[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2020-12-10
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Ulubiona 20 [Rozrywka]
11:00 Pożyczone nuty [Rozrywka]
12:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
13:00 Hot Pop [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Hot Pop [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
4fun Dance
2020-12-10
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Top 20
13:00 Disco wizja
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 Polo Top
20:00 Top 50 Disco
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
4fun Gold
2020-12-10
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
09:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
10:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
11:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
13:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
17:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
18:00 Śpiewające brzdące
19:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
BelSat
2020-12-10
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Шчыра кажучы
06:55 Кожны з нас (ток-шоу)
07:55 Што мы будзем рабіць заўтра?, рэпартаж
08:05 Як я магу табе дапамагчы?, рэпартаж
08:15 Будзе красавік, рэпартаж
08:30 Беларускі свет
08:50 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
09:10 Шанец для Лены, д/ф
09:30 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
10:15 Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
11:20 Шыльды
11:35 Студыя «Белсат»
12:35 Аб’ектыў
12:55 Размова дня
13:15 Шчыра кажучы
13:40 Кожны з нас (ток-шоу)
14:35 Што мы будзем рабіць заўтра?, рэпартаж
14:45 Як я магу табе дапамагчы?, рэпартаж
14:55 Будзе красавік, рэпартаж
15:10 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
15:55 Мова нанова: За які (а) маральны ўчынак звальняюць з Вялікага тэатру оперы і балету?
16:10 Вяскоўцы
16:45 Без рэтушы
17:05 Давайце разбірацца
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
20:15 «Bellingcat»: праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-Truth World), д/ф
21:45 Студыя «Белсат»
22:45 Аб’ектыў
23:05 Размова дня
23:20 Без рэтушы
23:45 Давайце разбірацца
00:05 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
00:40 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-12-10
05:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
05:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
06:10 Ostatnia góra
07:40 Premierowa jazda: Dominika Stelmach (4)
08:00 LaLiga World
08:30 Premier League Netbusters
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA Offseason
11:00 Piłka nożna: Liga angielska
13:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:25 LaLiga World
15:55 Premier League Netbusters
16:25 Premierowa jazda (8)
16:55 Wysoki Pressing
18:00 Premiera: Premier League World
18:30 Premiera: Kroniki LaLiga
19:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Marcus Babbel
19:30 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
20:00 Premiera: Liga gra
20:30 Premiera: Premierowa jazda: Antoni Królikowski (9)
21:00 Rugby: Autumn Nations Cup
23:00 Premierowa jazda: Dominika Stelmach (4)
23:30 News+
00:00 Piłka nożna: Liga angielska
02:00 SilkWay 2019: W pogoni za Białym Tygrysem
Canal+ Sport 2 PL
2020-12-10
06:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:45 Piłka nożna: Liga niemiecka
09:00 LaLiga World
09:30 Premier League Netbusters
10:00 Ekstrapaka: 12. kolejka
11:00 Premier League Review
12:00 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 LaLiga Highlights Show
18:00 Bundesliga Highlights Show
19:00 Koszykówka mężczyzn: NBA Offseason
21:00 Premier League Review
22:00 Liga gra
22:30 Premier League World
23:00 Kroniki LaLiga
23:30 Premierowa jazda: Antoni Królikowski (9)
00:00 News+
00:30 Ostatnia góra
02:00 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
02:30 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
Canal+ Sport 3 PL
2020-12-10
05:25 Ekstraklasa po godzinach
05:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:10 Ekstrapaka: 12. kolejka
09:00 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
09:30 Witaj w klubie: Wisła Kraków
10:00 Witaj w klubie: Legia Warszawa
10:30 Liga+ Extra
12:00 Ekstraklasyka (13)
12:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:35 Liga+ Extra
16:05 Turbokozak
16:35 Ekstrapaka: 12. kolejka
17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Premiera: Liga gra
20:30 Ekstrapaka: 12. kolejka
21:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:55 Liga gra
00:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
01:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
01:30 Turbokozak
02:00 Liga+ Extra
04:25 Liga gra
04:50 Turbokozak
Canal+ Sport 4 PL
2020-12-10
05:30 Ekstraklasa po godzinach
05:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
07:55 Ekstraklasa po godzinach
08:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:40 Ekstrapaka: 12. kolejka
11:30 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
12:00 Witaj w klubie: Wisła Kraków
12:30 Witaj w klubie: Legia Warszawa
13:00 Liga+ Extra
14:30 Ekstraklasyka (11)
15:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:05 Liga+ Extra
18:35 Turbokozak
19:05 Ekstrapaka: 12. kolejka
20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Liga gra
23:00 Ekstrapaka: 12. kolejka
00:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:25 Liga gra
04:00 Turbokozak
04:30 Liga+ Extra
Eleven Sports 1
2020-12-10
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Bundesliga Weekly
20:30 GP Confidential (21)
21:00 live #ELEVENF1 (76)
22:00 Ligue 1 Show
22:30 Bundesliga Weekly
23:00 Bundesliga
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2020-12-10
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2020-12-10
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (4)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (1)
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (2)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (3)
Eleven Sports 4
2020-12-10
05:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga francuska
11:00 Z archiwum LaLiga (4)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Z archiwum LaLiga (4)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Polonia 1
2020-12-10
06:00 Muzyka na start
06:20 Wojna z mafią 5 (5)
07:20 Coś śmiesznego: Fair Play Crew, Kabaret Młodych Panów, Malicki (3)
07:55 Wojna z mafią 5 (6)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 Intelligence (4/13)
22:00 Intelligence (5/13)
23:00 Różowa noc
00:00 Zbrodnie namiętności
02:20 Coś śmiesznego: Ani Mru Mru, Ciach (2)
02:50 Coś śmiesznego: Ireneusz Krosny (30)
04:10 Różowa noc
Polsat
2020-12-10
05:00 Disco Gramy
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (799)
09:10 Malanowski i partnerzy (800)
09:40 Sekrety rodziny (25)
10:40 Dlaczego ja? (1027)
11:40 Gliniarze (346)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy (904)
14:40 Dlaczego ja? (910)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (372)
17:00 Gliniarze (423)
18:00 Pierwsza miłość (3130)
18:50 Wydarzenia
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Dorwać byłą
22:25 Nowożeńcy
00:30 Papierowe miasta
Polsat 2
2020-12-10
05:20 Gliniarze: Skradzione obrazy (30)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (63)
08:00 Trudne sprawy (759)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (74)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (75)
10:00 Na ratunek 112: Fikcyjny ślub (318)
10:30 Sekrety rodziny: Przyjaciółki (142)
11:30 Dlaczego ja?: Płacz dziecka na złomowisku (841)
12:30 Nasz nowy dom (110)
13:30 Świat według Kiepskich: Nad zalewiskiem (391)
14:00 Świat według Kiepskich: Psychuszkin (392)
14:30 Świat według Kiepskich: Moje kiepskie życie (393)
15:00 Trudne sprawy (856)
16:00 Nasz nowy dom (111)
17:00 Sekrety rodziny: Taki ojciec to skarb (143)
18:00 Malanowski i partnerzy: Podejrzany (633)
18:30 Malanowski i partnerzy: W poszukiwaniu prawdy (634)
19:00 Gliniarze: Nowe rozdanie (112)
20:05 Wydarzenia
20:35 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (856)
22:10 Dlaczego ja?: 30-latka zakochuje się w stalkerze swojej siostry (888)
23:10 Świat według Kiepskich: Cały ten jazz (332)
23:40 Świat według Kiepskich: Eldorado (333)
00:10 Ślad: Cyrkowcy (54)
01:05 Zdrady (91)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci (18)
Polsat Cafe
2020-12-10
05:00 Oszukane (50)
06:00 Randka z nieznajomym (11)
07:00 Szpital dziecięcy (11)
