, Робърт Дювал
21:40 "Чужденецът" - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Ники Илиев, В ролите: Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер
23:25 "САЩ срещу Джон Ленън" - Документален, Автобиографичен, Музика, 2006, Режисьор: Дейвид Лийф, В ролите: Джон Ленън, Йоко Оно, Стю Албърт
01:05 "Дневникът на Джак" - Комедия, Драма, 2006, Режисьор: Майк Байндър, В ролите: Джон Клийс, Бен Афлек, Амбър Валета, Бай Линг
02:45 "Тарикатите Блум" - Драма, Криминален, Романтичен, Приключенски, 2008, Режисьор: Райън Джонсън, В ролите: Ейдриън Броуди, Рейчъл Уайз, Марк Ръфало, Ринко Кикучи, Роби Колтрейн, Максимилиан Шел, Ноа Сийгън
04:35 "Покана за вечеря" - Комедия, 2007, Режисьор: Лоран Буник, В ролите: Даниел Отьой, Валери Ламерше, Тиери Лермит, Хиполит Жирардо, Артус дьо Пенгуерн, Паскал Денизан, Мар Содуп, Мариан Виар
Fiesta
06:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
06:30 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
07:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
07:30 Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
08:00 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
08:30 Йога за бебета - упражнения за най-малките
09:00 Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен
09:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
10:00 Телепазарен прозорец
10:20 Хапките на Боб - поредица със забавните рецепти на Боб Блъмър
10:30 Люта Америка - поредица за латиноамериканска кухня
11:00 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
11:30 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
12:00 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
12:30 Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик
13:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
13:30 Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
14:00 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
14:30 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
15:00 Телепазарен прозорец
15:20 Хапките на Боб - поредица със забавните рецепти на Боб Блъмър
15:30 Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен
16:00 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
16:30 Люта Америка - поредица за латиноамериканска кухня
17:00 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
17:30 Кулинарните приключения на Тод Инглиш - рецепти от цял свят
18:00 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
18:30 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
19:00 Кючек за начинаещи - изкуството на ориенталските танци
19:30 Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик
20:00 Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен
20:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
21:00 Люта Америка - поредица за латиноамериканска кухня
21:30 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
22:00 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
22:30 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
23:00 Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик
23:30 Сражение в кухнята - кулинарно състезание
00:00 Полуостровът на съкровищата - предаване за уникални български храни
00:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
01:00 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
01:30 Кулинарните приключения на Тод Инглиш - рецепти от цял свят
Телекабел
06:40 Вуйчото от Америка - ТВ сериал - 18 епизод
07:30 Детски свят - Ну, погоди! - 14 епизод
08:00 На фокус - коментарна рубрика
08:15 Прогноза за времето
08:20 Платина - ТВ сериал - 8 епизод
09:30 Щрак - комедийно шоу
10:00 60 минути - предаване на Телекабел ТВ
11:10 Успешно земеделие - предаване за предприемчивите
12:00 На фокус - коментарна рубрика
12:10 Исторически календар
12:20 Колоездачът - трилър с Клайв Оуен
14:10 Отблизо - предаване на Телекабел ТВ
15:10 Детски свят - Джънго - 2 епизод
15:35 Детски свят - Тролски приказки - 9 епизод
16:00 Щрак - комедийно шоу
16:30 На фокус - коментарна рубрика
16:40 Исторически календар
16:45 Турне - драма
18:20 За мечките и хората - документален филм
19:00 На фокус - коментарна рубрика
19:15 Прогноза за времето
19:25 Исторически календар
19:45 Дългият път към дома - уестърн с Ерик Робъртс
21:30 Щрак - комедийно шоу
22:00 На фокус - коментарна рубрика
22:30 Любовта може да навреди на вашето здраве - комедия с Пенелопе Крус
00:10 На фокус - коментарна рубрика
00:20 Кейт и Леополд - романтична комедия с Хю Джакман
02:10 Иван Василиевич си сменя професията - комедия
04:40 Барон Мюнхаузен - приключенска комедия
Da Vinci Learning
05:30 "Сурова наука"
06:00 "Абсолютно феноменално"
06:30 "Оризът - златното зърно"
07:00 "Малък гений"
08:30 "Компас на времето"
09:00 "Имало едно време..."
09:30 "Експресът на учените"
10:30 "Какво, как, къде"
11:00 "Не е толкова сложно!"
12:00 "Абсолютно феноменално"
12:30 "Важни открития в науката и техниката"
13:00 "Форми на живот"
13:30 "Поредица от цветове"
14:00 "Квант"
14:30 "Катализатор"
15:00 "Какво, как, къде"
15:30 "Разходки във времето"
16:00 "Не е толкова сложно!"
