[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
--------
13th Street HD
2020-01-10
05:20 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
06:00 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
06:45 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
07:30 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
08:20 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
09:05 Law & Order / Закон и порядок
09:55 Law & Order / Закон и порядок
10:45 Law & Order / Закон и порядок
11:35 Criminal Minds / Мыслить как преступник
12:25 Criminal Minds / Мыслить как преступник
13:10 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
13:55 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
14:40 Bull / Булл
15:30 Bull / Булл
16:15 Bull / Булл
17:00 Law & Order / Закон и порядок
17:50 Law & Order / Закон и порядок
18:40 Law & Order / Закон и порядок
19:30 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
20:15 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
21:00 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
21:50 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
22:35 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
00:10 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
00:55 Criminal Minds / Мыслить как преступник
01:35 Criminal Minds / Мыслить как преступник
02:20 Der Alptraum schläft im Gästezimmer / Unwritten Obsession
03:50 Bad Best Friends - Der Tod vergisst nicht / 10 Year Reunion
--------
BelSat
2020-01-10
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:40 Вяскоўцы
07:15 Сапраўдны…, рэпартаж
07:40 Ранча, серыял
08:30 Belsat Music Live
09:00 Галоўная з начэй (Die Nacht der Nachte), д/ф
10:40 Мова нанова
11:00 Студыя «Белсат»
12:00 Аб’ектыў
12:20 Размова дня
12:40 Вяскоўцы
13:15 Сапраўдны…, рэпартаж
13:40 Хай так TV (сатырычная праграма)
14:05 Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Вырашальны ўдар
14:55 Па-над магчымасці (Over the limit), д/ф
16:10 Маю права (юрыдычная праграма)
16:30 Кожны з нас (ток-шоу)
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
19:55 Не сыходзь, Малдова, рэпартаж
20:35 Павуціна (Uwiklanie), м/ф
22:40 Студыя «Белсат»
23:35 Аб’ектыў
23:55 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
00:35 Перапынак у вяшчанні
--------
Eleven Sports 1
2020-01-10
05:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
06:00 LaLiga Top Goals
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Bundesliga
11:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
12:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
13:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
15:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 LaLiga Santander
17:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 LaLiga Top Goals
19:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 LaLiga Santander
21:00 Serie A TIM
22:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
23:00 LaLiga Top Goals
00:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
01:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
03:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 LaLiga Santander
--------
Eleven Sports 2
2020-01-10
05:00 Serie A TIM
06:00 LaLiga
07:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
08:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
09:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
12:00 Serie A TIM
13:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
14:00 LaLiga The Best Matches od 2019
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
17:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
19:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
21:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
23:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
01:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
02:00 LaLiga The Best Matches od 2019
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Bundesliga
--------
Eleven Sports 3
2020-01-10
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Serie A TIM
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Santander
13:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Serie A TIM
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Bundesliga
03:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
--------
Eleven Sports 4
2020-01-10
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Bundesliga
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 LaLiga Santander
01:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
--------
Kino Polska International
2020-01-10
06:45 Potop cz. 1. Historyczny
09:20 Potop cz. 2. Historyczny
11:35 Zamarłe echo. Melodramat
12:25 Prywatne śledztwo. Dramat sensacyjny
14:00 Skłamałam. Melodramat
15:20 Sekret Enigmy. Wojenny
18:00 Magiczne ognie. Kryminalny
19:35 Potop cz. 1. Historyczny
22:10 Potop cz. 2. Historyczny
00:25 Prywatne śledztwo. Dramat sensacyjny
02:00 Koniec sezonu na lody. Kryminalny
03:25 Sekret Enigmy. Wojenny
--------
Kino Polska Muzyka International
2020-01-10
06:00 Największe Polskie Przeboje
12:00 Największe Polskie Przeboje
18:00 Największe Polskie Przeboje
00:00 Największe Polskie Przeboje
--------
MTV Music Polska
2020-01-10
05:00 MTV Nie mów do mnie rano
07:00 MTV Hits
10:00 MTV Hits
12:00 MTV Polska lista
13:00 MTV Hits
15:00 Moje MTV
16:00 MTV US Top 10
17:00 MTV 3 z 1
18:00 MTV Hits
20:00 MTV Hits
21:00 MTV 100% Music
01:00 MTV 24/7
03:00 MTV 24/7
04:00 MTV 24/7
--------
Polonia 1
2020-01-10
06:00 Teledyski
06:35 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
07:05 Pieska miłość (65)
07:55 Ty albo nikt (49/120)
08:25 Yattaman
09:00 Telezakupy
09:45 Nieźle kliknięci
10:15 Niesamowite tajemnice (8)
12:10 Ostatni Janczar (8/20)
13:15 Telezakupy
14:30 Nieźle kliknięci
14:55 Corleone (8/12)
16:05 Telezakupy
16:35 Klejnot TV
20:55 Gracze
23:05 Różowa noc
00:00 Miami Magma
01:45 Nieźle kliknięci
01:55 Heheszki na całego
02:50 Gipsy King (2-ost.)
