[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
--------
13th Street HD
2020-01-08
05:15 Criminal Minds / Мыслить как преступник
06:00 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
06:50 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
07:35 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
08:20 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
09:05 Law & Order / Закон и порядок
09:55 Law & Order / Закон и порядок
10:45 Law & Order / Закон и порядок
11:35 Criminal Minds / Мыслить как преступник
12:25 Criminal Minds / Мыслить как преступник
13:10 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
13:55 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
14:40 Bull / Булл
15:30 Bull / Булл
16:15 Bull / Булл
17:00 Law & Order / Закон и порядок
17:50 Law & Order / Закон и порядок
18:40 Law & Order / Закон и порядок
19:30 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
20:15 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
21:00 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
21:50 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
22:40 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
00:10 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
00:55 Criminal Minds / Мыслить как преступник
01:40 Criminal Minds / Мыслить как преступник
02:25 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
03:10 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
03:55 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
04:35 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
--------
BelSat
2020-01-08
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Бачыць нябачнае, рэпартаж
06:45 Беларускі свет
07:10 Ранча, серыял
08:00 Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
08:30 Сума, д/ф
09:20 Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама
10:55 Анатомія стартапу (Anatomia startupu), д/ф
11:50 Студыя «Белсат»
12:50 Аб’ектыў
13:10 Бачыць нябачнае, рэпартаж
13:35 Беларускі свет
14:00 Білет на Месяц (Listek na Mesic), д/ф
15:00 Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч
15:40 Кожны з нас (ток-шоу)
16:40 Хай так TV (сатырычная праграма)
17:05 Маю права (юрыдычная праграма)
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
20:20 Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял
21:05 Студыя «Белсат»
22:05 Аб’ектыў
22:25 Размова дня
22:45 Хай так TV (сатырычная праграма)
23:10 Маю права (юрыдычная праграма)
23:30 Перапынак у вяшчанні
--------
Eleven Sports 1
2020-01-08
05:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
06:00 LaLiga Top Goals
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 LaLiga Santander
11:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
12:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
13:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Serie A TIM
17:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 LaLiga Top Goals
19:00 Full Impact Serie A
19:55 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
22:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
00:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
01:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
03:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 LaLiga Santander
--------
Eleven Sports 2
2020-01-08
06:00 Serie A TIM
07:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
08:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
09:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
12:00 Bundesliga
13:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
14:00 LaLiga The Best Matches od 2019
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
19:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
20:55 live Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
23:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
01:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
02:00 LaLiga The Best Matches od 2019
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Bundesliga
--------
Eleven Sports 3
2020-01-08
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Bundesliga
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Serie A TIM
13:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Bundesliga
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Serie A TIM
03:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
--------
Eleven Sports 4
2020-01-08
05:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Serie A TIM
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
20:00 LaLiga Best Matches of 2019
20:50 live Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
23:00 Bundesliga Special: Best of 2019
23:30 Bundesliga Special: Interview of the Month
00:00 Bundesliga
01:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
--------
Kino Polska International
2020-01-08
06:00 Potop cz. 2. Historyczny
08:15 Prywatne śledztwo. Dramat sensacyjny
09:50 Gangsterzy i filantropi. Komedia obyczajowa
11:15 Pan Wołodyjowski. Historyczny
13:45 Koledzy. Krótkometrażowy
14:00 Znachor. Melodramat
16:10 Bilet powrotny. Dramat obyczajowy
18:00 Romans Teresy Hennert. Dramat obyczajowy
19:25 Biały ślad. Melodramat
20:30 Prywatne śledztwo. Dramat sensacyjny
22:05 Gangsterzy i filantropi. Komedia obyczajowa
23:30 Pan Wołodyjowski. Historyczny
02:00 Sekret Enigmy. Wojenny
04:40 Bilet powrotny. Dramat obyczajowy
--------
Kino Polska Muzyka International
2020-01-08
06:00 Największe Polskie Przeboje
12:00 Największe Polskie Przeboje
18:00 Największe Polskie Przeboje
00:00 Największe Polskie Przeboje
--------
MTV Music Polska
2020-01-08
05:00 MTV Nie mów do mnie rano
07:00 MTV Hits
10:00 MTV Hits
12:00 MTV Top 10
13:00 MTV Hits
15:00 Moje MTV
16:00 MTV Music PL Top 10
17:00 MTV 3 z 1
18:00 MTV Hits
20:00 MTV Hits
21:00 MTV 100% Music
01:00 MTV 24/7
03:00 MTV 24/7
04:00 MTV 24/7
--------
Polonia 1
2020-01-08
06:00 Teledyski
06:35 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
07:05 Pieska miłość (61)
07:55 Ty albo nikt (47/120)
08:25 Yattaman
09:00 Telezakupy
09:45 Nieźle kliknięci
10:15 Niesamowite tajemnice (6)
12:10 Ostatni Janczar (6/20)
13:15 Telezakupy
14:30 Nieźle kliknięci
14:50 Corleone (6/12)
16:05 Telezakupy
16:35 Klejnot TV
20:55 Miami Magma
22:45 Nieźle kliknięci
23:05 Różowa noc
00:00 Wiatr, który niesie śmierć
01:55 Heheszki na całego
02:50 Peter Gabriel (2-ost.)
