[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2023-01-03
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Najwięcej muzyki
11:00 Hot Pop
12:00 Najwięcej muzyki
13:00 Pożyczone nuty
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 4Fun naEKRANIE
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2023-01-03
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
12:00 Top 50 Disco
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Disco wizja
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Polo Top
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2023-01-03
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
10:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
11:00 Migotki w 4FUN KIDS
12:00 Śpiewanki TV
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Kids lista
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Migotki w 4FUN KIDS
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
BelSat
2023-01-03
05:00 Аб’ектыў
05:25 Студыя Белсат
06:35 Мова нанова
07:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
08:00 Без акрэдытацыі
08:40 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
09:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
10:00 Студыя Белсат
13:00 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял, 30 с.
13:45 Страчаны дом, д/ф
14:35 Лабірынты (гістарычная праграма): Янка Купала: таямніца смерці
15:20 Хай так TV (сатырычная праграма)
15:55 Беларус беларусу
16:15 Вечаровы шпіль
16:35 Беларускі свет
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб’ектыў
18:25 Студыя Белсат
19:35 Двубой з Віталём Цыганковым
20:15 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 186 с.
20:45 Карона каралёў - такая вось гісторыя (Korona krolow - taka historia…), д/ф
21:10 Дзівосы Бэл Айл (The Magic of Belle Isle), м/ф
23:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
23:55 Аб’ектыў
00:20 Студыя Белсат
01:30 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2023-01-03
05:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
07:00 Basket+
07:15 Hola LaLiga
08:20 Piłka nożna: Liga francuska
10:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
12:30 Cztery pory Igi (2)
13:30 Piłka nożna: Liga francuska
15:30 Piłka nożna: Liga francuska
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Premiera: La Liga Legends: Jesús Navas
18:30 Premiera: Ligue1 Review
19:30 live Damy i Asy
20:40 live Piłka nożna: Liga angielska
22:45 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
00:30 Damy i Asy
01:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
03:30 Byłem królem: Grzegorz Lato
04:20 Liga+ Extra
Canal+ Sport 2 PL
2023-01-03
06:15 Liga+ Extra
08:00 Piłkarze na podsłuchu (2)
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:00 Magazyn skrótów LaLiga Santander
12:00 Jeremy (2)
12:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
14:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
16:30 Byłem królem: Grzegorz Lato
17:15 Złota Dekada. Historia Lecha Poznań 1983-1993 (1)
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:30 Piłka nożna: Liga angielska
20:40 Basket+
21:00 Damy i Asy
22:00 Ligue1 Review
23:00 La Liga Legends: Jesús Navas
23:30 Jeremy (2)
00:00 Hola LaLiga
01:00 Basket+
01:20 O co biega?
02:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Tony Adams
02:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Marco van Basten
Canal+ Sport 3 PL
2023-01-03
06:00 Sędziowie: Sylwek (6)
07:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:30 Liga+ Extra
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Sędziowie: VAR (8)
15:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
16:30 Liga+
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:00 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
21:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
22:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
02:00 Liga+ Extra
03:30 Sędziowie: VAR (8)
04:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2023-01-03
05:00 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
05:30 Turbokozak
06:00 Turbokozak Extra
06:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Sędziowie: Sylwek (6)
09:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:00 Liga+ Extra
14:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:30 Sędziowie: VAR (8)
18:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
19:00 Liga+
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:30 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
00:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
01:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
04:30 Liga+ Extra
Eleven Sports 1
2023-01-03
06:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Elche CF
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Udinese Calcio
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Marsylia
12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Athletic Club
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina
16:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Paris Saint-Germain
18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Valladolid CF - Real Madryt CF
20:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Udinese Calcio
22:00 Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Marsylia
00:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Elche CF
02:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina
04:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Paris Saint-Germain
Eleven Sports 2
2023-01-03
06:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina
08:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Paris Saint-Germain
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Valladolid CF - Real Madryt CF
12:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Udinese Calcio
14:00 Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Marsylia
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Elche CF
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina
20:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Paris Saint-Germain
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Athletic Club
00:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Udinese Calcio
02:00 Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Marsylia
04:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Valladolid CF - Real Madryt CF
Eleven Sports 3
2023-01-03
05:00 Legendy LaLiga: Michael Laudrup
05:30 Legendy LaLiga: Jesús Navas
06:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - Clermont Foot 63
08:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - CA Osasuna
10:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - SS Lazio
12:00 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
12:30 Legendy LaLiga: Samuel Eto’o
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - FC Pacos de Ferreira
15:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Girona FC - Rayo Vallecano
17:00 La Manita
17:30 La Manita
18:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - Stade de Reims
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska - SC Braga - SL Benfica
22:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Atalanta BC - Inter Mediolan
