[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun Dance
2020-11-26
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Top 20
13:00 Disco wizja
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 Polo Top
20:00 Top 50 Disco
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
BelSat
2020-11-26
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Шчыра кажучы
07:00 Кожны з нас (ток-шоу)
07:55 Intermarium: Паваенная саветызацыя Усходняй Еўропы
08:50 Спартоўцы з народам, рэпартаж
09:10 Беларускі свет
09:35 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
10:20 Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
11:15 Шыльды
11:25 Студыя «Белсат»
12:25 Аб’ектыў
12:50 Размова дня
13:05 Шчыра кажучы
13:30 Кожны з нас (ток-шоу)
14:25 Лабірынты (гістарычная праграма): Уладзімір Караткевіч: «Дзікае паляванне» вяртаецца?
15:10 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
15:55 Мова нанова
16:15 Вяскоўцы
16:45 Без рэтушы
17:05 Давайце разбірацца
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
20:15 Чысцільшчыкі (The Cleaners), д/ф
21:45 Студыя «Белсат»
22:45 Аб’ектыў
23:05 Размова дня
23:20 Давайце разбірацца
23:45 Без рэтушы
00:05 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
00:40 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-11-26
05:00 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
05:30 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
06:15 Rosyjska piątka
08:00 LaLiga World
08:30 Premier League Netbusters
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:30 LaLiga World
14:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
14:35 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
15:10 Premier League Netbusters
15:45 Piłka nożna: Liga angielska
18:00 Premiera: Premier League World
18:30 Premiera: Kroniki LaLiga
19:00 Ekstrapaka: 10. kolejka
20:00 Premiera: Liga gra
20:30 Premiera: Premierowa Jazda (7)
20:55 Piłka nożna: Liga angielska
23:15 Piłka nożna: Liga angielska
01:30 Liga gra
02:00 Bundesliga Highlights Show
Canal+ Sport 2 PL
2020-11-26
06:00 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
06:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:00 Rugby: Autumn Nations Cup
11:00 Ekstrapaka: 10. kolejka
12:00 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 LaLiga Highlights Show
18:00 Bundesliga Highlights Show
19:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:10 Wójcik Racing Team: FIM EWC 24H LeMans
22:00 Liga gra
22:30 Kroniki LaLiga
23:00 Premier League World
23:30 Ostatnia góra
01:00 Premierowa Jazda (7)
01:20 News+
01:50 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
02:20 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
Canal+ Sport 3 PL
2020-11-26
05:25 Ekstraklasa po godzinach
05:50 Liga+ Extra
06:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:10 Liga+ Extra
09:40 Ekstrapaka: 10. kolejka
10:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
11:00 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
11:30 Witaj w klubie: Piast Gliwice
12:00 Ekstraklasyka (11)
12:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:35 Liga+ Extra
16:05 Turbokozak
16:35 Ekstrapaka: 10. kolejka
17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Premiera: Liga gra
20:30 Ekstrapaka: 10. kolejka
21:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:55 Liga gra
00:30 Witaj w klubie: Wisła Kraków
01:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
01:30 Turbokozak
02:00 Liga+ Extra
04:25 Liga gra
04:50 Turbokozak
Canal+ Sport 4 PL
2020-11-26
05:30 Ekstraklasa po godzinach
05:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
07:55 Ekstraklasa po godzinach
08:20 Liga+ Extra
08:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:40 Liga+ Extra
12:10 Ekstrapaka: 10. kolejka
13:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
13:30 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
14:00 Witaj w klubie: Piast Gliwice
14:30 Ekstraklasyka (11)
15:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:05 Liga+ Extra
18:35 Turbokozak
19:05 Ekstrapaka: 10. kolejka
20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Liga gra
23:00 Ekstrapaka: 10. kolejka
00:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:25 Liga gra
04:00 Turbokozak
04:30 Liga+ Extra
Eleven Sports 1
2020-11-26
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
20:00 Bundesliga Weekly
20:30 GP Confidential (19)
21:00 live #ELEVENF1 (70)
22:00 Ligue 1 Show
22:30 Bundesliga Weekly
23:00 Ligue 1 Show
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2020-11-26
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Eleven Sports 3
2020-11-26
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (4)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (1)
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (2)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (3)
Eleven Sports 4
2020-11-26
05:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga francuska
11:00 Z archiwum LaLiga (4)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Z archiwum LaLiga (4)
01:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Polonia 1
2020-11-26
06:00 Muzyka na start
06:35 Wojna z mafią 4 (15)
07:35 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (25)
07:50 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
08:30 Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (27)
08:40 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (23)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (16)
22:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (17/20)
22:50 Coś śmiesznego: Fair_Play_Crew_3 (38)
23:00 Różowa noc
23:55 Klejnot TV
01:00 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (26)
01:20 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (6)
01:35 Coś śmiesznego: Fair Play Crew, Kabaret Młodych Panów, Malicki (3)
02:10 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (24)
02:25 Czas zabijania
04:30 Różowa noc
Polsat
2020-11-26
05:00 Disco Gramy
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (779)
09:10 Malanowski i partnerzy (780)
09:40 Sekrety rodziny (15)
10:40 Dlaczego ja? (1017)
11:40 Gliniarze (336)
12:40 Dzień, który zmienił moje życie (63)
13:40 Trudne sprawy (894)
14:40 Dlaczego ja? (900)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (362)
17:00 Gliniarze (413)
18:00 Pierwsza miłość (3120)
18:50 Wydarzenia
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Nasz nowy dom
21:05 Przyjaciółki (194-ost.)
