[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
--------
13th Street HD
2019-12-27
05:00 Sendepause
09:00 Sendepause
13:00 Sendepause
17:00 Sendepause
01:00 13th Street HD
--------
BelSat
2019-12-27
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:40 Вяскоўцы
07:10 Мне трэба поціскаў…, рэпартаж
07:30 Ранча, серыял
08:20 Belsat Music Live
08:50 Калядны дамок (Christmas Cottage), рамантычная камедыя
10:20 (Не) Сумленнасць: уся праўда пра ману ((Dis) Honesty: The Truth About Lies), д/ф
11:15 Студыя «Белсат»
12:15 Аб’ектыў
12:35 Размова дня
12:55 Вяскоўцы
13:25 Мне трэба поціскаў…
13:45 Хай так TV (сатырычная праграма)
14:10 Мядовая зямля (Медена земја), д/ф
15:40 Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Вайна імператараў
16:05 Маю права (юрыдычная праграма)
16:30 Кожны з нас (ток-шоу): Людзі, якія нас здзівілі
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
20:00 Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф
21:30 Студыя «Белсат»
22:25 Аб’ектыў
22:50 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
23:30 Перапынак у вяшчанні
--------
Eleven Sports 1
2019-12-27
05:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Bundesliga
11:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
12:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
13:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 LaLiga Santander
17:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
18:00 Serie A TIM
19:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Bundesliga Weekly
20:30 LaLiga Top Saves
21:00 Serie A TIM
22:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
00:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
01:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
03:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 LaLiga Santander
--------
Eleven Sports 2
2019-12-27
05:00 Serie A TIM
06:00 LaLiga
07:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
08:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
09:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
12:00 Serie A TIM
13:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
14:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
19:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
21:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
01:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
02:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Bundesliga
--------
Eleven Sports 3
2019-12-27
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Serie A TIM
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Santander
13:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Serie A TIM
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Bundesliga
03:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
--------
Eleven Sports 4
2019-12-27
05:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Bundesliga
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
23:00 Serie A TIM
00:00 LaLiga Santander
01:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
--------
Kino Polska International
2019-12-27
06:05 Żelazną ręką. Historyczny
07:45 Dzień kolibra. Młodzieżowy
09:15 Miłość ci wszystko wybaczy. Biograficzny
11:05 Trójkąt bermudzki. Kryminalny
12:35 Sprawa się rypła. Komedia obyczajowa
14:00 Lunatycy. Dramat obyczajowy
15:25 Potop cz. 2. Historyczny
17:40 Kemping. Komedia obyczajowa, Krótkometrażowy
18:00 Komedia małżeńska. Komedia obyczajowa
19:35 Pan Wołodyjowski. Historyczny
22:05 Kochaj tylko mnie. Komedia muzyczna
23:00 C. K. Dezerterzy cz. 1. Komedia
00:25 Trójkąt bermudzki. Kryminalny
02:00 Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości. Komedia, Sensacyjny
03:45 Od pełni do pełni. Komedia
--------
Kino Polska Muzyka International
2019-12-27
06:00 Największe Polskie Przeboje
12:00 Największe Polskie Przeboje
18:00 Największe Polskie Przeboje
00:00 Największe Polskie Przeboje
--------
MTV Music Polska
2019-12-27
05:00 MTV Nie mów do mnie rano
07:00 MTV Hits
10:00 MTV Hits
12:00 MTV Polska lista
13:00 MTV Hits
15:00 Moje MTV
16:00 MTV US Top 10
17:00 MTV 3 z 1
