wait...
Телепрограмма на каждый день с 1975 года
07-12-2018, пт
Каналы [15]: 3+ Эстония, Eesti Kanal, Eesti Kanal Pluss, Entusiast TV, ETV Эстония, ETV+ Эстония, ETV2 Эстония, FilmZone Эстония, FilmZone+ Эстония, Kidzone, Kidzone+, Tallinna TV, TV3 EE, TV6 EE, ПБК Эстония
Регион: Эстония
Источник: IPTV
[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю

Час. пояс МСК -1



--------

3+ Эстония
2018-12-07


05:00 Радио ”Волна”. 1 с-н 341 c
06:30 Американская семейка. 4 с-н 409 c
07:00 Ну, погоди! 1 с-н 105 c
07:10 Ну, погоди! 1 с-н 106 c
07:20 Ну, погоди! 1 с-н 107 c
07:35 Фиксики. 2 с-н 16 c
07:45 Фиксики. 2 с-н 17 c
07:55 Фиксики. 2 с-н 18 c
08:05 Фиксики. 2 с-н 19 c
08:15 Фиксики. 2 с-н 20 c
08:25 Фиксики. 2 с-н 21 c
08:35 Руссо туристо. 7 c
09:05 Кухня. 3 с-н 307 c
09:35 Кухня. 3 с-н 308 c
10:10 Барышня-крестьянка. 4 с-н 3 c
11:10 Беременный папа. 1 с-н 10 c
12:30 СашаТаня. 3 с-н 83 c
13:00 СашаТаня. 3 с-н 84 c
13:30 Наша Russia. 82 c
13:55 Comedy Club. 12 с-н 476 c
14:55 Comedy Club. 12 с-н 477 c
15:55 Comedy Club. 12 с-н 478 c
16:55 Кухня. 3 с-н 309 c
17:25 Кухня. 3 с-н 310 c
18:00 Угадай мой возраст. 1 с-н 14 c
19:00 Ледниковый период 2: Глобальное потепление
20:50 Доктор Дулиттл
22:35 ДухLess
00:40 Везёт же людям
02:30 Секретные материалы. 1 с-н 5 c
03:25 Радио ”Волна”. 1 с-н 341 c


--------

Eesti Kanal
2018-12-07


05:35 Meie inimesed. 19 c
06:00 Ohu piiril. 13 c
06:25 Meie inimesed. 19 c
06:50 Prillitoos. 80 c
07:35 Õhtune ekspress. 31 c
07:55 Erisaade. 19 c
08:20 Maahommik. 20 c
09:05 Maire Aunaste vestlussaade. 17 c
10:00 Pealtnägija. 5 c
10:55 Tähelaev. 2 c
11:55 Ohu piiril. 13 c
12:20 Prillitoos. 80 c
13:05 Osoon. 18 c
13:35 Eesti aja lood. 11 c
14:05 Meie inimesed. 20 c
14:30 Erisaade. 20 c
14:55 Prillitoos. 81 c
15:40 Õhtune ekspress. 32 c
16:10 Maahommik. 21 c
16:55 Osoon. 20 c
17:30 Eesti aja lood. 13 c
18:00 Pealtnägija. 6 c
18:50 Maire Aunaste vestlussaade. 18 c
19:45 Ohu piiril. 14 c
20:10 Erisaade. 20 c
20:35 Tähelaev. 3 c
21:50 Osoon. 20 c
22:25 Eesti aja lood. 13 c
22:55 Ohu piiril. 14 c
23:20 Õhtune ekspress. 32 c
23:50 Pealtnägija. 6 c
00:40 Vaheaeg