03:25 Nieźle kliknięci
03:50 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
04:30 Różowa noc
--------
Polsat
2020-01-08
05:40 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
09:00 Malanowski i partnerzy (245)
09:30 Malanowski i partnerzy (246)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (147)
11:00 Dlaczego ja? (790)
12:00 Gliniarze (341)
13:00 Trudne sprawy (837)
14:00 Pierwsza miłość (2986)
14:45 Dlaczego ja? (923)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (266)
17:00 Gliniarze (196)
18:00 Pierwsza miłość (2987)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (71)
20:10 Jak rozpętałem II wojnę światową: Ucieczka (1/3)
21:55 Faceci w czerni
00:15 Gwiazdka w Harlemie
00:45 Nasz nowy dom (130)
01:40 Nasz nowy dom (131)
02:15 Tajemnice losu
02:45 Tajemnice losu
04:55 Disco Gramy
--------
Polsat 2
2020-01-08
05:20 Gliniarze (12)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (22)
08:00 Trudne sprawy (438)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (25)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (26)
10:00 Na ratunek 112: Nastolatek trafiony w oko lotką do darta/Napad na Mikołaja (77)
10:30 Sekrety rodziny (21)
11:30 Dlaczego ja? (809)
12:30 Nasz nowy dom (113)
13:30 Świat według Kiepskich: Baba Jaga (458)
14:00 Świat według Kiepskich: Szalona lokomotywa (459)
14:30 Świat według Kiepskich: Magiel (460)
15:00 Trudne sprawy (815)
16:00 Nasz nowy dom (114)
17:00 Sekrety rodziny (22)
18:00 Malanowski i partnerzy: Sprawiedliwa kara (284)
18:30 Malanowski i partnerzy: Dziewczyna do towarzystwa (285)
19:00 Gliniarze: Ostatnia impreza (281)
20:05 Wydarzenia
20:45 Trudne sprawy (815)
21:45 Dlaczego ja? (855)
22:50 Świat według Kiepskich: Znieczulica społeczna (169)
23:20 Świat według Kiepskich: Harakiri (168)
23:50 Zdrady (85)
00:45 Zdrady (86)
01:45 Interwencja
02:05 Wydarzenia
02:55 Wystarczy chcieć (158)
03:25 Echo lasu
03:55 Trans World Sport
04:55 SuperLudzie (14)
--------
Polsat Cafe
2020-01-08
05:00 Spektakularne metamorfozy (8)
06:00 Demakijaż (80)
06:30 Demakijaż (81)
07:00 Biedni kontra bogaci (26)
08:00 Sekrety rodziny (1)
09:00 Małolaty (32)
10:00 Szpital dziecięcy (31)
11:00 Oszukane (47)
12:00 Randka z nieznajomym (8)
13:00 Cygańskie narzeczone (1)
14:00 Upiorna mamuśka (1)
15:00 Shopping Queen (18)
16:00 Milionerzy bez grosza (16)
17:00 Nasz nowy dom (144)
18:00 Biedni kontra bogaci (11)
19:00 Miłość na talerzu (5)
20:00 Zdrady (111)
21:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (2)
22:00 Gry małżeńskie (28)
23:00 Zdrady (121)
00:00 Nieudane operacje plastyczne (1)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (4)
02:00 Dziwaczne obsesje (1)
02:30 Dziwne uzależnienia (3)
03:00 Śmierć w Hollywood (5)
04:00 Poprawki skalpelem (13)
--------
Polsat Doku
2020-01-08
05:00 Ciemna strona miasta (5)
05:30 Ciemna strona miasta (6)
06:00 Gliniarze (108)
07:00 Gliniarze (109)
08:00 Malanowski i partnerzy (748)
08:30 Malanowski i partnerzy (749)
09:00 Malanowski i partnerzy (750)
09:30 Malanowski i partnerzy (751)
10:00 Hardkorowy lombard (46)
10:30 Hardkorowy lombard (47)
11:00 Polacy w świecie (24)
11:30 Polacy w świecie (25)
12:00 Polacy w świecie (26)
12:30 Polacy w świecie (27)
13:00 Poszukiwacze historii (66)
13:30 Poszukiwacze historii (67)
14:00 Niezwykłe pociągi (4)
15:00 Top 10 Największe tajemnice świata (8)
15:35 Top 10 Największe tajemnice świata (9)
16:45 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (10)
17:40 Największe napady świata (6)
18:40 Życie w więzieniu (1)
19:45 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (2)
20:50 W kręgu zła: Ludzie Hitlera (5)
22:00 Najdziwniejsza broń wojen światowych (7)
23:05 Pociągi, które zmieniły świat (2)
00:10 Druga wojna w kolorze (8)
01:20 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (7)
01:45 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (8)
02:10 Taaaka ryba (97)
02:35 Taaaka ryba (98)
