[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2021-01-04
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Wiadomixy [Rozrywka]
10:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
11:00 Ulubiona 20 [Rozrywka]
13:00 Hot Pop [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Hop Bęc [Rozrywka]
23:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
4fun Dance
2021-01-04
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Polo Top
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Top 20
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
22:00 Disco wizja
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
BelSat
2021-01-04
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Кожны з нас (ток-шоу)
06:55 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
07:20 Мова нанова
07:35 Шчыра кажучы
08:00 Колы ўлады (The Wheels of Power: History of Official Cars), д/ф
08:55 Мадонна (Madonna of the Breakfast Club), д/ф
10:45 Зялёная кніга (Green Book), м/ф
12:55 Сведкі Пуціна (Putin’s Witnesses), д/ф
14:40 Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача
15:25 Чын-Чыны ў краіне цудаў (навагодняя праграма)
16:25 Сведкі: Марш Свабоды 1999 года
16:40 Невядомая Беларусь: Адзіная такая, д/ф
17:10 Загадкі беларускай гісторыі
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 Пачні зноў (Begin Again), м/ф
21:20 Студыя «Белсат»
22:20 Аб’ектыў
22:40 Размова дня
22:50 Загадкі беларускай гісторыі
23:10 Хай так TV (сатырычная праграма)
23:35 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-01-04
06:00 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
06:30 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
07:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
07:40 Sport+
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Piłka nożna: Liga angielska
13:05 Premierowa jazda (12)
13:15 Piłka nożna: Liga niemiecka
15:20 Premierowa jazda: Michał Żurawski (11)
15:30 Premierowa jazda (12)
16:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Brad Friedel
16:30 Sport+
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Premiera: Premier League Review
19:00 Premiera: Bundesliga Highlights Show
20:00 O co biega?
20:35 Basket+
20:55 live Piłka nożna: Liga angielska
23:00 live Jej Wysokość Premier League
00:00 live Jej Wysokość Premier League: Extra Time
00:15 News+
00:45 Sport+
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Bundesliga Highlights Show
04:50 Premierowa jazda: Michał Żurawski (11)
Canal+ Sport 2 PL
2021-01-04
06:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:45 Piłka nożna: Liga niemiecka
11:00 Sport+
12:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:55 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Brad Friedel
14:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:40 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:50 Piłka nożna: Liga angielska
21:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
23:00 Bundesliga Highlights Show
00:00 Premier League Review
01:00 Basket+
01:30 News+
02:00 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
02:30 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
Canal+ Sport 3 PL
2021-01-04
05:50 Liga gra
06:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:35 Ekstrapaka: 11. kolejka
11:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:35 Liga+ Extra
15:10 Ekstraklasyka (5)
15:45 Ekstrapaka: 11. kolejka
16:40 Turbokozak
17:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:15 Ekstraklasyka (5)
02:50 Turbokozak
04:20 Witaj w klubie: Legia Warszawa
04:50 Witaj w klubie: Wisła Kraków
Canal+ Sport 4 PL
2021-01-04
06:00 Ekstrapaka: 10. kolejka
06:50 Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
07:20 Witaj w klubie: Wisła Płock
07:50 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
08:20 Liga gra
08:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:05 Ekstrapaka: 11. kolejka
13:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:05 Liga+ Extra
17:40 Ekstraklasyka (5)
18:15 Ekstrapaka: 11. kolejka
19:10 Turbokozak
19:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:45 Ekstraklasyka (5)
Eleven Sports 1
2021-01-04
06:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Serie A Mid-Season Review
11:00 Orlen Team Studio
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Eleven Gol
17:00 Serie A TIM
18:00 Bundesliga
19:00 Eleven Gol
20:00 LaLiga Santander
20:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Orlen Team Studio
23:30 LaLiga Chronicles
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2021-01-04
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 The Best of 2020
20:25 live Piłka nożna: 2. liga niemiecka
23:00 Bundesliga Mid-Season Review
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
Eleven Sports 3
2021-01-04
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (1)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (2)
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (3)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (4)
Eleven Sports 4
2021-01-04
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga portugalska
11:00 Z archiwum LaLiga (1)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Z archiwum LaLiga (6)
20:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Z archiwum LaLiga (7)
00:00 Z archiwum LaLiga (1)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Polonia 1
2021-01-04
06:00 Muzyka na start
06:25 Wojna z mafią 6 (2)
07:30 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (9)
07:45 Coś śmiesznego: Fair_Play_Crew_5 (40)
07:55 Wojna z mafią 6 (3)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 Intelligence 2: Zdrada (17)
22:00 Intelligence 2: Miłość i konspiracja (18)
23:00 Różowa noc
00:00 Potworny wilk
01:55 Autostrada do nieba: Trudne jak ABC (17)
04:05 Coś śmiesznego: Ireneusz Krosny (30)
04:20 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
04:30 Różowa noc
Polsat
2021-01-04
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (20)
09:10 Malanowski i partnerzy (21)
09:40 Sekrety rodziny (39)
10:40 Dlaczego ja? (366)
11:40 Gliniarze (360)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy (918)
14:40 Dlaczego ja? (924)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (386)
17:00 Gliniarze (437)
18:00 Pierwsza miłość (3144)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Megahit: Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
22:15 Zabójca
00:25 Szklana pułapka 5
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-01-04
05:20 Ciemna strona miasta: Fani chuligani (5)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (80)
08:00 Trudne sprawy (776)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (92)
09:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (93)
10:00 Na ratunek 112: Zemsta zazdrosnego chłopaka doprowadza do nieszczęścia/Fit-blogerka nie rezygnuje z ćwiczeń będąc w zaawansowanej ciąży (335)
10:30 Sekrety rodziny: Szukam miłości (157)
11:30 Dlaczego ja?: 22-latka zapomniała, że ma trafić do aresztu (858)
12:30 Nasz nowy dom (125)
13:30 Świat według Kiepskich: Con amore (430)
14:00 Świat według Kiepskich: Królowa balu (431)
14:30 Świat według Kiepskich: Kożuchowska (432)
15:00 Trudne sprawy (873)
16:00 Nasz nowy dom (126)
17:00 Sekrety rodziny: Zaginiony (158)
18:00 Malanowski i partnerzy: Upadłe kobiety (679)
18:30 Malanowski i partnerzy: Pułapka na imprezowicza (680)
19:00 Gliniarze (127)
20:05 Wydarzenia
20:40 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (873)
22:10 Dlaczego ja?: Bardzo atrakcyjna sprzedawczyni obuwia jest molestowana seksualnie (899)
23:10 Świat według Kiepskich: Cyc i Pupcia (354)
23:40 Świat według Kiepskich: Moje wielkie wrocławskie wesele (355)
00:10 Ślad: Bezmyślna zemsta (66)
01:05 Zdrady (102)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
04:50 SuperLudzie (15)
Polsat Cafe
2021-01-04
05:00 Wyjątkowe przypadki medyczne (6)
06:00 Fajka pokoju (209)
07:00 Szpital dziecięcy (26)
08:00 Sekrety rodziny (136)
09:00 Małolaty (26)
10:00 Nasz nowy dom (41)
11:00 Beauty Express. Mistrzynie makijażu (5)
12:00 Spektakularne metamorfozy (8)
13:00 Gwiazdy na dywaniku (293)
13:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (22)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (31)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (8)
