[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
--------
13th Street HD
2019-12-01
06:15 Scorpion / Скорпион
06:55 Scorpion / Скорпион
07:40 Scorpion / Скорпион
08:25 Scorpion / Скорпион
09:10 Scorpion / Скорпион
09:55 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
10:40 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
11:30 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
12:15 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
13:00 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
13:45 FBI / ФБР
14:35 FBI / ФБР
15:25 FBI / ФБР
16:10 FBI / ФБР
16:55 Private Eyes / Частные сыщики
17:45 Private Eyes / Частные сыщики
18:35 Private Eyes / Частные сыщики
19:25 Private Eyes / Частные сыщики
20:15 Law & Order / Закон и порядок
21:05 Law & Order / Закон и порядок
21:55 Law & Order / Закон и порядок
--------
BelSat
2019-12-01
05:00 Аб’ектыў
05:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
05:50 Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей
06:00 Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял
06:10 Матыльда, мультсерыял
06:20 Аблавушак, мультсерыял для дзяцей
06:30 Англійская для дзяцей
06:40 Ранча «Піковая сямёрка», серыял
07:05 Вяскоўцы
07:35 Загадкі беларускай гісторыі: Пехатою па гістарычным Магілёве
07:50 Менск ад золку да змяркання, д/ф
08:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
09:00 Кожны з нас (ток-шоу): За што гінулі нашыя землякі ў Афганістане?
10:00 Свет беларуса, рэпартаж
10:15 Вечаровы шпіль
10:35 Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял
11:30 Генезіс 2.0, д/ф
13:25 Кінаклуб: «Бела-бялюткі попел»
13:40 Бела-бялюткі попел (Ash is Ppurest White), меладрама
15:50 Бода (Bodo), серыял
16:45 ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф, рэж. Мар’ян Крамэр (Marianne Cramer), 2016 г, Францыя
17:40 Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф
18:15 Мова нанова
18:35 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:15 Лабірынты (гістарычная праграма): Рыгор Бярозкін: дэтэктыўны пошук таго, хто напісаў данос
20:00 Два каханні (Two Lovers), м/ф
21:45 Аб’ектыў
--------
Eleven Sports 1
2019-12-01
05:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 GP Confidential
10:30 #ELEVENF1 (83)
11:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
12:30 live Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
13:00 live Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
14:05 live Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
16:10 live Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
17:15 live Piłka nożna: Liga włoska
17:55 live Piłka nożna: Liga włoska
20:00 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
--------
Eleven Sports 2
2019-12-01
05:00 LaLiga Santander
06:00 LaLiga
07:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
08:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
09:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
12:00 The Best of Eleven
12:25 live Piłka nożna: Liga włoska
14:55 live Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Bundesliga Special: Best of November
17:55 live Piłka nożna: Liga niemiecka
20:00 Full Impact Serie A
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
--------
Eleven Sports 3
2019-12-01
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 LaLiga Santander
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
11:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Serie A TIM
14:55 live Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Bundesliga
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
--------
Eleven Sports 4
2019-12-01
05:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 LaLiga Santander
12:00 Bundesliga Special: Clubs (1)
13:25 live Piłka nożna: 2. liga niemiecka
15:30 Bundesliga Special: Interview of the Month
15:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:55 live Piłka nożna: Liga niemiecka
20:00 Bundesliga Special: Best of November
20:30 The Best of Eleven
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
--------
Kino Polska International
2019-12-01
05:15 Wierna rzeka. Dramat historyczny
07:35 Za co? Dramat
09:20 Biały ślad. Melodramat
10:30 W klatce. Dramat obyczajowy
12:15 Kobieta z prowincji. Psychologiczny
14:00 Wierna rzeka. Dramat historyczny
16:20 Kamień na kamieniu. Dramat psychologiczny
18:00 Porwanie. Młodzieżowy
19:35 Historia niemoralna. Psychologiczny
21:15 Kemping. Komedia obyczajowa, Krótkometrażowy
21:35 W klatce. Dramat obyczajowy
--------
Kino Polska Muzyka International
2019-12-01
06:00 Największe Polskie Przeboje
12:00 Największe Polskie Przeboje
18:00 Największe Polskie Przeboje
--------
MTV Music Polska
2019-12-01
05:00 MTV Dance
07:00 MTV Dance
09:00 MTV Dance
11:00 MTV Dance
13:00 MTV Dance
15:00 MTV Club Chart Top 10
16:00 MTV Dance
18:00 MTV Dance
20:00 MTV Dance
--------
Polonia 1
2019-12-01
05:00 Różowa noc
06:00 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
06:30 Ziemia. Podwodny świat (16)
07:25 Ostatni Janczar (18/20)
08:25 Profilerka (2/16)
09:20 Akademia fitnessu i kulturystyki (10)
10:00 Telezakupy
13:00 Klejnot TV
14:35 Zagadkowa wyspa
16:05 Klejnot TV
20:35 Test z czarów (4/6)
21:05 W biały dzień
--------
Polsat
2019-12-01
05:40 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:30 Jeźdźcy smoków na końcu świata (50)
08:55 Artur ratuje Gwiazdkę
11:00 Daleko jeszcze?