03:00 Tajna historia XX wieku (25)
03:30 Tajna historia XX wieku (26)
04:00 Skazany za… (38)
04:30 Skazany za… (39)
--------
Polsat Film
2020-01-08
05:00 Malanowski i partnerzy (787)
05:30 Malanowski i partnerzy (788)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (15)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (15)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (17)
07:30 Nasz nowy dom (140)
08:00 Przyjaciółki (77)
10:00 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
12:15 Kevin sam w domu - po raz czwarty
14:05 Absolutnie fantastyczne: Film
16:00 Rok pierwszy
18:05 Karate Kid
20:35 «Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa» - kulisy powstawania filmu
21:00 Sensacyjna środa: Max Payne
23:10 Szkoła uwodzenia
01:15 Gliniarze (227)
02:15 Gliniarze (228)
03:15 Ślad (47)
04:15 Ślad (48)
--------
Polsat News
2020-01-08
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 Agropasja
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość «Wydarzeń»
19:25 Wydarzenia i opinie
20:00 Polityka na ostro
21:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
21:15 Interwencja Extra
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
00:00 live Sportowy obraz dnia
00:05 Pogoda
00:15 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia i opinie
01:00 W bliskim planie
01:25 Interwencja
01:40 Emil, pogromca mandatów
02:00 Agropasja
02:20 Interwencja
02:35 Interwencja
--------
Polsat Play
2020-01-08
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (2)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (3)
06:00 Dzieciaki rozwalają system (37)
06:30 Dzieciaki rozwalają system (38)
07:00 Jak to jest zrobione (4)
07:30 Jak to jest zrobione (5)
08:00 Pogromcy mitów (53)
09:00 Metropolie śmieci: Jerozolima (7)
10:00 Malanowski i partnerzy (434)
10:30 Malanowski i partnerzy (435)
11:00 Malanowski i partnerzy (436)
11:30 Malanowski i partnerzy (437)
12:00 Windykator: Bez cenzury (2)
13:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (35)
14:00 Hardkorowy lombard (103)
14:30 Hardkorowy lombard (104)
15:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (13)
16:00 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (3)
17:00 Hardkorowy lombard (105)
17:30 Hardkorowy lombard (106)
18:00 Najdzielniejsi wojownicy w historii (2)
19:00 Poszukiwacze historii: Na tropie legionistów marszałka Piłsudskiego (78)
19:30 Poszukiwacze historii: Ostatnia bitwa o Mierzeję Wiślaną (79)
20:00 Górale (35)
20:30 Górale (36)
21:00 Policjanci (5)
21:30 Policjanci (6)
22:00 Więzienie (40)
22:30 Więzienie (41)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (3)
23:30 Luksusowa orgia
00:55 Madame Eve i jej dziewczyny
02:40 Dzieciaki rozwalają system (28)
03:05 Dzieciaki rozwalają system (29)
03:30 Stołeczna drogówka (44)
04:00 Stołeczna drogówka (45)
04:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (5)
--------
Polsat Romans
2020-01-08
05:15 Pierwsza miłość (2255)
06:00 Przyjaciółki (122)
07:00 Małolaty (6)
08:00 Świat według Kiepskich: Czekolada (519)
08:30 Pierwsza miłość (2517)
09:15 Pierwsza miłość (2518)
10:00 Gliniarze: Viola (393)
11:00 Gliniarze: Altruista (394)
12:00 Pielęgniarki (104)
13:00 Pielęgniarki (105)
14:00 Przyjaciółki (123)
15:00 Przyjaciółki (124)
16:00 Na ratunek 112 (163)
16:30 Pierwsza miłość (2519)
17:15 Pierwsza miłość (2520)
18:00 Hotel 52 (2)
19:00 Hotel 52 (3)
20:00 Przyjaciółki (125)
21:00 Wszystko albo nic
23:25 Pamięć absolutna
01:50 Zdrady (92)
02:50 Rodzina zastępcza (214)
03:45 Gliniarze: Altruista (394)
04:45 Świat według Kiepskich: Cyceron (483)
--------
Polsat Sport
2020-01-08
05:00 live Tenis: ATP Cup
06:00 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
07:30 live Tenis: ATP Cup
09:30 live Tenis: ATP Cup
11:30 live Tenis: ATP Cup
12:30 Atleci
13:00 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
16:00 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
19:30 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