03:20 10 Extra Mocnych
03:50 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
04:30 Różowa noc
--------
Polsat
2020-01-10
05:40 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
09:00 Malanowski i partnerzy (249)
09:30 Malanowski i partnerzy (250)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (149)
11:00 Dlaczego ja? (792)
12:00 Gliniarze (343)
13:00 Trudne sprawy (839)
14:00 Pierwsza miłość (2988)
14:45 Dlaczego ja? (925)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (268)
17:00 Gliniarze (198)
18:00 Pierwsza miłość (2989)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (50)
20:00 Thor
22:25 Resident Evil: Zaświaty
04:55 Disco Gramy
--------
Polsat 2
2020-01-10
05:20 Gliniarze (14)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (24)
08:00 Trudne sprawy (440)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (27)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (28)
10:00 Na ratunek 112: Dziewczyna spada z roweru i rani się w głowę/Chłopak obierając ziemniaki znajduje granat (79)
10:30 Sekrety rodziny (23)
11:30 Dlaczego ja? (811)
12:30 Nasz nowy dom (115)
13:30 Świat według Kiepskich: Piszczyk (464)
14:00 Świat według Kiepskich: Paradoks (465)
14:30 Świat według Kiepskich: Bliżej człowieka (466)
15:00 Trudne sprawy (817)
16:00 Nasz nowy dom (116)
17:00 Sekrety rodziny (24)
18:00 Malanowski i partnerzy: Uwikłana (288)
18:30 Malanowski i partnerzy: Powrót zza grobu cz. 1 (289)
19:00 Gliniarze: Solarium (283)
20:05 Wydarzenia
20:45 To nie jest kraj dla starych ludzi
23:20 Świat według Kiepskich: Korzeń piastowski (172)
23:25 Maruderzy
23:50 Zdrady (89)
00:45 Zdrady (90)
01:35 Kabaretowa Ekstraklasa
01:45 Interwencja
02:00 Wydarzenia
02:05 Wydarzenia
02:50 Wystarczy chcieć (161)
02:55 Wystarczy chcieć (160)
03:20 Echo lasu
03:25 Echo lasu
03:50 Atleci
03:55 Trans World Sport
04:55 SuperLudzie (15)
--------
Polsat Cafe
2020-01-10
05:00 Walka o piersi (2)
06:00 Jak matka z córką (1)
07:00 Biedni kontra bogaci (11)
08:00 Sekrety rodziny (3)
09:00 Małolaty (34)
10:00 Szpital dziecięcy (33)
11:00 Oszukane (49)
12:00 Gwiazdy na dywaniku (316)
12:30 Jacyków w Twojej szafie (2)
13:00 Cztery wesela (2)
14:00 Superniania (20)
15:00 Shopping Queen (20)
16:00 Milionerzy bez grosza (2)
17:00 Nasz nowy dom (146)
18:00 Biedni kontra bogaci (29)
19:00 Miłość na talerzu (7)
20:00 Zdrady (113)
21:00 Nowy wygląd, nowa ja (1)
22:00 Gry małżeńskie (30)
23:00 Zdrady (123)
00:00 Oszpecone piękno (1)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (6)
02:00 Medium z Hollywood (8)
03:00 Spadkobiercy (2)
04:00 Kobiety, które zabijają (6)
--------
Polsat Doku
2020-01-10
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (39)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (40)
06:00 Gliniarze (52)
07:00 Gliniarze (53)
08:00 Malanowski i partnerzy (756)
08:30 Malanowski i partnerzy (757)
09:00 Malanowski i partnerzy (758)
09:30 Malanowski i partnerzy (759)
10:00 Hardkorowy lombard (50)
10:30 Hardkorowy lombard (51)
11:00 Polacy w świecie (32)
11:30 Polacy w świecie (33)
12:00 Polacy w świecie (34)
12:30 Polacy w świecie (35)
13:00 Poszukiwacze historii (70)
13:30 Poszukiwacze historii (71)
14:00 Bitwa o zamek (5)
15:00 Top 10 Największe tajemnice świata (11)
15:35 Najdziwniejsza broń wojen światowych (7)
16:30 Najdziwniejsza broń wojen światowych (8)
17:25 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (2)
18:30 W kręgu zła: Ludzie Hitlera (5)
19:40 Ekscentryczne zwierzęta
20:50 Najsłynniejsi oszuści świata zwierząt (3)
22:00 Najpiękniejsze zakątki świata (1)
23:05 Top 10 Największe tajemnice świata (6)
23:40 Top 10 Największe tajemnice świata (7)
00:20 Łowcy nazistów (11)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (11)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (12)
02:30 Taaaka ryba (101)
03:00 Tajna historia XX wieku (29)
03:30 Tajna historia XX wieku (30)
04:00 Skazany za… (42)
04:30 Skazany za… (43)
