[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
--------
13th Street HD
2020-01-07
05:20 Scorpion / Скорпион
06:00 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
06:45 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
07:30 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
08:20 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
09:05 Law & Order / Закон и порядок
09:55 Law & Order / Закон и порядок
10:45 Law & Order / Закон и порядок
11:35 Criminal Minds / Мыслить как преступник
12:25 Criminal Minds / Мыслить как преступник
13:10 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
13:55 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
14:40 Bull / Булл
15:30 Bull / Булл
16:15 Bull / Булл
17:00 Law & Order / Закон и порядок
17:50 Law & Order / Закон и порядок
18:40 Law & Order / Закон и порядок
19:30 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
20:15 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
21:00 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
21:50 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
22:40 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
00:10 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
00:55 Criminal Minds / Мыслить как преступник
01:35 Criminal Minds / Мыслить как преступник
02:20 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
03:05 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
03:50 Scorpion / Скорпион
04:35 Criminal Minds / Мыслить как преступник
--------
BelSat
2020-01-07
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Загадкі беларускай гісторыі
06:50 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
07:15 Шукальнікі каляднай зорачкі, анімацыйны фільм
07:40 Чароўнае дрэва, серыял
08:10 Мова нанова: Божае Нараджэнне
08:35 Вяскоўцы
09:05 Кожны з нас (ток-шоу): Якія беларусы ХХ стагоддзя сталі святымі?
10:05 Belsat Music Live
10:40 Я вырасла, пакуль ты спала, д/ф
11:35 Кананічныя, д/ф
13:15 Як нашыя бацькі (Como Nossos Pais), м/ф
15:00 Галоўная з начэй (Die Nacht der Nachte), д/ф, рэж. Нэсрын Шамдэрэлі (Nesrin Samdereli), Ясэмін Шамдэрэлі (Yasemin Samdereli), 2018 г, Нямеччына
16:35 Бачыць нябачнае, рэпартаж
17:05 Беларускі свет
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Сума, д/ф, рэж. Андрэй Куціла, 2019 г, Беларусь
20:10 Пэўнасць (Conviction), драма
22:00 Belsat Music Live
22:45 Студыя «Белсат»
23:45 Аб’ектыў
00:10 Беларускі свет
00:30 Перапынак у вяшчанні
--------
Eleven Sports 1
2020-01-07
05:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Bundesliga
11:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
12:00 LaLiga Top Goals
13:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 LaLiga Santander
17:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 Serie A TIM
19:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
19:30 Bundesliga Special: Interview of the Month
20:00 LaLiga World
20:55 live Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
23:00 Serie A TIM
00:00 LaLiga Santander
01:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
03:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 LaLiga Santander
--------
Eleven Sports 2
2020-01-07
05:00 Serie A Mid Season Review
06:00 LaLiga
07:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
08:00 LaLiga The Best Matches od 2019
09:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
12:00 Eleven Gol
13:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
14:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
19:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
21:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
--------
Eleven Sports 3
2020-01-07
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 LaLiga Top Goals 2019
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Santander
13:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 LaLiga Top Goals 2019
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Bundesliga
03:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
--------
Eleven Sports 4
2020-01-07
05:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Bundesliga
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
20:00 LaLiga Top Goals 2019