00:00 Piłka nożna: Liga francuska - Stade Rennais FC - OGC Nice
02:00 Legendy LaLiga: Michael Laudrup
02:30 Legendy LaLiga: Jesús Navas
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - FC Arouca
Eleven Sports 4
2023-01-03
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - FC Pacos de Ferreira
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - Torino FC
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Girona FC - Rayo Vallecano
12:00 Piłka nożna: Liga francuska - Stade Rennais FC - OGC Nice
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - SS Lazio
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska - SC Braga - SL Benfica
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - Torino FC
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - CA Osasuna
22:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - Stade de Reims
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - FC Arouca
02:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Girona FC - Rayo Vallecano
04:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - SS Lazio
Polonia 1
2023-01-03
05:25 10 Extra Mocnych (9)
06:00 Ktoś cię obserwuje (56)
06:55 Ktoś cię obserwuje (57)
07:50 Ktoś cię obserwuje (58)
08:40 Mróweczki z bajeczki (2)
08:55 Mróweczki z bajeczki (19)
09:05 Klub Winx: Ostateczne wyzwanie (25)
09:30 Yattaman: Maska z brązu (77)
10:00 Celeste 2 (123)
10:50 Celeste 2 (124)
11:40 Celeste 2 (125)
12:30 Mróweczki z bajeczki (17)
12:45 Naga miss (2)
13:15 Wesoły ambulans (27)
13:50 Dom po sąsiedzku (67)
14:45 Autostrada do nieba: Inne życie (40)
15:45 SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
16:40 Ucieczka w kosmos (32)
17:35 Nieźle kliknięci (8)
17:50 Nieźle kliknięci (7)
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Doktory (26)
21:30 Wojna z mafią 3 (18)
22:40 Miłosny trójkąt (24)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:25 Testament Nobla
01:20 Autostrada do nieba: Pieśń nad pieśniami (65)
02:20 Giganci nokautów (2)
02:45 Giganci nokautów (8)
03:10 Niesamowite tajemnice (56)
04:15 Miłe rozmowy (4)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2023-01-03
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Ironia losu (430)
09:10 Malanowski i partnerzy: Ziemia obiecana (431)
09:40 Sekrety rodziny (29)
10:40 Dlaczego ja?: Trzydziestopięcioletnia Lena po próbie samobójczej na progu domu znajduje niemowlę. Okazuje się, że to nieślubne dziecko jej męża, który miał kochankę (1190)
11:40 Gliniarze: Viola (393)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Sekret ojca (960)
14:40 Dlaczego ja?: Metamorfoza (1011)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Siostrzana miłość (449)
17:00 Gliniarze: Lepsze życie (611)
18:00 Pierwsza miłość (3530)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Farma (32)
21:05 Braveheart - Waleczne serce
01:00 Solid Gold
04:00 Świat według Kiepskich: Cios w nos (243)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2023-01-03
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (12)
07:30 Ewa gotuje (404)
08:00 Trudne sprawy: Nie powinnam Cię kochać (1120)
09:00 48h. Zaginieni: Niewolnica (81)
10:00 Na ratunek 112: Drunkorektyczka zachorowała na raka piersi (706)
10:30 Sekrety rodziny: Punkt zwrotny (266)
11:30 Dlaczego ja?: 45-letnia Izabela po wyjeździe integracyjnym odkrywa (1140)
12:30 Nasz nowy dom (202)
13:30 Świat według Kiepskich: Bunt maszyn (572)
14:00 Świat według Kiepskich: Przepisy Halinci (573)
14:30 Świat według Kiepskich: Gra o schron (574)
15:00 Trudne sprawy: Krystyna bagatelizuje swoją chorobę z powodu uczuciowego zauroczenia i zaczyna leczyć się ziołami. (1109)
16:00 Nasz nowy dom (203)
17:00 Dlaczego ja?: Pielęgniarka zostaje wrobiona w morderstwo (1141)
18:00 48h. Zaginieni: Teatr uczuć (82)
19:00 Gliniarze: Mokra robota (646)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Powrót do domu (647)
22:00 Dlaczego ja?: 40-letnia Małgorzata odkrywa, że jej jedyny syn jest gejem i ktoś go nęka (1156)
23:00 Świat według Kiepskich: La la la (485)
23:30 Świat według Kiepskich: Maratończyk (486)
00:00 Malanowski i partnerzy: Zdesperowani i niebezpieczni (51)
00:30 Malanowski i partnerzy: Śmiertelny powrót do domu (52)
01:00 Zdrady (111)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:25 Echo lasu
03:55 Trans World Sport
Polsat Cafe
2023-01-03
05:00 Szpital dziecięcy (46)
06:00 Demakijaż: Grażyna Szapołowska (24)
06:30 Demakijaż: Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki (101)
07:00 Demakijaż: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak (102)
07:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (26)
09:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (54)
10:00 Nasz nowy dom (240)
11:00 Kolacja w ciemno (26)
12:00 Kolacja w ciemno (15)
13:00 Bogate dzieciaki bez kasy (15)
14:00 Śluby gwiazd: Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla (23)
14:30 Oszukane (46)
15:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (27)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (55)
18:00 Nasz nowy dom (248)
19:00 Nasz nowy dom (249)
20:00 Zdrady (120)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (56)
22:00 Gry małżeńskie (85)
23:00 Zdrady: Kłopotliwa namiętność (136)
00:00 Oszukane: Taksówka do piekła / Zemsta bez granic (12)
01:00 Poprawki skalpelem (15)
02:00 Lekarze na tropie (4)
03:00 Doktor 90210 (4)
04:00 Z życia gwiazd (22)
04:30 Style gwiazd (13)
Polsat Comedy C. E.
2023-01-03
05:10 Niania: Stosunki służbowe (5)
05:35 Niania: Retro-niania (6)
06:00 Dwóch i pół 11: Chyba bzyknąłem Lucille Ball (2)
06:30 Dwóch i pół 11: Odbłogosławione ciastko (3)
07:00 Dwóch i pół 11: Brzdęk, brzdęk, chlania dźwięk (4)
07:30 Dwóch i pół 11: Alan, ulubieniec dam (5)
08:00 Bob kocha Abisholę: Pilot (1)
08:30 Bob kocha Abisholę: Nigeryjczycy nie marnują czasu na głupoty (2)
08:55 Allo, allo! 3: Ładne pokojówki w szeregu (5)
09:40 Allo, allo! 3: Wspaniała nie-ucieczka (6)
10:30 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (2)
12:30 Świat według Kiepskich: Salon masażu towarzyskiego (15)
13:00 Świat według Kiepskich: Oda do młodości (1)
13:30 Przyjaciele 6: The One Where Paul’s the Man (22)
14:00 Przyjaciele 6: The One With The Ring (23)
14:30 Przyjaciele 6: The One with the Proposal: Part 1 (24)
15:00 Przyjaciele 6: The One with the Proposal: Part 2 (25)
15:30 Co ludzie powiedzą?: The Pageant (103)
16:05 Co ludzie powiedzą: Wypadek tatusia (1)
16:50 Co ludzie powiedzą?: Nowy wikary (2)
17:30 Świat według Kiepskich: Chichot (6)
18:00 Świat według Kiepskich: Piwniczka (7)
18:30 Świat według Kiepskich: Krótki dzień pracy (8)
19:00 Bob kocha Abisholę: Ptak może kochać rybę (3)
19:30 Bob kocha Abisholę: Kwadratowy hamburger, okrągła bułka (4)
20:00 Przyjaciele 7: The One with Monica’s Thunder (1)
20:30 Przyjaciele 7: The One with Rachel’s Book (2)
21:00 Co ludzie powiedzą?: Wypad za miasto (3)
21:35 Co ludzie powiedzą?: Narzeczona tatusia (4)
22:20 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (3)
00:25 Spadkobiercy 2 (8)
01:25 Niania: Przyzwoitka (7)
02:00 Niania: Wymyślona przyjaciółka (8)
02:25 Świat według Kiepskich: Chichot (6)
02:50 Świat według Kiepskich: Piwniczka (7)
03:15 Świat według Kiepskich: Krótki dzień pracy (8)
03:35 Spadkobiercy 2 (8)
