[ - ]
Час. пояс МСК -2
4fun
2020-11-04
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
11:00 Hot Pop [Rozrywka]
12:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
13:00 Pożyczone nuty [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 4Fun naEKRANIE [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
4fun Dance
2020-11-04
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
12:00 Polo Top
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Top 20
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
4fun Gold
2020-11-04
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
09:00 Dziecięce przeboje
10:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
11:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
13:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
14:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Dzieciaki rządzą
17:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
18:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
19:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
BelSat
2020-11-04
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
06:50 Беларускі свет
07:15 Ахвяры катаванняў, рэпартаж
07:35 Intermarium: Бежанства 1915-1921 гг
08:25 Давайце разбірацца
08:45 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
09:05 ГУЛаг, як гэта было: ч. 1. Узнікненне. 1917-1933 (Goulag, une histoire sovietique), д/ф
10:00 Маю права (юрыдычная праграма)
10:25 Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама
11:55 Загадкі беларускай гісторыі
12:10 Студыя «Белсат»
13:10 Аб’ектыў
13:30 Размова дня
13:50 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
14:05 Беларускі свет
14:25 Intermarium: Бежанства 1915-1921 гг
15:20 Давайце разбірацца
15:40 Хай так TV (сатырычная праграма)
16:10 Шчыра кажучы
16:30 Кожны з нас (ток-шоу)
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 Украіна з пульсам Беларусі, рэпартаж
19:55 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
20:40 Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
21:35 Студыя «Белсат»
22:35 Аб’ектыў
22:50 Размова дня
23:10 Шчыра кажучы
23:35 Кожны з нас (ток-шоу)
00:30 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-11-04
05:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
05:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:00 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
06:30 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
07:00 LaLiga Highlights Show
08:00 Bundesliga Highlights Show
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:30 Jej Wysokość Premier League
14:30 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
14:50 LaLiga Highlights Show
15:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Premiera: Premier League Netbusters
18:30 Premiera: LaLiga World
19:00 Premiera: O co biega?
19:40 Piłka nożna: Liga angielska
21:55 Wysoki Pressing
23:00 Premiera: Sport News+
23:30 Piłka nożna: Liga angielska
01:35 LaLiga World
02:05 LaLiga Highlights Show
04:55 Premierowa Jazda (3)
Canal+ Sport 2 PL
2020-11-04
06:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
06:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:00 LaLiga Highlights Show
10:00 Bundesliga Highlights Show
11:00 Premier League Review
12:20 Rugby: Puchar Sześciu Narodów
14:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:45 Wysoki Pressing
17:50 Piłka nożna: Liga niemiecka
20:00 LaLiga Highlights Show
21:00 Bundesliga Highlights Show
22:00 Premier League Netbusters
22:30 LaLiga World
23:00 O co biega?
23:35 Niebieskie Chachary
01:20 Sport News+
01:55 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
02:25 Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
Canal+ Sport 3 PL
2020-11-04
05:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:05 Ekstraklasyka (8)
08:40 Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
09:10 Witaj w klubie: Piast Gliwice
09:40 Ekstraklasa po godzinach
10:40 Liga+ Extra
12:10 Turbokozak
12:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Ekstraklasa po godzinach
16:00 Ekstrapaka: 8. kolejka
16:55 Ekstraklasyka (8)
17:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Ekstrapaka: 8. kolejka
20:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:15 Ekstraklasa po godzinach
00:10 Ekstrapaka: 8. kolejka
01:00 Ekstraklasyka (8)
01:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
02:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
02:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
Canal+ Sport 4 PL
2020-11-04
05:00 Ekstraklasyka (8)
05:30 Turbokozak
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:35 Ekstraklasyka (8)
11:10 Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
11:40 Witaj w klubie: Piast Gliwice
12:10 Ekstraklasa po godzinach
13:10 Liga+ Extra
14:40 Turbokozak
15:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:30 Ekstraklasa po godzinach
18:30 Ekstrapaka: 8. kolejka
19:25 Ekstraklasyka (8)
20:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Ekstrapaka: 8. kolejka
23:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:45 Ekstraklasa po godzinach
02:40 Ekstrapaka: 8. kolejka
04:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
04:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
Eleven Sports 1
2020-11-04
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Serie A TIM
16:55 live Piłka nożna: Liga włoska
19:00 Full Impact Serie A
19:30 Bundesliga Special
20:00 #ELEVENF1
21:00 Bundesliga
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2020-11-04
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Eleven Sports 3
2020-11-04
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (3)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (4)
13:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (1)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (2)
Eleven Sports 4
2020-11-04
05:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
11:00 Z archiwum LaLiga (3)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga portugalska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Z archiwum LaLiga (3)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Polonia 1
2020-11-04
06:00 Muzyka na start
06:35 Niesamowite tajemnice: Czarny kot (20)
07:30 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (9)
07:45 Coś śmiesznego: Ireneusz Krosny (29)
08:05 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
08:40 Wojna z mafią 3 (19)
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 Coś śmiesznego: Grupa Mozarta (6)
21:40 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (18)
22:00 Coś śmiesznego: Ani Mru Mru, Ciach (2)
22:35 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (17)
22:45 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
23:00 Różowa noc
00:20 Coś śmiesznego: Łowcy.B (4)
00:55 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
01:15 Coś śmiesznego: Fair Play Crew, Kabaret Młodych Panów, Malicki (3)
01:55 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
02:15 Kwestia honoru
04:15 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
04:30 Różowa noc
Polsat
2020-11-04
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (749)
09:10 Malanowski i partnerzy (750)
09:40 Sekrety rodziny (175)
10:40 Dlaczego ja? (1002)
11:40 Gliniarze (321)
12:40 Dzień, który zmienił moje życie (48)
13:40 Trudne sprawy (879)
14:40 Dlaczego ja? (885)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (500)
17:00 Gliniarze (510)
18:00 Pierwsza miłość (3105)
18:50 Wydarzenia
19:30 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Nasz nowy dom (211)
21:05 Wkręceni
23:15 Tata kontra tata
01:20 Wredne dziewczyny 2
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2020-11-04
05:20 Gliniarze (19)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (37)
08:00 Trudne sprawy (653)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (60)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (61)
10:00 Na ratunek 112: Młoda gwiazda kulinarna dostaje zawału… / Wyciekły jej nagie zdjęcia i postanowiła się zabić (292)
10:30 Sekrety rodziny: Tajemnice Johna (116)
11:30 Dlaczego ja? (815)
12:30 Nasz nowy dom (84)
13:30 Świat według Kiepskich: Morfeusz (306)
14:00 Świat według Kiepskich: UFO (307)
14:30 Świat według Kiepskich: Bilans kwartalny (308)
15:00 Trudne sprawy (830)
16:00 Nasz nowy dom (85)
17:00 Sekrety rodziny: Wakacje z duchami (117)
18:00 Malanowski i partnerzy: Odwet (365)
18:30 Malanowski i partnerzy: Ostatnia nadzieja (366)
19:00 Gliniarze: Jaki ojciec, taki syn (86)
20:05 Wydarzenia
20:45 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (830)
22:10 Dlaczego ja? (1027)
23:10 Świat według Kiepskich: Sztuka latania (290)
23:40 Świat według Kiepskich: Sonata jesienna (291)
00:10 Ślad: Szczur w szkole (33)
01:05 Zdrady: Bystra Dagmara (70)
02:05 Wydarzenia
02:50 Wystarczy chcieć
04:20 Atleci
04:50 Atleci
Polsat Cafe
2020-11-04
05:00 Oszukane (29)
06:00 Kreacje z odzysku (7)
06:30 Kreacje z odzysku (8)
07:00 Szpital dziecięcy (37)
08:00 Sekrety rodziny (95)
09:00 Małolaty (44)
10:00 Nasz nowy dom (47)
11:00 Nie mów pannie młodej (3)
12:00 Metamorfozy bliźniaczek (9/12)
13:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (22)
14:30 Gwiazdy na dywaniku (283)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (31)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (14)
17:00 Nasz nowy dom (128)
18:00 Biedni kontra bogaci (12)
19:00 Milionerzy bez grosza (3)
20:00 Zdrady (97)
21:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (41)
22:00 Gry małżeńskie (30)
23:00 Zdrady (80)
00:00 Ofiary skalpela
01:00 Z kamerą u Kardashianów (15)
02:00 Spektakularne metamorfozy (4)
