[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun Dance
2020-11-13
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Polo Top
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
19:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Mega biba
01:00 Karaoke w 4Fun Dance
BelSat
2020-11-13
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Давайце разбірацца
06:55 Без рэтушы
07:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
07:55 Лабірынты (гістарычная праграма): Жахі Паўлінкі
08:35 Загадкі беларускай гісторыі
08:50 Сокалы свабоды (Falcons of Freedom), д/ф
09:40 Вяскоўцы
10:15 Шчыра кажучы
10:35 Невядомая Беларусь: Універсітэт Каліноўскага, д/ф
11:20 Студыя «Белсат»
12:20 Аб’ектыў
12:45 Размова дня
13:00 Давайце разбірацца
13:25 Без рэтушы
13:45 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
14:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
14:50 Сокалы свабоды (Falcons of Freedom), д/ф
15:45 Шчыра кажучы
16:05 Кожны з нас (ток-шоу)
17:05 Маю права (юрыдычная праграма)
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
19:30 Невядомая Беларусь: «Білорус», д/ф
20:15 МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял
21:10 Пакой сына (La Stanza del figlio), м/ф
22:45 Студыя «Белсат»
23:45 Аб’ектыў
00:10 Маю права (юрыдычная праграма)
00:30 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
00:40 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-11-13
05:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
05:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:00 Ekscentryczny Dennis Rodman
07:50 Kącik klubowy (5)
08:00 Kroniki LaLiga
08:30 Premier League World
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:30 Piłka nożna: Liga angielska
15:45 Żużel: Grand Prix Polski
19:20 Premierowa Jazda: Bartosz Zmarzlik (5)
19:55 Rugby: Autumn Nations Cup
22:00 Boks: Walka o pas WBC World w Hollywood
23:05 Premiera: Sport News+
23:30 Piłka nożna: Liga angielska
01:45 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
02:15 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
02:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 2 PL
2020-11-13
06:00 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
06:30 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:05 Kącik klubowy (7)
09:15 Bundesliga Highlights Show
10:15 LaLiga Highlights Show
11:10 Być i trwać. Wyprawa do świata Parkour
12:30 Jej Wysokość Premier League
13:35 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
14:00 Wysoki Pressing
15:10 O co biega?
15:45 Ekstrapaka: 9. kolejka
16:35 Kącik klubowy (7)
16:45 Kroniki LaLiga
17:15 Premier League World
17:45 Piłka nożna: Liga angielska
20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:10 Kącik klubowy (7)
22:20 Rugby: Autumn Nations Cup
00:30 Sport News+
00:40 Turbokozak: Flavio Paixao
01:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
01:40 Witaj w klubie: Miedź Legnica
02:10 Kroniki LaLiga
Canal+ Sport 3 PL
2020-11-13
05:20 Turbokozak
05:50 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
06:20 Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
06:50 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
07:30 Ekstraklasyka (9)
08:05 Ekstrapaka: 9. kolejka
09:00 Ekstraklasa po godzinach
10:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:15 Ekstraklasyka (9)
12:45 Turbokozak
13:15 Ekstraklasa po godzinach
14:10 Liga+ Extra
15:40 Ekstrapaka: 9. kolejka
16:35 Ekstraklasa po godzinach
17:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:15 Ekstrapaka: 9. kolejka
23:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:20 Witaj w klubie: Wisła Kraków
04:50 Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
Canal+ Sport 4 PL
2020-11-13
06:00 Ekstrapaka: 9. kolejka
06:55 Ekstraklasa po godzinach
07:50 Turbokozak
08:20 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
08:50 Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
09:20 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
10:00 Ekstraklasyka (9)
10:35 Ekstrapaka: 9. kolejka
11:30 Ekstraklasa po godzinach
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:45 Ekstraklasyka (9)
15:15 Turbokozak
15:45 Ekstraklasa po godzinach
16:40 Liga+ Extra
18:10 Ekstrapaka: 9. kolejka
19:05 Ekstraklasa po godzinach
20:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:45 Ekstrapaka: 9. kolejka
01:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2020-11-13
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
08:00 GP Confidential (18)
