[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2023-03-03
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Najwięcej muzyki
11:00 Wiadomixy
12:00 Najwięcej muzyki
13:00 Hot Pop
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
17:00 4Fun naEKRANIE
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 Domówka
01:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2023-03-03
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Polo Top
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
19:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Mega biba
01:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2023-03-03
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Śpiewanki TV
10:00 Kids lista
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
12:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Śpiewające brzdące
20:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
21:00 Migotki w 4FUN KIDS
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2023-03-03
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Katarzyna Montgomery
07:00 Moontalk - Agata Passent
08:00 Wielkie Oczy - 10 najniebezpieczniejszych regionów świata
09:00 Rekruci
10:00 Zabójcza pogoda | S01
11:00 Moontalk - Agata Passent
12:00 Zapraszamy na pokład | S01
13:00 Słynne wypadki lotnicze
14:00 Rekruci
15:00 Moontalk - Agata Passent
16:00 Wielkie Oczy - 10 najniebezpieczniejszych regionów świata
17:00 Family Feud
17:30 Family Feud
18:00 Moontalk - Agata Passent
19:00 Zapraszamy na pokład | S01
20:00 Family Feud
20:30 Family Feud
21:00 Moontalk - Dorota Szelągowska
22:00 Rekruci
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Moontalk - Agata Passent
01:00 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
01:30 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
02:00 Słynne wypadki lotnicze
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Słynne wypadki lotnicze
Ale Kino+ HD
2023-03-03
05:05 Belfer (8)
07:30 Bajka na niespokojny sen
08:00 Transfer kosmicznej energii
08:30 Płacz (3)
09:45 Płacz (4)
10:55 Świat według Phila
12:45 Daniel Day-Lewis, geniusz z Hollywood
13:50 Matka
14:35 Kino Mówi: Granice: Johnny
16:30 We Have One Heart
16:50 Film noir: Style (3)
17:45 Licho nie śpi
18:00 Najważniejszy głos
20:10 Sędzia i kat
22:00 Droga do zatracenia
00:10 Udław się
01:55 Nielegalni (5)
02:50 Fascinatrix
03:10 Kundel
Animal Planet PL
2023-03-03
05:12 Kot z piekła rodem - Mój chłopak i mój kot | S6
06:00 Kot z piekła rodem - Nadchodzi ciemność | S6
07:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii - Tajna pułapka | S12
08:00 Projekt akwarium - Akwarium dla zapaśnika | S7
09:00 Resocjalizacja z pitbullem - Nadzieja na nowy start | S8
10:00 Resocjalizacja z pitbullem - Cała skrzynka szczeniaków | S10
11:00 Ocalić dom - Z powrotem na Alasce | S2
12:00 Baseny jak z bajki - Najlepsze projekty
13:00 Wydział weterynarii - Wyścig do mety | S1
14:00 Z miłości do zwierząt - Kochamy psy: Odcinek specjalny
15:00 Resocjalizacja z Pit Bullem: z psiego pamiętnika - Kwestia życia | S11
16:00 Kot z piekła rodem - Prawdziwy kot z Orange County | S6
17:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii - Nowy początek | S12
18:00 Projekt akwarium - Akwarium czarodziejki | S7
19:00 Resocjalizacja z pitbullem - Na południu | S8
20:00 Sekrety dzikich zwierząt - Horror w Ameryce Południowej | S1 Ep 1
21:00 Sekrety dzikich zwierząt - Krwawa plaża | S1 Ep 2
22:00 Alaska: przetrwać na krańcu świata - Głód w dziczy | S1
23:00 Poznajcie orangutany Ep 1
23:30 Poznajcie orangutany Ep 2
00:00 Poznajcie pingwiny | S1 Ep 1
00:30 Poznajcie pingwiny | S1 Ep 2
01:00 Klan z Alaski - Nowy początek | S4
02:00 Kot z piekła rodem - Prawdziwy kot z Orange County | S6
02:48 Policja dla zwierząt w Filadelfii - Nowy początek | S12
03:36 Projekt akwarium - Akwarium czarodziejki | S7
04:24 Resocjalizacja z pitbullem - Na południu | S8
AXN Black HD
2023-03-03
05:15 Totalcar | S01E06
05:45 Blok promocyjny AXN Black
06:00 Rekrut 3 | S03E08
06:55 Rekrut 3 | S03E09
07:50 Rekrut 3 | S03E10
08:45 Agenci NCIS 16 | S18E07
09:40 Agenci NCIS 16 | S18E08
10:35 The Shield: Świat glin 4 | S04E13
11:35 The Shield: Świat glin 5 | S05E01
12:40 Rekrut 3 | S03E09
13:35 Rekrut 3 | S03E10
14:30 Rekrut 3 | S03E11
15:25 Rekrut 3 | S03E12
16:20 Agenci NCIS 16 | S18E07
17:15 Agenci NCIS 16 | S18E08
18:05 Agenci NCIS 16 | S18E09
19:00 Agenci NCIS 16 | S18E10
20:00 Designated Survivor 3 | S03E05
21:00 Designated Survivor 3 | S03E06
22:05 StartUp 3 | S03E03
23:00 StartUp 3 | S03E04
23:55 The Shield: Świat glin 4 | S04E13
00:55 StartUp 3 | S03E03
01:50 StartUp 3 | S03E04
02:45 StartUp 3 | S03E05
03:45 StartUp 3 | S03E06
04:40 The Shield: Świat glin 4 | S04E13
AXN HD
2023-03-03
05:05 Chicago Med | S02E19
06:15 Patolog 3 | S03E02
07:25 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 5 | S05E01
08:35 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 5 | S05E02
09:40 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 6 | S06E01
10:55 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 6 | S06E02
12:00 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 6 | S06E03
13:20 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 6 | S06E04
14:35 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 6 | S06E05
15:45 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 6 | S06E06
16:55 Poznaj moich Spartan
18:40 Baby Driver
21:00 Life
23:00 Królowie ulicy
01:20 Potrójne zagrożenie
03:15 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E05
04:10 Agenci NCIS 17 | S17E05
AXN Spin HD
2023-03-03
05:45 Blok promocyjny AXN White
06:25 The Shield: Świat glin 4 | S04E03
07:30 Zagubiona tożsamość 3 | S03E08
08:25 Justified: Bez przebaczenia 2 | S02E09
09:25 Profil 7 | S07E07
10:50 Profil 7 | S07E08
12:00 Zagubiona tożsamość 3 | S03E08
12:55 Zagubiona tożsamość 3 | S03E09
13:55 Justified: Bez przebaczenia 2 | S02E09
14:55 Justified: Bez przebaczenia 2 | S02E10
15:50 Profil 7 | S07E07
17:00 Profil 7 | S07E08
18:15 Profil 7 | S07E09
19:40 Profil 7 | S07E10
21:00 Układ | E02
22:05 Układ | E03
23:05 Układ | E04
00:05 The Shield: Świat glin 4 | S04E03
01:00 The Shield: Świat glin 4 | S04E04
01:55 Układ | E02
03:00 Układ | E03
04:00 Układ | E04
04:55 Squad | S01E99
AXN White HD
2023-03-03
05:35 Blok promocyjny AXN White
06:15 Znaki 2 | S02E02
07:20 Bez śladu 6 | S06E14
08:10 Pan Am | E08
09:05 Pan Am | E09
10:00 Znaki 2 | S02E02
11:00 Znaki 2 | S02E03
12:05 Bez śladu 6 | S06E14
13:00 Bez śladu 6 | S06E15
13:55 DOC: w twoich rękach 2 | S02E16
15:05 Pan Am | E08
16:00 Pan Am | E09
16:55 Pan Am | E10
17:50 Pan Am | E11
18:50 Candice Renoir 9 | S09E09
19:55 Candice Renoir 9 | S09E10
21:05 Chicago Med 3 | S03E19
22:00 Nowe życie | S01E07
22:55 Nowe życie | S01E08
23:55 Absentia 2 | S02E01
00:50 Absentia 2 | S02E02
01:45 Candice Renoir 9 | S09E10
02:55 Absentia 2 | S02E02
03:50 Znaki 2 | S02E03
04:50 Nowe życie | S01E08
BelSat
2023-03-03
05:00 Аб’ектыў
05:25 Студыя Белсат
06:30 Беларускі свет
07:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
08:00 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
08:40 Медыкі пад абстрэлам, рэпартаж
09:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
10:00 Студыя Белсат
13:00 Час гонару, серыял, 76 с.
13:45 Палюбі мяне, Эстонія, д/ф
14:35 Хада думкі з Віктарам Шэндэровічам
15:05 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
15:45 План: Б (ток-шоў)
16:40 Беларус беларусу
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб’ектыў
18:25 Студыя Белсат
19:30 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
19:45 Ваяры
20:00 Утрапёны (Rapl), дэтэктыўны серыял, 14 с.
21:05 Кавярня (The Place), драма
22:50 Вось так (інфармацыйная праграма)
23:45 Аб’ектыў
00:10 Студыя Белсат
01:50 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2023-03-03
05:25 Nie taki znowu Święty Mikołaj
07:00 Łapu-capu
07:05 Aktualności filmowe+
07:35 Wilk, lew i ja
09:15 Warzywa i owoce
09:45 Słodki jak syrop klonowy
11:20 Hollywood Buzz | E42
11:50 Każdy wie lepiej
13:35 Sindbad: Legenda siedmiu mórz
15:00 Planeta Kalifornia | E01
15:55 Planeta Kalifornia | E02
16:50 Z miłości do mody
18:30 Łapu-capu
18:35 Noc w muzeum
20:20 Niepowstrzymany
22:00 Maria Antonina | S01E07
22:50 W sidłach pożądania
00:20 Unplugging
01:55 Uzdrowienie
03:25 Sobel - koncert
CANAL+ 4K
2023-03-03
07:00 Polska z góry 6: Na wschód od Warszawy (8)
07:30 Najpotężniejsze teleskopy świata
08:30 The Office PL 2: Halloween (10)
09:00 Liga+
10:30 Ekstraklasa po godzinach
11:25 Hola LaLiga
12:20 Jej Wysokość Premier League
13:20 Liga+ Extra
15:00 Agnieszka Radwańska. Anatomia zwycięstwa (1)
15:40 Agnieszka Radwańska. Anatomia zwycięstwa (2)
16:25 Asteroidowy szał (1)
17:15 Asteroidowy szał (2)
18:10 Palce lizać
20:00 live Super Piątek
20:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 live Super Piątek
23:00 Premiera: Maria Antonina (7)
00:00 Mały Zgon (3)
01:10 Mały Zgon (4)
02:10 Klangor (7)
02:55 Klangor (8)
03:45 Planeta Singli. Osiem historii: Noc w Amsterdamie (8)
CANAL+ Dokument HD
2023-03-03
05:40 Polska z góry 4 - Zatoka Gdańska | S04E06
06:05 Polska z góry 4 - Pojezierze Gnieźnieńskie | S04E07
06:30 Polska z góry 4 - Pojezierze Lubuskie | S04E08
07:00 O co biega?
07:30 Twardzielki - Hanna Gujwan | E10
07:55 Ostatnie pokolenie
08:50 Miasta rytm - Kłodzko | S2
09:40 Miasta rytm - Warszawa 1937 | S2
10:30 Polska z góry 3 - Podlasie Wschodnie | S03E06
10:55 Polska z góry 3 - Małopolska - region UNESCO | S03E07
11:20 Polska z góry 3 - Od Wałbrzycha do Wrocławia | S03E08
11:40 Sekrety budowniczych piramid 2 | S02E05
12:35 Sekrety budowniczych piramid 2 | S02E06
13:30 A-ha
15:20 Stocznia Gdańska. Wolność w oczach świata
16:00 Wiceprezydent. Czekając na awans
17:20 Na tropie Merkel
18:20 Rok z dziką przyrodą | E05
19:10 Rok z dziką przyrodą | E06
20:00 Osama bin Laden. Czego nie wiedzieliśmy | E01
20:50 Osama bin Laden. Czego nie wiedzieliśmy | E02
21:35 Osama bin Laden. Czego nie wiedzieliśmy | E03
22:25 Trzy minuty zawieszone w czasie
23:35 Syndrom Hamleta
01:00 Zhakować demokrację
02:00 O co biega?
02:30 Miasta rytm - Elbląg | S2
03:20 Miasta rytm - Wałbrzych | S2
04:05 Czarna domena - Rozmyte prawa autorskie | E07
04:50 Czarna domena - Sztuczna inteligencja | E08
CANAL+ Domo HD
2023-03-03
05:00 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn 2 | S02E08
05:30 Remont w 48h 11 | S11E05
06:00 Twój kawałek ogrodu | S01E08
06:30 Meblokreacje 2 | S02E08
07:00 Telesprzedaż
07:45 Kuchnia i łazienka twoich marzeń | S01E04
08:40 Ucieczka na wieś 20 | S20E03
09:30 Zbudujemy ten dom | S01E05
10:00 Dom w miesiąc | E02
10:30 Telesprzedaż
11:40 Cudotwórcy - dom na lata 3 | S03E09
12:30 Podwórka do poprawki 2 | S02E06
13:00 Telesprzedaż
14:00 Domy za miliony | S01E05
14:30 Domy za miliony | S01E06
15:05 Wielkie projekty: nasza ulica 2 | S02E03
16:00 Kupione i co dalej? 5 | S05E08
16:30 Zbudujemy ten dom | S01E06
17:05 Kuchnia i łazienka twoich marzeń | S01E05
18:00 Ucieczka na wieś 20 | S20E04
18:50 Wielkie projekty: nasza ulica 2 | S02E04
19:40 Daleko od miasta 7 | S07E01
20:10 Cudotwórcy - dom na lata 3 | S03E10
21:00 Rochelle Humes - tak tworzy się wnętrze | S01E06
22:00 Kupiliśmy sobie zamek 2 | S02E02
23:00 Kupiliśmy sobie zamek 2 | S02E03
23:55 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 | S02E02
00:25 Daleko od miasta 8 | S08E05
01:00 Moje niezwykłe B&B | S01E10
02:00 Małe i wspaniałe 9 | S09E08
02:50 Twój kawałek ogrodu 3 | S03E04
03:15 Pogotowie remontowe Wieśka | S01E07
03:40 Meblokreacje 2 | S02E01
04:05 Wyzwanie - nowe mieszkanie 15 | S15E03
04:35 Rośliny Karoliny 2 | S02E10
CANAL+ Family HD
2023-03-03
05:10 Remont w 48h 2 | S02E04
05:30 Remont w 48h 2 | S02E05
06:00 Tomek i przyjaciele 20 | S20E05
06:10 Tomek i przyjaciele 20 | S20E06
06:35 Polly Pocket 4 | S04E11
06:45 Polly Pocket 4 | S04E12
06:55 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E19
07:05 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E20
07:30 Bing | S01E45
07:35 Bing | S01E46
07:45 Zwierzaki-przebieraki | S01E41
07:55 Zwierzaki-przebieraki | S01E42
08:05 Zwierzaki-przebieraki | S01E43
08:15 Zwierzaki-przebieraki | S01E44
08:45 Łapu-capu
09:00 Gardeners’ World 12 | S12E03
10:10 Gardeners’ World 12 | S12E04
11:25 Aktualności filmowe+
12:00 Polska z góry 2 - Park Mużakowski | S02E04
12:25 Polska z góry 2 - Żuławy | S02E05
13:00 Polska z góry 2 - Dolina Baryczy | S02E06
13:25 Polska z góry 2 - Biebrza | S02E07
14:00 ABC gotowania 5 | S05E03
14:25 ABC gotowania 5 | S05E04
15:05 Jakubiak lokalnie 4 | S04E09
15:30 Jakubiak lokalnie 4 | S04E10
16:10 Daleko od miasta | S01E01
16:35 Daleko od miasta | S01E02
17:05 Rośliny Karoliny 4 | S04E07
17:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - wstęp do meczu
17:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: PGE FKS Stal Mielec - Piast Gliwice
20:15 Łapu-capu extra
20:55 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska - mecz: FC Andorra - UD Las Palmas
23:00 Hollywood Buzz | E42
23:25 Hi, How are You
00:05 Love Machines
00:35 Okno u sąsiadów
00:55 Wakacje
01:25 Lata świetlne
01:55 Listy do więzienia
02:25 Remont w 48h 2 | S02E06
02:45 Remont w 48h 2 | S02E07
03:10 Remont w 48h 2 | S02E08
03:35 Remont w 48h 2 | S02E09
04:00 Remont w 48h 2 | S02E10
04:25 Remont w 48h 2 | S02E11
04:50 Remont w 48h 2 | S02E12
CANAL+ Film HD
2023-03-03
06:00 Łapu-capu extra
06:30 Hollywood Buzz | E44
07:00 Papierowe gody
08:35 Amelia Earhart
10:25 Titanic
13:35 Spotkajmy się w Wigilię
15:00 Usłane różami
16:35 Między dwoma światami
18:20 To musi być miłość
19:55 Łapu-capu
20:00 Bez winy
22:10 Zaułek koszmarów
00:35 Ostatniej nocy w Soho
02:30 Oda do radości
04:25 Gimbaza
CANAL+ Kuchnia HD
2023-03-03
05:00 Czy na pewno umiesz gotować? 6 | S06E01
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? 6 | S06E02
06:00 Jakubiak w sezonie 4 | S04E04
06:30 Ugotuj mi, mamo! 2 | S02E03
07:00 Kucharskiego pomysł na kuchnię | E09
08:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 4 | S04E05
08:30 Bez reszty. Kuchnia Zero Waste | E10
09:00 Co je Borowicz na Śląsku? | E02
10:30 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E52
11:00 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E53
12:30 Francuskie wędrówki Julie 6 | S06E17
13:35 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club 5 | S05E02
14:30 U sąsiadów w kuchni 10 | S10E10
15:00 Jakubiak rozgryza Polskę 2 - Gulasz | S02E01
15:30 Jakubiak rozgryza Polskę 2 - Rosół | S02E02
16:00 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E54
16:30 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E55
17:00 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club 5 | S05E03
18:00 Francuskie wędrówki Julie 6 | S06E18
19:05 M jak mięso 4 - Japonia | S04E03
19:35 U sąsiadów w kuchni 10 | S10E11
20:10 John i Lisa - razem w kuchni 5 | S05E10
21:05 Anthony Bourdain: miejsca nieznane 2 | S02E05
22:00 M jak mięso | E08
22:30 Domowa piekarnia Kucharskiego 2 - Pieczywo na zakwasie | S02E05
23:00 Kulinarne odkrycia Johna Torode - Irlandia | S01E01
23:50 Kulinarne odkrycia Johna Torode - Irlandia | S01E02
00:45 Top Chef 17 | S17E09
01:40 Przez dziurkę od sera | S01E05
02:00 Jakubiak lokalnie 3 | S03E08
02:30 David w Europie 2 | S02E14
03:00 Desery Dekera 2 | S02E01
03:30 Widelcem po mapie 2 | S02E09
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 3 | S03E04
04:30 ABC gotowania 6 | S06E12
CANAL+ Premium HD
2023-03-03
06:00 Łapu-capu
06:05 Aktualności filmowe+
06:35 Wilk, lew i ja
08:15 Warzywa i owoce
08:45 Słodki jak syrop klonowy
10:20 Hollywood Buzz | E42
10:50 Każdy wie lepiej
12:35 Sindbad: Legenda siedmiu mórz
14:00 Planeta Kalifornia | E01
14:55 Planeta Kalifornia | E02
15:50 Z miłości do mody
17:30 Łapu-capu
17:35 Noc w muzeum
19:20 Niepowstrzymany
21:00 Maria Antonina | S01E07
21:50 W sidłach pożądania
23:20 Unplugging
00:55 Uzdrowienie
02:25 Sobel - koncert
04:25 Sztuczki
CANAL+ Seriale HD
2023-03-03
05:27 Zakończenie programu
06:05 Biała sukienka
07:20 The Office PL 2 - Młodzieżowy wyraz roku | S02E07
07:50 The Office PL 2 - Wadliwa partia | S02E08
08:15 The Office PL 2 - Pożegnania | S02E09
08:50 The Office PL 2 - Halloween | S02E10
09:15 The Office PL 2 - Powrót Gosi | S02E11
09:40 The Office PL 2 - Piknik | S02E12
10:20 Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana 2 | S02E15
11:05 Republika Sary | S01E03
12:00 Hollywood Buzz | E30
12:25 Hollywood Buzz | E31
13:00 Nowe życie 2 | S02E03
13:40 Nowe życie 2 | S02E04
14:35 Młody The Rock 2 | S02E10
14:55 W 80 dni dookoła świata | E02
16:00 Święta u Moodych | E05
16:20 Święta u Moodych | E06
16:45 Ridley Road | S01E04
18:00 Zwyczajna kobieta | S01E05
18:50 Zwyczajna kobieta | S01E06
19:35 Święta u Moodych 2 | E04
20:00 Crossfire | E01
20:45 Crossfire | E02
21:35 Obserwowani 2 | S02E01
22:20 Obserwowani 2 | S02E02
23:05 Obserwowani 2 | S02E03
23:50 Obserwowani 2 | S02E04
00:40 Dziewczyna z Plainville | S01E01
01:20 Dziewczyna z Plainville | S01E02