20:50 live Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
23:00 LaLiga Best Matches of 2019
00:00 Serie A TIM
01:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
--------
Kino Polska International
2020-01-07
05:25 Gangsterzy i filantropi. Komedia obyczajowa
06:50 Pan Wołodyjowski. Historyczny
09:20 Katastrofa w Gibraltarze. Dramat wojenny
12:05 Odjazd. Dramat
14:00 Moi rodzice rozwodzą się. Melodramat
15:45 Potop cz. 2. Historyczny
18:00 Bilet powrotny. Dramat obyczajowy
19:50 Kemping. Komedia obyczajowa, Krótkometrażowy
20:10 Mistrz. Edukacyjny
20:30 Gangsterzy i filantropi. Komedia obyczajowa
21:55 Pan Wołodyjowski. Historyczny
00:25 Rozmowy kontrolowane. Komedia
02:00 Romans Teresy Hennert. Dramat obyczajowy
03:25 Potop cz. 1. Historyczny
--------
Kino Polska Muzyka International
2020-01-07
06:00 Największe Polskie Przeboje
12:00 Największe Polskie Przeboje
18:00 Największe Polskie Przeboje
00:00 Największe Polskie Przeboje
--------
MTV Music Polska
2020-01-07
05:00 MTV Nie mów do mnie rano
07:00 MTV Hits
10:00 MTV Hits
12:00 MTV US Top 10
12:45 MTV Ty wybierasz
15:00 Moje MTV
16:05 MTV European Top 10
16:50 I Love PL
17:20 MTV Nowe
17:50 MTV Hits
20:00 MTV Hits
21:00 MTV 100% Music
01:00 MTV 24/7
03:00 MTV 24/7
04:00 MTV 24/7
--------
Polonia 1
2020-01-07
06:00 Teledyski
06:35 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
07:05 Pieska miłość (62)
07:55 Ty albo nikt (46/120)
08:25 Yattaman
09:00 Telezakupy
09:45 Nieźle kliknięci
10:15 Niesamowite tajemnice (5)
12:10 Ostatni Janczar (5)
13:15 Telezakupy
14:30 Nieźle kliknięci
14:50 Corleone (5/12)
16:05 Telezakupy
16:35 Klejnot TV
20:55 Błyskawiczna śmierć
22:45 Nieźle kliknięci
23:05 Różowa noc
00:00 Przemiana w bestię
01:45 Heheszki na całego
02:40 Peter Gabriel (1/2)
03:30 Nieźle kliknięci
03:50 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
04:30 Różowa noc
--------
Polsat
2020-01-07
05:40 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
09:00 Malanowski i partnerzy (243)
09:30 Malanowski i partnerzy (244)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (146)
11:00 Dlaczego ja? (789)
12:00 Gliniarze (340)
13:00 Trudne sprawy (836)
14:00 Pierwsza miłość (2985)
14:45 Dlaczego ja? (922)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (265)
17:00 Gliniarze (195)
18:00 Pierwsza miłość (2986)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (70)
20:05 John Rambo
22:00 Wschodzące słońce
04:55 Disco Gramy
--------
Polsat 2
2020-01-07
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (21)
08:00 Trudne sprawy (437)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (24)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (25)
10:00 Na ratunek 112: Korepetytor okazuje się złodziejem/Mężczyzna podczas imprezy nieświadomie wypija alkohol metylowy (76)
10:30 Sekrety rodziny (20)
11:30 Dlaczego ja? (808)
12:30 Nasz nowy dom (112)
13:30 Świat według Kiepskich: Bolero (455)
14:00 Świat według Kiepskich: Kobieta za ladą (456)
14:30 Świat według Kiepskich: Ja to załatwię (457)
15:00 Trudne sprawy (814)
16:00 Nasz nowy dom (113)
17:00 Sekrety rodziny (21)
18:00 Malanowski i partnerzy: Zapłata za stare grzechy (282)
18:30 Malanowski i partnerzy: Żonaty ze zmarłą (283)
19:00 Gliniarze: Zamek z piasku (280)
20:05 Wydarzenia
20:45 Trudne sprawy (814)
21:45 Dlaczego ja? (854)
22:50 Świat według Kiepskich: IQ (167)
23:20 Świat według Kiepskich: Redaktor naczelny (166)
23:50 Zdrady (83)
00:45 Zdrady (84)
01:45 Interwencja
02:05 Wydarzenia
02:55 Wystarczy chcieć (157)
03:25 Echo lasu
03:55 Trans World Sport
04:55 SuperLudzie (13)
--------
Polsat Cafe
2020-01-07
06:00 Fajka pokoju (186)
07:00 Biedni kontra bogaci (28)
08:00 Sekrety rodziny (120)
09:00 Małolaty (31)
10:00 Szpital dziecięcy (30)
11:00 Oszukane (46)
12:00 Nieoczekiwana zamiana… (8)
13:00 Wielkie cygańskie wesele (1)
14:00 Modne dzieciaki (1)
15:00 Shopping Queen (17)
16:00 Milionerzy bez grosza (15)
17:00 Nasz nowy dom (143)
18:00 Biedni kontra bogaci (27)
19:00 Miłość na talerzu (4)
20:00 Zdrady (110)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (10)
22:00 Gry małżeńskie (27)
23:00 Zdrady (120)
00:00 Błędy natury (1)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (3)