--------
Polsat Film
2020-01-10
05:00 Malanowski i partnerzy (789)
05:30 Malanowski i partnerzy (790)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (19)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (20)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (21)
07:30 Nasz nowy dom (142)
08:30 Przyjaciółki (79)
09:30 Wiosna, panie sierżancie
11:40 Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna
11:55 Hotel Transylwania 2
13:50 Anna i król
16:55 Step Up: Taniec zmysłów
19:05 Kung Fu Panda 2
21:00 Gwiazdorski piątek: Anioły i demony
23:55 Uprowadzona
01:55 Ślad (51)
02:55 Ślad (52)
03:55 Znaki (1)
--------
Polsat News
2020-01-10
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 W bliskim planie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość «Wydarzeń»
19:25 Wydarzenia i opinie
20:00 Polityka na ostro
21:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
21:15 Interwencja Extra
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
00:00 live Sportowy obraz dnia
00:05 Pogoda
00:15 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia i opinie
01:00 SuperLudzie
01:25 Interwencja
01:40 Emil, pogromca mandatów
02:00 Agropasja
02:20 Interwencja
02:35 Interwencja
--------
Polsat Play
2020-01-10
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (9)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (10)
06:00 Dzieciaki rozwalają system (28)
06:30 Dzieciaki rozwalają system (29)
07:00 Jak to jest zrobione (8)
07:30 Jak to jest zrobione (9)
08:00 Pogromcy mitów (55)
09:00 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (4)
10:00 Malanowski i partnerzy (443)
10:30 Malanowski i partnerzy (444)
11:00 Malanowski i partnerzy (447)
11:30 Malanowski i partnerzy (448)
12:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (53)
12:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (54)
13:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (37)
14:00 Hardkorowy lombard (107)
14:30 Hardkorowy lombard (108)
15:00 Wielkie wycieczkowce (6)
16:00 Cuda współczesnej techniki: Techniczne katastrofy
17:00 Hardkorowy lombard (109)
17:30 Hardkorowy lombard (110)
18:00 Ninja Warrior Polska (1)
19:00 Poszukiwacze historii (81)
19:30 Poszukiwacze historii (82)
20:00 Więzienie (40)
20:30 Więzienie (41)
21:00 Chłopaki do wzięcia (181)
21:30 Chłopaki do wzięcia (182)
22:00 Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jest (3)
22:30 Prawo jazdy dla opornych (1)
23:00 Budowlańcy
23:30 Moja matka woli młodych mężczyzn
01:30 Moja niewolnica Claire
03:15 Dzieciaki rozwalają system (32)
03:40 Dzieciaki rozwalają system (33)
04:05 Stołeczna drogówka (47)
04:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (11)
--------
Polsat Romans
2020-01-10
05:10 Pierwsza miłość (2257)
06:00 Przyjaciółki (124)
07:00 Małolaty (8)
08:00 Świat według Kiepskich: Dusseldorf (521)
08:30 Pierwsza miłość (2519)
09:15 Pierwsza miłość (2520)
10:00 Gliniarze: Piękni i bogaci (395)
11:00 Gliniarze (396)
12:00 Pielęgniarki (106)
13:00 Pielęgniarki (107)
14:00 Przyjaciółki (125)
15:00 Przyjaciółki (126)
16:00 Na ratunek 112 (165)
16:30 Pierwsza miłość (2521)
17:15 Pierwsza miłość (2522)
18:00 Hotel 52 (4)
19:00 Hotel 52 (5)
20:00 Przyjaciółki (127)
21:00 Zmartwychwstały
23:25 W pogoni za sławą
01:40 Zdrady (94)
02:40 Rodzina zastępcza: Kręte ścieżki kariery (216)
03:40 Gliniarze: Twarde pięści (396)
04:40 Świat według Kiepskich: La la la (485)
--------
Polsat Sport
2020-01-10
06:00 Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
07:30 live Tenis: ATP Cup
09:30 live Tenis: ATP Cup
11:30 live Tenis: ATP Cup
13:30 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
16:30 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
19:00 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
20:00 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
22:00 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
00:00 live Tenis: ATP Cup
02:00 live Tenis: ATP Cup
