[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
--------
13th Street HD
2019-11-01
05:00 Criminal Minds / Мыслить как преступник
05:45 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
06:35 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens / 4иcла
07:15 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
08:00 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
08:45 Navy CIS: L.A. / Морская полиция: Лос-Анджелес
09:30 Criminal Minds / Мыслить как преступник
10:20 Criminal Minds / Мыслить как преступник
11:05 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
11:50 Navy CIS / Морская полиция: Спецотдел
12:35 Bull / Булл
13:25 Bull / Булл
14:10 Bull / Булл
14:55 Law & Order / Закон и порядок
15:45 Law & Order / Закон и порядок
16:35 Law & Order / Закон и порядок
17:30 Criminal Minds / Мыслить как преступник
18:15 Criminal Minds / Мыслить как преступник
19:00 Slasher: Solstice / Слэшер
19:50 Slasher: Solstice / Слэшер
20:40 Slasher: Solstice / Слэшер
22:15 Law & Order: Special Victims Unit / Закон и порядок: Специальный корпус
23:00 Criminal Minds / Мыслить как преступник
23:40 Criminal Minds / Мыслить как преступник
00:25 Navy CIS: New Orleans / Морская полиция: Новый Орлеан
01:10 Navy CIS: New Orleans / Морская полиция: Новый Орлеан
01:50 Navy CIS: New Orleans / Морская полиция: Новый Орлеан
02:35 Navy CIS: New Orleans / Морская полиция: Новый Орлеан
03:20 Navy CIS: New Orleans / Морская полиция: Новый Орлеан
04:00 Law & Order / Закон и порядок
04:45 Law & Order / Закон и порядок
--------
BelSat
2019-11-01
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:40 Вяскоўцы
07:10 Ельня, рэпартаж
07:35 Зграя, сенсацыйны серыял
08:30 Belsat Music Live
09:20 Ежы Папелушка. Пасланец праўды (Jerzy Popieluszko. Messenger of The Truth), д/ф
10:45 Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца Гайнрыха Гімлера
11:40 Студыя «Белсат»
12:40 Аб’ектыў
13:00 Размова дня
13:20 Вяскоўцы
13:50 Ельня, рэпартаж
14:15 Хай так TV (сатырычная праграма)
14:50 Матэа (Matteo), д/ф
15:40 Крыжы Беларусі, рэпартаж
16:05 Маю права (юрыдычная праграма)
16:30 Кожны з нас (ток-шоу): Я скінула 55 кілаграмаў
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
19:55 Курдыстан. Пакаленне вайны, рэпартаж
20:30 Пад пяском (Sous le sable), драма
22:05 Студыя «Белсат»
23:05 Аб’ектыў
23:30 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
00:05 Перапынак у вяшчанні
--------
Canal+ Sport 1 PL
2019-11-01
07:00 SD Eibar - Villarreal CF. Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:10 RCD Mallorca - CA Osasuna. Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:20 Ekstrapaka
12:25 Ekstraklasa po godzinach
13:30 Piłka nożna: Premier League World
14:00 CS Dinamo Bukareszt - ORLEN Wisła Płock. Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
15:45 Basket+
16:00 Premier League MatchPack
16:30 LaLiga Highlights Show
17:30 Liga gra
18:00 Boks: Walka o pasy IBF World i IBO World w Nowym Jorku
20:30 Planeta Ekstraklasa (odc. 13)
21:00 Sport News+
21:15 Basket+
22:00 Brooklyn Nets - Houston Rockets. Koszykówka mężczyzn: NBA
00:45 Basket+
01:00 Witaj w klubie
01:30 Golf: European Tour
03:30 Golf: European Tour
--------
Canal+ Sport 2 PL
2019-11-01
06:10 Kroniki La Liga
06:45 Sport News+
07:00 Liga gra
07:30 Piłka nożna: Premier League World
08:00 NBA Action
08:30 Witaj w klubie
09:00 Golf: European Tour
11:00 Golf: European Tour
13:00 Golf: European Tour
15:15 Kącik klubowy (odc. 15)
15:30 Bundesliga Highlights Show
16:30 Manchester City FC - Aston Villa FC. Piłka nożna: Liga angielska
18:30 Premier League MatchPack
19:00 LaLiga Highlights Show
20:00 Premier League Review - podsumowanie kolejki
23:00 Sport News+
23:15 Basket+
23:30 LaLiga Highlights Show
04:00 SG Flensburg-Handewitt - Barca Lassa. Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
--------
Canal+ Sport 3 PL
2019-11-01
05:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Wisła Kraków
07:30 Planeta Ekstraklasa, odc. 13
08:00 Ekstrapaka: 13. kolejka
09:00 Piłka nożna: Liga+ Extra
11:00 Ekstraklasyka, odc. 13
11:30 Ekstraklasa po godzinach
12:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
13:00 Ekstrapaka: 13. kolejka
14:00 Planeta Ekstraklasa, odc. 13
14:30 Piłka nożna: Liga+ Extra
16:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
19:00 Liga gra
19:30 Kącik klubowy, odc. 15
19:45 Ekstrapaka: 13. kolejka
20:40 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
22:45 Liga gra
23:15 Turbokozak
00:00 Piłka nożna: Liga+ Extra