02:00 Hollywood 911 (6)
03:00 Cena sławy (3)
04:00 Oszpecone piękno (1)
--------
Polsat Doku
2020-01-07
06:00 Gliniarze (106)
07:00 Gliniarze (107)
08:00 Malanowski i partnerzy (744)
08:30 Malanowski i partnerzy (745)
09:00 Malanowski i partnerzy (746)
09:30 Malanowski i partnerzy (747)
10:00 Hardkorowy lombard (161)
10:30 Hardkorowy lombard (45)
11:00 Polacy w świecie (20)
11:30 Polacy w świecie (21)
12:00 Polacy w świecie (22)
12:30 Polacy w świecie (23)
13:00 Poszukiwacze historii (64)
13:30 Poszukiwacze historii (65)
14:00 Życie w więzieniu (1)
15:05 Najdziwniejsze restauracje świata (3)
15:40 Zwierzęcy budowniczowie (1)
16:50 Zabić Michaela Jacksona
17:50 Czy Yeti istnieje? (1/2)
18:55 Okrągła planeta (1)
19:25 Okrągła planeta (2)
20:00 Największe samoloty świata (4)
21:00 Niezwykłe pociągi (4)
22:00 Pociągi, które zmieniły świat (1)
23:00 Czy wielkość ma znaczenie
00:00 Druga wojna w kolorze (7)
01:05 Drwale (5)
01:30 Drwale (6)
02:00 Taaaka ryba (95)
02:30 Taaaka ryba (96)
03:00 Tajna historia XX wieku (11)
03:30 Tajna historia XX wieku (12)
04:00 Skazany za… (36)
04:30 Skazany za… (37)
--------
Polsat Film
2020-01-07
05:30 Malanowski i partnerzy (787)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (14)
06:30 Nasz nowy dom (139)
07:30 Przyjaciółki (76)
08:30 Gdzie jest generał
10:30 Wyjście awaryjne
12:30 Stare wygi
14:25 Wyścig marzeń
16:40 Dzień Dobry TV
18:55 Rok pierwszy
21:00 Wesoły wtorek: Szkoła zgorszenia
23:00 Max Payne
01:05 Gliniarze (264)
02:05 Gliniarze (265)
03:00 Gliniarze (227)
04:00 Gliniarze (228)
--------
Polsat News
2020-01-07
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 SuperLudzie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość «Wydarzeń»
19:25 Wydarzenia i opinie
20:00 Polityka na ostro
21:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
21:15 Interwencja Extra
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
00:00 live Sportowy obraz dnia
00:05 Pogoda
00:15 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia i opinie
01:00 Horyzont zdarzeń
01:25 Interwencja
01:40 Emil, pogromca mandatów
02:00 Agropasja
02:20 Interwencja
02:35 Interwencja
--------
Polsat Play
2020-01-07
06:00 Dzieciaki rozwalają system (35)
06:30 Dzieciaki rozwalają system (36)
07:00 Jak to jest zrobione (2)
07:30 Jak to jest zrobione (3)
08:00 Pogromcy mitów (52)
09:00 Łowcy nazistów (13)
10:00 Malanowski i partnerzy (430)
10:30 Malanowski i partnerzy (431)
11:00 Malanowski i partnerzy (432)
11:30 Malanowski i partnerzy (433)
12:00 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (3)
13:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (34)
14:00 Hardkorowy lombard (101)
14:30 Hardkorowy lombard (102)
15:00 Wielkie manewry. Grupa uderzeniowa lotniskowca Truman (2)
16:00 Megatransporty: Największe przeprowadzki (1)
17:00 Hardkorowy lombard (103)
17:30 Hardkorowy lombard (104)
18:00 Prawdziwe zło. Ludzie, którzy stworzyli nazizm (1)
19:00 Poszukiwacze historii (76)
19:30 Poszukiwacze historii (77)
20:00 Najdziwniejsza broń wojen światowych (12)
21:00 Skarby III Rzeszy: Twierdza tajemnic (26)
21:30 Tajna historia XX wieku (70)
22:00 Poszukiwacze historii (108)
22:30 Budowlańcy (5)
23:00 Więzienie (39)
23:30 SEXPOD - seks bez tajemnic (7)
00:30 Lekcje seksu z Claire
02:05 Sztuczki Carbonaro (5)
02:30 Dzieciaki rozwalają system (39)
03:00 Dzieciaki rozwalają system (27)
03:30 Stołeczna drogówka (42)
04:00 Stołeczna drogówka (43)
04:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (1)
--------
Polsat Romans
2020-01-07
05:10 Pierwsza miłość (2254)
06:00 Przyjaciółki (121)
07:00 Małolaty (5)
08:00 Świat według Kiepskich: Trzy siostry (518)
08:30 Pierwsza miłość (2516)
09:15 Pierwsza miłość (2517)
10:00 Gliniarze: Nieszczęsny kurs (392)
11:00 Gliniarze: Viola (393)
12:00 Pielęgniarki (103)
13:00 Pielęgniarki (104)
14:00 Przyjaciółki (122)
15:00 Przyjaciółki (123)
16:00 Na ratunek 112 (162)
16:30 Pierwsza miłość (2518)
17:15 Pierwsza miłość (2519)
18:00 Hotel 52 (1)
19:00 Hotel 52 (2)
20:00 Przyjaciółki (124)
21:00 Detonator
23:05 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa - kulisy powstawania filmu
23:30 Wszystko albo nic
01:45 Zdrady (91)