04:00 live Tenis: ATP Cup
--------
Polsat Sport Extra
2020-01-10
06:00 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
08:00 Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
10:00 live Skeleton: Zawody Pucharu Świata w La Plagne
11:30 live Skeleton: Zawody Pucharu Świata w La Plagne
13:00 KOTV Classics
14:20 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie
16:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:45 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:10 live Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
22:30 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
01:00 Boks
--------
Polsat Sport Fight
2020-01-10
05:10 Sporty walki: FEN 5 w Lubinie
07:00 Boks: Summer Boxing Night II w Kałuszynie
09:45 Sporty walki: Gala FEN 18: Summer Edition
13:40 Boks: Gala w Legionowie
17:20 Sporty walki: Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA - Bahrajn 2019
20:55 Boks: Gala w Londynie
00:05 Sporty walki: KSW 45
03:25 Boks: Gala w Ostrowcu Świętokrzyskim
--------
Polsat Sport News
2020-01-10
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Sport flesz
07:07 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Sport flesz
08:07 KOTV Classics
09:00 Sport flesz
09:07 Trans World Sport
10:00 Sport flesz
10:07 Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
11:00 Sport flesz
11:07 Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
12:00 Sport flesz
12:07 Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
14:00 live Skeleton: Zawody Pucharu Świata w La Plagne
15:50 live Skeleton: Zawody Pucharu Świata w La Plagne
17:30 Trans World Sport
18:45 live Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen
19:30 live Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen
20:45 live Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
23:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen
00:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen
01:00 Sporty walki: Babilon MMA
--------
Polsat Sport Premium 1
2020-01-10
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Piłka nożna: Liga Europy
17:00 Magazyn Ligi Mistrzów
17:30 Piłka nożna: Liga Europy
19:00 Magazyn Ligi Mistrzów
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
20:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
20:30 Piłka nożna: Liga Europy
22:00 Magazyn Ligi Mistrzów
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
--------
Polsat Sport Premium 2
2020-01-10
05:00 Cafe Futbol
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Magazyn Ligi Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
13:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:30 Magazyn Ligi Mistrzów
16:00 Magazyn Ligi Mistrzów
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Magazyn Ligi Mistrzów
18:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Magazyn Ligi Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Liga Europy
01:30 Magazyn Ligi Mistrzów
02:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
03:00 Piłka nożna: Liga Europy
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów
--------
Super Polsat
2020-01-10
05:00 Nasz nowy dom (115)
06:00 SuperLudzie Extra
06:25 Wydarzenia
07:00 Rycerka Nella (10)
07:30 Rafcio Śrubka (24)
08:00 Bąbelkowy świat gupików (10)
08:30 Psi Patrol (3)
09:00 Psi Patrol (4)
09:30 Potwory kontra Obcy (24)
10:00 Niania: Edukacja Frani (99)
10:30 Niania: Miłość aż po Hel (100)
11:00 Nasz nowy dom (33)
12:00 GOPR - na ratunek (5)
12:30 W rytmie serca (34)
13:30 W rytmie serca (35)
14:30 W rytmie serca (36)
15:30 W rytmie serca (37)
16:30 GOPR - na ratunek (4)
17:00 Kabaret na żywo (31)
19:00 Nasz nowy dom (34)
20:00 Strzelec wyborowy
22:00 Świat według Kiepskich: Sylwester bez granic (279)
00:35 Hotel 52 (3)
01:40 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 (28)
03:30 Gliniarze (216)
04:30 Malanowski i partnerzy (710)
--------
TVP 1
2020-01-10
05:40 Jaka to melodia?