02:00 Planeta Ekstraklasa, odc. 13
02:30 Liga gra
03:00 Turbokozak
03:50 Ekstrapaka: 13. kolejka
04:45 Kącik klubowy, odc. 15
--------
Canal+ Sport 4 PL
2019-11-01
05:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
07:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Wisła Kraków
10:00 Planeta Ekstraklasa, odc. 13
10:30 Ekstrapaka: 13. kolejka
11:30 Piłka nożna: Liga+ Extra
13:30 Ekstraklasyka, odc. 13
14:00 Ekstraklasa po godzinach
15:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
15:30 Ekstrapaka: 13. kolejka
16:30 Planeta Ekstraklasa, odc. 13
17:00 Piłka nożna: Liga+ Extra
19:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
21:30 Liga gra
22:00 Kącik klubowy, odc. 15
22:15 Ekstrapaka: 13. kolejka
23:10 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
01:15 Liga gra
01:45 Turbokozak
02:30 Piłka nożna: Liga+ Extra
04:30 Planeta Ekstraklasa, odc. 13
--------
Eleven Sports 1
2019-11-01
05:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Bundesliga
11:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
12:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
13:00 Serie A TIM
14:00 LaLiga Santander
15:00 #ELEVENF1 (75)
16:00 GP Confidential
16:30 Formuła 1: Grand Prix USA
16:55 Formuła 1: Grand Prix USA
18:30 Formuła 1: Grand Prix USA
19:00 #ELEVENF1 (75)
20:00 GP Confidential
20:30 Formuła 1: Grand Prix USA
20:55 Formuła 1: Grand Prix USA
22:35 Formuła 1: Grand Prix USA
--------
Eleven Sports 2
2019-11-01
06:00 LaLiga Santander
07:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
08:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
09:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
12:00 Serie A TIM
13:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
14:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 The Best Of 2019
18:25 live Piłka nożna: 2. liga niemiecka
20:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
23:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
01:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
02:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Bundesliga
--------
Eleven Sports 3
2019-11-01
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Serie A TIM
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Santander
13:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Serie A TIM
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Bundesliga Special
20:30 The Best of Eleven
20:40 live Piłka nożna: 2. liga angielska
22:45 The Best of Eleven
--------
Eleven Sports 4
2019-11-01
05:00 Sporty walki: Gala Cage Warriors 109 w w Birmingham
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00 Bundesliga
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
18:00 Bundesliga Special
18:25 live Piłka nożna: 2. liga niemiecka
20:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
22:30 Bundesliga Special
--------
Kino Polska International
2019-11-01
05:55 Potop cz. 1. Historyczny
08:30 Potop cz. 2. Historyczny
10:45 Panny i wdowy cz. 1 i 2. Dramat
13:10 Miłość ci wszystko wybaczy. Biograficzny
15:00 Szansa dla dziewcząt. Film dokumentalny
15:15 C. K. Dezerterzy cz. 1. Komedia
16:40 C. K. Dezerterzy cz. 2. Komedia
17:50 Inna wyspa. Psychologiczny
19:00 Skok. Obyczajowy
20:25 Śpiewy po rosie. Sensacyjny
21:55 Najpiękniejsze fajerwerki ever. Polityczny
22:25 Leszy. Etiuda
22:50 Niech żyje miłość. Melodramat
00:25 Potop cz. 1. Historyczny
03:00 Łabędzi śpiew. Komedia obyczajowa
04:25 Indeks. Dramat psychologiczny
--------
Kino Polska Muzyka International
2019-11-01
06:00 Największe Polskie Przeboje
12:00 Największe Polskie Przeboje
18:00 Największe Polskie Przeboje
00:00 Największe Polskie Przeboje
--------
Polonia 1
2019-11-01
05:00 Różowa noc
06:00 Teledyski
06:35 LOL - śmiech na tysiąc sposobów
07:05 Pieska miłość (15)
07:55 Wytańczyć marzenia (15/16)
09:20 Podwodny raj Borneo (9/22)
10:00 Telezakupy
15:00 Rosyjska piękność (8/11)
16:00 Nieźle kliknięci
16:35 Klejnot TV
20:55 Superfantozzi
22:50 Nieźle kliknięci
--------
Polsat
2019-11-01
05:40 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Turbo
09:45 Tajemnica Zielonego Królestwa
11:55 Epoka lodowcowa
13:45 Trzej muszkieterowie
16:05 Osobliwy dom pani Peregrine
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (81)
20:00 Slumdog, milioner z ulicy
22:25 Pasja
00:50 Chirurdzy (199)
01:45 Chirurdzy (200)
02:45 Tajemnice losu
--------
Polsat 2
2019-11-01
05:20 Gliniarze (30)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (55)