02:50 Rodzina zastępcza (213)
03:50 Gliniarze (393)
04:50 Na ratunek 112 (162)
--------
Polsat Sport
2020-01-07
06:00 7. strefa
07:30 Sportowe podsumowanie roku 2019: Reprezentacja Polski w piłce nożnej
08:30 live Tenis: ATP Cup
10:30 live Tenis: ATP Cup
12:30 Atleci
13:00 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
15:15 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
16:00 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
18:30 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
19:30 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
22:00 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
01:00 live Tenis: ATP Cup
03:00 live Tenis: ATP Cup
--------
Polsat Sport Extra
2020-01-07
05:00 live Tenis: ATP Cup
06:00 Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
08:30 Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
10:30 7. strefa
12:30 live Tenis: ATP Cup
14:00 live Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
17:00 live Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
20:10 live Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
23:00 Siatkówka
01:00 Boks
03:00 live Tenis: ATP Cup
--------
Polsat Sport Fight
2020-01-07
07:00 Sporty walki: KSW 39
11:40 Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 6 w Radomiu
15:10 Boks: Walka o pas WBO World Female w Manchesterze
18:10 Boks: Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie
22:50 Sporty walki: Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach
01:55 Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 7 w Bydgoszczy
04:40 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji WBC Baltic i WBA International w Zabrzu
--------
Polsat Sport News
2020-01-07
06:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
07:00 Sport flesz
07:07 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
08:00 Sport flesz
08:07 Bal Mistrzów Sportu. 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku
09:00 Sport flesz
09:07 Bal Mistrzów Sportu. 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku
10:00 Sport flesz
10:30 live Tenis: ATP Cup
11:00 Sport flesz
11:07 live Tenis: ATP Cup
12:00 Sport flesz
12:07 live Tenis: ATP Cup
14:30 live Tenis: ATP Cup
17:00 Atleci
17:30 Tenis: ATP Cup
19:00 live Hokej: Liga Mistrzów
21:30 KOTV Classics
22:30 Hokej: Liga Mistrzów
01:00 Sporty walki: FEN 25
--------
Polsat Sport Premium 1
2020-01-07
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
15:30 Piłka nożna: Liga Europy
17:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
17:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
18:00 Piłka nożna: Liga Europy
19:30 Magazyn Ligi Europy
20:30 Piłka nożna: Liga Europy
22:00 Magazyn Ligi Mistrzów
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Liga Europy
01:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
02:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
03:00 Piłka nożna: Liga Europy
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
--------
Polsat Sport Premium 2
2020-01-07
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Magazyn Ligi Mistrzów
11:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:30 Magazyn Ligi Mistrzów
16:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016) (6)
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
--------
Super Polsat
2020-01-07
06:00 SuperLudzie Extra
06:25 Wydarzenia
07:00 Rycerka Nella (7)
07:30 Rafcio Śrubka (21)
08:00 Bąbelkowy świat gupików (7)
08:30 Psi Patrol (23)
09:00 Psi Patrol (24)
09:30 Potwory kontra Obcy (21)
10:00 Niania: Czas na zmiany (93)
10:30 Niania: Pierwsza randka (94)
11:00 Nasz nowy dom (114)
12:00 W rytmie serca (35)
13:00 Top Chef 4 (37)
14:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (60)
16:30 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 (26)
18:30 Linia życia. Niepokonani (1)
19:00 Nasz nowy dom (30)
20:00 127 godzin
21:55 «Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa» - kulisy
22:20 Świat według Kiepskich: Cios w nos (243)
23:05 127 godzin
01:00 Znaki (8)
02:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 (25)
04:00 Malanowski i partnerzy (706)
04:30 Malanowski i partnerzy (707)
--------
TVP 1
2020-01-07
05:40 Jaka to melodia?