22:05 Skąd wiesz?
00:50 Nostalgia anioła
Polsat 2
2020-11-26
05:20 Gliniarze (29)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (53)
08:00 Trudne sprawy (669)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (64)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (65)
10:00 Na ratunek 112: Podczas obiadu dziecko poparzyło się wrzątkiem / Wyznał, że jest gejem, dziewczyna targnęła się na życie (308)
10:30 Sekrety rodziny: Dla ciebie wszystko (132)
11:30 Dlaczego ja?: Atrakcyjna kobieta terroryzowana przez swojego byłego chłopaka (831)
12:30 Nasz nowy dom (100)
13:30 Świat według Kiepskich: Salto (361)
14:00 Świat według Kiepskich: Więcej, lepiej, taniej, weselej (362)
14:30 Świat według Kiepskich: Uczeń czarnoksiężnika (363)
15:00 Trudne sprawy (846)
16:00 Nasz nowy dom (101)
17:00 Sekrety rodziny: Wnuczka (133)
18:00 Malanowski i partnerzy: Waleczne dziewczyny (532)
18:30 Malanowski i partnerzy: Pod presją (533)
19:00 Gliniarze: Bank (102)
20:05 Wydarzenia
20:45 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (846)
22:10 Dlaczego ja?: Śmierć kochanka (880)
23:10 Świat według Kiepskich: Skowyt (316)
23:40 Świat według Kiepskich: Nienagrodzony (317)
00:10 Ślad: Cudze pieniądze (46)
01:05 Zdrady (83)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci (8)
04:25 SuperLudzie (39)
04:55 SuperLudzie (40)
Polsat Cafe
2020-11-26
05:00 Oszukane (42)
06:00 Randka z nieznajomym (9)
07:00 Szpital dziecięcy (1)
08:00 Sekrety rodziny (111)
09:00 Małolaty (60)
10:00 Nasz nowy dom (75)
11:00 Suknia jak marzenie (9)
11:30 Suknie z second handu (19)
12:00 Spektakularne metamorfozy (4)
13:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (38)
14:30 Gwiazdy na dywaniku (299)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (5)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (6)
17:00 Nasz nowy dom (170)
18:00 Biedni kontra bogaci (4)
19:00 Milionerzy bez grosza (13)
20:00 Zdrady (131)
21:00 Beauty Express. Mistrzynie makijażu (7)
22:00 Gry małżeńskie (84)
23:00 Zdrady (90)
00:00 Poprawki skalpelem (4)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (12)
02:00 Obsesje pięknych chłopców
04:00 Lekarze na tropie (3)
Polsat Doku
2020-11-26
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (35)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (36)
06:00 Emil, pogromca mandatów (5)
06:30 Emil, pogromca mandatów (6)
07:00 Emil, pogromca mandatów (7)
07:30 Emil, pogromca mandatów (8)
08:00 Polacy w świecie (26)
08:30 Polacy w świecie (27)
09:00 Polacy w świecie (28)
09:30 Polacy w świecie (29)
10:00 Hardkorowy lombard (12)
10:30 Hardkorowy lombard (13)
11:00 Malanowski i partnerzy (712)
11:30 Malanowski i partnerzy (713)
12:00 Malanowski i partnerzy (714)
12:30 Malanowski i partnerzy (715)
13:00 Poszukiwacze historii (78)
13:25 Poszukiwacze historii (79)
13:50 Stalowa bestia Hitlera
15:00 Historia czołgów (4)
16:10 Historia czołgów (3)
17:25 Poza kontrolą: Huragan końca stulecia
18:30 Samochody przywódców
19:40 Kto zabił Neandertalczyka
20:50 39/45 Szalone eksperymenty nazistów
22:00 Wojtek. Niedźwiedź, który poszedł na wojnę
23:20 Śmierć dyktatorom
00:30 Łowcy nazistów (4)
01:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (30)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31)
02:30 Taaaka ryba (137)
04:00 Skazany za… (10)
04:30 Skazany za… (11)
Polsat Film
2020-11-26
05:30 Na ratunek 112 (238)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (7)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (8)
07:00 Nasz nowy dom (129)
08:00 Przyjaciółki (114)
09:00 Lalka
12:25 Poszukiwany, poszukiwana
14:20 Jestem taka piękna!
