[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2021-01-21
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
11:00 4Fun naEKRANIE [Rozrywka]
12:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
13:00 Hot Pop [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Hot Pop [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
4fun Dance
2021-01-21
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Top 20
13:00 Disco wizja
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 Polo Top
20:00 Top 50 Disco
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
BelSat
2021-01-21
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Шчыра кажучы
06:55 Кожны з нас (ток-шоу)
07:55 Пакажыце нас на БТ, рэпартаж
08:10 Беларускі свет
08:30 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
08:45 Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял
09:30 Мова нанова
09:50 Адзіны позірк (Juste un regard), серыял
10:40 Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу «Бі-Бі-Сі»)
11:35 Студыя «Белсат»
12:35 Аб’ектыў
12:55 Размова дня
13:10 Шчыра кажучы
13:35 Кожны з нас (ток-шоу)
14:30 Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача
15:10 Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял
15:55 Мова нанова
16:10 Вяскоўцы
16:40 Я не крыўджуся на жыццё, рэпартаж
17:05 Давайце разбірацца
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
20:15 1968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 1: Цягнікі, бомбы і курыны суп
21:10 Студыя «Белсат»
22:05 Аб’ектыў
22:25 Размова дня
22:45 Я не крыўджуся на жыццё, рэпартаж
23:10 Давайце разбірацца
23:30 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
00:05 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-01-21
05:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
05:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
06:00 Basket+
06:20 Piłka nożna: Liga niemiecka
08:30 Premier League Netbusters
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:30 LaLiga World
14:00 Premier League Netbusters
14:30 Ligue1 Review
15:30 Piłka nożna: Liga angielska
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Premiera: Premier League World
18:30 Premiera: Bundesliga Highlights Show
19:30 LaLiga World
20:00 Premiera: NBA Action
20:30 Premiera: Premierowa jazda (13)
20:55 live Piłka nożna: Liga angielska
23:00 live Jej Wysokość Premier League
00:00 live Jej Wysokość Premier League: Extra Time
00:30 News+
01:00 Premier League World
01:30 live Koszykówka mężczyzn: NBA
04:20 Kajetan Kajetanowicz - noga na gaz
Canal+ Sport 2 PL
2021-01-21
06:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
06:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:45 Basket+
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:15 LaLiga World
11:50 Piłka nożna: Liga angielska
14:00 Trzeci wiraż: Tomasz Gollob
14:30 O co biega?
15:00 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
15:30 Piłka nożna: Liga niemiecka
17:35 W cieniu wielkich skoczni
18:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
23:00 Piłka nożna: Liga angielska
01:15 Basket+
01:30 News+
02:00 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
02:30 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
Canal+ Sport 3 PL
2021-01-21
05:20 Witaj w klubie: Wisła Płock
05:50 Liga gra
06:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:25 Ekstrapaka: 14. kolejka
11:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:45 Ekstrapaka: 14. kolejka
16:40 Ekstraklasyka (21)
17:10 Turbokozak
17:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:10 Liga+ Extra
23:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:55 Ekstraklasyka (21)
02:30 Ekstraklasa po godzinach
04:20 Witaj w klubie: Wisła Kraków
04:50 Witaj w klubie: Lech Poznań
Canal+ Sport 4 PL
2021-01-21
05:00 Ekstraklasa po godzinach
06:00 Ekstrapaka: 13. kolejka
06:50 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
07:20 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
07:50 Witaj w klubie: Wisła Płock
08:20 Liga gra
08:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:55 Ekstrapaka: 14. kolejka
14:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:15 Ekstrapaka: 14. kolejka
19:10 Ekstraklasyka (21)
19:40 Turbokozak
20:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:40 Liga+ Extra
02:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:25 Ekstraklasyka (21)
Eleven Sports 1
2021-01-21
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Full Impact Serie A
18:30 Bundesliga Special: Like Father, Like Son - Bundesliga Stars & Their Famous