--------

Eesti Kanal Pluss
2018-12-07


05:20 Ob-la-di, Ob-la-da. 19 c
06:00 Rännud Kersnaga. 10 c
06:30 Kitsas king. 6 c
07:00 Ülo Päevad. 3 c
07:25 Paar. 20 c
08:20 Õnne 13. 35 c
08:50 Õnne 13. 36 c
09:20 Tarmo album. 4 c
09:50 Ob-la-di, Ob-la-da. 19 c
10:30 Eesti mäng. 2 c
11:00 Ausalt, palun. 9 c
11:30 Wabariik. 13 c
12:05 Ülo Päevad. 3 c
12:30 Rännud Kersnaga. 10 c
13:00 Kitsas king. 6 c
13:30 Paar. 20 c
14:25 Eesti mäng. 2 c
14:55 Ausalt, palun. 9 c
15:25 Tarmo album. 6 c
15:50 Rännud Kersnaga. 26 c
16:30 Ausalt, palun. 10 c
17:00 Õnne 13. 37 c
17:35 Õnne 13. 38 c
18:10 Eesti mäng. 3 c
18:40 Ob-la-di, Ob-la-da. 20 c
19:20 Paar. 21 c
20:15 Wabariik. 15 c
20:45 Kitsas king. 7 c
21:15 Ülo Päevad. 4 c
21:40 Õnne 13. 37 c
22:15 Õnne 13. 38 c
22:50 Tarmo album. 6 c
23:15 Eesti mäng. 3 c
23:45 Wabariik. 15 c
00:15 Kitsas king. 7 c
00:45 Ausalt, palun. 10 c
01:15 Ülo Päevad. 1 c
01:40 Vaheaeg


--------

Entusiast TV
2018-12-07


08:40 Filmid maailmast
10:25 Uudised
10:45 Jututuba
14:00 Looduskaamerad
15:00 Aru pähe!*
16:00 Filmid maailmast
17:00 Jututuba
20:00 Uudised
20:20 Onu Arvo köök
20:35 Hillar Kohv
21:10 Filmid maailamast
21:30 Aru pähe! live
22:30 Rithms
23:00 Unetud live
02:00 Key West Two Friends Karaoke baar live kaamera


--------

ETV Эстония
2018-12-07


06:55 Terevisioon
09:10 Draamasari Naiskonstaabel
10:00 Terevisioon
12:10 Draamasari Downton Abbey
13:00 Ev 100. 9 Hümni Vabadusele
14:00 Trumpi Müüri Radadel
14:30 Autoportree
15:00 Laskesuusatamise Mk Etapp
16:45 Vana Aja Asjad
17:00 Aktuaalne Kaamera
17:05 Draamasari Õnne 13 9 (Eesti 2002)
17:35 Elu Lugu
17:40 Draamasari Naiskonstaabel
18:30 Aktuaalne Kaamera
19:00 Ringvaade
20:00 Reis Ümber Eesti
21:00 Aktuaalne Kaamera. Ilm
21:30 Sport
21:40 Krimireede Midsomeri Mõrvad
23:10 Pealtnägija
00:05 Ringvaade
01:05 Draamasari Downton Abbey


--------

ETV+ Эстония
2018-12-07


06:55 Кофе+
08:20 Утренняя Зарядка С Etv+
08:25 Кофе+
09:50 Драм. сериал: Подкидыши
10:40 Кофе+
12:05 Комед. сериал: Слуга Народа
12:35 Мелодрама Как Вернуть Мужа За Тридцать Дней
13:25 д/с Сила Спорта
13:55 д/с Сила Спорта
14:25 Драм. сериал: Котовский
15:10 Биатлон. Кубок Мира
16:40 Livestonia
17:10 Гримерка
18:00 Актуальная Камера
18:05 Драм. сериал: Подкидыши
18:55 Комед. сериал: Слуга Народа
19:25 Детект. сериал: След
20:00 Актуальная Камера
20:30 д/с Россия С Саймоном Ривом
21:30 Мелодрама Счастливого Пути (Россия 2008)
23:10 Боевик: Драконы Навсегда (Dragons Forever, Гонконг 1988)
00:40 Драм. сериал: Карточный Домик