08:00 Trudne sprawy (391)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (43)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (44)
10:00 Na ratunek 112: Nierozważny biegacz z chorym sercem / Mężczyzna zaatakowany nożem przez dwóch napastników (31)
10:30 Sekrety rodziny (94)
11:30 Dlaczego ja? (762)
12:30 Nasz nowy dom (65)
13:30 Świat według Kiepskich: Wszechobecny (319)
14:00 Świat według Kiepskich: Konflikt pokoleń (320)
14:30 Świat według Kiepskich: Opowieść wigilijna (321)
15:00 Trudne sprawy (767)
16:00 Nasz nowy dom (66)
17:00 Sekrety rodziny (95)
18:00 Malanowski i partnerzy: Kradzież dziecka (149)
18:30 Malanowski i partnerzy: Najskrytsze tajemnice (150)
19:00 Gliniarze: Nienawiść (239)
20:05 Wydarzenia
20:45 Furia
23:05 Terminator 3: Bunt maszyn
23:20 Świat według Kiepskich: Zagadka nieśmiertelności (102)
23:50 Zdrady: Szewc (66)
00:45 Zdrady: Gdzie jest Robert (67)
01:15 Kabaretowa Ekstraklasa
01:45 Interwencja
02:00 Wydarzenia
02:05 Wydarzenia
02:50 Wystarczy chcieć
02:55 Wystarczy chcieć
03:20 Echo lasu
03:50 Cafe Futbol
--------
Polsat Cafe
2019-11-01
05:00 Poprawki skalpelem - za kulisami (5)
05:30 Bardzo ostry dyżur (8)
06:00 Skrzywdzone (1)
07:00 Suknia jak marzenie (9)
07:30 Suknia jak marzenie (10)
08:00 Sekrety rodziny (75)
09:00 Małolaty (45)
10:00 Szpital dziecięcy (37)
11:00 Oszukane (1)
12:00 Superniania (1)
13:00 Grzeszki na widelcu (87)
13:30 Bake Off Junior (3)
14:00 Panny młode z Atlanty (6)
14:30 Gwiazdy na dywaniku (303)
15:00 Shopping Queen (11)
16:00 Dziwne uzależnienia (6)
16:30 Dziwaczne obsesje (1)
17:00 Nasz nowy dom (126)
18:00 Biedni kontra bogaci (9)
19:00 Oszukane (30)
20:00 Zdrady (43)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (6)
22:00 Gry małżeńskie (24)
23:00 Zdrady (63)
00:00 Nieudane operacje plastyczne (5)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (5)
02:00 Wyjątkowe przypadki medyczne (5)
03:00 Spadkobiercy (5)
04:00 Kobieta na tropie zbrodni (5)
--------
Polsat Doku
2019-11-01
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (19)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (20)
06:00 Gliniarze (82)
07:00 Gliniarze (83)
08:00 Malanowski i partnerzy (796)
08:30 Malanowski i partnerzy (797)
09:00 Malanowski i partnerzy (798)
09:30 Malanowski i partnerzy (799)
10:00 Hardkorowy lombard (110)
10:30 Jak zostać mistrzem iluzji (9)
11:00 Polacy w świecie (32)
11:30 Polacy w świecie (33)
12:00 Polacy w świecie (34)
12:30 Polacy w świecie (35)
13:00 Poszukiwacze historii (69)
13:30 Poszukiwacze historii (70)
14:00 Piraci cesarza
15:15 Nazistowska świątynia zagłady
16:15 Sekrety II wojny światowej (5)
17:25 Druga wojna w kolorze (5)
18:35 Wyspa ludożerców
19:45 Wielki Pacyfik (1)
20:55 Najdziwniejsze tajemnice świata (5)
22:00 Najlepsi tancerze wśród zwierząt (1/2)
23:10 Top 10 Największe tajemnice świata (7)
23:50 Top 10 Największe tajemnice świata (8)
00:25 Łowcy nazistów (4)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (30)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31)
02:30 Taaaka ryba (143)
03:00 Tajna historia XX wieku (7)
03:30 Tajna historia XX wieku (8)
04:00 Skazany za… (24)
04:30 Skazany za… (25)
--------
Polsat Film
2019-11-01
05:30 Malanowski i partnerzy (729)
06:15 Stołeczna drogówka (62)
06:45 Stołeczna drogówka (63)
07:15 Nasz nowy dom (96)
08:15 Smacznego, telewizorku
10:15 Sanatorium pod Klepsydrą
12:50 Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel
14:30 Mój przyjaciel Hachiko
16:30 Zmierzch
19:00 Krudowie
21:00 Gwiazdorski piątek: Szeregowiec Ryan
00:35 Thor: Ragnarok
03:15 Ślad (7)
04:15 Ślad (8)
--------
Polsat News
2019-11-01
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie
05:20 W bliskim planie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:25 Sport
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:55 Pogoda
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:20 Sport
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:50 Pogoda
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość «Wydarzeń»
19:25 Dół
20:00 Polityka na ostro
21:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
21:15 Interwencja Extra
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
00:00 live Sportowy obraz dnia
00:05 Pogoda
00:15 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia i opinie
01:00 SuperLudzie
01:25 Interwencja
01:40 Łowca pedofilów
02:00 Agropasja
02:20 Interwencja
02:35 Interwencja
--------
Polsat Play
2019-11-01
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (32)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (33)