02:10 Dziewczyna z Plainville | S01E03
02:50 Dziewczyna z Plainville | S01E04
03:50 Belfer | S01E05
04:40 Belfer | S01E06
Canal+ Sport 1 PL
2023-03-03
05:00 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
05:30 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
06:00 Wysoki Pressing
07:00 LaLiga kroniki
07:30 NBA Action
08:00 Basket Office
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:40 LaLiga kroniki
14:15 Piłka nożna: Liga francuska
16:25 Premiera: LaLiga Show
16:55 Premiera: Ligue1 Preview Show
17:25 Premiera: Basket+
17:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 live Super Piątek
20:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 live Super Piątek
23:00 1 na 1 Extra: Andrzej Juskowiak
23:30 Basket+
00:00 Basket Office
01:00 Basket Office. Over Time
01:30 live Koszykówka mężczyzn: NBA
04:20 Sędziowie: Franek (3)
Canal+ Sport 2 PL
2023-03-03
06:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Christian Karembeu
06:30 Basket+
06:50 Piłka nożna: Liga francuska
09:00 LaLiga kroniki
09:30 Złota Dekada. Historia Lecha Poznań 1983-1993 (6)
10:25 Liga+ Extra
12:00 Basket Office
13:00 Wysoki Pressing
14:00 Byłem królem: Włodzimierz Lubański
15:00 Ekstraklasa po godzinach
16:00 Ekstrapaka: 22. kolejka
17:00 Damy i Asy
18:00 Tenis: Turniej WTA w Austin
20:00 Tenis: Turniej WTA w Austin
22:00 Tenis: Turniej WTA w Austin
00:00 LaLiga Show
00:30 Ligue1 Preview Show
01:00 Tenis: Turniej WTA w Austin
03:00 Sędziowie: Kwiatek (2)
Canal+ Sport 3 PL
2023-03-03
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Ekstraklasa po godzinach
09:30 Turbokozak: Karol Świderski
10:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:45 Sędziowie: Raczek (7)
13:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:15 Turbokozak: Patryk Kun
16:45 Ekstrapaka: 22. kolejka
17:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 live Super Piątek
20:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 live Super Piątek
23:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
04:00 Wysoki Pressing
Canal+ Sport 4 PL
2023-03-03
05:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
06:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Ekstraklasa po godzinach
12:00 Turbokozak: Karol Świderski
12:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:15 Sędziowie: Raczek (7)
16:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:45 Turbokozak: Patryk Kun
19:15 Ekstrapaka: 22. kolejka
20:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Super Piątek
22:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:00 Super Piątek
01:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
CANAL+ Sport 5 PL
2023-03-03
06:00 Sędziowie: Franek (3)
06:50 Sędziowie: Kwiatek (2)
07:45 Basket+
08:00 Telesprzedaż
09:40 LaLiga kroniki
10:15 Boxing World Weekly - Wokół ringu
10:45 Ekstrapaka: 22. kolejka
11:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:00 Magazyn skrótów LaLiga Santander
15:00 LaLiga World
15:30 LaLiga kroniki
16:00 NBA Action
16:35 Basket Office
17:40 Basket Office. Over Time
18:00 1 na 1 Extra: Andrzej Juskowiak
18:30 Boks: Gala w Londynie
19:30 Boxing World Weekly - Wokół ringu
19:55 LaLiga Show
20:25 Ligue1 Preview Show
20:55 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
23:00 Basket+
23:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:35 Boxing World Weekly - Wokół ringu
02:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Christian Karembeu
02:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Paulo Roberto Falcao
03:00 Zakończenie programu
Cinemax
2023-03-03
06:00 Pióra
07:55 Dirty dancing
09:35 Złap mnie, jeśli potrafisz
11:55 Jak brat bratu
13:20 Kaznodzieja
15:00 Złe baśnie
16:45 Dirty dancing
18:30 32 sierpnia na Ziemi
20:00 Martwe zło
21:30 Lekarstwo na życie
23:55 X
01:40 Atak na dzielnicę
03:05 Kraina tygrysów
04:45 Noc bestii
Cinemax 2
2023-03-03
06:00 Pod tym samym niebem
07:40 Gniazdo
09:30 Status związku
11:15 Status związku 2
13:00 Ojciec
14:40 Brazil
17:00 Gniazdo
18:45 Królowa
20:30 Chmury znad Czarnobyla
21:45 Narodziny Valerie
22:00 Niefortunny numerek lub szalone porno
23:45 Mi iubita, mon amour
01:25 Makabra
03:10 Na zawsze
04:35 Początek
Discovery Channel PL
2023-03-03
05:00 Alarmowy 091 | S1 Ep 1
06:00 Fani czterech kółek - Volvo PV544, 1963 | S13
07:00 Gra o skarb - Kamienie z Himalajów
08:00 Zoom na architekturę | S5 Ep 11
09:00 Klan z Alaski - Serce buszu | S3
10:00 Gorączka złota - Parker kontra Nick | S7
11:00 Przetrwać nad Jukonem - Życie na włosku | S4
12:00 Nagi instynkt przetrwania: Elita - Gangsterzy z dżungli | S7
14:00 Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury Ep 1
14:30 Na tropie dzikich zwierząt | S2 Ep 1
15:00 Złomowisko PL | S1 Ep 1
16:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie - Złoto dla odważnych | S4
17:00 Parker na złotym szlaku - Australijska megamaszyna | S4
18:00 Polscy truckersi 2 | S2 Ep 2
19:00 Złomowisko PL | S7 Ep 17
20:00 Złomowisko PL | S7 Ep 18
21:00 Brudna robota - czysty zysk | S1 Ep 6
22:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata: wiking na łowach - Za sterem
23:00 Nagi instynkt przetrwania - Dolina lampartów | S8
00:00 Fani czterech kółek - Bel air | S8
01:00 Hot rod wg Kindiga - Corvette w nowej odsłonie | S5
02:00 Militaria na warsztat | S5 Ep 12
03:00 Królowie asfaltu | S8 Ep 8
04:00 A2 - autostrada na Zachód | S3 Ep 12
Discovery Life PL
2023-03-03
05:05 Sablewskiej sposób na modę | S9 Ep 2
05:45 Bez skazy Ep 8
06:15 Wiza na miłość | S2 Ep 3
07:15 Idealna niania 9 | S9 Ep 3
08:00 Szpital | S2 Ep 222
09:00 Córka inna niż wszystkie | S4 Ep 6
10:00 Dr Pryszczylla | S1 Ep 6
11:00 Gwiazdy na tacy Ep 1
11:30 Klinika urody | S5 Ep 5
12:15 Idealna niania 9 | S9 Ep 5
13:00 Idealna niania 9 | S9 Ep 6
13:45 Idealna niania 9 | S9 Ep 9
14:30 Zaginieni 5 | S5 Ep 5
15:30 Raport Life | S1 Ep 3
16:00 Dr Pryszczylla | S1 Ep 6
17:00 Dr Pryszczylla | S1 Ep 7
18:00 Wiza na miłość | S2 Ep 5
19:00 Idealna niania 9 | S9 Ep 5
19:45 Bez tabu. Epidemia otyłości u dzieci Ep 1
20:45 Kilogramy zbędnej skóry 3 | S3 Ep 4
21:45 Chirurgia otyłości | S1 Ep 1
22:45 Obcy wewnątrz nas | S8 Ep 1
23:45 Obcy wewnątrz nas | S8 Ep 2
00:45 Zaginieni 5 | S5 Ep 9
01:45 Zabójcza miłość | S1 Ep 5
02:45 Szpital | S2 Ep 171
03:45 Szpital | S2 Ep 175
04:45 Zakończenie programu
Discovery Science PL
2023-03-03
05:00 Zoom na architekturę - Poszukiwania zamku króla Artura | S2
06:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Audi S8 | S3
06:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Ultima evolution | S3
07:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Ferrari california T | S3
07:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Jaguar XF | S3
08:00 Jak działa wszechświat? - Saturn | S3
09:00 Jak działa wszechświat? - Wyginięcie człowieka | S3
10:00 Jak działa wszechświat? - Droga Mleczna | S3
11:00 Młodzi pogromcy mitów - Owady | S1
12:00 Młodzi pogromcy mitów - Wybuchowa niszczarka do papieru | S1
13:00 Bez śladu - Ludzie, którzy pokonali Alcatraz
14:00 Tajemnice oceanów - Spisek w Trójkącie Bermudzkim | S1
15:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy istnieje szczęście? | S5
16:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy ocean myśli? | S5
17:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy staniemy się bogami? | S5
18:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - BMW M6 | S3
18:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Rolls-Royce dawn | S3
19:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki | S16 Ep 1
19:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki | S16 Ep 2
20:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki | S16 Ep 3
20:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki | S16 Ep 4
21:00 Technologia przetrwania - Śmiercionośny lodowiec | S1
22:00 Technologia przetrwania - Ucieczka z Doliny Śmierci | S1
23:00 Obcy wewnątrz nas - Moja żona gnije | S7
00:00 Obcy wewnątrz nas - Odpadają mi ręce | S7
01:00 S.O.S. z kosmosu - Bez powietrza
02:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Kiedy zaczął się czas? | S5
03:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy grawitacja to iluzja? | S5
04:00 Zoom na architekturę - Duchy ze Stonehenge | S2
Disney Channel PL
2023-03-03
05:05 Robale ziomale - Dzieło sztuki / Opiekunka | S1 Ep 16
05:25 Dziewczyna, chłopak, itd. - Gwiżdżąca gwiazda | S1 Ep 41
05:40 Dziewczyna, chłopak, itd. - Rodzinna bańka | S1 Ep 42
05:50 Dziewczyna, chłopak, itd. - Na smyczy | S1 Ep 43
06:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Bańkor | S1 Ep 2
06:25 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Kotowtór | S1 Ep 3
06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 - Van / Mecz bejsbola | S2 Ep 59
07:20 Greenowie w wielkim mieście 2 - Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii | S2 Ep 60
07:50 Niesamowity Żółty Yeti - Potworna mieszanka / Niezbędna łasica | S1 Ep 18
08:20 Niesamowity Żółty Yeti - Polowanie na fortunę / Potwór-drzewo | S1 Ep 19
08:45 Dziewczyna, chłopak, itd. - Żadnych chłopaków | S2 Ep 102
08:55 Dziewczyna, chłopak, itd. - Szpieg, który mnie szkolił | S2 Ep 103
09:15 Dziewczyna, chłopak, itd. - Cierpienie w salonie gier | S2 Ep 104
09:25 Dziewczyna, chłopak, itd. - Greb-Nefual E-Neg! | S1 Ep 1
09:45 Dziewczyna, chłopak, itd. - Listowna kumpela | S1 Ep 2
09:55 Dziewczyna, chłopak, itd. - Serowy dziennik | S1 Ep 3
10:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Destrukcja | S5 Ep 107
10:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Wielka radość | S5 Ep 108
11:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Iluzja | S5 Ep 109
11:40 Raven na chacie | S4 Ep 73
12:10 Raven na chacie | S4 Ep 74
12:40 Fatalna czarownica - Wizyta Wielkiego Czarnoksiężnika | S1 Ep 6
13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Pasja | S5 Ep 111
13:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Spotkanie | S5 Ep 112
14:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Rękawica mocarza | S2 Ep 70
14:20 Dziewczyna, chłopak, itd. - Wakacje w domu | S2 Ep 71
14:40 Dziewczyna, chłopak, itd. - Zamiana | S2 Ep 72
14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. - Sama prawda | S2 Ep 73
15:05 Greenowie w wielkim mieście 2 - Przejedzeni / Prezenty | S2 Ep 41
15:35 Greenowie w wielkim mieście 2 - Przyszłość/ Babcia - kierowca | S2 Ep 42
15:55 Niesamowity Żółty Yeti: Prawo w Zimowicach - Prawo w Zimowicach: Pogoda | S1 Ep 3
16:00 Niesamowity Żółty Yeti - Polowanie na fortunę / Potwór-drzewo | S1 Ep 19
16:30 Niesamowity Żółty Yeti - To coś / Coś zgniłego | S1 Ep 20
17:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Determinacja | S5 Ep 110
17:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Pasja | S5 Ep 111
18:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Spotkanie | S5 Ep 112
18:30 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Kameleon | S3 Ep 53
19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. - Gracze, do boju! | S2 Ep 57
19:15 Fatalna czarownica 4 - Uziemiona | S4 Ep 50
19:50 Raven na chacie - Jak poznałem twoją menatorkę | S4 Ep 65
20:20 Obóz Kikiwaka 4 - Wulkan uczuć | S4 Ep 79
20:50 Obóz Kikiwaka 4 - Narada klaunów | S4 Ep 80
21:20 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3 - Rakieta | S3 Ep 65
21:50 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3 - Łowca Kwami | S3 Ep 66
22:20 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3 - Żarłok | S3 Ep 67
22:50 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3 - Ikari Gozen | S3 Ep 70
23:15 Niesamowity Żółty Yeti - Polowanie na fortunę / Potwór-drzewo | S1 Ep 19
23:45 Niesamowity Żółty Yeti - To coś / Coś zgniłego | S1 Ep 20
00:10 Alex i spółka 2 | S2 Ep 31
00:35 Alex i spółka 3 | S3 Ep 32
01:00 Alex i spółka 3 | S3 Ep 33
01:25 Kroniki Evermoor - Operacja - Mrok | S1 Ep 18
01:50 Kroniki Evermoor - Bella | S1 Ep 19
02:10 Kroniki Evermoor | S1 Ep 20
02:35 Sadie Sparks - Bransoletka / Faraon | S1 Ep 3
02:55 Sadie Sparks - Lalka/ Eliksir miłości | S1 Ep 4
03:15 Sadie Sparks - Kwiatek-niewidek / wróg czy przyjaciel | S1 Ep 5
03:40 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Szczeniaki rządzą / Za kogo ty psie uważasz? | S1 Ep 2
04:00 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Spacer na dziką stronę mocy / Twardy orzech do zgryzienia | S1 Ep 3
04:25 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Zimowy Raj / Dzień śniegu | S1 Ep 4
04:45 Robale ziomale - Podejrzany / Największy fan | S1 Ep 17
Disney XD
2023-03-03
05:00 Furiki | S1 Ep 10
05:25 Duch i nas dwóch Ep 9
05:45 Duch i nas dwóch Ep 27
06:00 Greenowie w wielkim mieście 2 | S2 Ep 40
06:25 Greenowie w wielkim mieście 2 | S2 Ep 41
06:55 Fineasz i Ferb | S1 Ep 5
07:20 Fineasz i Ferb | S1 Ep 6
07:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S2 Ep 39
08:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S2 Ep 40
08:45 Sowi dom | S1 Ep 5
09:15 Sowi dom | S1 Ep 6
09:45 Greenowie w wielkim mieście | S1 Ep 3
10:15 Dziewczyna, chłopak, itd. | S1 Ep 11
10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. | S1 Ep 12
10:45 Dziewczyna, chłopak, itd. | S1 Ep 13
10:55 Dziewczyna, chłopak, itd. | S1 Ep 14
11:10 Dziewczyna, chłopak, itd. | S1 Ep 15
11:20 Dziewczyna, chłopak, itd. | S1 Ep 16
11:40 Molly i Duch | S1 Ep 3
12:10 Wodogrzmoty Małe | S1 Ep 5
12:40 Wodogrzmoty Małe | S1 Ep 6
13:00 Sowi dom | S1 Ep 15
13:30 Sowi dom | S1 Ep 16
14:00 Greenowie w wielkim mieście | S1 Ep 5
14:25 Greenowie w wielkim mieście | S1 Ep 6
15:00 Myszka Miki | S1 Ep 14
15:01 Dzieciak kontra Kot | S1 Ep 5
15:30 Dzieciak kontra Kot | S1 Ep 6
16:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S1 Ep 5
16:30 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S1 Ep 6
16:55 Wodogrzmoty Małe | S1 Ep 10
17:25 Wodogrzmoty Małe | S1 Ep 11
17:55 Szkoła Wikingów | S1 Ep 3
18:25 Szkoła Wikingów | S1 Ep 4
19:00 Fineasz i Ferb 4 | S4 Ep 123
19:30 Fineasz i Ferb 4 | S4 Ep 125
20:00 Greenowie w wielkim mieście 2 | S2 Ep 47
20:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S2 Ep 42
20:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S2 Ep 43
21:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S2 Ep 44
21:55 Fineasz i Ferb 4 | S4 Ep 108
22:25 Fineasz i Ferb 4 | S4 Ep 109
23:00 Duch i nas dwóch Ep 19
23:25 Duch i nas dwóch Ep 20
23:55 Furiki | S1 Ep 25
00:20 Furiki | S1 Ep 26
00:45 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S1 Ep 22
01:15 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S1 Ep 23
01:40 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S1 Ep 14
02:05 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S1 Ep 15
02:25 Duch i nas dwóch Ep 5
02:50 Duch i nas dwóch Ep 6
03:10 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S1 Ep 3
03:35 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S1 Ep 4
03:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S1 Ep 3
04:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S1 Ep 4
04:40 Furiki | S1 Ep 11
E! Entertainment PL
2023-03-03
05:00 Z kamerą u Kardashianów - Kim: 40-letnia i piękna! | S19E05
06:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Bridezilla | S04E01
07:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Nielojalna druhna | S04E02
08:00 Wags - Kłopoty w raju | S02E11
09:00 Wags - Tajskie wakacje | S02E12
10:00 Z kamerą u Kardashianów - Wspaniała wiadomość | S14E14
11:00 Z kamerą u Kardashianów - Rozum i emocje | S14E13
12:00 E! Wiadomości
12:30 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
13:00 Plastyczna fuszerka - Lubię duże pupy | S04E14
14:00 Plastyczna fuszerka - Parodia brody | S04E15
15:00 Z kamerą u Kardashianów - Utrapienie ze zwierzakiem | S16E07
16:00 Z kamerą u Kardashianów - Biwak | S16E08
17:00 Nowe ciało z Khloe Kardashian - Koniec z przeszłością | S01E04
18:00 Nowe ciało z Khloe Kardashian - Nowa miłość | S01E05
19:00 Siostry Bella - TVBella | S05E05
20:00 Siostry Bella - Meksykańskie korzenie | S05E06
21:00 Plastyczna fuszerka - Lubię duże pupy | S04E14
22:00 Plastyczna fuszerka - Parodia brody | S04E15
23:00 Klub drugich żon - Swatka wśród miliarderów | E04
00:00 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
00:30 E! Wiadomości
01:00 Prawda o Hollywood - Horrory: Klątwa czy przypadek? | S01E04
02:00 Dr 90210 - Transseksualny rodzic | S1
03:00 Dr 90210 - Z punktu widzenia blondynki | S1
04:00 Z kamerą u Kardashianów - Kim: 40-letnia i piękna! | S19E05
Eleven Sports 1
2023-03-03
06:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Atletico Madryt
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Empoli FC - SSC Napoli
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - AS Monaco - OGC Nice
12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Valencia CF - Real Sociedad
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Bologna FC - Inter Mediolan
16:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 5. rundy: Manchester United FC - West Ham United FC