16:30 "Марви Хемър"
17:00 "Компас на времето"
17:30 "Какво, как, къде"
18:00 "Лекарства по поръчка: Мечта или реалност"
19:00 "Наука от задния двор"
19:30 "Исторически личности"
20:00 "Марви Хемър"
20:30 "Абсолютно феноменално"
21:00 "Съвременна наука"
22:00 "Какво сториха за нас древните"
23:00 "Абсолютно феноменално"
23:30 "Сурова наука"
00:00 "Квант"
00:30 "Катализатор"
01:00 "Съвременна наука"
02:00 "През очите на пилота"
04:00 "През очите на пилота"
Super 7
06:00 "Любопитният Джордж", сезон 1, еп. 12 и 13, анимация
06:50 "Часът на Nickelodeon: "Ни Хао Кай Лан, сезон 2, еп. 8 и 9
07:40 "Часът на Nickelodeon: Домашни любимци супер герой ", сезон 3, еп. 17, 18 и 19
09:00 "Барби", анимация
10:25 "Клуб Уинкс", сезон 5, еп. 7, 8, 9, 10 и 11
12:35 "Ласи", сезон 1, еп. 13
13:00 "Часът на Nickelodeon: "Спондж Боб", сезон 4, еп. 16 и 17, анимация
13:50 "Часът на Nickelodeon: Ловци на чудовища",сезон 1, еп. 11, 12 и 13
15:05 "Ласи", сезон 1, еп. 15 и 16
16:00 "Хънтик - търсачи на тайни", анимация, еп. 22, 23 и 24
17:15 "Трансформърс", еп. 14 и 15
18:25 "Библейд Метал Мастърс", еп. 23, 24 и 25
19:15 "Майор Татко", сезон 1, еп. 20, 21, 22, 23 и 24
21:20 "Тайната на Ела", еп. 60, 61, 62, 63 и 64
23:20 "Как се запознах с майка ви", сезон 4, еп. 13 и 14
00:10 "Моделите на Колийн", сезон 2, еп. 3 и 4
01:45 до 06:00 - повторения
EKids
07:00 Дивото зове - анимационен филм
08:00 Франклин - анимационен сериал
08:30 Джънго - анимационен сериал
09:00 Ну, погоди! - анимационен сериал
09:30 Бамзе - анимационен сериал
10:00 Покахонтас - анимационен сериал
10:30 Пътешествие в Делтора - анимационен сериал
11:00 Франклин - анимационен сериал
11:30 Джънго - анимационен сериал
12:00 Дивото зове - анимационен филм
13:00 Тролски приказки - анимационен сериал
13:30 Семейни връзки - сериал
14:00 Продавачки - сериал
15:00 Странни птици - игрален филм
17:00 Франклин - анимационен сериал
17:30 Тролски приказки - анимационен сериал
18:00 Покахонтас - анимационен сериал
18:30 Пътешествие в Делтора - анимационен сериал
19:00 Продавачки - сериал
20:00 Странни птици - игрален филм
Disney Channel
05:10 NINI
06:00 Кръстовище в джунглата
06:15 ПРИКЛЮЧЕНИЯТА НА БЪЗБИЙ
06:30 Майстор Мани
06:45 В КЛУБА НА МИКИ МАУС
07:05 МАЛКИТЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ НА МЕЧО ПУХ
07:10 Джейк и пиратите от Невърленд
07:25 Финиъс и Фърб
07:40 Зик и Лутър
09:30 ДВАМА КРАЛЕ
10:00 Зик и Лутър
10:30 В групата съм
11:00 GOTTA KICK IT UP
12:30 Джеси
13:00 Финиъс и Фърб
13:30 Финиъс и Фърб
14:00 Финиъс и Фърб
14:30 ДВАМА КРАЛЕ
15:30 В групата съм
16:00 Късмет, Чарли
16:30 Бавачката ми е вампир
17:00 раздви-жИ Се
17:30 Фермата ГОТ
18:00 Близначки-магьосници 2
20:30 ДВАМА КРАЛЕ
21:00 Финиъс и Фърб
22:30 ДВАМА КРАЛЕ
23:00 Бавачката ми е вампир
23:30 HANNAH MONTANA
00:00 Хаш две о
00:25 Хаш две о
00:50 Лудориите на Зак и Коди
01:20 HANNAH MONTANA
01:45 Съни на алеята на славата
02:10 Джейк и Блейк
02:35 NINI
03:25 Лудориите на Зак и Коди
03:50 HANNAH MONTANA
04:20 Съни на алеята на славата
04:45 Джейк и Блейк
Cartoon Network
07:00 Джони Тест (Johnny Test)
07:25 Време за приключения (Adventure Time)
07:50 Том и Джери (Tom & Jerry)
07:55 Роботбой (Robotboy)
08:10 Лабораторията на Декстър (Dexter's Laboratory)
08:30 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
09:00 Време за приключения (Adventure Time)
09:15 Regular Show (Regular Show)
09:25 Време за приключения (Adventure Time)
09:40 Regular Show (Regular Show)
09:50 Време за приключения (Adventure Time)
10:10 Regular Show (Regular Show)
10:20 Време за приключения (Adventure Time)
10:35 Regular Show (Regular Show)
10:45 Време за приключения (Adventure Time)
11:00 Regular Show (Regular Show)
11:10 Време за приключения (Adventure Time)
11:30 Regular Show (Regular Show)
11:45 Време за приключения (Adventure Time)
12:05 Regular Show (Regular Show)
12:15 Време за приключения (Adventure Time)
12:30 Regular Show (Regular Show)
12:40 Време за приключения (Adventure Time)
12:55 Regular Show (Regular Show)
13:05 Време за приключения (Adventure Time)
13:20 Regular Show (Regular Show)
13:30 Време за приключения (Adventure Time)
13:50 Regular Show (Regular Show)
14:00 Домът на Фостър за въображаеми приятели (Foster's Home For Imaginary Friends)
14:25 Лагерът Ласло (Camp Lazlo)
14:45 Невероятните неприключения на Флапджак (The Marvelous Misadventures of Flapjack)
15:05 Чаудър (Chowder)
15:30 Време за приключения (Adventure Time)
16:00 Лабораторията на Декстър (Dexter's Laboratory)
16:30 Герои: 108 (Hero 108)
17:05 Шаолински двубои (Xiaolin Showdown)
17:35 Скуби-Ду мистерия оод (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
18:00 CARTOON NETWORK КИНО Животински мюзикъл (CN CINEMA Animal School Musical)
18:50 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
19:20 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
19:45 Том и Джери (Tom & Jerry)
19:55 Парк шоу (Regular Show)
20:20 Игра на ниво (Level Up)
20:45 Младежката лига (Young Justice)
21:15 Thundercats (Thundercats)
21:45 Герои: 108 (Hero 108)
TCM
05:15 "Банда лоши стрелци" - комедия, САЩ, 1971
22:00 "Казабланка" - драма, САЩ, 1942, с Хъмфри Богарт
23:40 "Дъщерята на Раян" - драма, Великобритания, 1970, със Сара Майлс
02:50 "Обичай ме или ме напусни" - биографичен филм, САЩ, 1955, с Дорис Дей
04:50 "10 хиляди спални" - комедия, САЩ, 1957, с Дийн Мартин
Boomerang
05:10 Tom & Jerry
05:20 Looney Tunes
05:35 Scooby Doo Where Are You!