19:00 Bundesliga
20:00 Bundesliga Weekly
20:30 Ligue 1 Show
21:00 The Best of Eleven
21:25 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2021-01-21
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2021-01-21
05:00 Eleven Gol
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Top Goals 2020
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Piłka nożna: Liga włoska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Eleven Gol
Eleven Sports 4
2021-01-21
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 LaLiga Top Goals 2020
21:00 The Best of 2020
21:25 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:30 LaLiga Chronicles
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Polonia 1
2021-01-21
06:00 Muzyka na start
06:25 Wojna z mafią 6 (15)
07:25 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (22)
07:45 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_4 (34)
08:00 Wojna z mafią 6 (16)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 Line of Duty: Terror (4)
22:20 Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
22:45 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
00:00 Śmierć na trzynastym piętrze
01:50 Autostrada do nieba (2)
04:20 Coś śmiesznego: Fair_Play_Crew_4 (39)
04:30 Różowa noc
Polsat
2021-01-21
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (44)
09:10 Malanowski i partnerzy (45)
09:40 Sekrety rodziny (51)
10:40 Dlaczego ja? (378)
11:40 Gliniarze (372)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy (930)
14:40 Dlaczego ja? (936)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (398)
17:00 Gliniarze (449)
18:00 Pierwsza miłość (3156)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Nie kłam, kochanie
22:15 Czarownica
00:30 Kabaretowa Ekstraklasa
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-01-21
05:20 Gliniarze (18)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (13)
08:00 Trudne sprawy (789)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (105)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (106)
10:00 Na ratunek 112 (348)
10:30 Sekrety rodziny: Izabelle (170)
11:30 Dlaczego ja? (871)
12:30 Nasz nowy dom (138)
13:30 Świat według Kiepskich: Grzyb (469)
14:00 Świat według Kiepskich: Tapczan (470)
14:30 Świat według Kiepskich: Kajfasz (471)
15:00 Trudne sprawy (886)
16:00 Nasz nowy dom (139)
17:00 Sekrety rodziny: W sieci kłamstw (171)
18:00 Malanowski i partnerzy: Terapeutka (713)
18:30 Malanowski i partnerzy: Zaginiony listonosz (714)
19:00 Gliniarze: Ślepa uliczka (140)
20:05 Wydarzenia
20:40 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (886)
22:10 Dlaczego ja? (910)
23:10 Świat według Kiepskich: Nim poleje się krew (376)
23:40 Świat według Kiepskich: Dolczewita (377)
00:10 Ślad: Surogatka (77)
01:00 Przerwa techniczna
Polsat Cafe
2021-01-21
05:00 Oszukane (20)
06:00 Randka z nieznajomym (16)
07:00 Szpital dziecięcy (39)
08:00 Sekrety rodziny (149)
09:00 Małolaty (39)
10:00 Nasz nowy dom (66)
11:00 Oskarżone (6)
12:00 Randka z nieznajomym (5)
13:00 Gwiazdy na dywaniku (306)
13:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (35)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (44)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (19)
17:00 Nasz nowy dom (113)
18:00 Biedni kontra bogaci (1/6)
19:00 Młodzi milionerzy w sieci (4/8)
20:00 Zdrady (56)
21:00 Beauty Express. Mistrzynie makijażu (5)
22:00 Gry małżeńskie (81)
23:00 Zdrady (99)
00:00 Nieudane operacje plastyczne (5)
Polsat Doku
2021-01-21
05:00 Drwale (5)
05:30 Drwale (6)
06:00 Emil, pogromca mandatów (5)
06:30 Emil, pogromca mandatów (6)
07:00 Emil, pogromca mandatów (7)
07:30 Emil, pogromca mandatów (8)
08:00 Polacy w świecie (17)
08:30 Polacy w świecie (18)
09:00 Polacy w świecie (27)
09:30 Polacy w świecie (28)
10:00 Hardkorowy lombard (22)
10:30 Hardkorowy lombard (23)
11:00 Malanowski i partnerzy (672)
11:30 Malanowski i partnerzy (673)
12:00 Malanowski i partnerzy (674)
12:30 Malanowski i partnerzy (675)
13:00 Poszukiwacze historii (63)
13:25 Poszukiwacze historii (64)
13:50 W kręgu zła: Ludzie Hitlera (6)
15:00 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (1)
15:25 Katastrofy morskie (3)
16:25 Tajemnice wraków (3)
17:35 Pociągi, które zmieniły świat (5)
18:40 Pociągi, które zmieniły świat (6)
19:50 Tajemnica Darwina. Porwane dzieci
21:00 Tajemnicza ziemia (2)
21:30 Tajemnicza ziemia (3)
22:00 Tajemnice wikingów: Szlakiem żeglarzy północy (1)
23:10 Tajemnice wikingów: Odkrywanie nowych światów (2-ost.)