--------

ETV2 Эстония
2018-12-07


07:00 Animasari Sammalhammas, Kus Sa Oled?
07:10 Lastesari Jõulutaadi Suured Saladused
07:20 Animasari Džungliässad
07:30 Animasari Robin Hood
07:40 Animasari Väike Printsess
07:55 Animasari Geronimo Stiltoni Lõbusad Lood
08:15 Lastetuba
08:30 Lastesari Piraatide Aarde Saladus
08:45 Animasari Lammas Shaun
08:50 Lastesari Flippie Kokaraamat
08:55 Animasari Ma Olen Hirmus Mutukas (Iiri 2012)
09:00 Ringvaade
10:00 Pöffi Kaheksa Ja Pool
10:30 Köögikodanikud
11:00 Esimene Stuudio
11:26 Err.ee Uudised
14:55 Muusika!
15:30 Soovide Aeg
15:55 Muusika!
16:30 Animasari Sammalhammas, Kus Sa Oled?
16:40 Animasari Džungliässad
16:55 Animasari Bobby Ja Bill
17:05 Animasari Geronimo Stiltoni Lõbusad Lood
17:30 Animasari Susapusa Okidos
17:40 Lastesari Piraatide Aarde Saladus
17:55 Lastesari Flippie Kokaraamat
18:00 Lastetuba
18:10 Animasari Ma Olen Hirmus Mutukas (Iiri 2012)
18:15 Animasari Väike Printsess
18:25 Animasari Maša Ja Karu
18:35 Lastesari Jõulutaadi Suured Saladused
18:40 Animasari Kati Ja Mimmu
18:50 Soovide Aeg
19:15 Aktuaalne Kaamera (Viipekeeles)
19:20 Kultuuriuudised
19:30 4X4. Aafrika
20:00 Tsivilisatsioonid
21:00 Köögikodanikud
21:30 Kinoklassika Hirmu Neem (Cape Fear, Usa 1991)
23:35 Ongi Koik
00:05 Maailma Kino Tom Of Finland (Soome, Rootsi, Taani, Saksamaa, Island, Usa 2017)


--------

FilmZone Эстония
2018-12-07


10:20 Elvis ja Nixon
11:50 Vanad lõvid
13:40 Tapatalgud
15:05 Närvidemäng
16:45 Kullasära silmades
18:25 Ammusel ajal Venice’is
20:00 Professionaal
21:35 Kirjad Iwo Jimalt
23:55 Öö kutse
01:55 Valgus ookeanide vahel
04:55 Closedown


--------

FilmZone+ Эстония
2018-12-07


09:25 Närvidemäng
11:05 Valgus ookeanide vahel
13:20 Elvis ja Nixon
14:50 Vanad lõvid
16:40 Tapatalgud
18:05 Elu valikud
20:00 Nurjatud noored
21:35 Isad ja tütred
23:35 Väga pikk kihlus
01:50 Kullasära silmades
04:50 Closedown


--------

Kidzone
2018-12-07


06:00 Little Duck's Morning
06:45 Nils Holgersson
07:00 Nexo Knights
07:25 Heroes of Envell
07:40 Mecard
07:55 My Little Pony
08:20 Peppa Pig
08:30 Thomas and Friends
08:45 Zeke's Pad
09:10 Littlest Pet Shop: A World Of Our Own
09:25 Beyblade Burst
09:50 Zak Storm
10:15 Elves
10:40 Ready Jet Go!
11:05 Angry Birds Toons
11:15 Fantasy Patrol
11:30 Rainbow Ruby
11:45 Zeke's Pad
12:15 Thomas and Friends
12:30 Peppa Pig
12:40 Littlest Pet Shop: A World Of Our Own
12:55 Rainbow Ruby
13:10 My Little Pony
13:40 Fantasy Patrol
13:55 Elves
14:20 DC Super Hero Girls
14:30 Ready Jet Go!
14:55 Zeke's Pad
15:25 Tobot
15:55 Nils Holgersson
16:15 Heroes of Envell
16:30 Mecard
16:50 The Ant Bully
18:25 Lego Friends
18:50 DC Super Hero Girls
18:55 Fantasy Patrol
19:10 Ready Jet Go!
19:35 Nils Holgersson
19:50 Peppa Pig
20:00 Littlest Pet Shop: A World Of Our Own
20:15 Thomas and Friends
20:30 Heroes of Envell
20:45 Mecard
21:00 Zak Storm
21:25 Nexo Knights
21:50 Beyblade Burst
22:15 Tobot
22:45 Barbie in a Mermaid Tale 2
00:10 Kidz Megamix