18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Atletico Madryt
20:00 Inside Serie A
20:40 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - SS Lazio
22:50 Ligue1
23:25 LaLiga Santander
00:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - Cadiz CF
02:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - SS Lazio
04:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
Eleven Sports 2
2023-03-03
06:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - Torino FC
08:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Atletico Madryt
12:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Empoli FC - SSC Napoli
14:00 Piłka nożna: Liga francuska - AS Monaco - OGC Nice
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Valencia CF - Real Sociedad
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Bologna FC - Inter Mediolan
20:00 Full Impact Serie A
20:30 La Manita
20:55 LIVE! Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - Cadiz CF
23:00 La Manita
23:30 Kroniki LaLiga
00:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - SS Lazio
02:00 Piłka nożna: Liga francuska - AS Monaco - OGC Nice
04:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - Cadiz CF
Eleven Sports 3
2023-03-03
05:00 Ligue1
06:00 Piłka nożna: Liga francuska - Angers SCO - Olympique Lyon
08:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Cadiz CF - Rayo Vallecano
10:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Lecce - US Sassuolo Calcio
12:00 LaLiga Santander
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - Gil Vicente FC
15:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Athletic Club - Girona FC
17:00 Eleven Gol
18:00 Piłka nożna: Liga francuska - FC Nantes - Stade Rennais FC
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - GD Estoril Praia
22:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Hellas Werona - ACF Fiorentina
00:00 Piłka nożna: Liga francuska - Angers SCO - Olympique Lyon
02:00 Ligue1
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Vizela - SL Benfica
Eleven Sports 4
2023-03-03
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - Gil Vicente FC
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Cremonese - AS Roma
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Elche CF - Real Betis Balompie
12:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - Stade Brestois 29
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Lecce - US Sassuolo Calcio
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - GD Estoril Praia
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SS Lazio - UC Sampdoria
20:00 Leo Messi
20:55 LIVE! Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - Cadiz CF
23:00 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
23:30 LaLiga Nations
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - Cadiz CF
04:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - SS Lazio
FilmBox Action PL
2023-03-03
05:30 Cimarron Strip - Złamane skrzydło Ep 3
06:45 Żar zemsty
08:10 Zabójczyni w czerwieni
09:35 Pies prezydenta
11:10 Wyspa skarbów
12:45 Larwy śmierci
14:15 Ciało potrzebne na gwałt
15:45 Uczeń czarnoksiężnika
17:45 Kung-fu joga
19:30 Za ścianą
21:00 Supernova
22:20 Narcos | S1 Ep 3
23:05 Czarny glina
00:35 Sauna Sex 2
01:40 Anal Joys
02:35 Ostatni samarytanin
04:05 Zakończenie programu
FilmBox Arthouse PL
2023-03-03
06:00 Śmierć i rycerz
06:35 Champagne Safari
07:30 Apka
07:55 Cywil
09:15 Powrót trupa
10:20 Memento mori
10:55 Podróż do Włoch
12:20 Hawaje
12:45 Awaria
14:00 Takie dzieci
15:35 Nostalgia
17:40 Słodkie życie
20:35 Titus and Mirabella
21:00 Pod zwrotnikiem koziorożca
22:55 Wielka prośba
00:25 Żegnaj, moja konkubino
03:05 Ostatni dzień sierpnia
04:20 Przyjaciółki
FilmBox Extra PL
2023-03-03
05:35 Zaginiony skarb Jesse’ego Jamesa
07:15 Przesyłka specjalna
08:50 Sniff i złodzieje
10:10 Disco
11:50 Romans (jak) z powieści
13:20 Wampirzyce
14:50 Rocky 2
16:45 Creed: Narodziny legendy
18:55 Creed 2
21:00 Plan B | S1 Ep 1
21:35 Świat według Barneya
23:45 Facet (nie)potrzebny od zaraz
01:10 Głos sumienia
02:45 Zaginiona
04:20 Zakończenie programu
04:55 Selma
FilmBox Premium PL
2023-03-03
05:40 Długie podanie
07:15 Człowiek, który zabił Don Kichota
09:25 21 Jump Street
11:15 Złote święta
12:45 Klasa
14:50 Rocky Balboa
16:30 Gorący pościg
17:55 Zgon na pogrzebie
19:25 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
21:00 Kin
22:45 Alone
00:15 Nowe rządy
01:55 Życie małżeńskie
03:25 Do zobaczenia we wrześniu
04:55 Zakończenie programu
Fox Comedy PL
2023-03-03
05:00 Skrzydła 8 - Dziewczyna ze snów | S08E19
05:30 Skrzydła 8 - Ból serca | S08E20
06:00 Skrzydła 8 - Kompleks Edypa | S08E21
06:30 Skrzydła 8 - Wściekłe byki | S08E22
07:00 Simpsonowie 33 - Odgłos Krwawiących Dziąseł | S33E17
07:30 Simpsonowie 33 - Moja ośmiornica i nauczycielka | S33E18
08:00 Simpsonowie 33 - Dziewczyny chcą się bawić jak Shauna | S33E19
08:30 Simpsonowie 33 - Marge Wredota | S33E22
08:55 Genialna Morgane - Zachodni wiatr | S01E01
10:01 Współczesna rodzina 5 - Ja szpieg | S05E14
10:31 Współczesna rodzina 5 - Stary człowiek i choinka | S05E10
11:00 On, ona i dzieciaki 2 - Stolik dla zbyt wielu: część druga | S02E17
11:30 On, ona i dzieciaki 2 - Podwójna randka | S02E18
12:00 Sposób użycia 2 - Staromodny Jeff | S02E06
12:30 Sposób użycia 2 - Przyjęcie zaręczynowe | S02E07
13:00 Sposób użycia 2 - Wzloty i upadki | S02E08
13:30 Sposób użycia 2 - Odwiedziny Fay | S02E09
14:00 Melissa i Joey - Reportaż | S01E07
14:30 Melissa i Joey - Taniec z gwiazdami Toledo | S01E08
15:00 Melissa i Joey - Chłopak z Seulu | S01E09
15:30 Melissa i Joey - Cała nadzieja w Lennox | S01E10
16:00 Simpsonowie 33 - Mięso to morderstwo | S33E20
16:30 Simpsonowie 33 - Rock z przytułku | S33E21
17:00 Diabli nadali 5 - Manipulacje Douga | S05E24
17:30 Diabli nadali 5 - Rozwód łóżkowy | S05E25
18:00 Diabli nadali 6 - Osobne wakacje: część pierwsza | S06E01
18:30 Diabli nadali 6 - Osobne wakacje: część druga | S06E02
19:00 Melissa i Joey - Strachy ze strychu | S01E11
19:30 Melissa i Joey - Joe Dobra Rada | S01E12
20:00 Melissa i Joey - Wspólni wrogowie | S01E13
20:30 Melissa i Joey - Trening cierpliwości | S01E14
21:00 Jackass - świry w akcji
22:41 Family Guy: Głowa rodziny 21 - Głowa rodziny w latach 80. | S21E04
23:11 Family Guy: Głowa rodziny 21 - Spotkanie | S21E02
23:40 Diabli nadali 6 - Osobne wakacje: część pierwsza | S06E01
00:10 Diabli nadali 6 - Osobne wakacje: część druga | S06E02
00:40 Sposób użycia 2 - Wzloty i upadki | S02E08
01:10 Sposób użycia 2 - Odwiedziny Fay | S02E09
01:45 Family Guy: Głowa rodziny 18 - Jaki ojciec, taka córka | S18E15
02:15 Family Guy: Głowa rodziny 18 - Za kulisami | S18E16
02:45 Family Guy: Głowa rodziny 18 - Przygoda na wyspie | S18E17
03:15 Family Guy: Głowa rodziny 18 - Wyrzuć to | S18E18
03:40 Skrzydła 8 - Ucieczka z Nowego Jorku | S08E16
04:10 Skrzydła 8 - Dom smutku | S08E17
HBO HD
2023-03-03
06:00 Z mamą czy z tatą
07:45 In the Heights: Wzgórza marzeń
10:10 Papierowe miasta
12:00 Rent
14:15 Gdzie jest Anne Frank?
15:55 Czekolada pokoju
17:35 Na planie | S20E09
18:05 Pogromcy duchów: Dziedzictwo
20:10 Biały Lotos - The Lotus-Eaters | S01E05
21:10 Biały Lotos - Departures | S01E06
22:15 Obecność 3: Na rozkaz diabła
00:10 Dzikie korzenie
01:45 Jedz, módl się, kochaj
04:05 Urodzony mistrz
HBO2 HD
2023-03-03
06:00 Jumanji: Przygoda w dżungli
08:00 Najgorszy człowiek na świecie
10:05 Sonic 2. Szybki jak błyskawica
12:10 Sprawa idealna 5 - And the Firm Had Two Partneres… | S05E05
13:05 Przyjaciele 4 - The One With The Free Porn | S04E17
13:25 Przyjaciele 4 - The One With Rachel’s New Dress | S04E18
13:50 Juno
15:25 Marley i ja
17:20 Młody Sheldon 6 - Four Hundred Cartons of Undeclared Cigarettes and a Niblingo | S06E01
17:40 Mission: Impossible
19:30 Tom i Jerry
21:10 Bracia przyrodni
22:50 Johnny Depp kontra Amber Heard - Amber’s Story | S01E02
23:40 11 strzałów: Ciemna strona piłki nożnej - Narcos’ Football Crimes | S01E09
00:25 Bez gwałtownych ruchów
02:25 Plan A
04:20 Bracia przyrodni
HBO3 HD
2023-03-03
06:00 Świąteczne Harmony
07:50 Na planie | S20E04
08:20 Morbius
10:05 Pępek świata 3 - The Telling | S03E23
10:25 Pępek świata 3 - The Wedding | S03E24
10:55 Przyczajony tygrys, ukryty smok
12:55 Hellboy
15:00 The Social Network
17:05 Cyrano
19:10 Seks w wielkim mieście 5 - Plus One Is the Loneliest Number | S05E05
19:40 Seks w wielkim mieście 5 - Critical Condition | S05E06
20:10 Mayans M.C. 4 - When I Die, I Want Your Hands on My Eyes | S04E06
21:00 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 10 | S10E02
21:35 Prawi Gemstonowie 2 - The Prayer of a Righteous Man | S02E08
22:05 Prawi Gemstonowie 2 - I Will Tell of All Your Deeds | S02E09
22:50 Morderstwo w Orient Expressie
00:45 Mortal Kombat
02:35 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 10 | S10E02
03:10 Odpływ
04:35 Choinka marzeń
Kino Polska HD
2023-03-03
05:40 Wyszedł w jasny pogodny dzień
06:00 Nie ma jak Polska: Kujawsko-pomorskie
06:25 Nie ma jak Polska: Szczecin
06:55 Małżeństwo z rozsądku
08:50 Zrodzeni do szabli
10:05 Dzień czekolady
12:00 Przygoda z piosenką
14:20 Kolejność uczuć
16:15 Jutro premiera
17:55 To nie ze mną (9)
18:30 To nie ze mną (10)
19:00 Nowy kabaretowy rejs (3)
20:00 Sztos
21:55 Symetria
23:55 W lesie dziś nie zaśnie nikt
02:10 Alabama
04:10 Maraton tańca
Kino Polska Muzyka HD
2023-03-03
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Śpiewaj z rana!
08:00 Młoda Polska
09:00 Rockowy poranek
11:00 Nastrojowe
13:00 Kochamy Lata 90!
13:30 Kochamy Lata 80!
14:00 Kochamy Lata 90!
14:30 Kochamy Lata 80!
15:00 Młoda Polska
16:00 TOP Przeboje Roku
16:30 Pytania do Gwiazd
17:00 To Był Hit!
17:30 TOP Przeboje Roku
18:00 Top 20: Lata 90
20:00 Kultowe przeboje
21:00 Top 30
00:00 Kochamy Lata 60. i 70
02:00 Śpiewaj z Nami!
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2023-03-03
05:39 Zakończenie programu
05:40 Świat według Bundych (14)
06:05 Świat według Bundych (15)
06:45 List dla króla
09:00 Kto zabił ciotkę Cookie?
11:35 Poirot: Tragedia w trzech aktach
13:20 Panna Marple: Morderstwo odbędzie się…
15:40 Robin Hood: Książę złodziei
18:45 Poirot: Przygoda kucharki z Clapham
19:55 Poirot: Morderstwo w zaułku
21:00 Mocne piątki: Kickboxer
23:05 Mocne piątki: Potępieńcy
01:10 Obrońca
03:05 Trick
MiniMini+ HD
2023-03-03
05:05 Dzielny Lew Eryk 4: Misja ninja (3)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (9)
05:35 Przyjaciel pies (2)
05:40 Wygibajki 2 (9)
06:04 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George (3)
06:35 Ciekawski George (4)
07:00 Leśna rodzina 3: Koniczyna (9)
07:03 Leśna rodzina 3: Koniczyna (10)
07:10 Trojaczki: Konkurs śmiesznych min (27)
07:17 Trojaczki: Skąd się wziął Toto (28)
07:25 Odo (37)
07:35 Bing (62)
07:42 Bing (63)
07:50 Gdzie jest Chicky? (20)
08:00 Tulipop (5)
08:15 Koci domek Gabi (17)
08:40 Uki (27)
08:47 Uki (28)
09:00 Monk (35)
09:10 Strażak Sam 13 (23)
09:25 Gdzie jest Chicky? (20)
09:30 Ciekawski George (13)
09:55 Ciekawski George (14)
10:20 Gazu, pieski, gazu! (22)
10:45 Marta mówi (30)
11:15 Bing (55)
11:30 Koci domek Gabi (4)
12:00 Gazu, pieski, gazu! (24)
12:25 Gazu, pieski, gazu! (25)
12:51 Moje urodziny
13:05 Strażak Sam 14 (11)
13:20 Strażak Sam 14 (12)
13:35 Bing 2 (9)
13:45 Tulipop (5)
13:55 Moje urodziny
14:00 Ciekawski George 15 (14)
14:30 Ciekawski George 15 (15)
15:00 Uki (13)
15:05 Uki (14)
15:10 Uki (15)
15:20 Strażak Sam 14 (5)
15:27 Strażak Sam 14 (6)
15:35 Marta mówi (68)
16:03 Marta mówi (69)
16:30 Gazu, pieski, gazu! (22)
16:55 Koci domek Gabi (25)
17:18 Gdzie jest Chicky? (20)
17:20 Strażak Sam 13 (20)
17:35 Tulipop (5)
17:50 Moje urodziny
17:55 Monk (35)
18:05 Gazu, pieski, gazu! (22)
18:30 Ciekawski George (21)
18:55 Uki (6)
19:05 Uki (7)
19:15 Gdzie jest Chicky? (20)
19:20 Koci domek Gabi (13)
19:45 Uki (40)
20:00 Barbie: My dwie (14)
20:25 Enchantimals: Podwodne Królestwo (1)
20:35 Tulipop (5)
20:45 Nowe przygody Kajtusia 3 (15)
20:55 Playtime with Twinkle (21)
20:57 Playtime with Twinkle (22)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (1)
03:33 Dzielny Lew Eryk 3: Przygoda w ogródku (5)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek 2 (11)
03:43 Myszka w paski: Akademia Zdrowia (7)
03:45 Detektyw Łodyga 4 (4)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (2)
03:57 Zagadki Myszki w Paski 2 (34)
03:59 Meme i przysłowia: Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada (4)
04:06 Czytanki Rybki MiniMini 4 (9)
04:11 Myszka w paski: Akademia Zdrowia (8)
04:14 Opowieści Kota Śpiocha 2: Czerwony Kapturek (11)
04:22 Chcę umieć!: Wyrzucać śmieci! (3)
04:26 Kochane zwierzaki: Słoń (3)
04:32 Przeboje Rybki MiniMini: Księżycowy zamek
04:34 Przeboje Rybki MiniMini: Kochany Mikołaj
04:36 Przeboje Rybki MiniMini: Pali się
04:39 Studio Mini Mini+ (6)
Nat Geo People PL
2023-03-03
05:00 Niezwykły dr Pol - Szczenięca miłość | S4 Ep 3
06:00 Cesar Millan na ratunek 3 | S3 Ep 9
07:00 Cesar Millan na ratunek - Postrach wnuczka | S3 Ep 1
08:00 Lata 2000. Dekada, która nas zmieniła - Koniec epoki niewinności Ep 1
09:00 Lata 2000. Dekada, która nas zmieniła - Taka jest rzeczywistość Ep 2
10:00 Lata 2000. Dekada, która nas zmieniła - Chaos i kryzys Ep 3
11:00 Fabryki smaku - Walentynki | S6 Ep 11
11:30 Fabryki smaku - Wielkanoc | S6 Ep 12
12:00 Fabryki smaku - Słono i słodko | S2 Ep 1
12:30 Fabryki smaku - Ciasteczka z wróżbą | S2 Ep 2
13:00 Fabryki smaku - Czekoladki i sajgonki | S2 Ep 3
13:30 Fabryki smaku - Słodkie wafelki | S2 Ep 4
14:00 Niezwykły dr Pol - Zaindyczenie | S4 Ep 7
15:00 Niezwykły dr Pol - Święty Łapodaj | S4 Ep 9
16:00 Niezwykły dr Pol - Sportowe wyzwanie | S4 Ep 18
17:00 Anioły dobroczynności Ep 4
18:00 Explorer - Nie ma odwrotu Ep 9
19:00 Niezwykły dr Pol - Sezon chorobowy | S11 Ep 7
20:00 Lata 80. Dekada, która nas ukształtowała - Start Ep 1
21:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Pożyteczna transformacja | S1 Ep 1
22:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Na czele stada | S1 Ep 2
23:00 W pogoni za UFO - Zabawa dronów Ep 6
00:00 Koszmarna wyprawa - Ucieczka z meksykańskiego więzienia | S9 Ep 1
01:00 Tabu USA - Tatuaże, kolczyki i obrączki Ep 9
02:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Pożyteczna transformacja | S1 Ep 1
03:00 Lata 80. Dekada, która nas ukształtowała - Start Ep 1
04:00 W pogoni za UFO - Zabawa dronów Ep 6
National Geographic PL
2023-03-03
05:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny - Tykająca bomba | S5 Ep 3
06:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny - Kurs kolizyjny | S2 Ep 3
07:00 Niezwykły dr Pol - Weterynaryjne sztuczki | S8 Ep 26
08:00 Porzucone konstrukcje - Tajny bunkier | S6 Ep 7
09:00 Porzucone konstrukcje - Sekrety chilijskiej pustyni | S6 Ep 8
10:00 Niezwykłe zjawiska pogodowe | S1 Ep 5
10:30 Niezwykłe zjawiska pogodowe | S1 Ep 6
11:00 Zapomniane dyktatury w Europie - Grecki reżim Ep 1/2
12:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Taktyka i uzbrojenie - Walki na Pacyfiku Ep 3
13:00 Koszmarna wyprawa - Irak Saddama | S5 Ep 2
14:00 Złapać przemytnika - W sieci | S4 Ep 4
15:00 Alarm na lotnisku: Peru | S3 Ep 12
16:00 Tajne misje USA
17:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Japońska superforteca | S3 Ep 5
18:00 Niezwykłe zjawiska pogodowe | S3 Ep 3
19:00 Niszczycielskie żywioły - Byle przetrwać | S5 Ep 6
20:00 Katastrofa w przestworzach - Śmiertelne zderzenie | S21 Ep 2
21:00 Ukraina: Rok wojny
22:00 Norymberga: Zaginione zeznania
00:00 Droga do zimnej wojny - Koniec wielkiej trójki Ep 1/2
01:00 Ukraina: Rok wojny
02:00 Stawka warta tuńczyka - Nowe pokolenie | S10 Ep 10
03:00 Tuż przed tragedią - Tornado | S3 Ep 10
04:00 Fabryki smaku - Grzanki grzechu warte | S1 Ep 25
04:30 Fabryki smaku - Miks bakaliowy | S1 Ep 26
National Geographic Wild PL
2023-03-03
05:00 Niezwykły dr Pol - Mobilni weterynarze | S9 Ep 8
06:00 Blitzkrieg w wydaniu rekina
07:00 Rekiny kanibale
08:00 Walki zwierząt - Siła i spryt | S4 Ep 8
09:00 Walki zwierząt - Gra o przetrwanie | S4 Ep 7
10:00 Niezwykły dr Pol - Ojciec i syn | S9 Ep 9
11:00 Niezwykły dr Pol - Rodzinna tradycja | S9 Ep 10
12:00 Dzikie oblicza Botswany - Dzikie gody | S1 Ep 1
13:00 Niezwykły dr Pol - Little Pol Peep | S9 Ep 10
14:00 Najwięksi myśliwi Afryki - Odwaga lwa | S3 Ep 3
15:00 Świat drapieżników: więzy krwi - Lwie dziedzictwo Ep 2
16:00 Parki narodowe Ameryki - Yosemite Ep 3
17:00 Parki narodowe Ameryki - Wulkany Hawaii Ep 4
18:00 Sekrety zoo: Tampa - Mały nosorożec | S2 Ep 5
19:00 Najgroźniejsze węże świata - Ameryki | S1 Ep 3
20:00 Ukryte piękno Europy - Grecja Ep 4
21:00 Niezwykły dr Pol - Fortuna Polem się toczy | S5 Ep 9
22:00 Niezwykły dr Pol - One Hot Llama | S5 Ep 10
23:00 Zwierzaki w amoku - Olbrzymy w napadzie złości Ep 7
00:00 Wrogi świat - Prerie i sawanny | S1 Ep 2
01:00 Węże w mieście - Syk wśród nocy | S5 Ep 6
02:00 Walki zwierząt - Siła i spryt | S4 Ep 8