08:30 live Formuła 1: Grand Prix Turcji
08:55 live Formuła 1: Grand Prix Turcji
10:40 live Formuła 1: Grand Prix Turcji
11:00 #ELEVENF1 (66)
12:00 GP Confidential (18)
12:30 live Formuła 1: Grand Prix Turcji
12:55 live Formuła 1: Grand Prix Turcji
14:40 live Formuła 1: Grand Prix Turcji
15:00 #ELEVENF1 (66)
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji
20:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji
22:00 GP Confidential (18)
22:30 live #ELEVENF1 (67)
23:00 Thet last teammate: Ayrton Senna
00:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji
02:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji
04:00 GP Confidential (18)
04:30 #ELEVENF1 (67)
Eleven Sports 2
2020-11-13
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Eleven Sports 3
2020-11-13
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (1)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (2)
13:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (3)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (4)
Eleven Sports 4
2020-11-13
05:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
11:00 Z archiwum LaLiga (1)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga portugalska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Z archiwum LaLiga (1)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Polonia 1
2020-11-13
06:00 Muzyka na start
06:35 Niesamowite tajemnice: Portret demona (27)
07:35 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (26)
07:45 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
08:25 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_4 (34)
08:40 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
08:55 Wojna z mafią 4 (6)
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 Fala ognia
22:50 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
23:00 Różowa noc
00:25 Rytuał odejścia
02:20 10 Extra Mocnych (26)
02:50 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (17)
04:05 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (25)
04:30 Różowa noc
Polsat
2020-11-13
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (761)
09:10 Malanowski i partnerzy (762)
09:40 Sekrety rodziny (6)
10:40 Dlaczego ja? (1008)
11:40 Gliniarze (327)
12:40 Dzień, który zmienił moje życie (54)
13:40 Trudne sprawy (885)
14:40 Dlaczego ja? (891)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (506)
17:00 Gliniarze (516)
18:00 Pierwsza miłość (3111)
18:50 Wydarzenia
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Shrek Forever
22:00 The Four. Bitwa o sławę (5-ost.)
00:05 G.I. Joe: Odwet
02:35 Tajemnice losu
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2020-11-13
05:20 SuperLudzie (28)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (44)
08:00 Trudne sprawy (660)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (55)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (56)
10:00 Na ratunek 112: Początkujący pięściarz namówiony na nielegalną walkę / Choroba Wilsona. (299)
10:30 Sekrety rodziny: Braterska miłość (123)
11:30 Dlaczego ja?: Zdezorientowana młoda matka leży na dworcu (822)
12:30 Nasz nowy dom (91)
13:30 Świat według Kiepskich: Dwa Tysiące Dwanaście (328)
14:00 Świat według Kiepskich: Dla dorosłych (329)
14:30 Świat według Kiepskich: Ósme dziecko stróża (330)
15:00 Trudne sprawy (837)
16:00 Nasz nowy dom (92)
17:00 Sekrety rodziny: Tajemnica gosposi (124)
18:00 Malanowski i partnerzy: Terror na osiedlu (383)
18:30 Malanowski i partnerzy: W pułapce uczuć (384)
19:00 Gliniarze: Ostatnia rola (93)
20:05 Wydarzenia
20:45 Gość «Wydarzeń»
21:10 Tylko jeden (3)
22:15 Zdrady (115)
23:15 Detonator
01:15 Kabaretowa Ekstraklasa
02:05 Wydarzenia
02:50 Wystarczy chcieć
04:20 Atleci
04:50 Atleci (25)
Polsat Cafe
2020-11-13
05:00 Oszukane (35)
06:00 Tajemniczy klient (5)
07:00 Szpital dziecięcy (44)
08:00 Sekrety rodziny (102)
09:00 Małolaty (51)
10:00 Nasz nowy dom (54)
11:00 Ach, co to był za ślub! (5)
11:30 Ach, co to był za ślub! (6)
12:00 Niewolnicy wyglądu (4)
12:30 Niewolnicy wyglądu (5)
13:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (29)
14:30 Gwiazdy na dywaniku (290)
15:00 Shopping Queen (16)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (28)
17:00 Nasz nowy dom (135)
18:00 Biedni kontra bogaci (22)
19:00 Milionerzy bez grosza (4)
20:00 Zdrady (106)
22:00 Gry małżeńskie (49)
23:00 Zdrady (113)
00:00 Poprawki skalpelem (40)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (3)
02:00 Ekstremalna miłość (8-ost.)
