[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2020-12-13
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 K-pop non stop [Rozrywka]
10:00 Wiadomixy [Rozrywka]
11:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
12:00 Hop Bęc [Rozrywka]
14:00 Pożyczone nuty [Rozrywka]
15:00 Hot Pop [Rozrywka]
16:00 Ulubiona 20 [Rozrywka]
18:00 Versus w 4FUN.TV [Rozrywka]
19:00 Hot Pop [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Young Stars w 4FUN.TV [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
03:00 Najwięcej muzyki nocą [Rozrywka]
4fun Dance
2020-12-13
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Polo Top
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Top 20
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Top 50 Disco
20:00 Disco wizja
21:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2020-12-13
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
09:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
12:00 Kids lista
13:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
14:00 Dziecięce przeboje
15:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
16:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
17:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
19:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:30 Pora relaksu
BelSat
2020-12-13
05:00 Аб’ектыў
05:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
05:55 Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
06:00 Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял
06:25 Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей
06:35 Дзівосны свет шчанятаў (Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі
07:20 Маю права (юрыдычная праграма)
07:40 Без акрэдытацыі
08:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
08:50 Лялька (Lalka), серыял
10:10 Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял
11:05 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
11:20 «Bellingcat»: праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-Truth World), д/ф
12:50 Вечаровы шпіль
13:10 Шыльды
13:20 Дні, якія скаланулі Польшчу (Dni, ktore wstrzasnely Polska), д/ф
14:10 Mалады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял
14:55 Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф
17:00 Закладнікі Пуціна (Zakladnicy Putina), д/ф, рэж. Бажыдар Паёнк і Пётр Маліноўскі (Bozydar Pajak і Piotr Malinowski), 2019 г. Польшча
17:50 Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф
18:20 Мова нанова
18:35 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:15 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
19:30 Лабірынты (гістарычная праграма): Пётр Машэраў: Беларусь. Рэвалюцыя
20:10 Выходзіць нельга выжыць (Insyriated), драма, рэж. Філіп ван Леэў (Philippe van Leeuw), 2017 г. Бельгія-Францыя-Ліван
21:35 Аб’ектыў
21:50 Метанол (Metanol): ч. 2, драма
23:25 Вечаровы шпіль
23:45 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-12-13
06:30 Premierowa jazda: Dominika Stelmach (4)
06:50 Piłka nożna: Liga angielska
09:00 Premier League+
09:45 Premierowa jazda: Joanna Jędrzejczyk (3)
10:00 live Wysoki Pressing
11:00 Premiera: LaLiga+
11:35 Premier League+
12:20 O co biega?
12:55 live Piłka nożna: Liga angielska
15:10 Piłka nożna: Liga angielska
17:25 Piłka nożna: Liga angielska
19:35 Premierowa jazda: Antoni Królikowski (9)
20:10 Piłka nożna: Liga angielska
22:20 Turbokozak
23:00 Premiera: Sport+
00:15 News+
00:50 Piłka nożna: Liga hiszpańska
03:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Canal+ Sport 2 PL
2020-12-13
06:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA Offseason
10:55 Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBA Interim World w Uncasville
11:55 Wysoki Pressing
13:00 Premierowa jazda (9)
13:25 LaLiga+
13:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:10 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:35 Premierowa jazda: Adam Kszczot (1)
20:55 Piłka nożna: Liga francuska
23:00 Wysoki Pressing
00:10 Liga+ Extra
02:00 Sport+
Canal+ Sport 3 PL
2020-12-13
05:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:10 Liga+
09:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 live Liga+ Extra
17:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 live Liga+ Extra
21:00 live Turbokozak
21:30 Liga+ Extra
21:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:55 Liga+ Extra
01:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
02:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
02:30 Witaj w klubie: Piast Gliwice
03:00 Turbokozak
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2020-12-13
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:40 Liga+
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Liga+ Extra
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 Liga+ Extra
23:30 Turbokozak
00:00 Liga+ Extra
00:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:25 Liga+ Extra
04:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
04:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
Eleven Sports 1
2020-12-13
06:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
07:30 #ELEVENF1 (77)
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
11:30 GP Confidential (21)
12:00 live Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
14:05 live Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