08:00 Sekrety rodziny (121)
09:00 Małolaty (10)
10:00 Nasz nowy dom (24)
11:00 Suknia jak marzenie (11)
11:30 Suknie z second handu (21)
12:00 Spektakularne metamorfozy (6)
13:00 Gwiazdy na dywaniku (279)
13:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (48)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (15)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (14)
17:00 Nasz nowy dom (180)
18:00 Biedni kontra bogaci (5/6)
19:00 Młodzi milionerzy w sieci
20:00 Zdrady (87)
21:00 Beauty Express. Mistrzynie makijażu (9)
22:00 Gry małżeńskie (75)
23:00 Zdrady (68)
00:00 Poprawki skalpelem (6)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (8)
02:00 Walka o piersi (4)
04:00 Nieudane operacje plastyczne (1)
Polsat Doku
2020-12-10
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (39)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (40)
06:00 Emil, pogromca mandatów (29)
06:30 Emil, pogromca mandatów (30)
07:00 Emil, pogromca mandatów (31)
07:30 Emil, pogromca mandatów (32)
08:00 Polacy w świecie (33)
08:30 Polacy w świecie (34)
09:00 Polacy w świecie (35)
09:30 Polacy w świecie (36)
10:00 Hardkorowy lombard (32)
10:30 Hardkorowy lombard (33)
11:00 Malanowski i partnerzy (752)
11:30 Malanowski i partnerzy (753)
12:00 Malanowski i partnerzy (754)
12:30 Malanowski i partnerzy (755)
13:00 Poszukiwacze historii (52)
13:30 Poszukiwacze historii (53)
14:05 Auschwitz - fabryka śmierci (4)
15:15 Demolka - wyburzacze w akcji (2)
16:25 Wizje przyszłości: Rozrywka (1)
17:30 Poza kontrolą: Tragedia Fukushimy
18:40 Twarzą w twarz (2)
19:50 Bitwa o zamek (2)
20:50 Top 10 Największe tajemnice świata (3)
21:25 Top 10 Największe tajemnice świata (4)
22:00 Kroniki Hitlera (3)
23:10 Kroniki Hitlera (4)
00:20 Łowcy nazistów (8)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (14)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (15)
02:30 Taaaka ryba (159)
04:00 Skazany za… (38)
04:30 Skazany za… (39)
Polsat Film
2020-12-10
05:30 Na ratunek 112 (253)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (26)
06:30 Nasz nowy dom (139)
07:25 Przyjaciółki (124)
08:25 Popiół i diament
10:35 Gdzie jest generał
12:30 Uczeń Świętego Mikołaja
14:15 Moja kuzynka Rachel
16:30 Taxi 5
18:40 Narzeczony na niby
21:00 Romantyczny czwartek: Kobiety bez wstydu
23:15 Droga do zatracenia
01:40 Ślad: Dwaj przyjaciele (43)
02:40 Ślad: Sprzedawca światła (44)
04:35 Ultraviolet (8)
Polsat Music HD
2020-12-10
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
Polsat News
2020-12-10
05:00 Stołeczna drogówka
05:20 SuperLudzie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Raport
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 SuperLudzie
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 #Jesteśmy dla dzieci
02:20 Z klimatem i z pasją
02:40 Stołeczna drogówka
Polsat News 2
2020-12-10
06:00 Z klimatem i z pasją
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Debata dnia
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:45 Wydarzenia
10:20 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:20 Debata dnia
13:25 Interwencja
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość «Wydarzeń»
16:10 #Jesteśmy dla dzieci
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:45 Więcej Wydarzeń
18:05 #Jesteśmy dla dzieci
18:35 Debata dnia
19:25 Interwencja
19:50 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:15 Gość «Wydarzeń»
23:40 Debata dnia
00:40 Dzień na świecie
01:00 Interwencja
01:15 W bliskim planie
01:35 Wydarzenia
02:05 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:50 Wydarzenia
Polsat Play
2020-12-10
05:00 Łowca pedofilów (26)
05:30 Łowca pedofilów (27)
06:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (66)
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (67)
07:00 Pogromcy mitów (90)
08:05 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (9)
09:00 W kręgu zła: Ludzie Hitlera (3)
10:10 W kręgu zła: Ludzie Hitlera (4)
11:20 W kręgu zła: Ludzie Hitlera (5)
12:30 Mega Pitstops (4)
13:35 Mega Pitstops (5)
14:40 Hardkorowy lombard (142)
15:05 Hardkorowy lombard (143)
15:30 Hardkorowy lombard (144)
16:00 Chłopaki do wzięcia (117)
16:30 Chłopaki do wzięcia (118)
17:00 Chłopaki do wzięcia (119)