00:25 Tajna historia XX wieku (41)
Polsat Film
2021-01-21
05:00 Na ratunek 112 (293)
05:30 Na ratunek 112 (294)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (23)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (24)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (25)
07:30 Nasz nowy dom (169)
08:30 Przyjaciółki (160)
09:30 Przyjaciółki (161)
10:30 Świat według Kiepskich (209)
11:05 Świat według Kiepskich (210)
11:45 Świat według Kiepskich (10)
12:15 Wallace i Gromit: Klątwa królika
14:15 Jak długo jeszcze?
16:15 Niewidzialny
18:50 Słyszeliście o Morganach?
21:00 Romantyczny czwartek: Sekstaśma
23:00 Niepowstrzymany
01:34 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat News
2021-01-21
05:00 Emil, pogromca mandatów
05:20 SuperLudzie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Wydarzenia Flesz
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 SuperLudzie
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 #Jesteśmy dla dzieci
02:20 Z klimatem i z pasją
02:40 Emil, pogromca mandatów
Polsat Play
2021-01-21
05:00 Łowca pedofilów (27)
05:30 Łowca pedofilów (28)
06:00 Dog i Beth - łowcy głów (1)
07:00 Dog i Beth - łowcy głów (2)
08:00 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (5)
09:00 Handlarze historią (4)
10:00 Handlarze historią (5)
11:00 Handlarze historią (6)
12:00 Handlarze historią (7)
13:00 Handlarze historią (8)
14:00 Hardkorowy lombard (8)
14:30 Hardkorowy lombard (9)
15:00 Hardkorowy lombard (10)
15:30 Hardkorowy lombard 3 (11)
16:00 Chłopaki do wzięcia (133)
16:30 Chłopaki do wzięcia (134)
17:00 Chłopaki do wzięcia (135)
17:30 Chłopaki do wzięcia (136)
18:00 Poszukiwacze historii: Pociąg pancerny numer 74 (23)
18:30 Poszukiwacze historii: KFZ 7 z Pilicy (24)
19:00 Poszukiwacze historii: Ostatni prom z Mierzei (25)
19:30 Poszukiwacze historii (26)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (75)
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (76)
21:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (77)
21:30 Górale (76)
22:00 Górale (77)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (21)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (22)
23:30 Więzienie (66)
00:00 Więzienie (67)
00:30 Dzikie z natury (1)
Polsat Romans
2021-01-21
05:55 Flesz Integracja (45)
06:00 Gliniarze: Spirala (423)
07:00 Gliniarze: Z dostawą do domu (424)
08:00 Szpilki na Giewoncie 4 (50)
09:00 Szpilki na Giewoncie 4 (51)
10:00 Szpilki na Giewoncie 4 (52)
11:00 Szpilki na Giewoncie (1)
12:00 Szpilki na Giewoncie (2)
13:00 Niania: Scenarzysta (29)
13:30 Niania: Klątwa Czerwonego Kapturka (30)
14:00 Niania: Gdzie jest Edyta? (31)
14:30 Niania: Strajk (32)
15:00 Świat według Kiepskich: Zacięta płyta (296)
15:30 Świat według Kiepskich: Salon masażu towarzyskiego (297)
16:00 Świat według Kiepskich: Oda do młodości (298)
16:30 Świat według Kiepskich: Bolak (299)
17:00 Świat według Bundych (261)
17:30 Świat według Bundych (1)
18:00 Gliniarze: Wizerunek (209)
19:00 Malanowski i partnerzy: Uchodźca (790)
19:30 Malanowski i partnerzy: Kłopoty prawniczki (791)
20:00 Ślad: Bezmyślna zemsta (66)
21:00 Salt
23:05 O północy w Paryżu
01:05 Przerwa techniczna
Polsat Sport
2021-01-21
06:00 Sporty walki: KSW 52
08:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 Piłka nożna: Puchar Włoch
13:30 KOTV Weekly
14:15 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz-Anterselvie
16:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
18:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:15 Koloseum
22:00 Sporty walki: UFC 257
23:00 Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Sport Extra
2021-01-21
06:00 Piłka nożna: Liga holenderska
08:30 Boks: Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
11:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
13:30 Piłka nożna: Liga szkocka
16:00 Trans World Sport
17:30 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30 live Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
23:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Sport Fight
2021-01-21
07:00 Sztuki walki: Armia Fight Night 5 w Łomży