06:20 Przysięga (84)
07:10 Elif (641)
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Korona królów (313)
09:15 Magazyn śledczy Anity Gargas (139)
09:45 Okrasa łamie przepisy: Pięknie zalane potrawy
10:15 Komisarz Alex 7: Śmiertelny upadek (83)
11:10 Ojciec Mateusz 19: Jaki ojciec… (251)
12:00 Wiadomości
12:15 Agrobiznes
12:35 Agropogoda
12:40 Magazyn rolniczy
12:55 Natura w Jedynce: Pierwszy rok życia zwierzęcych maluchów (3-ost.)
14:00 Elif (642)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (35)
16:05 Przysięga (85)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia?
18:00 Klan (3587)
18:30 Korona królów - taka historia…: Czarne charaktery (54)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:35 Blondynka 8: Zofia (94)
21:30 Archiwista (1/13)
22:30 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
23:00 Magazyn kryminalny 997
23:50 Magazyn Ekspresu Reporterów
00:55 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat: Po co nam turbo - patriotyzm
01:35 Labirynt 2 (2/7)
02:50 Komisja morderstw: Warunek zmartwychwstania (5/12)
03:45 Sprawa dla reportera
04:45 Magazyn śledczy Anity Gargas (139)
--------
TVP 2
2020-01-10
05:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Miłość i cierpienie (15)
06:05 Planeta lasów: Tropikalne lasy suche
06:40 Familiada
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Panorama
11:05 Pogoda
11:10 Pytanie na śniadanie
11:25 Rodzinka.pl: Komunikacja, głupcze (67)
11:55 Barwy szczęścia (2169)
12:30 Koło fortuny (620)
13:05 Va banque (3)
13:35 Na sygnale: Kocham cię, Martyna (229)
14:10 Czterdziestolatek: Toast, czyli bliżej niż dalej (1/21)
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Dzień za dniem (42)
16:00 Koło fortuny (664)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (216)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Va banque (4)
18:55 Rodzinka.pl: Czysto, czyściej, czyściuteńko (173)
19:35 Barwy szczęścia (2169)
20:10 Barwy szczęścia (2170)
20:40 Wrota bohaterów
22:40 Muzyka na weekend (3)
00:20 Buona sera, pani Campbell
02:15 Zaginiona (7/8)
03:15 Art Noc: Świąteczny koncert w bazylice katedralnej w Pelplinie
04:00 Zakończenie programu
04:35 Koło fortuny (288)
--------
TVP ABC
2020-01-10
05:05 Domisie: Kartonowe cuda (405)
05:35 Rodzina Treflików: Magiczna czapeczka (49)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Dar skarbnika (26)
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Napad na dyliżans (21)
06:15 Reksio: Reksio kompozytor (41)
06:30 Misiowanki: Z myślą o potrzebujących (29)
07:00 Marta mówi!: Marta buszuje w sklepie (20)
07:30 Heidi: Wypadek (59)
07:55 Stacyjkowo: Emilia i wykrywacz usterek (75)
08:10 Rodzina Treflików: Magiczna czapeczka (49)
08:25 Super Wings: Kot w pudełku (90)
08:35 Masza i Niedźwiedź: Pierwsze spotkanie (1)
08:50 Wissper: Mały pingwin (1)
08:55 Wissper: Niezdarny słoń (2)
09:05 Robot Trains: Najnowszy eksperyment Mistrza X (79)
09:20 Buli: Buli i wieloryb (76)
09:30 Domisie: Domisie modnisie (403)
10:00 Przygody Bolka i Lolka: Muzykanci (41)
10:15 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Domowe roboty» (94)
10:30 Nasze zwierzaki: Koty (20)
10:50 YooHoo na ratunek (41)
11:05 Agatka: Agatka i Papiernik (8)
11:20 Super Wings: Pando-mania (63)
11:35 Miś Uszatek: Kolorowe drażetki
11:45 Masza i Niedźwiedź: Przybywamy w pokoju (65)