17:30 Chłopaki do wzięcia (120)
18:00 Poszukiwacze historii: Prototypowe pociski (75)
18:30 Poszukiwacze historii: Srebrna Góra - Wielka ucieczka (76)
19:00 Poszukiwacze historii: Powrót do Zbójna (77)
19:30 Poszukiwacze historii: Blitzkrieg - zagłada 9 Dywizji (78)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (63)
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (64)
21:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (65)
21:30 Górale (90)
22:00 Górale (91)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (37)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (38)
23:30 Więzienie (59)
00:00 Więzienie (60)
00:30 Masażystki
02:40 Dzikie z natury (2)
04:05 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (38)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (39)
Polsat Romans
2020-12-10
05:00 Sekrety rodziny: Ni brat, ni swat (73)
06:00 Gliniarze: Radiowiec (339)
07:00 Gliniarze: Dramat w trzech aktach (340)
08:00 Szpilki na Giewoncie 2 (20)
09:00 Szpilki na Giewoncie 2 (21)
10:00 Szpilki na Giewoncie 2 (22)
11:00 Szpilki na Giewoncie 2 (23)
12:00 Szpilki na Giewoncie 2 (24)
13:00 Niania: Zabierz to futro (43)
13:30 Niania: Rąbnięta owca (44)
14:00 Niania: Dziewczyny nie płaczą (45)
14:30 Niania: Królowa pocałunku (46)
15:00 Świat według Kiepskich: Pływak żółtobrzeżek (57)
15:30 Świat według Kiepskich: Polak potrafi (58)
16:00 Świat według Kiepskich: Polowanie na szczura (59)
16:30 Świat według Kiepskich: Portier (60)
17:00 Świat według Bundych (201)
17:30 Świat według Bundych (202)
18:00 Gliniarze: Chemia (179)
19:00 Malanowski i partnerzy: Śmierć na papierze (760)
19:30 Malanowski i partnerzy: Sąsiedzi (761)
20:00 Ślad: Kozioł ofiarny (36)
21:00 Spider-Man 2
23:45 Moja dziewczyna wychodzi za mąż
02:00 Na ratunek 112: Pożyczka (469)
02:30 Na ratunek 112: Gra (470)
04:00 Sekrety rodziny: Ciocia (74)
Polsat Sport
2020-12-10
06:00 Boks: Gala w Stalowej Woli
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
12:30 Strzelnica Navala: Strzelby (6)
13:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
15:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:30 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:50 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:00 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:20 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
22:30 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
23:00 Sporty walki: UFC 256
00:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
01:55 KSW News
02:00 Boks: Gala w Legionowie
Polsat Sport Extra
2020-12-10
06:00 Piłka nożna: MLS
08:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
11:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
13:30 KOTV Classics
14:30 Piłka nożna: Liga włoska
16:30 Magazyn ligi holenderskiej
17:00 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
19:30 Magazyn MLS
20:15 Koloseum
22:00 KOTV Classics
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
01:00 Sporty walki: KSW 55
Polsat Sport Fight
2020-12-10
07:00 Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Brodnicy
09:50 Sporty walki: KSW 34
13:00 30. rocznica powstania JW GROM 13.06.2020
16:40 Boks: Gala Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim
17:00 Boks: Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
17:30 Boks: Rocky Boxing Night w Koninie
20:00 Strzelnica Navala: Karabiny precyzyjne (7)
20:45 Sztuki walki: Armia Fight Night 5 w Łomży
00:10 Boks: Gala w Międzyzdrojach
Polsat Sport News
2020-12-10
06:00 KOTV Classics
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 Archiwalne finały Pucharu UEFA: CSKA Moskwa - Sporting Lizbona (2005) (8)
09:00 Sport flesz
09:07 Atleci
10:00 Sport flesz
10:07 Magazyn koszykarski
11:00 Sport flesz
11:07 Boks z archiwum: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Rocky Marciano - Roland LaStarza 24.09.1953
12:00 Sport flesz
12:07 Archiwalne finały Pucharu UEFA: Zenit Sankt Petersburg - Glasgow Rangers (2008) (11)
13:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti
15:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: Puchar TAURON 1. ligi
23:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
01:00 Sporty walki: FEN 28: LOTOS Fight Night
Polsat Sport Premium 1
2020-12-10