Polsat Doku
2020-11-04
05:00 Łowca pedofilów (8)
05:30 Łowca pedofilów (9)
06:00 Emil, pogromca mandatów (13)
06:30 Emil, pogromca mandatów (14)
07:00 Emil, pogromca mandatów (15)
07:30 Emil, pogromca mandatów (16)
08:00 Polacy w świecie (35)
08:30 Polacy w świecie (36)
09:00 Polacy w świecie (17)
09:30 Polacy w świecie (18)
10:00 Hardkorowy lombard (141)
10:30 Hardkorowy lombard (142)
11:00 Malanowski i partnerzy (648)
11:30 Malanowski i partnerzy (649)
12:00 Malanowski i partnerzy (650)
12:30 Malanowski i partnerzy (651)
12:55 Poszukiwacze historii (91)
13:20 Poszukiwacze historii (92)
13:45 Wojna światów: Kiedy obcy zaatakują Ziemię
14:55 Top 10 Największe tajemnice świata (7)
15:30 Przestępcze podziemie (2)
16:40 Przestępcze podziemie (1)
17:50 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (1)
18:45 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (14)
19:40 Wyspa Adolfa
20:50 Tajemnica śmierci Hitlera - jak Stalin ukrywał prawdę
22:00 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (1)
23:00 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (2)
00:05 Łowcy nazistów (10)
01:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (34)
01:40 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (35)
02:05 Taaaka ryba (108)
02:30 Taaaka ryba (109)
04:00 Skazany za… (28)
04:30 Skazany za… (29)
Polsat Film
2020-11-04
05:00 Na ratunek 112 (213)
05:30 Na ratunek 112 (214)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (33)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (34)
07:00 Nasz nowy dom (113)
08:00 Przyjaciółki (97)
09:00 Kabaretowa Ekstraklasa
09:25 Nie lubię poniedziałku
11:40 Sanatorium pod Klepsydrą
14:15 Zawiść
16:20 Poznaj mojego tatę
18:35 Drużyna A
21:00 Sensacyjna środa: 12 rund 2
23:00 Podróż przedślubna
01:10 Gliniarze: Piękny sekret (453)
02:00 Gliniarze: Fatalne zauroczenie (454)
04:00 Ślad: Zawodowiec (18)
Polsat Music HD
2020-11-04
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
Polsat News
2020-11-04
05:00 Nowy dzień
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Raport. Wszystko o koronawirusie
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 #Jesteśmy dla dzieci
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 Z klimatem i z pasją
02:20 SuperLudzie
02:40 Poszukiwacze historii
Polsat News 2
2020-11-04
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Debata dnia
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:45 Wydarzenia
10:20 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:20 Debata dnia
13:25 Interwencja
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:50 Gość «Wydarzeń»
16:10 Z klimatem i z pasją
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:45 Więcej Wydarzeń
18:05 W bliskim planie
18:35 Debata dnia
19:25 Interwencja
19:50 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:15 Gość «Wydarzeń»
23:40 Debata dnia
00:40 Dzień na świecie
01:00 Interwencja
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:05 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:50 Wydarzenia
Polsat Play
2020-11-04
05:00 Łowca pedofilów: Dziadyga (49)
05:30 Łowca pedofilów: Wciąganie białego węgorza (50)
06:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (53)
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (54)
07:00 Pogromcy mitów (94)
08:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (14)
09:00 Druga wojna światowa w liczbach (4)
10:00 Druga wojna światowa w liczbach (5)
11:00 Druga wojna światowa w liczbach (6)
12:00 Największe samoloty świata (16)
13:00 Największe samoloty świata (17)
14:00 Hardkorowy lombard 3 (37)
14:30 Hardkorowy lombard 3 (38)
15:00 Hardkorowy lombard 3 (39)
15:30 Hardkorowy lombard 3 (40)
16:00 Wakacje z Bałtykiem (1)
16:30 Wakacje z Bałtykiem (2)
17:00 Wakacje z Bałtykiem (3)
17:30 Wakacje z Bałtykiem (4)
18:00 Poszukiwacze historii: Legenda bagna w Lipnie (110)
18:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Poniecem (111)
19:00 Poszukiwacze historii: Gołdap 1944 (112)
19:30 Poszukiwacze historii: Legnica 1241, czyli nie wierzcie dziejopisom (113)
20:00 Górale (78)
20:30 Górale (79)
21:00 Budowlańcy (23)
21:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (12)
22:00 Niemiecki biznes Walusia (5)
22:30 Polski lombard Walusia (5)
23:00 Łowca pedofilów (93)
23:30 Więzienie (44)
00:00 Więzienie (45)
00:30 Rose Valerie na nocnej zmianie
02:35 Dzikie z natury: Największe (8)
04:05 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (32)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (33)
Polsat Romans
2020-11-04
05:00 Sekrety rodziny (1)
06:00 Gliniarze: Fatalne zauroczenie (267)
07:00 Gliniarze: Stare czasy (268)
08:00 Hotel 52 (60)
09:00 Hotel 52 (61)
10:00 Hotel 52 (62)
11:00 Hotel 52 (63)
12:00 Hotel 52 (64)
13:00 Niania: Piąty mąż Janiny (73)
13:30 Niania: Jaki ojciec, taki syn (74)