22:00 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
00:00 live Tenis: ATP Cup
02:00 live Tenis: ATP Cup
04:00 live Tenis: ATP Cup
--------
Polsat Sport Extra
2020-01-08
05:00 live Tenis: ATP Cup
07:00 live Tenis: ATP Cup
08:30 live Tenis: ATP Cup
10:30 live Tenis: ATP Cup
12:30 live Tenis: ATP Cup
14:00 Magazyn freestyle
14:30 live Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
17:30 live Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
20:45 live Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
23:00 Bal Mistrzów Sportu. 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku
01:00 Sporty walki: KSW 20: Symfonia Walki
--------
Polsat Sport Fight
2020-01-08
07:00 Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie: Turniej wagi ciężkiej
10:05 Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
12:55 Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina
16:55 Sporty walki: KSW 37
20:55 Boks: Walka o pas WBA International w Peterborough
22:45 Sporty walki: Gala MMA Attack 3 w Katowicach
01:15 Boks: Gala w Białymstoku
03:55 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu
--------
Polsat Sport News
2020-01-08
06:00 7. strefa
07:00 Sport flesz
07:07 7. strefa
08:00 Sport flesz
08:07 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
09:00 Sport flesz
09:07 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
10:00 Sport flesz
10:07 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
11:00 Sport flesz
11:07 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
12:00 Sport flesz
12:07 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
14:30 Tenis: ATP Cup
17:00 Magazyn freestyle
17:30 live Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
20:00 Tenis: ATP Cup
22:30 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
01:00 Sporty walki: Babilon MMA
--------
Polsat Sport Premium 1
2020-01-08
05:00 Cafe Futbol
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Magazyn Ligi Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
13:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:30 Magazyn Ligi Mistrzów
16:00 Magazyn Ligi Mistrzów
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Magazyn Ligi Mistrzów
18:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Magazyn Ligi Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Europy
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
01:00 Piłka nożna: Liga Europy
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Europy
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
--------
Polsat Sport Premium 2
2020-01-08
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Piłka nożna: Liga Europy
17:00 Magazyn Ligi Mistrzów
17:30 Piłka nożna: Liga Europy
19:00 Magazyn Ligi Mistrzów
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
20:00 Magazyn Ligi Mistrzów
20:30 Piłka nożna: Liga Europy
22:00 Magazyn Ligi Mistrzów
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
--------
Super Polsat
2020-01-08
05:00 Nasz nowy dom (114)
06:00 SuperLudzie Extra
06:25 Wydarzenia
07:00 Rycerka Nella (8)
07:30 Rafcio Śrubka (22)
08:00 Bąbelkowy świat gupików (8)
08:30 Psi Patrol (25)
09:00 Psi Patrol (26)
09:30 Potwory kontra Obcy (22)
10:00 Niania: Frania razy dwa (95)
10:30 Niania: Konrad na zakręcie (96)
11:00 Nasz nowy dom (30)
12:00 Na ratunek 112 (153)
12:30 W rytmie serca (36)
13:30 Top Chef 4 (38)
15:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (1)
16:30 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 (27)
18:30 Misja Weteran (1)
19:00 Nasz nowy dom (115)
20:00 Dziewięć miesięcy
22:10 Świat według Kiepskich: Browar z kominem (208)
23:00 Dziewięć miesięcy
01:10 Hotel 52 (1)
02:10 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 (26)
04:15 Kabaretowa Ekstraklasa
04:30 Malanowski i partnerzy (708)
--------
TVP 1
2020-01-08
05:15 Notacje: Jerzy Gruza. Pół wieku z telewizją
05:30 Zakończenie programu
05:40 Jaka to melodia?