10:25 Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie: Turniej wagi ciężkiej
13:35 Sporty walki: KSW 29
18:05 30. rocznica powstania JW GROM
21:50 Boks: Gala w Wieliczce
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Sport News
2021-01-21
06:00 Sporty motorowe: Monster Jam
07:00 Sport flesz
07:07 Magazyn alpejski
08:00 Sport flesz
08:07 Magazyn snowboardowy
09:00 Sport flesz
09:07 Boks z archiwum: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Floyd Patterson - Ingemar Johansson II 20.06.1960
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Floyd Patterson - Ingemar Johansson II 20.06.1960
11:00 Sport flesz
11:07 Magazyn freestyle
12:00 Sport flesz
12:07 Piłka nożna: Liga czeska
13:00 Sport flesz
13:05 Piłka nożna: Liga czeska
14:00 Sport flesz
14:05 Piłka nożna: Liga czeska
15:00 Konferencja prasowa prezesa PZPN
16:00 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
18:00 live Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:00 Sporty walki: UFC Fight Night: Chiesa vs. Magny
23:00 Piłka nożna: Liga holenderska
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Sport Premium 1
2021-01-21
06:00 Magazyn Ligi Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016) (6)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000) (14)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Fuhlam FC - sezon 2009/2010
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
20:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
20:30 Man in the middle (3)
21:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów (3)
23:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Valencia (2001), Ajax Amsterdam - AC Milan (1995) (12)
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Sport Premium 2
2021-01-21
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016) (6)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000) (14)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC (2019)
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Valencia (2001), Ajax Amsterdam - AC Milan (1995) (12)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów
Stars.TV
2021-01-21
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best 80’s [Rozrywka]
16:00 Best 90’s [Rozrywka]
17:00 Best 80’s [Rozrywka]
18:00 Best 90’s [Rozrywka]
19:00 Best Euro Disco [Rozrywka]
20:00 Best 70’s [Rozrywka]
21:00 Best 80’s [Rozrywka]
22:00 Best 90’s [Rozrywka]
23:00 Best Ballads [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2021-01-21
05:00 Nasz nowy dom (89)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (52)
07:00 Psi Patrol (16)
07:30 Psi Patrol (15)
08:00 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (9)
08:30 Rycerka Nella (3)
09:00 Rycerka Nella (4)
09:30 SpongeBob (7)
10:00 SuperLudzie (12)
10:30 Niania: Oda do Kayah (20)
11:00 Łowcy nagród (20)
12:00 Miasto długów: Kwiaciarnia (22)
13:00 Gliniarze (68)
14:00 Chirurdzy (151)
15:00 Top Chef (76)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (48)
18:00 Nasz nowy dom (90)
19:00 Łowcy nagród (21)
20:00 Ojciec chrzestny
23:35 Świat według Kiepskich: Pocieszacz (226)
00:20 Świat według Kiepskich: Sponsor (227)
01:05 Przerwa techniczna
TVP 1
2021-01-21
05:05 Zakończenie programu
05:15 Przysięga (335)
06:05 Elif (899)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Coś dla ciebie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 3: Fakt prasowy (30)
09:40 Komisarz Alex 6: Okup (66)
10:35 Ojciec Mateusz 18: Cud (238)
11:25 Kasta: Stażystka (64)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:55 Relacja z uroczystości Święta Epifanii w Kościele greckokatolickim
14:00 Elif (900)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (299)
16:05 Przysięga (336)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3735)
18:20 Kasta: Cztery na cztery (65)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (324)
20:55 Ojciec Mateusz 22: Piąta taryfa (281)
21:40 Sprawa dla reportera
22:30 Magazyn śledczy Anity Gargas (180)
23:05 Motel Polska (17)
23:35 Magazyn kryminalny 997
00:20 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat: Psychologia, czy religia?