16:35 Faceci w czerni 2
18:35 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
21:00 Romantyczny czwartek: Och, Karol 2
23:20 Niezniszczalni 3
02:00 Ślad: Nauczycielka (34)
04:00 Ultraviolet (4)
Polsat Music HD
2020-11-26
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2020-11-26
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 SuperLudzie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Raport
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 SuperLudzie
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 #Jesteśmy dla dzieci
02:20 Z klimatem i z pasją
02:40 Poszukiwacze historii
Polsat Play
2020-11-26
05:00 Łowca pedofilów (6)
05:30 Łowca pedofilów (7)
06:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (85)
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (86)
07:00 Pogromcy mitów (80)
08:05 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (10)
09:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (6)
10:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (7)
11:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (8)
12:00 Megatransporty (6)
13:00 Mega Pitstops (1)
14:00 Hardkorowy lombard 3 (23)
14:30 Hardkorowy lombard 3 (24)
15:00 Hardkorowy lombard 3 (25)
15:30 Hardkorowy lombard 3 (26)
16:00 Chłopaki do wzięcia (109)
16:30 Chłopaki do wzięcia (110)
17:00 Chłopaki do wzięcia (111)
17:30 Chłopaki do wzięcia (112)
18:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica wrocławskiej budowy (45)
18:30 Poszukiwacze historii: Pantera… w drodze (46)
19:00 Poszukiwacze historii: Nabrzeże twierdzy Modlin (47)
19:30 Poszukiwacze historii: Schrony w gminie Miechów (48)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (57)
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (58)
21:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (59)
21:30 Górale (86)
22:00 Górale (87)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (33)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (34)
23:30 Więzienie (29)
00:00 Więzienie (30)
00:30 Moje pokojówki
02:40 Dzikie z natury (13)
04:20 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (10)
04:55 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (11)
Polsat Romans
2020-11-26
05:00 Sekrety rodziny (45)
06:00 Gliniarze: Bolesna prawda (311)
07:00 Gliniarze: Recepta na sukces (312)
08:00 Szpilki na Giewoncie (10)
09:00 Szpilki na Giewoncie (11)
10:00 Szpilki na Giewoncie (12)
11:00 Szpilki na Giewoncie (13)
12:00 Szpilki na Giewoncie 2 (14)
13:00 Niania: Przebieranki (3)
13:30 Niania: Słodkie potomstwo (4)
14:00 Niania: Stosunki służbowe (5)
14:30 Niania: Retro-niania (6)
15:00 Świat według Kiepskich: Egzekucja (59)
15:30 Świat według Kiepskich: Ekolodzy (18)
16:00 Świat według Kiepskich: Fryzjer (19)
16:30 Świat według Kiepskich: Golaska (20)
17:00 Świat według Bundych (181)
17:30 Świat według Bundych (182)
18:00 Gliniarze: Obcy (169)
19:00 Malanowski i partnerzy: Kochanka (750)
19:30 Malanowski i partnerzy: Skruszony gangster (751)
20:00 Ślad (26)
21:00 Zapłata
23:25 Och, Karol
01:30 Na ratunek 112: Żona wyrzuca męża na bruk,mężczyzna pada ofiarą mrozów (441)
02:00 Na ratunek 112: Leśniczówka (442)
02:30 Na ratunek 112: Życie na krawędzi (443)
04:00 Sekrety rodziny (46)
Polsat Sport
2020-11-26
06:00 Boks: Gala w Legionowie
08:00 Strzelnica Renaty Mauer: Strzelanie amatorskie (9)
09:00 Strzelnica Navala: Karabinki AR (4)
10:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
12:30 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
16:55 live Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
19:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
20:20 live Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
22:55 Polsat Boxing Night - news
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
01:00 Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1
Polsat Sport Extra
2020-11-26
06:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
08:30 Piłka nożna: Liga szkocka
11:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
13:30 KOTV Classics
14:30 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Magazyn ligi holenderskiej
17:30 live Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
19:30 Atleci
20:15 Koloseum
22:00 Magazyn MLS
22:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
01:00 Sporty walki: KSW 55
Polsat Sport Fight
2020-11-26
07:00 Sporty walki: FEN 21
10:50 Boks: Gala Warsaw Boxing Night
14:30 Sporty walki: KSW 54
17:30 Boks: Walka o pas WBO International w Stratford
18:55 Boks: Walka o międzynarodowy pas mistrza Polski juniorów w Międzyzdrojach
20:00 Strzelnica Navala: Karabinki AK
20:45 Sporty walki: Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach
00:00 Boks: Gala w Międzyzdrojach
Polsat Sport News
2020-11-26
06:00 KOTV Classics
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
09:00 Sport flesz
09:07 Atleci
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum: Gala w Atlantic City - waga ciężka: Mike Tyson - Michael Johnson 05.09.1985
11:00 Sport flesz
11:07 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
12:00 Sport flesz
12:07 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
15:30 live Sporty walki: Babilon MMA 18
16:30 Piłka nożna z archiwum
17:20 live Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
19:20 live Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
22:30 Piłka nożna z archiwum
23:00 ATP World Tour Uncovered
23:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
01:30 Sporty walki: FEN
Polsat Sport Premium 1
2020-11-26
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Magazyn Ligi Mistrzów
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:00 live Piłka nożna: Liga Europy
20:50 live Piłka nożna: Liga Europy
23:00 live Piłka nożna: Liga Europy
23:30 live Magazyn Ligi Europy
00:30 Piłka nożna: Liga Europy
02:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
Polsat Sport Premium 2
2020-11-26
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:00 Magazyn Ligi Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Liverpool FC - Sevilla FC - sezon 2015/2016
13:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: FC Porto - SC Braga - sezon 2010/2011
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:15 live Piłka nożna: Liga Europy
20:50 live Piłka nożna: Liga Europy
23:00 Piłka nożna: Liga Europy
01:00 Piłka nożna: Liga Europy
Super Polsat
2020-11-26
05:00 Nasz nowy dom (164)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (57)
07:00 Bąbelkowy świat gupików: Gramy rock and rolla! (5)
07:30 Psi Patrol (13)
08:00 Psi Patrol (14)
08:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (21)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty (4)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (5)
10:00 SuperLudzie (24)
10:30 Nasz nowy dom (164)
11:30 Miasto długów: Amant (23)
12:30 Gliniarze (29)
13:30 Chirurdzy (107)
14:30 Top Chef 6 (62)
16:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (50)
18:00 Nasz nowy dom (168)
19:00 Miasto długów: Dług w rodzinie (24)
20:00 Suma wszystkich strachów
22:30 Świat według Kiepskich: Sandały ojca Gaudentego (65)
23:25 Surogaci
01:05 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (107)
04:00 Na ratunek 112 (191)
04:30 Na ratunek 112 (192)
TVP 1
2020-11-26
05:10 Przysięga (305)
06:00 Elif (864)
06:50 Spisz się, rolniku (21)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Coś dla ciebie
07:50 Spiszmy się jak na rolników przystało! (96)
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Ranczo 10: Wet za wet (124)
09:35 Komisarz Alex 12: Duch kapitana (147)
10:35 Ojciec Mateusz 15: Bransoletka (197)
11:20 Kasta: Przełożony (31)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 Natura w Jedynce: Peru - kraina skrajności: Wybrzeża Pacyfiku
14:00 Elif (865)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (265)
16:05 Przysięga (306)
17:00 Teleexpress
17:20 Jaka to melodia?