16:10 live Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
17:30 live Piłka nożna: Liga włoska
17:55 live Piłka nożna: Liga włoska
20:00 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:15 live Eleven Gol
00:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2020-12-13
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 GP Confidential (21)
08:30 #ELEVENF1 (77)
09:00 Legendy F1: Ayrton Senna
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 The Best of Eleven
12:25 live Piłka nożna: Liga włoska
14:55 live Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Najlepsi bramkarze Bundesligi lat 90
17:55 live Piłka nożna: Liga niemiecka
20:00 Legendy ligi niemieckiej: Lothar Matthaeus
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
01:00 Leo Messi
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2020-12-13
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (3)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (4)
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:55 Piłka nożna: Liga włoska
16:55 Piłka nożna: Liga francuska
19:00 Z archiwum LaLiga (6)
20:00 Z archiwum LaLiga (3)
20:55 Piłka nożna: Liga francuska
23:00 Z archiwum LaLiga (5)
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (2)
03:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Eleven Sports 4
2020-12-13
05:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga francuska
11:00 Z archiwum LaLiga (3)
12:00 Najlepsze gole Borussii Dortmund
12:25 live Piłka nożna: Liga włoska
14:30 Najlepsze gole VfB Stuttgart
14:55 live Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (7)
17:55 live Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Z archiwum LaLiga (6)
20:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Z archiwum LaLiga (5)
00:00 Z archiwum LaLiga (3)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2020-12-13
06:00 Muzyka na start
06:25 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
07:00 Profilerka (4/16)
08:00 Profilerka (5/16)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Mango
11:00 Telesprzedaż
13:00 Klejnot TV
14:30 Telesprzedaż
15:50 Klejnot TV
20:45 Plaga podziemnych pająków
22:25 Coś śmiesznego: Krosny, Andrus (8)
23:00 Różowa noc
00:00 Długie nogi
02:15 10 Extra Mocnych (4)
02:45 Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (27)
02:55 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
03:15 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_5 (35)
04:10 Różowa noc
Polsat
2020-12-13
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
07:40 Zakochany wilczek
09:15 Kraina lodu
11:30 Czarownica 2
14:05 live Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
16:35 Kabaret w prezencie
17:35 Sąsiedzkie porachunki (4)
17:40 Nasz nowy dom: Odcinek specjalny - Boże Narodzenie 2020, część druga
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie
20:00 Tego jeszcze nie grali. Kabaret Moralnego Niepokoju
22:10 Gliniarz z Beverly Hills
00:25 Avatar
03:45 Tajemnice losu
Polsat 2
2020-12-13
05:05 Interwencja
05:20 Górale (10)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Awantura o kasę (55)
08:00 Nasz nowy dom (200)
09:00 Dlaczego ja?: 27 - latka myśli, że mąż ukradł jej psa (967)
10:00 Trudne sprawy (758)
11:00 Trudne sprawy (759)
12:00 Trudne sprawy (760)
13:00 Trudne sprawy (761)
14:00 Przyjaciółki (171)
15:00 Nasz nowy dom (196)
16:05 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (7)
18:00 Joker (2)
19:00 Malanowski i partnerzy: Mściciel z przeszłości (639)
19:30 Malanowski i partnerzy: Tajemnica Brodzieńskich (640)
20:05 Wydarzenia
20:45 Interwencja
21:00 Cudzoziemiec
23:00 Mayday (3)
00:00 Mayday (4)
01:00 Kabaretowa Ekstraklasa
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
03:20 Oblicza Ameryki
03:45 Santo Subito - Cantobiografia Jana Pawła II. Koncert Wielkanocny Piotra Rubika (2)
04:45 Kabaretowa Ekstraklasa
04:50 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (49)
Polsat Cafe
2020-12-13
05:00 Kryzys wieku średniego
06:00 Oszpecone piękno (1)
07:00 Bogaty dom - biedny dom (24)
08:00 Biedni kontra bogaci (2/10)
09:00 Zamieńmy się domami (2)
10:30 Gwiazdy na dywaniku (294)
11:00 Beauty Express. Mistrzynie makijażu (9)
12:00 Kreacje z odzysku (12)
12:30 Kreacje z odzysku (13)
13:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (2)
14:00 Nasz nowy dom (104)
15:00 Demakijaż (110)
15:30 W bliskim planie
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (34)
17:00 Oskarżone (8)
18:00 Cygańskie narzeczone (6)
19:00 Randki bez cenzury (4)
20:00 Zdrady (114)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (12)
22:00 Gry małżeńskie (79)
23:00 Zdrady (71)
00:00 Poprawki skalpelem (21)
01:00 Nieudane operacje plastyczne (1)
02:00 Wstydliwe schorzenia (10-ost.)
04:00 Dr Miami (6)
Polsat Doku
2020-12-13
05:00 Skazany za… (39)
05:30 Skazany za… (40)
06:00 Emil, pogromca mandatów (9)
06:30 Emil, pogromca mandatów (10)
07:00 Emil, pogromca mandatów (11)
07:30 Emil, pogromca mandatów (12)
08:00 Druga wojna światowa w liczbach (1)
09:00 Tajna historia XX wieku (35)
09:25 Tajna historia XX wieku (36)
09:50 Top 10 Największe tajemnice świata (3)
10:25 Top 10 Największe tajemnice świata (4)
11:00 Bitwa o zamek (2)
12:00 Dzika Rumunia
14:00 Tatry. Dzikie góry (1/2)
15:10 Tatry. Dzikie góry (2-ost.)