13:00 Jak wytresować smoka
15:15 Speed - niebezpieczna szybkość
17:50 Nasz nowy dom (166)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie
20:00 Koncert Finałowy 24. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK
--------
Polsat 2
2019-12-01
05:20 SuperLudzie (34)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Awantura o kasę
08:00 Nasz nowy dom (118)
09:00 Trudne sprawy (407)
10:00 Trudne sprawy (408)
11:00 Trudne sprawy: Nastoletnia matka ukrywa swoje dziecko przed koleżankami ze szkoły (409)
12:00 Trudne sprawy (410)
13:00 Trudne sprawy (411)
14:00 Przyjaciółki (170)
15:00 Nasz nowy dom (154)
16:00 Kabaret na żywo: Święta polskie (36)
18:00 Malanowski i partnerzy: Romans w pracy (218)
18:30 Malanowski i partnerzy: Seks w przerwie na lunch (219)
19:00 Malanowski i partnerzy: Haracz (220)
19:30 Ewa gotuje (376)
20:05 Wydarzenia
20:45 Sprawiedliwość ulicy
--------
Polsat Cafe
2019-12-01
05:00 Nietrafione tatuaże (2)
06:00 Louis Theroux: Dzieci bez płci
07:00 Oszpecone piękno (1)
08:00 (Nie)idealne (1)
09:00 Ekstremalne przypadki (1)
10:00 Niewolnicy wyglądu (6)
10:30 Niewolnicy wyglądu (8)
11:00 Poprawki skalpelem (28)
12:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (7)
13:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (8)
14:00 Nasz nowy dom (154)
15:00 Demakijaż (91)
15:30 Gwiazdy na dywaniku (315)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (15)
17:00 Skrzywdzone (4)
18:00 Młodzi miliarderzy na wakacjach
19:00 Oskarżone (11)
20:00 Zdrady (121)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (5)
--------
Polsat Doku
2019-12-01
05:00 Syndykat zbrodni (11)
05:30 Syndykat zbrodni (12)
06:00 Gliniarze (32)
07:00 Gliniarze (33)
08:00 Najdziwniejsza broń wojen światowych (12)
09:00 Tajna historia XX wieku (12)
09:30 Tajna historia XX wieku (25)
10:00 Historia świata (8)
11:10 Samurajowie: Japońscy łowcy głów
12:20 Śmiertelnie niebezpieczne podróże (5)
12:55 Śmiertelnie niebezpieczne podróże (6)
13:30 Bitwa o zamek (5)
14:30 Sekret narodzin żarłacza białego
15:30 Top 10 Największe tajemnice świata (6)
16:00 Nigel Marven przedstawia: Dzikie Filipiny (1)
17:00 Nigel Marven przedstawia: Dzikie Filipiny (2)
18:00 Wielki Pacyfik (5)
19:00 Planeta wulkanów
20:00 Najbardziej niebezpieczne drogi do szkoły (6)
--------
Polsat Film
2019-12-01
05:00 Malanowski i partnerzy (756)
05:30 Malanowski i partnerzy (757)
06:00 Stołeczna drogówka (57)
06:30 Stołeczna drogówka (58)
07:00 Przyjaciółki (147)
08:00 Wędrówki z dinozaurami
09:50 Tarzan. Król dżungli
11:50 Przyjadę do domu na święta
13:40 Jeszcze większe dzieci
16:15 Percy Jackson: Morze potworów
18:30 G.I. Joe: Czas Kobry
21:00 Klasyczna niedziela: Immortals. Bogowie i herosi
--------
Polsat News
2019-12-01
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie
05:20 #Jesteśmy dla dzieci
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
09:00 Śniadanie w Polsat News
10:00 Cztery strony prasy
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:45 Pogoda
11:50 Angelus
12:35 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 #Jesteśmy dla dzieci
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:25 Sport