06:00 Najśmieszniejsze filmiki świata (43)
06:30 Najśmieszniejsze filmiki świata (44)
07:00 Polska w monitoringu (11)
07:30 Polska w monitoringu (12)
08:00 Pogromcy mitów (64)
09:00 Hardcorowy lombard: Chicago (8)
09:30 Hardcorowy lombard: Chicago (9)
10:00 Malanowski i partnerzy (238)
10:30 Malanowski i partnerzy (239)
11:00 Malanowski i partnerzy (240)
11:30 Malanowski i partnerzy (241)
12:00 Boeing 777
13:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (1)
14:00 Hardkorowy lombard (145)
14:30 Hardkorowy lombard (146)
15:00 Niesamowite wynalazki starożytności (1)
16:00 Cuda współczesnej techniki
17:00 Hardkorowy lombard 3 (14)
17:30 Hardkorowy lombard 3 (15)
18:00 Chłopaki do wzięcia (39)
18:30 Chłopaki do wzięcia (40)
19:00 Poszukiwacze historii (76)
19:30 Poszukiwacze historii (77)
20:00 Więzienie (46)
20:30 Więzienie (47)
21:00 Chłopaki do wzięcia (183)
21:30 Chłopaki do wzięcia (184)
22:00 Wakacje z Bałtykiem (6)
22:30 Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jest (3)
23:00 Budowlańcy (4)
23:30 Luksusowa orgia
00:50 Zemsta córki
03:00 Prawie genialni (13)
03:30 Prawie genialni (14)
04:00 Stołeczna drogówka (29)
04:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (34)
--------
Polsat Romans
2019-11-01
05:40 Zza kamery…: Sheena (40)
06:00 Przyjaciółki (74)
07:00 Małolaty (18)
08:00 Świat według Kiepskich: Kajfasz (471)
08:30 Pierwsza miłość (2469)
09:15 Pierwsza miłość (2470)
10:00 Gliniarze: Podejrzana przesyłka (345)
11:00 Gliniarze: Prywatne sprawy (346)
12:00 Pielęgniarki (56)
13:00 Pielęgniarki (57)
14:00 Przyjaciółki (75)
15:00 Przyjaciółki (76)
16:00 Na ratunek 112 (115)
16:30 Pierwsza miłość (2471)
17:15 Pierwsza miłość (2472)
18:00 To nie koniec świata! (6)
19:00 To nie koniec świata! (7)
20:00 Przyjaciółki (77)
21:00 La Bamba
23:25 Kupiliśmy zoo
02:05 Rodzina zastępcza: Moda na przeprowadzki (294)
03:00 Gliniarze: Prywatne sprawy (346)
04:00 Na ratunek 112 (115)
04:30 Świat według Kiepskich: Mężczyzna w kapeluszu (528)
--------
Polsat Sport
2019-11-01
05:00 Sporty walki: KSW 46: Narkun vs. Khalidov 2
06:00 Piłka nożna: Puchar Polski
08:00 Piłka nożna: Puchar Polski
10:00 live Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
12:00 Piłka nożna: Puchar Polski
14:00 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
16:30 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
18:30 Magazyn koszykarski
19:30 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
21:30 live Tenis: Turniej ATP w Paryżu
23:00 Sporty walki: KSW 51 News
23:05 Piłka nożna: Puchar Polski
01:00 live Piłka nożna: MLS
03:00 Boks: Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze
--------
Polsat Sport Extra
2019-11-01
06:15 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Malezji
07:10 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Malezji
08:05 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Malezji
09:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:30 7. strefa
15:00 KOTV Weekly
15:30 live Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Włoch
18:00 live Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Włoch
20:30 Magazyn MLS
21:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
02:00 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Malezji
02:55 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Malezji
03:50 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Malezji
--------
Polsat Sport News
2019-11-01
06:00 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
07:00 Sport flesz
07:07 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
08:00 Sport flesz
08:07 Atleci
09:00 Sport flesz
09:07 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
10:00 Sport flesz
10:07 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
11:00 Sport flesz
11:07 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
12:00 Sport flesz
12:07 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
14:30 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
16:40 Trans World Sport
17:45 live Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:00 live Piłka nożna: Liga holenderska
22:30 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Włoch
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 6
--------
Polsat Sport Premium 1
2019-11-01
05:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelesa (2012) (5)
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
--------
Polsat Sport Premium 2
2019-11-01
05:00 Piłka nożna: Liga Europy