04:00 Bez zahamowań - fantazje online
Polsat Doku
2020-11-13
05:00 Mordercy (2)
05:30 Mordercy (3)
06:00 Emil, pogromca mandatów (17)
06:30 Emil, pogromca mandatów (18)
07:00 Emil, pogromca mandatów (19)
07:30 Emil, pogromca mandatów (20)
08:00 Polacy w świecie (23)
08:30 Polacy w świecie (24)
09:00 Polacy w świecie (25)
09:30 Polacy w świecie (26)
10:00 Hardkorowy lombard (155)
10:30 Hardkorowy lombard (156)
11:00 Malanowski i partnerzy (676)
11:30 Malanowski i partnerzy (677)
12:00 Malanowski i partnerzy (678)
12:30 Malanowski i partnerzy (679)
13:00 Poszukiwacze historii (60)
13:30 Poszukiwacze historii (61)
14:00 Tajemnice KGB (2)
15:10 Top 10 Największe tajemnice świata (10)
15:40 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (3)
16:35 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (4)
17:35 Hitlerowska machina śmierci (1)
18:45 Hitlerowska machina śmierci (2)
19:55 Pierwszy przyjaciel człowieka (1/2)
21:00 Pierwszy przyjaciel człowieka (2-ost.)
22:00 Sekretne życie sów (1/2)
23:00 Sekretne życie sów (2-ost.)
00:00 Kolaboranci Hitlera (13)
01:10 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (8)
01:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (9)
02:00 Taaaka ryba (119)
02:30 Taaaka ryba (120)
04:00 Skazany za… (44)
04:30 Skazany za… (45)
Polsat Film
2020-11-13
05:00 Na ratunek 112 (223)
05:30 Na ratunek 112 (224)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (47)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (48)
07:00 Nasz nowy dom (120)
08:00 Przyjaciółki (105)
09:00 Giuseppe w Warszawie
11:10 Sanatorium pod Klepsydrą
13:40 Karate Kid
16:15 Zmierzch
18:40 Ralph Demolka w internecie
21:00 Gwiazdorski piątek: Niezniszczalni
23:15 Elizjum
01:30 Ślad: Czysty przypadek (26)
02:30 Ślad: Bękart (27)
04:30 Na krawędzi (7)
Polsat News
2020-11-13
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 W bliskim planie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Raport. Wszystko o koronawirusie
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 W bliskim planie
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 Z klimatem i z pasją
02:20 #Jesteśmy dla dzieci
02:40 Poszukiwacze historii
Polsat Play
2020-11-13
05:00 Łowca pedofilów: Nie każdego szkoda (59)
05:30 Łowca pedofilów: Ujęcie obywatelskie (60)
06:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (67)
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (68)
07:00 Pogromcy mitów (101)
08:00 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (1)
09:00 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (3)
09:35 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR: Zapomniany schron (4)
10:10 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (5)
10:50 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (6)
11:30 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (7)
12:15 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (8)
12:50 Niezwykłe pociągi (3)
13:55 Niezwykłe pociągi (4)
15:00 Hardkorowy lombard (152)
15:30 Hardkorowy lombard (153)
16:00 Ninja Warrior Polska 2 (13)
18:00 Więzienie (45)
18:30 Więzienie (46)
19:00 Więzienie (47)
19:30 Więzienie (48)
20:00 Więzienie (49)
20:30 Więzienie (50)
21:00 Chłopaki do wzięcia (213)
21:30 Chłopaki do wzięcia (216)
22:00 Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jest (23)
22:30 Kloszard story (20)
23:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (106)
23:30 Więzienie (1)
00:00 Więzienie (2)
00:30 Madame Eve i jej dziewczyny
02:10 Dzikie z natury (13)
02:45 Dzikie z natury (1)
04:05 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (48)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (49)
Polsat Romans
2020-11-13
05:00 Sekrety rodziny (19)
06:00 Gliniarze: Trudne więzi (285)
07:00 Gliniarze: Powiedz prawdę (286)
08:00 Rodzina zastępcza: Forma jest treścią (243)
09:00 Rodzina zastępcza: Żona zastępcza (244)
10:00 Rodzina zastępcza: Podrzutek (245)
11:00 Rodzina zastępcza: Koszmar koszmarów (246)
12:00 Rodzina zastępcza: Prawdziwa czarownica (247)
13:00 Niania: Fałszywy pieprzyk (101)
13:30 Niania: Mów mi Franiu (102)
14:00 Niania: Pechowa wysypka (103)
14:30 Niania: Niania u sułtana (104)
15:00 Świat według Kiepskich: W poszukiwaniu straconego czasu (545)
15:30 Świat według Kiepskich: Hotel (546)
16:00 Świat według Kiepskich: Alternatywy 3/4 (547)
16:30 Świat według Kiepskich: Człowiek bez planu (548)
17:00 Świat według Bundych (163)
17:30 Świat według Bundych (164)
18:00 Gliniarze: Milczenie (160)