16:20 Atlantyk - najdzikszy ocean (2)
17:25 Atlantyk - najdzikszy ocean (1)
18:35 Zwierzęta giganty
19:45 Najbardziej niebezpieczne drogi do szkoły (3)
20:50 Sekretny świat amiszów
22:00 Rozbitkowie
00:45 Tajna historia XX wieku (3)
01:15 Tajna historia XX wieku (4)
01:45 Tajna historia XX wieku (5)
02:20 Tajna historia XX wieku (6)
02:50 Taaaka ryba (163)
03:25 Taaaka ryba (164)
04:00 Tajna historia XX wieku (27)
04:30 Skazany za… (44)
Polsat Film
2020-12-13
05:30 Na ratunek 112 (256)
06:00 Górale (23)
06:30 Górale (24)
07:00 Górale (25)
07:30 Przyjaciółki (189)
08:30 Uczeń Świętego Mikołaja
10:10 Sezon na misia 2
11:50 101 dalmatyńczyków
14:00 Wariackie święta
16:00 Mission: Impossible 2
18:35 Ja, robot
21:00 Klasyczna niedziela: X-Men: Apocalypse
00:05 Zimna wojna
02:00 Na krawędzi 2 (1)
03:00 Na krawędzi 2 (2)
04:00 Gliniarze: Znajomości (466)
Polsat Music HD
2020-12-13
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2020-12-13
05:00 Stołeczna drogówka
05:20 #Jesteśmy dla dzieci
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
09:00 Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
10:00 Śniadanie w Polsat News
11:00 Cztery strony prasy
11:55 Angelus
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:25 Pogoda
13:30 #Jesteśmy dla dzieci
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:30 Z klimatem i z pasją
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:20 Sport
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:50 Pogoda
18:00 Koronawirus - raport dnia
18:50 Wydarzenia
19:15 Więcej Wydarzeń
19:30 Państwo w państwie
21:00 Prezydenci i premierzy
21:45 Pogoda
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:40 Pogoda
23:55 Prezydenci i premierzy
00:40 Wydarzenia
01:15 Interwencja
01:30 Z klimatem i z pasją
01:50 #Jesteśmy dla dzieci
02:10 SuperLudzie
02:35 Z klimatem i z pasją
Polsat News 2
2020-12-13
06:00 W bliskim planie
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Interwencja - taka jest Polska
08:30 Interwencja
08:50 Interwencja - taka jest Polska
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Debata dnia
12:50 Śniadanie w Polsat News
13:55 Państwo w państwie
15:25 Z klimatem i z pasją
15:55 Gość «Wydarzeń»
16:20 W bliskim planie
16:45 Cztery strony prasy
17:40 Interwencja - taka jest Polska
18:20 Z klimatem i z pasją
18:50 Śniadanie w Polsat News
19:50 Cztery strony prasy
20:35 Interwencja
20:55 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Więcej Wydarzeń
23:15 Interwencja
23:35 Śniadanie w Polsat News
00:40 Interwencja - taka jest Polska
01:10 #Jesteśmy dla dzieci
01:30 Wydarzenia
02:05 Z klimatem i z pasją
02:25 #Jesteśmy dla dzieci
02:50 Wydarzenia
03:20 Dzień na świecie
03:45 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2020-12-13
05:00 Łowca pedofilów: Natalia (32)
05:30 Łowca pedofilów: Dwunastolatka (33)
06:00 Taaaka ryba: Białe ryby z Miłocina (78)
06:30 Taaaka ryba: Mołdawskie drapieżniki (79)
07:00 Dorwać tuńczyka (6)
08:00 Dorwać tuńczyka (7)
09:00 Kołowrotek (110)
09:30 Taaaka ryba: Dorsz i halibut (47)
10:00 Ninja Warrior Polska (4)
12:00 Chłopaki do wzięcia (170)
12:30 Chłopaki do wzięcia (171)
13:00 Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jest (27)
13:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (17)
14:00 Górale (90)
14:30 Górale (91)
15:00 Polacy za granicą (35)
16:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (5)
16:30 Tak się kręcą rodzinne interesy (6)
17:05 Vabank 2, czyli riposta
19:20 Polacy za granicą (36)
20:25 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (37)
21:00 Chłopaki do wzięcia (225)
21:30 Chłopaki do wzięcia (226)
22:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (111)
22:30 Łowca pedofilów (105)
23:00 Łowca pedofilów (106)
23:30 Więzienie (65)
00:00 Więzienie (66)
00:30 Więzienie (67)
01:00 Dzikie z natury: Największe (8)
01:35 Dzikie z natury: Mistrzowie kamuflażu (9)
