[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2020-11-12
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
11:00 4Fun naEKRANIE [Rozrywka]
12:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
13:00 Hot Pop [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Hot Pop [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
4fun Dance
2020-11-12
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Top 20
13:00 Disco wizja
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 Polo Top
20:00 Top 50 Disco
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
BelSat
2020-11-12
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Шчыра кажучы
07:00 Кожны з нас (ток-шоу)
07:55 Пакажыце нас на БТ, рэпартаж
08:10 Беларускі свет
08:30 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
08:50 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
09:35 Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
10:30 Шыльды
10:45 Лабірынты (гістарычная праграма): Жахі Паўлінкі
11:25 Студыя «Белсат»
12:25 Аб’ектыў
12:45 Размова дня
13:00 Шчыра кажучы
13:25 Кожны з нас (ток-шоу)
14:20 Невядомая Беларусь: Прайграная гісторыя. Вяртанне ў Бішафсвэрду, д/ф
15:05 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
15:50 Мова нанова
16:10 Вяскоўцы
16:45 Без рэтушы
17:05 Давайце разбірацца
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
20:15 Сокалы свабоды (Falcons of Freedom), д/ф
21:05 Студыя «Белсат»
22:05 Аб’ектыў
22:25 Размова дня
22:45 Давайце разбірацца
23:05 Без рэтушы
23:25 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
23:55 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-11-12
05:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
05:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:00 Kajetan Kajetanowicz - noga na gaz
06:50 SilkWay 2019: W pogoni za Białym Tygrysem
08:00 LaLiga World
08:30 Premier League Netbusters
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:30 Piłka nożna: Liga angielska
15:45 Ekstraklasa po godzinach
16:55 Ekstrapaka: 9. kolejka
18:00 Premiera: Premier League World
18:30 Premiera: Kroniki LaLiga
19:10 W cieniu wielkich skoczni
20:30 Premiera: Premierowa Jazda: Bartosz Zmarzlik (5)
21:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:00 Premiera: Sport News+
23:30 Piłka nożna: Liga angielska
01:45 Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
02:15 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
02:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 2 PL
2020-11-12
06:00 Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
06:30 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:15 Wysoki Pressing
10:20 Pływacy
12:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:45 LaLiga World
17:20 Premier League Netbusters
17:50 Bundesliga Highlights Show
18:50 Piłka nożna: Liga angielska
21:00 Premier League Review
22:00 Premier League World
22:30 Kroniki LaLiga
23:10 Przekręt: Piłkarska drużyna widmo
00:30 Sport News+
01:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
01:40 Witaj w klubie: Lech Poznań
02:10 SilkWay 2019: W pogoni za Białym Tygrysem
Canal+ Sport 3 PL
2020-11-12
05:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
05:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
07:50 Ekstraklasa po godzinach
08:45 Ekstrapaka: 9. kolejka
09:35 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
10:05 Witaj w klubie: Legia Warszawa
10:35 Liga+ Extra
12:05 Ekstraklasyka (9)
12:35 Ekstrapaka: 9. kolejka
13:30 Ekstraklasa po godzinach
14:25 Liga+ Extra
15:55 Turbokozak
16:25 Ekstrapaka: 9. kolejka
17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:50 Ekstraklasa po godzinach
20:45 Ekstrapaka: 9. kolejka
21:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:00 Ekstraklasyka (9)
00:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
01:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
01:30 Turbokozak
02:00 Liga+ Extra
04:25 Ekstraklasa po godzinach
Canal+ Sport 4 PL
2020-11-12
05:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
07:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:20 Ekstraklasa po godzinach
11:15 Ekstrapaka: 9. kolejka
12:05 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