06:20 Przysięga (82)
07:10 Elif (639)
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Korona królów (311)
09:20 Ranczo 7: Model życia artysty (83)
10:15 Komisarz Alex 7: Handlarz dziećmi (81)
11:05 Ojciec Mateusz 19: Mróz (249)
12:00 Wiadomości
12:15 Agrobiznes
12:35 Agropogoda
12:40 Rok w ogrodzie extra
12:55 Natura w Jedynce: Pierwszy rok życia zwierzęcych maluchów (2/3)
14:00 Elif (640)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (79)
16:05 Przysięga (83)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia?
18:00 Klan (3585)
18:30 Korona królów (312)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (180)
21:00 Wielki test o karnawale
22:25 Historia bez tajemnic: Elżbieta Bowes Lyon: Jak zostać królową? (1/2)
--------
TVP 2
2020-01-08
05:15 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Wszystko będzie dobrze (13)
06:10 Pożyteczni.pl
06:40 Familiada
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Panorama
11:05 Pogoda
11:10 Pytanie na śniadanie
11:25 Rodzinka.pl: Nowe zwierzątko domowe (65)
11:55 Barwy szczęścia (2167)
12:30 Koło fortuny (618)
13:05 Va banque (1)
13:35 Na sygnale: Mądrzejszy ustępuje (227)
14:10 M jak miłość (1483)
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Na ratunek sercu (40)
16:00 Koło fortuny (662)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (214)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Va banque (2)
18:55 Rodzinka.pl: Manipulować, ale z uwagą (171)
19:35 Barwy szczęścia (2167)
20:10 Barwy szczęścia (2168)
20:40 Kulisy seriali «Na dobre i na złe» i «Na sygnale»
20:55 Na dobre i na złe: Mówię ci: wstań (762)
21:55 Na sygnale: Dwa oblicza Błażeja (253)
22:35 Kino relaks: Córka prezydenta
23:25 Ludzkie historie: Kuracjusz jestem
00:25 Rodzinka.pl: Mały toast (269)
01:00 Zaginiona: Odjazd (1/7)
02:00 Strażnik
03:55 Big Ben. Ratowanie najsłynniejszego zegara świata
04:35 Koło fortuny (286)
--------
TVP ABC
2020-01-08
05:05 Domisie: Strachowyjowa akademia rysunku (402)
05:35 Rodzina Treflików: Królewna (47)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Czarne licho (24)
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Przyjaciel zwierząt (19)
06:15 Reksio: Reksiowa jesień (39)
06:30 Misiowanki: Nowi sąsiedzi (27)
07:00 Smerfy: Smerfy i curry (256)
07:30 Heidi: Chata w górach (57)
07:55 Stacyjkowo: Bruno i pani Burmistrz (73)
08:10 Rodzina Treflików: Królewna (47)
08:25 Super Wings: Trening dalmatyńczyków (88)
08:35 Masza i Niedźwiedź: Uwaga, jadę (14)
08:50 Bella i Sebastian: Mały przewodnik górski (52)
09:05 Robot Trains: Józio, mól książkowy ze Słońcolandii! (77)
09:20 Buli: Wielkie zawody (74)
09:30 Domisie: Bądź uważny, Domisiu! (401)
10:00 Przygody Bolka i Lolka: Zmylony trop (39)
10:15 Zwierzaki Czytaki: Drzewo genealogiczne (83)
10:30 Nasze zwierzaki: Świnki morskie (18)
10:50 YooHoo na ratunek: Okapi szuka wrażeń (39)
11:05 Agatka: Agatka i Cukrojad (6)
11:20 Super Wings: Wieża z całego świata (61)
11:35 Miś Uszatek: Pechowe lody (80)
11:45 Masza i Niedźwiedź: Niespodzianka! (63)
11:55 Domisie: Strachowyjowa akademia rysunku (402)
12:25 Smerfy: Dżin Ciamajda (240)
13:00 Studio ABC
13:15 Świnka Peppa 5: Dzieci mamy Królik (10)
13:25 Tabaluga: Kto zwycięży (41)
13:55 Misiowanki: Pieniądze (6)
14:25 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… deskę surfingową (55)
14:30 Zwierzaki Czytaki: Przydasie (50)
14:55 To Timmy!: Timmy się śmieje (24)
15:10 Rescue Bots Academy (45)
15:25 Dinotrux: Wichura (22)
15:50 Inspektor Gadżet: Podwodna odyseja (25)
16:05 Transformers - zamaskowane roboty: Overload na scenie - część 2 (28)
16:30 Supa Strikas: Gibki Rasta na lodzie (1/39)
17:00 Zagubiona w Oz: Naprzód! (1)