17:00 Nasz nowy dom (124)
18:00 Biedni kontra bogaci (19)
19:00 Milionerzy bez grosza (7)
20:00 Zdrady (121)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (17)
22:00 Gry małżeńskie (24)
23:00 Zdrady (106)
00:00 Błędy natury (1)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (6)
02:00 Walka o piersi (14)
04:00 Bardzo ostry dyżur (10)
04:30 Poprawki skalpelem. Za kulisami (7)
Polsat Doku
2021-01-04
05:00 Czas wojowników (7)
05:30 Czas wojowników (8)
06:00 Emil, pogromca mandatów (1)
06:30 Emil, pogromca mandatów (2)
07:00 Emil, pogromca mandatów (3)
07:30 Emil, pogromca mandatów (4)
08:00 Polacy w świecie (23)
08:30 Polacy w świecie (24)
09:00 Polacy w świecie (25)
09:30 Polacy w świecie (26)
10:00 Hardkorowy lombard (157)
10:30 Hardkorowy lombard (158)
11:00 Malanowski i partnerzy (620)
11:30 Malanowski i partnerzy (621)
12:00 Malanowski i partnerzy (622)
12:30 Malanowski i partnerzy (623)
13:00 Poszukiwacze historii (86)
13:30 Poszukiwacze historii (87)
14:00 Najdziwniejsze tajemnice świata (2)
15:10 Top 10 Największe tajemnice świata (12)
15:55 Oddać życie za Kima - podróż przez Koreę Północną
17:05 Podróż przez Koreę Północną
17:45 Gułag - szaleństwo Stalina
19:00 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (1)
19:30 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (2)
20:05 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (10)
21:00 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (3)
22:00 Przestępcze podziemie (1)
23:10 Życie w więzieniu (1)
00:15 Druga wojna w kolorze (4)
01:25 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (15)
01:50 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (16)
02:15 Taaaka ryba (87)
02:40 Taaaka ryba (88)
04:00 Skazany za… (25)
04:30 Skazany za… (26)
Polsat Film
2021-01-04
05:00 Na ratunek 112 (276)
05:30 Na ratunek 112 (277)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (54)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (55)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (56)
07:30 Nasz nowy dom (156)
08:30 Przyjaciółki (136)
09:30 Przyjaciółki (137)
10:30 Świat według Kiepskich (182)
11:10 Świat według Kiepskich (183)
11:45 Świat według Kiepskich (1)
12:15 101 dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda
13:50 Duże dzieci
15:55 Zmierzch
18:30 Burleska
21:00 Intrygujący poniedziałek: Solid Gold
23:55 Jaja w tropikach
02:10 Gliniarze (481)
04:05 Gliniarze: Czyń swoją powinność (369)
Polsat News
2021-01-04
05:00 Stołeczna drogówka
05:20 Z klimatem i z pasją
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Wydarzenia Flesz
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 SuperLudzie
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 Z klimatem i z pasją
02:20 SuperLudzie
02:40 Stołeczna drogówka
Polsat Play
2021-01-04
05:00 Łowca pedofilów: «Prawdziwy przyjaciel» z Poznania cz. 2 (69)
05:30 Łowca pedofilów: «Prawdziwy przyjaciel» z Poznania cz. 3 (70)
06:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (92)
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (93)
07:00 Dog i Beth - łowcy głów (1)
08:00 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (2)
09:00 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (3)
09:35 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (4)
10:10 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (5)
10:50 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (6)
11:25 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (7)
12:00 Megatransporty: Największe przeprowadzki (1)
13:00 Megatransporty: B-25 (1)
14:00 Hardkorowy lombard 3 (29)
14:30 Hardkorowy lombard 3 (30)
15:00 Hardkorowy lombard 3 (31)
15:30 Hardkorowy lombard 3 (32)
16:00 Górale (37)
16:30 Górale (38)
17:00 Górale (39)
17:30 Górale (40)
18:00 Poszukiwacze historii: Grunwald (119)
18:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Lemitami (120)
19:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica lasu Gołys (121)
19:30 Poszukiwacze historii: Tajemniczy obóz w środku miasta (122)
20:00 Sensacje XX wieku: Krew, miłość, zdrada (1)
21:00 Poszukiwacze historii (139)
21:30 Poszukiwacze historii (140)