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
15:30 Piłka nożna: Liga Europy
17:30 Piłka nożna: Liga Europy
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
20:00 Piłka nożna: Liga Europy
22:00 Piłka nożna: Liga Europy
00:00 Piłka nożna: Liga Europy
02:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (10)
03:00 Piłka nożna: Liga Europy
--------
Super Polsat
2019-11-01
05:00 Nasz nowy dom (138)
06:00 Flesz Integracja (32)
06:05 Pierwsza klasa - short (49)
06:25 Wydarzenia
07:00 Na ratunek 112 (14)
07:30 Na ratunek 112 (25)
08:00 Pierwsza klasa (28)
08:30 Pierwsza klasa (29)
09:00 Atleci
09:30 Boks
11:15 SuperLudzie Extra (21)
11:30 SuperLudzie (3)
12:00 Ameryka marzeń: Loteria (8)
13:00 Przyjaciółki (88)
14:00 Przyjaciółki (89)
15:00 Przyjaciółki (90)
16:00 Przyjaciółki (91)
17:00 Małe wielkie marzenia (4)
17:40 W pustyni i w puszczy
20:00 Blade Runner 2049
23:35 Sami swoi
01:30 Kabaret na żywo: Kabaret Moralnego Niepokoju (21)
03:30 Gliniarze (179)
04:30 Malanowski i partnerzy (791)
--------
TVP 1
2019-11-01
05:00 Zakończenie programu
05:15 Skarby króla Salomona
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
07:55 Film dokumentalny
08:45 Korona królów (277)
09:15 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
09:25 Jak uratować mamę
10:55 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
11:05 Mój przyjaciel orzeł
12:45 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
12:55 Natura w Jedynce: Pole pełne życia
13:50 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
14:00 Trędowata
15:40 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
15:50 Pejzaż bez ciebie - Edward Stachura
16:45 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
17:35 Wspaniała Gilly
19:10 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:35 Kamerdyner
23:00 Magazyn kryminalny 997
23:05 Wzgórze nadziei
23:50 Okupowani 2: Grudzień (5/8)
00:50 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat
01:35 Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy (4-ost.)
01:40 SEAL Team - komando Foki (8/22)
02:25 Kompania X (8-ost.)
02:30 Uwikłani: Maciej - podwójny wyrok (5/9)
03:10 Ocaleni
03:25 Sprawa dla reportera
04:05 Notacje: Bohdan Wróblewski. Bardzo subtelny chłopak
04:15 Zakończenie programu
04:25 Magazyn śledczy Anity Gargas (130)
04:55 Zakończenie programu
--------
TVP 2
2019-11-01
05:15 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Czas, jaki mamy - część 1 (126)
06:10 Cmentarze trwalsze od granic
06:40 Familiada
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Panorama
11:10 Pogoda
11:15 Pytanie na śniadanie
11:30 Wspomnienie (1)
11:40 Gwiazdy w południe: Prawdziwe męstwo
13:45 Wspomnienie (2)
14:00 Familiada
14:25 Wspomnienie (2)
14:35 Koło fortuny (594)
15:15 Wspomnienie (3)
15:30 Znachor
17:45 Wspomnienie (4)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Pejzaż bez ciebie - Zbigniew Wodecki
19:20 Wspomnienie (5)
19:30 Barwy szczęścia (2126)
20:00 Kulisy serialu «Barwy szczęścia» (128)
20:10 Barwy szczęścia (2127)
20:40 Moi chłopcy
22:35 Siła spokoju
00:35 Port lotniczy 1977
02:35 Krąg podejrzanych: Catherine (8/10)
03:50 Art Noc: Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - The Kutiman Orchestra/The Jerusalem Orchestra East & West
04:40 Koło fortuny (233)
04:45 Zakończenie programu
--------
TVP ABC
2019-11-01
05:05 Domisie: Stara trąbka Strachowyja (411)
05:30 Rodzina Treflików: Olimpiada (51)
05:45 Tata lew: Jajko (7)
06:05 Mały pingwin Pik-Pok: Ukarane łakomstwo (3)
06:15 Reksio: Reksio sportowiec (8)
06:30 Dora i przyjaciele (22)
06:55 Smerfy: Dom dla Niani (229)
07:25 Misiowanki: Wiewióreczka (11)
07:55 Stacyjkowo: Wycieczka ze starym Pitem (11)
08:10 Ernest i Celestyna: Latający spodek (3)
08:25 Super Wings: Kaczy gwizdek (113)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Sama wśród wilków (9)
08:50 Mała Marinette (44)
09:00 Robot Trains: Odnowiona przyjaźń (9)
09:20 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… pojemnik na śmieci (44)
09:30 Domisie: Zły sen Bazylego
10:00 Przygody Bolka i Lolka: Lotnia (49)
10:15 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Kolorowe kalosze (129)
10:30 Andy na safari: Andy i pantera śnieżna (21)
10:50 Kasia i Mim-Mim: Śmieszkozaur (9)
11:05 Miś Fantazy: Kraina Zielonych Pagórków (10)
11:20 44 Koty: Gra arcykotków (22)
11:40 Miś Uszatek: Farby (42)
11:45 Masza i Niedźwiedź: Ten hokej jest h’okej! (71)
12:00 Domisie: Stara trąbka Strachowyja (411)
12:30 Nie martw się, Tamaro!