14:00 Niania: Cyrk podatkowy (75)
14:30 Niania: Młodszy brat Maksa (76)
15:00 Świat według Kiepskich: Kopernik (517)
15:30 Świat według Kiepskich: Trzy siostry (518)
16:00 Świat według Kiepskich: Czekolada (519)
16:30 Świat według Kiepskich: Zmiana czasu (520)
17:00 Świat według Bundych (149)
17:30 Świat według Bundych (150)
18:00 Gliniarze: Syn (153)
19:00 Malanowski i partnerzy: Fatalne zauroczenie (734)
19:30 Malanowski i partnerzy: Jedyny świadek (735)
20:00 Ślad: Granica (10)
21:00 Dirty dancing
23:20 W dolinie Elah
01:45 Na ratunek 112: Trójka nastolatków bawi się w poważnych detektywów (400)
02:15 Na ratunek 112: Ojciec zbiera nielegalnie broń (401)
02:45 Ślad: Złe geny (24)
04:45 Sekrety rodziny (3)
Polsat Sport
2020-11-04
06:00 Boks
08:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
10:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:20 live Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
20:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
22:55 KSW 56 News
23:00 Piłka nożna: Liga włoska
01:00 Sporty walki: KSW 55
Polsat Sport Extra
2020-11-04
06:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu
08:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga
11:00 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
13:00 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
15:00 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
17:00 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
19:00 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
21:00 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
22:30 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
01:00 Boks: Gala w Wieliczce
Polsat Sport Fight
2020-11-04
05:30 Sporty walki: Gala MMA Prommac 2 w Lublinie
07:00 Boks: Gala w Rudzie Śląskiej
09:50 Atleci
10:15 Sporty walki: KSW 49
14:00 Boks: Gala Babilon Fight Night
16:10 Sporty walki: FEN 25 w Ostródzie
19:00 Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie: Turniej wagi ciężkiej
22:05 Sporty walki: UFC 253 w Abu Dhabi
23:40 Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni
00:30 Sporty walki: Gala MMA Attack 3 w Katowicach
04:15 Boks: Gala w Szczecinie
Polsat Sport News
2020-11-04
06:00 Sporty motorowe: Monster Jam
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 Magazyn koszykarski
09:00 Sport flesz
09:07 Boks z archiwum
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum
11:00 Sport flesz
11:07 ATP World Tour Uncovered
12:00 Sport flesz
12:07 Piłka nożna z archiwum
13:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
15:30 Sporty walki: KSW
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
23:00 Piłka nożna z archiwum
01:00 Sporty walki: Gala Babilon MMA 16 w Legionowie
Polsat Sport Premium 1
2020-11-04
06:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:00 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:45 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:50 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:50 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:30 live Magazyn Ligi Mistrzów
00:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
Polsat Sport Premium 2
2020-11-04
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:00 Magazyn Ligi Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016) (6)
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:15 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:50 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Stars.TV
2020-11-04
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best 80’s [Rozrywka]
16:00 Best 90’s [Rozrywka]
17:00 Best 80’s [Rozrywka]
18:00 Best 90’s [Rozrywka]
19:00 Best Ballads [Rozrywka]
20:00 Best 70’s [Rozrywka]
21:00 Best 80’s [Rozrywka]
22:00 Best 90’s [Rozrywka]
23:00 Best 00’s [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2020-11-04
05:00 Nasz nowy dom (124)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (35)
07:00 Bąbelkowy świat gupików (3)
07:30 Psi Patrol (7)
08:00 Psi Patrol (8)
08:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (5)
09:00 Wróżkowie chrzestni (19)
09:30 Wróżkowie chrzestni (20)
10:00 SuperLudzie (11)
10:30 Świat według Bundych (236)
11:00 Nasz nowy dom (124)
12:00 Miasto długów: Hotel (10)
13:00 Gliniarze (13)
14:00 Chirurdzy (91)
15:00 Top Chef 6 (67)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (54)
18:00 Nasz nowy dom (128)
19:00 Miasto długów: Fundacja, cz. 1 (11)
20:00 To nie tak, jak myślisz, kotku
22:10 Chętni na kasę
00:40 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 (94)
02:40 Kabaretowa Ekstraklasa
04:00 Na ratunek 112 (178)
04:30 Na ratunek 112 (179)
TVP 1
2020-11-04
05:15 Przysięga (290)
06:05 Elif (849)
06:50 Spiszmy się, jak na rolników przystało! (73)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Rodzinny ekspres: Dla kogo jest niebo?