18:00 MTV Hits
20:00 MTV Hits
21:00 MTV 100% Music
01:00 MTV 24/7
03:00 MTV 24/7
04:00 MTV 24/7
--------
Polonia 1
2019-12-27
05:00 Różowa noc
06:00 Teledyski
06:35 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
07:05 Pieska miłość (55)
07:55 Ty albo nikt (39/120)
08:25 SAF3 - Oddział ratunkowy (19/20)
09:20 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize (9)
10:00 Telezakupy
15:00 Dwie legendy (7/8)
16:00 Nieźle kliknięci
16:35 Klejnot TV
20:55 Śmierć na trzynastym piętrze
22:40 Nieźle kliknięci
23:05 Różowa noc
00:00 Heheszki na całego
01:00 Wojna i pokój (1/2)
03:20 10 Extra Mocnych
03:55 10 Extra Mocnych
04:25 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
--------
Polsat
2019-12-27
05:40 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
09:00 Malanowski i partnerzy (234)
09:30 Malanowski i partnerzy (235)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (141)
11:00 Dlaczego ja? (784)
12:00 Gliniarze (335)
13:00 Trudne sprawy (831)
14:00 Pierwsza miłość (2980)
14:45 Dlaczego ja? (917)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (260)
17:00 Gliniarze (190)
18:00 Pierwsza miłość (2981)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (66)
20:10 Książę Persji: Piaski czasu
22:40 Znaki
00:20 Chirurdzy (213)
01:15 Chirurdzy (214)
02:20 Tajemnice losu
04:55 Disco Gramy
--------
Polsat 2
2019-12-27
05:20 Gliniarze (9)
05:40 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (15)
08:00 Trudne sprawy (431)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (19)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (20)
10:00 Na ratunek 112: Opiekunka okazuje się być zdesperowaną matką/Atak padaczki fotogennej (71)
10:30 Sekrety rodziny (13)
11:30 Dlaczego ja?: Zmęczona życiem (802)
12:30 Nasz nowy dom (105)
13:30 Świat według Kiepskich: Sceny z życia małżeńskiego (437)
14:00 Świat według Kiepskich: Wiem, co jem (438)
14:30 Świat według Kiepskich: Lśnienie (439)
15:00 Trudne sprawy (807)
16:00 Nasz nowy dom (106)
17:00 Sekrety rodziny (14)
18:00 Malanowski i partnerzy: Toksyczna miłość (260)
18:30 Malanowski i partnerzy: Sąsiedzi (261)
19:00 Gliniarze: Bez twarzy (274)
20:05 Wydarzenia
20:45 xXx: Następny poziom
22:50 Skazany na piekło
23:30 Świat według Kiepskich: Pląs (244)
00:00 Wielkie kolędowanie z Polsatem - Warszawa 2019
02:00 Wydarzenia
02:50 Wystarczy chcieć (149)
03:20 Echo lasu
03:50 Cafe Futbol
--------
Polsat Cafe
2019-12-27
05:00 Wyglądać jak Barbie
06:00 Skrzywdzone (9)
07:00 Biedni kontra bogaci (12)
08:00 Sekrety rodziny (113)
09:00 Małolaty (24)
10:00 Szpital dziecięcy (23)
11:00 Oszukane (39)
12:00 Superniania (16)
13:00 Grzeszki na widelcu (95)
13:30 Bake off Junior (11)
14:00 Panny młode z Atlanty (17)
14:30 Gwiazdy na dywaniku (300)
15:00 Shopping Queen (12)
16:00 Milionerzy bez grosza (11)
17:00 Nasz nowy dom (124)
18:00 Biedni kontra bogaci (27)
19:00 Oszukane (46)
20:00 Zdrady (75)
21:00 Tajemniczy Klient (1)
22:00 Gry małżeńskie (39)
23:00 Zdrady (59)
00:00 Moja nowa płeć (2/3)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (11)
02:00 Żony bogatych mężów
03:00 Materialistki
04:00 Dramaty gwiazd (7)
--------
Polsat Doku
2019-12-27
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (35)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (36)
06:00 Gliniarze (84)
07:00 Gliniarze (85)
08:00 Malanowski i partnerzy (716)
08:30 Malanowski i partnerzy (717)
09:00 Malanowski i partnerzy (718)
09:30 Malanowski i partnerzy (719)
10:00 Hardkorowy lombard (150)
10:30 Jak zostać mistrzem iluzji (10)
11:00 Polacy w świecie (32)
11:30 Polacy w świecie (33)
12:00 Polacy w świecie (34)
12:30 Polacy w świecie (35)
13:00 Poszukiwacze historii (83)
13:30 Poszukiwacze historii (51)
14:00 Top 10 Największe tajemnice świata (13)
14:30 Top 10 Największe tajemnice świata (1)
15:00 Top 10 Największe tajemnice świata (2)
15:30 Najdziwniejsza broń wojen światowych (3)
16:30 Najdziwniejsza broń wojen światowych (4)
17:30 Druga wojna w kolorze (13)
18:35 W kręgu zła: Ludzie Hitlera (3)
19:45 Tatry. Dzikie góry (1/2)
20:50 Tatry. Dzikie góry (2-ost.)
