[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
4fun
2023-04-04
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Najwięcej muzyki
11:00 Hot Pop
12:00 Najwięcej muzyki
13:00 Pożyczone nuty
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 4Fun naEKRANIE
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2023-04-04
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
12:00 Top 50 Disco
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Disco wizja
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Polo Top
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2023-04-04
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
10:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
11:00 Migotki w 4FUN KIDS
12:00 Śpiewanki TV
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Kids lista
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Migotki w 4FUN KIDS
20:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
21:00 Śpiewające brzdące
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2023-04-04
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Stanisław Banasiuk
07:00 Moontalk - Majka Jeżowska
08:00 Wielkie Oczy - 10 ciekawostek na temat ciała
09:00 Mądra jak koza
10:00 Gordon za kratami
11:00 Moontalk - Majka Jeżowska
12:00 Prawdziwa twarz księżnej Kornwalii
13:00 Słynne wypadki lotnicze
14:00 Mądra jak koza
15:00 Moontalk - Majka Jeżowska
16:00 Wielkie Oczy - 10 ciekawostek na temat ciała
17:00 Family Feud
17:30 Family Feud
18:00 Moontalk - Majka Jeżowska
19:00 Prawdziwa twarz księżnej Kornwalii
20:00 Family Feud
20:30 Family Feud
21:00 Moontalk - Karol Okrasa
22:00 Mądra jak koza
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Moontalk - Majka Jeżowska
01:00 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
01:30 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
02:00 Słynne wypadki lotnicze
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Słynne wypadki lotnicze
Ale Kino+ HD
2023-04-04
05:05 Nielegalni | S01E01
05:55 Zakończenie programu
07:30 Transfer kosmicznej energii
08:00 Białe oko
08:30 8 świadków | S01E05
09:00 8 świadków | S01E06
09:30 8 świadków | S01E07
10:00 8 świadków | S01E08
10:40 Osiołek, kochanek i ja
12:25 Praktyczny pan
12:45 Volker Schlöndorff. W rytmie bębna
13:55 Dalej jest dzień
14:35 Tom Medina
16:35 Wizyta
16:50 W poszukiwaniu Ala Pacino
17:55 We Have One Heart
18:20 Przyjęcie urodzinowe
20:10 Brzemię
22:20 Bejbi Blues
00:15 La Gomera
02:00 Belfer | S01E02
02:55 Cicha noc
04:35 Matka
Animal Planet PL
2023-04-04
05:12 Najsłodsze zwierzaki - Superpluszaki | S04
06:00 Najsłodsze zwierzaki - Najmilsze na świecie | S04
07:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Niewiele brakowało | S05
08:00 Na tropie wymarłych gatunków - Dodo północy
09:00 Królowa psich serc - Nadmiar szczeniaków
10:00 Najsłodsze zwierzaki - Festiwal słodkości | S04
11:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Dzielny mały pies | S05
12:00 Na tropie wymarłych gatunków - Biały wilk z Nowej Fundlandii
13:00 Jak to robią zwierzęta? - Tajemnicze przemiany
13:30 Jak to robią zwierzęta? - Śmiertelnie groźny obiad
14:00 Pływając z potworami - Anakonda
15:00 Na straży przyrody - To nie są pluszowe misie | S02
16:00 Najsłodsze zwierzaki - Doskonałe przytulanki | S04
17:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Uciekinier | S05
18:00 Na tropie wymarłych gatunków - Olbrzym z Madagaskaru
19:00 Królowa psich serc - Pieskie życie nie jest złe
20:00 Podwodny świat z bliska - Koralowy superpuchar | S02
21:00 Podwodny świat z bliska - Wielka przygoda w akwarium | S02
22:00 Alaska: Ostatni przystanek - Ostatni zachód słońca
23:00 Śladami Wielkiej Stopy - Początek poszukiwań | S01E01
00:00 Śladami Wielkiej Stopy - Słyszeliście…
01:00 Alaska: Ostatni przystanek - Polowanie na łosia
02:00 Najsłodsze zwierzaki - Doskonałe przytulanki | S04
02:48 Weterynarz z Gór Skalistych - Uciekinier | S05
03:36 Na tropie wymarłych gatunków - Olbrzym z Madagaskaru
04:24 Królowa psich serc - Pieskie życie nie jest złe
AXN Black HD
2023-04-04
05:05 Blok promocyjny AXN Black
06:00 Agenci NCIS: Los Angeles 13 | S13E08
06:55 Agenci NCIS: Los Angeles 13 | S13E09
07:50 Agenci NCIS: Los Angeles 13 | S13E10
08:45 Seal Team 4 | S04E11
09:40 Seal Team 4 | S04E12
10:35 The Shield: Świat glin 7 | S07E01
11:40 The Shield: Świat glin 7 | S07E02
12:40 Agenci NCIS: Los Angeles 13 | S13E09
13:35 Agenci NCIS: Los Angeles 13 | S13E10
14:30 Agenci NCIS: Los Angeles 13 | S13E11
15:25 Agenci NCIS: Los Angeles 13 | S13E12
16:20 Seal Team 4 | S04E11
17:15 Seal Team 4 | S04E12
18:10 Seal Team 4 | S04E13
19:05 Seal Team 4 | S04E14
20:00 Hostel 2
21:55 Justified: Bez przebaczenia 3 | S03E11
22:50 Justified: Bez przebaczenia 3 | S03E12
23:40 The Shield: Świat glin 7 | S07E01
00:45 Justified: Bez przebaczenia 3 | S03E11
01:40 Justified: Bez przebaczenia 3 | S03E12
02:30 Justified: Bez przebaczenia 3 | S03E13-ost
03:20 Justified: Bez przebaczenia 4 | S04E01
04:20 The Shield: Świat glin 7 | S07E01
AXN HD
2023-04-04
05:13 Zakończenie programu
06:15 DOC: w twoich rękach | S01E12
07:30 DOC: w twoich rękach | S01E13
08:50 Tajemnicze barwy Sycylii | S01E01
10:05 Tajemnicze barwy Sycylii | S01E02
11:15 Chicago Med | S01E11
12:10 Chicago Med | S01E12
13:10 DOC: w twoich rękach | S01E14
14:40 DOC: w twoich rękach | S01E15
15:50 Królowie ulicy
18:05 Karate Kid
20:58 AXN PlayWatch | E21
21:05 Rekrut 5 | S05E07
22:00 The Good Doctor 6 | S06E07
23:00 Nieustraszeni
01:15 FBI | S01E01
02:05 DOC: w twoich rękach | S01E14
03:35 DOC: w twoich rękach | S01E15
04:40 Chicago Med | S01E11
AXN Spin HD
2023-04-04
05:20 Totalcar 4 | S04E06
06:10 Totalcar 4 | S04E07
06:50 Squad | S01E90
07:55 Celebs in Solitary | S01E02
08:55 Poszukiwacze staroci | S01E06
09:25 Poszukiwacze staroci | S01E07
09:55 Zagubiona tożsamość 5 | S05E04
10:55 The Shield: Świat glin 6 | S06E01
12:00 Justified: Bez przebaczenia 4 | S04E05
12:55 Zagubiona tożsamość 5 | S05E04
13:50 Zagubiona tożsamość 5 | S05E05
14:40 Justified: Bez przebaczenia 4 | S04E05
15:35 Justified: Bez przebaczenia 4 | S04E06
16:30 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 4 | S04E01
17:40 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 4 | S04E02
18:50 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 4 | S04E03
19:55 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 4 | S04E04
21:00 Znaki 2 | S02E03
22:00 Znaki 2 | S02E04
23:05 Znaki 2 | S02E05
00:05 The Shield: Świat glin 6 | S06E01
01:10 The Shield: Świat glin 6 | S06E02
02:05 Znaki 2 | S02E03
03:05 Znaki 2 | S02E04
04:15 Znaki 2 | S02E05
AXN White HD
2023-04-04
05:30 Blok promocyjny AXN White
06:10 Zbrodnia 2 - W zamkniętym kręgu | S02E01
07:05 Alex Rider 2 | S02E08
08:05 Chicago Med 2 | S02E20
09:05 Chicago Med 2 | S02E21
10:00 Zbrodnia 2 - W zamkniętym kręgu | S02E01
11:00 Zbrodnia 2 - W zamkniętym kręgu | S02E02
12:05 Alex Rider 2 | S02E08
13:00 Designated Survivor 3 | S03E01
14:05 Nowe życie | S01E04
15:05 Chicago Med 2 | S02E20
16:05 Chicago Med 2 | S02E21
17:00 Chicago Med 2 | S02E22
18:00 Chicago Med 2 | S02E23-ost
19:00 Profil | S01E03
20:00 Profil | S01E04
21:05 Rekrut 4 | S04E21
22:00 Agenci NCIS 16 | S18E08
22:55 Agenci NCIS 16 | S18E09
23:50 Rysa | S01E03
00:55 Rysa | S01E04
01:55 Profil | S01E04
02:55 Rysa | S01E04
03:55 Zbrodnia 2 - W zamkniętym kręgu | S02E02
04:55 Agenci NCIS 16 | S18E09
BelSat
2023-04-04
06:00 Аб’ектыў
06:25 Студыя Белсат
07:35 Мова нанова
08:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
09:00 Бязвіз
09:40 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
10:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
11:00 Студыя Белсат
14:00 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял, 42 с.
14:45 Каты Сталіна. Катынь 1940 (Les Bourreaux de Staline. Katyn 1940): ч. 1, д/ф
15:35 Каты Сталіна. Катынь 1940 (Les Bourreaux de Staline. Katyn 1940): ч. 2, д/ф
16:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
16:55 Беларус беларусу
17:15 Вечаровы шпіль
17:35 Беларускі свет
18:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Аб’ектыў
19:25 Студыя Белсат
20:40 Двубой з Віталём Цыганковым
21:20 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 199 с.
21:45 Карона каралёў - такая вось гісторыя (Korona krolow - taka historia…), д/ф
22:15 Не ўсё так дрэнна, пакуль ёсць прасэка (Finche c’e Prosecco c’e speranza), м/ф
00:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
00:55 Аб’ектыў
01:20 Студыя Белсат
02:25 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял, 43 с.
03:15 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2023-04-04
05:50 MTV Unplugged. Krzysztof Zalewski
07:00 Łapu-capu
07:05 Biała sukienka
08:15 O co biega?
08:45 Titanic
11:55 Pianista
14:20 Trzy i pół godziny
15:55 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Wielkopolskie rezydencje | S01E07
16:20 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Podkarpacie | S01E08
16:45 Szczęściarze
18:15 Junior
20:05 Łapu-capu
20:10 Wszystko poszło dobrze
22:00 Brigitte Bardot cudowna
00:00 Emigracja XD - Riksze | E05
00:25 Emigracja XD - Krąg dialogu | E06
00:50 Max Payne
02:30 W imię…
04:10 Historia kina w Popielawach
CANAL+ 4K
2023-04-04
07:00 Węgiel. Czarny charakter
08:05 Ekstraklasa po godzinach
09:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
11:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
13:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Elche CF - FC Barcelona
15:00 Damy i Asy
16:00 T-Rex. Historia ewolucji
17:00 Polowanie na Hitlera - Zabić Antychrysta | E03
17:45 Polowanie na Hitlera - Polskie Podziemie | E04
18:30 Stormborn - Zrodzone w burzy | E01
19:20 Stormborn - Zrodzone w burzy | E02
20:05 Stormborn - Zrodzone w burzy | E03
21:00 Emigracja XD | E05
21:25 Emigracja XD | E06
22:00 Kruk. Jak tu ciemno | E05
22:40 Kruk. Jak tu ciemno | E06
23:25 Syndrom Hamleta
00:55 Małyszomania. Kochaj i rzuć | E01
01:40 Małyszomania. Kochaj i rzuć | E02
02:25 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2 - Na ziemi sieradzkiej | S02E09
02:46 Zakończenie programu
CANAL+ Dokument HD
2023-04-04
05:35 Truflarze
07:00 O co biega?
07:30 Łowcy tajemnic Bałtyku - Akademik Karpinsky | E07
08:15 Łowcy tajemnic Bałtyku - Goya | E08
09:00 Rekruci - Egzaminy | E9/10
09:50 Rekruci - Nowe początki | E10-ost
10:40 Polska z góry 3 - Od Wałbrzycha do Wrocławia | S03E08
11:05 Polska z góry 3 - Podgórze Rzeszowskie | S03E09
11:30 Polska z góry 3 - Śląsk Cieszyński | S03E10
11:55 Wszystkie kolory świata 2 - Sudan, między Nilem a pustynią | S02E17
12:50 Garażowe historie 2 | S02E05
13:15 Garażowe historie 2 | S02E06
13:45 Superskały. Historia wykuta w kamieniu | E02
14:40 Czego nam nie mówią o odchudzaniu
16:25 Śladami Gerdy Taro
17:25 Przed katastrofą
18:20 Czy można było zatrzymać Hitlera? | E01
19:10 Czy można było zatrzymać Hitlera? | E02
20:00 Trzy minuty zawieszone w czasie
21:10 Świadkowie zbrodni
22:45 Duch zrujnował moje życie - Zaproszenie złego | E05
23:30 Duch zrujnował moje życie - Piekielny ogar | E06
00:20 Bigger Than Us
02:00 O co biega?
02:30 Czarna domena - Patotreści | E01
03:15 Czarna domena - Hejt | E02
04:05 Przykrywkowcy. Podwójna gra | E01
04:55 Przykrywkowcy. Podwójna gra | E02
CANAL+ Domo HD
2023-04-04
05:00 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn | S01E03
05:30 Tomasz Pągowski: projekt LOKALny | S01E12
06:00 Twój kawałek ogrodu 4 | S04E10
06:30 Meblokreacje 4 | S04E10
07:00 Telesprzedaż
07:35 Gardeners’ World 15 | S15E01
08:40 Ucieczka na wieś 20 | S20E25
09:30 Kupione i co dalej? 4 | S04E05
10:00 Grunt to ogród 2 | S02E05
10:30 Telesprzedaż
11:40 Cudotwórcy - dom na lata 2 | S02E11
12:30 Kupić czy przerobić | S01E09
13:00 Telesprzedaż
14:10 Domy za miliony 4 | S04E09
14:40 Wielkie projekty: Australia 9 | S09E07
15:40 Zbudujemy ten dom | S01E01
16:15 Małe-wielkie zmiany | S01E06
16:50 Gardeners’ World 15 | S15E02
18:00 Ucieczka na wieś 20 | S20E26
18:50 Wielkie projekty: Australia 9 | S09E08
19:45 Daleko od miasta 9 | S09E01
20:10 Cudotwórcy - dom na lata 2 | S02E12
21:00 Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania 6 | S06E06
22:00 Pogromcy bałaganu | S01E09
22:55 Znaleźć wymarzony dom | S01E07
23:35 Znaleźć wymarzony dom | S01E08
00:10 Szybcy i twórczy 2 | S02E08
01:00 Domy za miliony 4 | S04E06
01:30 Domy za miliony 4 | S04E07
02:00 Małe i wspaniałe 4 | S04E09
02:50 Twój kawałek ogrodu | S01E08
03:15 Pogotowie remontowe Wieśka 4 | S04E03
03:40 Meblokreacje 5 | S05E01
04:05 Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 | S14E01
04:35 Rośliny Karoliny | S01E10
CANAL+ Family HD
2023-04-04
05:05 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek | E08
05:30 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek | E09
06:00 Frytka i Kartofelcia | S01E03
06:10 Frytka i Kartofelcia | S01E04
06:35 Tomek i przyjaciele 20 | S20E09
06:45 Tomek i przyjaciele 20 | S20E10
06:55 Zwierzaki-przebieraki | S01E39
07:05 Zwierzaki-przebieraki | S01E40
07:30 Bing | S01E11
07:35 Bing | S01E12
07:45 Mustang: Duch wolności 2 | S02E03
08:10 Mustang: Duch wolności 2 | S02E04
08:45 Łapu-capu
09:00 Tenis: Turniej WTA w Charlestonie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
12:00 Naturalnie Polska 2 | S02E01
12:25 Naturalnie Polska 2 | S02E02
13:05 Naturalnie Polska 2 | S02E03
13:30 Naturalnie Polska 2 | S02E04
14:10 ABC gotowania - kuchnia włoska | E16
14:35 Czy na pewno umiesz gotować? | S01E01
15:10 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E12
15:35 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E13
16:15 Daleko od miasta 4 | S04E05
16:40 Daleko od miasta 4 | S04E06
17:15 Twój kawałek ogrodu 4 | S04E04
17:40 Twój kawałek ogrodu 4 | S04E05
18:20 Polska z góry - Suwalszczyzna | S01E10
18:45 Polska z góry - Pomorze | S01E11
19:10 Polska z góry - Kaszuby | S01E12
19:35 Premierowa jazda - Paulina Gałązka | S03
20:00 Powrót | E01
21:00 Powrót | E02
22:00 Instagram. Życie za filtrem
23:00 Hola LaLiga
00:05 Dialog
00:50 Dalej jest dzień
01:15 Lata świetlne
01:45 We Have One Heart
01:55 Ole Śpijsłodko
02:10 Dystans
02:20 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek | E10
02:45 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek | E11
03:10 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek | E12
03:35 Remont w 48h 9 | S09E01
04:00 Remont w 48h 9 | S09E02
04:25 Remont w 48h 9 | S09E03
04:45 Remont w 48h 9 | S09E04
CANAL+ Film HD
2023-04-04
06:00 Łapu-capu extra
06:30 Nie taki znowu Święty Mikołaj
07:45 Zniknięcie Janusza Klarnera
08:00 Łapu-capu
08:05 Hollywood Buzz | E48
08:35 Bliźniacy
10:20 Cztery filiżanki kawy albo trzy
10:35 Rolnik szuka miłości
12:10 Łapu-capu
12:15 Pan i władca: Na krańcu świata
14:30 Minamata
16:25 Gagarine
18:00 Ziemia niczyja
19:55 Łapu-capu
20:00 Most szpiegów
22:20 Lamb
00:05 Dig
01:35 Drzazgi
03:25 Rozdroże Café
CANAL+ Kuchnia HD
2023-04-04
05:00 Czy na pewno umiesz gotować? 4 | S04E07
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? 4 | S04E08
06:00 Jakubiak w sezonie | S01E06
06:30 Ugotuj mi, mamo! 2 | S02E03
07:00 Kucharskiego pomysł na kuchnię | E09
07:30 Telesprzedaż
08:00 ABC gotowania | S01E03
08:30 ABC gotowania | S01E04
09:00 Desery Dekera | S01E02
09:30 Telesprzedaż
10:30 Żołądek czy rozsądek? 6 | S06E31
11:00 Żołądek czy rozsądek? 6 | S06E32
11:30 Telesprzedaż
12:30 Francuskie wędrówki Julie 7 | S07E03
13:35 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club 6 | S06E04
14:30 U sąsiadów w kuchni 12 | S12E06
15:00 Jakubiak lokalnie 3 | S03E11
15:30 Jakubiak lokalnie 3 | S03E12
16:00 Żołądek czy rozsądek? 6 | S06E33
16:30 Żołądek czy rozsądek? 6 | S06E34
17:00 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club 6 | S06E05
18:00 Francuskie wędrówki Julie 7 | S07E04
19:05 Domowa piekarnia Kucharskiego | S01E06
19:35 U sąsiadów w kuchni 12 | S12E07
20:10 John i Lisa - razem w kuchni 3 | S03E05
21:05 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji 7 - Kambodża | S07E02
22:00 M jak mięso | E02
22:30 Domowa piekarnia Kucharskiego | S01E11
23:00 Tom Kerridge grilluje | E05
23:30 Tom Kerridge grilluje | E06
00:00 ABC gotowania - kuchnia turecka - Warzywa | E05
00:30 Zgrillowani | S01E01
01:00 Domowa piekarnia Kucharskiego 2 - Pieczywo bezglutenowe | S02E03
01:30 Co je Borowicz na Śląsku? | E07
02:00 Jakubiak lokalnie 5 | S05E12
02:30 David w Europie 2 | S02E05
03:00 Desery Dekera | S01E09
03:30 Widelcem po mapie | S01E05
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek - Tajlandia | E01
04:30 ABC gotowania 3 | S03E07
CANAL+ Premium HD
2023-04-04
06:00 Łapu-capu
06:05 Biała sukienka
07:15 O co biega?