06:20 Przysięga (81)
07:10 Elif (638)
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Korona królów - taka historia…: Zapachy i smrody Średniowiecza (53)
09:20 Ranczo 7: Tchnienie antyklerykalizmu (82)
10:15 Komisarz Alex 7: Zakładniczka (80)
11:05 Ojciec Mateusz 19: Wina (248)
12:00 Wiadomości
12:15 Agrobiznes
12:35 Agropogoda
12:40 Magazyn rolniczy
12:55 Natura w Jedynce: Pierwszy rok życia zwierzęcych maluchów (1/3)
14:00 Elif (639)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (78)
16:05 Przysięga (82)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia?
18:00 Klan (3584)
18:30 Korona królów (311)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (179)
20:55 «Zniewolona». Kulisy (16)
21:05 Zniewolona (16/48)
21:55 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:00 Ocaleni
00:00 Sanatorium miłości 2 (1)
00:05 Głębia ostrości
00:35 Winnetou. Nowy świat
01:00 Tylko ty
02:45 Bez tożsamości 2 (1)
02:55 Niezwykły dzień panny Pettigrew
03:35 Bez tożsamości 2 (2)
04:25 Magazyn Ekspresu Reporterów
04:35 Notacje: Włodzimierz Lubański. Prosta gra
04:50 Zakończenie programu
--------
TVP 2
2020-01-07
05:20 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Zakazana miłość (12)
06:15 Prawosławne mniszki
06:40 Familiada
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Panorama
11:05 Pogoda
11:10 Pytanie na śniadanie
11:30 Prawosławna liturgia Bożego Narodzenia
12:30 Koło fortuny (617)
13:05 Barwy szczęścia (2166)
13:35 Na sygnale: Nigdy nie wiesz (226)
14:10 M jak miłość (1482)
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Próba uczuć (39)
16:00 Koło fortuny (661)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (213)
18:00 Panorama
18:25 Pogoda
18:30 Va banque (1)
18:55 Rodzinka.pl: Trzeba dobrze (się) prowadzić (170)
19:35 Barwy szczęścia (2166)
20:10 Barwy szczęścia (2167)
20:40 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1483)
21:50 Lepsza połowa (2)
22:30 Młodzi lekarze 3 (2/10)
23:25 Strażnik
01:20 Głęboka woda 2: List z daleka (1/12)
02:20 Projektantka
04:15 Zakończenie programu
--------
TVP ABC
2020-01-07
05:05 Domisie: Bądź uważny, Domisiu! (401)
05:35 Rodzina Treflików: Wehikuł czasu (46)
05:50 Baśnie i bajki polskie: O Zefliku i smoku (23)
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Pod piramidami (18)
06:20 Reksio: Reksio i jamnik (38)
06:30 Misiowanki: Rodzinne spotkanie (26)
07:00 Smerfy: Laluś bez odbicia (255)
07:30 Heidi: Wieczór wigilijny (56)
07:55 Stacyjkowo: Zosia i pszczoły (72)
08:10 Rodzina Treflików: Wehikuł czasu (46)
08:25 Super Wings: Syreni śpiew (87)
08:35 Masza i Niedźwiedź: Święto na lodzie (10)
08:50 Bella i Sebastian: Liczenie kozic (51)
09:05 Robot Trains: Fascynujące poszukiwanie skarbów! (76)
09:20 Buli: Rywalka (73)
09:30 Domisie: Doświadczenia naukowe (371)
10:00 Przygody Bolka i Lolka: Mali ogrodnicy (38)
10:15 Zagadki zwierzogromadki
10:30 Nasze zwierzaki
10:50 YooHoo na ratunek: Niezdarny dziobak (38)
11:05 Agatka: Agatka i Samolot (5)
11:20 Super Wings: Na wielką skalę (60)
11:35 Miś Uszatek: Kiszone ogórki
11:45 Masza i Niedźwiedź: Śpij kochanie, śpij (62)
11:55 Domisie: Bądź uważny, Domisiu! (401)
12:25 Smerfy: Małogłowe smerfy/Podniebna niespodzianka (239)
13:00 Teleranek: Ciało człowieka (106)
13:15 Świnka Peppa 5: Gra na deszczowy dzień (9)
13:25 Tabaluga: Moje maleństwo (40)
13:55 Misiowanki: Telewizja (5)
14:25 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… autobus (54)
14:30 Zagadki zwierzogromadki (3)
14:55 To Timmy!: Timmy budowniczy (23)
15:10 Rescue Bots Academy (44)
15:25 Dinotrux: Woda (21)
15:50 Inspektor Gadżet: Niebezpieczna gra (24)