02:15 Dzikie z natury: Najbardziej jadowite (10)
02:55 Dzikie z natury (11)
03:30 Emil, pogromca mandatów (32)
04:00 Emil, pogromca mandatów (33)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (44)
Polsat Romans
2020-12-13
05:00 Sekrety rodziny: Żona (79)
06:00 Gliniarze: Podejrzana przesyłka (345)
07:00 Gliniarze: Prywatne sprawy (346)
08:00 Niania: To tylko przyjaźń (41)
08:30 Niania: Kanasta (42)
09:00 Niania: Zabierz to futro (43)
09:30 Niania: Rąbnięta owca (44)
10:00 Niania: Dziewczyny nie płaczą (45)
10:30 Niania: Królowa pocałunku (46)
11:00 Niania: Wspólna noc (47)
11:30 Niania: Majowe niesnaski (48)
12:00 Niania: Randka w ciemno (49)
12:30 Niania: Fałszywe zaręczyny (50)
13:05 W pustyni i w puszczy
15:30 Kogel-mogel
17:40 Świat według Kiepskich: Wolność przez duże W… (214)
18:25 Świat według Kiepskich: Łzy Wasyla (215)
19:10 Świat według Kiepskich: Kara Mustafa (216)
19:50 Świat według Kiepskich: Sto lat (217)
20:25 Świat według Kiepskich: Akademia umiejętności (218)
21:00 Galimatias, czyli kogel-mogel 2
23:05 Finn sam w domu: Świąteczny skok
01:00 Na ratunek 112: Sugar baby (472)
01:30 Na ratunek 112: Hipochondria (473)
02:00 Na ratunek 112: Sąsiad z siekierą (474)
02:30 Na ratunek 112: Masaż (475)
03:00 Ślad: Niebezpieczna miłość (63)
04:00 Sekrety rodziny: Wnuczek (80)
Polsat Sport
2020-12-13
07:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
09:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 live Cafe Futbol
12:30 live Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 live Siatkówka kobiet: TAURON Liga
22:55 KSW News
23:00 Strzelnica Navala: Karabiny precyzyjne (7)
00:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
02:00 Sporty walki: KSW 55
Polsat Sport Extra
2020-12-13
06:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
08:00 Piłka nożna: MLS
10:00 live Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku
11:45 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen
13:00 Strzelnica Navala: Karabiny precyzyjne (7)
14:00 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen
15:30 live Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku
17:00 Atleci
17:30 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:00 Sporty walki: UFC 256: Figueiredo vs. Moreno
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
01:00 Boks: Babilon Fight Night
Polsat Sport Fight
2020-12-13
07:00 Sporty walki: FEN 22 w Poznaniu
09:20 Boks: Walka o tytuł Mistrza Wielkiej Brytanii w Londynie
12:30 Sporty walki: KSW 45
15:55 Boks: Gala w Nowym Jorku
18:05 Sztuki walki: Armia Fight Night 6 w Radomiu
21:35 Sporty walki: Gala Babilon MMA 16 w Legionowie
23:55 Boks: Gala w Żyrardowie
01:45 Boks: Gala w Stratford
04:35 Sporty walki: MMA Attack 3 w Katowicach
Polsat Sport News
2020-12-13
06:00 Sporty motorowe: Monster Jam
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 Boks z archiwum: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Joe Frazier - Oscar Bonavena I 21.09.1966
09:00 Sport flesz
09:07 Boks z archiwum: Gala w Seattle - waga ciężka: Sonny Liston - Eddie Machen 07.09.1960
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Muhammad Ali - Doug Jones 13.03.1963
11:00 Sport flesz
11:30 live Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku
13:00 Archiwalne finały Pucharu UEFA: Sevilla - FC Middlesbrough (2006) (9)
14:00 live Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku
15:30 Archiwalne finały Pucharu UEFA: Sevilla - Espanyol Barcelona (2007) (10)
16:40 live Piłka nożna: Liga holenderska
19:00 Archiwalne finały Pucharu UEFA: Szachtar Donieck - Werder Brema (2009) (12)
20:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
22:30 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
01:00 Sporty walki: FEN 24
Polsat Sport Premium 1
2020-12-13
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:55 live Piłka nożna: Liga szkocka
15:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
15:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
16:00 live Piłka nożna: Liga czeska
18:00 Magazyn Ligi Mistrzów
18:30 live Piłka nożna: Liga czeska
20:30 Magazyn Ligi Europy
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2020-12-13
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
14:25 live Piłka nożna: Liga holenderska
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
23:30 Piłka nożna: Liga Europy
01:30 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
02:00 Magazyn Ligi Mistrzów
02:30 Magazyn Ligi Europy
03:00 Piłka nożna: Liga Europy
Stars.TV
2020-12-13
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best of Red Hot Chili Peppers [Rozrywka]
16:00 Best of Kazik & Kult [Rozrywka]
17:00 Best of Enya [Rozrywka]
18:00 Best Christmas Hits [Rozrywka]
19:00 Best Euro Disco [Rozrywka]
20:00 Best 60’s [Rozrywka]
21:00 Best 70’s [Rozrywka]
22:00 Best 80’s [Rozrywka]
23:00 Best 90’s [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2020-12-13
05:00 Nasz nowy dom (175)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (12)
07:00 Psi Patrol (3)
07:30 Psi Patrol (4)
08:00 Psi Patrol (5)
08:30 Psi Patrol (6)
09:00 Psi Patrol (7)
09:30 Psi Patrol (8)
10:00 Świat według Bundych (256)
10:30 Miasto długów: Programistka (29)
11:30 Miasto długów: Gracze (30)
12:30 Miasto długów: Boska sprawa (31)
13:30 Miasto długów: Tatuś (32)
14:30 Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna
14:45 Dzwoneczek i bestia z Nibylandii
16:20 Wałęsa. Człowiek z nadziei
19:00 Łowcy nagród (9)
20:05 Gwiezdne wojny: Część 1 - Mroczne widmo
22:55 Mały
01:00 Gliniarze (411)
02:00 Gliniarze (412)
03:00 Gliniarze (413)
04:00 Gliniarze (410)
TVP 1
2020-12-13
05:00 Zakończenie programu
05:10 Klan (3713)
05:30 Klan (3714)
06:00 Słownik polsko@polski
06:25 wojsko-polskie.pl
06:55 Słowo na niedzielę: Choinka, czyli kim w końcu jesteś?
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:30 Zakochaj się w Polsce: Brodnica (184)
09:05 Las bliżej nas (30)
09:35 Ludzie zasilani naturą
10:05 Stulecie Winnych 2 (14)
10:55 Słowo na niedzielę: Choinka, czyli kim w końcu jesteś?
11:00 Msza święta z Jasnej Góry
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:40 Jest u nas
13:15 BBC w Jedynce: Mój renifer i ja
14:15 Z pamięci: Edward Abramowski, część 2
14:25 Okrasa łamie przepisy: Fasole zamiast ziemniaka
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Wokół mórz: Fale pływowe
15:50 live Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
16:00 live Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
17:00 Teleexpress
17:10 live Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
18:30 Jaka to melodia?
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:15 Rolnik szuka żony 7 (12)
21:15 Zakochana Jedynka: Paryż może poczekać
23:00 Dla niej wszystko
01:20 Rodzice kłamią lepiej
03:00 Jaka to melodia?
03:45 Mój renifer i ja
04:40 Z pamięci: Edward Abramowski, część 2
04:45 Zakończenie programu
TVP 2
2020-12-13
05:05 Zakończenie programu
05:20 Barwy szczęścia (2342)
05:55 Barwy szczęścia (2343)
06:25 Barwy szczęścia (2344)
07:00 M jak miłość (1549)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Smaki świata po polsku (11)
11:40 Szansa na sukces. Opole 2021 (8)
12:45 Małe kobietki (2/3)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (887)
15:10 Szansa na sukces. Opole 2021 (11)
16:10 Uwierz w Świętego Mikołaja (2)
17:05 Jutro należy do nas (15/25)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Na dobre i na złe: Motywacje (791)
19:25 Na sygnale: Bez Ciebie umieram (282)
20:00 Złodziejski kodeks
21:55 Kino bez granic: Zwycięzca
00:15 Rodzinne sekrety
01:45 Zawrócony
03:10 Zakończenie programu
TVP ABC
2020-12-13
05:00 Domisie: Wybierać się jak sójka za morze
05:30 Rodzina Treflików: Buty (10)
05:45 Baśnie i bajki polskie: O niezwykłej przyjaźni (32)
06:00 Przygody kota Filemona: Groch z kapustą (24)