07:45 Titanic
10:55 Pianista
13:20 Trzy i pół godziny
14:55 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Wielkopolskie rezydencje | S01E07
15:20 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Podkarpacie | S01E08
15:45 Szczęściarze
17:15 Junior
19:05 Łapu-capu
19:10 Wszystko poszło dobrze
21:00 Brigitte Bardot cudowna
23:00 Emigracja XD - Riksze | E05
23:25 Emigracja XD - Krąg dialogu | E06
23:50 Max Payne
01:30 W imię…
03:10 Historia kina w Popielawach
04:50 Premierowa jazda - Paulina Gałązka | S03
CANAL+ Seriale HD
2023-04-04
05:25 Zanim zasnę
06:05 Sztuczki
07:40 Matka
08:10 Aktualności filmowe+
09:00 Niewypowiedziana wojna | E01
09:45 Niewypowiedziana wojna | E02
10:40 Ridley Road | S01E02
11:45 Premierowa jazda - Maria Dębska | S02E02
12:00 Hollywood Buzz | E29
12:25 Hollywood Buzz | E30
13:00 Zwyczajna kobieta 2 | S02E06
13:55 Zwyczajna kobieta 2 | S02E07
14:45 The Office PL 2 - Parapetówka | S02E01
15:15 The Office PL 2 - BHP | S02E02
15:40 The Office PL 2 - Porno | S02E03
16:10 Młody The Rock 2 | S02E07
16:30 Młody The Rock 2 | S02E08
16:50 Młody The Rock 2 | S02E09
17:15 Warzywa i owoce
17:50 Święta u Moodych 2 | E07
18:10 Święta u Moodych 2 | E08
18:35 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć | E05
19:05 Zwyczajna kobieta | S01E02
20:00 Fantasy Island 2 | S02E05
20:45 Bastion | S01E01
21:40 Rdza | S01E07
22:35 Dziewczyna z Plainville | S01E03
23:15 Dziewczyna z Plainville | S01E04
00:05 Rdza | S01E09
01:05 Belfer | S01E09
02:00 Belfer | S01E10
03:00 W kręgu
03:25 Pierwsze lato końca świata
03:50 Zasada przyjemności | E01
04:45 Zasada przyjemności | E02
Canal+ Sport 1 PL
2023-04-04
05:00 Sędziowie - Kwiatek | E02
06:00 Hola LaLiga
07:00 Wysoki Pressing
08:00 Magazyn skrótów LaLiga Santander
09:00 Tenis: Turniej WTA w Charlestonie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
11:00 Tenis: Turniej WTA w Charlestonie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
13:20 Piłka nożna: Liga angielska: Arsenal FC - Leeds United FC
15:30 Turbokozak
16:05 Turbokozak Extra
16:45 Basket+
17:00 Tenis: Turniej WTA w Charlestonie - mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
19:00 Tenis: Turniej WTA w Charlestonie - mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
21:00 Tenis: Turniej WTA w Charlestonie - mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
23:00 Hola LaLiga
00:00 Boks: Walka o pasy mistrzowskie WBA International i WBC Continental Americas w Montrealu - waga superśrednia: Christian Mbili - Carlos Gongora
01:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Celta Vigo - UD Almeria
03:10 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Canal+ Sport 2 PL
2023-04-04
06:00 Sędziowie - Sylwek | E06
06:50 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
09:00 Ekstraklasa po godzinach
10:00 Hola LaLiga
11:00 Ekstrapaka - 26. kolejka
12:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
14:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
16:30 Ekstraklasa po godzinach
17:45 Basket+
18:00 Ligue1 Review
19:00 Magazyn skrótów LaLiga Santander
20:00 Czarny charakter - Wilczy apetyt
20:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Claudio Reyna
21:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Elche CF - FC Barcelona
23:15 Liga+ Extra
01:00 Basket+
01:20 Ekstrapaka - 26. kolejka
02:20 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Mario Kempes
02:45 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Paolo Futre
Canal+ Sport 3 PL
2023-04-04
06:00 Ekstraklasa po godzinach
07:00 Ekstrapaka - 26. kolejka
08:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
10:30 Liga+ Extra
12:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Cracovia - Widzew Łódź
14:30 Ekstraklasa po godzinach
15:45 Ekstrapaka - 26. kolejka
16:50 Wysoki Pressing
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
20:30 Ekstraklasa po godzinach
21:30 Ekstrapaka - 26. kolejka
22:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Górnik Zabrze
01:00 Ekstrapaka - 26. kolejka
02:00 Liga+ Extra
03:30 Sędziowie - Zostań sędzią | E09
04:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Warta Poznań
Canal+ Sport 4 PL
2023-04-04
05:30 Turbokozak
06:00 Turbokozak Extra
06:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Wisła Płock - Radomiak Radom
08:30 Ekstraklasa po godzinach
09:30 Ekstrapaka - 26. kolejka
10:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
13:00 Liga+ Extra
14:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Cracovia - Widzew Łódź
17:00 Ekstraklasa po godzinach
18:15 Ekstrapaka - 26. kolejka
19:20 Wysoki Pressing
20:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
23:00 Ekstraklasa po godzinach
00:00 Ekstrapaka - 26. kolejka
01:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Górnik Zabrze
03:30 Ekstrapaka - 26. kolejka
04:30 Liga+ Extra
CANAL+ Sport 5 PL
2023-04-04
06:00 Ligue1 Review
07:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Paolo Futre
07:45 Basket+
08:00 Telesprzedaż
09:45 Liga+ Extra
11:25 Rajdowe Mistrzostwa Świata w Abu Dhabi
12:00 Magazyn skrótów LaLiga Santander
13:00 Ekstraklasa po godzinach
14:00 Ekstrapaka - 26. kolejka
15:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Glenn Hoddle
15:30 Hola LaLiga
16:30 Czarny charakter - Wilczy apetyt
17:00 Żużel: Texom Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Rzeszowie
20:30 Turbokozak - Dorota Hałatek
20:55 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Gran Canaria - Joventut Badalona
23:00 Basket+
23:20 Magazyn skrótów LaLiga Santander
00:20 Ekstraklasa po godzinach
01:25 Sędziowie - Franek | E03
02:10 Sędziowie - Sylwek | E06
03:00 Zakończenie programu
Cinemax
2023-04-04
06:00 Zerwaliśmy
07:20 3stopy
07:35 Bez głosu
09:10 Dom zbrodni
11:10 Rehana
13:00 A E I O U - Szybki alfabet miłości
14:45 Tove
16:30 Bez głosu
18:05 Malarz szyldów
20:00 Sherlock Holmes
22:05 Niezidentyfikowany
00:10 Pietruszka
01:30 Rose: Opowieść o miłości
02:55 Niefortunny numerek lub szalone porno
04:40 Charlotte
Cinemax 2
2023-04-04
06:00 Niebiosa
08:10 Drużba nie żyje
09:40 Vera śni o morzu
11:10 Cleo od piątej do siódmej
12:40 Utama, nasz dom
14:10 Czarna lista Hollywood
15:55 Do diabła z miłością
17:35 Drużba nie żyje
19:05 Dyktator
20:30 Podziemny krąg
22:50 Urodzeni mordercy
00:50 Blair Witch Project
02:15 Meduza
04:25 Jedenaste: Znaj sąsiada swego
Discovery Channel PL
2023-04-04
05:00 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S02E11
06:00 Fani czterech kółek - Ford ranchero | S14
07:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Lamborghini aventador
07:30 Dom na Alasce - Drewniane domy | S03
08:00 Zoom na architekturę - W poszukiwaniu pierwszej piramidy | S04
09:00 Klan z Alaski - Prawo buszu | S03
10:00 Gorączka złota - Ojciec, syn i złoto | S08
11:00 Przetrwać nad Jukonem - Na końcu drogi | S06
12:00 Ekstremalna Alaska - Nie chcę dziś umrzeć - część 2 | S10
13:00 Nagi instynkt przetrwania - Chmara | S02
14:00 Nagi instynkt przetrwania - Wszystko albo nic | S02
15:00 Złomowisko PL 4 | S04E04
16:00 Morze złota 10 | S10E03
17:00 Miliony Escobara - Agenci na tropie narcos | S02
18:00 Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera | E06
19:00 Złomowisko PL 3 | S03E09
20:00 Złomowisko PL 4 | S04E01
21:00 Lotnisko | E07
22:00 Nic do ukrycia 2 | S02E01
23:00 Brudna robota - Kastrowanie dzikich kotów / zbieranie papryki | S09
00:00 Fani czterech kółek - Range rover MK3 | S10
01:00 Hotrod wg Kindiga 7 - Niedokończony biznes | S07
02:00 Militaria na warsztat | S01E02
03:00 Królowie asfaltu | S10E06
04:00 A2 - autostrada na Zachód | S01E14
Discovery Life PL
2023-04-04
05:05 Kosmetyczne rewolucje | S01E07
05:45 Raport Life | S01E08
06:15 Wiza na miłość | S04E13
07:15 Idealna niania 2 | S02E03
08:00 Szpital | S03E244
09:00 Sześć razy córka | S05E12
10:00 Dr Pryszczylla | S01E01
11:00 Klinika urody | S07E02
11:45 Idealna niania 2 | S02E05
12:30 Idealna niania 2 | S02E06
13:15 Idealna niania 2 | S02E08
14:00 Dzień dobry, zdrowie | E18
14:30 Zaginieni 7 | S07E10
15:30 W poszukiwaniu piękna | E05
16:00 Dr Pryszczylla | S01E01
17:00 Dr Pryszczylla | S01E02
18:00 Wiza na miłość | S05E02
19:00 Idealna niania 2 | S02E05
19:45 Raport Life | S01E08
20:15 Dziewczyna Playboya sprzedaje Hollywood | E02
20:45 Remonty gwiazd Hollywood | E05
21:45 Włoska klinika otyłości 2 | S02E01
22:45 Obcy wewnątrz nas | S08E08
23:45 Obcy wewnątrz nas | S08E09
00:45 Seks-wypadki | S02E09
01:45 Szpital | S02E193
02:45 Szpital | S02E198
03:45 Eks-tra zmiana | S01E01
04:45 Zakończenie programu
Discovery Science PL
2023-04-04
05:00 Przypadki z archiwum 10 - Obcy z głębin | S02
06:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Kamienie jubilerskie, buty kowbojskie | S13E17
06:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Kołdry, rury wiertnicze, gumki recepturki | S13E18
07:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Silniki samolotów, miętowe pastylki | S13E19
07:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Aluminiowe puszki, zegar z kukułką, deski do paddleboardingu | S14E01
08:00 Jak działa Ziemia - Czy Islandia zatruje niebo?
09:00 Jak działa Ziemia - Atak asteroidy
10:00 Jak działa Ziemia - Góry Skaliste i bomba atomowa
11:00 Eksperyment. Wersja 2.0. - Motocyklowe rydwany
12:00 Eksperyment. Wersja 2.0. - Łódź podwodna ze złomowiska
13:00 Podziemne sekrety - Stonehenge w Ameryce | S01E08
14:00 Podziemne sekrety - Tajemnica wężowego kopca
15:00 Jak działa wszechświat? - Księżyc | S08
16:00 NASA - archiwum tajemnic - Zabójcze promieniowanie | S01E02
17:00 NASA - archiwum tajemnic - Black Knight - satelita obcych | S01E03
18:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Niszczarki do samochodów, sari, sos Worcestershire | S14E02
18:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Dekoracje na Mardi Gras, cukierki Rock Candy, sztuczne szczęki | S16
19:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Kaski, herbata, elektrociepłownia Siekierki | S14E04
19:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Motocykl royal enfield, fałszywe dzieła sztuki, mleko | S14E05
20:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Testy zderzeniowe, fajanse z Delft, parasole | S14E06
20:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Ruda żelaza, kanały falowe, żyrandole | S14E07
21:00 Patent na gadżet - Noc walki
22:00 Patent na gadżet - Godzina zero
23:00 W sieci eksperymentów - Tatusiowie z pomysłami | S06
00:00 Kawał wiedzy - Bardzo silna reakcja chemiczna
00:30 Kawał wiedzy - Umysł czy maszyna
01:00 Jak działa wszechświat? - Czy jesteśmy sami w kosmosie? | S08
02:00 Jak działa wszechświat? - Księżyc | S08
03:00 NASA - archiwum tajemnic - Zabójcze promieniowanie | S01E02
04:00 Przypadki z archiwum 10 - Podwodna baza kosmitów | S02
Disney Channel PL
2023-04-04
05:15 Dziewczyna, chłopak, itd. - Na smyczy | S01E43
05:25 Dziewczyna, chłopak, itd. - Barwy sztuki | S01E44
05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Poza schematem | S01E45
05:45 Dziewczyna, chłopak, itd. - Sekretne życie Kici | S01E46
06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E47
06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E49
06:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E50
07:25 Dronersi - Wyścig z wielką pajęczycą | S01E01
07:55 Moon Girl i Diabelski Dinozaur - Moon Girl przybywa! | S01E01
08:50 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E23
09:00 Dziewczyna, chłopak, itd. - Serowa feta | S01E24
09:15 Dziewczyna, chłopak, itd. - Zamiana głosów | S01E25
09:25 Dziewczyna, chłopak, itd. - Przezorny zawsze… | S01E26
09:45 Greenowie w wielkim mieście 2 - Akcja w windzie/ Zły influencer | S02E34
10:15 Greenowie w wielkim mieście 2 - Święta Greenów | S02E33
10:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Antyblaga | S04E80
11:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Sekretny gang | S04E81
11:45 Superzłoczyńcy z Valley View - Superbohaterka w Valley View | S01E15
12:10 Superzłoczyńcy z Valley View - Mamy to gdzieś | S01E17
12:40 Fatalna czarownica - Same kłopoty | S03E28
13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Piekarix | S03E55
13:45 Dronersi - Wyścig z wielką pajęczycą | S01E01
14:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur - Dzień wolny | S01E10
14:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Cichoszał | S03E59
15:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Larpuj na całego | S02E81
15:20 Raven na chacie 5 - Ucieczka z Alcatraz | S05E83
15:50 Raven na chacie 5 - Tramwaj zwany spiskowaniem | S05E84
16:20 Greenowie w wielkim mieście 2 - Akcja w windzie/ Zły influencer | S02E34
16:50 Greenowie w wielkim mieście 2 - Przeprosiny/ Koleżanki | S02E35
17:20 Dronersi - Wyścig z piranikusami | S01E02
17:50 Moon Girl i Diabelski Dinozaur - Troll nad trolle | S01E02
18:15 Moon Girl i Diabelski Dinozaur - Odpalamy wrotki we wtorek! | S01E03
18:45 Superzłoczyńcy z Valley View - Mamy to gdzieś | S01E17
19:20 Superzłoczyńcy z Valley View - Zła energia | S01E16
19:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Felix | S03E75
20:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 | S03E76
20:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Połykacz serc | S03E77
21:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Królowa Miraculów | S03E78
21:50 Raven na chacie 5 - Ucieczka z Alcatraz | S05E83
22:20 Raven na chacie 5 - Tramwaj zwany spiskowaniem | S05E84
22:50 Superzłoczyńcy z Valley View - Mamy to gdzieś | S01E17
23:20 Superzłoczyńcy z Valley View - Zła energia | S01E16
23:50 Alex i spółka 3 | S03E45
00:15 Alex i spółka 3 | S03E46
00:45 Kroniki Evermoor - Bella ma kłopoty | S01E12
01:10 Kroniki Evermoor - Czarymarki | S01E13
01:35 Kroniki Evermoor - Wielki Wielki Kanion | S01E14
02:00 Sadie Sparks - Bańki prawdy / Głupia jak koza | S01E21
02:20 Sadie Sparks - Fala Upałów / Opowieść o dwóch Sadie | S01E22
02:40 Sadie Sparks - Poezja w ruchu / Och, dorośnij! | S01E23
03:05 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Królewska awantura / Dal-Marsjanie | S01E10
03:25 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Randka z Destiny, Dallas i Déja Vu / Księga Wow Miau | S01E11
03:50 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Okno strachu / Dom psi | S01E12
04:10 Robale ziomale - Czego boi się klaun / Wszyscy kochają Edwinę | S01E14
04:30 Robale ziomale - Golfiarze/Bilet jeden a nas troje | S01E15
04:55 Robale ziomale - Dzieło sztuki / Opiekunka | S01E16
Disney Junior
2023-04-04
05:00 Henio Tulistworek 2 | S02E49
05:30 Henio Tulistworek | E01
06:00 Gigantozaur | S01E04
06:30 Gigantozaur 3 | S03E47
06:45 Gigantozaur 3 | S03E48
07:00 Blue 3 | S03E110
07:10 Blue 3 | S03E111
07:20 Blue 3 | S03E113
07:30 Blue 3 | S03E114
07:40 Blue 3 | S03E115
07:50 Blue 3 | S03E116
08:00 Spidey i superkumple | S01E06
08:30 Straż ekipa | S01E03
09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
10:00 Pidżamersi 5 | S05E120
10:30 Pidżamersi 5 | S05E121
11:00 Eureka! | S01E02
11:30 Jej Wysokość Zosia 2 | S02E53
12:00 Jej Wysokość Zosia 2 | S02E54
12:30 Blue 2 | S02E64
12:40 Blue 2 | S02E65
12:50 Blue 2 | S02E66
13:00 Blue 2 | S02E67
13:10 Blue 2 | S02E72
13:20 Blue 2 | S02E73
13:30 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E02
14:00 Straż ekipa | S01E03
14:30 Straż ekipa | S01E09
15:00 Jej Wysokość Zosia 2 | S02E55
15:30 Jej Wysokość Zosia 2 | S02E56
16:00 Miki i ja | S01E04
16:05 Myszka Miki: Frajdomek | S01E15
16:30 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E16
17:00 Blue 3 | S03E110
17:10 Blue 3 | S03E111
17:20 Blue 3 | S03E113
17:30 Blue 3 | S03E114
17:40 Blue 3 | S03E115
17:50 Blue 3 | S03E116
18:00 Straż ekipa | S01E06
18:30 Spidey i superkumple | S01E05
19:00 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E13