06:00 The Garfield Show
06:25 The Perils of Penelope Pitstop
06:50 Looney Tunes
07:00 Cartoonito: Gerald McBoing Boing
07:25 Cartoonito: Bananas in Pyjamas
07:40 Cartoonito: Jelly Jamm
07:55 Cartoonito: Krypto The Superdog
08:25 Droopy: Master Detective
08:50 Looney Tunes
09:20 Yogi's Treasure Hunt
09:45 Dastardly And Muttley
10:10 The Garfield Show
10:35 The Perils of Penelope Pitstop
11:00 Looney Tunes (hannah Barbera)
11:30 Puppy in my Pocket
12:00 Cartoonito: Jelly Jamm
12:15 Cartoonito: Paddington Bear
12:40 Cartoonito: Bananas in Pyjamas
12:55 Cartoonito: Ha Ha Hairies
13:20 Cartoonito: Krypto The Superdog
13:50 Droopy: Master Detective
14:15 Duck Dodgers
14:40 Pink Panther and Pals
15:05 The Garfield Show
15:30 Daffy Duck's Movie: Fantastic Island
17:00 Looney Tunes
17:30 Puppy in my Pocket
18:00 Cartoonito: Baby Looney Tunes
18:25 Cartoonito: Jelly Jamm
18:40 Cartoonito: Bananas in Pyjamas
19:05 Cartoonito: Gerald McBoing Boing
19:30 Cartoonito Tales
19:55 Cartoonito: Ha Ha Hairies
20:25 A Pup Named Scooby-Doo
20:50 Dexter's Laboratory
21:05 Tom & Jerry
21:15 The Flintstones
21:45 The Jetsons
22:15 Tom & Jerry
22:25 Johnny Bravo
22:35 Hong Kong Phooey
23:00 The Garfield Show
23:25 The All-New Scooby and Scrappy-Doo Show
23:50 The Perils of Penelope Pitstop
00:15 Tom & Jerry
00:25 Yogi's Treasure Hunt
00:50 Help! It's The Hair Bear Bunch
01:10 Johnny Bravo
01:35 Duck Dodgers
02:00 Dexter's Laboratory
02:25 Popeye
02:50 Looney Tunes (Hannah Barbera)
03:00 Tom & Jerry
03:25 New Yogi Bear
03:50 The Jetsons
04:15 The Flintstones
04:45 Droopy: Master Detective
JimJam
05:10 "Мравката Антъни"
05:35 "Анджелина балерина"
05:50 "Магическият ключ"
06:00 "Анджелина балерина"
06:15 "Осуолд"
06:30 "Дракон"
06:55 "Строителят Боб"
07:05 "Томас и приятели"
07:15 "Приключенията на делфинчето Муму"
07:20 "Кипър"
07:30 "Дивата природа"
07:40 "Барни и приятели"
08:05 "Иглу-глу"
08:17 "Безброй много…"
08:30 "Вижте морето"
08:35 "Моето животинско семейство"
08:50 "Магическият ключ"
09:00 "Зоосвят"
09:10 "Котаракът Джеймс"
09:20 "Дани и Татко"
09:25 "Виж и прави като Маймунката"
09:35 "Циркът на малкия Антонио"
09:40 "Мега малки"
09:55 "Джармис"
10:10 "Дани и Татко"
10:15 "Пингу"
10:25 "Фермата на Бенджамин"
10:35 "Циркът на малкия Антонио"
10:40 "Зоосвят"
10:47 "Джармис"
11:00 "Котаракът Джеймс"
11:05 "Приключенията на делфинчето Муму"
11:10 "Мега малки"
11:25 "Магическият ключ"
11:35 "Зоосвят"
11:40 "Виж и прави като Маймунката"
11:50 "Циркът на малкия Антонио"
11:55 "Фермата на Бенджамин"
12:05 "Барни и приятели"
12:30 "Мега малки"
12:45 "Джармис"
13:00 "Иглу-глу"
13:12 "Безброй много…"
13:25 "Вижте морето"
13:30 "Моето животинско семейство"
13:45 "Фермата на Бенджамин"
13:50 "Анджелина балерина"
14:05 "Осуолд"
14:20 "Дракон"
14:45 "Барни и приятели"
15:10 "Приключенията на делфинчето Муму"
15:15 "Строителят Боб"
15:25 "Томас и приятели"
15:35 "Котаракът Джеймс"
15:40 "Джармис"
15:50 "Магическият ключ"
16:00 "Виж и прави като Маймунката"
16:10 "Безброй много…"
16:22 "Иглу-глу"
16:35 "Джейкърс! Приключенията на Пигли Уинкс"
17:00 "Анджелина балерина"
17:15 "Осуолд"
17:30 "Дивата природа"
17:40 "Кипър"
17:50 "Строителят Боб"
18:00 "Томас и приятели"
18:10 "Приключенията на делфинчето Муму"
18:15 "Кипър"
18:25 "Дракон"
18:50 "Джейкърс! Приключенията на Пигли Уинкс"
19:15 "Джармис"
19:30 "Анджелина балерина"
19:45 "Мега малки"
19:57 "Вижте морето"
20:00 "Моето животинско семейство"
20:15 "Фермата на Бенджамин"
20:20 "Виж и прави като Маймунката"
20:30 "Магическият ключ"
20:40"Томас и приятели"
20:50 "Строителят Боб"
21:00 "Зоосвят"
21:10 "Кипър"
21:20 "Мега малки"
21:35 "Пингу"
21:45 "Магическият ключ"
21:55 "Приключенията на делфинчето Муму"
22:00 "Виж и прави като Маймунката"
22:10 "Барни и приятели"
22:35 "Кипър"
22:45 "Джейкърс! Приключенията на Пигли Уинкс"
23:10 "Мравката Антъни"
23:35 "Анджелина балерина"
23:46 "Осуолд"
00:00 "Барни и приятели"
00:25 "Строителят Боб"
00:35 "Томас и приятели"
00:45 "Приключенията на делфинчето Муму"
00:50 "Вижте морето"
00:55 "Моето животинско семейство"
01:10 "Фермата на Бенджамин"
01:15 "Виж и прави като Маймунката"
01:25 "Барни и приятели"
01:51 "Безброй много…"
02:03 "Иглу-глу"
02:15 "Мравката Антъни"
02:40 "Анджелина балерина"
02:52 "Осуолд"
03:05 "Дракон"
03:30 "Барни и приятели"
03:55 "Строителят Боб"
04:05 "Томас и приятели"
04:15 "Магическият ключ"
04:25 "Кипър"
04:35 "Дивата природа"
04:45 "Пингу"
04:55 "Иглу-глу"
Хоби ТВ
05:00 АКТУАЛНО - трети сезон - 04 еп. /п/
06:00 Риби и Такъми - трети сезон - 03 еп.
07:00 Киноложка изложба
07:30 НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
08:00 Ловен филм
08:30 С въдица в ръка - 61 еп.
09:00 През планини и морета
09:30 АВТО-МОТО ХОБИ - трети сезон - 06 еп. /п/
10:00 На плувка и дъно - втори сезон /п/
11:00 АКТУАЛНО - трети сезон - 04 еп. /п/
12:00 Риби и Такъми - трети сезон - 03 еп.
13:00 Киноложка изложба
13:30 НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
14:00 Ловен филм
14:30 С въдица в ръка - 61 еп.
15:00 През планини и морета
15:30 АВТО-МОТО ХОБИ - трети сезон - 06 еп. /п/
16:00 На плувка и дъно - втори сезон /п/
17:00 АКТУАЛНО - трети сезон - 04 еп. /п/
18:00 Риби и Такъми - трети сезон - 03 еп.