12:35 Witaj w klubie: Legia Warszawa
13:05 Liga+ Extra
14:35 Ekstraklasyka (9)
15:05 Ekstrapaka: 9. kolejka
16:00 Ekstraklasa po godzinach
16:55 Liga+ Extra
18:25 Turbokozak
18:55 Ekstrapaka: 9. kolejka
20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:20 Ekstraklasa po godzinach
23:15 Ekstrapaka: 9. kolejka
00:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:30 Ekstraklasyka (9)
04:00 Turbokozak
04:30 Liga+ Extra
Eleven Sports 1
2020-11-12
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 DTM: Wyścig w Hockenheim
18:30 DTM: Wyścig w Hockenheim
20:00 Bundesliga Weekly
20:30 GP Confidential (18)
21:00 live #ELEVENF1 (66)
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2020-11-12
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Eleven Sports 3
2020-11-12
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (4)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (1)
13:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (2)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (3)
Eleven Sports 4
2020-11-12
05:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
11:00 Z archiwum LaLiga (4)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga portugalska
16:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Z archiwum LaLiga (4)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Polonia 1
2020-11-12
06:00 Muzyka na start
06:35 Niesamowite tajemnice: Szaleństwo (26)
07:30 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (4)
07:40 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (6)
07:55 Coś śmiesznego: Grupa Mozarta (9)
08:30 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (9)
08:45 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
08:55 Wojna z mafią 4 (5)
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (8)
21:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (9)
22:50 Coś śmiesznego: Fair_Play_Crew_3 (38)
23:00 Różowa noc
00:20 Coś śmiesznego: Krosny, Andrus (8)
00:55 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (18)
01:20 Coś śmiesznego: Ani Mru Mru, Ciach (2)
01:50 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
02:10 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (23)
02:25 Atak morderczych mrówek
04:30 Różowa noc
Polsat
2020-11-12
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (759)
09:10 Malanowski i partnerzy (760)
09:40 Sekrety rodziny (5)
10:40 Dlaczego ja? (1007)
11:40 Gliniarze (326)
12:40 Dzień, który zmienił moje życie (53)
13:40 Trudne sprawy (884)
14:40 Dlaczego ja? (890)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (505)
17:00 Gliniarze (515)
18:00 Pierwsza miłość (3110)
18:50 Wydarzenia
19:30 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Nasz nowy dom (214)
21:10 Przyjaciółki (192)
22:20 To tylko seks
00:45 Gloria
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2020-11-12
05:20 Gliniarze (23)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (43)
08:00 Trudne sprawy (659)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (54)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (55)
10:00 Na ratunek 112: Wieczór panieński - kobiety biorą policjanta za striptizera / Młody chłopak czuje, że urodził się w złym ciele (298)
10:30 Sekrety rodziny: Tajemnice rękopisu (122)
11:30 Dlaczego ja?: Były facet terroryzuje kobietę (821)
12:30 Nasz nowy dom (90)
13:30 Świat według Kiepskich: Andromeda (325)
14:00 Świat według Kiepskich: Tamten świat (326)
14:30 Świat według Kiepskich: Zając wielkanocny (327)
15:00 Trudne sprawy (836)
16:00 Nasz nowy dom (91)
17:00 Sekrety rodziny: Braterska miłość (123)
18:00 Malanowski i partnerzy (381)
18:30 Malanowski i partnerzy: Obcy w domu (382)
19:00 Gliniarze: Najgorsza noc (92)
20:05 Wydarzenia
20:45 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (836)
22:10 Dlaczego ja? (1032)
23:10 Świat według Kiepskich: Barek (300)
23:40 Świat według Kiepskich: Tatuaż (301)
00:10 Ślad: Do samej śmierci (38)
01:05 Zdrady: Nałogowiec (75)
02:05 Wydarzenia
02:50 Wystarczy chcieć
04:20 SuperLudzie (26)
04:50 SuperLudzie (27)
Polsat Cafe
2020-11-12
05:00 Oszukane (34)
06:00 Randka z nieznajomym (7)
07:00 Szpital dziecięcy (43)