04:20 Pełniejsza chata: Imprezka (3)
04:45 Pełniejsza chata: Wielka ucieczka (4)
Polsat Doku
2023-01-03
05:00 Ciemna strona miasta: Koktajl Mołotowa (8)
05:30 Ciemna strona miasta: Handlarz kokainą (9)
06:00 Emil, pogromca mandatów (14)
06:30 Emil, pogromca mandatów (15)
07:00 Emil, pogromca mandatów (16)
07:30 Emil, pogromca mandatów (17)
08:00 Hardkorowy lombard (156)
08:30 Hardkorowy lombard (157)
09:00 Gliniarze: Recepta na sukces (312)
10:00 Gliniarze: Niewygodna sąsiadka (313)
11:00 Polacy za granicą: Lublana (14)
12:00 Polacy za granicą: Kapsztad (15)
13:00 Poszukiwacze historii: Pogranicze w ogniu (116)
13:30 Poszukiwacze historii: Zielone wzgórza nad Sobiną (117)
14:00 Starożytni kosmici (2)
15:00 Poszukiwacze historii: Ostatni rozkaz generała von Sauckena (81)
15:30 Poszukiwacze historii: 700 lat historii wsi Wogenap (82)
16:00 Kosmos - niewyjaśnione tajemnice starożytności (1)
16:55 Kosmos - niewyjaśnione tajemnice starożytności (2)
17:50 101 postaci, które ukształtowały wiek XX (1)
18:55 101 postaci, które ukształtowały wiek XX (2)
20:00 Wielkie wycieczkowce 2: Marina (5)
21:00 Wielkie wycieczkowce 2 (6)
22:00 Maszyny bojowe (1)
23:00 Największe statki świata (5)
00:00 Poszukiwacze historii: Port w Świbnie (72)
00:30 Poszukiwacze historii: Zagadka wielkiego arsenału (73)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (38)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (39)
02:00 Taaaka ryba: Wenezuela cz. 1 (11)
02:30 Taaaka ryba: Wenezuela cz. 2 (12)
03:00 Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica twierdzy Boyen (9)
03:30 Tajna historia XX wieku: Sprawa komandora Kłoczkowskiego - część 1 (10)
04:00 Łowca pedofilów: Kwaśna cytryna (52)
04:30 Łowca pedofilów: Przyjedzie? Nie przyjedzie? (53)
Polsat Film
2023-01-03
05:15 Na ratunek 112: Białe małżeństwo (506)
06:00 Górale (7)
06:30 Górale (8)
07:00 Górale (9)
07:30 Nasz nowy dom (223)
08:30 Przyjaciółki (117)
09:30 Przyjaciółki (118)
10:30 Świat według Kiepskich: Plastuś (155)
11:05 Świat według Kiepskich: Kto rano wstaje (156)
11:40 Świat według Kiepskich: Lepsza połowa (200)
12:20 Świat według Kiepskich: Czarna dziura (11)
12:50 Świat według Kiepskich: Demoralizator (12)
13:20 Świat według Kiepskich: Dogadzacz (13)
13:50 Jumanji
16:05 Strażnicy Galaktyki vol. 2
19:00 Diamentowa afera
21:00 Wesoły wtorek: Jak zostać gwiazdą
23:30 Wszystko albo nic
01:50 Gliniarze: Zbiórka (567)
02:50 Gliniarze: Pocałunek (404)
03:50 Gliniarze: Rodzinne kłopoty (405)
04:50 Na ratunek 112: Białe małżeństwo (506)
Polsat Games
2023-01-03
05:05 Faux Paux: Małgorzata Mitręga (14)
06:00 Gliniarze: Teoria Spisku (191)
07:00 Gliniarze: Z zimną krwią (192)
08:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (68)
08:30 Tajna historia XX wieku: DAG (42)
09:00 Gliniarze: Skradzione obrazy (30)
10:00 Gliniarze: Skradziona tożsamość (31)
11:00 Dragon Ball Super (21)
11:30 Dragon Ball Super (22)
12:00 Dragon Ball Super (23)
12:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (26)
13:30 Polsat Games w trasie: Speed Games 2022, część 2 (14)
14:00 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale (4)
14:30 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale (5)
15:00 Dragon Ball Super (22)
15:30 Dragon Ball Super (23)
16:00 Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica twierdzy Boyen (9)
16:30 Polsat Games w trasie (14)
17:00 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (5)
18:05 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (6)
19:05 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (7)
20:10 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (8)
21:20 Level 7: 7 idiotycznych motywów z anime, które i tak lubimy (10)
21:35 Rock w Grach: Forza Horizon 5 (17)
22:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (26)
23:00 Hardcorowa miłość (25)
23:30 Hardcorowa miłość (1)
00:00 Giereczkowo By Night: Outriders (4)
01:00 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (5)
02:05 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (6)
03:05 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (7)
04:10 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (8)
Polsat Music HD
2023-01-03
05:00 Polska nocą, Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2023-01-03
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Łowca pedofilów
03:40 Poszukiwacze historii
04:00 SuperLudzie
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2023-01-03
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość
16:15 Z klimatem i z pasją
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 Z klimatem i z pasją
18:35 Debata dnia
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:20 Interwencja
20:40 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 Z klimatem i z pasją
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2023-01-03
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (34)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (35)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (31)
07:00 Wojny magazynowe (11)
07:30 Wojny magazynowe (12)
08:00 Gwiazdy lombardu (18)
08:30 Gwiazdy lombardu (19)
09:00 Tajna historia XX wieku: Przyjaciele dyktatorów (105)
09:30 Tajna historia XX wieku: Szabla polska (106)
10:00 Poszukiwacze historii (178)
11:00 Kolaboranci Hitlera (1)
12:00 Kolaboranci Hitlera (2)
13:00 Wojny magazynowe (1)
13:30 Wojny magazynowe (2)
14:00 Hardkorowy lombard (158)
14:30 Hardkorowy lombard (159)
15:00 Gwiazdy lombardu (20)
15:30 Gwiazdy lombardu (21)
16:00 Polacy w świecie: Zurych (18)
16:30 Polacy w świecie: Sydney (19)
17:00 Więzienie (74)
17:30 Więzienie (75)
18:00 Poszukiwacze historii: Poszukiwacze historii na wakacjach (131)
18:30 Poszukiwacze historii: Tajemnice liceum (132)
19:00 Poszukiwacze historii: Czy można znaleźć tygrysa? (133)
19:30 Poszukiwacze historii: Odkopane w Brzegu (134)
20:00 Fabryki wojny (8)
21:00 Skarby III Rzeszy: Tajemniczy zamek (1)
21:30 Skarby III Rzeszy: Szlak szczurów (2)
22:00 Poszukiwacze historii (180)
23:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (56)
23:30 Więzienie (21)
00:00 Więzienie (22)
00:30 Łowca pedofilów (134)
01:00 Łowca pedofilów (1)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (52)
02:00 Kama Sutra (12)
03:00 Kama Sutra (13)
04:00 Kama Sutra (14)
Polsat Rodzina
2023-01-03
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (91)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (92)
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Wróżby i horoskopy - zabawa czy pułapka? (30)
07:05 Rafcio Śrubka (5)
07:35 Rafcio Śrubka (6)
08:05 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (3)
08:35 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (4)
09:10 Nasz nowy dom (208)
10:00 Miodowe lata: Krzyżacy (82)
10:50 W oczekiwaniu na katastrofę: Wulkany (1)
12:00 David Attenborough i cuda natury 3 (6)
12:40 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Po co robić nowowroczne postanowienia? (53)
13:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Po co Panu Bogu single? (233)
14:30 Rodzina zastępcza: Terapia antyfiksacyjna (183)
15:30 Psi Patrol 2 (6)
16:00 Psi Patrol 2 (7)
16:40 W oczekiwaniu na katastrofę (2)
17:50 W oczekiwaniu na katastrofę (3)
19:00 Gwiazdy lombardu (16)