19:30 Blue | S01E07
19:40 Blue | S01E08
19:50 Blue | S01E09
20:00 Blue | S01E10
20:10 Blue | S01E11
20:20 Blue | S01E12
20:30 Straż ekipa | S01E15
21:00 Spidey i superkumple | S01E06
21:30 Jej Wysokość Zosia 4 | S04E98
22:00 Jej Wysokość Zosia 4 | S04E99
22:30 Miki i ja | S01E04
22:35 Myszka Miki: Frajdomek | S01E11
23:00 Gigantozaur | S01E23
23:30 Gigantozaur | S01E24
00:00 Gigantozaur | S01E25
00:25 Gigantozaur | S01E26
00:50 Gigantozaur 2 | S02E36
01:15 Henio Tulistworek | E09
01:40 Henio Tulistworek | E10
02:05 Henio Tulistworek | E16
02:30 Henio Tulistworek | E17
02:55 Henio Tulistworek | E18
03:20 Henio Tulistworek | E19
03:45 Gigantozaur 2 | S02E30
04:10 Gigantozaur 2 | S02E31
04:35 Henio Tulistworek | E02
Disney XD
2023-04-04
05:15 Furiki | S01E22
05:35 Duch i nas dwóch | E15
06:00 Greenowie w wielkim mieście | S01E25
06:25 Greenowie w wielkim mieście | S01E26
06:55 Fineasz i Ferb 2 | S02E50
07:25 Fineasz i Ferb 2 | S02E51
07:50 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E05
08:00 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E06
08:20 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E07
08:30 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E08
08:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E49
09:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E50
09:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E51
10:15 Greenowie w wielkim mieście | S01E28
10:45 Greenowie w wielkim mieście | S01E29
11:10 Sowi dom | S01E03
11:40 Sowi dom | S01E04
12:10 Sowi dom | S01E03
12:40 Sowi dom | S01E04
13:00 Ghostforce | S01E20
13:25 Ghostforce | S01E21
14:00 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E51
14:10 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E52
14:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E53
14:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E54
15:00 Greenowie w wielkim mieście | S01E02
15:30 Fineasz i Ferb 4 | S04E108
16:00 Wodogrzmoty Małe 2 | S02E21
16:30 Sowi dom | S01E02
17:00 Supa Strikas | S01E02
17:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E28
18:00 Ghostforce | S01E21
18:30 Ghostforce | S01E22
19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E53
19:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E54
19:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E55
19:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E56
20:00 Greenowie w wielkim mieście | S01E25
20:30 Greenowie w wielkim mieście | S01E26
21:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E03
21:30 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E04
22:00 Fineasz i Ferb | S01E12
22:30 Fineasz i Ferb | S01E06
23:00 Duch i nas dwóch | E05
23:30 Duch i nas dwóch | E06
23:55 Furiki | S01E11
00:25 Furiki | S01E12
00:55 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E12
01:25 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E13
01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E03
02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E04
02:35 Duch i nas dwóch | E17
03:00 Duch i nas dwóch | E18
03:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E17
03:45 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E18
04:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E17
04:30 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E18
04:55 Furiki | S01E23
E! Entertainment PL
2023-04-04
05:00 Relatively Famous: Praca na ranczu - Pędzenie bydła | S01E06
06:00 Stewartowie i Hamiltonowie - Powolne przebudzenie, cz. 1. | E02
07:00 Stewartowie i Hamiltonowie - Powolne przebudzenie, cz. 2. | E03
08:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Poszukiwanie rezydencji | S01E02
08:30 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Szaleństwa w Cabo | S01E03
09:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Życie na jachcie | S01E04
09:30 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Projektantka wnętrz | S01E05
10:00 Z kamerą u Kardashianów - Kurtyna opada - Część 1 | S19E22
11:00 Z kamerą u Kardashianów - Kurtyna opada - Część 2 | S19E23
12:00 E! Wiadomości
12:30 Randka w ciemno: Bez retuszu - Wielkie nadzieje | S01E01
13:00 Plastyczna fuszerka - Zezowate piersi | S06E16
14:00 Plastyczna fuszerka - Ratunek dla ucha | S06E17
15:00 Z kamerą u Kardashianów - Kurtyna opada - Część 1 | S19E22
16:00 Z kamerą u Kardashianów - Kurtyna opada - Część 2 | S19E23
17:00 Prawda o Hollywood - Nieładni ładni: Pieniądze, plotki i kłamstwa | S02
18:00 Z kamerą u Kardashianów - Wspomnienia o tacie | S01E05
18:30 Z kamerą u Kardashianów - Jesteś przecież w ciąży! | S01E06
19:00 Z kamerą u Kardashianów - Pomocna dłoń | S01E07
19:30 Z kamerą u Kardashianów - Cena sławy | S01E8-ost
20:00 Prawda o Hollywood - Nieładni ładni: Pieniądze, plotki i kłamstwa | S02
21:00 Plastyczna fuszerka - Kłopotliwy nos | S06E19
22:00 Plastyczna fuszerka - Mniejszy rozmiar | S06E20
23:00 Błędy natury - Ustna terapia | E08
00:00 Randka w ciemno: Bez retuszu - Lalki na tandemie | S01E03
00:30 E! Wiadomości
01:00 Tyler Henry - medium z Hollywood - Nicole | S01E02
02:00 Kourtney i Kim jadą do Nowego Jorku - Błędne założenie | S01E07
02:30 Kourtney i Kim jadą do Nowego Jorku - DASH w Nowym Jorku | S01E08
03:00 Kourtney i Kim jadą do Nowego Jorku - Nowa rola Kourtney
03:30 Kourtney i Kim jadą do Nowego Jorku - Trudne decyzje | S01E10
04:00 Relatively Famous: Praca na ranczu - Pędzenie bydła | S01E06
Eleven Sports 1
2023-04-04
06:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Real Betis Balompie
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - Hellas Werona
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - Stade Rennais FC - RC Lens
12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Real Valladolid CF
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - UC Sampdoria
16:00 Magazyn PGE Ekstraligi
17:00 Legendy LaLiga: Michael Laudrup
17:30 LIVE! Piłka nożna: Puchar Niemiec - studio
17:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz ćwierćfinałowy: Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
19:45 LIVE! Piłka nożna: Puchar Niemiec - studio
20:40 LIVE! Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz ćwierćfinałowy: FC Bayern Monachium - SC Freiburg
22:30 LIVE! Piłka nożna: Puchar Niemiec - studio
23:00 Magazyn PGE Ekstraligi
00:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Real Valladolid CF
02:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Inter Mediolan - ACF Fiorentina
04:00 Piłka nożna: Liga francuska - Paris Saint-Germain - Olympique Lyon
Eleven Sports 2
2023-04-04
06:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Inter Mediolan - ACF Fiorentina
08:00 Piłka nożna: Liga francuska - Stade Rennais FC - RC Lens
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Real Betis Balompie
12:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - Hellas Werona
14:00 Piłka nożna: Liga francuska - Paris Saint-Germain - Olympique Lyon
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Real Valladolid CF
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - UC Sampdoria
20:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz ćwierćfinałowy: Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Real Betis Balompie
00:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - AC Milan
02:00 Piłka nożna: Liga francuska - Stade Rennais FC - RC Lens
04:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Real Betis Balompie
Eleven Sports 3
2023-04-04
05:00 LaLiga Santander
06:00 Piłka nożna: Liga francuska - Angers SCO - OGC Nice
08:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Athletic Club - Getafe CF
10:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Monza - SS Lazio
12:00 Ligue1
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Rio Ave FC - SL Benfica
15:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Girona FC - RCD Espanyol
17:00 Serie A TIM
18:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - FC Lorient
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - Portimonense SC
22:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Bologna FC - Udinese Calcio
00:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - Montpellier HSC
02:00 LaLiga Santander
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - CD Santa Clara
Eleven Sports 4
2023-04-04
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Rio Ave FC - SL Benfica
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Spezia Calcio - US Salernitana 1919
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Cadiz CF - Sevilla FC
12:00 Piłka nożna: Liga francuska - AS Monaco - RC Strasbourg
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Bologna FC - Udinese Calcio
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - Portimonense SC
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Monza - SS Lazio
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Athletic Club - Getafe CF
22:00 Piłka nożna: Liga francuska - Angers SCO - OGC Nice
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - CD Santa Clara
02:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Girona FC - RCD Espanyol
04:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Cremonese - Atalanta BC
FilmBox Action PL
2023-04-04
05:20 Zakończenie programu
06:20 Mandie i sekretny tunel
08:00 Zabójczy miesiąc miodowy
09:30 Larwy śmierci
11:00 Latarnicy
12:35 Bonanza - Denver McKee | E02
13:25 Młodzi muszkieterowie
14:55 Czarownik i biały wąż
16:30 Rodzina Steedów: Rozdarty dom
18:00 Niebezpieczna opiekunka
19:30 Król wojowników
21:00 Weaponized
22:30 Narcos: Meksyk | S01E05
23:35 Cortex
01:20 Pure and Natural
02:05 Pussy Pumped To Perfection
02:40 Czarny motyl
04:10 Zakończenie programu
FilmBox Arthouse PL
2023-04-04
06:00 A potem nie było już nikogo
07:35 Złodziej z Bagdadu
10:00 Obcy
11:45 Koniec wojny
13:30 Złotoręki
15:25 Wschód słońca
17:00 Nowe głosy - stary kwiat
18:10 Pijany anioł
19:45 Talea
21:00 Wielka prośba
22:30 Soldate Jeannette
23:50 Cztery noce marzeń
01:10 Nałóg
02:30 Arima
03:45 Zawieście czerwone latarnie
FilmBox Extra PL
2023-04-04
06:10 Joga dla dwojga
07:35 Selma
09:40 Nigdy nie będę twoja
11:15 Miłość w Indiach
12:50 Trafikant
14:40 Mistrzyni kierownicy
16:05 Tajna agentka
17:40 Paryż 36
19:40 Projekt: Dinozaur
21:00 Zdobyć Woodstock
23:00 Max Manus
00:55 Posłaniec
02:40 Operacja Overlord
04:30 Zakończenie programu
FilmBox Premium PL
2023-04-04
05:20 Zakończenie programu
06:05 Autor widmo
08:10 Gorzko-słodki
09:55 Gaduła
11:15 Wykrętasy
12:55 Różowa Pantera
14:25 Różowa Pantera 2
15:55 Bunny i byk
17:35 Lekcje języka
19:10 21 Jump Street
21:00 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
22:50 Thelma i Louise
00:55 W lesie dziś nie zaśnie nikt
02:35 Romans na dwie noce
04:00 Zakończenie programu
Fox Comedy PL
2023-04-04
05:00 Bajer z Bel-Air 2 - Hilary zaczyna życie | S02E14
05:30 Bajer z Bel-Air 2 - Stróż brata mego | S02E15
06:00 Bajer z Bel-Air 2 - Porządki Geoffreya | S02E16
06:30 Bajer z Bel-Air 2 - Prace społeczne | S02E17
07:00 Simpsonowie 30 - Bart kontra patriarchat | S30E18
07:30 Simpsonowie 30 - Dziewczyna z orkiestry | S30E19
08:00 Simpsonowie 30 - Musicalowa Marge | S30E20
08:30 Simpsonowie 30 - Oż, Kanado | S30E21
09:00 Simpsonowie 30 - Łap złodzieja | S30E22
09:30 Simpsonowie 30 - Kryształowy interes | S30E23
10:00 Gotowe na wszystko - Żegnaj | S01E22
11:00 Gotowe na wszystko - Jeden piękny dzień | S01E23
12:00 Sposób użycia 5 - Szersza perspektywa | S05E09
12:30 Sposób użycia 5 - Bieg charytatywny | S05E10
13:00 Sposób użycia 5 - Domowy budżet | S05E11
13:30 Sposób użycia 5 - Wpadka | S05E12
14:00 Melissa i Joey 3 - Bolesna prawda | S03E06
14:30 Melissa i Joey 3 - Ostre cięcie | S03E07
15:00 Melissa i Joey 3 - Odznajomienie | S03E08
15:30 Melissa i Joey 3 - Stało się | S03E09
15:55 Genialna Morgane - Liściołaz złocisty | S01E04
17:00 Diabli nadali 7 - Darmowy sprzęt | S07E19
17:30 Diabli nadali 7 - Piłka w grze | S07E20
18:00 Diabli nadali 7 - Śliskie sprawy | S07E21
18:30 Diabli nadali 7 - Ryzykowny zakup | S07E22
19:00 Melissa i Joey 3 - Familiada | S03E10
19:30 Melissa i Joey 3 - Niezłe tempo | S03E11
20:00 Melissa i Joey 3 - Zły wpływ | S03E12
20:30 Melissa i Joey 3 - Cudze dzieci uczyć | S03E13
21:00 Genialna Morgane - Świat piłki | S01E06
22:05 Genialna Morgane - Koktajl Mołotowa | S01E07
23:10 Diabli nadali 7 - Śliskie sprawy | S07E21
23:40 Diabli nadali 7 - Ryzykowny zakup | S07E22
00:10 Sposób użycia 5 - Domowy budżet | S05E11
00:40 Sposób użycia 5 - Wpadka | S05E12
01:10 Family Guy: Głowa rodziny 9 - Hannah Banana | S09E05
01:40 Family Guy: Głowa rodziny 9 - Dziecko Quagmire’a | S09E06
02:10 Family Guy: Głowa rodziny 9 - Jerome to nowy czarny | S09E07
02:40 Family Guy: Głowa rodziny 9 - Odszedł pies | S09E08
03:10 Bajer z Bel-Air 2 - Święta Willa | S02E13
03:40 Bajer z Bel-Air 2 - Hilary zaczyna życie | S02E14
04:10 Bajer z Bel-Air 2 - Stróż brata mego | S02E15
HBO HD
2023-04-04
06:00 Miłość to miłość to miłość
07:30 Wiatr. Thriller dokumentalny
08:50 Wyznania gejszy
11:15 Drobiazgi
13:00 Człowiek z bieguna
14:30 Godzilla
16:30 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 10 | S10E01
17:10 Spider-Man: Homecoming
19:25 Stargirl 3 - Frenemies - Chapter Twelve: The Last Will and Testament | S03E12
20:10 Three Pines - The Murder Stone - Part 1 | S01E05
21:00 Perry Mason 2 | S02E05
21:55 Zmokłe psy - Emotional Erection | E05
22:25 Bez gwałtownych ruchów
00:20 Umma
01:45 Susza
03:45 Małe rzeczy
HBO2 HD
2023-04-04
06:00 Brygada
07:35 Kraina Jane Austen
09:10 Gdzie jest Mikołaj?
09:45 Angry Birds Film
11:20 Plotkara - Woman on the Verge | S01E17
12:05 Przyjaciele 6 - The One With Rachel’s Sister | S06E13
12:25 Przyjaciele 6 - The One Where Chandler Can’t Cry | S06E14
12:50 Harry Potter i kamień filozoficzny
15:20 Elvis
17:55 Jak wytresować smoka
19:30 Shazam!
21:40 Jednym tchem
23:15 Godzilla 2: Król potworów
01:25 Traffic
03:50 Shazam!
HBO3 HD
2023-04-04
06:00 Ali
08:35 Zaczarowane ciasto świąteczne
10:05 Pępek świata 5 - The Christmas Tree | S05E09
10:25 Pępek świata 5 - Sleepless in Orson | S05E10
10:50 Lego Ninjago: Film
12:30 Młody Sheldon 6 - An Ugly Car, an Affair and Some Kickass Football | S06E06
12:55 Plan A
14:45 Oslo
16:45 Baader-Meinhof
19:15 Księga czarownic | S01E06
20:00 Miasto na wzgórzu - From Injustice Came the Way to Describe Justice | S01E05
21:00 Three Pines - The Murder Stone - Part 1 | S01E05
21:55 Perry Mason 2 | S02E05
22:45 Zmokłe psy - Emotional Erection | E05
23:15 T2: Trainspotting
01:10 Three Pines - The Murder Stone - Part 1 | S01E05
02:00 Perry Mason 2 | S02E05
02:50 Zmokłe psy - Emotional Erection | E05
03:20 Plan A
Kino Polska HD
2023-04-04
06:00 Nie ma jak Polska: Kujawsko-pomorskie
06:35 Nie ma jak Polska: Kujawsko-pomorskie
07:05 Katastrofa w Gibraltarze
10:45 Okna, okna
12:00 Rekruci (1)
13:05 Mirra
13:40 Lalka (1/2)
15:30 Lalka (2-ost.)
17:00 Premiera: Rekruci (2)
18:00 Kabaretowy rejs (120)
18:55 Kabaretowy rejs (121)
20:00 Haker
21:55 Prawo ojca
00:00 Masz na imię Justine
02:10 Polisz kicz projekt… kontratakuje
04:00 Zabić bobra
Kino Polska Muzyka HD
2023-04-04
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Śpiewaj z rana!
08:00 Młoda Polska
09:00 Rockowy poranek
11:00 Nastrojowe
13:00 Kochamy Lata 80!
13:30 Kochamy Lata 90!
14:00 Kochamy Lata 80!
14:30 Kochamy Lata 90!
15:00 Młoda Polska
16:00 Przeboje Roku 1987
16:30 Pytania do Gwiazd
17:00 To Był Hit!
17:30 Przeboje Roku 2002
18:00 Top 20: Lata 80
20:00 Top 20: Lata 90
22:00 Kultowe przeboje
23:00 Polskie Ballady Wszech Czasów
01:00 Śpiewaj z Nami!
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2023-04-04
05:20 Zakończenie programu
06:05 Książę i ja: Królewskie wesele
08:05 Wyspa skarbów
10:05 Poirot: Niedziela na wsi
12:05 Panna Marple: Morderstwo na plebanii
14:10 Kopalnie króla Salomona (2-ost.)