00:55 Londyńczycy (5/13)
01:50 Fałszerze. Powrót sfory (9/14)
02:50 Sprawa dla reportera
04:25 Notacje: Brunon Hołyst. Jakie piękne jest życie
04:40 Zakończenie programu
TVP 2
2021-01-21
05:19 Zakończenie programu
05:20 Cafe piosenka: Aga Dyk
05:45 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Bez tchu (107)
06:45 Zacznij od nowa (3)
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:15 Policzmy się dla Polski (12)
11:25 Rodzinka.pl: Dziadkowie (38)
11:55 Barwy szczęścia (2368)
12:30 Koło fortuny (676)
13:15 Kozacka miłość (33/270)
14:05 Va banque (174)
14:35 Na sygnale: Pojedynek (211)
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Pozory mylą (116)
16:00 Koło fortuny (926)
16:35 Familiada
17:15 Więzień miłości (474)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (175)
18:45 Kozacka miłość (34/270)
19:35 Barwy szczęścia (2368)
20:10 Barwy szczęścia (2369)
20:50 Anything Goes. Ale jazda! (19)
21:50 Hotel Vidago Palace (3/6)
22:55 Diamenty są wieczne
01:00 Mów mi Vincent
02:55 Bez tożsamości 2 (8)
04:40 Rodzinka.pl: Coś za coś (212)
TVP ABC
2021-01-21
05:10 Domisie: Nie warto leniuchować (350)
05:35 Rodzina Treflików: Magiczna czapeczka (49)
05:50 Mami Fatale: Bistro Fatale (25)
06:05 Mały pingwin Pik-Pok: Łowcy fok (23)
06:15 Reksio: Reksio terapeuta (40)
06:30 Maks i Ruby: Pod namiotem (4)
06:55 Trolle: impreza trwa!: Imprezowe igrzyska (12)
07:25 Billy: Oswajanie gołębia (21)
07:30 Heidi: Niesforne kozy (33)
07:55 Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Radio Wilsona (3)
08:10 Ela, Oskar i Puf: Kapitan Odlot (4)
08:25 Ricky Zoom: Magnes Maxwella (18)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Masza + kasza (17)
08:45 Sąsiedzi: Choinka (111)
08:55 Niespodzianka Poranka: Martin kontra Zargloni (41)
09:10 Kucharz Shane: Izzy i Hollywood (26)
09:30 Domisie: Domisiowa gazetka
10:00 Świnka Peppa 4: Jeżynowa przygoda (22)
10:10 Al-chemik: Elektryczność (26)
10:25 Jak da się myszy ciasteczko: Żeton dla przyjaciela / Robotyczna rywalizacja (30)
10:55 Przygody Bolka i Lolka: W puszczy (13)
11:10 Król Maciuś Pierwszy: Żegnaj Klu-Klu (24)
11:25 Super Wings: Kocia misja w Meksyku (182)
11:40 Mała Marinette: Dwie matki (52)
12:00 Domisie: Nie warto leniuchować (350)
12:30 Bracia koala: Grześ sportowiec (27)
13:00 Figu Migu: Pod poduszką (16)
13:05 Figu Migu: Hau hau, miau miau (18)
13:20 Buli: Buli uczy w szkole (111)
13:25 Skylanders Academy: Grypa nad Gniazdem Skylandersów (16)
13:55 Inazuma Eleven: Nasz bilet na mistrzostwa świata (84)
14:25 Tom i Jerry Show (12)
14:55 Transformers: Cyberverse: Król dinozaurów (15)
15:05 Transformers: Cyberverse: Zagłada (16)
15:15 Licz na Wiktora: Cyfra 0 (10)
15:25 Al-chemik: Jod (34)
15:45 Yakari: Lipek już nie jest dzieckiem (71)
16:00 Marta mówi!: Rozbitkowie/Klub nie dla psa (14)
16:30 Mała lama: Czerwona piżama/Warto się dzielić (4)
17:00 Daisy i Ollie: Dlaczego niektóre zapachy są takie brzydkie? (15)
17:10 Małe Królewny: Magiczna botanika (29)
17:15 Małe Królewny: Zabawa w chowanego (30)