19:30 Gwiazdy lombardu (17)
20:00 Chirurdzy (180)
21:00 Chirurdzy (181)
22:00 Nasz nowy dom (119)
23:00 Nasz nowy dom (120)
00:00 Chirurdzy (178)
01:00 Chirurdzy (179)
02:00 Ewa gotuje (343)
02:30 Ewa gotuje (344)
03:00 SuperLudzie (7)
03:30 SuperLudzie (8)
04:00 Kołowrotek: Zawody w Węgorzynie (83)
04:30 Kołowrotek: Łososiowate w rzece (84)
Polsat Romans
2023-01-03
05:00 Sekrety rodziny: Fatalne zauroczenie (220)
06:00 Gliniarze: Samobójstwo (101)
07:00 Gliniarze: Bank (102)
08:00 Gliniarze: Nic do stracenia (103)
09:00 Komisarz Mama (25)
10:00 Komisarz Mama (26)
11:00 Komisarz Mama (27)
12:00 Komisarz Mama (28)
13:00 Niania: Intercyza (109)
13:30 Niania: Zdenka (110)
14:00 Niania: Świadek (111)
14:30 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
15:00 Świat według Kiepskich: Wiem, co jem (438)
15:30 Świat według Kiepskich: Lśnienie (439)
16:00 Świat według Kiepskich: Kopakabana (440)
16:30 Świat według Kiepskich: Szpital przemienienia (441)
17:00 Świat według Kiepskich: Ludzie bezdomni (442)
17:30 Świat według Kiepskich: Gatunek (443)
18:00 Święty (265)
18:30 Święty (266)
19:00 Święty (267)
19:30 Święty (268)
20:00 Święty (233)
20:30 Święty (234)
21:00 Święty (235)
21:30 Święty (236)
22:00 Agenci bardzo specjalni
00:15 Ślad: Cudze pieniądze (46)
01:15 Ślad: Zawodowiec (47)
02:10 Ślad: Wartość nadrzędna (48)
03:10 Na ratunek 112: Idealna matka (313)
03:35 Na ratunek 112: Zakochana dziewczyna (314)
04:05 Na ratunek 112: Prostytutka z dobrego domu (315)
04:35 Na ratunek 112: Nastolatek próbuje swoich sił w e-sporcie (316)
Polsat Seriale
2023-01-03
05:00 Sekrety rodziny: Fatalne zauroczenie (220)
06:00 Gliniarze: Samobójstwo (101)
07:00 Gliniarze: Bank (102)
08:00 Gliniarze: Nic do stracenia (103)
09:00 Komisarz Mama (25)
10:00 Komisarz Mama (26)
11:00 Komisarz Mama (27)
12:00 Komisarz Mama (28)
13:00 Niania: Intercyza (109)
13:30 Niania: Zdenka (110)
14:00 Niania: Świadek (111)
14:30 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
15:00 Świat według Kiepskich: Wiem, co jem (438)
15:30 Świat według Kiepskich: Lśnienie (439)
16:00 Świat według Kiepskich: Kopakabana (440)
16:30 Świat według Kiepskich: Szpital przemienienia (441)
17:00 Świat według Kiepskich: Ludzie bezdomni (442)
17:30 Świat według Kiepskich: Gatunek (443)
18:00 Święty (265)
18:30 Święty (266)
19:00 Święty (267)
19:30 Święty (268)
20:00 Święty (233)
20:30 Święty (234)
21:00 Święty (235)
21:30 Święty (236)
22:00 Agenci bardzo specjalni
00:15 Ślad: Cudze pieniądze (46)
01:15 Ślad: Zawodowiec (47)
02:10 Ślad: Wartość nadrzędna (48)
03:10 Na ratunek 112: Idealna matka (313)
03:35 Na ratunek 112: Zakochana dziewczyna (314)
04:05 Na ratunek 112: Prostytutka z dobrego domu (315)
04:35 Na ratunek 112: Nastolatek próbuje swoich sił w e-sporcie (316)
Polsat Sport
2023-01-03
06:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra
08:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach - waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata - Polska i Słowenia 2022 - mecz półfinałowy: Polska - Brazylia 10.09.2022
14:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wielkopolski
16:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa
17:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów
20:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie
22:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata - Polska i Słowenia 2022 - mecz finałowy: Polska - Włochy 11.09.2022
01:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce - waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Nabil Zaky 09.10.2021
Polsat Sport Extra
2023-01-03
06:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata - Polska i Słowenia 2022 - mecz ćwierćfinałowy: Włochy - Francja 7.09.2022
08:30 Piłka nożna: Liga szkocka - Rangers FC - Celtic FC
11:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra
13:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie - Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 5.11.2022
15:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz półfinałowy: Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 5.04.2022
17:30 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz finałowy: Lech Poznań - Raków Częstochowa 2.05.2022
20:00 Hokej: Puchar Spenglera - mecz finałowy
23:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra
01:00 Sporty walki: FEN 40 - Kacper Formela - Alexander Gorshechnik 18.06.2022
Polsat Sport Fight
2023-01-03
07:00 K-1: Gala Kickboxing Fight Night 1 - Rafał Dudek - Mohammed El Mir 12.06.2021
08:40 Sporty walki: Babilon MMA 19 - Filip Stawowy - Kevin Szaflarski 12.02.2021
10:45 Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku - waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022
13:10 Atleci
13:35 Boks: Walka o pas WBC World w San Antonio - waga piórkowa: Mark Magsayo - Rey Vargas 09.07.2022
16:05 Sporty walki: FEN 41 - Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022
18:20 Boks: Gala w Gdańsku - waga ciężka: Andrzej Gołota - Przemysław Saleta 23.02.2013
20:25 Sporty walki: Babilon MMA 32 - Łukasz Siwiec - Konrad Rusiński 11.11.2022
22:30 KOTV Classics
23:20 Boks: Gala w Londynie - Nick Ball - Jesus Ramirez Rubio 11.11.2022
00:20 Atleci
00:45 Sporty walki: KSW 45 - Philip De Fries - Karol Bedorf 06.10.2018
03:10 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska - 12.06.2021
Polsat Sport News
2023-01-03
06:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz półfinałowy: Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 05.04.2022
08:00 Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 2. rundy gry pojedynczej: Arthur Rinderknech - Hubert Hurkacz 26.03.2022
10:00 Trans World Sport
11:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz półfinałowy: Raków Częstochowa - Legia Warszawa 06.04.2022
13:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie - mecz 2. rundy gry pojedynczej: Hubert Hurkacz - Alejandro Davidovich Fokina 04.05.2022
15:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Toruniu - waga półciężka: Ihosvany Garcia - Przemysław Gorgoń 21.11.2021
18:30 Tenis: Turniej ATP w Montrealu - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Nick Kyrgios - Hubert Hurkacz 12.08.2022
20:30 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz finałowy: Lech Poznań - Raków Częstochowa 02.05.2022
23:00 Magazyn koszykarski
23:30 Wimbledon 2022 - Official Film
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 22 - Adrian Błeszyński - Piotr Wawrzyniak 22.05.2021
Polsat Sport Premium 1
2023-01-03
05:00 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
08:30 Piłka nożna z archiwum: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Chelsea FC - AC Milan
10:30 Piłka nożna z archiwum: Real Madryt CF - Manchester City FC, Manchester City FC - Real Madryt CF - sezon 2012/2013 - faza grupowa
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
12:30 Piłka nożna z archiwum: Wielki Bayern 1974-76
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Benfica SL - Juventus FC
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
19:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Liverpool FC - SSC Napoli
21:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Inter Mediolan - FC Barcelona