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:00 live Piłka nożna: Liga Europy
18:55 live Piłka nożna: Liga Europy
21:00 live Piłka nożna: Liga Europy
23:30 live Magazyn Ligi Europy
00:30 Piłka nożna: Liga Europy
02:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
Polsat Sport Premium 2
2020-12-10
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Liverpool FC - Sevilla FC - sezon 2015/2016
13:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: FC Porto - SC Braga - sezon 2010/2011
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:15 live Piłka nożna: Liga Europy
20:50 live Piłka nożna: Liga Europy
23:00 Piłka nożna: Liga Europy
01:00 Piłka nożna: Liga Europy
Stars.TV
2020-12-10
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best 80’s [Rozrywka]
16:00 Best 90’s [Rozrywka]
17:00 Best 80’s [Rozrywka]
18:00 Best 90’s [Rozrywka]
19:00 Best Ballads [Rozrywka]
20:00 Best 70’s [Rozrywka]
21:00 Best 80’s [Rozrywka]
22:00 Best 90’s [Rozrywka]
23:00 Best Ballads [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2020-12-10
05:00 Nasz nowy dom (193)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (9)
07:00 Bąbelkowy świat gupików (15)
07:30 Psi Patrol (7)
08:00 Psi Patrol (8)
08:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (5)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty (13)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (14)
10:00 SuperLudzie (32)
10:30 Nasz nowy dom (193)
11:30 Miasto długów: Boska sprawa (31)
12:30 Gliniarze (39)
13:30 Chirurdzy (117)
14:30 Top Chef (70)
16:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (60)
18:00 Nasz nowy dom (194)
19:00 Miasto długów: Tatuś (32)
20:05 Nietykalni
22:40 Inwazja: Bitwa o Los Angeles
01:05 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 (115)
04:00 Na ratunek 112 (201)
04:30 Na ratunek 112 (202)
TVP 1
2020-12-10
05:05 Zakończenie programu
05:15 Przysięga (315)
06:05 Elif (874)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Coś dla ciebie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo: Otrzeźwienie (4)
09:35 Komisarz Alex 13: Upadek (159)
10:35 Ojciec Mateusz 16: Nauczyciel (209)
11:25 Kasta: Urzędnik (40)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:40 Magazyn rolniczy
12:55 Natura w Jedynce: Wielkie koty (1/2)
14:00 Elif (875)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (275)
16:05 Przysięga (316)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3714)
18:20 Kasta: Ziarna i plewy (41)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (302)
20:55 Ojciec Mateusz 24: Fatalne zauroczenie (316)
21:40 Sprawa dla reportera
22:30 Magazyn śledczy Anity Gargas
23:05 Motel Polska (13)
23:35 Magazyn kryminalny 997
00:25 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat: Szkoła miedzy niewolą i swawolą
01:05 Londyńczycy (1/13)
01:55 Fałszerze. Powrót sfory (5/14)
02:55 Sprawa dla reportera
04:25 Notacje: Stanisław Sojka. W imieniu poetów
04:45 Zakończenie programu
TVP 2
2020-12-10
05:15 Cafe piosenka: Mateusz Mijal
05:50 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Mroczna strona światła - część 1 (171)
06:45 Operacja zdrowie!: Rak płuc (8)
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:50 Panorama
10:55 Pytanie na śniadanie
11:25 Rodzinka.pl: Hazard (15)
11:55 Barwy szczęścia (2343)
12:30 Koło fortuny (597)
13:15 Kozacka miłość (8/270)
14:05 Va banque (148)
14:35 Na sygnale: Do utraty tchu (278)
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Przebudzenie - część 2 (180)
16:00 Koło fortuny (884)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (449)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (149)
18:50 live Piłka nożna: Liga Europy
20:55 Filmowe czwartki. Wiesław Kot (47)
21:00 Filmowe czwartki: Serena
23:00 Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem
01:15 Za jakie grzechy
04:30 Zakończenie programu
04:55 Cafe piosenka: Dariusz Kordek
TVP ABC
2020-12-10
05:05 Domisie: Słomiany zapał
05:35 Rodzina Treflików: Nowy sąsiad (7)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Apolejka i jej osiołek (29)
06:05 Przygody kota Filemona: Słodkie życie (21)
06:15 Reksio: Reksio i paw (63)
06:30 My Little Pony 8: Czy to koniec przyjaźni? (17)
06:55 Sunny Day: Urodzinowa lista marzeń (8)