17:30 Bella i Sebastian: Nieustraszony Sonny (3)
17:45 Rev i Roll: Śnieżne szaleństwo (7)
17:55 Trolle: impreza trwa!: Modelowe zachowanie (13)
18:25 Przygody Tomka Sawyera: Raj zagrożony (19)
18:50 Billy: Znajomi i «lajki» (52)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Diabelski Most (35)
19:20 Wieczorynka: Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Przygoda w parku safari (4)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Milady i wielki mistrz miau-fu (13)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Warzywna katastrofa (184)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Bajki o zwierzętach - Niewyspany jeż
20:05 Masza i Niedźwiedź: Jak kot i mysz (58)
20:15 Sąsiedzi: Łóżka (65)
20:25 The Garfield Show: Pasujący pupilek (19)
20:45 Anatane ratuje dzieci z Okury: Narodziny legendy (14)
21:10 Znajdź mnie w Paryżu: Ekipa na rozstaju (20)
21:45 Siódme niebo 3: Przybywa święty Mikołaj (54)
22:35 Klasztorne smaki Remigiusza Rączki
23:05 Jak to działa?: Nowoczesne materiały (58)
23:30 Wojna domowa: Pierwszy dzień (4/15)
00:05 Zakończenie programu
04:35 Nela Mała Reporterka: Złoty Bangkok (22)
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Dobre maniery» (141)
TVP HD
2021-01-21
06:00 M jak miłość (1056)
06:55 Ranczo 8: Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (98)
07:55 Rodzinka.pl: Rodzice na 110% (20)
08:25 Rodzinka.pl: Ideały a sprawa trawnika (21)
08:55 Ojciec Mateusz 6: Fatum (72)
09:50 Ojciec Mateusz 6: Zatruta woda (73)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (297)
11:25 Blondynka 6 (66)
12:20 Ojciec Mateusz 17: Przypadkowa druhna (223)
13:20 Echo serca (14)
14:15 Ranczo 8: Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (98)
15:15 Ranczo 8: Los pogorzelca (99)
16:10 Leśniczówka (163)
16:40 Leśniczówka (164)
17:10 Ojciec Mateusz 24: Internetowi narzeczeni (308)
18:05 Ojciec Mateusz 18: 15:10 do Skarżyska (232)
18:55 Ranczo 8: Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (98)
19:55 Rodzinka.pl: Razem czy osobno (92)
20:35 Rodzinka.pl: Videofilmowanie (93)
21:05 Na dobre i na złe: Nie znam cię jeszcze… ale już cię kocham (794)
22:05 07 zgłoś się: Złocisty (20/21)
23:50 07 zgłoś się: Przerwany urlop (21-ost.)
01:45 Nauczycielka angielskiego
TVP Historia
2021-01-21
06:50 Był taki dzień: 21 stycznia
06:53 Polska Kronika Filmowa: 1991 - wydanie 52
07:10 Bodo (8)
08:10 Po PRL-u: Relacje polsko-amerykańskie
08:45 Historia Polski: Uciekinier
09:50 Sensacje XX wieku: Historia nikczemności
10:45 Biblia - Apokalipsa świętego Jana (1)
11:40 Z widokiem na Wawel (55)
12:15 Czas honoru: Krzyż Walecznych (14)
13:15 We władaniu monsunów: Czekając na deszcze (1/5)
14:20 Krajobrazy Dzikiego Zachodu: Pustynie (3-ost.)
15:15 Polacy zmieniający świat: Wizjonerzy
15:35 Trump. Anatomia sukcesu
16:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Bohaterowie drugiego planu
17:10 Taśmy bezpieki: Więziennictwo w Polsce Ludowej do 1956 roku
17:40 Historia Polski: Powiedz mi, dlaczego?