03:00 Walki zwierząt - Gra o przetrwanie | S4 Ep 7
04:00 Niezwykły dr Pol - Ojciec i syn | S9 Ep 9
Paramount Network
2023-03-03
05:00 ’Allo ’Allo!: Niespodziewany lot (4)
06:00 Śniadanie u Tiffany’ego
08:40 Zmierzch
11:25 Szkoła rocka
14:00 Rocky
16:45 A.I.: Sztuczna inteligencja
20:00 Gattaca - szok przyszłości
22:30 Krzyk
01:00 Straszny film 3
02:55 Gorący pościg
Planete+ HD
2023-03-03
06:45 Życie na wyścigach 2 (1)
07:55 Życie na wyścigach 2 (2)
09:10 Zwierzęta Wajraka: Skrócone wędrówki (5)
09:50 360° Świat bez granic 6: Grecja. Ziemia i mniszki (4)
10:55 360° Świat bez granic 6: Islandia. Dziergający wikingowie (5)
12:00 Churchill. Gigant historii (5)
13:00 Churchill. Gigant historii (6)
14:00 Hermann Goering. Kolekcjoner-grabieżca
15:00 Zrabowane pianino Chopina
16:00 360° Świat bez granic 7: Włochy. Kapary z wyspy Pantelleria (23)
17:00 Premiera: Dzika przyroda Indii: Rana, królowa dżungli (5)
18:00 Świat z góry 3: Od zamku Linhares po Lizbonę (6)
18:30 Świat z góry 3: Od Skały Plymouth po Gloucester przez Boston (7)
19:00 Historia Ameryki w kolorze 3: Zbrodnie stulecia (5)
20:00 Historia Ameryki w kolorze 3: Małe miasteczka (6)
21:00 Zbudujmy to jeszcze raz!: Wielki Mur Chiński (7)
22:00 Zbudujmy to jeszcze raz!: Wenecja (8)
23:00 Zbudujmy to jeszcze raz!: Katedra Notre Dame 1 (9)
00:00 Zbudujmy to jeszcze raz!: Katedra Notre Dame 2 (10)
01:00 Zbudujmy to jeszcze raz! 2: Empire State Building (1)
02:00 Zbudujmy to jeszcze raz! 2: Machu Picchu (2)
02:50 Karpaty dyzajn (2)
03:05 Zwątpiłem, zwyciężyłem: Ewa Łętowska (8)
03:10 Zwątpiłem, zwyciężyłem: Jerzy Dziewulski (9)
03:15 Zakończenie programu
Polonia 1
2023-03-03
05:30 Giganci nokautów (39)
06:00 Ktoś cię obserwuje (115)
06:55 Ktoś cię obserwuje (116)
07:50 Stellina (1)
08:40 Mróweczki z bajeczki (23)
08:50 SAF3 - Oddział ratunkowy (20)
09:45 Celeste 2 (168)
10:35 Celeste 2 (169)
11:45 Celeste 2 (170)
12:40 Młodzi muszkieterowie (12)
13:40 Dom po sąsiedzku (110)
14:40 Autostrada do nieba: Dzieci są niewinne (83)
15:55 Autostrada do nieba: Szlachetna krew, część 2 (25)
16:55 Ucieczka w kosmos (75)
17:55 Telesprzedaż: MMC P1 3:30 BÓL 22 428 16 39
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 To nie tak miało być (5)
22:00 Wojna z mafią 6 (1)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:25 Soul Kitchen
01:45 Autostrada do nieba: Pieśń wigilijna (13)
02:50 Giganci nokautów (31)
03:20 Pokolenie mutantów: Pokolenie mutantów 9 (31)
04:10 Miłe rozmowy (4)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:55 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2023-03-03
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Pod presją (533)
09:10 Malanowski i partnerzy: Miłość od pierwszego wejrzenia (534)
09:40 Sekrety rodziny: Decyzje miłości (71)
10:40 Dlaczego ja?: Kobieta w średnim wieku pomaga ukochanemu odzyskać prawo do opieki nad córką (1083)
11:40 Gliniarze: Tajemnica (435)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Lunatyczka (1156)
14:40 Dlaczego ja?: Młoda niania Julia poznaje w parku Marcina, który cierpi na niezwykłą przypadłość (1202)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Ratownik (758)
17:00 Gliniarze (767)
18:00 Pierwsza miłość (3572)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (176)
22:10 Logan
01:10 Zielony Szerszeń
04:00 Zjedz Kambodżę (3)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2023-03-03
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (71)
07:30 Ewa gotuje (447)
08:00 Trudne sprawy: Dorota popada w konflikt z sąsiadem (1043)
09:00 48h. Zaginieni: Cheerleaderka (124)
10:00 Na ratunek 112: Polowanie (749)
10:30 Sekrety rodziny (16)
11:30 Dlaczego ja?: 25-letnia Anka sądzi, że została oszukana przez chłopaka, z którym jest w ciąży (1183)
12:30 Nasz nowy dom (245)
13:30 Świat według Kiepskich: Z odzysku (259)
14:00 Świat według Kiepskich: Podróżnik (260)
14:30 Świat według Kiepskich: Dom kultury (261)
15:00 Trudne sprawy: Alina za wszelką cenę próbuje wyswatać chorobliwie nieśmiałego syna (1032)
16:00 Nasz nowy dom (246)
17:00 Dlaczego ja?: Koszmarny sen (1184)
18:00 48h. Zaginieni: Dom (125)
19:00 Gliniarze: Lepszy start (688)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: W gangu (690)
22:00 Doda. 12 kroków do miłości (5)
23:00 Z podniesionym czołem 3: W imię sprawiedliwości
01:00 Kabaretowa Ekstraklasa
01:40 Interwencja
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 Strzelnica Navala: Myślistwo (21)
04:45 Strzelnica Navala: Tadeusz Michalik (7)
Polsat Cafe
2023-03-03
05:00 Miłość na talerzu (3)
06:00 Demakijaż: Ewa Minge (11)
06:30 Demakijaż: Kamilla Baar-Kochańska (12)
07:00 Demakijaż: Ewa Farna (13)
07:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (9)
09:00 Oszukane: Firma / Porządna kobieta (24)
10:00 Nasz nowy dom (160)
11:00 Materialistki
12:00 Młode lanserki
13:00 Młodzi milionerzy w sieci
14:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (23)
15:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (10)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (62)
18:00 Nasz nowy dom (210)
19:00 Nasz nowy dom (211)
20:00 Zdrady: Bardzo pomocni przyjaciele (165)
21:00 Polskie żony: Pilot (1)
22:00 Gry małżeńskie (128)
23:00 Zdrady (187)
00:00 Oszukane: Ślub / Przebiegły plan (11)
01:00 Planeta Kinbaku
02:20 Poradnia zdrowego seksu (4)
03:30 Seks w dziwnych miejscach (1)
04:30 Z życia gwiazd (1)
Polsat Comedy C. E.
2023-03-03
05:00 Niania 7: Mama wyjeżdża (1)
05:30 Niania 7: Niania robi karierę (2)
06:00 Dwóch i pół 6: Ponad Wywyższonym Cykopem (21)
06:30 Dwóch i pół 6: Kuweta Sir Lancelota (22)
07:00 Dwóch i pół 6: Dzień dobry, pani Butterworth (23)
07:30 Dwóch i pół 6: Baseball na sterydach (24)
08:00 B Positive 2: Zgaga, Woodstock i żeberka (9)
08:30 B Positive 2: Pianki, Elvis i Cubano (10)
09:00 Allo, allo! 4: Obozowy taniec (2)
09:35 Allo, allo! 4: Trudno znaleźć dobry personel (3)
10:15 Kabaret na żywo: Wielki show w małym mieście (5)
12:00 Świat według Kiepskich: Dzień Szakala (10)
12:30 Świat według Kiepskich: Bomboni (11)
13:00 Świat według Kiepskich: Con amore (12)
13:30 Przyjaciele 7: The One with Ross and Monica’s Cousin (19)
14:00 Przyjaciele 7: The One with Rachel’s Big Kiss (20)
14:30 Przyjaciele 7: The One with the Vows (21)
15:00 Przyjaciele 7: The One with Chandler’s Dad (22)
15:30 Co ludzie powiedzą: Nowy wikary (2)
16:05 Co ludzie powiedzą: Wypad za miasto (3)
16:50 Co ludzie powiedzą: Narzeczona tatusia (4)
17:30 Świat według Kiepskich: Zagraniczniak (3)
18:00 Świat według Kiepskich: Fikcyjne pulpety (4)
18:30 Świat według Kiepskich: Nacopoco (5)
19:00 B Positive 2: Louisville, Bubbaroo i smar (11)
19:30 B Positive 2: Dagobah, pokój i kominiarz (12)
20:00 Przyjaciele 7: The One With Chandler And Monica’s Wedding - Part 1 (23)
20:30 Przyjaciele 7: The One With Chandler And Monica’s Wedding - Part 2 (24)
21:00 Co ludzie powiedzą: Jak wzbudzić zazdrość? (5)
21:40 Co ludzie powiedzą: Chrzciny (6)
22:25 Kabaret na żywo: Przekładaniec (6)
00:20 Spadkobiercy (3)
01:25 Niania 7: Czas na zmiany (3)
01:55 Niania 7: Pierwsza randka (4)
02:25 Świat według Kiepskich: Zagraniczniak (3)
02:55 Świat według Kiepskich: Fikcyjne pulpety (4)
03:25 Świat według Kiepskich: Nacopoco (5)
03:55 Spadkobiercy (3)
Polsat Doku
2023-03-03
05:00 Mordercy (5)
05:30 Mordercy (6)
06:00 Emil, pogromca mandatów (10)
06:30 Emil, pogromca mandatów (11)
07:00 Emil, pogromca mandatów (12)
07:30 Emil, pogromca mandatów (13)
08:00 Hardkorowy lombard (125)
08:30 Hardkorowy lombard (126)
09:00 Gliniarze: Starsza pani musi zginąć (398)
10:00 Gliniarze: Pierwsza randka (399)
11:00 Polacy za granicą: Tbilisi (1)
12:00 Polacy za granicą: Stambuł (2)
13:00 Poszukiwacze historii: Zagadka wielkiego arsenału (73)
13:30 Poszukiwacze historii: Historia amerykańskich nalotów (74)
14:00 Bitwy morskie - historia okrętów wojennych (4)
15:05 Poszukiwacze historii (69)
15:35 Poszukiwacze historii (70)
16:05 Fabryki wojny: Avro (6)
17:00 Polowanie na Hitlera (1)
18:00 Fabryki wojny: Mitsubishi (5)
19:00 Fabryki wojny: Avro (6)
20:00 David Attenborough i cuda natury (1)
20:30 David Attenborough i cuda natury (2)
21:00 David Attenborough i cuda natury (3)
21:30 David Attenborough i cuda natury (4)
22:00 Potężne siły natury (1)
23:05 Potężne siły natury (2)
00:10 Poszukiwacze historii: Ur z Wydrzy (63)
00:35 Poszukiwacze historii: Kręgi z Osia (64)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (33)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (34)
02:00 Taaaka ryba: Elektroniczne połowy (116)
02:30 Taaaka ryba: Batman (117)
03:00 Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze cz. 2 (53)
03:30 Tajna historia XX wieku: Kto chciał zabić Hitlera? (54)
04:00 Łowca pedofilów: Punkt G (66)
04:30 Łowca pedofilów: Gaduła (67)
Polsat Film
2023-03-03
05:00 Na ratunek 112: Leptospiroza (563)
05:30 Na ratunek 112: Zatrudniona na czarno Ukrainka doznaje wypadku w pracy (564)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (7)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (8)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (9)
07:30 Nasz nowy dom (265)
08:30 Przyjaciółki (201)
09:30 Przyjaciółki (202)
10:30 Świat według Kiepskich: G8 (140)
11:05 Świat według Kiepskich: Lucyferdek (141)
11:35 Świat według Kiepskich: Kiepska płeć (198)
12:10 Świat według Kiepskich: Genialny Szopen (199)
12:55 Świat według Kiepskich: Grzech (22)
13:25 Świat według Kiepskich: Gumowy interes (23)
13:55 Świat według Kiepskich: Okrutna pizza (52)
14:25 Powrót do błękitnej laguny
16:35 Ja, szpieg
18:35 Men in Black: International
21:00 Gwiazdorski piątek: Pasażer
23:20 Szklana pułapka 5
01:25 Ślad: Jackpot (84)
02:25 Ślad: Genetyczna bomba (85)
03:25 Ślad: Symbol niewinności (86)
04:25 Ślad: Pewna niepewność (87)
Polsat Games
2023-03-03
05:00 Faux Paux: Karolina Kuzia-Rokosz (23)
06:00 Gliniarze: Zemsta (250)
07:00 Gliniarze: Moja krew (251)
08:00 Tajna historia XX wieku: Pałac na uboczu (27)
08:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (39)
09:00 Gliniarze: Niezagojone rany (89)
10:00 Gliniarze: Student (90)
11:00 Dragon Ball Super (8)
11:30 Dragon Ball Super (9)
12:00 Dragon Ball Super (10)
12:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (35)
13:30 Rock w Grach: Assassin’s Creed Valhalla (13)
14:00 Po Lekcjach: LEGO Star Wars. Saga Skywalkerów (42)
14:30 Po Lekcjach: LEGO Star Wars. Saga Skywalkerów (43)
15:00 Dragon Ball Super (9)
15:30 Dragon Ball Super (10)
16:00 Tajna historia XX wieku: Pałac na uboczu (27)
16:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (35)
17:30 Level 7: 7 najdziwniejszych odcinków w Ricku i Mortym (8)
17:45 E-sport: LEC - Winter Split 2023 (17)
23:00 Hardcorowa miłość (8)
23:30 Hardcorowa miłość (9)
00:00 Giereczkowo By Night: Thief (2)
01:00 E-sport: LEC - Winter Split 2023 (17)
Polsat Music HD
2023-03-03
05:00 Polska nocą. Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2023-03-03
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Z klimatem i z pasją
03:40 Poszukiwacze historii
04:00 SuperLudzie
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2023-03-03
06:00 Z klimatem i z pasją
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 #Jesteśmy dla dzieci
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:50 Gość
16:15 #Jesteśmy dla dzieci
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 Z klimatem i z pasją
18:45 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2023-03-03
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (9)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (10)
06:00 Wojny magazynowe (14)
06:30 Wojny magazynowe (15)
07:00 Polski lombard Walusia (5)
07:30 Polski lombard Walusia (6)
08:00 Budowlańcy (5)
08:30 Budowlańcy (6)
09:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (17)
09:30 Tak się kręcą rodzinne interesy (18)
10:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (1)
10:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (2)
11:00 Polski lombard Walusia (17)
11:30 Polski lombard Walusia (18)
12:00 Kryptonim szef Polska 2: PolMak (2)
13:00 Wojny magazynowe (16)
13:30 Wojny magazynowe (17)
14:00 Hardkorowy lombard (129)
14:30 Hardkorowy lombard (130)
15:00 Hardkorowy lombard (131)
15:30 Gwiazdy lombardu (15)
16:00 Gwiazdy lombardu (16)
16:30 Gwiazdy lombardu (17)
17:00 Polacy za granicą: Słowacja (29)
18:00 Poszukiwacze historii: Iłża (143)
19:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica dna Narwi (141)
19:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Brwinowem (144)
20:00 Jedziemy na ryby! (9)
21:00 Chłopaki do wzięcia (314)
21:30 Chłopaki do wzięcia (315)
22:00 Nastolatki, generacja jutra 2 (9)
22:30 Kloszard story (63)
23:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (156)
23:30 Więzienie (41)
00:00 Więzienie (42)
00:30 Łowca pedofilów (117)
01:00 Łowca pedofilów (118)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (38)
02:00 Kama Sutra (6)
03:00 Kama Sutra (7)
04:00 Kama Sutra (8)
Polsat Rodzina
2023-03-03
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (53)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (54)
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Jak ewangelizować, aby nie odstraszać (94)
07:05 Dino Mama
09:00 Nasz nowy dom (116)
10:00 Miodowe lata: Ukryte kamery (85)
11:00 Niezwykłe pociągi: Seven Stars (3)
12:00 David Attenborough i cuda natury 3 (6)
12:40 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Donoszenie na innych - grzech czy postawa obywatelska (105)
13:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Kryzys kobiecości (76)
14:30 Rodzina zastępcza: Bezsenność (225)
15:30 Pszczółka Maja: Raj Jakuba (103)
16:00 Pszczółka Maja: Karnawał kwiatów (104)
16:30 Pszczółka Maja: Narodziny (1)
17:00 Niezwykłe pociągi: Balkan Express (4)
18:00 Niezwykłe pociągi: Reunification (5)
19:00 Gwiazdy lombardu (12)
19:30 Gwiazdy lombardu (13)
20:00 The Good Doctor (27)
21:00 The Good Doctor (28)
22:00 Na desce
00:05 The Good Doctor (25)
01:00 The Good Doctor (26)
02:00 Ewa gotuje (341)
02:30 Ewa gotuje (342)
03:00 SuperLudzie (25)
03:30 SuperLudzie (26)
04:00 Kołowrotek (51)
04:30 Kołowrotek (52)
Polsat Seriale
2023-03-03
05:00 Sekrety rodziny: Droga hamowania (278)
06:00 Gliniarze: Prosto w serce (278)
07:00 Gliniarze: Wrażliwe dane (279)
08:00 Gliniarze: Zamek z piasku (280)
09:00 Gliniarze: Ścigając zwierzynę (723)
10:00 Gliniarze: Zbieg (724)
11:00 Gliniarze: Dziewczyna ze zdjęcia (725)
12:00 Gliniarze: Błędy młodości (726)
13:00 Niania: Propozycja nie do odrzucenia (61)
13:30 Niania: Pokaz mody (62)
14:00 Niania 5: Gdzie jest Frania? (63)
14:30 Niania 5: Babcia Leokadia (64)
15:00 Świat według Kiepskich: Czumulungma (387)
15:30 Świat według Kiepskich: Krzyżacy (388)
16:00 Świat według Kiepskich: Poszukiwana, poszukiwany (389)
16:30 Świat według Kiepskich: Od Judasza do Kamasza (390)
17:00 Świat według Kiepskich: Nad zalewiskiem (391)
17:30 Świat według Kiepskich: Psychuszkin (392)
18:00 48h. Zaginieni: Córeczka (50)
19:00 48h. Zaginieni: Chłopak do towarzystwa (51)
20:00 Ślad: Inne wartości (29)
21:00 Ślad: Wybawiciel (30)
22:00 Ślad: Na prawo i lewo (31)
23:00 Ślad: Witryna (32)
00:00 Ślad: Grzesznicy (104)
01:00 Ślad: Objazd (105)
02:00 Ślad: Duch z przeszłości (106)
03:00 Na ratunek 112: Były pracownik call center bierze zakładników (431)
03:30 Na ratunek 112: Teściowa, synowa i syn (432)
04:00 Na ratunek 112: Wymarzona córka (433)
04:30 Na ratunek 112: Najlepszy przyjaciel człowieka (434)
Polsat Sport
2023-03-03
05:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Acapulco - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
07:00 LIVE! Snowboard: Mistrzostwa świata - Bakuriani 2023 - half-pipe
09:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 9 w Częstochowie - waga ciężka: Marcin Siwy - Kamil Sokołowski 02.09.2022
11:30 LIVE! Snowboard: Mistrzostwa świata - Bakuriani 2023 - cross
13:00 Trans World Sport
14:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Dubaju - mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:00 LIVE! 7. strefa
17:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Indypol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów
20:30 LIVE! Siatkówka kobiet: TAURON Liga - UNI Opole - #VolleyWrocław
22:30 Magazyn Pucharu Polski
23:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy
01:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach - waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
03:00 LIVE! Sztuki walki: Cage Warriors 149
Polsat Sport Extra
2023-03-03
06:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
08:00 Koloseum
10:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
12:00 Boks: Gala Babilon Promotion w Raszynie - waga średnia: Robert Talarek - Alex Strecki 30.11.2019
15:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa świata na dystansach - Heerenveen 2023 - 1. dzień
17:20 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - King Szczecin - Anwil Włocławek