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Spiszmy się, jak na rolników przystało! (87)
08:40 Kasta: Plagiat - nieuczciwa gra (17)
09:20 Ranczo 9: Potęga mediów (109)
10:20 Komisarz Alex 10: Szkoła strachu (126)
11:05 Ojciec Mateusz 14: Geniusz (179)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Agropogoda
12:40 Rok w ogrodzie extra
12:55 Natura w Jedynce: Wielkie rzeki świata: Nil (2/3)
14:00 Elif (850)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (250)
16:05 Przysięga (291)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia?
18:00 Klan (3691)
18:30 Kasta: Porwanie rodzicielskie (18)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:00 Pogoda
20:10 Alarm!
20:25 Leśniczówka (278)
20:55 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:10 Historia bez tajemnic: Polska Wielki Projekt
00:05 Ludzie i bogowie: Żelazny Ernst (8)
00:55 Więzy krwi
02:40 Okupowani: Grudzień, część 1 (9/10)
04:05 Terytorialsi (27)
04:20 Notacje: Wanda Rodowicz. Danina krwi
04:35 Zakończenie programu
TVP 2
2020-11-04
05:20 Zakończenie programu
05:45 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból życia - część 2 (146)
06:45 Pożyteczni.pl
07:10 Spiszmy się, jak na rolników przystało! (104)
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:15 Spisz się, rolniku (34)
11:25 Rodzinka.pl: Jestem grubo inteligentna (276)
11:55 Barwy szczęścia (2319)
12:25 Koło fortuny (572)
13:00 Va banque (123)
13:35 Uzdrowisko: Dieta cud (46)
14:10 M jak miłość (1539)
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Cena życia - część 1 (155)
16:00 Koło fortuny (848)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (424)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Va banque (124)
19:00 Uzdrowisko: Macocha i córka (47)
19:30 Barwy szczęścia (2319)
20:05 Barwy szczęścia (2320)
20:35 Kulisy seriali «Na dobre i na złe» i «Na sygnale» (92)
20:50 Na dobre i na złe: Nowy dziwny świat (787)
21:50 Na sygnale: Do utraty tchu (278)
22:30 Kino relaks: Złów i wypuść
00:30 Doktor Foster 2 (10-ost.)
01:35 Upadek żelaznej kurtyny
02:45 Miasto skarbów: Patek Gondolo (7/13)
04:45 Cafe piosenka: Zayazd
TVP ABC
2020-11-04
05:10 Domisie: Koźlątka (348)
05:35 Rodzina Treflików: Na tropie skarbu (23)
05:50 Podróże na burzowej chmurze: Śmiecho ciacho Kabutera (6)
06:10 Porwanie Baltazara Gąbki: Zdobycie pałacu (10)
06:15 Reksio: Reksio pocieszyciel (27)
06:25 My Little Pony: Duma rodziców (7)
06:55 Mia i ja 3: Zastygłe lica (65)
07:20 Nauka literek z Żużu: Literka O
07:25 Przyjaciele z podwórka: Wyścig dookoła świata (17)
07:55 Rev i Roll: Rumble amfibia (14)
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Zajęczy ogonek (16)
08:25 Ricky Zoom: Nie ma się czego bać (3)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Słodkie życie (33)
08:50 Piosenki Maszy: Sekret Maszuko (5)
08:55 Niespodzianka Poranka: Martin i zagubiony faraon (29)
09:10 Ela, Oskar i Puf: To nie w porządku! (14)
09:30 Domisie: Morska wyprawa
10:00 Świnka Peppa 3: Księżniczka Peppa (14)
10:10 Zwierzaki Czytaki: Łamigłówka (104)
10:25 Jak da się myszy ciasteczko: Butelkowy wyścig / Zmiany są fajne (14)
10:55 Zabawy Bolka i Lolka: Niefortunne niańki (7)
11:10 Miś Fantazy: Niebieski miś (1)
11:25 Super Wings: Harce na tajlandzkim targu (118)
11:40 Yakari: Yakari i aksamit poroża wapiti (14)
12:00 Domisie: Koźlątka (348)
12:30 Przyjaciele z podwórka: Potęga kwiatów (66)
13:00 Studio ABC (61)
13:15 Świnka Peppa 6: Lustra (14)
13:20 Bobaski i Miś: Dziura (4)
13:30 Ronja, córka zbójnika: Piękna wiosna (14)