18:45 Bodo (9)
19:45 Wojna w eterze
19:55 Historia broni: Zaskoczyć wroga (8/10)
21:00 Tajemnice III Rzeszy: Prawa ręka Hitlera (1/6)
22:00 Miasto gniewu (3)
22:35 Sądy, przesądy: W powiększeniu
23:20 Sądy, przesądy: Świat nie-przedstawiony
23:30 Film dokumentalny
00:05 Sądy, przesądy: Rozróby u Kuby
00:55 Polska Kronika Filmowa: 1993 - wydanie 2
01:10 Sensacje XX wieku: Historia nikczemności
02:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Bohaterowie drugiego planu
02:40 Encyklopedia II wojny światowej: Mussolini
TVP Info
2021-01-21
05:18 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:21 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:52 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:09 Pogoda Info
16:15 Koronawirus. Szczepionka: Info dzień
16:45 Koronawirus. Szpital
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:11 Taśmy bezpieki: Zabójstwo ks. Stefana Niedzielaka (22)
04:44 Taśmy bezpieki: Wywiad wobec emigracji politycznej (23)
TVP Kultura
2021-01-21
05:30 Afisz kulturalny
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:51 Zakończenie programu
07:00 Teledysk
08:00 Informacje kulturalne
08:25 Tamte lata, tamte dni: Barbara Krafftówna
09:15 Nazarin
11:00 Rzeka kłamstwa (4)
12:35 Elizabeth
13:15 Śladami wielkich kompozytorów: Śladami Czajkowskiego
14:15 Urodzeni artyści: Zofia i Magdalena Forteckie
14:45 Fotel
14:49 Maszyna
14:55 Litera
15:00 Wykres
15:05 Arena
15:10 Schody
15:25 Opowieść zimowa
17:30 Czterdziestolatek: Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze (14/21)
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Co dalej?: Co prowincja może zyskać na pandemii?
19:15 Rzeźba w poszukiwaniu miejsca
19:45 Którędy po sztukę: Józef Simmler
20:00 Tego się nie wytnie
21:25 Kino mistrzów: Zagubiona autostrada
23:50 Tego się nie wytnie ekstra
00:15 Scena muzyczna: Grzegorz Tarwid
01:15 Co dalej?: Co prowincja może zyskać na pandemii?
01:35 Informacje kulturalne
02:00 Na wschód od Hollywood: Z podniesionym czołem
04:05 Kino nocne: Szczęśliwego Nowego Jorku
TVP Polonia
2021-01-21
05:50 Focus on Poland (516)
06:00 Języczek u wagi (27)
06:10 Polonia 24
06:45 Alarm!
07:05 Korona królów (262)
07:30 Gra słów. Krzyżówka (274)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama kraj
10:50 Pytanie na śniadanie
11:20 Przepis dnia 2
11:30 Barwy szczęścia (2324)
12:00 Dzieła, arcydzieła: Martin Schongauer (4)
12:15 Co niesie dzień
12:30 M jak miłość (1547)
13:20 Kierunek Zachód
13:40 Gospodarz. Włodzimierz Tetmajer znany i nieznany
14:45 Kasta: Biegły (26)
15:15 Rączka gotuje: Śląska klasyka
15:45 Mówimy po polsku: Jak dobrze zrobić zakupy (11)
15:55 Studio Lwów
16:15 Al-chemik: Kłopoty Mirmiła (28)
16:30 Baw się słowami: Mikołaj Kopernik
16:40 Baw się słowami: On wyjechał, oni wyjechali
16:50 Nauka literek z Żużu: Literka T
17:00 Rodzinka.pl: Empatyczny grzechotnik (280)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (275)
18:20 W obiektywie Polonii: Wschód
18:50 Barwy szczęścia (2324)
19:20 Wilnoteka (514)
19:40 Alert Covid (19)
20:00 Polonia 24
20:30 Pogoda
20:40 Sport
20:45 Paradoks: Wolność (3)
21:40 Mocne kino nocne: Zaginiona: Areszt (5/7)
22:30 Kasta: W obronie brata (27)
23:00 Najpiękniejszy widok z okna
23:30 Cafe piosenka: Tadeusz Polkowski
23:55 Focus on Poland (517)
00:10 Rodzinka.pl: Empatyczny grzechotnik (280)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (275)
01:00 Al-chemik: Kłopoty Mirmiła (28)
01:15 Baw się słowami: Mikołaj Kopernik
01:30 Baw się słowami: On wyjechał, oni wyjechali
01:40 Nauka literek z Żużu: Literka T
01:45 Alert Covid
02:00 Polonia 24