07:20 Licz na Wiktora: Cyfra 0 (10)
07:25 Przyjaciele z podwórka: Wiadomości z pierwszej strony (48)
07:55 Rev i Roll: Fanklub Reva i Rumble’a (50)
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Taniec czterech pór roku (52)
08:25 Ricky Zoom: Nagły zwrot akcji (40)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Gwiazdka z nieba (70)
08:50 Piosenki Maszy: Cierpliwości - das ist gut (2)
08:55 Niespodzianka Poranka: Skarb (13)
09:10 Ela, Oskar i Puf: Świat Pufa (50)
09:30 Domisie: Domiś Chwalipiętuś
10:00 Świnka Peppa 5: Studnia życzeń (24)
10:10 Al-chemik: Argon (19)
10:25 Jak da się myszy ciasteczko: Gdzie ta skarpeta? / Szalony biwak (3)
10:55 Bolek i Lolek wśród górników: Pasowanie na górnika (5)
11:05 Agatka: Agatka i Znaczki Pocztowe (22)
11:20 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… deskę surfingową (55)
11:25 Super Wings: Jajokolosy Noah (154)
11:40 Mała Marinette: Morał (25)
12:00 Domisie: Słomiany zapał
12:30 Bracia koala: Przygoda ze skuterem (10)
13:00 Figu Migu: Nie zjem i już (36)
13:05 Figu Migu: Stuku Puku (17)
13:15 Świnka Peppa 3: Wesołe miasteczko (24)
13:25 Świnka Peppa 7: Peppa jedzie do Paryża (33)
13:30 Głębia: Aż po Abisal (24)
13:55 Supa Strikas: Głęboki problem (55)
14:25 Rescue Bots 3: Nowy bohater (20)
14:55 Metalions: Tropikalne kłopoty (35)
15:05 Metalions: Podwodne sprzątanie (36)
15:25 Al-chemik: Kuchnia dela Pizzo (32)
15:45 LEGO City Adventures: Drzwioraj (18)
15:55 Lassie i przyjaciele: Złodziejka (34)
16:25 Clifford - wielki czerwony pies: Clifford na paradzie/Rób to, co ja (20)
17:00 Nelly i Nora: Wiatrowe mewy (46)
17:10 Wissper: Pingwiny w kolejce (47)
17:15 Wissper: Porządki orangutana (48)
17:25 Pszczółka Maja: Piosenka nie dla sędziego (102)
17:40 Kosmoloty: To tylko katar (62)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Współpraca (39)
18:25 My Little Pony 8: Tata wie najlepiej (24)
18:50 Billy: Zwycięzca (10)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele z podwórka: Opowieść o dzielnych rycerzach, część druga (50)
19:20 Wieczorynka: Rev i Roll: Zamek w Fender Bend (10)
19:30 Wieczorynka: Tupcio Chrupcio: Na wakacjach przez cały rok (85)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Super Szybkie Dostawy Moto Ferajny (50)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Kamienie
20:05 Masza i Niedźwiedź: Oddychać, nie oddychać! (22)
20:10 Bajeczki Maszy: Dzielny krawczyk (14)
20:20 Mój rycerz i ja: Ronny i Kamienny Potwór (23)
20:35 Kicia to nie kot: Wpadło jajo do piwnicy… / O dzieleniu się (24)
21:05 Power Rangers Beast Morphers: Złota okazja (36)
21:35 Siódme niebo: Z małą pomocą moich przyjaciół (12)
22:25 Okrasa łamie przepisy: Smak rokitnika
22:55 Jak to działa?: Matematyka (115)
23:25 Plecak pełen przygód (4/13)
23:50 Zakończenie programu
04:05 Teatr Pana Skarpety: Wars i Sawa
04:10 Teatr Pana Skarpety: Legenda o królowej Juracie
04:15 Domowe historie: Opowieść o królu
04:20 Domowe historie: Deszczyk
04:30 Nela Mała Reporterka: Bestie Ameryki Południowej (7)
04:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Kim będę?» (135)
TVP HD
2020-12-10
06:00 M jak miłość (1027)
06:55 Ranczo 10: Depresja biskupa (123)
07:55 Rodzinka.pl: Dziadkowie (38)
08:25 Rodzinka.pl: Wakacje pod Ełkiem (39)
08:55 Ojciec Mateusz 2: Powołanie (14)
09:50 Ojciec Mateusz 2: Piętno (15)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (270)
11:20 Na sygnale: Owoc miłości (255)
11:45 Na sygnale: Uwięzieni (256)
12:20 Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)
13:20 O mnie się nie martw 11 (4/13)
14:15 Ranczo 4: Polityka i czary (44)
15:15 Ranczo 4: Wymiana międzypokoleniowa (45)
16:15 Wojenne dziewczyny 2 (19)
17:10 Ojciec Mateusz 24 (315)
18:05 Ojciec Mateusz 23: Mikroklimat (297)
18:55 Ranczo 10: Wet za wet (124)
19:55 Rodzinka.pl: Dorosłe nastolatki (40)
20:35 Rodzinka.pl: Kryzys (41)
21:05 Na dobre i na złe: Motywacje (791)
22:00 Janosik: Zbójnickie prawa (2/13)
22:55 Janosik: W obcej skórze (3/13)
23:55 Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
02:23 Zakończenie programu
TVP Historia
2020-12-10
06:50 Był taki dzień: 10 grudnia
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1992 - wydanie 1
07:20 Kariera Nikodema Dyzmy (7-ost.)