20:20 LIVE! Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź
23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - UD Almeria - FC Barcelona
01:00 Sporty walki: FEN 35 - Adrian Zieliński - Alexander Gorshechnik 26.06.2021
03:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Acapulco - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
04:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Acapulco - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Fight
2023-03-03
05:25 Boks: Gala w Suwałkach - waga średnia: Maciej Sulęcki - Howard Cospolite 01.03.2014
07:00 Boks: Walka o pas WBA w Minneapolis - waga superśrednia: David Morrell - Aidos Yerbossynuly 05.11.2022
08:05 K.O. TV Weekly
08:30 Boks: Z archiwum ESPN - Mike Tyson - Steve Zouski 10.03.1986
08:50 LIVE! Triatlon: World Triathlon Championship Series w Abu Zabi - wyścig kobiet
10:35 LIVE! Triatlon: World Triathlon Championship Series w Abu Zabi - wyścig mężczyzn
12:15 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 8 w Toruniu - waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Ryno Liebenberg 25.06.2022
14:40 Koloseum
16:05 Sporty walki: UFC Fight Night 218 w Las Vegas - Derrick Lewis - Serghei Spivac 04.02.2023
17:15 Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku - waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022
17:55 Sporty walki: Babilon MMA 34 - Piotr Kacprzak - Krzysztof Mendlewski 27.01.2023
19:00 LIVE! Sporty walki: WAITW Fight Night w Tczewie - Łukasz Sajewski - Mateus Santos
00:00 Boks: Gala w Londynie - Nick Ball - Jesus Ramirez Rubio 11.11.2022
01:40 Sporty walki: KSW 46 - Mamed Khalidov - Tomasz Narkun II 01.12.2018
04:25 Boks: AIBA Open Boxing w Warszawie - Polska - Anglia 30.11.2018
Polsat Sport News
2023-03-03
06:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa świata na dystansach - Heerenveen 2023 - 1. dzień
08:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - Suzuki Arka Gdynia - Tauron GTK Gliwice
11:00 Koloseum
13:00 Piłka nożna: Puchar Holandii - mecz ćwierćfinałowy: De Graafschap - AFC Ajax
15:00 Trans World Sport
16:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Dubaju - mecz półfinałowy gry pojedynczej
19:05 LIVE! Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa świata na dystansach - Heerenveen 2023 - 2. dzień
20:30 LIVE! Polskie skocznie
21:30 LIVE! Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa świata na dystansach - Heerenveen 2023 - 2. dzień
22:00 Koloseum
00:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - LDLC ASVEL Villeurbanne - Real Madryt
02:00 Sporty walki: Babilon MMA 29 - Piotr Kacprzak - Damian Zorczykowski 10.06.2022
Polsat Sport Premium 1
2023-03-03
05:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
07:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
07:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
08:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - AFC Ajax
09:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)
10:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
10:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - RB Lipsk
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012)
14:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Salzburg - Chelsea FC
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - FC Bayern Monachium
17:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
19:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
19:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
20:00 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - ASVEL Villeurbanne - Real Madryt
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz:Juventus FC - Paris Saint-Germain
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - AFC Ajax
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - Paris Saint-Germain
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
03:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
Polsat Sport Premium 2
2023-03-03
05:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: SL Benfica - Dynamo Kijów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
09:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - Juventus FC
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Viktoria Pilzno
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
15:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz 4. rundy: Rangers FC - PSV Eindhoven
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Bayern Monachium - FC Barcelona
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Inter Mediolan - FC Barcelona
19:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
20:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
22:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
23:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
23:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - Juventus FC
01:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)
02:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: SL Benfica - Dynamo Kijów
03:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
04:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz 4. rundy: Dynamo Kijów - SL Benfica
Polsat Sport Premium 3
2023-03-03
20:00 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - LDLC ASVEL Villeurbanne - Real Madryt
Polsat Viasat Explore
2023-03-03
05:05 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej: Może tak, może nie (7)
06:05 Gwiazdy wędkarstwa: Rzeka Wye (5)
06:30 Rzeczne potwory 8: Przerażenie w raju (4)
07:30 Australijscy poszukiwacze złota 5 (15)
08:30 Australijscy poszukiwacze złota 5 (16)
09:30 Ciężarówką po bezdrożach: Jeden strzał (1)
10:20 Ciężarówką po bezdrożach: Długa droga do domu (2)
11:20 Ciężarówką po bezdrożach: Krew, pot i łzy (3)
12:15 Ciężarówką po bezdrożach: Pracuj ciężko, baw się ostro (4)
13:10 Ciężarówką po bezdrożach: Koniec świata (5)
14:05 Ciężarówką po bezdrożach: Fałszywa nuta (6)
15:00 Ciężarówką po bezdrożach: Nie uciekniesz (7)
15:55 Ciężarówką po bezdrożach: Będzie po mojemu! (8)
16:55 Rzeczne potwory 8: Atak z zaskoczenia (3)
18:00 Rzeczne potwory 8: Przerażenie w raju (4)
19:00 Australijscy poszukiwacze złota 5 (5)
20:00 Australijscy poszukiwacze złota 5 (6)
21:00 Ekstremalna pomoc drogowa 2 (1)
22:00 Gruchoty za gotówkę 5 (9)
23:00 Rzeczne potwory 8: Demon z głębi morza (1)
00:05 Rzeczne potwory 8: Śmierć pod wodą (2)
01:05 Australijscy poszukiwacze złota 7 (10)
01:55 Australijscy poszukiwacze złota 7 (11)
02:45 Ekstremalna pomoc drogowa 2 (1)
03:30 Gruchoty za gotówkę 5 (9)
04:20 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej: Może tak, może nie (7)
Polsat Viasat History
2023-03-03
05:25 Muzeum pełne tajemnic 12: Kamień z Kensington i inne historie (2)
06:10 Najdziwniejsze przedmioty: Niemieckie kody, egipskie helikoptery i maszyna przyszłości (5)
06:55 Skarby przeszłości i ich tajemnice 3: Zaginione miasto faraonów (3)
07:55 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Market Garden (4)
09:05 II wojna światowa: Wyścig do zwycięstwa: Spotkanie w Teheranie (4)
10:00 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Hiroszima (10)
11:05 Starożytna apokalipsa: Doggerland (1)
12:15 Złamać kod: Kod mafii (1)
13:25 Konspiracje: Sfingowane lądowanie na Księżycu (9)
14:20 Pompeje: po katastrofie
15:50 Najdziwniejsze przedmioty: Niemieckie kody, egipskie helikoptery i maszyna przyszłości (5)
16:50 Skarby przeszłości i ich tajemnice 3: Zaginione miasto faraonów (3)
17:50 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Market Garden (4)
18:55 II wojna światowa: Wyścig do zwycięstwa: Spotkanie w Teheranie (4)
19:55 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Hiroszima (10)
21:00 Wikingowie: prawdziwa historia: Wikińska Dolina Królów (1)
22:00 Wikingowie: prawdziwa historia: Wikingowie i handel niewolnikami (2)
23:00 Ofiary wikingów
00:05 Krwawe pieniądze: tajemnice gospodarki nazistów: Jak prowadzić wojnę światową bez pieniędzy? (1)
01:05 Podziemna armia (3)
01:55 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Hiroszima (10)
02:45 Wikingowie: prawdziwa historia: Wikińska Dolina Królów (1)
03:35 Wikingowie: prawdziwa historia: Wikingowie i handel niewolnikami (2)
04:20 Pompeje: po katastrofie
Polsat Viasat Nature
2023-03-03
05:10 Weterynarz z Yorkshire 7 (11)
06:00 Rzeczne potwory 6: Potwór ludojad (3)
06:50 Rzeczne potwory 6: Terminator z dżungli (4)
07:50 Dzika Szkocja: cztery pory roku: Wiosna (1)
08:55 Dzika Szkocja: cztery pory roku: Lato (2)
10:00 Wielki powrót niedźwiedzi
11:10 Odyseja zwierząt: Wędrówki koni (4)
12:15 Rzeczne potwory 6: Potwór ludojad (3)
13:20 Rzeczne potwory 6: Terminator z dżungli (4)
14:25 Odyseja zwierząt: Wędrówki kangurów (5)
15:35 Dzika Szkocja: cztery pory roku: Wiosna (1)
16:35 Dzika Szkocja: cztery pory roku: Lato (2)
17:40 Wielki powrót niedźwiedzi
18:50 Rzeczne potwory 6: Rzeka krwi (5)
19:55 Rzeczne potwory 6: Porywacz ciał (6)
21:00 Dzika Szkocja: cztery pory roku: Jesień (3)
22:05 Dzika Szkocja: cztery pory roku: Zima (4)
23:05 Ukryte klejnoty Skandynawii
00:05 Odyseja zwierząt: Wędrówki kangurów (5)
01:15 Australijscy łowcy węży: Ukąszenie (9)
01:40 Australijscy łowcy węży: Inwazja węży (10)
02:05 Władca dziczy: Latająca jaszczurka (7)
02:50 Władca dziczy: Węgorz elektryczny (8)
03:35 Największe i najgroźniejsze 3: Niedźwiedź polarny: zmiany klimatu i ataki zwierząt (1)
04:25 Weterynarz z Yorkshire 7 (12)
SportKlub
2023-03-03
06:00 Koszykówka mężczyzn: Liga australijska - 3. mecz półfinałowy: New Zealand Breakers - Tasmania JackJumpers
08:20 Freeride World Tour | E03
09:30 Koszykówka mężczyzn: Liga australijska - mecz finałowy: Sydney Kings - New Zealand Breakers
11:25 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series - podsumowanie sezonu | E05
12:35 Koszykówka mężczyzn: Liga chińska - mecz: Shenzhen - Fujian | E30
15:05 Koszykówka mężczyzn: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy
17:35 Koszykówka mężczyzn: Puchar Hiszpanii - mecz finałowy: Lenovo Teneryfa - Unicaja
20:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series - podsumowanie sezonu | E05
21:20 Koszykówka mężczyzn: Liga australijska - mecz finałowy: Sydney Kings - New Zealand Breakers
23:30 Koszykówka mężczyzn: Liga chińska - mecz: Shenzhen - Fujian | E30
01:55 Koszykówka mężczyzn: Puchar Hiszpanii - mecz finałowy: Lenovo Teneryfa - Unicaja
04:25 FEI Ride | E11
04:55 Freeride World Tour | E03
Stars.TV
2023-03-03
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Best Ballads
13:00 Best 80’s
14:00 Best 90’s
15:00 Best Hits
16:00 Best 80’s
18:00 Best 70’s
19:00 Top 50 Litera C według widzów STARS.TV
23:30 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2023-03-03
05:20 Zoom In Ep 727
05:30 Zbliżenia | S1 Ep 44
06:00 The Gospel According to André
07:40 Body at Brighton Rock
09:15 Pink Opaque
10:55 Birth of the Living Dead
12:15 Def Leppard: Hysteria - Live at the O2
13:20 Zoom In Ep 727
13:30 Zbliżenia | S1 Ep 44
14:00 The Gospel According to André
15:40 Body at Brighton Rock
17:15 Pink Opaque
18:55 Birth of the Living Dead
20:15 Def Leppard: Hysteria - Live at the O2
21:20 Zoom In Ep 727
21:30 Zbliżenia | S1 Ep 44
22:00 Glassland
23:40 Ostatni na świecie
01:15 Das grüne Wunder - Unser Wald
02:55 Na fali
04:30 Bare Knuckle
Super Polsat
2023-03-03
05:00 Na ratunek 112: Masaż (475)
05:30 Świat według Kiepskich: Kochaj albo tańcz (311)
06:00 SuperLudzie (32)
06:30 Po prostu Kucek (5)
07:00 Po prostu Kucek (6)
07:35 Wszyscy razem, śladem Blue! (13)
08:00 Wszyscy razem, śladem Blue! (14)
08:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (59)
10:00 Wydarzenia
10:30 Nasz nowy dom (109)
11:30 Chirurdzy (226)
12:30 Świat według Kiepskich: Piętnaście minut (426)
13:00 Świat według Kiepskich: Sekrety i kłamstwa (427)
13:30 Z klimatem i z pasją (107)
13:55 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (60)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (234)
17:55 Nasz nowy dom (235)
19:00 Świat według Kiepskich: Lokator wszech czasów (575)
19:30 Świat według Kiepskich: Polityka (576)
20:00 live Sporty walki: WAITW Fight Night w Tczewie
00:00 8 MM/Osiem milimetrów
02:30 Backdoor. Wyjście awaryjne (1)
03:00 Tatuśkowie (5)
04:00 Nasz nowy dom (137)
TeleToon+ HD
2023-03-03
05:00 Polska z góry 3 - Z biegiem Wisły. Od Czerwińska do Torunia | S03E03
05:25 Deserownia - Kanapkowy drapacz chmur | S01E07
05:35 Deserownia 2 - Przepyszny chłodnik, ale bardzo delikatny | S02E03
05:45 Deserownia 2 | S02E04
05:50 Radiowęzeł 13 i pół - Szczera prawda | S01E07
06:00 Radiowęzeł 13 i pół - Sztuka odmawiania | S01E08
06:05 Radiowęzeł 13 i pół - Budowanie zaufania | S01E09
06:25 Detektyw Łodyga - Zaklinacz śmieci | S01E07
06:30 Detektyw Łodyga - Zaszyfrowany list | S01E08
06:45 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E09
07:00 Siostry | S01E07
07:10 Siostry | S01E08
07:25 Siostry | S01E09
07:40 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E09
08:00 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E10
08:30 Rainbow High 2 | S02E03
08:40 Rainbow High | S01E14
08:45 Rainbow High | S01E15
08:55 Sunny Bunnies | S01E07
09:00 Sunny Bunnies | S01E08
09:05 Sunny Bunnies | S01E09
09:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E03
09:25 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E19
09:35 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E20
09:50 Polly Pocket 3 | S03E03
10:10 Czarodzieje: Opowieści z Arkadii | E05
10:40 Piratka i Kapitano - Skarb Midasa Majsterkowicza | E45
10:50 Piratka i Kapitano - Światło w Wielkim Oceanie | E46
11:05 Wielkie przygody Kapitana Majtasa 2 | S02E19
11:35 Dzieciak rządzi: Znowu w grze | E25
12:00 Dzieciak rządzi: Znowu w grze | E26
12:30 Trolle: impreza trwa! - Królewska ocena | E03
13:00 My Little Pony: Pony Life 2 | S02E07
13:20 Barbie: Dreamhouse Adventures | E07
13:40 Barbie: Dreamhouse Adventures | E08
14:05 Barbie: Dreamhouse Adventures | E09
14:30 Monk | E10
14:35 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E05
14:45 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E06
15:00 Rainbow High | S01E06
15:05 Rainbow High | S01E07
15:15 Rainbow High | S01E08
15:20 Rainbow High | S01E09
15:35 Siostry 2 | S02E13
15:45 Siostry 2 | S02E14
16:05 Dzieciak rządzi: Znowu w grze | E18
16:35 Molang 5 | S05E01
16:40 Molang 5 | S05E02
16:50 Barbie: Dreamhouse Adventures | E15
17:15 Polly Pocket 4 | S04E03
17:30 Sunny Bunnies 2 | S02E17
17:35 Sunny Bunnies 2 | S02E18
17:45 Sunny Bunnies | S01E15
17:50 Sunny Bunnies | S01E16
17:55 Sunny Bunnies | S01E17
18:00 Trolle: impreza trwa! - Królewska ocena | E03
18:35 Siostry 2 | S02E15
18:45 Siostry 2 | S02E16
19:00 Siostry 2 | S02E17
19:10 Siostry 2 | S02E18
19:30 Rainbow High | S01E02
19:35 Rainbow High | S01E03
19:40 Monk | E03
19:50 Polly Pocket 4 | S04E16
20:00 Polly Pocket 4 | S04E17
20:15 Polly Pocket 4 | S04E18
20:25 Barbie: My dwie | S01E06
20:50 Barbie: My dwie | S01E07
21:15 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E20
21:25 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E21
21:40 Detektyw Łodyga - Porwanie świnki morskiej | S01E05
21:50 Detektyw Łodyga - Papierowy klops | S01E06
22:00 Turbokozak Junior | S01E09
22:10 teleTOON+ sport 2 | E01
22:20 Radiowęzeł 13 i pół - Wszechobecny stres | S01E13
22:30 Radiowęzeł 13 i pół - Jak się wyróżnić | S01E14
22:35 Radiowęzeł 13 i pół - W pułapce perfekcjonizmu | S01E15
22:55 Deserownia 2 - Banany w polewie kakaowej | S02E09
23:15 Turbokozak Junior | S01E10
23:40 Turbokozak Junior | S01E11
00:00 Polska z góry 4 - Wielkopolska południowo-zachodnia | S04E03
00:30 Polska z góry 2 - Dolina Bobru | S02E03
00:55 Deserownia - Deser z bakaliami, czyli kosmiczna siła wyobraźni | S01E08
01:05 Radiowęzeł 13 i pół - Zatrzymać się na chwilę | S01E16
01:15 Radiowęzeł 13 i pół - Potrzebne wsparcie | S01E17
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E18
01:40 Deserownia 2 - Chrupiące grzanki z pomidorkami | S02E10
01:50 Deserownia 2 - Tortilla z warzywami | S02E11
02:00 Deserownia 3 - Marchewkowe muffiny, czyli braterska więź | S03E04
02:10 Deserownia 2 - Coś do pochrupania, czyli podwójna korzyść | S02E12
02:15 Zakończenie programu
TLC PL
2023-03-03
06:00 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Sny się spełniają | S1
06:30 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Olśniewająca panna młoda | S1
07:00 Salon sukien ślubnych Goka: Wielka Brytania - Konserwatywna mama | S3
08:00 Kiedy dzieci mają dzieci - To znowu ja! | S3 Ep 1
09:00 Rodzina 10+ - Szalone urodziny | S4
10:00 Poligamista szuka żony 3 - Coraz głębiej i głębiej | S3
11:00 Wiza na miłość: dalsze losy, pościelove rozmowy | S7 Ep 20
12:00 Wiza na miłość: dalsze losy, pościelove rozmowy | S7 Ep 21
13:00 Kilogramy zbędnej skóry - Carlynda i Karen | S3
14:00 Salon sukien ślubnych: Indie - Mallika i Divya
14:30 Salon sukien ślubnych: Indie - Ishita i Shaneli
15:00 Wiza na miłość: pościelove rozmowy - Małżeństwo ze striptizerką | S9 Ep 11