19:00 Malanowski i partnerzy: W pogoni za ojcem (741)
19:30 Malanowski i partnerzy: Pechowy romans (742)
20:00 Ślad: Zatańcz ze mną (17)
21:00 Vabank
23:25 Moje najlepsze wesele
01:05 Na ratunek 112: Myśliwy (415)
01:35 Na ratunek 112: Stop agresji na drodze (416)
02:00 Na ratunek 112: Podwójnie zdradzona (417)
02:30 Na ratunek 112: Mężczyzna próbuje przemycić narkotyki w żołądki (418)
04:00 Sekrety rodziny (20)
Polsat Sport
2020-11-13
06:00 Boks: Gala Polsat Boxing Night
08:00 Piłka nożna
10:30 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Ligi Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
15:30 Atleci
16:00 7. strefa
17:30 live Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
22:55 KSW 56 News
23:00 Piłka nożna
01:00 Sporty walki: KSW 54
Polsat Sport Extra
2020-11-13
06:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
08:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
11:00 Trans World Sport
12:00 Koloseum
14:00 live Tenis: Turniej ATP w Sofii
17:00 live Tenis: Turniej ATP w Sofii
20:30 live Boks: Gala w Stratford
00:00 Piłka nożna
02:00 Boks: Gala w Legionowie
Polsat Sport Fight
2020-11-13
07:00 Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
10:10 Sporty walki: KSW 43
13:40 Boks: Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
16:10 Koloseum
17:35 Boks: Gala w Kałuszynie
18:00 Sporty walki: KSW 56
18:40 Sporty walki: FEN 5 w Lubinie
20:00 Strzelnica Renaty Mauer: Skeet (7)
20:45 Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
23:35 Boks: Gala w Zakopanem
02:20 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu
Polsat Sport News
2020-11-13
06:00 Sporty motorowe: Monster Jam
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 Magazyn koszykarski
09:00 Sport flesz
09:07 Boks z archiwum: Gala w Cleveland - waga ciężka: Pinklon Thomas - James Tillis 14.08.1982
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum: Gala w Seattle - waga ciężka: Sonny Liston - Eddie Machen 07.09.1960
11:00 Sport flesz
11:07 ATP World Tour Uncovered
12:00 Sport flesz
12:07 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
13:30 Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej
14:30 Piłka nożna
17:00 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: AFC Ajax - Manchester United FC - sezon 2016/2017
17:30 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:10 Sporty walki: KSW 56
20:45 live Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
23:00 Piłka nożna z archiwum
01:00 Sporty walki: FEN 27
Polsat Sport Premium 1
2020-11-13
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Cafe Futbol
08:30 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
21:00 Magazyn Ligi Mistrzów
21:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2020-11-13
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:30 Piłka nożna: Liga Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
13:00 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Sevilla - Benfica Lizbona - sezon 2013/2014
16:00 Piłka nożna: Liga Europy
17:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
18:00 Piłka nożna: Liga Europy
20:00 Piłka nożna: Liga Europy
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Magazyn Ligi Mistrzów
02:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Super Polsat
2020-11-13
05:00 Nasz nowy dom (145)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (44)
07:00 Bąbelkowy świat gupików (10)
07:30 Psi Patrol (21)
08:00 Psi Patrol (22)
08:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (12)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty (8)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (9)
10:00 Misja Weteran (4)
10:30 Świat według Kiepskich: Troll (544)
11:00 Nasz nowy dom (145)
12:00 SuperLudzie (4)
13:00 Gliniarze (20)
14:00 Chirurdzy (98)
15:00 Top Chef (74)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (41)
18:00 Nasz nowy dom (146)
19:00 Joker (29)
20:00 Raport mniejszości
23:05 Pasażer
01:30 Irena, do domu!
TVP 1
2020-11-13
05:10 Przysięga (296)
06:00 Elif (855)
06:50 Spisz się, rolniku (8)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:35 Rwanda 2020. Misje na wzgórzach: Matka Boska z Kibeho
07:45 Spisz się, rolniku (9)
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Ranczo 9: Brzytwa dla tonącego (115)
09:40 Komisarz Alex 11: Imiona gwiazd (133)
10:35 Ojciec Mateusz 14: Złomiarze (186)
11:25 Kasta: Syn bogacza (23)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 Natura w Jedynce: Niedźwiadki i ja (2-ost.)