16:05 Transformers - zamaskowane roboty: Overload na scenie - część 1 (27)
16:30 Inazuma Eleven: Krok w przyszłość (127)
17:00 Nowe przygody Piotrusia Pana: Przepowiednia dla Nibylandii cz. 3 (52)
17:25 Nasze zwierzaki: Świnki morskie (18)
17:45 YooHoo na ratunek: Okapi szuka wrażeń (39)
18:05 My Little Pony: Pomoc niemile widziana (11)
18:30 Trolle: impreza trwa!: Mrożący berek / Obrotne osy (39)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Chata w górach (57)
19:20 Wieczorynka: Strażak Sam: Polowanie na dinozaura (16)
19:30 Wieczorynka: Rodzina Treflików: Wehikuł czasu (46)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Przedstawienie musi trwać (120)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Chrzest Polski
20:00 Masza i Niedźwiedź: Wielka podróż (37)
20:10 Sąsiedzi: Sałatka kartoflana (107)
20:20 Metalions: Odrobina wakacji (29)
20:35 Ronja, córka zbójnika: Jedna banda zbójników (25)
21:05 Power Rangers Beast Morphers: Prawdziwy Steel (12)
21:35 Siódme niebo: Wiara, nadzieja i budżet (18)
22:25 Okrasa łamie przepisy: Kaszubskie żytnie pieczywo
22:55 Stawiam na Tolka Banana: Tolek (7-ost.)
23:00 Stawiam na Tolka Banana: Filipek (6/7)
23:35 Janka: Kapryśna królewna (6/15)
01:05 Zakończenie programu
04:30 Nela Mała Reporterka: Skarby ukryte w ziemi (49)
04:50 Zwierzaki Czytaki: Przydasie (50)
--------
TVP HD
2020-01-07
05:55 Biblia: Abraham (2/4)
06:55 Rodzinka.pl: Pierwsze mieszkanie (109)
07:30 Rodzinka.pl: Przeprowadzka (110)
07:55 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze (20)
08:05 Ojciec Mateusz 8: Komediant (104)
08:55 Ojciec Mateusz 8: Artykuł (105)
09:50 Ranczo 3: Zrozumieć kobietę (37)
10:55 Wieczna miłość (69)
11:55 Na sygnale: Hat trick (122)
12:25 Na sygnale: Kły (123)
12:55 Stulecie Winnych (4)
13:55 Na dobre i na złe: Strach (620)
14:55 Ranczo 6: Wiatr w żaglach (69)
15:50 Ranczo 6: Seks nocy letniej (70)
16:45 Przepis dnia
16:55 Gra słów. Krzyżówka (4)
17:25 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? (4)
18:05 Ojciec Mateusz 4: Spływ (55)
18:55 Ranczo 3: Złoty deszcz (38)
19:55 Rodzinka.pl: Oświecenie (111)
20:25 Rodzinka.pl: Gips (112)
20:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyprawa do łowców głów
21:35 Helen
23:25 Rodzinka.pl: Powitanie jesieni (19)
23:40 Rodzinka.pl: Ideały a sprawa trawnika (21)
23:55 Rodzinka.pl: Rodzice na 110% (20)
00:15 Rodzinka.pl: Wakacje (22)
00:35 Tajemnica twierdzy szyfrów (3/13)
00:45 Tajemnica twierdzy szyfrów (4/13)
01:35 Na dobre i na złe: Efekt motyla (746)
01:45 Młody Piłsudski (2)
02:35 Echo serca 2 (18)
02:40 The Wall. Wygraj marzenia (53)
03:25 Zakończenie programu
03:30 Zakończenie programu
--------
TVP Historia
2020-01-07
06:50 Był taki dzień: 7 stycznia
06:55 Polska Kronika Filmowa
07:20 Czas honoru: Skok (1)
08:15 Marian na wojnie. Animowana historia Mariana Walentynowicza
08:30 Przeczytaj mi tę historię (25)
08:40 Historia Polski: Bitwa
09:45 Sensacje XX wieku: Największy wróg Hitlera
10:40 Spór o historię: Monachium 1938/1939
11:15 Dzieci ukradzione przez Hitlera
11:55 Archiwum zimnej wojny: Koniec Układu Warszawskiego
12:35 Pogranicze w ogniu (4/24)
13:40 Kiriat Białystok. Szkice do sagi białostoczan
14:35 Historia w postaciach zapisana: Juan Carlos, Król Hiszpanów
16:10 Wojna w eterze (27/30)
16:20 Marzyciele: Druhna Oleńka
16:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Przed natarciem
17:20 Galicja: Miasta i ludzie (1)
17:55 Historia Polski: Simon Wiesenthal
18:40 Polska Kronika Filmowa
18:55 Czas honoru: Na polskiej ziemi (2)
19:55 Tajna broń Japonii
21:00 Wyjęci spod prawa (1/4)
22:05 Po PRL-u: SLD
22:40 Good bye, Lenin!