18:00 Klan (3705)
18:30 Kasta: Nagłe wtargnięcie (32)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (292)
20:55 Ojciec Mateusz 24: Śmierć na raty (314)
21:40 Sprawa dla reportera
22:30 Magazyn śledczy Anity Gargas (175)
23:05 Motel Polska (11)
23:40 Magazyn kryminalny 997
00:30 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat: Mao Tse Tung poruszył świat
01:05 Ja wam pokażę! (12/13)
01:55 Fałszerze. Powrót sfory (3/14)
02:55 Sprawa dla reportera
04:30 Notacje: Wanda Wąsowska. Pierwsza dama polskiego jeździectwa
04:45 Zakończenie programu
TVP 2
2020-11-26
05:15 Cafe piosenka: Tadeusz Polkowski
05:45 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból - część 1 (161)
06:40 Operacja zdrowie!: Covid - choroby współistniejące
07:10 Spiszmy się, jak na rolników przystało! (97)
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama
10:55 Pytanie na śniadanie
11:15 Spisz się, rolniku (57)
11:25 Rodzinka.pl: Dziewczyna Tomka (5)
11:55 Barwy szczęścia (2333)
12:25 Koło fortuny (587)
13:00 Va banque (138)
13:30 Uzdrowisko: Finał (60-ost.)
14:10 Na dobre i na złe: Za zamkniętymi drzwiami (789)
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Przełom - cześć 2 (170)
16:00 Koło fortuny (870)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (439)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (139)
18:45 Rodzinka.pl: Braterska kasa (192)
19:05 Rodzinka.pl: Strzała Amora (193)
19:35 Barwy szczęścia (2333)
20:10 Barwy szczęścia (2334)
20:40 live Piłka nożna: Liga Europy
20:55 live Piłka nożna: Liga Europy
23:15 Za linią wroga
01:10 Cztery wesela i pogrzeb
04:45 Cafe piosenka: Agnieszka Wiechnik
TVP ABC
2020-11-26
05:05 Domisie: Przydasie
05:35 Rodzina Treflików: Wieczór z ciocią (45)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Korale czarownicy (15)
06:05 Przygody kota Filemona: Fortel
06:15 Reksio: Reksio i wrona (49)
06:30 My Little Pony 8: Chłopak Maud (3)
06:55 Sunny Day: Nietypowa sztuka (9)
07:20 Nauka literek z Żużu: Literka R
07:25 Przyjaciele z podwórka: Wodny patrol ratunkowy (36)
07:55 Rev i Roll: Najlepsza dziewczyna pod słońcem (36)
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: A kuku (38)
08:25 Ricky Zoom: Z bratem najlepiej (25)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Lekcje jazdy (55)
08:50 Straszne historie Maszy: Fantastyczna historia o jeżyku, chłopcu i zielonych kosmitach (14)
08:55 Niespodzianka Poranka: Ciasteczka fortuny (51)
09:10 Ela, Oskar i Puf: Chmurowizja (36)
09:25 Domisie: Bo o rzeczy warto dbać
10:00 Świnka Peppa 5: Dzieci mamy Królik (10)
10:10 Al-chemik: Rdza (30)
10:25 Mała lama: Czerwona piżama/Warto się dzielić (4)
10:55 Bajki Bolka i Lolka: Tomcio Paluch (4)
11:05 Agatka: Agatka i Papiernik (8)
11:20 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… tęczę (40)
11:25 Super Wings: Niespodzianka z syropem klonowym (140)
11:40 Mała Marinette: Domek na drzewie (10)
12:00 Domisie: Przydasie
12:30 Przyjaciele z podwórka: Sekret Nilu (8)
13:00 Figu Migu: Ćwicz jak ja (32)
13:05 Figu Migu: Tiku tak - tiku nie (10)
13:15 Świnka Peppa 3: Pranie (10)
13:25 Świnka Peppa 7: Wielka Rafa Koralowa (18)
13:30 Głębia: Kałamarnica kolosalna (10)
14:00 Supa Strikas: Łódź podwodna (41)
14:25 Rescue Bots 3: Efekt zmiany (6)
14:55 Metalions: W przeszłość (7)
15:05 Metalions: Biegiem przez Oklo (8)
15:25 Skąd się biorą produkty ekologiczne
15:45 LEGO City Adventures: Parada (4)
16:00 Lassie i przyjaciele: Tajemnica rodziny Parkerów (24)
16:25 Clifford - wielki czerwony pies: Cleo przybywa do miasta/Fałszywa przyjaźń (6)
17:00 Nelly i Nora: Na ratunek jeziorku (32)
17:10 Wissper: Śpiew pandy (19)
17:15 Wissper: Latający struś (20)
17:25 Pszczółka Maja: Tonio (88)
17:40 Kosmoloty: Geniusz Jastrząb (88)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Kurs na Londyn (25)