13:00 Nela Mała Reporterka: Jezioro Inle (83)
13:15 Świnka Peppa 6: Mała łódka (7)
13:25 Billy-kot 2: Fałszywy ton (13)
13:55 Marta mówi: Co powiedzą psy? (22)
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… pojemnik na śmieci (44)
14:30 Studio ABC
14:50 To Timmy! 2: Timmy listonosz (33)
15:10 Yakari: Smutek, turkus i zwierzaki (29)
15:20 Dinotrux: Jajka (35)
15:50 Transformers: Cyberverse: Zagłada (16)
16:05 Tom i Jerry Show: Armagedon Toma i Jerry’ego (19)
16:30 Inazuma Eleven: Decydujące starcie - część pierwsza! (61)
17:00 Artur i Minimki: Wielka drzemka (11)
17:30 Andy na safari: Andy i niedźwiedź Grizli (22)
17:50 Kasia i Mim-Mim: Muzyczna skała (10)
18:05 Miś Paddington: Pierwsza ryba (10)
18:30 Sunny Day: Pomylone paczki (11)
19:00 Wieczorynka: Misiowanki: Wizyta u lekarza (23)
19:20 Wieczorynka: Stacyjkowo: Złote koła (79)
19:30 Wieczorynka: Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Gdzie jest Mała Ruda Lisiczka? (50)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Gondolą na czas (3)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Gość
20:05 Masza i Niedźwiedź: Nauczyciel tańca (46)
20:10 Masza i Niedźwiedź: Dookoła świata w jeden dzień (77)
20:25 Gormiti: Głębokie Kłopoty (31)
20:40 Nowe przygody Piotrusia Pana: Zepsuliśmy Nibylandię (37)
21:10 Tom i Jerry Show: Czasem futro, czasem nie (21)
21:35 Doktor Who: Gdyby się na tej Ziemi czas mógł zatrzymywać (11)
22:25 Słodka kuchnia Pszczółek: Figa z makiem
22:40 Rok w ogrodzie extra
22:55 Jak to działa?: Filmy animowane (102)
23:20 Jak to działa?: Gruba przesada - otyłość (159)
23:45 Zakończenie programu
04:30 Nela Mała Reporterka: Schronisko dla żółwi (31)
04:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Kolorowe kalosze (129)
--------
TVP HD
2019-11-01
05:55 Pasja ekstremalna (9)
06:20 Gotowi do gotowania. Start! (37)
06:55 Rodzinka.pl: Powrót (23)
07:30 Rodzinka.pl: W szponach konsumpcji (24)
08:05 Ojciec Mateusz 20: Vistula Beach (252)
08:55 Ojciec Mateusz 20: Ufo (253)
09:55 Ranczo 8: Nowatorska terapia (97)
10:55 Wieczna miłość (25)
11:55 Ojciec Mateusz 14: Złomiarze (186)
12:55 M jak miłość (1463)
13:55 Ranczo 7: Słowa senatora (84)
14:55 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
15:50 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
16:55 Gotowi do gotowania. Start! (38)
17:30 Gotowi do gotowania. Start! (39)
18:05 Ojciec Mateusz 19: Jaki ojciec… (251)
18:55 Ranczo 8: Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (98)
19:55 Rodzinka.pl: Kwestia zaufania (25)
20:25 Rodzinka.pl: Wielka wyprzedaż (26)
20:55 Jak to działa?: Wiem, że nie wiem (153)
21:35 Lalka: Wielkopańskie zabawy (3/9)
23:10 Lalka: Pierwsze ostrzeżenie (4/9)
23:40 Krąg podejrzanych: Sara (3)
00:40 Handlarz cudów
01:05 Diabelska przełęcz
02:35 Dwa życia, jedna nadzieja
03:10 Szansa na sukces. Opole 2020 (3)
03:45 Zakończenie programu
04:10 Zakończenie programu
--------
TVP Historia
2019-11-01
06:50 Był taki dzień: 1 listopada
06:55 Polska Kronika Filmowa
07:20 Obrona Lwowa
08:25 Hanys
09:20 Maria
10:30 Johann Scheffler - mistyczna opowieść
11:25 Dama kameliowa
13:15 Polskie cmentarze na obczyźnie: Monte Cassino
13:25 Świat z lotu ptaka: Wysokie loty (6)
14:30 Historia na sprzedaż (2/6)
15:30 Bizancjum: opowieść o trzech miastach (1/3)
16:35 Historia Polski: Trzy losy, jedna Polska - bracia Pomarańscy
17:35 Polska i świat z historią w tle: Palmiry. Polski Katyń
18:00 Poszukiwacze skarbów: Bitwa pod Shiloh (11/16)
18:30 Ex Libris
18:55 Polska Kronika Filmowa
19:10 Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny
20:50 Amerykańskie dynastie - klan Kennedych: Siła pieniędzy (1/6)
21:45 Liczył się tylko honor
22:50 Sofia Kowalewska. Dylematy wielkiej kobiety
23:20 Słynne jednostki specjalne: Komandosi Rzymu (9/10)
00:15 Sensacje XX wieku: Tajna sprawa
01:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Dać świadectwo prawdzie
01:40 Encyklopedia II wojny światowej: Niezwykłe rozkazy Hitlera
02:05 Zakończenie programu
--------
TVP Info
2019-11-01