--------
TVP Info
2020-01-07
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:20 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:50 Pogoda Info
11:59 Serwis Info
12:29 Serwis Info
12:50 Pogoda Info
12:59 Serwis Info
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:32 O co chodzi
18:00 Panorama
18:20 Panorama opinii
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:28 Flesz Info Wieczór
21:40 Studio LOTTO
21:50 W tyle wizji
22:31 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:02 Wiadomości
00:30 Gość «Wiadomości»
00:55 Nie da się ukryć extra
01:22 Pogoda Info
01:37 Minęła dwudziesta
02:26 Warto rozmawiać
03:27 W tyle wizji
04:02 W tyle wizji extra
04:31 Pogoda Info
04:40 Podróże z historią: Legenda czarnej wołgi (11)
--------
TVP Kultura
2020-01-07
05:05 Taśmy kultury: Kolorowe życie
05:25 Afisz kulturalny
05:40 Zakończenie programu
07:00 Klasyczne poranki: Ewa Liebchen - «Vermont Counterpoint»
08:00 Informacje kulturalne
08:25 Studio Kultura - rozmowy: Krzysztof Masłoń
08:50 Portret rodzinny we wnętrzu
11:00 Rzeka kłamstwa (1/7)
12:45 Sobie król
13:40 Sztuka Stanów Zjednoczonych: W poszukiwaniu raju (1/3)
14:35 Studio Kultura - rozmowy: Krzysztof Masłoń
14:55 Szlakiem Kolberga
15:35 Lawa
18:00 Dokument.pl: Ostatnia lekcja
19:10 Powidoki: Homer
19:25 Antyfonie: Sebastian Buczek
20:00 Informacje kulturalne
20:30 Teatr Telewizji: Wniebowstąpienie
22:25 Lekkie obyczaje: Angele i Tony
--------
TVP Polonia
2020-01-07
06:10 Pożyteczni.pl
06:40 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Hop, hop w nowy rok (91)
06:55 Zwierzaki Czytaki: Obcy z planety AGD (79)
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Bodo
12:50 Wiadomości
13:10 Barwy szczęścia (2107)
13:45 Kulturalni PL
14:45 Archimandryta
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów (295)
16:25 Zakochaj się w Polsce: Zakopane (143)
16:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Hop, hop w nowy rok (91)
17:05 Zwierzaki Czytaki: Obcy z planety AGD (79)
17:20 Historia jednego obrazu: Pokłon trzech króli - Lorenzo Monaco (136)
17:30 Teleexpress
17:55 Gra słów. Krzyżówka (72)
18:25 Koło pióra
18:55 Barwy szczęścia (2107)
19:25 Magazyn z Wysp (81)
19:45 Dobranocka: Pomysłowy Dobromir: Miodobranie (5/20)
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Ojciec Mateusz 17: Wybór (217)
21:45 Polonia 24
22:05 Rozmowa Polonii
22:20 Halo Polonia
23:35 Być jak Czesław Niemen (1)
00:25 Korona królów (294)
00:55 Być jak Czesław Niemen (2)
01:45 Dobranocka za oceanem: Proszę słonia: Przeprowadzka Dominika (4)
02:00 Wiadomości
02:35 Bodo
04:30 Barwy szczęścia (2106)
--------
TVP Rozrywka
2020-01-07
06:05 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? (73)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Świeże ryby z Bałtyku
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 31. Szwecja - Göteborg
07:45 Gotowi do gotowania. Start! (22)
08:15 Familiada
08:45 Koło fortuny (631)
09:25 Prywatne życie zwierząt: Maczo w zwierzęcej skórze (1)
09:55 Hity kabaretu: Psychiatryk i inne hity Kabaretu Skeczów Męczących (14)