08:35 Archiwum zimnej wojny (50)
09:10 Historia Polski: Grudzień ’70. Interesy władzy
10:15 Sensacje XX wieku: Zabójcy
11:10 Biblia - Jeremiasz (1)
12:05 Z widokiem na Wawel: Gwiezdne zmagania
12:35 Stawka większa niż życie: Genialny plan pułkownika Krafta (9/18)
13:40 Utracony świat Aleksandra Wielkiego (3/6)
14:40 Pekin. Biografia cesarskiej stolicy: Barbarzyńcy u bram (2/3)
15:45 Amerykańskie dynastie. Klan Kennedych: Dziedzictwo (6-ost.)
16:40 Rok 2020 (26)
17:10 Taśmy bezpieki: Informatyka w służbie SB
17:40 Historia Polski: Obława
18:35 Polska Kronika Filmowa: 1993 - wydanie 47
18:50 Duma i uprzedzenie (1)
20:00 Historia broni: Broń dla każdego (4/10)
21:00 Giganci historii: Hetman Stanisław Żółkiewski (17)
21:50 Wojna w eterze (35)
22:00 Sądy, przesądy: W powiększeniu
22:45 Sądy, przesądy: Świat nie-przedstawiony
23:00 W szumie gwiazd jestem
23:40 Sądy, przesądy: Rozróby u Kuby
00:35 Sensacje XX wieku: Zabójcy
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Bez przedawnienia, bez przebaczenia
01:55 Encyklopedia II wojny światowej: Śmieszna wojna
02:25 Zakończenie programu
TVP Info
2020-12-10
05:17 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
16:45 Koronawirus. Szpital
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi?
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:15 Homilia z mszy św. w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej
19:40 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:03 Taśmy bezpieki: Niewyjaśniona śmierć milicjanta Turbakiewicza (51)
04:34 Taśmy bezpieki: Okupacja niemiecka
04:59 Reportaż TVP Info: Salonka
TVP Kultura
2020-12-10
05:35 Afisz kulturalny
05:50 Zakończenie programu
07:00 Wszystkie stworzenia duże i małe 7: Strawa dla myśli (7)
08:00 Informacje kulturalne
08:30 Tamte lata, tamte dni: Magdalena Zawadzka
09:00 Pora umierać
11:00 Najważniejszy dzień życia: Broda (6/9)
12:20 Najważniejszy dzień życia: Katastrofa (7/9)
13:30 Rok 2020 (26)
13:55 Trzeci punkt widzenia
14:35 Viva Dada
15:40 Sztuczki
17:20 Co dalej?: Przeszłość Kościoła, która nie chce odejść (99)
17:45 Księga przestrzeni: Wakacje i woda
18:15 Którędy po sztukę: Dyptyk Winterfeldów
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Saga rodu Forsyte’ów (12)
20:00 Tego się nie wytnie
21:30 Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu «Skrzypek na dachu»
21:35 Czwartkowy klub filmowy: Skrzypek na dachu
00:40 Tego się nie wytnie ekstra
01:05 Scena muzyczna: Maria Holka: «Bajka o siwobrodym krasnalu»
02:05 Informacje kulturalne
02:35 Na wschód od Hollywood: Bliskość
04:35 Kino nocne: Aria Diva
TVP Polonia
2020-12-10
05:45 Focus on Poland (491)
05:55 Kierunek Zachód (91)
06:10 Polonia 24
06:45 Alert Covid (8)
07:05 Korona królów (250)
07:30 Gra słów. Krzyżówka (252)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:50 Panorama kraj
10:55 Pytanie na śniadanie
11:30 Barwy szczęścia (2300)
12:00 Zaginione skarby: Zaćmienie słońca w roku 1851
12:15 Co niesie dzień
12:30 M jak miłość (1537)
13:20 Kierunek Zachód (91)
13:40 Przemyśl - złamane marzenia
14:45 Kasta: Szokujący mobbing (6)
15:15 Rączka gotuje
15:45 Mówimy po polsku (15)
15:55 Studio Lwów
16:15 Al-chemik: Studnia prawdy (24)
16:30 Baw się słowami: Król Popiel
16:40 Baw się słowami: H jak historia
16:55 Nauka literek z Żużu: Literka N
17:00 Rodzinka.pl: Kalejdoskop (252)
17:30 Dziennik regionów
17:45 W obiektywie Polonii: Wschód
18:15 Barwy szczęścia (2300)
18:40 Wilnoteka
19:00 Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej
20:15 Polonia 24
20:45 Pogoda
20:55 Sport
21:05 Archiwista (12)
21:55 Mocne kino nocne: Determinator (3/13)
22:45 Kasta: Niewybaczalny błąd (7)
23:15 Lhotse - Góra Bezsilności
23:40 Muzyczna scena Halo Polonia (44)
23:55 Focus on Poland (492)
00:10 Rodzinka.pl: Kalejdoskop (252)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (253)
01:00 Al-chemik: Studnia prawdy (24)
01:15 Baw się słowami: Król Popiel
01:30 Baw się słowami: H jak historia
01:40 Nauka literek z Żużu: Literka N
01:45 Alarm!