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:30 Agropasja
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:20 Sport
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:50 Pogoda
18:00 #Newsroom
18:50 Wydarzenia
19:15 Więcej Wydarzeń
19:30 Państwo w państwie
21:00 Prezydenci i premierzy
21:45 Pogoda
21:50 Wydarzenia
--------
Polsat Play
2019-12-01
05:00 Kołowrotek (52)
05:30 Kołowrotek (53)
06:00 Taaaka ryba (32)
06:30 Taaaka ryba (33)
07:00 Poławiacze (17)
07:30 Poławiacze (18)
08:00 Dorwać tuńczyka (5)
09:00 Kołowrotek (83)
09:30 Taaaka ryba (14)
10:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (15)
11:00 Emil, pogromca mandatów (14)
11:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (22)
12:00 Chłopaki do wzięcia (61)
12:30 Chłopaki do wzięcia (62)
13:00 Wakacje z Bałtykiem (10)
13:30 Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jest (7)
14:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (7)
14:30 Budowlańcy (9)
15:00 Więzienie (54)
15:30 Więzienie (55)
16:00 Policjanci (9)
16:30 Polacy w świecie (26)
17:00 Górale (49)
17:30 Górale (50)
18:00 Wojny kontenerowe (26)
18:30 Wojny kontenerowe (27)
19:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (16)
20:00 Polacy za granicą (15)
21:00 Wakacje z Bałtykiem (10)
21:30 Chłopaki do wzięcia (189)
--------
Polsat Romans
2019-12-01
05:00 Pierwsza miłość (2220)
05:45 Zza kamery…: Wojna na ekranie (56)
06:00 Małolaty (34)
07:00 Małolaty (35)
08:00 Małolaty (36)
09:00 Małolaty (37)
10:00 Małolaty (38)
11:00 Pielęgniarki (73)
12:00 Pielęgniarki (74)
13:00 Pielęgniarki (75)
14:00 Pielęgniarki (76)
15:00 Pielęgniarki (77)
16:00 Gliniarze: Obrączka (362)
17:00 Gliniarze: Skok na kasę (363)
18:00 Gliniarze: Młodzi gniewni (364)
19:00 Gliniarze: Drugie życie (365)
20:00 Gliniarze: Niszczące wspomnienia (366)
21:00 Elizjum
--------
Polsat Sport
2019-12-01
06:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
08:30 Boks: Gala Babilon Promotion w Raszynie
11:00 live Cafe Futbol
12:30 live Piłka nożna: Fortuna 1. liga
14:45 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:00 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
--------
Polsat Sport Extra
2019-12-01
06:00 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
06:40 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
07:15 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
07:45 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
08:25 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
09:10 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
10:30 live Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi
12:30 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund
14:00 Cafe Futbol
15:30 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund
17:00 Trans World Sport
18:00 live Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:00 KSW 52. Powrót Mameda
20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. liga
--------
Polsat Sport Fight
2019-12-01
05:10 Sporty walki: KSW 49
07:00 Sporty walki: Gala FFF 1 w Zielonej Górze
08:55 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Nowym Jorku