19:00 Киноложка изложба
19:30 НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
20:00 Ловен филм
20:30 С въдица в ръка - 61 еп.
21:00 През планини и морета
21:30 АВТО-МОТО ХОБИ - трети сезон - 06 еп. /п/
22:00 На плувка и дъно - втори сезон /п/
23:00 АКТУАЛНО - трети сезон - 04 еп. /п/
Охота и рыбалка
05:50 "Планетата на рибаря"
06:30 "Планетата на ловеца"
07:10 "История на лова"
07:40 "Пушкала и такъми"
08:10 "С оръжие под водата"
08:50 "Следотърсач"
09:30 "Особености на руския лов"
10:00 "На лов с Леонид Костюков"
10:40 "Екстремен риболов с Робсън Грийн"
11:35 "Кухнята със Серж Маркович"
11:50 "Ловен сезон"
12:20 "Радзишевски и К в търсене на рибарска слука"
13:00 "Американски риболов"
13:40 "На слука"
14:10 "Ловни оръжия"
14:50 "Риболовът във Волга"
15:30 "Подводен лов"
16:00 "Майсторски клас"
16:15 "Кухнята със Серж Маркович"
16:40 "Риболовен справочник"
17:25 "Дневниците на големия лов"
18:30 "Радзишевски и К в търсене на рибарска слука"
19:00 "Подводен лов"
19:40 "Екстремен риболов с Робсън Грийн"
20:25 "Ловни истории от Павел Гусев"
20:50 "Планетата на рибаря"
21:30 "Планетата на ловеца"
22:10 "История на лова"
22:40 "Пушкала и такъми"
23:10 "С оръжие под водата"
23:50 "Следотърсач"
00:30 "Особености на руския лов"
01:00 "На лов с Леонид Костюков"
01:40 "Алманах от странство"
02:35 "Кухнята със Серж Маркович"
02:50 "Ловен сезон"
03:20 "Радзишевски и К в търсене на рибарска слука"
04:00 "Риболовен експерт"
04:40 "На слука"
Discovery Channel
05:00 Сделки: Епизод 5
06:00 Топ десет: Топ 10 на лековъоръжените превозни средства
07:00 Как са го направили?: Епизод 17
07:30 Как са го направили?: Епизод 18
08:00 Деконструкция: Обработен дървен материал
08:30 Деконструкция: Заваряване
09:00 Строители спасители: Чист късмет
10:00 Злато в Берингово море: Горчив край
11:00 Живот върху въже: Епизод 1
12:00 Живот върху въже: Епизод 2
13:00 Живот върху въже: Колелото на смъртта
14:00 Живот върху въже: Експлодиращата кутия, завръщане в Пуерто Рико
15:00 Кризи под контрол: Летище "Хартсфилд-Джаксън", Атланта, щата Джорджия
16:00 Въглищари: Епизод 4
17:00 Смъртоносен улов: Епизод 16 (Част 2)
18:00 Ловци на митове: Тичане по вода
19:00 Как се прави...: Епизод 12
19:30 Как се прави...: Епизод 4
20:00 Опасно за живота: Като морски свинчета
21:00 Динамо: невероятни магии: Епизод 2
22:00 Речни чудовища: Невидимият екзекутор
23:00 Екстремен риболов: Епизод 2
00:00 Отървах се на косъм: Страх и свободно падане
01:00 Ловци на митове: Тичане по вода
02:00 Динамо: невероятни магии: Епизод 2
03:00 Речни чудовища: Невидимият екзекутор
04:00 Екстремен риболов: Епизод 2
Discovery World
05:05 Mystery Cars: Episode 10
06:00 Jesus: Man Behind the Myths
06:50 Who Framed Jesus?
08:35 Mystery Cars: Episode 10
09:30 Anthony Bourdain: No Reservations: Los Angeles
10:20 Race to Dakar: Episode 3
11:10 Race to Dakar: Episode 4
12:05 Race to Dakar: Episode 5
12:55 Race to Dakar: Episode 6
13:50 Race to Dakar: Episode 7
14:45 Mystery Cars: Episode 6
15:40 Mystery Cars: Episode 7
16:35 Mystery Cars: Episode 8
17:25 Mystery Cars: Episode 9
18:20 Mystery Cars: Episode 10
19:10 Finding Amelia: Episode 1
21:00 Hitler's Heroes: Episode 1
21:55 Mystery Cars: Episode 10
22:50 Anthony Bourdain: No Reservations: Los Angeles
23:45 Death Machines: Roman Machines
00:35 Death Machines: Witches and Heretics
01:30 The True Story: Apollo 13: the True Story
02:25 The Real Mash
03:20 Becoming Alexander
04:15 Solving History with Olly Steeds: Episode 8
Discovery Science
05:15 Как работи вселената?
06:05 През погледа на Моргън Фримън
07:00 Човекът метеорит: Епизод 3
07:50 Човекът метеорит: Епизод 4
08:40 Главоблъсканици: Епизод 8.1
08:43 Sci-Fi наука
09:12 Sci-Fi наука
09:40 Мега свят
10:30 Технологиите, които променят света
10:55 Технологиите, които променят света
11:20 Пътуване към луната
12:10 Странни или какво?: Епизод 2
13:00 Космически пионери
13:50 Хвани го и го запази
14:45 Колата на бъдещето: Каросерията
15:35 Технологиите, които променят света
16:00 Главоблъсканици: Епизод 9.1
16:03 Шоуто на технологията: Епизод 21
16:32 Шоуто на технологията: Епизод 22
17:00 През погледа на Моргън Фримън
17:50 Машините на Да Винчи
18:15 Злобни машини: Епизод 10
18:40 Технологиите, които променят света
19:05 Технологиите, които променят света
19:30 Как работи вселената?
20:20 Срещи с извънземни
21:10 Срещи с извънземни
22:00 Как работи вселената?