14:00 Elif (856)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (256)
16:05 Przysięga (297)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia?
18:00 Klan (3697)
18:30 Kasta: Sędzia pod wpływem (24)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (284)
21:00 22 Jump Street
23:00 Amerykańskie smoki
00:45 SEAL Team - komando Foki (19/22)
01:40 Geniusz: Picasso (3/10)
02:40 Magazyn kryminalny 997
04:25 Zakończenie programu
04:35 Klan (3694)
TVP 2
2020-11-13
05:15 Zakończenie programu
05:45 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból fantomowy - część 2 (152)
06:40 Anna Dymna - spotkajmy się: Magdalena Dura i dr Katarzyna Muras-Szwedziak
07:10 Spiszmy się, jak na rolników przystało! (84)
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama
10:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Spisz się, rolniku (43)
11:25 Rodzinka.pl: Dyskretna Marysia (283)
11:55 Barwy szczęścia (2324)
12:25 Koło fortuny (578)
13:00 Va banque (129)
13:30 Uzdrowisko: Żona i kochanka (51)
14:05 Noce i dnie: U schyłku dnia (11/12)
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból - część 1 (161)
16:00 Koło fortuny (857)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (430)
18:00 Panorama
18:25 Pogoda
18:30 Va banque (130)
19:00 Uzdrowisko: Pszczelarz (52)
19:35 Barwy szczęścia (2324)
20:10 Barwy szczęścia (2325)
20:45 Postaw na milion
21:40 Anything Goes. Ale jazda! (11)
22:40 Muzyka, taniec, zabawa (34)
23:40 Turbulencja
01:30 Loft
04:40 Smaki świata po polsku (7)
TVP ABC
2020-11-13
05:05 Domisie: Bo o rzeczy warto dbać
05:35 Rodzina Treflików: Śmieci (32)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Złota kaczka (2)
06:05 Wyprawa profesora Gąbki: W Nasturcji (6)
06:15 Reksio: Reksio przewodnik (36)
06:30 My Little Pony: Opowieści przy ognisku (16)
06:55 Mia i ja 3: Powrót do Kryształowej Jaskini (74)
07:20 Nauka literek z Żużu: Literka E
07:25 Przyjaciele z podwórka: Legenda o Siostrach Wulkanu (25)
07:55 Rev i Roll: Urodziny mamy (23)
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Wielka burza (25)
08:25 Ricky Zoom: Moto - Sprawiedliwość (12)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Wieczór filmowy (42)
08:50 Straszne historie Maszy: Przerażająca historia o ciemnym lesie i małym żuczku (1)
08:55 Niespodzianka Poranka: Martin w miejskich kanałach (38)
09:10 Ela, Oskar i Puf: Zakochana chmurka (23)
09:30 Domisie: Domisiowa gra w kolory (339)
10:00 Świnka Peppa 3: Złota rybka (23)
10:10 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Kolorowe kalosze (129)
10:25 Jak da się myszy ciasteczko: Detektywistyczna zagadka / Nowa sąsiadka (23)
10:55 Bolek i Lolek wyruszają w świat: Olimpiada w Mexico (9)
11:10 Miś Fantazy: Kraina Zielonych Pagórków (10)
11:25 Super Wings: Surfujący rekin niespodzianka (127)
11:42 Yakari: Najświętszy tomahawk (23)
12:00 Domisie: Bo o rzeczy warto dbać
12:30 Przyjaciele z podwórka: Magiczna deskorolka (75)
13:00 Nela Mała Reporterka
13:15 Świnka Peppa 6: Cyrk Pepy (23)
13:20 Bobaski i Miś: Baloniki (13)
13:30 Ronja, córka zbójnika: Nie żegnaj się z życiem (23)
13:55 Inazuma Eleven: Inazuma Japan kontra Królestwo (114)
14:25 Dinotrux: Niszczozaur (75)
14:55 Gormiti: Zjednoczeni Kamienni (33)
15:05 Gormiti: Mózg Kontra Mięśnie (34)
15:25 Studio ABC (62)
15:45 Robot Trains: Wszystkiego najlepszego, Johnny! (75)
16:00 Lassie i przyjaciele: Zabawa w chowanego (15)