06:10 Reksio: Reksio poliglota (1)
06:25 My Little Pony 8 (20)
06:50 Sunny Day: Pomylone paczki (11)
07:15 Licz na Wiktora: Liczba 12 (13)
07:25 Przyjaciele z podwórka: Mistrz kamuflażu (51)
07:55 Rev i Roll: Rumble amfibia (14)
08:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Ulubione drzewo (55)
08:25 Ricky Zoom: Zamiana ról (43)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Rybia historia (73)
08:45 Piosenki Maszy: Sekret Maszuko (5)
08:55 Niespodzianka Poranka: Łowca duchów (16)
09:10 Kucharz Shane: Jajka w różnej postaci (1)
09:30 Ziarno: Prawdziwa radość
10:00 Świnka Peppa 4: Lis Fredi (1)
10:10 Teleranek: Kuchnie świata (127)
10:25 Jak da się myszy ciasteczko: Wesołe miasteczko / Plaża (6)
10:55 Olimpiada Bolka i Lolka: Kolarstwo (1)
11:05 Agatka: Agatka i Komputer (25)
11:20 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… łódź podwodną (58)
11:25 Super Wings: Sukienka dla lalki (157)
11:40 Mała Marinette: Przygoda wzywa (28)
12:00 Przyjaciele Misia i Margolci: Margolina z planety Margo Margo (24)
12:30 Bracia koala: Zosia tańczy (13)
13:00 Zagadki zwierzogromadki: Spaniele myśliwskie (5)
13:15 Buli: Buli zawsze będzie Bulim (40)
13:20 Buli: Ciasto (48)
13:30 Głębia: Prosto z gwiazd (27)
13:55 Supa Strikas: Śliska gra (58)
14:25 Rescue Bots 3: Iluzja (23)
14:50 Metalions: Paryski trop (41)
15:00 Metalions: Miasto świateł (42)
15:20 Zaczarowany świat (15)
15:45 LEGO City Adventures: Pościg Bustera (21)
15:55 Księga Ksiąg: Naaman
16:25 Clifford - wielki czerwony pies: T-Bone, romantyk/Walentynka Clifforda (23)
17:00 Nelly i Nora: Muzyczne przedstawienie (49)
17:10 Tupcio Chrupcio: Ja chcę mieć swój własny pokój (53)
17:15 Tupcio Chrupcio: Ciesz się chwilą! (54)
17:25 Pszczółka Maja: Pszczeli certyfikat (105)
17:40 Kosmoloty: Mała rakieta, co krzyczała o kosmitach (65)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Zdrajca (42)
18:25 Sunny Day: W pogoni za dynią (14)
18:50 Billy: Prawie dorosły (13)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Podróż w góry (1)
19:20 Wieczorynka: Rev i Roll: Szczenięca miłość! (13)
19:30 Wieczorynka: Rodzina Treflików: Niewidka (53)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Kolorowe Alpaki (145)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Noc z kretem
20:05 Masza i Niedźwiedź: Hokus-pokus! (25)
20:10 Bajeczki Maszy: Kalif (17)
20:20 Mój rycerz i ja: Czarodzieje (26)
20:40 Kicia to nie kot: Drapieżny księżyc / Wlazł kotek na płotek (27)
21:05 Power Rangers Beast Morphers: Skamielinowa gorączka (39)
21:35 Siódme niebo: Walentynki (15)
22:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Anakonda - polowanie
22:55 Jak to działa?: Zwierzęta pracujące (112)
23:20 Plecak pełen przygód (7/13)
23:45 Zakończenie programu
TVP HD
2020-12-13
05:50 Makłowicz w podróży: Ukraina - Odessa
06:20 Makłowicz w podróży: Ukraina - W drodze
06:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyspy szczęśliwe
07:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ludożercy
08:00 Będzie dobrze, kochanie (10)
08:20 Ja to mam szczęście! (21)
08:50 Ja to mam szczęście! (22)
09:25 Rodzinka.pl: Mamy dziewczynkę (265)
09:55 Rodzinka.pl: Szalona babcia (266)
10:35 Rodzinka.pl: Wyścig do smoczka (267)
11:05 Okrasa łamie przepisy: Kiszonki zdrowe i smaczne
11:40 Tego się nie wytnie
13:15 Ranczo 9: Nowe wyzwania (105)
14:05 Uzdrowisko: Munchausen (49)
14:40 Uzdrowisko: Przemęczenie (50)
15:15 Rolnik szuka żony 7 (11)
16:15 The Voice of Poland 11. Live: Finał (18)
18:30 The Voice of Poland 11. Live: Wyniki
19:00 Komisarz Alex 15: Zastrzyk (184)
20:00 Zniewolona (40)
21:00 Zniewolona (41)
22:00 Muszę cię mieć
23:40 Mój aż do śmierci
01:20 Zaginiony syn
03:00 Ojciec Mateusz 24: Kameleon (315)
TVP Historia
2020-12-13
06:40 Był taki dzień: 13 grudnia
06:50 Życia nie można zmarnować
08:00 Transmisja liturgii greckokatolickiej z Archikatedry w Przemyślu