22:50 Срещи с извънземни
23:40 Срещи с извънземни
00:35 Колата на бъдещето: Каросерията
01:25 Странни или какво?: Епизод 2
02:15 Технологиите, които променят света
02:45 Технологиите, които променят света
03:10 Технологиите, които променят света
03:35 Пътуване към луната
04:25 Странни или какво?: Епизод 2
National Geographic
05:15 Мигове от катастрофата: Пожар на склона
06:10 Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Екстремни близки планове
06:35 Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Убийствено течение
07:05 Мигове от катастрофата: Бомбата в град Оклахома
08:00 Отблизо: Нарковойни
08:55 Мигове от катастрофата: Бисмарк
09:50 Най-трудните ремонти на света: Боинг 767
10:45 Исторически конспирации: Амелия Еърхарт
11:40 Проект: Земята: Мръсни бомби
12:35 Мигове от катастрофата: Пожар на склона
13:30 Древните досиета Х: Портите на Ада и подземният свят на маите
14:25 Тайните на Райха: Жените на Хитлер
15:20 Мегазаводи: Порше Панамера
16:15 Мегазаводи: Ламборгини
17:10 Мегазаводи: Астон Мартин
18:05 Мигове от катастрофата: Дълбоководен хоризонт
19:00 Мрачната истина за "Лузитания"
21:00 Премиера Камък за 400 милиона
21:55 Арестувани зад граница: Бягство от Аржентина
22:50 Границата: Нощна смяна
23:45 Камък за 400 милиона
00:40 Арестувани зад граница: Бягство от Аржентина
01:35 Границата: Нощна смяна
02:30 Проект: Земята: Мръсни бомби
03:25 Мигове от катастрофата: Експлозия в Северно море
04:20 Проект: Земята: В търсене на извънземни
Nat Geo Wild
05:00 В схватка с рибите: Нападение от сом
06:00 В кадър: Атака!
07:00 Човек срещу страшилище: Крилат демон
08:00 Личен зоопарк - живот на диви обороти: Хипопотамчето пристигна
09:00 Мъжете от блатата: Жилеща бомба
10:00 Точно в целта: Атаката на лъва (голямото преследване)
11:00 Котешки войни: лъв срещу гепард
12:00 Мистерии в дивата природа: Терорът на Тазманийския тигър
13:00 Дивата Русия: Тайната гора
14:00 Неопитомените Америки: Планини
15:00 Дивата Русия: Великата граница
16:00 Американска пума
17:00 Долината на вълците
18:00 Завръщането на димните леопарди
19:00 Премиера Мистерии в дивата природа: Птичи апокалипсис
20:00 Опасни срещи - чудовища в задния двор: Разярени бикове
21:00 Точно в целта: Атаката на лъва (голямото преследване)
22:00 Мистерии в дивата природа: Птичи апокалипсис
23:00 Опасни срещи - чудовища в задния двор: Разярени бикове
00:00 На куката: Риболов на чудовища: Летящи чудовища
01:00 Острови: Занзибар
02:00 Мистерии в дивата природа: Летящ северен елен
03:00 Опасни срещи - чудовища в задния двор: Разярени бикове
04:00 Точно в целта: Атаката на лъва (голямото преследване)
Animal Planet
05:45 Пътешествията на Микейла: Епизод 3
06:35 Помощ за дивата природа: Епизод 3
07:00 Разговори с животните: Епизод 4
07:25 Кучета 101: Боксер, бишон фризе, нюфаундленд, бийгъл, дакел
08:15 Ловеца на крокодили: Влечуги от дълбините - гущери
09:10 Пътешествията на Микейла: Епизод 4
10:05 Дик и Дом с дивите животни: Епизод 4
10:30 Всичко за породата: Басетхаунд
11:00 Ловци по рождение: Оръжия
11:25 Истински диво шоу: Епизод 4
11:55 Дивата Арктика: Тайгата: Замръзналите гори
12:50 Дивата природа на Франция: Царството на птиците
13:45 Дивата природа на Франция: Природата в града на светлините
14:40 Училище за ветеринари на сафари: Епизод 3
15:05 Училище за ветеринари на сафари: Епизод 4
15:35 Осиротели диви животни: Знаци в пясъка
16:00 Осиротели диви животни: Котка в беда
16:30 Лошо куче: Пакостливи кучета
17:25 Моята котка от Ада: Епизод 2
18:20 Световният ветеринар: Коста Рика
19:15 Макс следотърсача: Епизод 2
20:10 Атаката на тигъра: Епизод 1
21:05 Дивата Арктика: Тайгата: Замръзналите гори
22:00 Скоростта на живота: Убийците от Централна Америка
22:55 Магията на сините дълбини: Австралия и Океания
23:50 Жив съм: Спасени
00:45 Зоополицаите на Финикс: Патрул на магистралата
01:35 Атаката на тигъра: Епизод 1
02:25 Скоростта на живота: Убийците от Централна Америка
03:15 Магията на сините дълбини: Австралия и Океания
04:05 Дивата Арктика: Тайгата: Замръзналите гори
04:55 Зоополицаите на Финикс: Патрул на магистралата
Viasat Nature
05:40 "Последните райски места. ловците на нос Добра надежда"
07:00 "Мартин Клюнс. В търсене на гигантския скат"
08:00 "Казуарите"
08:55 "Надежда за дивата природа", 2-ри сезон 1 еп.
09:55 "Надежда за дивата природа", 2-ри сезон 2 еп.
10:50 "Надежда за дивата природа", 2-ри сезон 3 еп.
11:50 "Надежда за дивата природа", 2-ри сезон 4 еп.
12:50 "Надежда за дивата природа", 2-ри сезон 5 еп.
13:40 "Дивият живот на Ана", втори сезон 5 еп.
14:05 "Дивият живот на Ана", втори сезон 6 еп.
14:30 "Най-добрият приятел на кучето" 1 еп.
15:00 "Най-добрият приятел на кучето" 2 еп.
15:30 "Най-добрият приятел на кучето" 3 еп.
15:55 "Най-добрият приятел на кучето" 4 еп.
16:25 "Най-добрият приятел на кучето" 5 еп.
16:50 "Най-добрият приятел на кучето" 6 еп.
17:15 "Домашни любимци и техните ветеринари" 1 еп.
17:45 "Домашни любимци и техните ветеринари" 2 еп.
18:15 "Дивото предизвикателство на Микаела" 10 еп.
18:40 "Дивото предизвикателство на Микаела" 11 еп.
19:05 "Снежните маймуни"
20:05 "Съвършеният хищник. поглед отблизо"
21:00 "Планетата Земя" 7 еп.
22:00 "Бохемия - една година в блатата"
23:00 "Море на коварни чудовища"
00:00 "Дивото предизвикателство на Микаела" 10 еп.
00:25 "Дивото предизвикателство на Микаела" 11 еп.
00:50 "Пазителите на Кейп" 13 еп.
01:15 "Островът на тигъра" 1 еп.
01:40 "Приключение по Юкон"
02:40 "Делфини-акробати"
03:40 "Шареният гущер"
04:40 "Последните райски места. ловците на нос Добра надежда"
Viasat History
05:00 "В търсене на мините на цар Соломон"
06:00 "Лежаки, 1942 г."
07:30 "Животни, оставили следа в историята" 1 еп.