11:55 Domisie: Kartonowe cuda (405)
12:25 Smerfy: Cesarskie Panda-Monium (242)
13:00 Nela Mała Reporterka: Jezioro Inle (83)
13:15 Świnka Peppa 5: Ogródek Pepy i George’a (12)
13:25 Tabaluga: Dżin (43)
13:55 Misiowanki: Piżamowe przyjęcie (8)
14:25 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… helikopter (57)
14:30 Studio ABC
14:55 To Timmy!: Wiosenna niespodzianka Timmy’ego (26)
15:10 Rescue Bots Academy (47)
15:25 Dinotrux: Zjeżdżalnia (24)
15:50 Inspektor Gadżet: Co kilka głów to nie jedna (27)
16:05 Transformers: Robots in Disguise: Zawieszona (30)
16:30 Supa Strikas: Zaginiona gwiazda (3)
17:00 Zagubiona w Oz: Małpy - lecieć! (3)
17:25 Nasze zwierzaki: Myszy (21)
17:45 YooHoo na ratunek (42)
18:05 My Little Pony: Sława i udręka (14)
18:30 Trolle: impreza trwa!: Albumobil / Trolle Tropiciele (42)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Zającorożec (60)
19:20 Wieczorynka: Strażak Sam: Nie wywołuj wilka z lasu (19)
19:30 Wieczorynka: Rodzina Treflików: Magiczna czapeczka (49)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Biwak na fiordach (123)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Czarny lew
20:05 Masza i Niedźwiedź: Uroda ma wielką moc (40)
20:10 Sąsiedzi: Sauna (110)
20:20 Metalions: Gdzie błyska (32)
20:35 Głębia: Czarna Orka (2)
21:05 Power Rangers Beast Morphers: Czerwień (15)
21:35 Siódme niebo: Niebezpieczne związki - część 1 (21)
22:20 Przyrodnik na tropie: Bóbr (2)
22:55 Przygody psa Cywila: W puszczy (3/7)
23:30 Janka: Napad na wyspę (9/15)
00:00 Zakończenie programu
04:30 Nela Mała Reporterka: Przygoda w delcie Mekongu (52)
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Domowe roboty» (94)
--------
TVP HD
2020-01-10
05:55 Biblia: Jakub (1)
06:55 Rodzinka.pl: Rywalizacja ojciec - syn (115)
07:30 Rodzinka.pl: Dzieci nas wyprzedzają (116)
08:05 Ojciec Mateusz 9: Sprawa honoru (110)
08:55 Ojciec Mateusz 9: Festyn (111)
09:50 Ranczo 3: Szok poporodowy (40)
10:55 Wieczna miłość (72)
11:55 Ojciec Mateusz 15: O mały włos (196)
12:40 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze
12:55 M jak miłość (1481)
13:55 Ranczo 6: Sztuka translacji (74)
14:55 Ranczo 6: Kontrrewolucja (75)
15:50 Ranczo 6: Tchnienie Las Vegas (76)
16:40 Przepis dnia
16:55 Gra słów. Krzyżówka (7)
17:30 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? (7)
18:05 Ojciec Mateusz 5: Powódź (58)
18:55 Ranczo 4: Sztormy emocjonalne (41)
19:55 Rodzinka.pl: Powrót do szkoły (117)
20:25 Rodzinka.pl: Walentynki (118)
20:55 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia śląska
21:35 Boża podszewka (13/15)
22:45 Boża podszewka (14/15)
23:45 Na dobre i na złe: Miłość w czasie zarazy (747)
00:50 Anna i król z Drezna
02:25 Na sygnale: Nic się nie stało (249)
02:55 Na sygnale: Serce na dłoni (250)
03:40 Zakończenie programu
--------
TVP Historia
2020-01-10
06:50 Był taki dzień: 10 stycznia
06:55 Polska Kronika Filmowa
07:10 Czas honoru: Przysięga (4)
08:00 Taśmy bezpieki: Pogrzeby pod lupą SB
08:35 Historia Polski. Polacy na Syberii: Bajkalski szlak
09:10 Wojna i ja: Fritjof (2)
09:40 Sensacje XX wieku: Kutrzeba (2-ost.)
10:40 Alfred Schreyer z Drohobycza
11:40 Poszukiwacze skarbów (3/16)
12:15 Pogranicze w ogniu (7/24)
13:25 Tajemniczy Księżyc
14:40 Dziewicza Nowa Zelandia: Parki Narodowe Westland, Paparoa i Kahurangi (6-ost.)
15:40 Bomba (2-ost.)