16:00 Historie wielkiej wagi - dalsze losy - Diana i Ashley R. | S4
18:00 Skórze na ratunek | S1 Ep 1
19:00 Kolekcjomania - Do rozbiórki | S4
20:00 Powietrzna karetka 7 | S7 Ep 1
21:00 Historie wielkiej wagi 10 | S10 Ep 2
23:00 Dr Pryszczylla 4 - Czy iguany mają pryszcze | S4
00:00 Nie do uwierzenia! - Kryształowe łzy | S3
01:00 Historie wielkiej wagi 10 | S10 Ep 2
03:00 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Zderzenie kultur | S1
03:30 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Nie ta suknia | S1
04:00 Wiza na miłość: dalsze losy - W ogniu krzyżowym | S5 Ep 2
Travel Channel PL
2023-03-03
06:00 Smakuj świat z Pascalem | S3 Ep 8
06:35 Smakuj świat z Pascalem | S4 Ep 1/2
07:05 Rodzinne spotkania przy stole | S1 Ep 20
07:40 Ekstremalne parki wodne | S7 Ep 12/18
08:10 Ekstremalne parki wodne | S7 Ep 16/18
08:40 Zarobić na kamperach | S2 Ep 9/12
09:35 Walka o bagaż | S2 Ep 12/13
10:05 Walka o bagaż | S2 Ep 11/13
10:35 Walka o bagaż | S1 Ep 3/26
11:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta | S9 Ep 15/24
11:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta | S9 Ep 16/24
12:05 Dziwaczne potrawy | S7 Ep 5/8
13:00 Subiektywny ranking naj… | S1 Ep 5/6
13:35 Kup pan zamek Ep 3/12
14:10 Hotelowe rewolucje | S5 Ep 9/12
15:10 Extra Virgin: Wyprawa po Ameryce | S1 Ep 2/8
15:40 Zagraniczne życie | S1 Ep 8/13
16:10 Porada na weekend | S1 Ep 5/6
16:40 Makłowicz w Polsce Ep 7/8
17:15 Niezwykłe Stany Prokopa | S1 Ep 1/5
17:50 Święte miejsca Ep 4
18:50 Ambasady luksusu Ep 6
19:50 Luksus bez tajemnic Ep 5/10
20:25 Luksus bez tajemnic Ep 6/10
20:55 COOL turyści | S1 Ep 8
21:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany Ep 11/12
22:05 Kesha wśród duchów | S1 Ep 4/6
23:10 W co wierzą Osbournowie | S2 Ep 13/20
00:10 Trzy noce z duchami Ep 6/10
01:10 Morderstwo na bagnach | S4 Ep 10
02:10 Polacy z wyboru | S2 Ep 7/10
03:10 Sukces nie zna granic | S1 Ep 3/10
04:10 Polska filmowa | S2 Ep 5/10
TTV PL
2023-03-03
05:00 Kossakowski. Inicjacja 4 | S04E9/12
05:30 Królowe życia 11 | S11E14/52
06:00 Express
06:15 Królowe życia 11 | S11E14/52
06:40 10 wizyt Michela Morana | E8/10
06:55 Ukryta prawda | S05E503
07:55 Szpital | S14E954
08:55 Szpital | S14E955
09:55 Gogglebox. Przed telewizorem 8 | S08E2/12
10:55 Ukryta prawda | S11E738
11:55 Ten moment | E7/20
12:25 Ten moment | E8/20
12:55 Ukryta prawda | S11E739
14:00 Damy i wieśniaczki. Ukraina 3 | S03E3/20
15:15 Królowe życia 11 | S11E51/52
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Zakup w ciemno | E2/20
17:05 Usterka 14 | S14E20/40
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 DeFacto 8 | S08E10/15
18:35 Złomowisko PL 6 | S06E13/14
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Życie na kredycie 2 | S02E1/20
20:35 Gogglebox. Przed telewizorem 13 | S13E23/24
21:45 Express
22:00 Pogoda
22:05 Diabelnie boskie | S01E1/18
22:30 Diabelnie boskie | S01E2/18
23:00 Damy i wieśniaczki. PL 6 | S06E13/18
00:00 Gogglebox. Przed telewizorem 12 | S12E14/16
01:05 Gogglebox. Przed telewizorem 6 | S06E1/14
01:50 Damy i wieśniaczki. Za granicą 2 | S02E7/20
02:50 Ostre cięcie 6 | S06E6/12
03:35 Ostre cięcie 6 | S06E7/12
04:20 DeFacto Extra 3 | S03E1/10
TV Puls
2023-03-03
05:00 Rodzinny interes 5 - Miłość i pożądanie | S05E205
06:00 Kobra - oddział specjalny - Bez tchu | S46 | E02
07:00 Kobra - oddział specjalny - Sanitariusz | S46 | E05
08:00 Lombard. Życie pod zastaw 12 | S12E601
09:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E446
10:00 Prawdziwe motywy - Ostatni artykuł | S01E01
11:00 Zaklinaczka duchów | S01E20
12:00 Zaklinaczka duchów | S01E21
13:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E447
14:00 Rodzinny interes 5 - Prezent z zaświatów | S05E206
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E449
16:00 Prawdziwe motywy - Nocny Romeo | S01E04
17:00 Prawdziwe motywy - To nie twoja wina | S01E05
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 12 | S12E603
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 12 | S12E604
20:00 W otchłani
22:05 Pomścić córkę
00:10 W sieci kłamstw
02:15 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E447
03:10 Menu na miarę | E02
03:55 Menu na miarę | E03
04:35 Z archiwum policji | E07
TV Puls 2
2023-03-03
05:10 Dyżur 3 | S03E32
06:00 Ale numer! 2 | S02E05
06:30 Ale numer! | S01E13
07:00 Blaze i megamaszyny 2 - Świnka 500 | S02E05
07:35 Blaze i megamaszyny 2 - Megastrażacy | S02E06
08:00 Whee Wheels - Ślizgawica | S01E23
08:15 Whee Wheels - Chmurka burzowa Błyska | S01E24
08:45 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 - Dzień na odwrót | S25E14
08:55 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 - W pogoni za tęczą! | S25E15
09:10 Strażak Sam 12 - Bilbord w ogniu | S12E05
09:20 Strażak Sam 12 - Szaleństwa na tratwie | S12E06
09:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie - Summer i myszy | S01E37
09:50 Summer i Todd - Na słonecznej farmie - Budowa szklarni | S01E38
10:00 Przytul mnie 2 - Duchy | S02E33
10:05 Przytul mnie 2 - Bungee | S02E34
10:25 Agi Bagi - Nauka śpiewu | S01E10
10:40 Bing - Cień | S01E09
10:45 Bing - Muzyczne figury | S01E10
11:00 Smerfy - Legendarne smerfy/Ostatnia wola Gargamela | E199
11:35 Smerfy - Smerfetka wróżką | E200
12:00 Scooby-Doo 2 - Zamieszanie ze Szkotami i niezwykłymi zjawiskami | S02E05
12:35 Scooby-Doo 2 - Upiorna noc z Yeti | S02E06
13:00 Dolina Muminków - Tajemnica Hatifnatów | S01E06
13:45 Królowa dwunastu miesięcy
15:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Nawałnica | S01E03
15:35 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Bańkor | S01E04
16:00 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata - Straszna cieśnina | S02E19
16:35 Pingwiny z Madagaskaru - Król jest sam/Nietykalny | S01E21
17:00 Pingwiny z Madagaskaru - Słoniowa pamięć/ Miłość z automatu | S01E22
17:35 Pingwiny z Madagaskaru - Miss Ja/ Porządek musi być | S01E23
18:00 Pingwiny z Madagaskaru - Żeluś/ Zoo-tube | S01E24
18:20 Smerfy - Małpie psoty | S01E40
18:45 Smerfy - As przestworzy | S01E41
19:00 Psi Patrol 6 - Pieski powstrzymują wielkiego robota / Kosmopieski: Pieski kontra klosz energii | S06E24
19:20 Psi Patrol 6 - Akcja ratunkowa: Pieski ratują ceremonię otwarcia / Akcja ratunkowa: Pieski ratują igrzyska | S06E25
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 12 | S12E603
21:00 Dzielnica strachu 4 | S04E122
22:00 Dzielnica strachu 4 | S04E123
23:00 Dzielnica strachu 4 | S04E124
00:00 Dzielnica strachu 4 | S04E125
01:00 Ale numer! | S01E14
01:30 Ale numer! | S01E15
02:00 Lombard. Życie pod zastaw | S01E18
03:00 Rodzinny interes 5 - Dobry rodzic | S05E201
04:00 Lombard. Życie pod zastaw | S01E19
04:55 Biesiada na cztery pory roku - Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka | E09
TV4 PL
2023-03-03
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Strażnik Teksasu (113)
07:00 Strażnik Teksasu (114)
08:00 Nasz nowy dom (95)
09:00 Pierwsza miłość (3571)
09:50 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (3)
10:50 Hardkorowy lombard (82)
11:20 Hardkorowy lombard (83)
11:50 Święty (5)
12:20 Święty (6)
12:55 Detektywi w akcji: Gyros w zestawie. Zrujnowana reputacja (3)
13:55 STOP Drogówka
14:55 STOP Drogówka
16:00 Policjantki i Policjanci (984)
17:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (69)
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (70)
19:00 Policjantki i Policjanci (985)
20:00 Gwiazdy Kabaretu (117)
21:00 Love Island. Wyspa miłości (220)
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (650)
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (651)
00:00 The Box. Pułapka
02:30 Śmierć na 1000 sposobów (13)
02:55 Śmierć na 1000 sposobów (1)
03:25 Top 10 - lista przebojów
04:25 Top 10 - lista przebojów
TV6 PL
2023-03-03
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Detektywi w akcji: Cygańskie wesele/Terror na osiedlu (147)
07:00 Słoneczny patrol (7)
08:00 Słoneczny patrol (8)
09:00 Słoneczny patrol (9)
10:00 Kobra - oddział specjalny (12)
11:05 Galileo (380)
12:05 Miodowe lata: Przybysz z kosmosu (24)
12:35 Miodowe lata: Kucharz przyszłości (4)
13:10 Miodowe lata: Decydujący głos (27)
14:00 Policjantki i Policjanci (510)
15:00 Pamiętniki z wakacji: Moja sympatia jest starsza od mojej matki (57)
16:00 Agenci. Biuro detektywistyczne: Kłopoty w firmie (3)
17:00 Medicopter 117 (58)
18:05 Miodowe lata: Odpowiedź za 99.000 zł (20)
18:35 Miodowe lata: Kto PITa nie błądzi (5)
19:10 Miodowe lata: Dzikość serca (31)
20:00 Galileo (381)
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (192)
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (144)
23:00 Rebelia
01:20 Pamiętniki z wakacji: 18-letnia dziewica zdobywa mężczyznę swoich marzeń. Kontrolujący ojciec niszczy wakacje marzeń swojej rodziny cz.1 (1)
02:20 Pamiętniki z wakacji: 18-letnia dziewica zdobywa mężczyznę swoich marzeń. Kontrolujący ojciec niszczy wakacje marzeń swojej rodziny cz.2 (2)
03:20 Gwiazdy Kabaretu (4)
03:40 Disco Polo Life
04:40 Disco Polo Life (2037)
TVN 24 BiS HD
2023-03-03
05:10 Kropka nad i
05:45 Kijek w kosmosie
06:00 Fakty o świecie
06:30 Nowa Maja w ogrodzie | S6
07:00 Bez śladu - Trójkąt Bermudzki
08:00 Szkło kontaktowe
09:00 Rozmowy dnia
09:50 Fakty o świecie
10:20 Kropka nad i
10:50 Tak jest
11:50 Byk i Niedźwiedź
12:30 Alarm dla Ziemi
12:55 Kijek w kosmosie
13:20 Fakty po Faktach
13:50 Kropka nad i
14:25 Polska i świat
15:10 Biała Jazda
15:15 Kropka nad i
15:40 Kijek w kosmosie
15:50 Biała Jazda
16:00 Dzień na świecie
17:15 Biała Jazda
17:30 Gala EY Przedsiębiorca Roku
18:50 Biała Jazda
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
20:00 Kampania Bez Kitu
20:20 Fakty o świecie
21:00 Rozmowy dnia
21:50 24 godziny
23:00 Czarno na białym
23:40 Polska i świat
00:40 Fakty po Faktach
01:10 Kampania Bez Kitu
01:45 Tak jest
02:45 Nowa Maja w ogrodzie | S6
03:20 Nowa Maja w ogrodzie | S6
03:40 Szkło kontaktowe
04:40 Fakty po Faktach
TVN 24 HD
2023-03-03
05:25 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny
06:30 Serwis informacyjny
07:00 Serwis informacyjny
07:30 Jeden na jeden
08:00 Serwis informacyjny
08:30 Serwis informacyjny
08:35 Strefa kibica - zima
09:00 Serwis informacyjny
09:05 Biała Jazda
09:30 Serwis informacyjny
09:55 Biznes
10:00 Serwis informacyjny
10:25 Biała Jazda
10:30 Serwis informacyjny
10:55 Biznes
11:00 Serwis informacyjny
11:25 Biała Jazda
11:30 Serwis informacyjny
11:55 Biznes
12:00 Serwis informacyjny
12:25 Biała Jazda
12:30 Serwis informacyjny
13:00 Serwis informacyjny
13:25 Biała Jazda
13:30 Serwis informacyjny
13:55 Biznes
14:00 Serwis informacyjny
14:30 Serwis informacyjny
14:55 Biznes
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny
19:30 Kampania Bez Kitu
20:05 Serwis informacyjny
20:25 Fakty po Faktach
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:40 Biznes
23:42 Strefa kibica - zima
00:00 Fakty po Faktach
00:40 Kampania Bez Kitu
01:05 Tak jest
02:10 Nowa Maja w ogrodzie | S5
02:30 Akademia ogrodnika
02:45 Szkło kontaktowe
03:40 Kampania Bez Kitu
04:05 Nowa Maja w ogrodzie | S5
04:30 Akademia ogrodnika
04:35 Tak jest
TVN 7 HD
2023-03-03
05:00 Szkoła | S05E383
06:00 Szkoła | S07E561
06:55 Szpital | S14E997
07:55 Ukryta prawda | S12E813
08:55 Ukryta prawda | S19E1246
10:00 Ukryta prawda | S19E1247
11:00 Idealna niania | S01E5/12
11:45 Zagadki losu | S01E4/34
12:45 Szpital | S14E998
13:50 Sąd rodzinny | E97
14:50 Ukryta prawda | S17E1125
15:50 Tajemnice miłości | E10/68
16:50 Zagadki losu | S01E5/34
17:55 Opowieści małżeńskie | S01E3/24
19:00 Ukryta prawda | S19E1275
20:00 True Love | S01E5/48
21:00 Wiek Adaline
23:25 Za szybcy, za wściekli
01:35 True Love | S01E4/48
02:40 Krwawa układanka 2 | S02E1/10
03:45 Druga strona medalu 3 - Krzysztof Krauze | S03E3/8
04:55 Zakończenie programu
TVN Fabuła HD
2023-03-03
05:30 Szkoła | S10E744
06:25 Andrzej Sołtysik przedstawia 3 | S03E18/20
06:55 Przepis na życie | S04E05
07:55 Brzydula | S01E214
08:25 Brzydula | S01E215
08:55 Numerek z Dorotą | E25/31
09:05 Lekarze | S03E04
10:05 Na noże | E4/13
11:05 Dziewczyny z Hollywood 2 - Meryl Streep | S02E6/10
11:20 Na Wspólnej | S20E3481
11:55 Na Wspólnej | S20E3482
12:25 Julia | E116/186
13:00 Przepis na życie | S04E06
14:00 Brzydula | S01E216
14:30 Brzydula | S01E217
15:05 Alfabet filmowy | E3/45
15:15 Lekarze | S03E05
16:15 Prawo Agaty | S06E08
17:20 Pokolenie mistrzów | E11/12
17:50 Głupi i głupszy
20:00 Specjalista
22:30 Zjawa
01:35 Plan doskonały
04:10 Andrzej Sołtysik - Bluźnierstwo w filmie | E1/8
04:45 Dziewczyny z Hollywood 3 - Whoopi Goldberg | S03E5/16
TVN HD
2023-03-03
05:25 Recepta na stary dom 2 | S02E4/14
06:05 Ukryta prawda | S17E1205
07:00 Doradca smaku | S18E4/40
07:05 Kuchenne rewolucje - Miłaków, Restauracja La Torre | S09E12/13
08:00 Dzień Dobry TVN | E4732
11:30 Kto to wie? | S01E4/42
12:05 Ukryta prawda | S22E1467
13:10 Sekrety życia | E4/41
14:10 Ukryta prawda | S17E1206
15:15 Kuchenne rewolucje - Wrocław, Villa Bianco | S09E13
16:20 Kto to wie? | S01E5/42
16:55 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata - Planica 2023 - studio
17:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata - Planica 2023 - 1. seria konkursu na skoczni dużej
18:35 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata - Planica 2023 - studio
18:45 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata - Planica 2023 - 2. seria konkursu na skoczni dużej
19:35 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata - Planica 2023 - studio
20:00 Fakty
20:30 Sport
20:45 Pogoda
20:50 Harry Potter i kamień filozoficzny
00:05 Annabelle wraca do domu
02:20 Kuba Wojewódzki - Joanna Przetakiewicz i Igor Walaszek | S33E12/13
03:25 Bates Motel 2 | S02E2/10
04:25 Zamieszkać na plaży 4 | S04E13/14
04:55 Recepta na stary dom 2 | S02E5/14
TVN Style HD
2023-03-03
05:10 Sablewskiej sposób na modę | S08E4/12
06:00 Inspirujące kobiety | S01E4/8
06:30 Zrób coś z tym dzieckiem | S02E8/12
07:00 Dieta czy cud? | S01E2/8
07:40 Gwiazdy prywatnie - Jaga Hupało | S06E2/7
08:10 Salon sukien ślubnych: Polska | S03E3/8
08:40 I nie opuszczę Cię aż do ślubu | S01E3/6
09:25 Ugotowani | S12E4/10
10:25 Perfekcyjna pani domu | S04E8/13
11:30 Kuchenne rewolucje | S09E9/13
12:35 Jestem z Polski | S08E5/17
13:35 Zgłoś remont | S08E4/11
14:35 Totalne remonty Szelągowskiej | S01E5/9
15:35 Zgłoś remont | S01E2/8
16:35 Ugotowani | S12E10
17:35 Kuchenne rewolucje | S21E3/17
18:40 True Love | S01E4/48
19:40 W czym do ślubu? | S06E2/4
20:10 Ambasady luksusu | E02
21:10 Tu jest pięknie | S07E9/10
21:55 Nieoczywiste miejsca | S02E3/12
22:25 Jestem z Polski | S10E3/15
23:25 Jestem z Polski | S09E11/15
00:25 Kobieta na krańcu świata | S12E1/8
01:00 Kobieta na krańcu świata | S10E3/5
01:35 Wiza na miłość | S08E30/37
02:35 W roli głównej - Natalia Kukulska | S06E6/8
03:05 W roli głównej - Trinny & Susannah | S01E08
03:35 Sablewskiej sposób na modę | S07E11/12
04:20 Sablewskiej sposób na modę | S03E2/6
TVN Turbo HD
2023-03-03
05:15 Zakup kontrolowany | S26E357
06:10 Służby ratownicze | S01E3/5
06:50 Legendy motoryzacji | S01E5/6
07:20 Legendy motoryzacji | S01E6-ost
07:50 Samochód marzeń - kup i zrób | S13E3/5
08:50 Wypad z kraju | S04E2/9
09:40 Rodacy w akcji | S08E06
10:10 Debeściaki | S01E2/6
10:55 Usterka 7 | S07E7/14
11:25 Usterka 7 | S07E8/14
11:55 Zakup kontrolowany | S32E5/10
12:55 Pomoc drogowa 24h | S01E3/8
13:40 Zawodowi handlarze | S02E5/12
14:25 Zawodowi handlarze | S02E6/12
15:10 Wojny samochodowe | S05E9/12
16:00 Wojny samochodowe | S08E11/12
17:00 Wojny samochodowe | S08E12-ost
18:00 Raport Turbo | E44/250
18:15 Zawodowi handlarze | S12E5/10
19:00 Zawodowi handlarze | S10E1/10
19:45 Borys kontra gadżety | S01E04
20:15 Zakup kontrolowany | S34E6/10
21:15 Pomoc drogowa 24h | S06E1/8
22:00 Raport Turbo | E44/250
22:20 Wojny samochodowe | S14E8/10
23:20 Wojny samochodowe | S10E1/16
00:20 Hiszpańska drogówka | S04E3/20
00:50 Wraki z odzysku | S01E4/6
01:50 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S05E12/14
02:50 Uwaga! Pirat! | S20E7/16
03:35 Uwaga! Pirat! | S20E8/16
04:20 Automaniak | S20E5/6
04:55 Będzie pan zadowolony | S08E2/8
TVP 1
2023-03-03
05:15 Przysięga | E819
06:00 Wspaniałe stulecie | S03E211
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Agape blisko Ciebie
08:00 Wiadomości
08:10 Kwadrans polityczny
08:25 Informacje kulturalne
08:30 Pogoda
08:40 Ranczo 2 - Diabelskie porachunki | S02E20
09:40 Komisarz Alex 13 - Oblicza miłości | S13E158
10:40 Ojciec Mateusz 5 - Gwiazdeczka | S05E57
11:30 Leśniczówka | E672
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:55 Bliskie spotkania ze zwierzętami - Lasy | E3/6
14:00 Wspaniałe stulecie | S03E212
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka | E696
16:05 Przysięga | E820
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia? | E5048
17:55 Klan | E4116
18:20 Leśniczówka | E673
19:00 Jeden z dziesięciu | E3/135
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:15 Alarm!