17:25 Nasze zwierzaki: Świnki wyścigowe (19)
17:45 YooHoo na ratunek (40)
18:05 My Little Pony: Herbatka u Discorda (12)
18:30 Trolle: impreza trwa!: Szybcy i przyjaźni / Wiele kichania o nic (40)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Zagrożona góra (58)
19:20 Wieczorynka: Strażak Sam: Pływający gokart (17)
19:30 Wieczorynka: Rodzina Treflików: Królewna (47)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Plecak dla Baraki (121)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Bitwa pod Grunwaldem
20:00 Masza i Niedźwiedź: Wszystko na opak (38)
20:10 Sąsiedzi: Domek z piernika (108)
20:20 Metalions: Miś w potrzebie (30)
20:35 Ronja, córka zbójnika: Wołanie wiosny (26)
21:05 Power Rangers Beast Morphers: Tuba (13)
21:30 Siódme niebo: Sprawa George’a (19)
22:20 Moda na rodzinę (128)
22:50 Przygody psa Cywila: Trudne dzieciństwo (1/7)
23:35 Janka: Gdzie jest Sebastian? (7/15)
01:10 Zakończenie programu
04:30 Nela Mała Reporterka: Kościoły wykute w skale (50)
04:45 Al-chemik: Ogień (3)
--------
TVP HD
2020-01-08
05:55 Biblia: Abraham (3)
06:55 Rodzinka.pl: Oświecenie (111)
07:30 Rodzinka.pl: Gips (112)
08:05 Ojciec Mateusz 8: Sztuka dojrzewania (106)
08:55 Ojciec Mateusz 8: Czarna wdowa (107)
09:55 Ranczo 3: Złoty deszcz (38)
10:55 Wieczna miłość (70)
11:55 Na sygnale: Mecz o wszystko (124)
12:25 Na sygnale: Pierwszy pocałunek (125)
12:55 O mnie się nie martw 11 (1/13)
13:55 Na dobre i na złe: Egzamin (621)
14:55 Ranczo 6: Dzieci rewolucji (71)
15:55 Ranczo 6: Przeciek kontrolowany (72)
16:55 Gra słów. Krzyżówka (5)
17:25 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? (5)
18:05 Ojciec Mateusz 4: Helena (56)
18:55 Ranczo 3: Szczęśliwe rozwiązanie (39)
19:55 Rodzinka.pl: Nowe gniazdo (113)
20:25 Rodzinka.pl: Dziadkowie kontratakują (114)
20:55 Teo-ria smaku Teo Vafidisa
21:35 Ojciec Mateusz 22: Mistyfikacja (289)
22:30 Blondynka 8 (92)
--------
TVP Historia
2020-01-08
06:50 Był taki dzień: 8 stycznia
06:55 Polska Kronika Filmowa
07:25 Czas honoru: Na polskiej ziemi (2)
08:20 Galicja: Miasta i ludzie (2)
08:55 Historia Polski: Simon Wiesenthal
09:45 Sensacje XX wieku: Ypres - początek koszmaru
10:15 Nie tylko biblioteka
10:45 Milczące pokolenie
11:45 Ex Libris
12:15 Pogranicze w ogniu (5/24)
13:30 Olbrzymy oceanów (2/3)
14:35 Być kobietą w Himalajach
15:35 Tajna broń Japonii
16:30 Rok 1920. Kalendarium (1)
16:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Rodzinna tajemnica
17:10 Przeczytaj mi tę historię (26)
17:20 Taśmy bezpieki: Pogrzeby pod lupą SB
17:55 Historia Polski: Kisiel
18:45 Polska Kronika Filmowa
19:00 Czas honoru: Przydział (3)
20:00 Zaginiona flota Kolumba
21:05 W świecie rytuałów: Inicjacja (2/4)
22:00 Z widokiem na Wawel: Zimowy pucz
22:35 Wyklęty
00:50 Sensacje XX wieku: Największy wróg Hitlera
01:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Przed natarciem
02:10 Encyklopedia II wojny światowej: Mussolini
02:40 Zakończenie programu
--------
TVP Info
2020-01-08
05:18 Z bliska: Niezniszczalni
05:30 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:20 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:50 Pogoda Info
11:59 Serwis Info
12:29 Serwis Info
12:50 Pogoda Info
12:59 Serwis Info
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:54 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:32 O co chodzi
18:00 Panorama
18:20 Panorama opinii
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:28 Flesz Info Wieczór
21:40 Studio LOTTO
21:49 W tyle wizji
22:31 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:02 Wiadomości
00:30 Gość «Wiadomości»
00:51 Pogoda Info
01:06 Minęła dwudziesta
02:06 W tyle wizji
02:40 W tyle wizji extra