10:55 Święta wojna: Hostel (274)
11:30 Familiada
12:00 KabareTOP Story: «Song porzuconej» - kabaret Hrabi
12:20 Życie to kabaret: Kolacyjna tv - Kabaret Łowcy.B
13:20 Życie to kabaret: Kabaret Paranienormalni - Niebezpiecznie śmieszni
14:20 The Wall. Wygraj marzenia (22)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa: Pękajcie narody! (1)
16:25 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa: Serwus, Polsko! (2)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa: Zjazd centrośmiechu (3)
18:20 Okrasa łamie przepisy: Największe kartacze
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 31. Szwecja - Värmland
19:25 Gotowi do gotowania. Start! (23)
19:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? (74)
20:35 Sylwester Marzeń
21:40 Kabaretowy Klub Dwójki: Kabaret Ciach, Formacja Chatelet
22:35 Kabaretomaniacy (10)
23:35 The Voice Kids 3. Przesłuchania w ciemno (2)
00:45 10-lecie kabaretu Paranienormalni (1)
01:50 10-lecie kabaretu Paranienormalni (2)
02:55 Kabaret: Wszystkiego zabawnego: Dobra wróżba (3)
03:50 Kabaret: Wszystkiego zabawnego: Postanowienia noworoczne (4)
04:50 Zakończenie programu
--------
TVP Seriale
2020-01-07
05:50 Ja to mam szczęście! (6)
06:25 Na sygnale: Dym (228)
06:55 Na sygnale: Kocham cię, Martyna (229)
07:30 Ogniem i mieczem (2/4)
08:35 Grzech Fatmagül (112)
09:45 Komisarz Alex 12: Intruz (144)
10:40 Rodzinka.pl: Bigamista (257)
11:15 Rodzinka.pl: Damy radę (258)
11:45 M jak miłość (1210)
12:45 Ranczo 8: W blasku fleszy (100)
13:40 Ojciec Mateusz 7: Ikona (95)
14:40 Ojciec Mateusz 8: Wybory serca (96)
15:30 Na dobre i na złe: Czas rozliczeń (446)
16:25 Na sygnale: Kocham cię, Martyna (229)
16:55 Ranczo 8: Grecy i Bułgarzy (101)
17:55 Ranczo 8: Jedźmy, nikt nie woła (102)
18:55 Ja to mam szczęście! (7)
19:30 Ojciec Mateusz 8: Bieg (97)
20:25 Ojciec Mateusz 13: Diabelski śmiech (167)
21:20 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
22:20 Ranczo 8: Wielkie otwarcie (104)
23:10 Ojciec Mateusz 8: Bieg (97)
23:55 Komisarz Alex 12: Intruz (144)
00:55 Strażacy 2: Bohater roku (18)
01:50 Strażacy 2: Ojciec i syn (19)
02:45 Ogniem i mieczem (1/4)
03:50 Komisarz Alex 12: Intruz (144)
04:45 Rodzinka.pl: Właściwe relacje (256)
--------
TVP Sport
2020-01-07
05:30 Sportowy wieczór
06:05 live Tenis: Turniej WTA w Brisbane
08:00 live Tenis: Turniej WTA w Brisbane
10:00 live Tenis: Turniej WTA w Brisbane
12:00 100 lat na dworze królowej
13:05 Retro TVP Sport: Siatkówka: ME 2005: Polska - Włochy
15:05 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
15:50 live Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
18:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
20:35 Retro TVP Sport: NBA lat 90
22:25 Sportowy wieczór
23:20 Boks: Walka o pas WBA Super World w Las Vegas
00:15 Boks: Gala w Londynie
00:45 Boks: Walka o pasy IBF World, IBO World, WBA World i WBO World w Nowym Jorku
01:45 Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
02:50 Boks: Gala w Londynie
03:50 Boks: Gala Knock Out Boxing Night 8 w Sosnowcu