16:05 Filadelfia
18:50 Poirot: Express do Plymouth
19:55 Poirot: Gniazdo os
21:00 Niewierna
23:40 Potępieńcy
01:45 Uciekinier
04:20 Komisarz Rex 5: Zabójcze sekrety (4)
MiniMini+ HD
2023-04-04
05:05 Dzielny Lew Eryk 4: Kto pierwszy na mecie? (5)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (13)
05:40 Wygibajki (5)
06:05 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George (7)
06:35 Ciekawski George (8)
07:00 Leśna rodzina 3: Koniczyna (5)
07:03 Leśna rodzina 3: Koniczyna (6)
07:10 Trojaczki: Czkawka (13)
07:17 Trojaczki: Szczęście i pech (14)
07:25 Odo (7)
07:35 Bing (28)
07:42 Bing (29)
07:50 Gdzie jest Chicky? (42)
08:00 Tulipop (1)
08:15 Koci domek Gabi 2 (7)
08:40 Uki (19)
08:47 Uki (20)
09:00 Monk (5)
09:10 Gus. Mały - wielki rycerz (2)
09:25 Gdzie jest Chicky? (42)
09:30 Ciekawski George 7 (5)
09:55 Ciekawski George 7 (6)
10:20 Gazu, pieski, gazu! (19)
10:45 Marta mówi (52)
11:15 Bing (77)
11:30 Koci domek Gabi 2 (7)
12:00 Gazu, pieski, gazu! (18)
12:25 Gazu, pieski, gazu! (19)
12:50 Moje urodziny
12:55 Chi Chi Love (2)
13:05 Oggy Oggy (43)
13:20 Oggy Oggy (44)
13:35 Bing 2 (5)
13:45 Tulipop (1)
13:55 Moje urodziny
14:00 Ciekawski George 3 (5)
14:30 Ciekawski George 3 (6)
15:00 Uki (27)
15:05 Uki (28)
15:10 Uki (29)
15:20 Oggy Oggy (43)
15:27 Oggy Oggy (44)
15:35 Marta mówi (32)
16:03 Marta mówi (33)
16:30 Gazu, pieski, gazu! (19)
16:55 Koci domek Gabi 2 (7)
17:18 Gdzie jest Chicky? (42)
17:20 Strażak Sam 12 (2)
17:35 Tulipop (1)
17:50 Moje urodziny
17:55 Monk (5)
18:05 Gazu, pieski, gazu! (19)
18:30 Ciekawski George 2 (13)
18:55 Uki (50)
19:05 Uki (51)
19:15 Gdzie jest Chicky? (42)
19:20 Koci domek Gabi 2 (7)
19:45 Uki (10)
19:50 Chi Chi Love (2)
20:00 Oggy Oggy (43)
20:10 Oggy Oggy (44)
20:25 Enchantimals: Miejskie przygody (3)
20:35 Tulipop (1)
20:45 Nowe przygody Kajtusia 4 (7)
20:55 Playtime with Twinkle (14)
20:57 Playtime with Twinkle (15)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (5)
03:33 Dzielny Lew Eryk: To nic nie boli! (7)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek 3 (17)
03:43 Myszka w paski: Akademia Zdrowia (1)
03:45 Detektyw Łodyga 4 (6)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (6)
03:57 Zagadki Myszki w Paski 2 (6)
03:59 Meme i tajemnicze słowa: Jeść jak wróbelek (3)
04:06 Czytanki Rybki MiniMini 2 (5)
04:11 Myszka w paski: Akademia Zdrowia (2)
04:14 Opowieści Kota Śpiocha
04:22 Chcę umieć!: Huśtać się! (9)
04:26 Kochane zwierzaki: Owca (9)
04:32 Przeboje Rybki MiniMini
04:34 Przeboje Rybki MiniMini
04:36 Przeboje Rybki MiniMini
04:39 Studio Mini Mini+ (8)
Nat Geo People PL
2023-04-04
05:00 Niezwykły dr Pol - Strusie w Michigan | S07E12
06:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Walki w stadzie | S01E03
07:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Psia kwarantanna | S01E04
08:00 Szkoccy weterynarze na końcu świata - Poturbowany wąż | S01E02
08:30 Szkoccy weterynarze na końcu świata - Operacja zwiadowcza | S01E03
09:00 Odludna wyspa - Pechowcy | S01E02
10:00 Explorer - Explorer: Zaginione miasto | E02
11:00 Gordon Ramsay: Świat na talerzu - Niesamowita Islandia | S03E02
12:00 Dania od podstaw - Od Hiszpanii do Meksyku | S01E02
13:00 Alaska: Następne pokolenie - Na nieznanym terenie | S01E02
14:00 Niezwykły dr Pol - Wiosenna gorączka | S07E13
15:00 Niezwykły dr Pol - Szybka diagnoza | S07E14
16:00 Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt - Kici, kici, kaczusiu! | E04
17:00 W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem - Apokalipsa | S01E05
18:00 Zwierzaki w obiektywie - Kucyki na wycieczce | S02E02
19:00 Niezwykły dr Pol - W natłoku zajęć | S05E01
20:00 Uciec od cywilizacji - Próba ognia | S01E02
21:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Strach ma wielkie oczy | S02E03
22:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Tykająca bomba | S02E04
23:00 Tabu Polska - Na przekór wszystkim | E02
00:00 Koszmarna wyprawa - Król ecstasy | S13E04
01:00 Narkotyki - Hip hop na haju | E03
02:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Strach ma wielkie oczy | S02E03
03:00 Uciec od cywilizacji - Próba ognia | S01E02
04:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Tykająca bomba | S02E04
National Geographic PL
2023-04-04
05:00 Katastrofa w przestworzach - Lądowanie na rzece Hudson | S10E05
06:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny - Zabójcza improwizacja | S04E05
07:00 Niezwykły dr Pol - Rzeka mleka | S05E13
08:00 Porzucone konstrukcje - Betonowa dżungla | S05E07
09:00 Porzucone konstrukcje - Ruiny na Bliskim Wschodzie | S05E08
10:00 Niszczycielskie żywioły - Potęga huraganu | S06E02
11:00 II wojna światowa: Walka o Europę - Lądowanie w Normandii | S01E01
12:00 Wojenna szkoła przetrwania - Grecka pułapka | E04
13:00 Koszmarna wyprawa - Gangster z Las Vegas | S09E06
14:00 Złapać przemytnika - Broń i kokaina | S01E02
15:00 Alarm na lotnisku: Rzym - DJ przemytnik | S08E06
16:00 Zapomniane dyktatury w Europie - Nowe państwo Salazara | E2-ost
17:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy - best of - Maszyny wojenne Hitlera | E03
18:00 Niezwykłe zjawiska pogodowe | S02E06
19:00 Ekstremalna pogoda | E02
20:00 Katastrofa w przestworzach - Nadmierna prędkość | S23E04
21:00 Alaska: Następne pokolenie - Droga w nieznane | S05E02
22:00 Koszmarna wyprawa - Indyjskie przebudzenie | S12E09
23:00 Ciemna strona świata - MDMA | S03E05
00:00 Katastrofa w przestworzach - Śmierć w Arktyce | S14E10
01:00 Katastrofa w przestworzach - Feralny pas startowy | S12E03
02:00 Stawka warta tuńczyka - Wstyd się przyznać | E12
03:00 Uratowani - Powrót z zaświatów | E03
04:00 Fabryki smaku - Burger idealny | S03E17
04:30 Fabryki smaku - Japońskie smaczki | S03E18
National Geographic Wild PL
2023-04-04
05:00 Niezwykły dr Pol - Krew, Pol i łzy | S10E02
06:00 Polowanie na wodne potwory - Elektryczne ryby | S05E03
07:00 Polowanie na wodne potwory - Bestia z rzeki | S05E05
08:00 Zabójcze węże - Meksyk | E03
09:00 Zabójcze węże - Półwysep Arabski | E04
10:00 Niezwykły dr Pol - Poglądy na przesądy | S10E03
11:00 Niezwykły dr Pol - Halloweenowe przygody | S10E04
12:00 Kraina piesków preriowych - Przede wszystkim praca | E03
12:30 Kraina piesków preriowych - Sprawy rodzinne | E04
13:00 Niezwykły dr Pol - Pechowa seria | S01E12
14:00 Drapieżnik w raju - Bijatyka w tropikach | S01E03
15:00 Drapieżniki Południowej Afryki - Lwy i lamparty | E01
16:00 Wrogi świat - Prerie i sawanny | S01E02
17:00 Wrogi świat - Dżungle | S01E01
18:00 On, ona i pies - Nowy stróż | S01E06
19:00 Dzika Północ Europy - Podróż w nieznane | S02E02
20:00 Dzika Północ Europy - Królowie zimy | S02E01
21:00 Niezwykły dr Pol - Kot włóczykij | S21E03
22:00 Niezwykły dr Pol - Świat na czterech łapach | S21E04
23:00 Dzika konfrontacja - Instynkt przetrwania | E04
00:00 Dzika konfrontacja - Zbyt blisko natury | E05
01:00 Dzika konfrontacja - Tajemniczy przeciwnik | E06
02:00 Zabójcze węże - Meksyk | E03
03:00 Zabójcze węże - Półwysep Arabski | E04
04:00 Niezwykły dr Pol - Poglądy na przesądy | S10E03
Paramount Network
2023-04-04
05:00 Policyjna grupa pościgowa 18 (2)
06:00 Policyjna grupa pościgowa 18 (3)
07:00 Policyjna grupa pościgowa 18 (4)
07:55 SpongeBob: Na suchym lądzie
09:55 Igraszki losu
12:00 Herkules
14:15 Annie
16:55 Piękny umysł
20:00 Sprawa Kramerów
22:15 Gattaca - szok przyszłości
00:25 Buntownik z wyboru
03:05 Piła 3D
Planete+ HD
2023-04-04
06:45 Potyczki naukowców (3)
07:25 Potyczki naukowców (4)
08:00 Naturalnie Polska 4 (3)
08:35 Naturalnie Polska 4 (4)
09:15 Zwierzęta Wajraka 3: Bocianie gniazdo (3)
09:50 Dzika przyroda Indii: Dorastający gibon (1)
10:50 Dzika przyroda Indii: Kraina ukrytych nosorożców (2)
11:50 Intymny portret: JFK (1)
12:55 Intymny portret: Martin Luther King (2)
14:00 Katedra w Chartres. Architektoniczne arcydzieło
15:00 Czarny Dziki Zachód
16:00 Zbudujmy to jeszcze raz! 2: Machu Picchu (2)
17:00 Premiera: Czechy - piękno widziane z góry (3)
17:30 Premiera: Czechy - piękno widziane z góry (4)
18:00 Świat z góry 6: Od gór Obarenes do sanktuarium Matki Bożej z Covadonga (9)
18:30 Świat z góry 6: Od Lasu Palatynackiego po Bamberg (10)
19:00 Cztery żywioły wszechświata: Ziemia (3)
20:00 Cztery żywioły wszechświata: Ogień (4)
21:00 Mars - nasz nowy dom
22:00 Premiera: Cała prawda o Słońcu
23:00 X-1: pokonać barierę dźwięku (1)
23:55 Megapożary: Płonące lasy (1)
00:55 Megapożary: Życie na płonącej planecie (2)
02:00 Szkoła seksu Joanny Keszka (3)
02:30 Szkoła seksu Joanny Keszka (4)
03:00 Karpaty dyzajn (6)
03:15 Zakończenie programu
Polonia 1
2023-04-04
05:25 Giganci nokautów (32)
06:00 Stellina (31)
06:55 Stellina (32)
07:45 Stellina (33)
08:35 Władca zwierząt (22)
09:30 Zagadka tygodnia
10:05 Celeste 2 (190)
10:55 Celeste 2 (191)
11:50 Celeste 2 (192)
12:45 Uśmiechnij się (4)
12:50 Zagadka tygodnia
13:30 Był sobie złodziej (7)
14:25 Dom po sąsiedzku (132)
15:20 Autostrada do nieba: Weteran (105)
16:15 Uśmiechnij się (9)
16:20 Zagadka tygodnia
16:55 Uśmiechnij się (4)
17:00 Rozbitkowie (21)
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Zagadka tygodnia
21:40 To nie tak miało być (27)
22:20 Uśmiechnij się (4)
22:25 Zagadka tygodnia
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:45 Soul Kitchen
02:00 Autostrada do nieba: Spotkanie na szczycie (45)
03:20 Giganci nokautów (23)
03:50 Pokolenie mutantów (63)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2023-04-04
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Kłopotliwy sąsiad (582)
09:10 Malanowski i partnerzy: Prawdziwa miłość (583)
09:40 Sekrety rodziny: Fatalna podmiana (93)
10:40 Dlaczego ja?: Wpływowy biznesmen tuszuje coraz groźniejsze wybryki syna (1105)
11:40 Gliniarze: Stracone szanse (457)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Gazownik (1178)
14:40 Dlaczego ja?: 23-letnia Iga i jej brat poznają w dramatycznych okolicznościach tajemniczą dziewczynę (1224)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Kuzynka (780)
17:00 Gliniarze (789)
18:00 Pierwsza miłość (3594)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Ninja Warrior Polska (48)
22:10 Wolverine
01:00 Transporter
03:00 Nasz nowy dom (180)
04:10 Zjedz Alaskę (5)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2023-04-04
05:20 Gliniarze: Powrót z piekła (26)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (104)
07:30 Ewa gotuje (469)
08:00 Trudne sprawy: Jak dwie krople wody (1065)
09:00 48h. Zaginieni: Zaginięcie Zuzy (146)
10:00 Na ratunek 112: Niebezpieczny romans (651)
10:30 Sekrety rodziny (38)
11:30 Dlaczego ja?: 45-letnia Jolanta ma dosyć swojego życia u boku byłego mistrza skoków narciarskich (1205)
12:30 Nasz nowy dom (267)
13:30 Świat według Kiepskich: Zając wielkanocny (327)
14:00 Świat według Kiepskich: Dwa Tysiące Dwanaście (328)
14:30 Świat według Kiepskich: Dla dorosłych (329)
15:00 Trudne sprawy: Edyta organizując wesele dużo młodszej siostry podejrzewa, że pan młody skrywa mroczne tajemnice (1054)
16:00 Nasz nowy dom (268)
17:00 Dlaczego ja?: Były partner próbuje odebrać syna młodej barmance (1206)
18:00 48h. Zaginieni: Obsesja (147)
19:00 Gliniarze: Pech (711)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Rodzinny obiad (712)
22:00 Dlaczego ja?: Mój syn potwór (1048)
23:00 Świat według Kiepskich: Bunt maszyn (572)
23:30 Świat według Kiepskich: Przepisy Halinci (573)
00:00 Malanowski i partnerzy: Żona gangstera (129)
00:30 Malanowski i partnerzy: Zabójcza terapia (130)
01:00 Zdrady: Boski żigolo (161)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 Trans World Sport
04:50 SuperLudzie (29)
Polsat Cafe
2023-04-04
05:00 Miłość na talerzu (10)
06:00 Demakijaż: Aleksandra Kurzak z córką Maleną Alagną (132)
06:30 Demakijaż: Dorota i Paweł Delągowie (133)
07:00 Oszukane: Znów to samo / Pan doktor (15)
08:00 Szeptunka (3)
08:30 Szeptunka (4)
09:00 Bogaty dom - biedny dom (53)
10:00 Nasz nowy dom (182)
11:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (31)
12:30 Kolacja w ciemno (15)
13:30 Kolacja w ciemno (16)
14:30 Randka z nieznajomym (45)
15:30 Randka z nieznajomym (46)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (32)
18:00 Nasz nowy dom (254)
19:00 Nasz nowy dom (255)
20:00 Zdrady (197)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (69)
22:00 Gry małżeńskie (75)
23:00 Zdrady (129)
00:00 Oszukane (42)
01:00 Poprawki skalpelem (6)
02:00 Śmierć w Hollywood: Amy Winehouse (3)
03:00 Transseksualni
04:00 Z życia gwiazd (20)
04:30 Z życia gwiazd (21)
Polsat Comedy C. E.
2023-04-04
05:00 Spadkobiercy (3)
06:00 Dwóch i pół 10: Strzeżcie się, krówki! (23)
06:30 Dwóch i pół 11: Nangnangnangnang (1)
07:00 Dwóch i pół 11: Chyba bzyknąłem Lucille Ball (2)
07:30 Dwóch i pół 11: Odbłogosławione ciastko (3)
08:00 Po sąsiedzku 2: Mecz hokeja (16)
08:30 Po sąsiedzku 2: Reklama (17)
09:00 Allo, allo! 7: Duch Nouvion (6)
09:40 Allo, allo! 7: Beczka pełna lotników (7)
10:25 Kabaret na żywo: Przyjęcie według Kabaretu Czesuaf (1)
12:30 Świat według Kiepskich: Ukulele (2)
13:00 Świat według Kiepskich: Upiór (3)
13:30 Przyjaciele 7: The One with the Truth About London (16)
14:00 Przyjaciele 7: The One with the Cheap Wedding Dress (17)
14:30 Przyjaciele 7: The One with Joey’s Award (18)
15:00 Przyjaciele 7: The One with the Vows (21)
15:30 Co ludzie powiedzą: Narzeczona tatusia (4)
16:05 Co ludzie powiedzą: Jak wzbudzić zazdrość? (5)
16:50 Co ludzie powiedzą: Chrzciny (6)
17:30 Świat według Kiepskich: Dzień Ojca (8)
18:00 Świat według Kiepskich: Rój (9)
18:30 Świat według Kiepskich: Baśń z Tysiąca i Jednej Nocy (10)
19:00 Po sąsiedzku 2: Drużyna (18)
19:30 Po sąsiedzku 2: Skok (19)
20:00 Przyjaciele 7: The One With Chandler And Monica’s Wedding - Part 1 (23)
20:30 Przyjaciele 7: The One With Chandler And Monica’s Wedding - Part 2 (24)
21:00 Co ludzie powiedzą 2: Moralność Elżbiety (1)
21:40 Co ludzie powiedzą 2: Lekcja dobrych manier (2)
22:25 Kabaret na żywo: Last minute (2)
00:25 Comedy Club 9 (4)
00:55 Spadkobiercy (4)
01:55 Świat według Kiepskich: Rój (9)
02:30 Świat według Kiepskich: Baśń z Tysiąca i Jednej Nocy (10)
03:00 Kabaret na żywo: Przyjęcie według Kabaretu Czesuaf (1)
Polsat Doku
2023-04-04
05:00 Ciemna strona miasta: Koktajl Mołotowa (8)
05:30 Ciemna strona miasta: Handlarz kokainą (9)
06:00 Emil, pogromca mandatów (18)
06:30 Emil, pogromca mandatów (19)
07:00 Emil, pogromca mandatów (20)
07:30 Emil, pogromca mandatów (21)
08:00 Hardkorowy lombard (52)
08:30 Hardkorowy lombard (53)
09:00 Gliniarze (82)
10:00 Gliniarze: Podwójne życie (83)
11:00 Polacy w świecie: Kopenhaga (16)
11:30 Polacy w świecie: Lizbona (17)
12:00 Polacy w świecie: Zurych (18)
12:30 Polacy w świecie: Sydney (19)
13:00 Poszukiwacze historii: Po nitce do kłębka (118)
13:30 Poszukiwacze historii: Grunwald (119)
14:00 Niesamowite wynalazki starożytności (1)
15:00 Poszukiwacze historii: Włocławek (2)
15:30 Poszukiwacze historii: Bory Tucholskie (3)
15:55 Poszukiwacze historii: Kościuszkowcy (4)
16:20 Kosmos - niewyjaśnione tajemnice starożytności (1)
17:15 Kosmos - niewyjaśnione tajemnice starożytności (2)
18:10 Jezus i jego życie (3)
19:05 Jezus i jego życie (4)
20:00 Niezwykłe pociągi (5)
21:00 Niezwykłe pociągi (6)
22:00 Wielkie wycieczkowce (3)
23:00 Wielkie wycieczkowce (4)
00:00 Poszukiwacze historii: Po nitce do kłębka (118)
00:30 Poszukiwacze historii: Grunwald (119)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (85)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (86)
02:00 Taaaka ryba: Atlantycki halibut (160)
02:30 Taaaka ryba: Oceaniczne rockfishe (161)
03:00 Tajna historia XX wieku: Droga do gwiazd (33)
03:30 Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica klasztoru (34)
04:00 Łowca pedofilów (19)
04:30 Łowca pedofilów (20)
Polsat Film
2023-04-04
05:00 Na ratunek 112: Amnezja (594)
05:30 Na ratunek 112: Głód (595)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (73)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (74)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (75)
07:30 Nasz nowy dom (11)
08:30 Przyjaciółki (3)
09:30 Przyjaciółki (4)
10:30 Świat według Kiepskich: Rekord Guinnessa (86)
11:05 Świat według Kiepskich: Kiepski film (87)
11:40 Świat według Kiepskich: Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik (182)
12:15 Świat według Kiepskich: Pięć minut (56)
12:40 Narzeczony na niby
14:55 Ewolucja
17:00 Medalion
18:50 Duże dzieci
21:00 Wesoły wtorek: Och, Karol 2
23:15 I że cię nie opuszczę
01:30 Gliniarze: Upragnione dziecko (592)
02:30 Gliniarze: Bez litości (593)
03:30 Gliniarze: Taniec krzywdy (446)
04:30 Gliniarze: Ślepa zemsta (447)
Polsat Games
2023-04-04
06:00 Gliniarze: Jeden z naszych (282)
07:00 Gliniarze: Solarium (283)
08:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (71)
08:30 Tajna historia XX wieku: Umarłe miasto (3)
09:00 Gliniarze: Koszmar matki (119)
10:00 Gliniarze: Złamane marzenia (120)
11:00 Dragon Ball Super (60)
11:30 Dragon Ball Super (61)
12:00 Dragon Ball Super (62)
12:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (12)
13:30 Rock w Grach: Guardians of the Galaxy (15)
14:00 Po Lekcjach: LEGO Star Wars. Saga Skywalkerów (30)
14:30 Po Lekcjach: LEGO Star Wars. Saga Skywalkerów (31)
15:00 Dragon Ball Super (61)
15:30 Dragon Ball Super (62)
16:00 Tajna historia XX wieku: Umarłe miasto (3)
16:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (12)
17:30 Level 7: 7 najlepszych mini-gier w grach wideo (11)
17:45 E-sport: EU Masters - Spring 2023 (1)
23:00 Hardcorowa miłość (15)
23:30 Hardcorowa miłość (16)
00:00 Giereczkowo By Night: Thief (6)