11:15 Boks: Gala w Quezon City z 1975 roku
12:20 Sporty walki: Gala Babilon MMA 6
15:30 Boks: Gala POLSAT Boxing Night: Adamek vs Saleta
20:10 Sporty walki: UFC Fight Night 6 w Bostonie
--------
Polsat Sport News
2019-12-01
06:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
07:00 Sport flesz
07:07 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
08:00 Sport flesz
08:07 Piłka nożna: Liga czeska
09:00 Sport flesz
09:07 Piłka nożna: Liga czeska
10:00 Sport flesz
10:07 Piłka nożna: Fortuna 1. liga
11:00 Sport flesz
11:07 Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:00 Sport flesz
12:10 live Piłka nożna: Liga holenderska
14:25 live Piłka nożna: Liga czeska
16:40 live Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:15 Cafe Futbol
20:00 Piłka nożna: Liga holenderska
--------
Polsat Sport Premium 1
2019-12-01
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Magazyn Ligi Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
--------
Polsat Sport Premium 2
2019-12-01
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
15:30 Piłka nożna: Liga Europy
17:30 Piłka nożna: Liga Europy
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
20:00 Piłka nożna: Liga Europy
--------
Super Polsat
2019-12-01
05:00 Nasz nowy dom (13)
06:00 SuperLudzie Extra (30)
06:15 Flesz Integracja (10)
06:25 Wydarzenia
07:00 Wallykazam! (10)
07:30 Psi Patrol (17)
08:00 Psi Patrol (18)
08:30 Psi Patrol (19)
09:00 Psi Patrol (20)
09:30 Potwory kontra Obcy (19)
10:00 Niania: Lekcja odpowiedzialności (36)
10:30 Niania: Testament (37)
11:00 Niania: Łabędzi śpiew (38)
11:30 Niania: Miłość i prawa ręka (39)
12:00 Niania: To jest napad (40)
12:30 Nasz nowy dom (56)
13:30 SuperLudzie (4)
14:30 GOPR - na ratunek (9)
15:00 Sporty walki: Gale KSW
16:50 Konsul
19:00 Misja Weteran (5)
19:30 Linia życia. Niepokonani (5)
20:00 1000 lat po Ziemi
--------
TVP 1
2019-12-01
05:15 Klan (3562)
05:35 Klan (3563)
06:05 Słownik polsko@polski
06:35 wojsko-polskie.pl (81)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:30 Zakochaj się w Polsce: Mazury Garbate (137)
09:05 Ziarno: Jesteśmy wojownikami! - 7 grzechów głównych
09:40 Las bliżej nas (26)
10:10 Polskie drogi: Himmlerland (10/11)
11:50 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Misja Bangladesz: Chcę być z tymi ludźmi
13:20 BBC w Jedynce: Sekretne życie wiejskich zwierząt: Świnie (3-ost.)
14:20 Z pamięci: O ojcu, część 3
14:30 Weterynarze z sercem (81)
15:05 Komisarz Alex 13: Zbrodnia prawie doskonała (160)
16:05 live Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
16:30 live Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:15 Wojenne dziewczyny 3 (39)
21:15 Rolnik szuka żony 6 (12)
--------
TVP 2
2019-12-01
05:15 Barwy szczęścia (2145)
05:45 Barwy szczęścia (2146)
06:20 M jak miłość (1473)
07:15 Pytanie na śniadanie
11:15 The Voice of Poland. Live: Finał (18)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (624)
15:15 Szansa na sukces. Opole 2020 (9)
16:25 Rodzinka.pl: Drugi ślub (278)
16:55 Kroniki F1
17:00 live Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:20 live Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
19:35 Lajk!