23:30 Piłka nożna z archiwum: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan
01:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
03:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
Polsat Sport Premium 2
2023-01-03
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
07:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
08:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan
09:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)
10:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
10:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Kopenhaga - Manchester City FC
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)
14:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - AFC Ajax
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Liverpool FC - SSC Napoli
17:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Bayern Monachium - FC Barcelona
19:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
22:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012)
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Sporting CP - Tottenham Hotspur FC
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
03:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
Polsat Viasat Explore
2023-01-03
05:05 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej: Wypadek (1)
06:10 Gwiazdy wędkarstwa: Francja (1)
06:35 Rzeczne potwory 3: Cichy zabójca (3)
07:35 Rzeczne potwory 3: Potworna ryba piła (4)
08:40 Australijscy poszukiwacze złota 6 (1)
09:35 Australijscy poszukiwacze złota 6 (2)
10:35 Rzeczne potwory 3: Potwór z rzeki Sepik (1)
11:40 Rzeczne potwory 3: Pożeracz (2)
12:45 Rzeczne potwory 3: Cichy zabójca (3)
13:50 Rzeczne potwory 3: Potworna ryba piła (4)
14:55 Rzeczne potwory 3: Elektryczny potwór (5)
15:55 Rzeczne potwory 3: Wodny horror (6)
17:00 Rzeczne potwory 3: Cichy zabójca (3)
18:00 Rzeczne potwory 3: Potworna ryba piła (4)
19:10 Australijscy poszukiwacze złota 5 (3)
20:05 Australijscy poszukiwacze złota 5 (4)
21:00 Rzeczne potwory 6: Titanic na Amazonce (1)
22:05 Rzeczne potwory 6: Łamacz kości (2)
23:10 Rzeczne potwory 3: Potwór z rzeki Sepik (1)
00:15 Rzeczne potwory 3: Pożeracz (2)
01:15 Australijscy poszukiwacze złota (3)
02:05 Australijscy poszukiwacze złota (4)
02:55 Rzeczne potwory 6: Titanic na Amazonce (1)
03:50 Rzeczne potwory 6: Łamacz kości (2)
04:45 Nefrytowa gorączka 7: Młody kierowca (2)
Polsat Viasat History
2023-01-03
05:10 Odlotowe wynalazki (12)
06:10 Odlotowe wynalazki (12)
06:35 Zakazana historia: Całun Turyński (2)
07:20 Starożytna apokalipsa: Sodoma i Gomora (2)
08:25 Wojenne fabryki: Krupp (2)
09:25 Punkty zwrotne II wojny światowej: Blitzkrieg (2)
10:30 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bitwa o Anglię (2)
11:35 Ten drugi Göring: podzieleni bracia
12:40 Normandia ’44: inwazja: Inwazja (1)
13:45 Wojna w Wietnamie: Wietnam i wojna (1)
14:45 Wielkie zagadki starożytnego Egiptu: Śmierć - i co dalej? (2)
15:40 Zakazana historia: Całun Turyński (2)
16:40 Starożytna apokalipsa: Sodoma i Gomora (2)
17:50 Wojenne fabryki: Krupp (2)
18:50 Punkty zwrotne II wojny światowej: Blitzkrieg (2)
19:55 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bitwa o Anglię (2)
21:00 Sekrety dawnych budowniczych 2: Ukryte skarby historii (8)
22:05 Wielkie budowle Rzymian: Lyon (1)
23:15 Starożytne superbudowle: Mont Saint-Michel (1)
00:20 Wojenne fabryki: Krupp (2)
01:15 Punkty zwrotne II wojny światowej: Blitzkrieg (2)
02:10 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bitwa o Anglię (2)
03:00 Sekrety dawnych budowniczych 2: Ukryte skarby historii (8)
03:50 Wielkie budowle Rzymian: Lyon (1)
04:45 Starożytne superbudowle: Mont Saint-Michel (1)
Polsat Viasat Nature
2023-01-03
06:20 Największe i najgroźniejsze 3: Kobra królewska: zabójczy jad i inteligencja (2)
07:05 Władca dziczy (2)
08:05 Najgroźniejsi łowcy: Groźne szczęki (1)
09:10 Nocni łowcy Afryki
10:20 Niedźwiedzie - mistrzowie survivalu
11:20 Mamut włochaty: autopsja
12:20 Rzeczne potwory 6: Titanic na Amazonce (1)
13:30 Rzeczne potwory 6: Łamacz kości (2)
14:35 Gdy wieloryby chodziły po lądzie (1)
15:40 Najgroźniejsi łowcy: Groźne szczęki (1)
16:40 Nocni łowcy Afryki
17:50 Niedźwiedzie - mistrzowie survivalu
18:50 Rzeczne potwory 6: Potwór ludojad (3)
19:55 Rzeczne potwory 6: Terminator z dżungli (4)
21:00 Dostosuj się, aby przetrwać: Migracje (1)
22:00 Lwy i hieny
23:10 Najgroźniejsi łowcy: Groźne szczęki (1)
00:15 Geniusz morskich myśliwych: Argentyna / Republika Południowej Afryki (2)
01:15 Australijscy łowcy węży: Potrójne zagrożenie (2)
01:40 Władca dziczy (3)
02:30 Władca dziczy (4)
03:15 Największe i najgroźniejsze 2: Goryle górskie (2)
04:05 Weterynarz z Yorkshire (3)
04:50 Weterynarz z Yorkshire (4)
Stars.TV
2023-01-03
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Best Ballads
13:00 Best Hits
14:00 Best 80’s
15:00 Best 90’s
16:00 Best 80’s
17:00 Best 90’s
18:00 Best 70’s
19:00 Top 50 Hity Roku 1990
23:30 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Super Polsat
2023-01-03
05:00 Na ratunek 112: Podwójnie zdradzona (417)
05:30 Świat według Kiepskich: Widziadło (402)
06:00 SuperLudzie (35)
06:30 Psi Patrol: Pieski ratują wielką roślinę/Pieski i elektromagnes (24)
07:00 Psi Patrol: Pieski ratują patrolowiec/Pieski ratują wrony (25)
07:35 Wszyscy razem, śladem Blue! (3)
08:00 Wszyscy razem, śladem Blue! (4)
08:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (16)
10:00 Wydarzenia 24
10:30 Nasz nowy dom (105)
11:30 Chirurdzy (183)
12:30 Świat według Kiepskich: Sceny z życia małżeńskiego (437)
13:00 Świat według Kiepskich: Wiem, co jem (438)
13:35 Świat według Kiepskich: Firma (237)
14:15 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (17)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (221)
17:55 Nasz nowy dom (222)
19:00 Świat według Kiepskich: Samouk (550)
19:30 Świat według Kiepskich: Kalibaba (551)
20:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (3)
20:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (4)
21:05 Faceci w czerni 2
22:55 Narzeczony na niby
01:10 Świat według Kiepskich: Proca Amora (189)
02:00 Tatuśkowie (2)
03:00 Tatuśkowie (3)
04:00 Nasz nowy dom (166)
TVP 1
2023-01-03
05:15 Przysięga (778)
06:00 Wspaniałe stulecie (171)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Kościół z bliska
08:00 Wiadomości
08:10 Kwadrans polityczny
08:25 Informacje kulturalne
08:30 Pogoda
08:35 The Chosen (6)
09:40 Komisarz Alex 9: Zemsta (117)
10:40 Ojciec Mateusz 2: Wycieczka (16)
11:30 Leśniczówka (631)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:40 Magazyn rolniczy
13:00 Natura w Jedynce: Najwspanialsze góry świata: Everest (1/4)
14:00 Wspaniałe stulecie (172)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (655)
16:05 Przysięga (779)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (4076)
18:20 Leśniczówka (632)
19:00 Jeden z dziesięciu
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 live Sport
20:15 Alarm!
20:30 Korona królów. Jagiellonowie (2)
21:05 Pełny obraz 2: Patodeveloperka (9)
21:40 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:45 Ocaleni
23:50 Magazyn śledczy Anity Gargas (257)
00:30 Za 5 dolarów
02:15 Strażnik dzikiej przyrody: Czas prawdy (4-ost.)
03:55 Jaka to melodia?