05:13 Agrobiznes
05:30 Zakończenie programu
05:55 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:59 Serwis Info
06:21 Pogoda Info
06:29 Serwis Info
06:52 Pogoda Info
06:59 Serwis Info
07:21 Pogoda Info
07:29 Serwis Info
07:52 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:20 Pogoda Info
08:29 Serwis Info
08:51 Pogoda Info
08:59 Serwis Info
09:22 Pogoda Info
09:29 Serwis Info
09:54 Pogoda Info
09:59 Serwis Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:50 Pogoda Info
11:59 Serwis Info
12:29 Serwis Info
12:50 Pogoda Info
12:59 Serwis Info
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:19 Pogoda Info
16:25 Info dzień
16:51 Pogoda Info
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:32 Magazyn
18:00 Panorama
18:20 Magazyn
18:50 Magazyn
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Magazyn
21:00 Nie da się ukryć
21:28 Flesz Info Wieczór
21:49 Magazyn
22:45 Magazyn
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:07 Pogoda Info
00:20 Wiadomości
00:48 Gość «Wiadomości»
01:15 Minęła dwudziesta
02:15 W tyle wizji
02:49 W tyle wizji extra
03:30 O tym się mówi
04:23 W akcji
04:44 Pogoda Info
04:55 Podróże z historią: Jak smakują Kresy? (33)
--------
TVP Kultura
2019-11-01
05:10 Teledysk
05:45 Zakończenie programu
05:50 Zakończenie programu
07:00 Teledyski - muzyka klasyczna
08:00 Informacje kulturalne
08:25 Studio Kultura - rozmowy
08:40 Świteź
09:15 Sztuczki
11:00 Rodzina Kanderów: Odwiedziny. Rok 1971 (10)
12:10 Informacje kulturalne
12:35 Dominik Połoński - IN Memoriam
13:00 Studio Kultura - rozmowy
13:20 Kultura na żywo: Kwadrofonik i Adam Strug - Requiem ludowe
14:30 Za młodzi na śmierć: Judy Garland
15:25 Monolog trębacza
15:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Brzeg
16:15 Miasto bezprawia
18:00 Odyseja filmowa: 1965-1969: Nowe fale omywają cały świat
19:10 Teledyski
19:20 Którędy po sztukę: Wit Stwosz
19:30 Koło pióra
20:00 Informacje kulturalne
20:35 Wieczór kinomana: Wstęp do filmu «1900: Człowiek legenda»
20:40 Wieczór kinomana: 1900: Człowiek legenda
23:40 Gdy milknie muzyka
00:45 Tygodnik kulturalny
01:30 Teraz animacje!: Światło w tunelu
01:40 Teraz animacje!: Łaźnia
01:45 Teraz animacje!: Locus
02:00 Wstęp do filmu «Metropolis»
02:05 Metropolis
04:40 Dobra Nocka - Vonda7
--------
TVP Polonia
2019-11-01
05:25 Cmentarz Żydowski w Warszawie
05:45 Którędy po sztukę: Stanisław Dróżdż
05:55 Focus on Poland (212)
06:10 Leśniczówka (71)
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas (130)
07:05 Czy wiesz, że… (8)
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Dzieje mistrza Twardowskiego
12:40 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
12:45 Historia jednego obrazu (96)
12:55 Wspomnienie (1)
13:05 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
13:15 Na sygnale: Póki śmierć nas nie rozłączy (232)
13:45 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
13:55 M jak miłość (1457)
14:45 Wspomnienie (2)
14:55 Pejzaż bez ciebie - Kalina Jędrusik
15:45 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
15:55 Miłość i puste słowa
17:20 Wspomnienie (3)
17:30 Teleexpress
18:00 Pejzaż bez ciebie - Edward Stachura
18:55 Wspomnienie (4)
19:05 Wszystko przed nami (44)
19:35 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
19:45 Dobranocka: Rodzina Treflików: Smog (35)
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Na dobre i na złe: Kubeł zimnej wody (749)
21:45 Wszyscy święci
23:05 Wspomnienie (5)
23:10 Focus on Poland (213)
23:15 Wolny ekran (169)
23:30 Cmentarz Żydowski w Warszawie
23:45 Miłość i puste słowa
00:00 Magazyn śledczy Anity Gargas (130)
00:30 Korona królów (260)
01:00 Wschód
01:05 Wspomnienie (1)
01:10 Wszyscy Święci z Rakowic i Salwatoru
01:20 Pamiętamy: Groby Polaków poza ojczyzną
01:25 Zagadki zwierzogromadki (2)
01:30 Wspomnienie (2)
01:45 Dobranocka za oceanem: Dziwne przygody Koziołka Matołka: Złoty szlak (26)
02:00 Wiadomości
02:30 Słowo abpa Wiktora Skworca na uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
02:35 Sport