22:00 Tajna historia XX wieku: Twierdze na szynach (72)
22:30 Pociągi (1)
23:00 Budowlańcy (19)
23:30 Więzienie (18)
00:00 Więzienie (19)
00:30 Czterdziestojednoletnia niewierna mężatka
02:50 Emil, pogromca mandatów (12)
04:05 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (16)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (17)
Polsat Romans
2021-01-04
05:00 Sekrety rodziny: Zemsta jest słodka (121)
06:00 Gliniarze: Lekcja tolerancji (389)
07:00 Gliniarze: Niebezpieczne fantazje (390)
08:00 Przyjaciółki (138)
09:00 Przyjaciółki (139)
10:00 Przyjaciółki (140)
11:00 Przyjaciółki (141)
12:00 Przyjaciółki (142)
13:00 Niania: Świadek (111)
13:30 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
14:00 Niania: Ślub, część druga (113)
14:30 Niania: Człowiek za burtą (114)
15:00 Świat według Kiepskich: Wesołych świąt (245)
15:30 Świat według Kiepskich: Zakazane piosenki (246)
16:00 Świat według Kiepskich: Niszczyciel (247)
16:30 Świat według Kiepskich: Ogór (248)
17:00 Świat według Bundych (235)
17:30 Świat według Bundych (236)
18:00 Gliniarze: Więzi (196)
19:00 Malanowski i partnerzy: Wykorzystana i porzucona (777)
19:30 Malanowski i partnerzy: Zły nauczyciel (778)
20:00 Ślad: Automat dla pięknej pani (53)
21:00 Królewskie święta
22:55 Królowie ulicy 2: Motor City
00:55 Na ratunek 112: Kobieta traci przytomność podczas ceremonii Kambo/Chłopiec spada ze schodów i doznaje urazu kręgosłupa (67)
01:25 Na ratunek 112: 10-letni chłopiec połyka hel, czyli zatrucie zagrażające życiu dziecka/Kobieta udająca ciężarną okrada staruszkę (68)
01:55 Na ratunek 112: 11-letni syn ratuje ojca, który uderzył głową o ścianę/Mężczyzna zostaje uwięziony w pustej mogile (69)
02:25 Na ratunek 112: Dziecko porażone prądem w wannie/Wizyta u fryzjera przyczyną udaru mózgu (70)
02:55 Ślad: Jackpot (84)
04:00 Sekrety rodziny: Tajemnice rękopisu (122)
Polsat Sport
2021-01-04
06:00 Boks: Queensberry Polska Fight Night w Gniewie
08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga szkocka
13:30 Cafe Futbol
15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna: Liga Narodów
01:00 Sporty walki: KSW 54
Polsat Sport Extra
2021-01-04
06:00 Piłka nożna: Liga szkocka
08:30 Sporty walki: Gala Genesis w Łodzi
11:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
13:30 Atleci
14:00 Piłka nożna: Liga Narodów
16:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup
18:30 Piłka nożna: Superpuchar Polski
21:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach
23:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
01:00 Boks: Gala Polsat Boxing Night
Polsat Sport Fight
2021-01-04
07:00 Boks: Babilon Fight Night
10:00 Sporty walki: FEN 8 w Kołobrzegu
13:05 Boks: Gala Queensberry Promotions
16:20 Atleci
16:45 Sporty walki: KSW 38
19:20 Boks: Gala Polsat Boxing Night
22:50 Sporty walki: Babilon MMA 12 w Łomży
01:55 Boks: Gala w Opolu
Polsat Sport News
2021-01-04
06:00 Sporty motorowe: Monster Jam
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 Magazyn alpejski
09:00 Sport flesz
09:07 Boks z archiwum: Gala w Miami - waga ciężka: Floyd Patterson - Ingemar Johansson III 13.03.1961
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum: Gala w Glens Falls - waga ciężka: Mike Tyson - James Tillis 03.05.1986
11:00 Sport flesz
11:07 Magazyn alpejski
12:00 Sport flesz
12:07 Piłka nożna: Liga szkocka
14:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
16:30 Trans World Sport
17:30 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga Narodów
22:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
01:00 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
Polsat Sport Premium 1
2021-01-04
07:00 Cafe Futbol
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
15:00 Archiwum Ligi Europy UEFA: Wisła Kraków - Fulham FC 20.10.2011 - sezon 2010/2011
16:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
17:00 Piłka nożna: Liga Europy
18:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
19:00 Archiwum Ligi Europy UEFA: Lech Poznań - Manchester City 04.11.2010 - sezon 2010/2011
20:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
21:00 Piłka nożna: Liga Europy
22:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
23:00 Archiwum Ligi Europy UEFA: Sporting Braga - Lech Poznań 24.02.2011 - sezon 2010/2011
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
01:00 Piłka nożna: Liga Europy
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
04:30 Piłka nożna: Liga Europy
Polsat Sport Premium 2
2021-01-04
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016) (6)
09:00 Cafe Futbol
10:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
17:00 Archiwum Ligi Europy UEFA: Wisła Kraków - Fulham FC 20.10.2011 - sezon 2010/2011
18:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
19:00 Piłka nożna: Liga Europy
20:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
21:00 Archiwum Ligi Europy UEFA: Lech Poznań - Manchester City 04.11.2010 - sezon 2010/2011
22:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
23:00 Piłka nożna: Liga Europy
00:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy
01:00 Archiwum Ligi Europy UEFA: Sporting Braga - Lech Poznań 24.02.2011 - sezon 2010/2011
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
04:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
Stars.TV
2021-01-04
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best 80’s [Rozrywka]
16:00 Best 90’s [Rozrywka]
17:00 Best 80’s [Rozrywka]
18:00 Best 90’s [Rozrywka]
19:00 Best of R.E.M. [Rozrywka]
20:00 Best 70’s [Rozrywka]
21:00 Best 80’s [Rozrywka]
22:00 Best 90’s [Rozrywka]
23:00 Best Ballads [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2021-01-04
05:00 Nasz nowy dom (198)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (34)
07:00 Psi Patrol (16)
07:30 Psi Patrol (15)
08:00 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (22)
08:30 Potwory kontra Obcy (3)
09:00 Potwory kontra Obcy (4)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (20)
10:00 SuperLudzie (2)
10:30 Niania: Stosunki służbowe (9)
11:00 Nasz nowy dom (210)
12:00 Miasto długów: Fundacja, cz. 1 (11)
13:00 Gliniarze (55)
14:00 Chirurdzy (138)
15:00 Top Chef 6 (63)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (55)
18:00 Nasz nowy dom (211)
19:00 Łowcy nagród (4)
20:05 Zła kobieta
22:00 Świat według Kiepskich: Wielki bal (2)
22:30 Świat według Kiepskich: Impreza (265)
23:00 Pomniejszenie
01:50 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (126)
04:00 Na ratunek 112 (214)
04:30 Na ratunek 112 (215)
TVP 1
2021-01-04
05:25 Przygody Joanny
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Okiem wiary
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 2: Europejski kandydat (18)
09:35 Komisarz Alex 14: Randka z milionerem (173)
10:35 Ojciec Mateusz 18: Złote jabłko (226)
11:25 Kasta: Niebezpieczne dziewczyny (53)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 Natura w Jedynce: Szpiedzy wśród zwierząt: Miłość (1)
14:00 Elif (888)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (287)
16:05 Przysięga (324)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3724)
18:20 Kasta: Kontrola (54)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (314)
21:00 Teatr Telewizji: Pan Jowialski
22:40 Świat bez fikcji: Sługa Narodu
23:45 Warto rozmawiać
00:45 Sisi (2-ost.)
02:35 Szlak śmierci
04:10 Frank Sinatra - głos Ameryki
TVP 2
2021-01-04
05:05 Zakończenie programu
05:25 Cafe piosenka: Szymon Chodyniecki
05:55 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Zagubione dusze - część 2 (184)
06:55 Coś dla ciebie
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama
10:55 Pytanie na śniadanie
11:25 Rodzinka.pl: Dzień Ojca (29)
11:55 Barwy szczęścia (2355)
12:30 Koło fortuny (665)
13:15 Kozacka miłość (20/270)
14:05 Va banque (161)
14:35 Na sygnale: Patrz i ucz się (199)
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Kwestia zaufania (104)
16:00 Koło fortuny (909)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (462)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (162)
18:45 Kozacka miłość (21/270)
19:35 Barwy szczęścia (2355)
20:10 Barwy szczęścia (2356)
20:45 Sylwester marzeń z Dwójką 2020 (4)
20:55 Królowa piękności (1/12)
21:50 O mnie się nie martw 13 (13-ost.)
22:45 Lepsza połowa 2 (17)
23:10 Lepsza połowa 2 (18)