22:00 Wielkie tajemnice nauki (4)
23:05 Top 10 Największe tajemnice świata (2)
23:40 Top 10 Największe tajemnice świata (3)
00:15 Łowcy nazistów (7)
01:20 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (33)
01:45 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (34)
02:10 Taaaka ryba (75)
02:35 Taaaka ryba (76)
03:00 Tajna historia XX wieku (33)
03:30 Tajna historia XX wieku (34)
04:00 Skazany za… (14)
04:30 Skazany za… (15)
--------
Polsat Film
2019-12-27
05:30 Malanowski i partnerzy (779)
06:15 Drwale (3)
06:45 Nasz nowy dom (133)
07:45 Przyjaciółki (71)
08:45 Poszukiwany, poszukiwana
10:35 101 dalmatyńczyków
12:45 Asterix i wikingowie
14:25 12 mężczyzn z kalendarza
16:15 Piękna i Bestia
19:00 Madagaskar 3
21:00 Gwiazdorski piątek: Pan i pani Smith
23:30 Elizjum
01:50 Ślad (43)
02:50 Ślad (44)
03:45 Znaki (5)
04:45 Znaki (6)
--------
Polsat News
2019-12-27
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 W bliskim planie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość «Wydarzeń»
19:25 Wydarzenia i opinie
20:00 Polityka na ostro
21:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
21:15 Interwencja Extra
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:40 live Sportowy obraz dnia
23:45 Pogoda
00:00 Gość «Wydarzeń»
00:10 Wydarzenia i opinie
00:45 SuperLudzie
01:10 Interwencja
01:25 Emil, pogromca mandatów
01:45 Agropasja
02:05 Interwencja
02:20 Interwencja
--------
Polsat Play
2019-12-27
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (26)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (27)
06:00 Najśmieszniejsze filmiki świata (17)
06:30 Najśmieszniejsze filmiki świata (18)
07:00 Polska w monitoringu (31)
07:30 Polska w monitoringu (32)
08:00 Pogromcy mitów (16)
09:00 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (2)
10:00 Malanowski i partnerzy (399)
10:30 Malanowski i partnerzy (401)
11:00 Malanowski i partnerzy (403)
11:30 Malanowski i partnerzy (405)
12:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (31)
12:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (32)
13:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (29)
14:00 Hardkorowy lombard (89)
14:30 Hardkorowy lombard (90)
15:00 Twarzą w twarz (4)
16:00 Cuda współczesnej techniki: Techniczne katastrofy
17:00 Hardkorowy lombard (91)
17:30 Hardkorowy lombard (92)
18:00 Chłopaki do wzięcia (113)
18:30 Chłopaki do wzięcia (114)
19:00 Poszukiwacze historii (66)
19:30 Poszukiwacze historii (67)
20:00 Więzienie (60)
20:30 Więzienie (61)
21:00 Chłopaki do wzięcia (191)
21:30 Chłopaki do wzięcia (192)
22:00 Wakacje z Bałtykiem (14)
22:30 Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jest (11)
23:00 Chłopaki do wzięcia (189)
23:30 Chłopaki do wzięcia (190)
00:00 Chłopaki do wzięcia (191)
00:30 Chłopaki do wzięcia (192)
01:00 Łowca pedofilów (66)
01:30 Łowca pedofilów (67)
02:00 Łowca pedofilów (68)
02:30 Łowca pedofilów (69)
03:00 Łowca pedofilów (70)
03:30 Łowca pedofilów (71)
04:00 Prawie genialni (17)
04:30 Prawie genialni (18)
--------
Polsat Romans
2019-12-27
05:00 Pierwsza miłość (2244)
05:45 Zza kamery…: Małe miasteczka (92)
06:00 Przyjaciółki (114)
07:00 Małolaty (58)
08:00 Świat według Kiepskich: Okruchy pamięci (511)
08:30 Pierwsza miłość (2509)
09:15 Pierwsza miłość (2510)
10:00 Gliniarze: W pułapce (385)
11:00 Gliniarze: Wysokie okno (386)
12:00 Pielęgniarki (96)
13:00 Pielęgniarki (97)
14:00 Przyjaciółki (115)
15:00 Przyjaciółki (116)
16:00 Na ratunek 112 (155)
16:30 Pierwsza miłość (2511)
17:15 Pierwsza miłość (2512)
18:00 To nie koniec świata! (20)
19:00 To nie koniec świata! (21)
20:00 Przyjaciółki (117)
21:00 Żona na niby
23:30 Zawód Święty Mikołaj
01:25 Zdrady (83)
02:25 Rodzina zastępcza: Potop (202)
03:20 Gliniarze: Wysokie okno (386)
04:20 Na ratunek 112 (155)
04:45 Świat według Kiepskich: Dinozaur (476)
--------
Polsat Sport
2019-12-27
06:00 Sportowe podsumowanie roku 2019: Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn
06:30 Sportowe podsumowanie roku 2019: Żużel
07:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
09:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
12:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
14:10 Sportowe podsumowanie roku 2019: Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet
15:10 live Hokej: Puchar Spenglera
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
20:15 live Hokej: Puchar Spenglera
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
01:00 Sporty walki: KSW 51
--------
Polsat Sport Extra
2019-12-27
06:00 Piłka nożna: Liga holenderska
08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
11:00 Sportowe podsumowanie roku 2019: Tenis
11:30 Hokej: Puchar Spenglera
14:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
16:30 Sportowe podsumowanie roku 2019: Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet
17:45 live Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:15 Sportowe podsumowanie roku 2019: Koszykówka
20:45 live Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
01:00 Boks
--------
Polsat Sport Fight
2019-12-27
07:00 Sporty walki: KSW 48
09:45 Boks: Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze
13:50 Sporty walki: UFC 238 w Chicago
17:35 Boks: Gala Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie
21:30 Sporty walki: FEN 21
01:20 Sporty walki: Gala Babilon MMA 3 w Radomiu
04:40 Boks: JSW Boxing Night w Jastrzębiu-Zdroju
--------
Polsat Sport News
2019-12-27
06:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
07:00 Sport flesz
07:07 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
08:00 Sport flesz
08:07 Cafe Futbol
09:00 Sport flesz
09:07 Cafe Futbol
10:00 Sport flesz
10:07 Piłka nożna: Liga holenderska
11:00 Sport flesz
11:07 Piłka nożna: Liga holenderska
12:00 Sport flesz
12:07 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
14:00 Sportowe podsumowanie roku 2019
14:30 Piłka nożna: Liga holenderska
16:30 Sportowe podsumowanie roku 2019
17:00 Piłka nożna: Liga holenderska
19:10 Sportowe podsumowanie roku 2019
20:15 live Hokej: Puchar Spenglera
22:45 Sportowe podsumowanie roku 2019
01:00 Sporty walki: FEN
--------
Polsat Sport Premium 1
2019-12-27
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Piłka nożna: Liga Europy
17:00 Magazyn Ligi Mistrzów
17:30 Piłka nożna: Liga Europy
19:00 Magazyn Ligi Mistrzów
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
20:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
20:30 Piłka nożna: Liga Europy
22:00 Magazyn Ligi Mistrzów
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
--------
Polsat Sport Premium 2
2019-12-27
05:00 Cafe Futbol
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
13:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:30 Magazyn Ligi Mistrzów
16:00 Magazyn Ligi Mistrzów
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Magazyn Ligi Mistrzów
18:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Magazyn Ligi Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Liga Europy
01:30 Magazyn Ligi Mistrzów
02:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
03:00 Piłka nożna: Liga Europy
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów
--------
Super Polsat
2019-12-27
05:00 Nasz nowy dom (117)
06:00 SuperLudzie Extra (56)
06:25 Wydarzenia
07:00 Rycerka Nella (20)
07:30 Rafcio Śrubka (14)
08:00 Bąbelkowy świat gupików (20)
08:30 Psi Patrol (9)
09:00 Psi Patrol (10)
09:30 Potwory kontra Obcy (14)
10:00 SuperLudzie (4)
11:00 Nasz nowy dom (145)
12:00 GOPR - na ratunek (2)
12:30 W pustyni i w puszczy (1)
13:30 W pustyni i w puszczy (2)
14:30 W pustyni i w puszczy (3)
15:30 GOPR - na ratunek (1)
16:10 Polskę Kocham (4)
19:00 Nasz nowy dom (26)
20:00 Bez litości
22:50 Rewers
--------
TVP 1
2019-12-27
05:30 Zakończenie programu
06:45 Leśny wojownik
08:25 Wielkie kolędowanie z Ostrej Bramy (1)
09:20 Wielkie kolędowanie z Ostrej Bramy (2)
10:20 K-9: Pies, który uratował święta
11:55 Arktyczna przygoda
13:40 Natura w Jedynce: Dzikie morze Rosji: Tylko najsilniejsi (1)
14:40 20 lat kolędowania Arki Noego
15:20 Grudniowa panna młoda
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia?