08:00 Sekrety rodziny (101)
09:00 Małolaty (50)
10:00 Nasz nowy dom (53)
11:00 Suknia jak marzenie (7)
11:30 Suknie z second handu (17)
12:00 Spektakularne metamorfozy (2/10)
13:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (28)
14:30 Gwiazdy na dywaniku (289)
15:00 Shopping Queen (15)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (19)
17:00 Nasz nowy dom (134)
18:00 Biedni kontra bogaci (21)
19:00 Milionerzy bez grosza (3)
20:00 Zdrady (105)
21:00 Beauty Express. Mistrzynie makijażu (5)
22:00 Gry małżeńskie (82)
23:00 Zdrady (112)
00:00 Poprawki skalpelem (2)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (2)
02:00 Spektakularne metamorfozy (9)
04:00 Lekarze na tropie (1)
Polsat Doku
2020-11-12
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (32)
06:00 Emil, pogromca mandatów (13)
06:30 Emil, pogromca mandatów (14)
07:00 Emil, pogromca mandatów (15)
07:30 Emil, pogromca mandatów (16)
08:00 Polacy w świecie (19)
08:30 Polacy w świecie (20)
09:00 Polacy w świecie (21)
09:30 Polacy w świecie (22)
10:00 Hardkorowy lombard (153)
10:30 Hardkorowy lombard (154)
11:00 Malanowski i partnerzy (672)
11:30 Malanowski i partnerzy (673)
12:00 Malanowski i partnerzy (674)
12:30 Malanowski i partnerzy (675)
13:00 Poszukiwacze historii (58)
13:30 Poszukiwacze historii (59)
14:00 Hitlerowska machina śmierci (2)
15:10 Wojna światów: Kiedy obcy zaatakują Ziemię
16:05 Kosmiczne śmieci
17:20 Poza kontrolą: Titanic
18:30 Na tropie złotego pociągu
19:40 Tajemnice KGB (1)
20:50 Tajemnice KGB (2)
22:00 Sekrety nazistów: Bazy U-bootów (3)
23:10 Okręty podwodne - niewidzialna broń
00:20 Łowcy nazistów (13)
01:30 Drwale (6)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (7)
02:30 Taaaka ryba (118)
04:00 Skazany za… (42)
04:30 Skazany za… (43)
Polsat Film
2020-11-12
05:30 Na ratunek 112 (223)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (45)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (46)
07:00 Nasz nowy dom (119)
08:00 Przyjaciółki (104)
09:00 Faraon
12:10 Rozwodów nie będzie
14:20 Rock Dog. Pies ma głos!
16:15 Policja zastępcza
18:25 Zmierzch
21:00 Romantyczny czwartek: Przyjaciele z kasą
23:00 Niezniszczalni
01:00 Ślad: Złe geny (24)
02:00 Ślad: To się nazywa pech (25)
04:00 Ultraviolet (2)
Polsat News
2020-11-12
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 SuperLudzie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Raport. Wszystko o koronawirusie
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 SuperLudzie
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 #Jesteśmy dla dzieci
02:20 Z klimatem i z pasją
02:40 Poszukiwacze historii
Polsat Play
2020-11-12
05:05 Łowca pedofilów: Słowo harcerza (57)
05:30 Łowca pedofilów: Grupa wsparcia (58)
06:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (65)
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (66)
07:00 Pogromcy mitów (100)
08:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (20)
09:00 Prawdziwe zło. Ludzie, którzy stworzyli nazizm: Braun (5)
10:00 Prawdziwe zło. Ludzie, którzy stworzyli nazizm: Goebbels (6)
11:00 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (1)
11:30 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (2)
12:00 Megatransporty: Chile (2)
13:00 Megatransporty: Autoliner (3)
14:00 Hardkorowy lombard (148)
14:30 Hardkorowy lombard (149)
15:00 Hardkorowy lombard (150)
15:30 Hardkorowy lombard (151)
16:00 Chłopaki do wzięcia (101)
16:30 Chłopaki do wzięcia (102)
17:00 Chłopaki do wzięcia (103)
17:30 Chłopaki do wzięcia (104)
18:00 Poszukiwacze historii: Zbójno (13)
18:30 Poszukiwacze historii: ORP Kraków (14)
19:00 Poszukiwacze historii: Czarnobyl, cz. 1 (15)
19:30 Poszukiwacze historii: Czarnobyl, cz. 2 (16)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (51)
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (52)
21:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (53)
21:30 Górale (82)
22:00 Górale (83)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (29)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (30)
23:30 Więzienie (60)
00:00 Więzienie (61)
00:30 Masażystki
02:40 Dzikie z natury: Migracja (11)