23:45 The Square
02:25 Warto kochać (40)
TVP ABC
2021-01-04
05:00 Figu Migu: Gospodarstwo (3)
05:10 Domisie: Sójka kłamczucha
05:35 Rodzina Treflików: Śmieci (32)
05:50 Mami Fatale: Pod fatalną banderą (8)
06:05 Mały pingwin Pik-Pok: Lody pingwina (6)
06:15 Reksio: Reksio pogromca (23)
06:30 Dora i przyjaciele (27)
07:00 Daisy i Ollie: Co jest niby fajnego w świętach? (53)
07:25 Billy: Niewygodne kapcie (4)
07:30 Przyjaciele Misia i Margolci: Potwór (5)
08:00 Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Nowa w mieście (9)
08:10 Cleo i Cuquin: Premiera (1)
08:15 Cleo i Cuquin: Łowcy duchów (2)
08:25 Ricky Zoom: Wheelford Wheeler (1)
08:35 Buli: W górę serca (60)
08:40 Tru i Tęczowe Królestwo: Superhiperdyskoteka (1)
09:05 Ptyś i Bill: Obcy we własnym domu (1)
09:15 Ptyś i Bill: Najlepsza niania (2)
09:30 Przyjaciele Misia i Margolci: Dzień muchy (12)
09:50 Masza i Niedźwiedź: Niełatwo być dzieckiem (35)
10:00 Buli: Wielkie zawody (74)
10:05 Buli: List do Bulinki (75)
10:10 Ugotuj nam bajkę: Śpiąca Królewna
10:25 Inui: Lusterko (1)
10:30 Inui: List w butelce (2)
10:40 O rety! Psoty Dudusia Wesołka: Ciasto a’la Duduś
11:00 Pamiętnik Florki: Jeziorko (1)
11:15 Buli: Butelka w morzu (8)
11:20 Super Wings: Syreni śpiew (87)
11:35 Wiking Vic: Najwyższy Wiking (1)
11:45 Wiking Vic: Burza z piorunami (2)
12:00 Pippi Langstrumpf
13:30 Księga Ksiąg: Cuda Jezusa
14:00 Supa Strikas 2: Apiłkogeddon (80)
14:25 Dinotrux: Krab kopalnik (71)
14:55 Metalions: Wyścig na solnisku (85)
15:05 Metalions: Wyścig na solnisku, część 2 (86)
15:20 Licz na Wiktora: Liczba 13
15:30 Al-chemik: Objętość (14)
15:50 Yakari: Ojciec i syn (54)
16:00 Lassie i przyjaciele: Fałszywe oskarżenie (51)
16:30 Clifford - wielki czerwony pies: List od fanki / Mistrzyni Cleo (42)
17:00 Jak da się myszy świąteczne ciastko
18:00 Lego Jurassic World: Legenda wyspy Nublar: Pod wulkanem (12)
18:25 Przygody Tomka Sawyera: Pozorna nieobecność (2)
18:50 Billy: Kocie szaleństwo (35)
19:00 Wieczorynka: Heidi: W parku (20)
19:20 Wieczorynka: Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Na lodzie (10)
19:30 Wieczorynka: Rodzina Treflików: Zabawka (76)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Brakujący rozdział (167)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Frania, Kupmi i Takale - Nie chce mi się
20:05 Masza i Niedźwiedź: Czapka niewidka (41)
20:10 Sąsiedzi: Kataklizm (102)
20:25 The Garfield Show: Zabawa w kotka i myszkę (2)
20:40 Kicia to nie kot: Mrówcza praca / Emerytka Kicia (49)
21:10 Nowe przygody Lucky Luke’a: Nagroda za Daltonów (13)
21:40 Znajdź mnie w Paryżu: Znowu razem (3)
22:10 Siódme niebo 2: Powroty (37)
23:00 Magiczne drzewo: Kostka (2)
23:30 Magiczne drzewo: Kredka (3)
01:00 Zakończenie programu
04:35 Nela Mała Reporterka: W krainie tygrysów (5)
04:50 Zagadki zwierzogromadki: Zimorodki (18)
TVP HD
2021-01-04
05:45 Zakończenie programu
06:00 M jak miłość (1043)
06:55 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
07:55 Rodzinka.pl: Porzucona narzeczona (281)
08:25 Rodzinka.pl: Twardziel (282)
08:55 Ojciec Mateusz 4: Skradziona miłość (46)
09:55 Ojciec Mateusz 4: Tajemnicze śledztwo (47)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (284)
11:25 Blondynka 5: Albo ja, albo on (53)
12:20 Ojciec Mateusz 16: Reggae (210)
13:20 Echo serca (1)
14:15 Ranczo 6: Przeciek kontrolowany (72)
15:15 Ranczo 6: Świadek koronny (73)
16:10 Leśniczówka (137)
16:35 Leśniczówka (138)
17:10 Scena muzyczna: Bum Bum Orkestar + Gang Tango
18:00 Ojciec Mateusz 17: Córka blacharza (219)
18:55 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
19:55 Rodzinka.pl: Król jest nagi (66)
20:35 Rodzinka.pl: Komunikacja, głupcze (67)
21:05 Osiecka (1)
22:00 Miłość i inne komplikacje
23:50 Zniewolona (48)
00:50 Czerwona królowa (1)
TVP Historia
2021-01-04
06:55 Był taki dzień: 4 stycznia
07:00 Polska Kronika Filmowa: 1994 - wydanie 48
07:25 Wiktoria 2: Serdeczne porozumienie (5)
08:20 Ex Libris
08:40 Przeczytaj mi tę historię
08:50 Historia Polski: Bareizm
10:00 Sensacje XX wieku: Operacja «Odessa» (1/2)
10:55 Życie ukryte w jeziorze 2: Lago General Carrera. Nieujarzmiony splendor (5-ost.)