16:50 Poszukiwacze skarbów: Masakra w Ludlow (4/16)
17:20 Ex Libris
17:50 Historia Polski: Solidarność Walcząca w Trójmieście
18:50 Polska Kronika Filmowa
19:00 Czas honoru: Pieczęć Trzeciej Rzeszy (5)
20:00 Polskie 100 lat: Nauka i kultura w II Rzeczpospolitej
20:35 Teatr wojny: Podróż do Moskwy
20:50 Podróż do Moskwy
22:25 Wpół do Trzeciej RP
22:50 Odkryć tajemnicę 5: Zaginiona księżniczka (4/6)
23:20 Wyjęci spod prawa (1/4)
00:20 Sensacje XX wieku: Kutrzeba (1/2)
01:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Poniec
01:50 Encyklopedia II wojny światowej: Inwazja, której nie było (1/2)
02:25 Zakończenie programu
--------
TVP Info
2020-01-10
05:13 Agrobiznes
05:30 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:23 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:50 Pogoda Info
11:59 Serwis Info
12:29 Serwis Info
12:50 Pogoda Info
12:59 Serwis Info
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:54 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:32 O co chodzi
18:00 Panorama
18:20 Panorama opinii
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Forum
21:00 Nie da się ukryć
21:28 Flesz Info Wieczór
21:40 Studio LOTTO
21:49 W tyle wizji
22:31 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:02 Wiadomości
00:30 Gość «Wiadomości»
00:51 Pogoda Info
01:06 Minęła dwudziesta
02:06 W tyle wizji
02:40 W tyle wizji extra
03:14 Reportaż TVP Info
03:27 Pogoda Info
03:36 Taśmy bezpieki: Sprawa kryptonim «Żelazo» (3)
04:01 Taśmy bezpieki: Przestępczość zorganizowana w PRL (4)
04:40 Podróże z historią: Piękno wykute w stali (13)
--------
TVP Kultura
2020-01-10
05:25 Afisz kulturalny
05:35 Afisz kulturalny
05:40 Zakończenie programu
05:50 Zakończenie programu
07:00 Teledyski - muzyka klasyczna
08:00 Informacje kulturalne
08:20 Studio Kultura - rozmowy
08:40 Głowa do góry
09:00 Wyjdę z siebie
09:20 Droga do domu
11:00 Rzeka kłamstwa (4)
12:45 Antarktyda
12:50 Lamus
13:10 Alcesta
15:50 Studio Kultura - rozmowy
16:15 Zakochany anioł
18:00 Mrożek i Baltazar
19:05 Teledyski
19:10 Tygodnik kulturalny
20:00 Informacje kulturalne
20:30 Kino mistrzów: Sugarland Express
22:25 Brian Johnson: Życie w trasie: Lars Ulrich
--------
TVP Polonia
2020-01-10
05:25 A w nas Polska ciągle się tli
05:55 Focus on Poland
06:10 Leśniczówka (80)
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas
07:05 Czy wiesz, że… (18)
07:15 Pytanie na śniadanie
07:50 Pogoda
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii
11:40 Halo Polonia
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu: Rodzina Raczyńskich - Carl Adolph Henning (138)
12:50 Wilnoteka
13:10 Na sygnale: Zła wróżba (242)
13:45 M jak miłość (1472)
14:40 M jak miłość (1473)
15:30 Pod Tatrami: Sylwester w Zakopanem
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - taka historia…: Dary Średniowiecza (51)
16:30 Baw się słowami: Kolędowanie
16:40 Baw się słowami: Ale mróz
16:55 Domisie: Koźlątka (348)
17:20 Historia jednego obrazu: Wilki morskie w Scheveningen - Stanisław Lentz (139)
17:30 Teleexpress
17:55 Wszystko przed nami (53)
18:25 Przystanek Ameryka (1)
18:45 Dobranocka: Rodzina Treflików: Wieczór z ciocią (45)
19:00 Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej
20:15 Wiadomości
20:45 Pogoda
20:50 Sport
20:55 Na dobre i na złe: Nikt nie jest wyspą (759)
21:45 Polonia 24
22:05 Halo Polonia
22:45 Wolny ekran (179)
23:10 Focus on Poland
23:30 Pamięć Wilna
00:00 Magazyn śledczy Anity Gargas (139)
00:30 Korona królów (297)
01:00 Wschód
01:25 Zaczarowany świat (1)
01:45 Dobranocka za oceanem: Kulfon, co z ciebie wyrośnie?!: Sport to zdrowie (9)