09:00 Wiedźmin: Okruch lodu (5/13)
10:00 Okrasa łamie przepisy: Smak suszonych owoców
10:35 Woliński Park Narodowy
11:35 Wszystkie kolory świata: Magiczna Sabaudia
12:40 Wisła od źródła do ujścia: Od ujścia Narwi do Bałtyku (3)
13:45 Archiwum zimnej wojny (51)
14:25 Wojownicy czasu: Bolszewika goń, goń, goń czyli Komarów 1920
15:00 Kuchnia Jagiellonów (18)
15:40 Biblia - Jeremiasz (2)
16:30 Giganci historii: 13 grudnia 1981 roku - przyczyny i skutki stanu wojennego (18)
17:20 Ekspertyza: Masakra górników w kopalni Wujek (7)
17:50 Medyceusze: władcy Florencji (4)
19:00 Opowieści gołdapskiego lasu…
20:05 Towarzysz generał idzie na wojnę
21:35 Wszystko, co kocham
23:25 Dynastia Tudorów 2 (8)
00:25 Stulecie na taśmie filmowej: Początek wieku pełnego tragedii (1/6)
01:30 Cudze listy
02:40 Medyceusze: władcy Florencji (4)
03:45 Zakończenie programu
TVP Info
2020-12-13
05:10 Filmy dokumentalne TVP Info: Przejść przez bramę
05:28 Magazyn śledczy Anity Gargas
05:55 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:59 Serwis Info
06:21 Pogoda Info
06:29 Serwis Info
06:52 Pogoda Info
06:59 Serwis Info
07:21 Pogoda Info
07:29 Serwis Info
07:52 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:22 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Serwis Info
09:41 Pogoda Info
09:50 Woronicza 17
10:59 Serwis info weekend
11:22 Pogoda Info
11:29 Serwis info weekend
11:50 Salon dziennikarski
12:30 Serwis info weekend
12:49 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:53 Pogoda Info
15:00 Debata Senior
15:29 Serwis info weekend
15:54 Pogoda Info
16:00 Okiem wiary
16:29 Serwis info weekend
17:00 Teleexpress
17:04 Teleexpress Extra
17:19 Teleexpress na deser
17:34 Serwis info weekend
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:25 Studio Zachód
18:50 INFO V4+
19:05 Głębia ostrości
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 W pełnym świetle
21:30 Serwis info weekend
21:43 Pogoda Info
21:50 Strefa starcia
23:00 INFO wieczór
23:55 Serwis info weekend
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:58 Pogoda Info
01:07 Woronicza 17
02:10 Minęła dwudziesta
03:00 Serwis dla Polonii
04:06 Pogoda Info
04:15 Solidarność Walcząca w Trójmieście
TVP Kultura
2020-12-13
05:50 Zakończenie programu
06:50 Myśli na ten czas: Paweł Milcarek. Rozważania ze świętym Tomaszem (2)
07:00 Liturgia prawosławna w języku polskim z cerkwi w Gdańsku
08:25 Od ucha do ucha: Odkrywając Beethovena: VI symfonia F-dur op. 68 Pastoralna
09:35 Od ucha do ucha: Ten najpiękniejszy świat. Ewa Bem śpiewa piosenki dla dzieci
10:30 Krawiec Niteczka
11:50 Serialowa nostalgia: Opowieść wigilijna Czarnej Żmii
12:50 Trzeci punkt widzenia
13:20 August Zamoyski. Powrót
13:45 Rozmowy kontrolowane
15:30 Beethoven - Ostatnie sonaty
16:50 Informacje kulturalne
17:15 Niedziela z…: rolami Gabrieli Kownackiej
18:05 Niedziela z… rolami Gabrieli Kownackiej: Dzieci i ryby
20:00 Śmierć jak kromka chleba
22:05 Trzeci punkt widzenia
22:35 Prawdziwe męstwo
00:35 Informacje kulturalne
00:50 Teraz animacje!: Finity Calling
01:05 Teraz animacje!: Nic się nie dzieje
01:30 Bilet do kina: Mustang
03:15 Mała apokalipsa
TVP Polonia
2020-12-13
05:25 Kulturalni PL
06:25 Polonia 24
07:00 Janosik: Trudno - miłość! (11/13)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:05 Wolny Ekran (226)
11:25 Ziarno: Prawdziwa radość
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:40 Rwanda 2020. Misje na wzgórzach: Marianie w Ruhengeri
13:00 Transmisja mszy świętej z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Suchowoli
14:15 Janosik: Pobili się dwaj górale (12/13)
15:10 Uwierz w Świętego Mikołaja (1)
16:10 Powroty (34)
16:30 Leśniczówka (213)
16:55 Leśniczówka (214)
17:30 Dziennik regionów
17:50 M jak miłość (1540)
18:45 Hity kabaretu: «Suszymy» i inne hity Kabaretu Młodych Panów (2)
19:40 Dobranocka: Baśnie i bajki polskie: Warszawska Syrenka