04:25 Notacje: Zygmunt Konieczny. Muszę czuć każde słowo
04:40 Zakończenie programu
04:45 Klan (4076)
TVP 2
2023-01-03
05:00 Na sygnale: Kac w wielkim mieście (268)
05:35 M jak miłość (1690)
06:25 Święty Mikołaj przybywa
06:55 Rodzinka.pl: Może by tak żetem? (240)
07:30 Pytanie na śniadanie
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 Czas w las (7)
11:45 Barwy szczęścia (2726)
12:25 Koło fortuny (1413)
13:15 Zranione ptaki (198)
14:05 Va banque (512)
14:35 Na sygnale: List miłosny (335)
15:10 Wydział kryminalny Kitzbühel: Arktyka (119)
16:00 Koło fortuny (1414)
16:35 Familiada
17:15 Zakazany owoc (127)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (513)
18:45 Zranione ptaki (199)
19:35 Barwy szczęścia (2726)
20:10 Barwy szczęścia (2727)
20:45 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1697)
21:55 Na sygnale: Pot i łzy (406)
22:35 Izabela, królowa Hiszpanii (23)
23:35 Córki dancingu
01:20 Kochankowie z Księżyca
03:05 Singapur. Miasto przyszłości (1)
04:05 Na sygnale: Góra - dół (405)
04:35 Zakończenie programu
TVP ABC
2023-01-03
05:00 Zakończenie programu
05:10 Domisie: Gdy wstaniesz lewą nogą
05:35 Domisie: Kosmiczna pomyłka
06:05 Miś Uszatek: Farby (42)
06:10 Rodzina Treflików: Drzewko (3)
06:20 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Po drugiej stronie tęczy (3)
06:35 Baśnie i bajki polskie: Żywa woda (5)
06:50 Bolek i Lolek: Skrzyżowane szpady (4)
07:00 Zabawy Bolka i Lolka: Gokarty (1)
07:15 Przyjaciele Misia i Margolci: Nuda (7)
07:45 Tupcio Chrupcio: Kosz pełen złości (89)
07:55 Heidi: Najlepsi przyjaciele (65)
08:20 Idefiks i Nieugięci (11)
08:30 Czarodziejskie miasteczko Pinokia: Lekcja dobrych manier (11)
08:45 Daisy i Ollie: Dlaczego kaczki nie noszą kurtek? (3)
09:00 Tree Fu Tom: Jeden za wszystkich (14)
09:30 Domisie: Wielka wyprawa ślimaka
10:00 Figu Migu na planecie Czochras: Zegarek Arek (41)
10:20 Rodzina Treflików 6: Podróż (72)
10:30 Agi Bagi: Co jest po drugiej stronie (25)
10:45 Świnka Peppa 8: Kosmiczna przygoda (41)
10:50 Świnka Peppa 8: Ćwiczenia w remizie (42)
10:55 Świnka Peppa 8: Pan Byk Nauczyciel (43)
11:00 Molang 2: Podmuch wiatru (70)
11:05 Molang 2: Liny wspinaczkowe (71)
11:10 Spytaj doktor Lil (3)
11:12 Spytaj doktor Lil (4)
11:20 Przygody Bolka i Lolka: Pali się (18)
11:30 Wielka podróż Bolka i Lolka: Podróż na słoniu (7)
11:45 Cleo i Cuquin: Wożąc Pelusina (3)
11:50 Cleo i Cuquin: Czkawkowe potwory (4)
12:00 Bob Budowniczy 21: Detektywi Boba (75)
12:10 Bob Budowniczy 21: Wystrzałowy film Asa (76)
12:25 Ricky Zoom: Wheelo - ween (46)
12:40 Ricky Zoom: Steel Awesome ma pomocnika (47)
12:55 Halo, halo!: Dzień przebierańca (81)
13:00 Ugotuj nam bajkę: Czerwony Kapturek
13:20 Mała lama: Ostatni dzień lata/Niemiła koza (2)
13:50 Wiking Vic: Snorre trojański (46)
14:10 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie: Znikające skrzypce (3)
14:30 LEGO City Adventures: Kto wyżej (5)
14:50 Księga Ksiąg: Elizeusz i Aramejczycy
15:25 Rozmowy na dwie głowy: Inny (3)
15:30 Al-chemik: Abstrakcja (109)
15:50 Rescue Bots Academy: Misja Dinobot (54)
16:00 Rescue Bots Academy: Na ratunek nietoperzowi (55)
16:20 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód: Kolejne starcie (49)
16:30 Mocny Mike: Dom pod kontrolą (49)
16:45 Garfield Show: Skazani na drzewo (46)
17:00 Space Nova: Nowy gatunek (10)
17:30 Wishenpoof: Miłe niespodzianki (16)
17:55 Bracia koala: Przygoda ze skuterem (10)
18:25 Niesamowity Dżini: Szybka naprawa (65)
18:30 Niesamowity Dżini: Muzyka dla moich uszu (66)
18:40 Stacyjkowo: Bruno i pani Burmistrz (73)
18:50 Henrietta: Henrietta szuka paczki (3)
19:00 Wieczorynka: Idefiks i Nieugięci (12)
19:10 Wieczorynka: Czarodziejskie miasteczko Pinokia: Prawdziwe kolory (12)
19:20 Wieczorynka: Strażak Sam 9: Morskie opowieści (1)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Misja Arcykotków (1)
19:45 Wieczorynka: Odlotowe opowieści: Powrót do ogrodu, część pierwsza (1)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Bajki do poduszki. Mały wojownik
20:10 Sąsiedzi: Papierowa zastawa (63)
20:20 Pat i świat: Duch z parku (72)
20:25 Gormiti: Mini Trek (72)
20:45 Galactik Football: Ojcowie i synowie (59)
21:15 Anna i androidy: Mój nowy przyjaciel (1)
21:40 Anna i androidy: Pal i zabawa w chowanego (2)
22:10 e-MOCje: Jak brat z siostrą czyli jak budować relacje z rodzeństwem? (25)
22:35 The Chosen (5)
23:25 Jak to działa?: Trzy zasady dynamiki Newtona, czyli jak działa świat (8)
23:55 Zakończenie programu
TVP Dokument
2023-01-03
06:00 Dzika Polska: Bogatsze życie - ryjek wiecznie głodny
06:30 Podróże z historią: Słodki smak historii (46)
07:05 Notacje: Prof. Jerzy Gałkowski. Byłem asystentem Karola Wojtyły
07:20 Zakochaj się w Polsce: Gostyń (205)
07:50 Podwodny raj Borneo: Kinabatangan i podwodny wiatr Mabul (12/22)
08:25 Język ciała odkodowany
09:25 Niezwykłe zwierzęta. Świnie
10:25 Woda - nasza przyszłość: Kolorado: rzeka szukająca ujścia (1)
11:25 Teresa Zarzeczańska - sukces
11:50 Być w cieniu
12:45 Portrety dokumentalne: Jacek Bławut, Born Dead
12:55 Born Dead
13:55 Demokracja wśród zwierząt: Rządy ludu (1)
14:55 Małpi gang: Łapacz małp (3)
15:25 Małpi gang: Napad na taksówkę (4)
16:00 Wieża Eiffla - arcydzieło inżynierii
17:00 Woda - nasza przyszłość: Ukryty skarb Andaluzji (2)
18:05 Zagadkowe katastrofy morskie: Legendarne katastrofy (8)
19:05 Wszystkie kolory świata: Japonia: powrót do źródeł
20:10 Kataloński sen
21:05 Barbara Włodarczyk zaprasza: «Kuba - rewolucja od kuchni»
21:15 Kuba - rewolucja od kuchni
22:10 Szerokie tory: Jeden dzień z życia uchodźców czeczeńskich w Gruzji
22:45 USA: wojna o pomniki
23:50 Studio 8: Fragment życiorysu
00:10 Notacje: Bogusław Kamola. Każdy ma swojego Anioła Stróża
00:25 Życiorys z celi śmierci
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Na ścieżkach pamięci (225)
01:50 Schizofrenia
03:00 Syria - atak na Rożawę
03:45 Zakończenie programu
TVP HD
2023-01-03
05:07 Zakończenie programu
05:25 Zakochaj się w Polsce: Żegiestów-Zdrój (247)
06:00 Na dobre i na złe: Niezwykły traf (444)
06:55 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
07:55 Rodzinka.pl: Czysto, czyściej, czyściuteńko (173)
08:25 Rodzinka.pl: Nie chcę być babcią (174)
08:55 Ojciec Mateusz 10: Zielony zakątek (125)
09:50 Ojciec Mateusz 10: Słowo faceta (126)
10:45 Gra słów. Krzyżówka
11:20 Na sygnale: Długodystansowiec (270)
11:50 Na sygnale: Zostań ze mną (271)
12:25 Ojciec Mateusz 15: Manuela (199)
13:20 Komisarz Alex 13: Szary (157)
14:15 Ranczo 10: Edukacyjne dylematy (126)
15:15 Ranczo 10: Dominator (127)
16:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Na ryby
16:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Jedzenie dżungli
17:15 Batura: Góra Śniegu
17:45 K2: Góra pamięci
18:25 Ojciec Mateusz 8: Bieg (97)
19:20 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
20:10 Rodzinka.pl: Jajo i kura (157)
20:45 Rodzinka.pl: Nowe życie (158)
21:25 Glina
22:25 Glina
23:35 Autor widmo