20:05 Muzyka, taniec, zabawa (11)
21:00 Włamanie na śniadanie
--------
TVP ABC
2019-12-01
05:05 Domisie: Bakterie zębopsotki
05:35 Rodzina Treflików: Przyjaźń (29)
05:50 Kuba i Śruba: Pięciu rozbójników (12)
06:05 Maurycy i Hawranek: Sposób na mrówki (7)
06:15 Reksio: Reksio poliglota (1)
06:30 Tabaluga: Smocza góra (50)
07:00 Smerfy: Piórem reportera (223)
07:30 Heidi: Czas na przedstawienie (19)
07:55 Stacyjkowo: Wilson i wagon do malowania (41)
08:10 Rodzina Treflików: Nowy sąsiad (7)
08:25 Super Wings: Piorun w Abu Dhabi część 1 (143)
08:35 Masza i Niedźwiedź: Nauczyciel tańca (46)
08:50 Bella i Sebastian: Zamieszanie w gospodzie (22)
09:00 Robot Trains: Niech mądry Gary triumfuje! (39)
09:15 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… patelnię (74)
09:30 Domisie: Przydasie
10:00 Przygody Bolka i Lolka: Chory ząb (1)
10:15 Teleranek: Pismo (102)
10:30 Andy i prehistoryczne przygody: Ryk tygrysa szablozębnego (11)
10:50 Kasia i Mim-Mim: Najlepszego, króliku (41)
11:05 Len
11:20 Super Wings: Czas dla rodziny (26)
11:40 Miś Uszatek: Zapasy na zimę (44)
11:45 Masza i Niedźwiedź: Nowa miotła (31)
12:00 Domisie: Bakterie zębopsotki
12:30 Smerfy: Smerf Nikt (205)
13:00 Nieziemscy: Prototyp (16)
13:15 Świnka Peppa 3: Praca i zabawa (1/26)
13:25 Księga Ksiąg: Jan Chrzciciel
13:55 Misiowanki: Zachcianki (12)
14:25 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… auto (17)
14:30 Zaczarowany świat (14)
14:50 To Timmy! 3: Strażak Timmy (12)
15:10 Rescue Bots Academy: Bot, który krzyczał ratunku (7)
15:20 Dinotrux (65)
15:50 Gormiti: Meka Świt Część pierwsza (27)
16:05 Tom i Jerry Show: Gwiazda Internetu (25)
16:30 Inazuma Eleven: Klątwa Akademii Królewskiej, część 2 (91)
17:00 Nowe przygody Piotrusia Pana: Świątynia Choombas (15)
17:30 Andy i prehistoryczne przygody: Selfie centrozaura (12)
17:50 Kasia i Mim-Mim: Super Kasia (42)
18:05 My Little Pony: Kryształowanie - część 1. (1)
18:30 Shimmer i Shine: Przygoda w lesie/Latająca mąka (3)
19:00 Wieczorynka: Heidi: W parku (20)
19:20 Wieczorynka: Stacyjkowo: Pomocnicy ratownika (109)
19:30 Wieczorynka: Rodzina Treflików: Treflik królem (9)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Zdumiewający Moritz (33)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Piórko
20:00 Masza i Niedźwiedź: Dookoła świata w jeden dzień (77)
20:10 Masza i Niedźwiedź: Wszystko na opak (38)
20:20 Inspektor Gadżet: Talon w przebraniu (93)
20:35 Zagubiona w Oz: Magia z niczego (15)
21:05 Mister Twister (1)
21:35 Słoneczna włócznia: Tajemniczy ślad (5)
--------
TVP HD
2019-12-01
05:55 52. KFPP Opole 2015: SuperJedynki
06:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Rejs dla zuchwałych
07:35 Makłowicz w podróży: Austria - Wiedeń cesarski
08:10 Ja to mam szczęście! (13)
08:40 Ja to mam szczęście! (14)
09:10 Rodzinka.pl: Trzymaj się za portfel! (206)
09:45 Rodzinka.pl: Metka mnie drapała… (207)
10:15 Rodzinka.pl: Rollercoaster (208)
10:50 Okrasa łamie przepisy: Karp nie tylko na Wigilię
11:20 Okrasa łamie przepisy: Wigilia u leśników
11:55 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
12:50 Ranczo 8: Wielkie otwarcie (104)
13:50 Rolnik szuka żony 6 (11)
14:50 Czar par (10)
16:05 Czar par - dogrywka (10)
16:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (25)
17:20 Komisarz Alex 13: Zbrodnia prawie doskonała (160)
18:20 Ojciec Mateusz 22: W zdrowym ciele… (284)
19:15 Ojciec Mateusz 22: Panna na wydaniu (285)
20:15 Zabójcze oświadczyny
21:55 Terror w podziemiach (1)
--------
TVP Historia
2019-12-01
06:55 Był taki dzień: 1 grudnia
07:05 Wszystkie kolory świata: Wyspy Kanaryjskie - atlantycki tygiel (13/30)
08:10 Non possumus. Prymas Stefan Wyszyński (1)
09:05 Pierścień i róża: Naprzód wiarusy, niech żyje król (4/5)
09:40 Pierścień i róża: Jestem twoja, tylko twoja (5-ost.)