--------

Kidzone+
2018-12-07


07:00 Mazais princis
08:44 Eža Alfrēda noslēpumi. 1 с-н 41 с.
08:57 Robopolicists Pollijs. 1 с-н 35 с.
09:12 Zīka planšete. 1 с-н 6 с.
09:36 Monks. 1 с-н 19 с.
09:44 JoJo. 1 с-н 4 с. «What A Mess!»
09:53 Leģendārie. 1 с-н 6 с.
10:17 Dibo. 1 с-н 42 с. «Counting Hero»
10:30 Monstru mednieku klubs. 2 с-н 16 с.
10:54 Kosmosa reindžers Rodžers. 1 с-н 14 с.
11:07 Celtnieks Bobs. 1 с-н 38 с.
11:20 Mans robots un es. 1 с-н 31 с.
11:34 Monks. 1 с-н 20 с.
11:43 Lego Ninjago. 9 с-н 6 с.
12:07 Dibo. 1 с-н 42 с. «Counting Hero»
12:20 Eža Alfrēda noslēpumi. 1 с-н 41 с.
12:33 Vikings Viks. 1 с-н 9 с.
12:47 Mazais princis
14:31 Zīka planšete. 1 с-н 7 с.
14:55 Lego Ninjago. 9 с-н 7 с.
15:19 Barbie Dreamtopia. 1 с-н 21 с.
15:32 JoJo. 1 с-н 3 с. «Time Stood Still»
15:41 Celtnieks Bobs. 1 с-н 39 с.
15:54 Mans robots un es. 1 с-н 31 с.
16:09 Kosmosa reindžers Rodžers. 1 с-н 15 с.
16:22 Robopolicists Pollijs. 1 с-н 35 с.
16:37 Monstru mednieku klubs. 2 с-н 16 с.
17:01 Dibo. 1 с-н 42 с. «Counting Hero»
17:14 Vikings Viks. 1 с-н 9 с.
17:27 Leģendārie. 1 с-н 6 с.
17:50 Eža Alfrēda noslēpumi. 1 с-н 41 с.
18:04 Kosmosa reindžers Rodžers. 1 с-н 15 с.
18:18 Mans robots un es. 1 с-н 32 с.
18:32 JoJo. 1 с-н 4 с. «What A Mess!»
18:41 Monks. 1 с-н 21 с.
18:49 Lego Ninjago. 9 с-н 8 с.
19:13 Monstru mednieku klubs. 2 с-н 16 с.
19:37 Vikings Viks. 1 с-н 10 с.
19:51 Barbie Dreamtopia. 1 с-н 22 с.
20:04 Zīka planšete. 1 с-н 7 с.
20:28 Robopolicists Pollijs. 1 с-н 36 с.
20:43 Leģendārie. 1 с-н 7 с.
21:06 Monks. 1 с-н 22 с.
21:14 Bārbija un viņas māsas pasakā par poniju
22:27 Celtnieks Bobs. 1 с-н 39 с.
22:40 Mazā pīlēna sapnis


--------

Tallinna TV
2018-12-07


07:00 TeTeVeke lastele
07:30 TÄNA. Uudised
07:45 Linnapeatund
08:45 TÄNA. Uudised (subtiitritega)
09:00 Daamide õnn. 1 с-н 17 c
09:55 Kabinet
10:40 Tervisevõti. Dr Viktor Vassiljev
11:15 Kultuurimeetri arhiivist. Talveöö unenägu ja Hermanis
11:45 Pillimeeste klubi laulud 2018
12:45 Vintskapist soklini
13:15 Spordisõbrad
13:45 Kas tohib?
14:15 Linnapeatund
15:15 Tervisevõti. Dr Viktor Vassiljev
15:50 Kabinet
16:35 Saatuslikud valed. 96 c
17:30 TeTeVeke lastele
18:00 TÄNA. Uudised
18:10 Reporter Võsu seiklused Iisraelis. 1 c
18:35 Daamide õnn. 1 с-н 18 c
19:30 Rändur. Kreeta
20:00 TÄNA. Uudised
20:30 Täna maailmas
20:45 Kultuurimeeter
21:15 Kas tohib?
21:45 Maatriks
22:20 Tudengifilm. Tosin küsimust Eesti kohta: Millesse eestlased usuvad?
22:30 TÄNA. Uudised (subtiitritega)
22:40 Kolmteist. 2 c
23:35 Kultuurimeeter
00:05 Kas tohib?
00:35 TÄNA. Uudised
01:05 Täna maailmas
01:20 Info TV