01:50 Morderstwo na Thaiti
03:35 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
04:25 Rolnik szuka żony 9: Odcinek specjalny
TVP Historia
2023-01-03
07:00 Był taki dzień: 3 stycznia
07:10 Czas honoru. Powstanie: Kanały (8)
08:00 Flesz historii
08:30 Historia Polski: Dziewczyna ze zdjęcia
08:55 Jazz camping
09:05 Informacje kulturalne
09:25 Sensacje XX wieku: Kutrzeba
10:25 Korona Gór Polski: Łysica (2)
10:55 Lena na Bałkanach: Adriatyk (1)
11:20 Wszystkie kolory świata: Uttarakhand u źródeł Gangesu
12:15 Galeria Widmo: Relikwiarz wikingów i kamieniecki skarbiec
12:25 Megality - historia sprzed 5500 lat
13:45 Historia w postaciach zapisana: Beethoven. Wszystko dla muzyki
15:40 Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu: Turcja: Życie na krawędzi
16:35 Z wieszaka historii: Kolor, który prowokuje (1)
17:05 Czas honoru. Powstanie: Noc poślubna (9)
17:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Kolorowe światy
18:20 Przeczytaj mi tę historię (102)
18:30 Oblicza wojny
19:05 Historia Polski: Żyliśmy tylko muzyką
20:10 Normandia. Ostatni bohaterowie desantu (1/2)
21:05 Mumie starożytnego Egiptu: Hatszepsut (5/6)
21:55 Serpico
00:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: S.O.S. dla schronów
00:40 Sensacje XX wieku: Kutrzeba
01:35 Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie (2)
02:05 Zakończenie programu
TVP Info
2023-01-03
05:19 Agrobiznes
05:34 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Serwis Info
08:10 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:21 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Kultura
16:50 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:15 Info Kultura
19:20 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:46 Czym żyje świat
01:12 Pogoda Info
01:20 Minęła dwudziesta
02:15 W tyle wizji
02:50 Serwis Info
02:55 W tyle wizji extra
03:22 Pogoda Info
03:30 Podróże z historią: Na straży Gdańska (3)
04:03 Podróże z historią: U Tatarów (4)
04:36 Pogoda Info
04:45 Reportaż TVP Info: Blizna
TVP Kobieta
2023-01-03
05:50 Zakończenie programu
06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Walki kogutów
06:30 Najlepsze pod słońcem 11 (60)
07:30 Rytmy zdrowia: Udary mózgu. Czynniki ryzyka udarów
08:00 Więzień miłości (440)
09:00 Wszystko dla pań (90)
10:00 Dzikie pszczoły (407)
11:00 Wspaniałe stulecie (181)
12:00 Pytanie na śniadanie
14:55 Okrasa łamie przepisy: Perliczka na nowo odkryta
15:30 Ojciec Mateusz 22: Okup (283)
16:30 Ojciec Mateusz 22: W zdrowym ciele… (284)
17:30 Taka jak ty: Stanisława Celińska
17:55 Dzikie pszczoły (408)
19:00 Ziołowa apteka
19:30 Wspaniałe stulecie (187)
20:30 Pięć gwiazdek (69)
21:30 Sabrina
23:45 Piękne i samotne. Irlandia (4)
00:25 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
02:00 Pięć gwiazdek (69)
02:45 Ranczo 7: Model życia artysty (83)
TVP Kultura
2023-01-03
05:15 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (4)
05:30 Afisz kulturalny ekstra
05:49 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Wydarzenie aktualne
07:30 Muzyczne poranki: Teledysk
07:50 Informacje kulturalne
08:20 Przestrzeń pamięci: Muzeum Ks. Jerzego Popiełuszki
09:00 Którędy po sztukę: Obraz z przedstawieniem św. Anny Samotrzeć
09:15 Winnetou i Apanaczi
11:00 Kariera Nikodema Dyzmy (2/7)
12:05 Rita Hayworth, bogini miłości
13:10 Film dokumentalny
14:10 Informacje kulturalne
14:35 Legenda Tatr
16:40 Sanditon (7)
17:40 Co dalej?: Kto dziś poszedłby walczyć za Polskę?
18:10 Winnetou i Old Firehand
20:00 Lekkie obyczaje: Mąż fryzjerki
21:30 Informacje kulturalne
21:55 Teatr Telewizji: Szczęście Frania
23:20 Młoda Polska: Casting
23:55 Kino mocnych wrażeń: Sicario
02:05 Co dalej?: Kto dziś poszedłby walczyć za Polskę?
02:40 Informacje kulturalne
03:10 Słoneczny zegar
TVP Kultura 2
2023-01-03
07:00 Scena muzyczna: Lala Czaplicka i Orkiestra Adria
07:50 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (3)
08:00 Informacje kulturalne
08:15 Przestrzeń pamięci: Muzeum Ks. Jerzego Popiełuszki
08:45 Artyści zakopiańscy 2021
09:15 Winnetou i Apanaczi
10:45 Reżyserzy: Vincente Minnelli
11:30 Pulse of Culture
11:40 Owszem, Mazowsze
12:05 Zakochaj się w Polsce: Kopalnia Soli Bochnia (71)
12:30 Kobiety Podhala (1)
12:55 Etniczne klimaty: Romowie z Andrychowa
13:15 Skarb Jagiellonów. Polskie dzieje arrasami tkane
14:10 Dzieje człowieka ubranego: Buty
14:35 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (1)
14:40 Notacje: Jan Nowicki. Z chęci wolności
14:50 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (2)
15:00 Informacje kulturalne
15:15 O mnie się nie martw 13 (13-ost.)
16:00 Legenda Tatr
17:50 Co dalej?: Kto dziś poszedłby walczyć za Polskę?
18:10 Winnetou i Old Firehand
19:45 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (3)
19:50 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (4)
20:00 Mąż fryzjerki
21:20 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy
21:35 Informacje kulturalne
21:55 Teatr Telewizji: Szczęście Frania
23:05 Archiwista (13)
23:50 Scena muzyczna: Lala Czaplicka i Orkiestra Adria
00:45 Teraz animacje!: O pięknej Parysadzie
01:00 Informacje kulturalne
01:15 Przestrzeń pamięci: Muzeum Ks. Jerzego Popiełuszki
01:45 Artyści zakopiańscy 2021
02:15 Co dalej?: Kto dziś poszedłby walczyć za Polskę?
02:35 Pulse of Culture
02:40 Owszem, Mazowsze
03:05 Etniczne klimaty: Romowie z Andrychowa
TVP Nauka
2023-01-03
06:00 Weterynarze z sercem (59)
06:30 Przyrodnik na tropie: Przylaszczka (36)
07:00 Czy wiesz, że? (131)
07:30 Czy wiesz, że? (132)
08:00 e-MOCje: Pora na akceptację siebie! (1)
08:30 Operacja zdrowie: Mózg (4)
09:00 Cud architektury. Katedra w Strasburgu
10:00 Plus minus, czyli podróże muchy na wschód
11:00 Weterynarze z sercem (59)
11:20 Jasne jak słońce: Prawo - lewo czy wschód - zachód
11:30 Przyrodnik na tropie: Przylaszczka (36)
12:00 Czy wiesz, że? (131)
12:30 Czy wiesz, że? (132)
13:00 e-MOCje: Pora na akceptację siebie! (1)
13:25 Jasne jak słońce: Reakcja nurkowa ssaków
13:30 Operacja zdrowie: Mózg (4)
14:00 Wielkie wynalazki (15)
15:00 Cud architektury. Katedra w Strasburgu
16:00 Saga prastarej puszczy: Opowieść o bobrze. Nieosiągalna arkadia
17:00 Weterynarze z sercem (61)
17:30 Przyrodnik na tropie: Rzekotka drzewna (37)
18:00 Czy wiesz, że? (133)
18:30 Czy wiesz, że? (134)
19:00 Rytmy zdrowia: Nietrzymanie moczu - stymulacja nerwów krzyżowych (14)
19:30 Operacja zdrowie: Micra
20:00 Wielkie wynalazki (16)
21:00 Autor «Solaris»
22:00 Saga prastarej puszczy: Opowieść o bobrze. Nieosiągalna arkadia
23:00 Weterynarze z sercem (62)
23:40 Przyrodnik na tropie: Rzekotka drzewna (37)
00:10 Czy wiesz, że? (133)
00:40 Czy wiesz, że? (134)
01:05 Rytmy zdrowia: Nietrzymanie moczu - stymulacja nerwów krzyżowych (14)
01:25 Operacja zdrowie: Micra
01:55 Autor «Solaris»
02:45 Zakończenie programu
TVP Polonia
2023-01-03
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Pożyteczni.pl
07:00 Co dalej?: Kto dziś poszedłby walczyć za Polskę?