04:10 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (46)
04:35 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (47)
Polsat Romans
2020-11-12
05:50 SuperLudzie Extra (59)
06:00 Gliniarze: Solarium (283)
07:00 Gliniarze: Gamer (284)
08:00 Szpilki na Giewoncie 4 (52)
09:00 Szpilki na Giewoncie (1)
10:00 Szpilki na Giewoncie (2)
11:00 Szpilki na Giewoncie (3)
12:00 Szpilki na Giewoncie (4)
13:00 Niania: Córka Frani (97)
13:30 Niania: Pogoda na Maj (98)
14:00 Niania: Edukacja Frani (99)
14:30 Niania: Miłość aż po Hel (100)
15:00 Świat według Kiepskich: Marian ma syna (541)
15:30 Świat według Kiepskich: Nasz człowiek z Paragwaju (542)
16:00 Świat według Kiepskich: Poniżej pasa (543)
16:30 Świat według Kiepskich: Troll (544)
17:00 Świat według Bundych (161)
17:30 Świat według Bundych (162)
18:00 Gliniarze: Fotografia (159)
19:00 Malanowski i partnerzy: Nagła śmierć (740)
19:30 Malanowski i partnerzy: W pogoni za ojcem (741)
20:00 Ślad (16)
21:00 Pociąg z forsą
23:15 Vabank
01:30 Na ratunek 112: Nastolatka odnajduje biologiczną matkę i przez przypadek doprowadza do zawału jej babcię (414)
02:00 Na ratunek 112: Myśliwy (415)
02:30 Na ratunek 112: Stop agresji na drodze (416)
04:00 Sekrety rodziny (18)
Polsat Sport
2020-11-12
06:00 Boks: Gala Friday Boxing Night w Kościerzynie
08:00 Trans World Sport
09:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 Strzelnica Renaty Mauer: Trap (6)
12:00 Piłka nożna z archiwum
12:30 Piłka nożna: Liga włoska
15:00 Atleci
15:30 Piłka nożna
18:00 live Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Ligi Mistrzów
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
23:00 Piłka nożna z archiwum: Wisła Kraków - Panathinaikos Ateny - 3. runda kwalifikacyjna LM 2005/2006
23:30 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
00:25 KSW 56 News
00:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
02:30 Boks: Gala w Wieliczce
Polsat Sport Extra
2020-11-12
06:00 Piłka nożna
08:30 Piłka nożna
11:00 live Tenis: Turniej ATP w Sofii
13:00 live Tenis: Turniej ATP w Sofii
15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:00 live Tenis: Turniej ATP w Sofii
19:30 Trans World Sport
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
22:40 Tenis: Turniej ATP w Sofii
01:00 Sporty walki: KSW 45
Polsat Sport Fight
2020-11-12
07:00 Sporty walki: Babilon MMA 16 w Legionowie
09:20 Boks: Babilon Fight Night
12:20 Sporty walki: FEN 30 we Wrocławiu
16:20 Boks: Walka o tytuł mistrza Polski w Białymstoku
17:30 Sporty walki: Babilon MMA 6 w Raszynie
19:00 Boks: Gala w Londynie
19:30 Strzelnica Navala: Pistolety maszynowe (3)
20:15 live Koloseum
21:40 Boks: Rocky Boxing Night w Koninie
23:10 Sporty walki: Gala MMA Prommac 2 Lublinie
01:50 Boks: Legionowo Boxing Night
04:30 Sporty walki: Gala FEN 10 Gold Edition w Lubinie
Polsat Sport News
2020-11-12
06:00 KOTV Classics
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 Archiwalne finały Pucharu UEFA: Zenit Sankt Petersburg - Glasgow Rangers (2008) (11)
09:00 Sport flesz
09:07 Atleci
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum: Gala w Nowym Jorku - waga średnia: Sugar Ray Robinson - Denny Moyer 21.10.1961
11:00 Sport flesz
11:07 ATP World Tour Uncovered
12:00 Sport flesz
12:07 Archiwum Ligi Europy UEFA: Manchester United - Anderlecht Bruksela 20.04.2017 - 2 mecz ćwierćfinałowy
12:30 live Piłka nożna: Liga chińska
15:00 Piłka nożna
17:30 live Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
23:00 Koloseum
00:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
02:30 Sporty walki: FEN 23 w Lubinie
Polsat Sport Premium 1
2020-11-12
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:30 Piłka nożna: Liga Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Celtic Glasgow - Inter Mediolan (1967) (6)
13:00 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2006 - mecz: Sevilla FC - FC Barcelona
16:00 Piłka nożna: Liga Europy
17:50 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
20:50 live Piłka nożna
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2020-11-12
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Archiwalne finały Pucharu UEFA: Feyenoord Rotterdam - Borussia Dortmund (2002) (5)
11:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Sevilla - Benfica Lizbona - sezon 2013/2014
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
Stars.TV
2020-11-12
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 60’s [Rozrywka]
10:00 Best 70’s [Rozrywka]
11:00 Best 80’s [Rozrywka]
12:00 Best 90’s [Rozrywka]
13:00 Best 60’s [Rozrywka]
14:00 Best 70’s [Rozrywka]
15:00 Best 80’s [Rozrywka]
16:00 Best 90’s [Rozrywka]
17:00 Best 60’s [Rozrywka]
18:00 Best 70’s [Rozrywka]
19:00 Best 80’s [Rozrywka]
20:00 Best 90’s [Rozrywka]
21:00 Best of Iron Maiden [Rozrywka]
22:00 Best of AC/DC [Rozrywka]
23:00 Best of Deep Purple [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2020-11-12
05:00 Nasz nowy dom (141)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (43)
07:00 Bąbelkowy świat gupików (9)
07:30 Psi Patrol (19)
08:00 Psi Patrol (20)
08:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (11)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty (6)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (7)
10:00 SuperLudzie (16)
10:30 Nasz nowy dom (141)
11:30 Miasto długów: Lecznicze kołdry (15)
12:30 Gliniarze (19)
13:30 Chirurdzy (97)
14:30 Top Chef (73)
16:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (60)
18:00 Nasz nowy dom (145)
19:00 Miasto długów: Haracz (16)
20:00 Furia
22:25 Świat według Kiepskich: Szczur lądowy (68)
23:00 Raport mniejszości
02:05 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (99)
04:00 Gliniarze (397)
TVP 1
2020-11-12
05:10 Przysięga (295)
06:00 Elif (854)
06:50 Spisz się, rolniku (7)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Coś dla ciebie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Ranczo 9: Zamrożony kapitał (114)
09:40 Komisarz Alex 11: Imiona gwiazd (133)
10:35 Ojciec Mateusz 14: Rave Party (185)
11:20 Kasta: Spacer (22)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 Natura w Jedynce: Niedźwiadki i ja (1/2)
14:00 Elif (855)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (255)
16:05 Przysięga (296)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia?
18:00 Klan (3696)
18:30 Kasta: Syn bogacza (23)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (283)
20:55 Ojciec Mateusz 24: Certyfikat (312)
21:40 Sprawa dla reportera
22:30 Magazyn śledczy Anity Gargas (173)
23:05 Motel Polska (9)
23:35 Magazyn kryminalny 997
00:30 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat: Ziemia to za mało
01:10 Ja wam pokażę! (10/13)
02:00 Fałszerze. Powrót sfory (1/14)
04:00 Magazyn śledczy Anity Gargas (173)
04:30 Notacje: Adam Harasiewicz. Chopina należy grać w sposób prosty
04:45 Zakończenie programu
TVP 2
2020-11-12
05:15 Cafe piosenka: Antek Smykiewicz
05:45 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból fantomowy - część 1 (151)
06:40 Operacja zdrowie!: COVID/Aktualności
07:10 Spiszmy się, jak na rolników przystało!
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama
10:55 Pytanie na śniadanie
11:15 Spisz się, rolniku (42)
11:25 Rodzinka.pl: Twardziel (282)
11:55 Barwy szczęścia (2323)
12:25 Koło fortuny (577)
13:00 Va banque (128)
13:30 Uzdrowisko: Przemęczenie (50)
14:10 Na sygnale: Powiedz Arturowi: Przepraszam (275)
14:35 Na sygnale: Zaraz wszystko wyleci w powietrze (276)
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ta druga - część 2 (160)
16:00 Koło fortuny (856)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (429)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Va banque (129)
19:00 Uzdrowisko: Żona i kochanka (51)
19:35 Barwy szczęścia (2323)
20:10 Barwy szczęścia (2324)
20:40 Filmowe czwartki. Wiesław Kot (48)
20:45 Filmowe czwartki: Na głęboką wodę
22:40 Loft
00:35 Wszyscy moi mężczyźni
02:15 Art Noc: Summer Night - koncert Schönbrunn
TVP ABC
2020-11-12
05:05 Domisie: Czary mary, rabarbary
05:35 Rodzina Treflików: Gra (31)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Szklana Góra (1)
06:05 Wyprawa profesora Gąbki: U zbójców (5)
06:15 Reksio: Reksio wybawca (35)
06:25 My Little Pony: Podwójna gra (15)
06:55 Mia i ja 3: Ziggo się wyprowadza (73)
07:20 Nauka literek z Żużu: Literka D
07:25 Przyjaciele z podwórka: Kto za tym stoi? (24)