18:25 My Little Pony 8: Rozstanie to nie koniec (10)
18:50 Licz na Wiktora: Cyfra 7 (7)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele z podwórka: Ważna wiadomość (38)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Podróż łódką w butelce (180)
19:35 Wieczorynka: Tupcio Chrupcio: Też chcę być odważny! (71)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Prawdziwa Loopność (36)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Muminek i księżycowa przygoda
20:05 Masza i Niedźwiedź: Pierwsze spotkanie (1)
20:15 Piosenki Maszy: Pewnego razu na dzikim zachodzie (10)
20:25 Mój rycerz i ja: Wyzwanie (9)
20:40 Kicia to nie kot: Siedem tortów dla Kici/Porzucona Kicia (10)
21:10 Power Rangers Beast Morphers: Zemsta Scrozzle’a (22)
21:40 Doktor Who 11: Łowcy czarownic (8)
22:30 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia bez mleka
23:00 Jak to działa?: Ciekawe urządzenia (127)
23:30 Janka: Alaska kontra Hera (3)
23:55 Zakończenie programu
04:10 Amelka zostaje w domu: Akwarium
04:30 Nela Mała Reporterka: Ogromne czerwone rozgwiazdy, czyli niebo na dnie morza (77)
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Figury geometryczne (157)
TVP HD
2020-11-26
06:00 M jak miłość (1017)
06:55 Ranczo 9: Konie trojańskie (113)
07:55 Rodzinka.pl: Zwierzątko domowe (18)
08:25 Rodzinka.pl: Powitanie jesieni (19)
08:55 Ojciec Mateusz 22: Pokój z widokiem (282)
09:55 Ojciec Mateusz 22: Okup (283)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (260)
11:20 Na sygnale: Hejt! (234)
11:45 Na sygnale: Martwi nie pomożemy (235)
12:20 Ojciec Mateusz 14: Sekretny układ (184)
13:20 O mnie się nie martw 10 (7/13)
14:15 Ranczo 9: Brzytwa dla tonącego (115)
15:15 Ranczo 9: Grzechy miłości (116)
16:15 Wojenne dziewczyny (9)
17:10 Ojciec Mateusz 24: Klątwa (313)
18:05 Ojciec Mateusz 22: Chrzestny (287)
18:55 Ranczo 9: Zamrożony kapitał (114)
19:55 Rodzinka.pl: Rodzice na 110% (20)
20:35 Rodzinka.pl: Ideały a sprawa trawnika (21)
21:05 Na dobre i na złe: Za zamkniętymi drzwiami (789)
22:00 Kariera Nikodema Dyzmy (1/7)
23:05 Kariera Nikodema Dyzmy (2/7)
00:10 Gdybym miał skrzydła
01:40 Zakończenie programu
TVP Historia
2020-11-26
06:50 Był taki dzień: 26 listopada
06:53 Polska Kronika Filmowa: 1992 - wydanie 51
07:10 Kolumbowie: Żegnaj, Baśka (2/5)
08:10 Archiwum zimnej wojny: Kadry bez cenzury
08:45 Historia Polski: Dziady
09:25 Dzieła, arcydzieła: Szkolnictwo na szlaku II Kompanii generała Andersa (21)
09:35 Sensacje XX wieku: Mata Hari
10:35 Biblia - Salomon (1)
11:30 Z widokiem na Wawel: Więcej niż człowiek (47)
12:10 Królowa Bona (11)
13:10 Utracony świat Aleksandra Wielkiego (1/6)
14:05 Wojna w eterze (41)
14:20 Mont Saint-Michel: Opactwo na skale
15:30 Amerykańskie dynastie. Klan Kennedych: Rodzinne sekrety (4/6)
16:20 Rok 2020 (24)
16:45 Taśmy bezpieki: Oficjalne obchody pierwszomajowe w Polsce Ludowej
17:20 Historia Polski: Zapomniany przyjaciel rzecz o Herbercie Hooverze
18:20 Polska Kronika Filmowa: 1993 - wydanie 45
18:40 Kolumbowie: A jeśli będzie wiosna… (3/5)
19:45 Wojna w eterze (49)
20:00 Historia broni: Atak z powietrza (2/10)
21:00 Giganci historii: Tadeusz Kościuszko - bohater dwojga narodów (15)
22:00 Sądy, przesądy: W powiększeniu
22:45 Sądy, przesądy: Świat nie-przedstawiony
23:00 Katarzyna Kobro - rzeźbiarka
23:40 Sądy, przesądy: Rozróby u Kuby
00:35 Sensacje XX wieku: Mata Hari
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: W obronie Podkarpacia
02:00 Encyklopedia II wojny światowej: Skazani (1)
02:35 Zakończenie programu
TVP Info
2020-11-26
05:03 Filmy dokumentalne TVP Info: Jeszcze nie zostałem odnaleziony
05:18 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:10 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
16:45 Koronawirus. Szpital
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi?