01:00 E-sport: EU Masters - Spring 2023 (1)
Polsat Music HD
2023-04-04
05:00 Polska nocą. Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2023-04-04
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport dnia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Łowca pedofilów
03:40 Poszukiwacze historii
04:00 SuperLudzie
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2023-04-04
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość
16:15 Z klimatem i z pasją
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 Z klimatem i z pasją
18:45 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 Z klimatem i z pasją
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2023-04-04
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (71)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (72)
06:00 Wojny magazynowe (8)
06:30 Wojny magazynowe (9)
07:00 Polski lombard Walusia (49)
07:30 Polski lombard Walusia (50)
08:00 Budowlańcy (50)
08:30 Budowlańcy (51)
09:00 Tajna historia XX wieku: Szabla polska (106)
09:30 Tajna historia XX wieku: Panzerfaust wz. 2022 (95)
10:00 Poszukiwacze historii: Czy w Uniejowie znane są tylko termy? (172)
10:30 Poszukiwacze historii: Zagadka dworku w Lipiu (173)
11:00 Druga wojna w kolorze (9)
12:00 Druga wojna w kolorze (10)
13:00 Wojny magazynowe (10)
13:30 Wojny magazynowe (11)
14:00 Hardkorowy lombard (53)
14:30 Hardkorowy lombard (54)
15:00 Hardkorowy lombard (55)
15:30 Gwiazdy lombardu (12)
16:00 Gwiazdy lombardu (13)
16:30 Gwiazdy lombardu (14)
17:00 Polacy za granicą: Ryga (51)
18:00 Poszukiwacze historii: Z kopyta do Chełmna (67)
18:30 Poszukiwacze historii: Wielka Wojna w Bieszczadach (68)
19:00 Poszukiwacze historii: Węgrzy w Bieszczadach (69)
19:30 Poszukiwacze historii: Ostatnia aprosza (70)
20:00 Maszyny bojowe: Urządzenia dla szpiegów (5)
21:00 Skarby III Rzeszy: Nieznane sztolnie Riese (23)
21:30 Skarby III Rzeszy: Tajemnicza góra (24)
22:00 Poszukiwacze historii: Jaćwingowie z Bajtkowa (174)
22:30 Poszukiwacze historii: Historie z Wyspy Zamkowej (175)
23:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (56)
23:30 Więzienie (12)
00:00 Więzienie (13)
00:30 Łowca pedofilów: Emil łowca pedofilów (43)
01:00 Łowca pedofilów: Młody (44)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (67)
02:00 Kama Sutra (38)
03:00 Kama Sutra (39)
04:00 Kama Sutra (40)
Polsat Rodzina
2023-04-04
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (84)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (85)
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Sytuacje, które zmieniły moje życie… (268)
07:05 Pszczółka Maja: Nie ma wody (91)
07:35 Pszczółka Maja: Gangsterzy (92)
08:05 Pszczółka Maja: Mila i Nocuś (39)
08:35 Pszczółka Maja: Mrówki i mszyce (40)
09:05 Nasz nowy dom (138)
10:00 Miodowe lata: Krzyżacy (82)
10:50 Sekrety nocy: Wieś (2)
12:00 Gwiazdy lombardu (3)
12:40 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Czy chorego seniora oddać do domu opieki? (106)
13:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Boże, czemuś mnie opuścił (128)
14:30 Rodzina zastępcza: Prawdziwa czarownica (247)
15:35 Pszczółka Maja: Wiosna, poszukiwanie Filipa (53)
16:05 Pszczółka Maja: Biedronka Herman, zawody siłaczy (54)
16:45 Burzowe planety: Zabójczy pył (1)
17:55 Burzowe planety (2)
19:00 Gwiazdy lombardu (9)
19:30 Gwiazdy lombardu (10)
20:00 Chirurdzy (170)
21:00 Chirurdzy (171)
22:00 Nasz nowy dom (212)
23:00 Nasz nowy dom (213)
00:00 Chirurdzy (168)
01:00 Chirurdzy (169)
02:00 Ewa gotuje (371)
02:30 Ewa gotuje (372)
03:00 SuperLudzie (16)
03:30 SuperLudzie (17)
04:00 Kołowrotek: Bolenie z dna (82)
04:30 Kołowrotek: Zawody w Węgorzynie (83)
Polsat Seriale
2023-04-04
05:00 Sekrety rodziny (16)
06:00 Gliniarze: W imię zasad (374)
07:00 Gliniarze: Odcienie miłości (375)
08:00 Gliniarze: Taki dobry lekarz (376)
09:00 Mecenas Porada (9)
10:00 Mecenas Porada (10)
11:00 Mecenas Porada (11)
12:00 Mecenas Porada (12)
13:00 Niania: Zaręczyny (105)
13:30 Niania: Pierścionek zaręczynowy (106)
14:00 Niania: Praca ziomowa (107)
14:30 Niania: Spotkanie klasowe (108)
15:00 Świat według Kiepskich: Paco Rabaco (539)
15:30 Świat według Kiepskich: Paź królowej (540)
16:00 Świat według Kiepskich: Marian ma syna (541)
16:30 Świat według Kiepskich: Nasz człowiek z Paragwaju (542)
17:00 Świat według Kiepskich: Poniżej pasa (543)
17:30 Świat według Kiepskich: Troll (544)
18:00 Święty (281)
18:30 Święty (282)
19:00 Święty (283)
19:30 Święty (284)
20:00 Ślad: Lolita (9)
21:00 Ślad: Granica (10)
22:00 Fala zbrodni: Więzień (9)
23:00 Fala zbrodni: Kontrakt na życie (10)
00:00 Ślad: Syn gangstera (83)
01:00 Ślad: Jackpot (84)
02:00 Ślad: Genetyczna bomba (85)
03:00 Na ratunek 112: Zjazd absolwentów (495)
03:30 Na ratunek 112: Joga (496)
04:00 Na ratunek 112: Kłamstwo ma krótkie nogi (497)
04:30 Na ratunek 112: Wirtualna rzeczywistość (498)
Polsat Sport
2023-04-04
06:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
08:30 Boks: Babilon Boxing Show - waga junior półśrednia: Jan Lodzik - Agustin Kucharski 09.04.2021
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa
13:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom
15:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
17:30 LIVE! Siatkówka kobiet: TAURON Liga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz
20:15 LIVE! Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz półfinałowy: KKS Kalisz - Legia Warszawa
23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - Elche CF - FC Barcelona
01:00 Boks: Babilon Boxing Show w Radomiu - Daniel Rutkowski - Damian Kiwior 17.12.2021
Polsat Sport Extra
2023-04-04
06:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
08:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - Wisła Kraków - Chrobry Głogów
11:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - Rawlplug Sokół Łańcut - Trefl Sopot
13:00 Boks: Gala Babilon Promotion w Raszynie - waga średnia: Robert Talarek - Alex Strecki 30.11.2019
15:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Ruch Chorzów
18:00 Piłka nożna: Liga włoska - SSC Napoli - AC Milan
20:30 LIVE! Siatkówka kobiet: TAURON Liga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Developres BELLA DOLINA Rzeszów - #VolleyWrocław
23:00 KOTV Classics
23:55 LIVE! Piłka nożna: Copa Libertadores - Club The Strongest - CA River Plate
02:00 Sporty walki: FEN 39 - Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022
Polsat Sport Fight
2023-04-04
06:00 Boks: Gala w Wieliczce - waga ciężka: Krzysztof Zimnoch - Marcin Rekowski 22.10.2016
07:00 Atleci
07:25 Sporty walki: Babilon MMA 32 - Łukasz Siwiec - Konrad Rusiński 11.11.2022
09:30 Boks: Z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Karl Mildenberger 10.09.1966
10:15 Boks: Gala w Waszyngtonie - waga lekka: Gervonta Davis - Hector Luis Garcia 07.01.2023
14:15 Sporty walki: FEN 44 - Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023
16:55 Boks: Walka o pas WBO w Londynie - waga superśrednia: Zach Parker - John Ryder 26.11.2022
17:25 Sporty walki: WAITW Fight Night w Tczewie - Łukasz Sajewski - Alan Silverio 03.03.2023
19:35 Boks: Z archiwum ESPN - Tim Witherspoon - Alonzo Ratliff 05.12.1981 w Atlantic City
19:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Holandii - mecz półfinałowy: SV Spakenburg - PSV Eindhoven
22:30 Atleci
22:55 Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku - waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022
01:10 Sporty walki: Mistrzostwa świata Amatorskiego MMA - zawody seniorów
04:45 Boks: Z archiwum ESPN - Floyd Patterson’s Greatest Hits - część I
Polsat Sport News
2023-04-04
06:00 Piłka nożna: Liga czeska - AC Sparta Praga - FC Zbrojovka Brno
08:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza
11:00 Piłka nożna: Liga holenderska - Sparta Rotterdam - Feyenoord
13:00 Piłka nożna: Liga holenderska - Go Ahead Eagles - AFC Ajax
15:30 Boks: Babilon Boxing Show w Ożarowie Mazowieckim - waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Hadillah Mohoumadi 25.03.2022
18:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - BM Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Spójnia Stargard
20:50 LIVE! Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz półfinałowy: Juventus FC - Inter Mediolan
23:00 Magazyn koszykarski
23:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
01:30 Sporty walki: Babilon MMA 24 - Piotr Niedzielski - Ivan Vulchin 11.09.2021
Polsat Sport Premium 1
2023-04-04
05:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - FC Bayern Monachium
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Chelsea FC
10:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Liverpool FC - SSC Napoli
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - Paris Saint-Germain
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
14:00 Piłka nożna z archiwum: Atletico Madryt - FC Liverpool, FC Liverpool - Atletico Madryt - sezon 2008/2009. Faza grupowa & sezon 2009/2010 - 1/2 finału LE
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
16:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Chelsea FC
19:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
20:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Liverpool FC - SSC Napoli
22:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
23:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
23:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - FC Bayern Monachium
01:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - Paris Saint-Germain
03:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
Polsat Sport Premium 2
2023-04-04
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - FC Bayern Monachium
07:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
07:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)
08:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - AC Milan
09:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000)
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy 1/8 finału: SSC Napoli - Eintracht Frankfurt
11:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000)
12:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)
12:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz 4. rundy: Rangers FC - PSV Eindhoven
14:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: SL Benfica - Dynamo Kijów
15:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - FC Porto
17:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Borussia Dortmund
19:00 Magazyn Ligi Mistrzów
19:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Chelsea FC
20:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
21:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Porto - Inter Mediolan
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - AC Milan
01:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)
03:00 Piłka nożna z archiwum: Atletico Madryt - FC Liverpool, FC Liverpool - Atletico Madryt - sezon 2008/2009. Faza grupowa & sezon 2009/2010 - 1/2 finału LE
03:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: SL Benfica - Dynamo Kijów
Polsat Viasat Explore
2023-04-04
05:05 Nefrytowa gorączka 7: Zdalne sterowanie (6)
06:05 Wielkie rzeki: Dunaj (2)
07:00 Gwiazdy wędkarstwa: Bury Hill (2)
07:30 Australijscy poszukiwacze złota 7 (20)
08:30 Australijscy poszukiwacze złota (1)
09:25 Wielkie rzeki: Ganges (1)
10:30 Wielkie rzeki: Dunaj (2)
11:35 Wielkie rzeki: Jangcy (3)
12:40 Wielkie rzeki: Zambezi (4)
13:40 Wielkie rzeki: Missisipi (5)
14:50 Wielkie rzeki: Amazonka (6)
15:55 Linie frontu: Monte Cassino (2)
17:00 II wojna światowa z drona: Monte Cassino (2)
18:00 Wielkie rzeki: Dunaj (2)
19:00 Australijscy poszukiwacze złota 6 (19)
20:00 Australijscy poszukiwacze złota 6 (20)
21:00 Rzeczne potwory 3: Potworna ryba piła (4)
22:05 Rzeczne potwory 3: Elektryczny potwór (5)
23:05 Wielkie rzeki: Ganges (1)
00:10 Wielkie rzeki: Dunaj (2)
01:15 Australijscy poszukiwacze złota 6 (4)
02:00 Australijscy poszukiwacze złota 6 (5)
02:50 Rzeczne potwory 3: Potworna ryba piła (4)
03:40 Rzeczne potwory 3: Elektryczny potwór (5)
04:35 Nefrytowa gorączka 7: Zbyt mała piła (7)
Polsat Viasat History
2023-04-04
05:15 Muzeum pełne tajemnic 12: Kamień z Kensington i inne historie (2)
06:15 Najdziwniejsze przedmioty: Złoty dysk, księga tajemnic i magiczne lustro (7)
07:00 Skarby przeszłości i ich tajemnice 4: Plagi egipskie (5)
08:00 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bombardowanie Drezna (8)
09:10 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Bitwa o Linię Zygfryda (6)
10:20 II wojna światowa: cena imperium: Dziwna wojna (2)
11:25 Papież i Hitler: Tajne akta Piusa XII
12:20 Kobiety, które walczyły z Hitlerem
13:35 Podziemna armia (3)
14:35 Zaginione piramidy Azteków (2)
15:40 Najdziwniejsze przedmioty: Złoty dysk, księga tajemnic i magiczne lustro (7)
16:35 Skarby przeszłości i ich tajemnice 4: Plagi egipskie (5)
17:40 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bombardowanie Drezna (8)
18:45 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Bitwa o Linię Zygfryda (6)
19:55 II wojna światowa: cena imperium: Dziwna wojna (2)
21:00 Słynne fortece, legendarne bitwy2: Akka: starcie tytanów (1)
22:05 Tajemnice zaginionej Arki: Templariusze (5)
23:05 Starożytne superbudowle: Hagia Sophia (3)
00:10 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bombardowanie Drezna (8)
01:15 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Bitwa o Linię Zygfryda (6)
02:10 II wojna światowa: cena imperium: Dziwna wojna (2)
03:00 Słynne fortece, legendarne bitwy2: Akka: starcie tytanów (1)
03:55 Tajemnice zaginionej Arki: Templariusze (5)
04:35 Starożytne superbudowle: Hagia Sophia (3)
Polsat Viasat Nature
2023-04-04
05:00 Weterynarz z Yorkshire 4 (4)
06:05 Ocalić niedźwiadki 3: Długa zima (1)
06:30 Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb: Żywa rafa (1)
07:25 Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb: Koralowe wybrzeże (2)
08:25 Dzika przyroda Patricka Aryee: Jaguar (3)
09:25 Czasy gigantów
10:35 Dinozaur: sprawa sprzed 100 milionów lat
11:35 Najpiękniejsze krajobrazy: Snowdonia (1)
12:35 Rzeczne potwory 8: Diabeł z głębin (5)
13:35 Rzeczne potwory 8: Morskie tajemnice (6)
14:40 Najpiękniejsze krajobrazy: Queensland (2)
15:40 Dzika przyroda Patricka Aryee: Jaguar (3)
16:40 Czasy gigantów
17:50 Dinozaur: sprawa sprzed 100 milionów lat
18:50 Rzeczne potwory 9: Na wulkanicznej wyspie (1)
19:55 Rzeczne potwory 9: Zabójca z rafy koralowej (2)
21:00 Dostosuj się, aby przetrwać: Migracje (1)
22:00 David Attenborough i cmentarzysko mamutów
23:15 Mamut włochaty: autopsja
00:20 Najpiękniejsze krajobrazy: Queensland (2)
01:15 Australijscy łowcy węży: Stu kontra goliat (8)
01:40 Australijscy łowcy węży: Ukąszenie (9)
02:05 Władca dziczy: Węgorz elektryczny (8)
02:50 Władca dziczy: Żaba z jeziora Titicaca (9)
03:35 Największe i najgroźniejsze 2: Krokodyle ludojady (3)
04:20 Weterynarz z Yorkshire 4 (5)
SportKlub
2023-04-04
06:00 Koszykówka mężczyzn: Liga chińska: Longshi - Liaoning
08:30 Koszykówka mężczyzn: Liga niemiecka: FC Bayern Monachium - MHP RIESEN Ludwigsburg
10:45 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Lenovo Teneryfa - BAXI Manresa
12:50 Piłka nożna: Liga grecka: PAOK FC - AEK Ateny
15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka: Darüśśafaka - Onvo Büyükçekmece Basketbol
17:15 Koszykówka mężczyzn: Liga niemiecka: FC Bayern Monachium - MHP RIESEN Ludwigsburg
19:20 Freeride World Tour - Fieberbrunn Pro, Austria | E04
20:30 Piąta kwarta | E25
21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Gran Canaria - Joventut Badalona
23:00 Szachy: Armageddon Regionals Asia & Oceania - 2. dzień
00:50 World of Freesports | E13
01:25 Piłka nożna: Liga grecka: PAOK FC - AEK Ateny
03:45 Piąta kwarta | E25
04:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Gran Canaria - Joventut Badalona
Stars.TV
2023-04-04
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Best Ballads
13:00 Best 80’s
14:00 Best 90’s
15:00 Best Hits
16:00 Best 80’s
18:00 Best 70’s
19:00 Top 50 Rok 1991 według widzów STARS.TV
23:30 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2023-04-04
05:00 Let the Music Play: The Barry White Story
06:00 Wpadka
08:00 Alive and Kicking
09:35 The Last Animals
11:10 Pewnego razu w Midlands
13:00 Let the Music Play: The Barry White Story
14:00 Wpadka
16:00 Alive and Kicking
17:35 The Last Animals
19:10 Pewnego razu w Midlands
21:00 Let the Music Play: The Barry White Story
22:00 Wu Tang Clan: Live At Montreux
23:30 An Accidental Studio
01:10 Ultrasound
03:00 Harry Benson: Shoot First
04:35 iFeel
Super Polsat
2023-04-04
05:00 Na ratunek 112: Białe małżeństwo (506)
05:30 Świat według Kiepskich: Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło (342)
06:00 Po prostu Kucek (9)
06:30 Po prostu Kucek (10)
07:00 Wszyscy razem, śladem Blue! (1)
07:35 Wszyscy razem, śladem Blue! (2)
08:05 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (11)
09:45 SuperLudzie Extra (48)
10:00 Wydarzenia
10:30 Nasz nowy dom (56)
11:30 48h. Zaginieni: Rodzina jest najważniejsza (4)
12:30 Świat według Kiepskich: Magiel (460)
13:00 Świat według Kiepskich: Żegnaj Laleczko (461)
13:30 Świat według Kiepskich: Cegła Gutenberga (195)
14:15 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (12)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (193)
17:55 Nasz nowy dom (194)
19:00 Świat według Kiepskich: Samouk (550)
19:30 Świat według Kiepskich: Kalibaba (551)
20:00 Kabaretowa Ekstraklasa
20:20 live Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
22:30 Skąd wiesz?