08:00 "Пътници във времето", 11-и сезон 26 еп.
09:00 "Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство" 1 еп.
10:00 "Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство" 2 еп.
11:00 "Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство" 3 еп.
12:00 "Животни, оставили следа в историята" 1 еп.
12:30 "Лежаки, 1942 г."
14:00 "Загадката на изчезналия шпионски самолет"
15:00 "Конспирацията "Устика"
16:00 "Викингските саги"
17:00 "Древни светове" 2 еп.
18:00 "Любовниците на Джейн Остин"
19:00 "Г-ца Остин съжалява"
20:30 "В близък план" 2 еп.
21:00 "Бляскавите години на Париж. раждането на модерното" 1 еп.
22:00 "Жак-Луи Давид и "Смъртта на Марат"
23:00 "Битката при Капионг"
00:00 "Варварите на Тери Джоунс" 4 еп.
01:00 "Чудеса, сътворени от човека. Гигантският Буда"
02:00 "Лучано Павароти"
03:00 "Гуге. изгубеното тибетско царство"
04:00 "Синатра - звезда с нечиста история" 1 еп.
Viasat Explorer
06:00 "Авантюрист рибар" 23 еп.
07:00 "Авантюрист рибар" 24 еп.
07:50 "Авантюрист рибар" 25 еп.
08:45 "Най-трудните занаяти" 1 еп.
09:40 "Най-трудните занаяти" 2 еп.
10:35 "Най-трудните занаяти" 3 еп.
11:35 "Най-трудните занаяти" 4 еп.
12:25 "Най-трудните занаяти" 5 еп.
13:15 "33-имата от Чили"
14:05 "Авантюрист рибар" 23 еп.
15:00 "Авантюрист рибар" 24 еп.
15:55 "Авантюрист рибар" 25 еп.
16:50 "Полярни пилоти" 8 еп.
17:50 "Внимание. копачи в действие" 1 еп.
18:50 "Супер превозвачи" 2 еп.
19:40 "Човекът срещу Земята
20:30 "2011 г.. В гневната хватка на торнадото"
21:25 "По следите на лавата"
22:20 "НЛО досиета" 6 еп.
23:15 "Напаст" 2 еп.
00:05 "ФБР. разследване на престъпления" 16 еп.
History Channel
05:00 "НЛО досиета"
06:00 "ВСВ: На Източния фронт"
07:00 "Американски антиквари"
08:00 "Американски антиквари"
09:00 "Американски антиквари"
10:00 "Надпревара за находки"
11:00 "Надпревара за находки"
12:00 "Надпревара за находки"
13:00 "В търсене на загадки"
14:00 "НЛО досиета"
15:00 "ВСВ: На Източния фронт"
16:00 "Древни открития"
17:00 "Майстори в стрелбата"
18:00 "Разгадани мистерии"
19:00 "Американски антиквари"
20:00 "Спецове в заложната къща"
20:30 "Каджунска заложна къща"
21:00 "Тайната армия на Европа"
22:00 "Пърл Харбър: След 24 часа"
23:45 "Тайната армия на Европа"
00:45 "Спецове в заложната къща"
01:15 "Пърл Харбър: След 24 часа"
03:00 "Тайната армия на Европа"
04:00 "Американски антиквари"
Crime and Investigation
05:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
05:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
06:00 Престъпна лудост
06:30 Престъпна лудост
07:00 Съдебномедицински доказателства
08:00 Престъпно поведение
09:00 Жени служителки на реда
10:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
10:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
11:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
11:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
12:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
12:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
13:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
13:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
14:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
14:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
15:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
15:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
16:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
16:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
17:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
17:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
18:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
18:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
19:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
19:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
20:00 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
20:30 МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ
21:00 Градски кошмари
22:00 Архив "Убийства" с Фред Динънидж
23:00 ИСТИНАТА ЗА Ч. БРОНСЪН
00:00 Детективите - за себе си
01:00 Престъпна лудост
01:30 Престъпна лудост
02:00 ИСТИНАТА ЗА Ч. БРОНСЪН
03:00 Архив "Убийства" с Фред Динънидж
04:00 Детективите - за себе си
Travel TV
05:00 Ехо от шамански тъпан
05:30 Ехо от шамански тъпан
06:00 Картаген
06:30 Кристална инжекция
07:00 Хималаи - Пътеката на хилядите крака
07:30 Мото-тур Мароко
08:00 Средиземноморските храни в Америка
08:30 Дълбокият корен
09:00 Поглед над Франция
09:30 Етнографски музей в Ню Йорк
10:00 Пирин част 4
10:30 Боженци през пролетта
11:00 Пътуване през пролетта
11:30 Париж - Непознатият Лувър
12:00 Търговище в три сезона
12:30 Фолклорна трапеза
13:00 Фолклорна трапеза
13:30 Балкан Фолк
14:00 Корейски традиционни инструменти
14:30 Корейски традиционни инструменти
15:00 Картаген
15:30 Солун - едно невероятно пътуване
16:00 Контрол на виното от лозата до бутилката
16:30 ДАИТС - Да овладееш комуникационния поток
17:00 Животни - лечители
17:30 Слънчев бряг - брегът на вечното слънце
18:00 Боклукът
18:30 Добрич - в сърцето на всеки българин
19:00 Тесалия - включи се в митологията
19:30 Париж - Айфеловата кула
20:00 Аржентински легенди част 3
20:30 Енергия
21:00 Куба - райският ад
21:30 Етнографски музей в Ню Йорк
22:00 Горски пожар преминава през Сан Диего
22:30 Истанбул
23:00 Хотел Езерец
23:30 Хотел София Плаза
00:00 Картаген
00:30 Кристална инжекция
01:00 Корейски традиционни инструменти
01:30 Корейски традиционни инструменти
02:00 Музей на железницата
02:30 Домът на Джордж Истман в Ню Йорк
03:00 Библиотеката на конгреса
03:30 Музеят на китовете - о-в Сан Хуан
04:00 Институт за Тексаска култура
04:30 Музеят на изкуствата Метрополитен
Travel Channel
05:00 Световен пътешественик
06:00 Световен пътешественик
07:00 Световен пътешественик
08:00 Световен пътешественик
09:00 Световен пътешественик
10:00 Световен пътешественик
11:00 Световен пътешественик
12:00 Световен пътешественик
13:00 Световен пътешественик
14:00 Световен пътешественик
15:00 Световен пътешественик
16:00 Световен пътешественик
17:00 Световен пътешественик
18:00 Световен пътешественик
19:00 Световен пътешественик - Зад кулисите...