19:50 Dobranocka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Bajki Aleksandra Fredry
20:00 Polonia 24
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Mała wielka miłość (1/4)
21:35 Syberiada polska
23:50 Niedziela z…: Teatrem Żydowskim
00:30 M jak miłość (1540)
01:15 Słownik polsko@polski
01:45 Dobranocka za oceanem: Baśnie i bajki polskie: Warszawska Syrenka
02:00 Polonia 24
02:30 Pogoda
02:33 Sport
02:35 Mała wielka miłość (1/4)
03:25 Syberiada polska
TVP Rozrywka
2020-12-13
06:25 Zakochaj się w Polsce: Dolina Narwi (11)
06:55 Podróże z historią: Turniej o róg królowej (15)
07:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (30)
08:10 Cafe piosenka: Dariusz Kordek
08:30 Muzeum Polskiej Piosenki: «Grande Valse Brillante» - Ewa Demarczyk (3)
08:45 Koło fortuny (852)
09:30 Rozrywka retro: Kabaret Potem przedstawia - Różne takie inne story
10:20 Życie to kabaret: Kabaret Ani Mru-Mru: Urodzinowy strzał w dychę (2)
11:25 Postaw na milion
12:20 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Cleo
12:50 Smaki świata po polsku (10)
13:20 Prywatne życie zwierząt 4: Wokół pióra (3)
13:50 Przyrodnik na tropie: Bóbr (2)
14:30 Laskowik & Malicki - niedziela wieczór (19)
15:25 U Pana Boga w ogródku (7/12)
16:20 U Pana Boga w ogródku (8/12)
17:15 Wielki test o Moniuszce
18:45 Szansa na sukces. Opole 2021 (9)
19:45 Kabaret za kulisami: Kraków kontra reszta świata (41)
20:50 Postaw na milion
21:50 Kabaretowe lato Dwójki (3)
22:55 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (1)
23:55 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (2)
00:55 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (3)
01:55 Koło fortuny (851)
02:35 Koło fortuny (694)
03:10 Życie to kabaret: Kabaret Ani Mru-Mru: Urodzinowy strzał w dychę (2)
04:15 Rozrywka retro: Kabaret Potem przedstawia - Różne takie inne story
TVP Seriale
2020-12-13
05:20 Rodzinka.pl: Powrót (23)
05:55 Zakończenie programu
06:05 Na sygnale: W ostatniej chwili (280)
06:40 Zmiennicy: Typowa logika damsko-męska (4/15)
07:50 Ranczo 7: Potęga immunitetu (80)
08:50 07 zgłoś się: 300 tysięcy w nowych banknotach (4/21)
09:50 Janka: Gdzie dwóch świętych Mikołajów (14)
10:35 Ranczo 7: Podróż w czasie (81)
11:35 Rodzinka.pl: Ideały a sprawa trawnika (21)
12:05 Rodzinka.pl: Wakacje (22)
12:40 Rodzinka.pl: Powrót (23)
13:15 Ojciec Mateusz 4: Skradziona miłość (46)
14:15 Ranczo 7: Tchnienie antyklerykalizmu (82)
15:15 Ranczo 7: Model życia artysty (83)
16:15 Ranczo 7: Słowa senatora (84)
17:15 Zmiennicy: Safari (5/15)
18:20 07 zgłoś się: 24 godziny śledztwa (5/21)
19:25 Rodzinka.pl: W szponach konsumpcji (24)
19:55 Rodzinka.pl: Kwestia zaufania (25)
20:35 Ojciec Mateusz 4: Tajemnicze śledztwo (47)
21:35 Ojciec Mateusz 4: Śmierć na żywo (48)
22:30 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
23:30 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
00:30 Ludzie i bogowie: Odwet (13)
01:30 Korona królów (274)
01:50 Korona królów (275)
02:30 Glina 2 (18/25)
03:30 Londyńczycy 2 (7/16)
04:25 Stulecie Winnych 2 (19)
TVP Sport
2020-12-13
05:50 Sportowy wieczór
06:25 Gimnastyka sportowa: Mistrzostwa Europy mężczyzn - Mersin 2020
07:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:35 E-sport: Ekstraklasa Games Pro
10:40 live Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Davos
12:10 live Piłka nożna: 2. liga
14:20 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
15:15 live Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
15:55 live Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
18:55 live Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
19:10 live Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
21:10 Sportowy wieczór
21:50 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
23:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:50 Boks: Gala Tymex Boxing Night 14 w Szydłowcu
02:50 Megafights - walki stulecia: Canelo Alvarez - Ryan Rhodes (7)