18:00 Klan (3580)
18:30 Korona królów - taka historia… (52)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:35 Blondynka 8: Kobieta roku (92)
21:30 Wielkopolanie śpiewają Niepodległej 2019!
23:00 Czarne złoto
01:15 Dorwać Wattsa
03:10 Miłość w Laponii
04:45 Notacje: Tadeusz Drozda. Życie to kabaret
04:55 Zakończenie programu
--------
TVP 2
2019-12-27
05:15 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Miłosne zawirowania (7)
06:10 Planeta lasów: Ostatni las
06:40 Familiada
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Panorama
11:05 Pogoda
11:10 Pytanie na śniadanie
11:25 Rodzinka.pl: Biznes is biznes (61)
11:55 Barwy szczęścia (2162)
12:30 Koło fortuny (613)
13:10 Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
15:10 Gotowi do gotowania. Start! (57)
16:00 Koło fortuny (650)
16:35 Familiada
17:15 Więzień miłości (209)
18:00 Panorama
18:25 Pogoda
18:30 Uwierz w święta
20:10 ’Gwiazdka na plebanii’, czyli marzenia Marcina Dańca (1)
21:05 ’Gwiazdka na plebanii’, czyli marzenia Marcina Dańca (2)
22:10 Przetrwać święta
00:15 Osaczeni
02:10 Zakochany anioł
03:50 Zakończenie programu
--------
TVP ABC
2019-12-27
05:00 Nela Mała Reporterka: Wyprawa na Komodo (15)
05:15 Nela Mała Reporterka: Poszukiwanie kolibrów (29)
05:35 Rodzina Treflików: Kura (16)
05:50 Baśnie i bajki polskie: O królewnie zaklętej w żabę (12)
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Łapmy lisa (7)
06:15 Reksio: Reksio pocieszyciel (27)
06:30 Tabaluga: Słowo honoru
07:00 Nowe przygody Misia i Margolci: Przyjaciel (1)
07:30 Heidi: Skrzypce (45)
07:55 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Świąteczny dzień (77)
08:10 Rodzina Treflików: Syrenka (33)
08:25 Super Wings: Błąd bermudzki, część 2. (76)
08:35 Masza i Niedźwiedź: Nie ma jak u Maszy (69)
08:50 Bella i Sebastian: Niewidoczne zagrożenie (40)
09:00 Robot Trains: Victor i Duke, najlepsi przyjaciele! (65)
09:15 Buli: Najmilszy z Bulisiów (62)
09:30 Domisie: Domisiowa Olimpiada (362)
10:00 Przygody Bolka i Lolka: Na żaglówce (27)
10:15 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Ptaki zimą» (92)
10:30 Nasze zwierzaki: Arktyka
10:50 YooHoo na ratunek: Wspaniała słoniowa trąba (27)
11:05 Wiking Tappi: Czary wiedźmy Skrzypichy (7)
11:20 Super Wings: Dżetek farmerem (51)
11:35 Agatka: Agatka i Przeziębienie (9)
11:45 Masza i Niedźwiedź: Jak kot i mysz (58)
12:00 Domisie: Nie strasz, straszku (351)
12:30 Smerfy: Ukochana Gargamela (202)
13:00 Nela Mała Reporterka: Dalekie plemiona Birmy (81)
13:15 Świnka Peppa 3: Richard królik przychodzi się pobawić (8)
13:25 Świąteczna niespodzianka Timmy’ego
13:55 Tabaluga: Miły gość (14)
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… niedźwiedzia (43)
14:30 Studio ABC
14:55 To Timmy!: Timmy próbuje się ukryć (12)
15:10 Rescue Bots Academy (33)
15:20 Dinotrux: Fałszywy wąwóz (10)
15:50 Inspektor Gadżet: Gadżet Bum Bum (13)
16:05 Królik Bugs: Pięciogwiazdkowy królik (16)