01:00 Polacy za granicą: Gibraltar (36)
02:00 Tatuśkowie (44)
03:00 Tatuśkowie (45)
04:00 Nasz nowy dom (167)
TeleToon+ HD
2023-04-04
05:00 Polska z góry 3 - Grodzisk Mazowiecki | S03E12
05:25 Polska z góry 3 - Mazury Zachodnie | S03E13
05:50 Deserownia 2 - Tiramisu z malinami, czyli sposób na nową znajomość | S02E07
05:55 Deserownia 2 - Chipsy owocowe i napój imbirowy | S02E08
06:10 Turbokozak Junior | S01E04
06:25 Detektyw Łodyga - Duchy czyściochy | S01E13
06:35 Detektyw Łodyga - Wielkie coś w szafie | S01E01
06:45 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E04
07:00 Siostry 2 | S02E12
07:10 Siostry 2 | S02E13
07:25 Siostry 2 | S02E14
07:40 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E10
08:00 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E11
08:30 Rainbow High 2 | S02E04
08:40 Rainbow High | S01E07
08:45 Rainbow High | S01E08
08:55 Sunny Bunnies 2 | S02E11
09:00 Sunny Bunnies 2 | S02E12
09:05 Sunny Bunnies 2 | S02E13
09:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E15
09:25 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E09
09:35 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E10
09:50 Polly Pocket 4 | S04E03
10:10 She-Ra i księżniczki mocy 2 | S02E02
10:40 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E21
10:50 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E22
11:05 Wielkie przygody Kapitana Majtasa 2 | S02E03
11:35 Dzieciak rządzi: Znowu w grze | E02
12:00 Monk | E07
12:05 Monk | E08
12:07 Monk | E09
12:10 Monk | E10
12:15 Monk | E11
12:20 Monk | E12
12:30 Mustang: Duch wolności | S01E02
13:00 Polly Pocket 3 | S03E02
13:20 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E12
13:40 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E13
14:05 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E14
14:30 Monk | E32
14:35 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E11
14:45 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E12
15:00 Rainbow High | S01E04
15:05 Rainbow High | S01E05
15:15 Rainbow High | S01E06
15:20 Rainbow High | S01E07
15:35 Siostry 2 | S02E15
15:45 Siostry 2 | S02E16
16:05 Dzieciak rządzi: Znowu w grze | E22
16:35 Molang 4 | S04E03
16:40 Molang 4 | S04E04
16:50 Barbie: My dwie | S01E02
17:10 Monk | E04
17:20 Polly Pocket 4 | S04E04
17:35 Sunny Bunnies 6 | S06E03
17:40 Sunny Bunnies 6 | S06E04
17:45 Sunny Bunnies | S01E13
17:50 Sunny Bunnies | S01E14
17:55 Sunny Bunnies | S01E15
18:00 Trolle: impreza trwa! - Darczyńca | E06
18:35 Siostry | S01E13
18:45 Siostry | S01E14
19:00 Siostry | S01E15
19:10 Siostry | S01E16
19:30 Rainbow High | S01E07
19:35 Rainbow High | S01E08
19:40 Monk | E27
19:50 Polly Pocket 3 | S03E23
20:00 Polly Pocket 4 | S04E07
20:15 Polly Pocket 4 | S04E08
20:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E15
20:50 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E16
21:15 Turbokozak Junior | S01E07
21:30 Turbokozak Junior | S01E08
21:45 Detektyw Łodyga - Poszukiwacze skarbów | S01E10
21:55 Detektyw Łodyga - Zguba ptaka-cudaka | S01E11
22:05 Detektyw Łodyga - Nieziemski robal | S01E12
22:20 Radiowęzeł 13 i pół - Prawdziwa przyjaźń | S01E04
22:30 Radiowęzeł 13 i pół - Przytłaczająca popularność | S01E05
22:35 Radiowęzeł 13 i pół - Uwierzyć w siebie | S01E06
22:55 Deserownia 2 - Tiramisu z malinami, czyli sposób na nową znajomość | S02E07
23:15 Radiowęzeł 13 i pół - Szczera prawda | S01E07
23:25 Radiowęzeł 13 i pół - Sztuka odmawiania | S01E08
23:30 Radiowęzeł 13 i pół - Budowanie zaufania | S01E09
23:45 Deserownia 2 - Chipsy owocowe i napój imbirowy | S02E08
00:00 Polska z góry 2 - Biebrza | S02E07
00:30 Polska z góry 2 - Świnoujście | S02E08
01:05 Radiowęzeł 13 i pół - Otwartość na innych | S01E10
01:15 Radiowęzeł 13 i pół - Pokonywanie trudności | S01E11
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Wyręczanie innych | S01E12
01:40 Deserownia 2 - Banany w polewie kakaowej | S02E09
01:50 Deserownia 2 - Chrupiące grzanki z pomidorkami | S02E10
02:00 Deserownia 2 - Tortilla z warzywami | S02E11
02:10 Deserownia 2 - Coś do pochrupania, czyli podwójna korzyść | S02E12
02:20 Zakończenie programu
TLC PL
2023-04-04
06:00 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Opowieść o dwóch sukienkach | S03
06:30 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Ekscentryczne panny młode | S03
07:00 Salon sukien ślubnych - Tak jak Shay | S15
08:00 Kiedy dzieci mają dzieci 4 - Wstrętna nastolatka | S04
09:00 Rodzice na szóstkę - Mistrzowie karate | S03
10:00 Cztery żony i mąż - Poligamiści w pandemii | S10
11:00 Salon sukien ślubnych - Wczoraj się zaręczyłam! | S20E05
12:00 Salon sukien ślubnych - To będzie problem | S20
13:00 Dr Pryszczylla 3 - Wielki guz na głowie | S03
14:00 Suknie ślubne dla puszystych - Rula C. | S02
14:30 Suknie ślubne dla puszystych - Rebecca P. | S02
15:00 Wiza na miłość: dalsze losy, pościelove rozmowy | S07E14
16:00 Historie wielkiej wagi - Kelly | S07
18:00 Dr Pryszczylla 3 - Morze guzków | S03
19:00 Mega-sknery - Victoria | S01E03
19:30 Mega-sknery - Abdul i Vickie | S01E04
20:00 Wiza na miłość: Wielka Brytania - Oddaj mi karty kredytowe
21:00 Wiza na miłość: Darcey i Stacey 3 - Nerwy z powodu sukni ślubnej | S03
22:00 Dzikusy do wzięcia - Rezydencja wieśniaka
23:00 Powietrzna karetka 7 | S07E07
00:00 Nie do uwierzenia! - Człowiek balon | S06
01:00 Wiza na miłość: na odwrót 4 | S04E05
03:00 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Opowieść o dwóch sukienkach | S03
03:30 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Ekscentryczne panny młode | S03
04:00 Wiza na miłość - Prawdziwa twarz | S08
Travel Channel PL
2023-04-04
06:00 Subiektywny ranking naj… | S01E3/6
06:35 Makłowicz w drodze | S04E5/7
07:10 Porada na wakacje. Chorwacja
07:40 Kup pan zamek | E8/12
08:15 Ekstremalne parki wodne | S06E16/18
08:45 Ekstremalne parki wodne | S07E2/18
09:15 Kamperowe wyzwania | E2/10
10:15 Walka o bagaż | S02E1/13
10:45 Walka o bagaż | S01E23/26
11:15 Walka o bagaż | S02E5/13
11:45 Kupić sobie plażę | E14/16
12:20 Kupić sobie plażę | E15/16
12:50 Dziwaczne potrawy | S09E2/8
13:45 Kup pan zamek | E1/12
14:20 Wojny hotelowe | E6/8
15:20 Amerykańska przygoda z Guyem | S01E04
15:55 Zagraniczne życie | S01E4/13
16:25 Porada na weekend | S03E2/5
17:00 Makłowicz w drodze | S01E03
17:35 Niezwykłe Stany Prokopa | S01E4/5
18:10 Baseny jak z bajki
19:10 Życie to plaża | E12/17
19:40 Życie to plaża | E13/17
20:10 Earthshot Prize: Ratując naszą planetę | E3/5
21:40 Magiczna Indonezja
22:40 Kamperem przez świat | S01E08
23:40 Podróżnik na gazie | S04E10/16
00:35 Niebezpieczne miejsca | S01E5/6
01:10 Dziki Frank w Australii | E3/6
02:10 Dziki Frank w Australii | E5/6
03:10 Sukces nie zna granic | S01E7/10
04:10 Polacy z wyboru | S02E7/10
TTV PL
2023-04-04
05:40 Odlotowy ogród | S01E12
06:10 Express
06:25 Życie na kredycie | S01E2/24
06:55 Ukryta prawda | S05E525
07:55 Szpital | S14E998
08:55 Szpital | S14E999
09:55 Gogglebox. Przed telewizorem 9 | S09E2/15
10:55 Ukryta prawda | S12E782
11:55 Ten moment | E51
12:25 Ten moment | E52
12:55 Ukryta prawda | S12E783
13:55 Damy i wieśniaczki. Ukraina 7 | S07E20
15:00 Królowe życia 4 | S04E11/12
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Zakup w ciemno | E19/20
17:05 Usterka 15 | S15E5/18
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 DeFacto 7 | S07E3/10
18:35 Złomowisko PL 5 | S05E9/16
19:45 Express
19:58 Pogoda
20:00 Zakup w ciemno | E20
21:05 Życie na kredycie 2 | S02E10/20
21:45 Express
21:58 Pogoda
22:00 Ciężarówką przez Route 66 | S01E5/7
23:10 Diabelnie boskie | S01E9/18
23:35 Diabelnie boskie | S01E10/18
00:00 Mamma mia! | E5/8
01:00 Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka | S01E5/6
01:35 Osadzone. Blok F | E11/26
02:10 Osadzone. Blok F | E12/26
02:40 Usterka 9 | S09E3/12
03:10 Usterka 9 | S09E4/12
03:40 Testerzy 3 | S03E09
04:10 Testerzy extra | E1/8
04:55 Fachowcy 2 | S02E3/15
TV Puls
2023-04-04
06:00 Kobra - oddział specjalny - Zespół, część 2 | S47 | E08
07:00 Kobra - oddział specjalny - Za pięć dwunasta | S44 | E04
08:00 Lombard. Życie pod zastaw 12 | S12E623
09:00 Kurierzy | S01E14
10:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E468
11:00 Zaklinaczka duchów 2 | S02E42
12:00 Zaklinaczka duchów 2 | S02E43
13:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E469
14:00 Rodzinny interes 5 - Życie na sprzedaż | S05E228
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E471
16:00 Kurierzy | S01E15
17:00 Lombard. Życie pod zastaw 12 | S12E625
18:00 Kurierzy | S01E16
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 12 | S12E626
20:00 Zemsta Sokoła
22:00 Uciec przed przeszłością
23:55 Dzielnica strachu 4 | S04E142
00:55 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E469
01:55 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E469
02:50 Na jedwabnym szlaku - Punkt zero | E2/10
03:30 Na jedwabnym szlaku - Moja chińska muzyka | E3/10
04:00 Menu na miarę | E1/11
04:20 Menu na miarę | E02
TV Puls 2
2023-04-04
05:40 Ale numer! 3 | S03E15
06:05 Ale numer! 2 | S02E33
06:40 Ale numer! 2 | S02E34
07:05 Blaze i Megamaszyny 5 - Kosmiczna przygoda | S05E16
07:45 Blaze i Megamaszyny 5 - Rodzina Blaze’ów | S05E17
08:10 Santiago z mórz - Do latarni / Złoty Olbrzym | S01E03
08:50 Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody! 23 - Tomek popełnia błąd | S23E10
09:00 Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody! 23 - Pojedynek | S23E11
09:15 Edzio i Lusia - Dźwięki przyrody | S01E15
09:25 Edzio i Lusia - Wspomnienia z dzieciństwa | S01E16
09:55 Bing - Hula Hoop | S01E28
10:00 Bing - Wielkie buty | S01E29
10:25 Psi Patrol 5 - Pieski ratują niespodziankę dla Ace/Pieski ratują wieżę z pizzy | S05E26
10:50 Smerfy - Smerfo Amoroso/Ciasteczka horoskopki | E241
11:30 Smerfy - Cesarskie Panda-Monium | E242
11:55 Było sobie życie - Trawienie | E15
12:35 Było sobie życie - Wątroba | E16
13:00 Psi Patrol 5 - Akcja ratunkowa: Pieski ratują tygrysy | S05E14
13:35 Santiago z mórz - Legenda kapitana Calavery | S01E01
14:00 Mustang: Duch wolności | S01E25
14:35 Mustang: Duch wolności | S01E26
15:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4 - Królowa Bananów | S04E08
15:35 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4 - Gabriel Agreste | S04E09
16:00 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata - Mieczyk, Szpadka i Toporek | S02E15
16:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Koty dwa/Akcja bez zadęcia | S03E04
17:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Kura mózgowa/Królestwo za kciuk | S03E05
17:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Gracja na lodzie/Podkopany dołek | S03E06
18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Ja, król/Szeregowy i fabryka cuksów | S03E07
18:20 Smerfy - Szaraki, część 2 | S01E20
18:45 Smerfy - Drużyna ratunkowa | S01E21
19:05 Psi Patrol 7 - Pieski ratują Grzmotoustego / Pieski ratują szkolnego zwierzaka | S07E26
19:35 Psi Patrol 4 - Pieski ratują sterowiec/ Pieski ratują konkurs gotowania | S04E01
20:00 Kurierzy | S01E17
21:00 Dzielnica strachu 4 | S04E142
22:00 Dzielnica strachu 4 | S04E143
23:00 Niepokonani
01:25 Dzielnica strachu 4 - Rakarz z Gorczaka | S04E140
02:25 Lombard. Życie pod zastaw | S01E03
03:20 Rodzinny interes 5 - Mój piękny chłopiec | S05E223
04:35 Lombard. Życie pod zastaw | S01E04
TV4 PL
2023-04-04
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Strażnik Teksasu (157)
07:00 Strażnik Teksasu (158)
08:00 Nasz nowy dom (117)
09:00 Pierwsza miłość (3593)
09:50 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (25)
10:50 Hardkorowy lombard 2 (17)
11:20 Hardkorowy lombard 2 (18)
11:50 Święty (49)
12:20 Święty (50)
12:55 Detektywi w akcji: Posprzątane. Błąd na imprezie (25)
13:55 STOP Drogówka
14:55 STOP Drogówka
16:00 Policjantki i Policjanci (1006)
17:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (56)
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (100)
19:00 Policjantki i Policjanci (1007)
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (671)
21:00 Love Island. Wyspa miłości (247)
22:00 Siła i honor
00:45 Snajper: Najlepsi z najlepszych
02:35 Interwencja
02:50 Trans World Sport
03:55 SuperLudzie (15)
04:25 SuperLudzie (16)
04:55 SuperLudzie (17)
TV6 PL
2023-04-04
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Detektywi w akcji: Przeszłość, która powraca/Nie wywołuj wilka (179)
07:00 Medicopter 117 (81)
08:00 Medicopter 117 (82)
09:05 Słoneczny patrol 3 (5)
10:05 Słoneczny patrol 3 (6)
11:05 Galileo (414)
12:05 Miodowe lata: Krawczyk przeciwko Norkowi (71)
13:00 Miodowe lata: Kanalersi (80)
14:00 Policjantki i Policjanci (3)
15:00 Policjantki i Policjanci (4)
16:00 Agenci. Biuro detektywistyczne: Współlokatorka (25)
17:05 Hawaje 5-0 (21)
18:05 Miodowe lata: Azor (83)
19:00 Miodowe lata: Ukryte kamery (85)
20:00 Galileo (415)
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles 3 (13)
22:00 Agenci NCIS: Los Angeles 3 (14)
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (285)
00:00 Fałszywe powody
02:00 STOP Drogówka
03:00 Benny Hill (74)
03:40 Disco Polo Life (2065)
04:40 Disco Polo Life (2068)
TVN 24 BiS HD
2023-04-04
05:15 Kropka nad i
05:45 Kijek w kosmosie
06:00 Fakty o świecie
06:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
07:00 Pojedynki wizjonerów - Edison kontra Tesla
08:00 Szkło kontaktowe
09:00 Rozmowy dnia
09:50 Fakty o świecie
10:15 Kropka nad i
10:50 Tak jest
11:50 Byk i Niedźwiedź
12:25 Alarm dla Ziemi
12:55 Kijek w kosmosie
13:20 Fakty po Faktach
13:45 Kropka nad i
14:20 Tak jest
15:15 Fakty o świecie
15:40 Kijek w kosmosie
16:00 Dzień na świecie
18:30 Fakty o świecie
19:00 Fakty
19:30 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:20 Fakty o świecie
21:00 Rozmowy dnia
21:50 24 godziny
23:00 Czarno na białym
23:40 Polska i świat
00:40 Fakty po Faktach
01:05 Kropka nad i
01:40 Tak jest
02:40 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:20 Szkło kontaktowe
04:15 Nowa Maja w ogrodzie | S06
04:40 Fakty po Faktach
TVN 24 HD
2023-04-04
05:25 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Rozmowa Piaseckiego
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:55 Biznes
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:55 Biznes
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:55 Biznes
12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:55 Biznes
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:55 Biznes
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
18:00 Tak jest
19:15 Serwis informacyjny
19:30 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:30 Czarno na białym
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:40 Biznes
00:00 Fakty po Faktach
00:40 Kropka nad i
01:05 Tak jest
02:10 Nowa Maja w ogrodzie | S05
02:30 Akademia ogrodnika
02:45 Szkło kontaktowe
03:40 Kropka nad i
04:05 Nowa Maja w ogrodzie | S05
04:30 Akademia ogrodnika
04:35 Tak jest
TVN 7 HD
2023-04-04
05:00 Szkoła | S05E405
06:00 Szkoła | S08E584
06:55 Szpital | S09E603
07:55 Ukryta prawda | S12E835
08:55 Ukryta prawda | S13E853
10:00 Ukryta prawda | S13E854
11:00 Idealna niania 3 | S03E4/13
11:45 Zagadki losu | S01E26/34
12:45 Szpital | S09E604
13:50 Sąd rodzinny | E119
14:50 Ukryta prawda | S17E1147
15:50 Tajemnice miłości | E32/68
16:50 Zagadki losu | S01E27/34
17:55 Ten moment | E26/40
18:30 Papiery na szczęście | S03E229
19:00 Ukryta prawda | S20E1297
20:00 True Love | S01E27/48
21:00 Idealny facet dla mojej dziewczyny
23:35 Zabójcza broń
01:55 True Love | S01E26/48
02:55 Więzy krwi 4 | S04E4/13
03:55 Druga strona medalu 2 - Anna Komorowska | S02E2/7
04:25 Druga strona medalu 2 - Jan Mela | S02E4/7
04:55 Zakończenie programu
TVN Fabuła HD
2023-04-04
05:30 Szkoła | S10E766
06:25 Seriaale 4 | E2/8
06:55 Magda M. | S01E1/15