16:30 Jak da się myszy ciasteczko: Upał / Parada (25)
16:55 Nelly i Nora: Rodzinne zdjęcie (19)
17:10 Wissper: Sposób małpki (97)
17:15 Wissper: Wygląd tygrysa (98)
17:25 Pszczółka Maja: Podarunek z wysoka (75)
17:40 Kosmoloty: Czarodziej z Marsa (75)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Diabelskie sztuczki (12)
18:25 Mia i ja 3: Napaść na Mroczny Zamek (75)
18:50 Bobaski i Miś: Lustro (22)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele z podwórka: Potwór z bagien (27)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Brakujący rozdział (167)
19:37 Wieczorynka: Tupcio Chrupcio: Zły humor (58)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Kapsuła czasu (23)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Historia pierwsza. Herman Zofia i Genek
20:05 Masza i Niedźwiedź: Spokojnie, tylko spokojnie! (66)
20:15 Straszne historie Maszy: Mrożąca krew w żyłach historia o szczęśliwym wydarzeniu (23)
20:25 Inspektor Gadżet: Postarzator (94)
20:40 Kapitan Tsubasa: Wielka bitwa, tygrys kontra Tsubasa, część 1 (49)
21:10 Power Rangers Beast Morphers: Srebrne poświęcenie (9)
21:35 Doktor Who 10: Piramida na końcu świata (7)
22:30 Zakochaj się w Polsce: Opole (147)
23:00 Jak to działa?: Made in Poland, cz. 2. (141)
23:25 Sześć milionów sekund: Ring wolny (9/19)
01:00 Zakończenie programu
04:35 Nela Mała Reporterka: Tajemniczy świat oceanu (34)
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Kolorowe kalosze (129)
TVP HD
2020-11-13
06:00 M jak miłość (1008)
06:55 Ranczo 8: Wielkie otwarcie (104)
07:55 Rodzinka.pl: Cięcie (287)
08:25 Rodzinka.pl: Ferie w domu (1)
08:55 Ojciec Mateusz 20: Powołanie (264)
09:55 Ojciec Mateusz 21: Bez wyjścia (265)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (251)
11:20 Na sygnale: Miało być inaczej (216)
11:45 Na sygnale: To się jeszcze okaże… (217)
12:25 Ojciec Mateusz 14: Drift (175)
13:20 O mnie się nie martw 9 (11/13)
14:15 Ranczo 8: Nowatorska terapia (97)
15:15 Ranczo 8: Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (98)
16:15 Komisarz Alex 12: Zamach (145)
17:05 Na dobre i na złe: Nowy dziwny świat (787)
18:05 Ojciec Mateusz 22: Guru (278)
18:55 Ranczo 9: Nowe wyzwania (105)
19:55 Rodzinka.pl: Opiekunki (2)
20:35 Rodzinka.pl: Kieszonkowe (3)
21:05 O mnie się nie martw 13 (5/13)
22:00 Tygrysy Europy: Zakręcona (6)
23:05 Tygrysy Europy: Córka źle strzeżona (7)
00:05 Jej ostatnia wola
TVP Historia
2020-11-13
06:50 Był taki dzień: 13 listopada
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1993 - wydanie 42
07:20 Młody Piłsudski (6)
08:10 Po PRL-u: Życie artystyczne i kulturalne w III RP
08:40 Taśmy bezpieki: Zabójstwo Bohdana Piaseckiego
09:20 Historia Polski: Gdzie najpierw była Polska
10:25 Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa (2)
11:20 Biblia - Dawid (2)
12:15 Królowa Bona (2)
13:20 Wynalazki, które zmieniły świat: Rakieta (5/6)
14:25 Wszystkie kolory świata: Perełki Antyli (41)
15:30 Doktor Fremont na tropie
16:35 Polskie 100 lat: Walka o granice 1918-1921
17:05 Ex Libris
17:30 Wpół do Trzeciej RP (41)
18:00 Alfabet Andrzeja Dobosza (7)
18:25 Polska Kronika Filmowa: 1994 - wydanie 42
18:35 Młody Piłsudski (7)
19:30 Enigma. Mamy nowiny
20:00 Ekspertyza (12)
20:35 Teatr historii: Czyściec
20:50 Teatr Telewizji: Czyściec
22:45 Archiwum zimnej wojny: Pacyfiści kontra pokój
23:20 Szerokie tory: Jeden dzień z życia ratownika w Moskwie
23:50 Wiedeń - miasto cesarzy (3-ost.)