07:55 Rev i Roll: Skamieliny (22)
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Zamiana ról (24)
08:25 Ricky Zoom: Ricky się toczy (11)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Czapka niewidka (41)
08:50 Piosenki Maszy: Herbatka ze słoniem (13)
08:55 Niespodzianka Poranka: Muszkieter Martin (37)
09:10 Ela, Oskar i Puf: Kukiełki (22)
09:30 Domisie: Kółka i kółeczka
10:00 Świnka Peppa 3: Dziadek na placu zabaw (22)
10:10 Al-chemik: Kłopoty Mirmiła (28)
10:25 Jak da się myszy ciasteczko: Super kręgle / Podwodny Mysza (22)
10:55 Bolek i Lolek wyruszają w świat: Na stokach Kilimandżaro (8)
11:10 Miś Fantazy: Wyspa kotów (9)
11:25 Super Wings: Foodtruck (126)
11:42 Yakari: Dziwne zjawisko (22)
12:00 Domisie: Czary mary, rabarbary
12:30 Przyjaciele z podwórka: W pogoni za słoniem (74)
12:55 Figu Migu: Kiedy pirat robi arrr (29)
13:05 Figu Migu: Spacer (5)
13:15 Świnka Peppa 6: Dziadek królik w kosmosie (22)
13:25 Bobaski i Miś: Tajemnicze ślady (12)
13:30 Ronja, córka zbójnika: Tylko to lato (22)
13:55 Inazuma Eleven: Plan Garshielda (113)
14:25 Dinotrux: Cichy jak trux (74)
14:55 Gormiti: Głębokie Kłopoty (31)
15:05 Gormiti: Twardy jak kamień (32)
15:25 Skąd się biorą produkty ekologiczne
15:45 Robot Trains: Bul, bul! Bańka bach! (74)
16:00 Lassie i przyjaciele: Kto wie najlepiej? (14)
16:30 Jak da się myszy ciasteczko: Polowanie na jajka / Zamaskowany Mysza powraca! (24)
16:55 Nelly i Nora: Papierowa łódka (18)
17:10 Wissper: Kąpiel żyrafy (95)
17:15 Wissper: Ta mała świnka (96)
17:25 Pszczółka Maja: Podstęp (74)
17:40 Kosmoloty: Moc gwiazd (74)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Poszukiwacze skarbu (11)
18:25 Mia i ja 3: Powrót do Kryształowej Jaskini (74)
18:50 Bobaski i Miś: Instrumenty (21)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele z podwórka: Skąd się bierze śnieg? (26)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Awantura jak z baśni (166)
19:35 Wieczorynka: Tupcio Chrupcio: Bezzębny potwór (57)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Niewidzialny przyjaciel Toot (22)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Działka dziadka Działkowicza
20:05 Masza i Niedźwiedź: Przybywamy w pokoju (65)
20:15 Straszne historie Maszy: O chłopcu, który bał się być małym (22)
20:25 Inspektor Gadżet: Talon w przebraniu (93)
20:40 Kapitan Tsubasa: Dominacja Toho! (48)
21:10 Power Rangers Beast Morphers: Cyberwrota (8)
21:40 Doktor Who 10: Ostateczność (6)
22:35 Okrasa łamie przepisy: Czekolada i owoce nie do deseru
23:05 Jak to działa?: Światłowody (142)
23:30 Sześć milionów sekund: Opatrunek uniwersalny (8/19)
00:00 Zakończenie programu
04:30 Nela Mała Reporterka: Poznajmy leniwce (33)
04:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Kolorowe kalosze (129)
TVP HD
2020-11-12
06:00 M jak miłość (1007)
06:55 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
07:55 Rodzinka.pl: Suszone śliwki (285)
08:25 Rodzinka.pl: Kocham Cię (286)
08:55 Ojciec Mateusz 20: Bez hamulców (262)
09:50 Ojciec Mateusz 20: Łopianowo (263)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (250)
11:15 Na sygnale: Polowanie na małpy (214)
11:45 Na sygnale: Ani słowa (215)
12:20 Ojciec Mateusz 14: Panaceum (174)
13:20 O mnie się nie martw 9 (10/13)
14:15 Ranczo 8: Czysta karta (95)
15:15 Ranczo 8: Obywatelskie obowiązki (96)
16:15 Komisarz Alex 12: Intruz (144)
17:10 Ojciec Mateusz 24 (311)
18:00 Ojciec Mateusz 21: Blondynka z Dubaju (277)
18:55 Ranczo 8: Wielkie otwarcie (104)
19:55 Rodzinka.pl: Cięcie (287)
20:35 Rodzinka.pl: Ferie w domu (1)
21:05 Na dobre i na złe: Nowy dziwny świat (787)
22:00 Tygrysy Europy: Decyzje (4)
23:05 Tygrysy Europy: Interview (5)
00:15 Miłość na uczelni
TVP Historia
2020-11-12
06:50 Był taki dzień: 12 listopada
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1992 - wydanie 47
07:20 Młody Piłsudski (5)
08:10 Archiwum zimnej wojny: Oczy szeroko otwarte
08:40 Historia Polski: Drogi do niepodległości
09:40 Dzieła, arcydzieła: Biblioteka Rozdolska Lanckorońskich (15)
09:55 Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa (1)
10:50 Biblia - Dawid (1)
11:50 Z widokiem na Wawel: Po co nam niepodległość?