07:55 39 i pół | S01E12/13
08:55 Numerek z Dorotą | S01E34
09:05 Lekarze | S04E13
10:05 Sama słodycz | S01E13
11:05 Kino Buzz | E3/23
11:20 Na Wspólnej | S20E3525
11:55 Na Wspólnej | S20E3526
12:25 Julia | E138/186
13:00 Magda M. | S01E2/15
14:00 39 i pół | S01E13
15:00 Seriaale kultowe | E6/26
15:15 Lekarze | S05E1/13
16:15 Teraz albo nigdy! | S01E4/14
17:20 Zawieruchy przepis na kino - Bękarty wojny | E17/24
17:45 Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
20:00 Wydział pościgowy
22:50 San Andreas
01:00 Komora
03:25 Po pierwsze kino 3 | S03E20/36
03:30 Ukryta prawda | S13E904
04:30 Ukryta prawda | S13E905
TVN HD
2023-04-04
05:10 Jak to jest zrobione? | S11E9/26
05:50 Uwaga! | E7075
06:05 Ukryta prawda | S19E1226
07:00 Doradca smaku | S18E21/40
07:05 Kuchenne rewolucje - Świdnica, Stary Browar | S11E5/13
08:00 Dzień Dobry TVN | E4764
11:30 Kto to wie? | S01E24/43
12:05 Ukryta prawda | S22E1486
13:10 Sekrety życia | E22/41
14:10 Ukryta prawda | S19E1227
15:15 Kuchenne rewolucje - Bytów, Młyn | S11E6/13
16:20 Kto to wie? | S01E25/43
16:55 Sekrety życia | E23/41
17:55 Ukryta prawda | S22E1487
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:55 Uwaga! | E7076
20:10 Doradca smaku | S18E22/40
20:15 Na Wspólnej | S21E3601
20:55 Milionerzy | S13E623
21:35 Nastolatki rządzą… kasą | E4/10
22:40 Kuba Wojewódzki - Karol Strasburger i Smolasty | S34E5/11
23:40 Sukcesja | S01E5/10
00:55 Chyłka - Oskarżenie | S05E6-ost
02:00 Superwizjer | E1267
02:35 Uprowadzona 2 | S02E7/16
03:35 Uwaga! | E7076
03:55 Zamieszkać na plaży 7 | S07E3/14
04:30 Recepta na stary dom | S01E2/14
TVN Style HD
2023-04-04
05:15 SOS - Sablewska od stylu | S02E7/12
06:05 Inspirujące kobiety | S01E08
06:30 Miasto Kobiet | S02E9/11
07:25 Jestem z Polski | S04E1/3
08:25 Co słychać? | E1/61
08:40 I nie opuszczę Cię aż do ślubu | S03E5/12
09:25 Ugotowani | S02E11/15
10:25 Ugotowani | S02E5/15
11:30 Kuchenne rewolucje | S22E7/15
12:30 Jestem z Polski | S09E2/15
13:30 Kobieta na krańcu świata | S13E1/7
14:05 Salon sukien ślubnych: Polska | S03E08
14:40 Totalne remonty Szelągowskiej 5 | S05E2/8
15:40 Zgłoś remont | S08E5/11
16:40 Ugotowani | S03E2/12
17:40 Kuchenne rewolucje | S22E13/15
18:45 Co słychać? | E2/61
19:00 Ach, ten ślub! | S01E2/10
20:00 Ach, ten ślub! | S01E2/10
21:00 Jestem z Polski | S11E1/12
22:05 Co słychać? | E2/61
22:25 Sąsiedzi kontra sąsiedzi | E01
23:25 Odkryj niezwykłą Japonię
00:45 True Love | S01E26/48
01:45 W roli głównej - Małgorzata Kożuchowska | S17E4/6
02:15 W roli głównej - Marek Kondrat | S02E5/6
02:45 Sablewskiej sposób na modę | S03E06
03:30 Sablewskiej sposób na modę | S04E1/13
04:15 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S01E4/12
TVN Turbo HD
2023-04-04
05:10 Zakup kontrolowany | S25E352
06:05 Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich | E36
06:10 Służby ratownicze | S05E1/8
06:50 Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich | E37
06:55 Legendy motoryzacji | S01E3/5
07:20 Legendy motoryzacji | S01E4/5
07:50 Samochód marzeń - kup i zrób | S12E05
08:50 Złodzieje | S05E5/8
09:50 Gwiazdy czterech kółek | S01E3/7
10:25 ABC motoryzacji | E4/10
10:55 Usterka 4 | S04E18/20
11:25 Usterka 4 | S04E19/20
11:55 Zakup kontrolowany | S30E5/14
12:55 Pomoc drogowa 24h | S03E9/10
13:40 Zawodowi handlarze | S04E1/12
14:25 Zawodowi handlarze | S04E2/12
15:10 Wojny samochodowe | S03E11/12
16:00 Wojny samochodowe | S10E8/16
17:00 Wojny samochodowe | S10E7/16
18:00 Raport Turbo | E66/250
18:15 Zakup kontrolowany | S35E5/12
19:15 101 gadżetów motoryzacyjnych | S06E5/10
19:45 Służba więzienna | S02E8-ost
20:30 Wszystko, co naj… | S02E5/10
21:00 Wojny samochodowe | S15E5/12
22:00 Raport Turbo | E66/250
22:20 Zawodowi handlarze | S13E5/12
23:05 Duda kontra Szafrański | S02E10-ost
23:50 Patrol drogowy | S10E2/10
00:50 Niemieckie autostrady | S05E2/18
01:50 Waga ciężka | S01E2/4
02:35 Uwaga! Pirat! | S20E12/16
03:20 Uwaga! Pirat! | S20E13/16
04:05 Automaniak | S19E4/6
04:50 Będzie pan zadowolony | S08E7/8
TVP 1
2023-04-04
05:15 Dziedzictwo | E03
06:05 Wspaniałe stulecie | S04E233
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Kościół z bliska
08:00 Wiadomości
08:10 Kwadrans polityczny
08:25 Informacje kulturalne
08:30 Pogoda
08:40 Ranczo 4 - Śluby i rozstania | S04E42
09:40 Komisarz Alex 15 - Śmierć gwiazdy | S15E180
10:35 Ojciec Mateusz 6 - Rodzinne więzi | S06E79
11:30 Leśniczówka | E694
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 Demokracja wśród zwierząt - Rządy ludu | E1/2
14:00 Wspaniałe stulecie | S04E234
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka | E718
16:05 Dziedzictwo | E04
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 Jaka to melodia? | E5079
17:55 Klan | E4138
18:25 Leśniczówka | E695
19:00 Jeden z dziesięciu | E4/136
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:15 Alarm!
20:30 Korona królów. Jagiellonowie | E40
21:05 Gra o koronę
22:10 Kto ratuje jedno życie. Cudak
23:45 Resortowe dzieci
00:15 Ocaleni
01:20 Magazyn śledczy Anity Gargas | E269
02:00 Tranzyt
03:35 Magazyn kryminalny 997
04:15 Notacje - Stanisław Radwan. Wytwarzanie ciszy
04:30 Zakończenie programu
04:45 Klan | E4138
TVP 2
2023-04-04
05:00 Zakończenie programu
05:05 Na sygnale - Na moją odpowiedzialność | E323
05:35 M jak miłość | E1584
06:25 Język modlitwy
06:55 Rodzinka.pl - Bo ja jestem perfekcyjna | S05E122
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:15 Weterynarze z sercem | E150
11:50 Barwy szczęścia | E2790
12:30 Koło fortuny | E1509
13:15 Akacjowa 38 | E61/200
14:05 Va banque | E603
14:35 Na sygnale - Powrót do domu | E400
15:05 Powrót na wyspę | E25
15:50 Przepis dnia | E16
16:00 Koło fortuny | E1510
16:35 Familiada | E2416
17:15 Zakazany owoc | E191
18:00 Panorama
18:20 Va banque | E604
18:45 Akacjowa 38 | E62/200
19:30 Barwy szczęścia | E2790
20:00 Przepis dnia | E17
20:10 Barwy szczęścia | E2791
20:45 Kulisy serialu | E1456
20:55 M jak miłość | E1723
21:55 Na sygnale - Rodzinka | E445
22:35 La Bandida | E06
23:35 Wielka majówka
01:20 Urodzeni zwycięzcy
03:15 Jemen. Zapomniana wojna
04:25 Rodzinka.pl - Daj żonie palec…! | S10E203
04:55 Zakończenie programu
TVP 3
2023-04-04
05:10 Kasta - Złamane życie
05:35 Turystyczna jazda - Dalmacja: Vodice i Knin | E148
05:45 Agrorozmowa
05:55 Agropogoda
06:00 Całkiem niezła historia - Wilczy apetyt na sztukę
06:15 Express regionów
06:20 Pogoda
06:30 Agrobiznes
06:50 Agropogoda
07:05 Agrorozmowa
07:25 Info Wilno | E906
07:45 Express regionów
08:00 Program lokalny
10:00 TVP 3 Info
10:30 Program lokalny
10:35 TVP 3 Info
10:55 Pogoda
11:00 Salon polityczny Trójki
11:15 TVP 3 Info
11:30 Program lokalny
11:35 TVP 3 Info
12:00 TVP 3 Info
12:30 Program lokalny
12:45 Express regionów
12:55 Agrobiznes extra
13:05 Agropogoda
13:07 TVP 3 Info
13:30 Program lokalny
13:35 TVP 3 Info
14:00 TVP 3 Info
14:15 Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP 3 - Zapalenie pęcherza | E157
14:30 Program lokalny
14:45 Express regionów
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
15:50 Przepis dnia | E12
16:00 TVP 3 Info
16:10 Pogoda
16:15 Echa dnia
16:30 Program lokalny
16:45 Express regionów
16:50 Pogoda
17:00 Program lokalny
20:00 Głos regionów
20:30 Program lokalny
20:35 Przysięga | E199
21:25 Program lokalny
22:00 Studio LOTTO
22:10 Dziennik regionów
22:20 Pogoda
22:30 Kryminalna siódemka
22:45 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:40 Sprawa dla reportera
00:35 Kasta - Jak w filmie
01:05 Miłość i przeznaczenie | E98
01:55 Warszawa. Wczoraj i dziś - Pałacyk Biernackich na Woli
02:05 Więzień miłości | E419
02:55 Piosenka u Ciebie
03:25 Moda na język polski - O zwierzętach, czyli polskie zoo | E92
03:50 Całkiem niezła historia - Amazonki
04:10 Kryminalna siódemka
04:25 Dziennik regionów
04:35 Pogoda
04:45 Głos regionów
TVP ABC
2023-04-04
05:15 Domisie - Rycerskie Domisie | E414
05:40 Domisie - Ogrodniczką być
06:10 Miś Uszatek - Eee, co tam
06:20 Marceli Szpak dziwi się światu - Dzielna mysz Felicja
06:25 Miś Fantazy - Księżycowa kraina | E03
06:45 Przygody kota Filemona - Zegar z kukułką | E22
06:55 Kangurek Hip-Hop - Zając
07:00 Sara i Kaczorek 3 | S03E115
07:15 Przyjaciele Misia i Margolci - Konkurs piosenki | E18
07:45 Niesamowity Dżini - Leć latawcu | E69
07:50 Niesamowity Dżini - Zabawa w czekanie | E70
07:55 Bystry Bill - Od-kolegowanie | S01E34
08:05 Smok Dyziek - Superrower Mysi | S01E22
08:20 Dino Ranczo - Urwis Sonny | E34
08:35 Pszczółka Maja - Jaka miła osa | S01E35
08:45 Daisy i Ollie 4 - Jak się rozmawia ze zwierzętami? | S04E83
09:00 Nie ma jak Rosie - Królewski bałagan | S02E63
09:10 Nie ma jak Rosie - Gdzieś pod tęczą | S02E64
09:30 Domisie - Biwak
10:00 Figu Migu na planecie Czochras - Wróżka zębuszka | E05
10:20 Mami Fatale - Krytyk z kosmosu | E02
10:30 Baśnie i bajki polskie - Szewczyk Dratewka | E04
10:50 Świnka Peppa 9 - Kic, hyc, skacz! | S09E09
10:55 Molang 4 - Wielkie serce | S04E203
11:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka - Przygoda na szosie | E08
11:15 Mami Fatale - Nawiedzony dom | E35
11:30 Słoń Benjamin - Benjamin znajduje skarb | E34
11:55 Bob Budowniczy 21 - Odrzutowa koparka | S21E67
12:05 Bob Budowniczy 21 - Duży ładunek | S21E68
12:25 Super Wings - Na ratunek motylom | S05E02
12:35 Super Wings - Panika w Pizie | S05E03
12:50 Go-tu-jemy - Domowy budyń | E03
13:00 Ugotuj nam bajkę - Baśń o Aladynie i o lampie cudownej
13:20 Odlotowe opowieści - Puste płótno | E21
13:35 Odlotowe opowieści - Ogrodowe historie | E22
13:55 Auta na start - Tor treningowy | E35
14:10 Kid Lucky - Kłótnia w rodzinie | E47
14:25 Kid Lucky - Kryzysowa sytuacja | E48
14:40 Pat i świat - Rycerz Pat | S01E69
14:50 Pat i świat - Dzień bez wytchnienia | S01E70
14:55 Nowe przygody Piotrusia Pana - Wodna wróżka | E47
15:25 Rozmowy na dwie głowy - Fotelik samochodowy | E21
15:30 Al-chemik - Figiel z czasem | E83
15:55 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Giermek z obcego kraju | E51
16:05 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Królewski gobelin | E52
16:20 Skylanders Academy - Jak ukraść brodę? | E09
16:50 Jonasz i jego paczka - Starszy brat Jonasz | E10
17:00 Mia i ja 2 - Smok w niebezpieczeństwie | S02E30
17:30 Strażak Sam 11 - Pondziaki Normana | S11E10
17:40 Strażak Sam 11 - Polowanie na robale | S11E11
17:55 Jak borsuk z lisem - Przytulanka | E17
18:10 Jak borsuk z lisem - Kocia pułapka | E18
18:25 Henrietta - Henrietta i pies | E17
18:35 Henrietta - Henriecie rusza się ząb | E18
18:45 Ricky Zoom - Blip Liderem | S01E35
19:00 Bystry Bill - Skrzydlaty koala | S01E35
19:10 Smok Dyziek - Śnieżne zaproszenie | S01E23
19:20 Dino Ranczo - Obietnica | E35
19:35 44 Koty - Podwodne sprzątanie | S01E88
19:45 Pszczółka Maja - Dino zdobywa przyjaciół | S01E23
20:00 Czytanie przed spaniem - Kotociaki. Muszelka
20:10 Sąsiedzi - Kamera | E76
20:20 Zig i Sharko - Pod dobrą opieką | S03E35
20:30 Tom i Lili - Nieznośne gnomy | E32
20:40 Głębia - Skamielina | E09
21:10 Przygody Tintina - Cygara faraona, część 2. | E07
21:35 Znajdź mnie w Paryżu 2 - On wie | S02E51
22:05 e-MOCje - Wewnętrzny krytyk | E71
22:35 Do przerwy 0:1 - Ratuj, Paragon | S01E2/7
23:05 Do przerwy 0:1 - Kłopoty z kasą | S01E3/7
23:35 Jak to działa? - Big data | E90
00:05 Zakończenie programu
TVP Dokument
2023-04-04
06:00 Dzika Polska - Pełna energii - energia na zielonej nóżce
06:30 Podróże z historią - Burzliwe dzieje Kresów | E30
07:00 Notacje - Michał Sumiński. Ptaki to tajemnica
07:15 Zakochaj się w Polsce - Stargard | E15
07:50 Weterynarze z sercem | E36
08:15 Cud architektury. Katedra w Strasburgu
09:20 Niezwykła Albania - Od północy do stolicy | E01
10:10 Rozkwit bałkańskich miast - Belgrad | E03
11:05 Fascynujące Andy
11:25 Ciuchcia
11:50 Barbara Bittnerówna - legenda baletu
12:55 Cudze listy
14:00 Niezwykła Albania - Od lądu do morza | E2-ost
14:50 Dzika Portugalia - Od nizin po góry | E1/3
15:50 Egipski król-słońce. Tajemnicze grobowce | S01E01
16:45 Rzecz Polska - Hodowla Zwierzątek Karola Borsuka
17:05 Rozkwit bałkańskich miast - Sofia | E04
18:10 Gandhi: Walka bez broni
19:05 Wszystkie kolory świata - Kazachstan. Serce Azji Środkowej | E17
20:10 Polowanie na ISIS
21:20 Barbara Włodarczyk zaprasza
21:30 Młodociane gangi w Paryżu
22:30 Szerokie tory - Potiomkinowska wioska
23:00 Recepta na śmierć
00:10 Kaprys ludojada
00:45 Notacje - Jan Kuraciński. Wpadam w trójwymiarowość
01:00 Angers - stolica Polski
02:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii | E290
02:30 Jeden dzień w PRL
03:40 Gdziekolwiek będę… (film o Marku Grechucie)
04:35 Zakończenie programu
TVP HD
2023-04-04
05:15 Zakończenie programu
05:25 Zakochaj się w Polsce - Szydłowiec | E25
06:00 Na dobre i na złe - Lekcja słuchania | E509
06:55 Ranczo 4 - Dzieci śmieci | S04E46
07:55 Rodzinka.pl - O miłości | S01E16
08:25 Rodzinka.pl - Człowiek uczy się całe życie | S01E17
08:55 Ojciec Mateusz 20 - El Greco | S20E255
09:50 Ojciec Mateusz 20 - Piłkarski pasjans | S20E256
10:45 Gra słów. Krzyżówka | E712
11:20 Na sygnale - Powrót do domu | E400
11:50 Na sygnale - Zadyma | E401
12:25 Ojciec Mateusz 20 - Powołanie | S20E264
13:20 Komisarz Alex 13 - Córeczka | S13E162
14:15 Ranczo 3 - Upadek obyczajów | S03E35
15:15 Ranczo 3 - Miedź brzęcząca | S03E36
16:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Ziemniak | E115
16:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Lama | E116
17:20 Przedszkole w naturze
18:20 Ojciec Mateusz 13 - Osaczenie | S13E163
19:15 Ranczo 4 - W samo południe | S04E47
20:10 Rodzinka.pl - Jest i będzie dobrze | S14E261
20:45 Rodzinka.pl - Wiele wspólnych lat | S14E262
21:25 Line of Duty - Wydział wewnętrzny | S01E01
22:35 Line of Duty - Wydział wewnętrzny | S01E02
23:50 Roznosiciel
01:35 Boisko bezdomnych
03:45 Ranczo 9 - Grzechy miłości | S09E116
04:45 Ranczo 9 - Złoty róg | S09E117
TVP Historia
2023-04-04
06:55 Był taki dzień - 4 kwietnia
07:00 Epitafia katyńskie - Ks. Jan Leon Ziółkowski
07:15 Wojenne dziewczyny 2 | S02E24
08:00 Flesz historii | E633
08:25 Tadeusz Romer. Misja niemożliwa
09:25 Informacje kulturalne
09:45 Sensacje XX wieku - Noc długich noży
10:35 Białoruś. Początek
11:35 Spór o historię - Ludobójstwo Polaków: 1937-1938
12:15 Archiwum zimnej wojny - Korporacja zabójców
12:55 Papież Polak
14:05 Historia w postaciach zapisana - Mikołaj II
16:05 Tam, gdzie nie kwitną jabłonie
17:05 Księża wolności 1914-1981 - Ks. Kazimierz Ryczan
17:30 Wojenne dziewczyny 2 | S02E25
18:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Ziemia zawsze pamięta | E298
18:45 Oblicza wojny | E41
19:20 Karski i władcy ludzkości
20:25 Samochody przywódców
21:30 Wojna o trony. Prawdziwa historia Europy 2 - W imię Boże | S02E2/6
22:30 Piotr Michałowski. Romantyk w sztuce, realista w życiu
23:30 Znachor
01:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Ziemia zawsze pamięta | E298
02:10 Sensacje XX wieku - Noc długich noży
03:05 Encyklopedia II wojny światowej - Piramidy XX wieku
03:25 Zakończenie programu
TVP Info
2023-04-04
05:17 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:50 Agrobiznes extra
06:00 Agropogoda
06:02 Powitanie - Wstaje dzień
06:04 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:21 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:54 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:20 Serwis Info
08:23 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:23 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:54 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:55 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:54 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:54 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Kultura
16:50 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:12 Info Kultura
19:17 Alarm!