13:55 Inazuma Eleven: Zażarty pojedynek (105)
14:25 Dinotrux: Rebelianci (66)
14:55 Gormiti: Nawiedzeni heroldowie (15)
15:05 Gormiti: Wszyscy za jednego (16)
15:25 Zwierzaki Czytaki: Centryś (76)
15:45 Robot Trains: Czyje to pudło? Maxie na tropie! (66)
16:05 Lassie i przyjaciele: Spęd koni (8)
16:30 Jak da się myszy ciasteczko: Mapa skarbów / Niespodzianka dla Henry’ego (16)
17:00 Nelly i Nora: Dzień w łóżku (10)
17:10 Wissper: Otis i Gertie, najlepsi przyjaciele na zawsze (79)
17:15 Wissper: Rodzeństwo (80)
17:25 Pszczółka Maja: Nowa uczennica (66)
17:40 Kosmoloty: Żegnaj (66)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Koszmary Michasia (3)
18:25 Mia i ja 3: Alarm! Potwór! (66)
18:50 Bobaski i Miś: Baloniki (13)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele z podwórka: Życie jaskiniowców (19)
19:25 Wieczorynka: Super Wings: Pogoń za Moai (158)
19:35 Wieczorynka: Tupcio Chrupcio: Nic nie przeraża dzielnych piratów (14)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Co kryje się w pudełku? (14)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Jak nasza mama zreperowała Księżyc
20:05 Masza i Niedźwiedź: Historia o duchu (56)
20:10 Straszne historie Maszy: Fantastyczna historia o jeżyku, chłopcu i zielonych kosmitach (14)
20:20 Inspektor Gadżet: Anty - grawitacja (85)
20:40 Kapitan Tsubasa: Furano ruszają do boju! (40)
21:05 Mister Twister (48)
21:40 Doktor Who 9: Kruk (10)
22:30 Moda na rodzinę (149)
23:05 Jak to działa?: Ewolucja (156)
23:30 Rodzina Leśniewskich: Wywiadówka (7-ost.)
00:00 Zakończenie programu
04:35 Nela Mała Reporterka: W ogrodzie botanicznym (25)
04:50 Al-chemik: Pech Kaliny (27)
TVP HD
2020-11-04
05:45 Zakończenie programu
06:00 M jak miłość (1001)
06:55 Ranczo 8: Nowatorska terapia (97)
07:55 Rodzinka.pl: Zabawa w chowanego (273)
08:25 Rodzinka.pl: W kolejce do urologa (274)
08:55 Ojciec Mateusz 19: Nikotyna (250)
09:55 Ojciec Mateusz 19: Jaki ojciec… (251)
10:50 Gra słów. Krzyżówka
11:20 Na sygnale: Straszna rzecz (202)
11:45 Na sygnale: Pierwsze skrzypce (203)
12:20 Ojciec Mateusz 13: Reportaż z domu (168)
13:20 O mnie się nie martw 9 (4/13)
14:15 Ranczo 7: Model życia artysty (83)
15:15 Ranczo 7: Słowa senatora (84)
16:15 Komisarz Alex 14: Dogrywka (166)
17:10 O mnie się nie martw 13 (3/13)
18:05 Ojciec Mateusz 21: Chwila nieuwagi (271)
18:55 Ranczo 8: Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (98)
19:55 Rodzinka.pl: Zawsze słuchaj przyjaciółek (275)
20:35 Rodzinka.pl: Jestem grubo inteligentna (276)
21:05 Ojciec Mateusz 24: Lassie, zostań (310)
22:00 Morderstwo w Valenciennes
23:55 Ostatnia akcja
TVP Historia
2020-11-04
06:50 Był taki dzień: 4 listopada
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1991 - wydanie 41
07:10 Stulecie Winnych 2 (25)
08:05 Polskie 100 lat: Mała stabilizacja Gomułki
08:35 Historia Polski: Dzieci tułacze: Wygnanie (1/2)
09:25 Sensacje XX wieku: Tajemnica telegramu Zimmermana
09:55 Dzieła, arcydzieła: Żupy (11)
10:05 Wycieczka
11:00 Ex Libris
11:25 Papua-Nowa Gwinea: legendy i przyszłość
12:30 Sprawiedliwi. Kto ratuje jedno życie…: Wirtuoz (6/7)
13:25 Giganci historii: Polscy geniusze i wynalazcy XIX i XX wieku (12)
14:25 W sercu ukrył miasto - Lwów Zbigniewa Herberta
15:15 Spór o historię: Formowanie rządu polskiego we Francji w 1939 roku
15:50 Tajemnice III Rzeszy 2: Duch U-513 (3/5)
16:55 Rodziny Wyklętych mają głos (32)
17:20 Przeczytaj mi tę historię (62)
17:30 Flesz historii (513)
17:50 Historia Polski: Dzieci tułacze: Exodus (2-ost.)