00:55 Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa (2)
01:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Projekt Karaś
02:20 Encyklopedia II wojny światowej: Generał mróz
02:50 Polska Kronika Filmowa: 1994 - wydanie 42
TVP Info
2020-11-13
05:11 Spiszmy się, jak na rolników przystało! (100)
05:19 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Felieton TVP Info: Mała Książka - Wielki Człowiek
06:53 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi?
18:00 Panorama
18:20 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Forum
21:00 Nie da się ukryć
21:24 Serwis Info
21:41 Spiszmy się, jak na rolników przystało!
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Forum
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:05 Taśmy bezpieki: Plany operacyjne ludowego Wojska Polskie (17)
04:39 Taśmy bezpieki: Okrągły stół (18)
TVP Kultura
2020-11-13
05:35 Afisz kulturalny: 12-13 listopada
05:50 Zakończenie programu
07:00 Wszystkie stworzenia duże i małe 6: Zgoda buduje (8)
08:00 Informacje kulturalne
08:30 Kronos: Czechy
09:15 Trędowata
11:00 Kanclerz (3)
12:05 Kanclerz (4)
13:05 Wszystkie księżyce Marii Kuncewiczowej
13:30 Zakochaj się w Polsce: Frombork (41)
13:55 Pieniądz
14:05 Bruk
14:10 Kwadrat
14:20 W hołdzie Janowi Pawłowi II
14:45 Dyrekcja
15:40 Mała wielka miłość
17:45 Co dalej?: Czy koronawirus zlikwiduje gotówkę? (84)
18:00 Rok 2020 (22)
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Od ucha do ucha: Odkrywając Beethovena: II symfonia D-dur op. 36
20:00 Wieczór kinomana: Wstęp do filmu «Stąd do wieczności»
20:10 Wieczór kinomana: Stąd do wieczności
22:15 Tego się nie wytnie
23:35 Tego się nie wytnie ekstra
00:00 Gomorra 2 (23)
00:55 Teraz animacje!: Gość
01:00 Teraz animacje!: Masterclass
01:05 Teraz animacje!: Dokument
01:10 Teraz animacje!: Super Rzecz
01:20 Co dalej?: Czy koronawirus zlikwiduje gotówkę? (84)
01:40 Informacje kulturalne
02:05 Kino nocne: Dr Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
TVP Polonia
2020-11-13
05:15 Opole 2019 na bis (28)
05:30 Mówimy po polsku: Jak dobrze zrobić zakupy (11)
05:40 Focus on Poland (472)
05:50 Wilnoteka
06:10 Polonia 24
06:35 Leśniczówka (124)
07:00 Gra słów. Krzyżówka (233)
07:25 Kuchnia Jagiellonów: W stolicy państwa krzyżackiego kuchnia fusion najlepsza w Europie (6)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama
10:55 Pytanie na śniadanie
11:30 Na sygnale: Powiedz Arturowi: Przepraszam (275)
12:00 Którędy po sztukę: Peter Bruegel
12:15 Co niesie dzień
12:30 M jak miłość (1530)
13:20 Wilnoteka (506)
13:40 Tego się nie wytnie
15:00 Uzdrowisko: Durny łysol (48)
15:30 Kuchnia Jagiellonów: W stolicy państwa krzyżackiego kuchnia fusion najlepsza w Europie (6)
15:55 Królewskie sekrety: październik (9)
16:15 Bajki naszych rodziców: Bolek i Lolek wyruszają w świat: Gran Premio Argentina (12)
16:25 Bajki naszych rodziców: Bolek i Lolek wyruszają w świat: Na Dzikim Zachodzie (13)
16:30 Bajki naszych rodziców: Reksio: Reksio kosmonauta (13)
16:40 Bajki naszych rodziców: Reksio: Reksio magik (14)
17:00 Rodzinka.pl: Przeszłości nie zmienisz (233)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (234)
18:20 Stacja innowacja (11)
18:35 Mówimy po polsku: Jak dobrze zrobić zakupy (11)
18:50 Wszystko przed nami (97)
19:20 Przystanek Ameryka (16)
19:40 Alarm!
20:00 Polonia 24
20:20 Pogoda
20:30 Sport
20:35 Na dobre i na złe: Cisza przed burzą (781)
21:30 Mocne kino nocne: Sfora (7/9)
22:30 Uzdrowisko: Munchausen (49)
23:00 12. Festiwal pamięci Andrzeja Zauchy «Serca bicie»
23:55 Focus on Poland (473)
00:10 Rodzinka.pl: Przeszłości nie zmienisz (233)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (234)
01:00 Bajki naszych rodziców: Bolek i Lolek wyruszają w świat: Gran Premio Argentina (12)
01:10 Bajki naszych rodziców: Bolek i Lolek wyruszają w świat: Na Dzikim Zachodzie (13)
01:20 Bajki naszych rodziców: Reksio: Reksio kosmonauta (13)
01:30 Bajki naszych rodziców: Reksio: Reksio magik (14)
01:40 Alarm!