19:30 Wiadomości
19:58 Gość
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:46 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:33 W akcji
23:55 Serwis Info
00:04 Wiadomości
00:32 Gość
00:47 Czym żyje świat
01:11 Pogoda Info
01:20 Minęła dwudziesta
02:09 Pogoda Info
02:15 W tyle wizji
02:50 Serwis Info
02:55 W tyle wizji extra
03:21 Pogoda Info
03:27 Trzeba żyć dalej
03:48 Taśmy bezpieki - Polacy wobec zagłady Żydów, część 1 | E01
04:17 Taśmy bezpieki - Polacy wobec zagłady Żydów, część 2 | E02
04:52 wojsko-polskie.pl
TVP Kobieta
2023-04-04
06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - W drodze do Himba | E30
06:30 Wszystko dla pań | S03E146
07:30 Wszystkie strony piękna - Zmarszczki
07:55 Więzień miłości | E505
09:00 The Chosen | S01E3/8
10:00 Winnice miłości | E63/193
11:00 Wspaniałe stulecie | S04E255
12:00 Pytanie na śniadanie - pobudka
14:45 Przepis dnia | E15
14:55 Koło fortuny | E1195
15:30 Ojciec Mateusz 7 - Zastępstwo | S07E83
16:30 Ojciec Mateusz 7 - Rocznica | S07E84
17:25 Kwiaty na warsztat 5 - Wiosenne hiacynty w ogrodzie i w kompozycji na stole | S05E06
17:50 Winnice miłości | E64/193
19:00 Ziołowa apteka - Herbatka na odchudzanie
19:30 Wspaniałe stulecie | S04E255
20:30 Akacjowa 38 | E39
21:30 U Pana Boga za piecem
23:10 Piękne i samotne. Irlandia Północna | S03E17
23:55 Zemsta o jasnych oczach 2 | S02E1/3
01:45 La Bandida | E05
02:30 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
TVP Kultura
2023-04-04
05:35 Afisz kulturalny ekstra
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:52 Zakończenie programu
07:05 Zaginione - odnalezione | E03
07:30 Informacje kulturalne
08:00 Księga przestrzeni - Retrospekcje
08:40 Zaginione skarby - Sztandar szwoleżerów
08:50 Połączeni
09:20 Ada! To nie wypada!
11:00 Sława i chwała - Warszawa | E04
12:10 Francoise Gilot - harda muza Picassa
13:15 Informacje kulturalne
13:35 Czytelnia Biblioteki Narodowej
13:55 Cegła i inne nagrody filmowe. Opowiada Andrzej Wajda
15:00 Duże zwierzę
16:25 Galeria sztuki na ekranie - Dziewczyna z perłą i inne skarby Mauritshuis
17:30 Co dalej? - Co dalej z pojednaniem katolicyzmu i prawosławia?
18:00 27. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole ’90. O czym marzą dzieci
20:00 Droga życia
22:15 Informacje kulturalne
22:40 Wstęp do spektaklu
22:50 Hanoch odchodzi bez słowa
23:55 Szereg syczący
00:35 Glina czy łajdak
02:25 Niedziela z… - twórczością Krzysztofa Pendereckiego
03:15 Co dalej? - Co dalej z pojednaniem katolicyzmu i prawosławia?
03:50 Informacje kulturalne
04:20 Teledyski - Polskie Znaki feat. Vito Bambino
TVP Kultura 2
2023-04-04
07:00 AstorArte: Karaimska Mapa Muzyczna Karoliny Cichej & Spółki
07:55 Informacje kulturalne
08:15 Co się dzieje
08:35 Przestrzeń pamięci: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu
09:00 Którędy po sztukę: Wiesław Borowski
09:05 Ada! To nie wypada!
10:30 Brzydkie kaczątko
11:00 Pulse of Culture
11:10 Owszem, Mazowsze
11:30 Kultura na Ludowo#wspieram: Twórcy ludowi na Łemkowszczyźnie (5)
11:45 Zakochaj się w Polsce: Park Krajobrazowy Dolina Bobru (240)
12:10 Etniczne klimaty: Człowiek Pogranicza
12:30 Mazurki nad Wisłą: Beata Frankowska
13:00 Cegła i inne nagrody filmowe. Opowiada Andrzej Wajda
13:50 Tydzień z życia mężczyzny
15:20 Informacje kulturalne
15:35 Widok Krakowa
16:35 Połączeni
16:55 Doręczyciel: Reklama (6/14)
17:40 Co dalej?: Co dalej z pojednaniem katolicyzmu i prawosławia?
18:05 27. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole ’90. Wspomnij mnie
19:50 Notacje: Edward Lubaszenko. Coś niebiańskiego
20:00 Droga życia
22:25 Informacje kulturalne
22:40 Wstęp do spektaklu «Hanoch odchodzi bez słowa»
22:50 Hanoch odchodzi bez słowa
23:50 Ludzie i bogowie: Na ratunek (11)
00:35 Młoda Polska: Szereg syczący
01:00 Informacje kulturalne
01:15 Co się dzieje
01:35 Przestrzeń pamięci: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu
02:00 Pulse of Culture
02:10 Owszem, Mazowsze
02:30 Kultura na Ludowo#wspieram: Twórcy ludowi na Łemkowszczyźnie (5)
02:45 Mazurki nad Wisłą: Beata Frankowska
03:15 Etniczne klimaty: Człowiek Pogranicza
03:40 Zakończenie programu
TVP Nauka
2023-04-04
06:00 Przyrodnik na tropie - Czarnogłówka | E42
06:30 Weterynarze z sercem | E145
06:55 Czy wiesz, że? | E261
07:30 Czy wiesz, że? | E262
08:05 e-MOCje - Przyjaciel potrzebny od zaraz | E21
08:35 Astronarium - Mgławice planetarne | E140
09:05 W sidłach Frankensteina | S01E03
10:00 Tajemnica grobu Kopernika
11:00 Przyrodnik na tropie - Czarnogłówka | E42
11:30 Weterynarze z sercem | E145
12:00 Czy wiesz, że? | E261
12:35 Czy wiesz, że? | E262
13:10 e-MOCje - Przyjaciel potrzebny od zaraz | E21
13:35 Astronarium - Mgławice planetarne | E140
14:05 W sidłach Frankensteina | S01E03
14:50 Jasne jak słońce - Prawo - lewo czy wschód - zachód
15:00 Wynalazki, które zmieniły świat - Smartfon | S01E6-ost
16:00 Tajemnica grobu Kopernika
17:00 Jak to działa - Ekologia - Wodór | E01
17:30 Weterynarze z sercem | E146
18:00 Czy wiesz, że? | E263
18:30 Czy wiesz, że? | E264
19:00 Na wszelki WYPADEK! | S01E01
19:30 Astronarium - Odkrywcy 51 Pegasi B | E141
20:00 Tajemnice piramid - Zaginiona piramida | E06
20:55 Jasne jak słońce - Prawo - lewo czy wschód - zachód
21:00 Wielkie rzeki świata - Missisipi | E03
21:55 Tajemnica grobu Kopernika
23:00 Jak to działa - Ekologia - Wodór | E01
23:40 Weterynarze z sercem | E146
00:10 Czy wiesz, że? | E263
00:40 Czy wiesz, że? | E264
01:15 Na wszelki WYPADEK! | S01E01
01:45 Astronarium - Odkrywcy 51 Pegasi B | E141
02:15 Tajemnice piramid - Zaginiona piramida | E06
03:05 Zakończenie programu
TVP Polonia
2023-04-04
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Pożyteczni.pl
07:00 Co dalej?
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 INFO V4+
11:30 Barwy szczęścia | E2732
12:00 Wiadomości
12:15 Noce i dnie - Wiatr w oczy | E7/12
13:10 Noce i dnie - Czas miłości i czas śmierci | E8/12
14:05 Giganci historii - Ojcowie niepodległości - Roman Dmowski
15:00 Wiadomości
15:15 Alfabet Andrzeja Dobosza - Liceum Batorego
15:35 Przyjaciele - Bzyków dwóch | E01
15:45 Mrówki górą! Sekretne życie roślin - Szczypiorek | S01E02
16:00 Korona królów. Jagiellonowie | E17
16:30 Barwy szczęścia | E2732
17:00 Teleexpress
17:20 Studio Wschód
17:55 Nad Niemnem | E481
18:10 Studio Lwów
18:30 Informacje kulturalne
18:45 Czym żyje świat
19:05 Gra słów. Krzyżówka | E712
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Ojciec Mateusz 15 - Bransoletka | S15E197
21:10 Ojciec Mateusz 15 - Psina | S15E198
22:05 Polonia 24
22:35 Zaczarowany Kot. Konstanty Ildefons Gałczyński
23:30 Leśniczówka | E515
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka | E712
01:00 Studio Lwów
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:10 Polonia 24
02:40 Wielki test o lesie
04:00 Kabaretowe Naj - Wiosenne zauroczenie
04:25 Barwy szczęścia | E2732
04:55 Wojownicy czasu - Mała wojna, czyli powstanie w Sandomierskiem 1831
TVP Rozrywka
2023-04-04
05:35 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce - Gorzów Wielkopolski | E164
06:40 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na kukurydzianym polu
07:15 Makłowicz w podróży - Podróż 20. Indie - Trivandrum | E80
07:40 Przepis dnia
07:50 Gra słów. Krzyżówka | E708
08:20 Familiada | E2789
08:55 Va banque | E560
09:25 Koło fortuny | E1488
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Fabryka czekolady | E117
10:45 Postaw na milion | E255
11:40 Gra słów. Krzyżówka | E709
12:10 Familiada | E2790
12:40 Va banque | E561
13:15 Zmiennicy - Warszawski łącznik | E7/15
14:15 Rodzinka.pl - Orzeł czy pilot | S04E83
14:50 Rodzinka.pl - W jakim wieku? | S04E84
15:20 Muzeum Polskiej Piosenki | E86
15:35 Sanatorium miłości 5 | S05E02
16:35 Kabaretomaniacy | E24
17:30 Gra słów. Krzyżówka | E710
17:55 Va banque | E562
18:35 Okrasa łamie przepisy - Warszawska kuchnia wiślana
19:05 Makłowicz w podróży - Podróż 20. Indie - Skarby Kerali | E81
19:40 Postaw na milion | E256
20:40 Postaw na milion | E257
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Koka | E109
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Inkowie | E110
22:45 Tak to leciało! | E09
23:45 Nie zastąpi Ciebie nikt - wspomnienie św. Jana Pawła II w rocznicę śmierci
01:30 Koło fortuny | E1487
02:15 Hity wszech czasów | E52
03:15 Kabaretomaniacy | E22
04:20 Kabaretomaniacy | E23
TVP Seriale
2023-04-04
05:30 Zakończenie programu
05:45 Rodzinka.pl - Videofilmowanie | S04E93
06:15 Na sygnale - Martwi nie pomożemy | E235
06:50 Na sygnale - Zabawa dopiero się rozkręca | E236
07:25 Ojciec Mateusz 3 - Najpiękniejsza | S03E33
08:25 Komisarz Alex 14 - Śmiertelna układanka | S14E172
09:15 Złotopolscy - Po nocy | E738
09:45 Klan | E652
10:25 Na dobre i na złe - Publicznie chory | E461
11:25 Ranczo 3 - Odsiecz | S03E34
12:20 Rodzinka.pl - Szykujemy święta | S04E94
12:55 Rodzinka.pl - Strachy na lachy | S04E95
13:30 Ojciec Mateusz 25 - Woda sodowa | S25E321
14:30 Ojciec Mateusz 25 - Plan idealny | S25E322
15:25 Komisarz Alex 14 - Randka z milionerem | S14E173
16:15 Na sygnale - Nic się nie stało | E237
16:50 Na sygnale - Serce na dłoni | E238
17:25 Ranczo 3 - Upadek obyczajów | S03E35
18:30 Ranczo 3 - Miedź brzęcząca | S03E36
19:30 Ojciec Mateusz 25 - Ptaki | S25E323
20:30 Ojciec Mateusz 3 - Skandal | S03E34
21:30 Ranczo 3 - Zrozumieć kobietę | S03E37
22:30 Ranczo 3 - Złoty deszcz | S03E38
23:30 Ojciec Mateusz 25 - Ostatnia akcja Szpicbródki | S25E324
00:30 Na dobre i na złe - Jelita rządzą światem | E879
01:30 Czas honoru 5 - Wróg czy sojusznik | S05E62
02:30 Czas honoru 5 - To ja cię znalazłem | S05E63
03:25 Stulecie Winnych 2 | S02E19
04:20 Klan | E652
04:55 Złotopolscy - Po nocy | E738
TVP Sport
2023-04-04
05:35 Sportowy wieczór
05:40 Sportowy wieczór
06:15 Retro TVP Sport - Piłka nożna: Eliminacje Euro 1988: Holandia - Polska | E37
08:20 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy: Real Madryt CF - FC Barcelona
10:35 Boks: Gala we Fresnie - waga superlekka: Jose Carlos Ramirez - Richard Commey
11:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty meczów 1/8 finału | E02
13:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
15:30 GOL
17:10 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych - Aleksy Antkiewicz i Zygmunt Chychła
17:40 Boks: Gala w Tulsie - sprawozdanie, waga piórkowa: Joet Gonzalez - Enrique Vivas
18:30 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy: CA Osasuna - Athletic Club
20:30 Przed walką Różański - Babic | E01
20:55 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - rewanżowy mecz półfinałowy: Athletic Club - CA Osasuna
23:00 Sportowy wieczór
23:25 Boks: Gala w Tulsie - waga ciężka: Jeremiah Milton - Fabio Maldonado
00:10 Sporty walki: Gala
02:15 Megafights - walki stulecia - Floyd Mayweather Jr. - Shane Mosley | E36
03:10 Boks: Gala w Sydney - podsumowanie
TVP World
2023-04-04
05:00 World News
05:15 Weather
05:19 Eastern Express
05:40 World Talks
06:00 Service of the Day
06:30 World Today
06:55 Weather
07:00 Ostatni bój
08:00 World News
08:20 Weather
08:25 Morning World Today
08:55 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Weather
11:25 Morning World Today
11:55 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:15 Pójść i nie wrócić
16:50 Pulse of Culture | E230
17:00 World News
17:20 Interview
17:30 Weather
17:35 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:20 Interview
18:30 Weather
18:35 Eastern Express
19:00 World News
19:15 Weather
19:20 Interview
19:35 Pulse of Culture
19:40 Interview from Wilnius
20:00 Service of the Day
20:30 Weather
20:33 Business Arena
20:55 Weather
21:00 World News
21:20 World Today
21:45 Weather
21:47 Military Mind
21:55 Weather
22:00 World News
22:15 Rock Rachoń
22:45 Break the Fake
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 Eastern Express
23:35 Weather
23:40 Interview from Wilnius
00:00 Midnight News
00:30 World Today
00:55 Weather
01:00 World News Flash
01:15 World Talks
01:30 World News Flash
01:40 Break the Fake
01:50 Military Mind
02:00 Service of the Day
02:30 Business Arena
02:50 Pulse of Culture
03:00 Midnight News
03:30 Weather
03:34 Dziewczyna ze zdjęcia
04:00 World News Flash
04:15 Rock Rachoń
04:45 World Talks
TVS PL
2023-04-04
05:05 Przy muzyce po Śląsku
05:20 Szlagierowe propozycje
06:00 Telesprzedaż
09:00 Szlagierowa telesprzedaż
09:20 Przegląd prasy
09:30 Przy muzyce po Śląsku
09:50 Pasmo ciekawostek
10:30 Przy muzyce po Śląsku
11:30 Muzyczne podróże
12:30 Spotkanie z balladą
13:40 Columbo 4 (5)
15:20 Pasmo ciekawostek
15:55 Przegląd prasy
16:00 Silesia flesz; Pogoda
16:10 Podróże z wędrownymi motylami
16:45 Detektyw Monk 8 (4)
17:45 Silesia flesz; Pogoda
18:00 Napisała: Morderstwo 5 (6)
19:00 Detektyw Monk 8 (3)
19:55 Columbo 4 (4)
21:40 Napisała: Morderstwo 5 (5)
22:40 Pasmo ciekawostek
23:00 Silesia flesz; Pogoda
23:15 Kino TVS: Sune kontra Sune
01:05 Pasmo ciekawostek
03:10 Śląska karuzela
Warner TV
2023-04-04
06:00 Cudotwórcy: Jedna godzina (7)
06:20 Diukowie Hazzardu 3: Enos, na szczyt (4)
07:20 Domek na prerii 3: Króliczek (2)
08:20 Domek na prerii 3: Wyścig (3)
09:15 Everwood: Punkt zwrotny (8)
10:10 Everwood: Odruch (9)
11:05 Diukowie Hazzardu 3: Wujek Szef (3)
12:05 Diukowie Hazzardu 3: Enos, na szczyt (4)
13:05 Domek na prerii 3: Jeszcze jedna szansa (4)
14:05 Domek na prerii 3: Potwór z Walnut Grove (5)
15:05 Everwood: Muszę wiedzieć (10)
16:00 Everwood: Wina (11)
16:55 Diukowie Hazzardu 3: Horror z Hazzardville (5)
17:55 Diukowie Hazzardu 3: A w tym narożniku, Luke Duke (6)
18:55 Miss Agent
21:00 Wataha 2 (3)
22:10 Wataha 2 (4)
23:25 Zielone berety
02:15 Ława przysięgłych
04:50 4 Blocks (3)
WP
2023-04-04
05:00 Mistrzowie Kabaretu 2 - Kabaret Skeczów Męczących | S02E2/16
06:00 Tłit | E771
06:35 Dopasowani
08:25 Porzucone budowle 5 | S05E07
09:25 Autostrada przez piekło | S01E07
10:25 Najśmieszniejsze filmiki świata | S01E27
10:45 Najśmieszniejsze filmiki świata | S01E28
11:20 Pomysł na dom 2 | S02E10
11:50 WP News 11:50 | E556
12:00 Policjanci z sąsiedztwa | S01E05
12:55 Policjanci z sąsiedztwa 2 | S02E02
13:50 Pokochaj lub sprzedaj: Australia | E02
14:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 | S03E08
15:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 | S05E25
16:50 WP News 16:50 | E556
17:00 Gospodarze - czym chata bogata | E05
17:55 Policjanci z sąsiedztwa 2 | S02E09
18:50 Policjanci z sąsiedztwa 3 | S03E07
19:50 Władimir Putin - Wróg numer jeden?
21:45 Mistrzowie Kabaretu 11 - Formacja Zwierzęta, część 1 | S11E03
22:45 Mistrzowie Kabaretu 11 - Paranienormalni, część 1 | S11E04
23:50 Mistrzowie Kabaretu 11 - Chyba, część 1 | S11E05
01:00 Mistrzowie Kabaretu 10 - Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN | S10E03
01:55 Kabaretowy śmiech grupowy | E05
03:00 Operacje plastyczne do poprawki 6 | S06E02
04:00 Odkryć tajemnicę 4 | S04E02
Wydarzenia 24
2023-04-04
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej
16:20 Gość
16:45 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość
19:45 Sport
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 SuperLudzie
02:30 Poszukiwacze historii
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 Emil, pogromca mandatów
04:30 Z klimatem i z pasją