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama kraj
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 Kamperem po południu
11:30 Barwy szczęścia (2680)
12:00 Wiadomości
12:15 Ludzie i bogowie: Ostatni skok (7)
13:05 Ludzie i bogowie: Żelazny Ernst (8)
14:05 Giganci historii: Gabriel Narutowicz. Życie i działalność
15:00 Wiadomości
15:15 Przystanek Historia: Wyspa wolności na morzu czerwonym. Działalność kulturalna Kościoła katolickiego w latach 1981-1990
15:35 Przyjaciele Misia i Margolci: Pożegnanie jesieni (79)
15:50 Ale talent: Makaronowa girlanda (19)
16:00 Leśniczówka (464)
16:30 Barwy szczęścia (2680)
17:00 Teleexpress
17:20 Studio Wschód
17:55 Nad Niemnem
18:10 Studio Lwów
18:30 Informacje kulturalne
18:45 Czym żyje świat
19:05 Gra słów. Krzyżówka (648)
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Ojciec Mateusz 13: Złoty saganek (172)
21:10 Ojciec Mateusz 13: Ostatnie dni (173)
22:05 Polonia 24
22:35 Dlaczego? O Stanisławie Mikołajczyku
23:35 Leśniczówka (464)
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka (648)
01:00 Studio Lwów
01:20 Przepis dnia 4 (1)
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:10 Polonia 24
02:40 Na dobre i na złe: Każda wojna jest ostatnią (857)
03:35 Ostatnie takie trio
04:25 Barwy szczęścia (2680)
04:55 Wojownicy czasu: Powstańcza rapsodia, czyli Olszynka Grochowska 1831 (14)
TVP Rozrywka
2023-01-03
05:10 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce
06:45 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia pachnąca ziołami
07:20 Makłowicz w podróży: Podróż 4. Mołdawia - Mołdawia winem płynąca
07:50 Gra słów. Krzyżówka
08:20 Familiada
08:55 Va banque
09:25 Koło fortuny
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Amazonka
10:40 Postaw na milion
11:35 Gra słów. Krzyżówka
12:05 Familiada
12:40 Va banque
13:15 Czterdziestolatek: Cudze nieszczęście, czyli świadek obrony (11/21)
14:05 Rodzinka.pl: Damy radę (258)
14:40 Rodzinka.pl: Ufamy sobie (259)
15:10 Program rozrywkowy
15:35 Kabaretomaniacy (17)
16:35 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (55)
17:30 Gra słów. Krzyżówka
17:55 Va banque
18:35 Okrasa łamie przepisy: Na klopsy do Iławy
19:10 Makłowicz w podróży: Podróż 4. Mołdawia - Człowiek i natura
19:40 Postaw na milion
20:40 Postaw na milion
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Himba - życie bez wody
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ludzie buszu
22:45 Tak to leciało!
23:45 Niezapomniane koncerty: Sylwester marzeń z Dwójką 2022 (3)
00:45 Koło fortuny
01:20 Koło fortuny
02:05 Hity wszech czasów (4)
03:15 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (53)
04:20 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (54)
TVP Seriale
2023-01-03
05:20 Ja to mam szczęście! (47)
05:50 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl: Urocze nastolatki (28)
06:30 Na sygnale: Gorączka sylwestrowej nocy (170)
07:00 Na sygnale: Szczęśliwego Nowego Roku (171)
07:35 Ojciec Mateusz 26: Zmyłka (336)
08:35 Komisarz Alex 9: Mężczyzna bez pamięci (108)
09:25 Złotopolscy: Ślub (674)
10:00 Klan (588)
10:35 Na dobre i na złe: Babcia na gigancie (397)
11:35 Ranczo 8: Los pogorzelca (99)
12:30 Rodzinka.pl: Dzień Ojca (29)
13:00 Rodzinka.pl: Muzykoterapia (30)
13:40 Ojciec Mateusz 20: Piłkarski pasjans (256)
14:35 Ojciec Mateusz 20: Cytryny (257)
15:35 Komisarz Alex 9: Maja przed północą (109)
16:25 Na sygnale: To żaden wstyd (172)
16:55 Na sygnale: Anioł i diabeł (173)
17:35 Ranczo 8: W blasku fleszy (100)
18:35 Ranczo 8: Grecy i Bułgarzy (101)
19:30 Ojciec Mateusz 20: Zabójczy instynkt (258)
20:30 Ojciec Mateusz 26: Przykrywkowiec (337)
21:30 Ranczo 8: Jedźmy, nikt nie woła (102)
22:25 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
23:25 Ojciec Mateusz 20: Zły los (259)
00:20 Na dobre i na złe: Prawdziwy ziom (866)
01:25 Czas honoru 4: Wyprawa do Rzeszy (49)
02:25 Czas honoru 4: Ostatnia podróż (50)
03:25 Wojenne dziewczyny 3 (32)
04:20 Klan (588)
04:55 Złotopolscy: Ślub (674)
TVP Sport
2023-01-03
05:25 Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
06:25 Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
07:25 live Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
09:30 live Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
11:30 live Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
13:05 Kamerą TVP Sport: Wywiad z Szymonem Marciniakiem
13:40 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
14:25 Strongman: Liga Mistrzów 2022 (10)
15:20 Strongman: Liga Mistrzów 2022 (11)
16:20 Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
17:30 Retro TVP Sport: Pożegnanie króla futbolu
18:55 live Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
21:00 live Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
22:30 live Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
00:05 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
02:15 Boks: Gala w Nowym Jorku
03:15 Boks: Gala w Nowym Jorku
TVP World
2023-01-03
05:00 World News
05:20 Eastern Express
05:40 World Talks
05:55 Zakonczenie dnia
06:00 Service of the day
06:30 World Today
06:55 Weather
07:00 World News Flash
07:15 Document
08:00 World News
08:15 Weather
08:20 Morning World Today
08:50 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Weather
11:25 Morning World Today
11:55 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:15 Document
17:00 World News
17:20 Interview
17:30 Weather
17:35 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:20 Interview
18:30 Weather
18:35 Eastern Express
19:00 World News
19:20 Pulse of Culture. Ep 166
19:30 World News Flash
19:40 Interview
19:55 Weather
20:00 Service of the day
20:25 Weather
20:30 Business Arena
20:55 Weather
21:00 World News
21:20 World Today
21:40 Weather
21:45 Military mind
21:55 Weather
22:00 World News
22:15 Rock Rachon
22:45 Break the Fake
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 Eastern Express
23:35 Weather
23:40 Interview from Wilnius
00:00 Midnight News
00:30 World Today
00:55 Weather
01:00 World News Flash
01:15 Rock Rachon
01:45 Break the Fake
01:55 Weather
02:00 Service of the day
02:30 Business Arena
02:50 Pulse of Culture. Ep 166
03:00 Midnight News
03:30 Weather
03:35 Document
04:00 World News Flash
04:15 Rock Rachon
04:45 World Talks