12:00 Kuchnia Jagiellonów
12:40 Czas honoru: Skok (1)
13:35 Zaginione skarby: Zaginiony rękopis «Mazurka Dąbrowskiego»
13:50 Rewolwerowiec
15:35 Na tropach prehistorii: Początki ssaków (3)
16:35 Wpół do Trzeciej RP
17:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Maciejowice 1794 - niedopisane karty (226)
17:40 Flesz historii
18:00 Historia Polski: Czekoladowa dynastia
18:55 Wiktoria 2: Wiara, nadzieja i miłość (6)
19:50 Wojna w eterze
20:00 Historia w postaciach zapisana: Czarna legenda Królowej Margot
22:00 Spór o historię: Rewolucja francuska
22:40 W świecie rytuałów: Krąg życia (1/4)
23:45 Zapora. Energia dla Niepodległej
00:35 Polska Kronika Filmowa: 1990 - wydanie 47
00:50 Sensacje XX wieku: Operacja «Odessa» (1/2)
01:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Maciejowice 1794 - niedopisane karty (226)
02:25 Encyklopedia II wojny światowej: Skazani (1)
TVP Info
2021-01-04
05:13 Agrobiznes
05:30 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:21 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:10 Pogoda Info
16:15 Koronawirus. Szczepionka
16:45 Koronawirus. Szpital
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:54 W tyle wizji
02:29 Serwis Info
02:34 W tyle wizji extra
04:10 Taśmy bezpieki: Kulisy Magdalenki (74)
04:45 Taśmy bezpieki: Rozliczenie zbrodniarzy hitlerowskich po II wojnie światowej (75)
TVP Kultura
2021-01-04
05:40 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:45 Zakończenie programu
08:10 Tego się nie wytnie
09:35 Tomasz Dolabella i Szymon Czechowicz. Zapomniani mistrzowie baroku
09:55 Reżyserzy: Frank Capra
11:00 Quo vadis (1/6)
12:00 Quo vadis (2/6)
12:55 Grace Jones, życiodajne światło
15:05 Imperatyw - profesor Mieczysław Tomaszewski
15:40 Jeszcze nie wieczór
17:35 Czterdziestolatek: Toast, czyli bliżej niż dalej (1/21)
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Rok 2020
19:20 Trzeci punkt widzenia
20:00 Panorama kina polskiego: Do widzenia, do jutra
21:30 Powidoki
21:45 Żelazna klasyka: Gallipoli
23:45 Scena muzyczna: Jakub Paulski Trio
00:45 Informacje kulturalne
01:20 Taksówkarz
TVP Polonia
2021-01-04
05:15 Muzeum Polskiej Piosenki (24)
05:25 Niedziela z…: Alicją Węgorzewską
06:10 Polonia 24
06:45 Alarm!
07:05 Głód Słowa
07:25 Rok 1920. Kalendarium (52)
07:30 Gra słów. Krzyżówka (262)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama kraj
10:55 Pytanie na śniadanie
11:30 Barwy szczęścia (2313)
12:00 Zaloguj się w kuchni: Naleśniki zapiekane na chrupko (1)
12:15 Strefa ruchu
12:30 Ludzie i bogowie: Duet (1)
13:20 Welcome to Poland (1)
13:40 Kulturalni PL
14:35 Rok 1920. Kalendarium (52)
14:45 Gwiazdozbiór: Anna German
15:15 Okrasa łamie przepisy: Domowe musztardy
15:45 Zakochaj się w Polsce: Brodnica (184)
16:15 Zwierzaki Czytaki: Eksponat (109)
16:30 Domisie: Strachowyjowa akademia rysunku (402)
17:00 Rodzinka.pl: Córka mojego syna (268)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (263)
18:20 A w nas Polska ciągle się tli
18:50 Barwy szczęścia (2313)
19:20 Nad Niemnem (366)
19:40 Olá Polônia: Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej (10)
20:00 Polonia 24
20:30 Pogoda
20:40 Sport
20:45 Mała Moskwa (1/4)
21:40 Mocne kino nocne: Mrok: Nie wszystko można kupić (3/8)
22:30 Kasta: Plagiat - nieuczciwa gra (17)
23:00 Hanik. Podróż do życia
23:55 Focus on Poland (505)
00:10 Rodzinka.pl: Córka mojego syna (268)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (263)
01:00 Zwierzaki Czytaki: Eksponat (109)
01:15 Domisie: Strachowyjowa akademia rysunku (402)
01:40 Olá Polônia: Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej (10)
02:00 Polonia 24
02:30 Pogoda
02:32 Sport