16:30 Inazuma Eleven: Zdumiewający mały gigant (116)
17:00 Nowe przygody Piotrusia Pana: Kamień gniewu (41)
17:25 Nasze zwierzaki: Króliczki (10)
17:45 YooHoo na ratunek: Skarb aligatora (28)
18:05 My Little Pony: Magia tańca
18:30 Miś Paddington: Duch świąt (7)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Francesco (46)
19:20 Wieczorynka: Strażak Sam: Mikołaj za burtą (6)
19:30 Wieczorynka: Rodzina Treflików: Smog (35)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Gorące źródła (110)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Bardzo senny niedźwiadek
20:05 Masza i Niedźwiedź: Uwaga, jadę (14)
20:10 Sąsiedzi: Sałatka kartoflana (107)
20:25 Metalions: Grawitacyjne szaleństwo (18)
20:40 Ronja, córka zbójnika: Wieczna wojna - część pierwsza (15)
21:10 Power Rangers Beast Morphers: Bestie wyzwolone (1)
21:40 Siódme niebo: Halloween (7)
22:30 Nowe przygody Lucky Luke’a: Indiańska ruletka (1)
23:45 Zakończenie programu
04:15 Domisie: Komu potrzebne są okulary? (354)
04:40 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Ptaki zimą» (92)
--------
TVP HD
2019-12-27
05:40 Zakończenie programu
05:50 Orły sportu (7)
06:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyspy szczęśliwe
06:55 Rodzinka.pl: Historie samochodowe (97)
07:30 Rodzinka.pl: Ludwik żelazne ramię (98)
08:05 Ojciec Mateusz 7: Małolata (92)
08:55 Ojciec Mateusz 7: Wróżby (93)
09:55 Ranczo 3: Radio interaktywne (31)
10:55 Wieczna miłość (63)
11:55 Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)
12:45 Wywiady - Alternatywy 4: Absurdy
12:55 M jak miłość (1478)
13:55 Ranczo 5: Amerykańska baza (56)
14:55 Ranczo 5: Człowiek z Rio (57)
15:55 Ranczo 5: Obcy krajowcy (58)
16:55 Gwiazdy kina: Leonardo DiCaprio
17:30 Gwiazdy kina: Kristen Stewart
18:05 Ojciec Mateusz 4: Sekrety i kłamstwa (50)
18:55 Ranczo 3: Wielkie odkrycie (32)
19:55 Rodzinka.pl: Święty Walenty (99)
20:25 Rodzinka.pl: Razem i osobno (100)
20:55 Jak to działa?: Płaska Ziemia (161)
21:35 Boża podszewka (9/15)
22:45 Boża podszewka (10/15)
--------
TVP Historia
2019-12-27
06:50 Był taki dzień: 27 grudnia
07:00 Polska Kronika Filmowa
07:20 Wojna i pokój (3/8)
08:15 Taśmy bezpieki: Porwania samolotów w PRL (44)
08:45 Historia Polski. Filmoteka małopolska: Ślady mojego istnienia
09:55 Powstanie Wielkopolskie. Czarnków Odzyskany
11:00 Z nieba do nieba
11:55 300 mil do nieba
13:35 Perły Adriatyku
14:40 Dziewicza Nowa Zelandia: Park Narodowy Zatoki Hauraki (4/6)
15:40 Droga od Chrystusa do Konstantyna (4/6)
16:35 Historia Polski: Zapomniane powstanie 1918
17:35 Ignacy Domeyko. Długi powrót
18:30 Ex Libris
18:50 Polska Kronika Filmowa
19:05 Wojna i pokój (4/8)
19:55 Polskie 100 lat: Rządy pomajowe
20:30 Teatr wojny: Epilog norymberski
20:45 Teatr Telewizji: Epilog norymberski
23:05 Odkryć tajemnicę 5: Dziwne groby Wikingów
00:05 Kamerdyner
01:25 Utracony świat Aleksandra Wielkiego (6-ost.)