20:35 Krucjata. Prawo serii | E1/13
21:40 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
23:35 Dom pod Dwoma Orłami | E8/10
00:30 Wierna
02:40 Czas odwetu | E1/2
04:15 S.W.A.T. - Jednostka specjalna 3 | S03E51
TVP 2
2023-03-03
05:30 M jak miłość | E1562
06:20 Anna Dymna - spotkajmy się
06:55 Rodzinka.pl - Twardziel | S16E282
07:30 Pytanie na śniadanie
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama
10:35 Pytanie na śniadanie
11:10 You Can Dance - nowa generacja 2 - Muzyczne Duety | S02E12
12:15 You Can Dance - nowa generacja 2 - Wyniki | S02E12
12:45 Barwy szczęścia | E2768
13:15 Akacjowa 38 | E39/200
14:05 Va banque | E571
14:35 Na sygnale - Złudne nadzieje | E377
15:05 Powrót na wyspę | E03
15:50 Przepis dnia | E04
16:00 Koło fortuny | E1478
16:35 Familiada | E2353
17:15 Zakazany owoc | E169
18:00 Panorama
18:20 Va banque | E572
18:45 Akacjowa 38 | E40/200
19:30 Barwy szczęścia | E2768
20:00 Przepis dnia | E05
20:10 Barwy szczęścia | E2769
20:50 You Can Dance - nowa generacja 2 - Europejski Parkiet | S02E13
22:05 You Can Dance - nowa generacja 2 - Wyniki | S02E13
22:55 Nie powiesz nikomu?
00:40 Nożownik
02:25 Córka rybaka
04:10 Rodzinka.pl - Przeprowadzka | S08E182
04:35 Rodzinka.pl - Życiowy błąd | S09E183
TVP 3
2023-03-03
05:10 Kasta - Policjant | E134
05:35 Przepis na dziś - Medaliony z polędwiczki w sosie grzybowym
05:45 Agrorozmowa
05:55 Agropogoda
06:00 Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP 3 - Ból stawów skroniowo-żuchwowych | E148
06:15 Express regionów
06:20 Pogoda
06:30 Agrobiznes
06:50 Agropogoda
07:05 Agrorozmowa
07:25 Info Wilno | E880
07:45 Express regionów
08:00 Program lokalny
10:00 TVP 3 Info
10:05 Rok w ogrodzie
10:30 Program lokalny
10:35 TVP 3 Info
10:55 Pogoda
11:00 Salon polityczny Trójki
11:15 TVP 3 Info
11:30 Program lokalny
11:35 TVP 3 Info
12:00 TVP 3 Info
12:30 Program lokalny
12:45 Express regionów
12:55 Agrobiznes
13:05 Agropogoda
13:17 TVP 3 Info
13:30 Program lokalny
13:35 TVP 3 Info
14:00 TVP 3 Info
14:30 Program lokalny
14:45 Express regionów
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 W dobrej wierze | E109
15:50 Przepis na dziś - Kotlety jajeczne z wędzoną makrelą
16:00 TVP 3 Info
16:10 Pogoda
16:15 Echa dnia
16:30 Program lokalny
16:45 Express regionów
16:50 Pogoda
17:00 Program lokalny
20:00 Telekurier
20:30 Program lokalny
20:35 Przysięga | E182
21:25 Program lokalny
22:00 Studio LOTTO
22:10 Dziennik regionów
22:20 Pogoda
22:30 Kryminalna siódemka
22:45 Z miłości do zwierząt
23:10 Całkiem niezła historia
23:25 Agrorozmowa
23:40 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko
00:05 W aptece i kuchni - Błonnik
00:35 Kasta - Ubezpieczona | E129
01:05 Miłość i przeznaczenie | E76
02:05 Więzień miłości | E397
02:50 Antenowe remanenty - Warszawa
02:55 Z miłości do zwierząt
03:25 Gwiazdy od szafy
03:40 Gwiazdy od szafy
03:50 Całkiem niezła historia
04:10 Kryminalna siódemka
04:25 Dziennik regionów
04:35 Pogoda
04:45 Telekurier
TVP ABC
2023-03-03
05:15 Domisie - Butelka w stawie | E290
05:40 Domisie - Wesoły autobus | E293
06:10 Miś Uszatek - Okrycie na zimę
06:15 Jeż Kleofas - Zagrożone gniazdo | E03
06:25 Podróże na burzowej chmurze - Śliwka Wiedźmy Wiatrów | E10
06:45 Przygody Błękitnego Rycerzyka - Karawana | E03
06:55 Tajemnica szyfru Marabuta - Niezwykły powrót | E03
07:05 Sara i Kaczorek 3 | S03E83
07:15 Przyjaciele Misia i Margolci - Urodziny Misia | E58
07:45 Niesamowity Dżini - Telefon | E05
07:50 Niesamowity Dżini - Drzemka | E06
07:55 Bystry Bill - Banjip | S01E02
08:05 Smok Dyziek - Wróżkowy krąg | S02E78
08:20 Dino Ranczo - Misja Min | E02
08:35 Pszczółka Maja - Posłaniec królowej | S01E03
08:45 Daisy i Ollie 4 - Czy możemy to dostarczyć? | S04E103
09:00 Tree Fu Tom - Księga Kory | S01E72
09:30 Domisie - Wyprowadzka Strachowyja | E279
10:00 Cześć, czy mogę Cię zjeść? - Zimowa dieta | E42
10:20 Agatka - Agatka i Znaczki Pocztowe | E22
10:30 Dziwne przygody Koziołka Matołka - Po drugiej stronie tęczy | E03
10:45 Bobaski i Miś - Razem | S01E05
10:49 Bobaski i Miś - Mazaki | S01E06
10:50 Świnka Peppa 7 - Molly Kret | S07E29
10:55 Molang 4 - Cyklop | S04E172
11:05 Olimpiada Bolka i Lolka - Pojedynek | E10
11:15 Mami Fatale - Śnieżne wojny | E03
11:35 Słoń Benjamin - Słoń od pogody | E03
12:00 Bob Budowniczy 19 - Koparka łamie zasady | S19E05
12:10 Bob Budowniczy 19 - Bob odważny | S19E06
12:25 Z pamiętnika Miki - Czas na zabawę | S01E39
12:35 Z pamiętnika Miki - Kształty | S01E40
12:40 Super Wings: Strażnicy Świata - Walka robotów | E31
13:00 Halo, halo! - Dyscypliny olimpijskie | E107
13:05 Zagadki zwierzogromadki - Orzeł bielik | E29
13:25 Krecik i panda - Przyjęcie dla czarno-białych zwierząt | E19
13:35 Krecik i panda - Tęczowy ogród | E20
13:50 Auta na start - Wyglądam jak mistrz? | E03
14:10 LEGO City Adventures 4 - Awantury u góry | S04E63
14:20 Kid Lucky - Skarb | E03
14:40 Pat i świat - Truskawkowy deser | S01E05
14:45 Pat i świat - Potworne pawiany kontra dmuchane zamki | S01E06
14:55 Nowe przygody Piotrusia Pana - Świątynia Choombas | E15
15:25 Laboratorium alchemika - Stany skupienia. Wodny Minerał. | E07
15:30 Al-chemik - Olśnienie | E60
15:50 Power Rangers Dino Fury - Władca Morfenu | S02E37
16:20 Bohaterska superklasa - Chomiś | S01E03
16:45 Sadie Sparks - Śpiące miasto | S01E30
17:00 Mia i ja - Odnowienie | S01E03
17:30 Strażak Sam 11 - Polowanie na robale | S11E11
17:40 Strażak Sam 11 - Ogniowy musical | S11E12
18:00 Pony Life - Obdarowanemu kucykowi zagląda się w głowę / Nowa grzywa, nowa ja | S01E19
18:10 Pony Life - Tajemniczy głos / Pięć nawyków najbardziej wpływowych kucyków | S01E20
18:25 Pola i Piotruś - Na ratunek robaczkom | S01E05
18:30 Pola i Piotruś - Kałużowi kumple | S01E06
18:45 Ricky Zoom - Nie ma się czego bać | S01E03
19:00 Bystry Bill - Uwolnić Zabota | S01E03
19:10 Smok Dyziek - Skrzydlaty heros | S01E40
19:20 Dino Ranczo - Jak zatrzymać spinozaura? | E03
19:35 44 Koty 2 - Wyjątkowy gość | S02E56
19:45 Ernest i Celestyna | S02E43
20:00 Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom - Karmnik
20:15 Sąsiedzi - Kret | E83
20:20 Zig i Sharko - Pielęgniarka Marina | S03E03
20:30 Biały delfin Zoom - Pożegnanie, cz. 2 | S02E52
20:45 Wilk na 100 procent - legenda Księżycowego Kamienia - Złotorożec | S01E03
21:15 Anatane ratuje dzieci z Okury - Sabotaż | E03
21:45 Znajdź mnie w Paryżu - Niedaleko pada jabłko od jabłoni | S01E19
22:15 Żywy Bałtyk - Foki | E04
22:40 Codzienna 2 m. 3 | E40
23:10 Codzienna 2 m. 3 | E41
23:40 Porwanie w Tiutiurlistanie
01:20 Zakończenie programu
TVP Dokument
2023-03-03
06:00 Dzika Polska - Bogatsze życie - biały król nieba
06:30 Podróże z historią - Polskie cuda natury | E52
07:05 Notacje - Katarzyna Gaertner. Życie złożone z kawałów pracy
07:20 Zakochaj się w Polsce - Namysłów | E264
07:50 Weterynarze z sercem | E04
08:20 Portrety dokumentalne - Robert Kaczmarek. Betar. | S1
08:30 CRISPR: Rewolucja w inżynierii genetycznej
09:30 Motyle
10:30 Magiczny Oman - Część 1: Śladami Sindbada
11:35 Żeglarze
11:55 Artur Afryka
13:05 Śpij, kolego…
13:55 Tajemnice zwierząt - Mistrzowie regeneracji | E1/6
14:50 Demokracja wśród zwierząt - Szef konsultuje | E02
15:50 Hedonizm - w poszukiwaniu przyjemności
17:00 Magiczny Oman - Część 2: Kadzidlanym szlakiem
18:05 Zaha Hadid - wyobraźnia bez granic
19:05 Wszystkie kolory świata - Korsyka, piękna i dzika
20:10 Wcielenia zła - Tojo. Brzytwa strachu | E8/10
21:10 Sprawa Kevina - Tajemnica | E01
22:25 Polscy. Seryjni - Tadeusz Ołdak | E07
23:15 Kto zabił Olofa Palmego?
00:55 Relacje reporterskie - 1975 - 1976 r
01:35 Sokoły wolności
02:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Dopisać losy
03:05 Jedna z żołnierskich dróg
04:00 Prawo jazdy
04:30 Zakończenie programu
TVP HD
2023-03-03
05:15 Zakończenie programu
05:25 Zakochaj się w Polsce - Ostrów Lednicki | E09
06:00 Na dobre i na złe - Gorzka prawda | E487
06:55 Ranczo 10 - Klauzula sumienia | S10E128
07:55 Rodzinka.pl - Ufamy sobie | S14E259
08:25 Rodzinka.pl - Kotleciki dla Tomusia | S14E260
08:55 Ojciec Mateusz 16 - Napad doskonały | S16E211
09:45 Ojciec Mateusz 16 - Wahadełko | S16E212
10:45 Gra słów. Krzyżówka | E690
11:20 Na sygnale - Koniec świata | E356
11:50 Na sygnale - Ostatni wspólny dyżur | E357
12:25 Ojciec Mateusz 19 - Filmowcy | S19E242
13:20 Komisarz Alex 16 - W ciemnej uliczce | S16E200
14:20 Ranczo 8 - W blasku fleszy | S08E100
15:20 Detektyw Murdoch 2 - Houdini | S2
16:20 Detektyw Murdoch 2 - Zielona muza | S2
17:20 Giganci historii - Kleopatra VII. Życie i wizerunek w kulturze
18:20 Ojciec Mateusz 11 - Wypadek | S11E141
19:15 Ranczo 10 - Ochotnicza straż kobiet | S10E129
20:10 07 zgłoś się - 300 tysięcy w nowych banknotach | E4/21
21:15 07 zgłoś się - 24 godziny śledztwa | E5/21
22:25 07 zgłoś się - Złoty kielich z rubinami | E6/21
23:40 PitBull | S03E23
00:35 PitBull | S03E24
01:35 PitBull | S03E25
02:35 PitBull | S03E26
03:35 PitBull | S03E27
04:35 Zakochaj się w Polsce - Twierdza Modlin | E05
04:50 Zakończenie programu
TVP Historia
2023-03-03
07:00 Był taki dzień - 3 marca
07:10 Wojenne dziewczyny | S01E02
08:05 Inka. Zachowałam się jak trzeba
08:40 Informacje kulturalne
09:00 Sensacje XX wieku - Tajemnica bomby A, część 1 | E01
09:25 Sensacje XX wieku - Tajemnica bomby A, część 2 | E02
09:55 Ina Benita. Dwa życia
11:20 W PRL-u - Mit kosmonauty
12:00 Czterdziestolatek - Pocztówka ze Spitzbergenu, czyli oczarowanie | E10/21
13:00 Na tropach prehistorii - Początki ssaków | E03
14:05 Narodziny nazizmu - Polityka | S01E01
15:10 Cena wyzwolenia
16:05 Jan Polkowski. Moje miejsce na Ziemi. Nowa Huta
16:25 Wojownicy czasu - Płonąca Galicja, czyli Lubaczów 1918
16:50 Wojenne dziewczyny | S01E03
17:50 Ex Libris
18:15 Planety - Mars | E2/5
19:15 Milczące pokolenie
20:10 Teatr historii
20:25 Słowo honoru
21:50 Dynastia Tudorów 3 | S03E1/8
22:45 A więc wojna! Niezapomniane kadry. Opowieść o czasie pokoju i wojny
00:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Powrót z niebytu
00:35 Sensacje XX wieku - Tajemnica bomby A, część 1
01:00 Sensacje XX wieku - Tajemnica bomby A, część 2
01:25 Encyklopedia II wojny światowej - Szlak życia | S1
01:55 Zakończenie programu
TVP Info
2023-03-03
05:17 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:50 Agrobiznes extra
06:00 Agropogoda
06:02 Powitanie - Wstaje dzień
06:04 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:20 Serwis Info
08:23 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 W kontrze
10:00 Serwis Info
10:21 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Kultura
16:50 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama dnia
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:12 Info Kultura
19:17 Alarm!