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:24 Serwis Info
21:42 Spiszmy się, jak na rolników przystało!
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:05 Taśmy bezpieki: Czesław Kiszczak, część 1 (32)
04:38 Taśmy bezpieki: Czesław Kiszczak, część 2 (33)
TVP Kultura
2020-11-26
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:48 Zakończenie programu
07:00 Wszystkie stworzenia duże i małe 7: Powrót brata marnotrawnego (1)
08:00 Informacje kulturalne
08:25 Tamte lata, tamte dni: Anna Dymna
09:00 Uczta Babette
10:55 Chłopi: Wielkanoc (9/13)
12:00 Chłopi: Śmierć Boryny (10/13)
13:05 Roman Kłosowski - Komik z łezką
13:30 Rok 2020 (24)
14:05 Trzeci punkt widzenia
14:35 Portret osobisty, cz. 2
15:35 Służący
17:30 Co dalej?: Kto ukradł nacjonalizm? (91)
17:55 Karol Palczak
18:15 Którędy po sztukę: Sandro Botticelli
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Saga rodu Forsyte’ów (4)
20:00 Tego się nie wytnie
21:30 Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu «Barry Lyndon»
21:35 Czwartkowy klub filmowy: Barry Lyndon
00:45 Tego się nie wytnie ekstra
01:15 Scena muzyczna: SBB
02:10 Informacje kulturalne
02:35 Na wschód od Hollywood: Sny wędrownych ptaków
04:50 Kino nocne: Świat Paola Sorrentino
TVP Polonia
2020-11-26
05:05 Polskie 100 lat: Opór kultury 1945-1989
05:40 Focus on Poland (481)
05:50 Kierunek Zachód (89)
06:10 Polonia 24
06:35 Korona królów (246)
07:00 Gra słów. Krzyżówka (242)
07:25 Rączka gotuje
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama kraj
10:55 Pytanie na śniadanie
11:30 Barwy szczęścia (2292)
12:00 Zaginione skarby: «Ścięcie świętej Katarzyny Aleksandryjskiej»
12:15 Co niesie dzień
12:30 M jak miłość (1533)
13:20 Kierunek Zachód (89)
13:40 Polskie 100 lat: Powrót do Europy
14:10 Polskie 100 lat: Opór kultury 1945-1989
14:45 Uzdrowisko: Szkoła żon (57)
15:15 Rączka gotuje
15:45 Mówimy po polsku: Jak dobrze opowiedzieć o sposobach przemieszczania się (13)
15:55 Studio Lwów
16:15 Al-chemik: Fale akustyczne (22)
16:30 Baw się słowami: Janosik
16:40 Baw się słowami: Ó jak ósemka
16:55 Nauka literek z Żużu: Literka L
17:00 Rodzinka.pl: Rodzinna kolacja (242)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (243)
18:20 W obiektywie Polonii: Wschód
18:50 Barwy szczęścia (2292)
19:20 Wilnoteka
19:40 Alert Covid
20:00 Polonia 24
20:20 Pogoda
20:30 Sport
20:35 Archiwista (10)
21:30 Mocne kino nocne: Fałszerze. Powrót sfory (7/14)
22:25 Uzdrowisko: Tajemnica dziadka (58)
22:55 Wilno. Po drugiej stronie świata
23:10 Notacje: Jadwiga Barańska. Noce i dnie
23:25 Cafe piosenka: Sławomir Wierzcholski
23:55 Focus on Poland (482)
00:10 Rodzinka.pl: Rodzinna kolacja (242)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (243)
01:00 Al-chemik: Fale akustyczne (22)
01:15 Baw się słowami: Janosik
01:25 Baw się słowami: Ó jak ósemka
01:40 Nauka literek z Żużu: Literka L
01:44 Alert Covid
02:00 Polonia 24
02:20 Pogoda
02:24 Sport
02:30 Archiwista (10)
04:35 Wilno. Po drugiej stronie świata
04:50 Notacje: Jadwiga Barańska. Noce i dnie
TVP Rozrywka
2020-11-26
06:05 Zakochaj się w Polsce: Lubartów (174)
06:35 Okrasa łamie przepisy: Tradycyjne polskie oleje
07:05 Makłowicz w podróży: Podróż 33. Zanzibar - Wielokulturowy
07:40 Familiada
08:10 Gra słów. Krzyżówka (215)