--------

TV3 EE
2018-12-07


05:10 Seitsmesed
05:25 Kirgede torm. 2981 c
06:15 Lõvivalve. 1 с-н 4 c
06:40 Ämblikmees. 1 с-н 4 c
07:05 Käsna-Kalle Kantpüks. 1 с-н 84 c
07:30 Jänku Juss. 1 с-н 49 c
07:40 Lõvivalve. 1 с-н 4 c
08:10 Minu köök on parim. 6 с-н 20 c
09:30 Kirgede torm. 2981 c
10:40 Top Shop
10:55 Vaprad ja ilusad. 7887 c
11:25 Isabel. 48 c
12:25 Võimalik vaid Venemaal
12:55 Zoolander 2
15:00 Isabel. 49 c
16:00 Vaprad ja ilusad. 7888 c
16:30 Kirgede torm - armastuslood. 1 с-н 1 c
17:35 Minu köök on parim. 6 с-н 21 c
19:00 Seitsmesed: Uudised
19:30 Seitsmesed
20:00 Tunnen sind läbi ja lõhki. 1 с-н 11 c
21:30 Papad Mammad. 5 с-н 11 c
22:30 Võimalik vaid Venemaal. 5 с-н 8 c
23:00 Mina, Earl ja surmasuus tüdruk
01:10 Hawaii 5-0. 6 с-н 14 c
02:00 Ameerika õudukas. 4 с-н 1 c
03:05 Tunnen sind läbi ja lõhki. 1 с-н 11 c
04:10 Papad Mammad. 5 с-н 11 c
04:50 Seitsmesed: Uudised. 1 с-н 338 c


--------

TV6 EE
2018-12-07


06:00 Power Hit Radio. 1 с-н 341 c
08:30 Seitsmesed: Uudised. 1 с-н 337 c
09:00 Seitsmesed
09:30 Kodu keset linna. 68 c
10:00 Kutsuge Cobra 11. 11 с-н 2 c
11:00 Tants hauakividel
13:25 Kodu keset linna. 69 c
14:00 Kutsuge Cobra 11. 11 с-н 2 c
15:00 Kohver. 1 с-н 2 c
16:00 Kutsuge Cobra 11. 11 с-н 3 c
17:00 Tähevärav SG-1. 6 с-н 17 c
18:00 Perepea. 11 с-н 9 c
18:30 Simpsonid. 24 с-н 8 c
19:00 Kuidas ma kohtasin teie ema. 6 с-н 11 c
19:30 Kuidas ma kohtasin teie ema. 6 с-н 12 c
20:00 Perepea. 11 с-н 10 c
20:30 Simpsonid. 24 с-н 9 c
21:00 Maailma naljakaimad videod. 1 с-н 5 c
21:30 Rokkiv kool
23:55 Kuidas ma kohtasin teie ema. 6 с-н 11 c
00:25 Kuidas ma kohtasin teie ema. 6 с-н 12 c
00:50 Tähevärav SG-1. 6 с-н 17 c
01:45 Kohver. 1 с-н 2 c
02:35 Kodu keset linna. 69 c
03:00 Seitsmesed: Uudised. 1 с-н 338 c
03:30 Seitsmesed
03:50 Power Hit Radio. 1 с-н 341 c


--------

ПБК Эстония
2018-12-07


05:10 Elu panipaik
06:00 Euronews
06:25 Uudised
06:30 Vroomiz
06:45 Lasteklubi. Joonissarjad
07:00 Tere hommikust. Uudised
08:00 Tere hommikust. Uudised
09:00 Uudised
09:30 1. oktoober. Päev algab
10:20 Elada tervislikult!
11:30 Uudised
12:05 Kollane tiigri silm
13:00 Saatuse kiuste
14:00 Uudised
14:20 Moodne kohtuotsus
15:20 Abiellume!
16:25 Meeste/Naiste
17:20 Õhtused uudised
17:55 Inimene ja seadus
19:00 Imede põld
20:00 Vremja
20:35 Uudised
21:00 Kõigist parim!
22:40 Õhtune Urgant
23:40 Bablo
01:05 Euronews
01:20 Saatuse kiuste
02:55 Assa