19:30 Wiadomości
19:58 Gość
20:13 Forum
21:00 W pełnym świetle
21:24 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość
00:46 Czym żyje świat
01:12 Pogoda Info
01:20 Forum
02:20 W tyle wizji
02:55 Serwis Info
03:00 W tyle wizji extra
03:26 Pogoda Info
03:34 Zagłuszana wolność
04:30 Taśmy bezpieki - Festiwale religijne w PRL
TVP Kobieta
2023-03-03
05:55 Zakończenie programu
06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Ziemniak | E115
06:30 Wszystko dla pań | S03E132
07:30 Moda na rodzinę - Rytmika. Jak korygować wady postawy? | E206
08:00 Więzień miłości | E483
09:00 Dzika Portugalia - Od wybrzeży po wyspy | E3-ost
10:00 Winnice miłości | E36
11:00 Wspaniałe stulecie | S04E225
12:00 Pytanie na śniadanie
14:40 Przepis dnia
14:55 Okrasa łamie przepisy - Skarb mazurskich jezior | E91
15:30 Ojciec Mateusz 2 - Osaczony | S02E19
16:25 Ojciec Mateusz 2 - Ukąszenie węża | S02E20
17:25 Pięknie przyprawiONA 5 - Dieta MIND, czyli menu, które odżywia nasz mózg | S05E01
17:50 Winnice miłości | E37
18:50 Taka jak ty - Katarzyna Bonda
19:30 Wspaniałe stulecie | S04E225
20:30 Miłość i medycyna 4 | S04E22
21:30 Zakochana Jane
23:30 Tańcząca ze światem - Tunezja | S01E01
00:10 Nieudane operacje plastyczne gwiazd | S06E09
01:05 Historia w postaciach zapisana - Agatha Christie - niezwykła Królowa Zbrodni
02:55 Pięć gwiazdek | E104
03:40 Sanatorium miłości 5 | S05E09
TVP Kultura
2023-03-03
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Informacje kulturalne
07:30 Co dalej? - Gdzie jest Trzecia Rosja?
08:05 Dzika muzyka - Tęgie Chłopy
08:45 Chopin. Pragnienie miłości
11:00 Ogniem i mieczem | E2/4
12:05 Legendy rocka - Glam Rock
12:35 Legendy rocka - Brzmienie Motown
13:10 Informacje kulturalne
13:40 Fabryka
14:25 Pora umierać
16:25 Celnik Rousseau albo wstęp do nowoczesności
17:30 Res Poloniae. O Polsce z oddali - Tomas Venclova
18:10 Rozmowy o zmierzchu i świcie - Rozmowa 1. Dzieciństwo
18:50 Pamiętajcie o Osieckiej - 23. Przegląd Piosenki Aktorskiej
20:00 Wieczór kinomana - Wstęp do filmu
20:05 Gra pozorów
22:05 Informacje kulturalne
22:30 Eureka biblioteka!
22:55 Kobiety za kamerą | E05
00:10 Pociągi pod specjalnym nadzorem
01:55 Córka
02:25 Klimt i Schiele: Eros i Psyche
04:10 Teledyski
TVP Kultura 2
2023-03-03
07:00 Teraz dokument: Legendy rocka: Doo Wop
07:20 Teraz dokument: Legendy rocka: Nowa Fala
08:00 Informacje kulturalne
08:15 Co dalej?
08:35 Nienasyceni
08:55 Trzeci punkt widzenia
09:20 Pora umierać
11:10 Pulse of Culture
11:15 Owszem, Mazowsze
11:35 Mieszczanie żywieccy: Joanna (9)
12:00 Wędrowiec polski
12:30 Twój dom - dialog z tradycją
12:50 Notacje: Andrzej Czeczot. Byłem błaznem
13:00 Film dokumentalny
15:00 Informacje kulturalne
15:15 Hiszpańskie lata Avy Gardner
16:05 Siedlisko (3/9)
16:55 Arrasów dzieje osobliwe: Królewskie marzenia (1)
17:30 Res Poloniae. O Polsce z oddali
17:55 Notacje: Andrzej Czeczot. Byłem błaznem
18:10 Rozmowy o zmierzchu i świcie: Rozmowa 1. Dzieciństwo
18:55 Pamiętajcie o Osieckiej - 23. Przegląd Piosenki Aktorskiej
20:00 Wieczór kinomana: Wstęp do filmu «Gra pozorów»
20:05 Wieczór kinomana: Gra pozorów
22:10 Informacje kulturalne
22:35 Eureka biblioteka!
22:45 Paryż. Śladami Chopina (1)
23:05 Człowiek ze złotym obiektywem - Marek Karewicz
23:55 Miasto skarbów: Planty o świcie (11)
00:45 Taśmy kultury
01:00 Informacje kulturalne
01:15 Co dalej?
01:35 Nienasyceni
01:55 Trzeci punkt widzenia
02:20 Pulse of Culture
02:30 Mieszczanie żywieccy
03:00 Wędrowiec polski
TVP Nauka
2023-03-03
06:00 Żywy Bałtyk - Mewia Łacha | E01
06:30 Weterynarze z sercem | E123
07:00 Czy wiesz, że? | E217
07:25 Czy wiesz, że? | E218
07:45 Ekologiczna Wielkopolska - Odpady - uciążliwe
07:50 Jasne jak słońce - Łaskotki
08:00 Kuchenne recepty | E01
08:30 Astronarium - Pozasłoneczni przybysze | E123
09:00 Wszechświat żywy? - Łowcy planet | E01
10:00 Tajemniczy szósty zmysł
11:00 Żywy Bałtyk - Mewia Łacha | E01
11:30 Weterynarze z sercem | E123
12:00 Czy wiesz, że? | E217
12:25 Czy wiesz, że? | E218
12:45 Laboratorium alchemika - Uwaga żrące! Połknąłem skorupkę jajka! I co teraz?! | E02
13:00 Kuchenne recepty | E01
13:30 Astronarium - Pozasłoneczni przybysze | E123
14:00 Wszechświat żywy? - Łowcy planet | E01
15:00 Wielkie wynalazki | E08
16:00 Tajemnice piramid - Pierwsza piramida | E01
16:50 Jasne jak słońce - Flagi na księżycu
17:00 Las bliżej nas - Puszcza Kozienicka | S01E01
17:20 Jasne jak słońce - Cisza
17:30 Weterynarze z sercem | E124
18:00 Czy wiesz, że? | E219
18:25 Czy wiesz, że? | E220
18:50 Laboratorium alchemika - Temperatura. Czy masz temperaturę? | E05
19:00 Operacja zdrowie - SOR. Ratownictwo medyczne w dobie pandemii
19:30 Astronarium
20:00 Technologie przyszłości | E01
20:30 Technologie przyszłości | E02
21:05 Wielkie wynalazki | E22
22:00 Nausicaa: największe akwarium Europy
23:00 Las bliżej nas - Puszcza Kozienicka | S01E01
23:25 Jasne jak słońce - W którą stronę kręci się wir?
23:40 Weterynarze z sercem | E124
00:10 Czy wiesz, że? | E219
00:35 Czy wiesz, że? | E220
01:00 Operacja zdrowie - SOR. Ratownictwo medyczne w dobie pandemii
01:35 Astronarium
02:05 Technologie przyszłości | E01
02:35 Technologie przyszłości | E02
03:00 Zakończenie programu
TVP Polonia
2023-03-03
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Zakochaj się w Polsce - Nowa Sól | E286
07:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Polowanie z Buszmenami | E35
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama kraj
10:35 Pytanie na śniadanie
11:10 Stacja innowacja | E101
11:30 Ja to mam szczęście! | E25
12:00 Wiadomości
12:15 M jak miłość | E1701
13:05 Klara i Angelika
14:05 Giganci nauki - Pogoda i klimat
15:00 Wiadomości
15:20 Olimpiada Bolka i Lolka - Skok w dal | E02
15:30 Olimpiada Bolka i Lolka - Żeglarstwo | E03
15:40 Miś Fantazy - Tajemnica kryształu | E02
16:05 Kabaretomaniacy | E64
17:00 Teleexpress
17:20 Zakochaj się w Polsce - Gryfice | E278
17:55 Przystanek Ameryka | E71
18:10 Olá Polônia | E118
18:30 Informacje kulturalne
18:45 Czym żyje świat
19:05 Gra słów. Krzyżówka | E690
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:15 Na dobre i na złe - Miłość silniejsza niż śmierć | E865
21:10 Na sygnale - Mali bohaterowie | E376
21:35 Taka jak ty - Anna Wyszkoni
22:05 Polonia 24
22:35 Korona królów. Jagiellonowie | E01
23:00 Korona królów. Jagiellonowie | E02
23:30 Korona królów. Jagiellonowie | E03
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka | E690
01:00 Przystanek Ameryka | E71
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:10 Polonia 24
02:40 Oficer - Sto rąk | E13-ost
03:35 Oficerowie - Stinger | E1/13
04:30 Na sygnale - Mali bohaterowie | E376
TVP Rozrywka
2023-03-03
05:20 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce - Stare Miasto we Wrocławiu | E132
06:40 Okrasa łamie przepisy - Kozie sery w Ogrodzieńcu
07:15 Makłowicz w podróży - Podróż 15. Tunezja - Wiekowy Sahel | E58
07:40 Przepis dnia
07:50 Gra słów. Krzyżówka | E686
08:20 Familiada | E2188
08:55 Va banque | E538
09:25 Koło fortuny | E1451
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Życie codzienne Indian | E83
10:45 Postaw na milion | E123
11:35 Gra słów. Krzyżówka | E687
12:05 Familiada | E2768
12:40 Va banque | E539
13:15 Alternatywy 4 - Spisek | E7/9
14:20 Rodzinka.pl - Kryzys | S02E41
14:50 Rodzinka.pl - Ty, ja i spa | S02E42
15:20 Program rozrywkowy
15:35 Kabaretomaniacy | E07
16:30 Kabaretomaniacy | E11
17:30 Gra słów. Krzyżówka | E688
17:55 Va banque | E540
18:35 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Paryża
19:10 Makłowicz w podróży - Podróż 15. Tunezja - Tunis | E59
19:40 Postaw na milion | E124
20:40 Postaw na milion | E288
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Jedzenie dżungli | E75
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Kosmici | E76
22:40 Kulisy dobrego humoru | E20
23:45 Kabaret Hrabi | E02
00:55 Koło fortuny | E1450
01:30 Koło fortuny | E1442
02:15 Hity wszech czasów | E34
03:25 Kabaret Hrabi. Savoir-vivre - Bon ton | E01
04:30 Kabaret Hrabi. Savoir-vivre - Pardon | E02
TVP Seriale
2023-03-03
05:00 Złotopolscy - Spółka | E715
05:40 Rodzinka.pl - 24 godziny | S03E71
06:10 Na sygnale - Trauma | E213
06:40 Na sygnale - Polowanie na małpy | E214
07:20 Ojciec Mateusz - Zemsta | S01E11
08:15 Komisarz Alex 12 - Jesteś moją córką | S12E150
09:10 Złotopolscy - Ilona i Agata | E716
09:40 Klan | E630
10:15 Na dobre i na złe - Rozstania i powroty | E439
11:20 Ranczo - Honor gminy | S01E12
12:15 Rodzinka.pl - Wszystko i każdy ma swoją cenę | S03E72
12:50 Rodzinka.pl - Rodzic uczy, rodzic bawi, rodzic nigdy cię nie zdradzi | S03E73
13:25 Ojciec Mateusz 23 - Oko za oko | S23E299
14:25 Ojciec Mateusz 23 - To ja, Mateusz | S23E300
15:20 Komisarz Alex 12 - Cios w serce | S12E151
16:10 Na sygnale - Ani słowa | E215
16:45 Na sygnale - Miało być inaczej | E216
17:20 Ranczo - Wielkie wybory | S01E13
18:25 Ranczo 2 - Sztuka i władza | S02E14
19:30 Ojciec Mateusz 23 - Trudny powrót | S23E301
20:30 Ojciec Mateusz - Aniołek | S01E12
21:30 Ranczo 2 - Gmina to ja | S02E15
22:30 Ranczo 2 - Lokalna rewolucja | S02E16
23:35 Ojciec Mateusz 23 - Gość w dom | S23E302
00:30 Pitbull. Ostatni pies
02:45 07 zgłoś się - Major opóźnia akcję | E1/21
03:55 Komisarz Alex 18 - Żegnaj | S18E226
04:55 Klan | E630
TVP Sport
2023-03-03
05:40 Mistrzostwa Europejskie - Monachium 2022 - polskie medale
06:55 Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Europy - Stambuł 2023 - 2. dzień - sesja poranna
11:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg sprinterski mężczyzn
12:55 Biatlonowe historie - Tomasz Sikora
13:05 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy: Real Madryt CF - FC Barcelona
15:15 Real Madryt - biała legenda | E4/6
16:15 Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Europy - Stambuł 2023 - studio
16:55 Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Europy - Stambuł 2023 - 2. dzień - sesja wieczorna
20:00 Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Europy - Stambuł 2023 - studio
20:25 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy
22:15 Sportowy wieczór
22:50 Ring TVP Sport
23:40 Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Europy - Stambuł 2023 - 2. dzień
01:40 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy: Real Madryt CF - FC Barcelona
03:50 Boks: Gala w Veronie - waga ciężka: Jonathan Rice - Guido Vianello
04:35 Strongman: Liga Mistrzów 2022 - Gibraltar | E14
TVP World
2023-03-03
05:00 World News
05:15 Weather
05:20 Eastern Express
05:40 World Talks
06:00 Service of the Day
06:30 World Today
06:55 Weather
07:00 World News Flash
07:15 Document
08:00 World News
08:20 Weather
08:25 Morning World Today
08:55 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Weather
11:25 Morning World Today
11:55 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:15 Document
17:00 World News
17:20 Interview
17:30 Weather
17:35 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:20 Interview
18:30 Weather
18:35 Eastern Express
19:00 World News
19:15 Weather
19:20 Interview
19:35 Pulse of Culture
19:40 Interview from Wilnius
20:00 Service of the Day
20:30 Weather
20:33 Business Arena
20:55 Weather
21:00 World News
21:20 World Today
21:45 Weather
21:47 Military Mind
21:55 Weather
22:00 World News
22:20 Eastern Express
22:40 Weather
22:45 Break the Fake
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 World Talks
23:30 World News Flash
23:40 Weather
23:43 Interview from Wilnius
00:00 Midnight News
00:30 World Today
00:55 Weather
01:00 World News Flash
01:15 World Talks
01:30 World News Flash
01:40 Break the Fake
01:50 Military Mind
02:00 Service of the Day
02:30 Business Arena
02:50 Pulse of Culture
03:00 World News Flash
03:15 Document
04:00 Midnight News
04:30 Weather
04:35 Document
TVS PL
2023-03-03
05:05 Przy muzyce po Śląsku
05:25 Szlagierowe propozycje
06:00 Przegląd prasy
06:10 Schlesien Journal
06:25 Kierunek zdrowie
07:00 Telesprzedaż
09:00 Szlagierowa telesprzedaż
09:20 Srebrne Katowice
09:45 Ekomisja
10:15 Przy muzyce po Śląsku
10:35 Koncert życzeń
11:35 Muzyczne podróże
12:35 Spotkanie z balladą
13:55 Szlagierowa lista
16:00 Silesia flesz; Pogoda
16:05 Przegląd prasy
16:15 Przy muzyce po Śląsku
16:25 Biznes bez granic
16:45 Kierunek zdrowie
17:15 Przy muzyce po Śląsku
17:30 Dzieje się
17:45 Silesia flesz; Pogoda
18:00 Muzyczne podróże
19:00 Koncert życzeń
20:00 Koncert w TVS
22:00 Muzyczne podróże
23:00 Silesia flesz; Pogoda
23:15 Muzyczne podróże
00:30 Szlagroteka
01:05 Szlagroteka
01:40 Pasmo ciekawostek
02:45 Program kulinarny
03:05 Śląska karuzela
Warner TV
2023-03-03
06:00 Ostry dyżur 4: Cholerny bałagan (17)
06:50 Ostry dyżur 4: Przeczucie (18)
07:45 Domek na prerii: Powrót pana Edwardsa (4)
08:45 Domek na prerii: Miłość Johnny’ego Johnsona (5)
09:45 Everwood: Wojna (9)
10:35 Everwood: Czy tu jest lekarz? (10)
11:30 Ostry dyżur 4: Cholerny bałagan (17)
12:30 Ostry dyżur 4: Przeczucie (18)
13:25 Domek na prerii: Jeszcze zatańczysz na moim pogrzebie (6)
14:25 Domek na prerii: Dwa przyjęcia (7)
15:25 Everwood: Opowieść o Święcie Dziękczynienia (11)
16:20 Everwood: Stan wegetatywny (12)
17:15 Ostry dyżur 4: Odcienie szarości (19)
18:05 Ostry dyżur 4: Zaszłe żale i obawa o przyszłość (20)
19:10 Austin Powers 2: Szpieg, który nie umiera nigdy
21:00 Daybreakers. Świt
22:45 Nocny pościg
01:00 Tango i Cash
03:00 Osaczeni
WP
2023-03-03
05:00 Mistrzowie Kabaretu 5 - Kabaret Moralnego Niepokoju | S5 Ep 2
06:00 Tłit Ep 754
06:35 Policjanci z sąsiedztwa 2 | S2 Ep 5
07:35 Ślub jak z obrazka
09:25 Policjanci z sąsiedztwa | S1 Ep 7
10:25 Sąsiedzkie wojny | S1 Ep 1
10:45 Sąsiedzkie wojny | S1 Ep 2
11:20 Pomysł na dom 4 | S4 Ep 1
11:50 WP News 11:50 Ep 534
11:55 Mistrzowie remontu 2 | S2 Ep 14
12:55 Pokochaj lub sprzedaj 6 | S6 Ep 26
13:55 Wyremontuj i pokochaj 3 | S3 Ep 10
14:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 | S4 Ep 12
15:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 | S3 Ep 3
16:50 WP News 16:50 Ep 534
17:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 | S5 Ep 10
17:55 Policjanci z sąsiedztwa 3 | S3 Ep 5
18:55 Policjanci z sąsiedztwa | S1 Ep 7
19:50 Kabaret na żądanie Ep 16
20:50 Mistrzowie Kabaretu 10 - Paranienormalni, Łukasz Rybarski | S10 Ep 1
21:55 Mistrzowie Kabaretu 12 - Nowaki, część 3 | S12 Ep 6
22:50 Mistrzowie Kabaretu 12 - Nowaki, część 4 | S12 Ep 7
23:50 Mistrzowie Kabaretu 11 - Hrabi, część 1 | S11 Ep 1
01:00 1, 2, 3… Kabaret! 4 - Dama, król, as | S4 Ep 4
02:00 Kabaret na żądanie Ep 4
03:00 Zjawiska nadprzyrodzone 2 - Czworonożne duchy | S2 Ep 18
04:00 Mistrzowie Kabaretu - Grzegorz Halama | S1 Ep 8
Wydarzenia 24
2023-03-03
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej
16:20 Gość
16:45 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość
19:45 Sport
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 SuperLudzie | S1
02:30 Poszukiwacze historii | S1
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 Emil, pogromca mandatów | S1
04:30 Z klimatem i z pasją