03:14 Z bliska: Nanga. Czekając na cud
03:40 Taśmy bezpieki: Kulisy Magdalenki (74)
04:06 Taśmy bezpieki: Rozliczenie zbrodniarzy hitlerowskich po II wojnie światowej (75)
04:45 wojsko-polskie.pl (82)
--------
TVP Kultura
2020-01-08
07:55 Informacje kulturalne
08:20 Studio Kultura - rozmowy: Roman Rogowiecki
08:40 Lawa
11:00 Rzeka kłamstwa (2)
12:45 Non stop kolor
13:40 Ikony muzyki: David Bowie
14:30 Studio Kultura - rozmowy: Roman Rogowiecki
14:45 Koło pióra
15:25 Dziewczyna i gołębie
16:20 Tragarz puchu
18:00 Ja wam to zagram (Wanda Wiłkomirska)
19:05 Teledyski
19:30 Videofan: Portrety: Agnieszka Polska
19:45 Którędy po sztukę: Aleksandra Czerniawska (3)
20:00 Informacje kulturalne
20:30 Kino sąsiadów: Kawki na drodze
22:00 Ziemia, planeta ludzi: Twarze, plaże
23:55 One. Kobiety kultury: Anna Dymna
00:35 Pierwsze klapsy: Filmy o filmach
00:40 Pierwsze klapsy: Pierwsze etiudy
01:00 Pierwsze klapsy: Filmy o filmach
01:03 Pierwsze klapsy: Każdemu to, czego mu wcale nie trzeba
01:10 Pierwsze klapsy: Filmy o filmach
01:15 Pierwsze klapsy: Casting
01:50 Informacje kulturalne
02:20 Panorama kina polskiego: Kamerdyner
04:55 Scena klasyczna: Gidaszewska/Łaguniak Duo
--------
TVP Polonia
2020-01-08
05:00 Polska pomaga. Na ratunek Syrii
05:55 Wolny ekran (178)
06:10 Korona królów (153)
06:40 Prawosławne mniszki
07:05 A to polski właśnie…: Ekstra
07:10 A to polski właśnie…: Statua
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii
11:40 Halo Polonia
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu: Pokłon trzech króli - Lorenzo Monaco (136)
12:50 Magazyn z Wysp (81)
13:10 Barwy szczęścia (2108)
13:45 Sylwester marzeń z Dwójką 2019
14:35 Moja Solidarność: Nasze nadzieje (1/2)
15:35 Którędy po sztukę: Joanna Rajkowska
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów (296)
16:25 Jak to działa?: Płaska Ziemia (161)
16:55 A to polski właśnie…: Ekstra
17:00 A to polski właśnie…: Statua
17:05 Nela Mała Reporterka: Lodołamaczem przez zamarznięte morze (70)
17:20 Historia jednego obrazu: Polonia, Konstytucja 3 Maja 1791 r. - Jan Styka (137)
17:30 Teleexpress
17:55 Gra słów. Krzyżówka (73)
18:25 Zrób to ze smakiem
18:55 Barwy szczęścia (2108)
19:25 Kierunek Zachód (56)
19:45 Dobranocka: Kolorowy świat Pacyka: Kukuryku (4)
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Echo serca (4)
21:45 Polonia 24
22:05 Rozmowa Polonii
22:20 Halo Polonia
23:10 Focus on Poland
23:30 Ocaleni
00:30 Korona królów (295)
01:00 Magazyn z Wysp (81)
01:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Hop, hop w nowy rok (91)
01:40 Dobranocka za oceanem: Pomysłowy Dobromir: Miodobranie (5/20)
01:50 Dobranocka za oceanem: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Mędrcy
02:00 Wiadomości
02:30 Sport
02:35 Ojciec Mateusz 17: Wybór (217)
03:20 Historia jednego obrazu: Pokłon trzech króli - Lorenzo Monaco (136)
03:30 Barwy szczęścia (2107)
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii
04:40 Halo Polonia
--------
TVP Rozrywka
2020-01-08
06:05 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? (74)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Największe kartacze
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 31. Szwecja - Värmland
07:45 Gotowi do gotowania. Start! (23)
08:15 Herbatka z kabaretem (19)
08:45 Koło fortuny (632)
09:20 Prywatne życie zwierząt: Kobiety rządzą (2)
09:55 Hity kabaretu: Mały kac i inne hity Kabaretu K2 (17)
10:55 Święta wojna: Euro-partyzant (275)
11:30 Gra słów. Krzyżówka (1)
11:55 KabareTOP Story: «Sęk» - kabaret Dudek
12:15 Życie to kabaret: Scena dobrego humoru: Z młodymi jak najbardziej (2)
13:15 Życie to kabaret: Kabaret Neo-Nówka: Co by było gdyby?