02:00 Polonia 24
02:20 Pogoda
02:24 Sport
02:30 Na dobre i na złe: Cisza przed burzą (781)
04:45 Gwiazdozbiór TVP: Kora
TVP Rozrywka
2020-11-13
06:15 Zakochaj się w Polsce: Leszno (161)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia na letnie dni
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 32. Rumunia - Przez Karpaty
07:45 Familiada
08:20 Gra słów. Krzyżówka (206)
08:50 Koło fortuny (822)
09:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Znachor
09:55 Kabaret za kulisami: Jak radzić sobie z wpadkami? (38)
10:55 Va banque (110)
11:35 Familiada
12:15 Postaw na milion
13:10 Życie to kabaret: 16. Marzenia Marcina Dańca
14:20 Życie to kabaret: Dobry wieczór z Neo-Nówką: Ale jaja
15:20 Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa (1)
16:25 Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa (2)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Na ogórkowym polu
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 32. Rumunia - Sybin
19:30 Gra słów. Krzyżówka (207)
19:55 Va banque (111)
20:35 Kabaretowe lato Dwójki (28)
21:35 Postaw na milion
22:30 Kabaret za kulisami: Argumentum ad absurdum (37)
23:35 Kabaretomaniacy (19)
00:35 Koło fortuny (821)
01:10 Mariolka prawdę ci powie
01:40 Kabaretowa mapa Polski: 18. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo - «Moda na swetry» (1)
02:45 Kabaretowa mapa Polski: 18. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo - «Moda na swetry» (2)
04:45 Zakończenie programu
TVP Seriale
2020-11-13
05:25 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl: Kociaki domowe (52)
06:25 Na sygnale: Patrz i ucz się (199)
06:55 Na sygnale: Po pierwsze nie szkodzić (200)
07:35 Ojciec Mateusz 8: Trująca orchidea (99)
08:25 Złotopolscy: Kupon (140)
08:55 Złotopolscy: Cichy ślub (141)
09:25 Klan (54)
09:55 Klan (55)
10:30 M jak miłość (1431)
11:30 Ranczo 5: Przewroty kopernikańskie (63)
12:20 Rodzinka.pl: Praca, dom, kanapki (53)
12:55 Rodzinka.pl: Prawko (54)
13:30 Ojciec Mateusz 2: Sekrety klasztoru (28)
14:25 Ojciec Mateusz 2: Egzamin (29)
15:20 Na dobre i na złe: Kiepska prognoza (666)
16:15 Na sygnale: Farciarze z ferajny (201)
16:45 Ranczo 5: Nad Solejuków i Wargaczów domem (64)
17:50 Ranczo 5: Pakt z czartem (65)
18:50 Rodzinka.pl: Wirtualni przyjaciele (55)
19:30 Ojciec Mateusz 2: Miłość Natalii (30)
20:25 Ojciec Mateusz 8: Sklep z zabawkami (100)
21:25 Ranczo 6: Szlifierze diamentów (66)
22:25 Ranczo 6: Kozi róg (67)
23:20 Ojciec Mateusz 3: Spa (31)
00:20 Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)
01:15 Glina 2 (13/25)
02:15 Glina 2 (14/25)
04:05 Komisarz Alex 15: Śmierć gwiazdy (180)
04:50 Złotopolscy: Kupon (140)
TVP Sport
2020-11-13
05:35 Sportowy wieczór
06:05 Retro TVP Sport: Piłka nożna: Eliminacje Euro 2008 - mecz: Polska - Portugalia (4)
08:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:20 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Płowdiw 2020
12:20 Megafights - walki stulecia: Saul Alvarez - Kermit Cintron (26)
14:15 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
16:20 7. metr (11)
17:00 live Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Płowdiw 2020
21:00 Sportowy wieczór
21:35 Ring TVP Sport
22:45 Sporty walki: ONE Championship - Inside the Matrix III
00:35 Boks: Gala w Las Vegas
02:00 Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
02:55 Kick-boxing: Gala Enfusion 98 w Alkmaar
04:30 Boks: Gala w Peterborough