08:40 Koło fortuny (835)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Pigmeje
09:50 Kabaret za kulisami: Jak radzić sobie z wpadkami? (38)
10:50 Va banque (119)
11:20 Muzeum Polskiej Piosenki: «Pszczółka Maja» - Zbigniew Wodecki (116)
11:35 Familiada
12:15 Postaw na milion
13:15 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Wszystko, co najlepsze (1)
14:15 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Wszystko, co najlepsze (2)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: 18. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo - «Moda na swetry» (1)
16:25 Kabaretowa mapa Polski: 18. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo - «Moda na swetry» (2)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: 18. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo - «Moda na swetry» (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Królowe cytryny
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 34. Chorwacja - Wyspiarski Kvarner
19:30 Gra słów. Krzyżówka (216)
19:55 Va banque (120)
20:35 Postaw na milion
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy 2 (12)
22:30 Kabaret za kulisami: Młodości! Ty nad poziomy wylatuj (40)
23:35 Kabaretomaniacy (22)
00:35 Koło fortuny (834)
01:15 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (1)
02:20 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (2)
04:15 Zakończenie programu
TVP Seriale
2020-11-26
05:15 Ja to mam szczęście! (28)
05:45 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl: Biznes is biznes (61)
06:25 Na sygnale: Skrawki pamięci (208)
06:55 Na sygnale: Aż po grób (209)
07:35 Ojciec Mateusz 8: Obrączka (108)
08:25 Złotopolscy: Próby pojednania (149)
08:55 Złotopolscy: Trzy pułapki (150)
09:25 Klan (63)
09:55 Klan (64)
10:35 M jak miłość (1440)
11:35 Ranczo 6: Przeciek kontrolowany (72)
12:25 Rodzinka.pl: Walka z lenistwem (62)
12:55 Rodzinka.pl: Bal maturalny (63)
13:35 Ojciec Mateusz 3: Zlecenie (37)
14:30 Ojciec Mateusz 3: Sprawa świętego Mikołaja (38)
15:25 Na dobre i na złe: Byle do świtu (675)
16:25 Na sygnale: Bieg Patrioty (210)
16:55 Ranczo 6: Świadek koronny (73)
17:50 Ranczo 6: Sztuka translacji (74)
18:50 Rodzinka.pl: Wakacje w Lubuskiem (64)
19:30 Ojciec Mateusz 3: Strach na scenie (39)
20:25 Ojciec Mateusz 9: Ucieczka (109)
21:25 Ranczo 6: Kontrrewolucja (75)
22:20 Ranczo 6: Tchnienie Las Vegas (76)
23:20 Ojciec Mateusz 3: Wybory (40)
00:15 Komisarz Alex 15: Zdążyć przed mordercą (182)
01:15 Ekstradycja 2 (7/9)
02:20 Ekstradycja 2 (8/9)
04:20 Złotopolscy: Próby pojednania (149)
04:55 Klan (63)
TVP Sport
2020-11-26
06:00 Piłka nożna: Liga Narodów
08:10 Piłka nożna: Puchar Włoch
10:15 Piłka nożna: Puchar Włoch
12:15 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle
13:55 live Piłka nożna: Puchar Włoch
16:00 Boks: Walka o pasy WBA World i WBA Super World w San Antonio
16:55 live Piłka nożna: Puchar Włoch
18:55 Ring TVP Sport
19:35 live Piłka nożna: Liga Europy
20:55 Boks: Gala w Tymex Boxing Night 14 w Szydłowcu
21:45 live Piłka nożna: Liga Europy
22:05 Boks: Walka o pas WBC World Female w Londynie
22:50 live Piłka nożna: Liga Europy
23:30 Sportowy wieczór
00:05 Piłka nożna: Liga Europy
02:05 Piłka nożna: Puchar Włoch
04:00 Boks: Gala w Los Angeles