12:30 Królowa Bona (1)
13:35 Niewidzialne miasta starożytności (3-ost.)
14:40 Niezwykłe miasta: Baku (3/3)
15:45 Ostatnie chwile I wojny światowej
16:45 Rok 2020 (22)
17:15 Taśmy bezpieki: Zabójstwo Bohdana Piaseckiego
17:45 Historia Polski: Drogi do niepodległości
18:45 Polska Kronika Filmowa: 1993 - wydanie 42
19:00 Młody Piłsudski (6)
19:55 Doktor Fremont na tropie
21:00 Giganci historii: Ignacy Jan Paderewski - ojciec Niepodległej (13)
21:50 Wojna w eterze (58)
22:00 Sądy, przesądy: W powiększeniu
22:45 Sądy, przesądy: Świat nie-przedstawiony
23:00 Film dokumentalny
23:40 Sądy, przesądy: Rozróby u Kuby
00:30 Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa (1)
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Sieburczyn - splot tajemnic
01:55 Encyklopedia II wojny światowej: Siła pancerza
02:30 Zakończenie programu
TVP Info
2020-11-12
05:13 Reportaż TVP Info: Kwatera 45N
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
16:45 Koronawirus. Szpital
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi?
18:00 Panorama
18:20 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:24 Serwis Info
21:41 Spiszmy się, jak na rolników przystało!
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:01 Pogoda Info
04:10 Taśmy bezpieki: Wojciech Jaruzelski (15)
04:38 Pogoda Info
04:45 Taśmy bezpieki: Ludowe Wojsko Polskie (16)
TVP Kultura
2020-11-12
05:55 Zakończenie programu
07:00 Wszystkie stworzenia duże i małe 6: Nowy świat (7)
08:00 Informacje kulturalne
08:25 Tamte lata, tamte dni: Andrzej Titkow
09:00 Awantura o Basię
11:00 Kanclerz (1/5)
12:05 Kanclerz (2)
13:30 Rok 2020 (22)
13:55 Trzeci punkt widzenia
14:35 Please Find - Henryk Mikołaj Górecki
15:45 Trędowata
17:25 Co dalej?: Jak czytać Konstytucję? (83)
17:45 Księga przestrzeni: Urządzić miasto
18:20 Którędy po sztukę: Joseph Vernet
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Nędznicy (8-ost.)
20:00 Tego się nie wytnie
21:25 Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu ’Doktor Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę’
21:30 Czwartkowy klub filmowy: Dr Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
23:10 Tego się nie wytnie ekstra
23:30 Scena muzyczna: Chopin by Leszek Możdżer
00:35 Informacje kulturalne
01:00 Rebeliant
TVP Polonia
2020-11-12
05:10 Wojna polsko-bolszewicka. Litwa 1919-1921
05:40 Focus on Poland (471)
05:50 America’s First Polish - English Dual Language Program
06:00 Piosenką przez historię: 11 listopada
06:10 Polonia 24
06:35 Korona królów (242)
07:00 Gra słów. Krzyżówka (232)
07:25 Rączka gotuje: Grzyby
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama kraj
10:55 Pytanie na śniadanie
11:30 Barwy szczęścia (2284)
12:00 Zaginione skarby: «Portret młodzieńca»
12:15 Co niesie dzień
12:30 M jak miłość (1529)
13:20 Kierunek Zachód
13:40 11 listopada w PRL-u
14:45 Uzdrowisko: Macocha i córka (47)
15:15 Rączka gotuje: Grzyby
15:45 Mówimy po polsku (11)
16:00 Polish-English Dual Language Program in NY
16:15 Al-chemik: Azot (20)
16:30 Baw się słowami: Poznańskie koziołki
16:40 Baw się słowami: Godziny
16:55 Nauka literek z Żużu: Literka K
17:00 Rodzinka.pl: Wilgotna Szeherezada (232)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (233)
18:20 W obiektywie Polonii: Wschód
18:50 Barwy szczęścia (2284)
19:20 Wilnoteka
19:40 Alarm!