02:15 Wojna o morza: Pancerniki z bazy Scapa Flow (1/2)
02:40 Szerokie tory: Bajkał
03:15 Zakończenie programu
03:20 Sensacje XX wieku: Tajemnica bunkra Hitlera
04:15 Zakończenie programu
--------
TVP Info
2019-12-27
05:29 Głębia ostrości: Świat Iryny
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:50 Zakończenie programu
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Pogoda Info
06:38 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:06 Pogoda Info
07:09 Wstaje dzień
07:15 Serwis Info
07:20 Wstaje dzień
07:30 Serwis Info
07:33 Wstaje dzień
07:54 Pogoda Info
08:00 Serwis Info
08:10 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:23 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:49 Pogoda Info
11:59 Serwis Info
12:29 Serwis Info
12:50 Pogoda Info
12:59 Serwis Info
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:32 O co chodzi
18:00 Panorama
18:20 Panorama opinii
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Forum
21:00 Nie da się ukryć
21:28 Flesz Info Wieczór
21:40 Studio LOTTO
21:49 W tyle wizji
22:31 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:35 W akcji
00:00 Wiadomości
00:28 Gość «Wiadomości»
00:55 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:29 W tyle wizji extra
03:06 Głębia ostrości: Pokora milczenia
03:36 Samotny w sercu dżungli
04:40 Podróże z historią: Słodki smak historii (46)
--------
TVP Kultura
2019-12-27
05:10 Teledysk: Robert Mróz - «Powrót do domu»
05:30 Afisz kulturalny
05:45 Zakończenie programu
06:55 Klasyczne poranki: Elżbieta Bilicka: Fryderyk Chopin - Fantazja Impromptu cis-moll
08:00 Studio Kultura - rozmowy: Ryszard Wolański
08:15 Strojenie instrumentów
08:35 Znachor
11:00 Stawiam na Tolka Banana: Klondike (1/7)
11:45 Stawiam na Tolka Banana: Karioka (2/7)
12:25 Festiwal «Boska komedia» 2019
12:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
13:00 Studio Kultura - rozmowy: Ryszard Wolański
13:20 Philippe Jaroussky śpiewa Bacha i Telemanna
14:55 Budzik
15:40 Pułkownik Kwiatkowski
18:00 Bracia
19:20 Którędy po sztukę: Wilhelm Sasnal
19:30 Koło pióra
20:00 Informacje kulturalne
20:30 Wieczór kinomana: Wstęp do filmu «Barry Lyndon»
20:35 Wieczór kinomana: Barry Lyndon
23:50 Brian Johnson: Życie w trasie: Roger Daltrey
00:50 Tygodnik kulturalny
00:55 Świat kina w obiektywie agencji Magnum
01:40 Teraz animacje!: Dziadowski blues non camera, czyli nogami do przodu
01:50 Teraz animacje!: Ostry film zaangażowany
01:55 Teraz animacje!: Polska Kronika Non-Camerowa Nr 8
02:05 Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
02:20 Tulipanowa gorączka
04:05 Informacje kulturalne
04:30 Opole 2016: Scena alternatywna: Zamilska
04:55 Scena alternatywna w Opolu: Maciek Sienkiewicz
--------
TVP Polonia
2019-12-27
05:00 Barwy szczęścia (2102)
05:20 Rodzinne kolędowanie na Jasnej Górze (2)
05:25 Hej, w dzień narodzenia… w Pelplinie
06:10 Świąteczny koncert w bazylice katedralnej w Pelplinie
07:00 A to polski właśnie…: Święta, święta…
07:03 A to polski właśnie…: Słowa, których używamy niewłaściwie
07:05 Czy wiesz, że… (16)
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Pan Tadeusz
13:35 Na sygnale: Rodziny się nie wybiera (240)
14:10 Wesele w kurnej chacie
15:25 Szansa na sukces. Opole 2020 (11)
16:30 Baw się słowami: Czas karnawału
16:40 Baw się słowami: Jeść czy zjeść?