14:10 Sylwester Marzeń
15:10 Kabaretowa mapa Polski: 3. Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby górą! (1)
16:10 Kabaretowa mapa Polski: 3. Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby górą! (2)
17:20 Kabaretowa mapa Polski: 3. Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby górą! (3)
18:20 Okrasa łamie przepisy: Smak suszonych owoców
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 32. Rumunia - Przez Karpaty
19:25 Gotowi do gotowania. Start! (24)
19:55 Gotowi do gotowania. Start! (20)
20:35 Sylwester Marzeń
21:40 Kabaretowy Klub Dwójki: Sport
22:35 Rolnik szuka żony 6 (2)
23:35 To był rok! (1)
00:50 Koło fortuny (630)
01:30 Niezapomniane koncerty: Opole na bis 2017: After party, cz.1
02:35 Życie to kabaret: 10 Paranienormalnych historii (1)
03:40 Życie to kabaret: 10 Paranienormalnych historii (2)
04:40 Zakończenie programu
--------
TVP Seriale
2020-01-08
05:20 Zakończenie programu
05:50 Ja to mam szczęście! (7)
06:25 Na sygnale: Kocham cię, Martyna (229)
06:55 Na sygnale: Maszyna do zabijania (230)
07:30 Ogniem i mieczem (3/4)
08:35 Grzech Fatmagül (113)
09:40 Na dobre i na złe: Lustrzane odbicie (761)
10:40 Rodzinka.pl: Damy radę (258)
11:15 Rodzinka.pl: Ufamy sobie (259)
11:45 M jak miłość (1211)
12:45 Ranczo 8: Grecy i Bułgarzy (101)
13:40 Ojciec Mateusz 8: Wybory serca (96)
14:35 Ojciec Mateusz 8: Bieg (97)
15:30 Na dobre i na złe: Przysługa (447)
16:25 Na sygnale: Maszyna do zabijania (230)
16:55 Ranczo 8: Jedźmy, nikt nie woła (102)
17:55 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
18:50 Ja to mam szczęście! (8)
19:30 Ojciec Mateusz 8: Święta Rodzina (98)
20:30 Ojciec Mateusz 13: Reportaż z domu (168)
21:25 Ranczo 8: Wielkie otwarcie (104)
22:25 Ranczo 9: Nowe wyzwania (105)
23:15 Ojciec Mateusz 8: Święta Rodzina (98)
00:15 Na dobre i na złe: Lustrzane odbicie (761)
01:15 Wojenne dziewczyny (9)
02:15 Wojenne dziewczyny (10)
03:10 Ogniem i mieczem (2/4)
04:15 Grzech Fatmagül (112)
--------
TVP Sport
2020-01-08
05:30 Sportowy wieczór
06:05 live Tenis: Turniej WTA w Brisbane
08:00 live Tenis: Turniej WTA w Shenzhen
09:55 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Działacze sportowi w odradzającej się Polsce
10:25 TVP Sport - wydarzenia i najciekawsze transmisje 2019
12:35 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej w Torrelavedze
14:15 Strongman: Liga Mistrzów 2019 (12)
15:15 Tenis: Turniej WTA w Shenzhen
16:45 Retro TVP Sport: Dream Team - najlepsza drużyna w historii koszykówki
18:15 Piłka parzy (7)
18:30 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
20:25 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni
22:00 Sportowy wieczór
22:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
23:00 Piłka parzy (7)
23:20 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
01:30 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata
03:35 Boks: Gala Knock Out Boxing Night 9 w Zakopanem