20:00 Polonia 24
20:20 Pogoda
20:30 Sport
20:35 Archiwista (8)
21:30 Mocne kino nocne: Sfora (6/9)
22:25 Uzdrowisko: Durny łysol (48)
22:50 Polonia wybierze
23:05 Kamiliańskie serce dla Gruzji
23:35 Opole 2019 na bis (28)
23:55 Focus on Poland (472)
00:10 Rodzinka.pl: Wilgotna Szeherezada (232)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (233)
01:00 Al-chemik: Azot (20)
01:15 Baw się słowami: Poznańskie koziołki
01:25 Baw się słowami: Godziny
01:40 Nauka literek z Żużu: Literka K
01:45 Alarm!
02:00 Polonia 24
02:20 Pogoda
02:24 Sport
02:30 Archiwista (8)
04:40 Polonia wybierze (6)
04:50 Kamiliańskie serce dla Gruzji
TVP Rozrywka
2020-11-12
06:10 Zakochaj się w Polsce: Giżycko (160)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Na żuławskim szlaku
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 31. Szwecja - Värmland
07:45 Familiada
08:15 Gra słów. Krzyżówka (205)
08:45 Koło fortuny (821)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Rozum
09:55 Kabaret za kulisami: Żonglowanie! (36)
10:55 Va banque (109)
11:35 Familiada
12:15 Postaw na milion
13:05 Mariolka prawdę ci powie
13:30 Życie to kabaret: Kabaretowa Scena Młodych (1)
14:30 Życie to kabaret: Kabaretowa Scena Młodych (2)
15:30 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa (1)
16:35 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa (2)
17:30 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia na letnie dni
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 32. Rumunia - Przez Karpaty
19:30 Gra słów. Krzyżówka (206)
19:55 Va banque (110)
20:35 Postaw na milion
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy 2 (8)
22:30 Kabaret za kulisami: Jak radzić sobie z wpadkami? (38)
23:35 Kabaretomaniacy (18)
00:35 Koło fortuny (820)
01:20 Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa (1)
02:20 Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa (2)
04:25 Zakończenie programu
TVP Seriale
2020-11-12
05:25 Klan (52)
05:50 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl: Golono - strzyżono (51)
06:25 Na sygnale: Złota karetka (198)
06:55 Na sygnale: Patrz i ucz się (199)
07:35 Ojciec Mateusz 8: Święta Rodzina (98)
08:25 Złotopolscy: Prezent (139)
08:55 Złotopolscy: Kupon (140)
09:30 Klan (53)
09:55 Klan (54)
10:30 M jak miłość (1430)
11:30 Ranczo 5: Przymus rekreacji (62)
12:20 Rodzinka.pl: Kociaki domowe (52)
12:55 Rodzinka.pl: Praca, dom, kanapki (53)
13:30 Ojciec Mateusz 2: Spowiedź (27)
14:30 Ojciec Mateusz 2: Sekrety klasztoru (28)
15:25 Na dobre i na złe: Fałszywa nadzieja (665)
16:25 Na sygnale: Po pierwsze nie szkodzić (200)
16:55 Ranczo 5: Przewroty kopernikańskie (63)
17:55 Ranczo 5: Nad Solejuków i Wargaczów domem (64)
18:55 Rodzinka.pl: Prawko (54)
19:35 Ojciec Mateusz 2: Egzamin (29)
20:30 Ojciec Mateusz 8: Trująca orchidea (99)
21:25 Ranczo 5: Pakt z czartem (65)
22:25 Ranczo 6: Szlifierze diamentów (66)
23:25 Ojciec Mateusz 2: Miłość Natalii (30)
00:20 Komisarz Alex 15: Śmierć gwiazdy (180)
01:20 Ekstradycja 2 (5/9)
02:25 Ekstradycja 2 (6/9)
04:25 Złotopolscy: Prezent (139)
04:55 Klan (53)
TVP Sport
2020-11-12
05:45 Sportowy wieczór
06:15 Retro TVP Sport: Dream Team najlepszą drużyną w historii koszykówki (33)
07:50 Piłka nożna
10:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Płowdiw 2020
12:00 Megafights - walki stulecia: Amir Khan - Danny Garcia (22)
13:45 Boks: Gala w Londynie
15:15 Boks: Gala w Londynie
16:15 Piłka nożna
18:25 live Piłka nożna: Odliczanie do Euro
20:15 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
22:40 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
23:30 Sportowy wieczór
23:55 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Płowdiw 2020
02:00 Boks: Walka o pas WBO w Braunschweigu z 2002 roku