16:55 Domisie: Świąteczny czas (372)
17:20 Historia jednego obrazu: Tablica prawa i łaski - Autor nieznany (132)
17:30 Teleexpress
17:55 Święty Augustyn: Usta Cezara (3/5)
18:45 Okrasa łamie przepisy: Mazurskie pasztety
19:15 Cafe piosenka: Wydanie świąteczne
19:40 A to polski właśnie…: Słowa, których używamy niewłaściwie
19:45 Dobranocka: Rodzina Treflików: Kolekcjoner (43)
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Na dobre i na złe: Nie jesteśmy bogami (757)
21:45 Polonia 24
22:05 Halo Polonia
22:45 Wolny ekran (177)
--------
TVP Rozrywka
2019-12-27
06:20 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? (69)
06:50 Okrasa łamie przepisy: Pstrągi ze źródlanej wody
07:30 Gotowi do gotowania. Start! (57)
08:20 Familiada
08:50 Koło fortuny (621)
09:35 Kabaret za kulisami: Konferansjer (15)
10:35 Nożem i widelcem
10:55 Święta wojna: EkoBercik (269)
11:25 Muzeum Polskiej Piosenki: ’Mydełko Fa’ - Marlena Drozdowska, Marek Kondrat (102)
11:40 Familiada
12:15 Życie to kabaret: Kabaretowa scena Dwójki przedstawia: Formacja Chatelet - «Gołoleć»
13:20 Życie to kabaret: Łowcy śmiechu: Kabaret Ani Mru-Mru (1)
14:20 The Wall. Wygraj marzenia (18)
15:15 Kabaretowa mapa Polski: Opole na bis - Z PRL do Polski (2)
16:20 Kabaretowa mapa Polski: 8. Płocka Noc Kabaretowa. Kabaretowe Igrzyska 2014 (1)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: 8. Płocka Noc Kabaretowa. Kabaretowe Igrzyska 2014 (2)
18:20 Okrasa łamie przepisy: Gotowanie na grzybobraniu
18:50 Makłowicz w podróży: Podróż 30. Londyn - Tygiel kulinarny
19:25 Gotowi do gotowania. Start! (19)
19:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? (70)
20:35 The Wall. Wygraj marzenia (19)
21:35 Postaw na milion
22:30 Szansa na sukces. Opole 2020 (10)
23:55 Hity kabaretu: Marcinek i inne hity Marcina Dańca (22)
00:55 Koło fortuny: Odcinek specjalny (649)
01:40 Hity kabaretu: «Drzwi» i inne hity Kabaretu Moralnego Niepokoju (1)
02:45 Hity kabaretu: «Drzwi» i inne hity Kabaretu Moralnego Niepokoju (2)
03:45 Kabaret za kulisami: Kabaret Na Koniec Świata - Noworocznie (23)
04:45 Zakończenie programu
--------
TVP Seriale
2019-12-27
05:10 Zakończenie programu
05:45 Na sygnale: Iluzjonista (220)
06:15 Na sygnale: Drugi człowiek (221)
06:45 Na sygnale: A miało być tak pięknie (222)
07:15 W labiryncie: Nóż (55)
07:50 W labiryncie: Lokator (56)
08:30 Akademia Pana Kleksa: Przygoda księcia Mateusza (1/2)
10:05 Akademia Pana Kleksa: Tajemnica golarza Filipa (2-ost.)
11:35 Rodzinka.pl: Ping-pong (250)
12:05 Rodzinka.pl: Estetycznie i higienicznie (251)
12:35 Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
13:35 Ojciec Mateusz 7: Czekolada (88)
14:20 Ojciec Mateusz 7: Śpiewak (89)
15:15 Ranczo Wilkowyje
16:55 Ranczo 8: Wybacz mnie (94)
17:55 Ranczo 8: Czysta karta (95)
18:50 Ja to mam szczęście! (2)
19:30 Ojciec Mateusz 7: Zabawa (90)
20:30 Ojciec Mateusz 13: Insulina (161)
21:25 Ranczo 8: Obywatelskie obowiązki (96)
22:25 Ranczo 8: Nowatorska terapia (97)
23:50 Ranczo Wilkowyje
01:40 Trzeci oficer: Dezerter (1/13)
02:35 Trzeci oficer: Pułapka (2/13)
03:35 Daleko od szosy: Ania (3/7)
--------
TVP Sport
2019-12-27
05:30 Sportowy wieczór
06:00 Snooker: Champion of Champions
08:00 Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi
09:10 Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi
10:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
12:45 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Polski w Wiśle
14:15 live Hokej: Puchar Polski
16:55 Coppa Italia (4)
17:35 live Hokej: Puchar Polski
20:15 live Piłka ręczna mężczyzn: Turniej Czterech Narodów
20:25 live Piłka ręczna mężczyzn: Turniej Czterech Narodów
22:35 Sportowy wieczór
00:30 Galeria Legend Ekstraklasy
02:25 Czarne złoto
03:10 Boks: Światowa Konfrontacja Boksu Olimpijskiego