20:00 Дръзки пътешествия
21:00 Световен пътешественик
22:00 Световен пътешественик
23:00 Световен пътешественик
00:00 Световен пътешественик - Зад кулисите...
01:00 Дръзки пътешествия
02:00 Световен пътешественик
03:00 Световен пътешественик
04:00 Световен пътешественик - Зад кулисите...
Community TV
05:00 Велико Търново
05:30 Хаммет
06:00 Искам да съм там: Несебър
06:30 Сус
07:00 Фригуя
07:30 Хаммет
08:00 Картаген
08:30 Белград
09:00 Боянската църква
09:30 Земенски манастир
10:00 Велико Търново
10:30 На Колела
11:00 Пазарджик
11:30 Провадия
12:00 Русе
12:30 Кюстендил
13:00 Етрополе
13:30 Албена
14:00 Поморие
14:30 Стралджа
15:00 София
15:30 Разлог
16:00 Пловдив
16:30 Несебър
17:00 Варна
17:30 Мирково
18:00 Не изключвай
18:30 МВнР 130г. Независимост
19:00 На колела
19:30 Хотел Хелиос
20:00 Пазарджик
20:30 Тунис под слънцето
21:00 Най-северната страна на най-южния континент
21:30 Приключения край Атон
22:00 Витоша - Зимна приказка
22:30 Тунис - пустинята
23:00 Тунис - водно приключение
23:30 Искам да съм там - Костинброд
00:00 На почивка в Тунис
00:30 МВнР 130г. Независимост
01:00 Пазарджик
01:30 Хотел Хелиос
02:00 Хотел св. Елена - Рибарица
02:30 Тунис под слънцето
03:00 Поморие
03:30 Стралджа
04:00 София
04:30 Разлог
Fine Living
05:20 "Първопроходци" - 1110 еп.
05:45 "Ловци на къщи" - 4003 еп.
06:10 "Тайните на един дизайнер" - 206 еп.
06:35 "Ароматерапия за всеки" - 113 еп.
07:00 "Йога за тонус" - 114 еп.
07:50 "Пилатес - отвътре навън " - 114 еп.
08:40 "Феншуй в дома" - 101 еп.
09:05 "С естествен вкус" - 101 еп.
09:30 "Ловци на къщи" - 4004 еп.
10:00 "Вертикален град" - 1 еп.
10:25 "Тайните на един дизайнер" - 207 еп.
10:50 "Разнообразете кухнята ми" - 309 еп.
11:15 "Първопроходци" - 111 еп.
11:40 "Бантастично" - 201 еп.
12:10 "Стил: 2012 - Колекции Есен/Зима" - 7 еп.
12:35 "Платинени сватби" - 114 еп.
13:00 "Зад марката" - 114 еп.
13:25 "Майстори на лукса" - 104 еп.
13:50 "Писна ми!" - 101 еп.
14:15 "В търсене на азиатския вкус" - 114 еп.
14:45 "Богати имения" - 101 еп.
15:10 "Ловци на къщи" - 4004 еп.
15:35 "Тайните на един дизайнер" - 207 еп.
16:00 "Разнообразете кухнята ми" - 309 еп.
16:25 "Първопроходци" - 111 еп.
16:50 "Зад марката" - 114 еп.
17:15 "Майстори на лукса" - 104 еп.
17:40 "Стил: 2012 - Колекции Есен/Зима" - 7 еп.
18:05 "Платинени сватби" - 114 еп.
18:30 "Само с резервация!" - 201 еп.
19:00 "Храната в изкуството" - 4 еп.
19:30 "Свръхбогатите" - 106 еп.
20:20 "Най-странните домове в света" - 110 еп.
20:45 "Тайните на един дизайнер" - 207 еп.
21:10 "Страхотните стаи на Мег" - 104 еп.
21:35 "Ловци на къщи" - 4004 еп.
22:00 "Да продадеш Ню Йорк" - 303 и 304 еп.
22:55 "Ловци на къщи" - 3803 и 3804 еп.
23:45 "Богати имения" - 103 и 104 еп.
00:35 "Най-странните домове в света" - 110 еп.
01:00 "Тайните на един дизайнер" - 207 еп.
01:30 "Богати имения" - 101 еп.
01:55 "Ловци на къщи" - 4004 еп.
02:20 "Да продадеш Ню Йорк" - 303 и 304 еп.
03:10 "Скитащият голфър" - 201 еп.
03:35 "Стил: 2012 - Колекции Есен/Зима" - 7 еп.
04:05 "Платинени сватби" - 114 еп.
04:30 "Бантастично" - 201 еп.
04:55 "Разнообразете кухнята ми" - 309 еп.
Zone Reality
05:30 "Истински разпити" - 1 и 2 еп.
06:10 "Бедствията на века" - 21 еп.
07:00 "Фелдшери" - 23 еп.
07:50 "Природни стихии" - 4 еп.
08:40 "Съдебни медици" - 8 и 9 еп.
09:30 "Травма" - 34 еп.
10:20 "Измамени" - 3 и 4 еп.
11:10 "Екстрасенси спасители" - 7 и 8 еп.
12:00 "Полиция се отзовава" - 27 и 28 еп.
12:50 "Фелдшери" -23 еп.
13:40 "Съдебни медици" - 8 и 9 еп.
14:30 "Травма" - 34 еп.
15:20 "Измамени" - 3 и 4 еп.
16:10 "Екстрасенси спасители" - 7 и 8 еп.
17:00 "Полиция се отзовава" - 27 и 28 еп.
17:50 "Природни стихии" - 4 еп.
18:40 "Бедствията на века" - 22 еп.
19:30 "Съдебни медици" - 8 и 9 еп.
20:20 "Престъпления от страст" - 11 и 12 еп.
21:10 "Нерешени загадки" - 94 еп.
22:00 "Мътните води на престъпността" - 4 еп.
22:50 "Истински разпити" - 3 и 4 еп.
23:40 "Архивите на ФБР" - 6 еп.
00:30 "Разговори със сериен убиец" - 6 еп.
01:20 "Жени зад решетките" - 8 еп.
02:10 "Нерешени загадки" - 94 еп.
03:00 "Мътните води на престъпността" - 4 еп.
03:50 "Архивите на ФБР" - 6 еп.
04:40 "Жени зад решетките" - 8 еп.
Zone Romantica
07:00 "Муньос - мъж за две жени" - 29 еп.
07:50 "Салвадор - спасител на женски сърца" - 81 - 85 еп.
12:00 "Още вкусна страст" - 10 еп.
12:50 "Амазония" - 40 - 44 еп.