01:50 Dobranocka za oceanem: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Dziecięce sprawy - o żarłaczach połykaczach
02:00 Wiadomości
02:30 Sport
02:35 PitBull (26)
03:20 Historia jednego obrazu: Rodzina Raczyńskich - Carl Adolph Henning (138)
03:30 Barwy szczęścia (2109)
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii
04:40 Halo Polonia
--------
TVP Rozrywka
2020-01-10
06:15 Zakochaj się w Polsce: Wałbrzych (129)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Gotowanie dla strażaków
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 32. Rumunia - Sybin
07:45 Gotowi do gotowania. Start! (25)
08:20 Gra słów. Krzyżówka (2)
08:45 Koło fortuny (634)
09:25 Nożem i widelcem (264)
09:45 Kabaret za kulisami: Postać charakterystyczna - skarb czy przekleństwo? (17)
10:45 Święta wojna: Kryminał «Tango» (277)
11:20 Gra słów. Krzyżówka (3)
11:50 KabareTOP Story: «Z tyłu sklepu» (4)
12:05 Życie to kabaret: Czas na hity Malickiego i Kmity (1)
13:10 Życie to kabaret: Czas na hity Malickiego i Kmity (2)
14:10 Sylwester Marzeń
15:10 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (1)
16:15 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (2)
17:20 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (3)
18:20 Okrasa łamie przepisy: W stołówce na warszawskiej Pradze
18:50 Makłowicz w podróży: Podróż 32. Rumunia - U Szeklerów
19:25 Gotowi do gotowania. Start! (26)
19:55 Herbatka z kabaretem (21)
20:35 Sylwester Marzeń
21:35 Postaw na milion
22:35 Szansa na sukces. Opole 2020: Finał
23:40 Kabaretomaniacy (7)
00:35 Koło fortuny (632)
01:15 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (1)
02:20 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (2)
03:25 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (3)
04:25 Zakończenie programu
--------
TVP Seriale
2020-01-10
05:15 Zakończenie programu
05:45 Ja to mam szczęście! (9)
06:15 Na sygnale: Bestia (231)
06:45 Na sygnale: Póki śmierć nas nie rozłączy (232)
07:15 W labiryncie: Dylemat Joanny (59)
07:50 W labiryncie: Meeting (60)
08:30 Grzech Fatmagül (115)
09:40 Blondynka 8: Zdrada (93)
10:40 Rodzinka.pl: Kotleciki dla Tomusia (260)
11:10 Rodzinka.pl: Jest i będzie dobrze (261)
11:40 M jak miłość (1213)
12:40 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
13:35 Ojciec Mateusz 8: Święta Rodzina (98)
14:35 Ojciec Mateusz 8: Trująca orchidea (99)
15:30 Na dobre i na złe: Czas na zmiany (449)
16:25 Na sygnale: Póki śmierć nas nie rozłączy (232)
16:55 Ranczo 8: Wielkie otwarcie (104)
17:55 Ranczo 9: Nowe wyzwania (105)
18:55 Ja to mam szczęście! (10)
19:30 Ojciec Mateusz 8: Sklep z zabawkami (100)
20:25 Ojciec Mateusz 13: Stan zagrożenia (170)
21:20 Ranczo 9: Bardzo krótkie kariery (106)
22:20 Ranczo 9: W szponach zdrowia (107)
23:20 Ojciec Mateusz 8: Sklep z zabawkami (100)
00:05 Rodzinka.pl: Szalona babcia (266)
00:40 Rodzinka.pl: Wyścig do smoczka (267)
01:15 Trzeci oficer: Handel ludźmi (3/13)
02:10 Trzeci oficer: Dziecko wdowy (4/13)
03:10 Ogniem i mieczem (4-ost.)
04:15 Grzech Fatmagül (114)
--------
TVP Sport
2020-01-10
06:00 live Tenis: Turniej WTA w Shenzhen
08:00 live Tenis: Turniej WTA w Shenzhen
10:00 live Tenis: Turniej WTA w Brisbane
12:05 Hokej: NHL
13:25 Ring TVP Sport
14:30 Strongman: Liga Mistrzów 2019 (14)
15:35 Tenis: Turniej WTA w Shenzhen
17:15 Tenis: Turniej WTA w Brisbane
18:55 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
19:50 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
22:20 Sportowy wieczór
23:30 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
01:05 live Hokej: NHL
04:00 live Tenis: Turniej WTA w Brisbane