18:50 Polska Kronika Filmowa: 1992 - wydanie 46
19:05 Stulecie Winnych 2 (26)
20:00 Wojna w eterze (71)
20:10 Amerykańskie dynastie. Klan Kennedych: Ścieżka do władzy (2/6)
21:05 Azjatyckie stulecie: Podział Indii
22:00 Z widokiem na Wawel: Echa Dalekiego Wschodu
22:35 Sprawa Gorgonowej
01:05 Sensacje XX wieku: Tajemnica telegramu Zimmermana
01:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Tak wiele tajemnic
02:05 Encyklopedia II wojny światowej: Eben Emael (3)
02:40 Polska Kronika Filmowa: 1992 - wydanie 49
02:55 Zakończenie programu
TVP Info
2020-11-04
05:15 Agrobiznes
05:30 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi?
18:00 Panorama
18:20 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Spiszmy się, jak na rolników przystało!
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:01 Pogoda Info
04:10 Taśmy bezpieki: Przestępczość zorganizowana w PRL (4)
04:43 Taśmy bezpieki: Ucieczki stanu wojennego (5)
TVP Kultura
2020-11-04
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:50 Zakończenie programu
06:55 Wszystkie stworzenia duże i małe 6: Zew krwi (3)
08:00 Informacje kulturalne
08:30 Niedziela z…: twórczością Andrzeja Strzeleckiego
09:25 Stepy
11:00 Sława i chwała: Gospodarstwo i ogrody (5/7)
12:10 Sława i chwała: Koniec pięknego lata (6/7)
13:30 Teresa Gierzyńska
13:55 Którędy po sztukę: Simon Vouet
14:05 Tamte lata, tamte dni: Barbara Krafftówna
14:40 Cary Grant - po drugiej stronie lustra
15:45 Drzazgi
17:35 Co dalej?: Po wyborach w USA (78)
18:00 Urodzeni artyści: Jerzy i Jakub Turbasowie
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Nędznicy (4/8)
20:00 Na wschód od Hollywood: Jak uratowałem Kanadę
21:50 Więcej niż fikcja: Bilet na księżyc
23:05 Co dalej?: Po wyborach w USA (78)
23:25 Jazz: Becca Stevens Band na festiwalu Nice Jazz
00:30 Informacje kulturalne
00:55 Lekkie obyczaje: Oddech
TVP Polonia
2020-11-04
05:25 Godki fest ucieszne: Kopalnioki
05:40 Focus on Poland (465)
05:50 Magazyn z Wysp (112)
06:10 Polonia 24
06:35 Korona królów (239)
07:00 Gra słów. Krzyżówka (226)
07:25 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (22)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama kraj
10:50 Pytanie na śniadanie
11:30 Barwy szczęścia (2280)
12:00 Języczek u wagi (19)
12:15 Co niesie dzień
12:30 Ranczo: Ksiądz z inicjatywą (3)
13:20 Poland in Undiscovered: Gołdap
13:40 Przystanek Historia (22)
14:00 Giganci historii: Wojna Rosji bolszewickiej z Polską (9)
14:45 Uzdrowisko: Na własnych nogach (42)
15:15 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (22)
15:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Areszt
16:15 Zagadki zwierzogromadki: Sowy (19)
16:30 Nela Mała Reporterka: Magiczna noc w dżungli (76)
16:50 Żubr Pompik: Smaki (7)
17:00 Rodzinka.pl: To nie jest dom schadzek (226)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (227)
18:20 Studio Lwów
18:40 Królewskie sekrety (14)
18:50 Barwy szczęścia (2280)
19:20 Kierunek Zachód (87)
19:40 Alarm!