17:00 "Още вкусна страст" - 11 еп.
17:50 "Муньос - мъж за две жени" - 29 еп.
18:35 "Чаровникът" - 24 и 25 еп.
20:20 "Муньос - мъж за две жени" - 30 еп.
21:10 "Мъже говорят за жени" - 2 еп.
22:00 "Светлина в гората" - игрален филм
23:35 "Мъже говорят за жени" - 3 еп.
00:30 "Муньос - мъж за две жени" - 30 еп.
01:25 "Чаровникът" - 25 еп.
02:20 "Любов до смърт" - 95 - 99 еп.
CNN
05:00 Световен преглед
05:30 Еванс, Новак, Хънт и Шийлдс
06:00 Световни новини
06:30 Двете страни с Джеси Джаксън
07:30 Новини/CNNdotCOM
08:30 Бизнес
09:30 Из Европа
10:30 Спорт
11:30 Световен ритъм
12:30 Спорт
13:30 Горещи точки
14:30 Дипломатически лиценз
15:00 Репортажи
16:30 Африка отблизо
17:30 Спорт
18:30 Новини от шоубизнеса
19:00 Късно издание
20:00 Световни новини
20:30 Нетрадиционен бизнес
21:30 Из Европа
22:30 Артклуб
23:30 CNNdotCOM
00:30 Спорт
01:00 Световен преглед
01:30 Мода
02:30 Азиатско издание
02:45 Азиатски бизнес
03:00 Световен преглед
03:30 Наука и технологии
04:00 CNN & TIME
EuroNews
07:15 Спорт
07:22 Култура 1
07:41 Анализи
07:46 Преглед на програмата / Преглед на печата
07:50 Етикет Европа
07:56 Финансов експрес
08:10 Спортен журнал
08:23 Магазин
08:46 Преглед на програмата / Анализи
08:50 Актуални новини 1
09:10 ЕКЮ
09:15 Селскостопански новини
09:41 Европа днес
09:46 Фокус
10:10 Спортът днес
10:15 Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
10:45 Международни събития
11:10 Спортът днес
11:15 Фокус
11:45 Екологията
12:10 Спортът днес
12:15 Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
12:45 Международни събития
13:10 Спортът днес
13:15 Екология
13:45 Фокус
14:15 Спорт
14:45 Поща
15:12 Преди една година
15:15 Фокус
15:45 Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
16:15 Фокус
ПОТВ Тракия [г. Пловдив]
07:45 Новините от вчера
08:00 ТВ омбудсман
09:00 18+
10:00 Клуб на филибелията
11:00 Бележки под линия -игрален филм, „Златна палма” от фестивала в КАН, 2012
13:00 Ася в страната на талантите
15:00 „Кремък” – трета и четвърта серия
17:30 Обзор на новините от седмицата
17:50 ТВ омбудсман
18:55 Обзор на пловдивските новини
19:15 Тодор Христев за Пловдив
20:00 Игрален филм
21:40 Ася в страната на талантите
23:55 Новини
Черно море ТВ [г. Варна]
07:00 Да бъдем здрави с д-р Иванов – предаване за медицината /п/
08:00 ДЕТСКИ БРЯГ: Отряд Зет – детски анимационен филм, 25 еп. /п/
08:30 ДЕТСКИ БРЯГ: Франклин – детски анимационен филм, 25 еп. /п/
09:00 Кредит на доверие - публицистично предаване /п/
10:00 Начин на живот – предаване за лайф-стайл
10:40 Седмицата през обектива – информационна рубрика
11:00 След Звънеца - младежко развлекателно предаване
12:00 Жарава - предаване за фолклор /пряко/
13:00 На брега – информационен блок с водещ К. Аспарухов
14:00 Александра – игрален филм, Русия, Франция 2007 г. /п/
15:45 “Кредит на доверие” - публицистично предаване /п/
16:30 “Скорост” – предаване за автомобилите, 120 еп.
17:00 “Европейска Варна” - публицистично предаване /п/
18:00 „Таймаут” – обзорно спортно предаване
18:45 Новините - централна емисия
19:00 “Икономически спектър” – рубрика за икономика
19:30 “Денят On Air” – преглед на най-важните събития от деня, коментари и анализи
21:00 Законите на Бруклин - драма, САЩ, с участието на Пауло Араджо, Даниел Тей и Тай Томас Рийд
22:30 Любопитно – рубрика за любознателните /п/
23:00 Новините - късна емисия
23:10 Таймаут – обзорно спортно предаване /п/
23:30 Оскар – комедия
01:30 Пожелахте да видите: Музикален Фестивал “Откритие” – 7-ма част /п/
02:00 Европейска Варна” /п/
03:00 Славеите на БНР - 2-ра част
03:30 Любопитно – рубрика за любознателните /п/
03:40 Седмицата през обектива /п/
04:00 Александра – игрален филм, Русия, Франция 2007 г. /п/
05:30 25 докосвания до звездите – филм на Кирил Аспарухов, 6 част /п/
06:30 Пожелахте да видите: БГ История – документална поредица, 36 еп. /п/
PressTV [г. Казанлък]
06:15 Обзорни новини
06:45 Лисичи приказки – анимационна поредица, еп. 1, 2 и 3
08:00 Кибер момиче – сериен филм, еп.3
08:30 Футболни истории – анимационен сериал, еп.3
09:00 Големите музеи на Америка – документална поредица,САЩ,2006-2007, еп.26
09:30 Училище за магьосници – анимационен филм
10:15 Обзорни новини
11:45 Кибер момиче – сериен филм, еп.3
12:15 Обзорни новини
13:45 Големите музеи на Америка – документална поредица,САЩ,2006-2007, еп.26
14:15 Обзорни новини
15:45 Агрофорум - предаване
16:15 Обзорни новини
17:45 Скорост 2 - предаване
18:15 Песен за Ню Орлеанс –документален филм,САЩ,2006
19:15 Обзорни новини
Филмова вечер:
20:45 Коледа в Бостън – романтична комедия,САЩ,2005, с Марла Соколоф,
Патрик Адамс
22:15 Ветрове на страстта – игрален филм, Италия, с Франко Неро, Гуя Джело, Флориана Марино, реж. Сандро Чека
23:45 Втори шанс – комедия, САЩ, 2003, с Ерик Богосян, Доминик Чайнийз, Бевърли Д`Анджело, Питър Ригарт, Изабела Росини
01:15 Гръмотевични птици – игрален филм, 2004
02:45 Джил Рипс – екшън с Долф Лундгрен
04:15 Песен за Ню Орлеанс –документален филм,САЩ,2006
05:15 Обзорни новини