02:40 PitBull (17)
03:25 Wspomnienie (3)
03:30 Barwy szczęścia (2071)
03:40 Na sygnale: Póki śmierć nas nie rozłączy (232)
04:05 Polonia 24
04:15 Pejzaż bez ciebie - Edward Stachura
04:25 Rozmowa Polonii
04:40 Halo Polonia
--------
TVP Rozrywka
2019-11-01
06:15 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Borów Tucholskich
06:50 Okrasa łamie przepisy: Ogórkowa kuchnia
07:20 Makłowicz w podróży: Podróż 22. Irlandia Północna - Kierunek Atlantyk
07:55 Makłowicz w podróży: Podróż 22. Irlandia Północna - Tropem legend
08:25 Familiada
08:55 Koło fortuny (566)
09:40 Pejzaż bez ciebie - Kalina Jędrusik
10:35 Nożem i widelcem (254)
10:55 Bohdan Smoleń
11:35 Familiada
12:10 Humor Wiesława Michnikowskiego
13:15 Kierunek kabaret: Czy ich pamiętacie? (20)
14:20 Pejzaż bez ciebie - Marek Grechuta
15:10 Bohdan Smoleń
15:40 Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2010 (1)
16:40 Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2010 (2)
17:25 Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2010 (3)
18:20 Okrasa łamie przepisy: Końska dieta, czyli owies i siano w kuchni
18:50 Makłowicz w podróży: Podróż 22. Irlandia Północna - Tropem legend
19:25 Postaw na milion
20:20 Pejzaż bez ciebie - Edward Stachura
21:25 Postaw na milion
22:25 Olga Lipińska zaprasza: Wojtek Pokora (33)
23:35 Dzięki Bogu już weekend
00:40 Koło fortuny (564)
01:20 Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa: Poszukiwacze zaginionego humoru (1)
02:25 Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa: Świątynia uśmiechu (2)
03:25 Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa: Kabaretowa krucjata (3)
04:25 Rozrywka retro: Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat: Krzysztof Krawczyk (2)
04:55 Zakończenie programu
--------
TVP Seriale
2019-11-01
05:05 Rodzinka.pl: Rollercoaster (208)
05:30 Zakończenie programu
05:45 Na sygnale: To już nie ma sensu (180)
06:20 Na sygnale: Wszystko, tylko nie to! (181)
06:50 Na sygnale: Propozycja nie do odrzucenia (182)
07:20 W labiryncie: Noworodek (39)
07:55 W labiryncie: Dlaczego? (40)
08:35 Matki, żony i kochanki (1/22)
09:35 Matki, żony i kochanki (2/22)
10:25 Na sygnale: Prawda za drzwiami (183)
10:55 Na sygnale: Topielec (184)
11:30 M jak miłość (1170)
12:30 Ranczo 5: Msza obywatelska (53)
13:30 Ojciec Mateusz 4: Śmierć na żywo (48)
14:25 Ojciec Mateusz 4: Lot (49)
15:25 Na dobre i na złe: Operacja: limit (406)
16:20 Na sygnale: Propozycja nie do odrzucenia (182)
16:50 Ranczo 5: Czysty biznes (54)
17:55 Ranczo 5: Wielki powrót (55)
18:55 Na sygnale: Prawda za drzwiami (183)
19:30 Ojciec Mateusz 4: Sekrety i kłamstwa (50)
20:25 Ojciec Mateusz 10: Wybuch (122)
21:20 Ranczo 5: Amerykańska baza (56)
22:20 Ranczo 5: Człowiek z Rio (57)
23:25 Ojciec Mateusz 4: Sekrety i kłamstwa (50)
00:20 Komisarz Alex 13: Pośród wilków (156)
01:20 Oficerowie: Paparazzi (6/13)
02:15 Oficerowie: Diagnoza (7/13)
03:10 Matki, żony i kochanki (1/22)
04:00 Grzech Fatmagül (73)
04:55 Zakończenie programu
--------
TVP Sport
2019-11-01
05:40 Sportowy wieczór
06:15 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 - Brazylia 2019
08:20 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Stanisław Marusarz
08:40 Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich - Tokio 2020
10:25 100 lat na dworze królowej
11:35 Opowieść sentymentalna
12:30 live Tenis: Turniej WTA Finals w Shenzhen
14:30 live Tenis: Turniej WTA Finals w Shenzhen
16:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019
18:40 Tenis: Turniej WTA Finals w Shenzhen
20:10 Włodzimierz Smolarek - wojownik z wielkim sercem
20:50 live Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 - Brazylia 2019
23:00 Deyna 70
23:30 Nie zmarnowałem życia - Stanisław Szozda
00:00 live Hokej: NHL
03:00 Snooker: Champion of Champions
--------
VIVA Polska
2019-11-01
06:00 Viva Power Dance
08:00 Viva Dance
10:00 100% Dance
12:00 Viva Dance
14:00 100% Dance
16:00 Viva Dance
18:00 100% Dance
20:00 Viva Power Dance
22:00 Viva Dance Mix
00:00 Viva Dance
02:00 Viva Dance Mix