02:00 Polonia 24
02:30 Pogoda
02:32 Sport
02:40 Archiwista (12)
04:45 Lhotse - Góra Bezsilności
TVP Rozrywka
2020-12-10
06:10 Zakochaj się w Polsce: Bory Tucholskie (8)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Z wojskowej menażki
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 37. Norwegia - Jej fiordowska mość
07:40 Familiada
08:15 Gra słów. Krzyżówka (225)
08:45 Koło fortuny (849)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Gambia
09:55 Kabaret za kulisami: Młodości! Ty nad poziomy wylatuj (40)
10:55 Va banque (129)
11:35 Familiada
12:10 Postaw na milion
13:10 Życie to kabaret: Kraj się śmieje: Kostiumy i rekwizyty (1)
14:20 Życie to kabaret: Kraj się śmieje: Kostiumy i rekwizyty (2)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa: The Best of
16:25 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa. Maraton Niepodległości (1)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa. Maraton Niepodległości (2)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Ziemniaki, kapusta i kasza
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 37. Norwegia - Rybobranie
19:30 Gra słów. Krzyżówka (226)
19:55 Va banque (130)
20:35 Postaw na milion
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy (4)
22:30 Kabaret za kulisami: Mowa ciała (42)
23:40 Kabaretomaniacy (26)
00:40 Koło fortuny (848)
01:20 Kabaretowa mapa Polski: 32. Wieczory Humoru i Satyry Lidzbark: Miłosz ci wszystko wybaczy
02:35 Kabaretowa mapa Polski: Fabryka śmiechu - kabareton Koszalin (1)
04:30 Zakończenie programu
TVP Seriale
2020-12-10
05:05 Ja to mam szczęście! (34)
05:35 Zakończenie programu
05:55 Ta jedyna (121)
06:25 Na sygnale: Pomóżcie jej (218)
06:55 Na sygnale: Nic śmiesznego (219)
07:35 Ojciec Mateusz 9: Znikająca asystentka (118)
08:25 Złotopolscy: Komornik (159)
08:55 Złotopolscy: Przysięga (160)
09:25 Klan (73)
09:55 Klan (74)
10:35 M jak miłość (1450)
11:30 Ranczo 7: Tchnienie antyklerykalizmu (82)
12:25 Rodzinka.pl: Wszystko i każdy ma swoją cenę (72)
12:55 Rodzinka.pl: Rodzic uczy, rodzic bawi, rodzic nigdy cię nie zdradzi (73)
13:35 Ojciec Mateusz 4: Tajemnicze śledztwo (47)
14:35 Ojciec Mateusz 4: Śmierć na żywo (48)
15:30 Na dobre i na złe: Drobne dolegliwości (685)
16:25 Na sygnale: Iluzjonista (220)
16:55 Ranczo 7: Model życia artysty (83)
17:55 Ranczo 7: Słowa senatora (84)
18:55 Rodzinka.pl: Wolna chata (74)
19:35 Ojciec Mateusz 4: Lot (49)
20:35 Ojciec Mateusz 9: Laweciarze (119)
21:30 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
22:30 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
23:30 Ojciec Mateusz 4: Sekrety i kłamstwa (50)
00:25 Komisarz Alex 15 (184)
01:20 Ekstradycja 2 (9-ost.)
02:30 Ekstradycja 3 (1/10)
04:20 Złotopolscy: Komornik (159)
04:50 Klan (73)
TVP Sport
2020-12-10
05:45 Piłka nożna: Liga Narodów
07:50 Snooker: Champion of Champions
10:25 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle
11:55 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
13:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile
15:05 live Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
15:55 live Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
17:05 live Piłka nożna kobiet: Liga Mistrzyń
19:00 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 14 w Łodzi
19:40 live Piłka nożna: Liga Europy
20:00 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 14 w Łodzi
20:45 live Piłka nożna: Liga Europy
21:45 Sportowy wieczór
22:25 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
23:45 Piłka nożna: Liga Europy
01:55 Boks