10:10 Okrasa łamie przepisy: Tajemnice domowej kiełbasy
10:45 Saga prastarej puszczy: Opowieść o żuku: Potęga karła
11:50 Historia na sprzedaż (6-ost.)
12:50 Jedwabny szlak (1/3)
13:55 Archiwum zimnej wojny: Doktryna Giedroycia
14:35 Kariera Nikodema Dyzmy (3/7)
15:40 Kariera Nikodema Dyzmy (4/7)
16:45 Wielka gra
17:45 Wojownicy czasu: Bij Szweda, czyli Tenczyn 1655 (25)
18:15 Przeczytaj mi tę historię (17)
18:25 Wiedźmin: Okruch lodu (5/13)
19:25 15 miesięcy do Niepodległości
20:15 Amerykańskie dynastie - klan Kennedych: Legenda Camelotu (5/6)
21:10 Love Story
--------
TVP Info
2019-12-01
05:38 Agrobiznes
05:50 Zakończenie programu
05:55 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:59 Serwis Info
06:21 Pogoda Info
06:29 Serwis Info
06:52 Pogoda Info
06:59 Serwis Info
07:21 Pogoda Info
07:29 Serwis Info
07:52 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:21 Pogoda Info
08:29 Serwis Info
08:52 Pogoda Info
08:59 Serwis Info
09:20 Pogoda Info
09:29 Serwis Info
09:40 Pogoda Info
09:50 Woronicza 17
10:59 Pogoda Info
11:02 Serwis info weekend
11:29 Serwis info weekend
11:52 Pogoda Info
11:59 Serwis info weekend
12:29 Serwis info weekend
12:52 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:52 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:51 Pogoda Info
14:59 Serwis info weekend
15:30 Kościół z bliska
15:59 Info dzień
16:52 Pogoda Info
17:00 Serwis info weekend
17:30 Teleexpress
17:34 Teleexpress Extra
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:30 Studio Zachód
19:00 Głębia ostrości
19:25 Serwis info weekend
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 W pełnym świetle
21:24 Flesz Info Wieczór
21:49 Strefa starcia
--------
TVP Kultura
2019-12-01
07:00 Teledyski
07:20 Stypendia Ministra KiDN dla studentów szkół artystycznych - sylwetki (5)
07:30 Którędy po sztukę: Roman Opałka
07:40 Dranie w kinie
08:25 Serialowa nostalgia: Wszystkie stworzenia duże i małe 5: Nowy rozdział (6)
09:25 Niezapomniany Leonard Bernstein. Spotkania z muzyką: Zjazd wychowanków
10:35 Mały lord
11:50 Trzeci punkt widzenia
12:25 Mała Moskwa
14:30 Barwy Japonii: Wspaniały świat Alberta Kahna
15:30 Stypendia Ministra KiDN dla studentów szkół artystycznych - sylwetki (5)
15:35 Canizares live at the Alhambra 2016
17:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Arkadia Nieborów
17:15 Niedziela z…: twórczością Marka Grechuty
18:05 Niedziela z… twórczością Marka Grechuty: Szalona lokomotywa
18:35 Niedziela z… twórczością Marka Grechuty: Złote przeboje Marka Grechuty
19:30 Niedziela z… twórczością Marka Grechuty: ’Niepewność’, czyli spotkanie z Markiem Grechutą
20:00 Kultura na żywo: Bartłomiej Wąsik/Royal String Quartet
21:10 Klan Sycylijczyków
--------
TVP Polonia
2019-12-01
05:00 Barwy szczęścia (2084)
05:25 Barwy szczęścia (2085)
05:55 Focus on Poland (233)
06:25 The Extra Mile
06:50 Muzyczna scena Halo Polonia (37)
07:15 Pytanie na śniadanie
11:20 Ziarno
11:50 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Z pamięci: Marek Hłasko
13:00 Transmisja mszy świętej z kościoła św. Marii Magdaleny w Rudzie Śląskiej Bielszowicach
14:25 Biała wizytówka: Spółka Ruberg (4)
15:25 Opole 2018 na bis (18)
15:40 Wolny ekran (173)