20:00 Polonia 24
20:20 Pogoda
20:25 Sport
20:35 Ranczo: Ksiądz z inicjatywą (3)
21:30 Mocne kino nocne: Sfora (1/9)
22:25 Uzdrowisko: Casting (43)
22:55 Polskie 100 lat: Stan wojenny i powojenny: od grudnia 1981 do stycznia 1989
23:25 Polskie 100 lat: Kościół i państwo 1956-1989
23:55 Focus on Poland (466)
00:10 Rodzinka.pl: To nie jest dom schadzek (226)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (227)
01:00 Zagadki zwierzogromadki: Sowy (19)
01:15 Nela Mała Reporterka: Magiczna noc w dżungli (76)
01:30 Żubr Pompik: Smaki (7)
01:40 Alarm!
02:00 Polonia 24
02:20 Pogoda
02:25 Sport
02:30 Ranczo: Ksiądz z inicjatywą (3)
04:45 Polskie 100 lat: Stan wojenny i powojenny: od grudnia 1981 do stycznia 1989
TVP Rozrywka
2020-11-04
06:10 Zakochaj się w Polsce: Krasnobród (151)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Schabowy z kością na grill
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 30. Londyn - podróż sentymentalna
07:45 Familiada
08:20 Gra słów. Krzyżówka (199)
08:45 Koło fortuny (813)
09:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Poganiacz słoni
09:55 Taka to robota, czyli kabaretowy przegląd zawodów: Policjant cz. 2 (2)
10:55 Va banque (103)
11:25 Tylko jeden skecz: «Wizyta rodziców» - Kabaret Moralnego Niepokoju
11:40 Familiada
12:20 Postaw na milion
13:20 Życie to kabaret: Kabaretowa Scena Młodych (1)
14:20 Życie to kabaret: Kabaretowa Scena Młodych (2)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa: Pękajcie narody! (1)
16:25 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa: Serwus, Polsko! (2)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa: Zjazd centrośmiechu (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Na kiszkę do Supraśla
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 30. Londyn - Tygiel kulinarny
19:30 Gra słów. Krzyżówka (200)
19:55 Va banque (104)
20:35 Postaw na milion
21:30 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy 2 (5)
22:30 Rolnik szuka żony 7 (7)
23:30 Szansa na sukces. Opole 2021 (2)
00:30 Koło fortuny (812)
01:15 Anything Goes. Ale jazda! (9)
02:15 Życie to kabaret: Kraj się śmieje: Mowa ciała (1)
04:15 Zakończenie programu
TVP Seriale
2020-11-04
05:20 Klan (46)
05:45 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl: Magda (45)
06:25 Na sygnale: Skalpel (192)
06:55 Na sygnale: Złamane serce (193)
07:30 Ojciec Mateusz 7: Małolata (92)
08:20 Złotopolscy: Brudne pieniądze (133)
08:50 Złotopolscy: Wesele (134)
09:20 Klan (47)
09:50 Klan (48)
10:25 M jak miłość (1424)
11:25 Ranczo 5: Amerykańska baza (56)
12:15 Rodzinka.pl: Nie ma czasu do stracenia (46)
12:50 Rodzinka.pl: Halloween (47)
13:25 Ojciec Mateusz 2: Koncert (21)
14:20 Ojciec Mateusz 2: Mag (22)
15:20 Na dobre i na złe: Życie za życie (659)
16:15 Na sygnale: Martwi nie mają głosu (194)
16:45 Ranczo 5: Człowiek z Rio (57)
17:45 Ranczo 5: Obcy krajowcy (58)
18:45 Rodzinka.pl: Brutus (48)
19:25 Ojciec Mateusz 2: Poza grą (23)
20:25 Ojciec Mateusz 7: Wróżby (93)
21:25 Ranczo 5: Doktor Wezół (59)
22:25 Ranczo 5: Włoski rozłącznik (60)
23:25 Ojciec Mateusz 2: Islamska żona (24)
00:25 O mnie się nie martw 13 (4/13)
01:20 Zaginiona: Matka (3/7)
02:25 Zaginiona: Raj (4/7)
04:20 Złotopolscy: Brudne pieniądze (133)
04:50 Klan (47)
TVP Sport
2020-11-04
05:40 Sportowy wieczór
05:55 Piłka nożna
08:00 Snooker: Champion of Champions
10:10 Megafights - walki stulecia: Canelo Alvarez - Ryan Rhodes (7)
12:50 Strongman: Liga Mistrzów 2019 (15)
13:50 live Snooker: Champion of Champions
15:55 Pełnosprawni
16:20 Retro TVP Sport
17:55 live Piłka nożna: 2. liga
20:00 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:05 live Snooker: Champion of Champions
22:55 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:10 Snooker: Champion of Champions
04:00 Sporty walki: ONE Championship - Inside the Matrix