02:30 Pogoda
02:34 Sport
02:40 Paradoks: Wolność (3)
04:45 Najpiękniejszy widok z okna
TVP Rozrywka
2021-01-21
06:00 Zakochaj się w Polsce: Żoliborz (45)
06:35 Okrasa łamie przepisy: Domowe musztardy
07:05 Makłowicz w podróży: Podróż 43. Kanada - Quebeck. Ville de Quebec
07:35 Familiada
08:10 Gra słów. Krzyżówka (250)
08:40 Koło fortuny (889)
09:15 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wielbłąd
09:45 Kabaret za kulisami: Argumentum ad absurdum (37)
10:50 Va banque (154)
11:20 Muzeum Polskiej Piosenki: ’Ach, śpij kochanie’ - Adolf Dymsza, Eugeniusz Bodo (129)
11:35 Familiada
12:15 Postaw na milion
13:15 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi: Pojutrze (1)
14:15 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi: Pojutrze (2)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: 14. Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo: Kabaret dla każdego (1)
16:25 Kabaretowa mapa Polski: 14. Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo: Kabaret dla każdego (2)
17:30 Kabaretowa mapa Polski: 14. Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo: Kabaret dla każdego (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Fasole zamiast ziemniaka
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 43. Kanada - Quebeck. Pierwsze nacje
19:30 Gra słów. Krzyżówka (251)
19:55 Va banque (155)
20:35 Postaw na milion
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy 2 (5)
22:30 Kabaret za kulisami: Sekret wiecznej młodości (39)
23:30 Dzięki Bogu już weekend
00:35 Koło fortuny (888)
01:15 Kabaretowa mapa Polski: 18. Festiwal Kabaretu Koszalin «Spa Koszalin»: Terapia śmiechem (1)
02:20 Kabaretowa mapa Polski: 18. Festiwal Kabaretu Koszalin «Spa Koszalin»: Rytuał humoru (2)
04:20 Zakończenie programu
TVP Seriale
2021-01-21
05:25 Zakończenie programu
05:55 Ta jedyna (150)
06:25 Na sygnale: Płytki grób (245)
06:55 Na sygnale: Zaproszenie na kawę (246)
07:35 Ojciec Mateusz 12: Ślady przeszłości (148)
08:30 Komisarz Alex 13: Oblicza miłości (158)
09:20 Złotopolscy: Piramida strachu (185)
09:55 Klan (99)
10:30 M jak miłość (1475)
11:30 Ranczo 9: Demony Kusego (112)
12:25 Rodzinka.pl: Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij (102)
12:55 Rodzinka.pl: Czas na zmiany (103)
13:25 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze
13:40 Ojciec Mateusz 6: Kolekcjoner (77)
14:35 Ojciec Mateusz 6: Wyjazd (78)
15:30 Na dobre i na złe: Diabelskie dylematy (710)
16:25 Na sygnale: Tabletka na wszystko (247)
16:55 Ranczo 9: Konie trojańskie (113)
17:55 Ranczo 9: Zamrożony kapitał (114)
18:55 Rodzinka.pl: Wiek mentalny kontra wiek fizyczny (104)
19:35 Ojciec Mateusz 6: Rodzinne więzi (79)
20:35 Ojciec Mateusz 12: Magiczne zwierciadło (149)
21:30 Ranczo 9: Brzytwa dla tonącego (115)
22:30 Ranczo 9: Grzechy miłości (116)
23:30 Ojciec Mateusz 6: Adrenalina (80)
00:25 Komisarz Alex 12: Osaczona (146)
01:25 Ekstradycja 3 (5/10)
02:30 Ekstradycja 3 (6/10)
04:00 Ta jedyna (127)
04:25 Złotopolscy: Piramida strachu (185)
04:55 Klan (99)
TVP Sport
2021-01-21
05:40 Sportowy wieczór
06:05 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
08:10 Piłka nożna: Superpuchar Włoch
10:10 Megafights - walki stulecia: Floyd Mayweather Jr. - Shane Mosley (24)
13:20 Boks: Walka o pas WBC World w Brentwood
13:55 live Piłka nożna
16:05 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
18:05 Piłka nożna: Superpuchar Włoch
20:10 live Piłka nożna
21:10 live Piłka nożna: Puchar Włoch
23:30 Sportowy wieczór
23:55 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
01:55 Sporty walki: ONE Championship - Inside the Matrix IV