16:00 Prywatne życie zwierząt 3: Medycyna naturalna (8)
16:30 Leśniczówka (109)
16:55 Leśniczówka (110)
17:30 Teleexpress
17:55 M jak miłość (1467)
18:45 Piersi - koncert Igrzyska Polonijne Jelenia Góra
19:15 Czy wiesz, że… (13)
19:25 Nela Mała Reporterka: Pędząc w psim zaprzęgu (67)
19:45 Dobranocka: Pamiętnik Florki: Prezent (31)
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Blondynka 7: Co było, co będzie (91)
21:40 Anatomia zła
--------
TVP Rozrywka
2019-12-01
05:10 Zakończenie programu
05:55 Rozrywka retro: Allewizja (1)
06:40 Rozrywka retro: Muzyka małego ekranu: Czesław Niemen
07:10 Zakochaj się w Polsce: Tomaszów Mazowiecki (117)
07:35 Big Music Quiz (17)
08:40 Koło fortuny (596)
09:15 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Izabela Skrybant - Dziewiątkowska
09:50 Koń Polski - wielki show w Małym Mieście (2)
10:55 10 Paranienormalnych historii (2)
11:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Izabela Skrybant - Dziewiątkowska
12:35 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (34)
13:05 Podróże z historią: Skarb polskich pól (47)
13:40 Prywatne życie zwierząt 3: Zła reputacja (3)
14:15 Wszystkie stworzenia duże i małe 5: Wbrew przeciwnościom (1)
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki: «Zegarmistrz światła» - Tadeusz Woźniak (19)
15:25 Pułapki umysłu 2 (1)
15:50 Kabaretowe lato Dwójki (9)
17:10 Najgorszy kucharz (10)
18:15 Czar par (9)
19:20 Czar par - dogrywka (9)
19:50 Taka to robota, czyli kabaretowy przegląd zawodów: Nauczyciel cz. 1 (1)
20:55 Kabaretomaniacy (5)
21:55 La La Poland (4)
--------
TVP Seriale
2019-12-01
05:15 Rodzinka.pl: Obligatoryjne figle (230)
05:45 Zakończenie programu
06:25 Na sygnale: Nie twoja sprawa (248)
06:55 Dom: Droga na skróty (24/25)
08:40 W labiryncie: Mateusz (49)
09:15 W labiryncie: Fotografia (50)
09:50 Ranczo 6: Seks nocy letniej (70)
10:45 Ranczo 6: Dzieci rewolucji (71)
11:45 Rodzinka.pl: Słońce Kalifornii (227)
12:15 Rodzinka.pl: Miłość potrafi zmienić (228)
12:45 Rodzinka.pl: Denna rybka (229)
13:25 Ojciec Mateusz 5: Obrona konieczna (66)
14:20 Ranczo 6: Przeciek kontrolowany (72)
15:20 Ranczo 6: Świadek koronny (73)
16:15 Ranczo 6: Sztuka translacji (74)
17:15 Dom: Dziś każdy ma dwadzieścia lat (25-ost.)
18:55 Na sygnale: Tylko cicho sza (249)
19:25 Rodzinka.pl: Jestem grubo inteligentna (276)
19:55 Rodzinka.pl: Głowa rodziny (277)
20:35 Ojciec Mateusz 5: Sonata (67)
21:30 Ojciec Mateusz 5: Rabunek (68)
--------
TVP Sport
2019-12-01
05:50 E-sport: Mistrzostwa Polski ESL
07:05 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Paragwaj 2019
08:15 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Paragwaj 2019
09:25 live Biegi narciarskie: Ski Classics
10:05 live Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
10:45 live Biegi narciarskie: Ski Classics
11:00 live Biegi narciarskie: Ski Classics
12:45 Jeździectwo: Cavaliada Tour w Poznaniu
14:00 live Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
16:30 live Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
19:00 Jeździectwo: Cavaliada Tour w Poznaniu
20:05 live Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Paragwaj 2019
21:25 Sportowy wieczór
21:50 live Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Paragwaj 2019