02:40 Mała Moskwa (1/4)
04:45 Hanik. Podróż do życia
TVP Rozrywka
2021-01-04
05:30 Zakończenie programu
06:20 Zakochaj się w Polsce: Kraków nowoczesny (28)
06:45 Okrasa łamie przepisy: Zapomniane potrawy Lubelszczyzny
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 41. Malezja - Na prowincji
07:50 Familiada
08:20 Gra słów. Krzyżówka (222)
08:50 Koło fortuny (872)
09:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Fatima
10:05 Kabaretowe lato Dwójki (10)
10:55 Va banque (124)
11:25 Muzeum Polskiej Piosenki: «C’est la vie - Paryż z pocztówki» - Andrzej Zaucha (32)
11:40 Familiada
12:20 Postaw na milion
13:20 Życie to kabaret: Kabaret Ani Mru-Mru: Urodzinowy strzał w dychę (1)
14:25 Życie to kabaret: Kabaret Ani Mru-Mru: Urodzinowy strzał w dychę (2)
15:25 Kabaretowa mapa Polski: 16. Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo: Seks (1)
16:25 Kabaretowa mapa Polski: 16. Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo: Sport (2)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: 16. Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo: Chwila relaksu (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Wielkopolskie kluchy na łachu
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 41. Malezja - Penang
19:30 Gra słów. Krzyżówka (239)
19:55 Va banque (143)
20:35 Postaw na milion
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy 2 (2)
22:30 Hity kabaretu: Mały kac i inne hity Kabaretu K2 (17)
23:30 Hity kabaretu: Mowa nienawiści i inne hity Kabaretu Czesuaf (18)
00:35 Koło fortuny (871)
01:20 Niezapomniane koncerty: Sylwester marzeń z Dwójką 2020
02:45 Życie to kabaret: Z Grabowskim po kraju (1)
04:45 Zakończenie programu
TVP Seriale
2021-01-04
05:25 Zakończenie programu
05:55 Ta jedyna (137)
06:25 Na sygnale: Podróż poślubna (233)
06:55 Na sygnale: Hejt! (234)
07:30 Ojciec Mateusz 11: Zagadki serca (135)
08:30 Komisarz Alex 12: Zamach (145)
09:20 Złotopolscy: Powrót Barbary (173)
09:55 Klan (87)
10:30 M jak miłość (1463)
11:30 Ranczo 8: Los pogorzelca (99)
12:25 Rodzinka.pl: Wiecznie młodzi (89)
12:55 Rodzinka.pl: To miłość (90)
13:35 Ojciec Mateusz 5: Aukcja (64)
14:30 Ojciec Mateusz 5: Taka spokojna niedziela (65)
15:30 Na dobre i na złe: Mistrz czy uczeń? (698)
16:25 Na sygnale: Martwi nie pomożemy (235)
16:55 Ranczo 8: W blasku fleszy (100)
17:55 Ranczo 8: Grecy i Bułgarzy (101)
18:55 Rodzinka.pl: Kobiety górą (91)
19:35 Ojciec Mateusz 5: Obrona konieczna (66)
20:30 Ojciec Mateusz 11: Siostrzeniec (136)
21:30 Ranczo 8: Jedźmy, nikt nie woła (102)
22:25 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
23:25 Ojciec Mateusz 5: Sonata (67)
00:20 Pan Wołodyjowski (1/2)
01:50 Londyńczycy 2 (11/16)
02:45 Londyńczycy 2 (12/16)
04:00 Ta jedyna (96)
04:20 Ta jedyna (97)
04:45 Złotopolscy: Powrót Barbary (173)
TVP Sport
2021-01-04
05:30 Sportowy wieczór
06:05 Megafights - walki stulecia: Martinez - Dzinziruk (5)
08:45 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej w Jastrzębiu-Zdroju
10:30 Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2021
12:25 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Val Müstair
12:55 Dzień z Maradoną - Zapraszamy do świata Diego
13:10 Retro TVP Sport: Oficjalny film Mistrzostw Świata FIFA 1986
15:50 Dzień z Maradoną - Upadły anioł
18:15 Retro TVP Sport: Piłka nożna: Mistrzostwa świata 1986 - mecz ćwierćfinałowy: Argentyna - Anglia
19:05 live 4-4-2
20:05 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
21:55 Sportowy wieczór
22:35 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:35 Boks: Gala Fight Camp w Brentwood (1)
02:55 Boks: Walka o pasy WBC World, WBA Super World i IBF World w Uncasville